Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2010-11 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
loufer
QUOTE(Pau Gasol @ Apr 4 2011, 11:21 ) *
Σωστός.....
Μάλλον έκανα λάθος όταν συμπλήρωνα, αλλά εφόσον οι βαθμοί είναι σωστοί μικρό το κακό....


Σωστός και πάλι, αλλά επειδή μερικοί έχουμε συνηθίσει με το σύστημα ΝΒΑ λόγω προϋπηρεσίας smiley.gif και έχουμε μάθει να διαβάζουμε μόνο τις νίκες-ήττες, μπερδευτήκαμε.
bsktmn
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 72-47
St3lios11
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - Ο.Φ.Η.Η 47 - 71 (Αν θυμάμαι καλά).....
KONDILOS
Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 57 - 74.
loufer
QUOTE(bsktmn @ Apr 9 2011, 16:42 ) *
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 72-47


MAGI
Η Κηφισιά σκόρπισε τον Αρίωνα σχεδόν με τα δεύτερα και σε ένα αδιάφορο για αυτήν παιχνίδι απέδειξε γιατί είναι πρώτη στον όμιλο της. Σοβαρότητα και πειθαρχία μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος(Μπράβο κόουτς Μπιλάλη!).


Αναφέρομαι στο ποστάρισμα του MAGI μετά το παιχνίδι με τον Αρίωνα, ακολούθως ήρθε το παιχνίδι στην έδρα του Νικηφόρου και η 30άρα...Χωρίς να κατηγορήσω κανέναν απολύτως, όταν χαλαρώνεις έχοντας εξασφαλίσει την άνοδο έρχονται σφαλιάρες άσχημες... Το ίδιο συνέβη και με εμάς φέτος με τον Αρίωνα για παράδειγμα.
peter
QUOTE(loufer @ Apr 14 2011, 14:16 ) *
MAGI
Η Κηφισιά σκόρπισε τον Αρίωνα σχεδόν με τα δεύτερα και σε ένα αδιάφορο για αυτήν παιχνίδι απέδειξε γιατί είναι πρώτη στον όμιλο της. Σοβαρότητα και πειθαρχία μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος(Μπράβο κόουτς Μπιλάλη!).


Αναφέρομαι στο ποστάρισμα του MAGI μετά το παιχνίδι με τον Αρίωνα, ακολούθως ήρθε το παιχνίδι στην έδρα του Νικηφόρου και η 30άρα...Χωρίς να κατηγορήσω κανέναν απολύτως, όταν χαλαρώνεις έχοντας εξασφαλίσει την άνοδο έρχονται σφαλιάρες άσχημες... Το ίδιο συνέβη και με εμάς φέτος με τον Αρίωνα για παράδειγμα.


Όταν έχεις πετύχει τον στόχο σου και παίζεις πλέον τα ματς φιλικά....
όταν πλέον το μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού το "βγάζουν" έφηβοι και παιδιά που δεν είχαν συμμετοχή μέχρι τώρα,ε τότε δεν υπάρχουν σφαλιάρες...ούτε καλές ούτε άσχημες.....
Όπως έπαιξε η ομάδα με τον Αρίωνα έπαιξε κ με τον Νικηφόρο.....
3 αγωνιστικές πριν το τέλος όλες οι ομάδες του ομίλου καιγόντουσταν....εμείς καταφέραμε απλά να καθόμαστε κ να κοιτάμε!!!!
ΔΕΝ χαλαρώσαμε ΠΡΙΝ....αλλά όταν έπρεπε....
loufer
QUOTE(peter @ Apr 15 2011, 13:37 ) *
Όταν έχεις πετύχει τον στόχο σου και παίζεις πλέον τα ματς φιλικά....
όταν πλέον το μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού το "βγάζουν" έφηβοι και παιδιά που δεν είχαν συμμετοχή μέχρι τώρα,ε τότε δεν υπάρχουν σφαλιάρες...ούτε καλές ούτε άσχημες.....
Όπως έπαιξε η ομάδα με τον Αρίωνα έπαιξε κ με τον Νικηφόρο.....
3 αγωνιστικές πριν το τέλος όλες οι ομάδες του ομίλου καιγόντουσταν....εμείς καταφέραμε απλά να καθόμαστε κ να κοιτάμε!!!!
ΔΕΝ χαλαρώσαμε ΠΡΙΝ....αλλά όταν έπρεπε....


Σε αυτό ακριβώς το σημείο θέλω να σταθώ και να τονίσω την τεράστια σημασία που παίζει το Αγωνιστικό Πρόγραμμα ενός πρωταθλήματος.
Διαφορετικά θα αντιμετωπίζατε το παιχνίδι εάν δεν είχατε ανέβει και μαθηματικά. Το να κάθεσαι και να κοιτάς, όπως γράφεις και με bold, μαγκιά σου. Είσαι πολύ έμπειρος παίκτης και φαντάζομαι έχεις βρεθεί σε ανάλογες θέσεις όπου χρειάζεσαι και περιμένεις ένα αποτέλεσμα από αλλού. Εάν θέλει ο προπονητής σου να βάλει το εφηβικό και το παιδικό και εσύ να χαλαρώσεις, το γεγονός αυτό χαλάει την αξιοπιστία του πρωταθλήματος. Ο Γέρακας προ τριετίας όταν ήταν αδιάφορος πήγε τελευταία αγωνιστική μέσα στην ΕΦΟΑ που χρειαζόταν τη νίκη για να ανέβει και έχασε το παιχνίδι στην τελευταία επίθεση.
Προσωπικά, κρίνοντας και από την εικόνα σας στο φιλικό της Τρίτης, το περίμενα το αποτέλεσμα και με αυτή την έκταση μάλιστα. Και για το τέλος, είναι άσχημο η πρώτη ομάδα του πρωταθλήματος να τρώει 30!!!
taper
QUOTE(peter @ Apr 15 2011, 13:37 ) *
ΔΕΝ χαλαρώσαμε ΠΡΙΝ....αλλά όταν έπρεπε....


έτσι έπρεπε να κάνουμε και εμείς , αλλά relaxarame νωρίτερα


QUOTE(loufer @ Apr 15 2011, 13:51 ) *
Ο Γέρακας προ τριετίας όταν ήταν αδιάφορος πήγε τελευταία αγωνιστική μέσα στην ΕΦΟΑ που χρειαζόταν τη νίκη για να ανέβει και έχασε το παιχνίδι στην τελευταία επίθεση.

που μου ξέχασες ( δήθεν) το δελτίο, και μετά πήρες μεταγγραφή στην ΕΦΟΑ. ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΕ


ΥΓ. η κόντρα μας έρχεται στο τέλος της ?
loufer
QUOTE(taper @ Apr 15 2011, 14:05 ) *
έτσι έπρεπε να κάνουμε και εμείς , αλλά relaxarame νωρίτερα



που μου ξέχασες ( δήθεν) το δελτίο, και μετά πήρες μεταγγραφή στην ΕΦΟΑ. ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΕ


ΥΓ. η κόντρα μας έρχεται στο τέλος της ?


Αφού δεν έβρεξε, γιατί βγαίνουν τα σαλιγκαράκια???
Έχεις κάνει την έννοια της αποχής και της κοπάνας από την προπόνηση, δεύτερη φύση σου...
MAGI
QUOTE(loufer @ Apr 15 2011, 13:51 ) *
Σε αυτό ακριβώς το σημείο θέλω να σταθώ και να τονίσω την τεράστια σημασία που παίζει το Αγωνιστικό Πρόγραμμα ενός πρωταθλήματος.
Διαφορετικά θα αντιμετωπίζατε το παιχνίδι εάν δεν είχατε ανέβει και μαθηματικά. Το να κάθεσαι και να κοιτάς, όπως γράφεις και με bold, μαγκιά σου. Είσαι πολύ έμπειρος παίκτης και φαντάζομαι έχεις βρεθεί σε ανάλογες θέσεις όπου χρειάζεσαι και περιμένεις ένα αποτέλεσμα από αλλού. Εάν θέλει ο προπονητής σου να βάλει το εφηβικό και το παιδικό και εσύ να χαλαρώσεις, το γεγονός αυτό χαλάει την αξιοπιστία του πρωταθλήματος. Ο Γέρακας προ τριετίας όταν ήταν αδιάφορος πήγε τελευταία αγωνιστική μέσα στην ΕΦΟΑ που χρειαζόταν τη νίκη για να ανέβει και έχασε το παιχνίδι στην τελευταία επίθεση.
Προσωπικά, κρίνοντας και από την εικόνα σας στο φιλικό της Τρίτης, το περίμενα το αποτέλεσμα και με αυτή την έκταση μάλιστα. Και για το τέλος, είναι άσχημο η πρώτη ομάδα του πρωταθλήματος να τρώει 30!!!

