Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετικό gossip!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Myria
QUOTE(frenchman7 @ Jan 4 2012, 08:00 ) *
Έλα ρε δεν του "πάει" αυτή!
Είναι πολύ sexbomb για τον ΔΔ... 68.gif

"Παει" με τον τραπεζικο του λογαριασμο ομως πιο πολυ απο οτι φαινεται στη φωτογραφια...











Υ.Γ.Εγινα πολυ ωμη και κακια ε???Δεν πειραζει...Αλλωστε καθε γυναικα μπορει να κατσει κ να σκεφτει ποσα πιο ωραια παλικαρια απο το Δ.Δ υπαρχουν εκει εξω,αν τον απογυμνωναμε απο οποιαδηποτε δοξα(δεν αναφερω καν τα χρηματα),εξουσια,αθλητικη φυσιογνωμια...Το προφιλ του τον κανει ποθητο περισσοτερο απο οσο του αξιζει...Αλλα και αυτο κατακτηση του ιδιου ειναι,οποτε ευγε για τον "κομματο"...
gallistis
QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 01:13 ) *
"Παει" με τον τραπεζικο του λογαριασμο ομως πιο πολυ απο οτι φαινεται στη φωτογραφια...


άντε,κάνουν τέτοια πράγματα οι γυναίκες?

QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 01:13 ) *
Υ.Γ.Εγινα πολυ ωμη και κακια ε???Δεν πειραζει...Αλλωστε καθε γυναικα μπορει να κατσει κ να σκεφτει ποσα πιο ωραια παλικαρια απο το Δ.Δ υπαρχουν εκει εξω,αν τον απογυμνωναμε απο οποιαδηποτε δοξα(δεν αναφερω καν τα χρηματα),εξουσια,αθλητικη φυσιογνωμια...Το προφιλ του τον κανει ποθητο περισσοτερο απο οσο του αξιζει...Αλλα και αυτο κατακτηση του ιδιου ειναι,οποτε ευγε για τον "κομματο"...


και δεν εννοείς τον νέστορα...

αλήθεια,ποσες γυναίκες το σκέφτονται έτσι?περισσότερες απο καμια? smiley.gif

Myria
QUOTE(gallistis @ Jan 5 2012, 01:20 ) *
άντε,κάνουν τέτοια πράγματα οι γυναίκες?



και δεν εννοείς τον νέστορα...

αλήθεια,ποσες γυναίκες το σκέφτονται έτσι?περισσότερες απο καμια? smiley.gif

ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΡΟΣΚΥΝΩ...

Αυτο ακριβως εκει ειχα το μυαλο μου,γιατι νομιζεις χρησιμοποιησα τη συγκεκριμενη λεξη,ειδα σημερα τον αγωνα αρη-μαρουσι και επηρεαστηκα....Ομολογω δεν τον ηξερα τον παικτη για αυτο με λενε και αμπαλη καποιοι εδω μεσα με το δικιο τους,επαθα την πλακα μου,γιατι αντε πες οκ για το Κομματος,αλλα το Νεστωρ???

"αλήθεια,ποσες γυναίκες το σκέφτονται έτσι?περισσότερες απο καμια? smiley.gif"
Μολις στο πε μια παντως! smiley.gif
gallistis
QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 01:25 ) *
ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΡΟΣΚΥΝΩ...

Αυτο ακριβως εκει ειχα το μυαλο μου,γιατι νομιζεις χρησιμοποιησα τη συγκεκριμενη λεξη,ειδα σημερα τον αγωνα αρη-μαρουσι και επηρεαστηκα....Ομολογω δεν τον ηξερα τον παικτη για αυτο με λενε και αμπαλη καποιοι εδω μεσα με το δικιο τους,επαθα την πλακα μου,γιατι αντε πες οκ για το Κομματος,αλλα το Νεστωρ???


ειναι και 35 χρονών,δεν είναι και πιτσιρικάς

έκανε το τζακ ποτ με το όνομα




QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 01:25 ) *
Μολις στο πε μια παντως! smiley.gif


μικρό το δείγμα ,δυστυχώς
Myria
QUOTE(gallistis @ Jan 5 2012, 01:43 ) *
ειναι και 35 χρονών,δεν είναι και πιτσιρικάς

Ναι αλλα εγω ειμαι μικρη,οποτε δεν εκατσε να γνωριστουμε cool.gif

(αν και δεν θα ειχα κανενα προβλημα,εχει κ αυτους του γκρι κροταφους!!!)


