Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετικό gossip!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Gravedigger
Σιγά μην φάει ο Μαφιόζος την Κολέτσα...Δεν νομίζω να είναι τόσο τυφλή.
greeneyes13
http://www.basketblog.gr/pages/viewcontent...amp;w=0&m=1

δεν ήξερα πως η κοπέλα του ήταν έγκυος, να τους ζήσουν
Nuntius
QUOTE (greeneyes13 @ Feb 10 2012, 19:28 ) *
δεν ήξερα πως η κοπέλα του ήταν έγκυος, να τους ζήσουν


Το είχε αναφέρει πριν δύο μέρες το sport 24 tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (Nuntius @ Feb 11 2012, 02:09 ) *
Το είχε αναφέρει πριν δύο μέρες το sport 24 tongue.gif

Καλά,μπορεί να ήταν και λάθος tongue.gif
bbplayer
Mia και ο ΔΔ έχει κάμποσα , θα του πρότεινα το παρακάτω αυτοκίνητο έτσι και τακιμιάσει τελικά με τη χοντρή. Στο Mini Cooper θα βρίσκει, μετά από λίγο καιρό.

http://www.youtube.com/watch?v=VZaebHe65Dw
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Feb 11 2012, 05:46 ) *
Καλά,μπορεί να ήταν και λάθος tongue.gif


Δε νομιζω, δεν ηταν ειδηση ΝΒΑ. tongue.gif
Zoys
QUOTE
Το πιο καυτό τρίποντο της ζωής του έχει βάλει ο Πέρο Άντιτς. Ο Σκοπιανός φόργουορντ του Ολυμπιακού, σύμφωνα με τα τελευταία κουτσομπολιά της Αθήνας, κατέκτησε την καρδιά της Χριστίνας Κολέτσα, με την οποία και είναι πλέον ζευγάρι...

Σύμφωνα με τους κοσμικούς κύκλους, για να ρίξει το Χριστινάκι, ο Πέρο... ξημεροβραδιαζόταν στο κέντρο που τραγουδάει η Κολέτσα, ενώ γέμισε ουκ ολίγες φορές την πίστα με λουλούδια! Όπως και να έχει πάντως τον πέτυχε το στόχο του ο γίγαντας...

Πηγή: basketnet.gr
captain charisma
απορω τι βρηκε επανω του...
greeneyes13
QUOTE(captain charisma @ Feb 16 2012, 14:15 ) *
απορω τι βρηκε επανω του...



το παραφουσκωμένο πορτοφόλι του φυσικά
επαθα λαστιχο
QUOTE(captain charisma @ Feb 16 2012, 14:15 ) *
απορω τι βρηκε επανω του...

μακεδονικο ταμπεραμεντο. ο περικλης ειναι αντρακλας,γιατι δηλαδη να μην προσελκυσει την ξεκωλετσα?
Air Kef
Το ειπε και το αξιοπιστο Σταρ χθες, είναι ζευγάρι.
Εύγε Πέρο, άντε, να ερχεται και η Κολέτσα στο ΣΕΦ.

Επίσης σιγά το πορτοφόλι του Πέρο ή σιγά το ιντελεξουάλιτι και την "κλάση" που έχει η Κολέτσα για να τα ψάχνει και στον άντρα της. Ενας μουσκουλάς, 2.10 την έπρηξε και την έψησε. Τανταααααν.
frenchman7
Μου αρέσει που πριν λίγες μέρες έλεγαν από την ΚΑΕ ότι είναι ψεύτικα τα δημοσιεύματα... ΑΧαχαχαχχχ

Πέρο φάε και για μας!!
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Feb 16 2012, 14:57 ) *
Μου αρέσει που πριν λίγες μέρες έλεγαν από την ΚΑΕ ότι είναι ψεύτικα τα δημοσιεύματα... ΑΧαχαχαχχχ

Πέρο φάε και για μας!!
σαλάκια..... smiley.gif
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Feb 16 2012, 15:04 ) *
σαλάκια..... smiley.gif


