Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2010-11 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Leon_cp3
QUOTE(c.jabar @ Mar 15 2011, 14:12 ) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ? ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΝ 1ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΩ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΒΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ...ΤΙ ΘΕΣΗ ΠΑΙΖΕΙ?και πωσ και παιζει στον αριωνα και οχι πιο πανω ειναι μεγαλοσ σε ηλικια και τωρα κανει πλακα στη Γ ?


Άσος είναι γύρω στο 1.80,καραφλός με τατού στο πόδι,ε τι άλλο να πω; tongue.gif Αν θες πέρνα από το Μετς να τον δεις,ξεχωρίζει.
Στον Α' γύρο όντως δεν έπαιζε κάπου,κι έτσι μιας που τον Αρίωνα τον έχει "αγαπήσει" γύρισε να τον σώσει.
Όπως είπα και πιο πάνω το ταβάνι του το έφτασε το 2006-2007 αγωνιζόμενος στη Β' Εθνική με τη Νήαρ Ηστ. Πριν είχε κάνει εντύπωση με τις πολύ καλές εμφανίσεις του στη Γ' Εθνική με τον Αρίωνα.Οπότε λογικό στη Γ' Εσκα τώρα να είναι από τους καλύτερους,δε πέρασαν και 20 χρόνια δα,και όυτε πολύ μεγάλος, στα 32 είναι. tongue.gif Μετά τη Νήαρ ακολούθησαν Αργοναύτης Τριγλίας και Πορφύρας και νομίζω για κανά χρόνο το είχε ψιλοπαρατημένο οπότε γι'αυτό λογικά και γύρισε σε αρκετά χαμηλή κατηγορία.
MAGI
QUOTE(KONDILOS @ Mar 15 2011, 12:21 ) *
Φίλε PITSO σχολιάζεις τις αντιδράσεις του πάγκου της μιας ομάδας , χωρίς όμως να αναφέρεσαι καθόλου στην διαιτησία και τα σφυρίγματα ( ειδικά στο α΄ημίχρονο ). Ο πάγκος του ΔΙΑΓΟΡΑ δεν έκανε τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο από ότι κάνουν όλοι όταν νοιώθουν ότι αδικόυνται.Χιλιάδες παραδείγματα καθημερινά.Όλοι καταδικάσαμε τα γεγονότα και τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε με την ΚΗΦΙΣΙΑ της οποίας της ευχόμαστε καλή επιτυχία στη Β΄ΕΣΚΑ.

Δε νομίζω ότι η διαιτησία αδίκησε κανένα.Κακή μπορεί να ήταν όχι όμως σε βάρος κάποιου.Νομίζω ότι ότι ο Διαγόρας είναι μια ομάδα που εκέι που δε μπορεί να φτάσει με το μπάσκετ,προσπαθεί να φτάσει με φωνές,διαμαρτυρίες και κάποιες φορές με θεατρινισμούς(εννοώ υπερβολικές φωνές και πτώσεις σε φάουλ για να μη παρεξηγηθώ).Στο συγκεκριμένο παιχνίδι διαμαρτύροταν σε κάθε φάση ακόμα κι αν ήταν πεντακάθαρη προσπαθόντας να αναπληρώσει τις μπασκετικές ελλείψεις.
Πάντως μπράβο στο προπονητή και για τη δουλειά που έκανε σε αυτή την ομάδα αλλά και γιατί ήταν ΚΎΡΙΟΣ σε αυτά που γίνανε στο τέλος.
odysseas 1998
Το πρόβλημα είναι ότι τα κάνει κάθε χρόνο ο Διαγόρας αυτά και κάπου πρέπει να σταματήσει αυτό.Το περίφη μο keep walking σε αυτό αναφερόταν μάλλον.
nikefalin
QUOTE(MAGI @ Mar 15 2011, 15:51 ) *
Πάντως μπράβο στο προπονητή και για τη δουλειά που έκανε σε αυτή την ομάδα αλλά και γιατί ήταν ΚΎΡΙΟΣ σε αυτά που γίνανε στο τέλος.


είδα στο ημίχρονο τον προπονητή να αφιερώνει αρκετό χρόνο με τους διαιτητές σε ήρεμο τόνο , προφανώς θα εδιναν αμφότεροι εξηγήσεις . Μετά από αυτό στο 2ο ημίχρονο υπήρχε λιγότερη εως και ελάχιστη ένταση.

παντως αγωνιστικά μιας και ήταν η 2η φορά που είδα φετος το Διαγόρα δεν μπορώ να πω πολλά. Ισχύουν αυτά που είπα στην αρχή. 4-5 καλοί βασικοί, παίκτες ίσως και για παραπάνω κατηγορία, όπως οι 8,9,10 και το 14. Και αρκετοί συμπληρωματικοί, σε καλό επίπεδο. Για να μην αδικήσω και κάποιον αλλο παίκτη αυτούς θυμάμαι.
KONDILOS
Καλά θα κάνει ο καθένας να κοιτάει τα του οίκου του και δεν θα γίνει το φόρουμ μέσο προπαγάνδας για την ομάδας μας,γιατί ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ όπως κάθε ομάδα σε αυτές τις κατηγορίες έχει παιδιά που αγαπάνε το μπάσκετ και αφιερώνουν χρόνο και πολλές φορές χρήμα και είναι άξιοι συγχαρητηριών!!!Μην επικεντρωνόμαστε σε μία ομάδα και οι υπόλοιποι << ΑΓΙΟΙ >>!!!

Υ.Γ.: ODYSSEA 1998,συγχαρητήρια για την άνοδο σας και καλή επιτυχία στην Β' ΕΣΚΑ αλλά είναι λυπηρό να έχεις τέτοιο μίσος για μια ερασιτεχνική ομάδα μπάσκετ ακόμη.
nikefalin
QUOTE(KONDILOS @ Mar 15 2011, 16:39 ) *
Καλά θα κάνει ο καθένας να κοιτάει τα του οίκου του και δεν θα γίνει το φόρουμ μέσο προπαγάνδας για την ομάδας μας,γιατί ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ όπως κάθε ομάδα σε αυτές τις κατηγορίες έχει παιδιά που αγαπάνε το μπάσκετ και αφιερώνουν χρόνο και πολλές φορές χρήμα και είναι άξιοι συγχαρητηριών!!!Μην επικεντρωνόμαστε σε μία ομάδα και οι υπόλοιποι << ΑΓΙΟΙ >>!!!

Υ.Γ.: ODYSSEA 1998,συγχαρητήρια για την άνοδο σας και καλή επιτυχία στην Β' ΕΣΚΑ αλλά είναι λυπηρό να έχεις τέτοιο μίσος για μια ερασιτεχνική ομάδα μπάσκετ ακόμη.


Αξιοι συγχαρητηρίων είναι όλοι όσοι αφιερώνουν χρόνο και χρήμα.

Ανάξιοι είναι όσοι δεν εκφράζουν το φίλαθλο πνεύμα.

και αφορά τους πάντες αυτό, είτε σήμερα είναι ο Α και αύριο Β.



