Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2010-11 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Legionnaire

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1

peter

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ...1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ...1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ ...1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ....1

Καλή αγωνιστική....
Pau Gasol
Αγιος Νικόλαος - Αριων
Το παιχνίδι σταμάτησε μετά το τέλος του 1ου δεκαλέπτου με το σκορ στο 11-17, όταν λόγω διακοπής ρεύματος έσβησαν τα φώτα και όταν ξανα άναψαν το γήπεδο γλίστραγε υπερβολικά απο το νερό που έμπαινε από την οροφή.
Pau Gasol
16η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου 2011
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΣ ΑΡΙΩΝ Διακοπή λόγω βροχής στην 1η περ. και ενώ το σκορ ήταν 11-17
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ[/b] 89-71
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 62-49
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70-84
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Αναβολή
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 59-72



Βαθμολογία (σε 16 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 30 (14-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 29 (13-3)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 27 (11-5)
- 04. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26 (10-6)
05. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 25 (9-7)
06. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 25 (9-7)
07.*ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 24 (9-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 21 (5-11)
- 09.*ΓΣ ΑΡΙΩΝ 20 (5-10)
- 10.*ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 19 (4-11)
11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 18 (2-14)

12.*ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 18 (3-12)

(Οι ομάδες με * έχουν μία αγωνιστική λιγότερη)

Επόμενη αγωνιστική....

17η αγωνιστική - Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου 2011
19:45 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21:00 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21:30 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.
20:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
St3lios11
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 89-71

Ανοιχτό παιχνίδι, χωρίς σκληρές άμυνες!!!
bsktmn
Δείτε αυτό το βιντεακι και ΨΥΧΡΑΙΜΑ πείτε την γνώμη σας. Το πέσιμο είναι πολύ άσχημο , το πηγούνι τρώει όλο το χτύπημα. Αξίζει να τρελαινόμαστε ερασιτέχνες αθλητές? Εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν ήταν εσκεμμένο. Αν και ο παίκτης που κάνει το φάουλ ούτε καν γύρισε να δει τι έγινε. Από ότι έμαθα χρειάστηκε πολλά ράμματα ο παίκτης του Νικηφόρου , νο 9.
http://www.youtube.com/watch?v=TUub0S0Lp9Y
peter
QUOTE(bsktmn @ Feb 19 2011, 16:20 ) *
Δείτε αυτό το βιντεακι και ΨΥΧΡΑΙΜΑ πείτε την γνώμη σας. Το πέσιμο είναι πολύ άσχημο , το πηγούνι τρώει όλο το χτύπημα. Αξίζει να τρελαινόμαστε ερασιτέχνες αθλητές? Εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν ήταν εσκεμμένο. Αν και ο παίκτης που κάνει το φάουλ ούτε καν γύρισε να δει τι έγινε. Από ότι έμαθα χρειάστηκε πολλά ράμματα ο παίκτης του Νικηφόρου , νο 9.
http://www.youtube.com/watch?v=TUub0S0Lp9Y



Περαστικά στον παίκτη του Νικηφόρου...δεν μου φάνηκε για εσκεμμένο χτύπημα...άλλωστε δεν νομίζω οτι ο Θέμις έχει κάποιο τόσο "καλόπαιδο".....

Όσο για το δικό μας ματς...
Εύκολη νίκη στο Μαρούσι (ουσιαστικά το ματς τελείωσε στο 1ο 10λεπτο..+18 αν δεν κάνω λάθος) και παρά τις απουσίες( icon_wave.gif ..Τσιάπα ακόμα περιμένουμε) δείξαμε σοβαρότητα δεν υποτιμήσαμε και έτσι όλα καλά...
ts_10
QUOTE(bsktmn @ Feb 19 2011, 15:20 ) *
Δείτε αυτό το βιντεακι και ΨΥΧΡΑΙΜΑ πείτε την γνώμη σας. Το πέσιμο είναι πολύ άσχημο , το πηγούνι τρώει όλο το χτύπημα. Αξίζει να τρελαινόμαστε ερασιτέχνες αθλητές? Εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν ήταν εσκεμμένο. Αν και ο παίκτης που κάνει το φάουλ ούτε καν γύρισε να δει τι έγινε. Από ότι έμαθα χρειάστηκε πολλά ράμματα ο παίκτης του Νικηφόρου , νο 9.
http://www.youtube.com/watch?v=TUub0S0Lp9Y