Αντρική αλληλεγγύη ονομάζεται.. 33.gif
damian
moufa.....
Gravedigger
QUOTE (damian @ Feb 16 2012, 16:31 ) *

Γκρεμίζεται ο κόσμος μου....
damian
Ο Πέρο τα πήρε........
greeneyes13
http://www.gazzetta.gr/lola-e-koutsobola/a...nei-te-diaphora

η φώτο με την κοπέλα του διαμαντίδη αφιερωμένη στον frenchman rolleyes.gif
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 13 2012, 00:19 ) *
http://www.gazzetta.gr/lola-e-koutsobola/a...nei-te-diaphora

η φώτο με την κοπέλα του διαμαντίδη αφιερωμένη στον frenchman rolleyes.gif


Σχόλια:

- ΔΔ με badass ύφος εκλιματίζεται στο ύφος της σχέσης του
- Κοπέλα Βουγιούκα in fashion. Στην Ισπανία όλες οι σέξυ παρουσίες τέτοια καλσόν φορούσανε
Gravedigger
QUOTE (frenchman7 @ Mar 13 2012, 08:59 ) *
- Κοπέλα Βουγιούκα in fashion. Στην Ισπανία όλες οι σέξυ παρουσίες τέτοια καλσόν φορούσανε

ναι αλλά αυτές βλεπόντουσαν..!
greeneyes13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 13 2012, 19:31 ) *
ναι αλλά αυτές βλεπόντουσαν..!


θα συμφωνήσω, η συγκεκριμένη δεν μ άρεσε
Nuntius
QUOTE (Gravedigger @ Mar 13 2012, 19:31 ) *
ναι αλλά αυτές βλεπόντουσαν..!


Και? Δεν χρειάζεται να βλέπεται μια γυναίκα για να είναι ή να νιώθει σέξι wink.gif
frenchman7
QUOTE(Nuntius @ Mar 14 2012, 18:39 ) *
Και? Δεν χρειάζεται να βλέπεται μια γυναίκα για να είναι ή να νιώθει σέξι wink.gif


XAxaxxaxaxa!

Σωστό αυτό που λες, αλλά αυτό το έχω ακούσει μόνο από γυναίκες! (χωρίς παρεξήγηση)
Gravedigger
QUOTE (Nuntius @ Mar 14 2012, 18:39 ) *
Και? Δεν χρειάζεται να βλέπεται μια γυναίκα για να είναι ή να νιώθει σέξι wink.gif

Βρε ας νιώθει όπως θέλει,εμείς τι φταίμε!
επαθα λαστιχο
παιδες εχω μια απορια.γιατι ειμαστε τοσο αυστηροι στο ποσο ωραια ειναι μια γυναικα ενω τελικα αυτες που παντρευομαστε ειναι κοντα στα ορια αυτου που λεμε μπαζο/μπαζακι?
Gravedigger
QUOTE (επαθα λαστιχο @ Mar 15 2012, 21:22 ) *
παιδες εχω μια απορια.γιατι ειμαστε τοσο αυστηροι στο ποσο ωραια ειναι μια γυναικα ενω τελικα αυτες που παντρευομαστε ειναι κοντα στα ορια αυτου που λεμε μπαζο/μπαζακι?

Μπορεί επειδή δεν μας παίρνει για παραπάνω tongue.gif Δεν έχω σκοπό βέβαια να παντρευτώ άμεσα,γενικά δεν έχω σκοπό να το κάνω ποτέ..!
bbplayer
QUOTE (Gravedigger @ Mar 13 2012, 19:31 ) *
ναι αλλά αυτές βλεπόντουσαν..!


ε όχι και κοπέλα του Βουγιούκα. Αυτή είναι η "μάνα" του Βουγιούκα.
greeneyes13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 15 2012, 21:24 ) *
Μπορεί επειδή δεν μας παίρνει για παραπάνω tongue.gif Δεν έχω σκοπό βέβαια να παντρευτώ άμεσα,γενικά δεν έχω σκοπό να το κάνω ποτέ..!


μεγάλη μπουκιά φάε...... smiley.gif
Myria
Μισο μισο να τοποθετηθω και εγω γιατι εχουμε παρει και ενα Queen of off topic και χαραμιζεται..

