Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
GR-HAMMER
QUOTE(esperara @ Nov 13 2008, 00:59 ) *
Στο πρώτο δεκάλεπτο που σας είδαμε, διαπιστώσαμε όντως τις απουσίες. Και όντως οι διαιτητές σφυρίζαν πάρα πολλά φάουλ. Αν το συνέχισαν έτσι μέχρι τέλους πρέπει να σας έσπασαν τα νεύρα. Περιμένω να μάθω στο ντέρμπι της αγωνιστικής τι έγινε! Για την ώρα έχουν μιλήσει οι έδρες από ότι είδα.


αστα να πανε αντωνη...ολη την ωρα φαουλ...και παιζει να σφυριξαν και 15 φορες 3 δευτερολεπτα...
κανανε λαθακια...αλλα δε πιστευω οτι κρινανε το παιχνιδι...
τυχεροι εσεις αποφυγατε το γηπεδο παγιδα στη λεωφορο πεντελης και θα παιξετε με παρκε...
παντως παιζει 1η φορα να σας βλεπω 14-15 ατομα στη προπονηση!
keramikos
QUOTE(papalouk7 @ Nov 13 2008, 03:01 ) *
Ψαξτε τον δευτερο αδερφια για φετος.....................

καλησπερα πε φιλε θα μου πεισ ποιοσ εισαι????
papalouk7
[quote name='keramikos' date='Nov 13 2008, 03:20 ' post='245536']
καλησπερα πε φιλε θα μου πεισ ποιοσ εισαι????
Ενας θερμος υποστιρικτης σας.............
a.rigas
QUOTE(out-z @ Nov 13 2008, 03:13 ) *
Φετος ο κεραμικος ειναι σε αλλο επιπεδο!!! 77.gif



δεν ειδα καμια μεγαλη διαφορα μεταξυ των ομαδων. ο αγωνας αυτος χαθηκε απο τακτικα λαθη. διαφορα +12 σε 3 λεπτα δεν την χανεις. συγχαριτηρια παντως και στις δυο ομαδες για το καλο μπασκετ που επαιξαν.
esperara
Πενταγιόντιλι αντί να δουλεύεις σερφάρεις στο φόρουμ; Μπράβο...Και εγώ το ίδιο κάνω... Χθες ήμαστε 12 άτομα μόνο και μόνο γιατί ήταν ημέρα αγώνα και τότε μαζευόμαστε όλοι... Αλλά και τις Παρασκευές μαζευόμαστε πάνω από 12 άτομα. Απλά μετράμε και εμείς υπερήλικους και τραυματίες. Κανένα άλλο αποτέλεσμα έμαθε κανείς;
train
treno o kerameikos.............!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
kokomploko
QUOTE(train @ Nov 13 2008, 16:19 ) *
treno o kerameikos.............!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

κοκομπλοκο και ο ποσειδωνας και ακολουθει η εστια....μπραβο στον κεραμικο!!ειχε και εναν τραυματια.....μεγαλη νικη με αντιπαλους παικτες γνωστους....πιστευω αν ολα πανε καλα ειναι τα 2 φαβορι για πανω....καλη συνεχεια στον κεραμικο!!!!
keramikos
QUOTE(kokomploko @ Nov 13 2008, 18:36 ) *
κοκομπλοκο και ο ποσειδωνας και ακολουθει η εστια....μπραβο στον κεραμικο!!ειχε και εναν τραυματια.....μεγαλη νικη με αντιπαλους παικτες γνωστους....πιστευω αν ολα πανε καλα ειναι τα 2 φαβορι για πανω....καλη συνεχεια στον κεραμικο!!!!

κ που να παιξουμε κ το 100τσ100...φετοσ το μονο τραινο που περναει απ τ ρουφ ειναι ο κεραμεικοσ...γρανα ολε γρανα ολε ολε γρανα ολε ολε γρανα ολε ολε ολε γρανικοσ... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gifο μαιανδροσ τ εκανε????
GR-HAMMER
QUOTE(keramikos @ Nov 13 2008, 18:41 ) *
ο μαιανδροσ τ εκανε????


αναβληθηκε το παιχνιδι του επειδη φτιαχνετε το γηπεδο του κυψελιακου...
Koultouriaris
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 13 2008, 00:49 ) *
χαραυγιακος - αο αρτεμις 66-61(αν δεν κανω λαθος)..
κλειστο παιχνιδι...με πολλα φαουλ και πολλες βολες(αποβληθηκαν με 5 φαουλ 3 απο μας και 4 απο την αρτεμις)
πιστευω ειχαμε τον ελεγχο σε ολη τη διαρκεια του αγωνα...με 9-10 ποντους αλλα με φιλοτιμες προσπαθειες απο την αρτεμις και δικα μας λαθη φτασαμε να κινδυνευουμε μεχρι το τελος...
συγχαρητηρια στους συμπαικτες μου που καλυψανε απωλειες που προεκυχαν πριν και κατα τη διαρκεια του αγωνα..
δεν ξερω τι εχουνε κανει οι αλλες ομαδες αλλα ελπιζω να γινανε καλα παιχνιδια...
και να μη ξεχασω για τους επικριτες μας:
"οι ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΕΣ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ κερδισανε και παλι, πρεπει να γινουμε πιο μπασκετικοι μπας και χασουμε κανα παιχνιδι, καλα τα λεω?"
καλη μας συνεχεια...


Φιλτατε,
Τελικα καποιος απο τους δυο μας βλεπει το μπασκετ λαθος,ηρθα και σας ειδα (σας ειχα δει εκτος εδρας και μετα τις ενστασεις σου και την αγανακτηση σου ειπα να σας δω και εντος μπας και αλλαζε κατι )και τελικα η δεν θες η δεν μπορεις να δεις
Α.- Αποβληθηκαν 5 της αλλης ομαδας(4 της αρχικης πενταδας)
Β.-Οι 3 δικοι σας ηταν οι 3 που απο την αρχη του αγωνα ξυλοκοπουσαν το Νο 14 και θαπρεπε ναχαν φυγει και οι 3απο
το πρωτο μερος
Γ.-Το ματς ειχε πολλα σφυριγματα γιατ εκει πηγατε(πατε) το παιχνιδι( μπουνια-κλωτσια-τακλιν),αυτο που ελεγα φιλοσοφια "θα κανουμε 60 φαουλ,ε δεν μπορει να τα σφυριχει ολα" και κατα την γνωμη μου θαπρεπε ναχε αλλα τοσα εις βαρος σας

Δ.-Για να μην ειμαι αδικος θα πω οτι εχετε 2 μπασκετικα παιδια,ενας Αριστεροχειρας και ενας εμπειρος ψηλος με μουσι κατι που ειπε και αυτος ο Αριστεροχειρας βγαινοντας απο το γηπεδο "δεν εχουμε πολυ μπασκετ απλα αντεχουμε μεχρι τελους να τρεχουμε",οι υπολοιποι ενας "1" που πηγαινε μονο ΔΕΞΙΑ( δεν Ξερω αν ηταν λογω σημανσης -ξερεις εκεινο το μπλε που λεει Υποχ.πορεια ΔΕ)ο οποιος βεβαι ηταν πολυ καλος και καθαρος αμυντικα ,τρεις ψηλοι για βαριες δουλειες και Αφησα για
το τελος εσενα φιλτατε νεαρε ,φιλοτιμος και ομαδικος με πολυ καλη διαθεση ΑΛΛΑ οταν κανουμε σουτ η μπαλλα δεν πρεπει να περιστρεφεται οπως ενας πλανητης δλδ σε καθετο αξονα αλλα σε οριζοντιο ,οταν κανουμε ντριμπλα η παλαμη να ειναι πανω απο την μπαλλα και τα δακτυλακια με τον καρπο να την σπρωχνουν προς τα κατω,με την παλαμη κατω απο την μπαλλα θα χρεωνεσαι "μεταφορα" οπως και στο ενλογω παιχνιδι,μπραβο για το φιλοτιμο σου και το δυνατο αλλα και καθαρο αμυντικο σου παιχνιδι

Ε.-Χωρις οι αλλοι ναναι κατι το ιδιαιτερο σας γυρισαν το ματς απο -10 2 φορες την δευτερη δε εχοντας τους 2 βασικους γκαρντ στον παγκο με 5 φαουλ ,και αν ο αρρεν διαιτητης εδινε τα βηματα που κανατε στην πιεση δεν χερω πως θαταν το ματς

