Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετικό gossip!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SG3ptshooter
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 10 2010, 13:55 ) *
Εντάξει ρε συ! Μπαίνουν και πολλοί κάτω των 18 στο φόρουμ! Αλλά θα ήσουν οφ τόπικ αν πόσταρες την Μέγκαν laugh.gif
Δεν έχει σχέση με το μπάσκετ! Άσε που οι φωτος είναι περσινές.

Πάντως ούτε μένα μ άρεσε το lebron girl (κατά το bond girl)

ΥΓ. Καλά κάνεις και δεν σχολιάζεις το Βούγιασιτς-Σαράποβα. Απλά ασχολίαστο....

Έχεις ενημέρωση από πότε ήταν οι φώτος ρε θηρίο; rolleyes.gif
Η Μέγκαν Φοξ δεν έχει σχέση με το μπάσκετ; Το όνομα της βγάλει λεξάριθμο 265, που είναι ο ίδιος με του Νέισμιθ. tongue.gif (δικαιολογήθηκα πειστικότατα laugh.gif )
Δεν πρόκειται να τις έβαζα βρε, έτσι το πα και γέλασα κιόλας, αλλά φάουλ έκανε που τις έβαλε και το γκαζέτα, εδώ που τα λέμε. 19.gif

Υ.Γ. Aσχολιάστο όντως.
Johnaros
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 10 2010, 13:49 ) *
To ύφος του Μάτσας στη δεύτερη φωτογραφία με κάνει να αναρωτιέμαι αν είναι καλύτερο να παρατήσει τα προπονητιλίκια που σκέφτεται να αρχίσει και να το ρίξει στην ηθοποιία. Χαλαρά κάνει Νόρμαν Μπέιτς ή Χάνιμπαλ Λέκτερ (που ήταν και Λιθουανός!) με τέτοια φάτσα.. thumbsup.gif




Πάντα μου θύμιζε τον Ντε Νίρο να σου πω την αλήθεια. smiley.gif
colonel gomelsky
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 10 2010, 14:04 ) *
Έχεις ενημέρωση από πότε ήταν οι φώτος ρε θηρίο; rolleyes.gif
Η Μέγκαν Φοξ δεν έχει σχέση με το μπάσκετ; Το όνομα της βγάλει λεξάριθμο 265, που είναι ο ίδιος με του Νέισμιθ. tongue.gif (δικαιολογήθηκα πειστικότατα laugh.gif )
Δεν πρόκειται να τις έβαζα βρε, έτσι το πα και γέλασα κιόλας, αλλά φάουλ έκανε που τις έβαλε και το γκαζέτα, εδώ που τα λέμε. 19.gif

Υ.Γ. Aσχολιάστο όντως.


Είναι από τα γυρίσματα της ταινίας jennifer 's body που παίζει μία βρικόλακα! Το γκαζέτα έχει βάλει κατά καιρούς πολύ "χειρότερες".



Σεφερλής - Τσαβαλιά λέμε!

Και επειδή αηδιάσατε με τα πιτσουνάκια, πάρτε και λίγη σκέτη Σαράποβα:



SG3ptshooter
QUOTE(Johnaros @ Aug 10 2010, 14:12 ) *
Πάντα μου θύμιζε τον Ντε Νίρο να σου πω την αλήθεια. smiley.gif

Mην αμαρτάνεις τέκνο μου ντάλα μεσημέρι.

