Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2010-11 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
St3lios11
QUOTE(aleksis#_8 @ Dec 6 2010, 02:14 ) *
σεβασμο δειχνω σε οσους το αξιζουν οχι σε σας, αν δεν ησουν στον αγωνα μην μιλας καλυτερα γιατι οι συμπεχτες σου ειναι ντροπη για το αθλημα και μιας και εισαι αρχηγος τουσ καλυτερα να τους μαθεις τροπους γιατι εχουμε και δευτερο γυρο.


Λένε......ότι όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά!!!!!! Άρα, να αρπάχτηκαν οι συμπαίκτες μου χωρίς λόγο..........δεν το νομίζω!!!!
Αφού όμως δεν μας δείχνεις σεβασμό, δεν υπάρχει λόγος να συζητώ μαζί σου!!! Και συνεπώς, θα τα πούμε στον 2ο γύρο....όπως λες και συ!!!!!

Καλή συνέχεια!!!!

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2


Καλή εβδομάδα σε όλους!!!!
MBANDA
QUOTE(barbathimios @ Dec 5 2010, 00:19 ) *
λετε πολλα και δεν εχει τελειωσει τιποτα ακομα ασ χαρουν οποιοι θελουν αλλα ο αθηναικος μαθαινει απο τα λαθη του και γινετε πιο δυνατος αν νομιζετε οτι τελειωσαν ολα για την ομαδα του ΒΥΡΩΝΑ ειστε γελασμενοι

Το πόσα θα λέω είναι δική μου δουλειά, και δεν θα πάρω άδεια από σένα, όσο σέβομαι τον κανονισμό και όλους τους φίλους που γράφουν εδω. Και φαουλάκια εγώ δεν έχω 69.gif
Δεν καταφέρθηκα ποτέ κατά παιχτών ή άλλων, μόνο εναντίον ενός Νούμερου που είχε πέρυσι καβαλήσει το καλάμι γιατί οι τελευταίοι στην Δ' ΈΣΚΑ δεν είχαν ...καλό επίπεδο και φέτος στο ενδεχόμενο του υποβιβασμού έχει ...παρκάρει το καλάμι μακρυά από το Forum.
Οσο για τον Αθηναϊκό έγραψα μόνο για τις 2 κουτές ήττες στην αρχή.
Αν σε πήραξε και είσαι στην ομάδα, προσπάθησε παραπάνω.
Εγώ δεν έχω συμφέρον ούτε από τις ήττες ούτε από τις νίκες σας, είμαι απλώς φίλαθλος και αγαπάω το μπασκετάκι.

Ταύτα και ...μένω
maximos
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1(το παιχνιδι θα το παρει το ζεφυρι 100%)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2


shooter#5
QUOTE(MBANDA @ Dec 6 2010, 20:44 ) *
Το πόσα θα λέω είναι δική μου δουλειά, και δεν θα πάρω άδεια από σένα, όσο σέβομαι τον κανονισμό και όλους τους φίλους που γράφουν εδω. Και φαουλάκια εγώ δεν έχω 69.gif
Δεν καταφέρθηκα ποτέ κατά παιχτών ή άλλων, μόνο εναντίον ενός Νούμερου που είχε πέρυσι καβαλήσει το καλάμι γιατί οι τελευταίοι στην Δ' ΈΣΚΑ δεν είχαν ...καλό επίπεδο και φέτος στο ενδεχόμενο του υποβιβασμού έχει ...παρκάρει το καλάμι μακρυά από το Forum.
Οσο για τον Αθηναϊκό έγραψα μόνο για τις 2 κουτές ήττες στην αρχή.
Αν σε πήραξε και είσαι στην ομάδα, προσπάθησε παραπάνω.
Εγώ δεν έχω συμφέρον ούτε από τις ήττες ούτε από τις νίκες σας, είμαι απλώς φίλαθλος και αγαπάω το μπασκετάκι.

