Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Montepaschi Siena vs Olympiacos
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2011-2012
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
T.W.Is.M.
QUOTE(ViC @ Mar 31 2012, 13:31 ) *
τρέμω και μόνο στην ιδέα. Πρασινόκκινοι χουλιγκανς με τούρκους αστυνομικούς...

Φανταζεσαι να επαιζε και η Μακαμπι αντι για την ΤΣΣΚΑ ή την Μπαρτσελονα??? Θα προεβλεπα αναβολη του φαιναλ φορ ή μεταφορα σε αλλη χωρα! smiley.gif
george3321
στο σουτ του κεσελ ολοι νομιζαμε οτι μπηκε....οταν μετα απο δυο δευτερολεπτα ειδα τον αλεκο τον αλεξανδρη στην ρακετα μεσα....τοτε καταλαβα οτι μαλλον εκανε σεντρα....πραγματικα αυτο το παιδι εχει χασει το μπουσουλα....παρακολουθω χρονια μπασκετ...τοση μεγαλη διαφορα στην αποδοση απο καλοκαιρι σε χειμωνα δεν εχω ξαναδει σε παιχτη..και να πει κανεις οτι δεν παιζει..τα ιδια σουτ παιρνει...εκτος αν φταιει το ΣΕΦ....ειχα παντοτε την εντυπωση απο την τηλεοραση οτι εχει δυσκολα στεφανια...αν καποιος που εχει ζησει απο κοντα την ομαδα μπορει να μου απαντησει θα με ικανοποιουσε αφανταστα...
sacarame
+1 φάουλ στον χρήστη vonzuchter για εμπρηστικό ποστ, καθώς αυτά τα περί Μπλου και χαράς δεν νομίζω ότι αρμόζουν στο τόπικ...
Flash
QUOTE(sacarame @ Mar 31 2012, 12:24 ) *
+1 φάουλ στον χρήστη vonzuchter για εμπρηστικό ποστ, καθώς αυτά τα περί Μπλου και χαράς δεν νομίζω ότι αρμόζουν στο τόπικ...


Επίσης, +1 φάουλ και σε kobaksev, vagrant για αχρείαστα ειρωνικά posts σχετικά με διατησία που εύκολα πυροδοτούν διαμάχες (κανονισμός 3)
damian
Και μη ξεχνάτε όλοι έδω μέσα ότι ο Λάζαρος έχει το 2ο μεγαλύτερο συμβόλαιο στην ομάδα
rankin
QUOTE(damian @ Mar 31 2012, 16:45 ) *
Και μη ξεχνάτε όλοι έδω μέσα ότι ο Λάζαρος έχει το 2ο μεγαλύτερο συμβόλαιο στην ομάδα

Για να ειμαστε δίκαιοι, ο Λάζαρος ήταν που ήταν στο όριο της συνταξιοδότησης, πέρασε και εναν τραυματισμό και τώρα παρουσιάζει αυτο το θέαμα που όλοι βλέπουμε
Ας είναι γεροί και δυνατοί οι 2 αμερικάνοι σέντερ, και ποτέ δεν ξέρεις που μπορεί να σε βοηθήσει ο Λάζος...
Αχρείαστος να ειναι βέβαια, αλλά λέμε τώρα...
Zoys
QUOTE(damian @ Mar 31 2012, 16:45 ) *
Και μη ξεχνάτε όλοι έδω μέσα ότι ο Λάζαρος έχει το 2ο μεγαλύτερο συμβόλαιο στην ομάδα

Μια χαρά του 'κατσε στα γεράματα να κάνει ένα (τελευταίο λογικά) υψηλό συμβόλαιο. Ούτε ο ίδιος δεν πρέπει να το πίστευε όταν άκουσε την πρόταση από τον Ολυμπιακό.
Zephyr
QUOTE(ViC @ Mar 31 2012, 13:31 ) *
τρέμω και μόνο στην ιδέα. Πρασινόκκινοι χουλιγκανς με τούρκους αστυνομικούς...


Δεν παίζει να γίνει τέτοιος τελικός, θα κάνει παρέμβαση ο ΟΗΕ νωρίτερα και το παιχνίδι θα κριθεί με "πέτρα-ψαλίδι-χαρτί" ανάμεσα στον Ντούντα και τον Ομπράντοβιτς !
SG3ptshooter
Phil Laak
QUOTE(rchos @ Mar 31 2012, 11:12 ) *
Υ.Γ. και πως τον διωχνεις τον καιλ χαινς το καλοκαιρι πλεον?