Επαναλαμβανω δεν ειναι κατι το προσωπικο .και ουτε θελω να σε πεισω για κατι,να βοηθησω θελω να μπορεσεις να δεις πως ειναι πραγματικα τα πραγματα ,ισως λιγο διαφορετικα απο οτι τα φανταζεσαι


pedagiodili
QUOTE(Koultouriaris @ Nov 13 2008, 20:38 ) *
Φιλτατε,
Τελικα καποιος απο τους δυο μας βλεπει το μπασκετ λαθος,ηρθα και σας ειδα (σας ειχα δει εκτος εδρας και μετα τις ενστασεις σου και την αγανακτηση σου ειπα να σας δω και εντος μπας και αλλαζε κατι )και τελικα η δεν θες η δεν μπορεις να δεις
Α.- Αποβληθηκαν 5 της αλλης ομαδας(4 της αρχικης πενταδας)
Β.-Οι 3 δικοι σας ηταν οι 3 που απο την αρχη του αγωνα ξυλοκοπουσαν το Νο 14 και θαπρεπε ναχαν φυγει και οι 3απο
το πρωτο μερος
Γ.-Το ματς ειχε πολλα σφυριγματα γιατ εκει πηγατε(πατε) το παιχνιδι( μπουνια-κλωτσια-τακλιν),αυτο που ελεγα φιλοσοφια "θα κανουμε 60 φαουλ,ε δεν μπορει να τα σφυριχει ολα" και κατα την γνωμη μου θαπρεπε ναχε αλλα τοσα εις βαρος σας

Δ.-Για να μην ειμαι αδικος θα πω οτι εχετε 2 μπασκετικα παιδια,ενας Αριστεροχειρας και ενας εμπειρος ψηλος με μουσι κατι που ειπε και αυτος ο Αριστεροχειρας βγαινοντας απο το γηπεδο "δεν εχουμε πολυ μπασκετ απλα αντεχουμε μεχρι τελους να τρεχουμε",οι υπολοιποι ενας "1" που πηγαινε μονο ΔΕΞΙΑ( δεν Ξερω αν ηταν λογω σημανσης -ξερεις εκεινο το μπλε που λεει Υποχ.πορεια ΔΕ)ο οποιος βεβαι ηταν πολυ καλος και καθαρος αμυντικα ,τρεις ψηλοι για βαριες δουλειες και Αφησα για
το τελος εσενα φιλτατε νεαρε ,φιλοτιμος και ομαδικος με πολυ καλη διαθεση ΑΛΛΑ οταν κανουμε σουτ η μπαλλα δεν πρεπει να περιστρεφεται οπως ενας πλανητης δλδ σε καθετο αξονα αλλα σε οριζοντιο ,οταν κανουμε ντριμπλα η παλαμη να ειναι πανω απο την μπαλλα και τα δακτυλακια με τον καρπο να την σπρωχνουν προς τα κατω,με την παλαμη κατω απο την μπαλλα θα χρεωνεσαι "μεταφορα" οπως και στο ενλογω παιχνιδι,μπραβο για το φιλοτιμο σου και το δυνατο αλλα και καθαρο αμυντικο σου παιχνιδι

Ε.-Χωρις οι αλλοι ναναι κατι το ιδιαιτερο σας γυρισαν το ματς απο -10 2 φορες την δευτερη δε εχοντας τους 2 βασικους γκαρντ στον παγκο με 5 φαουλ ,και αν ο αρρεν διαιτητης εδινε τα βηματα που κανατε στην πιεση δεν χερω πως θαταν το ματς

Επαναλαμβανω δεν ειναι κατι το προσωπικο .και ουτε θελω να σε πεισω για κατι,να βοηθησω θελω να μπορεσεις να δεις πως ειναι πραγματικα τα πραγματα ,ισως λιγο διαφορετικα απο οτι τα φανταζεσαι

φίλε κουλτουριάρη δεν ξέρω που παίζεις ή ποια ομάδα υποστηρίζεις αλλά εχω δύο ενστασούλες σε αυτά που είπες.Πρώτον δεν καταλαβαίνω πως είναι δυνατόν να επαιζε η μία ομάδα ξύλο και από την άλλη ομάδα να βγαίνουν οι 4 βασικοί με 5 φάουλ και δεύτερον και πιο σημαντικό δεν μου αρέσει ο ειρωνικός τρόπος που σχολιάζεις τον τρόπο που σουτάρει το συγκεκριμένο παιδί.Δεν το λέω γιατί είναι φίλος μου ή κάτι τέτοιο ούτε καν γεια δεν λέμε (έχουμε ίδια έδρα) αλλά νομίζω οτι είσαι φάουλ και ο τόνος που γράφεις δεν είναι να βοηθήσεις όπως λές αλλά δείχνει εμπάθεια.
nikefalin
Προς όλα τα νέα μέλη


διαβάστε τον κανονισμό λειτουργίας καλά για να μην έχουμε ζητήματα.
keramikos
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 13 2008, 00:49 ) *
χαραυγιακος - αο αρτεμις 66-61(αν δεν κανω λαθος)..
κλειστο παιχνιδι...με πολλα φαουλ και πολλες βολες(αποβληθηκαν με 5 φαουλ 3 απο μας και 4 απο την αρτεμις)
πιστευω ειχαμε τον ελεγχο σε ολη τη διαρκεια του αγωνα...με 9-10 ποντους αλλα με φιλοτιμες προσπαθειες απο την αρτεμις και δικα μας λαθη φτασαμε να κινδυνευουμε μεχρι το τελος...
συγχαρητηρια στους συμπαικτες μου που καλυψανε απωλειες που προεκυχαν πριν και κατα τη διαρκεια του αγωνα..
δεν ξερω τι εχουνε κανει οι αλλες ομαδες αλλα ελπιζω να γινανε καλα παιχνιδια...
και να μη ξεχασω για τους επικριτες μας:
"οι ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΕΣ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ κερδισανε και παλι, πρεπει να γινουμε πιο μπασκετικοι μπας και χασουμε κανα παιχνιδι, καλα τα λεω?"
καλη μας συνεχεια...

ενταξει ρε φιλαρακι ενα δυσκολο παιχνιδι παιξατε κ το χασατε ολεσ η αλλεσ που παιξατε δεν εχουν νικη καλα καλα δεν χρειζετε να κανεισ ετσι...στα δυσκολα ειναι το θεμα εκει φαινοντε η ομαδεσ...χαλαρωστε λιγο...κ καλη συνεχεια πρεπει να λεμε σε ολουσ κ να μη γινομαστε κομπλεξικη...καλο προταθλημα
T-mits
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 13 2008, 19:00 ) *
αναβληθηκε το παιχνιδι του επειδη φτιαχνετε το γηπεδο του κυψελιακου...

Του Τριφυλλιακου εννοεις μαλλον γιατι ο κυψελιακος παιζει στο Στρεφη κ ειναι Β' ΕΣΚΑ...Ποτε υπολογιζεται να ειναι ετοιμο το γηπεδο???(καιρος ηταν να το φτιαξουν, ειχε γεμισει ποντικοτρυπες!)
GR-HAMMER
QUOTE(Koultouriaris @ Nov 13 2008, 20:38 ) *
Φιλτατε,
Τελικα καποιος απο τους δυο μας βλεπει το μπασκετ λαθος,ηρθα και σας ειδα (σας ειχα δει εκτος εδρας και μετα τις ενστασεις σου και την αγανακτηση σου ειπα να σας δω και εντος μπας και αλλαζε κατι )και τελικα η δεν θες η δεν μπορεις να δεις
Α.- Αποβληθηκαν 5 της αλλης ομαδας(4 της αρχικης πενταδας)
Β.-Οι 3 δικοι σας ηταν οι 3 που απο την αρχη του αγωνα ξυλοκοπουσαν το Νο 14 και θαπρεπε ναχαν φυγει και οι 3απο
το πρωτο μερος
Γ.-Το ματς ειχε πολλα σφυριγματα γιατ εκει πηγατε(πατε) το παιχνιδι( μπουνια-κλωτσια-τακλιν),αυτο που ελεγα φιλοσοφια "θα κανουμε 60 φαουλ,ε δεν μπορει να τα σφυριχει ολα" και κατα την γνωμη μου θαπρεπε ναχε αλλα τοσα εις βαρος σας

