Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετικό gossip!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
kseplenhs
γερμαναρά,είσαι γκραντ φαβορί για final4 των κορυφαίων χρηστών του φόρουμ.

για να μην πω πάνω στον ενθουσιασμό μου πως ξεκινάς την διοργάνωση όπως η μπαρτσελόνα την φετινή ευρωλίγκα...με ρουντι φερνάντεζ στο ρόστερ κιόλας 77.gif

δεν υπάρχει το παραπάνω ποστ...θα φτιάξω μπλογκ που θα σε αποθεώνω καθημερινώς 56.gif
Germany96
Θα σε ευχαριστούσα για τα καλά σου λόγια αν δεν είχα μυριστεί τα υποχθόνια mind games σου στυλ Obradovic το 2007.

Επειδή όμως μου αρέσουν οι ξετσίπωτοι παλιοχαρακτήρες με σκοτεινά σχεδία σαν του λόγου σου (το παραδέχομαι, ο Mumm-Ra σημάδεψε τα παιδικά μου χρόνια) αρκούμαι να πω ότι θα ακολουθήσω διπλωματική πολιτική Ελλάδας- Κύπρου και θα ανταλλάξω δωδεκάρια μαζί σου στο Eurovision- Basketforum Contest που έτσι κι αλλιώς δικαιούσαι να πάρεις περίπατο.


Σοβαρά τώρα ποιος πιτσιρικάς δεν γούσταρε τον Mumm-Ra; Αφού σήμερα είμαστε σε κιμπάρικο mood αυθόρμητης μοιρασιάς ψήφων για ό, τι μας κατέβει, εγώ στηρίζω αυτό το σάπιο κορμί για best villain ever σε παιδική σειρά. The Best of the worst λεμε...

Leon_cp3
w00t.gif Συνταρακτικά νέα μάθαμε πριν λίγο.
Τα πιτσουνάκια μας αρραβωνιάστηκαν.Ο Σάσα θα γίνει ακόμα πιο μισητός στο ευρύ κοινό... laugh.gif
http://foreign.peacefmonline.com/entertain...01010/95991.php
Leon_cp3
Και επειδή τα λαγωνικά των σάιτς ποτέ δε σταματάνε να κυνηγούν τους σταρς,και ο Μπλέικ το νέο καμάρι του ΝΒΑ ήδη είναι ένας από αυτούς,απολαύστε τη νέα "φιλενάδα" του.
http://playerseason.com/blake-griffin-girlfriend/
Ασχημούλα ε; rolleyes.gif
Magnus92
QUOTE(Leon_cp3 @ Jan 6 2011, 00:34 ) *
Και επειδή τα λαγωνικά των σάιτς ποτέ δε σταματάνε να κυνηγούν τους σταρς,και ο Μπλέικ το νέο καμάρι του ΝΒΑ ήδη είναι ένας από αυτούς,απολαύστε τη νέα "φιλενάδα" του.
http://playerseason.com/blake-griffin-girlfriend/
Ασχημούλα ε; rolleyes.gif



Δεν βλεπεται σου λεω . . .
captain charisma
ελεος σαν γυφτακι ειναι...
sacarame
Και ναι κύριοι μετά από αρκετό καιρό ερχόμαστε και πάλι εδώ, σε αυτό το τόπικ για να καταθέσουμε νέο ρεπορταζ...Στόχος του ρεπορτάζ και αυτή τη φορά,ποιος άλλος από τον λατρεμένο Γιάννη Μπουρούση!!!!


Ας δουμε το ρεπορταζ :
''
Ο Γιάννης Μπουρούσης αυτό το χρονικό διάστημα είναι ερωτευμένος. Ο σέντερ του Ολυμπιακού βρήκε την αγάπη στη Χριστίνα Ψωμιάδη, κόρη του ισχυρού άνδρα της ομάδας ποδοσφαίρου της Καβάλας, Μάκη Ψωμιάδη.

Ο διεθνής άσος των «ερυθρολεύκων» δείχνει άλλος άνθρωπος και η σχέση του είναι από αυτές που έχουν συζητηθεί πολύ στην πιάτσα της πορτοκαλί μπάλας.''