Θα συμφωνήσω με τον λουφερ ότι η πρώτη ομάδα δε πρέπει να χάνει με 30 πόντους.Αν θέλεις ακόμα και για εμάς που πήγαμε να δούμε ένα ντέρμπι και είδαμε μια σούπα.Από την άλλη όταν μια ομάδα έχει εξασφαλίσει την άνοδο είναι φυσικό να χαλαρώσει αλλά και να δώσει χρόνο στους μικρούς.Αν δε παίξουν σε αυτά τα παιχνίδια πότε θα παίξουν;Θέμα αξιοπιστίας δε νομίζω ότι υπάρχει.Ο νικηφόρος καιγόταν για τη νίκη και τη πήρε άξια.Δε μπορείς να έχεις αξιώσεις λούφερ από μια άλλη ομάδα να καθαρίσει για σένα.Κάθε ομάδα κοιτάει να κάνει ότι είναι καλύτερο για αυτή.
Συμφωνώ με τον πέτερ ότι η Κηφισιά εμφανίστηκε όπως με τον Αρίωνα εκτός από ένα βασικό κοντό που έλειπε.Άλλωστε έχασε εκτός έδρας από μια ομάδα που διεκδικεί την άνοδο και όχι από τους τελευταίους.Ο Αρίωνας(που αν σωθεί θα είναι θαύμα) μάλλον πλήρωσε τη μεγαλοστομία του στο γήπεδο αλλά και ίσως αυτά που γράφανε κάποιοι εδώ μετά τη νίκη τους με τη Κηφισιά ότι δεν αξίζει η Κηφισιά να είναι πρώτη.Αυτό μάλλον φανάτισε την ομάδα της Κηφισιάς και τους τιμώρησε.
Τέλος να πω ότι χαίρομαι που τις πρώτες θέσεις του ομίλου καταλαμβάνουν ομάδες που έπαιξαν μπάσκετ μέσα στη χρονιά με σοβαρότητα και όχι αυτές που με ψευτοτσαμπουκάδες,φωνές και πονηράδες νομίζουν οτί μπορείς να σταθείς σε ένα πρωτάθλημα.
peter
QUOTE(loufer @ Apr 15 2011, 13:51 ) *
Σε αυτό ακριβώς το σημείο θέλω να σταθώ και να τονίσω την τεράστια σημασία που παίζει το Αγωνιστικό Πρόγραμμα ενός πρωταθλήματος.
Διαφορετικά θα αντιμετωπίζατε το παιχνίδι εάν δεν είχατε ανέβει και μαθηματικά. Το να κάθεσαι και να κοιτάς, όπως γράφεις και με bold, μαγκιά σου. Είσαι πολύ έμπειρος παίκτης και φαντάζομαι έχεις βρεθεί σε ανάλογες θέσεις όπου χρειάζεσαι και περιμένεις ένα αποτέλεσμα από αλλού. Εάν θέλει ο προπονητής σου να βάλει το εφηβικό και το παιδικό και εσύ να χαλαρώσεις, το γεγονός αυτό χαλάει την αξιοπιστία του πρωταθλήματος. Ο Γέρακας προ τριετίας όταν ήταν αδιάφορος πήγε τελευταία αγωνιστική μέσα στην ΕΦΟΑ που χρειαζόταν τη νίκη για να ανέβει και έχασε το παιχνίδι στην τελευταία επίθεση.
Προσωπικά, κρίνοντας και από την εικόνα σας στο φιλικό της Τρίτης, το περίμενα το αποτέλεσμα και με αυτή την έκταση μάλιστα. Και για το τέλος, είναι άσχημο η πρώτη ομάδα του πρωταθλήματος να τρώει 30!!!


1ο.. ήμουν πολύ τυχερος στα όσα χρόνια παίζω μπάσκετ.. που σε όσες ομάδες έπαιξα(δεν ήταν κ πολλές) δεν χρειάστηκε ποτέ να περιμένουμε αποτελέσματα άλλων ..(είτε παίζαμε για πάνω είτε για κάτω)

2ο..Αγωνιστικό πρόγραμμα ενός πρωταθλήματος αναφέρεις......ένα πρωτάθλημα που διαρκεί φέτος 7(σκάρτους) μήνες...απο αυτούς , εμείς καταφέραμε να μαστε χαλαροί τον τελευταίο μήνα ούτε πίεση ούτε να περιμένουμε κανέναν κ τπτ και ξέρεις γιατί????
Γιατί, εμείς (απο τον Μπιλάλη που μας τη έσπαγε.. μέχρι τον έφορο) είμασταν στο γήπεδο συνέχεια απο 17 Αυγούστου 6 φορές την βδομάδα.....
ΔΕΝ χαλαρώσαμε τα Χριστούγεννα που οι περισσότερες ομάδες έκαναν...πόσες προπονήσεις????2??3??4???
Εμάς μας την έσπαγε κ μέχρι και 31 Δεκέμβρη το μεσημέρι είχε προπόνηση.....Κυριακές είχε προπόνηση αργίες το ίδιο..champions league,ευρωλίγκα δεν είδα μέχρι την προηγούμενη βδομάδα.. και αν εξαιρέσεις κανα 2 παιδιά οι υπόλοιποι..ΟΛΟΙ εκεί!!!!!
Και ναι τώρα χαλάρωσαν όλα και όλοι
...κουραστήκαμε πολύ όταν οι υπόλοιπες ομάδες χαλάρωναν και τώρα ήρθε κ η σειρά μας!!!!!!!!!Γιατί δεν είμαστε επαγγελματίες...αν κ για κάποιους μήνες ο Μπιλάλης κατάφερε να μας κάνει (μιλάω για παρουσία στο γήπεδο.. )

3ο Η εικόνα μας κ στο φιλικό με σας αλλά κ στο τελευταίο επίσημο ήταν για 30-40-50 πόντους ,όταν έπρεπε ΔΕΝ ήταν!!!!
Τώρα οι ομάδες καίγονται...παίζουν σαν σκυλία τα παιδιά
(και καλά κάνουν)....εμείς όχι...ούτε χρωστάμε σε κάνέναν χάρη...ίσα,ίσα που ακούσαμε πολλά΄και είδαμε ακόμη περισσότερα απο πολλούς φέτος....και ξαναλέω επειδή κανείς στη κατηγορία μας, δεν είναι επαγγελματίας και δεν ζεί απτο μπάσκετ...ε δεν θα βάλει πλέον κ τα ποδαράκια του στη φωτιά (ποδοσφαιρικός όρος αλλά στο αδιάφορο ματς με τον Αρίωνα..τραυματισμός-χειρουργείο-5 μήνες ταλαιπώρια που λέει κ ο φίλος μου ο Καραποστόλου....γεία σας... ) γιατί να πεθάνουμε τωρα loufer????

Είναι πολύ άσχημο να χεις ξεμπερδέψει ουσιαστικά (όχι μαθηματικά βέβαια) απτον Φλεβάρη..να κερδίζεις όλα τα ματς (βολεύεις δλδ και όποιον κυνηγάει 2η-3η θέση) και επείδη χάνεις (30 το λέω έγω μην ανησυχεις)2 αγωνιστικές πριν το τέλος γιατί κάνεις τη πλάκα σου.. να ακούς για αξιοπιστία κτλ......πολύ άσχημο για μια ομάδα που είναι φούλ στους πιτσιρικάδες και σε παιδιά που κάνουν 1η ή 2η φορά πρωτάθλημα Αντρικού έστω κ στη Γ Έσκα....

Και για το τέλος....είναι πολύ ωραίο να βλέπεις παιδιά που χουν στηρίξει την ομάδα όλη τη χρονιά να παίρνουν αρκετό χρόνο συμμετοχής τώρα (η τελευταία γεύση μένει συνήθως)....και να κλείνει η χρονία όμορφα κ ωραία χωρίς μουρμούρες απο κανέναν για χρόνο συμμετοχής κτλ (μη μου πείτε ότι δεν τα έχετε ζήσει??)....και όλα αυτά γιατί ήσουν τυχερός-ικανός (όπως θές το λες) κ δεν τρέχεις τώρα για τπτ....

sorry για το μεγάλο post,αλλά νομίζω ότι ο φίλος loufer μας αδικεί.....
loufer
QUOTE(MAGI @ Apr 15 2011, 17:47 ) *
Θα συμφωνήσω με τον λουφερ ότι η πρώτη ομάδα δε πρέπει να χάνει με 30 πόντους.Αν θέλεις ακόμα και για εμάς που πήγαμε να δούμε ένα ντέρμπι και είδαμε μια σούπα.Από την άλλη όταν μια ομάδα έχει εξασφαλίσει την άνοδο είναι φυσικό να χαλαρώσει αλλά και να δώσει χρόνο στους μικρούς.Αν δε παίξουν σε αυτά τα παιχνίδια πότε θα παίξουν;Θέμα αξιοπιστίας δε νομίζω ότι υπάρχει.Ο νικηφόρος καιγόταν για τη νίκη και τη πήρε άξια.Δε μπορείς να έχεις αξιώσεις λούφερ από μια άλλη ομάδα να καθαρίσει για σένα.Κάθε ομάδα κοιτάει να κάνει ότι είναι καλύτερο για αυτή.
Συμφωνώ με τον πέτερ ότι η Κηφισιά εμφανίστηκε όπως με τον Αρίωνα εκτός από ένα βασικό κοντό που έλειπε.Άλλωστε έχασε εκτός έδρας από μια ομάδα που διεκδικεί την άνοδο και όχι από τους τελευταίους.Ο Αρίωνας(που αν σωθεί θα είναι θαύμα) μάλλον πλήρωσε τη μεγαλοστομία του στο γήπεδο αλλά και ίσως αυτά που γράφανε κάποιοι εδώ μετά τη νίκη τους με τη Κηφισιά ότι δεν αξίζει η Κηφισιά να είναι πρώτη.Αυτό μάλλον φανάτισε την ομάδα της Κηφισιάς και τους τιμώρησε.
Τέλος να πω ότι χαίρομαι που τις πρώτες θέσεις του ομίλου καταλαμβάνουν ομάδες που έπαιξαν μπάσκετ μέσα στη χρονιά με σοβαρότητα και όχι αυτές που με ψευτοτσαμπουκάδες,φωνές και πονηράδες νομίζουν οτί μπορείς να σταθείς σε ένα πρωτάθλημα.


Θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου, ο Νικηφόρος έκανε ένα τρομερό δεύτερο γύρο, εξάλου και στο μεταξύ μας παιχνίδι μας κέρδισε με ευκολία εφόσον κάναμε και εμείς τραγική εμφάνιση, επίσης εντύπωση μου έκανε η προσέλευση του κόσμου που η πλειοψηφία του ήταν από παιδιά από τις Ακαδημίες του με τους γονείς τους. Δικαιότατα κέρδισε και την Κηφισιά, δεν περιμένω ποτέ από κανέναν να καθαρίσει για εμένα και φροντίζω να καθαρίζω τη μπουγάδα μόνος μου, έχεις απόλυτο δίκιο, κάτι ανάλογο έγραψα και στο topic της Α' ΄Εσκα, απλά χαλάει την εικόνα της η Κηφισιά με την δίκαιη πρώτη θέση που κατέλαβε στο πρωτάθλημα.
Και νομίζω ότι η τελική κατάταξη είναι απολύτως δίκαιη με βάση την εικόνα των ομάδων σε ολόκληρο το πρωτάθλημα.
loufer
QUOTE(peter @ Apr 15 2011, 19:20 ) *
sorry για το μεγάλο post,αλλά νομίζω ότι ο φίλος loufer μας αδικεί.....


