Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
pain of salvation
Προμηθέας
Θρακομακεδόνες Οίον Αγ. Στεφάνου
ΚΑΟ Γέρακας
Κρόνος Γέρακας
Καλύβια
Αρίωνας
Παλατιανή
Φίλιππος Περιστερίου
Δάφνη Δαφνίου
Ίριδα Πετρούπολης
Άγιοι Ανάργυροι
Ολυμπιάδα Παπάγου
Κεραμεικός
Σπάτα
Μαρκόπουλο
Κουκάκι
garaki
QUOTE(pain of salvation @ Jun 24 2009, 12:44 ) *
Προμηθέας
Θρακομακεδόνες
ΚΑΟ Γέρακας
Κρόνος Γέρακας
Καλύβια
Αρίωνας
Παλατιανή
Φίλιππος Περιστερίου
Δάφνη Δαφνίου
Ίριδα Πετρούπολης
Άγιοι Ανάργυροι
Ολυμπιάδα Παπάγου
Κεραμεικός
Σπάτα
Μαρκόπουλο
Κουκάκι

Ποιοι εχουν προβαδιςμα για ανοδο λετε;ξερετε τα μεχρι τωρα ροςτεΡ;ποιοι θα πανε για ανοδο;2 ανεβαινουν;
LordOfTheCourts
QUOTE(garaki @ Jun 24 2009, 14:03 ) *
Ποιοι εχουν προβαδιςμα για ανοδο λετε;ξερετε τα μεχρι τωρα ροςτεΡ;ποιοι θα πανε για ανοδο;2 ανεβαινουν;

Πολύ νωρίς για προβλέψεις, ακόμα δεν έχουν οριστικοποιηθεί τα rosters των ομάδων... Καλά... οι Θρακομακεδόνες δεν ανέβηκαν?
Koan
QUOTE(LordOfTheCourts @ Jun 29 2009, 11:26 ) *
Πολύ νωρίς για προβλέψεις, ακόμα δεν έχουν οριστικοποιηθεί τα rosters των ομάδων... Καλά... οι Θρακομακεδόνες δεν ανέβηκαν?

το καράβι-τρένο θα ανέβει
coachara
QUOTE(garaki @ Jun 24 2009, 15:03 ) *
Ποιοι εχουν προβαδιςμα για ανοδο λετε;ξερετε τα μεχρι τωρα ροςτεΡ;ποιοι θα πανε για ανοδο;2 ανεβαινουν;

το μαρκοπουλο εχει ανεβει ειδη κ παμε για τον δευτερο...αυτα υπο φυσιολογικες καταστασεις....δηλαδη οσο εχει την υγεια του ο τρικαλιωτης.....
the kid
QUOTE(coachara @ Jul 10 2009, 13:54 ) *
το μαρκοπουλο εχει ανεβει ειδη κ παμε για τον δευτερο...αυτα υπο φυσιολογικες καταστασεις....δηλαδη οσο εχει την υγεια του ο τρικαλιωτης.....

Τοσο καλη ομαδα εχει φιλε μου το Μαρκοπουλο?Η τοσο καλος ειναι ο Τρικαλιωτης που θα οργανωνει θα παιζει αμυνα για 5 θα πασαρει θα σκοραρει θα παιρνει τα ριμπαουντ και θα παει την ομαδα μονος του ακομα και αν οι υπολοιποι 11πχ ειναι τραυματιες...
coachara
QUOTE(the kid @ Jul 10 2009, 23:43 ) *
Τοσο καλη ομαδα εχει φιλε μου το Μαρκοπουλο?Η τοσο καλος ειναι ο Τρικαλιωτης που θα οργανωνει θα παιζει αμυνα για 5 θα πασαρει θα σκοραρει θα παιρνει τα ριμπαουντ και θα παει την ομαδα μονος του ακομα και αν οι υπολοιποι 11πχ ειναι τραυματιες...