''Στις κοσμικές στήλες έχει γραφτεί, στις αθλητικές ελάχιστα. Το είχε αναφέρει πριν από λίγο καιρό το μπασκετικό περιοδικό allstarbasket, το είχαν γράψει και κάποιες εφημερίδες, αλλά τότε ο σκύλος δεν είχε αλλάξει.

Ο Γιάννης Μπουρούσης έχει βρει έναν νέο έρωτα και μάλιστα τον έχει κάνει να αλλάξει σε μεγάλο βαθμό. Πρόκειται για την Χριστίνα Ψωμιάδη, κόρη του ισχυρού άνδρα της ομάδας ποδοσφαίρου της Καβάλας Μάκη Ψωμιάδη.

Η Χριστίνα είναι η αιτία της αλλαγής που δείχνει τον τελευταίο καιρό ο σέντερ του Ολυμπιακού κι αυτό συζητιέται πολύ στην μπασκετική πιάτσα.''

Από gazzetta.gr και sportdog.gr


Και ρεπορτάζ με ντοκουμέντα εδώ


Χμμμμ... Προβλέπω πάντως ο Big Mak να κάνει τον Γιάνναρο μέτοχο στην Καβάλα και να του τρώει τα λεφτά... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Weekendman
Μετά τον Τεόντοσιτς με την Μάγια Ογκνιένοβιτς φημολογείται και ένα ακόμα Ολυμπιακό ζευγάρι μεταξύ Βασιλόπουλου και Τσουρή...

http://www.gazzetta.gr/lola-koutsompola/it...%BB%CE%B9%CE%BF

δόξα το θεώ ενδοολυμπιακοί έρωτες ευδοκιμούν στα τμήματα του ΟΣΦΠ...
gallistis
QUOTE(sacarame @ Jan 6 2011, 16:01 ) *
Και ρεπορτάζ με ντοκουμέντα εδώ


δε φαινεται καλα στη φωτο η κοπελια...καμια καλυτερη?για να δουμε τι παιρνει το παλικαρι,οχι τιποτε αλλο
colonel gomelsky
QUOTE(gallistis @ Jan 10 2011, 00:46 ) *
δε φαινεται καλα στη φωτο η κοπελια...καμια καλυτερη?για να δουμε τι παιρνει το παλικαρι,οχι τιποτε αλλο


Κι άλλο θες να δεις? Φαίνεται καλά για να βγάλεις το συμπέρασμα ότι είναι τούμπανο. w00t.gif
sacarame
QUOTE(gallistis @ Jan 10 2011, 00:46 ) *
δε φαινεται καλα στη φωτο η κοπελια...καμια καλυτερη?για να δουμε τι παιρνει το παλικαρι,οχι τιποτε αλλο



Ψάχνουμε παιδιά για καλή φώτο.....Από ότι φαίνεται πάντως είναι σεμνή η κοπελιά,γιατί μας έχει δυσκολέψει ... smiley.gif
colonel gomelsky


Ξέρεις πολλές σεμνές με φωτος στο νιτρο; Μπες στο γιουπι έχει backstage video

ΥΓ. Germany96 πάλι εδώ σουλατσάρεις; w00t.gif
sacarame
Τον έρωτά του για τη Σκάρλετ Γιόχανσον αποκάλυψε μέσω του twitter o Κέβιν Ντουράντ. "Σκάρλετ Γιόχανσον, θα πιω το νερό από το μπάνιο σου" (Scarlett johanneson I will drink ur bath water), έγραψε χαρακτηριστικά.

www.sport.gr


Τώρα εδώ ή υπάρχει μεγάλο ειδύλιο ή απλά ο Ντουράντ δεν την παλεύει... smiley.gif smiley.gif
colonel gomelsky
Αν το δω αυτό το πλάσμα στην αγκαλιά του αυτιστικού δεν θα το αντέξω. Και τι θα συζητάνε;

Θα μου πεις, εδώ έχει γυνάικα ο Ιγκουοντάλα...
colonel gomelsky
Η Στεφανίδη (πρωην του Σάρας) αρραβωνιάστηκε με τον Κονέ.
frenchman7
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&a...7924&cid=11

Άτσα και ο Μήτσος! Μια χαρά τον κόβω!
colonel gomelsky
QUOTE(frenchman7 @ Jan 30 2011, 12:16 ) *
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&a...7924&cid=11

Άτσα και ο Μήτσος! Μια χαρά τον κόβω!