QUOTE
μικρό το δείγμα ,δυστυχώς

Υοu know better!!
gallistis
QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 01:53 ) *
Ναι αλλα εγω ειμαι μικρη,οποτε δεν εκατσε να γνωριστουμε cool.gif

(αν και δεν θα ειχα κανενα προβλημα,εχει κ αυτους του γκρι κροταφους!!!)


κατηγορεις και την κοπελα του διαμαντιδη μετα!!!!! smiley.gif smiley.gif
Myria
QUOTE(gallistis @ Jan 5 2012, 02:24 ) *
κατηγορεις και την κοπελα του διαμαντιδη μετα!!!!! smiley.gif smiley.gif

Δεν αναφερομουν στον οικονομικο του πλουτο,ομως εγω,οταν ειπα δεν θα με χαλαγε... wink.gif






Υ.γ Ευτυχως ειναι μετα τις 12!
Nuntius
Πάντως, η κοπελιά του Διαμαντίδη δεν είναι και κάτι εξαιρετικό. Κορμί-λαμπάδα μεν αλλά σχετικά μέτριο πρόσωπο (η μύτη είναι το θέμα βασικά).
Myria
QUOTE(Nuntius @ Jan 5 2012, 02:38 ) *
Πάντως, η κοπελιά του Διαμαντίδη δεν είναι και κάτι εξαιρετικό. Κορμί-λαμπάδα μεν αλλά σχετικά μέτριο πρόσωπο (η μύτη είναι το θέμα βασικά).

Απο αυτη τη φωτο με το μαγιο,με τα βουνα πανω και την πεδιαδα κατω προσεξες τη μυτη?Εγω που δεν την προσεξα να ανησυχω?
Nuntius
QUOTE (Myria @ Jan 5 2012, 02:47 ) *
Απο αυτη τη φωτο με το μαγιο,με τα βουνα πανω και την πεδιαδα κατω προσεξες τη μυτη?Εγω που δεν την προσεξα να ανησυχω?


Να μην ανησυχείς. Απλά εσύ δεν έχεις την κολλητή μου, γι' αυτό και τα παρατήρησες smiley.gif
Myria
QUOTE(Nuntius @ Jan 5 2012, 02:53 ) *
Να μην ανησυχείς. Απλά εσύ δεν έχεις την κολλητή μου, γι' αυτό και τα παρατήρησες smiley.gif

Ολες ειναι ασχημες ε ή εχουν καποιο αδιορθωτο ψεγαδι?Ε ειναι γνωστο αυτο tongue.gif
Nuntius
QUOTE (Myria @ Jan 5 2012, 03:07 ) *
Ολες ειναι ασχημες ε ή εχουν καποιο αδιορθωτο ψεγαδι?Ε ειναι γνωστο αυτο tongue.gif


Καμία σχέση. Ίσα-ίσα με κράζει όταν της λέω πως δεν μ' αρέσει η Τζολί.

Απλά είχε μια εμμονή με τις μύτες και με κόλλησε tongue.gif
Myria
QUOTE(Nuntius @ Jan 5 2012, 03:10 ) *
Καμία σχέση. Ίσα-ίσα με κράζει όταν της λέω πως δεν μ' αρέσει η Τζολί.

Απλά είχε μια εμμονή με τις μύτες και με κόλλησε tongue.gif


Καλα εσυ εχεις και περιεργα γουστα,ειναι γνωστο tongue.gif...Aλλα για την απεχθεια σου για Τζολι thumbsup.gif....Πολυ πολυ σε ολα της την βρισκω,με πιανεις?
Nuntius
QUOTE (Myria @ Jan 5 2012, 03:24 ) *
Καλα εσυ εχεις και περιεργα γουστα,ειναι γνωστο tongue.gif


Σωστό κι αυτό smiley.gif

QUOTE (Myria @ Jan 5 2012, 03:24 ) *
...Aλλα για την απεχθεια σου για Τζολι thumbsup.gif....


Ευχαριστώ.

QUOTE (Myria @ Jan 5 2012, 03:24 ) *
Πολυ πολυ σε ολα της την βρισκω,με πιανεις?


