Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2009-2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
thrylos7
Αρχίζει...

Click to view attachment

To μπλε με εμπνέει περισσότερο από το γκρίζο της Nike... cool.gif
thrylos7
Πολύ περίεργες αρκετές τιμές, ( ψιλομπάχαλο δηλαδή biggrin.gif ), οι περισσότερες ακριβές, αλλά υπάρχουν και κάποιες ευκαιρίες.

Ευτυχώς, το πρώτο παιχνίδι της χρονιάς που είναι 6 μέρες πριν την πρώτη αγωνιστική δε θα υπολογιστεί κι έτσι απαλείφεται ο κίνδυνος να έμεναν οι ομάδες με τραυματισμένους παίκτες εκείνο το διάστημα. Οι παίκτες της Μακάμπι και της Ολύμπιας βέβαια υπάρχουν ήδη και θα είναι διαθέσιμοι για αγορά από τη 2η αγωνιστική. Γι' αυτό το λόγο, οι επιτρεπόμενες αλλαγές μεταξύ 1ης και 2ης αγωνιστικής θα είναι 4 και όχι 3. Πρωτότυπες καταστάσεις...

Το αρνητικό του παιχνιδιού πλέον είναι ... η sportingbet, που έχει γεμίσει με διαφημίσεις-προσφορές μεγάλο μέρος της εικόνας του παιχνιδιού.

rchos
Με μια πρωτη και γρηγορη ματια μου φανηκε αρκετα πιο δυσκολο απο θεμα τιμων το φετινο.φυσικα δεν εχει πεσει μελετη ακομη.θα πεσει και θα δουμε!




παντως η λιγκα του φορουμ μας ηδη φτιαχτηκε.
name: BASKETFORUM.GR
password: BF09-10

Οσοι θελετε σιγα σιγα μπαινεται.μια ομαδα βαζετε για αρχη.αν αργοτερα επιθυμειται να βαλετε αλλη ομαδα σας στη θεση της πρωτης μπορειτε να βαλετε μα καθολη τη διαρκεια της σαιζον μπορειται να εχετε μια μονο ομαδα σας στην λιγκα για να μην επικρατησει χαος. blove.gif
kotzito
Μετα το μετριο ξεκινημα περσι,φετος παμε για μεγαλα πραγματα στο challenge tongue.gif


Οι τιμες παντως φαινονται πολυ ακριβες συγκριτικα με περσυ.Ο ΜακΙνταιρ π.χ. κοστιζει 91 ποντους.Ισως ειναι νωρις ακομα για να φτιαξει καποιος ομαδα,καθως ακομα οι περισσοτερες ομαδες ειναι στην προετοιμασια και δεν μπορουν να βγουν ασφαλη συμπερασματα για αυτες και τους παικτες.Εγω εφτιαξα απο τωρα την ομαδα,αλλα κυριως με παικτες που παρεμειναν στην ιδια ομαδα και εχουν πανω-κατω τον ιδιο ρολο.
spysta
το χουν μπιπ πια !!!ΕΛΕΟΣ !!τους εχουν ΟΛΟΥΣ ΠΑΡΑ πολυ ακριβους ..
τσπ εφτιαξα ΟΜΑΔΑΡΑ smiley.gif
Basketikoc
Kι εγω εκανα.Συμφωνω πως οι τιμες ειναι εξωπραγματικες για μερικους παικτες και ειναι σαφως πιο δυσκολο.Υπαρχουν βεβαια και τα ''κελεπουρια'' οπως ο Βιταλι,ο Λοπεθ και αλλοι αλλα και η χαμηλη τιμη του Πλανινιτς πχ που θα εχει και μεγαλο χρονο συμμετοχης φετος αρα θα ειναι καλη επιλογη.Και οπως καταλαβατε τους εχω διαλεξει και τους 3 smiley.gif
stathisreisis7
Σαν "κελεπουρια" να προσθεσω τους εξης

PG-τεοντοσιτς(34 μονο μετα απο τετοιο τουρνουα??,θα παιζει βασικος),πλανινιτς(κοστιζει 47,πιστευω θα κανει καλυτερη χρονια απο περσι)

SG,SF-βιταλι(40,ειδα οτι τον εχετε γραψει ηδη),πρελντζιτς(45,κανει πολλα στο γηπεδο),κιντελ γουντς(μαλλον αξιζει τα 63,παιρνει κ ριμπαουντ,μονο που ειναι ασταθης)

PF,C-μοζγκοφ(σιγουρα αξιζει 62,οταν ο πρινεζης κανει 60...πιστευω ο ρωσος θα ξεπεταχτει φετος,θα κανει χρονια αναλογη του μπουρουση περσι),μπεγκιτς και ομερ ασικ(53 και 54,πιστευω τα ιδια με τον μοζγκοφ),ισως και ο "αμφιδεξιος'' που λεει και ο χατζηγεωργιου τραορε να ειναι καλη επιλογη,μου φανηκε καλος το καλοκαιρι...


