Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Dec 18 2014, 10:38 ) *
Μείνε με αυτήν τη χαρά tongue.gif


Τωρα που γυρισε ο Διγενης,παρακαλα μην σε πετυχει το Μαρουσι στον αγωνα καταταξηςsmile.gif
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Dec 18 2014, 10:50 ) *
Τωρα που γυρισε ο Διγενης,παρακαλα μην σε πετυχει το Μαρουσι στον αγωνα καταταξηςsmile.gif


Τιμή μας και χαρά μας να παίζουμε με το Μαρούσι όσες περισσότερες φορές γίνεται.
ballgames

Κρατάμε:

QUOTE(Gkos @ Dec 17 2014, 10:02 ) *
>>>> Αιγαλεω-Περιστερι 68-61

>>>> Δικαιη νικη για το Αιγαλεω απεναντι σε ενα πολυ κακο Περιστερι

>>>> Αντεξε μπροστα ως το τελος της γ περιοδου και λιγο στην τεταρτη,αλλα το ποταμι δεν γυριζε πισω ,το Αιγαλεω επαιξε πιο μυαλωμενα και σωστα και χτυπωντας πολυ και στον αιφνιδιασμο και με καποια σουτ του Μιλ/ιτς κερδισε σχετικα ευκολα!
όπου Μιλ/ιτς = Μιλεντίγιεβιτς , με 25 περίπου πόντους στο ματσάκι Αιγάλεω - Περιστέρι smiley.gif
Mpampis_s
QUOTE(Gkos @ Dec 18 2014, 10:50 ) *
Τωρα που γυρισε ο Διγενης,παρακαλα μην σε πετυχει το Μαρουσι στον αγωνα καταταξηςsmile.gif


παιδια το Νο 9 διγενης δεν επαιξε καν στο παιχνιδι και οι 2 ποντοι σιγουρα ειναι λαθος το ειδα ντυμενο ηταν αποστολη εκανε ζεσταμα αλλα δεν επαιξε



παντος μου κανει εντυπωση πως ο ενας στασινος με τετοια σωματοδομη μπορει και παιζει ανδρικο β΄εθνικη που οι απαιτεισεις ειναι αυξημενες,οπως επισης πως αφησαν τους μαλεληδες να φυγουν που πρεπει να ειναι οπως του ειδα γυρω στα 2μ ο καθε ενας..........!!!!!!!!!
wike side
QUOTE(Mpampis_s @ Dec 18 2014, 13:56 ) *
παιδια το Νο 9 διγενης δεν επαιξε καν στο παιχνιδι και οι 2 ποντοι σιγουρα ειναι λαθος το ειδα ντυμενο ηταν αποστολη εκανε ζεσταμα αλλα δεν επαιξε



παντος μου κανει εντυπωση πως ο ενας στασινος με τετοια σωματοδομη μπορει και παιζει ανδρικο β΄εθνικη που οι απαιτεισεις ειναι αυξημενες,οπως επισης πως αφησαν τους μαλεληδες να φυγουν που πρεπει να ειναι οπως του ειδα γυρω στα 2μ ο καθε ενας..........!!!!!!!!!



H απάντηση είναι πολύ απλή,έχει τόσο μπασκετικό μυαλό πού καλύπτει(όσο μπορεί) τις σωματικές αδυναμίες του.

Οι Μαλέληδες όσο και να προσπαθούσε το Μαρούσι θα έφευγαν όπως έφυγαν και από την ΑΕΚ και θα φύγουν και από τα Μελίσσια,όχι λόγω μη ικανοποίησης εαυτών αλλά λόγω νοοτροπίας.

ΑΑ και λόγω που είδα τον Gkos μέσα-τί λύσσα είναι αυτή με το Deere;
Gkos
Καμια,απλα αυτα που γραφεις τα λεει πανω κατω ιδια καποιος που ηταν εκει την Κυριακηsmile.gif

Και ηδη καποιος μου χε πει οτι μπορει να σαι εσυ αυτοςsmile.gif

Αυτοsmile.gif

QUOTE (Mpampis_s @ Dec 18 2014, 13:56 ) *
παιδια το Νο 9 διγενης δεν επαιξε καν στο παιχνιδι και οι 2 ποντοι σιγουρα ειναι λαθος το ειδα ντυμενο ηταν αποστολη εκανε ζεσταμα αλλα δεν επαιξε



παντος μου κανει εντυπωση πως ο ενας στασινος με τετοια σωματοδομη μπορει και παιζει ανδρικο β΄εθνικη που οι απαιτεισεις ειναι αυξημενες,οπως επισης πως αφησαν τους μαλεληδες να φυγουν που πρεπει να ειναι οπως του ειδα γυρω στα 2μ ο καθε ενας..........!!!!!!!!!



Να μην σου κανει καθολου!

