Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
GR-HAMMER
QUOTE(akadimia2008 @ Nov 21 2008, 04:13 ) *
δεν τιθεται το θεμα ετσι! και βεβαια υποστιριζω τις ηλιουπολιτικες ομαδες στα παιχνιδια και ευχομαι καλη επιτυχια σε αυτες!!! μαλλον καποιο λαθος κανεις αφου η ακαδημια δεν εχει αντρικο. στη Β ΕΣΚΑ αν ενοεις αυτο ειναι η ΓΣΗ. με το γρανικο μας συνδέει παντος φιλία χρονια τωρα και ο συνδετικος κρικος ειναι ηλιουπολιτης!!!!!


τον συνδετικο κρικο τον λενε αντωνη γιαπ. ?
akadimia2008
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 21 2008, 04:20 ) *
τον συνδετικο κρικο τον λενε αντωνη γιαπ. ?
οχι καμια σχεση μετά τον αγωνα σας οταν παιξετε αντιπαλοι θα σου πω θα ειμαι εκει!
NikRag15
QUOTE(akadimia2008 @ Nov 21 2008, 06:07 ) *
οχι καμια σχεση μετά τον αγωνα σας οταν παιξετε αντιπαλοι θα σου πω θα ειμαι εκει!


Ασχετο αλλά ποια σχέση εχεις με την Ακαδημία 75?
Που δεν υπάρχει πια...
esperara
QUOTE(akadimia2008 @ Nov 21 2008, 04:13 ) *
δεν τιθεται το θεμα ετσι! και βεβαια υποστιριζω τις ηλιουπολιτικες ομαδες στα παιχνιδια και ευχομαι καλη επιτυχια σε αυτες!!! μαλλον καποιο λαθος κανεις αφου η ακαδημια δεν εχει αντρικο. στη Β ΕΣΚΑ αν ενοεις αυτο ειναι η ΓΣΗ. με το γρανικο μας συνδέει παντος φιλία χρονια τωρα και ο συνδετικος κρικος ειναι ηλιουπολιτης!!!!!


Όντως, σόρυ για το λάθος... Ομολογώ ότι τις μπέρδεψα καθότι εγώ δεν είμαι Ηλιουπολίτης... Σωστά!!! Οπότε δέχομαι μετά από το Γρανικό να υποστηρίζεις Χαραυγιακό Μαίανδρο ΓΣΗ με όποια σειρά θέλεις...!!!! smiley.gif
Nik76
kalimera se olous !!! tha ithela na rotiso kati san palios (gria gia kapoious) tin provlepsi filothei 1 apo osous grapsan tin stirizan kapoun??? euxaristo
esperara
QUOTE(Nik76 @ Nov 21 2008, 11:29 ) *
kalimera se olous !!! tha ithela na rotiso kati san palios (gria gia kapoious) tin provlepsi filothei 1 apo osous grapsan tin stirizan kapoun??? euxaristo


Λογικά το ότι παίζανε εντός έδρα και ότι οι Τρεις Αστέρες είχαν 1-2 ανάποδα αποτελέσματα θα μπορούσε να σε παραπέμψει σε αυτό το αποτέλεσμα...
GR-HAMMER
QUOTE(esperara @ Nov 21 2008, 11:37 ) *
Λογικά το ότι παίζανε εντός έδρα και ότι οι Τρεις Αστέρες είχαν 1-2 ανάποδα αποτελέσματα θα μπορούσε να σε παραπέμψει σε αυτό το αποτέλεσμα...


και εγω εκει στηριχτηκα χωρις να ξερω καμια απο τις 2 ομαδες...
οι 3 αστερες φαινονται απο τα αποτελεσματα να ειναι δυνατοι, αλλα λιγο ασταθεις...
δε πιστευω οτι θα ειναι ευκολος αντιπαλος για κανενα..
akadimia2008
QUOTE(NikRag15 @ Nov 21 2008, 09:29 ) *
Ασχετο αλλά ποια σχέση εχεις με την Ακαδημία 75?
Που δεν υπάρχει πια...

niko eimai o proedros tis akadimias 2008 me xereis kala!!!!!
oso gia to den iparxei akadimia 75 ftaine alloi kai oxi ego! kratisa to onoma zontano kai xekinao apo to miden! eno oi proigoumenoi eksafanistikan san lagoi icon_drunk.gif
akadimia2008
QUOTE(akadimia2008 @ Nov 21 2008, 18:46 ) *
niko eimai o proedros tis akadimias 2008 me xereis kala!!!!!
oso gia to den iparxei akadimia 75 ftaine alloi kai oxi ego! kratisa to onoma zontano kai xekinao apo to miden! eno oi proigoumenoi eksafanistikan san lagoi icon_drunk.gif

