Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βαγγελης Ιωαννου,ο πιο τραγικος speaker(?)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
captain charisma
https://twitter.com/VaggelisIoanno2

εχει και τουιτερ ο βαγγελας..αλλα εχει καιρο να τουιταρει ο παλικαρος...
benchwarmer
QUOTE(Rated: (en)joy @ May 13 2013, 00:36 ) *
Έδωσε ρεσιτάλ πάλι!!! Σε κάποια φάση είπε κάτι για τον Σπανούλη και κάποια μπριζόλα, άκουσα καλά;;; 24.gif 24.gif 24.gif Θυμάται κανείς την ατάκα μήπως;


Είπε ότι είναι ατάκα του Παναγιώτη Γιαννάκη, κάτι σε "αν βρίσκονται στο ίδιο μέρος ο Σπανούλης και ο Μπιν Λάντεν και υπάρχει μια μπριζόλα, θα προλάβει να την αρπάξει ο Σπανούλης".

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση για να είναι ατάκα Γιαννάκη αυτή, οπότε τώρα που το έψαξα παρουσιάζω την ιστορική αλήθεια ( icon_drunk.gif ) : "Αν βρεθούν στο ίδιο τραπέζι ο Τζορτζ Μπους, ο Οσάμα Μπιν Λάντεν και ο Βασίλης Σπανούλης και έχουν μπροστά τους μία μπριζόλα, να είστε σίγουροι ότι θα την αρπάξει ο Βασίλης"!, και έχει ειπωθεί από τον Βαγγέλη Αγγέλου το 2004 (συνεργάτη τότε του Γιαννάκη στο Μαρούσι, όπου και έπαιζε ο Σπανούλης).


Επίσης, να κατακρίνω την λογοκλοπή του "100 100 κατοστάρα 100" από τον πρώτο μάστερ της γραφικότητας Βασίλη Σκουντή, από την Σαϊτάμα το 2006...
captain charisma
Ιωάννου: Φτάνει στους 9 πόντους...
Λιμνιάτης: Στους 11...
Ιωάννου: Στους 9. Και 2 τώρα, 11.

"εδω βλεπουμε τον Ρεγιες να κανει φαουλ στον Χαινς.Η τελικη αποφαση των διαιτητων ειναι σωστη"

"Και να πάρει διαφορά, η Ρεαλ είναι μια ομάδα που της γυρνάνε εύκολα το σκορ"

Και τώρα: "Είναι καταπληκτικό πως γύρισε το ματς ο Ολυμπιακός".

ειπε οτι ο Χαινς σηκωθηκε να ισιωσει τους δεικτες του Μπιγκ Μπεν

Ο Ολυμπιακός είναι μια ομάδα που έχει συγκεκριμένες δυνατότητες και ξεπερνάει κάθε φορά τον εαυτό του.

Badass
Γιατί κάτι μπασκετικο(wink.gif που είπε αγγλίστί και δεν το άκουσα καλά; Μπορεί να ήταν και σωστό και να τη λέω άδικα. Κορυφαίες στιγμές όμως το ΜΑΚΡΙΝΟ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ που πήρε ο Σπανούλης και άρπαξε τη μία και μοναδική ευκαιρία να το πει και η μαγική (νέα)ατάκα "δεν ξέρουμε βέβαια τι θα συμβεί απόψε, αλλά...."
TheReignman
Απλά εμετικός!!!Ο άνθρωπος είναι πιο γραφικός κι απο το ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης!!!
Anaz
Eπικες στιγμες, οταν αφου εχει πει την (προετοιμασμενη) ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΤΟΧΗ δηθεν ψαγμενη αγγλικη ατακα την επαναλαμβανε με καμαρι σε ολες τις συνεντευξεις, με τους αλλους να ειναι σε φαση "μα τι μαλακιες λεει..?". Του το χαλασε μονο λιγακι ο Peterson.
SteveNashidis
QUOTE(Anaz @ May 13 2013, 05:45 ) *
Του το χαλασε μονο λιγακι ο Peterson.


SG3ptshooter
QUOTE(Voyager @ May 13 2013, 16:32 ) *

Στο 4.15 είναι η μεγάλη στιγμή. Σχεδόν πάει να κοπεί στα γέλια ο Peterson και μόλις βλέπει ότι δεν αστειεύεται το μαζεύει απευθείας.

ΠΡΟΚΑΛΩ το λάτρη των δημοσιογράφων της EΡΤ και συνήθη uploader χρήστη morrison να συλλέξει σε ένα clip όλα τα highlights των post game interviews του μεγάλου πουλι-τζερικού reporter. Ο Πρίντεζης ειδικά από χτες είναι ένας από εμάς.

Πέρα απ' την πλάκα, εμένα πάντως αν ήμουν φίλος του Ολυμπιακού η στάση του όλο το τριήμερο θα με ενοχλούσε. Από κει που έσκαγε με επικήδειους στο 12' του στυλ "ό,τι και να γίνει η ομάδα έχει ξεπεράσει τις δυνατότητές της" κλπ, μετά το είχε λήξει απ' το 32 και μια φορά τόλμησε ο κακόμοιρος ο Λιμνιάτης να του πει ότι δεν έχει τελειώσει ακόμα αν είσαι 8 πόντους μπροστά και θέλει μισό δεκάλεπτο ακόμα. Αντίστοιχα και με CSKA, που στις συνθέσεις ήταν το υπεργιγάντιο φαβορί, η υπερομάδα, το μεγάλο φόβητρο και ό,τι υπερβολικό και σχεδόν μειωτικό, κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον, για τον Ολυμπιακό μπορούσε να σκεφτεί.

Πως να μην του φανεί divine intervention μετά..
doctor_dru
Ρε Βαγγέλα δεν παλεύεσαι με τίποτα όμως...Μεσ' την υπερβολή και την μακακία όλη την ώρα.Πονοκέφαλος μας έπιασε..Μεγάλο ρισπεκτ στον Πρίντεζη 77.gif
apkat
Εχει κανεις το βιντεο με την συνεντευξη του Πριντεζη;;
damian
QUOTE (apkat @ May 13 2013, 18:53 ) *
Εχει κανεις το βιντεο με την συνεντευξη του Πριντεζη;;

+1 δώστε Βαγγο στο λαό
jasonick
Τι έκανε ο Πρίντεζης στον Βαγγέλα;
frenchman7
Μόνο εγώ είδα τι έκανε ο Πριντ στον Βαγγέλα πριν την συνέντευξη??