KONDILOS
Θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου nikefalin και ειδικά στον χωρό του ερασιτεχνισμού που δεν υπάρχουν συμφέροντα αλλά άνθρωποι ρομαντικοί με τον αθλητισμό και ειδικά εμείς που μιλάμε τώρα για το μπάσκετ , καλό θα είναι να υπάρχει και ο απαιτούμενος σεβασμός και από θεσμικά όργανα (π.χ. διαιτησία κτλ) απένατι σε αυτούς τους ανθρώπους που τρέχουν για αυτές τις ομάδες!!!!!!!!!!και όχι ύφος χιλίων καρδιναλλίων!!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
odysseas 1998
kondile δεν έχω μίσος για την ομάδα σου συγκεκριμένα,αλλά με την νοοτροπία που έχουν κάποιοι και η οποία δεν έχει θέση στο μπάσκετ.
loufer
QUOTE(Leon_cp3 @ Mar 15 2011, 15:46 ) *
Στον Α' γύρο όντως δεν έπαιζε κάπου,κι έτσι μιας που τον Αρίωνα τον έχει "αγαπήσει" γύρισε να τον σώσει.


Με εμάς πάντως έπαιξε κανονικά στον πρώτο γύρο...πληροφοριακά
Μη γράφουμε ανακρίβειες, όπως και να έχει είναι λίγο δύσκολο για τον Αρίωνα να σωθεί γιατί πέφτουν 5 ομάδες και έχει σε 4 αγωνιστικές να καλύψει 2 βαθμούς από τους από επάνω. Εύχομαι το καλύτερο πάντως στα παιδιά γιατί το παλεύουν και έχουν πάθος, απόδειξη ότι μας κέρδισαν στο τελευταίο παιχνίδι, γιατί πολύ απλά νομίζαμε ότι είχαμε ήδη ανέβει και τώρα τρέχουμε και δε φτάνουμε.
Leon_cp3
QUOTE(loufer @ Mar 16 2011, 14:42 ) *
Με εμάς πάντως έπαιξε κανονικά στον πρώτο γύρο...πληροφοριακά
Μη γράφουμε ανακρίβειες, όπως και να έχει είναι λίγο δύσκολο για τον Αρίωνα να σωθεί γιατί πέφτουν 5 ομάδες και έχει σε 4 αγωνιστικές να καλύψει 2 βαθμούς από τους από επάνω. Εύχομαι το καλύτερο πάντως στα παιδιά γιατί το παλεύουν και έχουν πάθος, απόδειξη ότι μας κέρδισαν στο τελευταίο παιχνίδι, γιατί πολύ απλά νομίζαμε ότι είχαμε ήδη ανέβει και τώρα τρέχουμε και δε φτάνουμε.


Έπαιξε στον α' γύρο; blink.gif Δε το ήξερα my apologies.Δηλαδή κάπου 7η αγωνιστική; Χμμ,τότε μόνο τους πρώτους αγώνες θα έχασε,γιατί είχα περάσει πριν απ'το Μετς και δεν ήταν.
4 ή 5 ομάδες πέφτουν;
loufer
QUOTE(Leon_cp3 @ Mar 16 2011, 15:28 ) *
Έπαιξε στον α' γύρο; blink.gif Δε το ήξερα my apologies.Δηλαδή κάπου 7η αγωνιστική; Χμμ,τότε μόνο τους πρώτους αγώνες θα έχασε,γιατί είχα περάσει πριν απ'το Μετς και δεν ήταν.
4 ή 5 ομάδες πέφτουν;


no problem, 5 θα πέσουν γιατί πέφτουν αθηναϊκές ομάδες από τη γ εθνική και μοιραία τραβάνε μαζί τους και όλες τις κατηγορίες της ΕΣΚΑ.
jhantzop
QUOTE(loufer @ Mar 16 2011, 17:40 ) *
no problem, 5 θα πέσουν γιατί πέφτουν αθηναϊκές ομάδες από τη γ εθνική και μοιραία τραβάνε μαζί τους και όλες τις κατηγορίες της ΕΣΚΑ.


Από την Β' Εθνική μπορεί να πέσουν 0-1 ομάδες της ΕΣΚΑ όπως φαίνεται, άρα από την Γ' Εθνική θα πέσουν 6-7 από κάθε όμιλο. Από τον 1ο όμιλο της Γ' Εθνικής δεν βλέπω κάποια αλλά από τον 2ο όμιλο μπορεί να έχουμε από 0-3 ομάδες της ΕΣΚΑ. Αν πέσουν 3 (πράγμα δύσκολο) τότε θα πέσει και ο 5ος από τη Γ' ΕΣΚΑ. Αν δεν πέσει καμία τότε θα πέσουν 4. Σε κάθε άλλη περίπτωση θα γίνουν αγώνες μπαράζ για να πέσουν 1 ή 2 ομάδες.


Pau Gasol
QUOTE(loufer @ Mar 16 2011, 12:42 ) *
Με εμάς πάντως έπαιξε κανονικά στον πρώτο γύρο...πληροφοριακά
Μη γράφουμε ανακρίβειες, όπως και να έχει είναι λίγο δύσκολο για τον Αρίωνα να σωθεί γιατί πέφτουν 5 ομάδες και έχει σε 4 αγωνιστικές να καλύψει 2 βαθμούς από τους από επάνω. Εύχομαι το καλύτερο πάντως στα παιδιά γιατί το παλεύουν και έχουν πάθος, απόδειξη ότι μας κέρδισαν στο τελευταίο παιχνίδι, γιατί πολύ απλά νομίζαμε ότι είχαμε ήδη ανέβει και τώρα τρέχουμε και δε φτάνουμε.



Ο αγώνας με τον Γέρακα ήταν ο πρώτος του αγώνα μετά από αγωνιστική απραξία και τελείως απροπόνητος....
Μετά από 2-3 αγωνιστικές έδειξε πραγματικά τις ικανότητές του και παράλληλα ήρθαν και τα καλά αποτελέσματα....
Όσο για το ματσ της προηγούμενης Παρασκευής είναι πολύ κρίμα για τον Αριών που δεν κατάφερε να τελειώσει το ματς στο 21-41 και έδωσε ελπίδες στην ομάδα του Γέρακα....
loufer
QUOTE(Pau Gasol @ Mar 17 2011, 00:53 ) *
Ο αγώνας με τον Γέρακα ήταν ο πρώτος του αγώνα μετά από αγωνιστική απραξία και τελείως απροπόνητος....
Μετά από 2-3 αγωνιστικές έδειξε πραγματικά τις ικανότητές του και παράλληλα ήρθαν και τα καλά αποτελέσματα....
Όσο για το ματσ της προηγούμενης Παρασκευής είναι πολύ κρίμα για τον Αριών που δεν κατάφερε να τελειώσει το ματς στο 21-41 και έδωσε ελπίδες στην ομάδα του Γέρακα....