συγνωμμη για τα αγγλικα δεν θα ξανασυμβει!!!!!
Ryan Stik
Μυστικες συναντησεις παικτων αντιπαλων ομαδων , παικτες ομαδων να ειναι βοηθοι προπονητων σε αλλες κατηγοριες, παικτες να εχουν γνωστους διαιτητες,παικτες να δινουν τα μυστικα των ομαδων τους σε αντιπαλους παικτες και προπονητες καθως και συνεστιασεις τυπου ¨μυστικος δειπνος ¨ με κυριως γευμα σουβλακια, δεν νομιζω πως τιμουν την κατηγορια μας και γενικοτερα το μπασκετ!! Αν μιλησω θα εχουμε το σκανδαλο του μπασκετοπεδιου!!! Ποσο μαλλον αν δωσω στη δημοσιοτητα βιντεο ντοκουμεντα.Ολοκληρη κασσετινα με 12αδα DVD θα φτιαξω!!!! Αλλα θα κανω υπομονη μπας και φτιαξουν τα πραγματα....... icon_drunk.gif icon_drunk.gif smiley.gif
marbob11
ξερετε ποτε ειναι ο επομενος αγώνας του μαιάνδρου.τι ωρα και που?
BILL79
QUOTE(marbob11 @ Nov 23 2008, 15:33 ) *
ξερετε ποτε ειναι ο επομενος αγώνας του μαιάνδρου.τι ωρα και που?

26/11/2008 21:00:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
Kirilenko
Καλησπερα σε ολους!!!!ΚΕΡΑΜΙΚΟΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ σημερα!!!!περσυ ηθελε να χασει ο κεραμικος απο ελληνορωσους για να σωθει σιγουρα!δεν της καναμε το χατηρι!φετος ειναι σιγουρα κατω!!!!σημερα ευκολο το παιχνιδακι!!!!
Nik76
καλο παιχνιδι για ολουσ χωρισ τραυματισμουσ και να κερδισουν οι καλυτεροι...
DEJAN13
Εθνικος- καρεας 1 +4
Holitsius
Καλησπερα!
Επι του πιεστηριου Ατεμις-Μαιανδρος52-54...Απιστευτα δραματικο παιχνιδι στο τελος αφου η νικη αλλαξε χερια και κερδισαμε με τριποντο απο σεντρα 0.8 δευτρ.πριν το τελος....

Ημασταν πολυ τυχεροι προφανως και πολυ κακοι ταυτοχρονα καθως κρατουσαμε ενα προβαδισμα το οποιο στο τελος το δωρισαμε...Ελπιζω αν μας εγινε μαθημα, η εμφανιση μας ηταν πολυ κακη και η αρτεμις τα εδωσε ολα!
Συγχαρητηρια στους συμπαικτες μου καθως παρα τους τραυματισμους που εχουμε και την τραγικη αποδοση μου μας εβγαλαν στον αφρο!



smiley.gif Ο συμπαικτης pedagiodilli στις προπονησεις τα βαζει αυτα απο σεντρα.............Διχως γιαννακοπουλο παλι αλλα με Μωραιτωφ.....Τρεχουμε για σουλβλακια
esperara
Όντως σήμερα ο Μαίανδρος ήταν τυχερός... Και όχι επειδή δεν το αξίζαμε το παιχνιδάκι...50-42 ενάμιση λεπτό πριν τη λήξη...Αλλά λάθη δικά μας, των διαιτητών και η μάχη του παιδιών από την Άρτεμη έφερε το παιχνίδι έκεί που το έφερε: να αναγκάσουμε το Πενταγιόντιλι να καθαρίσει το παιχνιδάκι με ένα σουτ μετά το οποίο μπορεί να αν θέλει να κόψει το μπάσκετ...Δεν πρόκειται να βάλει άλλο τέτοιο καλάθι... Είναι το ΕΝΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΟ καλάθι που βάζει κάθε παίκτης και το θυμάται σε όλη του τη ζωή... 0:80 έγραφε το ταμπλο και και 52-51 και μετά από λίγο έγραφε 0:00 και 52-54...

Τα σουβλάκια κερασμένα Πεντ(ζ)α!!!
T-mits
QUOTE(DEJAN13 @ Nov 26 2008, 23:56 ) *
Εθνικος- καρεας 1 +4



ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ : 47-36
axe
QUOTE(Kirilenko @ Nov 26 2008, 16:42 ) *
Καλησπερα σε ολους!!!!ΚΕΡΑΜΙΚΟΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ σημερα!!!!περσυ ηθελε να χασει ο κεραμικος απο ελληνορωσους για να σωθει σιγουρα!δεν της καναμε το χατηρι!φετος ειναι σιγουρα κατω!!!!σημερα ευκολο το παιχνιδακι!!!!


εαν δεν κανω λαθος η φιλοθεη περυσι εμεινε κατηγορια νικωντας το τελευταιο παιχνιδι με τριφυλιακο...

παντως σημερα χασαμε δικαια και σχετικα ευκολα (12π), οπως δυστυχως γινεται τις τελευταιες 3 αγωνιστικες.
συγχαρητηρια στον κεραμεικο
GR-HAMMER
καταρχας συγχαρητηρια στη τριφυλλαρα για το 2πλο στο μιλανο....off topic, αλλα επρεπε να το γραψω..