Νομίζω έπαιρνε συνέντευξη στον Χαινς, και ο Πρίντεζης βολόδερνε από πίσω και κοίταζε με ύφος τρελού!
ΤΡΕΛΟΥ όμως!!!
Σαν καρχαρίας!

Δεν το είδε κανένας άλλος?? Είχα λιώσει στο γέλιο!
BasketZilla

divine intervention
Γεια σου ρε Βαγγελα...
δειτε στο 1:30 απο που εκλεψε την ατακα ο Βαγγελας!
Anaz
Το καλυτερο δεν ηταν οι βολτες απο πισω του, αλλα το υφος του Πριντεζη στη συνεντευξη μετα.
Manu7
http://www.ert.gr/webtv/component/k2/item/...13#.UZFDhMo4F6p

Τρολάρισμα Γιώργαρου από 01:58:17 και μετα 77.gif
frenchman7
01:57:50 !!!!

psycho killer
Anaz
"above the rim, above the rim, μαμέν"... 24.gif
spysta
εγω παντως ΓΟΥΣΤΑΡΩ Βαγγελη Ιωαννου .. οπως ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

οι ανθρωποι ειναι ΒΑΜΜΕΝΟΙ οπαδοι του ΟΣΦΠ και του ΠΑΟ και προσπαθουν να ακροβατησουν αναμεσα στην τρελα τους για την ομαδα τους ,την πορωση τους για το αθλημα και στο γεγονος οτι κανουν σπικαζ για ''αντικειμενικο'' μεσο οπως η ΕΡΤ

ειδικα ο Βαγγελης το νιωθει ΠΑΑΑΑΑΡΑ πολυ ..

και θα ηθελα να δω απο εδω μεσα ΠΟΣΟΙ απο εσας .. που ριχνετε καρφαρες.. θα διαχειριζοσασταν ψυχραιμα την κατασταση και θα κανατε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ σπικαζ στην ενταση της στιγμης .. χωρις να πετατε ΔΙΘΥΡΑΜΒΙΚΕΣ ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΕΣ και ΜΕΓΑΛΕΣ αρλουμπες .. (οπως λατρεμενα πεταει ο καθενας πανω στον ενθουσιασμο του και πεφτει το γελιο του αιωνα) ..οταν ο Πριντεζης πχ βαζει το νικητηριο καλαθι,οταν ο Σπανουλης κολλαει 3ο σερι τριποντο ,οταν ο ΔΔ πεταει το τριποντο στη Βαρκελωνη κτλ κτλ

εγω ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι αντιστοιχες ομορφιες θα πετουσαμε σχεδον ολοι μας μπροστα σε ενα μικροφωνο σε σημαντικο αγωνα της ομαδας μας στην προσπαθεια μας να καλυψουμε αγωνιστικα το αθλητικο γεγονος με λεπτομερειες κτλ και ταυτοχρονα να μην σκισουμε τα ρουχα μας απο κ@υλα στο γκολ φαουλ του Χαινς ή το τομαχοκ του Γκιστ

απο κατι ''δηθεν'' σπικερς ιστορικους αναλυτες και παραμυθαδες της χαλιμας ... ΧΙΛΙΕΣ φορες αυτους που εκτος οτι σου προσφερουν λεκτικα ''μαργαριταρια'' για να θυμασαι να γελας .. δινουν και παλμο ''ουρλιαζοντας'' στα κρισιμα !!

ευχαριστοι τυποι !!με κανουν να γελαω και να γουσταρω ταυτοχρονα


ΥΓ.σε μια αλλη εποχη ..δουλεοντας απεξαρτημενοι απο τον ''αντικειμενικο'' μανδυα και σε τηλεοπτικα μεσα ενημερωσης της οπαδικης τους προτιμησης (πχ παλιο tv magic και τωρινο skai) ... ο Ιωαννου στο τριποντο απο τα 9 μετρα του Σπανουλη θα ειχε βγαλει τα γυαλια του στην καμερα και θα χοροπηδουσε με μανια πανω τους φωναζοντας ''ΝΑΙΙΙΙΙ Ο ΚILL BILL ΝΑΙΙΙΙΙΙ'' και ο Χατζηγεωργιου στο τριποντο του Διαμαντιδη με Μπαρτσελονα θα επαιρνε με την ψιλη τις φρατζες του δοξαζοντας ,ως φορο τιμης για, τον Αρσεν Λουπεν των γηπεδων -->Δημητρη Διαμαντιδη
duncan21
QUOTE(spysta @ May 14 2013, 19:25 ) *
και θα ηθελα να δω απο εδω μεσα ΠΟΣΟΙ απο εσας .. που ριχνετε καρφαρες.. θα διαχειριζοσασταν ψυχραιμα την κατασταση και θα κανατε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ σπικαζ στην ενταση της στιγμης .. χωρις να πετατε ΔΙΘΥΡΑΜΒΙΚΕΣ ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΕΣ και ΜΕΓΑΛΕΣ αρλουμπες .. (οπως λατρεμενα πεταει ο καθενας πανω στον ενθουσιασμο του και πεφτει το γελιο του αιωνα) ..οταν ο Πριντεζης πχ βαζει το νικητηριο καλαθι,οταν ο Σπανουλης κολλαει 3ο σερι τριποντο ,οταν ο ΔΔ πεταει το τριποντο στη Βαρκελωνη κτλ κτλ

εγω ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι αντιστοιχες ομορφιες θα πετουσαμε σχεδον ολοι μας μπροστα σε ενα μικροφωνο σε σημαντικο αγωνα της ομαδας μας στην προσπαθεια μας να καλυψουμε αγωνιστικα το αθλητικο γεγονος με λεπτομερειες κτλ και ταυτοχρονα να μην σκισουμε τα ρουχα μας απο κ@υλα στο γκολ φαουλ του Χαινς ή το τομαχοκ του Γκιστ