Ταύτα και ...μένω


Να λείπουνε οι χαρακτηρισμοί απο ομαδίτσες που πέρυσι είχανε 20άρες και τώρα παλεύουνε στη Δ' ΕΣΚΑ.......Ο φίλαθλος του μπάσκετ δεν ειρωνεύεται άλλες ομάδες και ειδικά ομάδες που του κάνουνε πλάκα!!!!!!
Worm
QUOTE (shooter#5 @ Dec 7 2010, 03:37 ) *
Να λείπουνε οι χαρακτηρισμοί απο ομαδίτσες που πέρυσι είχανε 20άρες και τώρα παλεύουνε στη Δ' ΕΣΚΑ.......Ο φίλαθλος του μπάσκετ δεν ειρωνεύεται άλλες ομάδες και ειδικά ομάδες που του κάνουνε πλάκα!!!!!!


Ναι ναι να λειπουν. Πρεπει ομως και μερικοι αντι να ασχολουνται με αυτα, να κατσουν να φτιαξουν ομαδα γιατι ενω εχουν απο τα καλυτερα ροστερ στη κατηγορια, και το καλοκαιρι ελεγαν δεξια και αριστερα οτι θα κανουν πλακα στη κατηγορια και θα ανεβουν αηττητοι, παιζουν το χειροτερο μπασκετ και εχουν 3-5 ρεκορ. Και σιγουρα δεν φταινε οι παικτες για αυτο. Πλει μεικερ απο Ά Εσκα πρωταγωνιστης, δυαρι τον αδερφο του που ειναι παικταρα, τρια ενα παιδι που επαιζε και επαιζε καλα στη Β΄Εσκα. Εχουν τα πολυβολα και χανουν απο τα νεροπιστολα.

Αυτα για αρχη και καλως σας βρηκα....



peter
Πω,πω,πω.....άναψαν τα αίματα κ έχουμε ακόμα 1+ γύρο μπροστά....


ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ...2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ...2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.... 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ...1


Καλή αγωνιστική...
MBANDA
QUOTE(shooter#5 @ Dec 7 2010, 03:37 ) *
Να λείπουνε οι χαρακτηρισμοί απο ομαδίτσες που πέρυσι είχανε 20άρες και τώρα παλεύουνε στη Δ' ΕΣΚΑ.......Ο φίλαθλος του μπάσκετ δεν ειρωνεύεται άλλες ομάδες και ειδικά ομάδες που του κάνουνε πλάκα!!!!!!


Μου αρέσει που μόλις δεις την λέξη Νούμερο, απαντάς smiley.gif
Πλάκα μπορεί να έκανες περυσι σε οπαδούς ή σε παράγοντες αλλά εγώ δεν ανήκω σε καμμία από τις κατηγορίες αυτές.
Μάλιστα η ομαδούλα που χάρηκα πέρυσι πάει και φέτος πολύ καλά χωρίς να φοβερίζουνε ...άνοδο.
Εσύ όμως από ...καβάλα πέρυσι και μεγάλα λόγια για τις ομάδες που δεν ήταν του ...επιπέδου σου, βρέθηκες να ...χαλάς εσύ το επίπεδο της Γ ΕΣΚΑ φέτος, τουλάχιστον μέχρι στιγμής.
Και αν με τέτοιες μεταγραφές που γράφει ο φίλος παραπάνω, με την Διοίκηση και την οργάνωση που εσύ από πέρυσι μας ...τσαμπουνάς, δεν μπορείτε να κοντράρετε ομάδες με φοιτητές και χομπίστες, που κάνουν 1-2 προπονήσεις τη βδομάδα και πολλοί από αυτούς σε ανοιχτό (τα νεροπίστολα που λέει ο Worm), κάτι δεν πάει καλά. Μήπως το πρόβλημα είσαι εσύ ? rolleyes.gif
Καλή συνέχεια στην ομάδα καθώς δεν έχω τίποτε με τους παίχτες, μερικούς από τους οποίους ξέρω και εκτιμώ και δεν τους αξίζει η θέση που έχουν.

