Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2010-11 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
BILLY9
Εγώ ένα ξέρω φίλε teodor........ οτι το λαγονήσι του χρόνου θα είναι γ εσκα. Η ομάδα θα πάει τρένο μέχρι το τέλος του
πρωταθλήματος!!!! Έχουν πέσει γερά πακέτα...
teodor
QUOTE(BILLY9 @ Mar 20 2011, 18:08 ) *
Εγώ ένα ξέρω φίλε teodor........ οτι το λαγονήσι του χρόνου θα είναι γ εσκα. Η ομάδα θα πάει τρένο μέχρι το τέλος του
πρωταθλήματος!!!! Έχουν πέσει γερά πακέτα...



Μην ξεχνας οτι ειμαστε ελλαδα και οτι ο ΟΣΕ ειναι προβληματικος ,πολλες φορες τα τρενα εκτροχιαζονται, αλλες τρακαρουν μεταξυ τους και καμια φορα πατανε μαγκες.
οπως ειχε πει και ο σημιτης για την γεφυρα ριου-αντιριου ΄΄ΈΙΝΑΙ ΜΑΚΕΤΟ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΕΡΓΟ;΄΄ ετσι και γω λεω για σενα νεαρε μου mandigo ΄΄ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΕΤΟ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ; γιατι με ενα φτωχο προυπολογισμο 30000 ευρω που να ανεβεις;
και μη ξεχνας σε ΑΓΑΠΩ
dimitrisdk7
ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 66-75 blove.gif
ringo
γατακια του μπασκετ μαθαμε ολοι μπασκετακι ξαφνικα ... αλλαζουμε και κανενα πλευρο teodor kai billy9 θα παθετε τιποτα θελετε και γ εσκα...
OscarSchmidt
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003- ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ : 74-58

smiley.gif
gsp_5
QUOTE(OscarSchmidt @ Mar 21 2011, 23:56 ) *
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003- ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ : 74-58

smiley.gif


Ετσι όπως πάνε τα πράγματα θα έχουμε μάχη Παλλήνης - Διονύσου για την 3η θέση. (Το Πόρτο λογικά θα χάσει την επόμενη από Κηφισιά)

Αν οι 2 ομάδες κερδίσουν τα εναπομείναντα παιχνίδια τους τότε 3ος είναι ο Διόνυσος στην ισοβαθμία, ενώ αν χάσει ένα τότε περνάει η Παλλήνη...
ringo
πολλα σεναρια βλεπω... και αισιοδοξια δεν ειναι κακο...
dominik
3.ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 29 18 11 7 0 1104 1072 32
4.ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 27 17 10 7 0 1119 1018 101
5.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 27 17 10 7 0 1003 1006 -3
6.ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 25 16 9 7 0 1028 988 40

ισοβαθμίες:
Η Παλλήνη έχει -14 από Διόνυσο, -1 από Πόρτο και,προς το παρόν +5 από Λαγονήσι
Ο Διόνυσος + 14 την Παλλήνη, +31 το Πόρτο και -25 το Λαγονήσι
Το Πόρτο + 1 την Παλλήνη, -8 το Λαγονήσι και - 31 από Διόνυσο (πως τα καταφέρατε!?) icon_drunk.gif
Το Λαγονήσι -5(προς το παρόν) με την Παλλήνη,+8 με το Πόρτο και +25 με Διόνυσο.

Το πρόγραμμα:
Παλλήνη: Παπάγου,Λαγονήσι(όλα εντός)
Πόρτο: Κηφισιά(εντός),Κρυονέρι(εκτός),Γλυκά νερά(εντός)
Λαγονήσι: Πικέρμι(εκτός), Παπάγου(εντός),Παλλήνη(εκτός)
Διόνυσος:Κρυονέρι(εντός),Γλυκά Νερά(εκτός),Μαραθώνας (εντός) και εξ αναβολής παιχνίδι εντος με Παπάγου
erasitexnis
QUOTE(OscarSchmidt @ Mar 21 2011, 23:56 ) *
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003- ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ : 74-58

smiley.gif



Μετά τα σημερινά αποτελέσματα η ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ανεβαίνει στη Γ΄ΕΣΚΑ.

Αξιοσημείωτο την ίδια χρονιά:

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ από Γ΄σε Β΄
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 από Δ΄σε Γ΄

με τον ίδιο προπονητή που και το εφηβικό του έφτασε μια νίκη πριν την άνοδο στην Α΄κατηγορία.
Σημαίνει τουλάχιστον 8 προπονήσεις και τρεις αγώνες την εβδομάδα.

Χιλια μπράβο στο Χρήστο Σγουρίτσα.
BILLY9
QUOTE(ringo @ Mar 21 2011, 11:54 ) *
γατακια του μπασκετ μαθαμε ολοι μπασκετακι ξαφνικα ... αλλαζουμε και κανενα πλευρο teodor kai billy9 θα παθετε τιποτα θελετε και γ εσκα...

Γιατί ρε φίλε ringo να μην ανέβει το λαγονήσι γ εσκα???????? Πιστεψέ με και ο φίλος ο teodor και εγώ ξέρουμε πιο πολυ
μπάσκετ απ όσο νομίζεις...
ringo
Ναι billy9 ξερω τι μπασκετ εννοεις πηγα σε ολες τις ομαδες ειδα τι μπασκετ παιζουν στην κατηγορια και ακομα γελαω, πρωτοποροι και ολοι οι αλλοι μπλα μπλα πολυ και οτι να ναι...μπορει για μας να τελειωσε αλλα θα τα πουμε του χρονου να στε ετοιμοι...θα γινει χαμος...
teodor
[quote name='ringo' date='Mar 27 2011, 17:34 ' post='473723']
Ναι billy9 ξερω τι μπασκετ εννοεις πηγα σε ολες τις ομαδες ειδα τι μπασκετ παιζουν στην κατηγορια και ακομα γελαω, πρωτοποροι και ολοι οι αλλοι μπλα μπλα πολυ και οτι να ναι...μπορει για μας να τελειωσε αλλα θα τα πουμε του χρονου να στε ετοιμοι...θα γινει χαμος..


χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο.


χαμος στο Δ3. γουσταρω, περιμενω τον lover να συνεχισει τον εποικοδομητικο διαλογο.
και μιας και συνδεθηκα θα κανω την ερωτηση της ημερας:
ΠΟΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΜΕ ΠΛΑΣΤΑ 200αρια; tip για να μην το παρει το ποταμι.
την απαντηση την γνωριζει ο coach που παρεξηγιεται οταν τον φωναζουν coachara και ανεβαινει η ομαδα του εδω σε αυτο το φορουμ.
tip για τον coachara: μας λειπουν οι αντικειμενικες σου τοποθετησεις και οι αντιπαραθεσεις σου.
tip για τον αλλο που ανεβαινει: ξεχασες να γραψεις και αλλου για τα φετινα σου επιτευγματα, θυμισε μας και τα παλαιοτερα για να γνωριζουμε και μεις οι νεοι.


χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο.
tempelhs
QUOTE(teodor @ Mar 27 2011, 19:00 ) *
tip για τον αλλο που ανεβαινει: ξεχασες να γραψεις και αλλου για τα φετινα σου επιτευγματα, θυμισε μας και τα παλαιοτερα για να γνωριζουμε και μεις οι νεοι.

χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο.


Αν μιλας για το ποστ που νομιζω, πλανιεσαι φιλε μου,δεν εχει αναγκη ο συγκεκριμενος να ευλογει τα γενια του...Με τα καλα του, με τα στραβα του, ειναι ενα κοσμημα για τις κατηγοριες που μιλαμε... Ασε που ο συγκεκριμενος, αμφιβαλω αν μπορει καν να ανοιξει υπολογιστη, ποσο μαλλον να μπει στο ιντερνετ....
Escobar
tip για τον αλλο που ανεβαινει: ξεχασες να γραψεις και αλλου για τα φετινα σου επιτευγματα, θυμισε μας και τα παλαιοτερα για να γνωριζουμε και μεις οι νεοι.


χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο.
[/quote]


μαύρα μεσάνυχτα....

wolf
QUOTE(ringo @ Mar 27 2011, 17:34 ) *
Ναι billy9 ξερω τι μπασκετ εννοεις πηγα σε ολες τις ομαδες ειδα τι μπασκετ παιζουν στην κατηγορια και ακομα γελαω, πρωτοποροι και ολοι οι αλλοι μπλα μπλα πολυ και οτι να ναι...μπορει για μας να τελειωσε αλλα θα τα πουμε του χρονου να στε ετοιμοι...θα γινει χαμος...



Εσύ ο Rambo που δεν είσαι γατάκι του μπάσκετ γιατί γράφεις εδώ??Γιατί ασχολείσαι με την κατηγορία αυτή???Εντάξει το ξέρουμε όλοι ότι στην κατηγορία αυτή το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό γι'αυτό και δεν υπάρχει άλλη πιο κάτω και τα παιδιά που παίζουνε στην κατηγορία αυτή το κάνουν επειδή γουστάρουν το μπάσκετ.Εσύ δηλαδή που παίζεις??Α1 μήπως???Για την Α1 υπάρχει άλλο forum για να γράψεις.
teodor
QUOTE(wolf @ Mar 28 2011, 17:41 ) *
Εσύ ο Rambo που δεν είσαι γατάκι του μπάσκετ γιατί γράφεις εδώ??Γιατί ασχολείσαι με την κατηγορία αυτή???Εντάξει το ξέρουμε όλοι ότι στην κατηγορία αυτή το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό γι'αυτό και δεν υπάρχει άλλη πιο κάτω και τα παιδιά που παίζουνε στην κατηγορία αυτή το κάνουν επειδή γουστάρουν το μπάσκετ.Εσύ δηλαδή που παίζεις??Α1 μήπως???Για την Α1 υπάρχει άλλο forum για να γράψεις.





αναβεις φωτιες ,αναβεις και ολα τα καις



Γατακια του Rabbit island ,αμπαλοι παιχτες, αμπασκετοι αθλητες ,βγηκατε απο το καβουκι και μιλατε συνεχως τωρα τελευταια.
Το πιο ωραιο απο ολα ειναι οτι ξαναεδωσε ζωη στο φορουμ ενας τυπος που πλανιεται στα μαυρα μεσανυχτα


αναβεις φωτιες ,αναβεις και ολα τα καις
ringo
το που παιζω εγω δε σε αφορα καλη και εξυπνη η ερωτηση σου,αλλα συμφωνουμε πως το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο με πολυ ξυλο και πιστεψε με το νιωθω καθε αγωνιστικη γιατι απλα ευχαριστιεμαι να ριχνω αφου επιτρεπεται τσαμπα ειναι σαν σακος... και να σου πω teodorakiiiii.... δωσε και αλλο και εγω μαζι σου ειναι οντως αμπασκετοι αυτοι και πολλοι αλλοι...και πες τους με τις εμφανισεις που εχουν κανει α1 medrano σιγουρα αφου εχει ολων των ειδων τα ειδη...........λοιπον ηρεμια...
teodor
QUOTE(ringo @ Mar 29 2011, 07:27 ) *
το που παιζω εγω δε σε αφορα καλη και εξυπνη η ερωτηση σου,αλλα συμφωνουμε πως το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο με πολυ ξυλο και πιστεψε με το νιωθω καθε αγωνιστικη γιατι απλα ευχαριστιεμαι να ριχνω αφου επιτρεπεται τσαμπα ειναι σαν σακος... και να σου πω teodorakiiiii.... δωσε και αλλο και εγω μαζι σου ειναι οντως αμπασκετοι αυτοι και πολλοι αλλοι...και πες τους με τις εμφανισεις που εχουν κανει α1 medrano σιγουρα αφου εχει ολων των ειδων τα ειδη...........λοιπον ηρεμια...



