Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2010-11 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Touvlo-d3 Lover
QUOTE (BILLY9 @ Apr 10 2011, 18:58 ) *
Καλύτερος προπονητής της κατηγορίας??????????
εγώ ψηφίζω δαγκωτό τον προπονητή του λαγονησίου. Μπασκετικός , βλέπει γήπεδο, λίγο υπέρβαρος μεν αλλά με καλό σουτ απο το high post...

Για να αφήσω την πλάκα ένα ψήφο υπέρ του Θοδωρή Μόσχου απο τον Λαγονήσι


Με διαφορά ο καλύτερος προπονητής της κατηγορίας είναι του Παπάγου που έχασε μόνο με 20 από το Λαγονήσι του αρχιτέκτονα...


ringo
νομιζω οτι ξεχωριζει ανετα απο ολους τους αλλους coach ο mandingo... με τα μαυρα συστηματα που ακολουθει υγραινει τα πατωματα σηκωνεται - σηκωνεται ... και μπαινει - μπαινει σε καρφωνει οπου βρεθει σκιζει τα στεφανια και αφου εχει γινει μουσκεμα σε τελειωνει...απλα δεν αντεχεις δευτερο ημιχρονο πονας απο την συνεχομενη πιεση...δεν χανει ουτε μια φαση...πραγματικα μπραβο στο παληκαρι που κραταει λαβαρο...ψηλα την ομαδα του...
bigdaddy
QUOTE (Aias @ Apr 10 2011, 13:30 ) *
1 το νο.8 απο το ΠΑΚ και ο play απο τον Διόνυσο

2 το νο.7 απο το ΠΑΚ

3 το ν.12 απο τα Γλυκά Νερά

4 το ν.12 απο το Πόρτο Ράφτη (Λούκος)

5 ο ψηλός απο το Λαγονήσι όταν έπαιζε στην αρχή και ο ψηλός του Διονύσου

Υπάρχουν σαφώς και άλλοι καλοί παίκτες που θα πρότεινα όπως και ο ψηλός του Κρυονερίου.

gia mena einai
1.to 11 apo dionuso.

2.to 7 apo pak(xristos)

3.to 12 apo gluka nera( vangelis)

4.o loukos apo porto rafti an k nomizw oti foraei to 7.

5.to 5ari apo kruoneri kai ekei den thimamai noumero.
OscarSchmidt
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ : 88 -56 69.gif

Συγχαρητήρια σ'ολα τα παιδιά. smiley.gif

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ'ΟΣΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!
Και του χρόνου πάλι όλοι μαζί στη Γ' ΕΣΚΑ!! icon_wave.gif
dominik
Συγχαρητήρια στον ΠΑΚ και στην Κηφισιά για την δίκαιη άνοδό τους και καλή επιτυχία
για του χρόνου! 41.gif
Στο ματς Κρυονέρι-Πόρτο Ράφτη τι έγινε?γιατί τόση σιγή?!
erasitexnis
QUOTE(BILLY9 @ Apr 10 2011, 19:58 ) *
Καλύτερος προπονητής της κατηγορίας??????????
εγώ ψηφίζω δαγκωτό τον προπονητή του λαγονησίου. Μπασκετικός , βλέπει γήπεδο, λίγο υπέρβαρος μεν αλλά με καλό σουτ απο το high post...

Για να αφήσω την πλάκα ένα ψήφο υπέρ του Θοδωρή Μόσχου απο τον Λαγονήσι


Ψηφίζω Σγουρίτσα (ΚΗΦΙΣΙΑ 2003) γιατί συνδίασε την άνοδο με έναν από τους μικρότερους αν όχι το μικρότερο μέσο όρο ηλικίας παικτών με πολλά λεπτά συμμετοχής.
navalier
Δεν μας ενημερωνεις ομως φιλε katsman...Τι εκανε η ομαδα σου??Τοσε ομαδες καιγονται να μάθουν...Υποπτη η σιωπή σου γενικα...Συνηθως όταν νικατε βγαζεις γλώσσα...
Tracy
Για να λυθει η σιωπη tongue.gif σχετικα με τον αγωνα Κρυνερι-Πορτο Ραφτη, ειχαμε ακομα μια νικη του Κρυονεριου με 2 ποντους, εκπληξη για μερικους, δικαιωση για μας icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif .Καλη συνεχεια

P.S. Σωτηρη βαλε και καμοια βολη ρε...!!! icon_joy.gif
katsman4
QUOTE(navalier @ Apr 12 2011, 20:19 ) *
Δεν μας ενημερωνεις ομως φιλε katsman...Τι εκανε η ομαδα σου??Τοσε ομαδες καιγονται να μάθουν...Υποπτη η σιωπή σου γενικα...Συνηθως όταν νικατε βγαζεις γλώσσα...


Το "φίλε" φυσικά και δεν το ανταποδίδω! Ρώτα τις γνωστές πηγές σου που σε πληροφορούν άρτια, να σου πουν. Και επειδή θα είσαι μικρός σε ηλικία, πρόσεχε λίγο τα λεγόμενα σου γιατί είναι πολύ μικρός ο κόσμος!!!
ZanManFu
Καλησπερα σε ολους τους χρηστες και τους απλους επισκεπτες του φορουμ. Και εγω μεχρι σημερα απλως επισκεπτης ημουνα αλλα με αφορμη το τελος του πρωταθληματος ( οσον αφορα τις πρωτες 2 θεσεις και την τριτη να παιζεται αναμεσα σε 3 ομαδες μεχρι και την τελευταια αγωνιστικη) θα ηθελα να γραψω 2-3 πραγματακια.

Κατ αρχας επειδη δεν μου αρεσει ο απροσωπος χαρακτηρας του φορουμ αλλα και του ιντερνετ γενικοτερα και επειδη εχω μαθει οταν μιλαω να ξερει ο απεναντι μου ποιος του μιλαει και σε ποιον απευθυνεται θα ηθελα να σας συστηθω. Λεγομαι Δημητρης, ειμαι 25 χρονων και παιζω στο Π.Α.Κ. με το νουμερο 12. Αυτα για οσους παρεξηγηθουν η θυχτουν με αυτα που θα γραψω γιατι ολοι πισω απο οθονες ειναι μαγκες και νταηδες.
Συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες του πρωταθληματος γιατι ητανε ενα πραγματικα ενδιαφερον και ανταγωνιστικο πρωταθλημα με τις περισσοτερες θεσεις να κρινονται στις τελευταιες 3 αγωνιστικες. Θεωρω πως η τελικη καταταξη του πρωταθληματος αντικατοπτριζει δικαια την προσπαθεια το ταλεντο και την δουλεια που εγινε μεσα στις ομαδες σε γενικες γραμμες. Οποια ομαδα και αν καταλαβει την τριτη θεση αναμεσα σε Διονυσο, Παληνη και Λαγονησι θεωρω πως θα το δικαιουται, με μια μικρη προτιμηση προς το Διονυσο γιατι κατεμε ειναι πιο ομαδα.

Και μετα τα εισαγωγικα ας περασω στο ψητο το οποιο αφορα την ανασκοπηση του πρωταθληματος για την ομαδα μου το Π.Α.Κ. και καποιες σκορπιες αποψεις για καποια ατομα και ομαδες τις κατηγοριας. Για εμενα και αλλα 4 παιδια απο την ομαδα η χαρα της ανοδου και της κατακτησης του πρωταθληματος ειναι διπλη μιας και περισυ φτασαμε πολυ κοντα αλλα δεν τα καταφεραμε στο τελος ( Ισως και να μην το αξιζαμε γιατι οτι και να λεμε στα λογια το γηπεδο ειναι ο μοναδικος κριτης του καθε παιχτη και της καθε ομαδας ). Φετος με σαφως καλυτερο ροστερ και καλυτερο προπονητη τα καταφεραμε περα για περα δικαια θεωρω. Γιατι οπως και στην ζωη ετσι και στον αθλητισμο τιποτα δεν σου χαριζεται αλλα το κατακτας με κοπο και προσπαθεια, και πραγματικα φετος χυσαμε κιλα ιδρωτα για να τα καταφερουμε. Συγχαρητηρια σε ολη την ομαδα και σε ολους οσους βρισκονται γυρω απο αυτην.