Δ.-Για να μην ειμαι αδικος θα πω οτι εχετε 2 μπασκετικα παιδια,ενας Αριστεροχειρας και ενας εμπειρος ψηλος με μουσι κατι που ειπε και αυτος ο Αριστεροχειρας βγαινοντας απο το γηπεδο "δεν εχουμε πολυ μπασκετ απλα αντεχουμε μεχρι τελους να τρεχουμε",οι υπολοιποι ενας "1" που πηγαινε μονο ΔΕΞΙΑ( δεν Ξερω αν ηταν λογω σημανσης -ξερεις εκεινο το μπλε που λεει Υποχ.πορεια ΔΕ)ο οποιος βεβαι ηταν πολυ καλος και καθαρος αμυντικα ,τρεις ψηλοι για βαριες δουλειες και Αφησα για
το τελος εσενα φιλτατε νεαρε ,φιλοτιμος και ομαδικος με πολυ καλη διαθεση ΑΛΛΑ οταν κανουμε σουτ η μπαλλα δεν πρεπει να περιστρεφεται οπως ενας πλανητης δλδ σε καθετο αξονα αλλα σε οριζοντιο ,οταν κανουμε ντριμπλα η παλαμη να ειναι πανω απο την μπαλλα και τα δακτυλακια με τον καρπο να την σπρωχνουν προς τα κατω,με την παλαμη κατω απο την μπαλλα θα χρεωνεσαι "μεταφορα" οπως και στο ενλογω παιχνιδι,μπραβο για το φιλοτιμο σου και το δυνατο αλλα και καθαρο αμυντικο σου παιχνιδι

Ε.-Χωρις οι αλλοι ναναι κατι το ιδιαιτερο σας γυρισαν το ματς απο -10 2 φορες την δευτερη δε εχοντας τους 2 βασικους γκαρντ στον παγκο με 5 φαουλ ,και αν ο αρρεν διαιτητης εδινε τα βηματα που κανατε στην πιεση δεν χερω πως θαταν το ματς

Επαναλαμβανω δεν ειναι κατι το προσωπικο .και ουτε θελω να σε πεισω για κατι,να βοηθησω θελω να μπορεσεις να δεις πως ειναι πραγματικα τα πραγματα ,ισως λιγο διαφορετικα απο οτι τα φανταζεσαι


1ον...αν θυμασαι στανταρ οτι βγηκανε 5 παιχτες απο την αλλη ομαδα παω πασο...επαιζα και δε μπορω να ειμαι σιγουρος...
2ον... αυτα για τη σημανση δηλαδη ειναι σοβαρα πραγματα? οπως νομιζεις...δε ξερω μηπως νομιζεις οτι ηταν πετυχημενο χιουμορ αυτο...μαλλον δε τα καταφερες..προσπαθησε παλι...
3ον... για το σουτ μου συμφωνω 100% ετσι συμβαινει πραγματι...υδρογειος σφαιρα, οπως το ειπςς...αλλα δεν ειναι το δυνατο μου σημειο και το ξερω...παρ'ολ'αυτα 2 3ποντακια μπηκανε, αρα θα συνεχισω να σουταρω ετσι και ας ειναι λαθος...οσο για το στυλ μαθε και στον αλβερτη να σουταρει...α και στον κορφα τον αλητη που τα εβαζε ολα με τελειως ακυρο στυλ...μπορεις να την πεις και στον marion που βγαζει μυρια παιζοντας στο nba και οχι γ εσκα.
4ον...οι αλλοι δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο γιατι εμεις δε τους αφησαμε να το δειξουν...εισαι τοσο σιγουρος οτι αν δεν ειχαμε ριξει ολο το βαρος στην αμυνα στο 14(παιχταρας ο ψηλος) και στο 15(επισης παρα πολυ καλος παιχτης) θα ειχαμε ελπιδες να παρουμε το παιχνιδι?ποια ομαδα θα ειχε? απο 30 ποντους θα βαζανε και θα το καθαριζαν...
5ον...οσο για τις αποφασεις του διαιτητη, ναι ητανε βηματα εκει...οπως και επιθετικο φαουλ(ο ορισμος του σπρωξιματος με τον αγκωνα) στην αμεσως επομενη φαση που φαγαμε 3ποντο...γι'αυτο εγω παντα τη διαιτησια την αφηνω απεξω σαν ουδετερη...
6ον... οντως με βοηθας πολυ λεγοντας μου ξανα οτι το παιχνιδι μας ειναι μπουνια-κλωτσια-τακλιν...αυτο δηλαδη σου εμεινε απο 40 λεπτα μπασκετ..εσυ αληθεια γιατι δε παιζεις μπασκετ αφου τα ξερεις ολα τοσο καλα? μηπως γιατι σαν αθλητης δε μπορουσες να βαλεις καλαθι ουτε με δηλωση του νομου 105 και δε μπορουσες να μαρκαρεις ουτε εφηβο? λεω εγω τωρα...καλοπροαιρετα...για να δεις και εσυ τα πραγματα λιγο διαφορετικα....απεξω να λεμε τη γνωμη μας ολοι παιχταραδες ειμαστε...μεσα ομως? εκει φαινεται ο παιχτης-αθλητης...και εκει εχω μαθει εγω να αγωνιζομαι και οχι σε forum στο internet...
Σε καλυψα καθολου η μηπως λεω παραλογα πραγματα?
GR-HAMMER
QUOTE(keramikos @ Nov 14 2008, 01:21 ) *
ενταξει ρε φιλαρακι ενα δυσκολο παιχνιδι παιξατε κ το χασατε ολεσ η αλλεσ που παιξατε δεν εχουν νικη καλα καλα δεν χρειζετε να κανεισ ετσι...στα δυσκολα ειναι το θεμα εκει φαινοντε η ομαδεσ...χαλαρωστε λιγο...κ καλη συνεχεια πρεπει να λεμε σε ολουσ κ να μη γινομαστε κομπλεξικη...καλο προταθλημα


κομπλεξικος δεν ειμαι...οντως χασαμε το παιχνιδι με το μαιανδρο με 3ποντο στο τελος που πηγε το παιχνιδι στη παραταση και αλλο ενα 3ποντο μαχαιρια απο τον ιδιο παιχτη στη παραταση...
δε μειωνω εννοειται το μαιανδρο...που και πιο εμπειρη ομαδα ειναι...και φαβορι για την ανοδο ειναι...ενω εμεις παλευουμε να παραμεινουμε στην κατηγορια...
οντως στα δυσκολα θα φανει...
εγω παντα λεω καλη συνεχεια στο τελος οσων εχω γραψει...παρ'ολ'ολα τα παραλογα που εχουνε δει τα ματακια μου να γραφονται εδω μεσα...
καλη συνεχεια man...
GR-HAMMER
QUOTE(T-mits @ Nov 14 2008, 01:24 ) *
Του Τριφυλλιακου εννοεις μαλλον γιατι ο κυψελιακος παιζει στο Στρεφη κ ειναι Β' ΕΣΚΑ...Ποτε υπολογιζεται να ειναι ετοιμο το γηπεδο???(καιρος ηταν να το φτιαξουν, ειχε γεμισει ποντικοτρυπες!)


ναι μωρε μπερδεψα τις ομαδες...
σ'ευχαριστω για τη διορθωση...
GR-HAMMER
δυσκολη αποστολη εκτος εδρας για το χαραυγιακο με την υπεροχη στα εξαρχεια..
δυνατο παιχνιδι θα γινει και ελπιζω να παρουμε τη νικη..
συμφωνα με οτι ακουγεται(δεν την ξερω την ομαδα) ειναι απο τις καλυτερες στη κατηγορια!
ελπιζω εκτος απο το αποτελεσμα που επιθυμω, τουλαχιστον να κανουμε καλη εμφανιση...και οτι βγει!
καλη επιτυχια και στις αλλες ομαδες...εχει ντερμπακια απ'οτι ειδα!
Koultouriaris
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 14 2008, 01:51 ) *
1ον...αν θυμασαι στανταρ οτι βγηκανε 5 παιχτες απο την αλλη ομαδα παω πασο...επαιζα και δε μπορω να ειμαι σιγουρος...

2ον... αυτα για τη σημανση δηλαδη ειναι σοβαρα πραγματα? οπως νομιζεις...δε ξερω μηπως νομιζεις οτι ηταν πετυχημενο χιουμορ αυτο...μαλλον δε τα καταφερες..προσπαθησε παλι...

3ον... για το σουτ μου συμφωνω 100% ετσι συμβαινει πραγματι...υδρογειος σφαιρα, οπως το ειπςς...αλλα δεν ειναι το δυνατο μου σημειο και το ξερω...παρ'ολ'αυτα 2 3ποντακια μπηκανε, αρα θα συνεχισω να σουταρω ετσι και ας ειναι λαθος...οσο για το στυλ μαθε και στον αλβερτη να σουταρει...α και στον κορφα τον αλητη που τα εβαζε ολα με τελειως ακυρο στυλ...μπορεις να την πεις και στον marion που βγαζει μυρια παιζοντας στο nba και οχι γ εσκα.

