Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2012-13 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
jhantzop

reserved


daniel10
Γ ΕΣΚΑ 1 ΟΜΙΛΟΣ

1.ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
2.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
3.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4.ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
5.ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΡΩΣΩΝ
6.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ(Ε)
7.ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
8.ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
9.ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
10.ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11.ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
12.ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
13.ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
Flash3P
Προβλέψεις για την πρεμιέρα και χωρίς να έχω δεί τις ομάδες.


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (Δυνατό σύνολο και στο κύπελλο έχει κάνει πολύ καλή πορεία μέχρι τώρα)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (Τα πιτσιρίκια του ΠΑΟ έτοιμα για ακόμη μια άνοδο)
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 2 (Μεγάλη ενίσχυση σε σχέση με την ομάδα που ανέβηκε πέρυσι και φέτος θα πάει ψηλά)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1 (Ο Πρωτέας έδειξε καλά δείγματα στο κύπελλο)
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (Δεν μπορώ να είμαι αντικειμένικος αλλά θέλω η ομάδα μου να κερδίσει)
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (Η Άμιλλα έχει δυνατό σύνολο)
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΡΕΠΟ



Ελπίζω να πέσω μέσα biggrin.gif


http://abelokipicity.blogspot.gr/
patrinos777
QUOTE(ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ @ Oct 11 2012, 01:31 ) *
Προβλέψεις για την πρεμιέρα και χωρίς να έχω δεί τις ομάδες.


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (Δυνατό σύνολο και στο κύπελλο έχει κάνει πολύ καλή πορεία μέχρι τώρα)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (Τα πιτσιρίκια του ΠΑΟ έτοιμα για ακόμη μια άνοδο)
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 2 (Μεγάλη ενίσχυση σε σχέση με την ομάδα που ανέβηκε πέρυσι και φέτος θα πάει ψηλά)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1 (Ο Πρωτέας έδειξε καλά δείγματα στο κύπελλο)
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (Δεν μπορώ να είμαι αντικειμένικος αλλά θέλω η ομάδα μου να κερδίσει)
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (Η Άμιλλα έχει δυνατό σύνολο)
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΡΕΠΟ



Ελπίζω να πέσω μέσα biggrin.gif


http://abelokipicity.blogspot.gr/

1)ΤΡΙΤΩΝ -ΟΦΗ ΗΡ.= 1. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ....ΒΑΣΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΟΧΟ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ - ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΛΑΔΗ - ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΟΣΙΩΘΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΤΟ.....2-12 ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΣΙ.....!!!!!!!!!!ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ Φ4 ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ 2ΟΣ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΣΙΝΟΥ ΣΕΡΙ.ΑΣΣΟΣ.
2)ΠΑΟ - ΠΑΙΑΝΙΑ=1. ΔΥΝΑΤΗ Η ΠΑΙΑΝΙΑ , ΤΗΝ ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ, ΕΧΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗΣ Ο ΠΑΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΑΣΣΟΣ
3)ΝΕΟΙ Β- ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ.=2. ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΟΙ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΕΡΙΣΙ
4)ΠΡΩΤΕΑΣ- ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ=2.ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ, ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΟΟΥ ΕΝΙΣΧΥΘΗΚΕ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΜΙΤΗ PF- C !!!!!
5)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ=1.ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ
6)ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜ- ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ.=1.ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΑΜΙΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΔΡΑ Ο ΑΤΤΑΛΟΣ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΩΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΦΕΤΟΣ ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ
ΣΤΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΡΕΠΟ......ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ....ΡΕΠΟ....!!!!!!
ΚΑΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ (ΑΛΛΟΥΣ) ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ....

VLC
ΠΡΩΤΕΑΣ- ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 58 - 72
explode
QUOTE (VLC @ Oct 12 2012, 22:49 ) *
ΠΡΩΤΕΑΣ- ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 58 - 72


Με την διάφορα και στο +21 στα μέσα της 4ς περιόδου
Flash3P
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 58-47 νομίζω... Τραγική εμφάνιση για τους Αμπελόκηπους που πραγματικά αδίκησαν τον ευατό τους σε αυτό το παιχνίδι. Το ευχάριστο νέο τουλάχιστον ήταν ό,τι πήραν το 2ποντο της νίκης και έτσι ξεκίνησαν με το δεξί τις υποχρεώσεις τους. biggrin.gif shot.gif
Flash3P
Εντάξει με 6/7 αν η γ'έσκα ήταν στον ΟΠΑΠ θα πήγαινα τρελό ταμείο. laugh.gif biggrin.gif

Προγνωστικά για την Παρασκευή και τώρα πάω για 6/6 !!!! biggrin.gif


ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ (2πλο ξερό κιόλας)
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) (Εντάξει 2πλο και πιστεύω με +20)
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ (1άσσος από εκεί μέχρι Αμπελόκηπους)
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2πλό,δεν χάνει ο Πρωτέας 2σερί μάτς)
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2πλό)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (1άσσος χωρίς πολλά πολλά)


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
karfi
QUOTE(ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ @ Oct 16 2012, 14:28 ) *
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ (2πλο ξερό κιόλας)
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) (Εντάξει 2πλο και πιστεύω με +20)
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ (1άσσος από εκεί μέχρι Αμπελόκηπους)
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2πλό,δεν χάνει ο Πρωτέας 2σερί μάτς)
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2πλό)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (1άσσος χωρίς πολλά πολλά)


1+ απο εμενα!
Το δικο σας μονο θα το επαιζα τριπλη! 1Χ2! Γερνει σαφως προς το διπλο, αλλα ο Αχιλλεας εχει δυσκολη εδρα!
patrinos777
[quote name='ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ' date='Oct 16 2012, 14:28 ' post='573747']
Εντάξει με 6/7 αν η γ'έσκα ήταν στον ΟΠΑΠ θα πήγαινα τρελό ταμείο. laugh.gif biggrin.gif

