Help - Search - Members - Calendar
Full Version: World Cup 2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SG3ptshooter
QUOTE(kseplenhs @ Jun 17 2010, 19:38 ) *
"γυρίστε πίσω,ελάτε μπροστά λέει ο ρεχάγκελ"...

To κερασάκι στην τούρτα της πιο τοπ μετάδοσής του φέτος, μαζί μάλλον με το Μαρσέιγ - Ρεάλ.. rolleyes.gif

Όσο για το ματς, ας μην τρέφουμε κι αυταπάτες. Αν δεν έμεναν με 10 παίκτες και δεν τα έχαναν δε θα το γυρίζαμε. Παίξαμε, δε λέω, αλλά βρήκαμε και τα κάναμε...

Τρέμε Γιόνας Γκουτιέρεζ icon_drunk.gif
kseplenhs
ζήτω η δημοκρατία των σπορτκάστερ.πραγματικά μετά το σημερινό κατάλαβα πως ο οποιοσδήποτε μπορεί να κάνει αυτή τη δουλειά.είναι ανεξάρτητο απο ηλικία,γνώσεις,ευφράδεια λόγου και κυρίως iq...
αναμένω και άνοιγμα σε άτομα με ειδικές ικανότητες
T.W.Is.M.
QUOTE(traveller @ Jun 17 2010, 19:45 ) *
εάν πάρει ένα "χ" η Κορέα μένουμε έξω εμείς έστω κι αν δε χασουμε ? ποιο παιχνίδι είναι πρώτο??

Τι καραγκιόζης αυτός ο πουρουπουπου...έλεος ρε


Νομιζω την ιδια ωρα παιζουμε. Τριτη 9.30 το βραδυ. Αν παρει Χ η Κορεα και Χ εμεις(λεμε κανενα ανεκδοτο να περασει η ωρα) μετραει η καλυτερη επιθεση. Ως τωρα αυτοι εχουν 3-4 κι εμεις 2-3. Αρα αν φερουν Χ πρεπει το δικο τους να ειναι 0-0 και το δικο μας 2-2.
Manu7
QUOTE(traveller @ Jun 17 2010, 19:45 ) *
εάν πάρει ένα "χ" η Κορέα μένουμε έξω εμείς έστω κι αν δε χασουμε ? ποιο παιχνίδι είναι πρώτο??

Για πρόκριση πρέπει να γίνουν πράγματα και θάματα...

Αν πάρουμε χ με Αργεντινή και η Κορέα χάσει περνάμε.
Αν πάρει χ η Κορέα χ και εμείς περνάει η κορέα νομίζω.
Αν χάσει η Κορέα,χάσουμε και εμείς μετράνε τα γκολ και εκεί μειονεκτούμε λόγω του δίμπαλου που φάγαμε στο πρώτο ματς και του γκολ που έβαλε η Κορέα με Αργεντινή.

Πρέπει να κοιμηθεί ο Θεός για να περάσουμε.Άλλωστε είμαστε άξιοι της μοίρας μας λόγω του πρώτου ματς.

Όσο για το ματς,κακά τα ψέμματα αν δεν έκανε το θεατρικό ο Τοροσίδης λογικά θα χάναμε...
Das Kapital
Ωρες ωρες ειμαστε πολυ τυχεροι και τωρα νιωθω πως θα περασουμε,εδω περασαμε το 2004 απο τον ομιλο με αυτη την περιεργη ισοβαθμια με την Ισπανια,βεβαια πρεπει ο Βυντρα και ο Τζορβας να κοψουν τις μαλακιες,να μην ξαναπαιξει ο Χαριστεας ποτε ξανα,να εχει τον παιχταρα μου τον Σαμαρα βασικο οπως και το Νινη
comrade
Επρεπε να βαλουμε και τριτο γκολακι για να εχουμε καλυτερη διαφορα τερματων. Αυτος ο σαμαρας στο τελος τους περασε που τους περασε ολους! Τι το θελε να το κανει μονος του;; Δεν μπορουσε να πασσαρει δεξια;;

Εdit: και τον νινη τι τον βαζεις στα αριστερα με αναποδο ποδι ρε οττο;;
SG3ptshooter
QUOTE(comrade @ Jun 17 2010, 19:53 ) *
και τον νινη τι τον βαζεις στα αριστερα με αναποδο ποδι ρε οττο;;

να νοιώσει μειονεκτικά ο Τοροσίδης; Άλλωστε ο μόνος αριστεροπόδαρος της αποστολής αν δεν κάνω λάθος είναι ο Σπυρόπουλος.. cool.gif
traveller
QUOTE(Manu7 @ Jun 17 2010, 17:49 ) *
Για πρόκριση πρέπει να γίνουν πράγματα και θάματα...

Αν πάρουμε χ με Αργεντινή και η Κορέα χάσει περνάμε.
Αν πάρει χ η Κορέα χ και εμείς περνάει η κορέα νομίζω.
Αν χάσει η Κορέα,χάσουμε και εμείς μετράνε τα γκολ και εκεί μειονεκτούμε λόγω του δίμπαλου που φάγαμε στο πρώτο ματς και του γκολ που έβαλε η Κορέα με Αργεντινή.

Πρέπει να κοιμηθεί ο Θεός για να περάσουμε.Άλλωστε είμαστε άξιοι της μοίρας μας λόγω του πρώτου ματς.

Όσο για το ματς,κακά τα ψέμματα αν δεν έκανε το θεατρικό ο Τοροσίδης λογικά θα χάναμε...


θενκς Μanu7

Λογικά θα παίζουμε τελευταίο παιχνίδι , αφού έχουμε παίξει 2.30& 5.30. Άρα η Νιγηρία θα το παίξει το ματς στα ίσα με την Κορέα και θα επιδιώξει να βάλει και κάμποσα και ότι της κάτσει
SG3ptshooter
QUOTE(traveller @ Jun 17 2010, 20:06 ) *
Λογικά θα παίζουμε τελευταίο παιχνίδι , αφού έχουμε παίξει 2.30& 5.30. Άρα η Νιγηρία θα το παίξει το ματς στα ίσα με την Κορέα και θα επιδιώξει να βάλει και κάμποσα και ότι της κάτσει

Δεν το γνωρίζω, αλλά θυμάμαι στα δύο τελευταία γιούρο ότι τα τελευταία ματς του ίδιου ομίλου γίνονταν την ίδια ώρα, ίσως ισχύει και στο μουντιάλ κάτι τέτοιο.


