Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΝΒΑ ΓΙΑ ΣΑΣ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
NBA-MANIAC
Υπαρχουν διαφοροι παιχτες που μας στην σπανε να τους βλεπουμε να παιζουν...εμενα αυτος που μου την δινει στα νευρα αν και μεγαλη παικταρα ειναι o KOBE BRYANT!!!!!πολυ ατομιστης ρε γαμωτο....
Pierce
εχω μια απορια . γιατι σε καθε ποστ σου βαζεις και απο μια ασχετη φωτογραφια? offtopic.gif

παντως εγω δεν χωνεύω τον ricky davis kai ton tony parker
hellenic
O Marbury einai gia mena xalia xaraktiras kai misitos opos kai o Iverson!Den ksero giati omos autoys toys 2 den toys xonepsa pote!Exo omos ki alloys ..katse na toys thimitho!
NBA-MANIAC
QUOTE(pierce21 @ Apr 9 2007, 02:28 PM) *
εχω μια απορια . γιατι σε καθε ποστ σου βαζεις και απο μια ασχετη φωτογραφια? offtopic.gif



Γιατι και ο arenas ειναι κατι σαν τον μπραιαντ περιπου γι αυτο...
NBAholic
Δεν υπάρχει κάποιος παίκτης που να μισώ, αλλά δεν πάω όσους σουτάρουν με ποσοστά πείνας και επιμένουν να παίρνουν 20+ σουτ. Με αυτή τη λογική, θα έπρεπε να έχει ανέβει η εκτίμησή μου για τον Άιβερσον τελευταία. Κι όντως, έχει ανέβει, αλλά εξακολουθώ να μην τρελαίνομαι.

Όπως καταλαβαίνετε, μισώ πρωτίστως τρόπους παιχνιδιού κι όχι πρόσωπα.
Gravedigger
Μισώ τον Manu Ginobilli όσο κανέναν άλλο!Πραγματικά μισητός!!!
Das Kapital
Δε μισω κανεναν αλλα μου τη σπαει ο Μπραιαντ,αλλα και πριν ενα χρονο μου την εσπαγε ο Ντανκαν και τωρα ειναι απο τους αγαπημενους μου!!! Ποιος ξερει τι θα γινει στο μελλον?
kostasvc15
Ισως ειμαι απο τους λιγους αλλα δεν παω(οχι μισω) καθολου τον Νοβιτσκι και γενικα τους ευρωπαιους.
Οταν βλεπω Μανου και Ντιρκ να χανουν καλαθια γουσταρω πολυ!!!Παραδεχομαι την αξια τους ομως, τουλαχιστον του Ντιρκ.
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 9 2007, 11:23 PM) *
Ισως ειμαι απο τους λιγους αλλα δεν παω(οχι μισω) καθολου τον Νοβιτσκι και γενικα τους ευρωπαιους. evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
Παραδεχομαι την αξια τους ομως, τουλαχιστον του Ντιρκ. smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Βλακεία έκανα αλλά δν μπορώ να βρω πως κάνεις quote σε 2 διαφορετικά κομμάτια του ποστ!!
Air Kef
Χμ..Αντιπαθειες βλέπω συγκεντρώνει ο Μανου..Και λογικο ειναι αφου εχει κανει πελάτες τους Αμερικανους! tongue.gif
Παικτάρα ειναι ο τύπος που για καποιο λογο εχει πεσει μετα το μπαμ του 2004 και του Πρωταθληματος το 2005.


Εγώ αντιπαθω λογο φατσας τον Καρμελο! smile.gif
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 10 2007, 02:23 AM) *
Ισως ειμαι απο τους λιγους αλλα δεν παω(οχι μισω) καθολου τον Νοβιτσκι και γενικα τους ευρωπαιους.


Λογικα τους Ευρωπαιους δε θα επρεπε να υποστηριζουμε εμεις? Και εμεις Ευρωπαιοι ειμαστε αλλωστε!!!