Προγνωστικά για την Παρασκευή και τώρα πάω για 6/6 !!!! biggrin.gif


ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ (2πλο ξερό κιόλας)
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) (Εντάξει 2πλο και πιστεύω με +20)
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ (1άσσος από εκεί μέχρι Αμπελόκηπους)
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2πλό,δεν χάνει ο Πρωτέας 2σερί μάτς)
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2πλό)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (1άσσος χωρίς πολλά πολλά)


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1)ΠΑΙΑΝΙΑ-ΤΡΙΤΩΝ=2. ΩΡΑΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΣΤΟ 1 Ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 2 Ο ΜΙΣΟ..,ΑΡΑ 2-2 ΗΜΙΧΡΟΝΟ-ΤΕΛΙΚΟ.....
2)ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΑΟ=2, ΑΝΕΤΑ
3)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΒΥΡ.=1 ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΥΠΟΠΤΕΥΟΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΚΙΖΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΠΛΟ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ, ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΥΛΕΝ ΜΟΥ , Ο ΕΚΡΗΚΤΙΚΟΣ PF-C ΚΑΙ Ο ΒΑΖΕΛΑΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟY STRICKY SOYTER (ΔΝΕ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.....ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΡΙΦΥΛΛΙ Σ ΕΣΤΕΙΛΑ.....)
4)ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ=1.ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ
5)ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ=1, ΤΟ ΙΔΙΟ, ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ, ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΟΝ ΚΟΚ.ΜΥΛΟ
6)ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜ.=2, ΜΟΝΟ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΦΗΜΩΝ ΓΙΑ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥ ΟΦΗ.Κ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΛΙΓΕΣ ΛΥΣΕΙΣ, ΑΝ ΤΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΣΗΜΕΡΑ....ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Gilbert
Φίλε Πατρινέ νομίζω οτι και σήμερα όπως και τη Δευτέρα τα πρασινα θα φορεθούν πολύ!!!!
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 68 - 44
Flash3P
ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 76-61

daniel10
Καλησπερα για την 2 αγωνιστικη του 1 ομιλου το παιχνιδι ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ το σκορ μπορειτε να μου το πειτε.
Σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
karfi
QUOTE(daniel10 @ Oct 20 2012, 19:58 ) *
Καλησπερα για την 2 αγωνιστικη του 1 ομιλου το παιχνιδι ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ το σκορ μπορειτε να μου το πειτε.
Σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+10...με...15 o Πρωτεας. Λεπτομερειες και σκορ δεν γνωριζω.
Flash3P
3η Αγωνιστική έφτασε (γρήγορα ομολογώ) και για αυτήν την εβδομάδα ο Κουβανός θα κάνει τις προβλέψεις του tongue.gif laugh.gif

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 (Mε 2/2 ο Τρίτωνας και αντίστοιχα 2/2 ήττες ο Εθνικός,το μάτς ξεκινάει σίγουρα με προβάδισμα του Τρίτωνα)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1 (Αγώνας με μεγάλο ενδιαφέρον καθώς μέχρι τώρα και οι 2 ομάδες είναι αήττητες. Ελαφρύ προβάδισμα στον Πάο)
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2 (Από 2 ήττες έκαστως οπότε τώρα θα διεκδίκησουν την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα. Μικρό προβάδισμα στην Πολιτεία..)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 (Πρώτο εκτός για τον Αχιλλέα..και ο Πρωτέας να ψάχνει την 1η του εντός έδρας νίκη. Ποντάρω στον γηπεδούχο)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (Ψάχνουν την 1η τους νίκη. Αμφίρροπο μάτς. Δίνω προβάδισμα στην έδρα)

Ρεπό:ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Hotter


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 πιστεύω εύκολα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. Εδω θα βάλω την τριπλή μου!
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
tzpetros
ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ :1 (+4)
Flash3P
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 68-62 (Στα τελευταία 3:50 οι Αμπελόκηποι έτρεξαν ένα σερί 15-0)
patrinos777
QUOTE(ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ @ Oct 27 2012, 01:41 ) *
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 68-62 (Στα τελευταία 3:50 οι Αμπελόκηποι έτρεξαν ένα σερί 15-0)


ΤΡΙΤΩΝ - ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΟΙ= 51-17 ( ΟΧΙ ....ΗΜΙΧΡΟΝΟ......ΤΕΛΙΚΟ..........)
Flash3P
QUOTE (patrinos777 @ Oct 27 2012, 02:00 ) *
ΤΡΙΤΩΝ - ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΟΙ= 51-17 ( ΟΧΙ ....ΗΜΙΧΡΟΝΟ......ΤΕΛΙΚΟ..........)



Aυτό είναι που λέμε, ''τα σπάσανε'' !!! Έτσι πιστεύω χωρίς να έχω δεί το μάτς. Είχε απουσίες ο Εθνικός?
Flash3P
QUOTE (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ @ Oct 26 2012, 12:47 ) *
3η Αγωνιστική έφτασε (γρήγορα ομολογώ) και για αυτήν την εβδομάδα ο Κουβανός θα κάνει τις προβλέψεις του tongue.gif laugh.gif

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 (Mε 2/2 ο Τρίτωνας και αντίστοιχα 2/2 ήττες ο Εθνικός,το μάτς ξεκινάει σίγουρα με προβάδισμα του Τρίτωνα)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1 (Αγώνας με μεγάλο ενδιαφέρον καθώς μέχρι τώρα και οι 2 ομάδες είναι αήττητες. Ελαφρύ προβάδισμα στον Πάο)
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2 (Από 2 ήττες έκαστως οπότε τώρα θα διεκδίκησουν την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα. Μικρό προβάδισμα στην Πολιτεία..)
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 (Πρώτο εκτός για τον Αχιλλέα..και ο Πρωτέας να ψάχνει την 1η του εντός έδρας νίκη. Ποντάρω στον γηπεδούχο)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (Ψάχνουν την 1η τους νίκη. Αμφίρροπο μάτς. Δίνω προβάδισμα στην έδρα)

Ρεπό:ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ








ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 51- 17
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 77- 50
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 49- 46
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 63- 55
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 69- 63
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΡΕΠΟ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 70- 68


Θα πω για ακόμη μία φορά πως αν η ΕΣΚΑ ήταν στον ΟΠΑΠ θα είχαμε βγάλει τα κερατά μας. 4/5 πάλι!!!
Ελπίζω την επόμενη να έχω 5/5!!!