Πόσο σουρεάλ είναι ο Χρήστος Κωστής με το Ντόνα Κάραν μπλουζάκι και το ολ τάιμ κλάσικ μαλλί; rolleyes.gif
benchwarmer
Την τελευταία αγωνιστική τα ματς κάθε ομίλου γίνονται ταυτόχρονα.

Σε ισοβαθμία δεν έχουμε τύχη.
Περνάμε μόνο εάν φέρουμε καλύτερο αποτέλεσμα με την Αργεντινή από ότι η Κορέα με την Νιγηρία.
traveller
οκ, δεν το ήξερα αυτο με την ώρα
comrade
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 17 2010, 20:09 ) *
...θυμάμαι στα δύο τελευταία γιούρο ότι τα τελευταία ματς του ίδιου ομίλου γίνονταν την ίδια ώρα, ίσως ισχύει και στο μουντιάλ κάτι τέτοιο.


Ετσι ακριβως ειναι, τα τριτα ματς γινονται ιδια ωρα. Για να μην υπαρχουν σκοπιμοτητες μαλλον.
priest
νομιζω πως κανετε ενα λαθος με τα σεναρια προκρισης..λοιπον ας τα παρουμε με την σειρα.σε ισοβαθμιες μετραει:
α)διαφορα τερματων
β)καλυτερη επιθεση
γ)οι αγωνες μεταξυ των ομαδων
αρα εχουμε και λεμε
με νικη της κορεας επι της νιγηριας
α)νικαμε την αργεντινη και τριπλη ισοβαθμια.
β)χανουμε και παιρνουμε τον..
γ)ισοπαλια και παλι τον..
ισοπαλια κορεα νιγηρια
α)νικαμε και περναμε
β)ισοπαλια και ισοβαθμια
γ)χανουμε και παιρνουμε τον γνωστο.
ηττα της κορεας
α)νικαμε και περναμε πανηγυρικα
β)ισοπαλια και περναμε
γ)χανουμε και εχουμε τριπλη ισοβαθμια

καταταξη :αργεντινη(5-1) 6βαθμοι
κορεα(3-4) 3βαθμοι
ελλαδα(2-3)3 βαθμοι
νιγηρια(2-4) ο βαθμοι
spysta
ΤΑ ΦΥΣΙΛΟΓΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ..και νικησαμε !!
Η αποβολη του Νιγηριανου βεβαια αλλαξε ολο το παιχνιδι .. διοτι ειχαμε ξεκινησει με 5 αμυντικους στην αρχη !! mellow.gif

τσπ .. συνεχιζουμε και παμε για το ΘΑΥΜΑ της ισοπαλιας (σε συνδιασμος με ηττα της Κορεας) με την Αργγεντινη

Flash
QUOTE(Manu7 @ Jun 17 2010, 17:49 ) *
Όσο για το ματς,κακά τα ψέμματα αν δεν έκανε το θεατρικό ο Τοροσίδης λογικά θα χάναμε...



Κανονικά αρκεί και μόνο η πρόθεση για την κόκκινη. Αν βέβαια δεν έκανε το θέατρο ο Τορο δεν θα δινόταν...
priest
QUOTE(priest @ Jun 17 2010, 20:46 ) *
καταταξη :αργεντινη(5-1) 6βαθμοι
κορεα(3-4) 3βαθμοι
ελλαδα(2-3)3 βαθμοι
νιγηρια(2-4) ο βαθμοι

εκανα λαθος στα τερματα.η νιγηρια εχει 1-3 και οχι 2-4.συνεπως σε περιπτωση ηττας αντε γεια..
Hannibal Lecter
Ρε παιδιά, τι βλακόφατσα είναι αυτός ο Ντομενέκ; Ήθελα να'ξερα με τι τους εκβιάζει τόσα χρόνια και τον κρατάνε στη Γαλλία.
Αφού μέχρι και ο Πλατινί είπε ότι η χώρα του δεν θα πάει καλά γιατί ο προπονητής της δεν έχει μυαλό στο κεφάλι του.
aegeansheed


Ένα αφιέρωμα στην πιο αντιαισθητική, αποκρουστική, μεροληπτική, κατινίστικη, ξεφωνημένη, άσχετη με το άθλημα [εκφράσεις "βρίσκει τη μπάλα με το πλασέ" (του ποδιού?????), "με τα γεμάτα"-όχι, με τα άσφαιρα...] μετάδοση αγώνα που έχω παρακολουθήσει στα τελευταία 17 χρόνια που μεγάλωσα με την Ελληνική Τηλεόραση.

Όλα τα λεφτά η στιγμή που ο Καρούλιας παίρνει πρέφα ότι προηγούμαστε όταν όλοι είναι μπουλούκι πια και αναφωνεί "Γκόλ! Ναι!" Η νίκη της Εθνικής είναι μικρή μπροστά στις στιγμές γέλιου που πρόσφερε ο θίασος του μικρού θεάτρου της ΕΡΤ.

Πρέπει κάποτε να γίνει ένα Mix με "στον 7ο ουρανό όλοι αδέρφια" και πρππίστικα "Όοοοοοοοοχι" και deathmetalάδικα "Γκοοοοοοοοοολ", Αλκέτα Παναγούλια να τα χώνει στα αποδυτήρια και Otto Rehhagel να τραγουδά "Se niorizw a po thn ko psh".
kseplenhs
ήταν απο τις μεταδόσεις που ξεπερνάνε το επίπεδο "μετάδοση με μαργαριτάρια".απλά όσο πέρναγε η ώρα καράφλιαζα με όσα άκουγα.εγώ που γενικά γουστάρω τέτοιες καταστάσεις λόγω ψυχαγωγίας,ώρες ώρες αναρωτιόμουν πόσο χαμηλά μπορουν να πέσουν...

όχι μόνο είχαμε σχόλια και αντιδράσεις που άγγιζαν την διανοητική καθυστέρηση αλλά το χειρότερο είναι πως έμοιαζαν προσχεδιασμένα... blink.gif
ειδικά σε κάποια φάση που τον πιάνει τον μεδρινό ένα σουρεαλιστικό παραλλήρημα με ζορμπάδες και καζαντζάκηδες μου φαινόταν πως το είχε σε ένα χαρτί γραμμένο και απλά περίμενε την αφορμή να το απαγγείλει.τουλάχιστον ήταν τυχερός που μπήκαν γκολ και δεν του χάλασαν τα σχέδια...