Στη Σαράποβα συμφωνούμε συνταγματάρχα. bball.gif
colonel gomelsky
Συνεχίζουμε ακάθεκτοι: Η καταπληκτική Tyra Banks που βγαίνει με τον Chris Webber:



Η Γιε Λι σύζυγος του Γιάο:



Ο Στιβ Νας οχι απλά είναι μιλφάκιας, αλλά το παράκανε! Σαν την μάνα του είναι αυτή:









morrison
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 10 2010, 13:49 ) *
To ύφος του Μάτσας στη δεύτερη φωτογραφία με κάνει να αναρωτιέμαι αν είναι καλύτερο να παρατήσει τα προπονητιλίκια που σκέφτεται να αρχίσει και να το ρίξει στην ηθοποιία. Χαλαρά κάνει Νόρμαν Μπέιτς ή Χάνιμπαλ Λέκτερ (που ήταν και Λιθουανός!) με τέτοια φάτσα.. thumbsup.gif


Aνετα,αφου το'χει ο ανθρωπος!

colonel gomelsky
Και κάτι με ελληνικό ενδιαφέρον. Η κοπέλα του Τζος Τσιλντρες (κατά το insidehoops τουλάχιστον)



Επίσης φεύογοντας ο Ντίξον από τον Άρη, έφυγε μαζί του και αυτή:

Emanuel David Ginobili
Kαλα ρε ιεροσυλοι, δεν ντρεπεστε??? 4(!) σελιδες χωρις να αναφερθειτε στο... πλασμα???



Πως διαολο τα καταφερε και την εριξε ο Jaric??? blink.gif Δηλαδη ειναι καποια πραγματα που δεν μπορει να τα συλλαβει ανθρωπινος νους! Εγω λεω πως την εκβιαζει...
colonel gomelsky
Όντως, ιεροσυλία που ακόμα δεν έχει αναφερθεί ΑΥΤΗ:





Και καμιά 7-8 χρόνια μεγαλύτερη από τον Τόνι. Ξέρει αυτός...
captain charisma
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ Aug 11 2010, 03:50 ) *
Kαλα ρε ιεροσυλοι, δεν ντρεπεστε??? 4(!) σελιδες χωρις να αναφερθειτε στο... πλασμα???



Πως διαολο τα καταφερε και την εριξε ο Jaric??? blink.gif Δηλαδη ειναι καποια πραγματα που δεν μπορει να τα συλλαβει ανθρωπινος νους! Εγω λεω πως την εκβιαζει...


κεραυνοβολος ερωτας ομως..οχι αστεια.. smiley.gif
gallistis
QUOTE(rchos @ Aug 10 2010, 11:35 ) *
γυρισα απο ολιγοημερες διακοπες και βλεπω αυτο το τοπικ.

αν ως αυριο δεν δω περισσοτερες φωτο το κλειδωνω παραυτα! tongue.gif



επειδη γραφατε και για κοπελες αθλητων θυμαμαι μια φορα ανοιξη στα καλυβια και ενω ειχαμε παει να τσακισουμε παιδακια με μια παρεα πεσαμε πανω σε χατζη-καρτσωνα, μπουρουση-ραλλη.

πολυ δυνατο τραπεζι.



ασχετο...στο χριστοφορο πηγατε η στον αλλο απενατι τον μουσουρη?απιστευτο φαι...και το γλυκακι στο τελος πολυ δυνατο
Air Kef
QUOTE
ασχετο...στο χριστοφορο πηγατε η στον αλλο απενατι τον μουσουρη?απιστευτο φαι...και το γλυκακι στο τελος πολυ δυνατο



η μόνη κουβέντα που αξίζει να θυμάται κανείς σε αυτό το τόπικ!
Manu7
Πόπο Σαράποβα...ΘΕΑ...Που λέει και μια ψυχή...
Εντάξει ο Σάσα δεν είναι τόσο τραγικός ρε colonel...biggrin.gif
Έφαγες κόλλημα.tongue.gif

Όσο για τον Γιάριτς πώς την έριξε την άλλη?
Μοney παιδιά,money...Δεν θέλει και πολλή σκέψη...
Razorblade Fish
QUOTE(Manu7 @ Aug 12 2010, 13:25 ) *
Πόπο Σαράποβα...ΘΕΑ...Που λέει και μια ψυχή...
Εντάξει ο Σάσα δεν είναι τόσο τραγικός ρε colonel...biggrin.gif
Έφαγες κόλλημα.tongue.gif

Όσο για τον Γιάριτς πώς την έριξε την άλλη?
Μοney παιδιά,money...Δεν θέλει και πολλή σκέψη...