Ταύτα και ...μένω
KONDILOS
Καλά θα κάνει ο καθένας μας να κοιτάει την ομάδα του,να χαίρεται το μπασκετάκι και να αφήνουμε τους χαρακτηρισμούς τύπου<νούμερο> που δεν βοηθάνε πουθενά παρά μόνο ρίχνουν το επίπεδο του φόρουμ.Τώρα αν κάποιοι αντιπαθούν ή εχουν πρόβλημα αυτά μάλλον είναι απωθημένα που δυστυχώς υπάρχουν και στον ερασιτεχνικό αθλητισμό.Ας μιλάμε για μπάσκετ και αγωνιστικά θέματα και ας μην ξεκινάνε οι προκλήσεις από κάποιους.Καλή συνέχεια!!!!!
Worm
QUOTE (KONDILOS @ Dec 7 2010, 13:51 ) *
Καλά θα κάνει ο καθένας μας να κοιτάει την ομάδα του,να χαίρεται το μπασκετάκι και να αφήνουμε τους χαρακτηρισμούς τύπου<νούμερο> που δεν βοηθάνε πουθενά παρά μόνο ρίχνουν το επίπεδο του φόρουμ.Τώρα αν κάποιοι αντιπαθούν ή εχουν πρόβλημα αυτά μάλλον είναι απωθημένα που δυστυχώς υπάρχουν και στον ερασιτεχνικό αθλητισμό.Ας μιλάμε για μπάσκετ και αγωνιστικά θέματα και ας μην ξεκινάνε οι προκλήσεις από κάποιους.Καλή συνέχεια!!!!!


Για μπασκετ μιλαμε αν ειδες. Οταν λες απωθημενα τι εννοεις, εχεις αποδειξεις για κατι ή απλα, μπουρδολογιες?

Ειναι απωθημενο οτι το καλοκαιρι καποιοι στον Διαγορα μιλαγανε για αηττητη ανοδο στην Β ? Ειναι απωθημενο οτι ο Διαμαντης εχει καριερα τοσα χρονια στην Α Εσκα με πρωταγωνιστικο ρολο και με ανοδους? Ειναι απωθημενο οτι ο αδερφος του ειναι αν οχι το καλυτερο, ενα απο τα καλυτερα γκαρντ της κατηγοριας με χρονια καριερας και αυτος σε ομαδες Εσκα και Εσκανα? Ειναι απωθημενο οτι το 3αρι του Διαγορα (μου διαφευγει το ονομα του) στην Αμιλλα Περιστεριου επαιζε παρα πολυ καλα και μαλιστα σε παραπανω κατηγορια? Ειναι απωθημενο οτι πληρωνονται αυτοι οι παικτες για να παιζουν, και μαλιστα καλα, ενω στις υπολοιπες ομαδες δεν τους παιρνουν ουτε παπουτσια?
Αποτελεσμα? 3 - 5 απο τους απληρωτους, για να θυμηθουμε και καποιον προεδρο μεγαλης ομαδας.

Οριστε μπασκετικες ερωτησεις. Κατι επ αυτου εχεις να πεις?
KONDILOS
Φίλε Worm επειδή δεν έχω σκοπό το φόρουμ να γίνει βήμα για θέματα της ομάδας μου,πες μας πρώτον απο ποια ομάδα προέρχεσαι και δεύτερον οι ερωτήσεις σου δεν αφορούν το μπάσκετ αλλα τον Διαγόρα.Δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοιο μένος για τον Διαγόρα,πραγματικά κρίμα γιατί η ομάδα απαρτίζεται από άτομα με οικογένειες,φοιτητές,μεροκαματιάρηδες και δεν αξίζει να κάνεις τέτοια επίθεση!!!!
lamar
Ειρηνη ημιν μαγκες.
xarisgia
QUOTE (peter @ Dec 7 2010, 11:58 ) *
Πω,πω,πω.....άναψαν τα αίματα κ έχουμε ακόμα 1+ γύρο μπροστά....


ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ...2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ...2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.... 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ...1


Καλή αγωνιστική...

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ...1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ...2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.... 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ...2
maximos
QUOTE (xarisgia @ Dec 8 2010, 17:32 ) *
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ...1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ...2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.... 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ...2

το ζεφυρι θα κερδισει να το θυμιθειτε αυτο...
Legionnaire
Τι έγινε ρε παιδιά...λίγες μέρες έλειψα και εδώ γίνεται χαμός...

