Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Awards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
treathitch
To είδα ότι το κάνουν στο Interbasket, οπότε υποθέτω ότι θα γουστάρετε και εδώ. Εγώ είμαι εδώ 4 1/2 μήνες και ίσως να μην είμαι ο κατάλληλος για να θέσω υποψηφιότητες ή και νικητές, αλλά ο καθένας μπορεί να βάζει τις δικές του. Προσπάθησα να σας μάθω και συγχωρείστε μου αν αγνοώ κάποιους ή μερικούς τους παρεξηγώ.
Σημειώνω ότι δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιείτε τον εαυτό σας ανάμεσα στις υποψηφιότητες/νικητές (εννοείται ότι εγώ θα ήμουν πρώτος σε όλες τις θετικές κατηγορίες αν μπορούσα να είμαι αντικειμενικός και να διαλέξω ...εμένα tongue.gif ).

Πάμε λοιπόν:

MVP (Most Valuable Poster):
Rchos7
NBAholic
Live Strong

MPP (Most Predictable Poster):
Dizzy Fingers
Thrylos7
Anaz

MUP (Most Unpredictable Poster):
Morfi
Suspect
Keyzer Soze

Best Avatar Award (χρειάζεστε πραγματικά βελτίωση παιδια):
Live Strong
Olorin
Hellenic

Worst Avatar Award:
Tsops
Billubs
Mono Maroussi

King/Queen of Off-Topic:
Eftychia
Air Kef
Suspect

Youngster of the Year:
Alexmei
Mikri Prasini Ollandeza
Trefoil13

Newcomer of the Year:
Arkadios
NBAer
Sarounas

Best Off-Topic Thread of the Year:
Ημέρα Θλίψης (by Morfi)
Διαφημίσεις (by Dizzy Fingers)
Aγαπημένο Video Clip Ever (by Eftychia)

Most Encouraging Moment of the Year: Το ότι οι πιο πολλοί από σας είστε νέα παιδιά που ακούν και μαθαίνουν σιγά σιγά το μπάσκετ

Most Disappointing Moment of the Year: Το ότι το 99% από σας δεν πίστευαν στη νίκη της Εθνικής επί των ΗΠΑ και αμέσως μετά υποτίμησαν υπερβολικά την Ισπανία
treathitch
Παιδιά, θέλουμε και υποψηφιότητες, όχι μόνο awards...
rchos
ειναι δυσκολο το ολο θεμα.επιφυλασομαι να βγαλω τις δικες μου υποψιφιοτητες ως αυριο και να τις ποσταρω.

treathitch ευχαριστω για την υποψιφιοτητα που μου δινεις!με συγκινισες!θελω να ευχαριστησω την μητερα μου που με στηριξε σε αυτο!ωχ μπερδευτηκα! tongue.gif

χωρις πλακα δεν πολυπεριμενα κατι τετοιο ειδικα απο σενα μετα απο καποιες προστρηβες του παρελθοντος!thanks!

ειπαμε αυριο τα δικα μου!
treathitch
QUOTE(rchos7 @ Dec 12 2006, 10:22 PM) *
treathitch ευχαριστω για την υποψιφιοτητα που μου δινεις!με συγκινισες!θελω να ευχαριστησω την μητερα μου που με στηριξε σε αυτο!ωχ μπερδευτηκα! tongue.gif

χωρις πλακα δεν πολυπεριμενα κατι τετοιο ειδικα απο σενα μετα απο καποιες προστρηβες του παρελθοντος!thanks!

Είναι καθαρά πολιτική δωροδοκίας... tongue.gif Τόσο χάλια που πάω στο interbasket (μία ψήφος και αυτή για avatar ως τώρα 19.gif ), ελπίζω σε σας, παιδιά μου, για να σταδιοδρομήσω και να δικαιωθώ στο χώρο των φόρουμ 69.gif
thrylos7
Θα μπορούσαν να μπουν και άλλα όπως καλύτερη ή χειρότερη υπογραφή, καλύτερο ποστ (έχουμε να ψάχνουμε ανάμεσα σε 35000 σχεδόν), καλύτερο τόπικ (και όχι μόνο off topic), MVUser, ακόμη και μεγαλύτερη μορφή(όχι, δεν είναι ειδική κατηγορία του συγκεκριμένου ατόμου)...
NBAholic
QUOTE
rchos7


Ό,τι είπε x 2. Ο treathitch ήδη εξασφαλίζει μια θέση στους most unprectictable posters!
Να προσθέσω και μια κατηγορία ακόμη, αυτήν του πιο βελτιωμένου poster, τουλάχιστον για όσους έχουν προηγούμενη εμπειρία.

Τι ακριβώς όμως εννοείς με το "πιο προβλέψιμοι";
Επίσης, πόσοι να είναι οι υποψήφιοι;
treathitch
QUOTE(NBAholic @ Dec 12 2006, 11:42 PM) *
Ό,τι είπε x 2. Ο treathitch ήδη εξασφαλίζει μια θέση στους most unprectictable players!
Να προσθέσω και μια κατηγορία ακόμη, αυτήν του πιο βελτιωμένου poster, τουλάχιστον για όσους έχουν προηγούμενη εμπειρία.
/.
Τι ακριβώς όμως εννοείς με το "πιο προβλέψιμοι";
Επίσης, πόσοι να είναι οι υποψήφιοι;

Όσοι θες..
Εγώ - εφ' όσον δεν ήμουν πέρσι, δε μπορώ να ψηφίσω για "most improved poster". Ψηφίστε εσείς.
Thrylos7, μπορείς να προσθέσεις ό,τι βραβείο γουστάρεις, αρκεί να έχεις 2+ υποψηφιότητες..