Γιατι ρε παιδια,ειναι κανα τερας ο Γιαριτς και δεν το ξερω?Μια χαρα διμετρος και γυμνασμενος ειναι.Και απο φατσα δεν ειναι και Χαριστεας η Πελεκανος.Δεν βλεπω που ειναι το προβλημα σε αυτο το ζευγαρι.
Johnaros
Και της Λίμα(ς) της λείπουν τα λεφτά, γι' αυτό. tongue.gif
Μάλλον περισσότερα έχει από τον Γιάριτς.
Manu7
QUOTE(Razorblade Fish @ Aug 12 2010, 14:33 ) *
Γιατι ρε παιδια,ειναι κανα τερας ο Γιαριτς και δεν το ξερω?Μια χαρα διμετρος και γυμνασμενος ειναι.Και απο φατσα δεν ειναι και Χαριστεας η Πελεκανος.Δεν βλεπω που ειναι το προβλημα σε αυτο το ζευγαρι.

Eντάξει απλά δεν φέρνει λίγο σε χάσκι?Λιγουλάκι...biggrin.gif
JR_Swish
QUOTE(gallistis @ Aug 11 2010, 23:56 ) *
ασχετο...στο χριστοφορο πηγατε η στον αλλο απενατι τον μουσουρη?απιστευτο φαι...και το γλυκακι στο τελος πολυ δυνατο


συνάσχετο πολύ διαφήμιση έχει πέσει στον χριστόφορο και στο γίγας μπιφτέκι του αλλά εγώ δεν εντυπωσιάστηκα από γεύση,ψηφίζω φανατικά μάνδρα παϊδάκι!

η κοπέλα του devin harris δυνατό κομμάτι



gallistis
ενας φιλος μου μου ειπε σημερα οτι ο χαριτοπουλος τα εχει με την πρελεβιτς εδω και τρια χρονια...ισχυει?δηλαδη τα ειχε με τη κορη του προπονητη του?nice...
Manu7
QUOTE(gallistis @ Aug 12 2010, 23:35 ) *
ενας φιλος μου μου ειπε σημερα οτι ο χαριτοπουλος τα εχει με την πρελεβιτς εδω και τρια χρονια...ισχυει?δηλαδη τα ειχε με τη κορη του προπονητη του?nice...

ισχύει...
rchos
τα ξεγνοιαστα χρονια τελος για τον μιλος.

http://www.superbasket.gr/?c=358&a=128861

ερχετε να παιξει βολλευ στην ελλαδα ετοιμη για ολα! smiley.gif
rankin
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 10 2010, 13:36 ) *
Και μία πιο σοβαρή είδηση. Παντρεύτηκε ο Μάτσε:





Το μαλλί του Άρβιντας όλα τα λεφτά!


Αυτά είναι νέα! Μάλιστα!
Παντρεύτηκε και δεν μας κάλεσε!!!!
Για να τον πάρω στο τηλ να του τα σούρω μια στιγμή! smiley.gif



Εδώ είναι σαν δοκιμαστής κρασιών!!!!!
Είναι θεούλης! Πάντα ήταν!

το δε μαλλί, ασχολίαστο!! Μιλάμε για χωρίστρα Θορν Φόρεστερ!

QUOTE
Ογκνιενοβιτς: «Χρόνια περιμένω να παντρευτώ τον Μίλος»

???????????
Απλά ασχολίαστο.................... laugh.gif
colonel gomelsky
O Σάρας με τη σύντροφό του Άννα Δούκα στο Ελλάδα - ΗΠΑ:

leonkalf
QUOTE (rankin @ Aug 27 2010, 11:44 ) *

Εδώ είναι σαν δοκιμαστής κρασιών!!!!!
Είναι θεούλης! Πάντα ήταν!

το δε μαλλί, ασχολίαστο!! Μιλάμε για χωρίστρα Θορν Φόρεστερ!