Όντως:



Περισσότερα στο γκαζετα
frenchman7
Ωωω... ρισπέκτ.. Σε αυτήν την φωτό φέρνει λίγο Εύα Λάσκαρη! (Η κοπέλα εννοώ tongue.gif )
sacarame


Αυτό κι αν είναι καυτό ζευγάρι στη σόουμπιζ! Το sportdog αποκαλύπτει το ειδύλλιο που θα προκαλέσει σαματά! Με ποιον παίκτη του Παναθηναϊκού τα ...«λέει» συχνά-πυκνά η Έλλη Κοκκίνου;

Ο έρωτας χρόνια δεν κοιτά, σωστά; Κάπως έτσι πιάστηκαν στη φάκα του έρωτα και ο Γιώργος Μπόγρης με την Έλλη Κοκκίνου! Μπορεί ο νεαρός σέντερ του Παναθηναϊκού να μην εντυπωσιάζει στο γήπεδο, αλλά εκτός γηπέδου προκαλεί... πολύ θόρυβο και ειδικότερα με το τελευταίο «χτύπημά» του!

Πώς προέκυψε αυτό το ζευγάρι; Ε, δεν έχουμε και «μάστερ» στο ρεπορτάζ νύχτας. Γεγονός πάντως είναι ότι ο 22χρονος σέντερ του Παναθηναϊκού διακρίνεται στην εξωγηπεδική ζωή του. Νέο παιδί είναι, κι αφού δεν παραβιάζει τα ωράρια του, έχει το δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει.

Ακόμα και να συνάψει δεσμό με γυναίκα... κατά πολύ μεγαλύτερή του. Γιατί όχι;

Η φημολογία μάλιστα λέει ότι Μπόγρης και Κοκκίνου είναι εδώ και καιρό μαζί. Κάνα τρίμηνο! Αποφεύγουν όμως τις δημόσιες εμφανίσεις για να αποφύγουν και τα κακεντρεχή σχόλια. Εξάλλου, η κοπέλα είναι προσφάτως χωρισμένη, μάλλον δεν θέλει να προκαλέσει και πολύ καλά κάνει!

Σε όλους μπορεί να προκαλέσει αίσθηση η είδηση, αλλά οι μπασκετικοί που ξέρουν, μάλλον δεν θα παραξενευτούν και πολύ. Γιατί ο Γιώργος είναι πονηρός και... μεγάλος κυνηγός! Είναι και 2,10μ., είναι και ωραίο παιδί, πολύ ήθελε για να τη ρίξει;

Από sportdog.gr

Ρε λες??? 39.gif 39.gif
frenchman7
QUOTE(sacarame @ Jan 31 2011, 14:08 ) *
Αυτό κι αν είναι καυτό ζευγάρι στη σόουμπιζ! Το sportdog αποκαλύπτει το ειδύλλιο που θα προκαλέσει σαματά! Με ποιον παίκτη του Παναθηναϊκού τα ...«λέει» συχνά-πυκνά η Έλλη Κοκκίνου;

Ο έρωτας χρόνια δεν κοιτά, σωστά; Κάπως έτσι πιάστηκαν στη φάκα του έρωτα και ο Γιώργος Μπόγρης με την Έλλη Κοκκίνου! Μπορεί ο νεαρός σέντερ του Παναθηναϊκού να μην εντυπωσιάζει στο γήπεδο, αλλά εκτός γηπέδου προκαλεί... πολύ θόρυβο και ειδικότερα με το τελευταίο «χτύπημά» του!

Πώς προέκυψε αυτό το ζευγάρι; Ε, δεν έχουμε και «μάστερ» στο ρεπορτάζ νύχτας. Γεγονός πάντως είναι ότι ο 22χρονος σέντερ του Παναθηναϊκού διακρίνεται στην εξωγηπεδική ζωή του. Νέο παιδί είναι, κι αφού δεν παραβιάζει τα ωράρια του, έχει το δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει.