Ξερω ειναι κοντος και ειναι αδυνατος.
Οκ,αλλα τι να κανουμε;

Εχει ομως γαμω τα σουτ,ειναι τρομερα γρηγορος,πανεξυπνος και παζει συγκλονιστικη αμυνα στην μπαλα...


Να τον εβλεπες περυσι ως παιδα,που κατεβαινε εφηβικο,ποσους ειχε ξεπατωσει...smile.gif


Αμα επαιζε αυτος και οχι αλλοι,ισως ειχε καμια νικη παραπανω το αντρικο!


Υ.γ
Για Μαλεληδες δεν ξερω,αλλα το "εδιωξε" ειναι βαρια φραση.
Αν θελει καποιος να φυγει,φευγει...



jhantzop
QUOTE(Mpampis_s @ Dec 18 2014, 13:56 ) *
παιδια το Νο 9 διγενης δεν επαιξε καν στο παιχνιδι και οι 2 ποντοι σιγουρα ειναι λαθος το ειδα ντυμενο ηταν αποστολη εκανε ζεσταμα αλλα δεν επαιξε


Όντως δεν έπαιξε... αλλά στο ΦΑ τον έχει να σημειώνει καλάθι... προφανώς λάθος της γραμματείας! Θα το διορθώσουμε!

Και επειδή κύριε Gkos κάποτε μου την είχες πει για τον Ορφέα και τον Ιάσωνα, να σου πω πως έχουν δύο ονόματα τα οποία αναγράφονται στο ΦΑ και είχαμε βάλει τα πρώτα! Δεν ήξερα με ποιο είναι γνωστοί tongue.gif
Mpampis_s
QUOTE(wike side @ Dec 18 2014, 14:28 ) *
H απάντηση είναι πολύ απλή,έχει τόσο μπασκετικό μυαλό πού καλύπτει(όσο μπορεί) τις σωματικές αδυναμίες του.

Οι Μαλέληδες όσο και να προσπαθούσε το Μαρούσι θα έφευγαν όπως έφυγαν και από την ΑΕΚ και θα φύγουν και από τα Μελίσσια,όχι λόγω μη ικανοποίησης εαυτών αλλά λόγω νοοτροπίας.

ΑΑ και λόγω που είδα τον Gkos μέσα-τί λύσσα είναι αυτή με το Deere;


παιδια προς θεου εγω δεν λεω οτι οι στασινοι δεν ειναι ταλεντα και ειδικα το 5 εχουν αισθηση του χωρου που κινουνται και ειναι και αρκετα ευστοχοι στα τριποντα,απο αμυνα την τριτη δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο και μολις τους πιεσαν λιγο οι περιφεριακοι των μελισσιων στο δευτερο ημιχρονο εξαφανιστικαν γιαυτο απορω πως παιζει το παιδι αυτο ανδρικο.(μακαρι να παιξει το παιδι αλλα με τετοιο υψος το βλεπω δυσκολο να παιξει σε υψηλο επιπεδο)

οσο για τους μαλεληδες δεν ξερω εγω εαν θα κατσουν στα μελισσια η οχι αυτο που ειδα πηγαινοντας στο λινκ του jhantzop να δω φωτο ειδα τα αποτελεσματα του εφηβικου και των νεων και ειναι τα πρωτα βιολια τους,επισης στην αρχη της σαιζον μαθαμε οτι η αεκ δεν κατεβασε εφηβους και διαλυθηκε το τμημα με συνεπεια φανταζομαι να μεινουν ολα τα παιδια ελευθερα οσο για το μαρουσι στην εξεδρα αυτο που ελεγαν ηταν οτι ο προπονητης του αμαρουσιου στο εφηβικο με τον τροπο του εφαγε ολη την φουρνια των 97αριδων μεσα σε αυτους και οι μαλεληδες αναγκαζοντας τους να φυγουν και γιαυτο εγραψα " εδιωξαν "εννοοντας με το τροπο τους .δεν ξερω τι εννοεις με την λεξη νοοτροπια............αυτα για το παιχνιδι αυτο αρκετα το αναλησαμε .......παμε για τα επομενα παιχνιδια.....αλλωστε δεν υπαρχει προθεση απο μερια μου να αδικησω παιδια που μοχθουν και που παλευουν για τα ονειρα τους rolleyes.gif
Gkos
QUOTE (Mpampis_s @ Dec 18 2014, 22:24 ) *
παιδια προς θεου εγω δεν λεω οτι οι στασινοι δεν ειναι ταλεντα και ειδικα το 5 εχουν αισθηση του χωρου που κινουνται και ειναι και αρκετα ευστοχοι στα τριποντα,απο αμυνα την τριτη δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο και μολις τους πιεσαν λιγο οι περιφεριακοι των μελισσιων στο δευτερο ημιχρονο εξαφανιστικαν γιαυτο απορω πως παιζει το παιδι αυτο ανδρικο.(μακαρι να παιξει το παιδι αλλα με τετοιο υψος το βλεπω δυσκολο να παιξει σε υψηλο επιπεδο)


Σαν εκπρόσωπος τύπου ,πρόεδρος ,και ιδρυτικό (και μοναδικό- wike side θες να γίνεις το δευτερο και αντιπρόεδρος ? ;p ) μέλος του fan club του Ορφέα Στασινού ,σε εγκαλώ στην τάξη!!!