Που τον θυμήθηκες τον Θορν Φόρεστερ???? laugh.gif Είσαι κι εσύ θεούλης.. tongue.gif
rankin
QUOTE(leonkalf @ Aug 27 2010, 15:34 ) *
Που τον θυμήθηκες τον Θορν Φόρεστερ???? laugh.gif Είσαι κι εσύ θεούλης.. tongue.gif

Σαν βασιλόπουλο δεν είναι;;;

Μαλλί Θορν Φόρεστερ και σαγόνι Γιατσεκ Γκμοχ!

Πάντως το κρασί/σαμπανια δείχνει να μην του αρέσει ...
-δε μοιάζει με βοτκα αυτό το πράγμα. τι μου το δώσανε να το πιω;
leonkalf
QUOTE (rankin @ Aug 27 2010, 15:32 ) *
Σαν βασιλόπουλο δεν είναι;;;

Μαλλί Θορν Φόρεστερ και σαγόνι Γιατσεκ Γκμοχ!

Πάντως το κρασί/σαμπανια δείχνει να μην του αρέσει ...
-δε μοιάζει με βοτκα αυτό το πράγμα. τι μου το δώσανε να το πιω;

Βασιλόπουλο ναι ναι!! Ήταν και βασιλιάς στα παρκέ αλλά μας τελείωσε νωρίς.. εδώ μου κάθεται ρε γμτ gdi.gif

Είναι όντως πότης όπως έχει ακουστεί/γραφτεί??? ohmy.gif Από τη στεναχώρια του μετά τον τραυματισμό έγινε ή το είχε ανέκαθεν?? Τα επέτρεπε αυτά ο Ιβάνοβιτς όσο τον είχε στην Tau???
rankin
QUOTE(leonkalf @ Aug 27 2010, 16:39 ) *
Βασιλόπουλο ναι ναι!! Ήταν και βασιλιάς στα παρκέ αλλά μας τελείωσε νωρίς.. εδώ μου κάθεται ρε γμτ gdi.gif

Είναι όντως πότης όπως έχει ακουστεί/γραφτεί??? ohmy.gif Από τη στεναχώρια του μετά τον τραυματισμό έγινε ή το είχε ανέκαθεν?? Τα επέτρεπε αυτά ο Ιβάνοβιτς όσο τον είχε στην Tau???

Εγώ θα σου πω πως κάποια στιγμή ενώ ήταν τραυματίας κανα 5μηνο-6μηνο (αλλά ελπίζαμε ακόμα ότι θα επιστρέψει) ήταν παρέα με Βασιλειάδη-Βασιλόπουλο στo Rock n Roll στο Κολωνάκι, εντελώς φέσι

Γνωστός μου έποιασε κουβέντα με τον Βασιλειάδη, τον οποίο γνώριζε απο παλιότερα (απο τη Θεσσαλονίκη) . Κάπου στη συζήτηση οι εντελώς νηφάλιοι έλληνες συμπαίκτες του Ματσας έλεγαν στον γνωστό μου γελώντας "να δούμε πως θα πάμε σπίτι του αυτόν εδώ σήμερα που έχει γίνει φέσι"

Νομίζω τον βάλανε σε ένα ταξί και τον έστειλαν..
Πίνει πολύ ο μπαγάσας.. Το ίδιο και ο έτερος Λιθουανός, ο Σαρας.. Ανοίγει μπουκάλι βοτκα, παίρνει και ένα σφηνοπότηρο και το κατεβάζει χ-α-λ-α-ρ-α ...
γερά ποτήρια αυτοί οι βόρειοι!
The Warlus
Ρε 'σεις μία ξανθιά που έδειξε η κάμερα 2-3 φορές στο Ελλάδα-ΗΠΑ με ένα λουλούδι στο κεφάλι να 'ουμ ποια ήταν;
sacarame


Νικόλ Αλεξάντερ
Η κυρία που έκανε τον Σακίλ Ο'νίλ να την ζητήσει σε γάμο γονατιστός!!! smiley.gif smiley.gif
The Warlus
Τώρα σε εμένα πήγαινε αυτό;