ΕDIT: Πιο προβλέψιμοι= Dizzy (μη γράφετε με γκρινγκλις!!! tongue.gif, παρακαλώ μην προσβάλλετε κανέναν και λοιπά) ή έτεροι users , με απόψεις κλασικές, μη παρεκλίνουσες από το στάνταρ/mainstream.
Πιο απρόβλεπτοι=suspect (έχω ένα blog και γράφω ό,τι μου κατέβει, ενημερώνω τον κόσμο για τις απόψεις μου περί ζωής, ή για το τι πρέπει να κάνετε για να σας αποζημιώσει η εταιρία κούριερ που σας έσπασε το δώρο που θέλατε να στείλετε), morfi (θέλω να είμαι διαφορετικός ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ, έχω ένα περίεργο είδος χιούμορ που δεν καταλαβαίνει κανείς) κλπ.

Κοινώς, προβλέψιμοι=κατεστημένο, απρόβλεπτοι=περιθώριο/εξαιρέσεις (καλά, μην το πάρετε και βαριά tongue.gif)
rchos
ενα βραβειο που πρεπει οπωσδηποτε να μπει ειναι του πιο γκρινιαρη ποστερ!

εγω εχω ηδη τον νικητη μου σε αυτο!

απο q ξεκιναει το ονομα του στο φορουμ!
Alexmei
QUOTE(rchos7 @ Dec 12 2006, 11:17 PM) *
ενα βραβειο που πρεπει οπωσδηποτε να μπει ειναι του πιο γκρινιαρη ποστερ!

εγω εχω ηδη τον νικητη μου σε αυτο!

απο q ξεκιναει το ονομα του στο φορουμ!



24.gif δν ήταν και τόσο δύσκολο να το βρεις καθώς 2 μέλη του φόρουμ ξεκινάει το όνομά τους από "q"... με ένα searh το βρίσκεις και καθώς ο ένας έχει κάνει μόλις 7 ποστ (είναι καινούργιος, καλως ήρθες btw...) ο giangdade. ο άλλος είναι ο qspock !!! (no offence dude... just having fun peace.gif )
Air Kef
Το giangdade αρχιζει απο q....

Alexmei ladies and gentlemen..
NBAholic
Αlexmei for MVP! (just having fun)

Λοιπόν, ας θέσω μερικές υποψηφιότητες (κι όσοι παρεξηγηθούν, παρεξηγήθηκαν! Άλλωστε, σε λίγες μέρες, δε θα θυμάμαι καν τι έγραψα):

ΜVP: Thrylos, Dizzy, Sarounas, Τsops (oι νεαρότεροι ας έχουν λίγο υπομονή. Σεβασμός στην παλιά φρουρά!).
ΜPP: Μερικοί/-κές παροικούντες το γυναικείο φόρουμ (xilies siopes na akous, κτλ). Τόσο μονομερής δεν είμαι ούτε εγώ για το ΝΒΑ.
MUP: Μοrfi, Treathitch
Best Avatar: Dizzy, Thrylos
Worst Avatar: Κοlossos, merlin,
Off Topic King/Queen: Eftychia, Nikoleta21
ROY: Treathitch, NBAer, Arkadios
MIP: Air Kef, Kolossos, Keyser Soze
Youngster Of Year: Χμμμμ...
Best Off-Topic Thread of the Year: "Off topic Σκέψεις", "Tα καλύτερα ματς που έχω δει στη ζωη μου, ανεξαρτήτως σπορ", "Ιστοριες καθημερινης τρελας...",
Most Encouraging Moment of the Year: Η όλο και μεγαλύτερης εμβέλειας αναγνώριση του φόρουμ. One of a kind στην Ελλάδα, ακόμη.
Most Disappointing Moment of the Year: (Όχι μόνο της χρονιάς): Το ότι πολλοί μένουν μόνο στην εγγραφή και ουσιαστικά δεν κάνουν την παρουσία τους αισθητή ούτε όσο πατά ο ψύλλος.

EDIT: Εφόσον μπορούμε να θέσουμε ως 3 υποψηφίους, αφαίρεσα λίγες.
dizzy_fingers
MVP (Most Valuable Poster):
NBAholic αν μιλάμε από την αρχή του φόρουμ. Πολλές οι υποψηφιότητες πάντως....

MPP (Most Predictable Poster):
Dizzy Fingers. Αυτοψηφίζομαι. Κάποιος πρέπει να κάνει τη βρώμικη δουλειά (ΝΟ GREEKLISH PLEASE!!! tongue.gif).

MUP (Most Unpredictable Poster):

Suspect. Τα κείμενα που παραθέτει μια στο τόσο μας ξαφνιάζουν πάντοτε θετικά. Έχει σίγουρα τον πιο ευχάριστο τρόπο γραφής στο φόρουμ.

QUOTE
Best Avatar Award (χρειάζεστε πραγματικά βελτίωση παιδια):

Πληγώνεις τα αισθήματά μου tongue.gif...να παραθέσω τώρα τα προηγούμενά μου άβαταρ, ή μετά?
Ψηφίζω sihainas. Ανερχόμενο ταλέντο στο photoshop biggrin.gif.

