Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
parkeroni9
ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!!!!
galis75
ας μιλησουμε κ εμεις οι ταπεινοι πλην τιμιοι εραστες των πιο κατω κατηγοριων κ των ανοιχτων γηπεδων που αγαπαμε πραγματικα το μπασκετ αλλωστε ειμαστε τα ποδια αυτης της πυραμιδας η οι βασεις αν θελετε της χωρας που κατεκτησε την κορυφη της ευρωπης κ παρολιγο του πλανητη ολοκληρου.εγω επειδη παρακολουθω χρονια τισ κατηγοριες αυτες δινω πρωτα φαβορι οιδιποδα κολωνου και οδυσσεα γαλατσιου που αξιζαν να ανεβουν απο περσι γιατι επαιζαν το πιο ομορφο μπασκετ.φιλε παρκερονι εισαι απο καμια ομαδα?
super_st
καλησπερα.δεν νομιζω οτι αξιζε ο οδυσσεας περισυ την ανοδο φιλε.δυο φορες εχασε απο το ρουφ το οποιο αν δεν ειχε τον μηδενισμο απο το εφηβικο θα επερνε το πρωταθλημα του ομιλου γιαυτο τερματισε 2 πισω απο τον τριφυλιακο ενω ειχε τις λιγοτερες ητες.μολις 4 και εκανε και ενα γυρο αητητο!.τα ειχα δει περισυ τα παιχνιδια γιατι ειμαι απο εκει κοντα και φετος πηγα σε αυτους.εχουν τρομερο κλιμα και οπως ειπα και σε αλλο topic ολα τα καινουργια παιδια που πηγαμε μας εβαλαν στην παρεα αμεσως και ειμαστε οικογενεια ενω εχουμε και καλο προπονητη με πλακα και με δουλεια.βαζει σωστα ορια για μενα.μακαρι εστι να μεινουμε μεχρι το τελος.για τον οιδιποδα απο οτι ξερω ειχε περσι και πλαστους και τιμωριμενους που εβαζε και γιαυτο πηρε τιμωρια απο την εσκα.αν ειναι να ανεβαινει μια ομαδα ετσι ρε παιδια και μετα να πεφτει κατευθειαν δεν αξιζει καν η ανοδος!! ετσι νομιζω εγω.
galis75
φιλε super st μαλλον δεν παρακολουθουσες πολυ προσεκτικα την κατηγορια αυτη περυσι.πρωτον για να ξερεις ηταν ο πιο σκληρος ομιλος απο τους αλλους 2 ομιλους της εσκα.οι ομαδες ητανε πολυ πιο οργανωμενες κ καλυτερης δυναμικοτητας κ μπορεις να το κρινεις κ απο εσας φετος που ανεβηκατε κ απο οτι ακουω πατε μια χαρα αυτο ειναι συνεπεια κ του ανταγωνισμου της περσινης σεζον κ της καλης ομαδας που ειχατε.τωρα ο οδυσσεας εχει μια νεα προπονητρια που εχει κανει πολυ καλη δουλεια κ αν κ ειχε τους παιχτες που ειχανε οι αλλες ομαδες ειχε πολυ ωραιο συνολο κ αντι των πατησιων επρεπε ν ανεβει αυτος.για τον οιδιποδα ξερω οτι ειναι μια ωραια παρεα φοιτητες που γουσταρουνε το μπασκετ κ τους αφαιρεσανε 3 βαθμους ο ενας κ αυτων για παιδικο κ 2 για τον καλο τον πλει μεικερ επειδη ειχε τιμωρηθει παλιοτερα με αλλη ομαδα κ η εσκα του εβγαλε κατα λαθος δελτιο αλλα καποιος επρεπε να την πληρωσει.ηταν η πιο πληρης ομαδα σας κερδισε κ 2 φορες περσι οποτε δεν τρεχει τιποτα που κερδισατε κ εσεις τον οδυσσεα 2 φορες περσι.οσο για πλαστους δεν ειχε γιατι ειχε παλιοτερα κ τους την ειχανε ολοι στημενη...μακαρι παντως φιλε super st ν ασχολιοντουσαν ολοι μ αυτες τις κατηγοριες γιατι απο α εσκα κ κατω ειναι το πραγματικο μπασκετ το γηηινο τελος παντων γιατι α1 α2 κ β εθνικη ειναι εξωπραγματικο.ειναι ολοι τερατα κ ο πρωταθλητισμος με τα φαρμακα που πεφτουν ειναι νοσηρος
super_st
καλησπερα.να σε διωρθωσω σε κατι μιλησα για τον οδυσσεα για περισυ οτι δεν επρεπε να ανεβη γιατι ειπαν παραπανω οτι ηταν ομαδα για ανοδο.αφου δεν ειχε τους παικτες οπως ειπες και εσυ τοτε σωστα δεν ανεβηκε και δευτερον ο οιδιποδας δεν κερδισε 2 φορες αλλα μια.μας κερδισε μεσα και τον κερδισαμε δευτερο γυρο στην εδρα του.για φετος δεν ξερω για τον οδυσσεα μακιρι να ανεβει εγω μιλαγα για περισυ.το ρουφ περισυ δεν το περιμενε κανενας και ανεβηκε οπως ειπα με 4 ηττες και αητητο δευτερο γυρο.εχουν καλη χημια ολοι μαζι και καλο προπονητη.γιαυτο και εγω πηγα φετος εκει.καλη συνεχεια.
galis75
εχεις δικιο φιλε super st αλλα οχι απολυτο γιατι τα παιχνιδια κριθηκαν στις λεπτομερειες κ αν μιλαμε αποκλειστικα για μπασκετ κ για θεαμα ο οδυσσεας κ ο οιδιποδας ηταν πολυ καλυτεροι.ο οιδιποδας ειχε ας πουμε 3-4 παιχτες που καρφωναν για πλακα.,αλλα εσεις κ ο τριφυλλιακος ειχατε περισσοτερη οργανωση κ πιο πολλα κονε με διαιτησιες κλπ.τα παιδια του ρουφ ειστε μια χαρα παντως συνεχιστε ετσι καλη σεζον
super_st