Να σου πω την αλήθεια μου, όχι tongue.gif
Myria
QUOTE(Nuntius @ Jan 5 2012, 03:30 ) *
Να σου πω την αλήθεια μου, όχι tongue.gif

Μετωπο για να κολλας 5χιλιαρα,Χειλη ρουφηχτρες για πετρελαιοκηλιδες στη Μεσογειο,σωμα(παιρνοντας ως δεδομενο οτι δεν σας αρεσουν οι ξερακιανες)αδυνατο,κεφαλα ασυμμετρη με το σωμα....τωρα?
Nuntius
QUOTE (Myria @ Jan 5 2012, 03:41 ) *
Μετωπο για να κολλας 5χιλιαρα,Χειλη ρουφηχτρες για πετρελαιοκηλιδες στη Μεσογειο,σωμα(παιρνοντας ως δεδομενο οτι δεν σας αρεσουν οι ξερακιανες)αδυνατο,κεφαλα ασυμμετρη με το σωμα....τωρα?


Τώρα σε έπιασα. Ήσουν πολύ γλαφυρή ομολογώ tongue.gif
Pierce
Σε 10 μέρες μέσα έχω πάει 3φορες στο ροκ στο Κολωνάκι και τις 3 φορές είχα απέναντι μου τον ομπραντοβιτς. Σήμερα τον κερασαμε και σφηνακια tongue.gif. Τι διαολο κάθε βράδυ εκεί τη βγάζει;
greeneyes13
QUOTE(pierce21 @ Jan 5 2012, 04:02 ) *
Σε 10 μέρες μέσα έχω πάει 3φορες στο ροκ στο Κολωνάκι και τις 3 φορές είχα απέναντι μου τον ομπραντοβιτς. Σήμερα τον κερασαμε και σφηνακια tongue.gif. Τι διαολο κάθε βράδυ εκεί τη βγάζει;



απορία:ο ομπράντοβιτς παντρεμένος είναι; (όχι δεν μ αρέσει απλά ρωτάω)

πάντως εγώ ξέρω πολλές που λυσσάνε για διαμαντίδη, εμένα ποτέ δεν μου άρεσε αλλά σε σχέση με άλλους δεν τον βρίσκω και τέρας, σκεφτείτε όμως και το προφίλ του "αγίου¨που του έχουν χτίσει οπότε δεν είναι δύσκολο να αρέσει σε κάποια, πάντως τα γυναικεία γούστα είναι κάπως περίεργα rolleyes.gif
frenchman7
Έλα τώρα μην λέμε ότι θέλουμε τώρα υπό συνθήκες ανωνυμίας ούτε θα γύριζε το κεφάλι η κυρία… Τουμπανίζει άσχημα η κυρία και αφήστε τις μύτες και τα άλλα (ούτε καν πρόσεξα ότι έχει μύτη! tongue.gif )

Η αναγνωσιμότητα και τα λεφτά αισθήματα (όπως και διάφορα άλλα) καλώς η κακώς επηρεάζουν πολύ τις γυναίκες. Ένα άλλο παράδειγμα πχ είναι αυτό του Κυριάκου Παπαδόπουλου, που στα 16 του κυκλοφορούσε μοντέλα, ενώ αν είχε μείνει στο χωριό του θα χάζευε ακόμα την Πετρούλα στο Σταρ… http://static.myworld.gr/assets/media/Top/...02010/89634.jpg

ΥΓ: Κ. Myria σας πέσατε θύμα της γοητείας του έγχρωμου Clooney? Αχαχαχαχαχχ!
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 08:21 ) *
Έλα τώρα μην λέμε ότι θέλουμε τώρα υπό συνθήκες ανωνυμίας ούτε θα γύριζε το κεφάλι η κυρία… Τουμπανίζει άσχημα η κυρία και αφήστε τις μύτες και τα άλλα (ούτε καν πρόσεξα ότι έχει μύτη! tongue.gif )

Η αναγνωσιμότητα και τα λεφτά αισθήματα (όπως και διάφορα άλλα) καλώς η κακώς επηρεάζουν πολύ τις γυναίκες. Ένα άλλο παράδειγμα πχ είναι αυτό του Κυριάκου Παπαδόπουλου, που στα 16 του κυκλοφορούσε μοντέλα, ενώ αν είχε μείνει στο χωριό του θα χάζευε ακόμα την Πετρούλα στο Σταρ… http://static.myworld.gr/assets/media/Top/...02010/89634.jpg

ΥΓ: Κ. Myria σας πέσατε θύμα της γοητείας του έγχρωμου Clooney? Αχαχαχαχαχχ!