αυτα...μπηκα κι εγω στην πριβε λιγκα,ειμαι ο sg7 με το RDELOmpoy μου....!!
Basketikoc
Και εγω μπηκα στο prive.Θα εχει ενδιαφερον παντως.Αντε 19 μερουλες...
tsitum
Ειμαι κ γω μεσα. "ΑΣΚ Ριγα" η ομας. Που με την ευκαιρια ξερει κανεις τι ξανααπεγινε μ αυτη την ομαδα? Εκει που εφτιαχνε μια νεοτερη ιστορια η ΑΣΚ σιγα σιγα, φετος βλεπω δεν υπαρχει ουτε στη βαλτικη ουτε κ στο λετονικο πρωταθλημα. Ενω ειχε πολυ καλο Potential για να γινει πολυ γρηγορα ομαδα ευρωλιγκας...
Cheater
Γεια σας Συμπαιχτες..
Ειμαι καινουριος στο φορουμ αλλα εχω εμπειρια 2 ετων στο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ αυτο παιχνιδακι στο οποιο πορωνωμε ασχημα..
Την πρωτη χρονια βγηκα καπου στην 5000η θεση και περσι βγηκα 968ος!! Πειτε και εσεις τι θεση βγηκατε αν θελετε....
εχω και εγω να προτεινω μια ταλενταρα!!!
Alej Maric 40 Partizan
Επαιζε κολεγιακο και στα διο φιλικα στο ΝΒΑ της Παρτιζαν στο ενα με Denver ειχε 16 ποντους και 21 ριμπαουντς σε 33 λεπτα και στο δευτερo με Phoinix ειχε σε 16 λεπτα( λογω faoul trouble επεξε τοσο λιγο) 14 ποντους και 6 ριμπαουντς.. Νμζω θα παει πολυ καλα...
Πρεπει να αναφερω επισης πως κρατουσα και τις διο χρονιες βιβλιαρακι με στατιστικα κλπ...
καλη μας αρχη
Αλκιφρων απο Αυστρια
thrylos7
Δικός μας! biggrin.gif

Καλώς ήρθες και καλή πώρωση!

Όντως φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση τούτος.

Cheater
Θελω να ακουσω μερικα ενδιαφεροντα στατιστικα για να συγκρινω με τα δικα μου...
Πχ περσυ οπως ειπα και πριν τερματησα 968ος...
στο τοπ 16 ειχα μεσο ορο 157 ποντους ανα αγωνα icon_drunk.gif Ειχα πετυχει ενα 188αρι.. αλλα κατα τα αλλα ειχα σταθερη ομαδα με πολυ καλα σκορ... παρολα αυτα την πρωτη αγωνιστικη αυτη η ομαδα ειχε παρει 70 ποντους blink.gif
Τελειωσα περσυ την χρονια με 607 μοναδες Budget και παιχτες:
Calloway, Arroyo, Navarro, Hawkins, Rakocevic, Sato, Batiste, Vujcic, Reyes, Haislip..

Ειμαι πολυ περιεργος να ακουσω και δικα σας πραγματα..
ειμαι ανθρωπος των αριθμων
Loser
Γεια σας και απο εμενα, συμπαικτες

Ειμαι επισης καινουριος στην παρεα, φιλος του Αλκιφρωνα, ο οποιος με ωθησε να γραφτω στο fantasy challenge αλλα και στο forum. Ευελπιστω οτι θα ανταλλαξουμε ενδιαφερουσες αποψεις καθ'ολη τη διαρκεια της φετινης χρονιας.

Ο επισης συμπαικτης σας,
Loser
Nex

I πήδηξε στο επίσης.

Είμαι νέος στην Ευρωλίγκα Fantasy, αλλά Παίζω ΝΒΑ μία για το yahoo για κάποιο χρονικό διάστημα.

