Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2010-11 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
jim1969

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
Pau Gasol
Γ.Σ. Αρίων- ΝΕΦΟ Νικηφόρος 1............80-78 μου φαίνεται.....
panther2910
Πάμε μωρή ομαδάρα....
peter
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ....1



Pau Gasol
3ος Όμιλος
ΓΣ Αρίων-ΝΕΦΟ Νικηφόρος 80-78,
ΚΑΟ Γέρακα-ΑΣ Ροδόπολης 63-54,
ΔΑΣ Ζεφυρίου-Αθηναικός ΑΣ 53-54,
ΓΣ Κηφισιάς-ΑΟ Άγιος Νικόλαος Παλλήνης 74-49,
ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων-ΑΟ Θεμιστοκλής Αιγάλεω 79-69,
ΑΟ Αρίων Αμαρουσίου-ΟΦΗ Ηρακλείου 63-77,
St3lios11
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63 - 77 ( 24 - 31)

Κρατάμε μόνο την νίκη και το πάθος που δείξαμε για 5-10 λεπτά!!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους!!
bsktmn
Πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι με τον Νικηφόρο να παίρνει μια μικρή διαφορά περίπου 7 πόντους στα 2 δεκάλεπτα αλλά μετά ο Αρίωνας ισορρόπησε και κρατούσε αυτός την μικρή έστω διαφορά. Εκπληκτικό φινάλε με τον Αρίωνα 5 πόντους μπροστά 17 δευτέρα πριν τελειώσει το ματς , τρίποντο από τον Νικηφόρο , κλέψιμο αμέσως κάτω από την ρακέτα του Αρίωνα στην επαναφορά και 78 – 78! Όλα τα λεφτά , που δεν πληρώσαμε , οι φάσεις αυτές. Στην τελευταία επίθεση για τον Αρίωνα ο Νικηφόρος δεν έβγαλε άμυνα και με την λήξη έτυχε το καλάθι ο Αρίωνας.
80-78
Pau Gasol
13η αγωνιστική - Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 80-78
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 53-54
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 79-69
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 74-49
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-77
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 63-54





Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24 (11-2)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 24 (11-2)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22 (9-4)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21 (8-5)
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 21 (8-5)
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 20 (7-6)
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 20 (7-6)
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18 (5-8)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ 18 (5-8)
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 16 (3-10)
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 15 (2-11)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 15 (2-11)




Ξεκαθαρίζω από τώρα ότι δεν ξέρω τι παίζεται με τις ισοβαθμίες .....


Επόμενη αγωνιστική....

14η αγωνιστική - Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου 2011
20:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
Pau Gasol
13η αγωνιστική - Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 80-78
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 53-54
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 79-69
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 74-49
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-77
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 63-54




Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24 (11-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 24 (11-2)

03. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22 (9-4)
04. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21 (8-5)
05. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 21 (8-5)
06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 20 (7-6)
07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 20 (7-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18 (5-8)
- 09. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 18 (5-8)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 16 (3-10)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 15 (2-11)
- 12. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 15 (2-11)




Ελπίζω να πέτυχα τις ισοβαθμίες .....


Επόμενη αγωνιστική....

14η αγωνιστική - Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου 2011
20:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
MBANDA
QUOTE(Pau Gasol @ Jan 22 2011, 16:39 ) *
Αλήθεια γιατί έχεις φάει τέτοιο κόλλημα? Ποιά η σημασία όλης αυτής της κουβέντας?
Γιατί δεν κοιτάει ο καθένας τα του οίκου του ή για την ακρίβεια τα του ομίλου του που έχουν και περισσότερη σημασία????
Και έστω ότι ο όμιλός που λες ο 1ος είναι ο κορυφαίος... Τι κερδίζεις???? Έστω ότι ο τελευταίος απο τον δικό σου είναι καλύτερος από τον 1ο που ανεβαίνει απο εδω....
Αλλάζει κάτι?? Ο ένας θα παίζει του χρόνου δ και ο άλλος β....

Φίλοι του Forum
Με αφορμή τα σχόλια κάποιων από εσάς για «κόλλημα», «τι πρόβλημα έχω», «Ο ένας στην Β’ και οι άλλοι στην Δ’ ΕΣΚΑ», «τα ξέρω όλα» «να κοιτάζει ο καθένας τα του οίκου του ή του ομίλου του» απλώς επιθυμώ να πω 2 λόγια για όσους μάλλον με παρεξήγησαν, κατ επανάληψη, ελπίζω χωρίς προκατάληψη.
Σε σχόλιο άλλων φίλων (πριν καν συμπληρωθούν 4-5 αγωνιστικές και επειδή έχανε η ομάδα τους) πως ο συγκεκριμένος όμιλος είναι ο δυσκολότερος, έχω τοποθετηθεί 2-3 φορές παραθέτοντας στοιχεία και αριθμούς, για το ποιος φαίνεται μέχρι στιγμής να είναι ο δυσκολότερος για άνοδο, λόγω του ότι είναι πολλές ομάδες σε πολύ μικρή απόσταση διεκδικώντας τις 2 θέσεις ανόδου.
Ούτε καταφέρθηκα κατά ομάδων, ούτε κατά παιχτών, ούτε πανηγύρισα για κάποιον, ούτε ποτέ είπα για την καλύτερη ομάδα της κατηγορίας, ή για συγκεκριμένη ομάδα (μου????) για να προκαλέσω σχόλια άσχετα. Σε αυτό κανείς δεν βγήκε να πεί αντίθετη άποψη.
Μακάρι να γίνει ο δικός ΣΑΣ (γιατί εγώ δεν έχω Δικό ΜΟΥ) όμιλος ο πιό ανταγωνιστικός και να είστε σίγουροι ότι δεν πρόκειται να σας ...αδικήσω.
Δεν έγραψα ποτέ για βραβείο καλύτερου ομίλου και φυσικά οι μέσοι όροι δεν παίζουν μπάσκετ, αλλά αποτελούν εργαλείο προετοιμασίας και ανάλυσης, όπως και όλα τα άλλα στατιστικά, φίλε Peter, έστω και στην ερασιτεχνική κατηγορία. Πείραξε που εγώ έδωσα μια εκτίμηση που οφείλεται το τελικό σκορ σε κάποιο παιχνίδι?