Δεν νομίζω πάντως.
ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΡΕ!
kseplenhs
QUOTE(The Warlus @ Aug 28 2010, 04:16 ) *
Ρε 'σεις μία ξανθιά που έδειξε η κάμερα 2-3 φορές στο Ελλάδα-ΗΠΑ με ένα λουλούδι στο κεφάλι να 'ουμ ποια ήταν;


γλάστρα ήταν φίλος tongue.gif


Flash
QUOTE(kseplenhs @ Aug 28 2010, 14:39 ) *
γλάστρα ήταν φίλος tongue.gif



24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
kotzito
Ο Μπουρουσης μπορει να μην ξερει να ποσταρει,αλλα με την εν λογω κυρια ειναι τεσσερα χρονια μαζι.Κυριοι,ιδου η Νικολετα Ραλλη
Click to view attachment
Weekendman
QUOTE(kotzito @ Aug 31 2010, 12:23 ) *
Ο Μπουρουσης μπορει να μην ξερει να ποσταρει,αλλα με την εν λογω κυρια ειναι τεσσερα χρονια μαζι.Κυριοι,ιδου η Νικολετα Ραλλη
Click to view attachment

Τουλάχιστον ξέρει να καρφώνει(εντός η εκτός εισαγωγικών διαλέγετε εσείς!)...
Johnaros
QUOTE(leonkalf @ Aug 27 2010, 16:39 ) *
Βασιλόπουλο ναι ναι!! Ήταν και βασιλιάς στα παρκέ αλλά μας τελείωσε νωρίς.. εδώ μου κάθεται ρε γμτ gdi.gif

Είναι όντως πότης όπως έχει ακουστεί/γραφτεί??? ohmy.gif Από τη στεναχώρια του μετά τον τραυματισμό έγινε ή το είχε ανέκαθεν?? Τα επέτρεπε αυτά ο Ιβάνοβιτς όσο τον είχε στην Tau???





Μάλλον ανέκαθεν... smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(Weekendman @ Aug 31 2010, 12:44 ) *
Τουλάχιστον ξέρει να καρφώνει(εντός η εκτός εισαγωγικών διαλέγετε εσείς!)...


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Έτσι ρε weekendman!

και να προσθέσω λέγοντας (εντός ή εκτός εισαγωγικών): πάντα έκανε μεγάλα παιχνίδια απέναντι σε Ισπανούς !
Razorblade Fish
Νομιζω εχει χωρισει ο Μπουρουσης με την κουκλαρα Νικολεττα.
Razorblade Fish
Και link για ιντριγκα...

http://www.gazzetta.gr/lola-koutsompola/it...C%CE%BD%CF%84???

Τωρα κατα ποσο ειναι αξιοπιστο...
colonel gomelsky
Αδελφές Κανονίδου και Λιαδέλης (νομίζω με την Κατερίνα ήταν).

Μέγα θέμα που μερικοί αγνοούν...

ΥΓ. Μπούλετ είσαι δω;
Germany96
Κι επειδη καποιοι αμφισβητησαν την μπασκετοσυνη των αφων Κανονιδουtongue.gif , στο παρακατω link η Κατερινα δινει τις απαντησεις της:

Κανονίδου from downtown
colonel gomelsky
Εντάξει! Λίγο καλύτερα από τον Τσίλντρες σουτάρει. Το χει όμως! tongue.gif

Που το βρήκες ρε θηρίο; Εγώ βρήκα άλλα, αλλά δεν μπορώ να τα ποστάρω γιατί έχουμε και παιδιά... cool.gif
traveller
Αυτή







ήταν/είναι με αυτόν???

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif



colonel gomelsky
ΕΙΝΑΙ. Ζωή σε λόγου μας.