Στο φετινο πρωταθλημα καταφεραμε να τερματισουμε πρωτοι με μολις 3 ηττες , οι οποιες ολες τους, για διαφορετικους λογους η καθε μια, ητανε δικαιες. Η πρωτη απο το Λαγονησι στην εδρα μας , σε ενα ματς στο οποιο δεν σταυρωσαμε σουτ για σουτ ισως και λιγο αγχωμενοι , μια ομαδα που στο συγκεκριμενο ματς εδειξε πως ειχε το υλικο και την διαθεση να παει ψηλα και ισως αμα δεν διαλυοτανε να τα καταφερνε. Η δευτερη απο την Κηφησια εκτος εδρας ενα πραγματικο ντερπυ , οπως ητανε και τα 2 μεταξυ μας ματς, το οποιο κριθηκε στο ποντο και βαση του συνολου του αγωνα ισως να το δικαιουταν πιο πολυ η Κηφησια. Και μιας και αναφερθηκε μεσα στην χρονια οτι η Κηφησια σπρωχτηκε απο την διαιτησια θα ηθελα να πω πως και εμεις στα μεταξυ μας παιχνιδια μπορει να ειχαμε καποια παραπονα οπως μπορει να πουνε πως ειχανε και οι αλλες ομαδες αλλα δεν θεωρω οπως καποιοι υπαινισσονται οτι αυτος ητανε ο λογος της επιτυχιας της συγκεκριμενης ομαδας. Και καλο θα ειναι το ωραιο και το καλο να το αναγνωριζουμε οσο και αν καποιες φορες δεν μας συμφερει. Για εμενα η Κηφησια περαν οσων ακουγονται δικαια ανεβηκε κατηγορια μιας και επαιξε με νεα παιδια ενα σχετικα απλο αλλα γρηγορο και καλοδουλεμενο μπασκετ το οποιο οπως φανηκε λιγες ομαδες καταφεραν να αντιμετωπισουν.

Και επειδη παραυπηρξα πολιτισμενος για το χαρακτηρα μου ερχομαι και στην τριτη και τελευταια μας ηττα απο το Πορτο Ραφτη εκτος εδρας, με μια ομαδα που εχουμε ανταλλαξει ορκους αγαπης. Ας ξεκινησω με το γεγονος πως και η νικη μας εντος και η ηττα μας εκτος ητανε περα για περα δικαιες. Οποιος πιστευει κατι αλλο μαλλον κομπλεξικος και τυφλος ειναι. Και επειδη δεν μου αρεσει να ομαδοποιω μιλαω για τα ατομα απο την ομαδα του Πορτο Ραφτη που εχουνε γραψει σε αυτο το φορουμ ( Katsman4 και Dragan#12# αν δεν κανω λαθος ) συν ενα τσαμπα-μαγκα που φοραγε το νουμερο 4 στο εκτος εδρας παιχνιδι μεταξυ των 2 ομαδων. Και για να γινω πιο συγκεκριμενος τα περισσοτερα αφορουν τον Katsman4 ο οποιος μεσα στην χρονια ψαχτηκε για την ιντριγκα και επειδη δεν μου αρεσει να αφηνω πραγματα κατω ουτε να ξεχναω, ενας απο τους λογους που γραφω εισαι εσυ μαγκα ( μιας και οπως λες φιλοι δεν ειμαστε και δεν νομιζω και να με ενδιεφερε ποτε να γινουμε).

Και τωρα λοιπον που εφτασε το τελος και εμεις ειμαστε στην Γ΄ και εσυ εμεινες αμανατι γιατι δεν μας λες την αποψη σου για την ομαδαρα σου που και που καταφερε 2 αγωνιστικες πριν το τελος να παει να ανεβει ευχαριστω θα επρεπε να λεει, ισως στο διονυσο που εκανε μια κοιλια. Γιατι δεν γραφεις με αυτο το γλαφυρο και πληρως περιγραφικο στυλ σου για το οτι το τρενο του Πορτο Ραφτη θα 'νε και του χρονου στη Δ'?Πως αισθανεσαι που η ομαδα που εδινες απο την αρχη του πρωταθληματος κοντρα στα προγνωστικα σου ( μεχρι που σταματησες να δινεις γιατι γινοσουνα γελοιος ) πηρε το πρωταθλημα? Εκτος εαν φταιγανε τα στεφανια του γηπεδου μας για αυτο. Και αντι εσυ ειδικα που ησουνα ο πιο επιθετικος απο ολους στα οσα εγραφες να κανεις ενα ποστ με το κεφαλι κατω και να πεις ενα συγχαρητηρια στις ομαδες που ανεβηκαν, και ειδκα στο Π.Α.Κ. ,και να μην ξαναμηλισεις τουλαχιστον για φετος , καθεσαι και απειλεις αν καταλαβα καλα τον navalier οτι ειναι μικρος ο κοσμος και να προσεχει τα λεγομενα του, ... και γυρω γυρω μελισσες. Πολυ θρασος μαγκα, παρα πολυ.

Βρε καλως το παιδι λοιπον !!! Η μοναδικη φορα που ητανε ισοβαθμες οι ομαδες ητανε τον Αυγουστο... Και αμα δεν σου αρεσανε τα φιλακια που σου δωσαμε ελα να στα ξαναδωσουμε του χρονου αμα θες στην Γ'. Σε ευχαριστουμε λοιπον για ολη την χρονια που ολο μιλαγες και τον μαιο που κρινοντε τα παντα καπως σου κοπηκε η μιλια. Αυτα για τους τσαμπα μαγκες στα PC.


Sorry αν σας κουρασα αλλα καποια πραγματα με θιγουνε και δεν εχω μαθει να το βουλωνω στην ζωη μου.

Ξανα συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες και του Πορτο Ραφτη συμπεριλαμβανομενου, καλη συνεχεια στην τελευταια αγωνιστικη και ας παει στα μπαραζ ο καλυτερος η ο πιο τυχερος.

Καλο καλοκαιρι και εις το επανιδειν. ΦΙΛΑΚΙΑ






Songailakom2

φιλε ζαμαν φου (αν μου επιτρεπεις την εκφραση) πραγματικα σωστο και δικαιο ποστ!!
ισως θα ηθελαν "πολλλλλοι" να παιζουν σε μια ομαδα οπους του ΠΑΚ η της ΚΗΦΙΣΙΑΣ... η να καταφερουν κατι αναλογο.
εξου και η συμπεριφορα μερικων μερικων !!!
συγχαρητηρια στην ομαδα σου επειδη την "ειδα" στο λεω και σε ολες τις αλλες μπασκετικες προσπαθειες ολων τον ομαδων ! !
katsman4
QUOTE(ZanManFu @ Apr 13 2011, 18:55 ) *
Καλησπερα σε ολους τους χρηστες και τους απλους επισκεπτες του φορουμ. Και εγω μεχρι σημερα απλως επισκεπτης ημουνα αλλα με αφορμη το τελος του πρωταθληματος ( οσον αφορα τις πρωτες 2 θεσεις και την τριτη να παιζεται αναμεσα σε 3 ομαδες μεχρι και την τελευταια αγωνιστικη) θα ηθελα να γραψω 2-3 πραγματακια.

Κατ αρχας επειδη δεν μου αρεσει ο απροσωπος χαρακτηρας του φορουμ αλλα και του ιντερνετ γενικοτερα και επειδη εχω μαθει οταν μιλαω να ξερει ο απεναντι μου ποιος του μιλαει και σε ποιον απευθυνεται θα ηθελα να σας συστηθω. Λεγομαι Δημητρης, ειμαι 25 χρονων και παιζω στο Π.Α.Κ. με το νουμερο 12. Αυτα για οσους παρεξηγηθουν η θυχτουν με αυτα που θα γραψω γιατι ολοι πισω απο οθονες ειναι μαγκες και νταηδες.
Συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες του πρωταθληματος γιατι ητανε ενα πραγματικα ενδιαφερον και ανταγωνιστικο πρωταθλημα με τις περισσοτερες θεσεις να κρινονται στις τελευταιες 3 αγωνιστικες. Θεωρω πως η τελικη καταταξη του πρωταθληματος αντικατοπτριζει δικαια την προσπαθεια το ταλεντο και την δουλεια που εγινε μεσα στις ομαδες σε γενικες γραμμες. Οποια ομαδα και αν καταλαβει την τριτη θεση αναμεσα σε Διονυσο, Παληνη και Λαγονησι θεωρω πως θα το δικαιουται, με μια μικρη προτιμηση προς το Διονυσο γιατι κατεμε ειναι πιο ομαδα.

Και μετα τα εισαγωγικα ας περασω στο ψητο το οποιο αφορα την ανασκοπηση του πρωταθληματος για την ομαδα μου το Π.Α.Κ. και καποιες σκορπιες αποψεις για καποια ατομα και ομαδες τις κατηγοριας. Για εμενα και αλλα 4 παιδια απο την ομαδα η χαρα της ανοδου και της κατακτησης του πρωταθληματος ειναι διπλη μιας και περισυ φτασαμε πολυ κοντα αλλα δεν τα καταφεραμε στο τελος ( Ισως και να μην το αξιζαμε γιατι οτι και να λεμε στα λογια το γηπεδο ειναι ο μοναδικος κριτης του καθε παιχτη και της καθε ομαδας ). Φετος με σαφως καλυτερο ροστερ και καλυτερο προπονητη τα καταφεραμε περα για περα δικαια θεωρω. Γιατι οπως και στην ζωη ετσι και στον αθλητισμο τιποτα δεν σου χαριζεται αλλα το κατακτας με κοπο και προσπαθεια, και πραγματικα φετος χυσαμε κιλα ιδρωτα για να τα καταφερουμε. Συγχαρητηρια σε ολη την ομαδα και σε ολους οσους βρισκονται γυρω απο αυτην.