Ακόμα και να συνάψει δεσμό με γυναίκα... κατά πολύ μεγαλύτερή του. Γιατί όχι;

Η φημολογία μάλιστα λέει ότι Μπόγρης και Κοκκίνου είναι εδώ και καιρό μαζί. Κάνα τρίμηνο! Αποφεύγουν όμως τις δημόσιες εμφανίσεις για να αποφύγουν και τα κακεντρεχή σχόλια. Εξάλλου, η κοπέλα είναι προσφάτως χωρισμένη, μάλλον δεν θέλει να προκαλέσει και πολύ καλά κάνει!

Σε όλους μπορεί να προκαλέσει αίσθηση η είδηση, αλλά οι μπασκετικοί που ξέρουν, μάλλον δεν θα παραξενευτούν και πολύ. Γιατί ο Γιώργος είναι πονηρός και... μεγάλος κυνηγός! Είναι και 2,10μ., είναι και ωραίο παιδί, πολύ ήθελε για να τη ρίξει;

Από sportdog.gr

Ρε λες??? 39.gif 39.gif


Ωωωω......
Δεν ξέρω γιατί αλλά με σόκαρε αυτό το gossip ohmy.gif (αν ισχύει βέβαια)

Γυναικάρα η Κοκκίνου...
Αλλά αγωνιστικά δεν νομίζω να τον οφελείσει! Που μυαλό για μπασκετ και προπονήσεις όταν σε περιμένει και η Έλλη... tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(sacarame @ Jan 31 2011, 14:08 ) *
Αυτό κι αν είναι καυτό ζευγάρι στη σόουμπιζ! Το sportdog αποκαλύπτει το ειδύλλιο που θα προκαλέσει σαματά! Με ποιον παίκτη του Παναθηναϊκού τα ...«λέει» συχνά-πυκνά η Έλλη Κοκκίνου;

Ο έρωτας χρόνια δεν κοιτά, σωστά; Κάπως έτσι πιάστηκαν στη φάκα του έρωτα και ο Γιώργος Μπόγρης με την Έλλη Κοκκίνου! Μπορεί ο νεαρός σέντερ του Παναθηναϊκού να μην εντυπωσιάζει στο γήπεδο, αλλά εκτός γηπέδου προκαλεί... πολύ θόρυβο και ειδικότερα με το τελευταίο «χτύπημά» του!

Πώς προέκυψε αυτό το ζευγάρι; Ε, δεν έχουμε και «μάστερ» στο ρεπορτάζ νύχτας. Γεγονός πάντως είναι ότι ο 22χρονος σέντερ του Παναθηναϊκού διακρίνεται στην εξωγηπεδική ζωή του. Νέο παιδί είναι, κι αφού δεν παραβιάζει τα ωράρια του, έχει το δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει.

Ακόμα και να συνάψει δεσμό με γυναίκα... κατά πολύ μεγαλύτερή του. Γιατί όχι;

Η φημολογία μάλιστα λέει ότι Μπόγρης και Κοκκίνου είναι εδώ και καιρό μαζί. Κάνα τρίμηνο! Αποφεύγουν όμως τις δημόσιες εμφανίσεις για να αποφύγουν και τα κακεντρεχή σχόλια. Εξάλλου, η κοπέλα είναι προσφάτως χωρισμένη, μάλλον δεν θέλει να προκαλέσει και πολύ καλά κάνει!

Σε όλους μπορεί να προκαλέσει αίσθηση η είδηση, αλλά οι μπασκετικοί που ξέρουν, μάλλον δεν θα παραξενευτούν και πολύ. Γιατί ο Γιώργος είναι πονηρός και... μεγάλος κυνηγός! Είναι και 2,10μ., είναι και ωραίο παιδί, πολύ ήθελε για να τη ρίξει;

Από sportdog.gr

Ρε λες??? 39.gif 39.gif



Κυνηγός δεν είναι ο Γιώργος. Ο Γιώργος είναι το θήραμα του cougar. Σωστός πάντως ο μικρός.
Flash
Ρε τον milfακια τον Μπόγρη...

colonel gomelsky
QUOTE(Flash @ Jan 31 2011, 21:30 ) *
Ρε τον milfακια τον Μπόγρη...