Δεν με αφορά ο καλύτερος, με ενδιαφέρει όπου βλέπω κάτι ΚΑΛΟ να το γράφω, όπου βλέπω έπαρση, καβάλησα καλαμιού και «όταν νικάμε είμαστε οι καλύτεροι, με παίχτες, με ρόστερ, με διοίκηση, όταν χάνουμε φταίνε οι τραυματισμοί, η κλήρωση του Ιουλίου και οι άλλοι που …κερδίζουν». Εκεί παραδέχομαι έχω κόλλημα και φαίνεται…
(ουδείς άσφαλτος που είπε και η Ατζελα ) smiley.gif
Αν δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω, απομονώστε το κομμάτι του post μου που διαφωνείτε και σχολιάστε το με τον τρόπο που εκφράζει τον καθένα σας.
Μην μου καταλογίζετε κουβέντες και σχόλια που δεν έκανα, μην απαντάτε σε μένα σε ερωτήσεις που δεν έκανα ή με ύφος που δεν ταιριάζει σε ενήλικες φιλάθλους ή παίχτες έστω και ανώνυμους και άγνωστους μεταξύ τους. Εκτός αν γράφουν …καλόπαιδα/ επιστήμονες, οπότε όλα επιτρέπονται.
Τέτοιες κακές συμπεριφορές δεν βοηθούν όχι μόνο το Βάσκετ αλλά και την κοινωνία μας που πρέπει να αποκτήσει ανοχή και κατανόηση για την αντίθετη άποψη όταν ο αντίλογος είναι ελεύθερος και η τσάμπα μαγκιά δεν έχει κανένα κέρδος.
Τέλος δείτε τo Forum. Πόσοι έγραφαν πέρυσι όχι μόνο εδώ αλλά και στις Εθνικές κατηγορίες και πόσοι γράφουν φέτος, έστω και τον καημό τους. Δείτε τις σελίδες στις κατηγορίες και θα δείτε ότι λείπουν πολλοί, με χιούμορ και ψηλό επίπεδο, που έγραφαν μέχρι πέρυσι.
Φέτος που λόγω της κρίσης και του ..μέσα θα ‘πρεπε ο κόσμος να παρακολουθεί το τσάμπα ερασιτεχνικό ή τουλάχιστον να γράφει, που είναι ακόμη πιο …τσάμπα.
Μην απαξιείτε τον χώρο όσο και αν σας ενοχλεί κάτι που γράφει κάποιος που θέλει να μοιράζετε εμπειρίες και απόψεις για ένα χώρο που αγαπάει και έχει υπηρετήσει (έτσι τουλάχιστον νομίζουμε πολλοί, έστω και αν κάνουμε λάθος) χρόνια.
Καλό σας βράδυ και καλή υγεία σε όσους παίζουν.
Pau Gasol
QUOTE(MBANDA @ Jan 30 2011, 19:57 ) *
Φίλοι του Forum
Με αφορμή τα σχόλια κάποιων από εσάς για «κόλλημα», «τι πρόβλημα έχω», «Ο ένας στην Β’ και οι άλλοι στην Δ’ ΕΣΚΑ», «τα ξέρω όλα» «να κοιτάζει ο καθένας τα του οίκου του ή του ομίλου του» απλώς επιθυμώ να πω 2 λόγια για όσους μάλλον με παρεξήγησαν, κατ επανάληψη, ελπίζω χωρίς προκατάληψη.
Σε σχόλιο άλλων φίλων (πριν καν συμπληρωθούν 4-5 αγωνιστικές και επειδή έχανε η ομάδα τους) πως ο συγκεκριμένος όμιλος είναι ο δυσκολότερος, έχω τοποθετηθεί 2-3 φορές παραθέτοντας στοιχεία και αριθμούς, για το ποιος φαίνεται μέχρι στιγμής να είναι ο δυσκολότερος για άνοδο, λόγω του ότι είναι πολλές ομάδες σε πολύ μικρή απόσταση διεκδικώντας τις 2 θέσεις ανόδου.
Ούτε καταφέρθηκα κατά ομάδων, ούτε κατά παιχτών, ούτε πανηγύρισα για κάποιον, ούτε ποτέ είπα για την καλύτερη ομάδα της κατηγορίας, ή για συγκεκριμένη ομάδα (μου????) για να προκαλέσω σχόλια άσχετα. Σε αυτό κανείς δεν βγήκε να πεί αντίθετη άποψη.
Μακάρι να γίνει ο δικός ΣΑΣ (γιατί εγώ δεν έχω Δικό ΜΟΥ) όμιλος ο πιό ανταγωνιστικός και να είστε σίγουροι ότι δεν πρόκειται να σας ...αδικήσω.
Δεν έγραψα ποτέ για βραβείο καλύτερου ομίλου και φυσικά οι μέσοι όροι δεν παίζουν μπάσκετ, αλλά αποτελούν εργαλείο προετοιμασίας και ανάλυσης, όπως και όλα τα άλλα στατιστικά, φίλε Peter, έστω και στην ερασιτεχνική κατηγορία. Πείραξε που εγώ έδωσα μια εκτίμηση που οφείλεται το τελικό σκορ σε κάποιο παιχνίδι?