Τι ωρα ειναι αυτη που γραφεις μπρε ειλωτα που ξυπνας απο τις 6.00 για να πας δουλεια; τι θες και γραφεις; αφησε το το αθλημα και πιασε καμια βουρτσα. τωρα ειναι κατανοητο γιατι κοπανας ολο το κοσμο ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΙΤΗ. πηγαινε παιξε και κανα bowling να κανεις καμια νικη γιατι τωρα τλευταια ολο spare και strike κανεις. παρεπιπτωντως το φοραει strike και καρφωνει; σε σενα αναφερεται;


ringo
teodor νομιζω πολυ αερα πηρες και απο μπασκετ - αερα κοπανιστο το αστειο ειναι οτι σιγουρα σε καποια ομαδα σε εχω στουκαρει και σενα οπως πολλους...ευτυχως τελειωνει το πρωταθλημα και μαζι και το αμπασκετ που διαδραματιστηκε φετος...μιλα καλυτερα εε..
dominik
Καλημέρα!ας πάμε στα προγνωστικά μιας και πλησιάζουμε προς το τέλος της αγωνιστικής περιόδου:

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ=2 (Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης των δύο ομάδων,αλλά κρατάω και μια πισινή μιας και αν υποτιμηθεί το Πικέρμι μπορεί να κάνει τη ζημιά στο,ο θεός ας το κάνει,γήπεδό του.Κηφισία και Διόνυσος το κατάλαβαν από πρώτο χέρι!) smiley.gif
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ=1 (Εύκολα η δύσκολα θα έρθει ο άσος)
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ=2(η Κηφισιά,κατα τη γνώμη μου,έχει το πάνω χέρι λόγω του ότι έχουν ανέβει ήδη στη Γ και θα αγωνιστούν χωρίς άγχος.Γεγονός όμως που μπορεί να οδηγήσει και σε χαλαρότητα..Από την άλλη άμα οι παίκτες του Πόρτο έχουν την ευστοχία που είχαν με μας και παίξουν δυνατά,θα αυξήσουν σημαντικά τις πιθανότητες να έρθει ο άσος)
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ=1 (Ο Διόνυσος μετά τις αλλεπάλληλες γκέλες πρέπει να νικήσει.Το Κρυονέρι όμως στα τελευταία ματς παρουσιάζεται ανανεωμένο...)
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ =1 icon_wave.gif

wolf
QUOTE(ringo @ Mar 29 2011, 06:27 ) *
το που παιζω εγω δε σε αφορα καλη και εξυπνη η ερωτηση σου,αλλα συμφωνουμε πως το επιπεδο ειναι πολυ χαμηλο με πολυ ξυλο και πιστεψε με το νιωθω καθε αγωνιστικη γιατι απλα ευχαριστιεμαι να ριχνω αφου επιτρεπεται τσαμπα ειναι σαν σακος... και να σου πω teodorakiiiii.... δωσε και αλλο και εγω μαζι σου ειναι οντως αμπασκετοι αυτοι και πολλοι αλλοι...και πες τους με τις εμφανισεις που εχουν κανει α1 medrano σιγουρα αφου εχει ολων των ειδων τα ειδη...........λοιπον ηρεμια...


εκτός από Rambo μήπως είσαι και λίγο Rocky Balboa??κάνεις και προπόνηση στο χιόνι?πως την έχεις δει ρε φίλε??

QUOTE(teodor @ Mar 28 2011, 18:46 ) *
αναβεις φωτιες ,αναβεις και ολα τα καις



Γατακια του Rabbit island ,αμπαλοι παιχτες, αμπασκετοι αθλητες ,βγηκατε απο το καβουκι και μιλατε συνεχως τωρα τελευταια.
Το πιο ωραιο απο ολα ειναι οτι ξαναεδωσε ζωη στο φορουμ ενας τυπος που πλανιεται στα μαυρα μεσανυχτα


αναβεις φωτιες ,αναβεις και ολα τα καις



πρώτον ποιος σου είπε ότι παίζω μπάσκετ και δεύτερον ότι παίζω και στο Λαγονήσι?δε ντρέπεστε λίγο και εσύ και ο Ringo που έχετε κάνει κόμμα και μπαίνετε εδώ και προκαλείτε τον κόσμο??ντροπή σας...
ringo
wolfako εσυ θα επρεπε να ντρεπεσαι αν τυχον δεν παιζεις μπασκετ μπορεις να σκοτωσεις την ωρα σου με ενα mens health το περιβοητο περιοδικο να φτιαξεις και six pack τελειους... ασε εδω τους πραγματικους παιχταραδες να μιλανε...οσο για τον teodor πολυ θα ηθελα να τον αντιμετωπισω ξανα αλλα δυστυχως τελειωσαμε εμεις για φετος...εχω πολυ αχτι ομως...
teodor
QUOTE(ringo @ Mar 30 2011, 07:30 ) *
wolfako εσυ θα επρεπε να ντρεπεσαι αν τυχον δεν παιζεις μπασκετ μπορεις να σκοτωσεις την ωρα σου με ενα mens health το περιβοητο περιοδικο να φτιαξεις και six pack τελειους... ασε εδω τους πραγματικους παιχταραδες να μιλανε...οσο για τον teodor πολυ θα ηθελα να τον αντιμετωπισω ξανα αλλα δυστυχως τελειωσαμε εμεις για φετος...εχω πολυ αχτι ομως...