καλημερα.ας μη μιλησουμε για καρφωματα φιλε γιατι το ρουφ εχει 3 που καρφωναν για πλακα και 2 που πηραν παγκοσμιο σχολικο απο οτι ξερω.οσο αφορα την οργανωση ολα ειναι θεμα του προπονητη μαζι με τον προεδρο.απο τοτε που επεστεψε ο μεταλλινος ολα δουλευουν στο ρουφ ρολοι.
parkeroni9
file super st tora pleon exei mono enan!! o allos paizei pia ( tha doume an paixei logo sobarou traymatismou) sthn aek !! kai to paidi pou exei meinei o giannakhs einai kalos paixths alla oxi ikanos na anebash mia omada!! h apopsh mou pantos einai oti to rouf den aksize thn anodo!!
super_st
φιλε μου οταν λεω για 3 ενοω φετινους που υπαρχουν στην ομαδα .δεν ενοω αυτον που ενοεις εσυ που πηγε στην αεκ!!!! και την αξιζε την ανοδο γιατι και ο coach τους εκανε ομαδα και καναν και αητητο γυρο!! μην συγχεεις την πορεια μιας ομαδας με το πως επαιξε σε ενα παιχνιδι-αυτο μαζι σας-που απο οτι ξερω εγιναν επεισοδια.μια ομαδα που εχει 4 ητες στην κατηγοαρια πρεπει λογικα να ανεβαινει δικαια.ετδι νομιζω εγω τουλαχιστον.γιαυτο πηγα φετος εκει γιατι βρηκα καλο κλιμα και καλο προπονητη
galis75
πως το λεγανε το παιδι που πηγε στην αεκ?ποσο χρονων ητανε?τοσο καλος ητανε?ειχανε παρει με το σχολειο του βυρωνα το σχολικο?ενταξει παιδια ο καθενας εχει τη γνωμη του για περσι ας μην πλατιασουμε γιατι το θεμα του τοπικ ειναι για φετος τι γινεται.
parkeroni9
argyrhs!! hmastan sto athlitiko!! ayto pou phre to pagkosmio.. kalos paixths !! ..alla einai traymatias fetos sad.gif (aytos kai o giannhs sto rouf kai ego neous)
galis75
φιλε parkeroni παιζεις με τους νεους στο αντρικο η στο εφηβικο?ποιο νουμερο φορας?
DEJAN13
καλα και γω για οιδιποδα εχω ακουσει πολλα για "πλαστους" και φετος θα υπαρχει ελεγχος στα δελτια μου το πε φιλος μου απο την εσκα διαιτητης ,εδω εμεις σε αλλο ομιλο και κουβαλαμε ταυτοτητες μαζι.κ καλα κανουν οι ανθρωποι αν καθεσαι κ κλεβεις στην δ εσκα οχι για να ανεβεις δεν εισαι αλλα για να παιζεις στα ανοιχτα στο καλλιμαρμαρο με τους ταυλανδεζους καθε κυριακη πρωι.
DEJAN13
καλημερα ημουν χθες στο εθνικος -οιδιποδας καθοτι τραυματιας ειπα να δω παιχνιδακι επειδη ακουσα οτι ο οιδιποδας ηταν καλη ομαδα περσυ.αργησε το παιχνιδι γιατι οι διαιτητες κρατησαν ενος παιχτη του οιδιποδα το δελτιο γιατι ειχε προβλημα το δελτιο.καλο παιχνιδι ,ο οιδιποδας καλυτερος στο πρωτο σε ολη την διαρκεια χ εκτος απο το τελευταιο 4λεπτο του α ημιχρονου ,ο εθνικος πολυ καλυτερος στο δευτερο,στο ημιχρονο νικαγε ο οιδιποδας με 9 ,αλλα με πολυ καλη αμυνα κ ελεγχο των ριμπαουντ ο εθνικος νικησε 67-62.
nikefalin
Οδυσσέας Γαλατσίου - Χαραυγιακός 48 -42 στην παράταση (40-40 κανονικό παιχνίδι)
galis75
αντε ρε οδυσσεαρα.και θεωρουσα οτι ο χαραυγιακος ηταν πολυ δυνατος.σαφως ο καλυτερος ομιλος της δ εσκα με ομαδες που στεκονται και πιο ψηλα.ξεκαθαρα φαβορι και προβλεψη για τελικη βαθμολογια γιατι ο ομιλος εχει μονο 14 ματς.οδυσσεας πρωτος χαραυγιακος μαζι με οιδιποδα δευτεροι και εθνικος μετα.παντως φιλε dejan ημουνα κ εγω στο γηπεδο το δελτιο δεν ηταν πλαστο ητανε λαθος της ομοσπονδιας.παιχνιδι πολυ καλο για την κατηγορια καλυτερος εμφανως ο οιδιποδας στο ημιχρονο στο τεταρτο δεκαλεπτο ανωτερος ο εθνικος γυρισε το ματς.αθλιοι διαιτητες και γραμματεια με εκατερωθεν λαθη
DEJAN13
απο κει που ημουν δεν μπορουσα να δω αλλα φανταστηκα οτι αυτο παιζοτανε γιατι εχει ξαναγινει.οσον αφορα για την προβλεψη βλεπω χαραυγιακο-εθνικο μαζι οδυσεα μετα στον εθνικο δεν παιζει κ λογω τιμωριας το καλυτερο του guard που ειναι κ φιλος.οιδιποδας απροπονητη ομαδα(δεν εχει σταθερο γηπεδο νομιζω ) μολις τον ετρεξε λιγο ο εθνικος καθαρισε
galis75
σε πολυ ομορφο και πολυ δυνατο παιχνιδι οιδιποδας-οδυσσεας πριν λιγο τελικο 72-64 ημιχρονο 33-25 απο την αρχη μπροστα ο οιδιποδας απο 5 μεχρι 14 ποντους.στο τελος πηγε να γυρισει το παιχνιδι ο οδυσσεας αλλα ο οιδιποδας εβαλε 11 τριποντα και ο οδυσσεας μολις ενα.
parkeroni9
σε ενα πολυ ομορφο παιχνιδι πριν τις γιορτες οι νεοι καρδισαν εκτος εδρας. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 88-97 και με μεγαλο σκορ.
galis75
σε χτεσινα ματς υμμηττος οιδιποδας 56-60 και εθνικος κωφοι 47-62.βαθμολογια φρεσκια