Πως τολμας να βαζεις στο στομα σου τον Ορφεα;;;;

Θα ηθελα να ηξερα δεν ντρεπεσαι ;;;;

Lol.
Πλάκα κανω!

Συνηθιζεται αμα εγω και ο wike side γραφουμε κατι, να φαινεται σαν συντονισμενη επιθεση!






QUOTE (Mpampis_s @ Dec 18 2014, 22:24 ) *
οσο για τους μαλεληδες δεν ξερω εγω εαν θα κατσουν στα μελισσια η οχι αυτο που ειδα πηγαινοντας στο λινκ του jhantzop να δω φωτο ειδα τα αποτελεσματα του εφηβικου και των νεων και ειναι τα πρωτα βιολια τους,επισης στην αρχη της σαιζον μαθαμε οτι η αεκ δεν κατεβασε εφηβους και διαλυθηκε το τμημα με συνεπεια φανταζομαι να μεινουν ολα τα παιδια ελευθερα οσο για το μαρουσι στην εξεδρα αυτο που ελεγαν ηταν οτι ο προπονητης του αμαρουσιου στο εφηβικο με τον τροπο του εφαγε ολη την φουρνια των 97αριδων μεσα σε αυτους και οι μαλεληδες αναγκαζοντας τους να φυγουν και γιαυτο εγραψα " εδιωξαν "εννοοντας με το τροπο τους . rolleyes.gif


Ναι , ο νυν (πρώην ?) ,ο Μελέτης....
Τα έχω ακούσει και γω (δεν τα έχω ζήσει) ....

Το καλοκαίρι του 13 φύγανε πάρα πολλοί ( ο Λευτέρης Xρυσός ,που τώρα είναι ΚΑΠ, ο Πολύζος που πήγε Δούκα ,και άλλοι που πήγανε έξω , ή αλλού )


QUOTE (jhantzop @ Dec 17 2014, 09:08 ) *
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2


ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - Κ.Α.Π. 56 -70

Μετά από καλή εμφάνιση, οι Έφηβοι έκλεισαν με νίκη το 2014 επικρατώντας εκτός έδρας των Πετραλώνων με 56-70.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-12, 10-27, 15-15, 20-16

ΠΟΝΤΟΙ: ΚΟΜΙΑΝΟΣ 10, ΜΠΑΡΤΖΗΣ 7 (1), ΧΡΥΣΟΣ 17 (2), ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ 4, ΨΑΡΡΑΣ 24 (5), ΜΑΡΓΕΛΗΣ 8 (1), ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΒΑΤΑΚΗΣ

http://www.kap-bc.gr/as-anagennisi-petralonon-kap


QUOTE (jhantzop @ Dec 17 2014, 09:08 ) *
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 33-97




Τα δεκάλεπτα :13-33,20-61,25-78,33-97

Παναθηναϊκός (Παπαδόπουλος): Κόνιαρης 5(1),Λούντζης 23,Κακαργιάς 5(1), Μπέλη 6, Σταύρος 4, Παπαδόπουλος 7(1), Ιορδάνου 5(1), Κασιούμης 12, Σιράγας, Καμαριανός 14, Παπαγιάννης 16


QUOTE (jhantzop @ Dec 17 2014, 09:08 ) *
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 58-75


Για την Εφηβική ομάδα, αυτό ήταν το 12ο φετινό ροζ φύλλο αγώνα στις 13 αναμετρήσεις που έχει δώσει μετρώντας μόλις 1 ήττα από τον πρωτοπόρο Παναθηναϊκό (αρχές Νοεμβρίου)...

Στο χθεσινό ματς η ομάδα μας ήταν ανώτερη, σοβαρή και δε χαλάρωσε σε κανένα χρονικό σημείο του αγώνα γεγονός που της επέτρεψε να κερδίσει όλα τα 10λεπτα με διαφορές από 3 έως 7 πόντους...

Έτσι το τελικό 58-75 (ημίχρονο 32-43) ήρθε φυσιολογικά με τους Χαϊκάλη (18π. με 2 τρίπ, 4 ασίστ) και Καρρά (16π., 9 rebounds, 4 τάπες) να ηγούνται των επιθετικών προσπαθειών των "μπλε" οδηγώντας εκ του ασφαλούς την ομάδα σε ακόμη μια νίκη...

http://www.ased.gr/Articles/1344
jhantzop
Φοβερό πάντως που τα sites των ομάδων ή οι υπεύθυνοι, δίνουν τους πόντους μόνο της ίδιας τους της ομάδας...
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Dec 19 2014, 15:35 ) *
Φοβερό πάντως που τα sites των ομάδων ή οι υπεύθυνοι, δίνουν τους πόντους μόνο της ίδιας τους της ομάδας...




