Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
gspara
Γ' ΕΣΚΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ 2014-15

1. ΑΟΠ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
2. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
4. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
6. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
7. ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
8. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
9. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛ-ΣΩΝ
10. ΓΣ ΑΡΙΩΝ
11. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
12. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
13. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡ
14. ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ

http://www.eska.gr/index.php?option=com_co...5&Itemid=24
Η Ειδικη Προκηρυξη Πρωταθληματος Γ' Κατηγοριας.

Yποχρεωτικη συμμετοχη στους αγωνες,χωρις χρονικο περιορισμο,δυο(2) αθλητων γεννημενων το 1994 και νεωτεροι.

Οι τρεις(3) πρωτες ομαδες της βαθμολογιας ανεβαινουν στην Β' Κατηγορια.

Σε περιπτωση που δεν υποβιβασθει ομαδα της Ενωσης απο την Γ' Εθνικη,οι τρεις(3) τελευταιες ομαδες υποβιβαζονται στην Γ' Κατηγορια.

Η κληρωση των αγωνων θα γινει την Πεμπτη 26-6-2014 και η εναρξη του Πρωταθληματος την Παρασκευη 10-10-2014.

http://gipeda.gr/?s=&categories=26&...;dir-search=yes
Ο χαρτης των γηπεδων της κατηγοριας.
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓΣ
ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ

Ο Προέδρος και το ΔΣ του Πολυνίκη Αγίας Βαρβάρας καλοσωρίζουν τον Γιώργο Παρανικολάου στο τιμόνι της Ανδρικής ομάδας του συλλόγου.
Στις 24 Ιουνίου έγινε η ανακοίνωση της συνεργασίας προς του παίκτες και ακολούθησε η πρώτη προπόνηση υπό τις οδηγίες του πολύπειρου προπονητή.
King James
Καλη Αγωνιστικη χρονια με υγεια χωρις τραυματισμους ... Γνωριζει κανεις τπτ απο ροστερ μεταγραφες , και ποια ειναι τα φαβορι για φετος ?
gspara
QUOTE (King James @ Jun 25 2014, 19:25 ) *
Καλη Αγωνιστικη χρονια με υγεια χωρις τραυματισμους ... Γνωριζει κανεις τπτ απο ροστερ μεταγραφες , και ποια ειναι τα φαβορι για φετος ?

Καλως ηρθες στo φορουμ King James.
Ακομα δεν εχουμε μαθει κατι,ελπιζω συντομα να ξερουμε.Αν καποιος φιλος γνωριζει ας ενημερωσει.
gspara
http://eska.gr/?page_id=2804

Το προγραμμα του 2ου Ομιλου της Γ' Κατηγοριας.
daniel10

Γ ΕΣΚΑ 2 ΟΜΙΛΟΣ 2014-15

1. ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
2. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
4. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
6. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
7. ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
8. ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
9. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ
10. ΓΣ ΑΡΙΩΝ
11. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
12. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
13. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
14. ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
tommie1983
Που τον κατάντησαν να παίζει τον Πανελλήνιο.Να το βλέπεις και να μην το πιστεύεις.
King James
Ο Γιωργος Μομτσος ( Δραπετσωνα-Προφτης Ηλιας-Νηαρ Ηστ ) απο την φετινη χρονια θα αγωνιζεται στο δυναμικο του Κουρου Αναβυσσου οπου με την τρομερη εμπειρια του θα βοηθησει να κανει μαζι του η ομαδα το βημα παραπανω , εχοντας στις ταξεις του και φετος το μεγαλο ονομα της κατηγοριας τον Σπυρο Παντελιαδη ...
Shorty
Αντωνης Παρασκευοπουλος , Μιχαλης Χοτζα (Φοιτητικος Φιλιας) και Δημητρης Ζαρκαδουλας (Αναγεννηση Πετραλωνων) στον Πανελληνιο !!
Kaptenal
Καλησπέρα απο το δροσερό Χαλάνδρι.

Πολλές αλλαγές φετος στην ομάδα μας, τον Τριφυλλιακό Πολυδρόσου, με πρώτη αυτη του Προπονητή. Τη θέση του, πανω απ'όλα φίλου της ομάδος μας , Παρη Καράμπελα παίρνει ο γνωστός προπονητής Μακης Σφηκας.

Θέση εφόρου αναλαμβάνει ο μέχρι πέρυσι αθλητής του ΑΟ Διονυσου Αλεξανδρος Καπετανακης.

Οι αποχωρήσεις των 3 εμπειροτερων παικτών της ομάδος μας, Παναγιώτη Λεβεντη, Νασου Σιλαιδή και Βασίλη Δασκαλοπουλου άλλαξαν τις ισορροπίες.

Αποχώρησαν επίσης ο Νεκταριος Μαγγος και ο Στέλιος Κελης.