Πάμε στα καθέκαστα,

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ...2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ...2 (βέβαια πολύ σίγουρος μου μοιάζει ο maximos...τι λένε οι μπούκ στην Ινδία?)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.... 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ...1

jhantzop

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1


provat
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ..........................................2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ................................... 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ............... 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ....................1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ............... 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ...................1
nefobasketball
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76 - 63
loufer
ΑΘΗΝΑΊΚΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ: 50-59 (20-31)
peter
Σε ένα παλιό μου post (πριν κανά μήνα) είχα γράψει ότι αν συνεχίσουμε να κοιτάμε τη βαθμολογία ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ θα έχουμε σίγουρα πρόβλημα!!!! icon_wave.gif

ΑΡΙΩΝ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ..1 στη παράταση (δεν θυμάμαι σκόρ,αλλά χαμηλά!!)

Σήμερα κάναμε ότι μπορούσαμε ..για να χάσουμε...όλοι μας!!

Συγχαρητήρια στα παιδία του Αρίωνα που η σημερινή τους εικόνα δεν ήταν για ομάδα που παλεύει να σωθεί...
Συνεχίζουμε... και ελπίζω τουλάχιστον να συνέλθουμε μέχρι την Παρασκευή.
Pau Gasol
QUOTE(jhantzop @ Dec 10 2010, 13:26 ) *
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1


Είσαι ο μόνος που το βρήκε... Οι υπόλοιποι κουβά...
Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ - Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (στην παράταση)
Με ομαδική άμυνα ο Αρίων κατάφερε να κρατήσει την καλύτερη επίθεση του ομίλου στους 52 πόντους και να στείλει το ματς με τρίποντο στην εκπνοή στην παράταση...Η ομάδα της Κηφισιάς με εξαίρεση το πρώτο δεκάλεπτο δεν κατάφερε να ξεφύγει στο σκορ με την διαφορά να κυμαίνεται στους 4-9 πόντους. Στην παράταση το ματς έγινε τυπική διαδικασία αφού η ομάδα του Αρίων μπήκε μπροστά από την αρχή και κράτησε την πρωτοπορία του σκορ μέχρι το τέλος του αγώνα...
(Δυστυχώς δεν θυμάμαι ακριβώς το τελικό σκορ)

QUOTE(peter @ Dec 10 2010, 22:42 ) *
Σε ένα παλιό μου post (πριν κανά μήνα) είχα γράψει ότι αν συνεχίσουμε να κοιτάμε τη βαθμολογία ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ θα έχουμε σίγουρα πρόβλημα!!!! icon_wave.gif

ΑΡΙΩΝ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ..1 στη παράταση (δεν θυμάμαι σκόρ,αλλά χαμηλά!!)

Σήμερα κάναμε ότι μπορούσαμε ..για να χάσουμε...όλοι μας!!

Συγχαρητήρια στα παιδία του Αρίωνα που η σημερινή τους εικόνα δεν ήταν για ομάδα που παλεύει να σωθεί...
Συνεχίζουμε... και ελπίζω τουλάχιστον να συνέλθουμε μέχρι την Παρασκευή.


Ευχαριστούμε για τα συγχαρητήρια.....
Όσο για την εικόνα μας ένα θα σου πω..... Είναι το πρώτο ματς που παίξαμε για τους συμπαίχτες μας και την ομάδα...
Και αυτό δεν μπορούσε παρά μόνο να ωφελήσει....
Καλή συνέχεια και στην ομάδα σου....
Pau Gasol
Γ.Σ Αρίων-Γ.Σ Κηφισιάς 64-59 (παράταση)
ts_10
Ροδοπολη - Παλληνη 2 (+5 νομιζω)
shooter#5
QUOTE(maximos @ Dec 8 2010, 23:29 ) *
το ζεφυρι θα κερδισει να το θυμιθειτε αυτο...


ΖΕΦΥΡΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 47 -59..........ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑΜΕ......ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!!