προπονηση στα χιονια κανεις; και οταν φτασεις στη κορφυ τι φωναζεις; dragoooooooooooooooo
ringo
στην κορυφη δεν φωναζω φτιαχνω χιονανθρωπο...
dimitrisdk7
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 85-33

Όπως φαίνεται και από το τελικό σκορ περάσαμε ένα εύκολο βράδυ.Η αντίπαλη ομάδα δεν μας πλησίασε σε κανένα χρονικό διάστημα στο σκορ.
Συγχαρητήρια στους συμπαίχτες μου για το όμορφο μπάσκετ που παίξανε.
Μας έμεινε ένα παιχνίδι , με τον Μαραθώνα έξω.Πάμε δυνατά να το πάρουμε για να κλείσουμε ακόμα πιο όμορφα την φετινή αγωνιστική περίοδο.
Και του χρόνου στην Γ' ΕΣΚΑ blove.gif blove.gif
OscarSchmidt
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 : 62-58

Στο α' δεκάλεπτο το ματς ήταν ανοιχτό και από τις δυό ομάδες και το σκορ ανέβηκε καλάθι με καλάθι στο 22-21.

Στο β' δεκάλεπτο η ζώνη που έπαιξε το Πόρτο Ράφτη δυσκόλεψε τις επιθέσεις τις Κηφισιάς που όμως έκανε και 12 ή 13 λάθη (βήματα, μεταφορά, λάθος πάσες, κάκιστα τελειώματα) στην επίθεση και πολύ χαλαρή άμυνα. Αποτέλεσμα το ημίχρονο να τελεώσει 41-31. sad.gif

Στο γ΄δεκάλεπτο το παιγνίδι ισορρόπησε γιατί ο εκνευρισμός των παικτών της Κηφισιάς μεταδόθηκε (εν μέρει) και στο Πόρτο Ράφτη που δεν απέφυγε τα λάθη και τις λανθασμένες επιλογές. Το επιμέρους σκορ του δεκαλέπτου τα λέει όλα:
11-12.

Στο δ' δεκάλεπτο γύρισε και η Κηφισιά την άμυνά της σε ζώνη και βρήκε και την ευστοχία στα τρίποντα για να αντιμετωπίσει τη ζώνη που συνέχιζε να παίζει το Πόρτο Ράφτη. Έτσι πέρασε μπροστά 54-52 περίπου 1'30" πριν το τέλος. Το Πορτο Ράφτη βρήκε και αυτό ένα μεγάλο τρίποντο για να γυρίσει το ματς και να ξεφύγει με 2. Στα τελευταία 40" παίχτηκε το γνωστό μοτίβο με τα αλλεπάλληλα φάουλ και από τις δύο πλευρές για να τελειώσει το ματς στο +4.

Γενικά ένα νευρικό ματς που όλοι οι παίκτες μας θα θέλουν γρήγορα να ξεχάσουν για τη πολλή κακή τους προσήλωση και την έλλειψη χαρακτήρα.

Οι γκρι στα συνηθισμένα (μη) στανταρ της κατηγορίας.... Κατάφεραν να κάνουν όλους να διαμαρτύρονται για τις αποφάσεις τους.. Κρίμα..
bball.gif
Aias

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 62-60 (Ημ. 30 - 28)
ringo
τα εχετε κανει μπαχαλο εναν ομιλο (οπισθιο)...αντε να δουμε μεχρι που θα φτασει η καταντια σας...συγχαρητηρια στο πορτο ραφτη που κερδισε την ομαδα με τους εφτα παιχτες + 2 γκρι εννοω...
backdoor
QUOTE(ringo @ Apr 2 2011, 09:56 ) *
τα εχετε κανει μπαχαλο εναν ομιλο (οπισθιο)...αντε να δουμε μεχρι που θα φτασει η καταντια σας...συγχαρητηρια στο πορτο ραφτη που κερδισε την ομαδα με τους εφτα παιχτες + 2 γκρι εννοω...


Ήσουνα στον αγώνα και το είδες, εγώ από ότι άκουσα από την πλευρά του Πόρτο Ράφτη οι γκρι μπορεί να έπαιξαν τον ρόλο τους έχοντας λάθος σφυρίγματα και από τις δυο πλευρές.
ringo
ημουνα δεν ημουνα δεν εχει καμια σημασια αρκει που τους ειχατε παρεα ολο το πρωταθλημα δεν ειναι τυχαιο ολοι σχεδον να λενε το ιδιο πραγμα ολη την χρονια και εσενα να σου φαινεται περιεργο. σε οποιο παιχνιδι ηταν μπροστα οι αλλοι, αρχιζαν τα αστεια σφυριγματα τεχνικες, αποβολες ελα τωρα...και εχθες ετσι απλα χασατε...μην προσπαθεις δεν πειθεις..καλη ανοδο
dominik
Καλησπέρα και από μένα!
Η Παλλήνη κέρδισε εύκολα 83-53 το Παπάγου σ ένα ματς που δεν αντέχει κριτικής.. icon_joy.gif

Επειδή όμως το ζουμί της αγωνιστικής δεν ήταν εδώ αλλά στα άλλα γήπεδα,θεωρώ πως μετά και τα χθεσινά
αποτελέσματα η κατάσταση αρχίζει σιγά σιγά να ξεκαθαρίζει... bball.gif
Προσωπικά περίμενα ήττα του Διόνυσου και του Πόρτο,γεγονός που θα ευνοούσε την ομάδα μου και θα την καθιστούσε
φαβορί για την άνοδο. Δυστυχώς όμως για μας,μετά τα χθεσινά αποτελέσματα, η υπόθεση άνοδος σχεδόν έσβησε καθότι υστερούμε σε ισοβαθμία τόσο με το Πόρτο όσο και με το Διόνυσο ugly1.gif