4ον...οι αλλοι δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο γιατι εμεις δε τους αφησαμε να το δειξουν...εισαι τοσο σιγουρος οτι αν δεν ειχαμε ριξει ολο το βαρος στην αμυνα στο 14(παιχταρας ο ψηλος) και στο 15(επισης παρα πολυ καλος παιχτης) θα ειχαμε ελπιδες να παρουμε το παιχνιδι?ποια ομαδα θα ειχε? απο 30 ποντους θα βαζανε και θα το καθαριζαν...

6ον... οντως με βοηθας πολυ λεγοντας μου ξανα οτι το παιχνιδι μας ειναι μπουνια-κλωτσια-τακλιν...αυτο δηλαδη σου εμεινε απο 40 λεπτα μπασκετ..εσυ αληθεια γιατι δε παιζεις μπασκετ αφου τα ξερεις ολα τοσο καλα? μηπως γιατι σαν αθλητης δε μπορουσες να βαλεις καλαθι ουτε με δηλωση του νομου 105 και δε μπορουσες να μαρκαρεις ουτε εφηβο? λεω εγω τωρα...καλοπροαιρετα...για να δεις και εσυ τα πραγματα λιγο διαφορετικα....απεξω να λεμε τη γνωμη μας ολοι παιχταραδες ειμαστε...μεσα ομως? εκει φαινεται ο παιχτης-αθλητης...και εκει εχω μαθει εγω να αγωνιζομαι και οχι σε forum στο internet...
Σε καλυψα καθολου η μηπως λεω παραλογα πραγματα?


Παμε με την σειρα
στο 1ον ειμαστε οκ
στο 2ον το γραφω για την σημανση γιατ συνηθως τα μπασκετικα πλει-μαιηκερ μπορουν να πανε και ΔΕ και ΑΡ
σορρυ αν δεν σου αρεσε το αστειο
στο 3ον θα πρεπει λιγο να προσπαθησεις να καταλαβεις,και εξηγουμε
Α.- εφοσον βρισκεις σωστη την παρατηρηση για το σουτ σου αντι να αντιδρας κατσε και δουλεψε το ,αδικεις
τον εαυτο σου λεγοντας 2-3 ποντακια μπηκανε και το λεω γιατι εισαι πολυ φιλοτιμος και αγωνιστικος ισως με
λαθος κατευθυνση αλλα εισαι
Β.-Στην διδασκαλια του σουτ εξηγουμε στα παιδια πως ΠΑΝΤΑ το σουτ γινεται με το ΕΝΑ χερι ,το αλλο χερι ΑΠΛΑ
ΣΤΗΡΙΖΕΙ την μπαλα μεχρι την στιγμη που η μπαλα φευγει παιρνοντας δυναμη απο τα ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ και
ελεγχο στροφες απο τον καρπο και τα δακτυλα ,ισως το σουτ του Κορφα σου φαινοταν"λαθος" αλλα
δεν ηταν,το ιδιο και του Φραγκι απελευθερωνε ΠΑΝΤΑ την μπαλα με το 1 χερι ,κανεις απο τους 2 δεν
ειχε λαθος βασικα .
Οσο για το "αφου τα βαζω θα συνεχισω ετσι" δηλαδη 2-3 ποντοι σημαινει πως τα βαζεις?Ο jamal Wilks στους
Λαιηκερς ειχε εκτος βασικων σουτ οσον αφορα το πως ανεβαζε την μπαλα ,αλλα εβαζε 25-35 ποντους οχι
2-3 εχει διαφορα
στο 4ον δεν τους εχω ξαναδει ισως ειναι καλοι και εσεις τους σταματησατε (με μπουνια κλωτσια τακλιν)

στο 6ον ειναι κομματι δυσκολο να παιξω στα 50 μου χρονια αλλα ενα μονακι στα 3 ισως το αντεξω εκτος αν κανονισουμε
ενα διπλακι φιλικο στην βουλα το καλοκαιρι η ομαδα σου και μερικοι παλαιμαχοι smiley.gif
θα φροντισω ναναι και 2-3 παιδια που επαιξαν και στην ομαδα σου

Επαναλαμβανω προθεση μου μεσα απο την επικοινωνια αυτη ειναι ολοι να κερδισουμε κατι ,μην τσαντιζεσαι λοιπον και κυριως μην αντιδρας καλη επιτυχια σε ολυς σας (λιγο δυσκολο σε ολους) για αυριο
GR-HAMMER
QUOTE(Koultouriaris @ Nov 18 2008, 13:58 ) *
Παμε με την σειρα
στο 1ον ειμαστε οκ
στο 2ον το γραφω για την σημανση γιατ συνηθως τα μπασκετικα πλει-μαιηκερ μπορουν να πανε και ΔΕ και ΑΡ
σορρυ αν δεν σου αρεσε το αστειο
στο 3ον θα πρεπει λιγο να προσπαθησεις να καταλαβεις,και εξηγουμε
Α.- εφοσον βρισκεις σωστη την παρατηρηση για το σουτ σου αντι να αντιδρας κατσε και δουλεψε το ,αδικεις
τον εαυτο σου λεγοντας 2-3 ποντακια μπηκανε και το λεω γιατι εισαι πολυ φιλοτιμος και αγωνιστικος ισως με
λαθος κατευθυνση αλλα εισαι
Β.-Στην διδασκαλια του σουτ εξηγουμε στα παιδια πως ΠΑΝΤΑ το σουτ γινεται με το ΕΝΑ χερι ,το αλλο χερι ΑΠΛΑ
ΣΤΗΡΙΖΕΙ την μπαλα μεχρι την στιγμη που η μπαλα φευγει παιρνοντας δυναμη απο τα ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ και
ελεγχο στροφες απο τον καρπο και τα δακτυλα ,ισως το σουτ του Κορφα σου φαινοταν"λαθος" αλλα
δεν ηταν,το ιδιο και του Φραγκι απελευθερωνε ΠΑΝΤΑ την μπαλα με το 1 χερι ,κανεις απο τους 2 δεν
ειχε λαθος βασικα .
Οσο για το "αφου τα βαζω θα συνεχισω ετσι" δηλαδη 2-3 ποντοι σημαινει πως τα βαζεις?Ο jamal Wilks στους
Λαιηκερς ειχε εκτος βασικων σουτ οσον αφορα το πως ανεβαζε την μπαλα ,αλλα εβαζε 25-35 ποντους οχι
2-3 εχει διαφορα
στο 4ον δεν τους εχω ξαναδει ισως ειναι καλοι και εσεις τους σταματησατε (με μπουνια κλωτσια τακλιν)

στο 6ον ειναι κομματι δυσκολο να παιξω στα 50 μου χρονια αλλα ενα μονακι στα 3 ισως το αντεξω εκτος αν κανονισουμε
ενα διπλακι φιλικο στην βουλα το καλοκαιρι η ομαδα σου και μερικοι παλαιμαχοι smiley.gif
θα φροντισω ναναι και 2-3 παιδια που επαιξαν και στην ομαδα σου

Επαναλαμβανω προθεση μου μεσα απο την επικοινωνια αυτη ειναι ολοι να κερδισουμε κατι ,μην τσαντιζεσαι λοιπον και κυριως μην αντιδρας καλη επιτυχια σε ολυς σας (λιγο δυσκολο σε ολους) για αυριο