Τα γραφόμενά σου με επιβεβαιώνουν. Αθλητές οι οποίοι μαζεύονται για προπονήσεις και κάνουν θυσίες (χάνοντας σαββατοκύριακα, γήπεδα, βόλτες και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς) αποδεικνύουν ότι έχουν καλό κλίμα στην ομάδα τους, αλλά το κυριότερο έχουν μπασκετική ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ, που για εμένα είναι το σημαντικότερο σε ένα αθλητή. Δεν σε αδικώ σαν ομάδα, δικαιότατα είσαι πρώτος γιατί έχει παίξει το καλύτερο μπάσκετ. Το πρόγραμμα σε ένα πρωτάθλημα (η κληρωτίδα) είναι πολύ σημαντικό, για μετέθεσε το παιχνίδι σας με το Νικηφόρο στα 3-4 πρώτα του δεύτερου γύρου...Αυτό ενοούσα.
Εάν θες να χαλαρώσεις καλά κάνεις, ο καθένας πρέπει να καθαρίζει τα παιχνίδια μόνος του, χωρίς να περιμένει χάρες από τους άλλους, για βάλε όμως τη θέση σου, έστω και εάν δεν την έχεις ζήσει στη μπασκετική σου καριέρα, στη θέση των άλλων. Εγώ προσωπικά ξέρω αρκετούς από εσάς και ξέρω τι αθλητές είστε, και δεν έγραψα την κριτική μου κακοπροαίρετα. Εφόσον λοιπόν παίζεις 20 αγώνες το καλύτερο μπάσκετ, παίξε και τους 2 τελευταίους, αυτή είναι η άποψή μου. Ρώτα τον Παπαγιαννάκη τι του είπα όταν τελείωσε το μεταξύ μας φιλικό για επιβεβαίωση. Του απάντησα ότι δεν περιμένουμε τίποτα από εσάς γιατί εάν αξίζουμε την άνοδο πρέπει να πάμε μέσα στο Θεμιστοκλή και να κερδίσουμε με την αξία μας, όπερ και εγένετο. Τώρα μένει 1 παιχνίδι ακόμα μέσα στην έδρα μας. Εάν είμαστε σοβαροί, πρέπει να κερδίσουμε, αλλιώς είμαστε άξιοι της μοίρας μας...
Φιλικά LOUFER smiley.gif
Pau Gasol
QUOTE(MAGI @ Apr 15 2011, 14:47 ) *
Ο Αρίωνας(που αν σωθεί θα είναι θαύμα) μάλλον πλήρωσε τη μεγαλοστομία του στο γήπεδο αλλά και ίσως αυτά που γράφανε κάποιοι εδώ μετά τη νίκη τους με τη Κηφισιά ότι δεν αξίζει η Κηφισιά να είναι πρώτη.Αυτό μάλλον φανάτισε την ομάδα της Κηφισιάς και τους τιμώρησε.


Μεγαλοστομία του? Γιατί το λες αυτό? Άκουσες από κανέναν να λέει ότι δεν αξίζουμε να είμαστε εκεί που είμαστε? Ή δηλώσεις του τύπου ότι η Κηφισιά δεν αξίζει να είναι πρώτη? Και στο γήπεδο όταν χάσατε στο Μετς εγώ προσωπικά μίλησα με 3-4 παίχτες από την ομάδα της Κηφισιάς και παραδέχτηκα ότι θα ανέβει και χαλαρά και με διαφορά από τον δεύτερο. Τώρα αν κάποιοι ψάχνουν αντιπαλότητες μπορούν να τις βρουν και στην εκκλησία....
Τώρα από την άλλη όταν ο 1ος χάνει από ομάδα που τελικά θα παίξει μπαράζ για κάτω σίγουρα δεν θέλει να κάνει το ίδιο λάθος και για δεύτερη φορά...
Τώρα δηλώσεις του τύπου με τα δεύτερα και τέτοια τις έλεγα και εγώ πέρσι που έτυχε να είμαι σε ομάδα που ανέβηκε...
Πάντως αν θυμάμαι καλά το ματς το καθάρισε το 11 που είναι ο καλύτερος παίχτης της Κηφισιάς.
Λοιπόν καλές γιορτές μάγκες... Πάει η σεζόν για φέτος...
Καλή τύχη στις ομάδες που συνεχίζουν.... (Μπαράζ, υπερπρωταθλητές)

taper
smiley.gif άνοδος και για τον Γέρακα, οποτε ήρθε και η σειρά μας να χαλαρώσουμε επίσημα αυτή την φορά

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
MAGI
QUOTE(Alani13 @ Dec 11 2010, 16:04 ) *
Κανεις δεν το περιμενε αλλα η ομαδα εχει ψυχαρα!!Παντος η ομαδα της Κηφισιας δεν αξιζει να ειναι πρωτη για κανενα λογο....Ασε που η διαιτησια σφυραγε 30-70... smiley.gif

Με έκανες να ψάξω όλο το φόρουμ για αυτό.Δε ξέρω αν είναι μέλος της ομάδας σας αλλα αυτό εννοούσα λέγοντας μεγαλοστομία.
Συγχαρητήρια στο γέρακα για την άνοδο.
Pau Gasol
QUOTE(MAGI @ Apr 15 2011, 22:30 ) *
Με έκανες να ψάξω όλο το φόρουμ για αυτό.Δε ξέρω αν είναι μέλος της ομάδας σας αλλα αυτό εννοούσα λέγοντας μεγαλοστομία.
Συγχαρητήρια στο γέρακα για την άνοδο.



Δεν ξέρω αν πρόσεξες αλλά το παλικάρι που το έγραψε (το οποίο μου είναι άγνωστο, σίγουρα όχι κάποιος από τους παίχτες) έχει μόνο ένα post. Οπότε μάλλον δεν έπρεπε να τον πάρεις και τόσο σοβαρά. Το καλό-κακό με τα forum είναι ότι ο καθένας γράφει ότι θέλει, μπορεί να δηλώνει ότι είναι ο Jordan. Άρα μην παίρνεις πάρα πολύ σοβαρά το τι γράφουν άτομα τα οποία έχουν 2-3 ποστ όλη την χρονιά.
Όπως και να έχει είχες δίκαιο, αλλά πάει αυτό. Τελείωσε.
Καλή επιτυχία για του χρόνου......
Pau Gasol
QUOTE(MAGI @ Apr 15 2011, 22:30 ) *
Με έκανες να ψάξω όλο το φόρουμ για αυτό.Δε ξέρω αν είναι μέλος της ομάδας σας αλλα αυτό εννοούσα λέγοντας μεγαλοστομία.
Συγχαρητήρια στο γέρακα για την άνοδο.



Δεν ξέρω αν πρόσεξες αλλά το παλικάρι που το έγραψε (το οποίο μου είναι άγνωστο, σίγουρα όχι κάποιος από τους παίχτες) έχει μόνο ένα post. Οπότε μάλλον δεν έπρεπε να τον πάρεις και τόσο σοβαρά. Το καλό-κακό με τα forum είναι ότι ο καθένας γράφει ότι θέλει, μπορεί να δηλώνει ότι είναι ο Jordan. Άρα μην παίρνεις πάρα πολύ σοβαρά το τι γράφουν άτομα τα οποία έχουν 2-3 ποστ όλη την χρονιά.
Όπως και να έχει είχες δίκαιο, αλλά πάει αυτό. Τελείωσε.
Καλή επιτυχία για του χρόνου......
ts_10
ΟΦΗ - Ροδοπολη 79-83

Φιναλε της σεζον σε ενα αδιαφορο βαθμολογικα παιχνιδι και για τους 2,παιχτηκε καλο και ελευθερο μπασκετ και τελειωσαμε με νικη..Χαιρομαστε ολοι για αυτη τη χωρις ουσια νικη καθως τα πιτσιρικια μας εδειξαν οτι μπορει να στηριχτει η ομαδα πανω τους τα επομενα χρονια κερδιζοντας ουσιαστικα μονοι τους τον ΟΦΗ...Δυστυχως η Ροδοπολη μετα απο 3 χρονια πεφτει στη Δ για πολλους και διαφορους λογους...Ειμαστε ολοι σιγουροι οτι οι Δ δεν ειναι η κατηγορια μας και οτι ημασταν καλυτεροι απο αλλες ομαδες του ομιλου αλλα τα αποτελεσματα μιλανε μονο...Του χρονου θα επιστρεψουμε...

ΥΓ.Σιφης ξανθος και josh μεγαλο παιχνιδι εχ8ες αλλα εχουμε πολυ δουλεια ακομα..

ΥΓ1. Συγχατητηρια στη Κηφισια και στο φιλο peter για τη δικαιοτατη ανοδο τους,πραγματικα ηταν η καλυτερη ομαδα με διαφορα του ομιλου και δε καταλαβαινω γιατι τσακωνεστε για 30ρες και λοιπα..ολα αυτα φυσιολογικα ειναι οταν εχεις κλειδωσει το στοχο σου.Οι ομαδες που δουλευουν πρεπει να δικαιωνονται..Συγχαρητηρια και στο Γερακα αν και στα μεταξυ μας παιχνιδια δε μου εκανε εντυπωση..ισως ετυχε στα συγκεκριμενα να μην επαιξε καλα...

ΥΓ2.Για τις ομαδες που πεφτουν νομιζω δικαιοτατα και αυτες και με τη σειρα που πεφτουν..