Από ορθογραφία σκίζεις και στις προβλέψεις σου πάλι μέσα έπεσες!!!!!!!!!ΜΑΞΙΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!Εμείς γυρνάνε οι τραυματίες και η ομάδα ανεβαίνει και βγάλτε όλα τα κόμπλεξ εναντίον μας!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..
KONDILOS
Καλημέρα σε όλους τους χρήστες και καλό σαββατοκύριακο(ο καιρός είναι για καφεδάκι και κοψιδάκια στο τζάκι ).Όσο αφορά την ομάδα μου τον Διαγόρα χθές περάσαμε νικηφόρα από το Ζεφύρι και η ομάδα με τον ερχομό και των τραυματιών πιστεύω ότι ξαναβρίσκει τα πατήματά της.Συνεχίζουμε με δουλειά,και τα αποτελέσματα των αγώνων του ομίλου πιστοποιούν την αποψή μου από την αρχή ότι αυτός ο όμιλος είναι ο πιο δύσκολος,αμφίρροπος με ανατροπές και έντονο ανταγωνισμό.GOOD WEEKEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Legionnaire
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (+8)

Μετά το σοκ της προηγούμενης βδομάδας επανήλθαμε δριμύτεροι.
Η καλή άμυνα και τα λιγότερα λάθη μας έδωσαν τη δυνατότητα να είμαστε μπροστά σε όλο το ματς και στο τέλος να κερδίσουμε.

Όπως φαίνεται αρχίζουν να ανεβαίνουν σιγά σιγά και οι ομάδες που είχαν ξεκινήσει πολύ άσχημα και αυτό είναι καλό για την ποιότητα του πρωταθλήματος, είναι καλό να σκάνε "εκπλήξεις" που και πού...(αρκεί να τυχαίνουν στους άλλους smiley.gif )


υγ: Σήμερα νωρίς το πρωί εθεάθησαν παίκτες της ομάδος έξω από γνωστό κέντρο στην Ιερά Οδό κρατώντας 2 μαύρα Τζόνι...Πρόεδρε πάρε την κατάσταση στα χέρια σου γιατί ο κανονισμός έχει πάει περίπατο.... Επιφυλάσσομαι μήπως δουλεύουν τα παιδιά ως μαστόρια, πήγαν για καμιά σιδηροκατασκευή...και ήπιαν κάτι για να ζεσταθούν.. icon_drunk.gif
MBANDA
QUOTE(Legionnaire @ Dec 11 2010, 11:51 ) *
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (+8)

Μετά το σοκ της προηγούμενης βδομάδας επανήλθαμε δριμύτεροι.
Η καλή άμυνα και τα λιγότερα λάθη μας έδωσαν τη δυνατότητα να είμαστε μπροστά σε όλο το ματς και στο τέλος να κερδίσουμε.

Όπως φαίνεται αρχίζουν να ανεβαίνουν σιγά σιγά και οι ομάδες που είχαν ξεκινήσει πολύ άσχημα και αυτό είναι καλό για την ποιότητα του πρωταθλήματος, είναι καλό να σκάνε "εκπλήξεις" που και πού...(αρκεί να τυχαίνουν στους άλλους smiley.gif )


υγ: Σήμερα νωρίς το πρωί εθεάθησαν παίκτες της ομάδος έξω από γνωστό κέντρο στην Ιερά Οδό κρατώντας 2 μαύρα Τζόνι...Πρόεδρε πάρε την κατάσταση στα χέρια σου γιατί ο κανονισμός έχει πάει περίπατο.... Επιφυλάσσομαι μήπως δουλεύουν τα παιδιά ως μαστόρια, πήγαν για καμιά σιδηροκατασκευή...και ήπιαν κάτι για να ζεσταθούν.. icon_drunk.gif

Μπράβο στον Θέμη.
Τα παιδιά δεν είναι μαστόρια (εκεί!!!, αλλά αλλού rolleyes.gif ) έχουν αναλάβει απλώς την ...καθαριότητα του μαγαζιού
ίσα που ξάπλωσαν 2-3 ώρες το βράδυ και μετά είχαν να ...καθαρίσουν icon_drunk.gif
Alani13
QUOTE (Pau Gasol @ Dec 11 2010, 00:03 ) *
Γ.Σ Αρίων-Γ.Σ Κηφισιάς 64-59 (παράταση)