ας ερθουμε στα δικα μας...χαραυγιακος - ποσειδωνας νεου ψυχικου 59-55...
απιστευτη εξελιξη στο παιχνιδι..
εμεις δε μπηκαμε καν στο γηπεδο στο 1ο 10λεπτο με αποτελεσμα το σκορ να γραφει κατι σαν 9-23 νομιζω...
στο 2ο 10λεπτο βελτιωθηκαμε λιγο αλλα και παλι το ημιχρονο εγραψε ενα 23-37 για το ποσειδωνα που φανηκε να καθαριζει το παιχνιδι..
αλλα μετα το ημιχρονο ολα αλλαξαν...μπηκαμε παρα πολυ δυνατα στο γηπεδο....στησαμε ναρκοπεδιο στο καλαθι μας και με καποια σουτ που μπηκανε φτασαμε σε μια απιστευτη ανατροπη με το σκορ κανα 4λεπτο πριν ληξει να γραφει το απιστευτο: 56-46(αν δεν κανω λαθος)...ναι μιλαμε για ενα επιμερους σκορ 33-9...
καποια λαθη στο τελος μας στοιχισαν τη διαφορα, αλλα δε κινδυνεψαμε...κραταμε το 2ο ημιχρονο και τη νικη...

ακολουθωντας το παραδειγμα του μαιανδρου πηγαμε ολοι μαζι για σουβλακια σε κοντινο μαγαζι παρακολουθωντας και τη παναθα οπου κανεμε απιστευτη καταναλωση φαγητου...ειδικα καποιοι παιχτες μας κανανε πραγματικη ζημια!! ξερουν αυτοι...

να συγχαρω τα παιδια του μαιανδρου για τη νικη τους... αν και δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι αυτος που εβαλε το τελευταιο σουτ...αυτος που το εβαλε και με μας? τα σουβλακια σταθερη αξια!! μεγαλωνουν μεγαλωνουν γερα "παιδια"...smile.gif

δεν ξερω τι εχει γινει στα υπολοιπα παιχνιδια, αλλα με το 5-1 αν δε κανω λαθος πρεπει να ειμαστε μονοι 2οι λογω και της αναβολης που εχει ο μαιανδρος...αλλα ενα εχω να πω για οσους δεν αρεσει το μπασκετ που παιζουμε:
"οι οικοδομοι κερδισαν και παλι...βαλαμε τα θεμελια...τωρα σιγα σιγα χτιζουμε τον 1ο οροφο...η 5οροφη πολυκατοικια ειναι πολυ μακρια...αλλα εχει γινει η αρχη"
σημερα να πω την αληθεια...ητανε πολυ σκληρο παιχνιδι και ειχε πολυ ξυλο...αλλα οικοδομοι ειμαστε...να μη ριξουμε και καμια...να γινει το μερεμετι..να παρουμε το μεροκαματο(σουβλακια)

α και ο κεραμεικος κερδισε τη φιλοθεη, δε ξερω διαφορα...απλα εμφανιστηκαν καποιοι παιχτες τους στο σουβλατζιδικο και μας ενημερωσαν..με 6-0 παραμενουν 1οι...

καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες και χωρις τραυματισμους!!!
axe
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 27 2008, 02:47 ) *
α και ο κεραμεικος κερδισε τη φιλοθεη, δε ξερω διαφορα...απλα εμφανιστηκαν καποιοι παιχτες τους στο σουβλατζιδικο και μας ενημερωσαν..με 6-0 παραμενουν 1οι...


εαν δεν κανω λαθος το ακριβες σκορ ηταν 61-49
a.rigas
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 27 2008, 02:47 ) *
σημερα να πω την αληθεια...ητανε πολυ σκληρο παιχνιδι και ειχε πολυ ξυλο...αλλα οικοδομοι ειμαστε...να μη ριξουμε και καμια...να γινει το μερεμετι..να παρουμε το μεροκαματο(σουβλακια)


συγχαριτηρια για την νικη. αυτο που παιζετε παντως δεν ειναι μπασκετ ειναι ξυλο και δεν ειναι για γελια. συνεπως να μην ευχεσαι καλη συνεχεια χωρις τραυματισμους οταν οι ιδιοι δεν παιζετε καθαρα και το σκλυρο σας παιχνιδι φερνει τραυματισμους.

καλη συνεχεια
GR-HAMMER
QUOTE(a.rigas @ Nov 27 2008, 11:23 ) *
συγχαριτηρια για την νικη. αυτο που παιζετε παντως δεν ειναι μπασκετ ειναι ξυλο και δεν ειναι για γελια. συνεπως να μην ευχεσαι καλη συνεχεια χωρις τραυματισμους οταν οι ιδιοι δεν παιζετε καθαρα και το σκλυρο σας παιχνιδι φερνει τραυματισμους.