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ 9 5 4 1 0 249 230 19
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 8 5 3 2 0 252 229 23
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 8 5 3 2 0 204 190 14
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Γ 7 4 3 1 0 193 173 20
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 7 4 3 1 0 230 200 30
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 7 4 3 1 0 162 145 17
ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 5 4 1 3 0 23 6 17
ΑΟ ΥΜΗΤΤου 4 4 0 4 0 199 239 -40
ΑΟ ΑΡΙΩΝ 0 5 0 0 5 0 100 -100
φιλε degan εσυ που θα ειδες λογικα το ματσ του εθνικου πες μας πως εγινε και χασατε ειχατε ελλειψεις
DEJAN13
Φιλε γκαλη δυστυχως η ευτυχως το ματσακι δεν το ειδα γιατι ειχα προπονηση ,αλλα αφενος το σκορ ειναι λαθος που χεις γραψει,το σκορ ειναι 50-45 και απ οτι μου πε ο φιλος μου παιζανε με 7 παιχτες κ ακομα δεν εχουν γυρισει οι καλοι παιχτες λογω τιμωριας/τραυματισμων.χωρις γκαρντ κ ψηλο παιζανε.εχει δρομο το πρωταθλημα θα γινει καλο πρωταθλημα.ποσοι ανεβαινουνε?
galis75
απο το σαιτ της εσκα το πηρα δεν ξερω ποσο ηρθε μαλλον εκανα λαθος κωφοι 52 ποντους.ανεβαινουν 100 τοισ εκατο 2 ομαδες αλλα τα τελευταια 5 χρονια ανεβαινει κ ο τριτοσ και ο τεταρτοσ .πριν 2 χρονια ανεβηκε κ ο πεμπτοσ.ειναι αναλογο με το ποσεσ ομαδεσ πεφτουν απο την γ εθνικη φετος ομως επειδη δεν κινδυνευουν παρα μονο 1 ομαδα της εσκα θ ανεβουν λογικα οι 4 πρωτοι.και το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο σε χρονο αλλα σε αγωνες δεν εχει πολυ δρομο γιατι μεινανε μονο 8 ματς ακομα γιατι εφυγε και αλλη ομαδα απ το πρωταθλημα
parkeroni9
ναι παιδια εφυγαν και τα πετραλωνα.. οντος εχει πολυ δρομο!! παντος την επομενη αγωνιστικη ξεκαθαριζουν καπως τα πραγματα/
Mikele72
Τελικά τι έγινε με τα Πετράλωνα ρε παιδιά? Είναι εκτός σίγουρα?