Worst Avatar Award:
O Warrior. Έχουμε αλλάξει τόσες πλατφόρμες, εκδόσεις, σέρβερ...αλλά το άβατάρ του σταθερή αξία tongue.gif.

King/Queen of Off-Topic:
Eftychia . Έχω τους λόγους μου 42.gif 17.gif....

Youngster of the Year:
Η trefoil13 κάνει καλή δουλειά στο γυναικείο μπάσκετ και θα πάρει τη ψήφο μου.

Newcomer of the Year:
Tsops, hands down.

Best Off-Topic Thread of the Year:

Best Celebrity Actress(20-25)(eftychia). Η αιτιολόγηση του Κεφ είναι αρκετή.

Most Encouraging Moment of the Year:
Η έλευση του fantasy league και κατά συνέπεια η συνεργασία με τη basketnews, πάλι hands down.

Most Disappointing Moment of the Year:
Πόσα ακόμα ποδοσφαιρικά τόπικ θα ανοιχτούν? tongue.gif
Anaz
βαλε κ καμμια υποψηφιοτητα ντε..
Εγω θα γράψω αυριο.
treathitch
Συνεχίζοντας τις κόπιες από το μητροπολιτικό σάιτ "Ιντερμπάσκετ", θα μετρήσουμε τις (ως τώρα διασκεδαστικές, είναι αλήθεια) υποψηφιότητες σε μια συγκεκριμένη χρονική στιγμή και τότε θα γίνει η ψηφοφορία. Προτείνω φουλ κόπια και να πάμε για την παραμονή των Χριστουγέννων, όπου θα ψηφίσουμε όλοi από την αρχή πάνω όμως στις συγκεκριμένες υποψηφιότητες για τα βραβεία σε άλλο θρεντ. Αν κάποιος έχει κάτι άλλο να αντιπροτείνει, γουι αρ όπεν φορ σατζέστιονς.
Anaz
Στις υποψηφιότητες που εθεσα αδικειται ο thrylos7 καθως προτιμησα πιο παλιους για MVP κ πιο νεους για Newcomer οπότε εμεινε στην απ'έξω!Γι'αυτο τον ψηφίζω MVmod..!! biggrin.gif
QUOTE
θα μετρήσουμε τις (ως τώρα διασκεδαστικές, είναι αλήθεια) υποψηφιότητες σε μια συγκεκριμένη χρονική στιγμή και τότε θα γίνει η ψηφοφορία. Προτείνω φουλ κόπια και να πάμε για την παραμονή των Χριστουγέννων, όπου θα ψηφίσουμε όλοi από την αρχή πάνω όμως στις συγκεκριμένες υποψηφιότητες για τα βραβεία σε άλλο θρεντ.
Συμφωνω αλλα θα πρέπει να βαζουμε ολοι απο τουλαχιστον 3 υποψηφιότητες κ όχι μόνο τον πρώτο!dizzy,air kef σε σας τα λέω.. 45.gif
Επισης το newcomer ειναι λίγο αοριστο!Πχ ο Tsops μετρα ήδη ενα χρονο παρουσιας κ πλεον θεωρείται παλιος!
Επισης το MPP είναι λίγο άδικο για τον Dizzy αφου ειναι ο ρόλος του τετοιος!Γενικα εγω δεν την πολυσυμμεριζομαι αυτη τη κατηγορία κ μου'ναι δυσκολο να διαλέξω υποψηφιότητες γι'αυτο δεν εβαλα!

Ρε NBAholic αυτα τα ROY και MΙP τί ειναι???? blink.gif
Air Kef
Το MIP ειναι most importand poster (μαλλον για τις δημοσιες σχέσεις με έβαλε υποψήφιο,thanks anyway χαρη biggrin.gif icon_wave.gif ) το ROY ειναι Rookie of the year.Ο ντιζι μου τα ειπε και μενα..biggrin.gif

Συμφωνω οτι πρέπει να διευκρινηστει το......ROY!Προτείνω να γινει το τελευταίο 3μηνο,όπως και γενικα να θεσπιστει μια ψηφοφορια ανα τρίμηνο για rookie,best post/thread κτλ...

Συμφωνω με τις προτάσεις του treathitch και προτείνω να γίνονται προτάσεις για βραβεια και υποψήφιους μέχρι ενα σημειο(μεχρι 20.12 ας πουμε),ενας που έχει όρεξη να τα μαζέψει σε ενα ποστ,και να ψηφιζουμε για 2-3 μερες..Πάλι αλλοι ενας-δυο θα κάνουν την καταμέτρηση!How about that??

Θα σβήσω το ποστ μου με τις ψήφους μου και θα ξαναποστάρω με τις προτάσεις μου..
treathitch
Απορρίπτω το Rookie of the Year για το τρίμηνο. Θα πρέπει να κοιτάμε όλες τις ημερομηνίες εγγραφής και μάλιστα το τρίμηνο δεν είναι αρκετό χρονικό διάστημα για να κριθεί κάποιος. Μόνος συμβιβασμός μου είναι το 6μηνο.
dizzy_fingers
Βρε σεις σόρρυ...αλλά μπερδεύτηκα.