+1000
Gkos
Κατι ασχετο:

Βλεπω τον (Ζαχο) Θεοδωρακη αποντο στους ποντους ΚΑΠ.

Επειδη να επαιξε και να μην σκοραρε το θεωρω απιθανο,ξερει κανεις τι εγινε,αν τραυματιστηκε κλπ;


Παντως η Τριτη ,πρεπει να ονομαστει επισημα ως μερα "Ψαρρα"!

24(5) ο ενας στους εφηβους ,21(3) ο ετερος στους παιδες!!
Τρελο!!:)
vmar
QUOTE (Gkos @ Dec 19 2014, 17:46 ) *
Κατι ασχετο:

Βλεπω τον (Ζαχο) Θεοδωρακη αποντο στους ποντους ΚΑΠ.

Επειδη να επαιξε και να μην σκοραρε το θεωρω απιθανο,ξερει κανεις τι εγινε,αν τραυματιστηκε κλπ;


Επαιξε πολύ. Ήταν σε άσχημη ημέρα.
Gkos
Καλή χρονιά και από δω:

.

Περιστέρι-ΦΟΑ άσσος .

ΓΣ Κηφισιας-Αιγαλεω διπλόν.



Μαρούσι-ΑΕΝΚ ασσος

Δουκας-Μελίσσια

Διπλό.


Παο-ΚΑΠ άσσο

Πετράλωνα-Γαλατσι ασσος



*Πλάκα κανω δεν βλέπω διπλό στο ΔΑΙΣ,αλλα θα ναι ωραιο ματς,σας το συνιστώ.
geogian13
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 35-65
Gkos
Το Μαρουσι κέρδισε 95-60 , ο Παναθηναικος ευκολα(δεν το περιμενατε εwink.gif,το Περιστερι εκανε περιπατο με ΦΟΑ, ενω και ο Δουκας λογικά κέρδισε(έφυγα στο 35' με 58-49 σκορ με τριποντο Τζελαλη)
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Jan 14 2015, 02:00 ) *
Το Μαρουσι κέρδισε 95-60 , ο Παναθηναικος ευκολα(δεν το περιμενατε εwink.gif,το Περιστερι εκανε περιπατο με ΦΟΑ, ενω και ο Δουκας λογικά κέρδισε(έφυγα στο 35' με 58-49 σκορ με τριποντο Τζελαλη)


Έφυγες στο 56-47 με τρίποντο Τζελάλη. Το τελικό αποτέλεσμα ήταν 65-47... δυστυχώς μετά το 42-42 (περίπου στο 32ο λεπτό) και το 53-47, η ομάδα δεν κατάφερε να επιστρέψει και ηττήθηκε με ένα σερί του Δούκα 12-0 στα τελευταία λεπτά. Το παιχνίδι είχε όντως ενδιαφέρον, όπως άλλωστε το προέβλεψες!
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Jan 14 2015, 02:04 ) *
Έφυγες στο 56-47 με τρίποντο Τζελάλη. Το τελικό αποτέλεσμα ήταν 65-47... δυστυχώς μετά το 42-42 (περίπου στο 32ο λεπτό) και το 53-47, η ομάδα δεν κατάφερε να επιστρέψει και ηττήθηκε με ένα σερί του Δούκα 12-0 στα τελευταία λεπτά. Το παιχνίδι είχε όντως ενδιαφέρον, όπως άλλωστε το προέβλεψες!



Να τονιστεί ότι ειχα σηκωθεί να φύγω πριν το τρίποντο Τζελάλη,γιατι έβλεπα το μέλλον,χαχα.


Το 42-42 ήταν καπου στο 28' και λιγο μετά τραυματιστηκε(ελαφρά τελικα) ο Σωτηρελος που ήταν ο καλύτερος των Μελισσιων.

Παντως περιμενα παραπάνω από τα Μελισσια και τους αδερφούς Μαλέληδες,συγκεκριμέναsmile.gif

Καληνυχτα.
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Jan 14 2015, 02:16 ) *
Να τονιστεί ότι ειχα σηκωθεί να φύγω πριν το τρίποντο Τζελάλη,γιατι έβλεπα το μέλλον,χαχα.


Το 42-42 ήταν καπου στο 28' και λιγο μετά τραυματιστηκε(ελαφρά τελικα) ο Σωτηρελος που ήταν ο καλύτερος των Μελισσιων.

Παντως περιμενα παραπάνω από τα Μελισσια και τους αδερφούς Μαλέληδες,συγκεκριμέναsmile.gif

Καληνυχτα.