Ο Οδυσσέας πάντως τα κατάφερε χθές το βράδυ ... 55-60 σε ένα "σχετικά" καλό παιχνιδάκι ... Το καθαρίσαμε δύσκολα στο τέλος ...

PS. Ελπίζω το παλικάρι από τους ΚΩΦΟΥΣ που έβγαλε το ώμο του να είναι ΟΚ. Μας έφυγε η ψυχή και έγινε σε μια ανύποπτη φάση ...
xoxli44
QUOTE(galis75 @ Dec 16 2007, 00:08 ) *
αντε ρε οδυσσεαρα.και θεωρουσα οτι ο χαραυγιακος ηταν πολυ δυνατος.σαφως ο καλυτερος ομιλος της δ εσκα με ομαδες που στεκονται και πιο ψηλα.ξεκαθαρα φαβορι και προβλεψη για τελικη βαθμολογια γιατι ο ομιλος εχει μονο 14 ματς.οδυσσεας πρωτος χαραυγιακος μαζι με οιδιποδα δευτεροι και εθνικος μετα.παντως φιλε dejan ημουνα κ εγω στο γηπεδο το δελτιο δεν ηταν πλαστο ητανε λαθος της ομοσπονδιας.παιχνιδι πολυ καλο για την κατηγορια καλυτερος εμφανως ο οιδιποδας στο ημιχρονο στο τεταρτο δεκαλεπτο ανωτερος ο εθνικος γυρισε το ματς.αθλιοι διαιτητες και γραμματεια με εκατερωθεν λαθη