Δεν με αφορά ο καλύτερος, με ενδιαφέρει όπου βλέπω κάτι ΚΑΛΟ να το γράφω, όπου βλέπω έπαρση, καβάλησα καλαμιού και «όταν νικάμε είμαστε οι καλύτεροι, με παίχτες, με ρόστερ, με διοίκηση, όταν χάνουμε φταίνε οι τραυματισμοί, η κλήρωση του Ιουλίου και οι άλλοι που …κερδίζουν». Εκεί παραδέχομαι έχω κόλλημα και φαίνεται…
(ουδείς άσφαλτος που είπε και η Ατζελα ) smiley.gif
Αν δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω, απομονώστε το κομμάτι του post μου που διαφωνείτε και σχολιάστε το με τον τρόπο που εκφράζει τον καθένα σας.
Μην μου καταλογίζετε κουβέντες και σχόλια που δεν έκανα, μην απαντάτε σε μένα σε ερωτήσεις που δεν έκανα ή με ύφος που δεν ταιριάζει σε ενήλικες φιλάθλους ή παίχτες έστω και ανώνυμους και άγνωστους μεταξύ τους. Εκτός αν γράφουν …καλόπαιδα/ επιστήμονες, οπότε όλα επιτρέπονται.
Τέτοιες κακές συμπεριφορές δεν βοηθούν όχι μόνο το Βάσκετ αλλά και την κοινωνία μας που πρέπει να αποκτήσει ανοχή και κατανόηση για την αντίθετη άποψη όταν ο αντίλογος είναι ελεύθερος και η τσάμπα μαγκιά δεν έχει κανένα κέρδος.
Τέλος δείτε τo Forum. Πόσοι έγραφαν πέρυσι όχι μόνο εδώ αλλά και στις Εθνικές κατηγορίες και πόσοι γράφουν φέτος, έστω και τον καημό τους. Δείτε τις σελίδες στις κατηγορίες και θα δείτε ότι λείπουν πολλοί, με χιούμορ και ψηλό επίπεδο, που έγραφαν μέχρι πέρυσι.
Φέτος που λόγω της κρίσης και του ..μέσα θα ‘πρεπε ο κόσμος να παρακολουθεί το τσάμπα ερασιτεχνικό ή τουλάχιστον να γράφει, που είναι ακόμη πιο …τσάμπα.
Μην απαξιείτε τον χώρο όσο και αν σας ενοχλεί κάτι που γράφει κάποιος που θέλει να μοιράζετε εμπειρίες και απόψεις για ένα χώρο που αγαπάει και έχει υπηρετήσει (έτσι τουλάχιστον νομίζουμε πολλοί, έστω και αν κάνουμε λάθος) χρόνια.
Καλό σας βράδυ και καλή υγεία σε όσους παίζουν.



Αλήθεια έχεις τρελό κόλλημα.... και για αυτούς που έχουν σταματήσει να γράφουν πράξαν σωστά εφόσον δεν είχαν να γράψουν κάτι σημαντικό... Κάτι που είναι παράδειγμα προς μίμηση και όχι προς αποφυγή....
Δεν θα ασχοληθώ άλλο με ένα θέμα που πραγματικά είναι άνεφ ουσίας...
KONDILOS
Καλημέρα και από εμένα και καλή εβδομάδα σε όλους!!!Την Παρασκευή ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 79-69,σε ένα παιχνίδι τοπικού χαρακτήρα,με πολύ κόσμο και από τις δύο ομάδες μέσα σε αθλητικά πλαίσια δυνατό,με πάθος και ωραίο μπάσκετ.Όσο αφορά την ομάδα μου,τον ΔΙΑΓΟΡΑ η προσπάθεια συνεχίζεται,μπράβο στους παίχτες μας. στον coach και τους φιλάθλους μας για την συμπαράσταση,bπου φέτος δεν μας έχουν αφήσει ποτέ μόνους ούτε και στους εκτός έδρας αγώνες.
BILLY ώρα για δουλειά τώρα!!!!Τα λέμε το βράδυ στην προπόνηση.
loufer
Καλημέρα. Μετά και το πέρας της 13ης αγωνιστικής με 9 παιχνίδια να απομένουν για τη λήξη του πρωταθλήματος η μάχη τόσο για την άνοδο όσο και την παραμονή βρίσκονται στην πιο κρίσιμη καμπή τους και θα σας εξηγήσω το λόγο ευθύς αμέσως.
Καταρχάς λόγω της πτώσης, από ότι φαίνεται, 4 αθηναϊκών ομάδων από τη Γ Εθνική (Σπόρτινγκ, Π. Φάληρο, Αργοναύτης και Ψυχικό), πέφτει αυτόματα και ο 5ος από το τέλος από κάθε όμιλο της Γ ΕΣΚΑ και ο 6ος αντίστοιχα πάει σε μπαράζ. Λογικά έχουν ήδη πέσει Ζεφύρι, Ροδόπολη και Αγ. Νικόλαος και για τις επόμενες 2 θέσεις αναμένεται να γίνει χαμός με τους δύο ''Αρίωνες'' να έχουν τις περισσότερες πιθανότητες να ακολουθήσουν. Όσον αφορά την άνοδο, το μικρό προβάδισμα της Κηφισιάς και του Γέρακα δε λέει τίποτα καθώς ο ανεβασμένος τελευταία ΟΦΗ και οι Αθηναϊκός, Νικηφόρος είναι μέσα στο παιχνίδι. Όπως προείπα οι επόμενες 4 αγωνιστικές θα ξεκαθαρίσουν πολλά στις μάχες για την παραμονή και την άνοδο.

Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24 (11-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 24 (11-2)
▲03. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22 (9-4)
▲04. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21 (8-5)
▼05. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 21 (8-5)
▲06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 20 (7-6)
▼07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 20 (7-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18 (5-8)
- 09. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 18 (5-8)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 16 (3-10)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 15 (2-11)
- 12. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 15 (2-11)

Υ.Γ.: Και για να αποφευχθούν οι όποιες παρεξηγήσεις, αυτά αποτελούν απλά καλοπροαίρετες προβλέψεις...Επιμένω ότι όλες οι ομάδες είναι επικίνδυνες πλέον και ικανές να κερδίσουν όλα τα παιχνίδια.
Ha6
QUOTE(loufer @ Jan 31 2011, 10:20 ) *
Καλημέρα. Μετά και το πέρας της 13ης αγωνιστικής με 9 παιχνίδια να απομένουν για τη λήξη του πρωταθλήματος η μάχη τόσο για την άνοδο όσο και την παραμονή βρίσκονται στην πιο κρίσιμη καμπή τους και θα σας εξηγήσω το λόγο ευθύς αμέσως.
Καταρχάς λόγω της πτώσης, από ότι φαίνεται, 4 αθηναϊκών ομάδων από τη Γ Εθνική (Σπόρτινγκ, Π. Φάληρο, Αργοναύτης και Ψυχικό), πέφτει αυτόματα και ο 5ος από το τέλος από κάθε όμιλο της Γ ΕΣΚΑ και ο 6ος αντίστοιχα πάει σε μπαράζ. Λογικά έχουν ήδη πέσει Ζεφύρι, Ροδόπολη και Αγ. Νικόλαος και για τις επόμενες 2 θέσεις αναμένεται να γίνει χαμός με τους δύο ''Αρίωνες'' να έχουν τις περισσότερες πιθανότητες να ακολουθήσουν. Όσον αφορά την άνοδο, το μικρό προβάδισμα της Κηφισιάς και του Γέρακα δε λέει τίποτα καθώς ο ανεβασμένος τελευταία ΟΦΗ και οι Αθηναϊκός, Νικηφόρος είναι μέσα στο παιχνίδι. Όπως προείπα οι επόμενες 4 αγωνιστικές θα ξεκαθαρίσουν πολλά στις μάχες για την παραμονή και την άνοδο.

Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24 (11-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 24 (11-2)
▲03. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22 (9-4)
▲04. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21 (8-5)
▼05. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 21 (8-5)
▲06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 20 (7-6)
▼07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 20 (7-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18 (5-8)
- 09. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 18 (5-8)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 16 (3-10)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 15 (2-11)
- 12. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 15 (2-11)

Υ.Γ.: Και για να αποφευχθούν οι όποιες παρεξηγήσεις, αυτά αποτελούν απλά καλοπροαίρετες προβλέψεις...Επιμένω ότι όλες οι ομάδες είναι επικίνδυνες πλέον και ικανές να κερδίσουν όλα τα παιχνίδια.


Εχω την εντύπωση loufer ότι το Φάληρο ανήκει στην ΕΣΚΑΝΑ. Το σενάριο με τους πέμπτους που περιγράφεις είναι πολύ πιθανόν να πραγματοποιηθεί είτε και με τους τρείς είτε με μπαράζ.
St3lios11
Οι προβλέψεις για αυτήν την εβδομάδα :

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1


Καλή εβδομάδα σε όλους.....
Pau Gasol
QUOTE(loufer @ Jan 31 2011, 09:20 ) *
Καλημέρα. Μετά και το πέρας της 13ης αγωνιστικής με 9 παιχνίδια να απομένουν για τη λήξη του πρωταθλήματος η μάχη τόσο για την άνοδο όσο και την παραμονή βρίσκονται στην πιο κρίσιμη καμπή τους και θα σας εξηγήσω το λόγο ευθύς αμέσως.
Καταρχάς λόγω της πτώσης, από ότι φαίνεται, 4 αθηναϊκών ομάδων από τη Γ Εθνική (Σπόρτινγκ, Π. Φάληρο, Αργοναύτης και Ψυχικό), πέφτει αυτόματα και ο 5ος από το τέλος από κάθε όμιλο της Γ ΕΣΚΑ και ο 6ος αντίστοιχα πάει σε μπαράζ. Λογικά έχουν ήδη πέσει Ζεφύρι, Ροδόπολη και Αγ. Νικόλαος και για τις επόμενες 2 θέσεις αναμένεται να γίνει χαμός με τους δύο ''Αρίωνες'' να έχουν τις περισσότερες πιθανότητες να ακολουθήσουν. Όσον αφορά την άνοδο, το μικρό προβάδισμα της Κηφισιάς και του Γέρακα δε λέει τίποτα καθώς ο ανεβασμένος τελευταία ΟΦΗ και οι Αθηναϊκός, Νικηφόρος είναι μέσα στο παιχνίδι. Όπως προείπα οι επόμενες 4 αγωνιστικές θα ξεκαθαρίσουν πολλά στις μάχες για την παραμονή και την άνοδο.

Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24 (11-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 24 (11-2)
▲03. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22 (9-4)
▲04. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21 (8-5)
▼05. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 21 (8-5)
▲06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 20 (7-6)
▼07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 20 (7-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18 (5-8)
- 09. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 18 (5-8)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 16 (3-10)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 15 (2-11)
- 12. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 15 (2-11)

Υ.Γ.: Και για να αποφευχθούν οι όποιες παρεξηγήσεις, αυτά αποτελούν απλά καλοπροαίρετες προβλέψεις...Επιμένω ότι όλες οι ομάδες είναι επικίνδυνες πλέον και ικανές να κερδίσουν όλα τα παιχνίδια.



Δεν σου άρεσαν τα χρωματάκια που είχα βάλει και τα γυρισες όλα σε μαύρα??????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
gk65
QUOTE(loufer @ Jan 31 2011, 10:20 ) *
Καλημέρα. Μετά και το πέρας της 13ης αγωνιστικής με 9 παιχνίδια να απομένουν για τη λήξη του πρωταθλήματος η μάχη τόσο για την άνοδο όσο και την παραμονή βρίσκονται στην πιο κρίσιμη καμπή τους και θα σας εξηγήσω το λόγο ευθύς αμέσως.
Καταρχάς λόγω της πτώσης, από ότι φαίνεται, 4 αθηναϊκών ομάδων από τη Γ Εθνική (Σπόρτινγκ, Π. Φάληρο, Αργοναύτης και Ψυχικό), πέφτει αυτόματα και ο 5ος από το τέλος από κάθε όμιλο της Γ ΕΣΚΑ και ο 6ος αντίστοιχα πάει σε μπαράζ. Λογικά έχουν ήδη πέσει Ζεφύρι, Ροδόπολη και Αγ. Νικόλαος και για τις επόμενες 2 θέσεις αναμένεται να γίνει χαμός με τους δύο ''Αρίωνες'' να έχουν τις περισσότερες πιθανότητες να ακολουθήσουν. Όσον αφορά την άνοδο, το μικρό προβάδισμα της Κηφισιάς και του Γέρακα δε λέει τίποτα καθώς ο ανεβασμένος τελευταία ΟΦΗ και οι Αθηναϊκός, Νικηφόρος είναι μέσα στο παιχνίδι. Όπως προείπα οι επόμενες 4 αγωνιστικές θα ξεκαθαρίσουν πολλά στις μάχες για την παραμονή και την άνοδο.

Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24 (11-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 24 (11-2)
▲03. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22 (9-4)
▲04. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21 (8-5)
▼05. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 21 (8-5)
▲06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 20 (7-6)
▼07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 20 (7-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18 (5-8)
- 09. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 18 (5-8)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 16 (3-10)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 15 (2-11)
- 12. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 15 (2-11)

Υ.Γ.: Και για να αποφευχθούν οι όποιες παρεξηγήσεις, αυτά αποτελούν απλά καλοπροαίρετες προβλέψεις...Επιμένω ότι όλες οι ομάδες είναι επικίνδυνες πλέον και ικανές να κερδίσουν όλα τα παιχνίδια.

Το Π. Φαληρο ανηκει στην ΕΣΚΑΝΑ.
assistant
Σιγα μην πεσει το Ψυχικο..........Αργα ή γρηγορα τα αδερφια θα βαλουν πλατη...................
peter
Δεν υπάρχει κίνηση τελευταία......

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ...1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ...1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ ...2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ...2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ...1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ...1


Καλή αγωνιστική.....
assistant
Μεγαλη νικη της Κηφησιας με 1 ποντο με καλαθι 3'' πριν την ληξη.4 λογοι συνετελεσαν κατα την ταπεινη μου γνωμη σ αυτην.Ο πρωτος ειχε οριστει πριν την εναρξη του παιχνιδιου και δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να τον αλλαξεις και δε θα ηθελα να αναφερθω παραπανω για να μην του δωσω αξια...

Ο δευτερος ηταν ο τραυματισμος του Δρακοπουλου στο 32' την ωρα που αρχισε να βαζει μεγαλα καλαθια.

Ο τριτος ηταν ο τραυματισμος του Νικολαιδη στο 39'40'' περιπου κι ενω θα πηγαινε στις βολες για να τελειωσει λογικα το παιχνιδι.

Ο τεταρτος-κι ισως σημαντικοτερος-ειναι η κακη νοοτροπια των γηπεδουχων που ισως να πρεπει να επαναοριοθετησουν την εννοια της λεξης ομαδα.Κι εδω δε θελω να πω περισσοτερα,μακαρι να εχουν γνωση οι φυλακες.

Για να μην παρεξηγηθω αυτοι ηταν οι λογοι που κοστισαν την ηττα απ τη μερια της γηπεδουχου ομαδας.Γιατι προφανως και επαιζαν και οι φιλοξενουμενοι και ''φταινε'' κι αυτοι για το τελικο αποτελεσμα.Για παραδειγμα η ηγετικη φυσιογνωμια του peter και ο επιθετικος οιστρος του ''4''.

Καλο βραδυ σε ολους και καλη συνεχεια.

ibby
QUOTE(assistant @ Feb 4 2011, 23:23 ) *
Μεγαλη νικη της Κηφησιας με 1 ποντο με καλαθι 3'' πριν την ληξη.4 λογοι συνετελεσαν κατα την ταπεινη μου γνωμη σ αυτην.Ο πρωτος ειχε οριστει πριν την εναρξη του παιχνιδιου και δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να τον αλλαξεις και δε θα ηθελα να αναφερθω παραπανω για να μην του δωσω αξια...

Ο δευτερος ηταν ο τραυματισμος του Δρακοπουλου στο 32' την ωρα που αρχισε να βαζει μεγαλα καλαθια.

Ο τριτος ηταν ο τραυματισμος του Νικολαιδη στο 39'40'' περιπου κι ενω θα πηγαινε στις βολες για να τελειωσει λογικα το παιχνιδι.

Ο τεταρτος-κι ισως σημαντικοτερος-ειναι η κακη νοοτροπια των γηπεδουχων που ισως να πρεπει να επαναοριοθετησουν την εννοια της λεξης ομαδα.Κι εδω δε θελω να πω περισσοτερα,μακαρι να εχουν γνωση οι φυλακες.

Για να μην παρεξηγηθω αυτοι ηταν οι λογοι που κοστισαν την ηττα απ τη μερια της γηπεδουχου ομαδας.Γιατι προφανως και επαιζαν και οι φιλοξενουμενοι και ''φταινε'' κι αυτοι για το τελικο αποτελεσμα.Για παραδειγμα η ηγετικη φυσιογνωμια του peter και ο επιθετικος οιστρος του ''4''.

Καλο βραδυ σε ολους και καλη συνεχεια.
Γεια σ ρε peter παιχταρα..................
Pau Gasol
Αθηναϊκός - Αριων 1
peter
QUOTE(assistant @ Feb 5 2011, 01:23 ) *
Μεγαλη νικη της Κηφησιας με 1 ποντο με καλαθι 3'' πριν την ληξη.4 λογοι συνετελεσαν κατα την ταπεινη μου γνωμη σ αυτην.Ο πρωτος ειχε οριστει πριν την εναρξη του παιχνιδιου και δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να τον αλλαξεις και δε θα ηθελα να αναφερθω παραπανω για να μην του δωσω αξια...

Ο δευτερος ηταν ο τραυματισμος του Δρακοπουλου στο 32' την ωρα που αρχισε να βαζει μεγαλα καλαθια.

Ο τριτος ηταν ο τραυματισμος του Νικολαιδη στο 39'40'' περιπου κι ενω θα πηγαινε στις βολες για να τελειωσει λογικα το παιχνιδι.

Ο τεταρτος-κι ισως σημαντικοτερος-ειναι η κακη νοοτροπια των γηπεδουχων που ισως να πρεπει να επαναοριοθετησουν την εννοια της λεξης ομαδα.Κι εδω δε θελω να πω περισσοτερα,μακαρι να εχουν γνωση οι φυλακες.

Για να μην παρεξηγηθω αυτοι ηταν οι λογοι που κοστισαν την ηττα απ τη μερια της γηπεδουχου ομαδας.Γιατι προφανως και επαιζαν και οι φιλοξενουμενοι και ''φταινε'' κι αυτοι για το τελικο αποτελεσμα.Για παραδειγμα η ηγετικη φυσιογνωμια του peter και ο επιθετικος οιστρος του ''4''.

Καλο βραδυ σε ολους και καλη συνεχεια.




Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αν και σήμερα νομίζω δεν τα αξίζα....
Σήμερα ήμασταν ΟΜΑΔΑ...με τα στραβά μας,με τα λάθη μας...αλλά χωρίς γκρίνια και μουρμούρα...δεν το παρατήσαμε ακόμα κ όταν βρεθήκαμε 4 πίσω..50'' πρίν το τέλος(θα μου πείτε τι λές ρε μεγάλε??σιγά το πράγμα...κ όμως για μας ήταν μεγάλο κατόρθωμα αυτό..)
Πετύχαμε μια μεγάλη νίκη απέναντι σε μια πολύ-πολύ καλή ομάδα (αήττητη στην έδρα της..)
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ειδικότερα όμως στον ψηλό που παρά τα πολλά προβλήματα που έχει,κάθε φορά δίνει κ την ψυχή του...σήμερα του έκατσε η μπίλια...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΣΙΑΠΑΚΟ 77.gif 77.gif !!!!

Καλή συνέχεια...

Υ.Γ. Περαστικά στα παιδιά του ΟΦΗ...
Pau Gasol
14η αγωνιστική - Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου 2011
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 68-59
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.-ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 66-54
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 43-53
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 62-63
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ-ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 62-43
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 73-46



Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26 (12-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 26 (12-2)

03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 23 (9-5)
04. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23 (9-5)
05. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 23 (9-5)
- 06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 22 (8-6)
- 07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 22 (8-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 19 (5-9)
- 09. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 19 (5-9)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 17 (3-11)
- 11. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 16 (2-12)
- 12. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 16 (2-12)




Ελπίζω να πέτυχα τις ισοβαθμίες .....


Επόμενη αγωνιστική....

15η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου 2011
19:45 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ
21:00 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.
21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
21:30 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
Pau Gasol
Τα Χριστούγεννα επηρέασαν τις ομάδες?

Ο Γέρακας, η Κηφισιά, ο ΟΦΗ, ο Διαγόρας, ο Αθηναϊκός, ο Αρίων και τέλος ο Θεμιστοκλής έχουν ρεκόρ 3-1
ο Νικηφόρος 2-2
ο Αγ. Νικόλαος 1-3
και το Ζεφύρι, η Ροδόπολη και ο Αρίων Αμ. 0-4

Αντε να αρχίσουμε καμιά κουβέντα....
( Τονίζω ότι είναι τα αποτελέσματα μετά τα Χριστούγεννα και όχι μόνο του 2ου γύρου)
St3lios11
QUOTE(peter @ Feb 5 2011, 01:59 ) *
Υ.Γ. Περαστικά στα παιδιά του ΟΦΗ...


Σε ευχαριστούμε Peter.....Να σαι καλά!!!
Συγχαρητήρια στα παιδιά της Κηφισιάς για την νίκη τους....

Καλή συνέχεια και καλή Άνοδο!!!
peter
QUOTE(Pau Gasol @ Feb 5 2011, 20:30 ) *
Τα Χριστούγεννα επηρέασαν τις ομάδες?

Ο Γέρακας, η Κηφισιά, ο ΟΦΗ, ο Διαγόρας, ο Αθηναϊκός, ο Αρίων και τέλος ο Θεμιστοκλής έχουν ρεκόρ 3-1
ο Νικηφόρος 2-2
ο Αγ. Νικόλαος 1-3
και το Ζεφύρι, η Ροδόπολη και ο Αρίων Αμ. 0-4

Αντε να αρχίσουμε καμιά κουβέντα....
( Τονίζω ότι είναι τα αποτελέσματα μετά τα Χριστούγεννα και όχι μόνο του 2ου γύρου)



Ωραίο το θεματάκι σου...

Υπάρχουν ομάδες που άργησαν το καλοκαίρι να ξεκινήσουν προετοιμασία ή δεν είχαν ολοκληρωμένο ρόστερ στην αρχή της χρονίας (τραυματισμοί κτλ) και δουλεύοντας στις γιορτές εμφανίζονται πιο δεμένες και δυνατές (βλέπε Θέμις-Διαγόρας-Αρίων..)
Υπάρχουν και εκείνες που ενώ ξεκίνησαν δυνατά..στη διακοπή των Χριστουγέννων έκαναν 2-3 προπονήσεις και θα εμφανίσουν προβλήματα (εδώ δεν θα αναφέρω ομάδες αν και ξέρω αρκετές..θα δούμε στη συνέχεια αποτελέσματα "περίεργα" είμαι σίγουρος..)
Βέβαια αυτά συμβαίνουν πάντα!!(Θυμάμαι τώρα πριν μια 4ετία την Πολιτεία που έπαιζαν 2-3 φιλαράκια τότε, που χε τερματίσει 1η πριν τα Χριστούγεννα και τελικά κατάφερε να ΣΩΘΕΙ τη τελευταία αγωνιστική!!!)
Φαντάζομαι πως όλα τα παιδία (κυρίως όσοι εργάζονται) περιμένουμε τις διακοπές για ενα μικρό relax...και είναι βάρβαρο προπόνηση μες στις γιορτές....κανείς δεν είναι επαγγελματίας στη Γ..σωστά??
Θα φανεί πόσοι κατάφεραν να κρατηθούν στο γήπεδο,σίγουρα!!
Είναι και τόσο μικρό το πρωτάθλημα που και μια στραβή πληρώνεται!!!(Τι είναι και αυτό ρε π..στη μου??12 ομάδες??)
Άντε καλή συνέχεια....
KONDILOS
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 43-53.Σημαντική νίκη για εμάς , μιας και όπως βλέπουμε εύκολο παιχνίδι δεν υπάρχει με όλες τις ομάδες να είναι ανταγωνιστικές.Μπράβο στα παιδιά , στον coach , και στους φιλάθλους μας που ήρθαν και μας συμπαραστάθηκαν στην Παλλήνη ( πολύ κρύο!!!!! ) , με την επόμενη αγωνιστική να είναι πολύ ενδιαφέρουσα!!!
Υ.Γ:SEE YOU ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΑΓΚΕΣ!!!!
St3lios11
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1


Καλή εβδομάδα.......
shooter#5
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.....