Στο φετινο πρωταθλημα καταφεραμε να τερματισουμε πρωτοι με μολις 3 ηττες , οι οποιες ολες τους, για διαφορετικους λογους η καθε μια, ητανε δικαιες. Η πρωτη απο το Λαγονησι στην εδρα μας , σε ενα ματς στο οποιο δεν σταυρωσαμε σουτ για σουτ ισως και λιγο αγχωμενοι , μια ομαδα που στο συγκεκριμενο ματς εδειξε πως ειχε το υλικο και την διαθεση να παει ψηλα και ισως αμα δεν διαλυοτανε να τα καταφερνε. Η δευτερη απο την Κηφησια εκτος εδρας ενα πραγματικο ντερπυ , οπως ητανε και τα 2 μεταξυ μας ματς, το οποιο κριθηκε στο ποντο και βαση του συνολου του αγωνα ισως να το δικαιουταν πιο πολυ η Κηφησια. Και μιας και αναφερθηκε μεσα στην χρονια οτι η Κηφησια σπρωχτηκε απο την διαιτησια θα ηθελα να πω πως και εμεις στα μεταξυ μας παιχνιδια μπορει να ειχαμε καποια παραπονα οπως μπορει να πουνε πως ειχανε και οι αλλες ομαδες αλλα δεν θεωρω οπως καποιοι υπαινισσονται οτι αυτος ητανε ο λογος της επιτυχιας της συγκεκριμενης ομαδας. Και καλο θα ειναι το ωραιο και το καλο να το αναγνωριζουμε οσο και αν καποιες φορες δεν μας συμφερει. Για εμενα η Κηφησια περαν οσων ακουγονται δικαια ανεβηκε κατηγορια μιας και επαιξε με νεα παιδια ενα σχετικα απλο αλλα γρηγορο και καλοδουλεμενο μπασκετ το οποιο οπως φανηκε λιγες ομαδες καταφεραν να αντιμετωπισουν.

Και επειδη παραυπηρξα πολιτισμενος για το χαρακτηρα μου ερχομαι και στην τριτη και τελευταια μας ηττα απο το Πορτο Ραφτη εκτος εδρας, με μια ομαδα που εχουμε ανταλλαξει ορκους αγαπης. Ας ξεκινησω με το γεγονος πως και η νικη μας εντος και η ηττα μας εκτος ητανε περα για περα δικαιες. Οποιος πιστευει κατι αλλο μαλλον κομπλεξικος και τυφλος ειναι. Και επειδη δεν μου αρεσει να ομαδοποιω μιλαω για τα ατομα απο την ομαδα του Πορτο Ραφτη που εχουνε γραψει σε αυτο το φορουμ ( Katsman4 και Dragan#12# αν δεν κανω λαθος ) συν ενα τσαμπα-μαγκα που φοραγε το νουμερο 4 στο εκτος εδρας παιχνιδι μεταξυ των 2 ομαδων. Και για να γινω πιο συγκεκριμενος τα περισσοτερα αφορουν τον Katsman4 ο οποιος μεσα στην χρονια ψαχτηκε για την ιντριγκα και επειδη δεν μου αρεσει να αφηνω πραγματα κατω ουτε να ξεχναω, ενας απο τους λογους που γραφω εισαι εσυ μαγκα ( μιας και οπως λες φιλοι δεν ειμαστε και δεν νομιζω και να με ενδιεφερε ποτε να γινουμε).

Και τωρα λοιπον που εφτασε το τελος και εμεις ειμαστε στην Γ΄ και εσυ εμεινες αμανατι γιατι δεν μας λες την αποψη σου για την ομαδαρα σου που και που καταφερε 2 αγωνιστικες πριν το τελος να παει να ανεβει ευχαριστω θα επρεπε να λεει, ισως στο διονυσο που εκανε μια κοιλια. Γιατι δεν γραφεις με αυτο το γλαφυρο και πληρως περιγραφικο στυλ σου για το οτι το τρενο του Πορτο Ραφτη θα 'νε και του χρονου στη Δ'?Πως αισθανεσαι που η ομαδα που εδινες απο την αρχη του πρωταθληματος κοντρα στα προγνωστικα σου ( μεχρι που σταματησες να δινεις γιατι γινοσουνα γελοιος ) πηρε το πρωταθλημα? Εκτος εαν φταιγανε τα στεφανια του γηπεδου μας για αυτο. Και αντι εσυ ειδικα που ησουνα ο πιο επιθετικος απο ολους στα οσα εγραφες να κανεις ενα ποστ με το κεφαλι κατω και να πεις ενα συγχαρητηρια στις ομαδες που ανεβηκαν, και ειδκα στο Π.Α.Κ. ,και να μην ξαναμηλισεις τουλαχιστον για φετος , καθεσαι και απειλεις αν καταλαβα καλα τον navalier οτι ειναι μικρος ο κοσμος και να προσεχει τα λεγομενα του, ... και γυρω γυρω μελισσες. Πολυ θρασος μαγκα, παρα πολυ.

Βρε καλως το παιδι λοιπον !!! Η μοναδικη φορα που ητανε ισοβαθμες οι ομαδες ητανε τον Αυγουστο... Και αμα δεν σου αρεσανε τα φιλακια που σου δωσαμε ελα να στα ξαναδωσουμε του χρονου αμα θες στην Γ'. Σε ευχαριστουμε λοιπον για ολη την χρονια που ολο μιλαγες και τον μαιο που κρινοντε τα παντα καπως σου κοπηκε η μιλια. Αυτα για τους τσαμπα μαγκες στα PC.


Sorry αν σας κουρασα αλλα καποια πραγματα με θιγουνε και δεν εχω μαθει να το βουλωνω στην ζωη μου.

Ξανα συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες και του Πορτο Ραφτη συμπεριλαμβανομενου, καλη συνεχεια στην τελευταια αγωνιστικη και ας παει στα μπαραζ ο καλυτερος η ο πιο τυχερος.

Καλο καλοκαιρι και εις το επανιδειν. ΦΙΛΑΚΙΑ


Τη λέξη (αλλά και έννοια) φίλε, την απευθύνω
ή σε άτομο που γνωρίζω και για εμένα αξίζει αυτό το χαρακτηρισμό
ή σε άτομο που δεν γνωρίζω, όπου τη δίνω εξ 'αρχής και μέχρι να αποδείξει ότι δεν το αξίζει.
Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο λοιπόν να καταλάβεις ότι ο navalier αφού αναφέρθηκε σε μένα (και αν δεν το θυμάσαι ανέτρεξε στα post του) δεν αξίζει για κανένα λόγο αυτό το χαρακτηρισμό.

Νταής δεν το έπαιξα ποτέ, πόσο μάλλον πίσω από μια οθόνη όπως λες. Όταν λοιπόν του έγραψα να προσέχει τα λεγόμενα του, τι νομίζεις ότι εννοούσα? ότι θα τον βρω και θα τον σπάσω στο ξύλο? Ήμαρτον ρε, σιγά μη κατέβω και με αλυσίδες ή σιδερογροθιές (ή με ρόπαλο σαν μπασκετικός νεάντερταλ που λέει κι ο ανυπέρβλητος προπονητής σου) ! Επειδή είναι μικρός όμως θα πρέπει πρώτα η γλώσσα του να είναι ανάλογη της ηλικίας του γιατί δεν ξέρεις ποτέ, ίσως (ίσως και όχι) και να μας φέρει η ζωή σε κάποια κοινή ομάδα!! Γι' αυτό, τη λέξη θρασύτητα δεν τη δέχομαι!

Ο τσάμπα -μάγκας με το #4 τι ακριβώς σου έκανε και τον θυμάσαι τοοοσο καλά??

Αν αξίζατε να είστε στην πρώτη θέση ή όχι, δεν έχει σημασία! Σημασία έχει ότι γράφει ο βαθμολογικός πίνακας.
Συγχαρητήρια λοιπόν,
στην ομάδα με το θρύλο των 5 ηπείρων και 7 θαλασσών, τον αυτοδιαφημιζόμενο και τιτανομεγιστοτεράστιο προπονητή της, ο οποίος κατέχει γαλόνια, επωμίδες και παράσημα από άλλους γαλαξίες (ίσως ΚΑΙ σύμπαντα) αλλά συγχρόνως γίνεται (αλλά και κάνει την ομάδα του) ρεζίλι βάλλοντας φραστικά εναντίον άλλων, κρύβοντας τον εαυτό του πίσω από προσωπεία και βγάζοντας τα άπλυτα της ομάδας σε αυτό το forum,
στην ομάδα που διαθέτει στις τάξεις τις, περήφανους νέους που δεν έχουν μάθει να το βουλώνουν στη ζωή τους, και που επιλέγουν να προσβάλουν θέλοντας να κρύψουν τη δικιά τους αφάνεια,
στην ομάδα που έχει τη τύχη όμως να διαθέτει και παίχτες με χαρακτήρα και ήθος σαν τον dimitrisdk7.