Νομιζω το #9 πηγε για να κοψει και οχι για να χτυπησει...αλλα ειναι σιγουρα αντιαθλητικο που δεν ειδα να το δινει ο διαιτητης και σιγουρα απαραδεκτη αντιδραση του παιχτη που ουτε καν γυρισε να δει τι εκανε μετα απο τετοιο φαουλ...
assistant
QUOTE(ts_10 @ Feb 19 2011, 18:00 ) *
Νομιζω το #9 πηγε για να κοψει και οχι για να χτυπησει...αλλα ειναι σιγουρα αντιαθλητικο που δεν ειδα να το δινει ο διαιτητης και σιγουρα απαραδεκτη αντιδραση του παιχτη που ουτε καν γυρισε να δει τι εκανε μετα απο τετοιο φαουλ...

Συμφωνω απολυτα.Πολυ αγαρμπο φαουλ,σιγουρα στα ορια του βιαιου και αντιαθλητικου αλλα πιθανοτατα εκ του αποτελεσματος κι οχι εκ προθεσεως.
bsktmn
QUOTE(ts_10 @ Feb 19 2011, 18:00 ) *
Νομιζω το #9 πηγε για να κοψει και οχι για να χτυπησει...αλλα ειναι σιγουρα αντιαθλητικο που δεν ειδα να το δινει ο διαιτητης και σιγουρα απαραδεκτη αντιδραση του παιχτη που ουτε καν γυρισε να δει τι εκανε μετα απο τετοιο φαουλ...



Καλα ο Σπυροπουλος ειναι διαιτητης τι περιμενες!
Legionnaire
QUOTE(bsktmn @ Feb 19 2011, 15:20 ) *
Δείτε αυτό το βιντεακι και ΨΥΧΡΑΙΜΑ πείτε την γνώμη σας. Το πέσιμο είναι πολύ άσχημο , το πηγούνι τρώει όλο το χτύπημα. Αξίζει να τρελαινόμαστε ερασιτέχνες αθλητές? Εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν ήταν εσκεμμένο. Αν και ο παίκτης που κάνει το φάουλ ούτε καν γύρισε να δει τι έγινε. Από ότι έμαθα χρειάστηκε πολλά ράμματα ο παίκτης του Νικηφόρου , νο 9.
http://www.youtube.com/watch?v=TUub0S0Lp9Y



Η απειρία σε συνδυασμό με την κακή ψυχολογία του νεαρού συμπαίκτη μας έφερε αυτό το άγαρμπο μαρκάρισμα στον παίκτη του Νικηφόρου στο τέλος του μάτς, η αντίδραση του δε μετά το χτύπημα είναι μάλλον αμήχανη αφού δε νομίζω ότι έχει αντιληφθεί τον τραυματισμό.

Περαστικά στον Γιάννη.
nefobasketball
QUOTE (Legionnaire @ Feb 20 2011, 18:43 ) *
Η απειρία σε συνδυασμό με την κακή ψυχολογία του νεαρού συμπαίκτη μας έφερε αυτό το άγαρμπο μαρκάρισμα στον παίκτη του Νικηφόρου στο τέλος του μάτς, η αντίδραση του δε μετά το χτύπημα είναι μάλλον αμήχανη αφού δε νομίζω ότι έχει αντιληφθεί τον τραυματισμό.

Περαστικά στον Γιάννη.