η κοκκίνου δεν θα είναι καμια 40αρια τώρα?
captain charisma
41 μαιων ειναι...και ειναι και γνωστη μου biggrin.gif
colonel gomelsky
QUOTE(captain charisma @ Jan 31 2011, 23:26 ) *
41 μαιων ειναι...και ειναι και γνωστη μου biggrin.gif


http://www.sportdog.gr/article/9894/photia...ina-photovinteo
LFO
QUOTE(colonel gomelsky @ Jan 31 2011, 14:54 ) *
Κυνηγός δεν είναι ο Γιώργος. Ο Γιώργος είναι το θήραμα του cougar. Σωστός πάντως ο μικρός.


να ρε που ψάχνετε γκαρντ!! Τριποντακιας ο Γιωργης...
colonel gomelsky
QUOTE(LFO @ Feb 1 2011, 15:26 ) *
να ρε που ψάχνετε γκαρντ!! Τριποντακιας ο Γιωργης...


περίμενε σε λίγο καιρό. αν θα έχει δύναμη έστω να πετάξει τη μπάλα, βλέπουμε.
Air Kef
Ήμαρτον
plokamias
QUOTE(captain charisma @ Jan 31 2011, 23:26 ) *
41 μαιων ειναι...και ειναι και γνωστη μου biggrin.gif


Δηλαδή επιβεβαιώνεις το ρεπορτάζ,ε??? smiley.gif

Πάντως μου ακούγεται τελείως κουφό....Και πλέον πιστεύω πως το παλικάρι δε θα βρει με τίποτα χρόνο συμμετοχής.Αφού δεν έπαιζε τόσον καιρό,σιγά μην παίξει τώρα που έχει τέτοιες ασχολίες...! biggrin.gif biggrin.gif
rchos
εγω προσωπικα το βλεπω απο αλλη βαση το ολο θεμα.

ρε ελλη με τον μπογρη?
με τον μπογρη?
ξαναρωταω τον μπογρη?
ελεος ομως.
τον μπογρη?
ελλη απαντα μου σε παρακαλω.γιατι με τον μπογρη?

καταλαβαινω οτι μολις χωρισες και θες συγκεκριμενα πραγματα αυτη τη στιγμη αλλα οχι και με τον μπογρη.

γελαει ο κοσμος βρε συ ελλη.με τον μπογρη?

με το παλικαρι δεν εχω τιποτα και μαγκια του αλλα βρε συ ελλη με τον μπογρη?

ειλικρινα απογοητευτικα με την κοκκινου παρα πολυ.
il postino
αν με ρωταγαν "με ποιον παικτη της Α1 βγαινει η κοκκινου?" το μπογρη θα τον ελεγα τελευταιο! πρωτα θα απαριθμιζα τους υπολοιπους 200 περιπου αθλητες του πρωταθληματος και τελευταιο θα ελεγα το μπογρη!!

κυρα ελλη το κανεις που το κανεις το ψυχικο καντο με καποιον που ν αξιζει!!!

απο μπασκετικης αποψης, ειχε 1% πιθανοτητα να παιξει μπασκετ το παιδι, οχι παραπανω, τωρα την εχασε και αυτη!!
colonel gomelsky
QUOTE(rchos @ Feb 1 2011, 19:23 ) *
εγω προσωπικα το βλεπω απο αλλη βαση το ολο θεμα.

ρε ελλη με τον μπογρη?
με τον μπογρη?
ξαναρωταω τον μπογρη?
ελεος ομως.
τον μπογρη?
ελλη απαντα μου σε παρακαλω.γιατι με τον μπογρη?

καταλαβαινω οτι μολις χωρισες και θες συγκεκριμενα πραγματα αυτη τη στιγμη αλλα οχι και με τον μπογρη.

γελαει ο κοσμος βρε συ ελλη.με τον μπογρη?

με το παλικαρι δεν εχω τιποτα και μαγκια του αλλα βρε συ ελλη με τον μπογρη?

ειλικρινα απογοητευτικα με την κοκκινου παρα πολυ.


Καταλαβαίνω τη σκοπιά που το βλέπεις και συμφωνώ. Από την άλλη όμως, εμείς ως συνάντρες, δεν πρέπει να επαινέσουμε τον νεαρό Μπόγρη;

ΥΓ. Κάνε αν θες ανανέωση της λίστας στο άλλο τόπικ. Σου έγραψα σχετικά.


