Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
BasketZoro
Καλη εσωγηπεδική και εξωγηπεδική χρονια μπασκετοπαιδες!!!
Koan
QUOTE(axe @ Dec 18 2008, 03:09 ) *
φίλε GR-HAMMER,
επειδή καλώς, αλλά κυρίως κακώς έχω φθάσει τα 32 μου, και εώς τώρα έχω αντιμετωπίσει ένα κάρο... 10 κάρα κακών διαιτητών χωρίς ωστόσο να έχω πάρει ούτε μία τεχνική ποινή, σου λέω ότι ο συγκεκριμμένος "κύριος" δεν συγκρίνεται με τπτ. δεν ήταν απλά ένας κακός διαιτητής (δεν κρίνω την δουλεία του σαν διαιτητη). ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. ότι και να είσαι, όποιος και να είσαι δεν έχεις κανένα δικαίωμα να προσβάλεις στα όρια της υβρης, αυτον που στέκεται απέναντι σου χωρίς να σου έχει δώσει κανένα δικαίωμα.

τώρα για το εάν θα έχω κυρώσεις που γράφω σε αυτό το forum..., δεν το σκέφτηκα καν και ούτε πρόκειται να μπω σε αυτό το σκεπτικό. όπως έιπα είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που ασχολούμε


1ον από περιεργια αν όχι εδώ σε ΠΜ γίνεται να μου πεις το όνομα του διαιτητη?

2ον Η ελευθερία έκφρασης άποψης είναι δικαίωμα όλων τουλάχιστον στην Ελλάδα , τώρα αν το παιδί που εκδιώχθηκε (όπως αναφέρει φίλος από πάνω) δε πήγαινε με τα νερά της ομάδας του (γιατί διαφορετικά για ποιο λόγο να τον διώξουν?) και τον στείλανε , τότε καλύτερα για τον ίδιο ...

Οι κανόνες του φόρουμ προστατεύουν οποιονδήποτε μπορεί να γίνει θύμα χαρακτηρισμών εδω μέσα .. επίσης επιτρέπουν την κριτική και άσφαλώς τις προσωπικές απόψεις (που γίνονται αιτιολογημένα ή οχι ) όσο αναφορά τις καταγγελίες πρέπει να γίνονται επώνυμα...

Υ.Γ. Το τελευταίο απλά για να δείξω ότι δεν υπάρχει περίπτωση κυρώσεων .. τώρα αν δεν αρέσει στους διαιτητές αυτό τότε ας αλλάξουν οι ιδιοι (η τέλος πάντων όποιος είχε αδικο στην περίπτωση )

Υ.Γ.2 Καλή χρονιά και στον 2ο όμιλο!
axe
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! icon_drunk.gif

με υγεια, χωρίς τραυματισμούς και επιτυχιες για τις ομάδες μας...

QUOTE(Koan @ Jan 3 2009, 13:13 ) *
1ον από περιεργια αν όχι εδώ σε ΠΜ γίνεται να μου πεις το όνομα του διαιτητη?

2ον Η ελευθερία έκφρασης άποψης είναι δικαίωμα όλων τουλάχιστον στην Ελλάδα , τώρα αν το παιδί που εκδιώχθηκε (όπως αναφέρει φίλος από πάνω) δε πήγαινε με τα νερά της ομάδας του (γιατί διαφορετικά για ποιο λόγο να τον διώξουν?) και τον στείλανε , τότε καλύτερα για τον ίδιο ...

Οι κανόνες του φόρουμ προστατεύουν οποιονδήποτε μπορεί να γίνει θύμα χαρακτηρισμών εδω μέσα .. επίσης επιτρέπουν την κριτική και άσφαλώς τις προσωπικές απόψεις (που γίνονται αιτιολογημένα ή οχι ) όσο αναφορά τις καταγγελίες πρέπει να γίνονται επώνυμα...

Υ.Γ. Το τελευταίο απλά για να δείξω ότι δεν υπάρχει περίπτωση κυρώσεων .. τώρα αν δεν αρέσει στους διαιτητές αυτό τότε ας αλλάξουν οι ιδιοι (η τέλος πάντων όποιος είχε αδικο στην περίπτωση )

Υ.Γ.2 Καλή χρονιά και στον 2ο όμιλο!



φίλε Koan,
επειδη νομιζω ότι μονοπώλησα το forum τελευταια με το θεμα του εν λογω "κυριου" καλο θα ηταν να το ληξουμε εδω.
αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι θα περασει ετσι η συμπεριφορα του.
σε προηγούμενα post εχω αναφερει και το ονομα του διαιτητη αλλα και το ποιος ειμαι.




oidipodas
θα τολμησω καποιες προβλεψεις για τα σημερινα ματς γιατι ειναι τα πιο δυσκολα προγνωστικα μετα τη διακοπη του πρωταθληματος και ειναι και ολα ντερμπι εκτος του υπεροχη εναντιον εστιας που εχουμε ξεκαθαρο φαβορι.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ δυνατες και οι δυο ομαδες καλυτερο συνολο η φιλοθεη καλυτερες μοναδες η αρτεμις.μαλλον η εδρα θα μιλησει ασος 62-58
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ασος ακλονητος εκτος συγκλονιστικου απροοπτου 74-47
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ντερμπαρα μαλλον θα τελειωσει το αηττητο του μαιανδρου εκει εκτος αν παλι καθαρισουν με γνωστες τριποντες βομβες στο τελος rolleyes.gif ασος 63-61
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ δυσκολοκαταβλητη ομαδα ο τριφυλλιακος αλλα αν κατεβει το οιον πληρες γιατι μενουν και μακρια τα παιδια οπως με το χαραυγιακο στο προηγουμενο ματς θα κερδισουν .διπλο βλεπω με 62-69
΄ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ ντερμπαρα και για την ομαδα μας με αντιπαλο τον φορμαρισμενο καρεα που εχει κανει μεγαλες νικες εντος και εκτος εδρας.λογω απουσιων δικων μας και φορμας καρεα θα τολμησω το απευκταιο διπλο 53-55
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ισοδυναμες και οι δυο αυτες ομαδες νεαρα παιδια και ενθουσιασμο οι αμπελοκηποι εμπειρια και ποιοτικες μοναδεες ο εθνικος .θα μιλησει η εδρα και το συνολο μαλλον 68-60
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89και αυτο ντερμπι ειναι οι μονες ομαδες που δεν εχω δει οποτε δεν θα παω με τη λογικη του ασσου και θα πω διπλο με 65-67.προβλεπω πολυ κουβα αυριο επιτυχειες απο μια εως 7 στις 7 tongue.gif


esperara φιλε κανε καμια προβλεψη και συ γιατι βαριεμαι πρωι πρωι icon_wave.gif
Koan
QUOTE(axe @ Jan 7 2009, 01:51 ) *
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! icon_drunk.gif

με υγεια, χωρίς τραυματισμούς και επιτυχιες για τις ομάδες μας...




φίλε Koan,
επειδη νομιζω ότι μονοπώλησα το forum τελευταια με το θεμα του εν λογω "κυριου" καλο θα ηταν να το ληξουμε εδω.
αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι θα περασει ετσι η συμπεριφορα του.
σε προηγούμενα post εχω αναφερει και το ονομα του διαιτητη αλλα και το ποιος ειμαι.

