Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βαγγελης Ιωαννου,ο πιο τραγικος speaker(?)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
gratipa1929
Έχω ψοφήσει στο γέλιο με το βίντεο που λέει στον Κάρολ το 2015 "you were on fire, my man!" smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Yo nigga

QUOTE (john wick @ May 25 2017, 06:56 ) *
69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
επιτέλους !!!!

Παιδιά, πέρα από την πλάκα, πραγματικά μερικές φορές με εκνευρίζει τόσο που βάζω mute!
yorgos
QUOTE(gratipa1929 @ May 29 2017, 15:23 ) *
Έχω ψοφήσει στο γέλιο με το βίντεο που λέει στον Κάρολ το 2015 "you were on fire, my man!" smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Yo nigga


Παιδιά, πέρα από την πλάκα, πραγματικά μερικές φορές με εκνευρίζει τόσο που βάζω mute!

Δεν εκτιμάτε... Θα μας λέιψεις Βαγγέλα, μην τους ακούς.
frenchman7
Τι σας έχω τι σας έχω??? cool.gif
Ρεπορτάζ για τους φαν @yorgos tongue.gif


gratipa1929
QUOTE (frenchman7 @ May 30 2017, 13:40 ) *
Τι σας έχω τι σας έχω??? cool.gif
Ρεπορτάζ για τους φαν @yorgos tongue.gif



H Λεγεώνα των Υπερηρώων smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ggrilik
Λοιπόν, να σας εξομολογηθώ την αμαρτία μου, σ' αυτο το ευρομπάσκετ γυναικών ο Ιωάννου ανέβηκε σκάλες στην υπόληψή μου μόνο και μόνο επειδή κλίνει τα ονόματα. (χώρια που έχει κάνει το homework του)

Η Άρτεμις, την Αρτέμιδα.

Τελευταία έχω βαρεθεί να διαβάζω απο αθλητικά site .. "παίζει με τον Αρίων Μυτιλήνης"
... κύριέ μου, .. με τον ΑρίωνΑ μα τον Άδη μου τον τσουρουφλισμένο, ΑΡΙΩΝΑ...
ή "Ήττα για τον Απόλλων Καρδίτσας" .... Για τον Απόλλωνα ρε δολοφόνε της Ελληνικής.. Μα τον Απόλλωνά μου τον τράγιο..
yorgos
QUOTE(frenchman7 @ May 30 2017, 12:40 ) *
Τι σας έχω τι σας έχω??? cool.gif
Ρεπορτάζ για τους φαν @yorgos tongue.gif



Ποιος είναι ο χιονομαλλιάς;
Και αυτό είναι το κλασικό στέκι κοντά στην ΕΡΤ που πάει ο Βαγγέλας 2 φορές την εβδομάδα νυχτιάτικα;
Runt
QUOTE (yorgos @ Jun 24 2017, 04:33 ) *
Ποιος είναι ο χιονομαλλιάς;

Η κανεις πλακα, η εγω βλεπω χατζη ανθρωπους ninja.gif
aegeansheed
"Καθαρή παράβαση που δε δόθηκε" + "μακρινό ριμπάουντ" + "πεταχτάρι" (Βάγγουρας), μαζί με "τώρα θα δούμε αλλαγές χάντμπωλ*" (Χατζή) = όλα αυτά μαζί μέσα σε 1 λεπτό. Κάποια πράγματα υπάρχουν για να μας θυμίζουν ότι γενικά ο άνθρωπος δεν αλλάζει ποτέ. Γραφικοτεράστιοι...
mixalisgate7
Το δίδυμο της καρδιάς μας επέστρεψε σε στην καλή φόρμα σήμερα. Στην τελευταία φάση έκαναν λες και πήραμε το Παγκόσμιο biggrin.gif Καλάθης-Σλούκας, δίδυμο για το NBA, η κορυφαία ατάκα του Βαγγέλη κατά την διάρκεια του ματς.
Redoctor
Οταν διασκεδαζονται ως βετερανοι σπικερ ειναι απο τις καλυτερες στιγμες τους.
Επισης σαν απο καλτ ελληνικη ταινια ο Βαγγελης ειπε με υφος που λογικα συνοδευοταν απο ανθυπομειδιαμα " κλασσικη περιπτωση βηματων"

Γενικα οι περισσοτεροι σπικερ στην ερτ ειναι να τραβας τα μαλλια σου. Και Φορμουλα 1 εχουν ενα αχτυπητο τριδυμο που σε προκαλει να βαλεις το mute
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.