Σύστημα βαθμολόγησης είναι λίγο διαφορετικό εδώ έτσι είμαι κατά πάσα πιθανότητα θα πιπιλίζουν ... Γεια σου, αλλά δεν μπορώ να το κακό ....

________________________________________________________________________________
__


I jumped in also.

I am new to Euroleague Fantasy, but I've been playing NBA one on yahoo for some time.

Scoring system is bit different here so I am probably going to suck...but hey I can't be that bad....

saniboy
κατά πάσα πιθανότητα θα πιπιλίζουν ...

απλα ΘΕΙΚΟ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
thrylos7
Καλώς ήρθες Loser!

Welcome Nex! Tell us about Maric! biggrin.gif

QUOTE
στο τοπ 16 ειχα μεσο ορο 157 ποντους ανα αγωνα icon_drunk.gif Ειχα πετυχει ενα 188αρι.. αλλα κατα τα αλλα ειχα σταθερη ομαδα με πολυ καλα σκορ... παρολα αυτα την πρωτη αγωνιστικη αυτη η ομαδα ειχε παρει 70 ποντους


Πέρυσι ήταν δύσκολη χρονιά, με λιγότερες μάλιστα αγωνιστικές (όπως και φέτος).

Στην πρώτη αγωνιστική δεν τα πήγες κι άσχημα. Ήταν η χειρότερη που έχει υπάρξει ποτέ στα χρόνια του παιχνιδιού (ακολουθεί η τελευταία της πρώτης χρονιάς).

Nex
Hehehe ... καλά ... Είμαι εντάξει στο ΝΒΑ φαντασίας και του συστήματος βαθμολόγησης, αλλά ΕΛ. σύστημα βαθμολόγησης είναι λίγο διαφορετική (μόνο βαθμολόγηση Δείκτης υπολογίζει ή κάτι τέτοιο ...), θα δούμε.

________________________________________________________________________________
_______________

Hehehe...well...I am ok in NBA Fantasy and its scoring system, but EL scoring system is bit different (only Index rating is counting or something like that...), we'll see.


EDIT:



Maric ... hmmmm πραγματικά όλη Παρτιζάν ομάδα (ή τουλάχιστον το 90% της) αποτελεί μυστήριο για μένα, cose τους (και πάλι) να έχουν πολύ μικρή ομάδα, αλλά γεμάτη ταλέντο.

Αν θα πρέπει να βάλετε τα λεφτά μου σε κάποιον από την εν λόγω δέσμη, θα είναι ο Μιλόσεβιτς, αλλά επίσης δεν είναι 100% pick up.

Και ... μόνο για ρεκόρ ... Είμαι Ερυθρός Αστέρας ανεμιστήρα έτσι, Παρτιζάν δεν είναι ακριβώς ειδικότητα μου, αλλά γνωρίζω δύο πράγματα. smile.gif

______________________________________________


Maric...hmmmm actually whole Partizan team (or at least 90% of it) is mistery for me, cose they (AGAIN) have extremely young team, but full of talent.

If I would have to put my money on someone from that bunch, it would be Milosevic, but he also is not 100% pick up.

And...just for record...I am Red Star fan so, Partizan is not exactly my speciality but I know thing or two. smile.gif
thrylos7
ΓαύροςOlympiacos δικός μας δηλαδή... laugh.gif



Yes, only Index Rating (+10% if the team of the player has won).

Indeed, Partizan is a whole new team...


Άκου ανεμιστήρας... 24.gif (translation has its funny parts biggrin.gif )
Nex
Yeah...well, Martha ain't here so I am forced to check things with Google. 77.gif


Πώς αισθάνεστε παιδιά Zizis θα κάνει το Montepasci. Ήταν εντάξει στην Πολωνία, αλλά ξέρεις ότι θα παίξει καθοριστικό ρόλο ή είναι αυτός πρόκειται να είναι περισσότερο σαν 6ος άνθρωπος;


Με την ευκαιρία, μπορώ να έκλεψε το χαμόγελο για το φόρουμ μου ->: blove: Its too cool biggrin.gif
_________________

How do you guys feel Zizis will do in Montepasci. He was ok in Poland, but do you know will he play key role or is he going to be more like 6th man?