Η ομάδα εχει ήδη ενισχυθεί σε όλες τις θέσεις που χρειαζόταν και περιμένουμε με ανυπομονησία το ξεκίνημα της προετοιμασίας στις 25 Αυγούστου ημερομηνία που θα ανακοινωθούν και τα ονόματα των νέων παικτών.
drazen 3
Καλησπερα και απο μενα και καλη μπασκετικη χρονια....συγνωμη για τους τονους αλλα ελεω κινητου!!!!μεταγραφικη ενισχυση για την ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ με τον πλει μεικερ Βαγγελη Ζαχαρο απο τον Πανελληνιο και με τον Νικο Μυλωνα απο τον Εσπερο με θητεια σε Φαρο Κερατσινιου και Αετο Καλλιθεας.....Ο υπολοιπος κορμος της ομαδος εμεινε ιδιος..,
giorgos 5555
λοιπον απο ολυμπιαδα παραμενουν Ηλιοπουλοσ,Μιχαλοπουλοσ,Καραγιαννησ.Φαρου
οσ.βασιλιαδησ.Γοματοσ.Βλαχογιαννησ.Σκαρπασ
,δαννεσ νεστορατοσ και μαλτεζοσ παναγιωτησ..
επιπλεον εκλεισαν Γιώργο Τόλιο απο τριτωνα μαζι και Χρήστο Καρακώστα λογο στενής φιλίας που διατηρούν με τους παίκτες Ηλιοποθλο κια μιχαλοπουλο αλλα και με τον γεωργαλα
Παξιμαδά απο ιριδα
Μπατιστακη και Μπουκουρα
επιστεφει απο φανταροσ και Δουβεσ μανοσ παιδι απο τα σπλαχνα τησ ομαδασ
απο οτι φαινετε θα πεσει πολυ γελιο!!!!!!! ολοι οι γνωστοι και οι φιλοι τηα παιξουμ.......χαχαχαχαχαχαχα αυτη ειναι η ολυμπιαδα,,,,,,!!!!!!
Shorty
Φαβορι σε πρωτη φαση φαινονται να ειναι οι Πολυνικης , Κουρος , Ολυμπιαδα
tommie1983
QUOTE (ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓΣ @ Jun 25 2014, 11:38 ) *
ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ

Ο Προέδρος και το ΔΣ του Πολυνίκη Αγίας Βαρβάρας καλοσωρίζουν τον Γιώργο Παρανικολάου στο τιμόνι της Ανδρικής ομάδας του συλλόγου.
Στις 24 Ιουνίου έγινε η ανακοίνωση της συνεργασίας προς του παίκτες και ακολούθησε η πρώτη προπόνηση υπό τις οδηγίες του πολύπειρου προπονητή.

Καλημέρα, είδα ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα στο κύπελλο εναντίον του Φοίβου. Πέρσυ ο Πολυνίκης ήταν η πιο προπονημένη και δουλεμένη ομάδα του ομίλου και πήρε δίκαια την άνοδο από έναν πολύ δύσκολο όμιλο με καλές ομάδες και καλές μονάδες. Σε σχέση με πέρσυ κατά πόσο έχει αλλάξει το ρόστερ?
bsktmn

Καλημέρα, είδα ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα στο κύπελλο εναντίον του Φοίβου. Πέρσυ ο Πολυνίκης ήταν η πιο προπονημένη και δουλεμένη ομάδα του ομίλου και πήρε δίκαια την άνοδο από έναν πολύ δύσκολο όμιλο με καλές ομάδες και καλές μονάδες. Σε σχέση με πέρσυ κατά πόσο έχει αλλάξει το ρόστερ?


Oι παίκτες της περυσινής περιόδου παρέμειναν όλοι και έχουν προστεθεί ο Λεωνίδας Θαλλασινός (Εύνικο), ο Μιχάλης Βασιλείου (Άρη Πετρούπολης) , ο Αντώνης Κριτούλης (ελεύθερος) και 3 εφηβοι απο τον Αετό Πατησίων.
tommie1983
QUOTE (bsktmn @ Sep 27 2014, 12:57 ) *
Καλημέρα, είδα ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα στο κύπελλο εναντίον του Φοίβου. Πέρσυ ο Πολυνίκης ήταν η πιο προπονημένη και δουλεμένη ομάδα του ομίλου και πήρε δίκαια την άνοδο από έναν πολύ δύσκολο όμιλο με καλές ομάδες και καλές μονάδες. Σε σχέση με πέρσυ κατά πόσο έχει αλλάξει το ρόστερ?


Oι παίκτες της περυσινής περιόδου παρέμειναν όλοι και έχουν προστεθεί ο Λεωνίδας Θαλλασινός (Εύνικο), ο Μιχάλης Βασιλείου (Άρη Πετρούπολης) , ο Αντώνης Κριτούλης (ελεύθερος) και 3 εφηβοι απο τον Αετό Πατησίων.

Ευχαριστώ. Γνωρίζοντας τους δύο πρώτους, σε συνδυασμό με το περσινό δεμένο σύνολο, θα συμφωνήσω πως ο Πολυνίκης είναι φαβορί και πάλι για άνοδο. Και ας μην έχω ακόμη εικόνα από αρκετές ομάδες.
Paragodas
Paragodas is back!!!!!!
Είμαι έτοιμος για προγνωστικά...!!!για να δούμε τι θα πιασουμε!!!!χχιχιχιχι
Ας Ξεκινήσουμε...!!!

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ Αναβλήθηκε απ ότι ξέρω

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ Λέω να πάω με τον 1 από ένστικτο

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Κι εδώ 1 από αυτά που έχω διαβάσει φάινεται να είναι καλή ομάδα η Ολυμπιάδα.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Το ψυχικό δεν χάνει μέσα στην έδρα του 1 κι εδώ.