Δε νομίζω ότι το παιχνίδι αυτό με τον Αρίωνα αντικατροπτίζει την ποιότητα της ομάδος μου, κάναμε με διαφορά το χειρότερο φετινό μας παιχνίδι το οποίο κατά μεγάλο βαθμό οφείλεται στην έλλειψη προπονήσεων καθώς και στο γεγονός ότι είμαστε 6 άντρες με τους υπόλοιπους εφήβους, δε θέλω να δώσω άλλοθι στην ήττα ούτε να δικαιολογήσω την ομάδα μου. Χαρακτηριστικό του χάλια παιχνιδιού μας είναι ότι δεν ευστοχήσαμε ούτε σε ένα σουτ σε όλο τον αγώνα. Παρ' όλα αυτά μετά το 21-41 όπως λες, φτάσαμε το παιχνίδι στο 45-47. Το έδωσε ελπίδες που αναφέρεις είναι άτοπο. Ο Γέρακας είναι δεύτερος και ο Αρίων πέμπτος από το τέλος. Και με το Μαραμένο στο Μετς το παιχνίδι έληξε 39-59. Και εκεί το παιχνίδι ήταν 3-19 στην αρχή, έπρεπε να βγω να πω κρίμα που δε το τελειώσαμε στο πρώτο δεκάλεπτο και τους δώσαμε ελπίδες?
MAGI
QUOTE(loufer @ Mar 17 2011, 01:11 ) *
Δε νομίζω ότι το παιχνίδι αυτό με τον Αρίωνα αντικατροπτίζει την ποιότητα της ομάδος μου, κάναμε με διαφορά το χειρότερο φετινό μας παιχνίδι το οποίο κατά μεγάλο βαθμό οφείλεται στην έλλειψη προπονήσεων καθώς και στο γεγονός ότι είμαστε 6 άντρες με τους υπόλοιπους εφήβους, δε θέλω να δώσω άλλοθι στην ήττα ούτε να δικαιολογήσω την ομάδα μου. Χαρακτηριστικό του χάλια παιχνιδιού μας είναι ότι δεν ευστοχήσαμε ούτε σε ένα σουτ σε όλο τον αγώνα. Παρ' όλα αυτά μετά το 21-41 όπως λες, φτάσαμε το παιχνίδι στο 45-47. Το έδωσε ελπίδες που αναφέρεις είναι άτοπο. Ο Γέρακας είναι δεύτερος και ο Αρίων πέμπτος από το τέλος. Και με το Μαραμένο στο Μετς το παιχνίδι έληξε 39-59. Και εκεί το παιχνίδι ήταν 3-19 στην αρχή, έπρεπε να βγω να πω κρίμα που δε το τελειώσαμε στο πρώτο δεκάλεπτο και τους δώσαμε ελπίδες?

Σωστός!!!! bball.gif
Pau Gasol
QUOTE(loufer @ Mar 16 2011, 23:11 ) *
Δε νομίζω ότι το παιχνίδι αυτό με τον Αρίωνα αντικατροπτίζει την ποιότητα της ομάδος μου, κάναμε με διαφορά το χειρότερο φετινό μας παιχνίδι το οποίο κατά μεγάλο βαθμό οφείλεται στην έλλειψη προπονήσεων καθώς και στο γεγονός ότι είμαστε 6 άντρες με τους υπόλοιπους εφήβους, δε θέλω να δώσω άλλοθι στην ήττα ούτε να δικαιολογήσω την ομάδα μου. Χαρακτηριστικό του χάλια παιχνιδιού μας είναι ότι δεν ευστοχήσαμε ούτε σε ένα σουτ σε όλο τον αγώνα. Παρ' όλα αυτά μετά το 21-41 όπως λες, φτάσαμε το παιχνίδι στο 45-47. Το έδωσε ελπίδες που αναφέρεις είναι άτοπο. Ο Γέρακας είναι δεύτερος και ο Αρίων πέμπτος από το τέλος. Και με το Μαραμένο στο Μετς το παιχνίδι έληξε 39-59. Και εκεί το παιχνίδι ήταν 3-19 στην αρχή, έπρεπε να βγω να πω κρίμα που δε το τελειώσαμε στο πρώτο δεκάλεπτο και τους δώσαμε ελπίδες?



H ομάδα του Αρίων παίζει πλήρης μόνο στον 2ο γυρο (που και πάλι έχουμε έλλειψη μικρών λόγω τραυματισμών)...
Και στον 2ο γύρο έχει μόνο 2 ήττες και εσύ έχεις 3..... Θα μου πεις τώρα, και σωστά, το πρωτάθλημα έχει 2 γύρους, αλλά ελπίζω να δεχτείς ότι τουλ τώρα ο Αρίων είναι από τις πιο φορμαρισμάνες ομάδες του ομίλου....
Αν η ομάδα ήταν πλήρες από την αρχή της σεζόν και είχε την δομή που έχει τώρα θα είχαμε ξεκάθαρα άλλους στόχους....
Και ναι νομίζω ότι το σωστό όταν κερδίζεις κάποιον με 20 πόντους είναι να κάνεις την διαφορά 30 και να τελειώνεις το παιχνίδι και όχι να το κάνεις ντέρμπι... Τώρα αν έχεις αντίθετη άποψη και επιμένεις στο άτοπο, οκ σταματάω εδώ....
MAGI
QUOTE(Pau Gasol @ Mar 17 2011, 15:05 ) *
H ομάδα του Αρίων παίζει πλήρης μόνο στον 2ο γυρο (που και πάλι έχουμε έλλειψη μικρών λόγω τραυματισμών)...
Και στον 2ο γύρο έχει μόνο 2 ήττες και εσύ έχεις 3..... Θα μου πεις τώρα, και σωστά, το πρωτάθλημα έχει 2 γύρους, αλλά ελπίζω να δεχτείς ότι τουλ τώρα ο Αρίων είναι από τις πιο φορμαρισμάνες ομάδες του ομίλου....
Αν η ομάδα ήταν πλήρες από την αρχή της σεζόν και είχε την δομή που έχει τώρα θα είχαμε ξεκάθαρα άλλους στόχους....
Και ναι νομίζω ότι το σωστό όταν κερδίζεις κάποιον με 20 πόντους είναι να κάνεις την διαφορά 30 και να τελειώνεις το παιχνίδι και όχι να το κάνεις ντέρμπι... Τώρα αν έχεις αντίθετη άποψη και επιμένεις στο άτοπο, οκ σταματάω εδώ....

Έλεος με τη καραμέλα για ελλείψεις,τραυματισμούς κι άλλα συναφή.Γράφτηκαν και από άλλους.Αυτά είναι μέσα σε ένα πρωτάθλημα και μια ομάδα που έχει αξιώσεις σε ένα πρωτάθλημα πρέπει να μπορεί να τα ξεπερνάει.Και οι ομάδες που βρίσκονται αυτή τη στιγμή στις πρώτες θέσεις του πίνακα είχαν σε πολλά παιχνίδια ελλείψεις.Ο γέρακας νομίζω ότι στον δεύτερο γύρο δεν έχει σχεδόν playmaker.Το ηράκλειο νομίζω ότι επίσης είχε πολλούς τραυματισμούς και από τη κηφισιά λείπουν το τελευταίο καιρό κάνα δυό παίχτες.
Pau Gasol
QUOTE(MAGI @ Mar 17 2011, 17:39 ) *
Έλεος με τη καραμέλα για ελλείψεις,τραυματισμούς κι άλλα συναφή.Γράφτηκαν και από άλλους.Αυτά είναι μέσα σε ένα πρωτάθλημα και μια ομάδα που έχει αξιώσεις σε ένα πρωτάθλημα πρέπει να μπορεί να τα ξεπερνάει.Και οι ομάδες που βρίσκονται αυτή τη στιγμή στις πρώτες θέσεις του πίνακα είχαν σε πολλά παιχνίδια ελλείψεις.Ο γέρακας νομίζω ότι στον δεύτερο γύρο δεν έχει σχεδόν playmaker.Το ηράκλειο νομίζω ότι επίσης είχε πολλούς τραυματισμούς και από τη κηφισιά λείπουν το τελευταίο καιρό κάνα δυό παίχτες.