σωστή στάση ! τώρα είδα και το προηγούμενο ποστ! καλή συνέχεια !
oidipodas
χαραυγιακος καρεας 61-57ημιχρονο 29-21.πηγαιναμε απο την αρχη μπροστα στο σκορ ο καρεας ισοφαριζε κατα περιοδους μεχρι που ξεφυγαμε 2 φορες στους 13 με 15 ποντους αλλα ο καρεας με γρηγορες επιθεσεις και καποια τριποντα ξαναμπαινε στο παιχνιδι γρηγορα.ξελασπωσε ο χαμμερ παλι μεγαλο παιχνιδι σε ενταση και σε διαρκεια(μεγαλα πνευμονια φαλαινας θα ελεγα 77.gif )ευχαριστουμε χαμμερ.
VLC
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 61-68
pedagiodili
Ποσειδ. - Μαίανδρος= 45 - 59 Τα υπόλοιπα από τους Ηolitsius και Esperara.Καλή Χρονιά........ wos_sport4.gif
Holitsius
Καλησπερα και καλη χρονια διχως τραυματισμους!

Μιας και με προλαβε ο συμπακτης pedagiodily Ποσειδωνας-Μαιανδρς 45-59 με μεγαλη εμφανιση αμυντικα στο δευτερο μερος.
Ο αγωνας ξεκινησε με τις δυο ομαδες να συμβαδισζουν στο πρωτο με το Ποσειδωνα να παιρνει ενα προβαδισμα 29-25 στο ημιχρονο και 34-26 στη αρχη του δευτερου. Επιτα ομως κλεισαμε ολους τους ιαδρομους και με τρομερη αμυνα απο ολους καλυψαμε γρηγορα τη διαφορα και προηγηθηκαμα,προβαδιμσμα που κρατησαμε και αυξαναμε λιγο λιγο μεχρι τελους.

Πραγματικα συγχαρητηρια σε ολους(και στα παιδια του ποσειδωνα,πολυ καλι γενικα),η αμυνα ηταν παραπανω απο εξαιρετικη και δεν υστερησε κανεις.Στη επιθεση δεν βρεθηκαμε σε κλαη μερα αλλα με το παραπανω καλυψα,ε την αστοχια μας.Το ιδιο και εγω,μετριος επιθετικα αλλα τουλαχιστο επρωξα οσο πηγαινε...

ΥΓ τελικα τα μελομακαρονα δεν μας παχυναν μονο, μας δυμαμωσαν φαινεται,χεχεχε.Ειναι καλο συνοδευτικο με τις πιττες φαινεται smiley.gif
axe
ΑΡΤΕΜΙΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ ... χασαμε εύκολα με 10 νομίζω. δεν είδα καθόλου τελικό
GR-HAMMER
QUOTE(oidipodas @ Jan 8 2009, 00:42 ) *
χαραυγιακος καρεας 61-57ημιχρονο 29-21.πηγαιναμε απο την αρχη μπροστα στο σκορ ο καρεας ισοφαριζε κατα περιοδους μεχρι που ξεφυγαμε 2 φορες στους 13 με 15 ποντους αλλα ο καρεας με γρηγορες επιθεσεις και καποια τριποντα ξαναμπαινε στο παιχνιδι γρηγορα.ξελασπωσε ο χαμμερ παλι μεγαλο παιχνιδι σε ενταση και σε διαρκεια(μεγαλα πνευμονια φαλαινας θα ελεγα 77.gif )ευχαριστουμε χαμμερ.


ετρεχα-ετρεχα...αν εβαζα και τα μπασιματα η τα σουτ θα ηταν καλυτερα...
βασικα μπηκανε πολλα σουτ απο τους συμπαικτες μου...κι ας ηταν εκτος λογικης και συστηματος..
αυτο εχει σημασια...να μπαινει η μπαλα στο καλαθι...
αμυντικα ειμασταν μετριοι...αλλα ευτυχως τα παιδια του καρεα στο μεγαλυτερο διαστημα του αγωνα ηταν αστοχοι στα περιφερειακα σουτ και μονο στο 4ο 10λεπτο βαλανε μερικα, γι'αυτο και μειωσανε..
παμε γερα ρε οικοδομοι...


QUOTE(Holitsius @ Jan 8 2009, 01:52 ) *
Καλησπερα και καλη χρονια διχως τραυματισμους!

Μιας και με προλαβε ο συμπακτης pedagiodily Ποσειδωνας-Μαιανδρς 45-59 με μεγαλη εμφανιση αμυντικα στο δευτερο μερος.
Ο αγωνας ξεκινησε με τις δυο ομαδες να συμβαδισζουν στο πρωτο με το Ποσειδωνα να παιρνει ενα προβαδισμα 29-25 στο ημιχρονο και 34-26 στη αρχη του δευτερου. Επιτα ομως κλεισαμε ολους τους ιαδρομους και με τρομερη αμυνα απο ολους καλυψαμε γρηγορα τη διαφορα και προηγηθηκαμα,προβαδιμσμα που κρατησαμε και αυξαναμε λιγο λιγο μεχρι τελους.

Πραγματικα συγχαρητηρια σε ολους(και στα παιδια του ποσειδωνα,πολυ καλι γενικα),η αμυνα ηταν παραπανω απο εξαιρετικη και δεν υστερησε κανεις.Στη επιθεση δεν βρεθηκαμε σε κλαη μερα αλλα με το παραπανω καλυψα,ε την αστοχια μας.Το ιδιο και εγω,μετριος επιθετικα αλλα τουλαχιστο επρωξα οσο πηγαινε...

ΥΓ τελικα τα μελομακαρονα δεν μας παχυναν μονο, μας δυμαμωσαν φαινεται,χεχεχε.Ειναι καλο συνοδευτικο με τις πιττες φαινεται smiley.gif


συνεχιζει το τρενο του μαιανδρου..
και ευκολη νικη οπως φανηκε..
τωρα ειναι το καλο παιχνιδι...κεραμεικος-μαιανδρος
θα κρινει πολλα πιστευω...
να φανταστω οτι φαγατε σε κανα σουβλατζιδικο μετα? η χαλασατε το σερι λογω μερας(πολλοι γιαννηδες-ιωαννες)
esperara
QUOTE(GR-HAMMER @ Jan 8 2009, 02:38 ) *
συνεχιζει το τρενο του μαιανδρου..
και ευκολη νικη οπως φανηκε..
τωρα ειναι το καλο παιχνιδι...κεραμεικος-μαιανδρος
θα κρινει πολλα πιστευω...
να φανταστω οτι φαγατε σε κανα σουβλατζιδικο μετα? η χαλασατε το σερι λογω μερας(πολλοι γιαννηδες-ιωαννες)


Πρώτα από όλα καλή χρονιά σε όλους, χωρίς τραυματισμούς!

To σουβλατζίδικο είναι στην ουσιά το σερί μας και όχι τα παιχνίδια και θα το συνεχίσουμε πολύ ακόμα από ότι φαίνεται... Το παιχνιδάκι είναι Μαίανδρος - Κεραμικός και πιστεύω ότι θα γίνει πολύ ωραίο παιχνίδι... Δεν νομίζω όμως ότι θα κρίνει τίποτα... Χαλαρά...

Και πάλι καλή χρονιά σε όλους!

