Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετικό gossip!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
colonel gomelsky
QUOTE(frenchman7 @ Feb 9 2011, 13:32 ) *
Θα κάνω μια έρευνα το επόμενο διάστημα ρωτώντας γνωστές και φίλες για τον Μπόγρη να δω πως τους φαίνεται σαν
άντρας... Ένα μίνι γκαλοπ ίσως μας αποκαλύψει αυτά που εμείς ως άντρες δεν βλέπουμε..


Δε θα στο συνιστούσα. Μπορεί να απογοητευτείς. Εγώ τουλάχιστον το αποφεύγω...
frenchman7
QUOTE(rchos @ Feb 9 2011, 14:10 ) *
καλα η μπαστα και η πετρουλα ειναι ενα κοινο πολλων ελληνων αθλητων.δεν αποτελει καποιου ειδους παρασημο στην πορεια τους.
οπως επισης το οτι υποτιθεται οτι ενας δημοσιογραφος ξερει τι ακριβως ειπαν η κοκκινου με τον μπογρη οταν "μαλωσαν" για το παρελθον του μπογρη και οτι η κοκκινου εχει αγχος για τη σχεση αυτη ειναι ακομη πιο σουρεαλιστικο απο την ιδια τη συγκεκριμενη σχεση!

γιατι ως γνωστων το περιοδικο ciao ειναι η επιτομη της εγκυροτητας!


Συμφωνώ, αλλά αυτό το κάνει ακόμα πιο περίεργο, το οτί έχει επιτυχία και στις 2 αυτές κατηγορίες γυναικών...
Πράγμα ασυνήθιστο... 39.gif

QUOTE(colonel gomelsky @ Feb 9 2011, 14:14 ) *
Δε θα στο συνιστούσα. Μπορεί να απογοητευτείς. Εγώ τουλάχιστον το αποφεύγω...


Φοβάμαι ότι δεν υπάρχει άλλος δρόμος...

Είναι σαν το τσίμπημα από κουνούπι που το ξίνεις ενώ δεν πρέπει...
Σαν τον πονόλαιμο που κάτι σε κάνει να καταπίνεις συνέχεια ενώ δεν πρέπει...
il postino
ο,τι και να πω ειναι λιγο!!!! μενω αφωνος με το background του μπογρη!!!!

δεν εχω λογια να περιγραψω τα σοδομα και τα γομορα που διαβαζω στα sites (ειμαι και κραβατωμενος και γινομαι και χειροτερα!!!).

ου ρε μπογρη!!! μονο αυτο εχω να δηλωσω!! ου ρε μπογρη!!
colonel gomelsky
O Σάρας μπορεί να έφυγε, αλλά άφησε πολλά πίσω του τελικά...
rankin
QUOTE(rchos @ Feb 1 2011, 20:05 ) *
μα με τον μπογρη?


Μην σας κάνει και τόσο εντύπωση το συγκεκριμένο θέμα...

Καταρχάς η καριέρα της Έλλης δεν διανύει τις καλύτερες ημέρες της..
Παιδικά τραγουδάκια για πριγκίπισσες λέει, στα πρωινά του Star και του Alter, ανάμεσα σε Ζουζούνια, Μπεμπε Λίλυ, και Γκάμυ Μπέαρ..

Επίσης, προφανώς δεν είναι και πολύ ενημερωμένη από θέματα μπασκετ. Άκουσε ότι ο Μπόγρης παίζει στον Παναθηναϊκό και τσίμπησε..
Πείτε μου πόσα χρόνια ακόμα έχει συμβόλαιο με την ομάδα ο παίχτης, να σας δώσω το άνω όριο για τη χρονική διάρκεια της σχέσης τους..

Μόλις φύγει από τον Παναθηναϊκό και επιστρέψει στον Ηλυσιακό, η αγαπητή Έλλη θα διαπιστώσει ότι έχει και δεύτερο παιδί να τρέφει και θα της έρθεις ταμπλάς!!

Στα του Μπόγρη βέβαια, δεν έχω να πω και πολλά.. Προφανώς και καλά κάνει , και αν αποδειχτεί πως όταν της είπε ότι δεν τη βλέπει σαν τη Σάσα και την Πετρούλα, αλλά έχει σοβαρούς σκοπούς για εκείνην, απλά την δούλευε, τότε τον αναγνωρίζω ως αριστοκράτη του Jose Cuervo και θα του στείλω ένα κιβώτιο τεκίλες στο σπίτι, δώρο..