ρε τι παράκρουση ήταν αυτή?!doping control αμεσα και στους 4 της μετάδοσης...
HLR CENATION
QUOTE(aegeansheed @ Jun 18 2010, 01:15 ) *


Ένα αφιέρωμα στην πιο αντιαισθητική, αποκρουστική, μεροληπτική, κατινίστικη, ξεφωνημένη, άσχετη με το άθλημα [εκφράσεις "βρίσκει τη μπάλα με το πλασέ" (του ποδιού?????), "με τα γεμάτα"-όχι, με τα άσφαιρα...] μετάδοση αγώνα που έχω παρακολουθήσει στα τελευταία 17 χρόνια που μεγάλωσα με την Ελληνική Τηλεόραση.

Όλα τα λεφτά η στιγμή που ο Καρούλιας παίρνει πρέφα ότι προηγούμαστε όταν όλοι είναι μπουλούκι πια και αναφωνεί "Γκόλ! Ναι!" Η νίκη της Εθνικής είναι μικρή μπροστά στις στιγμές γέλιου που πρόσφερε ο θίασος του μικρού θεάτρου της ΕΡΤ.

Πρέπει κάποτε να γίνει ένα Mix με "στον 7ο ουρανό όλοι αδέρφια" και πρππίστικα "Όοοοοοοοοχι" και deathmetalάδικα "Γκοοοοοοοοοολ", Αλκέτα Παναγούλια να τα χώνει στα αποδυτήρια και Otto Rehhagel να τραγουδά "Se niorizw a po thn ko psh".



Oi περιγραφες των Χελακη-βερννικου το 4 μονο κακο εκαναν.Τωρα ο καθενας προσπαθει να το παιξει περισσοτερο οπαδος της εθνικης απο τον αλλο.Δηλ δεν καταλαβα επειδη παιζει η εθνικη ομαδα ο σπικερ θα πρεπει να μετρεπεται σε οπαδος??Τι λαικισμος ειναι αυτος...

Τωρα η ΓΑλλια απογοητευσε τελειως.Μια φορα δεν πατησε περιοχη.επιτελους γι αυτους μιας κ εχουν παικταραδες,θα αρχισει σε λιγο η εποχη Μπλαν.πολυ μ αρεσε το μεξικο με φοβερες αντεπιθεσεις.

Η Αργεντινη το μεσημερι ωρες ωρες εποιασε καλη αποδοση.Βεβαια δεν ειχε δειαρκια.Επισης τραυματιστηκε ο Βερον κ ο Μαραντονα δεν ειχε μπακ απ ..Οπως κ στα δεξια που θα πανε με την ελλαδα σε λυση αναγκης μαλλον με Μπουρντισο(εκτος αμα δεν παιξει κ ο σαμουελ).

Η Ελλαδα ειχε παθος,η νιγηρια ηταν εκτος τοπου κ χρονου μετα την αποβολη.προσωπηκα mvp θα ψηφιζα Κατσουρανη.

Παντως στην επομενη φαση θα δουμε μεγαλο λατιν ζευγαρι με Αργεντινη-Μεξικο η Ουρουγουαη...

duncan21
Tωρα ειδα τον αγωνα λογω εξεταστικης.Ρε πουρουπουπου ημαρτον.Απαλευτος,γραφικος,λαικιστης,κτλ...shot.gif


frenchman7
Εγώ τον γουστάρω τον πουρλουπουπου! Προσθέτει μια έξτρα αγωνία στο ματς. Περιμένεις την επόμενη ατάκα του! Πετάει πράγματα που μπορείς να ακούσεις από οποιονδήποτε απλό λαϊκό φίλαθλο της εθνικής! Φέρνει το καφενείο στις TV μας...

Και πάνω απ όλα το γέλιο που ρίχνουμε με την παρέα μου ακούγοντάς τον είναι ανεκτίμητο... 77.gif
Είναι μια γροθιά στο κατεστημένο της συντηρητικής δημοσιογραφίας...

ΥΓ1: εγώ πέθανα στα γέλια και εκεί που τον έπιασαν τα προληπτικά του και φώναζε στον καρούλια “μην μου το κάνεις αυτό” χαχαχαχα....

ΥΓ2: ρισπέκτ στον Νίκο “τένια μακρή” Καρούλια... έτσι...έτσι...
aegeansheed
(ρε μ***** Καρούλια!) Τί έπιασε ο άνθρωπος! ...(θα κούμπωνε ωραία για αρχή)

Εκφράσεις που απλά δε λέγονται στην τηλεόραση

Ο laclippers νομίζω έθεσε πιο σωστά τις ρίζες του προβλήματος. Όσο υπάρχουν άτομα που βάζουν πάνω από το κοινό συμφέρον και τους κανόνες της δημοσιογραφίας το προσωπικό αίσθημα και την ατομική προβολή τους τέτοια αποτελέσματα θα έχουμε. Ο όρος ποιοτική μετάδοση έχει χαθεί με την εμπορευματοποίηση του πειρατικού. Τουλάχιστον κάποιος εκμεταλλεύτηκε την επιτυχία του Euro, αφού δε μπόρεσε η Ελληνική Ομοσπονδία..
Razorblade Fish
QUOTE(laclipers @ Jun 18 2010, 02:16 ) *
Oi περιγραφες των Χελακη-βερννικου το 4 μονο κακο εκαναν.Τωρα ο καθενας προσπαθει να το παιξει περισσοτερο οπαδος της εθνικης απο τον αλλο.Δηλ δεν καταλαβα επειδη παιζει η εθνικη ομαδα ο σπικερ θα πρεπει να μετρεπεται σε οπαδος??Τι λαικισμος ειναι αυτος...

Τωρα η ΓΑλλια απογοητευσε τελειως.Μια φορα δεν πατησε περιοχη.επιτελους γι αυτους μιας κ εχουν παικταραδες,θα αρχισει σε λιγο η εποχη Μπλαν.πολυ μ αρεσε το μεξικο με φοβερες αντεπιθεσεις.