τουλάχιστον έχουμε να καμαρώνουμε και για κάτι:



Άντε βαλ την να μαγειρέψει αυτήν

ΕΝΤΙΤ: στην υγειά μας!
Manu7
Έχουμε ομορφόπαιδα στον Ολυμπιακό μας...Πώς να το κάνουμε...biggrin.gif
sacarame
QUOTE(colonel gomelsky @ Sep 8 2010, 01:37 ) *
ΕΙΝΑΙ. Ζωή σε λόγου μας.



Αγαπητέ κολονελ,επέτρεψε μου να διαφωνήσω με τις πηγές σου καθώς έχω διαφορετική πληροφόρηση..Η Νικολέττα δεν είναι πια με τον Γιάνναρο...

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!!!! smiley.gif smiley.gif

Ψάξαμε και βρήκαμε το νέο αμόρε της.Μάλλον για να είμαστε πιο σωστοί το νέο wanna-be αμόρε της..Είναι και αυτός του μπασκετικού χώρου,δεν είναι Ελληνας και παίζει σε κάποια μακρινή χώρα

Ας αφήσω τα εισαγωγικά και ας σας παρουσιάσω κατευθείαν το ζουμερό ρεπορτάζ...


''Πήγε, λοιπόν, εκεί, αλλά μάταια. Ντουράν-Ντουράν δεν είχε, αλλά Κέβιν Ντούραντ. Ένας Αμερικανός παίκτης της είπαν κι ευτυχώς που βρέθηκαν κάτι γνωστοί εκεί πέρα για να της δώσουν το θέμα. Ο 22χρονος ήταν καλεσμένος της NIKE, που και πολύ ωραία εκδήλωση έκανε και πολύ ωραία μπλουζάκια είχε! Νέο παλικάρι, ωραίο παλικάρι και με προσόντα απ' ότι ενημέρωσαν τη Λόλα. Στην αρχή χασμουριόταν λίγο, βαριάκουγε τις ερωτήσεις και γενικά μάλλον βαριόταν το παλικάρι. Είχε και το κινητό στο χέρι κι έστελνε μηνύματα!

Κάποια στιγμή φώτισε ο ήλιος μπροστά του. Και θα το γράψουμε με επίγνωση ότι μπορεί να προκαλέσουμε νέο διπλωματικό επεισόδιο το βράδυ και να χρειαστούν τα ΜΑΤ για να χωρίσουν τους παίκτες των δύο ομάδων. Η Νικολέττα Ράλλη εμφανίστηκε μπροστά του για να κάνει ερώτηση για το MAD Channel! Αυτό ήταν!!! Τα μάτια του έλαμψαν, έβγαλε μια κραυγή ενθουσιασμού κι ερωτεύτηκε με την πρώτη ματιά. Όπως ακριβώς και η Λόλα με τον Λαζαράκο, αλλά το έκρυβε. Κι αν δεν τη λες πρώτη, ε με τη δεύτερη σίγουρα την έπαθε τη ζημιά.

Η πρώην σχέση του Γιάννη Μπουρούση αποχώρησε μετά που πήρε την απάντησή της, αλλά σε παρασκηνιακό επίπεδο συνεχίστηκαν οι επαφές. Λίγα λεπτά μετά, ο Ντουράντ γύρισε και ρώτησε ένα φίλο του τι έγινε? Κι εκείνος του απάντησε: «Έχουμε το τηλέφωνό της, τι άλλο να κάνω;». Κι επειδή η Λόλα έχει μάτια παντού, σας ενημερώνουμε ότι δευτερόλεπτα μετά την ερώτηση που έκανε, μέλος της συνοδείας του Αμερικανού παίκτη είχε πάει κοντά της και αντάλλασσαν τηλέφωνα!!