καλη συνεχεια


οταν βρισκεσαι 15-20 ποντους πισω στην εδρα σου...δε σου παει τιποτα καλα, ουτε στην επιθεση, ουτε στην αμυνα...
κατι πρεπει να κανεις για να αλλαξεις τη ροη του παιχνιδιου...
καποιοι παλιοτεροι προπονητες μου αρχιζανε επιτηδες να διαμαρτυρονται υπερβολικα στους διαιτητες μεχρι να παρουν τεχνικη ποινη μπας και μας ξυπνησουν...
εγω σε τετοιες περιπτωσεις προσπαθω να δημιουργησω αναστατωση στην αντιπαλη ομαδα, που αν μεινει συγκεντρωμενη θα κρατησει χαλαρα τη διαφορα...αν οχι, θα παθει αυτο που εγινε χτες...
αντιαθλήτικος παιχτης δεν ειμαι...απλα επρεπε να κανω κατι για να ξυπνησει η ομαδα...
τι να κανω? να καθομαι και να κοιταω να παιζουμε κοιμισμενα(με πρωτο και καλυτερο εμενα) και να τρωμε το ενα καλαθι μετα το αλλο?

οσο για τους τραυματισμους, σιγουρα δε θελω να τραυματισω κανενα...και το γραφω γιατι ηδη εχουμε 2-3 βασικους παιχτες εκτος και αλλους 2-3 να παιζουνε τραυματιες...γι'αυτο το γραφω..
καλη συνεχεια!
champion
εμαθα απο φιλο που παιζε ο γιος του σε υπεροχη εξαρχειων οτι διεκοπη στο 30κατι το
υπεροχη-τριφυλλιακος ηταν 53-50 γιατι εφυγε ο τριφυλιακος απο το γηπεδο με ενσταση
T-mits
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 27 2008, 17:54 ) *
οταν βρισκεσαι 15-20 ποντους πισω στην εδρα σου...δε σου παει τιποτα καλα, ουτε στην επιθεση, ουτε στην αμυνα...
κατι πρεπει να κανεις για να αλλαξεις τη ροη του παιχνιδιου...
καποιοι παλιοτεροι προπονητες μου αρχιζανε επιτηδες να διαμαρτυρονται υπερβολικα στους διαιτητες μεχρι να παρουν τεχνικη ποινη μπας και μας ξυπνησουν...
εγω σε τετοιες περιπτωσεις προσπαθω να δημιουργησω αναστατωση στην αντιπαλη ομαδα, που αν μεινει συγκεντρωμενη θα κρατησει χαλαρα τη διαφορα...αν οχι, θα παθει αυτο που εγινε χτες...
αντιαθλήτικος παιχτης δεν ειμαι...απλα επρεπε να κανω κατι για να ξυπνησει η ομαδα...
τι να κανω? να καθομαι και να κοιταω να παιζουμε κοιμισμενα(με πρωτο και καλυτερο εμενα) και να τρωμε το ενα καλαθι μετα το αλλο?

οσο για τους τραυματισμους, σιγουρα δε θελω να τραυματισω κανενα...και το γραφω γιατι ηδη εχουμε 2-3 βασικους παιχτες εκτος και αλλους 2-3 να παιζουνε τραυματιες...γι'αυτο το γραφω..
καλη συνεχεια!

Ρε παιδια τι διαμαρτυρομαστε για το ξυλο δεν εχω καταλαβει???Στη Γ εσκα παιζουμε οχι στη Β εθνικη...οποιος ειναι μαγκας, παιζει σκληρα και παιρνει τα παιχνιδακια μπραβο του...οποιος παιζει ξυλο και αντιαθλητικα τον τιμωρουν οι διαιτητες.Καθε ομαδα εχει το οπλο της και τις αδυναμιες της.Αυτη η κατηγορια παντα ετσι ητανε.Τα πιο μπασκετικα παιδια ας πανε 1-2 κατηγοριες πανω, αλλα μην ξεχναμε οτι εκει υπαρχουν πιο δυνατα κορμια...Αυτα ειχα να πω γιατι βαρεθηκα να ακουω για ξυλο κ αντιμπασκετ!See ya!
stathek
file apo to psixiko milas gia ksilo.. pou sto prwto imixrono sto paidi p foraei to 12(entaxei einai poli dinatos) alla erixne poli ksilo kai tou dinane ola ta foul?! gia 8imisou poses voles varese? kali sinexia k se sas.. eiste kali omada.
stathek
swsta ta les aplws oloi gkriniazun gia ksilo.. ama einai na afisoume to basket kai na paixoume volleu
T-mits
QUOTE(stathek @ Nov 30 2008, 19:34 ) *
swsta ta les aplws oloi gkriniazun gia ksilo.. ama einai na afisoume to basket kai na paixoume volleu

Ετσι ειναι τα πραγματα το σπορ ευτυχως ειναι αντρικο... blove.gif
MPAMPIS_21
Ας δωσω τα προγνωστικα μου για σημερα


ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ντερμπι αλλα μαλλον 1 θα μιλησει η εδρα
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 2 ευκολο διπλο
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ 1
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 πολυ ευκολος ασσος
ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ λογικα 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ντερμπι κ αυτο μαλλον 2πλο ομως..

esperara
QUOTE(MPAMPIS_21 @ Dec 3 2008, 11:18 ) *
Ας δωσω τα προγνωστικα μου για σημερα


ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ντερμπι αλλα μαλλον 1 θα μιλησει η εδρα
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 2 ευκολο διπλο
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ 1
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 πολυ ευκολος ασσος
ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ λογικα 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ντερμπι κ αυτο μαλλον 2πλο ομως..


Συμφωνώ σχεδόν με όλα... Απλά με μπερδεύει το Φιλοθέη - Αμπελόκηποι γιατί έχουν κοινή έδρα...Να δούμε, θα κάτσει καμία έκπληξη σήμερα; Τα ξαναλέμε το βράδυ με τα αποτελέσματα... Καλό παιχνίδι σε όλους!
MPAMPIS_21
esperara εχεις παιξει εσπερο?κ αν ναι ποια χρονια??
axe
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ντερμπι - κοινη εδρα - θα προσπαθησουμε για τον ασσο
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 2 μονο βαση αποτελεμσατων
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ 1 επισης βαση αποτελεσματων
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1 το αυτό
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 θελει προσοχη γιατι ειναι αθλητικη ομαδα ο ΕΘΝΙΚΟΣ - εαν παει σε μεγαλο σκορ δεν θα εχει προβλημα ο ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1 θα κανει την εκπληξη μονο εαν παιξει πληρης και σαν ομαδα - έχει καλες μοναδες
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1 συμφωνω με τον MPAMPIS_21
esperara
QUOTE(MPAMPIS_21 @ Dec 3 2008, 14:53 ) *
esperara εχεις παιξει εσπερο?κ αν ναι ποια χρονια??

Παιδικοεφηβικά μόνο... Νομίζω τις χρονιές 94-97 με προπονητές Νικητό και Λύκο... 77.gif Ωραίες εποχές...
axe
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 60-54
Holitsius
Καλησπερα!

Στην καθιερωμενη τεταρτιατικη ενημερωση Μιανδρος-Εθνικος 66-53 με σχετικα καλη εμφανιση μετα το πρωτο δεκαλεπτο οπου ημασταν μουδιασμενοι..Μετα το δευτερο δεκαλεπτο ειχαμε τον ελεγχο (δεκα-δωδεκα ποντοι) και το διατηρησαμε μεχρι τελους. Ο Εθνικος αθλητικη ομαδα,θα δυσκολεψει, ιδιως στην εδρα του.
Εμεις συνεχιζουμε καθε παιχνιδι χωριστα και αναμενουμε να ξεπεραστουν ολοι οι τραυματισμοι για να φτασουμε στο επιθυμητο επιπεδο φορμας που ακομα δεν εχουμε..Συχαρητηρια στους συμπαικτες μου,τους εβγαλα ασπροπροσωπους χεχεχε 69.gif





ΥΓ Και φυσικα συνεχιζουμε τις επιδρομες σε οινομαγειρεια της περιοχης για τα κεκτημενα φυσικα...... icon_drunk.gif
T-mits
QUOTE(axe @ Dec 4 2008, 01:17 ) *
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 60-54

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ : 67 - 66 blink.gif
axe
QUOTE(Holitsius @ Dec 4 2008, 01:49 ) *
Καλησπερα!

Στην καθιερωμενη τεταρτιατικη ενημερωση Μιανδρος-Εθνικος 66-53 με σχετικα καλη εμφανιση μετα το πρωτο δεκαλεπτο οπου ημασταν μουδιασμενοι..Μετα το δευτερο δεκαλεπτο ειχαμε τον ελεγχο (δεκα-δωδεκα ποντοι) και το διατηρησαμε μεχρι τελους. Ο Εθνικος αθλητικη ομαδα,θα δυσκολεψει, ιδιως στην εδρα του.
Εμεις συνεχιζουμε καθε παιχνιδι χωριστα και αναμενουμε να ξεπεραστουν ολοι οι τραυματισμοι για να φτασουμε στο επιθυμητο επιπεδο φορμας που ακομα δεν εχουμε..Συχαρητηρια στους συμπαικτες μου,τους εβγαλα ασπροπροσωπους χεχεχε 69.gif





ΥΓ Και φυσικα συνεχιζουμε τις επιδρομες σε οινομαγειρεια της περιοχης για τα κεκτημενα φυσικα...... icon_drunk.gif



Συγχαρητηρια στο ΜΑΙΑΝΔΡΟ!!!
τα παιδιά αξίζουν την άνοδο όχι μόνο για το μπάσκετ που παιζουν αλλα και γιατι ειναι πολυ σωστοι μεσα στο γηπεδο...