By the way, can I stole this smile for my forum -> blove.gif Its too cool biggrin.gif
thrylos7
He has started very well in friendly games. Panigiani talked after a friendly game 10 days ago about "his great capacity to read basketball". I think he'll have a key role, as a 6th player, he's maybe a part that was missing the last years from the team.

euroleague.net focus on Siena and Zisis is interesting:

http://www.euroleague.net/news/i/58632/180/item

Και για να είμαστε σωστοί... laugh.gif

__________________________

Έχει αρχίσει πολύ καλά στα φιλικά παιχνίδια. Το Panigiani μίλησε μετά από ένα φιλικό παιχνίδι 10 ημέρες πριν για τη «μεγάλη ικανότητά του να διαβάσει την καλαθοσφαίριση». Σκέφτομαι ότι θα έχει έναν βασικό ρόλο, δεδομένου ότι ένας 6ος παίκτης, είναι ίσως ένα μέρος που έχανε τα τελευταία έτη από την ομάδα.

η εστίαση του euroleague.net στη Σιένα και Zisis είναι ενδιαφέρουσα:

http://www.euroleague.net/news/i/58632/180/item

And in order to we are correct… icon_tomato.gif
berry
ΤΡΕΜΕΤΕ !!! ερχονται οι ιπποτες της αποκαλυψης

οι 666 μπηκαν στην λιγκα
Gravedigger
Ο σημερινός αγώνας μετράει κανονικά στην βδομάδα?Δηλαδή αν δεν έχω έτοιμη την ομάδα μου χάνω τους πόντους της 1ης βδομάδας?Γιατί πάνω που είπα να φτιάξω την ομάδα μου και μου έμεναν 4 παίχτες να ολοκληρώσω το ρόστερ,το fantasy κόλλησε.Δεν ανοίγει η σελίδα.Εκτός του ότι είναι απίστευτα αργό κατά την αγορά παίχτη.Και δεν φταίει η σύνδεση μου αφού όλες οι άλλες σελίδες ανίγουν κανονικά.
benchwarmer
QUOTE(Gravedigger @ Oct 15 2009, 19:03 ) *
Ο σημερινός αγώνας μετράει κανονικά στην βδομάδα?Δηλαδή αν δεν έχω έτοιμη την ομάδα μου χάνω τους πόντους της 1ης βδομάδας?Γιατί πάνω που είπα να φτιάξω την ομάδα μου και μου έμεναν 4 παίχτες να ολοκληρώσω το ρόστερ,το fantasy κόλλησε.Δεν ανοίγει η σελίδα.Εκτός του ότι είναι απίστευτα αργό κατά την αγορά παίχτη.Και δεν φταίει η σύνδεση μου αφού όλες οι άλλες σελίδες ανίγουν κανονικά.


Δεν μετραει.
Και νομιζω μαλιστα οτι δεν μπορεις να επιλεξεις αυτην την βδομαδα κανεναν απο Μακαμπι και Ολιμπια.
Η προθεσμια ληγει την Τεταρτη.
Basketikoc
Δεν μετραει ο ο αγωνας αυτος,γι αυτο αλλωστε και δεν εχουν βαλει την Μακαμπι και την Ολυμπια.ΤΟ φαντασι αρχιζει την αλλη βδομαδα κανονικα.Σε 6 μερες δηλαδη
Gravedigger
QUOTE (benchwarmer @ Oct 15 2009, 20:15 ) *
Δεν μετραει.
Και νομιζω μαλιστα οτι δεν μπορεις να επιλεξεις αυτην την βδομαδα κανεναν απο Μακαμπι και Ολιμπια.
Η προθεσμια ληγει την Τεταρτη.



QUOTE (Basketikoc @ Oct 15 2009, 20:15 ) *
Δεν μετραει ο ο αγωνας αυτος,γι αυτο αλλωστε και δεν εχουν βαλει την Μακαμπι και την Ολυμπια.ΤΟ φαντασι αρχιζει την αλλη βδομαδα κανονικα.Σε 6 μερες δηλαδη

Thnx smile.gif
Οπότε έχω χρόνο μέχρι την άλλη βδομάδα...

Αν και τώρα άνοιξε tongue.gif
kotzito
Το συστημα αξιολογησης ειναι το ιδιο και φετος;
joi
Μπήκα και εγώ αγαπητοί. Ioyan - Biased.

Χωρίς πολύ μελέτη, έτσι για το γούστο.

Πρώτη φορά ασχολούμαι με fantasy παίχνίδι.
Nα δούμε τώρα αν κολλήσω ή όχι.