ειλικρινα βρε παιδιά τι περιμένατε να βρει;
να το πάμε ανάποδα, θα κοίταζε ποτέ μια κοπέλα απ το χωριό του;;;
frenchman7
Ναι αμέ γιατί όχι, από πιο χωριό είναι? w00t.gif
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 08:33 ) *
Ναι αμέ γιατί όχι, από πιο χωριό είναι? w00t.gif

ο διαμαντίδης;απο καστοριά
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Jan 5 2012, 08:35 ) *
ο διαμαντίδης;απο καστοριά


Αααα γι αυτόν λες, το ξερω βρε, νόμιζα ότι έλεγες για τον Κυριάκο!

Βρε συ εννοείται, γιατί να μην κοίταζα μια κοπέλα από το χωριό του? Αν μου άρεσε εμφανισιακά γιατί να μην την κοιτούσα?
Οι άντρες (οι περισσότεροι τουλάχιστον) δεν κοιτάνε κοινωνικά status, λεφτά κλπ! Το μόνο που μπορεί να με προβλημάτιζε είναι η απόσταση! smiley.gif
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 08:39 ) *
Αααα γι αυτόν λες, το ξερω βρε, νόμιζα ότι έλεγες για τον Κυριάκο!

Βρε συ εννοείται, γιατί να μην κοίταζα μια κοπέλα από το χωριό του? Αν μου άρεσε εμφανισιακά γιατί να μην την κοιτούσα?
Οι άντρες (οι περισσότεροι τουλάχιστον) δεν κοιτάνε κοινωνικά status, λεφτά κλπ! Το μόνο που μπορεί να με προβλημάτιζε είναι η απόσταση! smiley.gif


καλά μάλλον κοροιδευόμαστε μεταξύ μας.....θες να μου πεις πως θα είχες όλα τα μοντελά στα πόδια σου και εσύ θα κοιτούσες την Μαριγώ απ την Άνω Παναγούλα που έχει καλή καρδιά....
frenchman7
Βρε συ Μαρία γιατί να κοροιδευόμαστε? Κουβέντα κάνουμε.

Σου απάντησα στο αν θα κοίταζα κάποια από χωριό και σου είπα ναι, αν μου άρεσε ναι. Δηλαδή το κριτήριο μου είναι το αν θα μου άρεσε και όχι το αν είναι από Αθήνα ή από χωριό. Αυτό θέλω να σου εξηγήσω, ο άντρας κοιτάζει περισσότερο εξωτερική εμφάνιση και έχει κατηγορηθεί κιόλας για αυτό. Όχι Status και άλλες τέτοιες βλακείες.

Από την άλλη η γυναίκα κοιτάζει κατά κύριο λόγο άλλα πράγματα. Έναν άντρα πχ που μπορεί να μην του έριχνε βλέμμα, άν ήταν κοινωνικά καταξιωμένος, και με λεφτά μπορεί να ήταν κελεπούρι.. Κατάλαβες τι θέλω να πω? Και αυτό πηγάζει και από άλλα πράγματα αλλά μετά θα πρέπει να εμβαθύνω πολύ τις αναλύσεις μου!! tongue.gif

ΥΓ: Το σταματάω όμως γιατί είμαι λάτρης του γυναικείου φύλλου και δεν θέλω το κατηγορώ! peace.gif
Nuntius
QUOTE (frenchman7 @ Jan 5 2012, 08:21 ) *
Τουμπανίζει άσχημα η κυρία και αφήστε τις μύτες και τα άλλα (ούτε καν πρόσεξα ότι έχει μύτη! tongue.gif )


Έτερον εκάτερον. Το ότι κάποια είναι τούμπανο στο σώμα δεν πάει να πει πως πρέπει ντε και καλά να αρέσει σε κάποιον smiley.gif
Myria
QUOTE
Έλα τώρα μην λέμε ότι θέλουμε τώρα υπό συνθήκες ανωνυμίας ούτε θα γύριζε το κεφάλι η κυρία… Τουμπανίζει άσχημα η κυρία και αφήστε τις μύτες και τα άλλα (ούτε καν πρόσεξα ότι έχει μύτη! )