T-mits
QUOTE(T-mits @ Dec 4 2008, 01:52 ) *
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ : 67 - 66 blink.gif

Για την ομαδα μου(3 αστερες)παντως οπως πανε τα πραγματα...υπολογιζω να τελειωσουμε τον Α' γυρο με 7-6 68.gif
axe
QUOTE(T-mits @ Dec 4 2008, 01:59 ) *
Για την ομαδα μου(3 αστερες)παντως οπως πανε τα πραγματα...υπολογιζω να τελειωσουμε τον Α' γυρο με 7-6 68.gif


ειστε νεα ομαδα (ειχα μιλησει λιγο με τον κοουτσ) και ειμαι σιγουρος οτι οσο περναει ο καιρος θα δεθειτε και θα ερθουν και τα αποτελεσματα...

μπράβο στον ΚΑΡΕΑ!!! μάλλον κερδισε η εμπειρία
Holitsius
QUOTE(axe @ Dec 4 2008, 01:58 ) *
Συγχαρητηρια στο ΜΑΙΑΝΔΡΟ!!!
τα παιδιά αξίζουν την άνοδο όχι μόνο για το μπάσκετ που παιζουν αλλα και γιατι ειναι πολυ σωστοι μεσα στο γηπεδο...

Αν και δεν σε γνωριζω,σε ευχαριστουμε πολυ για τα θετικα σου σχολια και σου ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα σου διχως τραυματισμους..Αν και δεν παιζουμε κατι το ιδιαιτερο,ειμαστε μια καλη παρεα που χαιρομστε αυτο που κανουμε και τιποτε αλλο Δεν μας αγχωνει κατι,δεν εχουμε κατι με κανενα,απλα το μπασκετακι μας(και τα σουβλακια...ΧΕΧΕ)

QUOTE(axe @ Dec 4 2008, 01:58 ) *
Συγχαρητηρια στο ΜΑΙΑΝΔΡΟ!!!
τα παιδιά αξίζουν την άνοδο όχι μόνο για το μπάσκετ που παιζουν αλλα και γιατι ειναι πολυ σωστοι μεσα στο γηπεδο...

Αν και δεν σε γνωριζω,σε ευχαριστουμε πολυ icon_wave.gif για τα θετικα σου σχολια και σου ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα σου διχως τραυματισμους..(ελπιζω οι σοφατζηδες μου να μη το παρουν πανω του..Αν και δεν παιζουμε κατι το εξαιρετικο,ειμαστε μια καλη δεμενη παρεα που χαιρομστε αυτο που κανουμε και τιποτε αλλο Δεν μας αγχωνει κατι,δεν εχουμε κατι με κανεναν,απλα το μπασκετακι μας (και τα σουβλακια...ΧΕΧΕ).
axe
QUOTE(Holitsius @ Dec 4 2008, 02:15 ) *
Αν και δεν σε γνωριζω,σε ευχαριστουμε πολυ για τα θετικα σου σχολια και σου ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα σου διχως τραυματισμους..Αν και δεν παιζουμε κατι το ιδιαιτερο,ειμαστε μια καλη παρεα που χαιρομστε αυτο που κανουμε και τιποτε αλλο Δεν μας αγχωνει κατι,δεν εχουμε κατι με κανενα,απλα το μπασκετακι μας(και τα σουβλακια...ΧΕΧΕ)


Αν και δεν σε γνωριζω,σε ευχαριστουμε πολυ icon_wave.gif για τα θετικα σου σχολια και σου ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα σου διχως τραυματισμους..(ελπιζω οι σοφατζηδες μου να μη το παρουν πανω του..Αν και δεν παιζουμε κατι το εξαιρετικο,ειμαστε μια καλη δεμενη παρεα που χαιρομστε αυτο που κανουμε και τιποτε αλλο Δεν μας αγχωνει κατι,δεν εχουμε κατι με κανεναν,απλα το μπασκετακι μας (και τα σουβλακια...ΧΕΧΕ).



Αυτο με τα σουβλακια ειναι το must της κατηγοριας!!!
και εμεις μια απο τα ιδια ειμαστε...
κανονικα θα επρεπε να δινουμε τις μαχες στις απανταχου σουβλακερι και μετα να πηγαινουμε για μπασκετακι να χαλαρωνουμε

smiley.gif
Holitsius
QUOTE(axe @ Dec 4 2008, 02:20 ) *
Αυτο με τα σουβλακια ειναι το must της κατηγοριας!!!
και εμεις μια απο τα ιδια ειμαστε...
κανονικα θα επρεπε να δινουμε τις μαχες στις απανταχου σουβλακερι και μετα να πηγαινουμε για μπασκετακι να χαλαρωνουμε