Εγώ, να σου πω την αλήθεια, περίμενα περισσότερα από τον Δούκα ;-)
Gkos
Και γώ επισης,πακέτο πάνε αυτάsmile.gif

Για να ηταν ισόπαλο στο 30' ,και να λέω ότι περίμενα παραπάνω από Μελίσσια,ε ή τρελός ειμαι (που είμαι αλλά κουβέντα αλλης ώρας αυτή) ή και ο Δούκας δεν φόρτσαρε πολύ!

(19-14,33-26,46-42 τα 10λεπτα)
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Jan 14 2015, 02:28 ) *
Και γώ επισης,πακέτο πάνε αυτάsmile.gif

Για να ηταν ισόπαλο στο 30' ,και να λέω ότι περίμενα παραπάνω από Μελίσσια,ε ή τρελός ειμαι (που είμαι αλλά κουβέντα αλλης ώρας αυτή) ή και ο Δούκας δεν φόρτσαρε πολύ!

(19-14,33-26,46-42 τα 10λεπτα)


Αυτό μην το ξαναπείς! Μειώνεις την προσπάθεια και των δύο ομάδων!
Gkos
Αφού δεν παίξανε σε φουλ ρυθμούς ρε. . .
Ήταν και πρώτο ματς μετά τα Χριστούγεννα. . .
Anyway.
Gkos
Tα αποτελέσματα των εφήβων δεν θα τα γράψει κανείς ???


ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 69- 41
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 35- 65
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 95- 60
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 65- 47
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 58- 64
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ97- 61



Να πούμε ότι το ματς της Τρίτης ήταν το τελευταίο του Γιώργου Μελέτη στον πάγκο της ομάδα του Αμαρουσίου ,μιας και αντικαταστάθηκε από τον Κώστα Λημναίο!!!
wike side
4η αγωνιστική εφήβων

Από τις πιο ξεκάθαρες αγωνιστικές με σαφέστατα φαβορί και ένα αμφίρροπο που δεν έχει νόημα.


20/01/15 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Το αμφίρροπο που λέγαμε...

20/01/15 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Δεν νομίζω να χάσει το Μαρούσι.

20/01/15 21:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Διπλό ξερό.

20/01/15 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
Αν θέλει τετράδα στάνταρ άσσος.

20/01/15 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Άσσος και εδώ.

20/01/15 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.
Gkos
QUOTE (wike side @ Jan 19 2015, 15:00 ) *
4η αγωνιστική εφήβων

Από τις πιο ξεκάθαρες αγωνιστικές με σαφέστατα φαβορί και ένα αμφίρροπο που δεν έχει νόημα.


20/01/15 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Το αμφίρροπο που λέγαμε...

20/01/15 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Δεν νομίζω να χάσει το Μαρούσι.

20/01/15 21:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Διπλό ξερό.

20/01/15 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
Αν θέλει τετράδα στάνταρ άσσος.

20/01/15 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Άσσος και εδώ.

20/01/15 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.



Μπας και να πάω Αιγάλεω ?

Αλλα που να προλάβω από Σαλουν.....
wike side
QUOTE(Gkos @ Jan 19 2015, 15:03 ) *
Μπας και να πάω Αιγάλεω ?

Αλλα που να προλάβω από Σαλουν.....




όπου και αν πας...το ξύλο θα το φάς smiley.gif
Gkos
QUOTE (wike side @ Jan 19 2015, 15:05 ) *
όπου και αν πας...το ξύλο θα το φάς smiley.gif


Νομίζω μες την παρέα μου ,θεωρείσαι και συ ,αρα κάνε κουμάντα....

(Θα πάρω δυο έξτρα ρωσιδάκια για προστασία ;p )
wike side
QUOTE(Gkos @ Jan 19 2015, 15:12 ) *
Νομίζω μες την παρέα μου ,θεωρείσαι και συ ,αρα κάνε κουμάντα....

(Θα πάρω δυο έξτρα ρωσιδάκια για προστασία ;p )





Αισθάνομαι την ανάσα του-της(?) .μπρρρρ help.gif
tekton
QUOTE(wike side @ Jan 19 2015, 15:00 ) *
4η αγωνιστική εφήβων

Από τις πιο ξεκάθαρες αγωνιστικές με σαφέστατα φαβορί και ένα αμφίρροπο που δεν έχει νόημα.


20/01/15 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Το αμφίρροπο που λέγαμε...

20/01/15 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Δεν νομίζω να χάσει το Μαρούσι.

20/01/15 21:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Διπλό ξερό.

20/01/15 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
Αν θέλει τετράδα στάνταρ άσσος.

20/01/15 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Άσσος και εδώ.

20/01/15 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.