Γνώμη μου είναι πως το Πόρτο, ο Διόνυσος και το Λαγονήσι(εάν νίκησε χθες) θα διεκδικήσουν την άνοδο στις επόμενες
δύο αγωνιστικές,με την ομάδα του Λαγονησίου να έχει,βαθμολογικά,το πάνω χέρι(υστερεί σε ισοβαθμία μόνο από την
Παλλήνη όπου και παίζει τελευταία αγωνιστική)και να παίζει την άνοδο την τελευταία αγωνιστική στο ματς με την Παλλήνη.
Σε περίπτωση που το Λαγονήσι γκέλαρε χθες(όπως είχα γράψει, το γήπεδο του Πικερμίου προσφέρεται για..κηδείες kill.gif ) τότε ο Διόνυσος έχει σαφέστατα το πάνω χέρι, εκτός εάν..αυτοκτονήσει!
Επομένως, σε κάθε περίπτωση, η 3η θέση θα κριθεί την τελευταία αγωνιστική!
Να στε καλά icon_wave.gif

υ.γ.οι παραπάνω απόψεις είναι προσωπικές και δεν αντανακλούν εκείνες της ομάδας μου
Apollon80
QUOTE (ringo @ Apr 2 2011, 09:56 ) *
τα εχετε κανει μπαχαλο εναν ομιλο (οπισθιο)...αντε να δουμε μεχρι που θα φτασει η καταντια σας...συγχαρητηρια στο πορτο ραφτη που κερδισε την ομαδα με τους εφτα παιχτες + 2 γκρι εννοω...


φαίνεται ότι σε έχει πονέσει πολύ η Κηφισιά ρε φιλαράκι
μην βγάζεις έτσι την πίκρα σου
και οποτε θες πάρε την παρέα σου και ελάτε να παίξουμε χωρίς διαιτητές...
αντε γιατι πολύ ευγενικοί παραμείναμε με τον κάθε άμπαλο που λεει το μακρυ και το κοντο του εδω μεσα

αντι να δωσεις συγχαρητήρια σε μία ομάδα που παίζει με εικοσάχρονα, καλό και ομορφο μπάσκετ χωρίς σκοπιμότητες κάθεσαι και γράφεις βλακείες

αμπαλε
ringo
apollon80 σε πολλους ειναι παγερα αδιαφορα αυτα που εγραψες και τοσο παιδικα και αφου το θες λοιπον να σου ευχηθω και εγω, οπως πολλοι αλλοι φανταζομαι, συγχαρητηρια - μπραβο αντε και στα καλλιστεια για ενα ομορφοτερο μπασκετ...



dominik θα συμφωνησω με ολα οσα εγραψες μα πραγματικα δεν ξερω αν ο διονυσος θα αντεξει μεχρι τελους,και ουσιαστικα οπως και εσυ ειπες ολα θα παιχτουν στο τελευταιο παιχνιδι ΠΑΛΛ. - ΛΑΓΟΝ θα ηθελα να το δω και απο κοντα μια και για μας εχουν τελειωσει ολα, αλλα δυστυχως θα λειπω, δουλεια και παλι δουλεια.το σιγουρο ειναι οτι το γηπεδο σας θα κοχλαζει ως συνηθως
gk65
Β) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή στο Πρωτάθλημα χωρίσθηκαν σε τρεις (3) ομίλους , με κατά τον δυνατόν γεωγραφικά κριτήρια και θα συναντηθούν μεταξύ τους με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας με όλους ) δύο γύρων και σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί.
Οι ομάδες που θα καταλάβουν την 1η και 2η θέση καθενός από τους τρεις (3) ομίλους ανέρχονται στην Γ΄Κατηγορία.
Ως έναρξη του πρωταθλήματος ορίζεται η εβδομάδα 11 με 17 Οκτωβρίου 2010.
Touvlo-d3 Lover
QUOTE (teodor @ Mar 27 2011, 19:00 ) *
χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο.


χαμος στο Δ3. γουσταρω, περιμενω τον lover να συνεχισει τον εποικοδομητικο διαλογο.
και μιας και συνδεθηκα θα κανω την ερωτηση της ημερας:
ΠΟΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΜΕ ΠΛΑΣΤΑ 200αρια; tip για να μην το παρει το ποταμι.
την απαντηση την γνωριζει ο coach που παρεξηγιεται οταν τον φωναζουν coachara και ανεβαινει η ομαδα του εδω σε αυτο το φορουμ.
tip για τον coachara: μας λειπουν οι αντικειμενικες σου τοποθετησεις και οι αντιπαραθεσεις σου.
tip για τον αλλο που ανεβαινει: ξεχασες να γραψεις και αλλου για τα φετινα σου επιτευγματα, θυμισε μας και τα παλαιοτερα για να γνωριζουμε και μεις οι νεοι.


χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο.


Τα καλα τα νεα που φτανουν στα αυτια μου απο τον Δ3 με χαροποιουν ιδιαιτερα...Εκει γνωστος προπονητης σεσημασμενος για τις αρχιτεκτονικες του ικανοτητες οδηγει εκ του ασφαλους την ομαδα του στα σαλονια του Γ3 ομιλου. Κάθε μπάζο, τσιμεντολιθος και τουβλο (οπως ο γραφων) που φτανει στα χερια του μετατρεπεται σε πολυτιμος λιθος στο οικοδομημα του.Αυτον που εχει κανει προπονητες να σκισουν τα διπλωματα τους, τις πιτζαμες και τα ποιηματα τους (εθνικα) να τον ακουτε...