Τι, θέλετε και συνέχεια??? Κάντε και κάτι μόνοι σας; Ελπίζουμε, απλά, να μην δούμε τη συνέχεια απόψε στο παρκέ. Γιατί η αστυνομία έχει κι άλλες δουλειές να κάνει. Μπορεί να βουλιάξει κάνα άλλο γήπεδο σήμερα, ποιος ξέρει;''

από gazzetta.gr

ΘΑ ΗΞΕΡΕ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ,ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΚΗΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΟΒΕ ΤΟΝ ΒΗΧΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ;;;;;;;ΕΕ;;;;;;

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
colonel gomelsky
QUOTE(sacarame @ Sep 8 2010, 16:57 ) *
Αγαπητέ κολονελ,επέτρεψε μου να διαφωνήσω με τις πηγές σου καθώς έχω διαφορετική πληροφόρηση..Η Νικολέττα δεν είναι πια με τον Γιάνναρο...

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!!!! smiley.gif smiley.gif

Ψάξαμε και βρήκαμε το νέο αμόρε της.Μάλλον για να είμαστε πιο σωστοί το νέο wanna-be αμόρε της..Είναι και αυτός του μπασκετικού χώρου,δεν είναι Ελληνας και παίζει σε κάποια μακρινή χώρα

Ας αφήσω τα εισαγωγικά και ας σας παρουσιάσω κατευθείαν το ζουμερό ρεπορτάζ...


''Πήγε, λοιπόν, εκεί, αλλά μάταια. Ντουράν-Ντουράν δεν είχε, αλλά Κέβιν Ντούραντ. Ένας Αμερικανός παίκτης της είπαν κι ευτυχώς που βρέθηκαν κάτι γνωστοί εκεί πέρα για να της δώσουν το θέμα. Ο 22χρονος ήταν καλεσμένος της NIKE, που και πολύ ωραία εκδήλωση έκανε και πολύ ωραία μπλουζάκια είχε! Νέο παλικάρι, ωραίο παλικάρι και με προσόντα απ' ότι ενημέρωσαν τη Λόλα. Στην αρχή χασμουριόταν λίγο, βαριάκουγε τις ερωτήσεις και γενικά μάλλον βαριόταν το παλικάρι. Είχε και το κινητό στο χέρι κι έστελνε μηνύματα!

Κάποια στιγμή φώτισε ο ήλιος μπροστά του. Και θα το γράψουμε με επίγνωση ότι μπορεί να προκαλέσουμε νέο διπλωματικό επεισόδιο το βράδυ και να χρειαστούν τα ΜΑΤ για να χωρίσουν τους παίκτες των δύο ομάδων. Η Νικολέττα Ράλλη εμφανίστηκε μπροστά του για να κάνει ερώτηση για το MAD Channel! Αυτό ήταν!!! Τα μάτια του έλαμψαν, έβγαλε μια κραυγή ενθουσιασμού κι ερωτεύτηκε με την πρώτη ματιά. Όπως ακριβώς και η Λόλα με τον Λαζαράκο, αλλά το έκρυβε. Κι αν δεν τη λες πρώτη, ε με τη δεύτερη σίγουρα την έπαθε τη ζημιά.

Η πρώην σχέση του Γιάννη Μπουρούση αποχώρησε μετά που πήρε την απάντησή της, αλλά σε παρασκηνιακό επίπεδο συνεχίστηκαν οι επαφές. Λίγα λεπτά μετά, ο Ντουράντ γύρισε και ρώτησε ένα φίλο του τι έγινε? Κι εκείνος του απάντησε: «Έχουμε το τηλέφωνό της, τι άλλο να κάνω;». Κι επειδή η Λόλα έχει μάτια παντού, σας ενημερώνουμε ότι δευτερόλεπτα μετά την ερώτηση που έκανε, μέλος της συνοδείας του Αμερικανού παίκτη είχε πάει κοντά της και αντάλλασσαν τηλέφωνα!!