Άντε και του χρόνου και στο ΝΒΑ, χοχοχο.
leonkalf
Πω πω δύσκολα βγαίνει ομάδα...
Προσπαθώ...
Θα είμαι στη λίγκα μας.
thrylos7
Μπήκα κι εγώ με (πρώτη φορά biggrin.gif ) σοβαρή ομάδα...
leonkalf
Έτοιμος. Μπήκα στο private league μας με το όνομα ομάδας leon stars.

Καλά να περάσουμε παιδιά..!!! Η μάχη τώρα αρχίζει.. wos_sport3.gif



Σε άλλα private leagues συμμετέχετε? Αν ναι, ποια?
jhantzop

I'm in!

Neraidochori BC

blove.gif


koutsou10
κ εγω πανετοιμος για την λιγκα...

με την ομαδαρα milan basketball smiley.gif

Υ.Γ τι τιμες ειναι αυτες που εχουν οι παιχτες των παο κ οσφπ?
stoklis
Βρε παιδια δεν βρηκα την λιθγκα του basketforum ουτε του basketopolis sport arena

Για εξηγειστε λιγο.

Μπηκα στα private leagues και δεν βρηκα εκει τιποτα
leonkalf
Η λίγκα μας λέγεται ακριβώς BASΚETFORUM.GR
Κοίταξε καλύτερα..
Τις έχει αλφαβητικά. Θα μπεις αρχικά στην κατηγορία που περιέχετε το όνομα basketforum αλφαβητικά. Δεν θα το δεις το όνομα στην αρχική οθόνη.
Είναι όπως στους εκλογικούς καταλόγους που λέει τα ονόματα ΑΠΟ ΕΩΣ.. Κατάλαβες?
Cheater
Μολις εκλεισε η μεταγραφικη περιοδος της πρωτης αγωνιστικης...
Αντε καλη τυχη σε ολους!!
Καλη Χρονια να εχουμε

υ.γ. τσεκαρετε τον Graves της Cibona wink.gif
Germanaras
NGNE0609 η ομαδα μου. icon_wave.gif
thrylos7
QUOTE
υ.γ. τσεκαρετε τον Graves της Cibona


Το φοβόμουν το ματς και λόγω Σιένα (έχει κάνει ήδη κάποιες συντριβές) και λόγω περιορισμένων σοβαρών λύσεων την Τσιμπόνα... αλλά δυστυχώς είπα να τον τσεκάρω...

Τουλάχιστον, ο Ντάριους παραμένει κλασική αγαπημένη αξία...
xristos_metal
Πως παιζεται αυτο?Καθε αγωνιστικη αλλαζω παιχτες, ή με τους παιχτες που διαλεξα θα τη βγαλω ολη τη χρονια?Τωρα ξαναδιαλεγω παιχτες για τη δευτερη αγωνιστικη, ή λαθος καταλαβα?
leonkalf
Mπορείς να αλλάζεις 3 παίκτες την εβδομάδα.

Μέτρια πρεμιέρα για μένα.. δεν ξέρω ακόμα ακριβές συνολικό σκορ, αλλά δεν είχα κάποιον που να κάνει μεγάλο σκορ.
Τι έκανε ο Ν. Λαβρίνοβιτς????? ohmy.gif Νότη τον έχεις??

Βλέπω τα στατιστικά τώρα, και κάποιους που έλεγα να πάρω έβγαλαν πολύ καλά σκορ, και λεω "αχ, γιατί να μην τον έχω πάρει.."
apkat
Για μενα καταστροφη η πρωτη αγωνιστικη..Ο Πραις γιατι δεν επαιξε;;

Εντιτ:Ρε εχει φυγει ο Πραις;;Και τον εχουν κανονικα οι μαλ@@ες;;;;;
xristos_metal
Ωραια ευτυχως. Εγω ειμουν απο τους τυχερους που ειχα διαλεξει Λαβρινοβιτς και με ξελασπωσε για τα καλα.Εχω ομως 2-3 παιχτες που δεν εκαναν τιποτα και θα τους αλλαξω.
Omar Little
Τα πουλέν που έκαναν 9 και 23 units πήγαν καλά αλλά με έκαψε ο Ναβάρο. Να 'ναι καλά ο Κλέιζα που έσωσε λίγο την κατάσταση.