Οχι οτι εγω προτιμω τους Ευρωπαιους απο τους Αμερικανους αλλα λεμε τωρα!!!
kostasvc15
Με το copy και το paste ρε Gravedigger.Και εγω ειχα το ιδιο προβλημα αλλα το βρηκα τελικα.

copy θα κανεις εκει που λεει: [quote name ='.......... και paste θα κανεις πριν το κειμενο που θες να ειναι σε πορτοκαλι πλαισιο.Μετα θα κανεις copy εκει που λεει [/quote] και θα το βαλεις στο τελος του κειμενου που θες να ειναι στο πλαισιο

(το [/quote] μπορεις και να το γραψεις,δεν ειναι αναγκη να κανεις τo copy paste)
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 10 2007, 12:20 PM) *
Με το copy και το paste ρε Gravedigger.Και εγω ειχα το ιδιο προβλημα αλλα το βρηκα τελικα.

copy θα κανεις εκει που λεει: μπορεις και να το γραψεις,δεν ειναι αναγκη να κανεις τo copy paste)

Thanx!!! smiley.gif
kostasvc15
Το καταλαβες;Δε νομιζω rolleyes.gif
Das Kapital
guys ειστε τελειως offtopic.gif
jjc
Τροι Μερφι, Κιθ βαν Χορν, Μπεν Γουαλας
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ Apr 10 2007, 12:48 PM) *
guys ειστε τελειως offtopic.gif

To ξέρουμε απλά ρώτησα κάτι πιο πάνω!Πάντως κατάλαβα!!!
saou
Μου έσπαγε τα νεύρα παλιότερα που ήταν απόλυτος κυρίαρχος ο Σακ γιατί έδερνε όλο τον κόσμο κάτω από τα καλάθια και δεν άφησε μερικές από τις αγαπημένες μου κατά καιρούς ομάδες (Κινγκς, Σίξερς, Μπλέιζερς, Πέισερς) να πάρουν πρωταθλήματα παρόλο που είχαν ομαδάρες, και τις έκανε να χάσουν από ένα τσούρμο παικτών όπως ο Φοξ, ο Φίσερ και τους υπόλοιπους περίεργους που είχαν τότε οι Λέικερς.

Γιατί εξαιτίας του δεν πήραν πρωτάθλημα ο Άιβερσον, ο Ρέτζι, ο Σαμπόνις και όλη εκείνη η ομαδάρα των Μπλέιζερς, ο Ουέμπερ κτλ. Εσχάτως και ο Ντίρκ αν και πλέον ο χοντρός δεν είναι ο παίκτης των 40 πόντων και δε με εκνευρίζει τόσο.
Zmac
Εγω δεν παω καθολου τους:
  1. Kobe(ατομιστης)
  2. Iverson(παιζει ξυλο με ολους)
  3. Deshawn Stevenson(ψωναρα,γι'αυτο τον λογο)
  4. Miki Moore(στο ματς τον NJ με το PHX πηγε και κολλησε μαγκιες στον Nash shot.gif )
Pierce
bruce bowen .-
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Apr 10 2007, 04:45 PM) *
bruce bowen .-

Σωστός!Βρώμικος παίχτης...
Das Kapital
QUOTE(saou @ Apr 10 2007, 06:22 PM) *
Μου έσπαγε τα νεύρα παλιότερα που ήταν απόλυτος κυρίαρχος ο Σακ γιατί έδερνε όλο τον κόσμο κάτω από τα καλάθια και δεν άφησε μερικές από τις αγαπημένες μου κατά καιρούς ομάδες (Κινγκς, Σίξερς, Μπλέιζερς, Πέισερς) να πάρουν πρωταθλήματα παρόλο που είχαν ομαδάρες, και τις έκανε να χάσουν από ένα τσούρμο παικτών όπως ο Φοξ, ο Φίσερ και τους υπόλοιπους περίεργους που είχαν τότε οι Λέικερς.



Για αυτο και εγω τον γουσταρω τρελα γιατι ειναι πολυ μαγκας και εχει αφησει εποχη!!! Μετα την απόσυρσή του......... μηπως θα θεωρειται ο καλυτερος παιχτης??? 77.gif 77.gif 77.gif
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Apr 10 2007, 04:45 PM) *
bruce bowen .-



QUOTE(Gravedigger @ Apr 10 2007, 06:28 PM) *
Σωστός!Βρώμικος παίχτης...

Take a look!