Φιλε μου δεν ξερω τι ομαδα εχει το μαρκοπουλο γιατι δεν παρακολουθω τοσο πολυ εσκα,ομως ναι ο τρικαλιωτης ειναι τοσο καλος να κανει οσα ειπες λοιπον...δεν ξερω τι ειΣαι Στο χωρο του μπαΣκετ,εγω ειμαι παλιος προπονητης,ειμαι 61 ετων κ γ β εθνικη κ α2 ημουν 15χρονια κ ο παιχτης αυτος ειναι για εκει κ πρωταγωνιςτης οχι κομπαρςος..αν το εβλεπεσ θα καταλαβαινες οτι δεν ειναι για εκει ο ανθρωπος δηλαδη ειναι απιςτευτο τι να ςου εξηγω τωρα..τελος παντων..αν υποςτηΡιζεις αλλη ομαδα κ θιχτηκες που ειπα οτι το μαρκοπουλο εχει ανεβει ειδη ζητω ςυγνωμη αλλα αν εχει την υγεια του αυτος γιατι ποτε δεν ξερεις τοτε δεν παιρνω πισω αυτο που ειπα με τιποτα γιατι ετςι ειναι.
GREER
Εαν εχει την υγεια του ο Τρικαλιωτης, το Μαρκοπουλο εχει ανεβει ηδη και ψαχνουμε απο τωρα για τον δευτερο. Και με 30-0. Αντε να κανει 29-1!!! Παιδια το παλικαρι ηταν μεσα στα 3 καλυτερα πλειμεικερ της Β'Εθνικης σε ομαδα ανοδου για 2 χρονια. Και φετος θα ηταν βασικος ολη τη χρονια με 30-35 λεπτα μεσο ορο συμμετοχης!!! Τι να λεμε τωρα?? Μονος του θα την ανεβασει την ομαδα φετος. Οι υπολοιποι παιχτες το μονο που πρεπει να κανουν ειναι τα βασικα και κυριως να μαθαινουν απο αυτον. Και του χρονου, με 2 ακομα παιχτες, θα την ξανανεβασει.
garaki
QUOTE(the kid @ Jul 10 2009, 23:43 ) *
Τοσο καλη ομαδα εχει φιλε μου το Μαρκοπουλο?Η τοσο καλος ειναι ο Τρικαλιωτης που θα οργανωνει θα παιζει αμυνα για 5 θα πασαρει θα σκοραρει θα παιρνει τα ριμπαουντ και θα παει την ομαδα μονος του ακομα και αν οι υπολοιποι 11πχ ειναι τραυματιες...

ρε φιλε δεν χρειαζεται να αποδειξη τιποτα το παλικαρι...τι να του πουμε εμεις,εσεις και ολη εσκα...θα ερχομαστε καποιες φορες κ εμεις απο αθηνα να βλεπουμε...κερδισατε κ νεους φιλαθλους...
Elias #6
Η Παλατιανη τι λεει ??καλη ομαδα???
nat#14
QUOTE(Elias #6 @ Jul 13 2009, 02:39 ) *
Η Παλατιανη τι λεει ??καλη ομαδα???

Η Παλατιανη στν προηγουμενη σεζον δν ειχε καθολου καλους παιχτες καθως δν ειχε κανει καλες μεταγραφες λογω οικονομικων προβληματων του συλλογου..Ομως απο οτι πληροφορηθηκα απο τη νεα σεζον θα εχει ενα πολυ καλο ροστερ καθως ο συλλογος εκανε μεταγραφες και πολλες μαλιστα..Τωρα κατι παραπανω δν ξερω.. bball.gif bball.gif bball.gif
Clyde the Clyde
Χαιρετώ το φόρουμ και εύχομαι καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες και στην ομάδα μου(Προμηθέας) να καταφέρουμε ότι δεν καταφέραμε πέρυσι από δικά μας λάθη.
Κάτι άκουσα ότι ανεβαίνει η Αγία Παρασκευή και παρασέρνει Χολαργό στην Γ εθνική και Θράκομακεδόνες στην Α'.
Αν τελικά ανέβουν οι Θράκες τι γίνεται με τον όμιλο?Ανεβαίνει ομάδα από την περσινή Γ'?
Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει.
mog#4
QUOTE(Clyde the Clyde @ Aug 22 2009, 05:25 ) *
Χαιρετώ το φόρουμ και εύχομαι καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες και στην ομάδα μου(Προμηθέας) να καταφέρουμε ότι δεν καταφέραμε πέρυσι από δικά μας λάθη.
Κάτι άκουσα ότι ανεβαίνει η Αγία Παρασκευή και παρασέρνει Χολαργό στην Γ εθνική και Θράκομακεδόνες στην Α'.
Αν τελικά ανέβουν οι Θράκες τι γίνεται με τον όμιλο?Ανεβαίνει ομάδα από την περσινή Γ'?
Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει.