BasketZoro
Καλη Μπασκετικη χρονια και επισημα, ευχομαι σε όλους καλα παιχνιδια χωρις τραυματισμους καλες διαιτησιες or else.. αφηστε τα διαιτητακια της εσκα να χτυπιουνται, οι ομαδες παιζουν μπασκετ και αυτοι την εχουν δει τροχονομοι...
GR-HAMMER
δυσκολη εξοδος για το χαραυγιακο σημερα...στο γηπεδο του εθνικου..
με τις ιδιαιτεροτητες του και με τον εθνικο να παρουσιαζεται ιδιαιτερα δυνατος εντος εδρας..
ολα τα φωτα βεβαια στο κλειστο της ηλιουπολης με το μεγαλο παιχνιδι μαιανδρος-κεραμεικος στις 21:15...
ντερμπυ πρωτοπορων...
πιστευω οτι θα παρει τη νικη ο μαιανδρος..λογω εδρας και δεσιματος της ομαδας...
στα υπολοιπα παιχνιδια:

φιλοθεη-υπεροχη πιστευω νικη φιλοθεης...η υπεροχη φαινεται να αντιμετωπιζει προβληματα τελευταια..που φανηκε και απο την εντος εδρας ηττα της προηγουμενης αγωνιστικης απο την μεχρι τοτε χωρις νικη εστια φιλιας

εστια φιλιας-ποσειδωνας...παρολο τη νικη της εστιας την προηγουμενη αγωνιστικη, πιστευω οτι ο ποσειδωνας θα παρει τη νικη...πιο δυνατη και πιο πληρης σαν ομαδα...

οιον-αρτεμις...κλειστο παιχνιδι...δυνατες ομαδες και οι 2...στην εδρα του ο αγ στεφανος σκοραρει πολυ..ιδιαιτερα με περιφερειακα σουτ...αν βρεθουνε σε καλη μερα πιστευω θα το παρουν το παιχνιδι..

καρεας-τριφυλλιακος...δυο ομαδες με δυνατες αμυνες..πιεση σε ολο το γηπεδο...αιφνιδιασμους...αλλα πιστευω ογω εδρας θα το παρει το παιχνιδι ο καρεας...για να γινει 2πλο θα πρεπει να κανουνε πολυ καλο αμυντικο παιχνιδι οι παιχτες του τριφυλλιακου, γιατι σε υψηλο σκορ δε νομιζω να τα καταφερουν...οσο μεινει χαμηλα, εχουν τη δυνατοτητα να το χτυπησουν...

τρεις αστερες-αμπελοκηποι...δεν εχω παιξει με τρεις αστερες και δε ξερω απο 1ο χερι για τη δυναμικοτητα τους...αλλα απο τα αποτελεσματα φαινεται να σκοραρουν πολυ στην εδρα τους και να παιρνουν τα παιχνιδια...οι αμπελοκηποι με νεανικη ομαδα ειναι παντα επικινδυνοι..ανεξαρτητα σε τι ρυθμο θα παει το παιχνιδι....θα ρισκαρω προβλεψη τον ασσο, αν και πιστευω θα κριθει στα τελευταια σουτ...

μαιανδρος-κεραμεικος...τα ειπα στην αρχη

εθνικος-χαραυγιακος...δε κανω προβλεψεις ποτε για την ομαδα μου...να γινει καλο παιχνιδι...χωρις τραυματισμους...ας κερδισει ο καλυτερος..

καλη επιτυχια σε ολους!
VLC
ΑΟ ΚΑΡΕΑ -ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 61-64
axe
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 67-56
Holitsius
Καλησπερα!
Δυστυχως για εμας Μαιανδρος-Κυψελιακος 64-66 μετα απο δραματικο παιχνιδι που κριθηκε κυριολεκτικα στη τελευταια φαση.
Οι δυο ομαδες ηταν μαζι στο σκορ σε ολο το παιχνιδι,πραγματικο ντεμπι..Και για εμας,οπως αλλου ειχαμε τυχη, ετσι σημερα με 0/6 βολες στο τελος δεν μπορουσαμε να εχουμε καλυτερη τυχη απο μια ομαδα πολυ καλη και πολυ ευστοχη στα σουτ..Σε καιρια σημεια χσαμε τη συγκεντρωση μας...Ετσι ειναι το μπασκετ και οπως κερδιζεις ,ετσι χανεις...Δεν εγινε κατι παντως,ουτε κριθηκε κατι θεωρω..
Συγχαρητηρια σε ολους που παρα τις αρρωστειες επαιξαν οσο μπορουσαν,καποια στιγμη θα ειμαστε πληρεις και εμεις.


ΥΓ Τα σουβλακια συνεχιζονται κανονικα,το σερι δεν σταματα smiley.gif
GR-HAMMER
QUOTE(Holitsius @ Jan 15 2009, 01:37 ) *
Καλησπερα!
Δυστυχως για εμας Μαιανδρος-Κυψελιακος 64-66 μετα απο δραματικο παιχνιδι που κριθηκε κυριολεκτικα στη τελευταια φαση.
Οι δυο ομαδες ηταν μαζι στο σκορ σε ολο το παιχνιδι,πραγματικο ντεμπι..Και για εμας,οπως αλλου ειχαμε τυχη, ετσι σημερα με 0/6 βολες στο τελος δεν μπορουσαμε να εχουμε καλυτερη τυχη απο μια ομαδα πολυ καλη και πολυ ευστοχη στα σουτ..Σε καιρια σημεια χσαμε τη συγκεντρωση μας...Ετσι ειναι το μπασκετ και οπως κερδιζεις ,ετσι χανεις...Δεν εγινε κατι παντως,ουτε κριθηκε κατι θεωρω..
Συγχαρητηρια σε ολους που παρα τις αρρωστειες επαιξαν οσο μπορουσαν,καποια στιγμη θα ειμαστε πληρεις και εμεις.


ΥΓ Τα σουβλακια συνεχιζονται κανονικα,το σερι δεν σταματα smiley.gif


ενταξει και η ηττα καποια στιγμη θα ερχοτανε...εκτος στοχων παντως δε βγαζει κανενα...
ακομα 15 παιχνιδια...ποιος ζει, ποιος πεθαινει...
ειδα ενα κομματι του παιχνιδιου αλλα οχι το δραματικο φιναλε(υποχρεωσεις)
το κεραμεικο(και οχι κυψελιακο) δεν τον ειχα δει..
δουλεμενη ομαδα..πολυ καλη κυκλοφορια...και μεγαλη εφεση στο σκοραρισμα απο μακρινη αποσταση...
πηρανε το παιχνιδι στις λεπτομερειες και συνεχιζουν τη πορεια τους..
εμεις, ο χαραυγιακος δε παιξαμε λογω νερων που ειχαν μαζευτει στο γηπεδο του εθνικου και παρολες τις προσπαθειες...το προβλημα δε λυνοτανε..μεχρι και κωλοχαρτο επιστρατευτηκε μπας και μαζευτουν τα νερα, αλλα τιποτα...
συνεχιζουμε...!
papalouk7
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΗΤΑΝΕ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΛΑ ΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΑΣΗ.64-66 ΤΕΛΙΚΟ.......ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ......
BILL79
3 ΑΣΤΕΡΕΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2 +5-6 ποντους
kokomploko
QUOTE(papalouk7 @ Jan 15 2009, 02:00 ) *
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΗΤΑΝΕ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΛΑ ΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΑΣΗ.64-66 ΤΕΛΙΚΟ.......ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ......