Πατηστε bruce bowen στο youtube εχει πολλα τετοια.
Gravedigger
Γιατί άραγε πλακώθηκε ο Vince μαζί του???Τον έχουν κατηγορήσει πολύ τον Bowen ότι μετά το jump shoot βάζει το πόδι του κάτω από τα δικά τους για να τους τραυματίσει.Έχει μεγάλη έχθρα με τον Kobe κ τον Ray Allen κ τον δεύτερο νομίζω τον έχει τραυματίσει με αυτόν τον τρόπο...
Gravedigger
Εκτός του ότι το έκανε επειδή δν μπορούσε να τον σταματήσει αλλιώς.Αν ακούσετε ο Vince έχει 43 πόντους στις αρχές του 4ου κ μία τεχνική.Οπότε λέει ο Bowen θα τον νευριάσω να πάρει κ 2η!!!Δν λέω,έξυπνο αλλά πολύ βρώμικο...
Das Kapital
QUOTE(Gravedigger @ Apr 10 2007, 11:43 PM) *
Έχει μεγάλη έχθρα με τον Kobe


19.gif 19.gif 19.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
kostasvc15
QUOTE(Gravedigger @ Apr 10 2007, 08:43 PM) *
Γιατί άραγε πλακώθηκε ο Vince μαζί του???Τον έχουν κατηγορήσει πολύ τον Bowen ότι μετά το jump shoot βάζει το πόδι του κάτω από τα δικά τους για να τους τραυματίσει.Έχει μεγάλη έχθρα με τον Kobe κ τον Ray Allen κ τον δεύτερο νομίζω τον έχει τραυματίσει με αυτόν τον τρόπο...

Το ειδες το βιντεο;Κατι παρομοιο του εκανε με τα ποδια.

QUOTE(Gravedigger @ Apr 10 2007, 08:51 PM) *
Εκτός του ότι το έκανε επειδή δν μπορούσε να τον σταματήσει αλλιώς.Αν ακούσετε ο Vince έχει 43 πόντους στις αρχές του 4ου κ μία τεχνική.Οπότε λέει ο Bowen θα τον νευριάσω να πάρει κ 2η!!!Δν λέω,έξυπνο αλλά πολύ βρώμικο...

Ηθελα να το πω και εγω αλλα δεν θελω να σας γινομαι κουραστικος.43 ποντους στο Σαν Αντονιο με 10 λεπτα για το τελος!!!Μαλιστα μια φορα που ελεγε ο Συριγος για το οτι δεν βαζουν συχνα (παχτες)πολλους ποντους στους Σπερς του ειπα αυτο το περιστατικο και ειπε <<ναι αλλα ποιος κερδισε;>>.Βεβαια εγω παντα εχω το τελευταιο λογο και του ειπα <<αμα συνεχιζε ο Καρτερ θα κερδιζαν οι Νετς>> cool.gif 69.gif
Das Kapital
Παιδια κρυφτειτε ερχεται ο Μπρους tongue.gif tongue.gif tongue.gif









Wilkinson
Ενώ ο Kobe που δίνει και μια αγκωνιά σε όποιον του ρίχνει τάπα είναι καλύτερος από τον Bowen 68.gif
patrickdrd
Καλά, όποτε παίζουν οι spurs με τους nets,
παίζει και μια αποβολή ενός εκ των superstars των nets;

Στο ματς που έγινε φέτος στο Σαν Αντόνιο αποβλήθηκε με διπλή τεχνική ποινή ο Kidd!

Μήπως να παίξουμε spurs στο στοίχημα για championship;
Λέτε;
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 10 2007, 09:44 PM) *
Το ειδες το βιντεο;Κατι παρομοιο του εκανε με τα ποδια.

To είδα για αυτό το θυμήθηκα!!!Όσο για τον Κοbe κ τις αγκωνιές,τουλάχιστον ο Kobe ξέρει μπάσκετ!
apkat
Παντως στην συγκεκριμενη φαση ο Καρτερ προκαλει και σωστα αποβαλλεται..Δε ξερω τι εχει κανει κατα τη διαρκεια του ματς ο Μποουεν αλλα στη συγκεκριμενη φαση απλα κανει αμυνα..

Στους αντιπαθεις παικτες μαλλον θα ελεγα Γουειντ χωρις να τον μισω κιολας..
Das Kapital
QUOTE(Gravedigger @ Apr 11 2007, 03:16 AM) *
To είδα για αυτό το θυμήθηκα!!!Όσο για τον Κοbe κ τις αγκωνιές,τουλάχιστον ο Kobe ξέρει μπάσκετ!