Επίσης, αν ήταν φίλος μου θα του έλεγα πως τώρα που άνοιξε ένα μικρό παράθυρο στον κόσμο των κούγκαρ, έχει την ευκαιρία να μπει ολόκληρος μέσα, σαν αλεπού που μπουκάρει σε κοτέτσι, και να τις πετσοκόψει μια προς μια..

Είναι μεγάλο ατού άλλωστε να κερδίσει καλή φήμη από την Έλλη.. Είναι ένα ατου που οφείλει να κερδίσει και να χρησιμοποιήσει...


ΥΓ. Γιατί όμως συζητάμε κάτι τέτοιο στο basketforum?
Ούτε ή Κοκκίνου, ούτε ο Μπόγρης έχουν σχέση με το μπάσκετ, από ότι έχει πέσει στην αντίληψη μου!!!! tongue.gif

QUOTE(kostasvc15 @ Feb 5 2011, 06:57 ) *
Εναν Μπατιστ θελει η Κοκκινου να της περασουν ολα..


Αυτό σίγουρα...
colonel gomelsky
QUOTE(rankin @ Feb 9 2011, 15:34 ) *
Επίσης, αν ήταν φίλος μου θα του έλεγα πως τώρα που άνοιξε ένα μικρό παράθυρο στον κόσμο των κούγκαρ, έχει την ευκαιρία να μπει ολόκληρος μέσα, σαν αλεπού που μπουκάρει σε κοτέτσι, και να τις πετσοκόψει μια προς μια..


RANKIN = legendary member.

Τα σέβη μου. Προσκυνώ

77.gif 77.gif 77.gif
rankin
colonel άστα αυτά και πες μας:


Είσαι ή δεν είσαι ο Γιώργος Μπόγρης ???
colonel gomelsky
QUOTE(rankin @ Feb 9 2011, 15:46 ) *
colonel άστα αυτά και πες μας:


Είσαι ή δεν είσαι ο Γιώργος Μπόγρης ???


smiley.gif
Κοίτα, είμαι μεγαλύτερος από τον Μπόγρη. Και δεν είμαι 2.10 αλλά 1.80

ΥΓ. Εσύ θα μας πεις αν είσαι ή δεν είσαι ο Μάνος Μανουσέλης; (όπως υποψιαζόματε πολλοί εδώ πέρα)
rankin
QUOTE(colonel gomelsky @ Feb 9 2011, 15:47 ) *
smiley.gif
Κοίτα, είμαι μεγαλύτερος από τον Μπόγρη. Και δεν είμαι 2.10 αλλά 1.80

ΥΓ. Εσύ θα μας πεις αν είσαι ή δεν είσαι ο Μάνος Μανουσέλης; (όπως υποψιαζόματε πολλοί εδώ πέρα)

Call me "Μανούσο" παιδί μου!!! χαχαχαχαχα!!! laugh.gif

δεν θα μπορούσα να είμαι ο Μανούσος..
Είμαι μικρότερος του, όπως και κάθε άλλος άνθρωπος που έχει περπατήσει στον πλανήτη "μπάσκετ"
Όλοι είναι μικρότεροι από τον Μανούσο.. (Ίσως εκτός από τον Μπόγρη, που υποπτεύομαι ότι μπορεί να είναι γενικά "μεγαλόσωμος" όχι μόνο στο μπόι... γενικά.. )
Anaz
Η ΕΛΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΓΡΗ??????????????????????????

ohmy.gif 40.gif 68.gif wacko.gif blink.gif huh.gif
frenchman7
Διαβάζοντας αυτό το το μπασκετικό άρθρο προβληματίστηκα με τις επιλογές του Μπουρούση...

http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/1...hotos-videos%29

(μην ξεχάσετε να κλικάρετε στο λινκ στο τέλος του άρθρου..)