Συμφωνώ , έχω την εντύπωση ότι από απειρία και υπερβάλλοντα ζήλο. Ήταν κ η εξέλιξη της φάσης , κλέψιμο στο κέντρο κλπ , που ίσως τον έκαναν να υπερβάλλει. Γενικά δεν νομίζω ότι έγινε κάτι μεμπτό σε όλο τον αγώνα που θα «δικαιολογούσε» αυτή την αντίδραση . Άλλωστε οι περισσότεροι παίκτες είναι γείτονες !
Ο φίλος που έβαλε το βίντεο νομίζω ρητορικό ερώτημα έθεσε , ψυχολογία ερασιτέχνη αθλητή , και όχι απόδοσης ευθυνών.
Όσο για τον τύπο που γράφει σχόλιο στο youtube δεν λαμβάνεται υποψιν γτ μάλλον αδυνατεί να επικοινωνήσει με τον εγκέφαλο του.
St3lios11
QUOTE(bsktmn @ Feb 19 2011, 15:20 ) *
Δείτε αυτό το βιντεακι και ΨΥΧΡΑΙΜΑ πείτε την γνώμη σας. Το πέσιμο είναι πολύ άσχημο , το πηγούνι τρώει όλο το χτύπημα. Αξίζει να τρελαινόμαστε ερασιτέχνες αθλητές? Εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν ήταν εσκεμμένο. Αν και ο παίκτης που κάνει το φάουλ ούτε καν γύρισε να δει τι έγινε. Από ότι έμαθα χρειάστηκε πολλά ράμματα ο παίκτης του Νικηφόρου , νο 9.
http://www.youtube.com/watch?v=TUub0S0Lp9Y


Περαστικά στον παίχτη του Νικηφόρου!! Πριν 2 αγωντιστικές είχα κάνει και γω ράμματα (μέτωπο).....Όσον αφορά το εάν "αξίζει να τρελαινόμαστε ερασιτέχνες παίχτες;".... Σου λέω, πως αυτό έχει να κάνει με την αγάπη που έχουμε για το άθλημα μας και το πάθος μας!!!!

Προγνωστικά για αυτήν την αγωντιστική

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
peter
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ..2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ...2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ...1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. ...1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ...1

Καλή αγωνιστική
Pau Gasol
Άνετη νίκη για τον Αρίων επί του ΟΦΗ. Οι δύο ομάδες ήταν κοντά στο πρώτο ημίχρονο αλλά στο δεύτερο η διαφορά μεγάλωσε.. Το παιχνίδι τελείωσε με νικητή τον Αρίων με 17 πόντους, αν θυμάμαι καλά....
Pau Gasol
Άνετη νίκη για τον Αρίων επί του ΟΦΗ. Οι δύο ομάδες ήταν κοντά στο πρώτο ημίχρονο αλλά στο δεύτερο η διαφορά μεγάλωσε.. Το παιχνίδι τελείωσε με νικητή τον Αρίων με 17 πόντους, αν θυμάμαι καλά....
peter
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΓΣΚ...2
Pau Gasol
17η αγωνιστική - Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 79-64
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 61-66
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-50
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55-71
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 55-30
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 75-71



Βαθμολογία (σε 17 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 32 (15-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 31 (14-3)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 29 (12-5)
04. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 27 (10-7)
05. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27 (10-7)
06. *ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 26 (10-6)
07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 26 (9-8)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22 (5-12)
- 09. *ΓΣ ΑΡΙΩΝ 22 (6-10)
- 10. *ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 20 (4-12)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 19 (2-15)
- 12. *ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 19 (3-13)


(Οι ομάδες με * έχουν μία αγωνιστική λιγότερη)

Επόμενη αγωνιστική....

18η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2011
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ.. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
loufer
Καλησπέρα.
Το τελευταίο διάστημα έχουν γραφτεί εκατοντάδες αράδες για τη διαιτησία στα παρκέ από τη Γ' Εθνική έως και τη Γ΄Έσκα. Το 100% αυτών των ποσταρισμάτων είναι βέβαια αρνητικό. Δε θέλω να δώσω περισσότερο έμφαση στις αρνητικές, κακές και εντελταμένες διατησίες οι οποίες έχουν πολλαπλασιαστεί φέτος. Εξάλλου και εγώ φέτος πόσταρα αρνητικά για διαιτησία σε παιχνίδι της ομάδας μου το οποίο όμως είχαμε κερδίσει με 20 πόντους. Όσο και να αναφερόμαστε στα κακώς κείμενα των διαιτητών δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα, το πιστεύω ακράδαντα.
Λέω να κάνω μια νέα αρχή και να εκθειάσω τη διαιτησία στο χθεσινό μας παιχνίδι με το Ζεφύρι, του διαιτητικού διδύμου Αντωνάκη - Τσολάκου. Ειδικά ο πρώτος μας έχει ξανασφυρίξει φέτος, τόσα χρόνια που παίζω μπάσκετ και με έχουν σφυρίξει και μερικοί διαιτητές Α1, είναι λίγες οι φορές που έχω δει τόσο σωστή διαιτησία όχι μόνο απο πλευράς σφυριγμάτων αλλά και από πλευράς αντιμετώπισης και συμπεριφοράς απέναντι στους αθλητές. Χωρίς έπαρση και με τη διάθεση να σου κάνουν και συστάσεις και να σου εξηγήσουν το σφάλμα σου.
Αυτά να τα βλέπουν καλά οι υπεύθυνοι στην ΟΔΚΕ, αλλά πολύ φοβάμαι ότι το κείμενό μου θα περάσει απαρατήρητο αφού θα ανέβουν τα σκαλοπάτια της διαιτησίας αυτοί που πρέπει να τα ανέβουν και θα εκτελούν τις εντολές των καρεκλοκένταυρων.
Εύχομαι το κείμενό μου να βρει και άλλους υποστηρικτές και να αρχίζουν να γράφουν για τα παιδιά που κάνουν σωστή δουλειά.
loufer
QUOTE(loufer @ Feb 26 2011, 17:48 ) *
Ορθή επανάληψη... Αντωνιάδης ο ένας διαιτητής