κατα 99% ισχυει αυτο το σεναριο και θα ειναι επισημο στις 31 του μηνος....η ομαδα που ανεβενει απο γ εσκα ειναι η τελευταια στα μπαραζ,οιον αγιου στεφανου!!!
Clyde the Clyde
QUOTE(mog#4 @ Aug 26 2009, 07:53 ) *
κατα 99% ισχυει αυτο το σεναριο και θα ειναι επισημο στις 31 του μηνος....η ομαδα που ανεβενει απο γ εσκα ειναι η τελευταια στα μπαραζ,οιον αγιου στεφανου!!!

OK.Σ'ευχαριστώ. blove.gif
anto10
Υπάρχει κανένα νέο για Αρίων??
nikefalin
Προγραμμα περιόδου 2009 - 2010


πατήστε το λίνκ
Kiddakos
Γεια σας και από μένα φίλες και φίλοι του μπάσκετ. Καλή σεζόν να έχουμε, χωρίς αγωνιστικά προβλήματα και τραυματισμούς.
Από την πλευρά μου, θέλω να πιστεύω ότι η ομάδα που υποστηρίζω θα πάει όσο πιο ψηλά γίνεται (μιλάω για τους Αγίους Αναργύρους) και δεν θα κινδυνέψει να πέσει. Πέρυσι ο σύλλογος μπορώ να πω ότι άγγιξε σχεδόν το τέλειο, αφού τερμάτισε στην πρώτη θέση του ομίλου, βγήκε υπερπρωταθλητής, ενώ και στο κύπελλο έφτασε μια ανάσα απ το final 4 της Αττικής. Φέτος όμως τα πράγματα θα ναι πολύ πιο δύσκολα, μιας και οι ομάδες της β εσκα προφανώς είναι πιο δυνατές σε όλους τους τομείς από αυτές της γ.


Να στε καλά blove.gif .
mog#4
ξερουμε ποσοι πεφτουν απο τον ομιλο????
gk65
QUOTE(mog#4 @ Sep 3 2009, 00:41 ) *
ξερουμε ποσοι πεφτουν απο τον ομιλο????


Με την προκηρυξη της ΕΣΚΑ πεφτουν οι 4 τελευταιοι και αυξανονται αναλλογα τη θα πεσουν απο Α ΕΣΚΑ
dimis_69
Kali Sezon Kai Apo Mena Se Oles Tis Omades Kai Stin Omada Moy (Filippos Peristerioy). Tin Triti Peksame Filiko Ektos Me Gas Aeto Kai Xasame 35 (Safws Poly Pio Etoimi Omada Kai Poly Kalo Roster) Kai Tetarti Episis Me Fea Nea Filadelfeias (Apo Ta Fabori Gia Na Pesoyn Katigoria) Opoy Kerdisame Me 5 Pontoys. Kai Sabbato Filiko Mes Stin Edra Mas Me Mela Agioy Eleytherioy.
KOKO
QUOTE(dimis_69 @ Sep 4 2009, 20:20 ) *
Kali Sezon Kai Apo Mena Se Oles Tis Omades Kai Stin Omada Moy (Filippos Peristerioy). Tin Triti Peksame Filiko Ektos Me Gas Aeto Kai Xasame 35 (Safws Poly Pio Etoimi Omada Kai Poly Kalo Roster) Kai Tetarti Episis Me Fea Nea Filadelfeias (Apo Ta Fabori Gia Na Pesoyn Katigoria) Opoy Kerdisame Me 5 Pontoys. Kai Sabbato Filiko Mes Stin Edra Mas Me Mela Agioy Eleytherioy.