Flash3P
4η αγωνιστική για τον 1ο όμιλο της Γ'ΕΣΚΑ.

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1 (Ντερμπάκι πιστεύω,αν και ο Τρίτωνας έχει το αήττητο μέχρι τώρα θα εμπιστευτώ την ομάδα του Τριφυλλιακού)

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2 (Δεν μπαίνω κάν στην διαδικασία της αιτιολόγησης)

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 (Δεν χάνει ο Αχιλλέας μέσα στο ''Red Apple'' της κατηγορίας tongue.gif )

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1 (Δύσκολη επιλογή αλλά θα πάω με τον άσσο)

ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 (Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός,αλλά θέλω η ομάδα μας να κερδίσει)

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (Πιστεύω ό,τι πρέπει να κάνουν μία νίκη ψυχολογίας και ειδικά τώρα που είναι στην έδρα τους)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΕΠΟ 1 (ΑΣΣΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif )
karfi
02/11/12 21:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ (Ανοιχτο ματς με τον Τριτωνα να ειναι σαφως καλυτερη ομαδα, αλλα παιζει σε δυσκολη εδρα. Τα καλαθια ειναι λιγο περιεργα. Προβλεπω ζωναρα απο Τριφυλλιακο για να αντιμετωπισει τα miss matches στο 4-5. Αν ειναι ευστοχος ο Τριτωνας θα κερδισει, αλλιως θα εχει ενα δυσκολο βραδυ. Δευτερη επιλογη το Χ για παραταση. Στην παραταση ολα ανοικτα.)


02/11/12 21:30 ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2 (Αν ο ΠΑΟ κατεβει πληρης θα εχει ενα ευκολο απογευμα. Με Διαμαντακο και Χαραλαμποπουλο δεν χανει.)


02/11/12 21:00 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 (Ευκολο σημειο του κουπονιου. Ο Αχιλλεας θελει να ρεφαρει την ηττα απο τον Πρωτεα. Και θα το κανει. Ειναι καλυτερη ομαδα.)


02/11/12 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1Χ2 (Ανοικτο ματς με ενα μικρο προβαδισμα στην εδρα. Δυο ομαδες με κοινους στοχους, για παραμονη. Θα το παρει οποιος το θελει περισσοτερο.)


02/11/12 20:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (Προβαδισμα στον 1. Ο Εθνικος εχει προβαδισμα κυριως λογω εδρας.)


02/11/12 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 2Χ1 (Αναμφιβολα το ματς της αγωνιστικης. Ντερμπι με τα ολα του απο δυο ομαδες που κρυφοκοιτανε την 3αδα της ανοδου. Καλα ροστερ και καλο μπασκετ. Γηπεδο στολιδι. Η Αμιλλα στο πρωτο φετινο εντος εδρας παιχνιδι της, καλειται να δειξει οτι παει για ψηλα. Ο Πρωτεας με σαφως περισσοτερα παιχνιδια στα ποδια του ειναι πιο δεμενη ομαδα (λογω κυπελλου και λογω οτι η Αμιλλα εχει κανει το ρεπο της). Μικρο προβαδισμα στην αμυντικογενη ομαδα των φιλοξενουμενων. Σκληρο παιχνιδι και χαμηλο σκορ αναμενεται. Το αγχος θα ειναι στους γηπεδουχους. Ειναι το ντερμπι της αγωνιστικης.)


ΡΕΠΟ: ΟΦΗ
gspara
Ki'εγω φιλε karfi Αμιλλα λεω να παω στην γηπεδαρα.Περιμενω δυνατο ντερμπι.Κλεινω προς το διπλο.
patrinos777
QUOTE(Gilbert @ Oct 19 2012, 16:15 ) *
Φίλε Πατρινέ νομίζω οτι και σήμερα όπως και τη Δευτέρα τα πρασινα θα φορεθούν πολύ!!!!

φιλε arinas.... όντως φορέθηκαν τα πράσινα εκείνη τη δευτέρα , αλλά το.......χώμα βάφτηκε.....κόκκινο....!!!!αντίπαλοι σήμερα κοίτα μην παρατρέχεις.....είμαι και από τραυματισμό......
patrinos777
QUOTE(ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ @ Nov 1 2012, 16:04 ) *
4η αγωνιστική για τον 1ο όμιλο της Γ'ΕΣΚΑ.