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 2
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

peter
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ ..2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. ..2
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ..1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ..1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ..2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ..1


Καλή αγωνιστική χωρίς τραυματισμούς.....
nikefalin
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ

ντερμπάκι την Παρασκευή ? peter vs loufer !

loufer
QUOTE(nikefalin @ Feb 8 2011, 11:41 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ

ντερμπάκι την Παρασκευή ? peter vs loufer !


''Εικονικό'' ντερμπάκι...μάλλον εύκολο θα αποδειχθεί το παιχνιδάκι
ibby
QUOTE(loufer @ Feb 8 2011, 12:17 ) *
''Εικονικό'' ντερμπάκι...μάλλον εύκολο θα αποδειχθεί το παιχνιδάκι

Δηλαδη να μην ερθουμε???γιατι εχουμε κ ολοκληρο ταξιδι......ο peter θα κερδισει η εσυ???
loufer
QUOTE(ibby @ Feb 8 2011, 12:23 ) *
Δηλαδη να μην ερθουμε???γιατι εχουμε κ ολοκληρο ταξιδι......ο peter θα κερδισει η εσυ???


Να έρθετε, να έρθετε...τέτοιες μοιραίες συναντήσεις δε χάνονται, τον peterako βλέπω να φεύγει με χαμόγελο smile.gif
peter
QUOTE(loufer @ Feb 8 2011, 14:29 ) *
Να έρθετε, να έρθετε...τέτοιες μοιραίες συναντήσεις δε χάνονται, τον peterako βλέπω να φεύγει με χαμόγελο smile.gif




Συμφωνώ...να έρθετε.......
παλιά "γάτα" ο loufer 77.gif ....θολώνει τα νερά με τις δηλώσεις του.... smiley.gif
taper
QUOTE(loufer @ Feb 8 2011, 12:29 ) *
Να έρθετε, να έρθετε...τέτοιες μοιραίες συναντήσεις δε χάνονται, τον peterako βλέπω να φεύγει με χαμόγελο smile.gif

ΠΕΣΙΜΙΣΤΗ
loufer
QUOTE(taper @ Feb 8 2011, 14:09 ) *
ΠΕΣΙΜΙΣΤΗ


Tυπική χαρακτηριστική λέξη που χρησιμοποιούν οι απανταχού Μαρξιστές-Λενιστές-Σταλινιστές, υπάρχει και ελληνική λέξη για τον χαρακτηρισμό σου!
Βγήκε και το σαλιγκάρι από το καβούκι του, αφού δεν έβρεξε ρε ψηλέ άμπαλε...
Έλα σήμερα Αγία Παρασκευή να σε φλομώσουν στην τάπα και στο κάρφωμα και την Παρασκευή θα σε μοντάρει με τα αγκωνίδια του ο Παπαγιαννάκης...

QUOTE(peter @ Feb 8 2011, 13:36 ) *
Συμφωνώ...να έρθετε.......
παλιά "γάτα" ο loufer 77.gif ....θολώνει τα νερά με τις δηλώσεις του.... smiley.gif


Ρώτα τον Παπαγιαννάκη σήμερα στην προπόνηση, έχει ενημερωθεί καταλλήλως!!!
MBANDA
QUOTE(loufer @ Feb 8 2011, 14:19 ) *
..... υπάρχει και ελληνική λέξη για τον χαρακτηρισμό σου!
Βγήκε και το σαλιγκάρι από το καβούκι του,
Έλα σήμερα Αγία Παρασκευή να σε φλομώσουν στην τάπα και στο κάρφωμα...

Μεγάλο και το ντέρμπυ μεταξύ όλων των καταληγόντων σε er
Loufer vs (sorry, εναντίον, στα Ελληνικά) Peter εναντίον Taper.

Υπογραφή MBANDA (και από δω και πέρα ΚΑΙ : Pater smiley.gif )

Y/Γ : Εγώ βλέπω Κηφισία, αλλά δεν είμαι rolleyes.gif σίγουρος ότι βλέπω και ...καλά.
Από τα σίγουρα όμως που διαβάζω, έχουμε την καλύτερη επίθεση της Κηφισιάς εναντίον της καλύτερης άμυνας του Γέρακα.
Legionnaire
Αν και σκονισμένος απ τα μπάζα,

ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 2
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
Leon_cp3
Αρίων-Θεμιστοκλής 60-64
Ο Θεμιστοκλής περίπου στα μισά της τελευταίας περιόδου προηγήθηκε μέχρι και με 15 όμως ο Αρίωνας δε το παράτησε και έφτασε μέχρι και στο καλάθι στο τέλος (60-62). Παρ'όλα αυτά δε τα κατάφερε να κάνει την πλήρη ανατροπή. Όχι κάτι σπουδαίο στο παιχνίδι,θα λέγαμε ότι η νίκη των φιλοξενούμενων ήρθε λόγω εύστοχων τριπόντων κάθε φορά που πήγαινε να πλησιάσει ο Αρίωνας. Συνεχίζουμε να ελπίζουμε στην παραμονή πάντως.
peter
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΕΡΑΚΑΣ 1 (76-68??? νομίζω...)

Νίκη μισό πρωτάθλημα για μας (το άλλο μισό είναι στα επόμενα 3 ματς) που ξεκινήσαμε δυνατά στο 1ο δεκάλεπτο κ βρεθήκαμε μπροστά με +12...εκεί μάλλον πιστέψαμε οτί καθαρίσαμε και αρχίσαμε τις κωλοτούμπες...
Ο Γέρακας όπως ήταν αναμενόμενο ανέβασε απόδοση,έκλεισε την άμυνα δίνοντας πολλά σουτ..εμείς τα σπάσαμε κ βρεθήκαμε πίσω με 8 στην αρχή του 3ου 10λέπτου...
Στο 4ο δεκάλεπτο κ ενώ το ματς πήγαινε στο καλάθι ήρθε το 4ο φάουλ του loufer (άδικα..ήταν επιθετικό κ όχι αμυντικό..) και στην ίδια φάση τεχνική ποινή....για διαμαρτυρία???
Εκεί νομίζω ότι τα παιδιά του Γέρακα έχασαν την συγκενρτωσή τους και μαζί τη ευκαιρία να διεκδικήσουν το ματς!!!!
Τα τελευταία 2 λεπτά ήταν για γέλια....το γνωστό διαιτητικό τρικ..έχω σφυρίξει κάτι λάθος και το διορθώνω με λάθος!!!Ότι να ναι.....

