Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετικό gossip!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
bbplayer
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Jan 14 2015, 23:26 ) *
Αν ισχύει είναι μερακλής,δυνατός "μεζές"


ερχεται για surf στη λίμνη του Καϊαφα κάποια καλοκαιρια και κάνει και θαλασσιο σκι.

Εαν τη δεις χυμα, με νεοπρεν και τη σανιδα , άβαφτη, ΔΕ ΦΤΥΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΤΗΣ.

Ταπα με περιεργο σωματότυπο και τον κώλο πιο χαμηλά και από την Καλίσι. Πρέπει να' σαι πολύ μπακουρος για να γυρίσεις καν κεφαλι.
Σε ένα μπαρακι να πας ενα Σαββατο, το 90% από τις γκόμενες είναι κατα πολύ ανώτερές της
frenchman7
QUOTE(bbplayer @ Jan 15 2015, 10:17 ) *
Ταπα με περιεργο σωματότυπο και τον κώλο πιο χαμηλά και από την Καλίσι. Πρέπει να' σαι πολύ μπακουρος για να γυρίσεις καν κεφαλι.


+1000
Επιβεβαιώνω κι εγώ που την πετυχαίνω στην Ανάβυσσο
bbplayer
QUOTE(frenchman7 @ Jan 15 2015, 11:03 ) *
+1000
Επιβεβαιώνω κι εγώ που την πετυχαίνω στην Ανάβυσσο


σαβουρο***μης ο Εστεμπαν laugh.gif laugh.gif εκτός κι αν ειναι fan του "καλου του μύλου που όλα τα αλέθει" 24.gif
yorgos
Καλά και η Ουρουγουανή τρελή μπαζάρα είναι. Μπαζάρα, όχι Ελεονώρα. Φτυστή (αλήθεια όμως) η τραγουδίστρια στο σποτάκι του κόμματος που θα ψηφίσουμε όλοι ελπίζω:
https://www.youtube.com/watch?v=WXy9jnvjnzo
rankin
QUOTE(bbplayer @ Jan 15 2015, 10:17 ) *
ερχεται για surf στη λίμνη του Καϊαφα κάποια καλοκαιρια και κάνει και θαλασσιο σκι.

Εαν τη δεις χυμα, με νεοπρεν και τη σανιδα , άβαφτη, ΔΕ ΦΤΥΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΤΗΣ.

Ταπα με περιεργο σωματότυπο και τον κώλο πιο χαμηλά και από την Καλίσι. Πρέπει να' σαι πολύ μπακουρος για να γυρίσεις καν κεφαλι.
Σε ένα μπαρακι να πας ενα Σαββατο, το 90% από τις γκόμενες είναι κατα πολύ ανώτερές της



QUOTE(frenchman7 @ Jan 15 2015, 11:03 ) *
+1000
Επιβεβαιώνω κι εγώ που την πετυχαίνω στην Ανάβυσσο


Ρε κόφτε τις παπαριές.. Δεν παίζει αυτό που λέτε..
Τόσο πολύ μας ξεγελάει η τιβι;;;;
frenchman7
Rankin ακριβώς όπως στα λέμε, σκέψου σωματότυπο ιπποπόταμου.. Κοντόχοντρα πόδια, μακρύ κορμό...

Η αλλιώς πιθάρι
rankin
QUOTE(frenchman7 @ May 19 2015, 13:31 ) *
Rankin ακριβώς όπως στα λέμε, σκέψου σωματότυπο ιπποπόταμου.. Κοντόχοντρα πόδια, μακρύ κορμό...

Η αλλιώς πιθάρι

Οχι ρε μλκ...
μας σκίζεις τη φαντασίωση τώρα!

Δηλαδη, ουτε ψυχικό δεν θα κανες;;; tongue.gif
frenchman7
QUOTE(rankin @ May 19 2015, 14:36 ) *
Οχι ρε μλκ...
μας σκίζεις τη φαντασίωση τώρα!

Δηλαδη, ουτε ψυχικό δεν θα κανες;;; tongue.gif


Σόρρυ μαν sad-smiley-009.gif

Μη αρχίζεις σαν κάτι κολλητούς που τους λέω δεν μου αρέσει η Κριστεν Ντανστ πχ, και μου λένε δλδ δεν την π&δαγες?
Και οι φακες δεν με τρελαίνουν, αλλά αν πεινάσω θα της φάω tongue.gif
rankin
QUOTE(frenchman7 @ May 19 2015, 13:45 ) *
Σόρρυ μαν sad-smiley-009.gif

Μη αρχίζεις σαν κάτι κολλητούς που τους λέω δεν μου αρέσει η Κριστεν Ντανστ πχ, και μου λένε δλδ δεν την π&δαγες?
Και οι φακες δεν με τρελαίνουν, αλλά αν πεινάσω θα της φάω tongue.gif

Η Κριστεν Ντανστ είναι γλυκούλα... Είναι για να την παντρευτείς και να της διαβάζεις ποίηση στο φεγγαρόφωτο κρατώντας της το χέρι ..