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1 (Ντερμπάκι πιστεύω,αν και ο Τρίτωνας έχει το αήττητο μέχρι τώρα θα εμπιστευτώ την ομάδα του Τριφυλλιακού)

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2 (Δεν μπαίνω κάν στην διαδικασία της αιτιολόγησης)

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 (Δεν χάνει ο Αχιλλέας μέσα στο ''Red Apple'' της κατηγορίας tongue.gif )

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1 (Δύσκολη επιλογή αλλά θα πάω με τον άσσο)

ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 (Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός,αλλά θέλω η ομάδα μας να κερδίσει)

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (Πιστεύω ό,τι πρέπει να κάνουν μία νίκη ψυχολογίας και ειδικά τώρα που είναι στην έδρα τους)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΕΠΟ 1 (ΑΣΣΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif )


ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΦΙΛΕ .....ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΙ ...ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΡΕΠΟ....ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ

1)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΤΡΙΤΩΝ=2. ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ, ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΩΡΑΙΟ ΜΑΤΣ , ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ ΤΟ...ΑΜΙΛΛΑ-ΠΡΩΤΕΑ.
2)ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΑΟ=2
3)ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΝΕΟΙ Β.=1.ΑΔΥΝΑΜΟΙ ΟΙ ΝΕΟΙ
4)ΑΜΙΛΛΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ=1 ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ.ΠΕΡΙΣΥ ΕΙΧΕ ΔΥΝΑΤΗ ΕΔΡΑ Η ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΞΩ.ΜΕΓΑΛΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ.....ΨΑΡΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ.
5)ΑΤΤΑΛΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ=1 ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ.....ΒΟΛΩΝ.....
6)ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΑΙΑΝΙΑ=2.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ Η ΠΑΙΑΝΙΑ ΓΙΑ 4 ΣΕΡΙ ΗΤΤΑ.Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΤΩΝ....17 ΠΟΝΤΩΝ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ.
gspara
ΑΜΙΛΛΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ 78-66(30-20).
Τιμητικη διαφορα για τον Πρωτεα με την διαφορα να φτανει στο +22(69-47) στα μισα της δ'.
Πολυ καλη αμυνα η Αμιλλα,ομαδικη με υπεροπλια στους ψηλους αναγκασε την κοουτς των φιλοξενουμενων σε αμυνα ζωνης απο τα μεσα της α' περιοδου.Το βαρυ πυροβολικο(νο6) σε καυτη βραδια,ο ψηλος νο7 θραυση στα ριμπαουντ και το 11 με το φαρμακερο του σουτ εβαλε το κερασακι στην τελευταια περιοδο.Γενικα η Αμιλλα πηρε απο ολους τους παιχτες.
Απογοητευση ο Πρωτεας εμφανιστηκε μονο στα 3 τελευταια λεπτα της γ' οταν με πιεστικη επιτελους αμυνα μειωσε το -18 σε -9.
Απλα καποια καλα διαστηματα ο pm με το 18,ενω ο πολυ καλος πιτσιρικας (14) του α' ημιχ ξεχαστηκε στον παγκο στο β'.
Flash3P
QUOTE (patrinos777 @ Nov 2 2012, 13:22 ) *
ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΦΙΛΕ .....ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΙ ...ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΡΕΠΟ....ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ

1)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΤΡΙΤΩΝ=2. ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ, ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΩΡΑΙΟ ΜΑΤΣ , ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ ΤΟ...ΑΜΙΛΛΑ-ΠΡΩΤΕΑ.
2)ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΑΟ=2
3)ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΝΕΟΙ Β.=1.ΑΔΥΝΑΜΟΙ ΟΙ ΝΕΟΙ
4)ΑΜΙΛΛΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ=1 ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ.ΠΕΡΙΣΥ ΕΙΧΕ ΔΥΝΑΤΗ ΕΔΡΑ Η ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΞΩ.ΜΕΓΑΛΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ.....ΨΑΡΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ.
5)ΑΤΤΑΛΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ=1 ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ.....ΒΟΛΩΝ.....
6)ΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΑΙΑΝΙΑ=2.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ Η ΠΑΙΑΝΙΑ ΓΙΑ 4 ΣΕΡΙ ΗΤΤΑ.Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΤΩΝ....17 ΠΟΝΤΩΝ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ.



Μάλλον οι ελπίδες φαίνεται να έχουν άμεση σχέση με τις προβλέψεις!!! biggrin.gif


ΑΤΤΑΛΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 49-56

Δεν ξέρω αν θυμάμαι καλά!!
Zourinho
Είχα καιρο να μπω και λεω να κανω και εγω την αρχη μου!
Καλο πρωταθλημα σε ολους! ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! με υγεια πανω απο ολα!!
Στα αγωνιστικα τωρα μετα απο απουσια 2 ετων απο την Γ τα πραγματα εχουν καπως αλλαξει
οι ισορροπιες και οι μεγαλες ομαδες ή μαλλον οι εμπειρες ομαδες.
Αυτο που θα ηθελα να ξερω ειναι οι προβλεψεις σας ολων για ανοδο πτωση.
Ειμαι λιγο περιεργος για αυτο, για την γνωμη ολων.
Απο πλευρας μου να πω οτι για ανοδο σε θεωρητικο επιπεδο προβαδισμα εχουν
ο Τριτων και ο Παναθηναικος. απο εκει και περα.................... δεν εχω εικονα για ολες τις ομαδες, αρα ειναι νωρις να
πω την γνωμη μου.
Μεγιστης σημασιας ειναι ο μικρος της πενταδας για εμενα ή μαλλον ο μικρος
στην πενταδα και οι μικροι στον παγκο. Οποιος ειναι πιο ετοιμος με μικρους θα εχει ενα
(+). Επισης και κλεινω μεγιστης σημασιας ειναι η εδρα και τα διπλα που θα κανεις.
Αυτα απο εμενα και παλι καλο πρωταθλημα χωρις τραυματισμους!