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ Εδώ θα ποντάερω στην έκπληξη και στο 2. Από ένστικτο και μόνο.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κι εδώ πιστεύω το 2 είναι σχεδόν σίγουρο. Έχει καλή κι έμπειρη ομάδα ο ΟΦΗΗ.

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Πάω κι εδώ με την έδρα. 1 έτσι για την αρχή.

Καλή χρονία σε όλες τις ομάδες και καλό πρωτάθλημα.
gspara
Welcome back Παραγοντα.....ελπιζω να μεινεις μαζι μας ολη την χρονια!!!

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
Χωρις να εχω εικονα.....αρκετες αλλαγες ο Τριφυλλιακος.

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
Τεραστεια απωλεια ο Τσιγαριδης.Υπαρχουν και μικροτραυματισμοι αλλα.....In Xanthopoulos We Trust!!!

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
Πολυ δυνατη η Ολυμπιαδα,αντιθετα ο Μελας εχει αποδυναμωθει.Ευκολα.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
Παμε με την εδρα.

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 1
Πολυ ενδιαφερον ματς.Τεραστιος Παντελιαδης,αλλα οι γηπεδουχοι ειναι δυνατο φαβορι.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
Μαλλον θα συνεχισει την πτωτικη του πορεια ο ΠΓΣ.

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
Θα στηριξω τους νεοφωτιστους που τους εχω και συμπαθεια.
doctor_dru
AΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 Καμία εικόνα-πληροφορία,από ένστικτο άσσος

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 μικρό προβάδισμα στους γηπεδούχους

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 Ενισχυμένοι οι γηπεδούχοι,θα ξεκινήσουν με το δεξί

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1 Δυνατοί αναμένονται οι γηπεδούχοι,οπότε άσσος

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 1 Ντέρμπι.Ο Πολυνίκης ενισχύθηκε και έχει υψηλούς στόχους

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 Έμπειροι οι φιλοξενούμενοι.Θα το παλέψει ο Πανελλήνιος αλλά ο ΟΦΗ έχει προβάδισμα

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 Δύσκολα τα πράγματα για τους νεοφώτιστους.Η Πολιτεία δεν είναι φόβητρο αλλά μάλλον θα το πάρει
tommie1983
Τριφυλλιακός- Εθνικός 2
ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου- ΓΣ Αρίων 1
Ολυμπιάδα- ΜΕΛΑΣ 1
Ποσειδώνας- ΓΣ Κερατέας 1
Πολυνίκης- Κούρος 1
Πολιτεία- Τούφα 1
Πανελλήνιος- ΟΦΗ Ηρακλείου 2
PG TO C
Τριφυλλιακός- Εθνικός 2
ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου- ΓΣ Αρίων 1
Ολυμπιάδα- ΜΕΛΑΣ 1
Ποσειδώνας- ΓΣ Κερατέας 1
Πολυνίκης- Κούρος 2
Πολιτεία- Τούφα 1
Πανελλήνιος- ΟΦΗ Ηρακλείου 1
ATHINOULA
QUOTE (PG TO C @ Oct 10 2014, 15:44 ) *
Τριφυλλιακός- Εθνικός 2
ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου- ΓΣ Αρίων 1
Ολυμπιάδα- ΜΕΛΑΣ 1
Ποσειδώνας- ΓΣ Κερατέας 1
Πολυνίκης- Κούρος 2
Πολιτεία- Τούφα 1
Πανελλήνιος- ΟΦΗ Ηρακλείου 1

ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΚΗΣ
North_gato
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΦΟ ΤΟΥΦΑ 84-85 (στην παραταση)
gspara
ΓΚΥΖΗ-ΑΡΙΩΝ 79-70.
doctor_dru
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΜΕΛΑΣ 1 +10 περίπου
GR-HAMMER
ΓΚΥΖΗ - ΑΡΙΩΝ 79-70
κακο παιχνιδι απο εμας.... πολλες κακες επιλογες, αλλα πολλα ευστοχα 3ποντα
απλα η διαιτησια εβαλε το χερακι της... οι βολες πρεπει να ειναι καπου στο 50-20...
ναι 50 βολες.... καθε επαφη ητανε φαουλ... και βολες...
το νο5 ο μυλωνας πρεπει να εριξε καμια 20αρια..... μη πω 25 η 30 και ζητημα να ητανε οι 10... και τις εχανε κιολας
εμεις παλευαμε αλλα καμια επαφη δεν ητανε ουτε φαουλ... ποτε ομως... οι διαιτητες βραχοι
ας πουνε οτι θελουνε τα παιδια... κερδισανε δικαια με βαση τα δεδομενα...
δε καταφεραμε να κερδισουμε 7 ατομα.... 80/20 περιπου η διαιτησια....
εμεις σαν ΟΜΑΔΑ επρεπε να κερδισουμε και αυτους...
+ του οτι ο θεος ξερει σε ποιον χρεωνε το καθε φαουλ η γραμματεια....
ποτε κανενας δεν κινδυνεψε..
καλη συνεχεια στα παιδια...
με τετοια διαιτησια-γραμματεια δυσκολα να κανουνε ηττα εντος...
και για να μη παρεξηγουμαι...ειμαι το #13 του αριων
και μιλαω για τη παρτη μ και οχι για την ομαδα...
προσωπικες αποωεις ολες....
καλη αρχη καναμε στο forum
(δε σχολιαζω καν τι εγινε με τον εφορο του αριωνα γιατι δεν εχω αποψη.... δεν ημουνα παρων.... απλα ελπιζω να μην τον εβρισε καποιος οπως μου ειπε)
καλη συνεχεια παιδες, εχετε πολυ δυνατη ομαδα... σας ευχομαι να πετυχετε τους στοχους σας...
King James
Πολυνικης - Κουρος : 60 - 76 , Ημιχρονο 31 - 50
Πολυ καλο παιχνιδι απο Κουρο , συνεχεια μπροστα με 20 + ποντους οπου και δεν απειληθηκε ποτε στο αγωνα ... Σοβαρη ομαδα ο Πολυνικης που νιωθω οτι θα ειναι στην θεση να διεκδικησει την ανοδο με πολυ εμπειρα παιδια και φιλοδοξους νεους ... Απο Κουρο ολοι διακριθεντες εχοντας στη συνθεση το Σπυρο Παντελιαδη (στολιδι ολης της ΕΣΚΑ) να δινει φτερα με την τεραστια εμπειρια του οπου ηγητε αυτης της προσπαθειας ...
tommie1983
QUOTE (North_gato @ Oct 10 2014, 23:33 ) *
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΦΟ ΤΟΥΦΑ 84-85 (στην παραταση)