Θα σου απαντούσα και για τα φιλάκια, αλλά θα πέσω στο επίπεδο σου και εκεί κάτω είσαι σίγουρα καλύτερος λόγω εμπειρίας!
Peritri
O κ. Παναγιώτης ξέρει ότι χαλάτε το image του συλλόγου διαπληκτιζόμενοι δημοσίως στο διαδίκτυο;;; (στα παιδιά του ΠΑΚΧ απευθύνομαι)
navalier
QUOTE(katsman4 @ Apr 14 2011, 12:56 ) *
Τη λέξη (αλλά και έννοια) φίλε, την απευθύνω
ή σε άτομο που γνωρίζω και για εμένα αξίζει αυτό το χαρακτηρισμό
ή σε άτομο που δεν γνωρίζω, όπου τη δίνω εξ 'αρχής και μέχρι να αποδείξει ότι δεν το αξίζει.
Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο λοιπόν να καταλάβεις ότι ο navalier αφού αναφέρθηκε σε μένα (και αν δεν το θυμάσαι ανέτρεξε στα post του) δεν αξίζει για κανένα λόγο αυτό το χαρακτηρισμό.

Νταής δεν το έπαιξα ποτέ, πόσο μάλλον πίσω από μια οθόνη όπως λες. Όταν λοιπόν του έγραψα να προσέχει τα λεγόμενα του, τι νομίζεις ότι εννοούσα? ότι θα τον βρω και θα τον σπάσω στο ξύλο? Ήμαρτον ρε, σιγά μη κατέβω και με αλυσίδες ή σιδερογροθιές (ή με ρόπαλο σαν μπασκετικός νεάντερταλ που λέει κι ο ανυπέρβλητος προπονητής σου) ! Επειδή είναι μικρός όμως θα πρέπει πρώτα η γλώσσα του να είναι ανάλογη της ηλικίας του γιατί δεν ξέρεις ποτέ, ίσως (ίσως και όχι) και να μας φέρει η ζωή σε κάποια κοινή ομάδα!! Γι' αυτό, τη λέξη θρασύτητα δεν τη δέχομαι!

Ο τσάμπα -μάγκας με το #4 τι ακριβώς σου έκανε και τον θυμάσαι τοοοσο καλά??

Αν αξίζατε να είστε στην πρώτη θέση ή όχι, δεν έχει σημασία! Σημασία έχει ότι γράφει ο βαθμολογικός πίνακας.
Συγχαρητήρια λοιπόν,
στην ομάδα με το θρύλο των 5 ηπείρων και 7 θαλασσών, τον αυτοδιαφημιζόμενο και τιτανομεγιστοτεράστιο προπονητή της, ο οποίος κατέχει γαλόνια, επωμίδες και παράσημα από άλλους γαλαξίες (ίσως ΚΑΙ σύμπαντα) αλλά συγχρόνως γίνεται (αλλά και κάνει την ομάδα του) ρεζίλι βάλλοντας φραστικά εναντίον άλλων, κρύβοντας τον εαυτό του πίσω από προσωπεία και βγάζοντας τα άπλυτα της ομάδας σε αυτό το forum,
στην ομάδα που διαθέτει στις τάξεις τις, περήφανους νέους που δεν έχουν μάθει να το βουλώνουν στη ζωή τους, και που επιλέγουν να προσβάλουν θέλοντας να κρύψουν τη δικιά τους αφάνεια,
στην ομάδα που έχει τη τύχη όμως να διαθέτει και παίχτες με χαρακτήρα και ήθος σαν τον dimitrisdk7.

Θα σου απαντούσα και για τα φιλάκια, αλλά θα πέσω στο επίπεδο σου και εκεί κάτω είσαι σίγουρα καλύτερος λόγω εμπειρίας!



Οσο συνεχιζεις να postαρεις με αυτο το ειρωνικο υφακι αλλο τοσο και δε θα το βουλωνω...Τις εκφρασεις αυτες κρατα τες για τους συμπαικτες σου τους "φιλους" σου και οποιους αλλους τις ανεχονται τελος παντων..Και αν ποτε βρεθουμε στην ιδια ομαδα το πρωτο που θα κανω θα ειναι να σε μαθω τροπους...Γιατι δεν ξερω ποσο χρονων μπορει να εισαι, η συμπεριφορα σου παντως ειναι συμπεριφορα 12χρονου...Αν θες μπορεις να συνεχιζεις να συκοφαντεις,να απειλεις κλπ κλπ..Το μονο που κανεις ειναι να γελιοποιεισαι...
ZanManFu
QUOTE (katsman4 @ Apr 14 2011, 12:56 ) *
Τη λέξη (αλλά και έννοια) φίλε, την απευθύνω
ή σε άτομο που γνωρίζω και για εμένα αξίζει αυτό το χαρακτηρισμό
ή σε άτομο που δεν γνωρίζω, όπου τη δίνω εξ 'αρχής και μέχρι να αποδείξει ότι δεν το αξίζει.
Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο λοιπόν να καταλάβεις ότι ο navalier αφού αναφέρθηκε σε μένα (και αν δεν το θυμάσαι ανέτρεξε στα post του) δεν αξίζει για κανένα λόγο αυτό το χαρακτηρισμό.

Νταής δεν το έπαιξα ποτέ, πόσο μάλλον πίσω από μια οθόνη όπως λες. Όταν λοιπόν του έγραψα να προσέχει τα λεγόμενα του, τι νομίζεις ότι εννοούσα? ότι θα τον βρω και θα τον σπάσω στο ξύλο? Ήμαρτον ρε, σιγά μη κατέβω και με αλυσίδες ή σιδερογροθιές (ή με ρόπαλο σαν μπασκετικός νεάντερταλ που λέει κι ο ανυπέρβλητος προπονητής σου) ! Επειδή είναι μικρός όμως θα πρέπει πρώτα η γλώσσα του να είναι ανάλογη της ηλικίας του γιατί δεν ξέρεις ποτέ, ίσως (ίσως και όχι) και να μας φέρει η ζωή σε κάποια κοινή ομάδα!! Γι' αυτό, τη λέξη θρασύτητα δεν τη δέχομαι!

Ο τσάμπα -μάγκας με το #4 τι ακριβώς σου έκανε και τον θυμάσαι τοοοσο καλά??

Αν αξίζατε να είστε στην πρώτη θέση ή όχι, δεν έχει σημασία! Σημασία έχει ότι γράφει ο βαθμολογικός πίνακας.
Συγχαρητήρια λοιπόν,
στην ομάδα με το θρύλο των 5 ηπείρων και 7 θαλασσών, τον αυτοδιαφημιζόμενο και τιτανομεγιστοτεράστιο προπονητή της, ο οποίος κατέχει γαλόνια, επωμίδες και παράσημα από άλλους γαλαξίες (ίσως ΚΑΙ σύμπαντα) αλλά συγχρόνως γίνεται (αλλά και κάνει την ομάδα του) ρεζίλι βάλλοντας φραστικά εναντίον άλλων, κρύβοντας τον εαυτό του πίσω από προσωπεία και βγάζοντας τα άπλυτα της ομάδας σε αυτό το forum,
στην ομάδα που διαθέτει στις τάξεις τις, περήφανους νέους που δεν έχουν μάθει να το βουλώνουν στη ζωή τους, και που επιλέγουν να προσβάλουν θέλοντας να κρύψουν τη δικιά τους αφάνεια,
στην ομάδα που έχει τη τύχη όμως να διαθέτει και παίχτες με χαρακτήρα και ήθος σαν τον dimitrisdk7.

Θα σου απαντούσα και για τα φιλάκια, αλλά θα πέσω στο επίπεδο σου και εκεί κάτω είσαι σίγουρα καλύτερος λόγω εμπειρίας!



Πρεπει να κουβαλας πολλα κομπλεξ ρε παλικαρι πανω σου πραγματικα. Δεν εισαι υποχρεωμενος να πεις συγχαρητηρια ουτε σε αναγκασε κανενας , αλλα αμα τα πεις, πεστα ειλικρινα και ασε τα ειρωνικα σχολιακια. Διοτι στο μιας σελιδας ποστ που εγραψα, και προφανως δεν σου αρεσε και πολυ, εσυ απαντησες με ενα δικο σου που δεν αναφερεσε καν στο μπασκετ παρα μονο κανεις κατι φτηνα αστειακια. Και μιας και το ανεφερες θα ηθελα να μου πεις και την προσωπικη σου αποψη για το εαν το αξιζαμε. Σιγουρα δεν σου γεμιζαμε το ματι απο την αρχη αλλα μηπως αλλαξες γνωμη κατα την διαρκεια της χρονιας?