Δεν διαφωνώ με αυτά που λες αλλά άλλο να έχεις 1-2 τραυματισμούς και άλλο να λείπουν 3-4 παίχτες του βασικού κορμού.....
Ότι και να λέμε το γεγονός ότι ο Αριών στον 2ο γύρο είναι πολύ δυνατός επιβεβαιώνει τα λεγόμενα μου....
Και το σημαντικό για την ομάδα είναι να παραμείνει στην κατηγορία και όχι αν είναι καλή ή όχι ομάδα....
loufer
QUOTE(Pau Gasol @ Mar 17 2011, 15:05 ) *
H ομάδα του Αρίων παίζει πλήρης μόνο στον 2ο γυρο (που και πάλι έχουμε έλλειψη μικρών λόγω τραυματισμών)...
Και στον 2ο γύρο έχει μόνο 2 ήττες και εσύ έχεις 3..... Θα μου πεις τώρα, και σωστά, το πρωτάθλημα έχει 2 γύρους, αλλά ελπίζω να δεχτείς ότι τουλ τώρα ο Αρίων είναι από τις πιο φορμαρισμάνες ομάδες του ομίλου....
Αν η ομάδα ήταν πλήρες από την αρχή της σεζόν και είχε την δομή που έχει τώρα θα είχαμε ξεκάθαρα άλλους στόχους....
Και ναι νομίζω ότι το σωστό όταν κερδίζεις κάποιον με 20 πόντους είναι να κάνεις την διαφορά 30 και να τελειώνεις το παιχνίδι και όχι να το κάνεις ντέρμπι... Τώρα αν έχεις αντίθετη άποψη και επιμένεις στο άτοπο, οκ σταματάω εδώ....


Καλημέρα Pau, επειδή παίζω αρκετά χρονια μπάσκετ και βρίσκομαι στη δύση της καριέρας μου θα σου παραθέσω μερικά πραγματάκια εντελώς φιλικά και συμβουλευτικά. Το φετινό πρωτάθλημα έχει 22 αγωνιστικές, τις λιγότερες ομολογώ που έχω παίξει ποτέ. Όταν χτίζεται μια ομάδα στην αρχή της χρονιάς θέτει ένα στόχο. Είναι αξίωμα ότι μέσα στο πρωτάθλημα θα έχεις κάποιους τραυματισμούς, ελλείψεις, αποχωρήσεις. Είναι στο χέρι του προέδρου και του προπονητή από την αρχή της χρονιάς να κάνει το σωστό σχεδιασμό και να προβλέψει τυχόν ατυχίες ώστε να έχει back up. Οι υποθέσεις αν η ομάδα ήταν πλήρης δεν έχουν βάση. Κοιτάς την κατάσταση που βρίσκεσαι τώρα και προσπαθείς, εσύ παλεύεις για τη σωτηρία και εμείς για την άνοδο. Επίσης είναι γεγονός ότι οι ομάδες που κινδυνεύουν, συσπειρώνονται σε μεγάλο βαθμό και κάνουν καλά παιχνίδια προς τη λήξη του πρωταθλήματος και οι ομάδες που σχεδόν έχουν καθαρίσει την άνοδο να χαλαρώνουν και να γκελάρουν, αυτό ισχύει από το ΝΒΑ μέχρι τη Δ έσκα της Ταυλάνδης. Στο μεταξύ μας παιχνίδι τα παιδιά του Αρίωνα έπαιξαν με τρομερό πάθος και συγχαρητήρια για τη νίκη τους, σε εμάς ξύπνησε ο εγωισμός όταν είδαμε τη διαφορά στους 20 πόντους 14 λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα. 30 πόντους δεν υπήρχε περίπτωση να φάμε ακόμα και αν παίζαμε με δεμένα τα χέρια μας, δεν έπαιζες με τον ΑΟ Κολοπετινίτσας...Το γεγονός ότι όταν χτίζεις μια μεγάλη διαφορά πρέπει να την αυξάνεις με βρίσκει σύμφωνο, αυτό από τη στιγμή που έχεις αντίπαλο όμως ανάλογης δυναμικότητας.
Με τη λήξη του πρωταθλήματος θα κάνω και τον αναλυτικό απολογισμό της χρονιάς για περαιτέρω διευκρινίσεις.
Pau Gasol
QUOTE(loufer @ Mar 18 2011, 07:20 ) *
Καλημέρα Pau, επειδή παίζω αρκετά χρονια μπάσκετ και βρίσκομαι στη δύση της καριέρας μου θα σου παραθέσω μερικά πραγματάκια εντελώς φιλικά και συμβουλευτικά. Το φετινό πρωτάθλημα έχει 22 αγωνιστικές, τις λιγότερες ομολογώ που έχω παίξει ποτέ. Όταν χτίζεται μια ομάδα στην αρχή της χρονιάς θέτει ένα στόχο. Είναι αξίωμα ότι μέσα στο πρωτάθλημα θα έχεις κάποιους τραυματισμούς, ελλείψεις, αποχωρήσεις. Είναι στο χέρι του προέδρου και του προπονητή από την αρχή της χρονιάς να κάνει το σωστό σχεδιασμό και να προβλέψει τυχόν ατυχίες ώστε να έχει back up. Οι υποθέσεις αν η ομάδα ήταν πλήρης δεν έχουν βάση. Κοιτάς την κατάσταση που βρίσκεσαι τώρα και προσπαθείς, εσύ παλεύεις για τη σωτηρία και εμείς για την άνοδο. Επίσης είναι γεγονός ότι οι ομάδες που κινδυνεύουν, συσπειρώνονται σε μεγάλο βαθμό και κάνουν καλά παιχνίδια προς τη λήξη του πρωταθλήματος και οι ομάδες που σχεδόν έχουν καθαρίσει την άνοδο να χαλαρώνουν και να γκελάρουν, αυτό ισχύει από το ΝΒΑ μέχρι τη Δ έσκα της Ταυλάνδης. Στο μεταξύ μας παιχνίδι τα παιδιά του Αρίωνα έπαιξαν με τρομερό πάθος και συγχαρητήρια για τη νίκη τους, σε εμάς ξύπνησε ο εγωισμός όταν είδαμε τη διαφορά στους 20 πόντους 14 λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα. 30 πόντους δεν υπήρχε περίπτωση να φάμε ακόμα και αν παίζαμε με δεμένα τα χέρια μας, δεν έπαιζες με τον ΑΟ Κολοπετινίτσας...Το γεγονός ότι όταν χτίζεις μια μεγάλη διαφορά πρέπει να την αυξάνεις με βρίσκει σύμφωνο, αυτό από τη στιγμή που έχεις αντίπαλο όμως ανάλογης δυναμικότητας.
Με τη λήξη του πρωταθλήματος θα κάνω και τον αναλυτικό απολογισμό της χρονιάς για περαιτέρω διευκρινίσεις.