Απίστευτο σκορ και φοβερή εξέλιξη. Ήταν κανείς παρών να μας πει πως κρίθηκε?
aouas
Καλημέρα σε όλα τα αλάνια του forum!

Παρακολούθησα απέξω τον αγώνα Α.Ε. ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ που τόσο σχολιάστηκε από έναν από τους συμμετέχοντες παραπάνω.
Καλό ματς με μπασκετικές ομάδες,πολλά εύστοχα σουτ και "μεγάλα" σουτ που λένε οι μπασκετικοί και καλές μονάδες απο τις 2 ομάδες.Εντύπωση μου έκανε το #21 απο ΑΡΙΩΝ.Πολύ καλά στοιχεία το παιδί με εξαιρετικά τελειώματα.
Διατησία πολύ κακή...Ίσως 110-0 για τους γηπεδούχους.Ισως να έπρεπε να γίνει κάποια αναφορά γιαυτό σε κάποια αρμόδια επιτροπή από τους φιλοξενούμενους πιθανόν και κάποιο συλλαλητήριο μέχρι την επόμενη αγωνιστική.
Επίσης αν κατάλαβα σωστά ακολούθησαν ή πήγαν να γίνουν ενστάσεις εκατέρωθεν στο τέλος επειδή η μπάλα ήταν στρογγυλή και δεν ήξεραν οι παίχτες από που να την πιάσουν και επειδή το νερό των αποδυτηρίων ήταν απλά χλιαρό μην μπορώντας κάποιοι να μπορούν "νιφτούν".

Καλό πρωτάθλημα σε όλους με υγεία πάνω απόλα παιδιά!!!
daniel10


ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ=
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ=

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ = ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
ilsant
QUOTE(aouas @ Oct 11 2014, 12:17 ) *
Καλημέρα σε όλα τα αλάνια του forum!

Παρακολούθησα απέξω τον αγώνα Α.Ε. ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ που τόσο σχολιάστηκε από έναν από τους συμμετέχοντες παραπάνω.
Καλό ματς με μπασκετικές ομάδες,πολλά εύστοχα σουτ και "μεγάλα" σουτ που λένε οι μπασκετικοί και καλές μονάδες απο τις 2 ομάδες.Εντύπωση μου έκανε το #21 απο ΑΡΙΩΝ.Πολύ καλά στοιχεία το παιδί με εξαιρετικά τελειώματα.
Διατησία πολύ κακή...Ίσως 110-0 για τους γηπεδούχους.Ισως να έπρεπε να γίνει κάποια αναφορά γιαυτό σε κάποια αρμόδια επιτροπή από τους φιλοξενούμενους πιθανόν και κάποιο συλλαλητήριο μέχρι την επόμενη αγωνιστική.
Επίσης αν κατάλαβα σωστά ακολούθησαν ή πήγαν να γίνουν ενστάσεις εκατέρωθεν στο τέλος επειδή η μπάλα ήταν στρογγυλή και δεν ήξεραν οι παίχτες από που να την πιάσουν και επειδή το νερό των αποδυτηρίων ήταν απλά χλιαρό μην μπορώντας κάποιοι να μπορούν "νιφτούν".

Καλό πρωτάθλημα σε όλους με υγεία πάνω απόλα παιδιά!!!

Ακόμα δεν άρχισε το πρωτάθλημα άρχισε να μας trollari οaouas Τα ιδια έκανες και πέρυσι προσπαθώντας να μας δημιουργησεις προβλήματα με τα άλλα σωματεία Το νου σου γιατί το Γκύζη έχει κατηφόρες
Τώρα ακριβώς τι έγινε με τον έφορο δεν έχω και εγώ άποψη Αν το θέμα εχει δημιουργηθεί με τον Ξανθοπουλο μάλλον θα πρόκειται για παρεξήγηση Όλο το παιχνίδι αλώστε έγινε σε άριστο κλίμα αλλά δυστυχώς η Γραμματεία μας τα έκανε μαντάρα Σίγουρα έχει κάνει λάθος με τον πρώτο παίχτη του Αριωνα που αποβλήθηκε με 5 φαουλ Τωρα για τις βολες αν θες να σταματας το χρονο η κανεις χαζα φαουλ στο κεντρο (γεγονός που σας επεσήμανε και ο προπονητής σας κατά την διάρκεια του ματς) τι να κάνουμε ο άλλος σουτάρει. Ξανθοπουλος και Μυλωνας πρέπει να έβαλαν καμιά 50αρια μαζί οπότε δύσκολα θα μπορούσε να χάσει το Γκύζη Απουσίες πολλές ειδικά των ψηλών ευτυχώς δεν στοίχισαν Απο οτι φανηκε και οι 2 ομαδες θα παραμεινουν ανετα στην κατηγορια Καλη συνέχεια στα παιδιά καιστον προπονητη του Αρίων
istorikos@
QUOTE (daniel10 @ Oct 11 2014, 12:36 ) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ=
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ=