Καλο καλοκαιρι σε ολους...
SpIlIoS3pts
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΜΑΙ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ/ΠΕΦΤΕΙ ΚΛΠ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΛΟΓΙΣΜΟ:
ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ. ΑΡΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ 2 ΑΠΟ ΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ 2 ΑΠΟ ΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Β' ΕΣΚΑ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΚΕΝΟ 4 ΟΜΑΔΩΝ. ΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Β' ΣΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ 4 ΣΥΝΟΛΙΚΑ (2 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ) ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΔΗΛΑΔΗ. ΩΣΤΟΣΟ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ Β' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Γ' ΕΣΚΑ 4 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΔΗΛΑΔΗ 8 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΟΜΑΔΕΣ. ΟΜΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΠΕΦΤΟΥΝ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Α΄ ΕΣΚΑ ΑΡΑ 1 ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β', ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΟ 5 ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β' ΕΣΚΑ. ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Γ' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Β' ΕΣΚΑ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ 2 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΔΗΛΑΔΗ 6 ΣΥΝΟΛΟ, ΔΗΛΑΔΗ 3 ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β΄ΕΣΚΑ. ΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ 2 ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β' ΕΣΚΑ. ΑΡΑ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 4 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Γ΄ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Β ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΔΗΓΕΙ ΣΕ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΡΙΤΩΝ ΚΑΙ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ ΤΕΤΑΡΤΩΝ ΤΗΣ Γ' ΕΣΚΑ????? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ Η ΣΩΣΤΟΣ.
bozidar78
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Apr 17 2011, 20:52 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΜΑΙ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ/ΠΕΦΤΕΙ ΚΛΠ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΛΟΓΙΣΜΟ:
ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ. ΑΡΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ 2 ΑΠΟ ΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ 2 ΑΠΟ ΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Β' ΕΣΚΑ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΚΕΝΟ 4 ΟΜΑΔΩΝ. ΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Β' ΣΤΗΝ Α' ΕΣΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ 4 ΣΥΝΟΛΙΚΑ (2 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ) ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΔΗΛΑΔΗ. ΩΣΤΟΣΟ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ Β' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Γ' ΕΣΚΑ 4 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΔΗΛΑΔΗ 8 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΟΜΑΔΕΣ. ΟΜΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΠΕΦΤΟΥΝ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Α΄ ΕΣΚΑ ΑΡΑ 1 ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β', ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΟ 5 ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β' ΕΣΚΑ. ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Γ' ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Β' ΕΣΚΑ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ 2 ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΔΗΛΑΔΗ 6 ΣΥΝΟΛΟ, ΔΗΛΑΔΗ 3 ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β΄ΕΣΚΑ. ΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ 2 ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β' ΕΣΚΑ. ΑΡΑ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 4 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Γ΄ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Β ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΔΗΓΕΙ ΣΕ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΡΙΤΩΝ ΚΑΙ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ ΤΕΤΑΡΤΩΝ ΤΗΣ Γ' ΕΣΚΑ????? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ Η ΣΩΣΤΟΣ.

Toυ χρονου φιλε μου η Β ΕΣΚΑ θα αποτελειται απο 2 ομιλους των 14 και οχι των 16 οπως φετος
SpIlIoS3pts
QUOTE(bozidar78 @ Apr 17 2011, 21:30 ) *
Toυ χρονου φιλε μου η Β ΕΣΚΑ θα αποτελειται απο 2 ομιλους των 14 και οχι των 16 οπως φετος


ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΑΥΤΟ? ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Γ' ΚΑΙ ΣΤΗΝ Δ' ???
bozidar78
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Apr 17 2011, 21:34 ) *
ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΑΥΤΟ? ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Γ' ΚΑΙ ΣΤΗΝ Δ' ???

Μπες eska.gr στη στηλη Διοργανωσεις και διαλεξε Προκηρυξεις.Γραφει αναλυτικα τι θα γινει του χρονου
gk65
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Apr 17 2011, 21:34 ) *
ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΑΥΤΟ? ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ Γ' ΚΑΙ ΣΤΗΝ Δ' ???

Του χρονου η Γ ΕΣΚΑ θα ειναι δυο ομιλοι των 16 ομαδων και οχι τρεις των 12 που ηταν φετος. Μεχρι να φτασουμε του παραχρονου να ειναι και η Γ ΕΣΚΑ με 14 ομαδες ο καθε ομιλος.
nikefalin
QUOTE(gk65 @ Apr 17 2011, 21:46 ) *
Του χρονου η Γ ΕΣΚΑ θα ειναι δυο ομιλοι των 16 ομαδων και οχι τρεις των 12 που ηταν φετος. Μεχρι να φτασουμε του παραχρονου να ειναι και η Γ ΕΣΚΑ με 14 ομαδες ο καθε ομιλος.


2 ομιλοι την ίδια μέρα ή διαφορετικές ;
gk65
QUOTE(nikefalin @ Apr 17 2011, 21:55 ) *
2 ομιλοι την ίδια μέρα ή διαφορετικές ;

Aυτο δεν εχει αποφασιστει. Θελω να πιστευω την ιδια μερα. Αυτο τουλαχιστον θα προτεινω.
KONDILOS
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.Την Παρασκευή ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 79-76 σ΄ένα παιχνίδι που παίχτηκε ωραίο μπάσκετ και από τις 2 ομάδες(καλη επιτυχία στον Νικηφόρο στα μπαράζ).
Όσο αφορά εμάς ήδη στον ΔΙΑΓΟΡΑ ξεκινήσαμε τον προγραμματισμό για την νέα χρονιά καθώς βρισκόμαστε σε αναζήτηση νέου προπονητή.
Θα ήθελα μέσω του φόρουμ να ευχαριστήσω τον προπονητή ΤΑΚΗ ΣΦΥΡΗ ο οποίος στα 2,5 χρόνια που ήταν στον πάγκο της ομάδας μας άφησε το στίγμα του , πρόσφερε στην ομάδα και έβαλε ένα λιθαράκι σημαντικό στην προσπάθεια που κάναμε, ζώντας ωραίες αλλά και άσχημες στιγμές αλλά πάντα στο τέλος σου μένουν οι γλυκές στιγμές όταν λήγει μια συνεργασία.(ΤΑΚΗ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!).

Υ.Γ.:ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DJS
QUOTE(KONDILOS @ Apr 18 2011, 08:41 ) *
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.Την Παρασκευή ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 79-76 σ΄ένα παιχνίδι που παίχτηκε ωραίο μπάσκετ και από τις 2 ομάδες(καλη επιτυχία στον Νικηφόρο στα μπαράζ).
Όσο αφορά εμάς ήδη στον ΔΙΑΓΟΡΑ ξεκινήσαμε τον προγραμματισμό για την νέα χρονιά καθώς βρισκόμαστε σε αναζήτηση νέου προπονητή.
Θα ήθελα μέσω του φόρουμ να ευχαριστήσω τον προπονητή ΤΑΚΗ ΣΦΥΡΗ ο οποίος στα 2,5 χρόνια που ήταν στον πάγκο της ομάδας μας άφησε το στίγμα του , πρόσφερε στην ομάδα και έβαλε ένα λιθαράκι σημαντικό στην προσπάθεια που κάναμε, ζώντας ωραίες αλλά και άσχημες στιγμές αλλά πάντα στο τέλος σου μένουν οι γλυκές στιγμές όταν λήγει μια συνεργασία.(ΤΑΚΗ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!).

Υ.Γ.:ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κριμα,απογοητευσατε φετος!Δεν ξερω για ποιους λογους απομακρυνεται ο προπονητης αλλα πιστευω θα πατε καλυτερα χωρις αυτον γιατι πολλα υποσχεται και μαλλον δεν μπορει να τα πραγματοποιησει(2η συνεχομενη ανοδος).Για να φευγει ειτε εχει προταση απο καλυτερη ομαδα(μεταξυ μας ΟΥΤΕ ΚΑΝ!!!)η δεν εκπληρωσε το ονειρο του για μεγαλες πορειες.Οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι οπως λεει κ ο λαος!!! smiley.gif Εκραζε και στο παιχνιδι του Μελα για τους ασχετους των αλλων ομιλων αλλα τωρα που πηρε ποδι θα μαθει να ειναι λιγοτερο αλαζωνας κ να λεει ημουνα ατυχος στη κληρωση.... 68.gif
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!
MBANDA
QUOTE(DJS @ Apr 18 2011, 18:44 ) *
Δεν ξερω για ποιους λογους απομακρυνεται ο προπονητης αλλα πιστευω θα πατε καλυτερα χωρις αυτον γιατι πολλα υποσχεται και μαλλον δεν μπορει να τα πραγματοποιησει(2η συνεχομενη ανοδος).....η δεν εκπληρωσε το ονειρο του για μεγαλες πορειες.Οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι οπως λεει κ ο λαος!!! smiley.gif Εκραζε και στο παιχνιδι του Μελα για τους ασχετους των αλλων ομιλων αλλα τωρα που πηρε ποδι θα μαθει να ειναι λιγοτερο αλαζωνας κ να λεει ημουνα ατυχος στη κληρωση.... 68.gif
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!

Αυτός την "έκανε".
Το Νούμερο (#5) έμεινε ή το πήρε μαζί του????
Θα μου πεις γιατί ρωτάω?
Τι να κάνω, τώρα που τελειώνει η σεζόν?
Δεν πρέπει να κράξω τους "καβαλήσαντες την κάλαμον" που πέρυσι έκαναν φασαρία για την ....φοβερή τους και ....αήττητη άνοδο από την Δ΄ΕΣΚΑ? ανάμεσα στους κουτσούς και τους μονόφθαλμους? 68.gif
Που φοβέριζαν για τα χρόνια και τις ανόδους που τους ...περιμένουν (μήπως τους τα χρώσταγαν κιόλας? rolleyes.gif
Όπως ο άλλος που παρθένος, περιμένει ακόμα το ραντεβού με την ....Ιστορία.
Ρε πιάσε την ξανθιά και ....πουτούπως την smiley.gif

Ένας άλλος λόγος που ρωτάω είναι μπας και έμεινε το καλάμι ....ελεύθερο για να μας το ....κρατήσει κάποιος.
Όλο και κάνα φυντάνι μπορεί να προκύψει. Να μην πάει χαμένο και ακαβαλήκευτο την νέα χρονιά!!! icon_wave.gif
Φτου ξανα-κολάστηκα, Άγιες Μέρες
Καλό Πάσχα Καλά Κρασία ...Σπατανέϊκα που έλεγε και ένας μπάρμπας μου icon_drunk.gif
KONDILOS
Φίλε MBANDA καλημέρα και σου εύχομαι καλές γιοτρές.Απάντησέ μου όμως αν θες από που πηγάζει τέτοιο μένος για την ομάδα μας και πες από ποια ομάδα προέρχεσαι γιατί δυσκολεύομαι να σε πιστέψω οτι είσαι ένας απλός φίλαθλος που παρακολουθεί μπασκετ.ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ , ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!
MBANDA
QUOTE(KONDILOS @ Apr 19 2011, 09:01 ) *
Φίλε MBANDA καλημέρα και σου εύχομαι καλές γιοτρές.Απάντησέ μου όμως αν θες από που πηγάζει τέτοιο μένος για την ομάδα μας και πες από ποια ομάδα προέρχεσαι γιατί δυσκολεύομαι να σε πιστέψω οτι είσαι ένας απλός φίλαθλος που παρακολουθεί μπασκετ.ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ , ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!