================================================
--------oooooo----------ooooooooo-----------oooooo---------
-------ooo--ooo---------ooo-----ooo----------ooo--ooo--------
------ooo----ooo--------ooo-----ooo---------ooo----ooo-------
-----ooo------ooo-------ooo-----ooo--------ooo------ooo------
----oooooooooooo-----ooo-----ooo-------oooooooooooo----
----oooooooooooo-----ooo-----ooo------ooooooooooooo---
---ooo-----------ooo----ooo-----ooo-----ooo-------------ooo--
--ooo-------------ooo---ooo-----ooo----ooo---------------ooo-
-ooo---------------ooo--ooooooooo---ooo---------------- ooo-
==================================================
Αργολιδος και Βελεστινου στους Αμπελοκηπους πισω απο το ξενοδοχειο President στην Λ.Κηφισιας
ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΑΡΤΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΙΣΤΟΧΑΡΤΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα
άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


-------------------------------------------------------------------------------------------
Για επιπλεον Πληροφοριες:
FACEBOOK ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ULTRAS
ΚΑΝΑΛΙ ΣΤΟ YOUTUBE
FACEBOOK ΓΚΡΟΥΠ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

[/quote]
karfi
Θα παρω την πασα απο τον Zourinho και θα προσπαθησω να κανω μια πρωτη αναλυση:
Τριτωνας, το μεγαλο φαβορι! Πληρεστατη ομαδα με καλη χημεια και με την φυσιογνωμια του Νικου Κριτσαλου να κοσμει τον ομιλο και την κατηγορια της Γ εσκα. Παικτης Α1 δεν υπηρξε ποτε στη Γ εσκα τα τελευταια χρονια! Για τους νεοτερους που δεν τον ξερουν αναφερω μερικα στοιχεια. Πλουσια θητεια σε Δουκα, Σπορτιγκ, Π. Φαληρο, Νηαρ Ηστ και φυσικα στο Ηρακλειο (Α1_2002-2003) του Νικου Παυλου, των Κουβαρη, Τειλορ, Παβλισεβιτς και φυσικα των Οστιν και Μπενερμαν. Ο Νικος Κριτσαλος εχει γεννηθει το 1977 και παρα τα 35 του χρονια ειναι τιμη ολων που αγωνιζεται με τη φανελα του Τριτωνα. Συνολικα ο Τριτωνας αν θυμηθει κανεις το περσινο ξεφρενο φιναλε του θα δει οτι με λιγη σοβαροτητα ανεβαινει "ευκολα" και μπορει να ριξει το βαρος του στους 8 του κυπελλου της Εσκα που η εκπληξη θα ειναι τεραστια!

Μετα ειναι φυσικα ο Παναθηναικος. Με το νεο αστερι του ελληνικου μπασκετ τον Χαραλαμποπουλο και το γιγαντα Διαμαντακο(2.15) στη συνθεση του δεν εχει να φοβηθει τιποτα και κανενα. Πολλα παιδια νεα, ικανα ακομα και για την πρωτη θεση. Το θεμα ειναι αν κατεβαινουν σε ολα τα παιχνιδια τα δυο τους αστερια. Αν δεν κατεβαινουν τοτε οι νεοι του Παναθηναικου θα τα βρισκουν δυσκολα.

Αρα λοιπον Τριτωνας και Παναθηναικος τα φαβορι για τα 2 πρωτα εισητηρια της ανοδου.
Απο εκει και περα με δεδομενο οτι ο ομιλος αυτος ειναι 3 ταχυτητων. Δηλαδη 2 ακλονητα φαβορι ανοδου και 2-3 ομαδες φαβορι καθοδου και ολοι οι υπολοιποι μαζι...
Για το 3ο εισητηριο θα γινει σφαγη. Η "κολλεγιακη" Αμιλλα του Ασημακοπουλου δειχνει ικανοτατη και με δεδομενη την ευκολη επικρατηση επι του Πρωτεα δειχνει να ειναι ενα κλικ πιο πανω απο εναν αλλο διεκδικητη της 3ης θεσης (Πρωτεα). Τριφυλλιακος και Αχιλλεας πανομοιοτυπες ομαδες με παικτες με εμπειρια και ικανες να χτυπησουν 3αδα. Ο νεανικος Πρωτεας εχει κανει δυο ευκολες ηττες απο τους λοιπους συνδιεκδικητες της 3ης θεσης και μια νικη (με Αχιλλεα). Θα χρειαστει υπερβασεις που μεχρι τωρα εχει δειξει οτι δεν μπορει να τις κανει. Προσωπικα πιστευω οτι θα ειναι μεσα στην 5αδα, μακρια απο την 3η θεση ομως!

Αμπελοκηποι τεραστιο ερωτηματικο. Δεν εχω ιδεα και δεν τους εχω δει απο την εποχη του Τζανη Σταυρακοπουλου. Περιμενω να δω τι θα κανουν τις επομενες δυσκολες αγωνιστικες. Θεωρω οτι δεν θα κινδυνεψουν αλλα παραλληλα δυσκολα θα πλασαριστουν και κοντα στην 3αδα.

Ο Εθνικος
θα σωθει ευκολα, αλλα μεχρι εκει.

Στα κατω Πολιτεια,Παιανια και Βυρωνας τα μεγαλα φαβορι και ΟΦΗ και Καματερο θα παλεψουν με νυχια και με δοντια να αποφυγουν τον υποβαβισμο. Προβαδισμα στο Καματερο που εχει δυσκολη-δυνατη εδρα.

Αν και ειναι πολυ νωρις για συμπερασματα.... Ειχα ορεξη για Σαββατιατικη μπασκετικη αναλυση.....