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ = ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?


ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 37 - 60... ουδεν σχολιον!!!
drazen 3
Εχω την εντυπωση οτι κανει χιουμορ ο aouas και μαλλον διαφωνει με τον παιχτη του αριωνα....κατα τα αλλα συμφωνω μαζι σου..,..πως γινεται να τρως 28π και 22π απο δυο παιχτες και το προβλημα να ειναι η διαιτησια......και οπως ανεφερε,χανοντας και τις βολες.....?
GR-HAMMER
καλη η ειρωνεια δε μπορω να πω...
τα φαουλ στο κεντρο π λες ητανε 2 μονο...
οι βαριες ανασες που χρεωθηκαν φαουλ 15...
και καμια επαφη στον αριων δεν ητανε φαουλ...
τελος παντων, εμεις φταιμε που το πνιξαμε στο τελος και δε το καθαρισαμε...
καλη συνεχεια...

QUOTE(drazen 3 @ Oct 11 2014, 15:25 ) *
Εχω την εντυπωση οτι κανει χιουμορ ο aouas και μαλλον διαφωνει με τον παιχτη του αριωνα....κατα τα αλλα συμφωνω μαζι σου..,..πως γινεται να τρως 28π και 22π απο δυο παιχτες και το προβλημα να ειναι η διαιτησια......και οπως ανεφερε,χανοντας και τις βολες.....?


ο ξανθοπουλος δεν εκτελεσε πολλες βολες...με σουτ τα εβαλε
φαντασου ομως ο μυλωνας εριξε καμια 20αρια και καταφερε να βαλει 28 ποντους...
αυτο εννοω με τη διαιτησια...

drazen 3
Μαλιστα....θες να πεις λοιπον οτι η αμυνα σας απεναντι σε αυτους τους δυο και ιδιαιτερα στον Μυλωνα ηταν αποτελεσματικη και τον σωσανε τα φαουλ.....????Μαλλον τοτε εβλεπες καποιον αγωνα,με ολο το συμπαθιο....Απ εξω πρεπει να μετρησαμε τουλαχιστον 7-10 λει απ απο αριστερα και τρεις αιφνιδιασμους απο δεξια...Απλα στα υπενθυμιζω για να μπορεις να τα βλεπεις λιγο πιο αντικειμενικα.....
ΥΓ:το μονο φαουλ που ισως να ηταν τραβηγμενο ηταν το τριποντο .....
GR-HAMMER
QUOTE(drazen 3 @ Oct 11 2014, 19:40 ) *
Μαλιστα....θες να πεις λοιπον οτι η αμυνα σας απεναντι σε αυτους τους δυο και ιδιαιτερα στον Μυλωνα ηταν αποτελεσματικη και τον σωσανε τα φαουλ.....????Μαλλον τοτε εβλεπες καποιον αγωνα,με ολο το συμπαθιο....Απ εξω πρεπει να μετρησαμε τουλαχιστον 7-10 λει απ απο αριστερα και τρεις αιφνιδιασμους απο δεξια...Απλα στα υπενθυμιζω για να μπορεις να τα βλεπεις λιγο πιο αντικειμενικα.....
ΥΓ:το μονο φαουλ που ισως να ηταν τραβηγμενο ηταν το τριποντο .....


αρα 7 lay up απο τα αριστερα ευστοχα 14 ποντοι... 3 αιφνιδιασμοι 6 ποντοι... ενα 3 ποντο π μου εβαλε μπροστα μ αλλοι 3...
23 μας κανουνε... (εσυ τα εχεις πει μεχρι τωρα αυτα, εβαλα το ελαχιστο) αρα με τις 15-20 βολες που εριξε, ειχε 5 στις 15 βολες... για να μας κανουνε 28... αρα μαλλον εσυ εβλεπες καποιο αλλο παιχνιδι... εγω αυτο ακριβως ειπα...
δεν ειπα ποτε οτι το παιδι δεν ητανε πολυ καλος παιχτης η δε μπορουσε να μας περασει... μας περναγε οποτε ηθελε, αλλα να ριχνει 15 βολες οταν με το ζορι επρεπε να ριξει 5 ναι το θεωρω υπερβολη, οταν ολη η ομαδα μας βαρεσε με το ζορι 20...
και δε πηρε φαουλ σε ΚΑΜΙΑ επφαη παρα μονο στο 39...
τεσπα επειδη δε μου αρεσει να το κουραζω...
και για να μη παρεξηγηθω...
οτι γραφω εδω ειναι προσωπικη αποψη και καμια σχεση δν εχει η υπολοιπη ομαδα, η διοικηση κτλ του αριωνα
το παιδι με το #13 ειμαι κ λεω οτι πιστευω... γι'αυτο ειναι τα forum..
τα "ακουσα" κιολας επειδη γραφω αυτα εδω απο τον εφορο-προεδρο, αλλα πιστευω τον επεισα οτι αυτα τα λεω για μενα///
καλη συνεχεια να εχετε(οπαδοι οι παιχτες της δοξας)... ενας αγωνας ητανε, μενουνε αλλοι 25...
καλο πρωταθλημα...
Paragodas
Καλημέρα παίδες!!!! Λέω να γράψω τα προγνωστικά μου για να αλλάξω και την ατζέντα λίγο γιατί είδα επικράτησε μια ένταση αυτές τις μέρες!!! Και από την 1η αγωνιστική... προβλέπω ωραίο πρωτάθλημα στον όμιλο αν κρίνω και από τα αποτελέσματα.