Τι να τον οδήγησε στην μετάβαση από την Νικολέττα Ράλλη στην κόρη Ψωμιάδη..? 39.gif
Δεν βρίσκω προσφανείς λόγους.. smiley.gif
The Warlus
Χοχοχοχο για το "μυαλό" του Μπόγρη μπορεί να μιλάω μέρες...Τον γνωρίζω κάτι λίγα,είμαστε και σχεδόν συντοπίτες,έχουμε παίξει μαζί.Ε εντάξει τι να πω.Πραγματικά η Έλλη μας πρέπει να είναι πολύ ηλίθια για να είναι μαζί του.Εκτός αν δεν την ενδιαφέρει παρά μόνο βιολογικούς σκοπούς.Τότε 'νταξ.Που και πάλι αλλά τέλος πάντων.Τον έχω χάσει τώρα τελευταία ας μου πει κάποιος τι άλλα κατορθώματα έχει κάνει.Από μπάσκετ δεν το συζητώ!!
Έχω γνωρίζει και τους δικούς του άμα θέλετε παραπάνω ίνφο πείτε
balomazoxtra
Θέλουμε.
Να δούμε και εμείς που είμαστε 1,75, τι μας λείπει(εκτός από το προφανές.το ύψος. ) για να πιάσουμε γκόμενα μια Έλλη Κοκκίνου. ninja.gif
colonel gomelsky
Η Λόλα η Κουτσομπόλα από το γκαζετα, επιστρέφει με φωτορεπορταζ. Απολαυστε Μπόγρη και Κοκκίνου. Πλέον δεν αμφισβητείται...

(Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων από τους mods για το μεγάλο ποστ, αλλά νομίζω ότι είναι σημαντικό. Δεν νομίζω να κουραστεί κανείς)










http://www.gazzetta.gr/lola-koutsompola/it...%BF%CF%85%CF%82
sacarame
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 17 2011, 00:23 ) *
Η Λόλα η Κουτσομπόλα από το γκαζετα, επιστρέφει με φωτορεπορταζ. Απολαυστε Μπόγρη και Κοκκίνου. Πλέον δεν αμφισβητείται...

(Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων από τους mods για το μεγάλο ποστ, αλλά νομίζω ότι είναι σημαντικό. Δεν νομίζω να κουραστεί κανείς)



Καλά ο Μπογρης στις 2 πρώτες φώτος είναι σαν το λυκειόπαιδο από την επαρχία που έχει έρθει 5ημερη και πάει για πρώτη φορά στα αθηναϊκά μπουζούκια... blech.gif blech.gif

Ο άλλος μαζί με τον Μπόγρη είναι ο Μάριτς??Ωραία προετοιμασία για επιστροφή στα παρκέ κάνει και αυτός....Εξασκείται στην ρίψη γαρυφάλλου..
morrison
QUOTE(sacarame @ Mar 17 2011, 00:28 ) *
Καλά ο Μπογρης στις 2 πρώτες φώτος είναι σαν το λυκειόπαιδο από την επαρχία που έχει έρθει 5ημερη και πάει για πρώτη φορά στα αθηναϊκά μπουζούκια... blech.gif blech.gif

Ο άλλος μαζί με τον Μπόγρη είναι ο Μάριτς??Ωραία προετοιμασία για επιστροφή στα παρκέ κάνει και αυτός....Εξασκείται στην ρίψη γαρυφάλλου..

Ο Μαριτς ειναι.Αλλα εγω εφαγα την αλλη φλασια...Αυτος απεναντι απο τον Μαριτς δεν φερνει λιγο του Γκιοργκι του Σερμαντινι;
thrylos7
Πρώτη μούρη οι σέντερ. Γι' αυτό φαίνεται δεν τους χωνεύει ο Ζοτς...
duncan21
Θα ελεγα κατι τωρα για τη καλλιπυγο Ελλη αλλα κωλυομαι ενεκα καλης ανατροφης...tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(duncan21 @ Mar 17 2011, 00:36 ) *
Θα ελεγα κατι τωρα για τη καλλιπυγο Ελλη αλλα κωλυομαι ενεκα καλης ανατροφης...tongue.gif


Πεις δεν πεις ένα είναι το νόημα: Ζηλεύεις οικτρά που δεν βρίσκεσαι εσύ στην θέση του παικταρά μας. tongue.gif

@μορισον: Μοιάζει πολύ του Σερμαντίνι. Λες?
rchos
QUOTE(sacarame @ Mar 17 2011, 00:28 ) *
Καλά ο Μπογρης στις 2 πρώτες φώτος είναι σαν το λυκειόπαιδο από την επαρχία που έχει έρθει 5ημερη και πάει για πρώτη φορά στα αθηναϊκά μπουζούκια... blech.gif blech.gif

Ο άλλος μαζί με τον Μπόγρη είναι ο Μάριτς??Ωραία προετοιμασία για επιστροφή στα παρκέ κάνει και αυτός....Εξασκείται στην ρίψη γαρυφάλλου..