καταρχας σε αυτο για το σουτ επειδη δε το καταλαβες κι εσυ με τη σειρα σου, ειπα οτι παρολο το ατσουμπαλο στυλ μου βαζω κατα μεσο ορο απο περσι 2 τριποντα σε καθε παιχνιδι...σε λιγες προσπαθειες..(4-5) να το βελτιωσω εχω προσπαθησει πολλες φορες...αμετρητες θα ελεγα...καλοκαιρια-χειμωνες...αλλα παντα στο ιδιο γυρναγα...αρα εδω συμφωνουμε οτι διαφωνουμε...
οσο για το μπουνια-κλωτσια-τακλιν μπορεις να σταματησεις να το αναφερεις..καραμελα το εχεις κανει..αντρικη αμυνα λεγεται...πηγαινε και παρακολουθησε γυναικειο μπασκετ αν θελεις να μη βλεπεις ατομα να εχουνε σωματικη επαφη!
δηλαδη εσυ τωρα εισαι 50 χρονων? απο το τροπο που σκεφτεσαι...μιλας...και παρακολουθεις το παιχνιδι θα σε εκανα το πολυ ισα με μενα(22 δηλαδη)...εισαι 100% στενομυαλος...εχεις κολλησει σε μια αποψη για το πως παιζετε το μπασκετ(δικη σου μονο αποψη) και οχι μονο δε δεχεσαι αυτα που σου λενε οι αλλοι(τα απορριπτεις) αλλα προσπαθεις και να επιβαλεις τη γνωμη σου στους αλλους σαν σωστη...
ε τωρα ποια δε τσαντιζομαι...μα 50 χρονων ανθρωπος και να εχεις τοσο μικρη αντιληψη για το τι συμβαινει στο παρκε?δε το περιμενα... δε ξερω αν παλιοτερα επαιζες, παρακολουθουσες, προπονουσες(μπορει να το κανεις ακομα), αλλα μαλλον δεν ειχες και μεγαλη σχεση...η μπορει να ειχες αλλα μονο θεωρητικη...αμα διαβασεις 999 βιβλια για μπασκετ δε σημαινει οτι ξερεις το παιχνιδι...διαβασε και 999 βιβλια ιατρικης αν ειναι και προσπαθησε να κανεις εγχειρηση σε εναν ασθενη...ακραιο το παραδειγμα, αλλα ετσι ακριβως ειναι..
μηπως ασχολιοσουνα μονο με ποδοσφαιρο και ξαφνικα ειδες τιποτα τυπακια να κοπανανε τη μπαλα σε κανα ανοιχτο και ειπες θα γινω ειδικος κι εκει?...δε μπορω να σε καταλαβω..
επειδη σαν ανθρωπος σεβομαι τους μεγαλυτερους και την ηλικια τους(μονο οταν με σεβονται κι αυτοι), δε θα ηθελα να εχουμε επικοινωνια ουτε να ξαναφερεις λεξη για την ομαδα μου..
υπαρχουνε τοσα αλλα ομορφα παιχνιδια να παρακολουθησεις στον 2ο ομιλο της γ εσκα...και να γραφεις γι'αυτα..
και υπαρχουνε και αλλες κατηγοριες να δεις...
σε ευχαριστω για την κατανοηση...
καλο σου απογευμα..
Ryan Stik
Φήμες αναφέρουν πως υπερήλικες...... 69.gif παικτες ομαδας του ομίλου μας , πιεζουν μεσω τηλεφωνου και απειλουν παικτες νεώτερους και ελπιδοφόρους (ή αλλιώς άμπαλους..) 1) να τους δίνουν πληροφορίες για ομάδες που αντιμετωπίζουν και 2)οτι θα τους παίξουν σκληρά στον επικείμενο αγώνα τους.....Θεωρώ πως πρέπει να παρέμβει Εισαγγελέας!!!!!
Αααα και το σημαντικότερο: Τυχαια........συναντώνται με διαιτητές της κατηγορίας αλλά και ανώτερων κατηγοριών!!!
Ίσως προβώ σε αποκαλύψεις στο μέλλον.Αναμένω προσφορές σε σουβλάκια και κοντοσούβλια και θα αποφασίσω!!!! smiley.gif
Nik76
auta einai sovara pou les an exeis perissoteres plirofories na tis anafereis icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Zourinho
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 18 2008, 17:49 ) *
καταρχας σε αυτο για το σουτ επειδη δε το καταλαβες κι εσυ με τη σειρα σου, ειπα οτι παρολο το ατσουμπαλο στυλ μου βαζω κατα μεσο ορο απο περσι 2 τριποντα σε καθε παιχνιδι...σε λιγες προσπαθειες..(4-5) να το βελτιωσω εχω .........................................................
υπαρχουνε τοσα αλλα ομορφα παιχνιδια να παρακολουθησεις στον 2ο ομιλο της γ εσκα...και να γραφεις γι'αυτα..
και υπαρχουνε και αλλες κατηγοριες να δεις...
σε ευχαριστω για την κατανοηση...
καλο σου απογευμα..



Καλησπερα φιλε μου χαμερ
λοιπον εχω να σου πω ενα πραγμα και ισως το καταλαβεις καπως

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ???

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ.

1.ΤΡΙΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ
σε καθε τριπλα κανεις μεταφορα της μπαλας
2.Σουτ δεν εχεις ( το λες και μονος σου )
3.Αμυνα με βοηθειες δεν ξερεις να κανεις
και αλλα δεν καταλαβαινω το γεγονος οτι γραφεις στο φορουμ και τους κουραζεις με τις υπερβολες που λες δεν σημαινει και κατι κουλαρε λιγακι !

ΥΓ 1

Αφου εισαι τοσο καλος παικτης φιλε μου με τοσες γνωσεις μπασκετ γιατι δεν παιζεις στον παναθηναικο τον οποιο υποστηριζεις και να αγησεις εμας τους ασχετους στην ηρεμια μας!

ΥΓ 2
στο γυναικειο μπασκετ παντως ξερουν να σουταρουν σωστα
( απλα το κανουν με αργη κινηση )

ΥΓ 3
Προτεινω σε ολους να μην ξανα απαντησουν σε μηνυματα του χαμερ γιατι ο διαλογος μαζι του εχει χασει το νοημα της συζητησης σε ενα φορουμ και παει σε εχθρικο κλιμα λολ, ολοι εδω αγαπαμε το μπασκετ θελω να πιστευω!



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


wos_sport4.gif


Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
DEJAN13
φιλε μου ο χαμερ απαντησε σε καποιον που νομιζω αυτος ξεκινησε την επιθεση περι αμπαλων κλπ εσυ γιατι μπλεκεσαι?ας χαλαρωσετε ολοι κ ας σβηστουν απο καποιον μοντ τα ασχετα με το μπασκετ θεματα οπως το παραπανω.
Zourinho
QUOTE(DEJAN13 @ Nov 19 2008, 12:18 ) *
φιλε μου ο χαμερ απαντησε σε καποιον που νομιζω αυτος ξεκινησε την επιθεση περι αμπαλων κλπ εσυ γιατι μπλεκεσαι?ας χαλαρωσετε ολοι κ ας σβηστουν απο καποιον μοντ τα ασχετα με το μπασκετ θεματα οπως το παραπανω.

δεν σε καταλαβαινω και εγω
τι μου λες !!
λεω κατι συγκριμενο αμα συμφωνεις το κανεις αλλιως τι σε νοιαζει δικηγορος του εισαι ???

και η προτροπη να σβησει το μηνυμα μου ας γινει για εσενα! προτρεπω να σβηστει το παραπανω μηνυμα και εγω !!!
-----------------------------------------------------

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα

wos_sport4.gif
esperara
Εγώ για αντίδραση ζητάω να σβηστεί το δικό μου μήνυμα που μόλις έστειλα!!! Χαλαρώστε!!! Σήμερα είναι βραδιά Champions G ESKA League... Αν και θα ήθελα να πάω να δω και το ματσάκι της Εθνικής με την Ιταλία ως φίλαθλος, το μπάσκετ έρχεται χαλαρά πρώτο...

Ντέρμπι σήμερα λογικά στο κλειστό της Ηλιούπολης... Μαίανδρος Καρέας... Με καλή προϊστορία όσο αφορά την αγωνία... Πέρσι και τα δύο ματς στην δεύτερη παράταση και επίσης οι μοναδικές ομάδες που είχαν κερδίσει τη 2η ομάδα της κατηγορίας που ανέβηκε και τις δύο φορές. Πιστεύω ότι θα πέσουν κορμιά... (το δικό μου σίγουρα γιατί ακούω ότι τα παιδιά τρέχουν και πιέζουν και δεν είμαι εγώ για τέτοια) laugh.gif
Koultouriaris
QUOTE(Zourinho @ Nov 19 2008, 12:06 ) *
Καλησπερα φιλε μου χαμερ
λοιπον εχω να σου πω ενα πραγμα και ισως το καταλαβεις καπως

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ???

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ.

1.ΤΡΙΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ
σε καθε τριπλα κανεις μεταφορα της μπαλας
2.Σουτ δεν εχεις ( το λες και μονος σου )
3.Αμυνα με βοηθειες δεν ξερεις να κανεις
και αλλα δεν καταλαβαινω το γεγονος οτι γραφεις στο φορουμ και τους κουραζεις με τις υπερβολες που λες δεν σημαινει και κατι κουλαρε λιγακι !

ΥΓ 1

Αφου εισαι τοσο καλος παικτης φιλε μου με τοσες γνωσεις μπασκετ γιατι δεν παιζεις στον παναθηναικο τον οποιο υποστηριζεις και να αγησεις εμας τους ασχετους στην ηρεμια μας!

ΥΓ 2
στο γυναικειο μπασκετ παντως ξερουν να σουταρουν σωστα
( απλα το κανουν με αργη κινηση )

ΥΓ 3
Προτεινω σε ολους να μην ξανα απαντησουν σε μηνυματα του χαμερ γιατι ο διαλογος μαζι του εχει χασει το νοημα της συζητησης σε ενα φορουμ και παει σε εχθρικο κλιμα λολ, ολοι εδω αγαπαμε το μπασκετ θελω να πιστευω!