Τί εννοείτε με τις υποψηφιότητες? Δεν ψηφίζουμε? Τώρα απλά μαζεύουμε υποψηφιότητες?
Μα εγώ τις έχω έτοιμες τις επιλογές μου... rolleyes.gif
treathitch
@ dizzyfingers (aka "the only hope for Eftychia''s "best celebtity/actress under-25" thread to beat treathitch's uncountable and uncomparably superior OT threads for the "OT thread of the Year Award" tongue.gif):

Topic Title: BasketForum Awards

Topic Description: And the ...nominees are
Air Kef
MVP

NBAholic(αν συμμετείχες και εκτος ΝΒΑ-off topic.. smile.gif)
thrylos7
dizzy_fingers
Tsops


MUP

morfi
treathitch
suspect


MPP

dizzy fingers
Anaz
q-spock


Rookie

rchos7
treathitch
pierce21


Youngster

MPO(με διαφορα)


Best avatar

dizzy
thrylos7
olorin
keyser Soze


Worst avatar

treathich
jois21 tongue.gif
tsops


Best off topic thread:

Off topic - thrylos7
Best Celebrity Actress(20-25) - eftychia (με τετοιες φώτο που έχουν ανεβει..)
Πιο ομορφες Αγγλιδες/Γαλλιδες Ηθοποιοι - treathitch
Τα καλύτερα ματς που εχω δει στην ζωή μου - treathitch


Off topic master

treathitch
keyser soze
suspect


Most Encouraging Moment of the Year

Το επίπεδο που κρατάει το φορουμ παρα τις κάφρικες διαθεσεις κάποιων, πως οι νεοι δείχνουν πως η νοοτροπια του Έλληνα οπαδου μπορει να αλλαξει και βέβαια τα πολλα basketforum meetings που έγιναν.


Ο thrylos7 εχει να προτείνει ακομα μια κατηγορια αυτη του καλύτερου ποστ,που ελπιζω να την βάλει γιατι το ποστ μου με το λαντα μάλλον δν έχει αντιπαλο ( biggrin.gif ) ενω σκεφτόμασταν και για την πρόταση για αποχώρηση,όπου θα ψηφίζουμε τον πιο αντιπαθητικο που θα τρώει ολιγοήμερο μπαν......για να μαθει άλλη φορα..!!!! cool.gif tongue.gif 19.gif Αστειεύομαι... rolleyes.gif

Εdit:

Κάτι παραπάνω θα ξερεις...Δλδ συμφωνούμε και οι υπόλοιποι για ψηφοφορια ανα εξάμηνο;;;Και πιο συχνα θα έλεγα,έστω με απουσια του best newcomer..
treathitch
Μην φέρεστε τόσο συντηρητικά. Αν έχετε και άλλες ιδέες για βραβεία, βάλτε τα:

"ΝBA Freak of the Year"

- NBAer
- NBAholic
- Morfi

"Παράσημο για έναν δύστυχο" (Post of the Year Αward)

- "Επειδή θα είμαι σε τρένο προς Θεσσαλονίκη...τα τρένα έχουν τηλεόραση??" (Mikri Prasini Ollandeza)

- "Τώρα τι να πω? Στον ημιτελικό είχα δώσει περισσότερες πιθανότητες στις ΗΠΑ, αλλά δε μου βγήκε ευτυχώς ,αλλά το μυαλό μου τώρα μου λέει άλλα, οπότε δεν θα κάνω προβλέψεις μη χαλάσω το γούρι, αν και αυτό είναι ίσως το τελευταίο που μας χρειάζεται. Μακάρι μόνο να βρουν τη δύναμη οι διεθνείς και να επαναλάβουνε τον περσυνό θρίαμβο που μετά τον δύσκολο ημιτελικό, με τόνους αυτοπεποίθησης πήραμε αέρα το χρυσό.
Edit: Eπίσης πιστεύω η Ισπανία ακόμα και με Γκασόλ είναι πιο στα μέτρα μας. Αν καταφέρουμε και τους κόψουμε τον ρυθμό, που η Ελλάδα είναι μανούλα σε αυτό, τότε το ματς θα απλοποιηθεί πολύ. Αν δεν παίξει και ο Πάου, οι ψηλοί μας θα κάνουνε πάρτι πραγματικό" ή, με συντομία "Νύχτα Πάρτυ", ή (*2) "Ο Βασιλιάς της Γκαντεμιάς" (Jokey)
TIED WITH
"Δεν εχω καμια ανησυχια για το χρυσο.
Αφου φτασαμε μεχρι εκει, δεν το χανουμε.
Εμπειρια εχουμε.
Μυαλο εχουμε.
Γιαννακη εχουμε.
Μπασκετικη παδεια εχουμε.
Θα κανω και μια προβλεψη:
Το ματς θα πηγαινει στα ισα ( ή μπορει και να χανουμε ) μεχρι το 13’
Μετα δεν θα εχει νοημα.