Η Αργεντινη το μεσημερι ωρες ωρες εποιασε καλη αποδοση.Βεβαια δεν ειχε δειαρκια.Επισης τραυματιστηκε ο Βερον κ ο Μαραντονα δεν ειχε μπακ απ ..Οπως κ στα δεξια που θα πανε με την ελλαδα σε λυση αναγκης μαλλον με Μπουρντισο(εκτος αμα δεν παιξει κ ο σαμουελ).

Η Ελλαδα ειχε παθος,η νιγηρια ηταν εκτος τοπου κ χρονου μετα την αποβολη.προσωπηκα mvp θα ψηφιζα Κατσουρανη.

Παντως στην επομενη φαση θα δουμε μεγαλο λατιν ζευγαρι με Αργεντινη-Μεξικο η Ουρουγουαη...

Σιγα τους παικταραδες που εχουν.Εναν παικταρα εχουν και παιζει αριστερο μπακ.Ο Τουλαλαν και ο Γκοβου ειναι οι παικταραδες;Οι ξεζουμισμενοι επιθετικοι της;Η το μεγιστο γατακι που λεγεται Φρανκ Ριμπερυ;Απιστευτα υπερεκτιμημενος παικτης για μενα.Η Γαλλια ειναι λιγη και παιρνει αυτο που της αξιζει.Η Ουρουγουαη και το Μεξικο ειναι σαφεστατα και καλυτερες και πιο θεαματικες ομαδες.Αποδιδεται δικαιοσυνη.
SG3ptshooter
http://sport24.gr/html/ent/767/ent.368767.asp

71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif

"με το καλημέρα πήρε την Ελλάδα από το χεράκι και την οδηγεί σε μια από τις μεγαλύτερες ανατροπές στην ιστορία του Παγκόσμιου Κυπέλλου."

"στον αγώνα με την Νιγηρία πραγματοποίησε ίσως την καλύτερη εμφάνιση της καριέρας του."

"Κατάπιε ατελείωτα χιλιόμετρα, ήταν μέσα σε όλες τις φάσεις..."

Καινούριο συκώτι έκανα πρωινιάτικα biggrin.gif
Alexmei
Ένα πράγμα δεν αντέχω στο Μουντιάλ και αυτό είναι η κλάψα του speaker όταν η Εθνική τρώει γκολ.
LFO
Υπάρχουν φορες που σκεφτομαι οτι χαλαω αρκετα χρηματα ετησιως σε διαρκειας ποδοσφαιρο & μπάσκετ...καλυτερα να καθομουνα σπιτι μου...Μετα ακουω μια μεταδοση σαν την χθεσινή και λεω "παλι καλα που τα δινω στο γηπεδο από το να τα δινω στον Κωτσοβολο για καινουργια τηλεοραση..."
lamar
QUOTE(LFO @ Jun 18 2010, 11:02 ) *
Υπάρχουν φορες που σκεφτομαι οτι χαλαω αρκετα χρηματα ετησιως σε διαρκειας ποδοσφαιρο & μπάσκετ...καλυτερα να καθομουνα σπιτι μου...Μετα ακουω μια μεταδοση σαν την χθεσινή και λεω "παλι καλα που τα δινω στο γηπεδο από το να τα δινω στον Κωτσοβολο για καινουργια τηλεοραση..."


Ελα ρε, υπερβολικε. Πουρουπουπου, πουρου πουπου πουρου πουπου!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Razorblade Fish
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 18 2010, 10:43 ) *
http://sport24.gr/html/ent/767/ent.368767.asp

71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif

"με το καλημέρα πήρε την Ελλάδα από το χεράκι και την οδηγεί σε μια από τις μεγαλύτερες ανατροπές στην ιστορία του Παγκόσμιου Κυπέλλου."

"στον αγώνα με την Νιγηρία πραγματοποίησε ίσως την καλύτερη εμφάνιση της καριέρας του."

"Κατάπιε ατελείωτα χιλιόμετρα, ήταν μέσα σε όλες τις φάσεις..."

Καινούριο συκώτι έκανα πρωινιάτικα biggrin.gif

Ενταξει,η πρωτη προταση ειναι αρκετα αστεια αλλα οι υπολοιπες δεν ειναι και τοσο τραγικες.Ο Τζιολης ηταν πραγματικα καλος χθες,τοσο ανασταλτικα οσο και δημιουργικα.Τοροσιδης,Σαλπιγγιδαρος πραγματικα συγκλονιστικοι...
HLR CENATION
QUOTE(Razorblade Fish @ Jun 18 2010, 10:11 ) *
Σιγα τους παικταραδες που εχουν.Εναν παικταρα εχουν και παιζει αριστερο μπακ.Ο Τουλαλαν και ο Γκοβου ειναι οι παικταραδες;Οι ξεζουμισμενοι επιθετικοι της;Η το μεγιστο γατακι που λεγεται Φρανκ Ριμπερυ;Απιστευτα υπερεκτιμημενος παικτης για μενα.Η Γαλλια ειναι λιγη και παιρνει αυτο που της αξιζει.Η Ουρουγουαη και το Μεξικο ειναι σαφεστατα και καλυτερες και πιο θεαματικες ομαδες.Αποδιδεται δικαιοσυνη.


Παρε εναν προς εναν την αμυνα τους.ισως η καλυτερη στο κοσμο.Στα χαφ ο τουλαλαν αμυντηκα ειναι απο τους καλυτερους που υπαρχουν.Ο Ντιαμπι επισης πολυ καλος.Για το Ριμπερι διαφωνω,δεικαιως συγκαταλεγεται στους κορυφαιους,ο Μαλουντα σταθερη αξια,ο Γιουρκιουφ παιχταρας αλλα απο το γεναρη κ μετα σε ελευθερη πτωση,για τον Γκοβου σθμφωνω,ο Ανελκα ντεφορμε.

Σε ροστερ κ αξια παικτων η γαλλια ειναι σιγουρα μεσα στις καλυτερες.
Manu7
QUOTE(Razorblade Fish @ Jun 18 2010, 10:11 ) *
Σιγα τους παικταραδες που εχουν.Εναν παικταρα εχουν και παιζει αριστερο μπακ.Ο Τουλαλαν και ο Γκοβου ειναι οι παικταραδες;Οι ξεζουμισμενοι επιθετικοι της;Η το μεγιστο γατακι που λεγεται Φρανκ Ριμπερυ;Απιστευτα υπερεκτιμημενος παικτης για μενα.Η Γαλλια ειναι λιγη και παιρνει αυτο που της αξιζει.Η Ουρουγουαη και το Μεξικο ειναι σαφεστατα και καλυτερες και πιο θεαματικες ομαδες.Αποδιδεται δικαιοσυνη.