Αλλο να σε λενε Bryant και αλλο να σε λενε Bowen ομως,οταν εισαι Σουπερσταρ δε κανεις τετοια!!!
Zmac
Τωρα ειδα το βιντεακι απτο youtube.Τι ειναι τουτος ρε...Αυτος δεν παιζει αμυνα,μονο προκαλει και μαρκαρει με υπουλο τροπο.Μ'αρεσει που καποιοι ηθελαν να μπει και στο πολλ με τον καλύτερο αμυντικό
dizzy_fingers
Ότι είναι καλός αμυντικός, δε χωράει αμφιβολία, άσχετα με ότι κάνει πέρα από αυτό.

Στο συγκεκριμένο βίντεο απόρησα κι εγώ στην αρχή, apkat, αλλά αν δεις καλά, μόλις κάνει το jump shoot ο κάρτερ ο bowen κάνει κάτι μικρά πισω-βηματάκια (ψευτο-ακούσια) για να βγάλει τον Κάρτερ εκτός ισορροπίας όταν προσγειώνεται.

Για τον Μπράιαντ, που αναφέρθηκε, δεν έχω δει όλες τις φάσεις με τις περίφημες αγκωνιές αλλά σε δύο που είχε γίνει θόρυβος τελευταία, δε βρήκα κάτι το μεμπτό.
Πολύς κόσμος κατεβάζει τον αγκώνα του με περίεργο τρόπο μετά από ένα "ξεχειλωμένο" jump shoot, το ίδιο κάνει και αυτός.


Όσον αφορά το θέμα, μισητό παίχτη δεν έχω, αλλά μία αντιπάθεια για τον Μάρμπερι, την είχα πάντα.
iverson
εμένα μου τη σπαν ginobilli, bryant, duncan, gasol. (Αν και είναι παιχταράδες)
Alexmei
Εμένα ένας παίχτης δεν μαρέσει να βλέπω... ο JAMES... άσχετο που είναι παιχτούρα (sorry lebron15 peace.gif )
Das Kapital
QUOTE(Alexmei @ Apr 11 2007, 05:49 PM) *
Εμένα ένας παίχτης δεν μαρέσει να βλέπω... ο JAMES... άσχετο που είναι παιχτούρα (sorry lebron15 peace.gif )


Ο καθενας με τα γουστα του


Μηπως ξερεις και το λογο?
Alexmei
...Είναι "αλήτης".. δεν μαρέσει το στιλ του, τα υφάκια που πέρνει, σαν να σου λέει "Δεν πας να *%*$(#"... τέτοιους παίχτες δεν μ αρέσουν τόσο.. όπως επίσης και ο Alston
liolias
Ο βλακας ο bowen μετα απο το βιντεο που ειδα..
Pierce
QUOTE(Alexmei @ Apr 12 2007, 01:42 AM) *
...Είναι "αλήτης".. δεν μαρέσει το στιλ του, τα υφάκια που πέρνει, σαν να σου λέει "Δεν πας να *%*$(#"... τέτοιους παίχτες δεν μ αρέσουν τόσο.. όπως επίσης και ο Alston

oi μεγαλυτεροι μπασκετμπολιστες ασχετα με το ποσο καλοι ανθρωποι ειναι στην πραγματικοτητα στα παρκε γινονται οι μεγαλυτεροι trash talkers. δεν παιζει να υπηρχε φαση που ο τζονσον να μην ελεγε κατι στον αντιπαλο. οπως ο μπερντ ,ο τζορνταν κλπ
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ Apr 12 2007, 10:56 AM) *
oi μεγαλυτεροι μπασκετμπολιστες ασχετα με το ποσο καλοι ανθρωποι ειναι στην πραγματικοτητα στα παρκε γινονται οι μεγαλυτεροι trash talkers. δεν παιζει να υπηρχε φαση που ο τζονσον να μην ελεγε κατι στον αντιπαλο. οπως ο μπερντ ,ο τζορνταν κλπ


Με προλαβες
captain charisma
τζινομπιλι και ολοι οι σπερς γκασολ γκαρπαχοσα
Ginobili
Ο Μπόουεν είναι ο Θεός μου(μετά τον υπερΘεό Τζινόμπιλι)!!!! tongue.gif


77.gif 77.gif 77.gif
Ο παίκτης...που όλοι λατρεύουν να μισούν....αλλά που όλοι θα ήθελαν στην ομάδα τους...για να τους βγάζει μάγκες.....