Δεν υπάρχει κανένας λόγος να αφήσεις τον θεό Κάιλ Χάινς ελεύθερο.

Ο τύπος είναι παίκτης υψηλού επιπέδου,μου θυμίζει ανάλογη περίπτωση με τον Τζαμόν Γκόρντον (φοβερές value for money περιπτώσεις και οι δύο).

Θα είναι έγκλημα αν τον αφήσουμε να φύγει!
Johnnys
QUOTE(george3321 @ Mar 31 2012, 21:23 ) *
στο σουτ του κεσελ ολοι νομιζαμε οτι μπηκε....οταν μετα απο δυο δευτερολεπτα ειδα τον αλεκο τον αλεξανδρη στην ρακετα μεσα....τοτε καταλαβα οτι μαλλον εκανε σεντρα....πραγματικα αυτο το παιδι εχει χασει το μπουσουλα....παρακολουθω χρονια μπασκετ...τοση μεγαλη διαφορα στην αποδοση απο καλοκαιρι σε χειμωνα δεν εχω ξαναδει σε παιχτη..και να πει κανεις οτι δεν παιζει..τα ιδια σουτ παιρνει...εκτος αν φταιει το ΣΕΦ....ειχα παντοτε την εντυπωση απο την τηλεοραση οτι εχει δυσκολα στεφανια...αν καποιος που εχει ζησει απο κοντα την ομαδα μπορει να μου απαντησει θα με ικανοποιουσε αφανταστα...

Ρε να ξερετε μας τρολαρει ολους ο Κεσελακος...Την προηγουμενη βδομαδα στην Ιταλια δεν του εδωσε ο Πρι την μπαλα να τελειωσει αυτος το παιχνιδι και την προκριση και τωρα ειδε οτι μπορουν τα αλλα παιδια,τους εχουν,και κραταει εμφανισεις και σουτ larry για την Κωσταντινουπολη,οταν θα προσπαθησει να τον ζοριζει ο Μαικλ ο Ναβαρο και ο Χουερτας θα πεταει τριποντα απο καθε γωνια.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Giannisbasket123
Πόσοι περίμεναν άραγε μία τόσο μεγάλη πρόκριση;

QUOTE (Johnys @ Mar 31 2012, 23:41 ) *
Ρε να ξερετε μας τρολαρει ολους ο Κεσελακος...Την προηγουμενη βδομαδα στην Ιταλια δεν του εδωσε ο Πρι την μπαλα να τελειωσει αυτος το παιχνιδι και την προκριση και τωρα ειδε οτι μπορουν τα αλλα παιδια,τους εχουν,και κραταει εμφανισεις και σουτ larry για την Κωσταντινουπολη,οταν θα προσπαθησει να τον ζοριζει ο Μαικλ ο Ναβαρο και ο Χουερτας θα πεταει τριποντα απο καθε γωνια.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Σωστά τα λες, αλλά το πρόβλημα θα είναι τι θα κάνει στα ποσταρίσματα του Μάικλ
SoKRaM
μονο για σας...

Giannisbasket123
QUOTE(Phil Laak @ Mar 31 2012, 21:26 ) *
Δεν υπάρχει κανένας λόγος να αφήσεις τον θεό Κάιλ Χάινς ελεύθερο.

Ο τύπος είναι παίκτης υψηλού επιπέδου,μου θυμίζει ανάλογη περίπτωση με τον Τζαμόν Γκόρντον (φοβερές value for money περιπτώσεις και οι δύο).

Θα είναι έγκλημα αν τον αφήσουμε να φύγει!


Παιχτάρα μεγάλη ο Χάινς! Ίσως πολυτιμότερος απ τον Γκόρντον. Πρέπει να του κάνουν νέο συμβόλαιο γιατί σύντομα θα είναι ανάρπαστος και θα σκάσουν οι προτάσεις από την Τουρκία και τη Ρωσία. Γενικά αυτή η ομάδα έχει τρελό μέλλον και σίγουρα χτίζεται πάνω σε γερές βάσεις wink.gif
passer
QUOTE (SoKRaM @ Apr 1 2012, 18:35 ) *
μονο για σας...




Μέχρι και του Ρες το σουτ καλύτερο ήταν smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.