Κι εγώ... δε νομίζω πως θα χάσει το Μαρούσι. Με τόσο καλύτερους παίχτες απ αυτούς του Αιγάλεω το βλέπω ... λίγο απίθανο να χάσει!!!!!
Εξ άλλου και στον πρώτο γύρο κέρδισε!!!!!!!!
Gkos
Διαφωνώ λίγο με τον wike side.


Και γω διπλό θα πάρω στο Αιγαλεω,αλλά καθόλου σιγουράκι δεν το βλέπω. . .
(Πολυ φιλομαρουσιώτης εσχάτως ο wike side:) )


Στα άλλα,εικόνα του ΓΣ Κηφισιάς δεν έχω,λογικά θα θέλει να κανει μια νικη ,και σημερα θεωρητικά έχει την ευκαιρια του,αλλα δεν το βλέπω .Ασσος.
Διπλό ο Δουκας στο Βικελας,νικη για ΚΑΠ και Χαντζόπουλο ενώ στον Τάφο,δεν ξέρω.

Δύσκολο ματς.


Καλά να περασετε όπου πάτε!
vmar
ΚΑΠ - Γαλάτσι 59-52
Με την Αγία να επιστρέφει από -17 που ήταν πίσω στο τρίτο δεκάλεπτο.
geogian13
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 61-58
Χαλαρά...
Gkos
ΠΑΟ-Περιστέρι 81-33(24-9,37-15,62-22)

Το ματς δεν χωράει κριτικής ,παίξανε μέχρι και τα τρίτα του ΠΑΟ,απλα να υπενθυμίσω τον θαυμασμό μου,στον Παικταρά Κόνιαρη.


Στο Κοντόπευκο ,σε ένα ματς ντέρμπι ,η ΚΑΠ παρότι βρεθηκε με διαφορά τεραστια πισω,περασε 48-46 και πήρε εντελει την νικη!!!
doctor_dru
QUOTE (Gkos @ Jan 21 2015, 00:00 ) *
ΠΑΟ-Περιστέρι 81-33(24-9,37-15,62-22)

Το ματς δεν χωράει κριτικής ,παίξανε μέχρι και τα τρίτα του ΠΑΟ,απλα να υπενθυμίσω τον θαυμασμό μου,στον Παικταρά Κόνιαρη.


Στο Κοντόπευκο ,σε ένα ματς ντέρμπι ,η ΚΑΠ παρότι βρεθηκε με διαφορά τεραστια πισω,περασε 48-46 και πήρε εντελει την νικη!!!

Οριακά με πρόλαβε ο Gkos,καμία κριτική για το ματς προφανώς.Highlight του ματς η baseball πάσα του Παπαγιάννη στον Γκάτζο στις αρχές του 4ου δεκαλέπτου
Gkos
QUOTE (doctor_dru @ Jan 21 2015, 00:04 ) *
Οριακά με πρόλαβε ο Gkos,καμία κριτική για το ματς προφανώς.Highlight του ματς η baseball πάσα του Παπαγιάννη στον Γκάτζο στις αρχές του 4ου δεκαλέπτου



Εμένα δεις πόσοι με πρόλαβαν,όταν ξεκίνησα να γραψω δεν ειχε γράψει κανειςsmile.gif

Και μέσα σε δυο λεπτά. . .

Περιμενουμε κο Χαντζόπουλο για τα περαιτερω και όποιον αλλον ξερει.

Εγω για αυτα τα τρια που γράφτηκαν ,ειχα ενημερωθει.
Gkos
QUOTE (Gkos @ Jan 21 2015, 00:00 ) *
ΠΑΟ-Περιστέρι 81-33(24-9,37-15,62-22)

Το ματς δεν χωράει κριτικής ,παίξανε μέχρι και τα τρίτα του ΠΑΟ,απλα να υπενθυμίσω τον θαυμασμό μου,στον Παικταρά Κόνιαρη!



Παναθηναϊκός (Παπαδόπουλος): Κόνιαρης 13, Λούντζης 9, Κακαργιάς 2, Μαγιντόμπε 4, Παπαδόπουλος 2, Μακρυγιάννης 13(3), Ιορδάνου 6, Γκάτζο 5, Μπέλη 3, Καμαριανός 7(1), Παπαγιάννης 15, Κασιούμης 2
Gkos
Τα χτεσινά αποτελέσματα



20/01/15 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 47- 32
20/01/15 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 61- 58
20/01/15 21:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 47- 78
20/01/15 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 63- 40
20/01/15 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 59- 52
20/01/15 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 81- 33
Gkos
QUOTE (Gkos @ Jan 21 2015, 12:38 ) *
Τα χτεσινά αποτελέσματα




20/01/15 21:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 47- 78



Την 14η νίκη της στις 15 φετινές αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα Μπάσκετ Εφήβων της ΕΣΚΑ σημείωσε χθες βράδυ η ομάδα του ΑΣΕΔ...