μεγαλη νικη ο κεραμεικος....ολα κριθηκαν στο τελος!!!πολλες χαμενες βολες απο τον μαιανδρο στο τελος!καλη συνεχεια και με αλλα μεγαλα διπλα......
magic jonhson
Η βαθμολογια υπαρχει ρε παιδια?
tzos 9
QUOTE(magic jonhson @ Jan 20 2009, 18:47 ) *
Η βαθμολογια υπαρχει ρε παιδια?

nai στν σελιδα τσ εσκα
GR-HAMMER
προτελευταια αγωνιστικη του 1ου γυρου...
να δουμε προβλεψεις...

ποσειδωνας-φιλοθεη: κλειστο παιχνιδι, αλλα εχει δειξει πολυ καλα στοιχεια ο ποσειδωνας, πιστευω ασσος..

εστια φιλιας-μαιανδρος: κατα τη γνωμη μου ευκολο διπλο, μετα την απωλεια εντος εδρας του μαιανδρου απο το κεραμεικο, δεν εχει περιθωριο για αλλα λαθη...

υπεροχη εξαρχειων-οιον αγ στεφανου: δε μπορω να καν προβλεψη..
ασταθεις και οι 2 ομαδες...στηριζονται στο περιφερειακο σουτ...οποιος βαλει τα πιο πολλα θα παρει το παιχνιδακι

αρτεμις-καρεας: κακιστη εμφανιση την προηγουμενη βδομαδα απο αρτεμις...αν παιξει οπως στο τελευταιο παιχνιδι πιστευω σε νικη του καρεα...διπλο

τριφυλλιακος-εθνικος: ντερμπυ για τη παραμονη...μεσα στην εδρα του πολυ δυνατος ο τριφυλλιακος...αλλα ο εθνικος παντα υπολογισιμος... πιστευω ασσος

χαραυγιακος- 3 αστερες: δε κανω προβλεψη..να γινει καλο παιχνιδι χωρις τραυματισμους..

αμπελοκηποι-κεραμεικος: το μεγαλο ντερμπυ της αγωνιστικης...ο κεραμεικος προερχεται απο μεγαλο διπλο στο μαιανδρο και ειναι 1ος και οι αμπελοκηποι προσπαθουνε να πλασαριστουνε στις πρωτες θεσεις... προβλεψη διπλο(ειδικα αν εχουνε παραπλησια ευστοχια με το παιχνιδι με το μαιανδρο...15 3ποντα....ελεος)

καλη αγωνιστικη να εχουμε!
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 66-64 στην παραταση
GR-HAMMER
χαραυγιακος - 3 αστερες 88-93(νομιζω, στην παραταση)
μπηκαμε δυνατα, σε αμυνα και επιθεση παιρνοντας μια διαφορα 8-10 ποντων στο 1ο δεκαλεπτο..
απο εκει και περα ομως τιποτα...δε δουλεψε απολυτως τιποτα..
αμυντικα βαρεθηκαμε να τρωμε 3ποντα και μπασιματα...επιθετικα κακες επιλογες(καποιες μπηκαν και μας κρατησαν κοντα στο σκορ)..
οι 3 αστερες αξιζαν τη νικη...και πιστευω τους αδικουν τα μεχρι τωρα αποτελεσματα...πολυ καλη ομαδα...ισως σημερα να εκαναν το καλυτερο τους παιχνιδι(βασικα ειμαι σιγουρος)
πολυ καλες επιλογες...βγαζανε το ελευθερο σουτ και συνηθως ευστοχουσαν..καμια 15αρια 3ποντα!
συγχαρητηρια στα παιδια..
εγω προσωπικα αποβληθηκα νωρις με φαουλ και δε μπορεσα να βοηθησω την ομαδα μου στα κρισιμα λεπτα και στη παραταση..
αυτα εχει ομως το μπασκετ..
συνεχιζουμε και παμε για το μεγαλο παιχνιδι με το κεραμεικο στο γηπεδο του ρουφ που κλεινει και τον 1ο γυρο...
περιμενω αποτελεσματα...
Holitsius
Καλησπερα! Θησεας-Μαιανδρος 47-81 νομιζω...
Το ματς ηταν ντερμπι μεχρι τα μεσα το 2ου δεκαλεπτου μα μετα, ενα μικρο σερι μας εφερε την διαφορα σε διψηφιο σκορ. Τα παιδια του θησεα παλεψαν μα ηταν αστοχα και η διαφορα μεγαλωνε συνεχως...Γενικα καλη εμφανιση στο β μερος απο ολα τα παιδια που παιξανε!!Συνεχιζουμε μαις και εχουμε ακομα πολλα παιχνιδια δυσκολα...

Αντε και καλα σουβλακια smiley.gif
stathek
sigxaritiria sta paidia apo tous 3 asteres paixane poli wraio basket k axizane ti niki. opws eipe k to paidi me to 5 pou logw tis ittas ton adikisa legontas tou oti dn einai kali omada (la8os mou) na pame gia souvlakia na doume ekei poios 8a nikisei gt eimaste poli dunatoi!! loipon kali sinexeia k stis 2 omades xwris travmatismous!!
papalouk7
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 2(ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ)ΜΕ 3ΠΟΝΤΟ 2 ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 12 ΠΟΝΤΩΝ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΧΑΘΗΚΕ.+ ΟΤΙ Η ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ....ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.....ΜΕ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΜΑΔΕΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
oidipodas
χαραυγιακος-3 αστερες 86-91 σκορ στην παραταση.θα διαφωνησω με τον stathek αν και ηταν mvp απο την ομαδα μας και τον xammer πιστευω δεν ειμασταν τοσο κακοι απλα οι 3 αστερες ηταν η μονη ομαδα που μας πηγε σε τοσο ψηλο σκορ και εβαλε πιο πολλα και κερδισε.εβαλαν 10 τριποντα και τους 30 ποντους τους πετυχε το νουμερο 5 τους.επισης μπραβο στο μικρο των 3 αστερων που εβαλε και τις 2 βολες και μασ ισοφαρισε και πηγαμε παραταση.πολυ θαρρος με τοσο σαματα στο γηπεδο...παντως εχουμε 2 ηττες και οι 2 στην παραταση φετος.αλλα απο οτι βλεπω οι περισσοτερες ομαδες ειναι σε ιδιο επιπεδο εξου και τοσες παρατασεις σημερα.εχει παρα πολυ δρομο ακομα το πρωταθλημα για τελικες καταταξεις κλπ..καλη συνεχεια..
tzos 9
[quote name='GR-HAMMER' date='Jan 21 2009, 18:13 ' post='264629']
προτελευταια αγωνιστικη του 1ου γυρου...
να δουμε προβλεψεις...

ποσειδωνας-φιλοθεη: κλειστο παιχνιδι, αλλα εχει δειξει πολυ καλα στοιχεια ο ποσειδωνας, πιστευω ασσος..

εστια φιλιας-μαιανδρος: κατα τη γνωμη μου ευκολο διπλο, μετα την απωλεια εντος εδρας του μαιανδρου απο το κεραμεικο, δεν εχει περιθωριο για αλλα λαθη...

υπεροχη εξαρχειων-οιον αγ στεφανου: δε μπορω να καν προβλεψη..
ασταθεις και οι 2 ομαδες...στηριζονται στο περιφερειακο σουτ...οποιος βαλει τα πιο πολλα θα παρει το παιχνιδακι

αρτεμις-καρεας: κακιστη εμφανιση την προηγουμενη βδομαδα απο αρτεμις...αν παιξει οπως στο τελευταιο παιχνιδι πιστευω σε νικη του καρεα...διπλο

τριφυλλιακος-εθνικος: ντερμπυ για τη παραμονη...μεσα στην εδρα του πολυ δυνατος ο τριφυλλιακος...αλλα ο εθνικος παντα υπολογισιμος... πιστευω ασσος

χαραυγιακος- 3 αστερες: δε κανω προβλεψη..να γινει καλο παιχνιδι χωρις τραυματισμους..