KONDILOS
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-50 , με τα παιδιά να δείχνουν από την αρχή την διάθεση να παίξουν ωραίο μπάσκετ και να τελειώσουμε το παιχνίδι γρήγορα παίρνοντας από την α' περίοδο σημαντική διαφορά.Συνεχίζουμε την προσπάθεια και τα παιδιά αξίζουν μπράβο γιατι παρόλο τα προβλήματα που αντιμετωπίσαμε με τους τραυματισμούς φέτος δείξαμε ότι η ομάδα έχει δυνατότητες και ψυχικά αποθέματα.

Υ.Γ.: Πολλές ευχές στον φίλο και παίχτη της ομάδας μας, ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ο οποίος από το Σάββατο ανήκει πλέον στο γκρούπ των παντρεμένων!!!!ΑΛΙΚΑΝ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 69.gif
gavronick
Από προσωπική εμπειρία θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.
Αντωνιάδης και Τσολάκος είναι 2 νέοι άνθρωποι και διαιτητές που έχουν μέλλον στη διαιτησία αρκεί να παραμείνουν σοβαροί και το σημαντικότερο χώρις ύφος και έπαρση όπως άλλοι συνάδελφοι τους. Και μόνο με τον τρόπο που σου μιλάνε δεν μπορείς να τσακωθείς μαζί τους!!!!!!!!
Pau Gasol
Παρασκευή 4 Μαρτίου 2011

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1 (10 πόντους αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς σκορ)




Βαθμολογία (σε 17 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 32 (15-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 31 (14-3)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 29 (12-5)
- 04. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 27 (10-7)
- 05. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27 (10-7)
- 06. *ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 26 (10-6)
- 07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 26 (9-8)
08. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 24 (7-10)
09. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22 (5-12)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 21 (4-13)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 19 (2-15)
- 12. *ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 19 (3-13)


(Οι ομάδες με * έχουν μία αγωνιστική λιγότερη)

Επόμενη αγωνιστική....

18η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2011
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ.. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

St3lios11
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2
loufer
QUOTE(St3lios11 @ Mar 8 2011, 13:05 ) *
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1


Αισιοδοξία και χαρά... Είδες Στελάκο τι σου κάνουν τα φιλικά με τον ΚΑΟ?
St3lios11
QUOTE(loufer @ Mar 8 2011, 13:27 ) *
Αισιοδοξία και χαρά... Είδες Στελάκο τι σου κάνουν τα φιλικά με τον ΚΑΟ?



Πάντα προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος......Βέβαια μέχρι κάποιο όριο!!!! Αλλά, ομολογουμένως το φιλικό μας έκανε καλό...θέλαμε να παίξουμε ένα δυνατό παιχνίδι κ όπως έγινε!!!

Γιατί να μην είμαι αισιόδοξος??? Αρκεί να το πιστέψουμε εμείς.....όλα τα άλλα δεν με ενδιαφέρουν!!!!
peter
Συμφωνώ απόλυτα με stelios11...μαζί ταμείο...