Λοιπόν τα παίζω πολλά χρόνια μπάσκετ και αυτά εφόσον δεν ξέρεις με ποιόν μιλάς δεν έχουν και πολύ βάση....
Τώρα αν μια ομάδα που παλεύει για την άνοδο χαλαρώνει στο τέλος πρέπει να είναι η μοναδίκη... Πέρσι βρισκόμουν σε μία ομάδα που ανέβηκε κατηγορία απο Γ σε Β και είμασταν σοβαροί μέχρι τελευταία αγωνιστική....
Και επειδή στην Αθήνα η αλήθεια είναι ότι παίζω μόνο τα 3 τελευταία χρόνια αλλά πριν στα πρωταθλήματα τα οποία έχω συμμετάσχει είχαν ακόμη και playoff για άνοδο δεν μπορω να πω ότι χαλαρώνεις..... Μία ομάδα δέχομαι ότι μπορεί να χαλαρώσει μόνο όταν έχει μαθηματικά επιβεβαιώσει την παραμονή και ότι δεν μπορεί να επιτύχει την άνοδο.... Στο δικό μας πρωτάθλημα οι μεσαίες ομάδες μαθηματικά έχουν ελπίδες και για πτώση αλλά και για άνοδο... Τώρα τα ΑΟ Κολοπετινίτσας και τέτοια θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι περίπου πρίν από 6-7 χρόνια υπήρχε ομάδα στην Γ εθνική απο την Κολοπετινίτσα....
Οπότε λογικά επειδη δεν έπαιζα με ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας και επειδή οι διαφορές των 2 πρώτων δεν είναι διαφορες Ολυμπιακου-Παναθηναϊκού με τους υπόλοιπους έπρεπε να τελειώσουμε το ματς εκεί μεγαλώνοντας την διαφορά...
Σίγουρα κάνατε μεγάλη προσπάθεια και σε αυτό δεν διαφωνώ και σίγουρα αξίζουν συγχαρητήρια στην ομάδα σου για το ότι βρήκατε τα ψυχικά αποθέματα....

Pau Gasol
QUOTE(loufer @ Mar 18 2011, 07:20 ) *
Καλημέρα Pau, επειδή παίζω αρκετά χρονια μπάσκετ και βρίσκομαι στη δύση της καριέρας μου θα σου παραθέσω μερικά πραγματάκια εντελώς φιλικά και συμβουλευτικά. Το φετινό πρωτάθλημα έχει 22 αγωνιστικές, τις λιγότερες ομολογώ που έχω παίξει ποτέ. Όταν χτίζεται μια ομάδα στην αρχή της χρονιάς θέτει ένα στόχο. Είναι αξίωμα ότι μέσα στο πρωτάθλημα θα έχεις κάποιους τραυματισμούς, ελλείψεις, αποχωρήσεις. Είναι στο χέρι του προέδρου και του προπονητή από την αρχή της χρονιάς να κάνει το σωστό σχεδιασμό και να προβλέψει τυχόν ατυχίες ώστε να έχει back up. Οι υποθέσεις αν η ομάδα ήταν πλήρης δεν έχουν βάση. Κοιτάς την κατάσταση που βρίσκεσαι τώρα και προσπαθείς, εσύ παλεύεις για τη σωτηρία και εμείς για την άνοδο. Επίσης είναι γεγονός ότι οι ομάδες που κινδυνεύουν, συσπειρώνονται σε μεγάλο βαθμό και κάνουν καλά παιχνίδια προς τη λήξη του πρωταθλήματος και οι ομάδες που σχεδόν έχουν καθαρίσει την άνοδο να χαλαρώνουν και να γκελάρουν, αυτό ισχύει από το ΝΒΑ μέχρι τη Δ έσκα της Ταυλάνδης. Στο μεταξύ μας παιχνίδι τα παιδιά του Αρίωνα έπαιξαν με τρομερό πάθος και συγχαρητήρια για τη νίκη τους, σε εμάς ξύπνησε ο εγωισμός όταν είδαμε τη διαφορά στους 20 πόντους 14 λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα. 30 πόντους δεν υπήρχε περίπτωση να φάμε ακόμα και αν παίζαμε με δεμένα τα χέρια μας, δεν έπαιζες με τον ΑΟ Κολοπετινίτσας...Το γεγονός ότι όταν χτίζεις μια μεγάλη διαφορά πρέπει να την αυξάνεις με βρίσκει σύμφωνο, αυτό από τη στιγμή που έχεις αντίπαλο όμως ανάλογης δυναμικότητας.
Με τη λήξη του πρωταθλήματος θα κάνω και τον αναλυτικό απολογισμό της χρονιάς για περαιτέρω διευκρινίσεις.



Λοιπόν τα παίζω πολλά χρόνια μπάσκετ και αυτά εφόσον δεν ξέρεις με ποιόν μιλάς δεν έχουν και πολύ βάση....
Τώρα αν μια ομάδα που παλεύει για την άνοδο χαλαρώνει στο τέλος πρέπει να είναι η μοναδίκη... Πέρσι βρισκόμουν σε μία ομάδα που ανέβηκε κατηγορία απο Γ σε Β και είμασταν σοβαροί μέχρι τελευταία αγωνιστική....
Και επειδή στην Αθήνα η αλήθεια είναι ότι παίζω μόνο τα 3 τελευταία χρόνια αλλά πριν στα πρωταθλήματα τα οποία έχω συμμετάσχει είχαν ακόμη και playoff για άνοδο δεν μπορω να πω ότι χαλαρώνεις..... Μία ομάδα δέχομαι ότι μπορεί να χαλαρώσει μόνο όταν έχει μαθηματικά επιβεβαιώσει την παραμονή και ότι δεν μπορεί να επιτύχει την άνοδο.... Στο δικό μας πρωτάθλημα οι μεσαίες ομάδες μαθηματικά έχουν ελπίδες και για πτώση αλλά και για άνοδο... Τώρα τα ΑΟ Κολοπετινίτσας και τέτοια θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι περίπου πρίν από 6-7 χρόνια υπήρχε ομάδα στην Γ εθνική απο την Κολοπετινίτσα....
Οπότε λογικά επειδη δεν έπαιζα με ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας και επειδή οι διαφορές των 2 πρώτων δεν είναι διαφορες Ολυμπιακου-Παναθηναϊκού με τους υπόλοιπους έπρεπε να τελειώσουμε το ματς εκεί μεγαλώνοντας την διαφορά...
Σίγουρα κάνατε μεγάλη προσπάθεια και σε αυτό δεν διαφωνώ και σίγουρα αξίζουν συγχαρητήρια στην ομάδα σου για το ότι βρήκατε τα ψυχικά αποθέματα....