Κανεις δεν το περιμενε αλλα η ομαδα εχει ψυχαρα!!Παντος η ομαδα της Κηφισιας δεν αξιζει να ειναι πρωτη για κανενα λογο....Ασε που η διαιτησια σφυραγε 30-70... smiley.gif
sup_eng15
QUOTE (ts_10 @ Dec 11 2010, 01:42 ) *
Ροδοπολη - Παλληνη 2 (+5 νομιζω)


Παιδιά, ούτε ένας στα προγνωστικά του δεν μας πέτυχε...Μήπως να αρχισουμε να αναθεωρούμε τις απόψεις μας σιγά σιγά... 69.gif Όχι για κανένα άλλο λόγο...Απλα να γλιτώνετε...τον κουβά smiley.gif

Πέρα από την πλάκα, αποδείξαμε ότι η νίκη μας την προηγούμενη εβδομάδα με το Θεμιστοκλή δεν ήταν τυχαία...Και αυτό θα βοηθήσει τα...Λυκειάκια της ομάδος (5 στο σύνολο), που γεμίζουν με αυτοπεποίθηση και το βγάζουν και στο παρκέ!

Άντε...και ο Άι Νικόλας, ΟΡΤΣΑ στα πανιά μας...

Υ.Γ. ΣΚΟΡ: 67-72 (Πάλι 72 επίθεση-Η μηχανή ρολλάρει...!)
BILLTSEK
QUOTE(Alani13 @ Dec 11 2010, 15:04 ) *
Κανεις δεν το περιμενε αλλα η ομαδα εχει ψυχαρα!!Παντος η ομαδα της Κηφισιας δεν αξιζει να ειναι πρωτη για κανενα λογο....Ασε που η διαιτησια σφυραγε 30-70... smiley.gif

θα σου προτεινα να χαρεις την νικη της ομαδας σου κ συνχαρητηρια!!αλλα σταματηστε να βλεπετε φαντασματα με τους διαιτητες..ανικανοτητα μπορει να υπαρχει αλλα οχι διαπλοκη στην γ εσκα..ημαρτον πια!!κ πιστεψε την ξερω καλα την κατηγορια αφου εχω αγωνιστει πανω απο 10 σεζον..οσο αν αξιζει η κηφησια να ειναι πρωτη μιλαει η βαθμολογια κ οι νικες.. blove.gif
ibby
QUOTE(Alani13 @ Dec 11 2010, 15:04 ) *
Κανεις δεν το περιμενε αλλα η ομαδα εχει ψυχαρα!!Παντος η ομαδα της Κηφισιας δεν αξιζει να ειναι πρωτη για κανενα λογο....Ασε που η διαιτησια σφυραγε 30-70... smiley.gif

επειδη ειδες μονο ενα ματς δεν σημαινει κατι.ολοι κανουν γκελες..το αν αξιζει η οχι αστο να το δουμε στο τελος κ επειδη εχω δει πολλα ματς της κηφισιας πιστεψε με ειναι απο της καλυτερες της κατηγοριας...οσο για τους διαιτητες μπορει να εχεις δικιο,αλλα παιζεις γ'εσκα τι περιμενεις????????παντου τα ιδια παραπονα εχουν δεν εισαι ο μονος..... rolleyes.gif
peter
QUOTE(Alani13 @ Dec 11 2010, 17:04 ) *
Κανεις δεν το περιμενε αλλα η ομαδα εχει ψυχαρα!!Παντος η ομαδα της Κηφισιας δεν αξιζει να ειναι πρωτη για κανενα λογο....Ασε που η διαιτησια σφυραγε 30-70... smiley.gif


H χθεσινή εικόνα μας,του δίνει το δικαίωμα να το λέει....ευτυχώς όμως παίζουμε ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και όχι νοκ αουτ ματς.....άρα ούτε εμείς γίναμε κωλο-ομάδα με μια ήττα....ούτε ο Αρίων σώθηκε με μία νίκη!!!!
Όσο για τη διαιτησία και το 30-70 που λες,είναι αστείο πραγματικά...μια ζωή τα ίδια........
maximos
QUOTE (shooter#5 @ Dec 11 2010, 02:26 ) *
ΖΕΦΥΡΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 47 -59..........ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑΜΕ......ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!!