Σπύρο αυτή είναι η δουλειά τους.Να διατηρούν την ψυχραιμία τους,να είναι αντικειμενικοί όταν μεταδίδουν κι όχι να διαστρεβλώνουν φάσεις και φάσεις φορώντας πρασινοκόκκινα γυαλιά.Δουλεύουν μάλιστα στην κρατική τηλεόραση συνεπώς απευθύνονται σ' όλη την Ελλάδα,όχι μόνο σε Ολυμπιακούς και Παναθηναϊκούς.Δεν είναι αναγκασμένος ο οποιοσδήποτε οπαδός άλλης ομάδας που απλά θέλει να δει μπασκετάκι ν' ανέχεται το Βαγγέλα και τις πίπες του.Εδώ δεν τον αντέχουμε εμείς,θα τον αντέξουν οι άλλοι?
sacarame
QUOTE(duncan21 @ May 14 2013, 20:05 ) *
Σπύρο αυτή είναι η δουλειά τους.Να διατηρούν την ψυχραιμία τους,να είναι αντικειμενικοί όταν μεταδίδουν κι όχι να διαστρεβλώνουν φάσεις και φάσεις φορώντας πρασινοκόκκινα γυαλιά.Δουλεύουν μάλιστα στην κρατική τηλεόραση συνεπώς απευθύνονται σ' όλη την Ελλάδα,όχι μόνο σε Ολυμπιακούς και Παναθηναϊκούς.Δεν είναι αναγκασμένος ο οποιοσδήποτε οπαδός άλλης ομάδας που απλά θέλει να δει μπασκετάκι ν' ανέχεται το Βαγγέλα και τις πίπες του.Εδώ δεν τον αντέχουμε εμείς,θα τον αντέξουν οι άλλοι?



Καπνίζει ο Βαγγέλας;;; Τς τς τς 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
spysta
QUOTE(duncan21 @ May 14 2013, 17:05 ) *
Σπύρο αυτή είναι η δουλειά τους.Να διατηρούν την ψυχραιμία τους,να είναι αντικειμενικοί όταν μεταδίδουν κι όχι να διαστρεβλώνουν φάσεις και φάσεις φορώντας πρασινοκόκκινα γυαλιά.

αυτο ειναι αλλο πραγμα μ αυτο που ειπα ομως ..
οι τυπο βγαζουν τ απωθημενα τους στην Ευρωπη .. ειναι ΓΝΩΣΤΟ αυτο. στην Ελλαδα στα ντερμπυ ΔΕΝ τους παιρνει wink.gif
stevaskts
QUOTE (spysta @ May 14 2013, 20:39 ) *
αυτο ειναι αλλο πραγμα μ αυτο που ειπα ομως ..
οι τυπο βγαζουν τ απωθημενα τους στην Ευρωπη .. ειναι ΓΝΩΣΤΟ αυτο. στην Ελλαδα στα ντερμπυ ΔΕΝ τους παιρνει wink.gif


o baggelas kapws etsi perigrafei kai to osfp-pao stin ellada biggrin.gif
T.W.Is.M.
Καμια φορα παντως ειναι προτιμοτερες οι κραυγες του Βαγγελα και του Χατζη παρα ο ξερολας Συριγος senior!
Having that said που λενε και στο χωριο μου, ειδα τον τελικο live στο ΕΡΤ HD και χτες τον ξαναειδα με την περιγραφη Καρυδα-Συριγου στη Nova. Φυσικα ο σχολιασμος της Nova ειναι κλασεις ανωτερος, απλα οταν βλεπεις ενα τετοιο ματς δε θελεις παντα να ακουσεις την αναλυση, αλλα τον πανηγυρισμο, οταν τα πραγματα πανε καλα. Η αναλυση ειναι για αργοτερα οταν το μυαλο σου ηρεμησει και σκεφτεται ψυχραιμα.
Tobias Funke
QUOTE (T.W.Is.M. @ May 14 2013, 22:33 ) *
Καμια φορα παντως ειναι προτιμοτερες οι κραυγες του Βαγγελα και του Χατζη παρα ο ξερολας Συριγος senior!
Having that said που λενε και στο χωριο μου, ειδα τον τελικο live στο ΕΡΤ HD και χτες τον ξαναειδα με την περιγραφη Καρυδα-Συριγου στη Nova. Φυσικα ο σχολιασμος της Nova ειναι κλασεις ανωτερος, απλα οταν βλεπεις ενα τετοιο ματς δε θελεις παντα να ακουσεις την αναλυση, αλλα τον πανηγυρισμο, οταν τα πραγματα πανε καλα. Η αναλυση ειναι για αργοτερα οταν το μυαλο σου ηρεμησει και σκεφτεται ψυχραιμα.


Ναι αλλά δεν έβλεπαν το χθεσινό ματς μόνο Ολυμπιακοί. Και στο κάτω ακόμα και στους πανηγυρισμούς του εκνευριστικός ήταν, τι σας άρεσε? Ίσως επειδή έχω χάσει λίγο το συναίσθημα της φαντομίλας να μην το καταλαβαίνω όλο αυτό που λέτε με τον Σπύρο αλλά αν ήθελα να ακούω άναρθρες κραυγές κι άχρηστα μπασκετικά σχόλια στο ενδιάμεσο έβαζα περιγραφή κι από οπαδικό ιντερνετικό ραδιόφωνο. Αν είσαι σε εθνικής εμβέλειας κανάλι κι αν θες να αυτοαποκαλείσαι δημοσιογράφος ούτε λες "μαμήστε τους" σαν τον Μελάγιες, ούτε σχολιάζεις σαν τον Μπατή. Ακόμα και χωρίς αυτά όμως, ο Ιωάννου είναι κακός σε αυτό που κάνει.