Πιο συγκεκριμένα, οι "μπλε" συνέτριψαν εκτός έδρας με 31 πόντους διαφορά (47-78) την ΑΕΝ Κηφισιάς παραμένοντας στη 2η θέση της βαθμολογίας με 29 βαθμούς και σε απόσταση "αναπνοής" από τον αήττητο Παναθηναϊκό που έχει 30...

Οι αθλητές του Τάκη Μπακογεώργου μετέτρεψαν τον αγώνα σε "τυπική διαδικασία" από την πρώτη κιόλας περίοδο (24-11) για να κλείσουν το ημίχρονο προηγούμενοι με 14 πόντους διαφορά...38-24.

Στη συνέχεια, η διαφορά εκτοξεύτηκε στους 32 πόντους στο 30' (65-33) για να κλείσει τελικά στους 31 με τους γηπεδούχους να κερδίζουν 14-13 στο τελευταίο 10λεπτο...



Τελικό σκορ ΑΕΝΚ - ΑΣΕΔ 47-78.

Τζελάλης (26π. με 7/13 τρίποντα, 5 ασίστ), Καρράς (12π., 12 rebounds, 2 τάπες) και Χαϊκάλης (10π. με 2/5 τρίποντα, 4 ασίστ) ηγήθηκαν των επιθετικών ενεργειών της ομάδας μας μη αφήνοντας περιθώρια αντίδρασης στους γηπεδούχους


http://www.ased.gr/Articles/1375
wike side
QUOTE(Gkos @ Jan 21 2015, 12:59 ) *
Την 14η νίκη της στις 15 φετινές αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα Μπάσκετ Εφήβων της ΕΣΚΑ σημείωσε χθες βράδυ η ομάδα του ΑΣΕΔ...

Πιο συγκεκριμένα, οι "μπλε" συνέτριψαν εκτός έδρας με 31 πόντους διαφορά (47-78) την ΑΕΝ Κηφισιάς παραμένοντας στη 2η θέση της βαθμολογίας με 29 βαθμούς και σε απόσταση "αναπνοής" από τον αήττητο Παναθηναϊκό που έχει 30...

Οι αθλητές του Τάκη Μπακογεώργου μετέτρεψαν τον αγώνα σε "τυπική διαδικασία" από την πρώτη κιόλας περίοδο (24-11) για να κλείσουν το ημίχρονο προηγούμενοι με 14 πόντους διαφορά...38-24.

Στη συνέχεια, η διαφορά εκτοξεύτηκε στους 32 πόντους στο 30' (65-33) για να κλείσει τελικά στους 31 με τους γηπεδούχους να κερδίζουν 14-13 στο τελευταίο 10λεπτο...



Τελικό σκορ ΑΕΝΚ - ΑΣΕΔ 47-78.

Τζελάλης (26π. με 7/13 τρίποντα, 5 ασίστ), Καρράς (12π., 12 rebounds, 2 τάπες) και Χαϊκάλης (10π. με 2/5 τρίποντα, 4 ασίστ) ηγήθηκαν των επιθετικών ενεργειών της ομάδας μας μη αφήνοντας περιθώρια αντίδρασης στους γηπεδούχους


http://www.ased.gr/Articles/1375




Έμαθα ματσάρα στο Κοντόπευκο...όποιος ξέρει ας πει λεπτομέρειες
vmar
QUOTE (wike side @ Jan 21 2015, 14:29 ) *
Έμαθα ματσάρα στο Κοντόπευκο...όποιος ξέρει ας πει λεπτομέρειες


Από το site της ΚΑΠ:

'' Σε ένα συγκλονιστικό παιχνίδι οι Έφηβοι κατάφεραν με ανατροπή από -17 να πάρουν το ροζ φύλλο αγώνα. Καλό πρώτο δεκάλεπτο που παρά την αστοχία και τη νευρικότητα, η ομάδα τελείωσε προηγούμενη με 6 πόντους.Καταστροφικό δεύτερο δεκάλεπτο με πολλές λάθος επιλογές, κακή άμυνα και έλλειψη συγκέντρωσης που είχαν σαν αποτέλεσμα το -10 στο ημίχρονο. Κακό ξεκίνημα και στο τρίτο δεκάλεπτο με τους εφήβους σιγά σιγά να αντιδρούν, τους φιλοξενούμενους να κουράζονται και να κερδίζεται το χαμένο έδαφος. Στο τέταρτο και καθοριστικό δεκάλεπτο μίλησαν αρχικά η ψυχή και το σθένος των παικτών (Θεωδοράκης πρώτα και Παπακοσμάς από κοντά) και η ευστοχία του Ψαρρά σε καθοριστικά καλάθια μαζί με την "ενέργεια" του Κομιανού και το μυαλό του Μαργέλη δεν άφησαν κανένα περιθώριο στους αντιπάλους και ολοκλήρωσαν μια μεγάλη ανατροπή.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:15-9,4-20,17-13,23-10.
ΠΟΝΤΟΙ Κ.Α.Π. (ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ): ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 15, ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ 13, ΚΟΜΙΑΝΟΣ 11, ΨΑΡΡΑΣ 10 (2), ΜΑΡΓΕΛΗΣ 9, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΡΤΖΗΣ, ΧΡΥΣΟΣ, ΖΑΝΙΑΣ, ΒΑΤΑΚΗΣ. ''