Φιλαρακο στο χωριο μου λενε μικρη μπουκια να τρως μεγαλη κουβεντα μη λες για το ποιος θα ανεβει η θα πεσει.Στο τελος ξυριζουν το γαμπρο!! icon_drunk.gif
assistant
QUOTE(KOKO @ Sep 5 2009, 12:46 ) *
Φιλαρακο στο χωριο μου λενε μικρη μπουκια να τρως μεγαλη κουβεντα μη λες για το ποιος θα ανεβει η θα πεσει.Στο τελος ξυριζουν το γαμπρο!! icon_drunk.gif

Ποιο ειναι το χωριο σου;;;;;
Παντως με δεδομενα οτι πεφτουν αρκετοι κι οτι ειστε no budget story κι εγω σας θεωρω απ τα φαβορι για κατω.Η Α Εσκα φετος θα ειναι αρκετα δυσκολη με αρκετες καλες ομαδες.Παντως για μενα η προσπαθεια σας ειναι παραδειγμα προς μιμηση σε καιρους οπου ακομα και στη Β και τη Γ καποια παιχτακια αξιωνουν σεβαστα ποσα για να παιξουν.Ευχομαι ολοψυχα να σωθειτε.
KOKO
QUOTE(assistant @ Sep 5 2009, 07:33 ) *
Ποιο ειναι το χωριο σου;;;;;
Παντως με δεδομενα οτι πεφτουν αρκετοι κι οτι ειστε no budget story κι εγω σας θεωρω απ τα φαβορι για κατω.Η Α Εσκα φετος θα ειναι αρκετα δυσκολη με αρκετες καλες ομαδες.Παντως για μενα η προσπαθεια σας ειναι παραδειγμα προς μιμηση σε καιρους οπου ακομα και στη Β και τη Γ καποια παιχτακια αξιωνουν σεβαστα ποσα για να παιξουν.Ευχομαι ολοψυχα να σωθειτε.

Να εισαι καλα φιλαρακο μου για τις ευχες σου και καλη επιτυχια στην ομαδα σου!Απλα επειδη γνωριζομαστε πιστευω να συμφωνεις οτι ναι τα λεφτα οκ ειναι κινητρο για καποιον αλλα ολους μας ενδιαφερει να ειμαστε γεροι και να παιζουμε μπασκετακι!!
assistant
QUOTE(KOKO @ Sep 5 2009, 15:02 ) *
Να εισαι καλα φιλαρακο μου για τις ευχες σου και καλη επιτυχια στην ομαδα σου!Απλα επειδη γνωριζομαστε πιστευω να συμφωνεις οτι ναι τα λεφτα οκ ειναι κινητρο για καποιον αλλα ολους μας ενδιαφερει να ειμαστε γεροι και να παιζουμε μπασκετακι!!