Υποτίθεται ότι το παιχνίδι είναι πάνω από το οπαδιλίκι κι ας πουλάει πλέον παραπάνω το δεύτερο. Χίλιες φορές η υποκρισία των "αντικειμενικών" που καταπιέζονται, παρά αυτό το χάλι που ξεκίνησε από τους Μπαμπο-Χελάκηδες. Ο καλός σπίκερ θα ανεβάσει σωστά την ένταση της φωνής του όταν πρέπει και θα αφήσει σε εσένα τους πανηγυρισμούς στο σπίτι σου κι εμένα να χαρώ το εκάστοτε ματς.

stevaskts
QUOTE (T.W.Is.M. @ May 14 2013, 22:33 ) *
Καμια φορα παντως ειναι προτιμοτερες οι κραυγες του Βαγγελα και του Χατζη παρα ο ξερολας Συριγος senior!
Having that said που λενε και στο χωριο μου, ειδα τον τελικο live στο ΕΡΤ HD και χτες τον ξαναειδα με την περιγραφη Καρυδα-Συριγου στη Nova. Φυσικα ο σχολιασμος της Nova ειναι κλασεις ανωτερος, απλα οταν βλεπεις ενα τετοιο ματς δε θελεις παντα να ακουσεις την αναλυση, αλλα τον πανηγυρισμο, οταν τα πραγματα πανε καλα. Η αναλυση ειναι για αργοτερα οταν το μυαλο σου ηρεμησει και σκεφτεται ψυχραιμα.


ton baggela nomizw kai o kathe pikramenos opados thelei na ton exei sto mute,oxi na ton akous na gkarizei-panigurizei kiolas petagontas diamantia!

QUOTE (Tobias Funke @ May 14 2013, 22:59 ) *
Ναι αλλά δεν έβλεπαν το χθεσινό ματς μόνο Ολυμπιακοί. Και στο κάτω ακόμα και στους πανηγυρισμούς του εκνευριστικός ήταν, τι σας άρεσε? Ίσως επειδή έχω χάσει λίγο το συναίσθημα της φαντομίλας να μην το καταλαβαίνω όλο αυτό που λέτε με τον Σπύρο αλλά αν ήθελα να ακούω άναρθρες κραυγές κι άχρηστα μπασκετικά σχόλια στο ενδιάμεσο έβαζα περιγραφή κι από οπαδικό ιντερνετικό ραδιόφωνο. Αν είσαι σε εθνικής εμβέλειας κανάλι κι αν θες να αυτοαποκαλείσαι δημοσιογράφος ούτε λες "μαμήστε τους" σαν τον Μελάγιες, ούτε σχολιάζεις σαν τον Μπατή. Ακόμα και χωρίς αυτά όμως, ο Ιωάννου είναι κακός σε αυτό που κάνει.

Υποτίθεται ότι το παιχνίδι είναι πάνω από το οπαδιλίκι κι ας πουλάει πλέον παραπάνω το δεύτερο. Χίλιες φορές η υποκρισία των "αντικειμενικών" που καταπιέζονται, παρά αυτό το χάλι που ξεκίνησε από τους Μπαμπο-Χελάκηδες. Ο καλός σπίκερ θα ανεβάσει σωστά την ένταση της φωνής του όταν πρέπει και θα αφήσει σε εσένα τους πανηγυρισμούς στο σπίτι σου κι εμένα να χαρώ το εκάστοτε ματς.



me kalupses 1000000%
Xaroumenos loukoumas
Ντου γιου μπιλίβ ιν ντιβάιν ιντερβένσιον;

QUOTE(spysta @ May 14 2013, 19:25 ) *
εγω παντως ΓΟΥΣΤΑΡΩ Βαγγελη Ιωαννου .. οπως ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

οι ανθρωποι ειναι ΒΑΜΜΕΝΟΙ οπαδοι του ΟΣΦΠ και του ΠΑΟ και προσπαθουν να ακροβατησουν αναμεσα στην τρελα τους για την ομαδα τους ,την πορωση τους για το αθλημα και στο γεγονος οτι κανουν σπικαζ για ''αντικειμενικο'' μεσο οπως η ΕΡΤ

ειδικα ο Βαγγελης το νιωθει ΠΑΑΑΑΑΡΑ πολυ ..

και θα ηθελα να δω απο εδω μεσα ΠΟΣΟΙ απο εσας .. που ριχνετε καρφαρες.. θα διαχειριζοσασταν ψυχραιμα την κατασταση και θα κανατε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ σπικαζ στην ενταση της στιγμης .. χωρις να πετατε ΔΙΘΥΡΑΜΒΙΚΕΣ ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΕΣ και ΜΕΓΑΛΕΣ αρλουμπες .. (οπως λατρεμενα πεταει ο καθενας πανω στον ενθουσιασμο του και πεφτει το γελιο του αιωνα) ..οταν ο Πριντεζης πχ βαζει το νικητηριο καλαθι,οταν ο Σπανουλης κολλαει 3ο σερι τριποντο ,οταν ο ΔΔ πεταει το τριποντο στη Βαρκελωνη κτλ κτλ

εγω ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι αντιστοιχες ομορφιες θα πετουσαμε σχεδον ολοι μας μπροστα σε ενα μικροφωνο σε σημαντικο αγωνα της ομαδας μας στην προσπαθεια μας να καλυψουμε αγωνιστικα το αθλητικο γεγονος με λεπτομερειες κτλ και ταυτοχρονα να μην σκισουμε τα ρουχα μας απο κ@υλα στο γκολ φαουλ του Χαινς ή το τομαχοκ του Γκιστ

απο κατι ''δηθεν'' σπικερς ιστορικους αναλυτες και παραμυθαδες της χαλιμας ... ΧΙΛΙΕΣ φορες αυτους που εκτος οτι σου προσφερουν λεκτικα ''μαργαριταρια'' για να θυμασαι να γελας .. δινουν και παλμο ''ουρλιαζοντας'' στα κρισιμα !!