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


wos_sport4.gif


Φιλε Ζουνινιο ,δεν εχω καμμια προθεση να δημιουργησω "πολεμικο"κλιμα,οπως σωστα γραφεις ολοι (και ο Χαμερ) αγαπαμε το μπασκετ,γνωμη μου ειναι οτι πολλα παιδια παιρνουν λαθος κατευθυνσεις και (χωρις να φταινε) εχουν λαθος εικονα για το Μπασκετ,ο εν λογω νεαρος (σεβομαι το αιτημα του να μην του χαναμιλησω) κανει το λαθος που κανουν πολλοι στην διαρκεια ενος διαλογου δηλαδη αντι να προσπαθησει να καταλαβει τι του λες μπαινει σε αμυντικη θεση και ψαχνει την "εξυπνη"απαντηση ,αυτο κανει τον διαλογο ανουσιο και σχεδον αδυνατο.
Τεσπα, καλη επιτυχια σε ολους σας αποψε
DEJAN13
QUOTE(Zourinho @ Nov 19 2008, 12:42 ) *
δεν σε καταλαβαινω και εγω
τι μου λες !!
λεω κατι συγκριμενο αμα συμφωνεις το κανεις αλλιως τι σε νοιαζει δικηγορος του εισαι ???

και η προτροπη να σβησει το μηνυμα μου ας γινει για εσενα! προτρεπω να σβηστει το παραπανω μηνυμα και εγω !!!
-----------------------------------------------------

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα

wos_sport4.gif

Δεν ξυπνησες καλα ε?προβληματα στο σπιτι στη δουλεια??χαλαρωσε φιλε μου γιατι εισαι νεος εδω κ δεν πρεπει να τσιτωνεις......
Zourinho
QUOTE(DEJAN13 @ Nov 19 2008, 13:20 ) *
Δεν ξυπνησες καλα ε?προβληματα στο σπιτι στη δουλεια??χαλαρωσε φιλε μου γιατι εισαι νεος εδω κ δεν πρεπει να τσιτωνεις......


Ρε σι Ντεγιαν να βλεπεις !
τι να σου πω δηλ στρατος ειναι το φορουμ αυτο ??? και το νεος πως οριζεται ακριβως για εσενα??
τεσπα καλα παιχνιδι σημερα συμνφωνω με τον ''παππου'' στο τελευταιο

και κλεινω καλο παιχνιδι σημερα σε ολους

ας πουμε λοιπον προβλεψεις !!


Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/2008 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
19/11/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 0-0
19/11/2008 21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0-0
19/11/2008 21:45:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 0-0
19/11/2008 21:00:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 0-0
19/11/2008 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0-0
19/11/2008 21:30:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0-0


φιλοθεη 1
κεραμεικος 2
ποσειδωνας ? λογικα 1 αλλα θα πω 2 εξαιτιας αντικειμενικοτητας!
υπεροχη 1
αρτεμις 1
μαιανδρος καρεας ντερμπι μου ακουγεται !! θα πω 1
οιον 1

αρα 4 1/2 ασσοι
1 1/2 διπλο!


-----------------------------------------------------

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα

wos_sport4.gif
GR-HAMMER
QUOTE(Zourinho @ Nov 19 2008, 12:06 ) *
Καλησπερα φιλε μου χαμερ
λοιπον εχω να σου πω ενα πραγμα και ισως το καταλαβεις καπως

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ???

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ.

1.ΤΡΙΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ
σε καθε τριπλα κανεις μεταφορα της μπαλας
2.Σουτ δεν εχεις ( το λες και μονος σου )
3.Αμυνα με βοηθειες δεν ξερεις να κανεις
και αλλα δεν καταλαβαινω το γεγονος οτι γραφεις στο φορουμ και τους κουραζεις με τις υπερβολες που λες δεν σημαινει και κατι κουλαρε λιγακι !

ΥΓ 1

Αφου εισαι τοσο καλος παικτης φιλε μου με τοσες γνωσεις μπασκετ γιατι δεν παιζεις στον παναθηναικο τον οποιο υποστηριζεις και να αγησεις εμας τους ασχετους στην ηρεμια μας!

ΥΓ 2
στο γυναικειο μπασκετ παντως ξερουν να σουταρουν σωστα
( απλα το κανουν με αργη κινηση )

ΥΓ 3
Προτεινω σε ολους να μην ξανα απαντησουν σε μηνυματα του χαμερ γιατι ο διαλογος μαζι του εχει χασει το νοημα της συζητησης σε ενα φορουμ και παει σε εχθρικο κλιμα λολ, ολοι εδω αγαπαμε το μπασκετ θελω να πιστευω!



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


wos_sport4.gif


Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!


οτι να'ναι...
1) κανω μεταφορα της μπαλας λοιπον ε? τουλαχιστον περναω το κεντρο και δε χανω τη μπαλα εκει συνεχεια τρωγωντας 13-0 στα τελευταια λεπτα και χανοντας το παιχνιδι...
2) σουτ δεν εχω, το λυσαμε, αλλα η μπαλα μπαινει στο διχτακι(κριμα)
3) αμυνα με βοηθειες? χα0οαχο0αχ0ο διδαξε με εσυ... τι αλλο θα ακουσω θεε μου

ΥΓ1
γνωσεις μπασκετ εχω καποιες...τοσο καλος παιχτης δεν ειμαι...αλλα για τη κατηγορια πιστευω τη παλευω...σε καλυψα?(λιγο με νοιαζει)

ΥΓ2
τι να σου πω, ολοσωστα...το 70% σουταρουνε απο τη κοιλια...αλλα δεν ανεφερα το γυναικειο μπασκετ για το πως σουταρουνε, αλλα για τη σωματικη επαφη...αρα εκτος των αλλων δε ξερεις να διαβαζεις και να κατανοεις το κειμενο...

ΥΓ3
εχθρικο κλιμα δε δημιουργω εγω φιλε μου, επιθεση δεχτηκα(οικοδομοι-αμπαλοι-κλωτσιες-μπουνιες)...και δε κατεβασα το παντελονι να με γ....ουν...απλα απαντησα σε οσο το δυνατον ηπιοτερο τονο μπορουσα..το ιδο θα εκανες πιστεψε με...

οσο για το αν πρεπει να μου απαντανε...ο καθενας ειναι ελευθερος...δε θα τους το επιβαλει κανενας χαμερ και κανενας ζουρινιο...



ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/2008 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
19/11/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 0-0
19/11/2008 21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0-0
19/11/2008 21:45:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 0-0
19/11/2008 21:00:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 0-0
19/11/2008 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0-0
19/11/2008 21:30:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0-0

φιλοθεη 1
κεραμεικος 2
ποσειδωνας 1
υπεροχη - χαραυγιακος -(σα παιχτης δε μπορω να ειμαι αντικειμενικος)
αρτεμις 1
μαιανδρος 1
εθνικος 2

καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες και πανω απ'ολα χωρις τραυματισμους!
Zourinho
QUOTE(GR-HAMMER @ Nov 19 2008, 15:28 ) *
οτι να'ναι...
......................

ΡΟΒΛΕΨΕΙΣ

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/2008 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 0-0
19/11/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 0-0
19/11/2008 21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0-0
19/11/2008 21:45:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 0-0
19/11/2008 21:00:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 0-0
19/11/2008 21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0-0
19/11/2008 21:30:00 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 0-0

φιλοθεη 1
κεραμεικος 2
ποσειδωνας 1
υπεροχη - χαραυγιακος -(σα παιχτης δε μπορω να ειμαι αντικειμενικος)
αρτεμις 1
μαιανδρος 1
εθνικος 2

καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες και πανω απ'ολα χωρις τραυματισμους!



wink.gif
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα

άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα


wos_sport4.gif


Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
Α !!!!! ΜΠΕ! ΛΟ! ΚΗ! ΠΟΙ!
papalouk7
Παιδια σημερα Εστια φιλιας-Κεραμεικος πως το βλεπετε? shot.gif
VLC
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ 53 - 62
T-mits
QUOTE(VLC @ Nov 20 2008, 00:25 ) *
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ 53 - 62

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ: 49 - 71
nikefalin
QUOTE(papalouk7 @ Nov 19 2008, 16:25 ) *
Παιδια σημερα Εστια φιλιας-Κεραμεικος πως το βλεπετε? shot.gif


2πλο , ήρθε κιόλας, 59 - 64
oidipodas
ο ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ'ΑΣΚΗ διεψευσε ολα τα προγνωστικα και μεγαλη νικη μεσα στα εξαρχεια 58-67 την υπεροχη.
T-mits
QUOTE(T-mits @ Nov 20 2008, 00:55 ) *
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ: 49 - 71

Επισης εχω τα παρακατω αποτελεσματα...τωρα ηρθανε φρεσκα φρεσκα.. :



ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ : 2 (+5π.)