Φιλε πρεπει να δεις για να κρινεις οκ?
galis75
φιλε xoxli σε μενα απευθυνεσαι μαλλον...εξηγησε μου τι εννοεις να δω γιατι εχω δει αρκετα ματς φετος.εισαι του
χαραυγιακου η του οδυσσεα η καποιας ομαδας αλλης.εξηγησε μου γιατι σορρυ δεν καταλαβα αν ειπα κατι λαθος.σημερα παντως σε ντερμπι με παθος μεχρι τελους ο οιδιποδας εχασε απ το χαραυγιακο με 58-65.οποτε μαλλον ο χαραυγιακος ο οδυσσεας και ο οιδιποδας ειναι τριπλη ισοβαθμια στην κορυφη.
xoxli44
ειπες οτι ειναι ο πιο δυνατος ομιλος της δ' με τις καλυτερες ομαδες ετσι?
nikefalin
QUOTE(galis75 @ Jan 20 2008, 22:09 ) *
φιλε xoxli σε μενα απευθυνεσαι μαλλον...εξηγησε μου τι εννοεις να δω γιατι εχω δει αρκετα ματς φετος.εισαι του
χαραυγιακου η του οδυσσεα η καποιας ομαδας αλλης.εξηγησε μου γιατι σορρυ δεν καταλαβα αν ειπα κατι λαθος.σημερα παντως σε ντερμπι με παθος μεχρι τελους ο οιδιποδας εχασε απ το χαραυγιακο με 58-65.οποτε μαλλον ο χαραυγιακος ο οδυσσεας και ο οιδιποδας ειναι τριπλη ισοβαθμια στην κορυφη.

το είδα το παιχνίδι Οιδίποδας- Χαραυγιακός

ο Οιδίποδας έχει παιδιά με ταλέντο ίσως και για παραπάνω πράγματα αλλα δεν έχει καθοδήγηση. Πάντως για ομάδα δίχως προπονητή παίζει μια χαρά , λίγο "ιδιωτική πρωτοβουλία" αλλά τα παλικάρια γνωρίζουν ο ένας το παιχνίδι του άλλου. έχασαν γιατί ο Χαραυγιακός παίζει αρκετά οργανωμένα και είχε περισσότερες λύσεις από τα 6.25
parkeroni9
κατα την γνωμη μου ειναι νεοι βυρωνα ειναι σιγουρα στο παιχνιδι της ανοδου..αλλα εχουμε πολυ δρομο ακομα!!! blove.gif blove.gif blove.gif
galis75
φιλε xoxli επειδη εχω δει αρκετες ομαδες απο τις αλλες κατηγοριες της δ και τα τελευταια χρονια παραδοσιακα αυτος ο ομιλος εχει συνηθως τον υπερπρωταθλητη της δ εσκα και οταν πανε σε μπαραζ οι τεταρτες ομαδες ανεβαινουν οι ομαδες απ αυτον τον ομιλο.τεσπα δεν αξιζει να διαφωνουμε καλη τυχη στην ομαδα σου οποια κ ναναι αυτη .ειμαστε ολοι μπασκετικοι κ πρεπει να μαστε ενωμενοι να δουμε το αθλημα μας εκει που του αξιζει.
xoxli44
QUOTE(galis75 @ Jan 21 2008, 13:39 ) *
φιλε xoxli επειδη εχω δει αρκετες ομαδες απο τις αλλες κατηγοριες της δ και τα τελευταια χρονια παραδοσιακα αυτος ο ομιλος εχει συνηθως τον υπερπρωταθλητη της δ εσκα και οταν πανε σε μπαραζ οι τεταρτες ομαδες ανεβαινουν οι ομαδες απ αυτον τον ομιλο.τεσπα δεν αξιζει να διαφωνουμε καλη τυχη στην ομαδα σου οποια κ ναναι αυτη .ειμαστε ολοι μπασκετικοι κ πρεπει να μαστε ενωμενοι να δουμε το αθλημα μας εκει που του αξιζει.