Ενω χθες κυκλοφορούσε στα Εξάρχεια και έπινε ρακιές, αυτή, που φαντάζομαι δεν ειναι για ποίηση, ούτε έχει σώμα σαν πιθάρι... biggrin.gif

D-Wade
Προτιμώ την Stoya από τη Dunst ακόμα και για να της διαβάσω ποίηση tongue.gif
frenchman7
QUOTE(rankin @ May 19 2015, 14:51 ) *
Η Κριστεν Ντανστ είναι γλυκούλα... Είναι για να την παντρευτείς και να της διαβάζεις ποίηση στο φεγγαρόφωτο κρατώντας της το χέρι ..

Ενω χθες κυκλοφορούσε στα Εξάρχεια και έπινε ρακιές, αυτή, που φαντάζομαι δεν ειναι για ποίηση, ούτε έχει σώμα σαν πιθάρι... biggrin.gif


Δεν μου αρέσει η Ντανστ καθόλου μου θυμίζει κάποιον άγγλο ηθοποιό δεν θυμάμαι ποιον!
Η άλλη η αναρχική είναι άλλο φρούτο!

Τωρα θυμήθηκα, ήταν ένας άγγλος που ταξίδευε σε όλο το κόσμο, είχε εκπομπη παλιά. Κοντούλης και έκανε και γκάφες
Συμφωνω με D-Wade cool.gif
rankin
QUOTE(D-Wade @ May 19 2015, 14:07 ) *
Προτιμώ την Stoya από τη Dunst ακόμα και για να της διαβάσω ποίηση tongue.gif


QUOTE(frenchman7 @ May 19 2015, 14:09 ) *
Συμφωνω με D-Wade cool.gif


Αφήστε την ποίηση και χουφτώστε!
Δείτε τι συνέβη χθες:
"Last night I drank raki in Exarchia while highly educated journalists talked economics over my head"

Της διάβαζαν τα βιβλία του Βαρουφάκη για το τέρας του καπιταλισμού και τους παγκόσμιους μινώταυρους και την ζάλισαν....!
colonel gomelsky
Rankin, τη θυμάσαι; smile.gif Απ αυτήν ξεκίνησαν όλα...

http://www.gazzetta.gr/stili/ladies/articl...olympiakoy-pics
captain charisma
πολυ καλη φιλη μου.σας το χω ξαναπει και παλιοτερα
rankin
QUOTE(captain charisma @ Jun 25 2015, 23:38 ) *
πολυ καλη φιλη μου.σας το χω ξαναπει και παλιοτερα

Να κανονίσουμε ανοιχτή συνέντευξη, press conference, με αντιπροσωπεία απο το basketforum fan club
yorgos
Η Έλενα Χαντ στην Αβάνα για γύρισμα ταινίας και εθεάθη να ερωτοτροπέι/χουφτώνεται/μπαλαμουτιάζεται με d-rated κουβανό πρώην μπασκετμπολίστα, νυν πορτιέρη, στο Sarao. Ζιγκολό όλου του κόσμου ξεσηκωθείτε.

Σε άλλα celebrity spottings, αφού είδαμε τον Billy Gibbons για... 0,36 ευρώ (αγαπώ τιμολογιακές πολιτικές του κόμματος), έσκασε μύτη ο Μικ Τζάγγερ που μας ειπε ότι θα έρθει να παίξει κι αυτός το Μάρτιο για το ίδιο εισιτήριο, ήρθε κι ο Όζυ Όσμπορν μετά της οικογενείας για διακοπές (αλλά αυτός δεν παίζει ούτε για 0,36 εκατομμύρια τέτοιος φραγκοφονιάς που είναι), ξαναματαήρθε ο κλασικός πια Στινγκ και ετοιμαζόμεθα για την ιστορική επίσκεψη Ομπάμα...

Σε πιο μπακσετικά νέα, μιλώντας με τη διευθύντρια της τηλεόρασης για το αν έχουν τσαντιστεί οι Αμερικάνοι που τους κλέβουμε ξεδιάντροπα το σήμα και βλέπουμε 2 ματσάκια ΝΒΑ δωρεάν πλέον και στα κουβανικά κανάλια κάθε εβδομάδα (πέραν των δορυφορικών όπου τα βλέπουμε επίσης τσάμπα) η απάντηση ήταν: Ε και τι θα μας κάνουν; Το πολύ-πολύ να μας κάνουν κανένα εμπάργκο, χαχαχα. Ερωτήθη ποια σειρά ήμιτελικών πλέι οφ θέλω να δούμε ολόκληρη, της Ανατολής ή της Δύσης κι επέλεξα Δύση. Μου παν ότι ο λαός θέλει να δει Λεμπρον κι απάντησα ότι ο λαός θέλει να έχει και ίντερνετ στο σπίτι αλλά δεν το βλέπω να επιτρέπεται σύντομα. Δεν τους άρεσε η απάντηση, για Ανατολή μας βλέπω, να βλέπουμε καμιά σούπα Σικάγο-Κλίβελαντ τσόντα απογευματιάτικα.
rankin
QUOTE(yorgos @ Jan 18 2016, 21:25 ) *
Η Έλενα Χαντ στην Αβάνα για γύρισμα ταινίας και εθεάθη να ερωτοτροπέι/χουφτώνεται/μπαλαμουτιάζεται με d-rated κουβανό πρώην μπασκετμπολίστα, νυν πορτιέρη, στο Sarao. Ζιγκολό όλου του κόσμου ξεσηκωθείτε.