αμπελοκηποι-κεραμεικος: το μεγαλο ντερμπυ της αγωνιστικης...ο κεραμεικος προερχεται απο μεγαλο διπλο στο μαιανδρο και ειναι 1ος και οι αμπελοκηποι προσπαθουνε να πλασαριστουνε στις πρωτες θεσεις... προβλεψη διπλο(ειδικα αν εχουνε παραπλησια ευστοχια με το παιχνιδι με το μαιανδρο...15 3ποντα....ελεος)

καλη αγωνιστικη να εχουμε!
[/quo
γιατι ελεοσ δεν ειναι η 1η φορα....αν κ σημερα βαλαμε μονο τ μισα.......γενικα τ χουμε κ δεν ετυχε.....
Zourinho
QUOTE(papalouk7 @ Jan 22 2009, 02:33 ) *
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 2(ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ)ΜΕ 3ΠΟΝΤΟ 2 ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 12 ΠΟΝΤΩΝ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΧΑΘΗΚΕ.+ ΟΤΙ Η ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ....ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.....ΜΕ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΜΑΔΕΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


καλημερα παιδες καλη χρονια να εχουμε ( αφου ειναι η πρωτη φορα που γραφω για φετος )
με υγεια χωρις τραυματισμους και καλα μυαλα πανω απο ολα.
γενικα δν εχω διαθεση να γραφω στο φορουμ οχι για καποιο αλλο λογο
αλλα επειδη θα μαλωσω με καποια παιδια απο εδω κ δν εχει νοημα αυτο να
καθομαι να τσακωνομαι απο το μπασκετ φορουμ,
αφορμη που γραφω ειναι ο φιλος ο παπαλουκας ( επαιξες και στην ομαδα ρε σι παπαλουκας και μας
λες και με τα ψεματα !)
ο οποιος πιστευει οτι μια ομαδα η οποια εχει σερι νικων
10-1 και μια ομαδα με 6-5 ειναι στον ιδιο κουβα
???????
τι να πω!
να συγκριθουν οι αμπελοκηποι τωρα με τον κεραμεικο
οπου ο κεραμικος εχει σε ολες τις θεσεις παικτες και οπου στο χθεσινο παιχνιδι
απο τις δυο ομαδες με 5 φαουλ βγηκαν απο τους αμπελοκηπους 3 βασικοι παικτες ενω απο τον κεραμεικο ενας
στο τελευταιο λεπτο!
???
δν σε καταλαβαινω ρε φιλε μου καλε πως τα βλεπεις τα πραγματα!
Ευκολα στην παραταση συνηθως κερδιζει η ομαδα που δν εχει φθαρει στο παιχνιδι απο φαουλ και στην οποια παιζουν παικτες βασικοι!
Για τους διαιτιτες οι οποιοι εκαναν θαυματα και εδωσαν δυο τεχνικες στην εξεδρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
που ξανα ακουστηκε αυτο στον κοσμο ολο!!!!!!!!!!!!!!!!
τι να πω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οσο για τους αμπελοκηπους που σε νοιαζει κιολας για την ομαδα!
να σου πω οτι ο μεσος ορος ηλικιας 3 παικτων βασικων ειναι 18,5 και τωρα για το αν μια ομαδα γινεται με τα ψεματα δεν το ξερω.
Οσο για την πρωτη πενταδα και αφου εχουμε δει ολο τον πρωτο γυρο να πω την γνωμη μου( αν και δν εχουμε παιξει με μαιανδρο που καταλαβαινω οτι ειναι καλη ομαδα), βασικα θα πω την γνωμη μου για ολες τις ομαδες που βρισκονται στις πρωτες θεσεις!

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ το ποιο πληρες ροστερ σε ολες τις θεσεις( αν κανει αλλη ηττα θα ειναι αποτυχια)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ καλη ομαδα( δν μου αρεσει σαν ομαδα αλλα ειναι καλη ομαδα σε σχεση με τις υπολοιπες)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ καλη ομαδα( πιστευω θα ανεβει )
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ κυκλοθυμικη ομαδα( μπορει να χασει και να κερδισει το ιδιο ευκολα ενα παιχνιδι )
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ δν ειδα ακομα δν λεω( θα επαναλαβω αυτο που ειπα νομιζω ειναι καλη ομαδα)
ΑΟ ΚΑΡΕΑ χαμηλα για καποιον λογο πιστευω θα εχει καλο δευτερο γυρω χτυπαει ανοδο
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 καλο ροστερ, κολαει το μυαλο λιγο στην επιθεση αλλα καλοι παικτες
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ......... μονο τον coach θυμαμαι εχω κολλησεις σορι


Αυτα να ειστε καλα να προσεχετε αυτους που αγαπατε και τα δεοντα στην μαμα σας οπως λεει και μια ψυχη

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


wos_sport4.gif


Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
που λεει μια αλλη ψυχη!

Καλημερα σας κυριοι!
papalouk7
QUOTE(Zourinho @ Jan 22 2009, 11:26 ) *
καλημερα παιδες καλη χρονια να εχουμε ( αφου ειναι η πρωτη φορα που γραφω για φετος )
με υγεια χωρις τραυματισμους και καλα μυαλα πανω απο ολα.
γενικα δν εχω διαθεση να γραφω στο φορουμ οχι για καποιο αλλο λογο
αλλα επειδη θα μαλωσω με καποια παιδια απο εδω κ δν εχει νοημα αυτο να
καθομαι να τσακωνομαι απο το μπασκετ φορουμ,
αφορμη που γραφω ειναι ο φιλος ο παπαλουκας ( επαιξες και στην ομαδα ρε σι παπαλουκας και μας
λες και με τα ψεματα !)
ο οποιος πιστευει οτι μια ομαδα η οποια εχει σερι νικων
10-1 και μια ομαδα με 6-5 ειναι στον ιδιο κουβα
???????
τι να πω!
να συγκριθουν οι αμπελοκηποι τωρα με τον κεραμεικο
οπου ο κεραμικος εχει σε ολες τις θεσεις παικτες και οπου στο χθεσινο παιχνιδι
απο τις δυο ομαδες με 5 φαουλ βγηκαν απο τους αμπελοκηπους 3 βασικοι παικτες ενω απο τον κεραμεικο ενας
στο τελευταιο λεπτο!
???
δν σε καταλαβαινω ρε φιλε μου καλε πως τα βλεπεις τα πραγματα!
Ευκολα στην παραταση συνηθως κερδιζει η ομαδα που δν εχει φθαρει στο παιχνιδι απο φαουλ και στην οποια παιζουν παικτες βασικοι!
Για τους διαιτιτες οι οποιοι εκαναν θαυματα και εδωσαν δυο τεχνικες στην εξεδρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
που ξανα ακουστηκε αυτο στον κοσμο ολο!!!!!!!!!!!!!!!!
τι να πω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οσο για τους αμπελοκηπους που σε νοιαζει κιολας για την ομαδα!
να σου πω οτι ο μεσος ορος ηλικιας 3 παικτων βασικων ειναι 18,5 και τωρα για το αν μια ομαδα γινεται με τα ψεματα δεν το ξερω.
Οσο για την πρωτη πενταδα και αφου εχουμε δει ολο τον πρωτο γυρο να πω την γνωμη μου( αν και δν εχουμε παιξει με μαιανδρο που καταλαβαινω οτι ειναι καλη ομαδα), βασικα θα πω την γνωμη μου για ολες τις ομαδες που βρισκονται στις πρωτες θεσεις!