Είναι πολύ μεγαλη ομαδα η Εθνικη Ελλαδος για να χασει…" ή "ο Βασιλιάς της Γκαντεμιάς (13') #2 (Suspect)

- "Φιλαράκι πρέπει να είσαι πολύ καμένος... Η είσαι κάποιος από αυτούς που κόπηκαν από την εθνική ή, απλά ψάχνεις φαντάσματα... Φυσικά, δεν χρειάζεται να σου πω ότι δεν γνωρίζεις τι εστί Μάνος Μανουσέλης... Λυπάμαι που αναγκάστηκα να σου απαντήσω, προσπάθησα την πρώτη φορά που είχες ποστάρει να το αποφύγω, αλλά σήμερα δεν άντεξα... Καλά μπάνια..." ή "πώς τρομάζουμε τους νέους user" ή "Αγαπώ το Μάνο Μανουσέλη" (Harris)

"Why Did You Go/Where Are You" (Τιμητικό βραβείο για τον καλύτερο αποχωρήσαντα/ανενεργό πόστερ)
- Earnang
- basketobios
- o φίλος μου ο Στόγιαν (δεν τον πρόλαβα, Dizzy, θύμισέ μου το νικ του)

Βάλτε και ό,τι άλλο θέλετε, αλλά σύντομα παρακαλώ...

PS: Μεγάλη απογοήτευση σόου φαρ... shot.gif
Mε κίνδυνο να σπάσω κάθε ρεκόρ ποστ στο θρεντ και να λάβω ακόμη και υποψηφιότητα για King of Off-Topic, σας τονίζω ότι όποιος με ξανατοποθετήσει στην κατηγορία "χειρότερο άβαταρ", δεν πρόκειται να γλυτώσει από μένα (έχω δικαίωμα ψήφου). Οι μόνοι που θα συγχωρεθούν, θα είναι όσοι με προτείνουν για mvp... Όποιος, δε, με ξαναπροτείνει για mup, θα με βρει αλύπητα απέναντί του. Απεχθάνομαι τις δωροδοκίες, αλλά θα λάβετε φωτιά εσείς οι μελλοντικοί υποψήφιοι..
NBAholic
QUOTE
Ρε NBAholic αυτα τα ROY και MΙP τί ειναι????


ROY=Rookie of the year
MIP=Most improved pοster (πιο βελτιωμένος poster)
NBAholic
Στα καινούρια βραβεία του hitch (παρεμπιπτόντως, ο Στόγιαν νομίζω ήταν ο Kabamaru), προτείνω τους:

ΝBA Freak of the Year

morfi
pierce21
merlin (αν και σπανίως μπαίνει στο φόρουμ, κυρίως ασχολείται με ΝΒΑ)

Post of the Year Αward

Δεν έχω δει αρκετά posts για να έχω άποψη. Ίσως αργότερα.

Τιμητικό βραβείο για τον καλύτερο αποχωρήσαντα/ανενεργό πόστερ

Iratmac
MZ13
trismegistos (OK, πλάκα κάνω, απλώς ήθελα να υπενθυμίσω στον Dizzy κάποιους "κορυφαίους" πόστερς που είχαμε κάποτε biggrin.gif )
Pierce
QUOTE(NBAholic @ Dec 14 2006, 09:39 PM) *
trismegistos


μακραν το καλυτερο nick που εχω δει! 71.gif 24.gif
thrylos7
Ρε παιδιά, ας τα συγκεντρώσουμε λίγο... σιγά σιγά ο καθένας θα έχει από 30 "ψηφοδέλτια"... Μάλλον πρέπει να ξεκινήσουμε ψηφοφορία για τις κατηγορίες πρώτα... tongue.gif

Έτσι, θα περιμένω μέχρι να δώσω την ψήφο μου. Αν και σε κανά δυο που είναι πράγματι δύσκολο να ψάξεις θα βάλω μόνο ένα όνομα.

Προτείνω κατηγορίες:

- καλύτερης υπογραφής.
- Most Valuable User.
- μεγαλύτερης μορφής.
και best post ασφαλώς, που ήδη το συζητάτε. (Νομίζω Air ότι υπάρχει ένα ακόμη καλύτερο από το lada που πραγματικά δεν παίζεται...)
dizzy_fingers
QUOTE
- μεγαλύτερης μορφής.

Σικε! 68.gif

Πες τώρα, πόσα σου έδωσε ο morfi? tongue.gif
Air Kef
Χμ...Να κάτι καλο για ψηφοφορια! Καλυτερο Νικ!


Το βραβειο μορφης θα το πάρει ένας εκ των Αστον ή σάσπεκτ,μην λετε βλακειες.

Ο Αστον πρέπει να βραβευτει έστω τιμητικα ενώ ο σάσπεκτ για τις κορυφαιες ατάκες..Εκεινος ο μονολογος για τον Κοπενραθ στο περσινο Αρης-ΑΕΚ θα μου μεινει για παντα στην ζωή μου...
thrylos7
Eννοείται suspect!

Όπως και MUP ο Alexmei... δε νομίζω να διαφωνεί κανείς..

και Queen του offtopic η womanplayer...
dizzy_fingers
QUOTE(Air Kef @ Dec 14 2006, 08:05 PM) *
Ο Αστον πρέπει να βραβευτει έστω τιμητικα

Θα θεσπίσουμε βραβείο του πιο πιστού πόστερ biggrin.gif.

Με χιόνια και βροχές...ο ashton θα ποστάρει...
Air Kef
Queen off topic womanplayer?

Ποια είναι αυτη..;
dizzy_fingers
Καλά το είπε o thrylos.