loufer
QUOTE(Pau Gasol @ Mar 18 2011, 10:42 ) *
Λοιπόν τα παίζω πολλά χρόνια μπάσκετ και αυτά εφόσον δεν ξέρεις με ποιόν μιλάς δεν έχουν και πολύ βάση....
Τώρα αν μια ομάδα που παλεύει για την άνοδο χαλαρώνει στο τέλος πρέπει να είναι η μοναδίκη... Πέρσι βρισκόμουν σε μία ομάδα που ανέβηκε κατηγορία απο Γ σε Β και είμασταν σοβαροί μέχρι τελευταία αγωνιστική....
Και επειδή στην Αθήνα η αλήθεια είναι ότι παίζω μόνο τα 3 τελευταία χρόνια αλλά πριν στα πρωταθλήματα τα οποία έχω συμμετάσχει είχαν ακόμη και playoff για άνοδο δεν μπορω να πω ότι χαλαρώνεις..... Μία ομάδα δέχομαι ότι μπορεί να χαλαρώσει μόνο όταν έχει μαθηματικά επιβεβαιώσει την παραμονή και ότι δεν μπορεί να επιτύχει την άνοδο.... Στο δικό μας πρωτάθλημα οι μεσαίες ομάδες μαθηματικά έχουν ελπίδες και για πτώση αλλά και για άνοδο... Τώρα τα ΑΟ Κολοπετινίτσας και τέτοια θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι περίπου πρίν από 6-7 χρόνια υπήρχε ομάδα στην Γ εθνική απο την Κολοπετινίτσα....
Οπότε λογικά επειδη δεν έπαιζα με ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας και επειδή οι διαφορές των 2 πρώτων δεν είναι διαφορες Ολυμπιακου-Παναθηναϊκού με τους υπόλοιπους έπρεπε να τελειώσουμε το ματς εκεί μεγαλώνοντας την διαφορά...
Σίγουρα κάνατε μεγάλη προσπάθεια και σε αυτό δεν διαφωνώ και σίγουρα αξίζουν συγχαρητήρια στην ομάδα σου για το ότι βρήκατε τα ψυχικά αποθέματα....


Όπως αναφέρω στην τελευταία πρόταση του ποσταρίσματός μου, θα αναφερθώ αναλυτικά στην περίπτωσή μας με τη λήξη του πρωταθλήματος. Πολύ καλά έκανες και ήσουν σοβαρός και πάλευες μέχρι τελευταία αγωνιστική, δείχνει ότι είσαι επαγγελματίας στη νοοτροπία. Για να αναφέρεις την Κολοπετινίτσα κάτι θα ξέρεις περισσότερο, η αναφορά της στο ποστάρισμα ήταν για να δώσει έμφαση στην αναφορά σου ότι έπρεπε να καθαρίσεις το ματσάκι εύκολα μεγαλώνοντας τη διαφορά, νόμιζα ότι θα το καταλάβαινες. Η διαφορά μας καλώς ή κακώς υφίσταται, εμείς παλεύουμε για την άνοδο και εσείς για τη σωτηρία. Εύχομαι καλή επιτυχία στο στόχο σας.
peter
Για πάμε....

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ...1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ ...2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ...1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. ...1


Pau Gasol
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ
peter
ΖΕΦΥΡΙ-Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ...2

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συμπαίκτες μου κ στους προπονητές.... 77.gif icon_drunk.gif

Για μία ομάδα σαν την δικία μας που υπάρχουν 3 άντρες 7έφηβοι κ 2 20άρηδες...δηλαδή παιδιά που είναι το 1ο ή 2ο πρωταθλημά τους σε αντρικό επίπεδο (έστω κ στην Γ) ήταν μεγάλη υπόθεση η σταθερότητα κ η σοβαρότητα που δείξαμε απο την αρχή (17 Αυγούστου μας μάζεψε,ούτε να το θυμάμαι δεν θέλω)...ακόμα κ μετά τις ήττες... μέχρι κ σήμερα!!!!

Τώρα απομένουν 3 "φιλικά" ματς κ περιμένουμε να δούμε ποιός θα μας ακολουθήσει!!!!

Υ.Γ. Όπως είπε κ ο μεγάλος Papajohn ....."Καλό καλοκαίρι κοουτς....."......χαχαχαχα.... smiley.gif

peter
XAMOΣ...........
Νικηφόρος...1
Αθηναικος...1

MBANDA
QUOTE(MBANDA @ Mar 12 2011, 14:35 ) *
1ος Ομιλος... ΟΔΥΣΣΕΑΣ 16-2.......Το τραίνο συνέχισε με συνέπεια και ήδη εξασφάλισε, πρώτο από όλα τα άλλα τραίνα και των 3 ...σταθμών, την άφιξή του στην Β’ ΕΣΚΑ. Μεγάλο μπράβο στους ...άστεγους του Γαλατσίου.

2ος Ομιλος... ΕΘΝΙΚΟΣ 11-6.........Αυτό εκτροχιάστηκε, βλέπει την πλάτη Τριφυλλιακού και Ολυμπιάδας που το προσπέρασαν ….σταματημένο

3ος Ομιλος ... ΚΗΦΙΣΙΑ 16-2....... Κι αυτό το τραίνο πάει τέλεια και την επόμενη αγωνιστική, πιστεύω θα εξασφαλίσει την άνοδο
............ΓΕΡΑΚΑΣ 14-4, Περίεργο τραίνο που ...παρατρενάρει και με τάσεις .....αυτοκτονίας.



ΤΣΑΦ – ΤΣΟΥΦ, ΤΣΑΦ – ΤΣΟΥΦ, ΤΣΑΦ- ΤΣΟΥΦ,
ΤΟΥΤ – ΤΟΥΤ, ΤΟΥΤ - ΤΟΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥΤ
rolleyes.gif
ΤΟΥΤ - ΤΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΤ!!!
(ΠΑΕΙ ΘΑ ΞΕΜΈΙΝΩ ΑΠΟ ...ΑΤΜΟ) rolleyes.gif

ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

ΣΤΑΣΗ Β' ΕΣΚΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ...ΚΗΦΙΣΙΑ (17-2) ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ....ΟΔΥΣΣΕΑ (ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ).
ΤΑ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ - ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ - ΕΥΧΟΜΑΙ ΒΙΟΝ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ (ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ, ΕΣΤΩ 7ΜΗΝΙΤΙΚΟΥΣ) smiley.gif


Υ/Γ: ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΟΙ ...ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ icon_drunk.gif
ibby
QUOTE(Alani13 @ Dec 11 2010, 15:04 ) *
Κανεις δεν το περιμενε αλλα η ομαδα εχει ψυχαρα!!Παντος η ομαδα της Κηφισιας δεν αξιζει να ειναι πρωτη για κανενα λογο....Ασε που η διαιτησια σφυραγε 30-70... smiley.gif

Τελικα αξιζει η οχι??????το θεμα ειναι να μην σας χαριστουν την αλλη αγωνιστικη μετα απ'αυτη την δηλωση που ειχες κανει........μπραβο peter....
peter
QUOTE(MBANDA @ Mar 19 2011, 02:07 ) *
ΤΣΑΦ – ΤΣΟΥΦ, ΤΣΑΦ – ΤΣΟΥΦ, ΤΣΑΦ- ΤΣΟΥΦ,
ΤΟΥΤ – ΤΟΥΤ, ΤΟΥΤ - ΤΟΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥΤ
rolleyes.gif
ΤΟΥΤ - ΤΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΤ!!!
(ΠΑΕΙ ΘΑ ΞΕΜΈΙΝΩ ΑΠΟ ...ΑΤΜΟ) rolleyes.gif

ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

ΣΤΑΣΗ Β' ΕΣΚΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ...ΚΗΦΙΣΙΑ (17-2) ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ....ΟΔΥΣΣΕΑ (ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ).
ΤΑ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ - ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ - ΕΥΧΟΜΑΙ ΒΙΟΝ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ (ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ, ΕΣΤΩ 7ΜΗΝΙΤΙΚΟΥΣ) smiley.gif


Υ/Γ: ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΟΙ ...ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ icon_drunk.gif


Ευχαριστούμε...............κάνεις για προξενήτρα ε????