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ το ποιο πληρες ροστερ σε ολες τις θεσεις( αν κανει αλλη ηττα θα ειναι αποτυχια)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ καλη ομαδα( δν μου αρεσει σαν ομαδα αλλα ειναι καλη ομαδα σε σχεση με τις υπολοιπες)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ καλη ομαδα( πιστευω θα ανεβει )
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ κυκλοθυμικη ομαδα( μπορει να χασει και να κερδισει το ιδιο ευκολα ενα παιχνιδι )
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ δν ειδα ακομα δν λεω( θα επαναλαβω αυτο που ειπα νομιζω ειναι καλη ομαδα)
ΑΟ ΚΑΡΕΑ χαμηλα για καποιον λογο πιστευω θα εχει καλο δευτερο γυρω χτυπαει ανοδο
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 καλο ροστερ, κολαει το μυαλο λιγο στην επιθεση αλλα καλοι παικτες
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ......... μονο τον coach θυμαμαι εχω κολλησεις σορι


Αυτα να ειστε καλα να προσεχετε αυτους που αγαπατε και τα δεοντα στην μαμα σας οπως λεει και μια ψυχη

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


wos_sport4.gif


Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
που λεει μια αλλη ψυχη!

Καλημερα σας κυριοι!



ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ZOURINHO ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΣΑ ΕΙΠΑ.ΔΕΝ ΘΙΓΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΙΣΑ ΙΣΑ.ΔΕΦΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ.ΤΡΙΤΟΝ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΦΑΟΥΛ.ΜΕ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ ΣΤΑ 3 ΦΑΟΥΛ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 7 ΝΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ROCKY.ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΚΕΙ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΘΙΓΩ.ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΤΙ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΠΑΙΚΤΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΟΜΑΔΑ.
tzos 9
QUOTE(papalouk7 @ Jan 22 2009, 21:42 ) *
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ZOURINHO ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΣΑ ΕΙΠΑ.ΔΕΝ ΘΙΓΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΙΣΑ ΙΣΑ.ΔΕΦΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ.ΤΡΙΤΟΝ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΦΑΟΥΛ.ΜΕ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ ΣΤΑ 3 ΦΑΟΥΛ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 7 ΝΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ROCKY.ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΚΕΙ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΘΙΓΩ.ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΤΙ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΠΑΙΚΤΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΟΜΑΔΑ.

kala m leme oti theloume twra an ayth h omada einai 5h eemeis o maiandro o xaraygiakos eprepe na paizoume g ethnikh.....k ayth h omada ap t royf tha figei me 20ara k aneta t lete re paidia den yphrxan pouthena......
Zourinho
QUOTE(papalouk7 @ Jan 22 2009, 21:42 ) *
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ZOURINHO ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΣΑ ΕΙΠΑ.ΔΕΝ ΘΙΓΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΙΣΑ ΙΣΑ.ΔΕΦΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ.ΤΡΙΤΟΝ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΦΑΟΥΛ.ΜΕ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ ΣΤΑ 3 ΦΑΟΥΛ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 7 ΝΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ROCKY.ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΚΕΙ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΘΙΓΩ.ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΤΙ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΠΑΙΚΤΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΟΜΑΔΑ.

Ναι καλα τα λες δεν φτιαχεις ομαδα
αλλα ποιος δηλωσε οτι οι αμπελοκηποι εφτιαξαν ομαδαρα αυτο δν καταλαβαινω
δηλ σου ειπε καποιος απο τους αμπελοκηπους οτι τα σπαει η ομαδα παει για ανοδο
και τους νικαει ολους!
αυτη ειναι η ενστανση μου δεν ειπε καποιος οτι _αμαμε και δερνουμε θελει δουλεια
χωρις δουλεια και με τα ψεματα συμφωνω δεν φτιαχνεις ομαδα οσο και να θες,
αλλα η δικια μας η ομαδα βελτιωνεται και μονο που με την καλυτερη ομαδα του ομιλου ( επαναλαμβανω δεν παιξαμε με Μαινδρο που λογικα ειναι η αλλη δυνατη ομαδα του ομιλου ) καταφερε να μην παρει το παιχνιδι στην παραταση( και μαλιστα να παει παραταση ενω ηταν μπροστα ) ειναι πολυ σημαντικο!!

Οσο για το οτι επαιξες στην ομαδα το λεω για τον Παπαλουκα σαν αστειο αμα σε πειραξε ( που δεν το νομιζω οτι σε πειραξε αλλωστε το αναφερεις ) σορι

Καλημερα και καλη συνεχεια
Zourinho
QUOTE(tzos 9 @ Jan 23 2009, 01:32 ) *
kala m leme oti theloume twra an ayth h omada einai 5h eemeis o maiandro o xaraygiakos eprepe na paizoume g ethnikh.....k ayth h omada ap t royf tha figei me 20ara k aneta t lete re paidia den yphrxan pouthena......


Δεν καταλαβα ρε σι Τζος τι λες σορι κιολας???
μαλλον λες
Μεταφραση


''καλα μη λεμε οτι θελουμε τωρα
αν αυτη η ομαδα ειναι 5η
εμεις, ο μαιανδρος, ο χαραυγιακος
επρεπε να παιζουμε γ εθνικη......
και αυτη η ομαδα απο το Ρουφ
θα φυγει με 20αρα και ανετα
τι λετε ρε παιδια δεν υπαρχουν πουθενα........''

χιχιχιχχιχιχιχιχιχιιχιχ
ρε σι Τζος λες ωραια πραγματα καλημερα σου

Γ Εθνικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχα και εμας τοτε το εφηβικο και το παιδικο μας πανε για Α1
βρε Τζος, βρε Τζος, πες μου εναν παικτη της κατηγοριας ο οποιος θα επαιζε Γ εθνικη πρωτα!!!!
συγχωρεσε με αλλα εαν εινια τοοοοοοσο χαοδης η αποσταση του πρωτου με τον πεμπτο στον ομιλο!!!!!!!!

χαχαχαχα δηλαδη οι δυο υπερομαδες τον πεμπτο τον καθαρισαν !!!!!!!
22/10/2008 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 57-53
ομαδα γ εθνικης
19/11/2008 21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 69-59
πολυ κακο παιχνιδι απο εμας
21/01/2009 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 64-72
στην παραταση
28/01/2009 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0-0
με μαιανδρο δν παιξαμε
αρα αυτες που λες ????
μαλλον δν στεκουν φιλε μου τσος
μου φαινεται τραυματιστηκε ο Τζιλντρες και μαζι του ....................
λες ασυναρτησιες !
σορι
καλημερα
BasketZoro
QUOTE(GR-HAMMER @ Jan 21 2009, 18:13 ) *
προτελευταια αγωνιστικη του 1ου γυρου...
να δουμε προβλεψεις...

ποσειδωνας-φιλοθεη: κλειστο παιχνιδι, αλλα εχει δειξει πολυ καλα στοιχεια ο ποσειδωνας, πιστευω ασσος..