Υ.Γ.1 Τσιαπάκο μας έλειψες πολύ σήμερα κοίτα να γίνεις καλά γρήγορα....
Υ.Γ.2 Νίκες για Διαγόρα ...και Νικηφόρο
nikefalin
QUOTE(peter @ Feb 12 2011, 01:17 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΕΡΑΚΑΣ 1 (76-68??? νομίζω...)


νομίζω 74 - 66
bsktmn
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 61-60
taper
QUOTE(peter @ Feb 12 2011, 01:17 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΕΡΑΚΑΣ 1 (76-68??? νομίζω...)

Νίκη μισό πρωτάθλημα για μας (το άλλο μισό είναι στα επόμενα 3 ματς) που ξεκινήσαμε δυνατά στο 1ο δεκάλεπτο κ βρεθήκαμε μπροστά με +12...εκεί μάλλον πιστέψαμε οτί καθαρίσαμε και αρχίσαμε τις κωλοτούμπες...
Ο Γέρακας όπως ήταν αναμενόμενο ανέβασε απόδοση,έκλεισε την άμυνα δίνοντας πολλά σουτ..εμείς τα σπάσαμε κ βρεθήκαμε πίσω με 8 στην αρχή του 3ου 10λέπτου...
Στο 4ο δεκάλεπτο κ ενώ το ματς πήγαινε στο καλάθι ήρθε το 4ο φάουλ του loufer (άδικα..ήταν επιθετικό κ όχι αμυντικό..) και στην ίδια φάση τεχνική ποινή....για διαμαρτυρία???
Εκεί νομίζω ότι τα παιδιά του Γέρακα έχασαν την συγκενρτωσή τους και μαζί τη ευκαιρία να διεκδικήσουν το ματς!!!!
Τα τελευταία 2 λεπτά ήταν για γέλια....το γνωστό διαιτητικό τρικ..έχω σφυρίξει κάτι λάθος και το διορθώνω με λάθος!!!Ότι να ναι.....

Υ.Γ.1 Τσιαπάκο μας έλειψες πολύ σήμερα κοίτα να γίνεις καλά γρήγορα....
Υ.Γ.2 Νίκες για Διαγόρα ...και Νικηφόρο

καλό παιχνίδι , καλές ομάδες και δυστυχώς κακοί διαιτητές. Γ εσκα είμαστε λάθη κάνουμε και εμείς και οι διαιτητές αλλά δυστυχώς δεν αφήσαν να εξελιχτεί όπως θα έπρεπε ο αγώνας και ευτυχώς που το κλίμα μεταξύ των παικτών ήταν άψογο.
Τώρα ποιον ευνόησαν περισσότερο δεν μπορώ να πώ γιατί είναι υποκειμενικό ( μου ακύρωσαν και τρίποντο στο 40-48 από τα σπάνια που βάζω smiley.gif ) αλλά μάλλον εκ του αποτελέσματος εμάς μας νευρίασαν περισσότερο .
Συγχαρητήρια στην Κηφισιά , ελπίζουμε να ανέβουμε και εμείς μαζί τους.(Δυστυχώς και στα 2 ματς μαζί τους παίζαμε με ένα playmaker που μας τον ξεθέωσαν)
Pau Gasol
15η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ 60-64
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 60-65
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 72-61
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 74-66
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-66
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 61-60



Βαθμολογία (σε 15 αγώνες)
- 01. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28 (13-2)
- 02. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 27 (12-3)

- 03. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 25 (10-5)
- 04. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24 (9-6)
- 05. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 24 (9-6)
- 06. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 24 (9-6)
- 07. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 24 (9-6)
- 08. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 20 (5-10)
- 09. ΓΣ ΑΡΙΩΝ 20 (5-10)
- 10. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 19 (4-11)
11. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 18 (3-12)
12. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 17 (2-13)





Επόμενη αγωνιστική....

16η αγωνιστική - Παρασκευή 18 Φεβρουαρίου 2011
21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
20:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
20:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
21:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
sup_eng15
Κάθομαι και βλέπω τη βαθμολογία...3 ταχύτητες το πρωτάθλημα...Και μέσα σε όλα, στις 12 ομάδες να πέφτουν 4...Λίγο άδικο...
Άντε ρε ομάδα...Μη μασάς...Συνεχίζουμε ομαδικά...και ο Αι Νικόλας προειδοποιεί:

ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΖΗΜΙΕΣ shot.gif shot.gif shot.gif
MBANDA
QUOTE(Pau Gasol @ Feb 12 2011, 12:14 ) *
15η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου 2011
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ 60-64
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 60-65
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 72-61
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 74-66
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-66
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 61-60

Μεγάλες νίκες (πέρα από Κηφισιά) για Διαγόρα και Νικηφόρο που μπάινουν δυνατά για την διεκδίκηση της 2ης θέσης.
ΟΦΗ και Αθηναϊκος έχασαν έδαφος
Η Κηφισιά λογικά παίρνει σοβαρό προβάδισμα για την 1η θέση και έχει περιθώριο για 1-2 γκέλες
Ο Γέρακας μπαίνει σε περιπέτειες αν χάσει την επόμενη αγωνιστική.
Καλή εξέλιξη για να αποκτήσει μεγαλύτερο ενδιαφέρον η κούρσα
KONDILOS
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 72-61.Σημαντική νίκη για την ομάδα μας απέναντι σε ένα αξιόλογο αντίπαλο.Τα παιδιά τα έδωσαν όλα(φοβερή άμυνα στη γ΄περίοδο) , έπαιξαν με ψυχή και μυαλό και αξίζουν πολλά.Συνεχίζουμε την προσπάθεια μιας και τα παιχνίδια κάθε αγωνιστικής έχουν τον ίδιο βαθμό δυσκολίας.

Υ.Γ. 1: ΜΠΡΑΒΟ <<BILLY >>, είχα καιρό να δω τον παλιό ΜΟΣΧΟ της ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2: ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!! : icon_wave.gif
St3lios11
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1

Καλή συνέχεια....... και όπως λένε κάποιοι,στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.