ευχαριστοι τυποι !!με κανουν να γελαω και να γουσταρω ταυτοχρονα


ΥΓ.σε μια αλλη εποχη ..δουλεοντας απεξαρτημενοι απο τον ''αντικειμενικο'' μανδυα και σε τηλεοπτικα μεσα ενημερωσης της οπαδικης τους προτιμησης (πχ παλιο tv magic και τωρινο skai) ... ο Ιωαννου στο τριποντο απο τα 9 μετρα του Σπανουλη θα ειχε βγαλει τα γυαλια του στην καμερα και θα χοροπηδουσε με μανια πανω τους φωναζοντας ''ΝΑΙΙΙΙΙ Ο ΚILL BILL ΝΑΙΙΙΙΙΙ'' και ο Χατζηγεωργιου στο τριποντο του Διαμαντιδη με Μπαρτσελονα θα επαιρνε με την ψιλη τις φρατζες του δοξαζοντας ,ως φορο τιμης για, τον Αρσεν Λουπεν των γηπεδων -->Δημητρη Διαμαντιδη


Σπύρο, συμφωνώ μαζί σου σχεδόν απόλυτα! (γινεται αυτό; )
Κι εγώ γουστάρω με τους πορωμένους εκφωνητές, με πορώνουν κι εμένα παραπάνω!
Βασικά ο Χάτζη είναι έπος γιατί έχει και μεγαλύτερο ρεπερτόριο, ενώ ο Βαγγέλης είναι πιο περιορισμένος: έχει μια ατάκα και σου πιπιλάει το μυαλο μέχρι να σιγουρευθεί ότι θα τη θυμάσαι σε όλη σου τη ζωή. Άλλη φάση να σου λένε για τα αθλητικά πόδια του Χάισλιπ, ότι ο Χ καρφώνει εξ' επαφής, ή για τους παροικούντες εν Ιερουσαλήμ και άλλο για divine intervention. Υπάρχει μια διαφορά ποιότητας!
SG3ptshooter
QUOTE(spysta @ May 14 2013, 19:25 ) *

έλα, δε γίνεται να μιλάς σοβαρά. Το παλικάρι έχει ενοχλητική γκαρίδα χροιά, δεν έχει διορατικότητα για σχόλιο, τρώει 3 κολλήματα το πεντάλεπτο και επαναλαμβάνεται από φάση σε φάση κι από αγώνα σε αγώνα μια δεκαετία στο νερό. Δεν έχει να κάνει με το ότι είναι Ολυμπιακός, τον Χάτζη δεν τον θεωρώ καλό, δε με ενοχλεί ή κουράζει όμως ενώ με κάνει και να γελάσω, άσε που οι "πίπες" του θα είναι πολύ πιο ενδιαφέρουσες. Στο Βαγγέλη με ενοχλεί, ανεξάρτητα από το τι λέει και σε τι ένταση, η ίδια του η φωνή που φτάνει στα αυτιά μου. Ίσως έχει να κάνει απ' τη δική σου μεριά που είναι Ολυμπιακός και γουστάρεις που βγάζει την πώρωση που νιώθεις για τον Kyle, σε βαθμό παράδοξο και δεκτικό σκοτεινών και σουρεαλιστικών ερμηνειών, μιας και κράζουν όλοι οι Ολυμπιακοί που ξέρω και το 80% του forum. Δεν είναι αυτή η δουλειά του και όχι, δεν μπορεί να το κάνει ο καθένας καλύτερα, αλλά ναι, δε γίνεται να μην υπάρχουν αρκετοί που θα μπορούσαν να την κάνουν καλύτερα.
Iσχύει 100% πως:
QUOTE(Tobias Funke @ May 14 2013, 22:59 ) *
Ακόμα και χωρίς αυτά όμως, ο Ιωάννου είναι κακός σε αυτό που κάνει.

στο AD rerun είμαι στο Afternoon Delight, με περνάς.

QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ May 14 2013, 23:35 ) *
Ντου γιου μπιλίβ ιν ντιβάιν ιντερβένσιον;

Anaz
Μα ακομα και σε αυτο το προτυπο μεταδοσης των Μπαμπο-χελακηδων οπως χαρακτηρισε ο Tobias, ο Βαγγελας δεν υποφερεται. Αυτο το τραγικο "για τρειειειιιιιιιςςς" εχει μεινει..
Περα απο την πλακα ο Ιωαννου δεν ειναι γραφικος. Γραφικος ειναι ο Χατζη. Αυτος ειναι απλα χαζος + μπουλης που προσπαθει να το παιξει κουλ.

αμποουβ δε ριμ μαμεν!
stevaskts
δεν είναι γραφικός,καταντάει γελοίος βασικά...ώρες ώρες νομίζεις πως ο Τσουκαλάς πιο αντικειμενικός είναι.
aegeansheed
Όση εξτραβαγκάνσα και να βάλει, όσες ατάκες και αν προετοιμάσει, όσες σελίδες και να γεμίσει το thread αυτό, όσα Πρωταθλήματα Ευρώπης και να πάρει ο Ολυμπιακός, όσο και αν προσπαθήσει να γίνει ο αγαπητός σπήκερ του λαού...ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΠΟΤΕ να φτάσει τον τη φυσικότητα της ρήσης μιας αυθεντικής Χατζηατάκας, που έρχεται χωρίς προσπάθεια. Η γαλλική φινέτσα που αποπνέει ο Θεός μας, η φυσική ευγένεια των εκφράσεων του προσώπου του, η καμπύλη στο σπαστό μαλάκι, μέχρι και η ψαλίδα κάτω-κάτω που λίγοι θα προσέξουν, συνθέτουν το Μεγαλείο μιας υπερπερσόνας που μοιάζει γελοίο και απίθανο να δοκιμάσει να μιμηθεί κανείς.

Τρομάζω όμως στην ιδέα ότι είδωλο του Βαγγέλη μπορεί να είναι ο Χατζη.
spysta
αυτο το ...

'' ο Σλουκι Λουκ του Ολυμπιακου .. σουταρει και πασαρει πιο γρηγορα απο την σκια του ''
w00t.gif

πωω ρε φιλε ειναι Ε Π Ο Σ !!ειναι ολη η συγχρονη Ελληνικη καλτιλα μαζεμενη σε μια προταση
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ May 23 2013, 14:14 ) *
αυτο το ...