Πολύ κοντά στην πραγματικότητα σε γενικές γραμμές.
Κρίμα που δεν αναγράφονται και οι παίκτες του Γαλατσίου.
jhantzop
QUOTE(vmar @ Jan 21 2015, 14:51 ) *
...
Κρίμα που δεν αναγράφονται και οι παίκτες του Γαλατσίου.


Αστείο...
wike side
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
27/01/15 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
Άσσος λογικός και καθαρός

27/01/15 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
Άσσος λογικός αλλά πονηρός

27/01/15 21:15 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Δυσκολάκι με την ΑΕΝΚ να προσπαθει για το διπλό αλλά την έδρα δύσκολη

27/01/15 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Δύσκολη ομάδα το Γαλάτσι αλλά πολλή κοντή για να επικράτησή τελικά των ψήλων των Μελισσίων (πονηρό ματσάκι)

27/01/15 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Τώρα εδώ τι να πούμε,άσσος έδρας ή διπλό καλύτερης ομάδας ???

27/01/15 21:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
Ωχ..............
tekton
Για τον αγώνα ΔΟΥΚΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

1. Ο Δούκας είναι πιο ομάδα από το Αιγάλεω για συγκεκριμένους λόγους και παίζει στην έδρα του.
2. Το Αιγάλεω έχει καλύτερο και με πολύ μεγαλύτερο βάθος ρόστερ (είναι το καλύτερο της κατηγορίας μετά απ αυτό του Παναθηναϊκού) και έχει ανεβασμένη ψυχολογία.

Συμπέρασμα: Αν το Αιγάλεω παίξει σαν ομάδα θα γίνει ντέρπι, αλλιώς θα κερδίσει ο Δούκας.
vmar
Περιστέρι - ΚΑΠ 68-71 στην παράταση.
Παιγνίδι με πολλά σκαμπανεβάσματα και για τις δύο ομάδες.
geogian13
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 82-66
tekton
QUOTE(tekton @ Jan 27 2015, 00:07 ) *
Για τον αγώνα ΔΟΥΚΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

1. Ο Δούκας είναι πιο ομάδα από το Αιγάλεω για συγκεκριμένους λόγους και παίζει στην έδρα του.
2. Το Αιγάλεω έχει καλύτερο και με πολύ μεγαλύτερο βάθος ρόστερ (είναι το καλύτερο της κατηγορίας μετά απ αυτό του Παναθηναϊκού) και έχει ανεβασμένη ψυχολογία.

Συμπέρασμα: Αν το Αιγάλεω παίξει σαν ομάδα θα γίνει ντέρπι, αλλιώς θα κερδίσει ο Δούκας.

Το Αιγάλεω δεν έπαιξε σαν ομάδα και δικαίως έχασε με 16 πόντους διαφορά, χωρίς βέβαια και ο Δούκας να παίξει κάποιο αξιόλογο μπάσκετ. Είναι κρίμα για το πολύ καλό δυναμικό που διαθέτει η ομάδα του Αιγάλεω.
Άξιο λόγου ότι ο πρώτος προπονητής του Αιγάλεω απουσίαζε και την ομάδα καθοδήγησε ο βοηθός του, χωρίς να υποτιμώ την αξία του.
Gkos
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 26-98
Gkos
QUOTE (Gkos @ Jan 28 2015, 02:02 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 26-98



Τα δεκάλεπτα: 3-21,10-45,13-78,26-98


 Παναθηναϊκός (Παπαδόπουλος): Κόνιαρης 20(4), Λούντζης 14, Κακαργιάς 8(1), Μπέλη 8, Παπαδόπουλος 3(1), Κασιούμης, Ιορδάνου 3, Γκάτζο 9, Παπαϊωάννου 3(1), Καμαριανός 4, Παπαγιάννης 20, Χαραλαμπόπουλος 6
Gkos
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
70- 50

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

82- 66

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
65- 70

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
45- 75


ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
68- 71

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 26- 98
wike side
6η αγωνιστική δευτέρου γύρου εφήβων.


Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
03/02/15 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Διπλό εύκολο


03/02/15 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
Άσσος σίγουρος


03/02/15 21:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Δύσκολο παιχνίδι,μικρό προβάδισμα ΑΕΝΚ.


03/02/15 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Το ντέρμπι της αγωνιστικής-μάχη για την τέταρτη θέση


03/02/15 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Με όποιον και να παίξει ο ΠΑΟ εύκολα...


03/02/15 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Άσσος και αυτός

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.