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2


καλά αγωνιστική...
Pitsos
QUOTE (peter @ Mar 10 2011, 13:44 ) *
Συμφωνώ απόλυτα με stelios11...μαζί ταμείο...

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2


καλά αγωνιστική...


ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΣΤΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ (ΘΕΩΡΩ ΔΙΠΛΟ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ Η ΘΕΣΗ ΑΥΤΗ ΑΠΟΣΑ ΕΧΩ ΔΕΙ)
ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ (ΘΕΩΡΩ ΑΣΣΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ)
panther2910
Όλοι κουβα σήμερα διπλό η Αριωνάρα μέσα στον Γέρακα!!!! 47-51 το σκορ...
MBANDA
QUOTE(panther2910 @ Mar 11 2011, 23:18 ) *
Όλοι κουβα σήμερα διπλό η Αριωνάρα μέσα στον Γέρακα!!!! 47-51 το σκορ...

1. Καλή η άμυνα Γέρακα αλλά κάποιος πρέπει και να σκοράρει. 69.gif
2. ΑΜΑ (λέω άμα) νίκησε ο Νικηφόρος στον ΌΦΗ, ο Γέρακας παίζει, έτσι όπως ...έστρωσε, την άνοδο την άλλη βδομάδα στον Νικηφόρο. Με ήττα πάνω από 5 πόντους, από άνετος 2ος, βρίσκεται τρίτος και κυνηγάει.

3. Από κοντά και ο Αθηναϊκός ΑΜΑ νίκησε και ειδικά άμα (με ...μικρά γιατί είναι σχετικά εύκολο) νικήσει και στο εξ αναβολής,
4. Από κοντά και ο Διαγόρας ΑΜΑ νίκησε στην Κιφησιά απόψε

Πάντα Όλα αυτά ....ΑΜΑ, γιατί ΑΜΑ ΔΕΝ, τότε ο Γέρακας κρατάει την τύχη του στα χέρια του (αρκεί να μην ...προσπαθήσει κι άλλο να την ...πνίξει icon_drunk.gif )

Υ/Γ : ΑΜΑ και η Γιαγιά μου είχε μπαλάκια θα ήτανε (τελικά) .....παππούς μου smiley.gif
Ή έστω ΑΜΑ είχε ρόδες θα ήτανε ..πατίνι.

Ελάτε, βοηθήστε και σεις με το ΑΜΑ (Κάνω ...Τάμα)
peter
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ....1

nikefalin
QUOTE(peter @ Mar 12 2011, 00:56 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ....1


73 - 61
CrossoverOnE
Τhe Μαραμενος show....
MBANDA
QUOTE(peter @ Mar 12 2011, 00:56 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ....1

ΑΜΑ rolleyes.gif είναι σωστό, το ...ΑΜΑ του Διαγόρα ...δεν παίζει.


QUOTE(CrossoverOnE @ Mar 12 2011, 00:59 ) *
Τhe Μαραμενος show....

Άλλος Μαραμένος και άλλος ...πικραμένος
MBANDA
Από Athlisi.com

ΚΑΟ Γέρακα-ΓΣ Αρίων 47-51,
ΟΦΗ Ηρακλείου-ΝΕΦΟ Νικηφόρος 72-63,
ΑΟ Θεμιστοκλής Αιγάλεω-ΑΣ Ροδόπολης 61-60,
ΑΟ Άγιος Νικόλαος Παλλήνης-Αθηναϊκός ΑΣ 48-71,
ΓΣ Κηφισιάς-ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων 73-61,
ΑΟ Αρίων Αμαρουσίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου 63-66

Έτσι και το ΑΜΑ του Νικηφόρου δεν ....έκατσε. Αντί AΜΑ έκατσε ...gAMA 68.gif
Για να γελάσει το χειλάκι των φίλων του Γέρακα που μου τηλεφώνησαν νωρίτερα
Leon_cp3
QUOTE(CrossoverOnE @ Mar 12 2011, 00:59 ) *
Τhe Μαραμενος show....