εστια φιλιας-μαιανδρος: κατα τη γνωμη μου ευκολο διπλο, μετα την απωλεια εντος εδρας του μαιανδρου απο το κεραμεικο, δεν εχει περιθωριο για αλλα λαθη...

υπεροχη εξαρχειων-οιον αγ στεφανου: δε μπορω να καν προβλεψη..
ασταθεις και οι 2 ομαδες...στηριζονται στο περιφερειακο σουτ...οποιος βαλει τα πιο πολλα θα παρει το παιχνιδακι

αρτεμις-καρεας: κακιστη εμφανιση την προηγουμενη βδομαδα απο αρτεμις...αν παιξει οπως στο τελευταιο παιχνιδι πιστευω σε νικη του καρεα...διπλο

τριφυλλιακος-εθνικος: ντερμπυ για τη παραμονη...μεσα στην εδρα του πολυ δυνατος ο τριφυλλιακος...αλλα ο εθνικος παντα υπολογισιμος... πιστευω ασσος

χαραυγιακος- 3 αστερες: δε κανω προβλεψη..να γινει καλο παιχνιδι χωρις τραυματισμους..

αμπελοκηποι-κεραμεικος: το μεγαλο ντερμπυ της αγωνιστικης...ο κεραμεικος προερχεται απο μεγαλο διπλο στο μαιανδρο και ειναι 1ος και οι αμπελοκηποι προσπαθουνε να πλασαριστουνε στις πρωτες θεσεις... προβλεψη διπλο(ειδικα αν εχουνε παραπλησια ευστοχια με το παιχνιδι με το μαιανδρο...15 3ποντα....ελεος)

καλη αγωνιστικη να εχουμε!
γιατι ελεοσ δεν ειναι η 1η φορα....αν κ σημερα βαλαμε μονο τ μισα.......γενικα τ χουμε κ δεν ετυχε.....



Καλησπερα μπασκετοπαιδες!
Πραγματικα ήταν πολυ δυνατη αγωνιστικη αυτη, μαλλον υπηρξε τεραστια όρεξη για μπασκετ περισσοτερο απο άλλες φορες...
Σε αυτή την αγωνιστική ο δρόμος μου με έβγαλε στο γηπεδο του τριφυλλιακου αφού ήταν η μονη ομάδα που δεν ειχα δει να παίζει φετος. Το ματς ήταν παρα πολυ δυνατό, και οι δυο ομαδες είχαν πάθος και ευστοχία στα τρίποντα, αλλά μου έκανε εντύπωση ο προπονητής του τριφυλλιακού, ο ανθρωπος μου φάνηκε απιστευτα κομπαρσος του αθλήματος, πως μπορει μια ομάδα να έχει τετοιο προπονητη?? Ολα πηγαιναν καλά στο πρώτο ημίχρονο και χωρίς κανένα λόγο γυρισε την άμυνα σε ζώνη και οι πολυ δυνατοι περιφεριακοι σουτερ του Εθνικού έδειξαν οτι σουταραν σε βαρελι και οχι σε στεφανη καλαθιου! απιστευτη ευστοχια μπραβο παιδες αψογη δουλεια!!!!!!
Πλεον, αφου είδα όλες τις ομάδες να παίζουν πρεπει να πω Forca Μαιανδράρα απλα το καλυτερο που ειδα στη κατηγορία απο τις άλλες ομάδες κρατάω το τελέντο, το πάθος και την αγάπη για το άθλημα..
Φτου κι απο την αρχη τωρα παίρνω τα γηπεδα με τη σειρα για να ξαναδω όλες τις ομαδες
axe
sorry για την ασυνεπεια...

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ 82-68 (για οσους δεν το εχουν δει ηδη απο την εσκα)

πολυ καλη ομαδα... δικαια βρισκεται σε τροχια ανοδου
αργησαμε κατα ενα ημιχρονο να μπουμε στο παιχνιδι (-27), και μπηκαμε ΜΟΝΟ οταν πιεσαμε, καναμε foul (4-5 παικτες εκτος με 5) και βαλαμε καποια σουτ απο μακρια φθανοντας το παιχνιδι στους 9. στο τελευταίο 1'20'' προσπαθησαμε με μακρινα σουτ και σταματωντας το χρονο να παρουμε κατι καλυτερο, χωρις ομως να τα καταφερουμε.
παιζει ρεβανς στο κυπελλο την ΚΥΡ biggrin.gif


tzos 9
QUOTE(Zourinho @ Jan 23 2009, 13:07 ) *
Δεν καταλαβα ρε σι Τζος τι λες σορι κιολας???
μαλλον λες
Μεταφραση


''καλα μη λεμε οτι θελουμε τωρα
αν αυτη η ομαδα ειναι 5η
εμεις, ο μαιανδρος, ο χαραυγιακος
επρεπε να παιζουμε γ εθνικη......
και αυτη η ομαδα απο το Ρουφ
θα φυγει με 20αρα και ανετα
τι λετε ρε παιδια δεν υπαρχουν πουθενα........''

χιχιχιχχιχιχιχιχιχιιχιχ
ρε σι Τζος λες ωραια πραγματα καλημερα σου

Γ Εθνικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχα και εμας τοτε το εφηβικο και το παιδικο μας πανε για Α1
βρε Τζος, βρε Τζος, πες μου εναν παικτη της κατηγοριας ο οποιος θα επαιζε Γ εθνικη πρωτα!!!!
συγχωρεσε με αλλα εαν εινια τοοοοοοσο χαοδης η αποσταση του πρωτου με τον πεμπτο στον ομιλο!!!!!!!!

χαχαχαχα δηλαδη οι δυο υπερομαδες τον πεμπτο τον καθαρισαν !!!!!!!
22/10/2008 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 57-53
ομαδα γ εθνικης
19/11/2008 21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 69-59
πολυ κακο παιχνιδι απο εμας
21/01/2009 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 64-72
στην παραταση
28/01/2009 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0-0
με μαιανδρο δν παιξαμε
αρα αυτες που λες ????
μαλλον δν στεκουν φιλε μου τσος
μου φαινεται τραυματιστηκε ο Τζιλντρες και μαζι του ....................
λες ασυναρτησιες !
σορι
καλημερα

re file mou egw apla lew oti oute kan na soutarete den xerete gnwmh mou einai k gia t deytero gyro tha t deis k monos sou....t dietitakia t phgan etsi t paixnidi....k pextes mas filaraki mou exoun paixei k g ethnikh k a eska k b eska....opote as to den leei pou exete k parapono kiolas....
gia
Zourinho
QUOTE(tzos 9 @ Jan 23 2009, 19:33 ) *
re file mou egw apla lew oti oute kan na soutarete den xerete gnwmh mou einai k gia t deytero gyro tha t deis k monos sou....t dietitakia t phgan etsi t paixnidi....k pextes mas filaraki mou exoun paixei k g ethnikh k a eska k b eska....opote as to den leei pou exete k parapono kiolas....
gia