τον φανταζομαι να λεει στον μαριτς με πονηρο υφος το οποιο ομως πανω απο ολα κρυβει περηφανια ελα να σου γνωρισω το νεο μου κοριτσι! smiley.gif
sacarame
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 17 2011, 00:23 ) *



Πάντως ο Μπογρης δείχνει ότι διαβάζει το φόρουμ και ιδιαίτερα τον κολονελ...Πως αλλιώς θα εξηγηθεί ότι πήγε στα μπουζούκια με μπλουζάκι SEX PISTOLS???ΜΠΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 19.gif
colonel gomelsky
QUOTE(sacarame @ Mar 17 2011, 00:44 ) *
Πάντως ο Μπογρης δείχνει ότι διαβάζει το φόρουμ και ιδιαίτερα τον κολονελ...Πως αλλιώς θα εξηγηθεί ότι πήγε στα μπουζούκια με μπλουζάκι SEX PISTOLS???ΜΠΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 19.gif


Μνήσθητι μου, sacarame, όταν έλθει η ανακύρηξή σου σε admin!

Air Kef
αδιανόητο, πραγματικά
morrison
Παντως να φορας κολητο μπλουζακι Sex Pistols για να πας στα μπουζουκια δειχνει οτι δεν την πολυπαλευεις...
Αντιθετα ο Γιωργης με λαμε πουκαμισακι ειναι οπως πρεπει. smile.gif
colonel gomelsky
QUOTE(morrison @ Mar 17 2011, 00:52 ) *
Παντως να φορας κολητο μπλουζακι Sex Pistols για να πας στα μπουζουκια δειχνει οτι δεν την πολυπαλευεις...
Αντιθετα ο Γιωργης με λαμε πουκαμισακι ειναι οπως πρεπει. smile.gif


Ή ότι λόγω του νεαρού της ηλικίας σου δεν έχεις ακόμα κοστούμι. Και γιατί να έχει? Σε γάμο φίλων του δύσκολο να έχει πάει (λόγω του νεαρού της ηλικίας) και οι κηδείες μπορεί να τον ταράζουν (για τον ίδιο λόγο). tongue.gif
colonel gomelsky
Ας ξεφύγουμε λίγο από το Μπόγρης- Κοκκίνου:

http://www.yupi.gr/gossip/c27036/Alimperth-_Liadelhs.html

Αλιμπέρτη- Λιαδέλης
ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Ξανά μαζί!

Οι δυο τους έζησαν ένα μεγάλο έρωτα αλλά ποτέ δεν μίλησαν ανοιχτά για τη σχέση τους, επιμένοντας ότι είναι δυο καλοί φίλοι. Ο χωρισμός τους ήταν- σύμφωνα με τις φήμες- επεισοδιακός, αλλά ποτέ δεν σταμάτησαν να έχουν επαφές.


Το βράδυ της Κυριακής, η Σοφία Αλιμπέρτη και ο Παναγιώτης Λιαδέλης έκαναν την πρώτη τους κοινή δημόσια εμφάνιση μετά το χωρισμό τους στο Liberty της Γλυφάδας. "Ήταν πολύ διαχυτικοί μεταξύ τους, δεν φαίνονταν να είναι μόνο φίλοι" λέει αυτόπτης μάρτυρας στο Yupi. "Ήρθαν και έφυγαν μαζί. Έδειχναν πολύ χαρούμενοι και κοιτούσε ο ένας τον άλλον στα μάτια".


Αν και είναι ίσως νωρίς ακόμα να μιλήσουμε για οριστική επανασύνδεση, το σίγουρο πάντως είναι πως μεταξύ τους υπάρχουν αμοιβαία συναισθήματα που φαίνεται πως δεν έσβησαν ποτέ!
frenchman7
OXI!!! Τώρα το είδα!

Όχι ρε Ελλάκι! Έφερε ο Κωστάκης και τους φίλους του να πουλήσει μούρη!
colonel gomelsky
QUOTE(frenchman7 @ Mar 18 2011, 13:10 ) *
OXI!!! Τώρα το είδα!

Όχι ρε Ελλάκι! Έφερε ο Κωστάκης και τους φίλους του να πουλήσει μούρη!