Επισης εισαι τυχερος γιατι ο περηφανος νεαρος θα σου παραδωσω αλλο ενα μαθημα ζωης αφιλοκερδος. Θα επρεπε να εχεις μαθει, στην καριερα που εχεις σαν μπασκετμπολιστας αλλα και σαν ανθρωπος, οτι 1ον το σεβασμο τον κερδιζεις δεν σου επιβαλλεται και 2ον δεν εχει σημασια ποιος λεει κατι αλλα αν αυτο το κατι ειναι σωστο. Οποτε κανε μια προσθεση αυτων των 2 και βγαλε τα συμπερασματα σου, γιατι αν ειναι ο "μικρος και ο " νεαρος " να μιλανε και να συμπεριφερονται πιο ωριμα και πιο σωστα απο εσενα κατι παει στραβα.

Οσο για τα επιπεδα και τα κουραφεξαλα που γραφεις και επειδη επικαλεισαι το θεμα μνημη, καλο θα ητανε να ανατρεξεις και εσυ στα ποστ σου και να δεις πως οτι "προσβλητικο" γραφω ειναι ακριβως βασισμενο σε οσα εχεις γραψει μεσα στην χρονια και σε προκαλω να τα κοιταξεις ενα-ενα και να μου πεις. Αλλα μαλλον οταν τα εγραφες δεν υπολογιζες σε αυτο το τελος ετσι? Σιγουρα οχι. Θα πρεπει να μαθεις λοιπον να εχεις και "καρυδια" να παραδεχεσαι καποια πραγματα, γιατι το Σεπτεμβρη και το Γεναρη ολοι μπορουν να μιλανε αλλα τον Απριλη λιγοι, και να μην ψαχνεις κατα φαντασιαν εχθρους και θεωριες συνομωσιες γυρω σου.

Εν κατακλειδι, εσυ συγκεκριμενα ησουνα απο τους πιο εριστικους θαμωνες του φορουμ ,και επειδη στη ζωη εχουνε σημασια οι πραξεις και οχι τα λογια , αποφασισα να σου γραψω ενα ποστ απατωντας οσο το δυνατον καλυτερα σε οσα αναφερθηκες μεσα στην χρονια τωρα που εμεις ειμαστε πρωταθλητες και εσυ ετοιμαζεις τα μαγιο και τις ομπρελες σου. Μαθε οτι οσο πιο πολλα γραφεις , τοσο πιο πολυ "ανοιγεσαι" και αρα τοσο πιο μεγαλη θα ειναι και η κατραπακια στο τελος.

Υ.Γ. 1 Αμα θες να μην παρεξηγουνται τα λογια σου να τα γραφεις λιγο πιο ξεκαθαρα γιατι με τα περισσοτερα ατομα που μιλησα για το συγκεκριμενο ποστ αυτο που καταλαβα εγω καταλαβαν, και επειδη γενικα γραφεις μισολογα και καπως ειρωνικα φροντισε να το δουλεψεις το συγκεκριμενο θεμα αμα θες να μην παρεξηγουνται αυτα που γραφεις.

Υ.Γ. 2 Ναι γιατι οχι φιλε Songailakom2, αν και απλα την αποψη μου εγραψα οτι οι συγκεκριμενες ομαδες πηρανε αυτο που αξιζανε.

Υ.Γ. 3 Peritri χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν ( ουτε εσενα ουτε τον Κυριο Παναγιωτη ) ειμαι μεγαλο παιδι και δεν θα παρω την αδεια κανενος για να γραψω την αποψη μου καπου. Κατεμε οταν δεν γραφεις ποιος εισαι και απλα αναφερεις σε ποια ομαδα παιζεις τοτε ναι μπορει καποιος να ισχυριστει πως αυτα που γραφεις εκφραζουν και την ομαδα σου η τελος παντων δεν ξερεις απο που προερχονται. Εγω φιλε μου το πρωτο πραγμα που εκανα ητανε να γραψω ποιος ειμαι και πως με λενε οποτε δεν χαλω το ιματζ κανενος παρα μονο εκφραζω την προσωπικη μου αποψη.
teodor
QUOTE(BILLY9 @ Apr 10 2011, 19:58 ) *
Καλύτερος προπονητής της κατηγορίας??????????
εγώ ψηφίζω δαγκωτό τον προπονητή του λαγονησίου. Μπασκετικός , βλέπει γήπεδο, λίγο υπέρβαρος μεν αλλά με καλό σουτ απο το high post...

Για να αφήσω την πλάκα ένα ψήφο υπέρ του Θοδωρή Μόσχου απο τον Λαγονήσι







Μεχρι 10 λεξεις ευρω 9
εντονα γραμματα ευρω 15
κεφαλαια γραμματα ευρω 25
μαυρο πλαισιο ευρω 30
Μεγαλυτερες διαφημισεις κατοπιν συννενοησης




θυμιζουν λιγο μαρθα βουρτση οι τελευταιες σελιδες του τοπικ





καλυτεροι παιχτες- μπηχτες

με αποσταση απο τους αλλους ,ο λιγο πριν την συνταξη παιχτης του RABBIT ISLAND ΕΤΩΝ 51 που φορα το 60( τοτε γεννηθηκε)

ο ασος Νο8 του ΠΑΚ
το γκαρντ που παιζει και 4αρι της παλληνης
ο ψηλος του πορτο ραφτη(λουκος)
ολα τα μεγαλα σε ηλικια παιδια της κηφισιας
ο γκαρντ του μαραθωνα













dominik
Μετά την ήττα του Πόρτο(που ίσως και να περίμεναν αρκετοί μετά την αγωνιστική
άνοδο του Κρυονερίου στο Β μισό του πρωταθλήματος και την δεδομένη κακή συγκομιδή
του Πόρτο στα εκτός έδρας ματς)οι διεκδικητές της τρίτης θέσης μείναν τρεις..Λαγονήσι Διόνυσος Παλλήνη! 41.gif
Η αυριανή αγωνιστική επομένως θα καθορίσει αυτόν που θα πάει στα μπαράζ(είτε απευθείας άνοδο)!!
Το πιο σημαντικό ματς θα γίνει στην Παλλήνη όπου η ομώνυμη ομάδα αναμετράται με το Λαγονήσι, ενώ
ο Διόνυσος στο άλλο σημαντικό παιχνίδι υποδέχεται το Μαραθώνα και τα ενδεχόμενα είναι τα εξής :
1.νίκη Λαγονησίου που θα οδηγήσει σε απευθείας άνοδο την ομάδα ανεξαρτήτως αποτελέσματος στον άλλο αγώνα shot.gif
2.νίκη Παλλήνης και νίκη Διονύσου,που θα οδηγήσει στην άνοδο την ομάδα των Βορείων Προαστίων 68.gif
3.νίκη της Παλλήνης και ήττα του Διόνυσου που θα σημάνει την έναρξη πανηγυρισμών στην
Παλλήνη από τη λαοθάλασσα που θα έχει κατακλείσει κάθε γωνιά του γηπέδου wav.gif thumbsup.gif

Όσο για τις διαμάχες που υπάρχουν στο τόπικ,παιδιά Δ έσκα παίζουμε,αν είναι να χαλάμε τη ζαχαρένια μας αντι να
απολαμβάνουμε το χομπι μας τοτε..αλίμονο μας peace.gif

Καλύτερη πεντάδα,χωρίς να χω δει Λαγονήσι και Διόνυσο..
1.το πλευ του ΠΑΚ
2.με μας είχε παίξει αρκετά καλά το 10 της Κηφισιάς
3.το δυάρι του ΠΑΚ
4.το 8 της Παλλήνης
5.ο ψηλός του Λαγονησίου

Να στε καλά icon_wave.gif
katsman4
"Το πιο ηλίθιο πράγμα που μπορεί να κάνει κάποιος είναι να το παίζει έξυπνος!"

Σου είμαι ευγνώμων λοιπόν για το μάθημα ζωής που μου παραδίδεις αφιλοκερδώς. Σε κατατάσσω στη κατηγορία "Παράδειγμα προς αποφυγήν" και μάλιστα...σε αρκετά υψηλή θέση.

Ας γράφετε και να εκφράζεστε όπως ακριβώς θέλετε, εσείς αποκαλύπτετε τη νοητική σας γύμνια. Στο κάτω κάτω με αυτή θα πορευθείτε στη ζωή σας.