Φίλε μου
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάθε φορά που αναφέρομαι σε κάτι (#) που βρώμαγε έπαρση, απαξίωση του αντιπάλου, αδυναμία κατανόησης οτι βρίσκεσαι στην χαμηλότερη δυνατή κατηγορία και μου χάλαγε την διάθεση πέρυσι, εσύ προσωπικά και μόνο εσύ, παρεξηγήσε και αντιδράς.
Έχω καταφερθεί ποτέ για τον Διαγόρα ή για τα παιδιά του?
Έχω κάνει σχόλια για κανένα σας?
Πως λοιπόν έχω κόλημα με τον Διαγόρα?
Εκτός αν είσαι εσύ το Νούμερο 5 και απλώς άλλαξες όνομα γιατί δεν σε χώραγε πλεον ο τόπος με τα περυσινά σου ποιήματα. Δεν βλέπω άλλο λόγο γιατί και το #5 χάθηκε και εσύ ανέλαβες την αποκλειστική του υπεράσπιση από τον Νοέμβρη και μετά.

Τώρα σε σχέση με μένα. Έχω παραδεχτεί πολλές φορές ότι έχω φάει κόλημα. Καταβάλω προσπάθειες να το ξεπεράσω αλλά το αργότερο ανά 3μηνο μου ξανάρχεται. Τι να κάνω? Είμαι ...άρρωστος. Μου έχει δημιουργήσει σύνδρομο ...στέρησης. icon_drunk.gif

Το τελευταίο που μπορώ να κάνω, μιάς και Μεγάλη Βδομάδα, είναι να ...εξομολογηθώ, αλλά δεν πιστεύω πως θα δω γιατριά. Για ότι ξεμολογήθηκα, γιατριά δεν είδα ποτέ rolleyes.gif

Όπως είδες εγώ το πρόβλημά μου το παραδέχομαι.
Εσύ για την δική σου αποκλειστικότητα και ο Shοοter τι θα κάνετε?
Χρονιάρες μέρες είναι.
Ένα συγνώμη, απο όσους κορόϊδευε πέρυσι με τις κουταμάρες του δεν είναι κακό. Τόσο τού 'κοβε τόσο έγραφε.
"Ουδείς άσφαλτος" που είπε και η Άντζελα
Ειδικά μετά από την τόση χλεύη που έχει εισπράξει με τα περυσινά του λόγια και την φετινή του εξαφάνιση και όχι για την πορεία της ομάδας και την απόδοση των παιχτών του Διαγόρα.

Αααα, με την ευκαιρία.
Στον 1ο όμιλο της Γ ΕΣΚΑ και κάποιος άλλος έγραψε για το γνωστό Νούμερο. δες
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...0855&st=450
Post 457

Πανυγηρίζει για τον ΜΕΛΑ, τον συγκάτοικο σας, αυτόν που κορόιδευε ο κόουτς σας (αν αληθεύουν όσα γράφει ποραπάνω άλλος φίλος που ήταν στο γήπεδο).
Αυτός ντε που ....λύσατε την συνεργασία (έτσι λέγεται στα ...δικηγορίστικα το "πήρε πόδι")
Παρότι αυτός (Lebron08, ίσως εσύ τον ξέρεις) γράφει για δικό μου post, δηλώνω ότι δεν είμαι εγώ ο ίδιος, ούτε αυτός φίλος μου. Δεν το έχω ανάγκη.
Εσύ όμως για δες, μήπως χρειάζεται να "καλύψεις" το Νούμερο και στα γειτονικά (1ου Ομίλου) post των "συγκατοίκων" σας που απ' ότι λέει τους είχε (ο ...εξαφανισμένος ίσως???) για την Δ' ΕΣΚΑ???? ?

Τελειώνω με τις ευχές μου για Καλό Πάσχα σε όλους, Ανθρώπους και ανθρωπάκια, Γράμματα και ...Νούμερα
MAGI
77.gif
QUOTE(MBANDA @ Apr 19 2011, 21:30 ) *
Φίλε μου
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάθε φορά που αναφέρομαι σε κάτι (#) που βρώμαγε έπαρση, απαξίωση του αντιπάλου, αδυναμία κατανόησης οτι βρίσκεσαι στην χαμηλότερη δυνατή κατηγορία και μου χάλαγε την διάθεση πέρυσι, εσύ προσωπικά και μόνο εσύ, παρεξηγήσε και αντιδράς.
Έχω καταφερθεί ποτέ για τον Διαγόρα ή για τα παιδιά του?
Έχω κάνει σχόλια για κανένα σας?
Πως λοιπόν έχω κόλημα με τον Διαγόρα?
Εκτός αν είσαι εσύ το Νούμερο 5 και απλώς άλλαξες όνομα γιατί δεν σε χώραγε πλεον ο τόπος με τα περυσινά σου ποιήματα. Δεν βλέπω άλλο λόγο γιατί και το #5 χάθηκε και εσύ ανέλαβες την αποκλειστική του υπεράσπιση από τον Νοέμβρη και μετά.

Τώρα σε σχέση με μένα. Έχω παραδεχτεί πολλές φορές ότι έχω φάει κόλημα. Καταβάλω προσπάθειες να το ξεπεράσω αλλά το αργότερο ανά 3μηνο μου ξανάρχεται. Τι να κάνω? Είμαι ...άρρωστος. Μου έχει δημιουργήσει σύνδρομο ...στέρησης. icon_drunk.gif

Το τελευταίο που μπορώ να κάνω, μιάς και Μεγάλη Βδομάδα, είναι να ...εξομολογηθώ, αλλά δεν πιστεύω πως θα δω γιατριά. Για ότι ξεμολογήθηκα, γιατριά δεν είδα ποτέ rolleyes.gif

Όπως είδες εγώ το πρόβλημά μου το παραδέχομαι.
Εσύ για την δική σου αποκλειστικότητα και ο Shοοter τι θα κάνετε?
Χρονιάρες μέρες είναι.
Ένα συγνώμη, απο όσους κορόϊδευε πέρυσι με τις κουταμάρες του δεν είναι κακό. Τόσο τού 'κοβε τόσο έγραφε.
"Ουδείς άσφαλτος" που είπε και η Άντζελα
Ειδικά μετά από την τόση χλεύη που έχει εισπράξει με τα περυσινά του λόγια και την φετινή του εξαφάνιση και όχι για την πορεία της ομάδας και την απόδοση των παιχτών του Διαγόρα.

Αααα, με την ευκαιρία.
Στον 1ο όμιλο της Γ ΕΣΚΑ και κάποιος άλλος έγραψε για το γνωστό Νούμερο. δες
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...0855&st=450
Post 457

Πανυγηρίζει για τον ΜΕΛΑ, τον συγκάτοικο σας, αυτόν που κορόιδευε ο κόουτς σας (αν αληθεύουν όσα γράφει ποραπάνω άλλος φίλος που ήταν στο γήπεδο).
Αυτός ντε που ....λύσατε την συνεργασία (έτσι λέγεται στα ...δικηγορίστικα το "πήρε πόδι")
Παρότι αυτός (Lebron08, ίσως εσύ τον ξέρεις) γράφει για δικό μου post, δηλώνω ότι δεν είμαι εγώ ο ίδιος, ούτε αυτός φίλος μου. Δεν το έχω ανάγκη.
Εσύ όμως για δες, μήπως χρειάζεται να "καλύψεις" το Νούμερο και στα γειτονικά (1ου Ομίλου) post των "συγκατοίκων" σας που απ' ότι λέει τους είχε (ο ...εξαφανισμένος ίσως???) για την Δ' ΕΣΚΑ???? ?

Τελειώνω με τις ευχές μου για Καλό Πάσχα σε όλους, Ανθρώπους και ανθρωπάκια, Γράμματα και ...Νούμερα

41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif
MBANDA
QUOTE(MAGI @ Apr 20 2011, 17:19 ) *
77.gif
41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Ευχαριστώ μεν για τα ....ΟΛΕ
Αλλά ρε φιλαράκο νάξερες τι κακό μου έκανες
68.gif

Άντε να αποδείξω τώρα ότι εσύ δεν είμαι .....εγώ, που .....αυτοσυγχαίρομαι smiley.gif

Ααααααααααααααχ ρε ...................Κούλα
MBANDA
QUOTE(MBANDA @ Dec 30 2010, 21:22 ) *
Με αφορμή το παραπάνω σχόλιο με το ποιος είναι ο δυσκολότερος όμιλος
...
.....
Άρα δυσκολότερος για άνοδο είναι ο 1ος Όμιλος επειδή 8 ομάδες διεκδικούν τις 2 πρώτες θέσεις ή 2 είναι ισόβαθμες στην 2η θέση και άλλες 4 είναι 1 ήττα πίσω από τον 2ο.
Αμέσως δυσκολότερος ο 2ος όμιλος με 6 ομάδες να διεκδικούν τις 2 πρώτες θέσεις ή 4 ομάδες να είναι 1 ήττα πίσω από τον 2ο
Στον 3ο Όμιλο, φαίνεται (επαναλαμβάνω "φαίνεται", και δεν ξεχνώ ότι τα Φώτα δεν έχουν περάσει rolleyes.gif ) ότι θα είναι κούρσα για 3.[/color]

Αυτά λένε οι αριθμοί.

3. Αν διαφωνείτε, γράψτε την άποψή σας


Να τελειώσω αυτό που έγραψα στα μέσα της Χρονιάς (για τον δυσκολότερο για άνοδο Όμιλο αλλά και για παραμονή όπως αποδείχτηκε Ομιλο), παραθέτοντας τα τελικά στοιχεία

1ος Όμιλος :
Κορυφή : Ο 2ος ισοβάθμησε με τον 3ο (ρεκόρ 18-6). Η άνοδος κρίθηκε στα μεταξύ τους παιχνίδια

Ουρά : Οι 4 τελευταίοι πέφτουν με 1, 6, 7 και 9 νίκες. Ο 5ος και ο 6ος από το τέλος ισοβαθμούν με 10 νίκες. Ισοβαθμία και για το μπαράζ παραμονής (5ος από το τέλος)


2ος Όμιλος :
Κορυφή : Ο 2ος ισοβάθμησε με τον 3ο. (ρεκόρ 15-7). Η άνοδος κρίθηκε στα μεταξύ τους παιχνίδια

Ουρά : Οι 4 τελευταίοι πέφτουν με 3, 4, 7 και 10 νίκες. Ο 5ος από το τέλος με 11 (Μπαράζ) και ο 6ος από το τέλος με 12 νίκες.