Σε άλλα celebrity spottings, αφού είδαμε τον Billy Gibbons για... 0,36 ευρώ (αγαπώ τιμολογιακές πολιτικές του κόμματος), έσκασε μύτη ο Μικ Τζάγγερ που μας ειπε ότι θα έρθει να παίξει κι αυτός το Μάρτιο για το ίδιο εισιτήριο, ήρθε κι ο Όζυ Όσμπορν μετά της οικογενείας για διακοπές (αλλά αυτός δεν παίζει ούτε για 0,36 εκατομμύρια τέτοιος φραγκοφονιάς που είναι), ξαναματαήρθε ο κλασικός πια Στινγκ και ετοιμαζόμεθα για την ιστορική επίσκεψη Ομπάμα...

Σε πιο μπακσετικά νέα, μιλώντας με τη διευθύντρια της τηλεόρασης για το αν έχουν τσαντιστεί οι Αμερικάνοι που τους κλέβουμε ξεδιάντροπα το σήμα και βλέπουμε 2 ματσάκια ΝΒΑ δωρεάν πλέον και στα κουβανικά κανάλια κάθε εβδομάδα (πέραν των δορυφορικών όπου τα βλέπουμε επίσης τσάμπα) η απάντηση ήταν: Ε και τι θα μας κάνουν; Το πολύ-πολύ να μας κάνουν κανένα εμπάργκο, χαχαχα. Ερωτήθη ποια σειρά ήμιτελικών πλέι οφ θέλω να δούμε ολόκληρη, της Ανατολής ή της Δύσης κι επέλεξα Δύση. Μου παν ότι ο λαός θέλει να δει Λεμπρον κι απάντησα ότι ο λαός θέλει να έχει και ίντερνετ στο σπίτι αλλά δεν το βλέπω να επιτρέπεται σύντομα. Δεν τους άρεσε η απάντηση, για Ανατολή μας βλέπω, να βλέπουμε καμιά σούπα Σικάγο-Κλίβελαντ τσόντα απογευματιάτικα.


Ποια Ελενα Χαντ;;
Η γνωστή 50αρα κυρία;;;
SteveNashidis
Λοιπόν έχουμε gossip κύριοι. laugh.gif

Γνωστός , επιτυχημένος Έλληνας κόουτς με ευρολίγκα στην τροπαιοθήκη του , παραθερίζει σε μέρος, που είναι επί χρόνια αγαπημένο μέρος πρώην ομοσπονδιακού Έλληνα προπονητή και επίσης αγαπημένο μέρος ενός άλλου καταξιωμένου Έλληνα προπονητή που έχει περάσει από πολλές ομάδες της Α1 , όντας περισσότερο κάτοικος Θεσσαλονίκης.

Ο τρίτος έτυχε να περνάει(!!!!) από το μαγαζί που ήταν ο πρώτος φέρελπις νέος προπονητής , αλλά δεν έτυχε να ιδωθούν .

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
tuareg
QUOTE (Voyager @ Aug 14 2016, 21:27 ) *
Λοιπόν έχουμε gossip κύριοι. laugh.gif

Γνωστός , επιτυχημένος Έλληνας κόουτς με ευρολίγκα στην τροπαιοθήκη του , παραθερίζει σε μέρος, που είναι επί χρόνια αγαπημένο μέρος πρώην ομοσπονδιακού Έλληνα προπονητή και επίσης αγαπημένο μέρος ενός άλλου καταξιωμένου Έλληνα προπονητή που έχει περάσει από πολλές ομάδες της Α1 , όντας περισσότερο κάτοικος Θεσσαλονίκης.

Ο τρίτος έτυχε να περνάει(!!!!) από το μαγαζί που ήταν ο πρώτος φέρελπις νέος προπονητής , αλλά δεν έτυχε να ιδωθούν .

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


ο ιτουδης ειναι στη σιβηρη?
SteveNashidis
QUOTE(tuareg @ Aug 14 2016, 21:31 ) *
ο ιτουδης ειναι στη σιβηρη?



ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΤΡΕΛΕΕΕΕ !!!!!!! Ευκολάκι για σένα cool.gif
tuareg
QUOTE (Voyager @ Aug 14 2016, 21:42 ) *
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΤΡΕΛΕΕΕΕ !!!!!!! Ευκολάκι για σένα cool.gif


κι οι αλλοι δυο ο ξανθος κι ο βαγγελης (ενας ειναι ο βαγγελης laugh.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.