Καλη συνεχεια.
galis75
νεα βαθμολογια απο το σαιτ της εσκα
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 13 7 6 1 0 326 278 48
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 12 7 5 2 0 345 294 51
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 11 6 5 1 0 315 258 57
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 10 6 4 2 0 272 229 43
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 10 6 4 2 0 281 268 13
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 9 6 3 3 0 272 242 30
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 9 7 2 5 0 302 303 -1
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 7 0 1 6 1 102 -101
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 8 0 0 8 0 140 -140
μηπως ξερει κανεις ποσο ηρθε το κωφοι-χαραυγιακος την παρασκευη?
GR-HAMMER
QUOTE(parkeroni9 @ Jan 5 2008, 16:29 ) *
σε ενα πολυ ομορφο παιχνιδι πριν τις γιορτες οι νεοι καρδισαν εκτος εδρας. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 88-97 και με μεγαλο σκορ.


να προσθεσω οτι σε αυτο το ματς ο Α.Ο. ΚΩΦΩΝ ξεκινησε το παιχνιδι με 7 παιχτες, τραυματιστηκε ενας πολυ νωρις, 2 βγηκαν με φαουλ, και επαιζε με 4 παιχτες το τελευταιο 3λεπτο(μπορει και παραπανω) και ολη την παραταση και εχασε και παλι οριακα...
GR-HAMMER
QUOTE(nikefalin @ Dec 16 2007, 00:11 ) *
Οδυσσέας Γαλατσίου - Χαραυγιακός 48 -42 στην παράταση (40-40 κανονικό παιχνίδι)


συγχαρητηρια για τη νικη στον οδυσσεα αν και το παιχνιδι εγινε κατω απο δυσκολες συνθηκες...
σαββατο βραδυ 9:00 αγωνας...οι διαιτητες αφησαν το σκληρο παιχνιδι που ευνοουσε τους παιχτες του γαλτσιου που στο συγεκριμενο παιχνιδι ηταν καλυτεροι..
με διαφορα το χειροτερο παιχνιδι του χαραυγιακου φετος(και ενω εχει ολοκληρωθει ο πρωτος γυρος)
GR-HAMMER
Σημερα ειδα το topic αυτο καθως μιλαγα με το φιλο leonkalf...
οπως θα εχετε καταλαβει στο χαραυγιακο παιζω...
με το νουμερο 13, play maker..
ο πρωτος γυρος κρινεται επιτυχημενος με 7-1(η 8-1, δεν ξερω ποσες ακριβως ηταν στην αρχη, αλλα εχουμε 1 ηττα μονο)
στο 2ο γυρο εχουμε και τους βασικους διεκδικητες οιδιποδα και οδυσσεα εντος εδρας και πιστευω να καταφερουμε να παρουμε την ανοδο..
οι αλλοι που γραφετε εδω τι νουμερο φανελας εχετε και σε ποια ομαδα? ετσι για να γνωριζομαστε..
αυτα ειχα να πω..
περιμενω απαντησεις...
bb
GR-HAMMER
QUOTE(galis75 @ Feb 3 2008, 02:53 ) *
μηπως ξερει κανεις ποσο ηρθε το κωφοι-χαραυγιακος την παρασκευη?


ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 46-49
κοντα στο σκορ, μπορουσε να κανει τη ζημια ο ΑΟ ΚΩΦΩΝ, αλλα οι απουσιες τους δεν τον αφησαν να μπει στο παιχνιδι..μετριο παιχνιδι απο το χαραυγιακο, αλλα αρκετο για αν του δωσει τη νικη..
leonkalf
με GR-HAMMER στον άσσο, ο Χαραυγιακός πάει για άνοδο!!
Μετά την περσινή του εμπειρία σε ομάδα Β' Εσκανα (που έκανε πρωταθλητισμό και ανέβηκε κατηγορία) φέτος οδηγεί τη νέα του ομάδα.
Μπράβο σου!! 41.gif
Η φετινή εμπειρία, που σε αντίθεση με πέρσι έχεις πολύ χρόνο συμμετοχής, θα σου κάνει καλό. Του χρόνου καλύτερος και πιστεύω σε μεγαλύτερη κατηγορία..!!

υ.γ : είδες για να προπονείσαι μαζί μου πέρσι? tongue.gif
GR-HAMMER
QUOTE(leonkalf @ Feb 8 2008, 17:16 ) *
με GR-HAMMER στον άσσο, ο Χαραυγιακός πάει για άνοδο!!
Μετά την περσινή του εμπειρία σε ομάδα Β' Εσκανα (που έκανε πρωταθλητισμό και ανέβηκε κατηγορία) φέτος οδηγεί τη νέα του ομάδα.
Μπράβο σου!! 41.gif
Η φετινή εμπειρία, που σε αντίθεση με πέρσι έχεις πολύ χρόνο συμμετοχής, θα σου κάνει καλό. Του χρόνου καλύτερος και πιστεύω σε μεγαλύτερη κατηγορία..!!