Αυτά, πάω λοιπόν να ξεθάψω την ομπρέλα μου!!
Kobe24
Η ομάδα που υποστηρίζω και παρακολουθώ απο τον όμιλο η παλλήνη, κατεβαίνει σήμερα στο ντέρμπι χωρίς τους 2 καλύτερους της παίκτες λόγω τραυματισμού και ίωσης, και ο βασικός ψηλός είναι φαντάρος και δεν κατάφερε να πάρει άδεια. Ελπίζω οι πιτσιρικάδες της ομάδας να τα δώσουν όλα αλλά μαλλον αυτό να μην είναι αρκετό αφού δεν έχουν το ειδικό βάρος να σηκώσουν στις πλάτες τους την ομάδα σε ένα τόσο δύσκολο παιχνίδι. Εννοείται πως αυτή η εξέλιξη καθιστά την ομάδα του Λαγονησίου ακλόνητο φαβορί για την νίκη και την κατάληψη της τρίτης θέσης αφού τον Διόνυσο τον κερδίζει στην ισοβαθμία.
dominik
Ήττα για την Παλλήνη στο τελευταίο ματς της σεζόν και δίκαιη επικράτηση
του Λαγονησίου μπροστά σε πολύ κόσμο που είχε γεμίσει σε μεγάλο βαθμό το κλειστό!
Παρόλα αυτά, η εμφάνισή μας ήταν Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-Η και χάσαμε με κάτω τα χέρια
46-71..
Το Λαγονήσι παίζοντας άμυνα-ταμπούρι για 40 λεπτά(και οι 5 μέσα από τις γραμμές του
τριπόντου)αποσυντόνισε τελείως την Παλλήνη που στο ημίχρονο βρισκόταν πίσω με
24-30.Στο τρίτο δεκάλεπτο το Λαγονήσι με έναν καταιγισμό τριπόντων και εύστοχων σουτ
άνοιξε την ψαλίδα στους 20 και κάπου εκεί το παιχνίδι τελείωσε...
Συγχαρητήρια στο Λαγονήσι για την κατάκτηση της 3ης θέσης και καλή συνέχεια(αν υπάρξουν μπαράζ)
Να στε καλά icon_wave.gif

υ.γ.εύχομαι ο Διόνυσος να μην έχασε από το Μαραθώνα....
Aias

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 66 - 44 (Ημ. 31-20)
varabas
QUOTE(dominik @ Apr 15 2011, 23:17 ) *
Το Λαγονήσι παίζοντας άμυνα-ταμπούρι για 40 λεπτά(και οι 5 μέσα από τις γραμμές του
τριπόντου)αποσυντόνισε τελείως την Παλλήνη που στο ημίχρονο βρισκόταν πίσω με
24-30.Στο τρίτο δεκάλεπτο το Λαγονήσι με έναν καταιγισμό τριπόντων και εύστοχων σουτ
άνοιξε την ψαλίδα στους 20 και κάπου εκεί το παιχνίδι τελείωσε...
Συγχαρητήρια στο Λαγονήσι για την κατάκτηση της 3ης θέσης και καλή συνέχεια(αν υπάρξουν μπαράζ)
Να στε καλά icon_wave.gif

Συγχαρητήρια στην ομάδα του Λαγονησίου για την νίκη του. Αν όμως θέλει να σταθεί σε παραπάνω κατηγορίες πρέπει να αφήσει τα χαρακώματα και να αντιμετωπίζει τους αντιπάλους του σώμα με σώμα.
Αυτό που είδαμε δεν ήταν ζώνη αλλά ο Παπαφλέσσας με τα παλικάρια του στην μάχη στο Μανιάκι.
Μεγάλα λάθη των διοικήσεων να πιέζουν προπονητές για να ανεβάσουν κατηγορίες την ομάδα ενώ δεν έχει έρθει η ώρα της γιατί δεν έχει τα απαραίτητα εφόδια.
Μεγάλα λάθη των προπονητών που λόγω των πιέσεων οδηγούνται σε τέτοιες πρακτικές καταστρέφοντας θέαμα και άθλημα.
Για όσους φίλους έχουν αντιρρήσεις σ’ αυτά που αναφέρω, ζώνη με ζώνη έχει τεράστια διαφορά όχι στην διάταξή της αλλά στην φιλοσοφία της.
Στην Δ ΕΣΚΑ είστε. Μάθετε πρώτα στα παιδιά πως παίζεται το μπάσκετ και μετά ανεβαίνοντας τις κατηγορίες τα διάφορα τρίκ που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να κερδίζετε παιχνίδια.
teodor
QUOTE(varabas @ Apr 16 2011, 08:27 ) *
Συγχαρητήρια στην ομάδα του Λαγονησίου για την νίκη του. Αν όμως θέλει να σταθεί σε παραπάνω κατηγορίες πρέπει να αφήσει τα χαρακώματα και να αντιμετωπίζει τους αντιπάλους του σώμα με σώμα.
Αυτό που είδαμε δεν ήταν ζώνη αλλά ο Παπαφλέσσας με τα παλικάρια του στην μάχη στο Μανιάκι.
Μεγάλα λάθη των διοικήσεων να πιέζουν προπονητές για να ανεβάσουν κατηγορίες την ομάδα ενώ δεν έχει έρθει η ώρα της γιατί δεν έχει τα απαραίτητα εφόδια.
Μεγάλα λάθη των προπονητών που λόγω των πιέσεων οδηγούνται σε τέτοιες πρακτικές καταστρέφοντας θέαμα και άθλημα.
Για όσους φίλους έχουν αντιρρήσεις σ’ αυτά που αναφέρω, ζώνη με ζώνη έχει τεράστια διαφορά όχι στην διάταξή της αλλά στην φιλοσοφία της.
Στην Δ ΕΣΚΑ είστε. Μάθετε πρώτα στα παιδιά πως παίζεται το μπάσκετ και μετά ανεβαίνοντας τις κατηγορίες τα διάφορα τρίκ που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να κερδίζετε παιχνίδια.







τουβλο Δ3 lover - billy9 ειστε οι ανθρωποι μου
και του χρονου θα πορευθουμε ολοι παρεα,,
για μια ελλαδα νεα με ιστορια,
ΖΗΤΩ Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ











ringo
εχει αρχισει να ακουγεται πως εχει ξεκινησει προπονησεις ο κολοκοτρωνης σε ομαδα της δ εσκα μετα το διαστρεμα που υπεστει σε μαχη σωμα με σωμα σε ενα ντερμπι.ενω ο υψηλαντης θα ηγηθει σαν coach σε ομαδα της δ εσκα κατατροπονωντας τους υπολοιπους κατακτητες της κατηγοριας.ο καραισκακης που ειχε δελτιο φετος??????????????????
Touvlo-d3 Lover
QUOTE (teodor @ Apr 16 2011, 10:07 ) *
τουβλο Δ3 lover - billy9 ειστε οι ανθρωποι μου
και του χρονου θα πορευθουμε ολοι παρεα,,
για μια ελλαδα νεα με ιστορια,
ΖΗΤΩ Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ


Ξέρεις τα πάντα αρχιτέκτονα...Εσύ που με έμαθες μπάσκετ, που με μαθαίνεις ιστορία, θέλω να με μάθεις και κτηνοτροφία και από τούβλο να γίνω πρόβατο και να μπω και εγώ μέσα στη 40λεπτη στρούγγα που στήνεις μέσα στο ζωγραφιστό...

Λαγονήσι-Θρησκεία-Κτηνοτροφία
teodor
QUOTE(ringo @ Apr 16 2011, 10:33 ) *
εχει αρχισει να ακουγεται πως εχει ξεκινησει προπονησεις ο κολοκοτρωνης σε ομαδα της δ εσκα μετα το διαστρεμα που υπεστει σε μαχη σωμα με σωμα σε ενα ντερμπι.ενω ο υψηλαντης θα ηγηθει σαν coach σε ομαδα της δ εσκα κατατροπονωντας τους υπολοιπους κατακτητες της κατηγοριας.ο καραισκακης που ειχε δελτιο φετος??????????????????