Πες μου τι έκανε πάλι ο παιχταράς μου... 77.gif smiley.gif Αυτόν τον παίχτη τον παρακολουθώ από Αρίωνα Γ' Εθνικής το 2005 αν θυμάμαι καλά,μετά πέρασε από τη Νήαρ έναν χρόνο,μετά πήγε Αργοναύτη,μετά κάπου τον έχασα και τελικά τον ξαναείδα φέτος μετά από κανά δίχρονο στο Μετς... tongue.gif Από το χεράκι την πήρε την ομάδα παρά κάτι τελευταία και τη σώζει ο μέγιστος.
Pau Gasol
18η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2011
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 47-51
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 63-66
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 73-61
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 61-60
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 72-63
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 48-71



Βαθμολογία (σε 18 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 34 (16-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 32 (14-4)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 30 (12-6)
04. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29 (11-7)
05. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 28 (10-8)
06. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 28 (10-8)
07. *ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 28 (11-6)
- 08. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 26 (8-10)
- 09. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22 (5-12)
- 10. *ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 21 (4-13)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 21 (3-15)
- 12. *ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 20 (3-14)


(Οι ομάδες με * έχουν μία αγωνιστική λιγότερη)
(Στις ισοβαθμίες τριών ομάδων πήρα ως κριτήριο την συνολική επίθεση, άρα πιθανών να είναι και λάθος)

Επόμενη αγωνιστική....

19η αγωνιστική - Παρασκευή 18 Μαρτίου 2011
19:45 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21:00 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
21:30 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
20:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.

MBANDA
QUOTE(MBANDA @ Dec 20 2010, 23:29 ) *
1ος Ομιλος : ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 19 (9-1) 77.gif
2ος Ομιλος : ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 17 (8-1) 77.gif
3ος Ομιλος : ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19 (9-1), ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 19 (9-1)
77.gif

ΤΣΑΦ – ΤΣΟΥΦ, ΤΣΑΦ – ΤΣΟΥΦ, ΤΣΑΦ- ΤΣΟΥΦ,
ΤΟΥΤ – ΤΟΥΤ, ΤΟΥΤ - ΤΟΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥOΥΤ
rolleyes.gif

Υ/Γ :
"Κάλιο Τραίνο που φρενάρει παρά φρένο που …τρενάρει"(Bar-Bar)
rolleyes.gif


Καλές γιορτές icon_drunk.gif


1ος Ομιλος... ΟΔΥΣΣΕΑΣ 16-2.......Το τραίνο συνέχισε με συνέπεια και ήδη εξασφάλισε, πρώτο από όλα τα άλλα τραίνα και των 3 ...σταθμών, την άφιξή του στην Β’ ΕΣΚΑ. Μεγάλο μπράβο στους ...άστεγους του Γαλατσίου.

2ος Ομιλος... ΕΘΝΙΚΟΣ 11-6.........Αυτό εκτροχιάστηκε, βλέπει την πλάτη Τριφυλλιακού και Ολυμπιάδας που το προσπέρασαν ….σταματημένο

3ος Ομιλος ... ΚΗΦΙΣΙΑ 16-2....... Κι αυτό το τραίνο πάει τέλεια και την επόμενη αγωνιστική, πιστεύω θα εξασφαλίσει την άνοδο
............ΓΕΡΑΚΑΣ 14-4, Περίεργο τραίνο που ...παρατρενάρει και με τάσεις .....αυτοκτονίας.
CrossoverOnE
QUOTE(Leon_cp3 @ Mar 12 2011, 02:28 ) *
Πες μου τι έκανε πάλι ο παιχταράς μου... 77.gif smiley.gif Αυτόν τον παίχτη τον παρακολουθώ από Αρίωνα Γ' Εθνικής το 2005 αν θυμάμαι καλά,μετά πέρασε από τη Νήαρ έναν χρόνο,μετά πήγε Αργοναύτη,μετά κάπου τον έχασα και τελικά τον ξαναείδα φέτος μετά από κανά δίχρονο στο Μετς... tongue.gif Από το χεράκι την πήρε την ομάδα παρά κάτι τελευταία και τη σώζει ο μέγιστος.