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ : 2 (+9π.)

ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ : 1 (+15π.)

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ : 1 (+20π.)



smiley.gif
oidipodas
QUOTE(oidipodas @ Nov 20 2008, 02:18 ) *
ο ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ'ΑΣΚΗ διεψευσε ολα τα προγνωστικα και μεγαλη νικη μεσα στα εξαρχεια 58-67 την υπεροχη.
αρα μονο το ποσειδωνας αμπελοκηποι μενει ακομα
champion
QUOTE(oidipodas @ Nov 20 2008, 00:18 ) *
ο ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ'ΑΣΚΗ διεψευσε ολα τα προγνωστικα και μεγαλη νικη μεσα στα εξαρχεια 58-67 την υπεροχη.

ποια προγνωστικα ρε παιδια,αν κ δε ξερω τη κατηγορια,σκοπευω βεβαια να δω κανα παιχνιδι
μιλαμε για κατηγοριες που παιχτες πανε με 2-3 προπονησεις,μεσο ορο ηλικιας 30+,κανενα ταλεντο
σκορ κατω των 65 κατα μεγαλο ποσοστο,οι μισοι παιχτες δε ξερουν αριστερο μπασιμο εκτος αν ειναι
πασοκ,κ αμα κανει καποιος προσποιηση σπαει στον αλλο τα αλατα.σοβαρα τωρα μια ομαδα
μπορει να κατεβασει ενα παλαιμαχο 35αρι+ ενα βραδυ που κατεχει το αθλημα κ να κερδισει
αυτον που ειναι πρωτος.οποτε ποια προγνωστικα,χαρειται τον δωρεαν αθλητισμο ,σε παρκε,
με φωτεινους πινακες,με σαιτ αποτελεσματων-πιθανα κ εφημεριδες να γραφουν
κ μη πορωνεστε με χαζομαρες φαβορι -ανοδους-προγνωστικα
Holitsius
Καλησπερα και απο εμενα!

Επιβεβαιωνω το αποτελεσμα, Μαινδρος-Καρεας 71-56 με αρκετα καλη εμφανιση απο την ομαδα μου για 30 λεπτα περιπου. Ολη η σουβλακοπαρεα (που παρεπιπτωντος εκανε ανηλεη επιδρομη σε οινομαγειρειο της γειτονιας) επιασε καλη αποδοση και αξιζουν συγχαρητηρια παρα τα προβληματα τραυματισμων που μας ταλανιζουν καιρο τωρα...
Παμε για το επομενο τωρα...



Υ.Γ νεο επι του πιεστηριου: Εθεαθη στο γηπεδο η ανυπερβλητη μπασκετικη μορφη του Γιαννακοπουλου ο οποιος με την παρουσια του και μονο σκορπισε τρομο και συγχιση στον αντιπαλο (και στο τελος στις μπυρες..). ΑΜΠΕΡΖΑΤ!
champion
QUOTE(Holitsius @ Nov 19 2008, 23:46 ) *
Καλησπερα και απο εμενα!

Επιβεβαιωνω το αποτελεσμα, Μαινδρος-Καρεας 71-56 με αρκετα καλη εμφανιση απο την ομαδα μου για 30 λεπτα περιπου. Ολη η σουβλακοπαρεα (που παρεπιπτωντος εκανε ανηλεη επιδρομη σε οινομαγειρειο της γειτονιας) επιασε καλη αποδοση και αξιζουν συγχαρητηρια παρα τα προβληματα τραυματισμων που μας ταλανιζουν καιρο τωρα...
Παμε για το επομενο τωρα...



Υ.Γ νεο επι του πιεστηριου: Εθεαθη στο γηπεδο η ανυπερβλητη μπασκετικη μορφη του Γιαννακοπουλου ο οποιος με την παρουσια του και μονο σκορπισε τρομο και συγχιση στον αντιπαλο (και στο τελος στις μπυρες..). ΑΜΠΕΡΖΑΤ!

χωρις ιχνος διαθεσης να προσβαλω την πραγματικα υπεροχη παρεα του μαιανδρου που εχει πιασει το νοημα
το παραπανω ποστ επιβεβαιωνει τα προηγουμενα λεγομενα μου.
esperara
QUOTE(champion @ Nov 20 2008, 01:51 ) *
χωρις ιχνος διαθεσης να προσβαλω την πραγματικα υπεροχη παρεα του μαιανδρου που εχει πιασει το νοημα
το παραπανω ποστ επιβεβαιωνει τα προηγουμενα λεγομενα μου.



Συμφωνώ μαζί σου. Δεν μας προσβάλεις, έτσι είναι τα πράγματα... Αλλά πιστεύω ότι ο λόγος που πάμε καλά δεν είναι επειδή οι παλαίμαχοι μας ήταν κάποτε μεγάλοι παίκτες. Το μυστικό μας είναι ότι 5-6 χρόνια είμαστε η ίδια παρέα με προσθήκες με παιδιά που τους αρέσει να χαίρονται το παιχνίδι. Σίγουρα θα χάσουμε παιχνίδια. Και σίγουρα η μουρμούρα τότε να ξέρετε θα είναι λιγότερη από τη μουρμούρα μας όταν κερδίζουμε. Αν εξαιρέσεις έναν υπερήλικα (και ο οποίος από άποψη σωματικής κατάστασης μας βάζει όλους κάτω) που έχουμε δεν έχουμε δα και μεγάλο μέσο όρο ηλικίας (γύρω στα 26 πρέπει να είναι)...
Απλά μας αρέσουν τα σουβλάκια,,,,

Αλλά και πάλι θα συμφωνήσω μαζί σου... Πρέπει με ό,τι έχεις να το χαίρεσαι το παιχνίδι...

Επίσης μεγάλο διπλό ο Χαραυγιακός.... Μέχρι στιγμής το αποτέλεσμα της αγωνιστικής. Μπράβο στους συντοπίτες...
GR-HAMMER
Μεγαλο διπλο ο χαραυγιακος με 9-10 ποντους(εγω νομιζω οτι εληξε 56-66 αλλα δεν ειμαι σιγουρος)
το παιχνιδι οπως αναμενοτανε με μεγαλο παθος και απο τις 2 ομαδες...
παρα μα παρα πολλα φαουλ...
Εναλλαγες στο σκορ δεν ειχε ιδιαιτερες αφου συντηρουσαμε μια διαφορα 4-6 ποντους απο το ημιχρονο και μετα(μεχρι το ημιχρονο ηταν μπροστα η υπεροχη με καλο μπασκετ και ευστοχα 3ποντα μαχαιριες, το σκορ εφτασε στη μεγιστη τιμη του στο 28-20 αν θυμαμαι καλα) με το ημιχρονο να ληγει 33-32..
στο 2ο ημιχρονο βγαλαμε ενεργεια στην αμυνα και κολλησε η υπεροχη με αποτελεσμα μετα και απο καλες μας επιλογες στην επιθεση να παρουμε μια καλη διαφορα και να τη κρατησουμε μεχρι το τελος...
η υπεροχη εχει παραπονα απο τη διαιτησια...δικαια κατα τη γνωμη μου(οπως μου ζητησε και ενα παιδι απο την ομαδα τους να γραψω οτι ειδα)...μια τεχνικη ποινη που κανενας δε καταλαβε γιατι δωθηκε εβγαλε με 5ο φαουλ το βασικο τους πλαυ-μακερ...εγω εκανα το σταυρο μου..δε μπορω να ξερω αν ειπε κατι στους διαιτητες...απλα εγω δε το καταλαβα..διαμαρτυρονται και για αλλες φασεις, οπως και εμεις...αλλα ειπα οτι στους διατητες δε κανω περαιτερω κριτικη γιατι δεν ειναι η δουλεια μου...εγω μεσα στο γηπεδο κανω οτι μπορω..
Γενικα παρολο τις 3 απουσιες μας βασικων παιχτων δειξαμε οτι στηριζομαστε στο συνολο και οχι σε 1-2 παιχτες...οσοι μπηκανε απο το παγκο τα δωσανε ολα και βαλανε και αυτη τη σφραγιδα τους..
Κατι προσωπικο τωρα, ο προπονητης της υπεροχης φωναζε ολο το παιχνιδι οτι κανω μεταφορα της μπαλας...και μου το εχουνε ξαναπει και αλλοι εδω...εγω δε πιστευω οτι κανω μεταφορα...απλα κανω αλλαγη ρυθμου με τριπλα...ετσι μου το εχουνε μαθει, αυτο κανω...μπορει και να ειναι βηματα...θεος δεν ειμαι να τα κανω ολα τελεια, ουτε παιχταρας για να παιξω στο παναθηναικο που ειπε καποιος...
κανω οτι μπορω για την ομαδα μου...
Για να ολοκληρωσω, πρεπει να πω κατι που θα γραφω παντα στο τελος:
"Οι οικοδομοι κερδισαν και παλι...λιθαρακι λιθαρακι εχουμε χτισει μια καλη πορεια..οι επικριτες μας ας μας αντιμετωπισουν στο γηπεδο και οχι εδω"
Καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες και τα παιδια...