'' ο Σλουκι Λουκ του Ολυμπιακου .. σουταρει και πασαρει πιο γρηγορα απο την σκια του ''
w00t.gif

πωω ρε φιλε ειναι Ε Π Ο Σ !!ειναι ολη η συγχρονη Ελληνικη καλτιλα μαζεμενη σε μια προταση
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif



Και που να ηξερε κι απο wrestling... Θα τον αποκαλουσε Superfly Kosta Slouka κατα το Superfly Jimmy Snuka! 69.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 23 2013, 16:01 ) *
Και που να ηξερε κι απο wrestling... Θα τον αποκαλουσε Superfly Kosta Slouka κατα το Superfly Jimmy Snuka! 69.gif


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
giorgos14
Κλεινουν τελικα τα κρατικα καναλια...Κριμα για αρκετο κοσμο να μενει χωρις δουλεια...
captain charisma
τωρα που θα ακουμε τον βαγγελα???
benchwarmer
"Ο Ολυμπιακός φέτος είναι πολύ δυνατός στο 3 με τον Λοτζέσκι και τον Παπαπέτρου............ και έχει και τον Περπέρογλου που παίζει και 3 αν χρειαστεί."
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Oct 26 2013, 19:42 ) *
"Ο Ολυμπιακός φέτος είναι πολύ δυνατός στο 3 με τον Λοτζέσκι και τον Παπαπέτρου............ και έχει και τον Περπέρογλου που παίζει και 3 αν χρειαστεί."


Μα ειναι γενικα μια δυνατη ομαδα. Εχει μεγαλο βαθος, πολλες λυσεις στον παγκο κι αν χρειαστει βαζει μεσα και το Σπανουλη! 69.gif
Air Kef
Το ότι από όλη την ΕΡΤ ο Παπαιωάννου επιβίωσε και μάλιστα, πρώτος πρώτος στην νέα ΔΤ, το αφήσαμε ασχολίαστο ε;
manj13
QUOTE(Air Kef @ Oct 27 2013, 13:32 ) *
Το ότι από όλη την ΕΡΤ ο Παπαιωάννου επιβίωσε και μάλιστα, πρώτος πρώτος στην νέα ΔΤ, το αφήσαμε ασχολίαστο ε;



Εδω επανηλθε στην..... ΕΝΕΡΓΟ δραση ΣΤΟ ACTION24, καθε Δευτερα στις 9 το βραδυ, μια -επειδη και πρεπει να σαι και γενικα ''παλιος''- απο τις πιο cult φυσιογνωμιες των...παιδικων μας tongue.gif χρονων smiley.gif Απο το 3:15 και μετα...νοσταλγια tongue.gif ..Και δεν πρεπει να χει και... τοπικ!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=wcGmawgvW_k


Zoys
Αν δεν μιλούσες Βαγγέλα πάνω στο time out του Ολυμπιακού πιθανόν να ακούγαμε όλοι τι έλεγε ο Μπαρτζώκας...
D-Wade
QUOTE(Zoys @ Nov 8 2013, 22:05 ) *
Αν δεν μιλούσες Βαγγέλα πάνω στο time out του Ολυμπιακού πιθανόν να ακούγαμε όλοι τι έλεγε ο Μπαρτζώκας...

Λογικά κάτι για creative , decisive και smart.Δυστυχώς δεν ήταν ο Μαυροειδής να ακουσουμε καμία Χριστοπαναγία. . .
SteveNashidis
O θρυλικός αυτός σπίκερ έχει ακόμα πιο θεικούς συνεργάτες που δεν θα μπορούσαν να μην ακολουθούν τον Ύψιστο στην τρολο-δημοσιογραφική του περιγραφή .

Στον αγώνα λοιπόν Ολυμπιακό με την Γκόρα και το σκορ στο 38-42 με παρέμβαση του ο συνεργάτης του Ιωάννου ξεστόμισε το εμπειρικό :

Ένα νούμερο να προσθέσω Βαγγέλη . Είναι εντυπωσιακός ο αριθμός των καλαθιών που έχει βάλει η πολωνική ομάδα κάτω από το καλάθι . 23 καλάθια έχει βάλει μέσα από τη ρακέτα του Ολυμπιακού ....


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
natouralistis
Όσοι πιστοί φίλοι του λατρεμένου δημοσιογράφου δεν είδατε το Ολυμπιακός - Τρίκαλα, τρέξτε να προλάβετε. Μιλάμε για λογοτεχνικό ανθολόγιο. Παίζει να ήταν η καλύτερη ερμηνεία στη μέχρι τώρα πλούσια καριέρα του. Καλεσμένος ο Νίκος Λινάρδος, το παιχνίδι βρίσκεται σε εξέλιξη στο δεύτερο δεκάλεπτο και ενώ το ματς είναι αδιάφορο, πιάνουν κουβέντα για την ανατροπή με τη Σιένα. Εκεί γίνεται ο εξής καταπληκτικός διάλογος και ενώ το ματς είναι σε εξέλιξη.

Βαγγέλης -Είναι μερικά στοιχεία, μερικές λεπτομέρειες που μπορεί να κάνουν τη διαφορά σε τέτοια ματς.

Λινάρδος -Ακριβώς.

Β- Βεβαίως το ματς κρίθηκε από τα πολύ μεγάλα σουτ που πήρε ο Περπέρογλου και ο Σπανούλης με τα 2 Pull up τρίποντα...Να το εξηγήσεις αυτό;

Λ- Ε...Το Pull up κοίταξε να δεις, ε..Το Pull up δεν μπορείς να το, να το, να έχει...ερμηνεία στα στα ελληνικά.

Β - Έχει να κάνει με τη κίνηση όταν πιάνει τη μπάλα κάποιος και τη σηκώνει αμέσως, αμέσως σηκώνεται για την εκτέλεση.

Λ- Ναι, pull up jumper, τη παίρνει τη μπάλα και εκεί που πατάει με το πόδι και έρχεται το δεξί

Β- Αμέσως σηκώνεται για την εκτέλεση

Λ- Κατευθείαν σουτ, ναι κατευθείαν σουτ, pull up...Σύρω επάνω, έτσι;..Τραβάω επάνω το κορμί μου.

Β- Κάτι διαφορετικό από το Pull over που λέμε όταν παρκάρεις το αυτοκίνητο.

Λ- Ναι..Ή το pulover που φοράμε σήμερα και χρειάζονται αρκετά pulover σήμερα Βαγγέλη, γιατί οι παίχτες κρυώνουνε.