Όχι queen του off topic (section) αλλά queen της off topic νοοτροπίας.
Ύστερα από τόσα ξεκάρφωτα ποστ της σε άκαιρα σημεία, τείνω να συμφωνήσω με τον Νότη.
Pierce
QUOTE(Air Kef @ Dec 14 2006, 10:05 PM) *
Εκεινος ο μονολογος για τον Κοπενραθ στο περσινο Αρης-ΑΕΚ θα μου μεινει για παντα στην ζωή μου...

οντας νεος εκανα την ανασκαφη μου και εντοπισα εκεινο το τοπικ. οντως απολαυστικος ο σασπεκτ οπως παντα. 41.gif

QUOTE
Το βραβειο μορφης θα το πάρει ένας εκ των Αστον ή σάσπεκτ,μην λετε βλακειες.

Ο Αστον πρέπει να βραβευτει έστω τιμητικα

δοξα και τιμη στον μοντ της αεκ.στη α εσκα να πεσουμε αυτος θα ειναι εδω για να ποσταρει 41.gif
ωρες ωρες μου φαινεται οτι μονο εκεινος και εγω υπαρχουμε στο τοπικ της αεκ sad.gif
Air Kef
ΕΣΚΑΝΑ ή ΕΣΚΑ;;;


Χαίρομαι που συμφωνούμε.Πλάκα πλάκα λεω να θεσπιστεί το "Βραβείο Ashton" αντί του "μορφή του φόρουμ"!
rchos
τελικα τι θα γινει?
θα το οργανωσουμε καπως διαφορετικα η θα το συνεχισουμε αυτουσιο οπως το ξεκινησε ο treathitch?

πειτε να ξερομαι και εμεις να κανονισουμε την πορεια μας!
Air Kef
Λοιπόν αυτές είναι όλες οι κατηγοριες που έχουν προταθει μέχρι τώρα:


MVP (Most Valuable Poster):

MPP (Most Predictable Poster):

MUP (Most Unpredictable Poster):

MIP=Most improved pοster

"ΝBA Freak of the Year"

"Παράσημο για έναν δύστυχο"

Μορφή του φόρουμ

Post of the Year Αward

Καλύτερο αποχωρήσαντα/ανενεργό πόστερ

Best Avatar Award

Worst Avatar Award:

καλύτερης υπογραφής.

King/Queen of Off-Topic:

Youngster of the Year:

Newcomer of the Year:

Best Off-Topic Thread of the Year:

Most Encouraging Moment of the Year:

Most Disappointing Moment of the Year:



ΑΝ θελετε να προτινετε για προσθηκη ή διαγραφή λέω να το λετε για αλλες 2 μερες.Αναγκαστικα θα ανοίξει νέο τόπικ όπου στο πρώτο ποστ θα γραφονται οι υποψηφιότητες και απο κάτω για 2-3 μερες κανουμε τις προτάσεις μας.Σε κάποια ίσως χρειάζονται προτάσεις(καλυτερο ποστ) σε κάποια άλλα ίσως όχι(MVP),αποφασιστε αν θελουμε να κάνουμε και προτάσεις.Αφου τελειώσουμε με τις προτάσεις θα ψηφίζουμε για αρκετές μερες,σκέφτηκα να ψηφίζουμε 3 άτομα και κατά σειρά θα πέρνει ο 1ος 3 πόντους ο 2ος 2 και ο 3ος 1 πόντο..Αυτο λόγω του οτι υποψιάζομαι ότι κάποια βραβεια θα έχουν πολλούς υποψήφιους.

Όποιος διαφωνει παρακαλώ...Όχι άλλες ψήφοι πάντως..!!

threatnich είσαι αποκλειστικος υπέυθυνος για το μπαχαλο.


Για να αρχίσω προτείνω το Βραβειο μορφής (εφοσον θεσπιστει) να φέρει το όνομα της μεγαλύτερης μορφής αυτου του φόρουμ,του Ashton(χωρις πλακα) ενώ σκέφτομαι και να δωθει Βραβειο Arcade,εκει που ο Bonzo ειναι πρώτος σε 7 τουλάχιστον..!
thrylos7
MVP:

ΝΒΑholic
qspock
anaz

MVU (user):

dizzy_fingers
Warrior
tsops

MPP:

-----
(Πραγματικά εδώ δεν έχω κάποιον... Μόνο τον pierce21 με τα αποτελέσματα σε ΝΒΑ και ULEB cup tongue.gif)

MUP:

alexmei

Best Avatar:

ΝΒΑholic
dizzy_fingers
weirdo1977

Worst Avatar:

Merlin

Best Signature:

arkadios
dizzy_fingers

King/Queen of Off-topic:

keyser_soze
treathitch
eftychia

Best off-topic thread:

Αγαπημένο μουσικό συγκρότημα - καλλιτέχνης
Τα καλύτερα ματς ανεξαρτήτως σπορ
Best celebrity-actress

Best topic:

Ask the coach
Σαραντάρες - Τριπλ Νταμπλ κι άλλα

ROY:

rchos7
treathitch
pierce21

Youngster(teenage sensation):

mpo

Αshton trophy (Μεγαλύτερη μορφή):

suspect
air_kef
morfi

nba-freak:

ΝΒΑholic
morfi
pierce21

Best post:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=202&st=45
(το τελευταίο post της σελίδας-nbaholic)
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=1786&st=0
(air_kef - lada)

Καλύτερος... αποχωρήσαντας... Δεν είναι στο forum, γιατί να πάρουν μέρος στη ψηφοφορία; Θυμάμαι βέβαια δυο παλικάρια, τον Tony_K και τον Psilos_87(ή κάπως έτσι...)