Εχω δει τον Βουγιουκα απο αρκετα κοντα σε παραλια το καλοκαιρι πριν καμια 2ετια εεεεεε ενταξει μην τρελαθουμε κιολας.Δηλαδη επειδη ο αλλος ειναι μπασκετμπολιστας πρεπει να παρει την Αντριανα τη Λιμα(που και αυτην μπασκετμπολιστας την πηρε δλδ) ..Το οτι καποιος ειναι(υπερφυσικα)ψηλος και εχει και ενα 6πακ επειδη το μονο που κανει ειναι να λιωνει στο τζιμ δεν τον καθιστα και κελεπουρι με την αξιωση να παρει το καλυτερο κομματι απο ολα..Αυτα θα επρεπε να τα λετε εσεις βεβαια προς υπερασπισην σας,αλλα αντε κραζω εγω.Μη πιασω στο στομα μου το μυαλο τους και βγαλω πονο...Ειναι μια χαρα για τον Βουγιουκα η κοπελια,μανα του,μπαντζανακισσα της γιαγιας του δεν ξερω και εγω τι αλλο..

ΔΔ και Βερινα ετοιμοι για μαρσαρισματα..Πολυ μαυρο και δερματινο..Δεν ξερω αν θα ηθελα να δω τι γινεται στην κρεβατοκαμαρα..Ρητορικη απαντηση..
Nuntius
QUOTE (Myria @ Mar 16 2012, 01:09 ) *
Αυτα θα επρεπε να τα λετε εσεις βεβαια προς υπερασπισην σας,αλλα αντε κραζω εγω.


We appreciate the support cool.gif
Myria
Ευχαριστηση μου μωρε...smile.gif

Εχω μια ερωτηση προς επαθα λαστιχο..Εισαι παντρεμενος?Γιατι βαζεις πρωτο πληθυντικο,αλλα λογικα μιλας για αυτα που βλεπεις απο τους αλλους..
Gravedigger
QUOTE (Myria @ Mar 16 2012, 01:09 ) *
Εχω δει τον Βουγιουκα απο αρκετα κοντα σε παραλια το καλοκαιρι πριν καμια 2ετια εεεεεε ενταξει μην τρελαθουμε κιολας.Δηλαδη επειδη ο αλλος ειναι μπασκετμπολιστας πρεπει να παρει την Αντριανα τη Λιμα(που και αυτην μπασκετμπολιστας την πηρε δλδ) ..Το οτι καποιος ειναι(υπερφυσικα)ψηλος και εχει και ενα 6πακ επειδη το μονο που κανει ειναι να λιωνει στο τζιμ δεν τον καθιστα και κελεπουρι με την αξιωση να παρει το καλυτερο κομματι απο ολα..Αυτα θα επρεπε να τα λετε εσεις βεβαια προς υπερασπισην σας,αλλα αντε κραζω εγω.Μη πιασω στο στομα μου το μυαλο τους και βγαλω πονο...Ειναι μια χαρα για τον Βουγιουκα η κοπελια,μανα του,μπαντζανακισσα της γιαγιας του δεν ξερω και εγω τι αλλο..

Καλά δεν είπαμε και ότι ο Βουγιούκας είναι μοντελάκι...!Για τον Ίαν μια χαρά είναι..!Το outfit σχολιάσαμε που δεν την κολακεύει και τόσο..!Και επίσης αμφιβάλλω αν ο Βουγιούκας έχει six pack.Πιο πολύ για beer six pack μου κάνει.
Myria
QUOTE(Gravedigger @ Mar 16 2012, 01:47 ) *
Καλά δεν είπαμε και ότι ο Βουγιούκας είναι μοντελάκι...!Για τον Ίαν μια χαρά είναι..!Το outfit σχολιάσαμε που δεν την κολακεύει και τόσο..!Και επίσης αμφιβάλλω αν ο Βουγιούκας έχει six pack.Πιο πολύ για beer six pack μου κάνει.