Ας ξεκινήσω λοιπόν:

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1 Θα πάω με την έδρα από έμπνευση αν και δεν ξέρω καθόλου τις ομάδες.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2 θα ποντάρω στην έκπληξη αν και ο ΜΕΛΑΣ θέλει το παιχνίδι.

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1 Δυνατή έδρα η Κερατέα έχασε και στο νήμα την προηγούμενη εβδομάδα την πιστεύω.

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1 Περιέργο παιχνίδι θα πάω με την έδρα και την εμπειρία.

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 Derby πιστεύω θα γίνει εδώ. Θα ποντάρω στην έδρα όμως.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 Ένα ξεκούραστο βράδυ για την Τουφά που θα είναι και με κεκτημένη ταχύτητα.

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 Πιστεύω οτι θα πάρει τον 1 ο Εθνικός είναι σκληρή ομάδα.

Y.Γ Ρε παιδιά εσείς των διοικήσεων χαλαρώστε λίγο. Είναι δυνατόν να τα χώνετε στο παιδί επειδή έγραψε στο forum??πάμε καλά??? σιγά μην χάσετε τα εκατομμύρια και την Ευρωλίγκα. Ηρεμίαααααααααα
Θα επιληφθώ εγώ ο Paragodas!!!!

Περιμένω από Σάββατο αναλύσεις...!!Καλά παιχνίδιααααα
GR-HAMMER
QUOTE(Paragodas @ Oct 16 2014, 12:03 ) *
Y.Γ Ρε παιδιά εσείς των διοικήσεων χαλαρώστε λίγο. Είναι δυνατόν να τα χώνετε στο παιδί επειδή έγραψε στο forum??πάμε καλά??? σιγά μην χάσετε τα εκατομμύρια και την Ευρωλίγκα. Ηρεμίαααααααααα
Θα επιληφθώ εγώ ο Paragodas!!!!


δε μου τα εχωσε, απλα μου ειπε να ριξω τους τονους γτ δν εχει καμια ουσια... απλα αυτο...
καλη συνεχεια..
ilsant
QUOTE(GR-HAMMER @ Oct 16 2014, 05:13 ) *
αρα 7 lay up απο τα αριστερα ευστοχα 14 ποντοι... 3 αιφνιδιασμοι 6 ποντοι... ενα 3 ποντο π μου εβαλε μπροστα μ αλλοι 3...
23 μας κανουνε... (εσυ τα εχεις πει μεχρι τωρα αυτα, εβαλα το ελαχιστο) αρα με τις 15-20 βολες που εριξε, ειχε 5 στις 15 βολες... για να μας κανουνε 28... αρα μαλλον εσυ εβλεπες καποιο αλλο παιχνιδι... εγω αυτο ακριβως ειπα...
δεν ειπα ποτε οτι το παιδι δεν ητανε πολυ καλος παιχτης η δε μπορουσε να μας περασει... μας περναγε οποτε ηθελε, αλλα να ριχνει 15 βολες οταν με το ζορι επρεπε να ριξει 5 ναι το θεωρω υπερβολη, οταν ολη η ομαδα μας βαρεσε με το ζορι 20...
και δε πηρε φαουλ σε ΚΑΜΙΑ επφαη παρα μονο στο 39...
τεσπα επειδη δε μου αρεσει να το κουραζω...
και για να μη παρεξηγηθω...
οτι γραφω εδω ειναι προσωπικη αποψη και καμια σχεση δν εχει η υπολοιπη ομαδα, η διοικηση κτλ του αριωνα
το παιδι με το #13 ειμαι κ λεω οτι πιστευω... γι'αυτο ειναι τα forum..
τα "ακουσα" κιολας επειδη γραφω αυτα εδω απο τον εφορο-προεδρο, αλλα πιστευω τον επεισα οτι αυτα τα λεω για μενα///
καλη συνεχεια να εχετε(οπαδοι οι παιχτες της δοξας)... ενας αγωνας ητανε, μενουνε αλλοι 25...
καλο πρωταθλημα...