Mια ομαδα μονος του.Και κανει και showtime αμα λαχει γιατι μπορει 77.gif
Leon_cp3
QUOTE(CrossoverOnE @ Mar 12 2011, 15:01 ) *
Mια ομαδα μονος του.Και κανει και showtime αμα λαχει γιατι μπορει 77.gif


Εννοείται ότι μπορεί. Ραπερόνι είναι άλλωστε ο άνθρωπας και έχουμε και τα CDιά του και τα παίζουμε και στο γήπεδο άμα λάχει.
Forza Phyro Forza Αριωνάρα! 77.gif
Pitsos
ΚΛΩΤΣΟΠΑΤΙΝΑΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/03/2011 ΣΤΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟ!!!ΚΡΙΜΑ!!!
MBANDA
QUOTE(Pitsos @ Mar 14 2011, 15:13 ) *
ΚΛΩΤΣΟΠΑΤΙΝΑΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/03/2011 ΣΤΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟ!!!ΚΡΙΜΑ!!!

Πές μας περισσότερα μπας και βγάλουμε άκρη
ibby
QUOTE(Pitsos @ Mar 14 2011, 15:13 ) *
ΚΛΩΤΣΟΠΑΤΙΝΑΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/03/2011 ΣΤΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟ!!!ΚΡΙΜΑ!!!

Kριμα οπως τα λες....αλλα δυστηχως υπαρχουν καποιοι ανθρωποι οι οποιοι εκτος οτι δεν ξερουν απο συμπεριφορες δημιουργουν φασαρια απο το τιποτα γιατι νομιζουν πως καποιοι ειναι.....κ απ'κει πoυ οι παιχτες ειναι μια χαρα παιζουν κ μεταξυ τους "μπουνιες"......ο ιδιος ο ανθρωπος ειχε δημιουργησει παλι φασαρια κ σε εναν αγωνα κυπελου παλι με την ιδια ομαδα......ας του βαλει καποιος μυαλο κ ας του πουνε οτι ειναι στην γ'εσκα κ οχι σε εθνικη κατηγορια.....
Pitsos
QUOTE (MBANDA @ Mar 14 2011, 19:09 ) *
Πές μας περισσότερα μπας και βγάλουμε άκρη

ΦΙΛΕ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑ ΠΕΣΑΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΨΙΛΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ!!!ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΣΩΣΕ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΨΥΧΡΑΙΜΟΤΕΡΩΝ,ΔΩΘΗΚΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ,ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ ΣΗΚΟΝΩΤΑΝ ΟΛΟΣ Ο ΠΑΓΚΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ!!!! ΕΛΕΟΣ!!!! ΠΕΤΡΕΛΕΟΣ!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΑΤΣΑΚΙ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΑΛΑΣΕ ΟΛΗ Η ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΗΔΙΕΣ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΠ!!!
KONDILOS
Φίλε PITSO σχολιάζεις τις αντιδράσεις του πάγκου της μιας ομάδας , χωρίς όμως να αναφέρεσαι καθόλου στην διαιτησία και τα σφυρίγματα ( ειδικά στο α΄ημίχρονο ). Ο πάγκος του ΔΙΑΓΟΡΑ δεν έκανε τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο από ότι κάνουν όλοι όταν νοιώθουν ότι αδικόυνται.Χιλιάδες παραδείγματα καθημερινά.Όλοι καταδικάσαμε τα γεγονότα και τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε με την ΚΗΦΙΣΙΑ της οποίας της ευχόμαστε καλή επιτυχία στη Β΄ΕΣΚΑ.
St3lios11
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1


Άλλες 4 αγωνιστικές....και όλα παίζονται, εάν δει κανένας το πρόγραμμα, θα καταλάβει!!!!
nikefalin
QUOTE(KONDILOS @ Mar 15 2011, 12:21 ) *
Φίλε PITSO σχολιάζεις τις αντιδράσεις του πάγκου της μιας ομάδας , χωρίς όμως να αναφέρεσαι καθόλου στην διαιτησία και τα σφυρίγματα ( ειδικά στο α΄ημίχρονο ). Ο πάγκος του ΔΙΑΓΟΡΑ δεν έκανε τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο από ότι κάνουν όλοι όταν νοιώθουν ότι αδικόυνται.Χιλιάδες παραδείγματα καθημερινά.Όλοι καταδικάσαμε τα γεγονότα και τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε με την ΚΗΦΙΣΙΑ της οποίας της ευχόμαστε καλή επιτυχία στη Β΄ΕΣΚΑ.