Φιλε μου μαζι σου 1000%.Ειμαι χρονια υπερμαχος της αποψης οτι η Εσκα πρεπει να ειναι 100% ερασιτεχνικη ωστε να αποτελει εκκολαπτηριο νεων αθλητων που εχουν τα προσοντα να πανε παραπανω ή εστω απλα μεσο αθλησης γι αυτους που αγαπανε το μπασκετ.Εμεις μια χρονια μπηκαμε στο τριπακι του "επαγγελματισμου" και φαγαμε τα μουτρα μας ενω εσεις που κανατε το κεφι σας ανεβηκατε τρενο και μπραβο σας.
Μετα απο πολλα χρονια ειμαι αποστασιοποιημενος απο καποια ομαδα,χωρις αγχος κι ετσι θα περασω μια σουπερ σαιζον βλεποντας τα φιλαρακια που εχω αποκτησει απ το μπασκετ σχεδον σε ολες τις κατηγοριες.Ευχαριστω παντως για τις ευχες σου,η ομαδα μου θα παει σιγουρα καλυτερα φετος.
dimis_69
Χθες Απο Το Φιλικο Με Το Μελα Αγιου Ελευθεριου Εχασε Ο Φιλιππος. Οσο Για Το Φιλο ΚΟΚΟ Να Του Πω Οτι Καλυτερο Για Την Ομαδα Του. Απλα Λεω Οτι Εγω Δει Μεχρι Τωρα. Γιατι Φετος Η Α Εσκα Ειναι Πολυ Δυνατη!Και Θα Γινουν Μαχη Και Για Ανοδο Αλλα Και Για Τον Υποβιβασμο
060784
καλη χρονια φιλαρακια κ χωρις τραυματισμους πανω απ ολα.αν καποιος φιλος εχει καμια πληροφορια για καλες ομαδες στον ομιλο ας στειλει να συζητησουμε.
eskaman
QUOTE(60784 @ Sep 8 2009, 02:00 ) *
καλη χρονια φιλαρακια κ χωρις τραυματισμους πανω απ ολα.αν καποιος φιλος εχει καμια πληροφορια για καλες ομαδες στον ομιλο ας στειλει να συζητησουμε.

Εχω ακουσει πωσ το Μαρκοπουλο θεωρειται για φαβορι.
πηρε τον παιχταρα Τρικαλιωτη.(δεν ξερω βεβαια αν εχουν κανει αλλεσ μεταγραφες)τουσ εχει δει κανεισ? icon_wave.gif
gk65
QUOTE(eskaman @ Sep 8 2009, 14:31 ) *
Εχω ακουσει πωσ το Μαρκοπουλο θεωρειται για φαβορι.
πηρε τον παιχταρα Τρικαλιωτη.(δεν ξερω βεβαια αν εχουν κανει αλλεσ μεταγραφες)τουσ εχει δει κανεισ? icon_wave.gif

Παιζουν κυπελο με τον ΜΕΛΑΣ στο γηπεδο του λυκειου αιγαλεω την πεμπτη 17-9 στις 8.30
leonkalf
Οι Θρακομακεδόνες ανεβαίνουν κατηγορία και παίρνουν τη θέση του Χολαργού στην Α', και τη θέση τους στο πρωτάθλημα παίρνει η ομάδα Οίον Αγ. Στεφάνου

Διαβάστε το σχετικό ρεπορτάζ εδώ
mog#4
μετα και την επισιμη ανακοινωση της αποφασης πλεον ξερω σε ποιο ομιλ να γραφω!!!ευχομαι σε ολους καλη αγωνιστικη χρονια και μακρια απο τραυματισμους!!!
και μια ερωτηση!!!ποιες ομαδεσ θεωρειτε ισως τισ πιο αδυναμεσ???ξερω οτι τα καλυβια δεν θα ειναι πολυ ανταγωνιστικα!
Clyde the Clyde
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2

Θα ρισκάρω να δώσω τα πρώτα προγνωστικά της χρονιάς χωρίς να έχω πλήρη εικόνα όλων των ομάδων..
Καλή χρονιά σε όλους με καλό μπάσκετ-χωρίς τραυματισμούς. smiley.gif blove.gif

loufer

Αν και ανήκω σε άλλο topic, δεν γίνεται να μην μπω στον πειρασμό να δώσω προγνωστικά και να συνεχίσω την περσυνή αδυσώπητη κόντρα μου με τον Clyde the Clyde rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1 (Όσο υπάρχει Κοτσιλίνης, το saloon θα είναι άτρωτο)
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1 ( In Τρικαλιώτης we trust)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ( Κόουτς Κάργιανης)
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( Ένα από τα ντέρμπυ της ημέρας, αλλά ο Παρδαβέλας είναι σε πολύ καλή κατάσταση τελευταία)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 ( Γεράκια δυνατά, η δύναμη της έδρας)
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2 ( Νεοφώτιστοι οι γηπεδούχοι, θα διπλώσει μάλλον)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ( Το υπέρτατο ντέρμπυ των δυτικών προαστίων, Ο Στέφανος είναι γάτα όμως...)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 ( Δύσκολο ματσάκι και αυτό, αλλά ο Προμηθέας φέτος είναι πολλά υποσχόμενος...)