Υ.Γ1: Ο Ringo πριν ριξει ξυλο σε αγωνα γεμιζει σακους με μπροκολα και κονουπιδια απο τη λαχαναγορα και προπονειται?
Υ.Γ2: Κατι ακουω για μακετο και πακετο χοντρο, υπολογιζε με με αυτα τα νουμερα για του χρονου αρχιτεκτονα...
Υ.Γ3: Ποιο αλλο μέρος του σωματος μετραει εκτος απο την καλη καρδια στην 4πλη ισοβαθμια??? rolleyes.gif rolleyes.gif

Φιλικα, παντα στις υπηρεσιες του αρχιτεκτονα.
Ενας βλακας, ασχετος, ανυπαρκτος, προτελευταιος στην Ελλαδα (και για μια χρονια τελευταιος) και κυριως αμπασκετος (που αρεσε και στον χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο)
teodor
QUOTE(Touvlo-d3 Lover @ Apr 3 2011, 15:09 ) *
Τα καλα τα νεα που φτανουν στα αυτια μου απο τον Δ3 με χαροποιουν ιδιαιτερα...Εκει γνωστος προπονητης σεσημασμενος για τις αρχιτεκτονικες του ικανοτητες οδηγει εκ του ασφαλους την ομαδα του στα σαλονια του Γ3 ομιλου. Κάθε μπάζο, τσιμεντολιθος και τουβλο (οπως ο γραφων) που φτανει στα χερια του μετατρεπεται σε πολυτιμος λιθος στο οικοδομημα του.Αυτον που εχει κανει προπονητες να σκισουν τα διπλωματα τους, τις πιτζαμες και τα ποιηματα τους (εθνικα) να τον ακουτε...

Υ.Γ1: Ο Ringo πριν ριξει ξυλο σε αγωνα γεμιζει σακους με μπροκολα και κονουπιδια απο τη λαχαναγορα και προπονειται?
Υ.Γ2: Κατι ακουω για μακετο και πακετο χοντρο, υπολογιζε με με αυτα τα νουμερα για του χρονου αρχιτεκτονα...
Υ.Γ3: Ποιο αλλο μέρος του σωματος μετραει εκτος απο την καλη καρδια στην 4πλη ισοβαθμια??? rolleyes.gif rolleyes.gif

Φιλικα, παντα στις υπηρεσιες του αρχιτεκτονα.
Ενας βλακας, ασχετος, ανυπαρκτος, προτελευταιος στην Ελλαδα (και για μια χρονια τελευταιος) και κυριως αμπασκετος (που αρεσε και στον χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο ρικο ρικο ρικοκο ρικοκο ρικοκο)




ΜΟΝΟ 2 πραγματα εχω να σου πω σαν απαντησεις:

Υ.Γ3. Ο MANDINGO απο το YOUPORN μετραει
Υ.Γ4. Ο alpapamarin σουτερνει(σουτερναω, σουτερνω) καλυτερα απο σενα
Υ.Γ5 Γευσου το ΝΕΚΤΑΡ της επιτυχιας μετα την καμπανα
Υ.Γ6 θελω οπωσδηποτε να μπω στο top 10, μπορεις να μου δωσεις μια ευκαιρια;
Υ.Γ7 Οπως ειπαν και αλλου σημασια εχει το ταξιδι και οχι ο προορισμος
Υ.Γ8 Μη ξεχασεις τον μποτσε

ΜΕ ΤΙΜΗ




ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗΣ

ΑΡΧΙ-ΤΕΚΤΩΝ




Apollon80
ενώ ριγκο... πιστεύεις ότι με σένα ασχολούνται...
κακομοίρη...
katsman4
QUOTE(Apollon80 @ Apr 2 2011, 17:26 ) *
φαίνεται ότι σε έχει πονέσει πολύ η Κηφισιά ρε φιλαράκι
μην βγάζεις έτσι την πίκρα σου
και οποτε θες πάρε την παρέα σου και ελάτε να παίξουμε χωρίς διαιτητές...
αντε γιατι πολύ ευγενικοί παραμείναμε με τον κάθε άμπαλο που λεει το μακρυ και το κοντο του εδω μεσα

αντι να δωσεις συγχαρητήρια σε μία ομάδα που παίζει με εικοσάχρονα, καλό και ομορφο μπάσκετ χωρίς σκοπιμότητες κάθεσαι και γράφεις βλακείες

αμπαλε


Καλά ότι έχουν όλες (ή τουλάχιστον σχεδόν όλες) οι ομάδες παράπονα όταν παίξανε έναντια στην ομάδα σας, δεν είναι τυχαίο! Γι' αυτό, το "χωρίς σκοπιμότητες" δεν κολάει!!! Και την Παρασκευή πήγε να γίνει κάτι ανάλογο, ειδικά στο τελευταίο λεπτό όπου είμαστε στο +5 και έχουμε επαναφορά και δίνουν 5ο φάουλ σε ξεμαρκάρισμα, χωρίς να υπάρχει σκριν.
katsman4
QUOTE(dominik @ Apr 2 2011, 15:45 ) *
Καλησπέρα και από μένα!
Η Παλλήνη κέρδισε εύκολα 83-53 το Παπάγου σ ένα ματς που δεν αντέχει κριτικής.. icon_joy.gif

Επειδή όμως το ζουμί της αγωνιστικής δεν ήταν εδώ αλλά στα άλλα γήπεδα,θεωρώ πως μετά και τα χθεσινά
αποτελέσματα η κατάσταση αρχίζει σιγά σιγά να ξεκαθαρίζει... bball.gif
Προσωπικά περίμενα ήττα του Διόνυσου και του Πόρτο,γεγονός που θα ευνοούσε την ομάδα μου και θα την καθιστούσε
φαβορί για την άνοδο. Δυστυχώς όμως για μας,μετά τα χθεσινά αποτελέσματα, η υπόθεση άνοδος σχεδόν έσβησε καθότι υστερούμε σε ισοβαθμία τόσο με το Πόρτο όσο και με το Διόνυσο ugly1.gif

Γνώμη μου είναι πως το Πόρτο, ο Διόνυσος και το Λαγονήσι(εάν νίκησε χθες) θα διεκδικήσουν την άνοδο στις επόμενες
δύο αγωνιστικές,με την ομάδα του Λαγονησίου να έχει,βαθμολογικά,το πάνω χέρι(υστερεί σε ισοβαθμία μόνο από την
Παλλήνη όπου και παίζει τελευταία αγωνιστική)και να παίζει την άνοδο την τελευταία αγωνιστική στο ματς με την Παλλήνη.
Σε περίπτωση που το Λαγονήσι γκέλαρε χθες(όπως είχα γράψει, το γήπεδο του Πικερμίου προσφέρεται για..κηδείες kill.gif ) τότε ο Διόνυσος έχει σαφέστατα το πάνω χέρι, εκτός εάν..αυτοκτονήσει!
Επομένως, σε κάθε περίπτωση, η 3η θέση θα κριθεί την τελευταία αγωνιστική!
Να στε καλά icon_wave.gif