Από ορθογραφία σκίζεις και στις προβλέψεις σου πάλι μέσα έπεσες!!!!!!!!!ΜΑΞΙΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!Εμείς γυρνάνε οι τραυματίες και η ομάδα ανεβαίνει και βγάλτε όλα τα κόμπλεξ εναντίον μας!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..

γιατι ποτε ΞΑΝΑ εκανα προβλεψεις??σε πειραξε τοσο πολυ το οτι ειπα οτι θα κερδισει το ζεφυρι,δεν το καταλαβαινω το υφακι σου...
Jabar
QUOTE(shooter#5 @ Dec 11 2010, 02:26 ) *
ΖΕΦΥΡΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 47 -59..........ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑΜΕ......ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!!

Από ορθογραφία σκίζεις και στις προβλέψεις σου πάλι μέσα έπεσες!!!!!!!!!ΜΑΞΙΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!Εμείς γυρνάνε οι τραυματίες και η ομάδα ανεβαίνει και βγάλτε όλα τα κόμπλεξ εναντίον μας!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..

Ποστ με ύφος παράδειγμα προς αποφυγή.+1 φάουλ ,3 ημέρες χωρίς δικαίωμα να γράφει ο χρήστης.Δεν χρειάζεστε αστυνόμευση ,αλλά και δεν μπορούμε να μην είμαστε ευγενείς με τους άλλους που αγαπάνε το μπάσκετ.
Pau Gasol
QUOTE(peter @ Dec 11 2010, 16:33 ) *
H χθεσινή εικόνα μας,του δίνει το δικαίωμα να το λέει....ευτυχώς όμως παίζουμε ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και όχι νοκ αουτ ματς.....άρα ούτε εμείς γίναμε κωλο-ομάδα με μια ήττα....ούτε ο Αρίων σώθηκε με μία νίκη!!!!
Όσο για τη διαιτησία και το 30-70 που λες,είναι αστείο πραγματικά...μια ζωή τα ίδια........



Η αλήθεια είναι ότι όταν βλεπεις τον πίνακα και τα φάουλ στο ημίχρονο ειναι 17-7 έχεις ένα λόγο να μιλήσεις. Αλλά πραγματικά δεν πρέπει να μένεις σε αυτό. Οι διαιτητές σε αυτές τις κατηγορίες επηρρεάζονται εύκολα από την κατάταξη των ομάδων. Μην ξεχνάτε ότι έπαιζε ο πρώτος με τον προτελευταίο. Γι'αυτό ηρεμία παιδιά.
Στο ημίχρονο έκανε παράπονα και ο προπονητής της Κηφισιάς στους διαιτητές. Και στο τέλος ένας παίχτης είπε στους διαιτητές ότι αυτοί μας το έδωσαν.
Πάντα όλοι θα έχουν παράπονα από τους διαιτητές. Εδώ γίνεται στην Α1 δεν θα γινόταν στο Γ τοπικό????
Ήταν μια δίκαιη νίκη η οποία πέρασε....
Ο Αρίων έχει πολύ δρόμο ακόμη αν θέλει να μείνει στην κατηγορία και μία νίκη απλά του έδωσε 2 βαθμούς. Το ότι κέρδισες τον πρώτο δεν έχει καμία σημασία!!!!
Καλή τύχη και στις δυο ομάδες....
jhantzop
9η αγωνιστική - Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου 2010
Γ3-09 19:45 ΜΕΤΣ Α' ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64-59
Γ3-09 20:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 50-59
Γ3-09 21:00 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 47-59
Γ3-09 21:30 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 67-72
Γ3-09 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76-63
Γ3-09 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 62-54