Β- Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Λ- Το ΣΕΦ είναι λίγο κρύο χαχα

Β- Η εντολή... Όταν στην Αμερική ή στην Αγγλία ζητάνε από τον οδηγό του αυτοκινήτου να παρκάρει δεξιά ή αριστερά στο δρόμο, αναλόγως με το που βρίσκεται το μπατσικό για να γίνει ο απαραίτητος έλεγχος...

Λ- Αυτά στα 'μαθε ο μπαρμπαγιάννης ο Κωσταλάς ε; Στη Νέα Υόρκη ε;

Β- Καλά τα λες

Λ- Καλή του ώρα ο μπαρμπαγιάννης

Β- Αυτό είναι το pull over, το pull up είναι σύρω επάνω..Κοίταξε, μερικές φορές όταν μας δίνει τη δυνατότητα το ματς, πρέπει να εξηγούμε μερικά πράγματα. Κυρίως για τους νέους που θέλουν να μάθουν την ορολογία του μπάσκετ και κυρίως γι' αυτούς που θέλουν να ασχοληθούν επαγγελματικά, είτε παίζοντας, είτε προπονώντας ομάδες. Εεε... ο Σπανούλης έβαλε δύο τέτοια τρίποντα, να το θυμίσουμε και έκριναν ουσιαστικά την αναμέτρηση, στο ματς του τελικού πέρυσι στο Λονδίνο με τη Ρεάλ. Με αντίθετη κίνηση στη base line, θα τα δούμε αυτά στην ανασκόπηση που θα έχουμε στο τέλος της χρονιάς, για την Ευρωλίγκα. Ο Σπανούλης τη κρίσιμη ώρα που έπρεπε να σφραγίσει τη νίκη του Ολυμπιακού, έκανε την αντίθετη κίνηση για το ξεμαρκάρισμα στη base line, ανέβηκε κάθετα στη κορφή της ρακέτας και πριν προλάβει να αντιδράσει η άμυνα της Ρεάλ πήρε δύο τέτοια ακριβώς τρίποντα

Λ- Το κανε ο Σπανούλης έτσι, δεν είναι να πεις το κανε κάποιος ο οποίος δεν...

Β- Βάζοντας την υπογραφή του στο τελικό, για το δεύτερο συνεχόμενο ευρωπαϊκό τρόπαιο του Ολυμπιακού, διότι όταν εξελίσσεται το ματς, πολύ περισσότερο σε ένα τελικό ευρωλίγκας δεν προλαβαίνεις να κάνεις τέτοια ανάλυση και να πεις τέτοια πράγματα που κάνουμε τώρα. Όπως το τρίτο μεγάλο τρίποντο που έβαλε from downtown, αφού τα λέμε αμερικάνικα σήμερα. Η οποία Ρεάλ είχε ξεκινήσε καταπληκτικά Μπλαμπλαμπλα... Τα Τρίκαλα προσπαθούν, τελειώνει το ημίχρονο εδώ στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.

Να θυμίσω μόνο ότι σύμφωνα με το Βαγγέλη, οι παραπάνω αρλούμπες διημείφθησαν με σκοπό να μάθουν οι αθλητές και οι προπονητές του μπάσκετ την ορολογία του αθλήματος από τον ίδιο. Προσκυνώ ταπεινά.
Zoys
QUOTE(natouralistis @ Dec 20 2013, 05:36 ) *
Β- Η εντολή... Όταν στην Αμερική ή στην Αγγλία ζητάνε από τον οδηγό του αυτοκινήτου να παρκάρει δεξιά ή αριστερά στο δρόμο, αναλόγως με το που βρίσκεται το μπατσικό για να γίνει ο απαραίτητος έλεγχος...

Καλά, όταν το άκουσα αυτό δια στόματος Ιωάννου... 40.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(natouralistis @ Dec 20 2013, 05:36 ) *
Όσοι πιστοί φίλοι του λατρεμένου δημοσιογράφου δεν είδατε το Ολυμπιακός - Τρίκαλα, τρέξτε να προλάβετε. Μιλάμε για λογοτεχνικό ανθολόγιο. Παίζει να ήταν η καλύτερη ερμηνεία στη μέχρι τώρα πλούσια καριέρα του. Καλεσμένος ο Νίκος Λινάρδος, το παιχνίδι βρίσκεται σε εξέλιξη στο δεύτερο δεκάλεπτο και ενώ το ματς είναι αδιάφορο, πιάνουν κουβέντα για την ανατροπή με τη Σιένα. Εκεί γίνεται ο εξής καταπληκτικός διάλογος και ενώ το ματς είναι σε εξέλιξη.

Βαγγέλης -Είναι μερικά στοιχεία, μερικές λεπτομέρειες που μπορεί να κάνουν τη διαφορά σε τέτοια ματς.

Λινάρδος -Ακριβώς.

Β- Βεβαίως το ματς κρίθηκε από τα πολύ μεγάλα σουτ που πήρε ο Περπέρογλου και ο Σπανούλης με τα 2 Pull up τρίποντα...Να το εξηγήσεις αυτό;

Λ- Ε...Το Pull up κοίταξε να δεις, ε..Το Pull up δεν μπορείς να το, να το, να έχει...ερμηνεία στα στα ελληνικά.

Β - Έχει να κάνει με τη κίνηση όταν πιάνει τη μπάλα κάποιος και τη σηκώνει αμέσως, αμέσως σηκώνεται για την εκτέλεση.

Λ- Ναι, pull up jumper, τη παίρνει τη μπάλα και εκεί που πατάει με το πόδι και έρχεται το δεξί

Β- Αμέσως σηκώνεται για την εκτέλεση

Λ- Κατευθείαν σουτ, ναι κατευθείαν σουτ, pull up...Σύρω επάνω, έτσι;..Τραβάω επάνω το κορμί μου.

Β- Κάτι διαφορετικό από το Pull over που λέμε όταν παρκάρεις το αυτοκίνητο.

Λ- Ναι..Ή το pulover που φοράμε σήμερα και χρειάζονται αρκετά pulover σήμερα Βαγγέλη, γιατί οι παίχτες κρυώνουνε.