MIP:

-----
θεωρώ ότι όλοι έχουν σταθερή πορεία.

Most encouraging moment of the year:

It's not a moment. Η "άνοδος" σε όλα τα επίπεδα του forum.

Μost dissapointing moment of the year:

None... Δε νομίζω ότι υπήρξε κάτι απογοητευτικό.


Έχει γίνει το edit.
Pierce
QUOTE(thrylos7 @ Dec 15 2006, 12:16 AM) *
MPP:

-----
(Πραγματικά εδώ δεν έχω κάποιον... Μόνο τον pierce21 με τα αποτελέσματα σε ΝΒΑ και ULEB cup tongue.gif)

και ομως ! ειναι μια βρομικη δουλεια που καποιος πρεπει να την κανει! icon_drunk.gif επισης στους περισσοτερους περναει απαρατηρητο αλλα αλλαζω και τοις βαθμολογιες στις περιφερειες ΚΑΘΕ μερα tongue.gif


εκανα del το ποστ μου με τις υποψηφιοτητες και θα φτιαξω ενα καινουριο που να πληρει τους ορους του treathitch
treathitch
QUOTE(Air Kef @ Dec 15 2006, 12:06 AM) *
ΑΝ θελετε να προτινετε για προσθηκη ή διαγραφή λέω να το λετε για αλλες 2 μερες.Αναγκαστικα θα ανοίξει νέο τόπικ όπου στο πρώτο ποστ θα γραφονται οι υποψηφιότητες και απο κάτω για 2-3 μερες κανουμε τις προτάσεις μας.Σε κάποια ίσως χρειάζονται προτάσεις(καλυτερο ποστ) σε κάποια άλλα ίσως όχι(MVP),αποφασιστε αν θελουμε να κάνουμε και προτάσεις.Αφου τελειώσουμε με τις προτάσεις θα ψηφίζουμε για αρκετές μερες,σκέφτηκα να ψηφίζουμε 3 άτομα και κατά σειρά θα πέρνει ο 1ος 3 πόντους ο 2ος 2 και ο 3ος 1 πόντο..Αυτο λόγω του οτι υποψιάζομαι ότι κάποια βραβεια θα έχουν πολλούς υποψήφιους.

Όποιος διαφωνει παρακαλώ...Όχι άλλες ψήφοι πάντως..!!

threatnich είσαι αποκλειστικος υπέυθυνος για το μπαχαλο.

Αν είμαι αποκλειστικός υπεύθυνος, τότε έχω το ελεύθερο να κάνω delete όλες τις ψήφους. Πρόσεχε που δίνεις την εμπιστοσύνη σου. tongue.gif
Λοιπόν, όποιοι συνεχίζουν να αγνοούν τους κανόνες, ενημερώνονται από εδώ και πέρα ότι, σε περίπτωση που προτείνουν πάνω από τρία ονόματα για οποιαδήποτε κατηγορία, το τέταρτο θα διαγράφεται αυτομάτως. Όσοι προτείνουν 1 ή 2, τότε αυτά θα λαμβάνουν το μάξιμουμ των πόντων που δύνανται (1ος=3, 2ος=2 και ας μην υπάρχει 3ος).
Οι υποψηφιότητες θα σταματήσουν την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου, ώστε να προλάβουμε το weekend των χριστουγέννων για την ψηφοφορία. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει από 22 έως 28 Δεκεμβρίου και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αμέσως μετά.
Όποιος επιθυμεί να αλλάξει κάτι στον κανονισμό, να ειδοποιήσει σήμερα, ώστε να μην έχουμε άλλα μπερδέματα.
Anaz
Προτεινω να μπορούμε να βάλουμε κ παραπάνω απο 3 υποψηφιότητες!

ΠΡΟΣΘΗΚΗ:
NBA freak
NBAholic
Pierce21
Morfi
Pierce
MVP

NBAholic
Air kef
anaz


MUP

--------------



MPP

dizzy fingers
liolias( eleos me to toronto!)


Rookie

rchos7
treathitch
arkadios


Youngster

liolias
alexmei
mikri prasini ollandeza

Best avatar

dizzy fingers
NBAholic
keyser Soze


Worst avatar

mpo
merlin
Kolossos

Best off topic thread:

Off topic σκεψεις - thrylos7
Πιο ομορφες Γαλλιδες Ηθοποιοι - treathitch
Τα καλύτερα ματς που εχω δει στην ζωή μου - treathitch


Off topic master

eftychia
keyser soze
suspect

ΝBA Freak of the Year
NBAholic
Morfi
liolias


Best Signature
Thrylos7
NBAholic
liolias (γιατι δεν την αφησες ?biggrin.gif)

Αshton trophy

air_kef
morfi
suspect

Most Encouraging Moment of the Year
τα 1000 μελη του φορουμ!

Most Disappointing Moment of the Year
ο τραυματισμος του ματσας.(μπορει να μπει αυτο?)

QUOTE(Anaz @ Dec 15 2006, 02:02 PM) *
Προτινω να μπορούμε να βάλουμε κ παραπάνω απο 3 υποψηφιότητες!