Βαθμολογία (σε 9 αγώνες)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17 (8-1)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 17 (8-1)

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 16 (7-2)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14 (5-4)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 14 (5-4)
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 14 (5-4)
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14 (5-4)
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 13 (4-5)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 11 (2-7)
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 11 (2-7)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ 11 (2-7)
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 10 (1-8)


10η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου 2010
Γ3-10 20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
Γ3-10 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.
Γ3-10 21:00 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
Γ3-10 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Γ3-10 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
Γ3-10 21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
Legionnaire
Τι έγινε ρε παιδιά τσαντιστήκατε επειδή ο admin έδωσε ένα δυο φαουλάκια, έτσι για το καλό? smiley.gif

Μοναξιά στο τραπέζι λοιπόν αλλά τι να κάνουμε...

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2
Pau Gasol
QUOTE(jhantzop @ Dec 16 2010, 08:17 ) *
10η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου 2010
Γ3-10 20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
Γ3-10 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.
Γ3-10 21:00 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
Γ3-10 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Γ3-10 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
Γ3-10 21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ


Ούτε μια προβλεψη?????
Τιποτα????? Κάποιοι απ'οτι φαίνεται πήγαν ήδη διακοπες για τα Χριστούγεννα....
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
jhantzop

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1


peter

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 (πολλά προβλήματα εμείς,αλλά μετά τον Αρίωνα καιγόμαστε...)
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

Καλή αγωνιστική......
xarisgia
QUOTE (jhantzop @ Dec 17 2010, 13:00 ) *
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
provat
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
ibby
QUOTE(provat @ Dec 17 2010, 16:53 ) *
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2
maximos
ΖΕΦΥΡΙ-Ροδοπολη 1
peter
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ...87-70

Με πολύ καλή εμφάνιση.....πήραμε κεφάλι στο σκορ απτο 1ο 10λεπτο (+14) και δεν κινδυνεύσαμε σε κανένα σημείο.

καλές γιορτές...

KONDILOS
Καλημέρα σε όλους τους χρήστες!!!Χθες ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ 68-51.Μπράβο στα παιδιά για την εμφάνιση τους , την διάθεση που δείξανε και την σοβαρότητα με την οποία αντιμετώπισαν το παιχνίδι.Καλές γιορτές σε όλους και καλά χριστούγεννα!!!
alexas10
QUOTE(peter @ Dec 18 2010, 01:06 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ...87-70

Με πολύ καλή εμφάνιση.....πήραμε κεφάλι στο σκορ απτο 1ο 10λεπτο (+14) και δεν κινδυνεύσαμε σε κανένα σημείο.

καλές γιορτές...

καλες γιορτες απο το καλυτερο ασσο της κατηγοριας....μακραν..
caterpillar
ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ: 51-53? (ημ 23-27)
larry33
QUOTE(alexas10 @ Dec 18 2010, 12:38 ) *
καλες γιορτες απο το καλυτερο ασσο της κατηγοριας....μακραν..


Tου χρόνου θα έχω τους 2 καλύτερους άσσους να παίζουν για την ομάδα μου...ο ένας με λεφτά!
MBANDA
QUOTE(larry33 @ Dec 19 2010, 00:41 ) *
Tου χρόνου θα έχω τους 2 καλύτερους άσσους να παίζουν για την ομάδα μου...ο ένας με λεφτά!

Αν ανέβεις και συ μπορεί.
Γιατί ο ένας που ξέρω πάει την ομάδα τραίνο για την Β' και κομματάκι δύσκολο να γυρίσει στα ...παληά rolleyes.gif icon_drunk.gif
St3lios11
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1....... (83 - 63 Εάν θυμάμαι καλά)

Πρόλαβα και είδα μόλις τα τελευταία 27' (κατευθείαν από το αεροδρόμιο)!!!!!!
Δεν έχω άποψη για το παιχνίδι!!!!
Το μόνο που ξέρω είναι ότι η ομάδα μας έτρεξε πολύ και έβγαλε αρκετούς αιφνιδιασμούς!!!!

Καλές γιορτές σε όλους.....με υγεία!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.