E μην γίνεσαι τόσο ισοπεδωτικός....
Αν αυτοί δεν έχουν παιχταράδες τότε εμείς τι έχουμε?Κούτσαυλα?Ανάπηρους?
Αν είναι γατάκι ο Ριμπερί δηλαδή,άρα για σένα είναι ο Μέσσι είναι απλά ένας καλός παίχτης...tongue.gif
Απλά δεν έχουν προπονητή....
Razorblade Fish
Καλα οτι θα μου συγκρινατε το Μεσι με το Ριμπερακο δεν το περιμενα.Τι εχει κανει ο Ριμπερι στην καριερα του,για πειτε μου...Ειναι 27 χρονων και εχει παρει 2 πρωταθληματα Γερμανιας και ΤΙΠΟΤΑ αλλο.Ακομα και στην Γερμανια καταφερε να βγει τριτος περσι.Ουτε στην Τουρκια πηρε τιποτα ο παικταρας,ουτε στη Γαλλια!Πραγματικα παικτης-απατη.Φρου-φρου και αρωματα και απο ουσια τιποτα!Ακομα και φετος τιποτα δεν εκανε,μονο κοκκινες επαιρνε.Ο Ρομπεν την πηγε την Μπαγερν στον τελικο και δευτερευοντως ο Ολιτς.Ο Μεσι αν επαιζε στην Μπαγερν εκτος του οτι θα επαιρνε τα πρωταθληματα ΜΟΝΟΣ του για πλακα,θα εκανε 45 γκολ και 25 ασσιστ.Ο Ριμπερυ με τον Μεσι δεν ειναι δυνατον να μπαινουν στην ιδια προταση.Εκτος αν αυτη η προταση ειναι οτι κανει μονο για να του δενει τα κορδονια...

Οσο για το υλικο της Γαλλιας:

Η αμυνα της ειναι ΤΟΣΟ καλη που στοπερ παιζουν ενας ποδοσφαιριστης σε κατακορυφη πτωση(Γκαλας) και ενας αριστερος μπακ(Αμπινταλ)...ο Σανια αξιοπρεπης απλα,ο Εβρα ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ.Ο μονος.

Ο Ντιαμπι ειναι οντως καλος,πολυ καλος αν θες αλλα μην μου λες τον Τουλαλαν κορυφαιο αμυντικο χαφ!!!Μαλουντα επισης αξιοπρεπης απλα,μπροστα ΟΛΟΙ ανυπαρκτοι και απιστευτα ντεφορμε...

Πειτε μου λοιπον ποιοι ειναι οι παικταραδες και που βλεπετε το κορυφαιο ροστερ...
rooster
QUOTE(Razorblade Fish @ Jun 18 2010, 17:06 ) *
Καλα οτι θα μου συγκρινατε το Μεσι με το Ριμπερακο δεν το περιμενα.Τι εχει κανει ο Ριμπερι στην καριερα του,για πειτε μου...Ειναι 27 χρονων και εχει παρει 2 πρωταθληματα Γερμανιας και ΤΙΠΟΤΑ αλλο.Ακομα και στην Γερμανια καταφερε να βγει τριτος περσι.Ουτε στην Τουρκια πηρε τιποτα ο παικταρας,ουτε στη Γαλλια!Πραγματικα παικτης-απατη.Φρου-φρου και αρωματα και απο ουσια τιποτα!Ακομα και φετος τιποτα δεν εκανε,μονο κοκκινες επαιρνε.Ο Ρομπεν την πηγε την Μπαγερν στον τελικο και δευτερευοντως ο Ολιτς.Ο Μεσι αν επαιζε στην Μπαγερν εκτος του οτι θα επαιρνε τα πρωταθληματα ΜΟΝΟΣ του για πλακα,θα εκανε 45 γκολ και 25 ασσιστ.Ο Ριμπερυ με τον Μεσι δεν ειναι δυνατον να μπαινουν στην ιδια προταση.Εκτος αν αυτη η προταση ειναι οτι κανει μονο για να του δενει τα κορδονια...

Οσο για το υλικο της Γαλλιας:

Η αμυνα της ειναι ΤΟΣΟ καλη που στοπερ παιζουν ενας ποδοσφαιριστης σε κατακορυφη πτωση(Γκαλας) και ενας αριστερος μπακ(Αμπινταλ)...ο Σανια αξιοπρεπης απλα,ο Εβρα ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ.Ο μονος.

Ο Ντιαμπι ειναι οντως καλος,πολυ καλος αν θες αλλα μην μου λες τον Τουλαλαν κορυφαιο αμυντικο χαφ!!!Μαλουντα επισης αξιοπρεπης απλα,μπροστα ΟΛΟΙ ανυπαρκτοι και απιστευτα ντεφορμε...

Πειτε μου λοιπον ποιοι ειναι οι παικταραδες και που βλεπετε το κορυφαιο ροστερ...


Σκεψου να σφιξουν και οι ζεστες!!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Manu7
QUOTE(Razorblade Fish @ Jun 18 2010, 17:06 ) *
Καλα οτι θα μου συγκρινατε το Μεσι με το Ριμπερακο δεν το περιμενα.Τι εχει κανει ο Ριμπερι στην καριερα του,για πειτε μου...Ειναι 27 χρονων και εχει παρει 2 πρωταθληματα Γερμανιας και ΤΙΠΟΤΑ αλλο.Ακομα και στην Γερμανια καταφερε να βγει τριτος περσι.Ουτε στην Τουρκια πηρε τιποτα ο παικταρας,ουτε στη Γαλλια!Πραγματικα παικτης-απατη.Φρου-φρου και αρωματα και απο ουσια τιποτα!Ακομα και φετος τιποτα δεν εκανε,μονο κοκκινες επαιρνε.Ο Ρομπεν την πηγε την Μπαγερν στον τελικο και δευτερευοντως ο Ολιτς.Ο Μεσι αν επαιζε στην Μπαγερν εκτος του οτι θα επαιρνε τα πρωταθληματα ΜΟΝΟΣ του για πλακα,θα εκανε 45 γκολ και 25 ασσιστ.Ο Ριμπερυ με τον Μεσι δεν ειναι δυνατον να μπαινουν στην ιδια προταση.Εκτος αν αυτη η προταση ειναι οτι κανει μονο για να του δενει τα κορδονια...