Δηλαδή καταδικάσατε την κίνηση του τιμωρημένου από την ΕΣΚΑ παράγοντα της ομάδας να μπει και να προκαλέσει "εν θερμώ" ?

αν έχει γίνει αυτό είναι μαγκιά!

στο μπολνταρισμένο τώρα...αν κάποιος νιώθει οτι αδικείται πρέπει να βρίζει χυδαία ? γυναίκες ? υποθέτω οτί ακόμα και "εν θερμώ" είναι καταδικαστέα και αυτά .

c.jabar
QUOTE (CrossoverOnE @ Mar 12 2011, 15:01 ) *
Mια ομαδα μονος του.Και κανει και showtime αμα λαχει γιατι μπορει 77.gif

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ? ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΝ 1ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΩ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΒΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ...ΤΙ ΘΕΣΗ ΠΑΙΖΕΙ?και πωσ και παιζει στον αριωνα και οχι πιο πανω ειναι μεγαλοσ σε ηλικια και τωρα κανει πλακα στη Γ ?
KONDILOS
Φίλε nikefalin , ποτέ δεν φταίει παντά ο ένας. Όποιος ήταν στο γήπεδο είδε και έκρινε και δεν θα μπω στην διαδικασία να πείσω.Τέλος φίλε nikefalin δεν ξέρω αν ήσουν στο γήπεδο αλλά κανένας απο τον πάγκο δεν έβρισε γυναίκες αλλά για να τα λέμε όλα και όχι αυθαιρεσίες ρώτα τις γυναίκες αυτές με τι απαξίωση και σνομπισμό αναφέροταν στην περιοχή από την οποία προερχόμαστε(ΑΙΓΑΛΕΩ)!!!!!!
nikefalin
QUOTE(KONDILOS @ Mar 15 2011, 15:02 ) *
Φίλε nikefalin , ποτέ δεν φταίει παντά ο ένας. Όποιος ήταν στο γήπεδο είδε και έκρινε και δεν θα μπω στην διαδικασία να πείσω.Τέλος φίλε nikefalin δεν ξέρω αν ήσουν στο γήπεδο αλλά κανένας απο τον πάγκο δεν έβρισε γυναίκες αλλά για να τα λέμε όλα και όχι αυθαιρεσίες ρώτα τις γυναίκες αυτές με τι απαξίωση και σνομπισμό αναφέροταν στην περιοχή από την οποία προερχόμαστε(ΑΙΓΑΛΕΩ)!!!!!!


ήμουν στο γήπεδο και είδα πολύ καλά τι έγινε. απο τη στιγμή λοιπόν που δεν καταδικάζεις όλα αυτά τα περιστατικά δεν χρειάζεται να πείσεις κανέναν γιατί δεν προσπαθείς καν.

Ποτέ δε φταίει πάντα ένας, αυτό γενικόλογα είναι αλήθεια. Ημουν μπροστά στην προσπάθεια του τιμωρημένου "παράγοντα" να προπηλακίσει τους διαιτητές κατά την έξοδο τους προς το δωματιάκι που πήγαν. Δεν τιμουν κανέναν αυτά, οι παίκτες και των 2 ομάδων σίγουρα δεν το ευχαριστήθηκαν, δεν τους εκπροσωπεί η εικόνα αυτή.

Οταν λέω για γυναίκα εννοώ για τη διαιτητίνα του αγώνα. Δυστυχώς το τι λεγόταν από τον πάγκο ακουγόταν.

Το παιχνίδι ήταν δυνατό και σκληρό και γνώμη μου είναι πως για να διαλέγει κάθε ομάδα τέτοιο τύπου παιχνίδι έχει κάτι να "κρύψει" αγωνιστικά ή έχει μάθει να παίζει μόνο έτσι, πράγμα που δεν νομίζω να στέκει αφού κάποιοι παίκτες έχουν αρκετή ποιότητα. Ο Διαγόρας έχει 4-5 καλούς βασικούς παίκτες και καλό πάγκο, αλλά οι καλοί του παίκτες δεν άντεξαν στο ρυθμό των πιτσιρικάδων της Κηφισιάς, κι όταν κουράστηκαν ξέφυγε η αντίπαλη ομάδα. Συν οτί υπήρχε μεγάλη αστοχία στα ελεύθερα σουτ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.