3ος Όμιλος :
Κορυφή : Ο 2ος (ρεκόρ 17-5) καθαρή Ανοδος με 2 νίκες πάνω από τον 3ο (ρεκόρ 15-7).

Ουρά : Οι 4 τελευταίοι πέφτουν με : 4, 4, 6, 7 νίκες. Ο 5ος από το τέλος με 9 (Μπαράζ) και ο 6ος από το τέλος με 11 νίκες πολύ μακριά.
shooter#5
Χαθήκαμε αλλά τώρα που τελείωσε και επειδή γράφετε όλοι οι κομπλεξικοί με το Διαγόρα ρε ΜΒΑNDA πως σε λένε πικραμένε παιχταρά της ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ' ΕΣΚΑ που πέρυσι μετράγατε 30αρες και σας κάναμε πλακίτσα τι γράφεις.......Τόσο κομπλεξικός και πονεμένος είσαι απο πέρυσι?????????ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΚΟΜΗΡΗ????ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ 2 ΕΥΚΟΛΕΣ ΝΙΚΕΣ????Εμείς πρώτη χρονιά στη Γ΄ΕΣΚΑ στο 3ο πολύ δυνατό όμιλο με χίλια προβλήματα τραυματισμών χιαστό ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗ-ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ και την απουσία του Διαμαντή ενα γύρο ολόκληρο μείναμε πίσω και δεν προλάβαμε και βγήκαμε 5οι...Δε πειράζει του χρόνου πάλι...Οσο για αυτούς που γράφουνε περί ομίλων και αναλύουνε και λένε ότι ο Α΄ΌΜΙΛΟΣ ήταν ο πιό δύσκολος ειναι παντελώς άσχετοι να συγκρίνουνε τις ομάδες του γ΄ ομίλου με τους άλλους 2!!!!!Μιλάμε για αυτούς που ξέρουνε όχι αυτους που ρίχναμε πέρυσι 30 ΚΑΙ ΒΓΑΊΝΟΥΝΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ!!!!!!!Να βγούνε δημόσια και να πούνε είμαστε απο τη ταδε ομάδα και όχι να γράφουνε ότι ναι γιατί είναι πικραμένοι και πονεμένοι με το ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ!!!!!ΚΗΦΙΣΙΑ,ΓΕΡΑΚΑΣ,ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ,ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ,ΔΙΑΓ
ΟΡΑΣ,ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΙΩΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ.....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΟΛΗΣ παρότι κάποιοι γράφουνε διάφορα!!!!Το ότι ανεβήκανε είναι επιτυχία τους και αυτο μετράει παρότι εμείς θεωρούμε ότι ο Α' όμιλος ήτανε πολύ πιό αδύναμος του δικού μας σίγουρα από τα ματς που είδαμε!!!!!!!ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΛΑ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!!ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!!!!Αυτό δεν αλλάζει κάτι και εμείς συγχαίρουμε τις ομάδες που ανεβήκανε!!!!!!Καλή συνέχεια ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΙΕΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΦΑΕΙ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΗΤΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ

Ha6
QUOTE(shooter#5 @ Apr 21 2011, 01:59 ) *
Χαθήκαμε αλλά τώρα που τελείωσε και επειδή γράφετε όλοι οι κομπλεξικοί με το Διαγόρα ρε ΜΒΑNDA πως σε λένε πικραμένε παιχταρά της ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ' ΕΣΚΑ που πέρυσι μετράγατε 30αρες και σας κάναμε πλακίτσα τι γράφεις.......Τόσο κομπλεξικός και πονεμένος είσαι απο πέρυσι?????????ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΚΟΜΗΡΗ????ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ 2 ΕΥΚΟΛΕΣ ΝΙΚΕΣ????Εμείς πρώτη χρονιά στη Γ΄ΕΣΚΑ στο 3ο πολύ δυνατό όμιλο με χίλια προβλήματα τραυματισμών χιαστό ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗ-ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ και την απουσία του Διαμαντή ενα γύρο ολόκληρο μείναμε πίσω και δεν προλάβαμε και βγήκαμε 5οι...Δε πειράζει του χρόνου πάλι...Οσο για αυτούς που γράφουνε περί ομίλων και αναλύουνε και λένε ότι ο Α΄ΌΜΙΛΟΣ ήταν ο πιό δύσκολος ειναι παντελώς άσχετοι να συγκρίνουνε τις ομάδες του γ΄ ομίλου με τους άλλους 2!!!!!Μιλάμε για αυτούς που ξέρουνε όχι αυτους που ρίχναμε πέρυσι 30 ΚΑΙ ΒΓΑΊΝΟΥΝΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ!!!!!!!Να βγούνε δημόσια και να πούνε είμαστε απο τη ταδε ομάδα και όχι να γράφουνε ότι ναι γιατί είναι πικραμένοι και πονεμένοι με το ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ!!!!!ΚΗΦΙΣΙΑ,ΓΕΡΑΚΑΣ,ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ,ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ,ΔΙΑΓ
ΟΡΑΣ,ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΙΩΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ.....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΟΛΗΣ παρότι κάποιοι γράφουνε διάφορα!!!!Το ότι ανεβήκανε είναι επιτυχία τους και αυτο μετράει παρότι εμείς θεωρούμε ότι ο Α' όμιλος ήτανε πολύ πιό αδύναμος του δικού μας σίγουρα από τα ματς που είδαμε!!!!!!!ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΛΑ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!!ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!!!!Αυτό δεν αλλάζει κάτι και εμείς συγχαίρουμε τις ομάδες που ανεβήκανε!!!!!!Καλή συνέχεια ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΙΕΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΦΑΕΙ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΗΤΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ

Ρε παιδιά ειλικρινά δεν μπορώ να σας καταλάβω εδώ και σχεδόν ένα χρόνο. Καταρχήν προσπαθείτε αρκετοί εδώ μέσα να συγκρίνετε ποιός όμιλος είναι καλύτερος, δυσκολότερος κ.α. Με ποια κριτήρια το κάνετε αυτό; Και έστω ότι το καταφέρνετε και υποθέτουμε ότι ο 1ος όμιλος είναι ευκολότερος. Οι ίδιες ομάδες δεν ανεβαίνουν ή πέφτουν με τους άλλους;Επομένως τι σημασία έχει; Στο μόνο που μπορεί να έχει κάποια σημασία είναι στην δυναμικότητα των ομάδων που θα συμμετάσχουν στα μπαράζ.
Εξηγήστε μου σας παρακαλώ τι πρέπει να κάνω αν κέρδισα ή έχασα 30 πόντους από οποιαδήποτε ομάδα κάτι που σχεδόν σίγουρα έχει συμβεί σε όλους μας. Αν κέρδισα θα πρέπει όσο το δυνατόν γρηγορότερα να το ξεχάσω και να συνεχίσω να δουλέυω σεβόμενος τον ευατό μου και όλους τους άλλους γιατί αλλιώς γρήγορα θα το πληρώσω. Αν έχασα θα πρέπει να κάνω ακριβώς το ίδιο για να μην το ξαναπάθω.
Το μπάσκετ παιδιά θεωρώ ότι είναι δικαιότατο εκτός ελαχίστων περιπτώσεων. Δεν είδα κανέναν από εμάς να βγεί και να πει ''εμείς φταίγαμε γιατί δεν μαζευτήκαμε πχ στις προπονήσεις ή δεν ακολουθήσαμε τις οδηγίες του προπονητή μας ή δεν κάναμε σωστό σχεδιασμό το καλοκαίρι ή δεν ξέρω και 'γω τι'' αλλά πάντα φταίει η διατησία, η τύχη, οι παράγοντες της άλλης ομάδας και οτιδήποτε εκτός από εμάς. Αυτό είναι το εύκολο και ταυτόχρονα μας κάνει να συνεχίζουμε από εκεί που είμασταν γιατί εμείς δεν έχουμε κάνει λάθος αλλά φταίνε οι άλλοι. Επομένως δεν διορθώνουμε τίποτα και ταυτόχρονα χειροτερεύουμε τα πάντα.
Εν κατακλείδι για να μην σας κουράσω συγχαρητήρια στις ομάδες που ανέβηκαν. Καλή τύχη σε όποιες πάνε μπαράζ. Για τις ομάδες που έπεσαν να επιστρέψουν γρήγορα και υγειής.

Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα σε όλους.
MAGI
QUOTE(MBANDA @ Apr 20 2011, 23:28 ) *
Να τελειώσω αυτό που έγραψα στα μέσα της Χρονιάς (για τον δυσκολότερο για άνοδο Όμιλο αλλά και για παραμονή όπως αποδείχτηκε Ομιλο), παραθέτοντας τα τελικά στοιχεία

1ος Όμιλος :
Κορυφή : Ο 2ος ισοβάθμησε με τον 3ο (ρεκόρ 18-6). Η άνοδος κρίθηκε στα μεταξύ τους παιχνίδια

Ουρά : Οι 4 τελευταίοι πέφτουν με 1, 6, 7 και 9 νίκες. Ο 5ος και ο 6ος από το τέλος ισοβαθμούν με 10 νίκες. Ισοβαθμία και για το μπαράζ παραμονής (5ος από το τέλος)


2ος Όμιλος :
Κορυφή : Ο 2ος ισοβάθμησε με τον 3ο. (ρεκόρ 15-7). Η άνοδος κρίθηκε στα μεταξύ τους παιχνίδια

Ουρά : Οι 4 τελευταίοι πέφτουν με 3, 4, 7 και 10 νίκες. Ο 5ος από το τέλος με 11 (Μπαράζ) και ο 6ος από το τέλος με 12 νίκες.



3ος Όμιλος :
Κορυφή : Ο 2ος (ρεκόρ 17-5) καθαρή Ανοδος με 2 νίκες πάνω από τον 3ο (ρεκόρ 15-7).