Έκανα εγώ καμιά σύγκριση? blink.gif
Κριτική στην αυστηρή εκτίμηση σου έκανα.
Στο ότι είσαι υπερβολικός στάθηκα.
Ο Μέσι ήταν απλός παράδειγμα και τυχαίο.
Θα μπορούσα να σου έλεγα ότι αν είναι γατάκι ο Ριμπερί τότε ο Γκοβού ξερώ γω είναι άγνωστος με το άθλημα.Δεν μιλάω για την παιχτική του αξία.
Razorblade Fish
QUOTE(rooster @ Jun 18 2010, 17:17 ) *
Σκεψου να σφιξουν και οι ζεστες!!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Ποσο ακομα να σφιξουν;Τοσο ωστε να καταφερεις να καταθεσεις αποψη και οχι να ειρωνευτεις;;;
rooster
QUOTE(Razorblade Fish @ Jun 18 2010, 17:34 ) *
Ποσο ακομα να σφιξουν;Τοσο ωστε να καταφερεις να καταθεσεις αποψη και οχι να ειρωνευτεις;;;


Δεν ειναι καθολου ειρωνια. Οταν καποιος σου γραφει, οτι αν λες το Ριμπερι γατακι, τον Μεσι πως θα τον πεις. Ενα καλο παικτη?

Και εσυ παραληρεις οτι συγκρινουμε τον Μεσι με τον Ριμπερακο, τον ετσι και τον αλλιως. Τοτε, αυτη ειναι η σωστη απαντηση.


HLR CENATION
QUOTE(Razorblade Fish @ Jun 18 2010, 17:06 ) *
Καλα οτι θα μου συγκρινατε το Μεσι με το Ριμπερακο δεν το περιμενα.Τι εχει κανει ο Ριμπερι στην καριερα του,για πειτε μου...Ειναι 27 χρονων και εχει παρει 2 πρωταθληματα Γερμανιας και ΤΙΠΟΤΑ αλλο.Ακομα και στην Γερμανια καταφερε να βγει τριτος περσι.Ουτε στην Τουρκια πηρε τιποτα ο παικταρας,ουτε στη Γαλλια!Πραγματικα παικτης-απατη.Φρου-φρου και αρωματα και απο ουσια τιποτα!Ακομα και φετος τιποτα δεν εκανε,μονο κοκκινες επαιρνε.Ο Ρομπεν την πηγε την Μπαγερν στον τελικο και δευτερευοντως ο Ολιτς.Ο Μεσι αν επαιζε στην Μπαγερν εκτος του οτι θα επαιρνε τα πρωταθληματα ΜΟΝΟΣ του για πλακα,θα εκανε 45 γκολ και 25 ασσιστ.Ο Ριμπερυ με τον Μεσι δεν ειναι δυνατον να μπαινουν στην ιδια προταση.Εκτος αν αυτη η προταση ειναι οτι κανει μονο για να του δενει τα κορδονια...

Οσο για το υλικο της Γαλλιας:

Η αμυνα της ειναι ΤΟΣΟ καλη που στοπερ παιζουν ενας ποδοσφαιριστης σε κατακορυφη πτωση(Γκαλας) και ενας αριστερος μπακ(Αμπινταλ)...ο Σανια αξιοπρεπης απλα,ο Εβρα ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ.Ο μονος.

Ο Ντιαμπι ειναι οντως καλος,πολυ καλος αν θες αλλα μην μου λες τον Τουλαλαν κορυφαιο αμυντικο χαφ!!!Μαλουντα επισης αξιοπρεπης απλα,μπροστα ΟΛΟΙ ανυπαρκτοι και απιστευτα ντεφορμε...

Πειτε μου λοιπον ποιοι ειναι οι παικταραδες και που βλεπετε το κορυφαιο ροστερ...



Oλη η αμυνα της μαζι με το τερμα παιζουν σε κορυφαιο επιπεδο.Κοιτα σε τη ομαδες παιζουν.Ο γκαλας δεν ειναι σε καθετη πτωση αντιθετα ειναι βασικοτατος στην αρσεναλ κ παραμενει σε υψηλο επιπεδο.Ο σανιαλ αμυντηκα ειναι παρα πολυ καλος για τια τον εβρα συμφωνουμε.Μα ο Αμπινταλ την εχει τη θεση του στοπερ δεν ειναι κατι αγνωστο γι αυτο.τετραδα πισω ισως να μην υπαρχει καλυτερη απο τον γαλλων.Ατομικα διευκρινιζω...

Ο Τουλαλαν βεβαιως ειναι κορυφαιο αμυντηκο χαφ.Ειναι παντου κ κανει πολλα κλεψιματα.Αμυντηκα ειναι καταπληκτικος.βεβαιαως απο την αλλη ομως ειναι κακος στις μεταβιβασεις του.

Ο Μαλουντα φιλε δεν συμφωνω οτι ειναι απλα αξιοπρεπης.Καταπληκτικη χρονια καταπληκτικος μπουκαδορος...

Για το Ριμπερι επισης θα διαφωνησω.Στο ματ ςπου εκαιγε με την Γιουβε στους ομιλους τελευταια αγωιστικη στην ιταλια εκανε μεγαλο ματς.ΑΚομα κ στα ματς με την Ματζεστερ ηταν καλος.

Τωρα για τον μεσσι που λες.δεν γινεται συγκριση επειδη κοιτα τη παικτες εχει γυρω του στην μπαρτσελονα κ τη παικτες εχει ο ριμπερι στην Μπαγερν.επισης μην λες οτι ο γαλλος δεν εχει παρει τιποτα αφου μονο σου λες οτι εχει παρει ηδη δυο...

Das Kapital
Τι κωλοι και αυτοι οι Σλοβενοι; Δυο ευκαιριες εκαναν,δυο γκολ εβαλαν!
Razorblade Fish
QUOTE(rooster @ Jun 18 2010, 17:40 ) *
Δεν ειναι καθολου ειρωνια. Οταν καποιος σου γραφει, οτι αν λες το Ριμπερι γατακι, τον Μεσι πως θα τον πεις. Ενα καλο παικτη?