smiley.gif

Σωστο σε βρισκω icon_drunk.gif
oidipodas
αφου δε γραφει ο χαμμερ σημερα θα γραψω εγω.η ομαδα μας ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ εκανε αλλο ενα καλο και κατα διαστηματα θεαματικο και γρηγορο παιχνιδι και κερδισαμε 55-77 στο ρουφ την ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ.το παιχνιδι ηταν σχετικα ευκολο παρολες τις φιλοτιμες προσπαθειες των παιδιων της εστιας που οποιος τους υποτιμησει θα το πληρωσει γιατι παλευουν μεχρι τελους.παιξαμε ολοι αρκετα καλη αμυνα ιδιως στο πρωτο ημιχρονο μετα χαλαρωσαμε λιγο στο δευτερο αν και λογικο αφου η διαφορα αγγιζε τους 26 ποντους πολλες φορες.
GR-HAMMER
νικη ο χαραυγιακος μεσα στην εδρα της εστιας φιλιας..
με σχετικα καλη εμφανιση...κλεψαμε πολλες μπαλες και βαλαμε ευκολα καλαθια στον αιφνιδιασμο..
σκορ δε θυμαμαι, αλλα μια διαφορα γυρω στους 20 ποντους τη συντηρησαμε σε ολο το παιχνιδι και νομιζω καπου εκει εληξε..
καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες και ξανατονιζω το χωρις τραυματισμους(αλλος ενας παιχτης μας αποχωρησε τραυματιας-μαλλον διαστρεμα, περαστικα γιαννη- θα δειξει...
αλλη μια οικοδομικη νικη...εμεις τουλαχιστον το διασκεδαζουμε το παιχνιδι...τα αποτελεσματα ερχονται απο το καλο κλιμα που υπαρχει..αντε παμε γερα να χτισουμε τον 1ο οροφο..
αυτη τη φορα δε συνοδευτηκε η νικη με επιδρομη σε σουβλατζιδικο σαν τους συντοπιτες μας απο το μαιανδρο...αλλα σιγουρα στο μελλον θα εχουμε κι αλλα τετοια(αν συνεχιστουνε οι νικες)
περιμενω ενημερωση και για τα υπολοιπα παιχνιδια...
καλο βραδυ


QUOTE(oidipodas @ Dec 4 2008, 02:50 ) *
αφου δε γραφει ο χαμμερ σημερα θα γραψω εγω.η ομαδα μας ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ εκανε αλλο ενα καλο και κατα διαστηματα θεαματικο και γρηγορο παιχνιδι και κερδισαμε 55-77 στο ρουφ την ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ.το παιχνιδι ηταν σχετικα ευκολο παρολες τις φιλοτιμες προσπαθειες των παιδιων της εστιας που οποιος τους υποτιμησει θα το πληρωσει γιατι παλευουν μεχρι τελους.παιξαμε ολοι αρκετα καλη αμυνα ιδιως στο πρωτο ημιχρονο μετα χαλαρωσαμε λιγο στο δευτερο αν και λογικο αφου η διαφορα αγγιζε τους 26 ποντους πολλες φορες.


μα γινετε να μη γραψω? απλα αργησα λιγο να γυρισω σπιτι!
leonkalf
Συγχαρητήρια σε όλους που διαβάζω ότι έχουν καλό κλίμα στις ομάδες τους και χαίρονται αυτό που κάνουν!!! Μπράβο παιδιά, συνεχίστε έτσι και οι νίκες θα έρχονται!! Πολύ σημαντικός παράγοντας αυτό...
Και το ότι μετά βγαίνετε όλοι για φαγητό κλπ. δείχνει ότι έχετε ομοψυχία!! Να 'στε καλά και να περνάτε όμορφα.

Ρε Hammer, ωραία περνάτε στην ομάδα σου... Θα με πάρεις κι εμένα εκεί?? tongue.gif
GR-HAMMER
QUOTE(leonkalf @ Dec 4 2008, 11:35 ) *
Συγχαρητήρια σε όλους που διαβάζω ότι έχουν καλό κλίμα στις ομάδες τους και χαίρονται αυτό που κάνουν!!! Μπράβο παιδιά, συνεχίστε έτσι και οι νίκες θα έρχονται!! Πολύ σημαντικός παράγοντας αυτό...
Και το ότι μετά βγαίνετε όλοι για φαγητό κλπ. δείχνει ότι έχετε ομοψυχία!! Να 'στε καλά και να περνάτε όμορφα.

Ρε Hammer, ωραία περνάτε στην ομάδα σου... Θα με πάρεις κι εμένα εκεί?? tongue.gif


αμα θελεις leonkalf ελα του χρονου...αν και σου πεφτει λιγο μακρια! δε πιστευς οτι θα προλαβαινεις...
εγω πιστευω πρεπει να κανουμε συγχωνευση ο μαιανδρος με το χαραυγιακο και να ονομαστουμε σουβλατζιδιακος!!
τα υπολοιπα αποτελεσματα? μαθαμε τιποτα?
axe
QUOTE(GR-HAMMER @ Dec 4 2008, 18:32 ) *
αμα θελεις leonkalf ελα του χρονου...αν και σου πεφτει λιγο μακρια! δε πιστευς οτι θα προλαβαινεις...
εγω πιστευω πρεπει να κανουμε συγχωνευση ο μαιανδρος με το χαραυγιακο και να ονομαστουμε σουβλατζιδιακος!!
τα υπολοιπα αποτελεσματα? μαθαμε τιποτα?