υ.γ.οι παραπάνω απόψεις είναι προσωπικές και δεν αντανακλούν εκείνες της ομάδας μου


Φίλε dominik, συμφωνώ μόνο στο ότι η 3η θέση θα κριθεί την τελευταία αγωνιστική!
Κανείς δεν είναι σίγουρος για οποιοδήποτε παιχνίδι. Καμία νίκη δεν θεωρείται δεδομένη. Πως ξέρεις ότι ο Διόνυσος είναι σίγουρο ότι θα κερδίσει Γλ. Νερά εκτός και Μαραθώνα, Παπάγου εντός? Αλήθεια το αναβληθέν ματς με τον Παπάγου πότε θα γίνει? Μήπως μετά την τελευταία αγωνιστική και όχι μέχρι την τελευταία αγωνιστική (που θα υπάρχει και χρόνος για προετοιμασία αλλά και ξεκούραση!!!)?
Ή είσαι σίγουρος ότι θα κερδίσει το Πόρτο μέσα στο Κρυονέρι ή τα Γλ. Νερά εντός? Δεν είσαι σίγουρος για τίποτα και στο κάτω-κάτω δεν παίζουν μόνες τους αυτές οι ομάδες, παίζουν με αντιπάλους που διεκδικούν και αυτοί τη νίκη!
dominik
QUOTE(katsman4 @ Apr 4 2011, 13:43 ) *
Φίλε dominik, συμφωνώ μόνο στο ότι η 3η θέση θα κριθεί την τελευταία αγωνιστική!
Κανείς δεν είναι σίγουρος για οποιοδήποτε παιχνίδι. Καμία νίκη δεν θεωρείται δεδομένη. Πως ξέρεις ότι ο Διόνυσος είναι σίγουρο ότι θα κερδίσει Γλ. Νερά εκτός και Μαραθώνα, Παπάγου εντός? Αλήθεια το αναβληθέν ματς με τον Παπάγου πότε θα γίνει? Μήπως μετά την τελευταία αγωνιστική και όχι μέχρι την τελευταία αγωνιστική (που θα υπάρχει και χρόνος για προετοιμασία αλλά και ξεκούραση!!!)?
Ή είσαι σίγουρος ότι θα κερδίσει το Πόρτο μέσα στο Κρυονέρι ή τα Γλ. Νερά εντός? Δεν είσαι σίγουρος για τίποτα και στο κάτω-κάτω δεν παίζουν μόνες τους αυτές οι ομάδες, παίζουν με αντιπάλους που διεκδικούν και αυτοί τη νίκη!

Φίλε katsman4,
επειδή, όπως ανέφερα,η Παλλήνη υστερεί στην ισοβαθμία τόσο με το Πόρτο όσο
και με τον Διόνυσο πρέπει να χάσουν ΚΑΙ οι δύο ομάδες. Επίσης η Παλλήνη παίζει με
το Λαγονήσι τελευταία αγωνιστική, το οποίο αφού νίκησε την Παρασκευή θα τα δώσει όλα
καθώς με νίκη ανεβαίνει ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων(θεωρώ δεδομένο ότι θα νικήσει τον Παπάγου
στην έδρα του).
Όλα τα παραπάνω συνηγορούν στο ότι πρέπει να συνωμοτήσει το σύμπαν για
να βρεθεί η Παλλήνη στην τρίτη θέση. Δεν υποτιμώ τους αντιπάλους σας-άλλωστε εμείς χάσαμε
στην έδρα μας από το Κρυονέρι- αλλά μου μοιάζει δύσκολο να έρθουν όλα τα παραπάνω αποτελέσματα.
Να σαι καλά icon_wave.gif
ringo
apollon80 προς απαντηση μου αρχικα σου απαντησε ο katsman και πολυ καλα εκανε, γιατι οπως βλεπεις μαζι μου δεν ασχολουνται αλλα το τι εχει γινει το ξερουν ολες οι ομαδες, γιαυτο αν καταλαβαινεις εστω και λιγο οτι με αυτα που γραφεις εκτιθεσαι αστο μην ασχολεισαι γιατι οι απαντησεις θα σου ερχονται ολο και περισσοτερες και απο αλλους πολλους...μην επιμενεις το ασπρο να το κανεις μαυρο ειναι λιγακι δυσκολο...κακομοιρη
dragan #12#
QUOTE(dominik @ Apr 4 2011, 21:28 ) *
Φίλε katsman4,
επειδή, όπως ανέφερα,η Παλλήνη υστερεί στην ισοβαθμία τόσο με το Πόρτο όσο
και με τον Διόνυσο πρέπει να χάσουν ΚΑΙ οι δύο ομάδες. Επίσης η Παλλήνη παίζει με
το Λαγονήσι τελευταία αγωνιστική, το οποίο αφού νίκησε την Παρασκευή θα τα δώσει όλα
καθώς με νίκη ανεβαίνει ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων(θεωρώ δεδομένο ότι θα νικήσει τον Παπάγου
στην έδρα του).
Όλα τα παραπάνω συνηγορούν στο ότι πρέπει να συνωμοτήσει το σύμπαν για
να βρεθεί η Παλλήνη στην τρίτη θέση. Δεν υποτιμώ τους αντιπάλους σας-άλλωστε εμείς χάσαμε
στην έδρα μας από το Κρυονέρι- αλλά μου μοιάζει δύσκολο να έρθουν όλα τα παραπάνω αποτελέσματα.
Να σαι καλά icon_wave.gif