Eνταξει συγγνωμη τοτε..Περισσοτερο γενικα εθιξα το θεμα ουτως η αλλιως..
Οσο για το outfit τι να σου πω..Απλα προς υπερασπισην της υπαρχουν κακες μερες για μια γυναικα ακομα και στο outfit,οπως εχετε εσεις με τα μαλλια..Λιγο να βαριεσαι,λιγο να σου καθησε κατι στραβα στο μυαλο..Δεν θελει και πολυ να γινει το εκτρωματακι...


Τοτε ειχε 6pack!Αλλα και τωρα ειμαι αρκετα βεβαιη πως θα εχει.Τοσο αδυνατοι ανθρωποi,στοιχειωδη γυμναστικη να κανουν πεταγονται ευκολα..Δεν ειναι και τπτ..Βεβαια απανταω σοβαρα,σε σχολιο τρολ,οποτε shame on me..
Nuntius
QUOTE (Gravedigger @ Mar 16 2012, 01:47 ) *
Πιο πολύ για beer six pack μου κάνει.


icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
captain charisma
bbplayer
QUOTE (Myria @ Mar 16 2012, 01:09 ) *
ΔΔ και Βερινα ετοιμοι για μαρσαρισματα..Πολυ μαυρο και δερματινο..Δεν ξερω αν θα ηθελα να δω τι γινεται στην κρεβατοκαμαρα..Ρητορικη απαντηση..


από το ΔΔ πάντως τίποτα. tongue.gif Τον είχα δει πέρσι σε μια συνέντευξη σε μια κοντή της ΝΕΤ, και έπαθα. Λες και μίλαγε παιδάκι του δημοτικού σχολείου. μιλάμε για πολύ μπούλη, εντελώς νερόβραστος.
Gas8
QUOTE (επαθα λαστιχο @ Mar 15 2012, 22:22 ) *
παιδες εχω μια απορια.γιατι ειμαστε τοσο αυστηροι στο ποσο ωραια ειναι μια γυναικα ενω τελικα αυτες που παντρευομαστε ειναι κοντα στα ορια αυτου που λεμε μπαζο/μπαζακι?


Μεγάλη κουβέντα είπες!!!!!!!!!!
Μήπως είμαστε αυστηροί επειδή απλά μιλάμε γενικά και από την απέξω και για την πλάκα μας; Όταν όμως φτάσει η ώρα για σοβαρή απόφαση το κριτήριο: "πόσο ωραία είναι" μια γυναίκα παίρνει την πραγματική θέση που του αξίζει. Δηλαδή τρίτο/τέταρτο.

Υπογραφή: Παντρεμένος
Myria
QUOTE(bbplayer @ Mar 17 2012, 20:59 ) *
από το ΔΔ πάντως τίποτα. tongue.gif Τον είχα δει πέρσι σε μια συνέντευξη σε μια κοντή της ΝΕΤ, και έπαθα. Λες και μίλαγε παιδάκι του δημοτικού σχολείου. μιλάμε για πολύ μπούλη, εντελώς νερόβραστος.


Παιζει να λες τη συνεντευξη με την Κατριτση,πριν (νομιζω) απο τα παιχνιδια με την Μπαρτσα...Χαχαχα τη θυμαμαι δωσαμε το 100%,βλεπουμε καθε παιχνιδι ξεχωριστα,40 λεπτα ειναι το παιχνιδι..Πφφφφ!!!
Βασικα καλυτερα να μην μιλαει καθολου και να νομιζεις οτι σκεφτεται κατι βαθυστοχαστο,παρα να μιλαει... smiley.gif
bbplayer
QUOTE (Myria @ Mar 19 2012, 00:23 ) *
Παιζει να λες τη συνεντευξη με την Κατριτση,πριν (νομιζω) απο τα παιχνιδια με την Μπαρτσα...Χαχαχα τη θυμαμαι δωσαμε το 100%,βλεπουμε καθε παιχνιδι ξεχωριστα,40 λεπτα ειναι το παιχνιδι..Πφφφφ!!!
Βασικα καλυτερα να μην μιλαει καθολου και να νομιζεις οτι σκεφτεται κατι βαθυστοχαστο,παρα να μιλαει... smiley.gif



nai έτσι ακριβώς. Καλά το πιο θεϊκό που είπε σε αυτήν τη συνέντευξη είναι ότι βλέπει φανατικά δελτία ειδήσεων ...για να evilmonkey.gif evilmonkey.gif ενημερώνεται icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 24.gif 24.gif
Badass
QUOTE (frenchman7 @ Mar 13 2012, 08:59 ) *
Σχόλια:

- ΔΔ με badass ύφος εκλιματίζεται στο ύφος της σχέσης του
- Κοπέλα Βουγιούκα in fashion. Στην Ισπανία όλες οι σέξυ παρουσίες τέτοια καλσόν φορούσανε


Με αντιγράφει ε; icon_drunk.gif

QUOTE (επαθα λαστιχο @ Mar 15 2012, 21:22 ) *
παιδες εχω μια απορια.γιατι ειμαστε τοσο αυστηροι στο ποσο ωραια ειναι μια γυναικα ενω τελικα αυτες που παντρευομαστε ειναι κοντα στα ορια αυτου που λεμε μπαζο/μπαζακι?


Θεός! smiley.gif
damian
greeneyes13
QUOTE(damian @ Apr 19 2012, 16:09 ) *

πείτε με παλιομοδίτισσα αλλά απ΄'ο πότε ο γαμπρός βλέπει την νύφη με το νυφικό πριν το γάμο;
Nuntius
QUOTE (greeneyes13 @ Apr 19 2012, 16:46 ) *
πείτε με παλιομοδίτισσα αλλά απ΄'ο πότε ο γαμπρός βλέπει την νύφη με το νυφικό πριν το γάμο;


Έχω την εντύπωση πως αυτό που κοιτάει είναι μια πλαστική κούκλα και η νύφη κάθεται από πίσω του smiley.gif
greeneyes13
QUOTE(Nuntius @ Apr 21 2012, 12:50 ) *
Έχω την εντύπωση πως αυτό που κοιτάει είναι μια πλαστική κούκλα και η νύφη κάθεται από πίσω του smiley.gif



χαχαχα ελπίζω να το λες για πλάκα rolleyes.gif


http://www.gossip-tv.gr/showbiz/story/1841...ntroy-zeygarioy

παντρεύτηκε ο βασιλόπουλος
Nuntius
QUOTE (greeneyes13 @ Apr 22 2012, 22:13 ) *
χαχαχα ελπίζω να το λες για πλάκα rolleyes.gif


Όχι. Η νύφη δεν μου κάνει για ζωντανό άνθρωπο. Είναι πολύ .. ακίνητη.
greeneyes13
QUOTE(Nuntius @ Apr 22 2012, 22:15 ) *
Όχι. Η νύφη δεν μου κάνει για ζωντανό άνθρωπο. Είναι πολύ .. ακίνητη.


Πάντως αυτή είναι η μέλλουσα σύζυγος του τσαρτσαρή και είναι πολύ όμορφη γυναίκα


Nuntius
QUOTE (greeneyes13 @ Apr 22 2012, 22:46 ) *
Πάντως αυτή είναι η μέλλουσα σύζυγος του τσαρτσαρή και είναι πολύ όμορφη γυναίκα


Δεν είπα πως δεν είναι όμορφη. Ίσα-ίσα. Είναι υπερβολικά τέλεια για να την θεωρήσω ζωντανό άνθρωπο. Μοιάζει με πορσελάνη.
HLR CENATION
http://www.gossip-tv.gr/sports/story/18504...-hated-athlites

Ποιος Διαμαντιδης και ποιος Αλβερτης?Πλακα κανουμε τωρα?

απο gossip tv
j-kidd13
Αφου καταφερε ο Βεργινης χωρις να παιζει να μπει στο τοπ 10...μπραβο του... tongue.gif
greeneyes13
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 26 2012, 14:21 ) *
Αφου καταφερε ο Βεργινης χωρις να παιζει να μπει στο τοπ 10...μπραβο του... tongue.gif


απορώ πως λείπει απ τους hated ο μπουρούσης
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.