Δεν σε καταλαβαίνω, για εξηγήσου...
frenchman7
Τι να ξηγηθώ ρε συ colonel..

Είναι πασιφανές πως ο Μπόγρης πήγε με τους φίλους του στην Έλλη για να καμαρώσει και να πουλήσει "μούρη" στους φίλους του που κυκλοφορεί τέτοια γυναίκα! (Ναι ζηλεύω..) tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(frenchman7 @ Mar 18 2011, 14:24 ) *
Τι να ξηγηθώ ρε συ colonel..

Είναι πασιφανές πως ο Μπόγρης πήγε με τους φίλους του στην Έλλη για να καμαρώσει και να πουλήσει "μούρη" στους φίλους του που κυκλοφορεί τέτοια γυναίκα! (Ναι ζηλεύω..) tongue.gif


Ναι ρε συ, αλλά Γιώργο δεν τον λένε τον Μπόγρη?
frenchman7
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 18 2011, 14:29 ) *
Ναι ρε συ, αλλά Γιώργο δεν τον λένε τον Μπόγρη?


Δεν φταίω εγώ, εσύ φταις που με έχεις βάλει να κάνω ανασκαφές Μιλφ και έχω χάσει το μυαλό μου! smiley.gif
Air Kef
QUOTE(morrison @ Mar 17 2011, 01:52 ) *
Παντως να φορας κολητο μπλουζακι Sex Pistols για να πας στα μπουζουκια δειχνει οτι δεν την πολυπαλευεις...
Αντιθετα ο Γιωργης με λαμε πουκαμισακι ειναι οπως πρεπει. smile.gif



Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό, προσθέτει και άλλο σουρεαλισμό στο όλο σκηνικό
thrylos7
Τα sex pistols έχουν τις τύχες τις καλές.

Νομίζω είναι καλό και για παρατσούκλι γενικότερα αυτό. Μόνο τα κολλεγιόπαιδα στο Αμέρικα θα έχουν;
captain charisma
στα γεγονοτα του σταρ θα αποκαλυφτει ποια τραγουδισρια πηδηξε απο τη πιστα για να φιλησει τον αγαπημενο της...λετε να ναι το ελλακι?
greeneyes13
ωφείλετε να παραδεχτείτε ότι σας είχα ενημερώσει για τον μαριτς στην κοκκίνου ...αλλά μάλλον το έβαλα σε λάθος τοπικ
βασικά δεν ήξερα την ύπαρξη του συγκεκριμένου τόπικ τόσο καιρό....κρίμα 68.gif

επίσης να σχολιάσω πως ο τύπος απέναντι απ τον μάριτς δεν μοιάζει με τον σερμαντίνιβρε παιδιά!!!!!!!!!μάλλον σας έχει στοιχειώσει η φάτσα του, λογικό βέβαια τα θρίλερ πάντα μένουν χαραγμένα στην μνήμη
colonel gomelsky
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 19 2011, 23:09 ) *
ωφείλετε να παραδεχτείτε ότι σας είχα ενημερώσει για τον μαριτς στην κοκκίνου ...αλλά μάλλον το έβαλα σε λάθος τοπικ
βασικά δεν ήξερα την ύπαρξη του συγκεκριμένου τόπικ τόσο καιρό....κρίμα 68.gif

επίσης να σχολιάσω πως ο τύπος απέναντι απ τον μάριτς δεν μοιάζει με τον σερμαντίνιβρε παιδιά!!!!!!!!!μάλλον σας έχει στοιχειώσει η φάτσα του, λογικό βέβαια τα θρίλερ πάντα μένουν χαραγμένα στην μνήμη


Καλά εσύ δεν δικαιούσαι δια να ομιλείς που έλεγε και ο μακαρίτης ο Κουτσόγιωργας tongue.gif . Μα τον Λάζαρο? ΤΟΝ ΛΑΖΑΡΟ?
greeneyes13
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 31 2011, 14:45 ) *
Καλά εσύ δεν δικαιούσαι δια να ομιλείς που έλεγε και ο μακαρίτης ο Κουτσόγιωργας tongue.gif . Μα τον Λάζαρο? ΤΟΝ ΛΑΖΑΡΟ?