Η 2 αγωνες που μενουν ειναι φωτια για τις 4 ομαδες που διεκδικουν 1 θέση, πολυ πονηρα ματς,που οποιος δεν τα παρει στα σοβαρα θα τρεχει και δεν θα φτανει, αφου δεν θα εχει αλλες ευκαιριες, και οι 4 θελουν μονο νικες, να δουμε ποιος θα εχει τα...βαριδια να αντεξει μεχρι το τελος, αν εξαιρεσουμε το ματς Παλληνη-Λαγονησι που απο εκει μονο ενας μπορει να φυγει ορθιος, μενει μετα ο Διονυσος και η ομαδα μου το Πορτο Ραφτη που εχει δυσκολοτερο εργο για 2 λογους και να εξηγηθω, 1ον Το τελευταιο ματς το παιζουμε στην εδρα μας με τα Γλυκα Νερα, με μια ομαδα οχι και τοσο ανταγωνιστικη, ε λοιπον με τετοιες ομαδες εχουμε το μεγαλυτερο προβλημα γιατι πολλες φορες παρουσιαζομαστε με μια υπεροψια απεναντι σε πιο αδυναμες ομαδες τουλαχιστον στα χαρτια, και αυτο δεν συμβαινει μονο φετος αλλα ολα τα χρονια που ειμαι στην ομαδα και ειναι παρα πολλα αυτα. και 2ον πολυ μεγαλο προβλημα και εντονοτατο φετος ειναι το οτι στα εκτος εδρα ματς παρουσιαζουμε ενα πολυ ασχημο προσωπο πολυ διαφορετικο απο οτι στα εντος, και αν το κανουμε αυτο και στο Κρυονερι θα χασουμε το τοπι γιατι ειναι μια ομαδα που εχει ανεβασει στροφες και δεν προλκειται να μας χαριστει.

Αυτα τα ολιγα, ελπιζω εστω για αυτους τους δυο αγωνες να αλλαξουμε νοοτροποια αλλα κατ' εμε πολυ δυσκολο να συμβει αυτο ετσι ξαφνικα.

Για την Κηφισια...τα λογια ειναι περιττα
gsp_5
Αντε να τελειώνουμε! 2 βδομάδες ακόμα και θα ξέρουμε την ομάδα που θα συμμετέχει στα μπαράζ για την άνοδο.. Γενικά, το όλο κλίμα με τις προβλέψεις και τα σενάρια στις ισοβαθμίες έχει πολύ ενδιαφέρον, και πραγματικά, τέτοια κατάσταση δε νομίζω να υπάρχει σε άλλον όμιλο, με 4 ομάδες να διεκδικούν στα ίσα την 3ι θέση...

Όσο για την Κηφισιά, νομίζω όποια σχόλια για τη διαιτησία είναι πραγματικά αστεία. Το ΠΑΚ και η Κηφισιά ήταν μακράν οι καλύτερες ομάδες του ομίλου και η ανοδός τους είναι πέρα για πέρα δίκαιη...Έλεος δλδ, ακόμα και στη τελευταία κατηγορία του ελληνικού μπάσκετ ασχολήστε με διαιτησία!
gk65
QUOTE(gk65 @ Apr 3 2011, 10:06 ) *
Β) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή στο Πρωτάθλημα χωρίσθηκαν σε τρεις (3) ομίλους , με κατά τον δυνατόν γεωγραφικά κριτήρια και θα συναντηθούν μεταξύ τους με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας με όλους ) δύο γύρων και σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί.
Οι ομάδες που θα καταλάβουν την 1η και 2η θέση καθενός από τους τρεις (3) ομίλους ανέρχονται στην Γ΄Κατηγορία.
Ως έναρξη του πρωταθλήματος ορίζεται η εβδομάδα 11 με 17 Οκτωβρίου 2010.

Παιδια μην τσακωνεστε. Το ειχα ανεβασει και πριν λιγες μερες. Δειτε τη λεει η φετινη προκηρηξη. Ο τριτος δεν παει πουθενα. Απλα η ΕΣΚΑ κανει το μπαραζ των τριτων μην τυχον και υπαρξει καμια συνχωνευση κ.λ.π
navalier
Ναι αλλα με την οικονομικη κατασταση που επικρατει στη χωρα (και κατα συνεπεια και στον χωρο του μπασκετ) το να γινουν καποιες συγχωνευσεις ειναι παρα πολυ πιθανο.
Aias

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 49 - 77 (Ημ. 30 -43)
teodor
QUOTE(Aias @ Apr 9 2011, 11:23 ) *
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 49 - 77 (Ημ. 30 -43)




λαγονησι - παπαγος 20-0
bigdaddy
geia sas paides. na kanoume ena galopaki gia tin kaliteri 5ada tis xronias .grapste tis apopseis sas.
Aias

1 το νο.8 απο το ΠΑΚ και ο play απο τον Διόνυσο

2 το νο.7 απο το ΠΑΚ

3 το ν.12 απο τα Γλυκά Νερά

4 το ν.12 απο το Πόρτο Ράφτη (Λούκος)

5 ο ψηλός απο το Λαγονήσι όταν έπαιζε στην αρχή και ο ψηλός του Διονύσου

Υπάρχουν σαφώς και άλλοι καλοί παίκτες που θα πρότεινα όπως και ο ψηλός του Κρυονερίου.
BILLY9
Καλύτερος προπονητής της κατηγορίας??????????
εγώ ψηφίζω δαγκωτό τον προπονητή του λαγονησίου. Μπασκετικός , βλέπει γήπεδο, λίγο υπέρβαρος μεν αλλά με καλό σουτ απο το high post...

Για να αφήσω την πλάκα ένα ψήφο υπέρ του Θοδωρή Μόσχου απο τον Λαγονήσι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.