υ.γ : είδες για να προπονείσαι μαζί μου πέρσι? tongue.gif


thanx για τα καλα σου λογια Λεω...
οτι μπορω κανω, αλλα εχω πολυ καλους συμπαικτες...μονος του δε κερδισε ποτε κανενας...
ναι ευτυχως παιζω φετος και γουσταρω...ενω εχω χρονο και για τη σχολη μου λογο πιο χαλαροτητας σε θεματα προπονησεων κτλ.. δε λεει να αφησω τα κοκκαλακια μου στο παντειο...ελεος πια!!
ελπιζω να ανεβουμε Λεω και να σε πετυχω και αντιπαλο καπου στην εσκα (ξερεις εσυ)
η προπονηση μαζι σου μου εκανε καλο σιγουρα..οπως και οι μαχες με βιλια και μητροπουλο στον ασσο...
δε φοβαμαι κανεναν πλεον...δε παιζει στη κατηγορια αυτη να πετυχω αντιπαλους σαν και σας...
θα ηλπιζα να εχω τετοιους συμπαικτες..tongue.gif

Υ.Γ. το μεταλλιο ακομα δεν το εχω παρει...LOL!!!
DEJAN13
ΑΠΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΣΚΑ

20/02/2008 21:30:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 55-68

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 15 8 7 1 0 384 304 80
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 14 8 6 2 0 365 294 71
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 13 7 6 1 0 326 278 48
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 13 8 5 3 0 347 317 30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 12 7 5 2 0 340 284 56
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12 9 3 6 0 441 437 4
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 10 7 3 4 0 338 326 12
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 9 0 1 8 1 142 -141
ΩΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 9 0 0
GR-HAMMER
QUOTE(DEJAN13 @ Feb 21 2008, 11:32 ) *
ΑΠΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΣΚΑ

20/02/2008 21:30:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 55-68

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 15 8 7 1 0 384 304 80
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 14 8 6 2 0 365 294 71
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 13 7 6 1 0 326 278 48
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 13 8 5 3 0 347 317 30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 12 7 5 2 0 340 284 56
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12 9 3 6 0 441 437 4
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 10 7 3 4 0 338 326 12
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 9 0 1 8 1 142 -141
ΩΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 9 0 0


η βαθμολογια ειναι σωστη πιστευω, αλλα το παιχνιδι υμηττος-εθνικος εληξε σιγουρα τοσο?
γιατι μου ειπανε πηγε στο ποντο και οι τεχνικες ποινες επεφταν βροχη...
DEJAN13
Μεσα δεν ησουν?στον ποντο το ειδες?καποια στιγμη πηγε αλλα μετα παλι εκει 8-10 ποντους, ηταν και ο βοηθος σας κ εκατσε μεχρι τελους.αν τον ρωτησεις θα σου πει.
GR-HAMMER
QUOTE(DEJAN13 @ Feb 21 2008, 14:34 ) *
Μεσα δεν ησουν?στον ποντο το ειδες?καποια στιγμη πηγε αλλα μετα παλι εκει 8-10 ποντους, ηταν και ο βοηθος σας κ εκατσε μεχρι τελους.αν τον ρωτησεις θα σου πει.


ναι εκει ημουνα αλλα εφυγα λιγο πριν το ημιχρονο..
δε μιλησα με το βοηθο σημερα..
απλα ειδα ενα παλικαρι απο τον υμηττο το μεσημερι και μου ειπε οτι χασανε στον ποντο..και βλεπω 13 τωρα..
μαλλον μαλακιες μου ελεγε..
δε συγκρινονται οι 2 ομαδες εννοειται...
bb
BILL79
Μεγας ο σουπερ-σταρ της κατηγοριας και του εθνικου...hammer που ειναι το κλειστο του εθνικου μπας και ερθω να σας δω την αλλη εβδομαδα στο ντερμπυ;;;
GR-HAMMER
QUOTE(BILL79 @ Feb 21 2008, 15:13 ) *
Μεγας ο σουπερ-σταρ της κατηγοριας και του εθνικου...hammer που ειναι το κλειστο του εθνικου μπας και ερθω να σας δω την αλλη εβδομαδα στο ντερμπυ;;;