Ara mou les oti oi abelokhpoi
oi opioi oute kseroun na soutaroun tin proti omada tou omilou
pou exei kai ebeiria apo ethnikes katigories tin esteile stin paratasi
gia parapono dn eipa kati
alla esi boreis na paizeis kai na blepeis fantasmata oti sou ftene oi diatites
hahhahh
perimenw ton deutero giro me anipomonisia kai euxome na anevete
gt toso polu magali omada dn tin xoraei i katigoria
idika me tosous paiktes apo tis megales katigories
pos ginete na paizoun g eska tora dn to kserw kai dn plironte gia na paizoun
hahahha
kali sinexeia Φιλαρακι μου kai kali b eska
nikefalin
QUOTE(Zourinho @ Jan 24 2009, 21:55 ) *
Ara mou les oti oi abelokhpoi
oi opioi oute kseroun na soutaroun tin proti omada tou omilou
pou exei kai ebeiria apo ethnikes katigories tin esteile stin paratasi
gia parapono dn eipa kati
alla esi boreis na paizeis kai na blepeis fantasmata oti sou ftene oi diatites
hahhahh
perimenw ton deutero giro me anipomonisia kai euxome na anevete
gt toso polu magali omada dn tin xoraei i katigoria
idika me tosous paiktes apo tis megales katigories
pos ginete na paizoun g eska tora dn to kserw kai dn plironte gia na paizoun
hahahha
kali sinexeia Φιλαρακι μου kai kali b eska


μάγκες είναι η τελευταία προειδοποίhση για τα greeklish, o επόμενος θα έχει φάουλ. Να έχουμε έναν ευανάγνωστο χώρο !
kokomploko
συγχαριτηρια στον κεραμεικο για το διπλο αν και θα επρεπε να ειναι πιο ευκολο.....νικη με χαραυγιακο και full για ανοδο!!!
tzos 9
QUOTE(Zourinho @ Jan 24 2009, 21:55 ) *
Ara mou les oti oi abelokhpoi
oi opioi oute kseroun na soutaroun tin proti omada tou omilou
pou exei kai ebeiria apo ethnikes katigories tin esteile stin paratasi
gia parapono dn eipa kati
alla esi boreis na paizeis kai na blepeis fantasmata oti sou ftene oi diatites
hahhahh
perimenw ton deutero giro me anipomonisia kai euxome na anevete
gt toso polu magali omada dn tin xoraei i katigoria
idika me tosous paiktes apo tis megales katigories
pos ginete na paizoun g eska tora dn to kserw kai dn plironte gia na paizoun
hahahha
kali sinexeia Φιλαρακι μου kai kali b eska

φιλαρακι ευχαριστω κ θα εχοθμε καλη β εσκα να εισαι σιγουροσ.....χαχαχα
κ στο β γυρο μαζι σασ θα κανοθμε φιεστα
Holitsius
Καλησπερα! Σε αναβληθεν ματς Τρυφιλλιακος-Μαιανδρος 60-71.
Το ματς κριθηκε στο τελευταιο δεκαλεπτο απο παιξαμε σοβαρη αμυνα και σταματησαμε τον Τρυφιλλιακο στος 9 ποντους,καταφερνοντας να παρουμε ενα προβαδισμα 7-8 ποντων και συντηρωντας το μεχρι το τελος.
Ντερμπι σε ολη τη διαρκεια με τις ομαδες κοντα και να μην μπορουν να ξεφυγουν στο σκορ.Δυσκολη μα και σημαντικη νικη απεναναντι σε ομαδα καλη και δυσκολοκαταβλητη..






ΥΓ Τρομερος Antibodeu και Kandarakic επιθετικα(κερασμα πιττες.... smiley.gif ),στην αμυνα στο 4ο δεκαλεπτο ολοι τα πηγαμε μια χαρα....
Kobe24
QUOTE(axe @ Jan 23 2009, 16:28 ) *
sorry για την ασυνεπεια...

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ 82-68 (για οσους δεν το εχουν δει ηδη απο την εσκα)

πολυ καλη ομαδα... δικαια βρισκεται σε τροχια ανοδου
αργησαμε κατα ενα ημιχρονο να μπουμε στο παιχνιδι (-27), και μπηκαμε ΜΟΝΟ οταν πιεσαμε, καναμε foul (4-5 παικτες εκτος με 5) και βαλαμε καποια σουτ απο μακρια φθανοντας το παιχνιδι στους 9. στο τελευταίο 1'20'' προσπαθησαμε με μακρινα σουτ και σταματωντας το χρονο να παρουμε κατι καλυτερο, χωρις ομως να τα καταφερουμε.
παιζει ρεβανς στο κυπελλο την ΚΥΡ biggrin.gif

Αυτή ήταν η καλύτερη ρεβάνς. 69-51. Αν έπαιζε και λιγότερο ξύλο ο Ποσειδώνας θα το χαιρόμασταν περισσότερο.
axe
QUOTE(Kobe24 @ Jan 25 2009, 22:53 ) *
Αυτή ήταν η καλύτερη ρεβάνς. 69-51. Αν έπαιζε και λιγότερο ξύλο ο Ποσειδώνας θα το χαιρόμασταν περισσότερο.


ΜΠΗΚΕ ΔΥΝΑΤΑ Ο Kobe24!!!

όπως και να έχει το αποτελεσμα δειχνει οτι η κατηγορια μας ειναι λιγο... περιεργη να πω... απροβλεπτη ισως...
παντως απο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ελειπαν 2 βασικοι και απο εμας 1 (+ την μονιμη -για φετος- απωλεια του playmaker μας που μας κανει αλλη ομαδα)

Kobe24 ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!
koukoura
Χαλαρωστε παιδια.
Ο Κεραμεικος ειναι η καλυτερη ομαδα στον ομιλο,αν οχι στην κατηγορια.Εχει παιχτες που εχουν παιξει πολυ ψηλα και εναν προπονητη που την κατηγορια την ξερει παρα πολυ καλα.Αλλωστε το οτι εχουν κερδισει αρκετα παιχνιδια στο τελος δειχνει απο μονο του,πως ο coach ειναι μεγαλη γατα για την κατηγορια κι επειδη τον ξερω και προσωπικα, αδικειται που ειναι στην κατηγορια αυτη,αλλα ηταν επιλογη του,διοτι την ομαδα αυτη την εχει φτιαξει μονος του!!!
Οι Αμπελοκηποι ειναι πεμπτοι.Κατα τη γνωμη μου δεν ειναι για πεμπτοι,διοτι υπαρχουν καλυτερες ομαδες.Κανενας ομως δεν ξερει ποσο προσπαθουν τα παιδια για να ειναι εκει που ειναι.
Χαρειται αυτο που παιζεται και μην χαλιεστε.
Δεν μπορει κανενας να συγκρινει τις δυο ομαδες.Ειναι τεραστια η διαφορα δυναμικοτητας τους.Ο Κεραμεικος ειναι ανωτερος.
Καλη συνεχεια σε ολους.........
koukoura

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/2009 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
28/01/2009 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1
28/01/2009 21:30:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1
28/01/2009 21:45:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 1
28/01/2009 20:30:00 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2
28/01/2009 21:30:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1
28/01/2009 21:45:00 ΡΟΥΦ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
GR-HAMMER
QUOTE(koukoura @ Jan 28 2009, 14:35 ) *
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/2009 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
28/01/2009 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1
28/01/2009 21:30:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1
28/01/2009 21:45:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 1
28/01/2009 20:30:00 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2
28/01/2009 21:30:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1
28/01/2009 21:45:00 ΡΟΥΦ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1


φιλοθεη-εστια 1
μαιανδρος-αμπελοκηποι 1
οιον-ποσειδωνας 2
καρεας-υπεροχη 1
εθνικος-αρτεμις 1
τρεις αστερες-τριφυλλιακος 1
κεραμεικος-χαραυγιακος (δε κανω προβλεψη)

καλη αγωνιστικη να εχουμε!
DEJAN13
εθνικος -λουτσα 1+22 ευκολα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.