QUOTE(ibby @ Mar 19 2011, 02:13 ) *
Τελικα αξιζει η οχι??????το θεμα ειναι να μην σας χαριστουν την αλλη αγωνιστικη μετα απ'αυτη την δηλωση που ειχες κανει........μπραβο peter....



ibby ο καθένας μπορεί να λέει κ να γράφει ότι θέλει...δεν του αρέσαμε σαν ομάδα του φίλου......σημασία έχει ότι εμείς καθαρίσαμε....
MBANDA
QUOTE(peter @ Mar 19 2011, 00:17 ) *
Ευχαριστούμε...............κάνεις για προξενήτρα ε????

Άμα πρόκειται για καλά ...παιδιά, το κάνω το ...ψυχικό 77.gif
MBANDA
Από Athlisi.com

3ος Όμιλος
ΓΣ Αρίων-ΑΟ Αρίων Αμαρουσίου 79-54,
Αθηναικός ΑΣ-ΟΦΗ Ηρακλείου 63-54,
ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Κηφισιάς 50-63,
ΑΣ Ροδόπολης-ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων 2-1, (????)
ΝΕΦΟ Νικηφόρος-ΚΑΟ Γέρακα 61-49,
Α.Ο Θεμιστοκλής Αιγάλεω-ΑΟ Αγίου Νικολάου Παλλήνης 71-60
Pau Gasol
19η αγωνιστική - Παρασκευή 18 Μαρτίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ79-54
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-63
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ -
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 61-49
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-54
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 71-60



Βαθμολογία (σε 19 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 36 (17-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 33 (14-5)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 32 (13-6)
- 04. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30 (11-8)
05. *ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 30 (12-6)
06. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 30 (11-8)
07. *ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 28 (10-8)
- 08. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 28 (9-10)
- 09. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23 (5-14)
- 10. *ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 21 (4-13)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 21 (3-16)
- 12. **ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 20 (3-14)


(Οι ομάδες με * έχουν μία αγωνιστική λιγότερη)
Στο ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ το αγαπημένο athlisi.com δεν έχει βγάλει αποτελέσμα blink.gif blink.gif blink.gif

Επόμενη αγωνιστική....

20η αγωνιστική - Παρασκευή 1 Απριλίου 2011
21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ts_10
QUOTE(MBANDA @ Mar 19 2011, 00:51 ) *
ΑΣ Ροδόπολης-ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων 2-1, (????)



78-66
Pau Gasol
19η αγωνιστική - Παρασκευή 18 Μαρτίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ79-54
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-63
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 78-66
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 61-49
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-54
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 71-60



Βαθμολογία (σε 19 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 36 (17-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 33 (14-5)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 32 (13-6)
- 04. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30 (11-8)
05. *ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 30 (12-6)
06. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 30 (11-8)
07. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 29 (10-9)
- 08. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 28 (9-10)
- 09. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23 (5-14)
- 10. *ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 21 (4-13)
11. *ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 22 (4-14)
12. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 21 (3-16)


(Οι ομάδες με * έχουν μία αγωνιστική λιγότερη)


Επόμενη αγωνιστική....

20η αγωνιστική - Παρασκευή 1 Απριλίου 2011
21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.

Pau Gasol
19η αγωνιστική - Παρασκευή 18 Μαρτίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ79-54
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-63
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 78-66
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 61-49
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-54
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 71-60



Βαθμολογία (σε 19 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 36 (17-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 33 (14-5)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 32 (13-6)
- 04. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30 (11-8)
05. *ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 30 (12-6)
06. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 30 (11-8)
07. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 29 (10-9)
- 08. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 28 (9-10)
- 09. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24 (5-14)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 23 (4-15)
11. *ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 22 (4-14)
12. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 22 (3-16)


(Οι ομάδες με * έχουν μία αγωνιστική λιγότερη)


Επόμενη αγωνιστική....

20η αγωνιστική - Παρασκευή 1 Απριλίου 2011
21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.[/quote]
MBANDA
Μεγάλη νίκη για τον Νικηφόρο - Πήρε και την διαφορά. Περιμένει τώρα το ...δώρο.
Το παιχνίδι Γέρακα - Αθηναικού θα κρίνει κατά πολύ τον 2ο του ομίλου.
Ο Διαγόρας τα ...κατάφερε. Παίζει με την φωτιά (Μπαράζ για κάτω). Έχει και τον Αρίωνα έξω. Το καλό γιαυτόν είναι η διαφορά των +17 πόντων του 1ου γύρου.
Pau Gasol
QUOTE(MBANDA @ Mar 19 2011, 09:07 ) *
Μεγάλη νίκη για τον Νικηφόρο - Πήρε και την διαφορά. Περιμένει τώρα το ...δώρο.
Το παιχνίδι Γέρακα - Αθηναικού θα κρίνει κατά πολύ τον 2ο του ομίλου.
Ο Διαγόρας τα ...κατάφερε. Παίζει με την φωτιά (Μπαράζ για κάτω). Έχει και τον Αρίωνα έξω. Το καλό γιαυτόν είναι η διαφορά των +17 πόντων του 1ου γύρου.



Έχω την εντύπωση ότι αν κερδίσει ο Αθηναϊκός θα πάει δεύτερος, ο Νικηφόρος τρίτος και ο Γέρακας τέταρτος.
Αν κοιτάξεις τις μεταξύ τους διαφορές ο Αθηναϊκός (με νίκη) θα την έχει και από τους δύο.
Τα ματς:
Αθηναϊκός-Νικηφόρος 60-54
Γέρακας-Νικηφόρος 66-61
Αθηναϊκός-Γέρακας 50-59
Νικηφόρος-Αθηναϊκός 61-60
Νικηφόρος-Γέρακας 61-49
Γέρακας-Αθηναϊκός -

Νικηφόρος 6 βαθμ. -6 Διαφ/Ποντων
Γέρακας 5 βαθμ. +2 Δ/Φ
Αθηναϊκός 4 βαθμ. +4 Δ/Φ

Βέβαια τα σενάρια ισχύουν μόνο αν κερδίσει ο Αθηναϊκός μέσα στον Γέρακα.....
MBANDA
QUOTE(Pau Gasol @ Mar 19 2011, 12:04 ) *
Έχω την εντύπωση ότι αν κερδίσει ο Αθηναϊκός θα πάει δεύτερος, ο Νικηφόρος τρίτος και ο Γέρακας τέταρτος.
Αν κοιτάξεις τις μεταξύ τους διαφορές ο Αθηναϊκός (με νίκη) θα την έχει και από τους δύο.
Τα ματς:
Αθηναϊκός-Νικηφόρος 60-54
Γέρακας-Νικηφόρος 66-61
Αθηναϊκός-Γέρακας 50-59
Νικηφόρος-Αθηναϊκός 61-60
Νικηφόρος-Γέρακας 61-49
Γέρακας-Αθηναϊκός -

Νικηφόρος 6 βαθμ. -6 Διαφ/Ποντων
Γέρακας 5 βαθμ. +2 Δ/Φ
Αθηναϊκός 4 βαθμ. +4 Δ/Φ

Βέβαια τα σενάρια ισχύουν μόνο αν κερδίσει ο Αθηναϊκός μέσα στον Γέρακα.....