Συμφωνω και στα 2 σκελη και το ειπα και χτες και το ξαναλεω και σημερα γιατι πρεπει να περασω τα 200 ποστς καποια στιγμη w00t.gif

QUOTE
πάντως εγώ ξέρω πολλές που λυσσάνε για διαμαντίδη, εμένα ποτέ δεν μου άρεσε αλλά σε σχέση με άλλους δεν τον βρίσκω και τέρας, σκεφτείτε όμως και το προφίλ του "αγίου¨που του έχουν χτίσει οπότε δεν είναι δύσκολο να αρέσει σε κάποια, πάντως τα γυναικεία γούστα είναι κάπως περίεργα

ειλικρινα βρε παιδιά τι περιμένατε να βρει;
να το πάμε ανάποδα, θα κοίταζε ποτέ μια κοπέλα απ το χωριό του;;;
Αν ηταν μαγκας θα βρισκε μια καλη κοπελα χαμηλων τονων κ αγνωστη ειτε απο την πολη ειτε απο το χωριο του,αλλα προφανως οι ανθρωποι δεν ειναι και τοσο αυτο που δειχνουν στα 40 αγωνιστικα λεπτα που τους τραβαει η καμερα της Νετ και προφανως ο Διαμαντιδης δεν ειναι ηλιθιος να παρει τη Μαριγουλα,αλλα να τσιμπισει το εν λογω τουμπανιζον κομματο!!!Και ο κομματος δεν ειναι χαζος να μην τσιμπισει τον Δημητρακη...Φυσικα ολα αυτα δεν σημαινουν πως δεν υπαρχει ερωτας ή ειλικρινα συναισθηματα αγαπης,απλα αυτο που νομιζω συμφωνουμε ολοι ειναι οτι 1.Αυτη η γκομενα δεν θα γυρναγε να κοιταξει τον Δημητρακη απο την Καστορια αν δεν ηταν Διαμαντιδης 2.Ο Δημητρακης απο την Καστορια δεν θα χτυπουσε τετοια γκομενα αν δεν ηταν Διαμαντιδης...Ουσιαστικα λεω το ιδιο πραγμα,αλλα δειχνω πως ολοι κερδιζουν απο ολο αυτο,οποτε εμεις απλα χανουμε την ωρα μας,οποτε κλαινννννννννννννν.......

QUOTE
ΥΓ: Κ. Myria σας πέσατε θύμα της γοητείας του έγχρωμου Clooney? Αχαχαχαχαχχ!


Αντε μωρε απο κει!!!Κανω στροφη 180 μοιρων στα μπασκετικα μου γουστα..Ξερεις εσυ!!!


frenchman7
QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 17:17 ) *
Αντε μωρε απο κει!!!Κανω στροφη 180 μοιρων στα μπασκετικα μου γουστα..Ξερεις εσυ!!!


Τι εννοείς? Έγινες Θρυλάρα?!!

41.gif 41.gif thumbsup.gif
il postino
προσκυνω το frenchman για την ατακα του 2012 "ούτε καν πρόσεξα ότι έχει μύτη "!!!!!

71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif 71.gif

οσο για τα γα#μη&σιατι*κα του μητσου,

εχω δει κατι λετσους, χωρις μια στη τσεπη να κυκλοφορουν το ιδιο ωραιες γκομενες με μια διαφορα, αυτες δεν τους παντρευονται ποτε!!οταν και αμα κουκουλωθει το αγορι μας θα μπορουμε να πουμε οτι το κασερι και η δοξα σαφως και διευκολυνουν την ολη κατασταση αλλα και αυτα, οπως σωστα λεχθηκε, παρασημα του ιδίου αποτελουν, αρα μαγκια του!!!

Myria
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 18:34 ) *
Τι εννοείς? Έγινες Θρυλάρα?!!