Ειρωνικος πολυ εισαι φιλτατε και στη φωτο φαινεσαι ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ, μηπως θες ναρθεις και συ να παιζουμε ολοι μαζι του χρονου και να κερναω τις μπυρες ;
Ρωταω επειδη χτες με τη ζωνη μεσα στη ρακετα καναμε κατι πρωτογνωρο , ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΑΜΕ το μπασκετ
Νομιζω οτι ταιριαζεις,
BILLY9
Συμφωνώ φίλε teodor!!! Προχωράμε σε μια νέα εποχή......... Ελπίζω το Δ.Ν.Τ να μας αφήσει να φτιάξουμε την ομάδα που θέλουμε!!!!!
ringo
teodoraki τετραγωνο ειναι και το ρινγκ μαλλον ψαχνεις για ενα καλο kickboxer να ψαχτεις και στην κ1 ιαπωνιας εχει πολλα ταλεντα..
tigio
[quote name='varabas' date='Apr 16 2011, 07:27 ' post='479365']
Συγχαρητήρια στην ομάδα του Λαγονησίου για την νίκη του. Αν όμως θέλει να σταθεί σε παραπάνω κατηγορίες πρέπει να αφήσει τα χαρακώματα και να αντιμετωπίζει τους αντιπάλους του σώμα με σώμα.
Αυτό που είδαμε δεν ήταν ζώνη αλλά ο Παπαφλέσσας με τα παλικάρια του στην μάχη στο Μανιάκι.
Μεγάλα λάθη των διοικήσεων να πιέζουν προπονητές για να ανεβάσουν κατηγορίες την ομάδα ενώ δεν έχει έρθει η ώρα της γιατί δεν έχει τα απαραίτητα εφόδια.
Μεγάλα λάθη των προπονητών που λόγω των πιέσεων οδηγούνται σε τέτοιες πρακτικές καταστρέφοντας θέαμα και άθλημα.
Για όσους φίλους έχουν αντιρρήσεις σ’ αυτά που αναφέρω, ζώνη με ζώνη έχει τεράστια διαφορά όχι στην διάταξή της αλλά στην φιλοσοφία της.
Στην Δ ΕΣΚΑ είστε. Μάθετε πρώτα στα παιδιά πως παίζεται το μπάσκετ και μετά ανεβαίνοντας τις κατηγορίες τα διάφορα τρίκ που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να κερδίζετε παιχνίδια.
[/quo

καλησπερα εχω να γραψω πανω απο 2 χρονια εδω αλλα με αυτα που βλεπω εδω και επειδη επαιξα χθες με το λαγονισσι απεναντι στην παλληνη δεν αντεξα.λοιπον φιλε πρεπει να ξερεις πως οποιαδηποτε αμυνα ειναι αποδεκτη ειτε ειναι ζωνη ειτε μαν του μαν ειτε οτιδηποτε.αν εσυ εισαι κουλος και δεν μπορεις να βαλεις ενα σουτ δε σου φταιει το λαγονισσι που επωφεληθηκε και επαιξε κλειστη ζωνη.20 ποντουσ σε 20 λεπτα εβαλες.μην κοιτας τι παιζει ο αλλος κοιτα τι κανεις εσυ και η δικη σου ομαδα.
alpapamarin
QUOTE(teodor @ Mar 30 2011, 10:23 ) *
προπονηση στα χιονια κανεις; και οταν φτασεις στη κορφυ τι φωναζεις; dragoooooooooooooooo


Τώρα το είδα αυτό..Είσαι θεός..Αγαπάμε Teodor

QUOTE(teodor @ Apr 3 2011, 15:55 ) *
ΜΟΝΟ 2 πραγματα εχω να σου πω σαν απαντησεις:

Υ.Γ4. Ο alpapamarin σουτερνει(σουτερναω, σουτερνω) καλυτερα απο σενα


Έχω ανεβάσει τον πήχυ πολύ ψηλά πλέον. Σουτέρνω με πάνω από 80% εκτός ρακέτας. Αλλά επειδή μου αρέσουν τα κρέατα του Χριστόφορου, έρχομαι και εγώ στο Λαγονήσι και ας κουβαλάω τα νερά. Και άμα θέλετε κανένα παιδί να σας παίζει άμυνα στις ασκήσεις άμυνας στο low post, θα κατουρηθώ από τη χαρά μου να το αναλάβω και αυτό.
varabas
καλησπερα εχω να γραψω πανω απο 2 χρονια εδω αλλα με αυτα που βλεπω εδω και επειδη επαιξα χθες με το λαγονισσι απεναντι στην παλληνη δεν αντεξα.λοιπον φιλε πρεπει να ξερεις πως οποιαδηποτε αμυνα ειναι αποδεκτη ειτε ειναι ζωνη ειτε μαν του μαν ειτε οτιδηποτε.αν εσυ εισαι κουλος και δεν μπορεις να βαλεις ενα σουτ δε σου φταιει το λαγονισσι που επωφεληθηκε και επαιξε κλειστη ζωνη.20 ποντουσ σε 20 λεπτα εβαλες.μην κοιτας τι παιζει ο αλλος κοιτα τι κανεις εσυ και η δικη σου ομαδα.
[/quote]
Και αν κάνεις άλλα δυο χρόνια να ξαναγράψεις το άθλημά μας θα σου χρωστάει ευγνωμοσύνη.
Τώρα που θα σας έρθουν και τα σκουπίδια ψάξε εκεί στην χωματερή μήπως έχει πετάξει κανένας καμία κασέτα με αγώνες μπάσκετ της τελευταίας πενταετίας μιας και αρχίζω να πιστεύω πως η περιοχή σας δεν πρέπει να έχει τηλεοπτικό σήμα. Να δεις που σου αρέσει αυτό το θέαμα και θα σιχαθείς αυτό που κάνεις εσύ.
Μπορείτε βέβαια να αμύνεστε από του χρόνου με τάφρους σαν και αυτές που ανοίγετε στην Λεωφ. Λαυρίου. Και αυτό αποδεκτό είναι για το άθλημά σας.
ringo
tigio νομιζω οτι ο βαραβας εχει δικιο να παραπονιεται επειδη καταφερα να ερθω και να το δω η παλληνη δοκιμασε τα παντα ετσι για ποικιλια ακομα και ενα διαστημικο πρεςς που ανετα εσπαγε το πολυ με μια πασα αν δεν κατεβαζε ο ψηλος ετσι για αλλαγη μωρε, μαν το μαν φοβερο βαζοντας οι αλλοι απλα την μπαλα με σουτακια γυρω απο την ρακετα και ζωνη επαιξε φοβερη τρωγωντας μονο 5 με 7 τριποντα ακομα πρεπει να αναρωτιουνται αφου ολα δουλεψανε εναντιον τους και χασανε μονο με 24 η 26 νομιζω, τι μπορει να εφταιξε απιστευτο...κατσε να σκεφτωωωωωωω μαλλον η ζωνη της αλλης ομαδας. χασανε αμυντικα ριμπαουντ ξεμαρκαριστα τριποντα και πολλες βολες...μαλλον τους μυριζε σκουπιδιλα απο τις εμφανισεις σας...απλυτα κουνελια...
teodor
QUOTE(alpapamarin @ Apr 16 2011, 14:24 ) *
Τώρα το είδα αυτό..Είσαι θεός..Αγαπάμε Teodor



Έχω ανεβάσει τον πήχυ πολύ ψηλά πλέον. Σουτέρνω με πάνω από 80% εκτός ρακέτας. Αλλά επειδή μου αρέσουν τα κρέατα του Χριστόφορου, έρχομαι και εγώ στο Λαγονήσι και ας κουβαλάω τα νερά. Και άμα θέλετε κανένα παιδί να σας παίζει άμυνα στις ασκήσεις άμυνας στο low post, θα κατουρηθώ από τη χαρά μου να το αναλάβω και αυτό.





ποιος χριστοφορος; εγω ξερω μονο ΜΟΥΡΟΥΖΗ και ΤΡΙΓΩΝΟ γιατι το κρεας τους ειναι ΨΗΜΜΕΝΟ(ΤΟ ΠΙΑΣΕς ΤΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟwink.gif. επισης δεν χρειαζεται να μαρτυρας οτι τωρα τελευταια τα βαζεις .Αφου ολη η εσκανα εχει βουιξει με το μακρινο 2μετρο σου σουτ.




φερτε πισω τον ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟ και τον ΜΑΚΗ