Respect σε όσους τίμησαν τον Lavrinovic.
leonkalf
Με ένα υπολογισμό έχω κάνει σκορ γύρω στο 70. Κακό ξεκίνημα... 68.gif
H oμάδα θέλει προπόνηση... tongue.gif
όχι τίποτα άλλο χάνω και το εβδομαδιαίο στοιχηματάκι..
koutsou10
QUOTE(leonkalf @ Oct 23 2009, 01:32 ) *
Με ένα υπολογισμό έχω κάνει σκορ γύρω στο 70. Κακό ξεκίνημα... 68.gif
H oμάδα θέλει προπόνηση... tongue.gif
όχι τίποτα άλλο χάνω και το εβδομαδιαίο στοιχηματάκι..

παιδια εγω εκανα σκορ γυρω στα 130...καλα ειναι? tongue.gif
μονο ενας ειχε μειον μηπως θελει να φυγει απο την ομαδαρα?μαλλον εκτος αποστολης στην αλλη αγωνιστικη...
Omar Little
Ισοπεδωτικός ο thrylos την πρώτη αγωνιστική cool.gif :


BASKETFORUM.GR - Overall RANK
USER
TEAM NAME
TOTAL
1st thrylos7 High Voltage V 167.4 2nd keratsinio kypriadites 151.0 3rd teopt13-1908 obradovic 13 147.7 4th kudelin1990 bruce bowen 144.0 5th Omar Little Smirking Revenge 136.6 6th Sportigitis Sporting Patisia 136.4 7th koutsou10 milan basketball 136.3 8th berry 666 129.5 9th rchos7 rcho monkeys 116.7 10th ironman ela_mwreee 115.1 11st jokeymeso Xarilaos Trikoupis 114.4 12nd Obradovic San Antonio Spurs 109.4 13rd Odie Ytsejam Salonikers 107.9 14th jhantzop Neraidochori BC 107.3 15th cheatum ASK Riga 105.4 16th jokeymeso A.E.M. 104.0 17th paris7_GR sotis volanis13 103.4 18th prasino_mili parisi13 100.7 19th Panatha-13- Salonica 69ers 100.5 20th JBagasas Remalia 97.6 21st ioyan Biased 92.4 22nd vasvas29 BasketBALLS 89.7 23rd benchwarmer benchwarmers 83.7 24th outlawz_79 AEK ATHENS 82.9 25th sg7 RDELOmpoy 81.5 26th banou7 banou 76.2 27th NGK2006 NGNE0609 72.5 28th leonkalf leon stars 68.5 29th kotzito Remalia B.C. 67.3 30th apkat apkatiakos 60.7 31st thyra7ole Mykonos BC 58.6 32nd Nex basketaball.rs Team 54.6 33rd Gravediger41 White Niggaz 48.8 34th sren53 KOUNAMOU TA 46.3 35th hellenic10 hellenic10 18214 44.8 36th green13 TripleCrown2009 44.4
joi
21st ioyan Biased 92.4

Φρονώ ότι καλά τα πήγα για πρώτη φορα.
Ο Πρίντεζης μας έσωσε γιατί πέσανε κανά δύο -1 που μας καταστρέψανε.

Προφανώς και ο Lavrinovic δεν υπήρχε στην ομάδα.
leonkalf
Παιδιά, μόνο για αυτήν την εβδομάδα μπορούμε να κάνουμε 4 αλλαγές (και όχι 3 που είναι το καθιερωμένο)


IMPORTANT NOTES: 1) For Week 2 only, a total of 4 player changes - not the usual 3 - is allowed so that fans of Maccabi and Union Olimpija can fit those players, who are now eligible, into their teams. And...
2)The player change re-set button is being reprogrammed and will work later Friday. Sorry for the inconvenience.
Basketikoc
Πατωσα στην πρωτη αγωνιστικη με την ομαδα που εβαλα.Επρεπε να βαλω τους Cleveland Kavlaliers που επιασαν 160.5 shot.gif
Nex
Wooohooo, I am not last after first round. tongue.gif thumbsup.gif

_______________________________


Wooohooo, δεν είμαι το τελευταίο μετά το πρώτο γύρο.
Cheater
Και εγω παιδες μετριο ξεκινημα...
140 στην καλυτερη...
ο @##%#@ ο Bullock shot.gif

Παμε για ανωτερα...
Παλι καλα που ηταν καλυτερα απο περσι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.