Ουρά : Οι 4 τελευταίοι πέφτουν με : 4, 4, 6, 7 νίκες. Ο 5ος από το τέλος με 9 (Μπαράζ) και ο 6ος από το τέλος με 11 νίκες πολύ μακριά.


Αν και πιστεύω ότι δεν έχει καμία σημασία νομίζω ότι έτσι όπως τα γράφεις μάλλον ο τρίτος όμιλος είναι δυσκολότερος για άνοδο.Όταν σε έναν όμιλο υπάρχουν δύο ή τρεις πολύ καλές ομάδες που έχουν <<καπαρώσει>> τις πρώτες θέσεις τότε αυτός ο όμιλος είναι ο δυσκολότερος για άνοδο.
MBANDA
QUOTE(shooter#5 @ Apr 21 2011, 01:59 ) *
Χαθήκαμε αλλά τώρα που τελείωσε και επειδή γράφετε όλοι οι κομπλεξικοί με το Διαγόρα ρε ΜΒΑNDA πως σε λένε πικραμένε παιχταρά της ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ' ΕΣΚΑ που πέρυσι μετράγατε 30αρες και σας κάναμε πλακίτσα τι γράφεις.......Τόσο κομπλεξικός και πονεμένος είσαι απο πέρυσι?????????ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΚΟΜΗΡΗ????ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ 2 ΕΥΚΟΛΕΣ ΝΙΚΕΣ????Εμείς πρώτη χρονιά στη Γ΄ΕΣΚΑ στο 3ο πολύ δυνατό όμιλο με χίλια προβλήματα τραυματισμών χιαστό ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗ-ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ και την απουσία του Διαμαντή ενα γύρο ολόκληρο μείναμε πίσω και δεν προλάβαμε και βγήκαμε 5οι...Δε πειράζει του χρόνου πάλι...Οσο για αυτούς που γράφουνε περί ομίλων και αναλύουνε και λένε ότι ο Α΄ΌΜΙΛΟΣ ήταν ο πιό δύσκολος ειναι παντελώς άσχετοι να συγκρίνουνε τις ομάδες του γ΄ ομίλου με τους άλλους 2!!!!!Μιλάμε για αυτούς που ξέρουνε όχι αυτους που ρίχναμε πέρυσι 30 ΚΑΙ ΒΓΑΊΝΟΥΝΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ!!!!!!!Να βγούνε δημόσια και να πούνε είμαστε απο τη ταδε ομάδα και όχι να γράφουνε ότι ναι γιατί είναι πικραμένοι και πονεμένοι με το ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ!!!!!ΚΗΦΙΣΙΑ,ΓΕΡΑΚΑΣ,ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ,ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ,ΔΙΑΓ
ΟΡΑΣ,ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΙΩΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ.....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΟΛΗΣ παρότι κάποιοι γράφουνε διάφορα!!!!Το ότι ανεβήκανε είναι επιτυχία τους και αυτο μετράει παρότι εμείς θεωρούμε ότι ο Α' όμιλος ήτανε πολύ πιό αδύναμος του δικού μας σίγουρα από τα ματς που είδαμε!!!!!!!ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΛΑ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!!ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!!!!Αυτό δεν αλλάζει κάτι και εμείς συγχαίρουμε τις ομάδες που ανεβήκανε!!!!!!Καλή συνέχεια ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΙΕΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΦΑΕΙ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΗΤΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ

Κατ' αρχάς να σε συγχαρώ για την ...Ανάστασή σου (Θαύμα!!! Θαύμα!!!).
Ως νέος ...Λάζαρος, βγήκες από τα σκοτάδια για να γράψεις, δυστυχώς, και πάλι .....κουταμάρες (προσέχουμε και τα φάουλ, μη μας δείξουνε και κόκκινη κάρτα, σαν την Ρεάλ rolleyes.gif )
Κρίμα γιατί το μόνο που βρήκες να πεις είναι για τραυματισμούς και για δύσκολο όμιλο. Τίποτε για την ταμπακιέρα.
Για τα ....εγκεφαλικά επίσης δεν είπες τίποτα.
Μάλλον αυτά ευθύνονται για το ότι από φίλο της ΑΕΚ (στο προφιλ μου) με έβγαλες παίχτη της .....ΑΕΚ Περιστερίου. Αυτή σε βόλευε, αυτή είπες.
Γιατί δεν σκέφτηκες π.χ. τον ΜΕΛΑ, ή τον Οδυσσέα?
Απλώς γιατί και αυτούς τους νίκησες πέρυσι (ο μονόφθαλμος στους τυφλούς) αλλά αυτοί φέτος ανέβηκαν, ο ένας με απίστευτο 2ο Γύρο και κόντρα σε όλα τα προγνωστικά και ο άλλος με 1 προπόνηση την βδομάδα σε κλειστό. Ενώ εσύ απλώς ψάχνεις για δικαιολογίες 68.gif
Αν διάβαζες τα post μου θα έβλεπες ότι δεν έχω καμμία σχέση με την ΑΕΚ και δεν την έχω δει καθόλου. Ούτε σχέση με τις άλλες 2 (πέρα από 1-2 φίλους σε κάθε μία όπως και σε πολλές άλλες μετά από πολλά χρόνια στα γήπεδα) αλλά που να σε ....ξεκολήσω τώρα.
Αλλά τι να πώ, εδώ δεν καταλαβαίνεις τα απλά, θα καταλάβεις τα ...πανεπιστημιακά???
Η δική μου πάντως ευχαρίστηση είναι να σε βλέπω να πανηγυρίζεις γιά την .....5η θέση!!!, 4 ήττες πίσω από τον 2ο
Εσύ ο γεννημένος παντοτινός και αήττητος ....πρωταθλητής της Δ' ΕΣΚΑ icon_drunk.gif.
Και οποσδήποτε χαίρομαι που είσαι καλά, έστω και ανεστημένος. Το Forum και οι ...γνωρίζοντες σε ....χρειαζόμαστε και του χρόνου!!!
Άντε ανεστημένε, και καλή Πεντηκοστή smiley.gif
Αν δεν ξέρεις, για την θεία φώτηση της Πεντηκοστής σου εύχομαι ( όχι για το "και οι τυφλοί ανέβλεψαν" αλλά για το "πορευθέντες, μαθητεύσατε πάντα τα ΕΘΝΗ.....". Φτου, πάλι με κόλασες και μετάλαβα το Πάσχα) 69.gif
peter
Απο Τρίτη 3 Μαιου ξεκινούν τα ματς για τον υπερ-πρωταθλητή,πρώτο ματς Οδυσσέας-Κηφισιά.
Απο ότι μάθαμε μέσα στην βδομάδα θα ξεκινήσουν κ τα μπαράζ των 3ων (για άνοδο),αλλά κ των 5ων (προς τα κάτω).Όποιος ξέρει ώρες κτλ ,ας μας ενημερώσει,μπας κ δούμε κ κανά ματσάκι.
shooter#5
QUOTE(MBANDA @ Apr 28 2011, 22:52 ) *
Κατ' αρχάς να σε συγχαρώ για την ...Ανάστασή σου (Θαύμα!!! Θαύμα!!!).
Ως νέος ...Λάζαρος, βγήκες από τα σκοτάδια για να γράψεις, δυστυχώς, και πάλι .....κουταμάρες (προσέχουμε και τα φάουλ, μη μας δείξουνε και κόκκινη κάρτα, σαν την Ρεάλ rolleyes.gif )
Κρίμα γιατί το μόνο που βρήκες να πεις είναι για τραυματισμούς και για δύσκολο όμιλο. Τίποτε για την ταμπακιέρα.
Για τα ....εγκεφαλικά επίσης δεν είπες τίποτα.
Μάλλον αυτά ευθύνονται για το ότι από φίλο της ΑΕΚ (στο προφιλ μου) με έβγαλες παίχτη της .....ΑΕΚ Περιστερίου. Αυτή σε βόλευε, αυτή είπες.
Γιατί δεν σκέφτηκες π.χ. τον ΜΕΛΑ, ή τον Οδυσσέα?
Απλώς γιατί και αυτούς τους νίκησες πέρυσι (ο μονόφθαλμος στους τυφλούς) αλλά αυτοί φέτος ανέβηκαν, ο ένας με απίστευτο 2ο Γύρο και κόντρα σε όλα τα προγνωστικά και ο άλλος με 1 προπόνηση την βδομάδα σε κλειστό. Ενώ εσύ απλώς ψάχνεις για δικαιολογίες 68.gif
Αν διάβαζες τα post μου θα έβλεπες ότι δεν έχω καμμία σχέση με την ΑΕΚ και δεν την έχω δει καθόλου. Ούτε σχέση με τις άλλες 2 (πέρα από 1-2 φίλους σε κάθε μία όπως και σε πολλές άλλες μετά από πολλά χρόνια στα γήπεδα) αλλά που να σε ....ξεκολήσω τώρα.
Αλλά τι να πώ, εδώ δεν καταλαβαίνεις τα απλά, θα καταλάβεις τα ...πανεπιστημιακά???
Η δική μου πάντως ευχαρίστηση είναι να σε βλέπω να πανηγυρίζεις γιά την .....5η θέση!!!, 4 ήττες πίσω από τον 2ο
Εσύ ο γεννημένος παντοτινός και αήττητος ....πρωταθλητής της Δ' ΕΣΚΑ icon_drunk.gif.
Και οποσδήποτε χαίρομαι που είσαι καλά, έστω και ανεστημένος. Το Forum και οι ...γνωρίζοντες σε ....χρειαζόμαστε και του χρόνου!!!
Άντε ανεστημένε, και καλή Πεντηκοστή smiley.gif
Αν δεν ξέρεις, για την θεία φώτηση της Πεντηκοστής σου εύχομαι ( όχι για το "και οι τυφλοί ανέβλεψαν" αλλά για το "πορευθέντες, μαθητεύσατε πάντα τα ΕΘΝΗ.....". Φτου, πάλι με κόλασες και μετάλαβα το Πάσχα) 69.gif