QUOTE(il postino @ Feb 1 2011, 19:44 ) *
αν με ρωταγαν "με ποιον παικτη της Α1 βγαινει η κοκκινου?" το μπογρη θα τον ελεγα τελευταιο! πρωτα θα απαριθμιζα τους υπολοιπους 200 περιπου αθλητες του πρωταθληματος και τελευταιο θα ελεγα το μπογρη!!

κυρα ελλη το κανεις που το κανεις το ψυχικο καντο με καποιον που ν αξιζει!!!

απο μπασκετικης αποψης, ειχε 1% πιθανοτητα να παιξει μπασκετ το παιδι, οχι παραπανω, τωρα την εχασε και αυτη!!


Και σαν συνέχεια των παραπάνω: Μπάσκετ όντως δεν θα παίξει. Στο χρηματιστήριο των γυναικών όμως σκέψου που θα πάει η μετοχή, αν από τα 21 ξεκινάει με την Κοκκίνου.

Όταν στα 21 βγάζεις το απόλυτο cougar, τότε το potential σου είναι τεράστιο. Στοχεύεις στο διεθνές jet set.
frenchman7
24.gif 24.gif 24.gif

Έχω πεθάνει στα γέλια που όλοι νιώσατε το ίδιο σοκ-απογοήτευση-σφιξημο στο στομάχι που ένιωσα κι εγώ διαβάζοντας αυτήν την είδηση!
Μα με τον Μπόγρη?!!!

Όπως επίσης με το ότι με την μία καταδικάζουμε την αγωνιστική εξέλιξη του παίχτη!
Μιλάμε για πολύ γέλιο!!!

ΥΓ: +1 σε αυτό που έγραψε ο colonel! Οι μετοχές του εκτοξεύθηκαν! Και ποιός τον πιάνει..
rchos
μα με τον μπογρη?


Υ.Γ. κολονελ το εχω ηδη αλλαξει το τοπικ με την ψηφοφορια.
plokamias
Δεν έχω λόγια,πραγματικά......
Από την άλλη όμως,το παιδί μπορεί(και πρέπει) να αποτελέσει φάρο ελπίδας για όσους από μας έχουμε το όνειρο να δελεάσουμε την επίσης χωρισμένη Σκάρλετ Γιόχανσον..!! smiley.gif smiley.gif
il postino
QUOTE(plokamias @ Feb 1 2011, 20:18 ) *
Δεν έχω λόγια,πραγματικά......
Από την άλλη όμως,το παιδί μπορεί(και πρέπει) να αποτελέσει φάρο ελπίδας για όσους από μας έχουμε το όνειρο να δελεάσουμε την επίσης χωρισμένη Σκάρλετ Γιόχανσον..!! smiley.gif smiley.gif

κατσε ρε φιλε,

εδω ολοκληρος ντουραντ και κανει αγωνα μπας και....και δεν....

εδω εγραψε οτι θα επινε το νερο απο τη μπανιερα της ο τυπος!!!

γινε πρωτα ειδωλο στο νβα και μετα βλεπουμε smiley.gif

plokamias
QUOTE(il postino @ Feb 1 2011, 21:25 ) *
κατσε ρε φιλε,

εδω ολοκληρος ντουραντ και κανει αγωνα μπας και....και δεν....

εδω εγραψε οτι θα επινε το νερο απο τη μπανιερα της ο τυπος!!!

γινε πρωτα ειδωλο στο νβα και μετα βλεπουμε smiley.gif


Mεταναστεύω,τέρμα....! smiley.gif

Α ρε Μπόγρη τι μας έβαλες να συζητάμε και χαζομάρες να πετάμε ρε παιδάκι μου....

Πάντως ότι έγινε είδωλο το παλικάρι έγινε! tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(rchos @ Feb 1 2011, 19:23 ) *
τον μπογρη?
ελλη απαντα μου σε παρακαλω.γιατι με τον μπογρη?


Γιατί δεν βγαίνει στο τηλέφωνο η κυρία Κοκκίνου να απαντήσει??