Και εσυ παραληρεις οτι συγκρινουμε τον Μεσι με τον Ριμπερακο, τον ετσι και τον αλλιως. Τοτε, αυτη ειναι η σωστη απαντηση.

Οτι πεις φιλε.Μαλλον δεν καταλαβαινω καποια πραγματα σωστα αφου για μενα η προταση ''αν λες τον Ριμπερι γατακι τον Μεσι θα τον πεις απλα καλο παικτη'' εχει ξεκαθαρα να κανει με την παικτικη αξια,αυτη δηλαδη που αμφισβητω στον Ριμπερυ.Anyway,συνεχιζω την ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ κουβεντα με τους φιλτατους la clippers και manu 7,παραθετοντας τα επιχειρηματα μου που σαφως επηρεαζονται απο τα προσωπικα μου γουστα και αποψεις.Eσυ συνεχισε να με βαζεις στο σωστο δρομο.

Ο Ριμπερι λοιπον πηγε στο Euro 2008 ως ηγετης της Γαλλιας προερχομενος απο τη μοναδικη καλη χρονια που εχει κανει και την οδηγησε ...σπιτι της απο τον πρωτο γυρο.Φετος παλι τα ιδια,σε μουντιαλ αυτη τη φορα.Ακομα και στην Τουρκια δεν καταφερε να παρει πρωταθλημα,ουτε φυσικα στη Μαρσειγ.Οπως λες και εσυ 1 ματς εκανε καλο φετος σε ολο το Τσαμπιονς Λιγκ.Τον μικρο Φρανκ λοιπον δεν μπορω να τον παραδεχτω με τιποτα.Για το ροστερ της Γαλλιας μπορω να ειμαι πιο διαλλακτικος,εννοειται πως το ροστερ της ειναι πολυ καλο,απλα εγω δεν το θεωρω κορυφαιο,εσυ το θεωρεις.Ανθρωπινο ειναι να διαφωνουμε...
Hannibal Lecter
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ποδοσφαιρική απάτη από αυτή που ονομάζεται Εθνική Αγγλίας. 68.gif
alexanderthegreat
QUOTE(Hannibal Lecter @ Jun 18 2010, 23:17 ) *
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ποδοσφαιρική απάτη από αυτή που ονομάζεται Εθνική Αγγλίας. 68.gif

για μένα δεν είναι απάτη γιατί δεν περιμένω και τίποτα σπουδαίο από αυτήν την ομάδα
kostasvc15
QUOTE(lebron15 @ Jun 18 2010, 15:33 ) *
Τι κωλοι και αυτοι οι Σλοβενοι; Δυο ευκαιριες εκαναν,δυο γκολ εβαλαν!

Fortza usa οε οε οε..Μακαρι να το παρουν κιολας,κριμα για το γκολ που τους ακυρωσαν
Manu7
Και επαναλαμβάνω λοιπόν...Άντε να κάτσω να σκάσω με την εικόνα της εθνικής ομάδας μας όταν κοτζάμ Άγγλοι ντε μεκ φαβορί δεν μπορούν να βάλουν γκολ ούτε στην Αλγερία...
HLR CENATION
Τωρα που εφυγε απο το σμακνταουν ο Μπατιστα,ο ιδανικος αντικαταστατης του θα ηταν ο Χεσκει....

δεν μπορει εθνικη αγγλιας στα 2010 κ να μου παιζει με βασικο το χεσκει.Παντως ολοκληρη η ομαδα ηταν τραγικη κ πλεον στο τρεξιμο.

Το χειροτερο ματς του μουντιαλ ηταν.Δεικαιωνεται ο Μορισσον που εγραφε πριν αρχισει το μουντιαλ οτι δεν μπορουν να συνυρπαξουν Τζεραρν-λαμπαρντ.Επισης ουτε ο Μπαρι τιποτα.Λαθος η αλλαγη του Λεννον.

Για μενα το κορυφαιο ματς του μουντιαλ ηταν το σερβια-γερμανια.Οι γερμανοι το παλεψαν παρα οτι εμειναν με 10.Ατομικα αμα δουμε τους Σερβους εχουν μια απο τις ποιο ντελικατες κ τεχνικες ομαδες στο παγκοσμιο.
Das Kapital
Οτι η εικονα της Αγγλιας ειναι στραπατσο αυτο δεν χωρα αμφισβητηση,παντως η Αλγερια ειναι και αυτη καλη ομαδουλα που δυσκολεψε και τους Σλοβενους,ας οψεται η τρομερη αποκρουση του keeper τους
Air and King
QUOTE(laclipers @ Jun 18 2010, 17:27 ) *
Τωρα για τον μεσσι που λες.δεν γινεται συγκριση επειδη κοιτα τη παικτες εχει γυρω του στην μπαρτσελονα κ τη παικτες εχει ο ριμπερι στην Μπαγερν.επισης μην λες οτι ο γαλλος δεν εχει παρει τιποτα αφου μονο σου λες οτι εχει παρει ηδη δυο...

Μια χαρα συμπαιχτες εχει και ο Ριμπερι στην Μπαγερν...Ο Μεσσι εχει τους συμπαιχτες στην Μπαρτσελονα αλλα και αυτοι εχουν αυτον...
Δεν υπαρχει καμια συγκριση Ριμπερι με Μεσσι...
Ο Μεσσι εχει ταλεντο αλλα "Pipe d' Oro"..Nτιεγκο Μαραντονα...Ταλεντο σαν τον Μεσσι βγαινει ενα στα 30+ χρονια...Οταν ξεκινουσε ο Μαραντονα να μαγευει στους Αρχεντινος Τζουνιορς.....Και δεν ειναι υπερβολη αυτο...


Flash
Αν οι Άγγλοι δεν νικήσουν τους Σλοβένους επιστρέφουν τάχιστα σπίτι. icon_wave.gif

Έχασαν και οι Γερμανοί από τον ακούραστο Γιοβάνοβιτς, τον μπάφακα διαιτητή και τον αριστεροπόδαρο Πολωνό.

Η χαρά του outsider και των bookmakers αυτό το Παγκόσμιο παρά το κακό θέαμα.