ax0oax0ao0xo0ax
ελα ρε bill θεε...
το κλειστο του εθνικου, αν και δε το θυμαμαι ακριβως που ειναι, ειναι καπου κοντα στο ζαππειο..
κεντρο...
λογικα θα εχεις παιξει παλιοτερα...δε θυμαμαι πως το λενε, αλλα το χαρακτηριστικο του ηταν οτ ενω ηταν κλειστο κατω ειχε τσιμεντο οπως στα ανοιχτα..
φετος απ'οτι ακουσα καπως το φτιαξανε, αλλα ειδωμεν την τεταρτη..
οποιος απο τον εθνικο θελει και μπορει ας καθοδηγησει το φιλο bill79 για το πως να ερθει..
bb
DEJAN13
εκει που ειπε ο hammer ειναι στο ζαππειο απεναντι, απο τα πλαγια ομως, 1 σταση τραμ.
parkeroni9
QUOTE(DEJAN13 @ Feb 25 2008, 10:15 ) *
εκει που ειπε ο hammer ειναι στο ζαππειο απεναντι, απο τα πλαγια ομως, 1 σταση τραμ.

ακριβως εκει ειναι οσο για το γηπεδο,,πρωην ανοιχτο το ειχαν καλυψει καπως και αποτι εμαθα φετος τον φτιαξανε καπως καλυτερα
MPAMPIS_21
QUOTE(BILL79 @ Feb 21 2008, 15:13 ) *
Μεγας ο σουπερ-σταρ της κατηγοριας και του εθνικου...
smiley.gif smiley.gif 41.gif 41.gif καλο πολυ καλο ειχα καιρο να το ακουσω
MPAMPIS_21
Πηγα χθες στο ντερμπι του ομιλου εθνικος -χαραυγιακος,μονο ντερμπι δεν ηταν οχταλεπτο 22-4 δεκαλεπτο νομιζω 22-8,δεν εχει κ ταμπλο αυτο το γηπεδο, αναγκαζεσαι να μετρας.πολυ σφιχτη αμυνα ο εθνικος,χαραυγιακος τπτ το ιδιαιτερο χθες τουλαχιστον ο χαμερ απο δω καλος κ φαινεται οτι ξερει μπασκετ,τελικο σκορ 55-39,απ οτι μου πε καποιος του εθνικου φιλος η διαφορα στο πρωτο ηταν 8-9 ποντους.καποια στιγμη πλησιασε ο χαραυγιακος αλλα δεν φωναζε κ σκορ η γραμματεια οποτε δυσκολη η περιγραφη smile.gif διαιτησια κακη με περιεργα σφυριγματα.αλλου εδινε φαουλ με αιμα αλλου πολυ ευκολα.οι βαθμολογιες πως ειναι?
MPAMPIS_21
τις βρηκα κ ανανεωμενες γρηγοροι στην εσκα smile.gif

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 16 9 7 2 0 423 358 65
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 14 8 6 2 0 394 323 71
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 14 8 6 2 0 365 294 71
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 13 7 6 1 0 326 278 48
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 13 8 5 3 0 347 317 30
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12 9 3 6 0 441 437 4
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 10 7 3 4 0 338 326 12
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 10 0 1 9 1 142 -141
ΩΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 10 0 0 10 0 160 -160
BILL79
Το γηπεδο του εθνικου ειναι ψιλοτραγικο. Πολυ ανετη επικρατηση χτες για τον εθνικο επι του χαραυγιακου...Τα παιδια του χαραυγιακου πολυ πιο μπασκετικα με πολυ καλους ψηλους για την κατηγορια παντα...Ο προπονητης τους ομως 68.gif ....πιστευω οτι εκανε πολλα λαθη...ο εθνικος κερδισε το παιχνιδι με 2 παικτες....το 14 και το 9 αν δεν κανω λαθος...ελειπε και ο θεος μεγας...καλη συνεχεια
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.