Λευτερια σε ολους τους ταμπουρωμενους μεσα σε αναχωματα ελληνες







LordOfTheCourts
Μια χαρά έπαιξε το Λαγονήσι, και έγω την ίδια άμυνα θα έπαιζα, ταμπουρωμενος και άσε τους άλλους να σουτάρουν. Ας είμασταν μάγκες να βάζαμε τα ελεύθερα τρίποντα. Δίκαιη νίκη, την ήθελαν περισσότερο. Και δεν κατάλαβα.... η Δ ΕΣΚΑ είναι για να μαθαίνεις μπάσκετ; Δεν πρέπει να κερδίζεις τα παιχνίδια; Μαλλον για αυτό έχουν βάλει και έφηβους να πρέπει να πλαισιώνουν αναγκαστηκά την ομάδα αντρικού για να μάθουν μπάσκετ... χαχαχα . (ευτυχώς που στην Παλλήνη οι έφηβοί μας είναι πραγματικά εργαλεία, καλοί παίχτες και καλά παιδια), διαφορετικά θα είχα πραγματικά ξενερώσει (34-35 χρονών , Νο 7 Παλλήνη smile.gif )
rock
Εγω αυτο που θα πω για το ματς της παλληνης με το λαγονησι, ειναι οτι η παλληνη δεν επαιξε οπως παιζει σε αλλα παιχνιδια μιας και δεν τα καταφερε απενατι στην ζωνη 1-3-1. Οτι αμυνα και να παιξει ο καθενας αν εχει καρπους τοτε ειναι αποδεκτει. Το θεμα ειναι η απεναντι ομαδα να την αντιμετωπισει. Δεν εβαλε τιποτα απεναντι στην αμυνα αυτη, αρα δεν μπορει να μιλαει για νικη. Στο λαγονησι ειχαν μπει. Τωρα;; Στην αμυνα η παλληνη δοκιμασε διαφορα σχηματα man to man, zone press, ζωνη με προσαρμογη αλλα η διαθεση ειναι το μυστικο!!!
Καλο πασχα να εχουμε με υγεια και ολα τα αλλα ερχονται smiley.gif bball.gif
gsp_5
Μιας και τώρα τελειώσαν οι αγώνες, ξέρεις κανένας να μας πει τί παιζει με τους άλλους ομίλους της Δ' και ποιοί πέφτουν από Γ'???
Ξέρω, μπορώ απλά νασ μπω στα σχετικά topics και να δω, αλλά πιστεύω πως θα ήταν καλύτερο να βρισκόντουσαν όλα μαζί εδώ, και δεν έχω το κουράγιο να το κάνω εγώ! smiley.gif
ringo
δυο που γνωριζω λογω φιλικων σχεσεων με παιχτες ειναι τα καλυβια και ο κουρος
MANOLIS24
QUOTE(gsp_5 @ Apr 20 2011, 23:33 ) *
Μιας και τώρα τελειώσαν οι αγώνες, ξέρεις κανένας να μας πει τί παιζει με τους άλλους ομίλους της Δ' και ποιοί πέφτουν από Γ'???
Ξέρω, μπορώ απλά νασ μπω στα σχετικά topics και να δω, αλλά πιστεύω πως θα ήταν καλύτερο να βρισκόντουσαν όλα μαζί εδώ, και δεν έχω το κουράγιο να το κάνω εγώ! smiley.gif




Γ ΕΣΚΑ 1ος Ομιλος

Μπαραζ Παραμονης: Εκαλη
Υποβιβασμος: Ατταλος Καματερου , Αρτεμις Λουτσας , ΓΑΣ Καλυβιων , Ωρωπος

Γ ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος

Μπαραζ Παραμονης: Κυψελιακος
Υποβιβασμος: Κουρος , Μαιανδρος , Ρουφ 80 , Φιλοθεη

Γ ΕΣΚΑ 3ος Ομιλος

Μπαραζ Παραμονης: Αριων Αθ.
Υποβιβασμος: Ροδοπολη , Αριων Αμαρουσ. , Αγ. Νικολαος Παλλ. , Ζεφυρι

Δ ΕΣΚΑ 1ος Ομιλος

Ανοδος: Χαραυγιακος , Τριτων
Μπαραζ Ανοδου: Φοιτητικος Φιλιας

Δ ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος

Ανοδος: Μαρουσι , ΑΕΚ Περιστ.
Μπαραζ Ανοδου: ΜΕΝ Ιλιου

Δ ΕΣΚΑ 3ος Ομιλος

Ανοδος: ΠΑΚ Χαλανδρι , Κηφισια 2003
Μπαραζ Ανοδου: Λαγονησι
gsp_5
Πάντως, δε μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται να πέφτουν από τη Γ', από τρεις ομίλους 4 ομάδες απευθείας και πόσες ακόμα από τα μπράζ, (πέφτουν τουλάχιστον 12 ομάδες) και από τη Δ' να ανεβαίνουν από τρεις, πάλι, ομίλους, 2 απευθείας και μια ακόμα από τα μπαράζ (ανεβαίνουν το πολύ 7)!!!
Λογικά κάπου ρέπει να κάνω λάθος...Δε μπορεί! blink.gif
katsman4
QUOTE(gsp_5 @ Apr 21 2011, 13:19 ) *
Πάντως, δε μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται να πέφτουν από τη Γ', από τρεις ομίλους 4 ομάδες απευθείας και πόσες ακόμα από τα μπράζ, (πέφτουν τουλάχιστον 12 ομάδες) και από τη Δ' να ανεβαίνουν από τρεις, πάλι, ομίλους, 2 απευθείας και μια ακόμα από τα μπαράζ (ανεβαίνουν το πολύ 7)!!!
Λογικά κάπου ρέπει να κάνω λάθος...Δε μπορεί! blink.gif


Γιατί να κάνεις λάθος? Θα μπορούσαν οι ομάδες της Δ να είναι περισσότερες από την επόμενη χρονιά. Εγώ προσωπικά δεν θυμάμαι να έχω τελειώσει πρωτάθλημα από 15 Απριλίου, ούτε Β, ούτε Γ, ούτε Δ κατηγορία. 20 αγώνες είναι λίγοι!
top_thanos_90
QUOTE(gsp_5 @ Apr 21 2011, 14:19 ) *
Πάντως, δε μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται να πέφτουν από τη Γ', από τρεις ομίλους 4 ομάδες απευθείας και πόσες ακόμα από τα μπράζ, (πέφτουν τουλάχιστον 12 ομάδες) και από τη Δ' να ανεβαίνουν από τρεις, πάλι, ομίλους, 2 απευθείας και μια ακόμα από τα μπαράζ (ανεβαίνουν το πολύ 7)!!!
Λογικά κάπου ρέπει να κάνω λάθος...Δε μπορεί! blink.gif


Φίλε μου του χρόνου η Γ θα διεξαχθεί με λιγότερες ομάδες σε 2 αντί για 3 ομίλους!
gsp_5
QUOTE(top_thanos_90 @ Apr 21 2011, 14:37 ) *
Φίλε μου του χρόνου η Γ θα διεξαχθεί με λιγότερες ομάδες σε 2 αντί για 3 ομίλους!


Έτσι εξηγείται! rolleyes.gif
Καλύτερα πάντως, κατά τη γνώμη μου, λιγότεροι όμιλοι, περισσότερες ομάδες ανά όμιλο-περισσότερα παιχνίδια!
Κάτι είχα ακούσει κατά τη διάρκεια της χρονιάς για τη δημιούργια playoffs για την άνοδο και τον υποβιβασμό, έτσι ώστε να μην έχουμε ιστορίες με αδιάφορες και "καιγόμενες" ομάδες στα τελευταία παιχνίδια...Ισχύει κάτι τέτοιο?
katsman4
Teodor όταν έχεις νέα για το πότε παίζετε και με ποιον, ειδοποίησε μπας και καταφέρουμε να έρθουμε να σας δούμε!
teodor
QUOTE(katsman4 @ Apr 28 2011, 23:52 ) *
Teodor όταν έχεις νέα για το πότε παίζετε και με ποιον, ειδοποίησε μπας και καταφέρουμε να έρθουμε να σας δούμε!





Παρασκευη 6 Μαιου Πανεπιστημιακος Εχθρας - Λαγονησι
Aυτο γνωριζω μεχρι στιγμης
katsman4
QUOTE(teodor @ Apr 29 2011, 16:52 ) *
Παρασκευη 6 Μαιου Πανεπιστημιακος Εχθρας - Λαγονησι
Aυτο γνωριζω μεχρι στιγμης


Να υποθέσω ότι εννοείς τον Φοιτητικό Φιλίας? Και λογικά παίζετε στο Ρουφ. Στείλε και ώρα όταν μπορέσεις!
dimitrisdk7
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΜΑΡΟΥΣΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/5/2011 και ώρα 21:00
blove.gif
gk65
Στο www.eska.gr/protathlimata.htm θα βρειτε στην ενοτητα YΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Δ ΑΝΔΡΩΝ, ΜΠΑΡΑΖ Δ ΑΝΔΡΩΝ ωρες και ημερες των αγωνων ποτ θα γινουν.
dimitrisdk7
παιδιά συγνώμη έκανα λάθος την ώρα
21:30 είναι το παιχνίδι του ΠΑΚ την Τετάρτη 4/5/20011 blove.gif
dominik
ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Δ ΑΝΔΡΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/05/2011 21:00:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 0-0
. ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/05/2011 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - .ΡΕΠΟ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-0
. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 0-0


QUOTE(dominik @ May 2 2011, 13:40 ) *
ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Δ ΑΝΔΡΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/05/2011 21:00:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 0-0
. ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/05/2011 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - .ΡΕΠΟ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-0
. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 0-0

Γνωρίζει κανείς το προγραμμα των αγώνων μπαράζ??
Η ΕΣΚΑ δεν έχει ανεβάσει τίποτα ακόμα...
MANOLIS24
QUOTE(dominik @ May 2 2011, 13:43 ) *
Γνωρίζει κανείς το προγραμμα των αγώνων μπαράζ??
Η ΕΣΚΑ δεν έχει ανεβάσει τίποτα ακόμα...



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Δ ΑΝΔΡΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 0-0
03/05/2011 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/05/2011 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0-0
. .ΡΕΠΟ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/05/2011 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0-0
ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - .ΡΕΠΟ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
. .ΡΕΠΟ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0-0
13/05/2011 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/05/2011 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0-0
ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/05/2011 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0-0
. .ΡΕΠΟ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0-0
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.