Επίσης για να είμαι ειλικρινής...πάντα ψιλομισούσα και τον Γιασικιεβίτσιους. tongue.gif
D_WILL_8
Παιδιά δε νομίζω να υπάρχει πιο αντιπαθητική φυσιογνωμία από τον Snow.. Και δεν ξέρει και μπάσκετ πλέον..
Είναι χαλαρά ο πιο αργός γκαρντ τα τελευταία 5 χρόνια...
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Apr 11 2007, 00:23 ) *
To είδα για αυτό το θυμήθηκα!!!Όσο για τον Κοbe κ τις αγκωνιές,τουλάχιστον ο Kobe ξέρει μπάσκετ!

ακριβως... τους μπαουεν και τσινομπιλι τους εχει για πρωινο ! μακραν οι πιο μισητοι!!!
NBAholic
Tι έχει ο Σνόου και είναι τόσο αντιπαθητικός; Ομολογώ ότι δε θυμάμαι κανέναν άλλο να τον αναφέρει.
B for Basketball
QUOTE(D_WILL_8 @ Sep 15 2007, 12:47 ) *
Παιδιά δε νομίζω να υπάρχει πιο αντιπαθητική φυσιογνωμία από τον Snow.. Και δεν ξέρει και μπάσκετ πλέον..
Είναι χαλαρά ο πιο αργός γκαρντ τα τελευταία 5 χρόνια...

δεν ξερει μπασκετ πλεον??? δεν παιζει εννοεις...ε λογικο ειναι μεγαλωσε ο ανθρωπος
και αργος να ειναι...καριερα εκανε..και μεγαλη....ηταν φοβερο στηριγμα στον αιβερσον στην πορεια προς τους τελικους εναντιον των λεικερς!
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Sep 15 2007, 13:11 ) *
ακριβως... τους μπαουεν και τσινομπιλι τους εχει για πρωινο ! μακραν οι πιο μισητοι!!!

Ρε δεν πα να τους έχει και για δεκατιανό...η μαύρη αλήθεια είναι...ότι έγεινε μάγκας δίπλα στον Σακίλ..όπως και οι άλλοι δίπλα στον Ντάνκαν...
Η διαφορά είναι..ότι ο Τζινόμπιλι απαξιώνει τα στατιστικά του,δέχεται μείωση του συμβολαίου του για να διευκολύνει την ομάδα του στο σάλαρυ καπ...και παίζει ομαδικά...
Ο άλλος...κλαίγεται ότι δεν του κάνουν οι ψηλοί Όντομ+Μπάινουμ...και σαν κλασικός υπερόπτης θυσιάζει την ομάδα του..για να βάζει αυτός 81 πόντους..και να καυχιέται... tongue.gif
Πραγματικά..είναι θλιβερός..... 68.gif
B for Basketball
ναι....και δεν ειναι ο μοναδικος που κλαιγεται...πολλοι μεγαλοι αστερες του nba kανουν το ιδιο γιατι πολυ απλα εχουν μεγαλους στοχους τους οπιους δεν μπρουν να υλοποιησουν με συμπαιχτες οι οποιοι δεν εχουν τα φοντα να πρωταγωνιστησουν...και ο πολ πιρς τα ιδια ελεγε και να που του φερανε παιχταραδες για να πετυχει αυτα που θελει...δηλαδη την κατακτηση δαχτυλιδιου...
ο μπραιαντ ναι μεν εγινε μαγκας διπλα στον ονιλ...αλλα και ο ονιλ εγινε μαγκας διπλα στο κομπε....ο ενας συμπληρωνε τον αλλο...'κανεις ομως δεν αμφιβαλλει ποιος ειναι ο καλυτερος εν ενεργεια παιχτης στο ΝΒΑ...Η τουλαχιστον στους καλυτερους 5!

και τελος η ανουσια κοντρα και σταματα να νομιζεις οτι ποσταρω για να σου την μπω(δεν το λες αλλα το πιστευεις)

cya for now!! peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.