Β- Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Λ- Το ΣΕΦ είναι λίγο κρύο χαχα

Β- Η εντολή... Όταν στην Αμερική ή στην Αγγλία ζητάνε από τον οδηγό του αυτοκινήτου να παρκάρει δεξιά ή αριστερά στο δρόμο, αναλόγως με το που βρίσκεται το μπατσικό για να γίνει ο απαραίτητος έλεγχος...

Λ- Αυτά στα 'μαθε ο μπαρμπαγιάννης ο Κωσταλάς ε; Στη Νέα Υόρκη ε;

Β- Καλά τα λες

Λ- Καλή του ώρα ο μπαρμπαγιάννης

Β- Αυτό είναι το pull over, το pull up είναι σύρω επάνω..Κοίταξε, μερικές φορές όταν μας δίνει τη δυνατότητα το ματς, πρέπει να εξηγούμε μερικά πράγματα. Κυρίως για τους νέους που θέλουν να μάθουν την ορολογία του μπάσκετ και κυρίως γι' αυτούς που θέλουν να ασχοληθούν επαγγελματικά, είτε παίζοντας, είτε προπονώντας ομάδες. Εεε... ο Σπανούλης έβαλε δύο τέτοια τρίποντα, να το θυμίσουμε και έκριναν ουσιαστικά την αναμέτρηση, στο ματς του τελικού πέρυσι στο Λονδίνο με τη Ρεάλ. Με αντίθετη κίνηση στη base line, θα τα δούμε αυτά στην ανασκόπηση που θα έχουμε στο τέλος της χρονιάς, για την Ευρωλίγκα. Ο Σπανούλης τη κρίσιμη ώρα που έπρεπε να σφραγίσει τη νίκη του Ολυμπιακού, έκανε την αντίθετη κίνηση για το ξεμαρκάρισμα στη base line, ανέβηκε κάθετα στη κορφή της ρακέτας και πριν προλάβει να αντιδράσει η άμυνα της Ρεάλ πήρε δύο τέτοια ακριβώς τρίποντα

Λ- Το κανε ο Σπανούλης έτσι, δεν είναι να πεις το κανε κάποιος ο οποίος δεν...

Β- Βάζοντας την υπογραφή του στο τελικό, για το δεύτερο συνεχόμενο ευρωπαϊκό τρόπαιο του Ολυμπιακού, διότι όταν εξελίσσεται το ματς, πολύ περισσότερο σε ένα τελικό ευρωλίγκας δεν προλαβαίνεις να κάνεις τέτοια ανάλυση και να πεις τέτοια πράγματα που κάνουμε τώρα. Όπως το τρίτο μεγάλο τρίποντο που έβαλε from downtown, αφού τα λέμε αμερικάνικα σήμερα. Η οποία Ρεάλ είχε ξεκινήσε καταπληκτικά Μπλαμπλαμπλα... Τα Τρίκαλα προσπαθούν, τελειώνει το ημίχρονο εδώ στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.

Να θυμίσω μόνο ότι σύμφωνα με το Βαγγέλη, οι παραπάνω αρλούμπες διημείφθησαν με σκοπό να μάθουν οι αθλητές και οι προπονητές του μπάσκετ την ορολογία του αθλήματος από τον ίδιο. Προσκυνώ ταπεινά.



Σε ευχαριστω ταπεινα για αυτο το δωρεαν πολυμαθημα(οπως λεμε πολυεργαλειο) ζωης, που επεκτεινεται απο το μπασκετ μεχρι την ενδυματολογια(πουλοβερ). Δυστυχως ταυτοχρονα με την προβολη του αγωνα στολιζα το χριστουγεννιατικο δεντρο και πιθανον να εχασα καποια απ τις ατακες, αν και αυτο με το πουλοβερ το ακουσα και γελασα.
bbplayer
Η κόντρα του ποιος θα πλειοδοτήσει μεταξύ Βαγγέλα και Λινάρδου , όλα τα λεφτά μέχρι τώρα. Ειδικά ο Λινάρδος, έτοιμος είναι να πει ότι μετά το ματς, θα πεταχτούν μια βόλτα μπας και βρουν και το Boeing μιας και μόνο αυτοί μπορούν
Zoys
QUOTE(bbplayer @ Mar 21 2014, 21:59 ) *
Η κόντρα του ποιος θα πλειοδοτήσει μεταξύ Βαγγέλα και Λινάρδου , όλα τα λεφτά μέχρι τώρα. Ειδικά ο Λινάρδος, έτοιμος είναι να πει ότι μετά το ματς, θα πεταχτούν μια βόλτα μπας και βρουν και το Boeing μιας και μόνο αυτοί μπορούν

Ο Λινάρδος νομίζω ότι αρχίζει να ξεπερνάει τον δάσκαλο του. Ειδικά φέτος που ο Ιωάννου έχει γίνει πιο υποφερτός παίρνει εκείνος την σκυτάλη.
bbplayer
QUOTE (Zoys @ Mar 21 2014, 23:07 ) *
Ο Λινάρδος νομίζω ότι αρχίζει να ξεπερνάει τον δάσκαλο του. Ειδικά φέτος που ο Ιωάννου έχει γίνει πιο υποφερτός παίρνει εκείνος την σκυτάλη.


μια ερώτηση γενικού περιεχομένου. οκ, οι δημοσιογράφοι είναι η δουλειά τους αυτή και πληρώνονταιαπό τη ΕΡΤ. οι σχολιαστές (Λινάρδος, Μίσσας, Φραγκιας και λοιποί) πληρώνονται και αυτοί?
North_gato
QUOTE (bbplayer @ Mar 21 2014, 23:40 ) *
μια ερώτηση γενικού περιεχομένου. οκ, οι δημοσιογράφοι είναι η δουλειά τους αυτή και πληρώνονταιαπό τη ΕΡΤ. οι σχολιαστές (Λινάρδος, Μίσσας, Φραγκιας και λοιποί) πληρώνονται και αυτοί?



αν τους πληρωνε η πρωην ΕΡΤ και νυν ΝΕΡΙΤ καλα θα ητανε. Το κακο ειναι οτι εμεις τους πληρωνουμε, εμεις τους ακουμε, αλλα δεν μπορουμε να τους στειλουμε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.