Μετα απο 4 αγωνιστικες
1. Α.Ο Τρίτων 8 (4-0)
2. Παναθηναϊκός (Ε) 8 (4-0)
3. Α.Ο Αμπελοκήπων 7 (3-1)
4. Τριφυλλιακός Πολυδρόσου 6 (2-2)
5. Α. Ο Πρωτέας 6 (2-2)
6. Κ.Α.Ο. Εθνικός Ελληνορώσων 6 (2-2)
7. Α.Ε Αχιλλεύς 5 (2-1)
8. ΠκΑΟ Άμιλλα 5 (2-1)
9. Άτταλος Καματερού 4 (1-2)
10. ΟΦΗ Ηρακλείου 4 (1-2)
11. Α.Ο.Ν. Βύρωνος 4 (0-4)
12. Κτησιφών Παιανίας 4 (0-4)
13. Α.Ο Πολιτείας 4 (0-4)

Με εντονα γραμματα οι ομαδες που εχουν κανει το ρεπο τους.
tzpetros
Καλημέρα οι Νέοι Βύρωνα έχουν μια νίκη και τρεις ήττες. Η νίκη έγινε επί της πολιτείας. cool.gif
tzpetros
QUOTE(tzpetros @ Nov 5 2012, 08:38 ) *
Καλημέρα οι Νέοι Βύρωνα έχουν μια νίκη και τρεις ήττες. Η νίκη έγινε επί της πολιτείας. cool.gif




Το σκορ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ: 57-40

κυμάνθηκε ως εξής:

1ο δεκάλεπτο: 12-12

2ο δεκάλεπτο: 25-22

3ο δεκάλεπτο: 39-33

4ο δεκάλεπτο: 57-40

Όντως δείχνουμε από τις πιο αδύναμες ομάδες του ομίλου (ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑ) αλλά καλό είναι να πουν και την άποψη τους οι ομάδες που παίξαμε αντίπαλοι μέχρι τώρα. Εγώ μπορώ να κρίνω ότι από τις 4 ομάδες που παίξαμε όντως η πιο αδύνατη ήταν η πολιτεία αν και μας δυσκόλεψε στο τέλος να κερδίσουμε. Μετά οι Ελληνορώσοι αν και έχουν κάνει πολλές μεταγραφές εμφανίζουν ένα σύνολο που πολλές φορές δεν είναι ομάδα.Σαν σύνολο όμως είναι πολύ καλό. Ο τριφυλιακός έχει παίχτες έμπειρους αλλά παίζει ζώνη συνέχεια...Είναι λίγο περίεργο να παίζεις ζώνη με κάποια ομάδα από την αρχή όταν τη θεωρείς ως πιο αδύναμη ... Το ότι παίζεις ζώνη σημαίνει ότι το κάνεις για να καλύψεις κάποιες άλλες αδυναμίες σου( εμείς δεν τις ανακαλύψαμε happy.gif ). Ο Αχιλλέας πιστεύω ότι είναι ομάδα ψυχολογίας και αυτοί όπως και εμείς. Αν σου βγουν κάποια πράγματα στο γήπεδο πας καλά ενώ αν δε σου βγουν δεν αποδίδεις αυτά που πρέπει. Αυτά την Παρασκευή παίζουμε με την Άμιλλα. Όποιος θέλει να δει πως παίζουμε (ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑΣ) είναι ευπρόσδεκτος να έρθει στο γήπεδο και να μας δει.
explode
Πια ειναι η έδρα του τριτωνα φέτος;
pk2010
QUOTE (explode @ Nov 5 2012, 16:40 ) *
Πια ειναι η έδρα του τριτωνα φέτος;



Στο σχολείο, δίπλα στην στάση του ΗΣΑΠ "Άγιος Αντώνιος" Πατησίων...


explode
QUOTE (tzpetros @ Nov 5 2012, 10:03 ) *
Το σκορ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ: 57-40

κυμάνθηκε ως εξής:

1ο δεκάλεπτο: 12-12

2ο δεκάλεπτο: 25-22

3ο δεκάλεπτο: 39-33

4ο δεκάλεπτο: 57-40

Όντως δείχνουμε από τις πιο αδύναμες ομάδες του ομίλου (ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑ) αλλά καλό είναι να πουν και την άποψη τους οι ομάδες που παίξαμε αντίπαλοι μέχρι τώρα. Εγώ μπορώ να κρίνω ότι από τις 4 ομάδες που παίξαμε όντως η πιο αδύνατη ήταν η πολιτεία αν και μας δυσκόλεψε στο τέλος να κερδίσουμε. Μετά οι Ελληνορώσοι αν και έχουν κάνει πολλές μεταγραφές εμφανίζουν ένα σύνολο που πολλές φορές δεν είναι ομάδα.Σαν σύνολο όμως είναι πολύ καλό. Ο τριφυλιακός έχει παίχτες έμπειρους αλλά παίζει ζώνη συνέχεια...Είναι λίγο περίεργο να παίζεις ζώνη με κάποια ομάδα από την αρχή όταν τη θεωρείς ως πιο αδύναμη ... Το ότι παίζεις ζώνη σημαίνει ότι το κάνεις για να καλύψεις κάποιες άλλες αδυναμίες σου( εμείς δεν τις ανακαλύψαμε happy.gif ). Ο Αχιλλέας πιστεύω ότι είναι ομάδα ψυχολογίας και αυτοί όπως και εμείς. Αν σου βγουν κάποια πράγματα στο γήπεδο πας καλά ενώ αν δε σου βγουν δεν αποδίδεις αυτά που πρέπει. Αυτά την Παρασκευή παίζουμε με την Άμιλλα. Όποιος θέλει να δει πως παίζουμε (ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑΣ) είναι ευπρόσδεκτος να έρθει στο γήπεδο και να μας δει.