Καλό πρωτάθλημα παιδιά, με υγεία και να χαίρεστε το παιχνίδι...
10karo
καλημέρα σε όλους κ καλή μπασκετική χρονιά χωρίς τραυματισμούς.....

...απαντάω σε louf.....ο ΤΕΟ φιλέ δεν θα είναι παρών.....μάλλον στην εξέδρα μαζί μου τον βλέπω.......smile.gif
......συνεχίζω να το βλέπω 1 το ματσάκι γιατί πολύ απλά πρέπει να το πάρει η Ολυμπιάδα κ μέσα στο saloon μπορεί.
assistant
QUOTE(loufer @ Sep 28 2009, 12:09 ) *
Αν και ανήκω σε άλλο topic, δεν γίνεται να μην μπω στον πειρασμό να δώσω προγνωστικά και να συνεχίσω την περσυνή αδυσώπητη κόντρα μου με τον Clyde the Clyde rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1 (Όσο υπάρχει Κοτσιλίνης, το saloon θα είναι άτρωτο)
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1 ( In Τρικαλιώτης we trust)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ( Κόουτς Κάργιανης)
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( Ένα από τα ντέρμπυ της ημέρας, αλλά ο Παρδαβέλας είναι σε πολύ καλή κατάσταση τελευταία)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 ( Γεράκια δυνατά, η δύναμη της έδρας)
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2 ( Νεοφώτιστοι οι γηπεδούχοι, θα διπλώσει μάλλον)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2 ( Το υπέρτατο ντέρμπυ των δυτικών προαστίων, Ο Στέφανος είναι γάτα όμως...)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 ( Δύσκολο ματσάκι και αυτό, αλλά ο Προμηθέας φέτος είναι πολλά υποσχόμενος...)

Καλό πρωτάθλημα παιδιά, με υγεία και να χαίρεστε το παιχνίδι...

Φιλε loufer απο ποτε μετακομισε το Κουκακι στα δυτικα προαστεια;;;;
LordOfTheCourts
Σ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2

Δεν γνωρίζω και πολλά για τις ομάδες.... τουλάχιστον μπορεί να διεκδικήσω την κούπα της αγωνιστικής.... smile.gif
Καλό πρωτάθλημα σε όλες τις ομάδες χωρίς τραυματισμούς....
loufer
QUOTE(assistant @ Sep 28 2009, 14:41 ) *
Φιλε loufer απο ποτε μετακομισε το Κουκακι στα δυτικα προαστεια;;;;


Λάθος εκ παραδρομής, ήθελα να συμπληρώσω και το προάστιο του Κουκακίου... σε ευχαριστώ για την επισήμανση, με βοηθάς να γίνομαι καλύτερος παίκτης... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
mog#4
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
Koan

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1

N#15

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
10karo
καλημέρα κ πάλι σε όλους.....

.....αν κ δεν έχω καμιά σχέση με τους Αγ. Αναργύρους(ούτε με την περιοχή, ούτε με την ομάδα).......το ματσάκι είναι ΑΣΣΟΣ την Πέμπτη.......τα παιδιά έκανα πέρσι μια εκπληκτική χρονιά σε πρωτάθλημα κ κύπελο......αν συνεχίσουν έτσι κ φέτος ή αν βρουν γρήγορα το ρυθμό τους νομίζω πως θα τερματίσουν στην τριάδα........προσωπική γνώμη επαναλαμβάνω.....