Τι, θέλετε και συνέχεια??? Κάντε και κάτι μόνοι σας; Ελπίζουμε, απλά, να μην δούμε τη συνέχεια απόψε στο παρκέ. Γιατί η αστυνομία έχει κι άλλες δουλειές να κάνει. Μπορεί να βουλιάξει κάνα άλλο γήπεδο σήμερα, ποιος ξέρει;''

από gazzetta.gr

ΘΑ ΗΞΕΡΕ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ,ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΚΗΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΟΒΕ ΤΟΝ ΒΗΧΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ;;;;;;;ΕΕ;;;;;;

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Πόσο χρονών είναι η κυρία; Λιμπίστηκε τον Ντουράντ η θεία ε; Δε σχολιάζω παραπάνω, θα φάω φάουλ. ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ ΤΩΡΑ.
rankin
Καλά το σενάριο αυτό με τον Ντουραντ είναι νομίζω τόσο άκυρο όσο δεν παίρνει...

πάντως ρε μπαγάσηδες, με συγκινήσατε με τις Κανονίδου σιστερς. Που τις θυμηθήκατε? δάκρυσα

εγώ πάντως έχω μεγαλύτερη ίντριγκα...

τι τρέχει με τον θρυλέοντα και την νεαρή dj?


Click to view attachment
rchos
οτι και ετρεχε ειναι παρελθον.
ο θρυλεων πεθανε οποτε δεν μπορει να συνεχιστει!
AirNick
QUOTE(rchos @ Sep 10 2010, 18:53 ) *
οτι και ετρεχε ειναι παρελθον.
ο θρυλεων πεθανε οποτε δεν μπορει να συνεχιστει!

Δηλαδή;;;; ohmy.gif
The Warlus
QUOTE(The Warlus @ Aug 28 2010, 04:16 ) *
Ρε 'σεις μία ξανθιά που έδειξε η κάμερα 2-3 φορές στο Ελλάδα-ΗΠΑ με ένα λουλούδι στο κεφάλι να 'ουμ ποια ήταν;



Ευρέθη.Είναι η τύπισσα που είναι και στο Big Brother!!!!
Germany96
Δεν ξέρω αν διάβασε κάνεις το χθεσινό άρθρο του Παπαδογιάννη στο Gazzetta. Εν συντομία επειδή δεν είχε σοβαρό υλικό για την αρθογραφία της ημέρας, στα τετριμμένα ευχολόγια περί αποκέντρωσης του ελληνικού μπάσκετ προσέθεσε μια εισαγωγή- παραλήρημα- ο, τι θυμάμαι χαίρομαι, για δημιουργία ομάδας στην Σαντορίνη από την οποία κράτησα το εξής κομμάτι στο οποίο αναφερόταν στην μέγιστη μορφή Rony Seikaly (ή Suker του μπασκετικού τμήματος Παναθηναϊκού, που κάθε καλοκαίρι βρισκόταν στο στόχαστρο της ομάδας και στον προθάλαμο της εθνικής):

QUOTE(Νίκος Παπαδογιάννης @ Oct 16 2010, 14:01 )
...Θα κατεβάσουμε κανέναν Αμερικανό τουρίστα από τα κρουαζιερόπλοια. Κάποτε είχα δει στη Σαντορίνη το... Σεϊκέλι. Λέτε;...


Ο Rony ήταν τεράστιο party animal από τις εποχές που αγωνιζόταν ακόμα και το αποδείκνυε με τις συχνότατες επισκέψεις του στα ελληνικά νησιά οπού κάθε φορά άφηνε το στίγμα του στη νυχτερινή τους ζωή.



Για όσους δεν το γνωρίζουν αφού αποσύρθηκε αξιοποίησε τις συσσωρευμένες γνώσεις ζωής που είχε αποκτήσει στον τομέα της κραιπάλης και ακολούθησε καριέρα DJ:


Ο Rony εν δράσει:


Poster απο εμφάνιση του στην Ελλάδα:


Εξώφυλλο του CD single που έχει κυκλοφορήσει:

Πόσο γ@μ@το θα ήταν αν η featured artist Polina ήταν η ερμηνεύτρια των αθάνατων επιτυχιών "Μπιρίμπα", "Πους απς", "Πάμε για τρέλλες στις Σεϋχέλλες", "Στην πολυθρόνα τη bamboo", "Το ροζ μπικίνι";
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.