Ακούγοντας την στατιστική στην προπόνηση μπορώ να σου πω ότι ο μυλωνας είχε 8/8 δίποντα και ένα τρίποντο Οπότε έβαλε 9 βολες Δεν συγκράτησα πόσες εριξε Όλη η ομάδα πάντως έχασε 10
Ο έφορος πρόεδρος σας είναι παράδειγμα που τιμάει τον ερασιτεχνικό αθλητισμό και μπράβο του.Παλαιάς κοπής με λόγο και τιμή Καλό είναι να τον μιμηθούν αρκετοί νεοκοποι παραγοντες ειδικα στην περιοχη του ρουφ Ήδη έχει ζητηθεί συγνώμη για μερικές κουβέντες που ακούστηκαν από παίχτη μας και δεν έπρεπε να ειπωθούν πάνω από όλα λογο σεβασμου Το παιχνίδι τελείωσε παίχτηκε καταπληκτικό μπάσκετ και από τις 2 ομαδες σε αριστο κλιμα μεσα και εξω απο το γηπεδο Κριμα που δεν μας ακολούθησε ο κόσμος που έρχονταν στην γκραβα να μας δει ( μαζεύαμε πάντα καμιά 100 άτομα με αποκορύφωμα το ματς με τον φοιτητικό που πρέπει να ήταν καμιά 300) Φρέσκα κουλούρια αύριο Εχουμε δυσκολο ματς με τον Μελα φαβορι Καλή επιτυχία να έχεις και εσύ προσωπικά ειδικά που φοράς το 13
GR-HAMMER
QUOTE(ilsant @ Oct 17 2014, 01:59 ) *
Ακούγοντας την στατιστική στην προπόνηση μπορώ να σου πω ότι ο μυλωνας είχε 8/8 δίποντα και ένα τρίποντο Οπότε έβαλε 9 βολες Δεν συγκράτησα πόσες εριξε Όλη η ομάδα πάντως έχασε 10
Ο έφορος πρόεδρος σας είναι παράδειγμα που τιμάει τον ερασιτεχνικό αθλητισμό και μπράβο του.Παλαιάς κοπής με λόγο και τιμή Καλό είναι να τον μιμηθούν αρκετοί νεοκοποι παραγοντες ειδικα στην περιοχη του ρουφ Ήδη έχει ζητηθεί συγνώμη για μερικές κουβέντες που ακούστηκαν από παίχτη μας και δεν έπρεπε να ειπωθούν πάνω από όλα λογο σεβασμου Το παιχνίδι τελείωσε παίχτηκε καταπληκτικό μπάσκετ και από τις 2 ομαδες σε αριστο κλιμα μεσα και εξω απο το γηπεδο Κριμα που δεν μας ακολούθησε ο κόσμος που έρχονταν στην γκραβα να μας δει ( μαζεύαμε πάντα καμιά 100 άτομα με αποκορύφωμα το ματς με τον φοιτητικό που πρέπει να ήταν καμιά 300) Φρέσκα κουλούρια αύριο Εχουμε δυσκολο ματς με τον Μελα φαβορι Καλή επιτυχία να έχεις και εσύ προσωπικά ειδικά που φοράς το 13


το κλιμα ητανε τελειο οντως... ποτε καμια αψιμαχια αναμεσα στις 2 ομαδες.. κ αν και εχασε η ομαδα μου πιστευω κερδισε ο καλυτερος τη συγκεκριμενη μερα...ή ο πιο σωστος στις επιλογες του... τωρα αυτο με το ρουφ ειναι η αληθεια δε το καταλαβα, απλα ξερω οτι εμεις σαν ομαδα ειμαστε παντα σωστοι....ποτε δεν εχουμε δημιουργησει προβλημα...
καλη επιτυχια να εχετε σαν δοξα....
δεν υπαρχουνε φαβορι στη κατηγορια... οποιος το αγαπαει και το γουσταρει πιο πολυ...παιρνει τα αποτελεσματα...
ολα τα ματς ειναι δυσκολα... ελπιζω να μην καβλαντιζεις με το ποστ σου και να τα λες σοβαρα... (γτ τοτε μαλλον εισαι προκλητικος)
καλη συνεχεια...
gspara
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1
Δυσκολη εδρα.Πιστευω θα παει οριακα.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
Αν ειναι πληρης μπορει να παρει ενα σημαντικο διπλο.

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
Δυνατη στην εδρα της η Κερατεα,αλλα θα πονταρω στο δυνατο ροστερ της Ολυμπιαδας.

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1
Εδειξε τα δοντια του απο την πρεμιερα.

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1
Αμφιρροπο παιχνιδι,λογικα θα πρωταγωνιστησουν και οι δυο.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
Ευκολα και με ανεβασμενη ψυχολογια.

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Προβαδισμα στην εδρα.
filologos
QUOTE (gspara @ Oct 17 2014, 12:16 ) *
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1
Δυσκολη εδρα.Πιστευω θα παει οριακα.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
Αν ειναι πληρης μπορει να παρει ενα σημαντικο διπλο.

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
Δυνατη στην εδρα της η Κερατεα,αλλα θα πονταρω στο δυνατο ροστερ της Ολυμπιαδας.

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1
Εδειξε τα δοντια του απο την πρεμιερα.

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1
Αμφιρροπο παιχνιδι,λογικα θα πρωταγωνιστησουν και οι δυο.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
Ευκολα και με ανεβασμενη ψυχολογια.

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Προβαδισμα στην εδρα.

Με καλυψες απολυτα...
tommie1983
QUOTE (gspara @ Oct 17 2014, 12:16 ) *
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1
Δυσκολη εδρα.Πιστευω θα παει οριακα.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
Αν ειναι πληρης μπορει να παρει ενα σημαντικο διπλο.