....καλή αρχή σε όλους παιδιά....smile.gif
taper
Καλή χρονιά σε όλους και χωρις τραυματισμούς. Η χρονιά για την ομάδα μου ΚΑΟ θα είναι χρονιά επιβίωσης.μας πούλησε και ο επι χρόνια ηγέτης smiley.gif της ομάδας ( το γνωστό κοντοπουτανο ) και μας αφησε μόνους να παλευουμε για την σωτηρία.ΝΤΕΛΙΡΙΟ!!!!!!!
Αν και δεν έχω εικόνα για τις ομάδες θα επιχειρήσω τις καθιερωμένες προβλέψεις διεκδικώντας τον πρώτο κουβά



ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1( αν και με απουσίες η αύρα του τριποντοκουτάλα αρκεί για τη νίκη)
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1 (από το παράθυρο ,τελευταία στιγμη μειώνει τις πιθανότητες)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ( σταθερή ομάδα , καιρός να αρχίσει καλά μια χρονιά)
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 2 ( ενισχυθήκαν οι μισητοι smiley.gif )
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 ( φήμες λένε ότι είναι χειρότεροι από εμάς)
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1 ( ο στεφ κάτι ξέρει για τη δυναμική των αγίων)
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1 ( στο κλειστο της πεταλούδας παντα δυσκολίες)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 ( είναι η χρονιά τους? )
22ιος
Ε όχι και γάτα ο Στέφανος....

Γατάκι από τα λίγα....Ευτυχώς που έχει Μανιάτη στον πάγκο και καθαρίζει...

Πέρα από το χαβαλέ καλή επιτυχία στο Κουκάκι!!
Kiddakos
Λοιπόν παιδιά, εγώ με την ομάδα που υποστηρίζω θα είμαι αισιόδοξος, και παρά τις προβλέψεις των περισσότερων απο σας θα πάω κόντρα και θα πω Αγ. Ανάργυροι - Σπάτα 1. Δεν στηρίζω πουθενά την πρόβλεψη μου, ουτέ έχω δει τον αντίπαλο.
Έμπνευση της στιγμής.........


smilie_schal1.gif Φόρτσα Αγιανάρα!!!!!! smilie_schal1.gif
gamaik
ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΑΠΟΨΕ!!ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ ΔΙΠΛΟ ΣΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ!!ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΗΤΗΤΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ??? ohmy.gif happy.gif
nikefalin

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 68 - 59

O Φίλιππος ήταν καλύτερος στα 3 από τα 4 δεκάλεπτα , περισσότερο εύστοχος στα μακρινά σουτ ,έδειξε να θέλει τη νίκη και εν τέλει νίκησε δίκαια


10karo
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 1 +9..................ομαδάρααααααααα!!!! smile.gif

.......ο Κεραμεικός (προσωπική άποψη) αν συνεχίσει έτσι, έχει καπαρώσει θέση για Γ ΕΣΚΑ. Ελπίζω να βρεθούν καλύτερα στο γήπεδο στη συνέχεια.

......το ματσάκι ήταν για παραπάνω πόντους εν τέλει.......καλή συνέχεια σε όλους.
taper
καλη αρχή και για τον ΚΑΟ 73-43(41-16) τα Καλύβια σε παιχνίδι που δεν χωράει κριτική



N#15
ΑΡΙΩΝΑΣ-ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-66 [ημιχρ.33-33]

πολυ καλο παιχνιδι που κριθηκε στην Δ περιοδο λογω καποιων λαθων της ιριδας και των χαμενων βολων πανω απο 12
GREER
Το Μαρκοπουλο κερδισε με +15 τον Αγ.Στεφανο, με καλα διαστηματα κατα περιοδους. Φανταστειτε να παιξει στο 100% του ο Τρικαλιωτης μετα τον τραυματισμο που τον ταλαιπωρει. Η αυρα του και μονο μεσα στο παιχνιδι, φτανει για να δωσει στα αλλα παιδια αυτοπεποιθηση κατα τη διαρκεια του αγωνα!!
lebronjames
δαφνη δαφνιου-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=63-67 Οπως ο Παναθηναικος στο ποδοσφαιρο ετσι και εμεις εχουμε ακομα 29 τελικους smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


παλατιανη-κουκακι 2 +1 Στραβοπατημα για την παλατιανη απο την πρωτη αγωνιστικη κιολας
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.