Συντάσσομαι με ilpostino. Πραγματικά, ο Μπόγρης θα ήταν ο 200ός από τους 200 που θα έλεγα..
frenchman7
Και η θλιβερή επιβεβαίωση...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&a...0463&cid=11
colonel gomelsky
QUOTE(frenchman7 @ Feb 3 2011, 12:45 ) *
Και η θλιβερή επιβεβαίωση...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&a...0463&cid=11


Έμμεση μεν, επιβεβαίωση δε. Όταν σου λένε αν τα έχεις μ έναν 20 χρόνια νεώτερό σου και συ λες "ούτε επιβεβαιώνω, ούτε διαψεύδω" τότε το πράγμα είναι καθαρό.

Μπόγρη άσε το μπάσκετ και γίνε σωματοφύλακας.

ΥΓ. Πραγματικά όταν άνοιγα αυτό το τοπικ, δεν μπορούσα καν να φανταστώ αυτήν την εξέλιξη...
Manu7
QUOTE(colonel gomelsky @ Feb 3 2011, 12:54 ) *
Έμμεση μεν, επιβεβαίωση δε. Όταν σου λένε αν τα έχεις μ έναν 20 χρόνια νεώτερό σου και συ λες "ούτε επιβεβαιώνω, ούτε διαψεύδω" τότε το πράγμα είναι καθαρό.

Μπόγρη άσε το μπάσκετ και γίνε σωματοφύλακας.

ΥΓ. Πραγματικά όταν άνοιγα αυτό το τοπικ, δεν μπορούσα καν να φανταστώ αυτήν την εξέλιξη...

Εντάξει έπεσε στην υπόληψη μου η Έλλη...Τέτοια γυναικάρα να ασχοληθεί με το παιδαρέλι...
Την πείραξε ο χωρισμός πολύ φαίνεται και θέλει να ξεζουμίζει καψερούς 20χρονους...biggrin.gif

Μπόγρη κράτα γερά!!:)
colonel gomelsky
Δηλώνω ότι την μέρα που θα ανακοινωθεί ο δεσμός της Ναταλίας Γερμανού με τον Φώτη Ζούμπο, θα αυτομπαναριστώ αιωνίως και δεν θα ξαναγράψω στο φορουμ.
SG3ptshooter
QUOTE(colonel gomelsky @ Feb 3 2011, 13:41 ) *
Δηλώνω ότι την μέρα που θα ανακοινωθεί ο δεσμός της Ναταλίας Γερμανού με τον Φώτη Ζούμπο, θα αυτομπαναριστώ αιωνίως και δεν θα ξαναγράψω στο φορουμ.

ρε συ αυτή τα φτιάχνει πάντα με τύπους μισό αιώνα μικρότερους, άρα υπάρχουν καλές πιθανότητες, είναι και ωραίο παιδί ο Φωτάρας.. tongue.gif

Πάρτο πίσω γιατί μέχρι το τέλος της σεζόν βλέπω να σε χάνουμε..
petrovic
καλά αυτό με το Μπογρη και την Κοκκίνου είναι νομίζω η είδηση της δεκαετίας.

μιλάμε για τον ορισμό της hot cougar.

ΑΞΙΟΣ!!! ΑΞΙΟΣ!!!
Weekendman
Άφηστε ήσυχο το παιδί να γαλουχηθεί ακόμα περισσότερο στην τέχνη του έρωτα απο την δασκάλα Έλλη(υποθέτω)!

Τουλάχιστον αφού δεν παίζει που δεν παίζει στον ΠΑΟ θα καίει θερμίδες ,και δεν θα γίνει ένα παχύ αρνάκι σαν τον Κασελάκη...



frenchman7
Κασελάκης... Τι είπες τώρα...

Μόλις μου βρήκες τον ακόμα πιο τελευταίο που θα σκεφτόμουν να γίνει ζευγάρι με την Κοκκίνου..
Μου χρύσωσε λίγο το χάπι τουλάχιστον...
Ένα πιθανό ζευγάρι Κοκκίνου-Κασελάκη θα ξεπερνούσε τους εφιάλτες των πιο αρρωστημένων μυαλών...
kostasvc15
Εναν Μπατιστ θελει η Κοκκινου να της περασουν ολα..
Μην απογοητευεστε παντως,αφου ειναι με τον Μπογρη ισως εχετε ελπιδες και εσεις...οσοι ειστε ψηλοι τελος παντων
colonel gomelsky
QUOTE
Το παρελθόν του Μπόγρη!