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
Δυνατη στην εδρα της η Κερατεα,αλλα θα πονταρω στο δυνατο ροστερ της Ολυμπιαδας.

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1
Εδειξε τα δοντια του απο την πρεμιερα.

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1
Αμφιρροπο παιχνιδι,λογικα θα πρωταγωνιστησουν και οι δυο.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1
Ευκολα και με ανεβασμενη ψυχολογια.

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Προβαδισμα στην εδρα.

Έτσι για αλλαγή και για να μην δίνουμε όλοι τα ίδια προγνωστικά ας κάνουμε 2 αλλαγές
ΜΕΛΑΣ- ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 2
VLC
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 62 - 65
Jabar
Γ.Σ Αρίων-Τριφυλλιακός Πολυδρόσου 62-65

Μελάς Άγιος Ελευθέριος-Α.Ε. Γκύζη Πολυγώνου 67-62

Φ.Ο.Τ. Χαλανδρίου-Πανελλήνιος 65-64

Γ.Σ Κερατέας-Ολυμπιάδα 96' 58-66

Ο.Φ.Η. Ηρακλείου-Πολυνίκης Αγίας Βαρβάρας 57-45

Εθνικός Ελληνορώσων-Α.Ο. Πολιτείας 73-57

ΑΕΣΑΦ Κούρος-Ποσειδών Νέου Ψυχικού 65-55
MJ 23
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟΥΣ....ΚΑΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!! rolleyes.gif
King James
Α.Ε.Σ.Α.Φ. Κούρος - Ποσειδώνας Ν.Ψ. : 71 - 58

2 στα 2 για τον Κουρο οπου απ την αρχη του πρωταθληματος δειχνει οτι θα πρωταγωνιστησει ... Εχει εμπειρα παιδια και καλους μικρους οπου εχουν ολα τα φοντα να κανουν μια χρονια οπως την περσινη και να το πανε μεχρι τελους
tommie1983
QUOTE (King James @ Oct 19 2014, 14:11 ) *
Α.Ε.Σ.Α.Φ. Κούρος - Ποσειδώνας Ν.Ψ. : 71 - 58

2 στα 2 για τον Κουρο οπου απ την αρχη του πρωταθληματος δειχνει οτι θα πρωταγωνιστησει ... Εχει εμπειρα παιδια και καλους μικρους οπου εχουν ολα τα φοντα να κανουν μια χρονια οπως την περσινη και να το πανε μεχρι τελους

Και βεβαίως με τον μακράν καλύτερο παίκτη όχι μόνο της κατηγορίας αλλά και όλης της ΕΣΚΑ, Σπύρο Παντελιάδη.
Paragodas
Καλημέρα παίδες..!!!! Προβλέπω σφαγές σε αυτό τον όμιλο...Μέχρι τέλους... Αύριο έχουμε και τα πρώτα derby της χρονιάς σύμφωνα με τα λεγόμενα εδώ στο forum( ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΡΟΣ & ΨΥΧΙΚΟ-ΟΦΗΗ).
Και επειδή μίλησα με τα πνεύματα το βράδυ μου είπαν τα παραρακάτω αποτελέσματα:


ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 Πιστεύω οτι η έδρα θα πάρει τη νίκη εδώ.

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1 Περιέργο παιχνίδι εδώ που πιστεύω θα είναι κοντά στο σκορ. Μπορεί να γίνει και έκπληξη αλλά θα πάω με την έδρα.

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 2 Είναι το πρώτο derby της χρονιάς και της αγωνιστικής.Οι 2 ομάδες αυτές είναι φαβορί για άνοδο αν και είναι νωρίς ακόμη. Με εξιτάρει το 2πλό εδώ αν και δίνω πολλές ελπίδες στον 1. Αλλά τα πνεύματα μου είπαν για 2πλό.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 Το άλλο derby αυτό κι άλλες 2 ομάδες που φίνονται δυνατές. Θα πάω με την έδρα έτσι για να γίνει και χαμός στις πρώτες θέσεις. Αμφίρροπο παιχνίδι κι εδώ πάντως.

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 Θα στηρίξω την έδρα αν και δεν έχει ξεκινήσει καθόλου καλά ο Πολυνίκης. Βέβαια δεν περίμενα και το 2 στα 2 της Τούφας για να είμαι ειλικρινής. Περίεργο ματσς κι αυτό.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2 Πιστεύω οτι δεν μπορεί ο Πανελλήνιος να κάνει κάτι.

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1 Πιστεύω οτι θα λειτουργήσει η έδρα κι εδώ.

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!!!!! Περιμένω αναλύσεις για τα derby.
gspara
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
Ανωτερος παιζει και στην εδρα του.

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
Αμφιρροπο.Θα ανακαμψει η Κερατεα αλλα νομιζω οχι στου Στρεφη.

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 1
Το ντερμπι της αγωνιστικης.Ανοιχτο το αποτελεσμα,θα πονταρω εδρα.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
Κι'εδω αμφιρροπο,καλες ομαδες.Οριακα.

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
Ηρθε η ωρα για την πρωτη νικη.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
Χωρις νικη οι δυο ομαδες.Πιθανοτερο το 2πλο.

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
Στην εδρα του δεν χανει απο ομαδες που ειναι στα μετρα του.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.