και εγω!
Anaz
Ειναι καποιες κατηγοριες που δεν μπορω πραγματικα να ξεχωρίσω όπως ο rookie που έχω 5(!) Προσεξε γιατι εισαι πρωτος υποψηφιος για αποχώρηση αν μεινουμε στους 3!! tongue.gif
Eπίσης η σειρά σε αυτην τη φάση δεν μετράει ε?
treathitch
Επιπλέον, με τις ΣΟΒΑΡΕΣ οφθαλμικές παθήσεις που σας δέρνουν, δε βλέπετε ότι ένα thread είναι οι Γαλλίδες και ένα οι Αγγλίδες ηθοποιοί. Και έτσι θα κόβεται συνεχώς το "τα καλύτερα ματς που έχω δει στη ζωή μου". tongue.gif
Προχωρείστε σοβαρά..
Anaz
Ρε συ το ποστ μου δεν το ειδες???Τι κανουμε τελικά?
Επισης..Στο τελος θα δημιουργηθουν μόνο 3 υποψηφιότητες σε κάθε κατηγορία?
Pierce
QUOTE(treathitch @ Dec 15 2006, 02:25 PM) *
Επιπλέον, με τις ΣΟΒΑΡΕΣ οφθαλμικές παθήσεις που σας δέρνουν, δε βλέπετε ότι ένα thread είναι οι Γαλλίδες και ένα οι Αγγλίδες ηθοποιοί. Και έτσι θα κόβεται συνεχώς το "τα καλύτερα ματς που έχω δει στη ζωή μου". tongue.gif
Προχωρείστε σοβαρά..

icon_drunk.gif hammer.gif ugly_tocktock.gif done. oi αγγλιδες περνουν τον π@#$λο
treathitch
QUOTE(Anaz @ Dec 15 2006, 02:28 PM) *
Ρε συ το ποστ μου δεν το ειδες???Τι κανουμε τελικά?
Επισης..Στο τελος θα δημιουργηθουν μόνο 3 υποψηφιότητες σε κάθε κατηγορία?

Nαι, είπαμε!
Anaz
οκ,delete κι εγω το προηγουμενο κ το νεο ειναι:
MVP
NBAholic
Warrior
qspock
MUP
morfi
treathitch
suspect
ΜVuser
thrylos7
tsops
air kef
newcomer
rchos7
apkat
pierce
best avatar
dizzy
thrylos
keyser Soze
worst avatar
kolossos
dimitrisp
treathitch
off topic
eftychia
keyser
suspect
NBA freak
NBAholic
Pierce21
Morfi
Best off topic thread
Best Celebrity Actress(20-25)(eftychia)
Tα καλύτερα ματς ανεξαρτητως σπορ(treathitch)
ημερα θλίψης(morfi)
youngster
MPO
liolias
Air Kef
Στις υπόλοιπες κατηγοριες μαλλον δν έχεις προτάσεις...


ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΠΟΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ;;;;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩ;;


Έκανα δυο ερωτήσεις ακομα περιμένω απάντηση. 1)^^ 2)νν


Υποψήφιους τελικά πρέπει να βάλουμε;;;;Γιατι να μην ψηφιζει ο καθένας ας πουμε κατευθειαν τους 3 που θελει;;;
Anaz
ekana καποιες προσθηκες.
βαζουμε 3 υποψηφιους που θελουμε κ μετα θα ψηφίσουμε εναν. αν καταλαβα καλα..
Air Kef
Σε ότι κατηγορια θελει ο καθενας προτεινει;;Δεν έχουμε καποιες στάνταρ;;;
treathitch
QUOTE(Air Kef @ Dec 15 2006, 02:48 PM) *
Στις υπόλοιπες κατηγοριες μαλλον δν έχεις προτάσεις...
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΠΟΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ;;;;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩ;;
Έκανα δυο ερωτήσεις ακομα περιμένω απάντηση. 1)^^ 2)νν
Υποψήφιους τελικά πρέπει να βάλουμε;;;;Γιατι να μην ψηφιζει ο καθένας ας πουμε κατευθειαν τους 3 που θελει;;;

Πρέπει να βάλεις τους τρεις που θες να προκριθούν για υποψήφιοι. Τους τρεις καλύτερους για σένα.
Μετά θα βγουν οι υποψήφιοι και μετά θα γίνει η ψηφοφορία.

Καταλήξαμε στις κατηγορίες

MVP (Most Valuable Poster)
MPP (Most Predictable Poster)
MUP (Most Unpredictable Poster)
Best Avatar Award
Worst Avatar Award
King/Queen of Off-Topic
Youngster of the Year
Newcomer of the Year
Best Off-Topic Thread of the Year
Most Encouraging Moment of the Year
Most Disappointing Moment of the Year
ΝBA Freak of the Year
Παράσημο για έναν δύστυχο (Post of the Year Αward)
Why Did You Go/Where Are You (Τιμητικό βραβείο για τον καλύτερο αποχωρήσαντα/ανενεργό πόστερ)
Most Improved Pοster
Signature of the Year

Απορρίπτονται οι εξής κατηγορίες:
Μεγαλύτερη Μορφή (Υπάρχει το MUP για αυτό)
Καλύτερο nickname (Είναι ετήσια βραβεία, οπότε δεν έχει κάποια βάση αυτό)
Most Important User (Eίναι το ίδιο με το MVP)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.