41.gif 41.gif thumbsup.gif

Ναι ναι οπωσδηποτε...Πώς το καταλαβες??
captain charisma
η μυρια τα χει 200 biggrin.gif
Myria
QUOTE(captain charisma @ Jan 5 2012, 19:58 ) *
η μυρια τα χει 200 biggrin.gif

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..... wav.gif

Ενταξει θελω να ευχαριστησω τον Δ.Δ,τη Βερινα και τη μυτη της,ολους οσους με αβανταραν με πασες(Nuntius,frenchman,greeneyes) και υποσχομαι το χτεσινοσημερινο κρεσεντο ανουσιου ποσταρισματος μου να λαβει τελος εντος της ημερας!!!




(Δημοσια συγγνωμη απο τους μοντς)
frenchman7
QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 19:58 ) *
Ναι ναι οπωσδηποτε...Πώς το καταλαβες??


Είπα μήπως αλλαξοπίστησες, επειδή έχουμε ομορφάντρες στο μπασκετικό τμήμα!!
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 20:57 ) *
Είπα μήπως αλλαξοπίστησες, επειδή έχουμε ομορφάντρες στο μπασκετικό τμήμα!!


όμορφα πορτοφόλια μάλλον θα εννοείς :PPPPP
Myria
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 20:57 ) *
Είπα μήπως αλλαξοπίστησες, επειδή έχουμε ομορφάντρες στο μπασκετικό τμήμα!!

Τι να πιασετε ρει με Πελεκανο,Κατσιβελη και Κεσελι???
Ειδες χτες Μαρουσι(Λαμπρουκος Τζωντζος ftw) και σημερα την πιπινοομαδα ΓΣΠεριστεριου??Αυτες ειναι ομαδες με θεαμα....
greeneyes13
QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 21:37 ) *
Τι να πιασετε ρει με Πελεκανο,Κατσιβελη και Κεσελι???
Ειδες χτες Μαρουσι(Λαμπρουκος Τζωντζος ftw) και σημερα την πιπινοομαδα ΓΣΠεριστεριου??Αυτες ειναι ομαδες με θεαμα....


έχει δίκιο το παιδί....για τον Λάζαρο λέει smiley.gif
frenchman7
@greeneyes13 , μην βάζεις Λάζαρο μέσα το χοντραίνεις...

@Myria , ααααααα Περιστερίου είναι? Εγώ νόμιζα Γυμναστικός σύλλογος πιπινιών...
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 21:47 ) *
@greeneyes13 , μην βάζεις Λάζαρο μέσα το χοντραίνεις...

@Myria , ααααααα Περιστερίου είναι? Εγώ νόμιζα Γυμναστικός σύλλογος πιπινιών...


σε στριμώξαμε αγαπητέ;;;;;
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Jan 5 2012, 21:48 ) *
σε στριμώξαμε αγαπητέ;;;;;


Όχι απλά τον Λαζο τον κράταγα σαν μπαλαντερ σε περίπτωση που μου λέγατε ότι δεν έχουμε ωραίους!
Θα καθάριζε η ωμή brutal βαρβατίλα του Zed-σπαρτιάτοτιτάνα ΛΑΖΟΥ!

Και τώρα μου έκαψες το κρυφό χαρτί...
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jan 5 2012, 21:54 ) *
Όχι απλά τον Λαζο τον κράταγα σαν μπαλαντερ σε περίπτωση που μου λέγατε ότι δεν έχουμε ωραίους!
Θα καθάριζε η ωμή brutal βαρβατίλα του Zed-σπαρτιάτοτιτάνα ΛΑΖΟΥ!

Και τώρα μου έκαψες το κρυφό χαρτί...


αχχχχχχχ όταν τα λέω εγώ πως τον ζηλεύετε....
maria polychroniou
QUOTE (greeneyes13 @ Jan 5 2012, 08:30 ) *
ειλικρινα βρε παιδιά τι περιμένατε να βρει;
να το πάμε ανάποδα, θα κοίταζε ποτέ μια κοπέλα απ το χωριό του;;;


Πάντως ο Διαμαντίδης είναι πολύ σεμνό και χαμηλών τόνων παιδί. Από ότι ξέρω όταν ήταν διάσημος με καστοριανή ήταν για πολλά χρόνια και όχι με την Βερίνα. Επομένως ναι θα καταδεχόταν και από το χωριό του να βρει κοπέλα. Επίσης ποτέ δεν έχει ξεχάσει τους φίλος του στην Καστοριά και είτε μόνος του είτε με την Βερίνα την επισκέπτεται αρκετά συχνά.
Nuntius
QUOTE (Myria @ Jan 5 2012, 21:37 ) *
και σημερα την πιπινοομαδα ΓΣΠεριστεριου??Αυτες ειναι ομαδες με θεαμα....