το ήξερα ότι θα χρησιμοποιηθεί εναντίον μου , αλλά εγώ τις προτιμήσεις μου τις υπερασπίζομαι...τι έχει ο λάζαρος δηλαδή;;;;
μα να τον συγκρίνετε με τον σερμαντίνι ( που μου θυμίζει κάτι ανάμεσα σε adams family και τον καμπόυρη που έκανε guest ως νεκροθάφτης στο 50-50) ελιναι απαράδεκτοοοοοοο shot.gif
colonel gomelsky
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 31 2011, 17:39 ) *
το ήξερα ότι θα χρησιμοποιηθεί εναντίον μου , αλλά εγώ τις προτιμήσεις μου τις υπερασπίζομαι...τι έχει ο λάζαρος δηλαδή;;;;


Υπερβολικά τραχιά χαρακτηριστικά με πιο χτυπητό παράδειγμα την μύτη του που ξεκινάει από τη μέση του μετώπου. Γενικά θα μπορούσε να παραλληλιστεί με μισοτελειωμένο άγαλμα που ο γλύπτης δεν έχει σμιλέψει λεπτομέρειες.

ΥΓ. Περιμένω ένα τόπικ από σένα.
greeneyes13
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 31 2011, 17:45 ) *
Υπερβολικά τραχιά χαρακτηριστικά με πιο χτυπητό παράδειγμα την μύτη του που ξεκινάει από τη μέση του μετώπου. Γενικά θα μπορούσε να παραλληλιστεί με μισοτελειωμένο άγαλμα που ο γλύπτης δεν έχει σμιλέψει λεπτομέρειες.

ΥΓ. Περιμένω ένα τόπικ από σένα.

ειδικά τότε που είχε μαλλιά και μούσια ήταν το καλύτερο μου wub.gif wub.gif wub.gif

ναι θα σκεφτώ κάτι για να ανοίξω τόπικ, αλλά να δω ποιός θα σχολιάζει εκτός απο μένα smiley.gif
il postino
http://www.basketnet.gr/main/3/gossip/arti...allis27411.html

αλανι george!!!!

σε κατι τετοια εισαι πρωτος, να ξεκουρασεις κανα βασικο μας στη φτωχη, πλην τιμια, Α1 ουτε λογος!!!
Xaroumenos loukoumas
Αφού κουράζεται αλλού ρε ο άνθρωπος, να τον ξεκάνεις θέλεις; tongue.gif
petrovic
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Apr 27 2011, 23:52 ) *
Αφού κουράζεται αλλού ρε ο άνθρωπος, να τον ξεκάνεις θέλεις; tongue.gif


εάν οι έλληνες αθλητικογράφοι είναι ελάχιστα έστω σοβαροί πρέπει να τον ανακηρύξουν από τώρα αθλητη της χρονιας
captain charisma
παχυνε το παλικαρακι....σα να εφαγε πολυ αυτες τις μερες του πασχα....
kseplenhs
πόσο θεική προσωπικότητα αποκαλύπτεται σιγά-σιγά να είναι ο μπόγρης?!

Και εγώ θα ήθελα χωρίς ενδοιασμούς να κάνω τις βλακείες του.Να βγάζω γκόμενα μιλφίδιο και να βαράω τατού με το όνομά της.Μετά απο 1-2 μήνες που θα έβρισκα άλλη,ξανά τατου και πάει λέγοντας.Να εφτανα στα 50,γεμάτος τατού απο ονόματα γυναικών(ε) και να τα έπινα στο καφενείο διηγώντας ιστορίες μέχρι να πεθάνω απο αλκοολισμό.Τα κρασιά φυσικά κερασμένα απο το μαγαζί γιατί όλα μου τα λεφτά θα τα είχα χάσει στον τζόγο...

αυτή είναι ζωή ρε γατάκια.χάρλει ντέιβιντσον-μιλφς-τατού-πιπίνια-τζόγος-καφενείο-κρασιά-φιλοσοφία-θάνατος απο αλκοολισμό....κατ'αντιστοιχια σε ηλικίες 18-40...
vc15
QUOTE(kseplenhs @ Apr 28 2011, 10:59 ) *
πόσο θεική προσωπικότητα αποκαλύπτεται σιγά-σιγά να είναι ο μπόγρης?!

Και εγώ θα ήθελα χωρίς ενδοιασμούς να κάνω τις βλακείες του.Να βγάζω γκόμενα μιλφίδιο και να βαράω τατού με το όνομά της.Μετά απο 1-2 μήνες που θα έβρισκα άλλη,ξανά τατου και πάει λέγοντας.Να εφτανα στα 50,γεμάτος τατού απο ονόματα γυναικών(ε) και να τα έπινα στο καφενείο διηγώντας ιστορίες μέχρι να πεθάνω απο αλκοολισμό.Τα κρασιά φυσικά κερασμένα απο το μαγαζί γιατί όλα μου τα λεφτά θα τα είχα χάσει στον τζόγο...