Δεν ξαναπαντάω σε κομπλεξικό άσχετο με το χώρο και όταν δεν μας λέει από ποιά ομάδα είναι γιατί πέρυσι έγραφε για την ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ οπότε δεν μιλάμε με άτομα που δεν μας λένε που παίζουνε!!!!!'Οσο για την ομαδάρα την αήττητη της Δ' ΕΣΚΑ που είμασταν πέρυσι και ήταν μια επιτυχία για μια ομάδα που έχει πολύ λίγα χρόνια λειτουργίας στο τμήμα μπάσκετ του συλλόγου και φτιάχτηκε από την αρχή για μας είναι επιτυχία το 26-0 γιατί είμασταν ομάδα που παίζαμε και εμείς Δ΄ ΕΣΚΑ!!!!ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ Α΄!!!!Φέτος δεν ανεβήκαμε αλλά πρώτη χρονιά στη Γ΄ΕΣΚΑ 5η θέση στο δύσκολο όμιλο με τόσα προβλήματα τραυματισμών και μία πορεία μέχρι τους 16 του κυπέλλου και χάνοντας ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ απο το ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ που είναι πρώτος στη Γ΄ΕΘΝΙΚΗ θεωρούμε ότι ήτανε μια πολυ καλη χρονιά για το ΔΙΑΓΟΡΑ!!!!ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΓΡΑΦΕ ΑΡΧΙΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!!!!!! icon_drunk.gif
sthnapexw
QUOTE(shooter#5 @ Apr 29 2011, 11:55 ) *
Δεν ξαναπαντάω σε κομπλεξικό άσχετο με το χώρο και όταν δεν μας λέει από ποιά ομάδα είναι γιατί πέρυσι έγραφε για την ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ οπότε δεν μιλάμε με άτομα που δεν μας λένε που παίζουνε!!!!!'Οσο για την ομαδάρα την αήττητη της Δ' ΕΣΚΑ που είμασταν πέρυσι και ήταν μια επιτυχία για μια ομάδα που έχει πολύ λίγα χρόνια λειτουργίας στο τμήμα μπάσκετ του συλλόγου και φτιάχτηκε από την αρχή για μας είναι επιτυχία το 26-0 γιατί είμασταν ομάδα που παίζαμε και εμείς Δ΄ ΕΣΚΑ!!!!ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ Α΄!!!!Φέτος δεν ανεβήκαμε αλλά πρώτη χρονιά στη Γ΄ΕΣΚΑ 5η θέση στο δύσκολο όμιλο με τόσα προβλήματα τραυματισμών και μία πορεία μέχρι τους 16 του κυπέλλου και χάνοντας ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ απο το ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ που είναι πρώτος στη Γ΄ΕΘΝΙΚΗ θεωρούμε ότι ήτανε μια πολυ καλη χρονιά για το ΔΙΑΓΟΡΑ!!!!ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΓΡΑΦΕ ΑΡΧΙΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!!!!!! icon_drunk.gif



Δεν χρειάζεται όμως να ανφέρεις και ονόματα ομάδων χωρίς στοιχεία γιατί δημιουργείς εντυπώσεις..δεν ασχολείται κανείς στην ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ με τον Διαγόρα και σε διαβεβαιώ ότι ο ΜΒΑΝDA δεν προέρχεται από την ομάδα μας.
Συγχαρητήρια για την φετινή πορεία και καλή επιτυχία σε όποια ομάδα συνεχίσεις.
aekaras
Χαθήκαμε αλλά τώρα που τελείωσε και επειδή γράφετε όλοι οι κομπλεξικοί με το Διαγόρα ρε ΜΒΑNDA πως σε λένε πικραμένε παιχταρά της ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ' ΕΣΚΑ που πέρυσι μετράγατε 30αρες και σας κάναμε πλακίτσα τι γράφεις.......Τόσο κομπλεξικός και πονεμένος είσαι απο πέρυσι?????????ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΚΟΜΗΡΗ????ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ 2 ΕΥΚΟΛΕΣ ΝΙΚΕΣ????Εμείς πρώτη χρονιά στη Γ΄ΕΣΚΑ στο 3ο πολύ δυνατό όμιλο κλπ, κλπ,....
Αγαπητέ φίλε shooter είσαι οφσάιντ η καλύτερα με ... τεχνική ποινή στον πάγκο για αυτά που αναφέρεις σχετικά με τον mbanda και τη σχέση του με την ΑΕΚ Περιστερίου... Σε διαβεβαινώ απόλυτα ότι δεν ανήκει στην ομάδα μου γιατί έχω τη δυνατότητα να τον γνωρίζω από μεταξύ μας παιχνίδια, είσαι λάθος που συμπεριφέρεσαι έτσι, γνώμη του και σεβαστή για μένα η γνώμη οποιουδήποτε για το δυσκολότερο ή όχι όμιλο του πρωταθλήματος, έτσι το είδε έτσι το έκρινε και τέλος ειλικρινά λυπάμαι για το ότι δεν άλλαξες συμπεριφορά παρά τα μύρια όσα σου "έριχναν" όλοι μέσα στο φόρουμ από πέρσυ.
Κρίμα...
odysseas 1998
shooter καλως ήρθες και πάλι,γιατί χάθηκες?keep walking!
jhantzop

Δώστε τέλος στους χαρακτηρισμούς. Ευχαριστώ.


gk65
Στο www.eska.gr/protathlimata.htm θα βρειτε στην ενοτητα ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Γ ΑΝΔΡΩΝ, ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ Γ ΑΝΔΡΩΝ, ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Γ ΑΝΔΡΩΝ τις ωρες και ημερες των αγωνων που θα γινουν.
MBANDA
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 29 2011, 20:52 ) *
shooter καλως ήρθες και πάλι,γιατί χάθηκες?keep walking!


Είπαμε, Λάζαρος ήτανε, Πάσχα ήτανε, θάμα έγινε icon_wave.gif

Δεν το γράφεις όμως καλά Οδυσσέα 68.gif

To Oritzinal είναι "Keep Wakling" 77.gif

Τώρα ένα αποχαιρετιμό στο #5.
Με την ευκαιρία μετά από το τελευταίο σου post να σου ευχηθώ και : "Keep Drinking" icon_drunk.gif
Για φέτος μόνο εκεί μπορείς να βρείς την ....γιατρυά rolleyes.gif
Εγώ με την ΑΕΚΑΡΑ πήρα και ...κούπα το Σάββατο (σε βάρος του Περιστερίου).
Άρα και ΑΕΚ Και Περιστέρι μάλλον θα είχα κρίσεις συνείδησης και ταυτότητας. Και εγώ δεν είχα.
Είπαμε ΑΕΚ, όχι Περιστερίου, όσο και αν θα σε βόλευε στο παραλήρημά σου.

Λοιπόν κάνε τα μπανάκια σου, ρίχνε και νερό στο κεφάλι, και ....καλά μυαλά για του χρόνου.

Εκτός και αν επειδή σου τα λέω εγώ δεν πλησιάσεις ...θάλασσα φέτος

Τέλος μην ξεχνάς, τα μυαλά όπως και τα αλεξίπτωτα
δουλεύουν ....ανοιχτά !!!!!!!
:
smiley.gif
MBANDA
QUOTE(peter @ Apr 29 2011, 10:55 ) *
Απο Τρίτη 3 Μαιου ξεκινούν τα ματς για τον υπερ-πρωταθλητή,πρώτο ματς Οδυσσέας-Κηφισιά.
Απο ότι μάθαμε μέσα στην βδομάδα θα ξεκινήσουν κ τα μπαράζ των 3ων (για άνοδο),αλλά κ των 5ων (προς τα κάτω).Όποιος ξέρει ώρες κτλ ,ας μας ενημερώσει,μπας κ δούμε κ κανά ματσάκι.

Από τις πληροφορίες σχετικά με την σοβαρότητα που έχει δείξει κάθε ομάδα στην προετοιμασία για τους αγώνες για τον υπερ-πρωταθλητή αλλά και από τις απουσίες λόγω τραυματισμών και Στρατού πιστεύω ότι η σειρά θα είναι :
1. Κηφισιά
2. Ολυμπιάδα
3. Γαλάτσι
MAGI
QUOTE(MBANDA @ May 2 2011, 20:09 ) *
Από τις πληροφορίες σχετικά με την σοβαρότητα που έχει δείξει κάθε ομάδα στην προετοιμασία για τους αγώνες για τον υπερ-πρωταθλητή αλλά και από τις απουσίες λόγω τραυματισμών και Στρατού πιστεύω ότι η σειρά θα είναι :
1. Κηφισιά
2. Ολυμπιάδα
3. Γαλάτσι

Δε ξέρω αν θα είναι αυτή η σειρά.Ακούγεται ότι βασικοί παίχτες της Κηφισιάς είναι δυσαρεστημένοι και θα φύγουν την επόμενη σεζόν.Ίσως ήδη βρίσκονται σε διαδικασία αποχώρησης και να μην παίξουν τόσο καλά.Πάντως σίγουρα θα είναι ωραία ματσάκια.
peter
QUOTE(MAGI @ May 3 2011, 17:08 ) *
Δε ξέρω αν θα είναι αυτή η σειρά.Ακούγεται ότι βασικοί παίχτες της Κηφισιάς είναι δυσαρεστημένοι και θα φύγουν την επόμενη σεζόν.Ίσως ήδη βρίσκονται σε διαδικασία αποχώρησης και να μην παίξουν τόσο καλά.Πάντως σίγουρα θα είναι ωραία ματσάκια.


Δεν ισχύουν αυτά που γράφεις φίλε!!!Δυσαρεστημένοι γιατί?????Άλλα προβλήματα μπορεί να υπάρχουν...προσωπικά!!!!Όσο για το αν ΘΑ παίζαμε ή όχι αποδείχθηκε χτές.
Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ
Η νέα αγωνιστική περίοδος ξεκινά αύριο Πέμπτη 5/5/2011 για τον Πρωτέα.

Με δεκαπέντε χρόνια παρουσίας στις εθνικές κατηγορίες ο Πρωτέας είναι υποχρεωμένος να πρωταγωνιστεί. Γι' αυτό από αύριο Πέμπτη 5/5/2011 στο Μετς αρχίζουν οι δοκιμαστικές προπονήσεις.

Όποιος αθλητής επιθυμεί να προπονηθεί με την ομάδα του Πρωτέα μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας στο jimkiriak@gmail.com

www.proteasabc.org

Μια παρέα, μια ομάδα, μια γειτονιά!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.