ΥΓ η σημερινη μας νικη ηταν πολυ σημαντικη γιατι κερδισαμε ενα στοιχημα με το προεδρο για μια εξοδο με σουβλακια...ακολουθουμε τα χναρια του μαιανδρου σε αυτο και πρεπει σαν ποιο εμπειροι να μας συμβουλεψουν!!!




εσπεραρα σ'ευχαριστω φιλε...δυσκολα θα περασει καποιος απο το κλειστο της διανας(σαν φοβητρο το βλεπω) αν και εχουμε ντερμπυ την αλλη βδομαδα με ποσειδωνα...ελπιζω να το κρατησουμε καθαρο!!
και να παμε και ολοι για σουβλακια! αν και πιστευω οτι μας εχετε...εκτος αν οι ψηλοι μας αποδειχτουν μεγαλα στομαχια(που ειναι η αληθεια οτι το φοβαμαι οτι ετσι ειναι)

οσο για τα λεγομενα του τσαμπιον συμφωνω...πρωτα η παρεα...μετα οι νικες, τα συστηματα, οι σκοπιμοτητες κτλ..
τουλαχιστον μιλωντας για την ομαδα μου πιστευω οτι διασκεδαζουμε το καθε παιχνιδι...και ισως οι νικες εχουν ερθει λογω αυτης ακριβως της θετικης αυρας...

το πρωταθλημα ειναι ομως πολυ μεγαλο...μπορει αυτο το 4-1 που εχουμε τωρα να γινει ευκολα 5-8 η και χειροτερο...η διαρκεια θα κανει τη διαφορα...οχι οι εμφανισεις τις πρωτες αγωνιστικες...
akadimia2008
παρακολουθησα το παιχνιδι εστια-γρανικος(ετσι την ξερω την ομαδα) 2 παρατηρησεις:
1) γρανικος αριστο κοουτσαρισμα και πολυ καλες μοναδες
2) εστια ασχημο κοουτσαρισμα και αργος


καλη συνεχεια στον προπονητη και στους παιχτες του γρανικου και οταν ερθετε ηλιουπολη θα ειμαστε μαζι σας smiley.gif
esperara
QUOTE(akadimia2008 @ Nov 20 2008, 03:28 ) *
...

καλη συνεχεια στον προπονητη και στους παιχτες του γρανικου και οταν ερθετε ηλιουπολη θα ειμαστε μαζι σας smiley.gif


Καλά ρε συ Ηλιουπολίτης και προτιμάς Γρανικό από Μαίανδρο και Χαραυγιακό; Χάνουμε τους φιλάθλους μας blink.gif ... Αν και λογικά το Ακαδημία δηλώνει ότι είσαι αντίπαλο δέος καθώς υποστηρίζεις συντοπίτισα ομάδα, οπότε πώς θα μπορούσες να υποστηρίζεις και εμάς; Από ότι είδα και η Ακαδημία πάντως άρχισε σιγά σιγά να ρολάρει στη Β. Καλό πρωτάθλημα να έχετε και εσείς!!!

Πάντως και εγώ ανυπομονώ για να ξαναπαίξουμε με Κεραμικό (είχαμε χάσει στο Κύπελλο)... Μπασκετική και καθαρή ομάδα...

papalouk7
QUOTE(akadimia2008 @ Nov 20 2008, 03:28 ) *
παρακολουθησα το παιχνιδι εστια-γρανικος(ετσι την ξερω την ομαδα) 2 παρατηρησεις:
1) γρανικος αριστο κοουτσαρισμα και πολυ καλες μοναδες
2) εστια ασχημο κοουτσαρισμα και αργος


καλη συνεχεια στον προπονητη και στους παιχτες του γρανικου και οταν ερθετε ηλιουπολη θα ειμαστε μαζι σας smiley.gif

Φιλε μου γεια σου,ειπες πως ειδες το παιχνιδακι χτες,ποιουσ παιχτες ξεχωρισες απο γρανικο(κεραμεικο)?οσο για τον φιλο μου τον εσπεραρα στο παιχνιδι κυπελλου κεραμεικοσ-μαιανδρος ελειπε το βασικο πλει μεικερ του γρανικου.καλη συνεχεια σε ολους
nikefalin
QUOTE(papalouk7 @ Nov 20 2008, 15:38 ) *
Φιλε μου γεια σου,ειπες πως ειδες το παιχνιδακι χτες,ποιουσ παιχτες ξεχωρισες απο γρανικο(κεραμεικο)?οσο για τον φιλο μου τον εσπεραρα στο παιχνιδι κυπελλου κεραμεικοσ-μαιανδρος ελειπε το βασικο πλει μεικερ του γρανικου.καλη συνεχεια σε ολους


από Γρανικό μέγαλη δύναμη ο ψηλός (το 10) και το 7 , το 6 και το 9. Σημαντικός είναι και ο 8 (που είχε δώσει και τη νίκη στην πρεμιέρα), αθλητικό παιδί που τελειώνει φάσεις.

αν ξεχνάω και κάποιον σόρρυ.

Η Εστία έχει καλούς ψηλούς, αλλά υστερεί στη μεταφορά της μπάλας. το 11 είναι μικρός και κάνει αναγκαστικά τον άσσο.

Ανταγωνιστικές και οι 2 ομάδες πάντως
esperara
QUOTE(papalouk7 @ Nov 20 2008, 15:38 ) *
Φιλε μου γεια σου,ειπες πως ειδες το παιχνιδακι χτες,ποιουσ παιχτες ξεχωρισες απο γρανικο(κεραμεικο)?οσο για τον φιλο μου τον εσπεραρα στο παιχνιδι κυπελλου κεραμεικοσ-μαιανδρος ελειπε το βασικο πλει μεικερ του γρανικου.καλη συνεχεια σε ολους



Οπότε από playmaker έλειπαν και από τους δύο οι βασικοί... Από εμάς έλειπε και το 5αρι μας το βασικό που βοηθάει πολύ ειδικά στην επίθεση. Σίγουρα θα είναι διαφορετικό παιχνίδι και για τις δύο ομάδες...
kokomploko
μπραβο στον κεραμεικο!!!!40 λεπτα ζωνη η εστια....αλλα και παλι εχασε!απο τον κεραμεικο ελειπε ο ενας πλει-μεικερ....η εστια δεν πρεπει να εχει αλλον ασσο....κερδιζοντας φιλοθεη εντος και μετα αγ.στεφανο εκτος ειναι απο τα φαβορι για πανω!καλη συνεχεια στον κεραμεικο!!!!
akadimia2008
QUOTE(esperara @ Nov 20 2008, 11:38 ) *
Καλά ρε συ Ηλιουπολίτης και προτιμάς Γρανικό από Μαίανδρο και Χαραυγιακό; Χάνουμε τους φιλάθλους μας blink.gif ... Αν και λογικά το Ακαδημία δηλώνει ότι είσαι αντίπαλο δέος καθώς υποστηρίζεις συντοπίτισα ομάδα, οπότε πώς θα μπορούσες να υποστηρίζεις και εμάς; Από ότι είδα και η Ακαδημία πάντως άρχισε σιγά σιγά να ρολάρει στη Β. Καλό πρωτάθλημα να έχετε και εσείς!!!

Πάντως και εγώ ανυπομονώ για να ξαναπαίξουμε με Κεραμικό (είχαμε χάσει στο Κύπελλο)... Μπασκετική και καθαρή ομάδα...

δεν τιθεται το θεμα ετσι! και βεβαια υποστιριζω τις ηλιουπολιτικες ομαδες στα παιχνιδια και ευχομαι καλη επιτυχια σε αυτες!!! μαλλον καποιο λαθος κανεις αφου η ακαδημια δεν εχει αντρικο. στη Β ΕΣΚΑ αν ενοεις αυτο ειναι η ΓΣΗ. με το γρανικο μας συνδέει παντος φιλία χρονια τωρα και ο συνδετικος κρικος ειναι ηλιουπολιτης!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.