αυτή είναι ζωή ρε γατάκια.χάρλει ντέιβιντσον-μιλφς-τατού-πιπίνια-τζόγος-καφενείο-κρασιά-φιλοσοφία-θάνατος απο αλκοολισμό....κατ'αντιστοιχια σε ηλικίες 18-40...

χαχαχααχαχαχχαχαχα. Έλιωσα!!!! Είσαι θεός!!!
Ελπίζω να διαβάζει basketforum και ο ίδιος ο Μπόγρης και να τα κάνει όλα τα παραπάνω με τη σειρά που αναφέρθηκαν.
KingCrimson
QUOTE(kseplenhs @ Apr 28 2011, 10:59 ) *
πόσο θεική προσωπικότητα αποκαλύπτεται σιγά-σιγά να είναι ο μπόγρης?!

Και εγώ θα ήθελα χωρίς ενδοιασμούς να κάνω τις βλακείες του.Να βγάζω γκόμενα μιλφίδιο και να βαράω τατού με το όνομά της.Μετά απο 1-2 μήνες που θα έβρισκα άλλη,ξανά τατου και πάει λέγοντας.Να εφτανα στα 50,γεμάτος τατού απο ονόματα γυναικών(ε) και να τα έπινα στο καφενείο διηγώντας ιστορίες μέχρι να πεθάνω απο αλκοολισμό.Τα κρασιά φυσικά κερασμένα απο το μαγαζί γιατί όλα μου τα λεφτά θα τα είχα χάσει στον τζόγο...

αυτή είναι ζωή ρε γατάκια.χάρλει ντέιβιντσον-μιλφς-τατού-πιπίνια-τζόγος-καφενείο-κρασιά-φιλοσοφία-θάνατος απο αλκοολισμό....κατ'αντιστοιχια σε ηλικίες 18-40...


ουτε αποστρατος, απο ομαδα αυτοκτονιας του Βιετναμ να ησουν ξεπλενη..σε ηλικια 60+ smiley.gif
καλα για το Μπογρη δε το συζηταω, ειπα να τις κοψω τις κακιες rolleyes.gif
sacarame
Συνεχίζουμε με τη γνωστή Μπογρη-Κοκκινου-οδύσσεια βάζοντας το παρακάτω ρεπορτάζ από το gazzetta.gr

QUOTE
Τα πείσματα, λοιπόν, φαίνεται πως έκαναν την εμφάνισή τους στη σχέση της Έλλης Κοκκίνου και του Γιώργου Μπόγρη.

Σύμφωνα με το περιοδικό «Ciao», που ξέρετε πόσο διαβάζει και πιστεύει η Λόλα, μια όμορφη χορεύτρια στάθηκε η αφορμή για να τσακωθούν η διάσημη τραγουδίστρια με τον νεαρό άσο του Παναθηναϊκού. Ο Μπόγρης βρέθηκε την προηγούμενη εβδομάδα σε μπασκετικό φιλανθρωπικό πάρτι κι εκεί εντυπωσιάστηκε με τη Βανέσα, μια χορεύτρια που έκανε τη δουλειά της. Μίλησαν για αρκετή ώρα οι δυο τους εκείνο το βράδυ, μόνο που τα νέα που ως γνωστόν ταξιδεύουν γρήγορα (μήπως ξέρετε τι μέσο χρησιμοποιούν??) κι έφτασαν στην Έλλη. Μετά, σου λέει, έγινε ο κακός χαμός. Η Κοκκίνου έκανε μεγάλη σκηνή στον Γιώργο κι εκείνος μάταια προσπαθούσε να της εξηγήσει πως δεν σήμαιναν τίποτα όλα αυτά.

Λογικά, μετά τον καυγά έρχεται το make up kiss και κάτι περισσότερο που δεν το λέω



Κατάλαβες ο τέντυ-μπόις, το χει το κορίτσι σπίτι να λιώνει κι αυτός ξεπορτίζει και μιλάει με μικρούλες...ΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ!!!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
sacarame




απλά ασχολίαστο... 68.gif
spysta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.