Όταν μια Ομαδα δεν έχει σουτ η σωστή άμυνα ειναι η ζώνη και αν δεν κάνω λάθος τα σπασατε με τον τριφυλλιακο! :π
white_choco
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Ε) - ΑΧΙΛΛΕΑΣ 72-61 (ημίχρονο 36-40). Ένα κακό πεντάλεπτο ήταν αρκετό για να χαθεί το ματς. Και όπως και να το κάνουμε, τον Παναθηναϊκό δεν (πρέπει να) τον κερδίζεις. Πόσο μάλλον στην έδρα του. wink.gif
karfi
Αποτελεσματα 5ης αγωνιστικης:
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 86- 67
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 72- 61
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 106- 61 !!!
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 77- 59
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 55- 69
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ (αναβολη)
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΡΕΠΟ
Τα στοιχεια αυτα ειναι απο το επισημο site της ΕΣΚΑ. Η βαθμολογια δεν εμφανιζεται.
Το σκορ του Πρωτεα με τον Ατταλο μου κανει εντυπωση. Σημειωθηκε οντως τετοιο σκορ? 106-61? Με εφηβικο κατεβηκε το Καματερο?

Μετα απο 5 αγωνιστικες

Βαθμολογια
1. Α.Ο Τρίτων 10 (5-0)
2. Παναθηναϊκός (Ε) 10 (5-0)
3. Τριφυλλιακός Πολυδρόσου 8 (3-2)
4. Α. Ο Πρωτέας 8 (3-2)
5. Α.Ο Αμπελοκήπων 7 (3-1)
6. Κ.Α.Ο. Εθνικός Ελληνορώσων 7 (2-3)
7. Α.Ε Αχιλλεύς 6 (2-2)
8. ΟΦΗ Ηρακλείου 6 (2-2)
9. Α.Ο.Ν. Βύρωνος 5 (1-3)
10. ΠκΑΟ Άμιλλα 5 (2-1)
11. Άτταλος Καματερού 5 (1-3)
12. Κτησιφών Παιανίας 5 (0-5)
13. Α.Ο Πολιτείας 5 (0-5)

Με εντονα γραμματα οι ομαδες που εχουν κανει το ρεπο τους.
Εκκρεμει το παιχνιδι Α.Ο.Ν Βυρωνος-Αμιλλα

Οποιοδηποτε λαθος στη βαθμολογια δεν εγινε σκοπιμα. Το χομπυ μου κανω!
white_choco
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
Hotter

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 2 πλήρεις ο τρίτων δεν χάνει σήμερα..θα ειναι όμως;
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) 2 πλήρεις ο ΠΑΟ δεν χάνει απο πουθενα( πιθανών να υπάρξουν απουσίες λόγω του ντέρμπι με τον δουκα την Τρίτη)
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 μετα την κατοσταρα δεν ξέρω τι να πω και τι να σκεφτώ..
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ντέρμπι λογικά παω με την έδρα αλλα πιστεύω ολα ειναι πιθανά.
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2 ντέρμπι ουραγων πονταρω στο διπλό.
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 λογικά...
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 62 - 51
karfi
6η αγωνιστικη
A.Ε Αχιλλεύς-Α.Ο Τρίτων 54-63
ΠκΑΟ Άμιλλα-Παναθηναϊκός (Ε) 62-66
Τριφυλλιακός Πολυδρόσου-Κ.Α.Ο Εθνικός Ελληνορώσων 61-51
Α.Ο Αμπελοκήπων-ΟΦΗ Ηρακλείου 55-62
Α.Ο Πολιτείας-Κτησιφών Παιανίας 71-64
Άτταλος Καματερού-Α.Ο.Ν Βύρωνος 57-55

ρεπό: Πρωτέας

Σχολιο: Τεραστια νικη για Παναθηναικο (Ε) μεσα στο μπουρναζι. Τα 2 μεγαλα φαβορι, Παναθηναικος (Ε) και Τριτωνας συνεχιζουν χωρις ηττα! Ο Τριτωνας περασε και απο τη δυσκολη εδρα του Αχιλλεα. Πρωτη νικη για Πολιτεια. Σπουδαιο διπλο και για τον ΟΦΗ!

Βαθμολογια μετα την 6η αγωνιστική

1. Α.Ο Τρίτων 12 (6-0)
2. Παναθηναϊκός (Ε) 12 (6-0)
3. Τριφυλλιακός Πολυδρόσου 10 (4-2)
4. ΟΦΗ Ηρακλείου 8 (3-2)
5. Α.Ο Πρωτέας 8 (3-2)
6. Α.Ο Αμπελοκήπων 8 (3-2)
7. Κ.Α.Ο. Εθνικός Ελληνορώσων 8 (2-4)
8. Α.Ε Αχιλλεύς 7 (2-3)
9. Άτταλος Καματερού 7 (2-3)
10. Α.Ο Πολιτείας 7 (1-5)
11. Α.Ο.Ν. Βύρωνος 6 (1-4)
12. ΠκΑΟ Άμιλλα 6 (2-2)
13. Κτησιφών Παιανίας 6 (0-6)


Με εντονα γραμματα οι ομαδες που εχουν κανει το ρεπο τους.
**Εκκρεμει το παιχνιδι Α.Ο.Ν Βυρωνος-Αμιλλα


Επομενη αγωνιστική 7η


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ

Σχολιο: Σπουδαια ματς εχει 7η αγωνιστικη.
Η Αμιλλα δοκιμαζεται στα πολυ δυσκολα, αλλα αν θελει να κοιταει 3αδα πρεπει να δειξει οτι μπορει να ακολουθησει το ρυθμο του Τριτωνα και του Παναθηναικου.
Ο Πρωτεας καλειται να δειξει οτι η 100αρα δεν ηταν αναλαμπη και να αρχισει να ξεκαθαριζει απο τις ομαδες της μεσης για να δει τι μπορει να κυνηγησει αργοτερα οταν θα κληθει να αντιμετωπισει Τριτωνα και Παναθηναικο. Οι Αμπελοκηποι με το ματς στο Μετς οριοθετουν τους στοχους τους. Κρισιμο ματς και αυτο.
ΟΦΗ-Τριφυλλιακος ντερμπι για 2 ομαδες που θελουν να βλεπουν ψηλα.
Flash3P
QUOTE (karfi @ Nov 17 2012, 02:52 ) *
6η αγωνιστικη
A.Ε Αχιλλεύς-Α.Ο Τρίτων 54-63
ΠκΑΟ Άμιλλα-Παναθηναϊκός (Ε) 62-66
Τριφυλλιακός Πολυδρόσου-Κ.Α.Ο Εθνικός Ελληνορώσων 61-51
Α.Ο Αμπελοκήπων-ΟΦΗ Ηρακλείου 55-62
Α.Ο Πολιτείας-Κτησιφών Παιανίας 71-64
Άτταλος Καματερού-Α.Ο.Ν Βύρωνος 57-55