Θέλω Γκάνα, Σλοβενία και Ελλάδα να συνεχίσουν τις εκπλήξεις icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
HLR CENATION
QUOTE(Air and King @ Jun 19 2010, 00:14 ) *
Μια χαρα συμπαιχτες εχει και ο Ριμπερι στην Μπαγερν...Ο Μεσσι εχει τους συμπαιχτες στην Μπαρτσελονα αλλα και αυτοι εχουν αυτον...
Δεν υπαρχει καμια συγκριση Ριμπερι με Μεσσι...
Ο Μεσσι εχει ταλεντο αλλα "Pipe d' Oro"..Nτιεγκο Μαραντονα...Ταλεντο σαν τον Μεσσι βγαινει ενα στα 30+ χρονια...Οταν ξεκινουσε ο Μαραντονα να μαγευει στους Αρχεντινος Τζουνιορς.....Και δεν ειναι υπερβολη αυτο...


Mια διευκρινηση μονο..Δεν εκανα συγκριση Μεσσι-Ριμπερι,απλα αναφερω καποιους λογους που ο Ριμπερι δεν εχει τις διακρισεις του μεσσι στο τσαμπιονς λιγκ.

Τωρα σχετηκα με τα ροστερ Μπαρτσα-Μπαγερν σιγουρα ο μεσι εχει περισσοτερη συμπαρασταση.Αλλο να εχεις για συμπαικτες τους Φαν μπομελ κ Αλντιτοπ(που ειναι καλοι δεν λεω) κ αλλο να εχεις τους Τσαβι,Ινιεστα που απλα ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο στην θεση τους.Σιγουρα παντως τα ροστερ Μπαρτσα-μπαγερν εχουν τεραστια διαφορα σε ολες τις γραμμες.η μπαγερν εχει καλυτερο προπονητη...
Air and King
QUOTE(laclipers @ Jun 18 2010, 23:19 ) *
Mια διευκρινηση μονο..Δεν εκανα συγκριση Μεσσι-Ριμπερι,απλα αναφερω γιατι ο Ριμπερι δεν εχει τις διακρισεις του μεσσι στο τσαμπιονς λιγκ.

Τωρα σχετηκα με τα ροστερ Μπαρτσα-Μπαγερν σιγουρα ο μεσι εχει περισσοτερη συμπαρασταση.Αλλο να εχεις για συμπαικτες τους Φαν μπομελ κ Αλντιτοπ(που ειναι καλοι δεν λεω) κ αλλο να εχεις τους Τσαβι,Ινιεστα που απλα ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο στην θεση τους.Σιγουρα παντως τα ροστερ Μπαρτσα-μπαγερν εχουν τεραστια διαφορα σε ολες τις γραμμες.η μπαγερν εχει καλυτερο προπονητη...

Ο Μεσσι σιγουρα εχει καλυτερους συμπαιχτες αλλα και στην Μπαγερν να ηταν παλι θα εκανε την διαφορα...Ειναι παιχτης που μπορει να κανει σμπαραλια οποιαδηποτε αμυντικο,οποιοδηποτε συστημα....Μονο ο Μουρινιο σταματησε αυτον και ολη την Μπαρτσελονα....
Απλα στην Μπαγερν δεν θα μπορουσε να παιξει τοσο ομορφο ποδοσαφιρο οπως γινεται στην Μπαρτσελονα...
Πολυ καλος παιχτης ο Ριμπερι αλλα ο Μεσσι αυτη την στιγμη συγκρινεται μονο με τα Ιερα τερατα.Μαραντονα,Πελε,Ζινταν,ΓΚαριντσα,Κρο
φ...Η αποστολη του αυτη ειναι..Για αυτο παιζει ποδοσφαιρο....Για να γινει ο κορυφαιος...
Ο Μεσσι ειναι ο μονος στο συγχρονο ποδοσφαιρο που δεν ειναι υπερτιμημενος ουτε 1 %...
HLR CENATION
QUOTE(Air and King @ Jun 19 2010, 00:28 ) *
Ο Μεσσι σιγουρα εχει καλυτερους συμπαιχτες αλλα και στην Μπαγερν να ηταν παλι θα εκανε την διαφορα...Ειναι παιχτης που μπορει να κανει σμπαραλια οποιαδηποτε αμυντικο,οποιοδηποτε συστημα....Μονο ο Μουρινιο σταματησε αυτον και ολη την Μπαρτσελονα....
Απλα στην Μπαγερν δεν θα μπορουσε να παιξει τοσο ομορφο ποδοσαφιρο οπως γινεται στην Μπαρτσελονα...
Πολυ καλος παιχτης ο Ριμπερι αλλα ο Μεσσι αυτη την στιγμη συγκρινεται μονο με τα Ιερα τερατα.Μαραντονα,Πελε,Ζινταν,ΓΚαριντσα,Κρο

��
�φ...Η αποστολη του αυτη ειναι..Για αυτο παιζει ποδοσφαιρο....Για να γινει ο κορυφαιος...
Ο Μεσσι ειναι ο μονος στο συγχρονο ποδοσφαιρο που δεν ειναι υπερτιμημενος ουτε 1 %...


Σιγουρα καθολου υπερτιμημενος...Θα αφησει εποχη.Αρκει να εχει δειαρκια κ να μην γινει σαν τον ροναλντινιο που απο ενα σημειο κ μετα το πηρε η κατω βολτα.Επισης ο Ρονι στο πικ του στη Μπαρτσα το 2005 συγκρινεται με το μεσσι.Αλλα οπως ανεφερα δεν ειχε δειαρκια.Επισης ο πιρλο του μουντιαλ του 2006 ειναι μετα τον Ζινταν οτι καλυτερο εχω δει σε παικτη αξονα...
Στην Μπαγερν ο Μεσσι αμα ηταν σιγουρα θα εκανε την διαφορα το θεμα ομως ειναι αν θα μπορουσε να παρει τσαμπινς λιγκ .Μπορει ναι μπορει κ οχι.

Τωρα αν μου ελεγες με ποιον απο τους παικτες τους τωρινους μπορουμε να συγκρινουμε με το Μεσσι εγω θα εβαζα κ τον Ροναλντο.Ωραια σε πολλους τη σπαει ο χαρακτηρας του αλλα καθαρα ποδοσφαιρικα ειναι στο τοπ.ειδικα οταν τον ειχε στη ματζεστερ ο φεργκιουσον..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.