QUOTE (frenchman7 @ Jan 5 2012, 21:47 ) *
@Myria , ααααααα Περιστερίου είναι? Εγώ νόμιζα Γυμναστικός σύλλογος πιπινιών...


Σνιφ, κλαψ, λυγμ. Μας κάνετε περήφανους. Ως πρώην μέλος του ΓΣΠ σας ευχαριστώ. Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους προπονητές μας, τον καιρό, τα περιστέρια, την Πρόνοια κλπ. κλπ.

Και πάλι ευχαριστούμε thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif

ΥΓ: Εννοείται πως η απάντηση καταυθάνει μετά την απαραίτητη καθυστέρηση 13 ημερών. Ο αριθμός τυχαίος? Δεν νομίζω tongue.gif
greeneyes13
http://www.gazzetta.gr/panathenaikos/artic...-o-mikros-saras

διαιωνίζει το είδος του smiley.gif
The Warlus
Ξέρουμε αν γεννήθηκε κρατώντας ένα μπουκάλι ουϊσκι στο χέρι για να διαπιστώσουμε αν είναι δικό του;
greeneyes13
QUOTE(The Warlus @ Jan 26 2012, 22:48 ) *
Ξέρουμε αν γεννήθηκε κρατώντας ένα μπουκάλι ουϊσκι στο χέρι για να διαπιστώσουμε αν είναι δικό του;

υπονοείς κάτι;
The Warlus
Προς θεού icon_drunk.gif
greeneyes13
QUOTE(The Warlus @ Jan 26 2012, 23:18 ) *
Προς θεού icon_drunk.gif

έχω ακούσει και χειρότερα για τον σάρας δεν πτοούμαι smiley.gif
kotzito
QUOTE
Το Romeo έκλεισε και ο… Πέρο Άντιτς έβαλε μαύρες πλερέζες! Όχι, δεν στεναχωρήθηκε γιατί έχασε το αγαπημένο του στέκι, αλλά γιατί έχασε το αγαπημένο του κορίτσι που τραγουδούσε σε αυτό! Ο λόγος για τη Χριστίνα Κολέτσα την οποία ο σέντερ φορ του Ολυμπιακού πολιορκούσε στενά τον τελευταίο καιρό! Σύμφωνα με… «μαρτυρίες» ο μπασκετμπολίστας πήγαινε πολύ συχνά στο μαγαζί, της πετούσε συνεχώς λουλούδια ενώ έλεγε συνεχώς στη παρέα του πόσο πολύ του αρέσει! Κάποιο βράδυ που στο τραπέζι του καθόταν και ένας φίλος της Χριστίνας, όταν εκείνη ολοκλήρωσε το πρόγραμμά της, κάθισε μαζί τους και έγινε η γνωριμία! Ο Άντιτς εκείνο το βράδυ έφυγε καταχαρούμενος! Το επόμενο βράδυ πήγε ξανά και όταν η Χριστίνα κατέβηκε από τη πίστα, ο μπασκετμπολίστας πήγε στο καμαρίνι της να της ζητήσει ένα αυτόγραφο! Λίγο αργότερα επέστρεψε στο τραπέζι του χαμογελαστός. Εκεί που έλπιζε σε κάτι περισσότερο, ποιος ξέρει, ξαφνικά μαθαίνει πως το μαγαζί έκλεισε! Και «κλάμα» που λέμε ο Άντιτς για το Χριστινάκι… Ποιος ξέρει αν η μοίρα το θέλει ίσως ξανασυναντηθούν…


απο gossip-tv


Ρε τον Περο.Και μετα αναρωτιομαστε γιατι δεν παιζει καλα τελευταια laugh.gif

Υ.Γ. Απορια μου;Αυτος δεν ειναι παντρεμενος;
frenchman7
ΟΥυΟΟΥΥΟΟΥΥΥΟΥ!!!

Να φύγει ο Σκοπιανόςςςςςς!!! Θα μας φάει το Χριστινάκι....

(Τα ίδια γούστα έχουμε tongue.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.