ρεπό: Πρωτέας

Σχολιο: Τεραστια νικη για Παναθηναικο (Ε) μεσα στο μπουρναζι. Τα 2 μεγαλα φαβορι, Παναθηναικος (Ε) και Τριτωνας συνεχιζουν χωρις ηττα! Ο Τριτωνας περασε και απο τη δυσκολη εδρα του Αχιλλεα. Πρωτη νικη για Πολιτεια. Σπουδαιο διπλο και για τον ΟΦΗ!

Βαθμολογια μετα την 6η αγωνιστική

1. Α.Ο Τρίτων 12 (6-0)
2. Παναθηναϊκός (Ε) 12 (6-0)
3. Τριφυλλιακός Πολυδρόσου 10 (4-2)
4. ΟΦΗ Ηρακλείου 8 (3-2)
5. Α.Ο Πρωτέας 8 (3-2)
6. Α.Ο Αμπελοκήπων 8 (3-2)
7. Κ.Α.Ο. Εθνικός Ελληνορώσων 8 (2-4)
8. Α.Ε Αχιλλεύς 7 (2-3)
9. Άτταλος Καματερού 7 (2-3)
10. Α.Ο Πολιτείας 7 (1-5)
11. Α.Ο.Ν. Βύρωνος 6 (1-4)
12. ΠκΑΟ Άμιλλα 6 (2-2)
13. Κτησιφών Παιανίας 6 (0-6)


Με εντονα γραμματα οι ομαδες που εχουν κανει το ρεπο τους.
**Εκκρεμει το παιχνιδι Α.Ο.Ν Βυρωνος-Αμιλλα


Επομενη αγωνιστική 7η


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ

Σχολιο: Σπουδαια ματς εχει 7η αγωνιστικη.
Η Αμιλλα δοκιμαζεται στα πολυ δυσκολα, αλλα αν θελει να κοιταει 3αδα πρεπει να δειξει οτι μπορει να ακολουθησει το ρυθμο του Τριτωνα και του Παναθηναικου.
Ο Πρωτεας καλειται να δειξει οτι η 100αρα δεν ηταν αναλαμπη και να αρχισει να ξεκαθαριζει απο τις ομαδες της μεσης για να δει τι μπορει να κυνηγησει αργοτερα οταν θα κληθει να αντιμετωπισει Τριτωνα και Παναθηναικο. Οι Αμπελοκηποι με το ματς στο Μετς οριοθετουν τους στοχους τους. Κρισιμο ματς και αυτο.
ΟΦΗ-Τριφυλλιακος ντερμπι για 2 ομαδες που θελουν να βλεπουν ψηλα.



Σε παρακαλώ μπορείς να κάνεις τέτοια ανάλυση κάθε εβδομάδα?? biggrin.gif
tommie1983
Πολύ δυνατός ο όμιλος.Κατά την άποψη μου ο ΠΑΟ δεν μπορεί να χάσει την πρώτη θέση και αν το επιδιώξει είναι πολύ πιθανό να τερματίσει αήττητος.Αλλά πάντα έχει προτεραιότητα το πανελλήνιο εφήβων.
Απο κει και πέρα Τρίτων και Αμπελόκηποι είναι πολύ δυνατοί,και ο Πρωτέας ομάδα με εξαιρετική έδρα.
Για τα κάτω δύσκολα η Παιανία να αποφύγει τον υποβιβασμό.Το ίδιο και η Πολιτεία,τουλάχιστον αν συνεχίσει να κατεβαίνει με τόσες ελλείψεις και εφόσον μέχρι στιγμής δεν έχει ενεργοποιήσει τον Καραβανά.
AmnesiaHaze
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ : 1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ : 1
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. : 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ : 2
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ : 1
karfi
@ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ: Θα προσπαθησω για το καλυτερο! icon_drunk.gif
soouza
Τρίτων-Άμιλλα 53-40(35-13 ημίχρονο).

Όταν μάθεις να κερδίζεις παθαίνεις εθισμό εις αυτό.Σαφέστατα ισχύει και το αντίστροφο.Εν προκειμένω ο Τρίτωνας διεύρυνε το νικηφόρο σερί του και συνεχίζει. rolleyes.gif

Η αναμέτρηση κρίθηκε στο πρώτο ημίχρονο ψυχολογικά κι όχι χρονικά.Ο Τρίτωνας επικράτησε κατά κράτος κι έφτασε εύκολα στη νίκη.Στο δεύτερο μέρος ο ρυθμός έπεσε κι από τις δύο ομάδες κι είδαμε κακό θέαμα.

Η Άμιλλα έδειξε πολύ νευρική,χωρίς ψυχραιμία να στηθεί με αποτέλεσμα τις κακές επιλογές.

Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες. bball.gif
VLC
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ 37 - 57
white_choco
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 55 - 50

Κακή διαιτησία κυριώς στα φάουλ και σε αρκετές περιπτώσεις, όπου έπρεπε να δοθούν βολές στον Αχιλλέα, η μπάλα παιζόταν απ' έξω.
Zourinho
Τι εγινε ρε παιδια σιγη !!..........................................
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.