τα εχει ανεβασει η εσκα...
kokomploko
καλησπερα!κεραμεικος-καρεας σημερα....αν ειναι σοβαροι οι γηπεδουχοι θα κανουν το 8-0..... χωρις προβληματα!αντε με τη νικη!!!!!
GR-HAMMER
ντερμπακι το βλεκω το κεραμεικος-καρεας...αλλα δε μπορω να κανω προβλεψη γιατι δε ξερω καμια απο τις 2 ομαδες..
περιεργη αγωνιστικη σημερα μετα απ'οσα εγιναν τις προηγουμενες μερες..
πιθανον να αναβληθει καποιο η και καποια παιχνιδια..
ειδικα το υπεροχη εξαρχειων-μαιανδρος πολυ δυσκολα να γινει...μεσα στα εξαρχεια με οσα συμβαινουν να παει μια ομαδα...με κινδυνο για καταστροφη αυτοκινητων κτλ απο ταραξιες...

21:15:00 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ (δε κανω προβλεψη)
20:45:00 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ (αν γινει το παιχνιδι, αν ειναι ετοιμο το γηπεδο βασικα πιστευω σε νικη του τριφυλλιακου
21:00:00 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ (ντερμπακι...η αρτεμις παραλιγο νακερδισει και μαιανδρο εντος..δειχνει δυνατη στην εδρα της..και ο ποσειδωνας πολυ δυνατη ομαδα..πιστευω θα μιλησει η εδρα ομως)
21:45:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ (αν γινει το παιχνιδι προς το 2πλο το κοβω το παιχνιδι..η υπεροχη εχει καποια ασχημα αποτελεσματα τελευταια ενω ο μαιανδρος συνεχιζει χωρισ ηττα)
21:00:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ντερμπι πιστευω θα κερδισει η εδρα)
21:45:00 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ (προς κεραμεικο το παιχνιδι...μες την εδρα του εχει δειξει πολυ δυνατος)
21:30:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ (για 1 το παιχνιδι...δε τις ξερω τις ομαδες, ειδικα τους 3 αστερες, αλλα πιστευω θα κερδισει η εδρα)

καλη επιτυχια σε ολους(σε οσους παιξουν δηλαδη) και χωρις τραυματισμους!
T-mits
QUOTE(GR-HAMMER @ Dec 10 2008, 16:49 ) *
ντερμπακι το βλεκω το κεραμεικος-καρεας...αλλα δε μπορω να κανω προβλεψη γιατι δε ξερω καμια απο τις 2 ομαδες..
περιεργη αγωνιστικη σημερα μετα απ'οσα εγιναν τις προηγουμενες μερες..
πιθανον να αναβληθει καποιο η και καποια παιχνιδια..
ειδικα το υπεροχη εξαρχειων-μαιανδρος πολυ δυσκολα να γινει...μεσα στα εξαρχεια με οσα συμβαινουν να παει μια ομαδα...με κινδυνο για καταστροφη αυτοκινητων κτλ απο ταραξιες...

21:15:00 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ (δε κανω προβλεψη)
20:45:00 ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ (αν γινει το παιχνιδι, αν ειναι ετοιμο το γηπεδο βασικα πιστευω σε νικη του τριφυλλιακου
21:00:00 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ (ντερμπακι...η αρτεμις παραλιγο νακερδισει και μαιανδρο εντος..δειχνει δυνατη στην εδρα της..και ο ποσειδωνας πολυ δυνατη ομαδα..πιστευω θα μιλησει η εδρα ομως)
21:45:00 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ (αν γινει το παιχνιδι προς το 2πλο το κοβω το παιχνιδι..η υπεροχη εχει καποια ασχημα αποτελεσματα τελευταια ενω ο μαιανδρος συνεχιζει χωρισ ηττα)
21:00:00 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ντερμπι πιστευω θα κερδισει η εδρα)
21:45:00 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ (προς κεραμεικο το παιχνιδι...μες την εδρα του εχει δειξει πολυ δυνατος)
21:30:00 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ (για 1 το παιχνιδι...δε τις ξερω τις ομαδες, ειδικα τους 3 αστερες, αλλα πιστευω θα κερδισει η εδρα)

καλη επιτυχια σε ολους(σε οσους παιξουν δηλαδη) και χωρις τραυματισμους!

ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ....Δυσκολο το σημερινο παιχνιδακι, η εβδομαδα δεν κυλισε ομαλα στην ομαδα μας(3 ΑΣΤΕΡΕΣ)απουσιες απο τις προπονησεις και τραυματισμοι...Θα δειξει, καλα αποτελεσματα παιδια...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.