Το σωστό πρέπει να είναι
Νικηφόρος 6 βαθμ. + 2 Διαφ/Ποντων
Γέρακας 5 βαθμ. +2 Δ/Φ
Αθηναϊκός 4 βαθμ. -4 Δ/Φ

Τότε δεν αρκεί νίκη αλλά και το +6 ή το +7 για τον Αθηναϊκό.
Σε νίκη του Αθηναϊκού με 1 έως 5-6 πόντους περνάει ο Νικηφόρος.
Με νίκη του Γέρακα τέλος τα σενάρια, τουλάχιστον για τον Αθηναικό, με το Νικηφόρο να περιμένει την ήττα του Γέρακα στην ναυμαχία της Σαλαμίνας σε 14 μέρες (αν αυτός κερδίσει την ...νύφη Κηφισιά)

Ωραία πράγματα!!!!!
Pau Gasol
QUOTE(MBANDA @ Mar 19 2011, 10:30 ) *
Το σωστό πρέπει να είναι
Νικηφόρος 6 βαθμ. + 2 Διαφ/Ποντων
Γέρακας 5 βαθμ. +2 Δ/Φ
Αθηναϊκός 4 βαθμ. -4 Δ/Φ

Τότε δεν αρκεί νίκη αλλά και το +6 ή το +7 για τον Αθηναϊκό.
Σε νίκη του Αθηναϊκού με 1 έως 5-6 πόντους περνάει ο Νικηφόρος.
Με νίκη του Γέρακα τέλος τα σενάρια, τουλάχιστον για τον Αθηναικό, με το Νικηφόρο να περιμένει την ήττα του Γέρακα στην ναυμαχία της Σαλαμίνας σε 14 μέρες (αν αυτός κερδίσει την ...νύφη Κηφισιά)

Ωραία πράγματα!!!!!


Α καλά.....
Πρέπει να αποφεύγω τις πράξεις με το που ξυπνάω.....
Τραγικό......
χαχααχχαχααχ
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
MBANDA
QUOTE(Pau Gasol @ Mar 19 2011, 12:42 ) *
Α καλά.....
Πρέπει να αποφεύγω τις πράξεις με το που ξυπνάω.....
Τραγικό......
χαχααχχαχααχ
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Εσένα δεν σε θέλουμε για ...πράξεις αλλά για έργα icon_wave.gif
Άλλωστε δεν είναι ώρες να ασχολούμαστε με ...νούμερα (#)


Υ/Γ : Στην υγειά της ....αχάριστης icon_drunk.gif
St3lios11
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 (Σας εμπιστεύομαι Loufer.....μην χαλάσετε ότι έχετε χτίσει όλη την χρονιά)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1

Καλή αγωνιστική....χωρίς τραυματισμούς!!!
Legionnaire
Καλησπέρα,

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ts_10
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 59-62
Pau Gasol
QUOTE(ts_10 @ Apr 1 2011, 20:40 ) *
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 59-62



ΓΣ Κηφισιάς- Αριών 1 με 13 αν θυμαμαι σωστά
MAGI
QUOTE(Pau Gasol @ Apr 2 2011, 00:30 ) *
ΓΣ Κηφισιάς- Αριών 1 με 13 αν θυμαμαι σωστά

Η Κηφισιά σκόρπισε τον Αρίωνα σχεδόν με τα δεύτερα και σε ένα αδιάφορο για αυτήν παιχνίδι απέδειξε γιατί είναι πρώτη στον όμιλο της.Σοβαρότητα και πειθαρχία μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος(Μπράβο κόουτς Μπιλάλη!).
Εντύπωση μου έκανε ότι ένα δίδυμο διαιτητών που δεν μας έχει συνηθήσει σε τέτοια,προσπαθούσε να κρατήσει τον Αρίωνα στο παιχνίδι.Σφυρίξανε 5 φάουλ συνολικά στον Αρίωνα σε όλο το πρώτο ημίχρονο.Τελικά όμως δεν ήταν αρκετό ούτε αυτό.Απλά στο δεύτερο ημίχρονο πάτησε λίγο γκάζι η Κηφισιά και το τελείωσε εύκολα
Pau Gasol
20η αγωνιστική - Παρασκευή 1 Απριλίου 2011
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 70-57
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 82-72
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 59-62
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 53-68
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 57-49
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 63-56



Βαθμολογία (σε 20 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38 (18-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 35 (15-5)

03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 34 (14-6)
04. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 33 (13-7)
- 05. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32 (11-9)
06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 31 (11-9)
07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 31 (11-9)
- 08. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 29 (9-11)
- 09. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 25 (5-15)
10. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 25 (5-15)
11. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 24 (4-16)
- 12. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 23 (3-17)



Επόμενη αγωνιστική....

21η αγωνιστική - Παρασκευή 8 Απριλίου 2011
19:45 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
21:30 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
20:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
peter
QUOTE(MAGI @ Apr 2 2011, 01:28 ) *
Η Κηφισιά σκόρπισε τον Αρίωνα σχεδόν με τα δεύτερα και σε ένα αδιάφορο για αυτήν παιχνίδι απέδειξε γιατί είναι πρώτη στον όμιλο της.Σοβαρότητα και πειθαρχία μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος(Μπράβο κόουτς Μπιλάλη!).
Εντύπωση μου έκανε ότι ένα δίδυμο διαιτητών που δεν μας έχει συνηθήσει σε τέτοια,προσπαθούσε να κρατήσει τον Αρίωνα στο παιχνίδι.Σφυρίξανε 5 φάουλ συνολικά στον Αρίωνα σε όλο το πρώτο ημίχρονο.Τελικά όμως δεν ήταν αρκετό ούτε αυτό.Απλά στο δεύτερο ημίχρονο πάτησε λίγο γκάζι η Κηφισιά και το τελείωσε εύκολα


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Δυστυχώς είχαμε κ έναν τραυματισμό αρκετά σοβαρό....Περαστικά ψηλέ...
Περαστικά και στο παιδί του Αρίωνα........

Υ.Γ. 3 μερίδες θα μας φτάσουν?????ε??χαχαχαχα..... icon_drunk.gif
loufer
[quote name='Pau Gasol' date='Apr 2 2011, 01:58 ' post='475798']

Καλημέρα Pau, ο ΟΦΗ έχει 12-8

Pau Gasol
QUOTE(loufer @ Apr 4 2011, 05:28 ) *
Καλημέρα Pau, ο ΟΦΗ έχει 12-8



Σωστός.....
Μάλλον έκανα λάθος όταν συμπλήρωνα, αλλά εφόσον οι βαθμοί είναι σωστοί μικρό το κακό....
Pau Gasol
QUOTE(loufer @ Apr 4 2011, 05:28 ) *
Καλημέρα Pau, ο ΟΦΗ έχει 12-8



Σωστός.....
Μάλλον έκανα λάθος όταν συμπλήρωνα, αλλά εφόσον οι βαθμοί είναι σωστοί μικρό το κακό....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.