Κοίτα να δεις τι έμελλε να πάθει το παιδί! Αυτόν δεν θα πω πως μας τον έκλεψε η Έλλη, γιατί η αλήθεια είναι πως η Λόλα αποφεύγει τα ψηλά πατώματα. Αν είχε βλέψεις για τον Γιώργο Μπόγρη αφενός θα πάθαινε αυχενικό απ’ το «μ’ αρέσει να κοιτάω ψηλά» και αφετέρου θα χρειαζόταν κλωνοποίηση για να παίρνει η μία την άλλη στους ώμους και να τον φτάσουν. Ενώ με λίγα εκατοστά διαφορά μια χαρά τη βρίσκουμε. Πέντε πάνω, πέντε κάτω, δεν θα τα χαλάσουμε τώρα γι’ αυτό. Υπάρχουν τόσα άλλα για να τα χαλάμε, εξάλλου.

Το «Ciao» αναφέρεται σήμερα στο ειδύλλιο μεταξύ Κοκκίνου και Μπόγρη και αποκαλύπτει το καβγαδάκι που είχαν οι δυο τους, εξαιτίας του παρελθόντος του νεαρού άσου. Που, εδώ που τα λέμε, δεν είναι και τόσο αθώο. Η διάσημη τραγουδίστρια, λοιπόν, ενημερώθηκε πως ο Μπόγρης είχε συνάψει σύντομη σχέση τόσο με τη Σάσα Μπάστα όσο και με την Πετρούλα Κωστίδου (ναι, ξέρω… έγινε είδωλο τώρα) και θέλησε να ξεκαθαρίσει τι σκοπό έχει για τη δική τους σχέση, αφού δεν ήθελε να γίνει «βούκινο» στα μίντια. Μετά από μεγάλη συζήτηση, ο 22χρονος σέντερ τής ξεκαθάρισε πως δεν έχει σκοπό να το δημοσιοποιήσει και δεν τον ενδιαφέρει κάτι τέτοιο και όλα κύλησαν ομαλά!


http://www.gazzetta.gr/lola-koutsompola/it...%AC%CF%81%CE%B9

Έχει παρελθόν τελικά ο Μπόγρης...
frenchman7
QUOTE(colonel gomelsky @ Feb 9 2011, 13:00 ) *
http://www.gazzetta.gr/lola-koutsompola/it...%AC%CF%81%CE%B9

Έχει παρελθόν τελικά ο Μπόγρης...


Το σοκ συνεχίζεται...Δεν το χωράει ο νους μου....

Η εξήγηση του "έτυχε" ή "one in a million" δεν στέκει πλέον... Το πρόβλημα είναι βαθύτερο...

Θα κάνω μια έρευνα το επόμενο διάστημα ρωτώντας γνωστές και φίλες για τον Μπόγρη να δω πως τους φαίνεται σαν
άντρας... Ένα μίνι γκαλοπ ίσως μας αποκαλύψει αυτά που εμείς ως άντρες δεν βλέπουμε..

Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας...
rchos
QUOTE(frenchman7 @ Feb 9 2011, 13:32 ) *
Το σοκ συνεχίζεται...Δεν το χωράει ο νους μου....

Η εξήγηση του "έτυχε" ή "one in a million" δεν στέκει πλέον... Το πρόβλημα είναι βαθύτερο...

Θα κάνω μια έρευνα το επόμενο διάστημα ρωτώντας γνωστές και φίλες για τον Μπόγρη να δω πως τους φαίνεται σαν
άντρας... Ένα μίνι γκαλοπ ίσως μας αποκαλύψει αυτά που εμείς ως άντρες δεν βλέπουμε..

Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας...


καλα η μπαστα και η πετρουλα ειναι ενα κοινο πολλων ελληνων αθλητων.δεν αποτελει καποιου ειδους παρασημο στην πορεια τους.
οπως επισης το οτι υποτιθεται οτι ενας δημοσιογραφος ξερει τι ακριβως ειπαν η κοκκινου με τον μπογρη οταν "μαλωσαν" για το παρελθον του μπογρη και οτι η κοκκινου εχει αγχος για τη σχεση αυτη ειναι ακομη πιο σουρεαλιστικο απο την ιδια τη συγκεκριμενη σχεση!

γιατι ως γνωστων το περιοδικο ciao ειναι η επιτομη της εγκυροτητας!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.