Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 2ος όμιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες > Older Tournaments > Mundobasket 2014
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
ALdaperan
QUOTE (GK_23 @ Sep 5 2014, 08:04 ) *
Νομίζω ότι οι πιθανότητες είναι 60-40 υπέρ μας, ύστερα και από την εικόνα που έδειξαν μέχρι τώρα οι 2 ομάδες. Η Σερβία χωρίς τον Τεόντοσιτς στο παρκέ έχει μεγάλο πρόβλημα στη δημιουργία.

Να πω και εγώ ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στην ομάδα για όσα έχει καταφέρει μέχρι τώρα μιας και ήμουν από τους πολύ δύσπιστους στην αρχή του τουρνουά. Φυσικά τα όρια της επιτυχίας από την αποτυχία είναι πολύ λεπτά πλέον. Ακόμα και να μην προκριθούμε στην 8άδα, δεν μπορείς να πει αποτυχημένη μια ομάδα που αφήνει ένα τουρνουά με ρεκόρ 5-1 και πολύ καλές ομολογουμένως εμφανίσεις.

Ψυχολογικά το ματς με τους Σέρβους θα είναι δυσκολότερο από αυτά που ενδεχόμενως να ακολουθήσουν. Αν πάρουμε τη Σερβία νομίζω θα είμαστε πιο απελευθερωμένοι στη συνέχεια.

Δεν ξέρω αλλά επειδή είναι παραδοσιακή δύναμη η σερβία , σίγουρα θα βρει τρόπο να μας δυσκολέψει αρκετά, εγω θα έλεγα 50-50. Σίγουρα θα παρουσιαστεί πιο σκληροτράχηλη απο ότι μέχρι τώρα καθώς είναι νοκ αουτ..
Δεν είναι απο τις ομάδες που μπορείς να πεις ότι την έχεις γιατί έχει τους παίκτες-φίρμες που μπορεί να σε σκοτώσουν !

Αν νικήσουμε τη Σερβια νομίζω παίζουμε με το νικητη Αργεντινη-Βραζιλία που πάλι θα είναι δύσκολο ειδικά αν νικητης ειναι η Βραζιλία..
Kostas LDN
Απο τοτε που ξεκινησε το τουρνουα λεγαμε οτι καλυτερος πιθανος αντιπαλος στο δευτερο γυρο ειναι η Σερβια. Οριστε λοιπον η ευκαιρια. Ευκολο δεν ειναι αλλα ετσι ειναι αυτες οι διοργανωσεις. Ειναι ωστοσο θετικο το οτι δεν θα μπουμε στο παιχνιδι την Κυριακη ως undisputed favourite.
tommie1983
Εκτίμηση μου πως το ματς με την Σερβία θα είναι το δυσκολότερο που έχουμε μέχρι στιγμής. Και βλέπεις απο την άλλη μεριά του ταμπλό κάτι Νέα Ζηλανδία, Δομινικανή Δημοκρατία, θα δούμε καμιά Τουρκία ημιτελικό και τρελαίνεσαι. Αλλά πρέπει να δείξουμε ότι είμαστε καλύτεροι. Τώρα εμείς που μεγαλώσαμε με όλες τις πίκρες των ημιτελικών με τους Γιουγκοσλάβους την δεκαετία του '90 θέλουμε να ζήσουμε μία τέτοια νίκη.

Και με το καλό άμα περάσουμε, δεν θεωρώ καθόλου απίθανο να βρούμε μπροστά πάλι Αργεντινή. Οι Βραζιλιάνοι είναι πελάτες τους. Και στο Λονδίνο το 2012 (με Τζινόμπιλι βέβαια) αλλά και στην Τουρκία το 2010, με Σκόλα να βάζει κάτι σε 37 αν θυμάμαι τους είχαν περάσει.
doctorjekil
QUOTE(Kostas LDN @ Sep 5 2014, 09:37 ) *
Απο τοτε που ξεκινησε το τουρνουα λεγαμε οτι καλυτερος πιθανος αντιπαλος στο δευτερο γυρο ειναι η Σερβια. Οριστε λοιπον η ευκαιρια. Ευκολο δεν ειναι αλλα ετσι ειναι αυτες οι διοργανωσεις. Ειναι ωστοσο θετικο το οτι δεν θα μπουμε στο παιχνιδι την Κυριακη ως undisputed favourite.

Κ εγω πριν αρχισει το τουρνουα την σερβια προτιμουσα,αλλα κατα την διαρκεια του τουρνουα αλλαξα γνωμη,νομιζω πως η γαλλια θα μας ταιριαζε καλυτερα...νομιζω πως το ματς της κυριακης ειναι καθαρα 50-50
roko
QUOTE (tommie1983 @ Sep 5 2014, 10:25 ) *
Εκτίμηση μου πως το ματς με την Σερβία θα είναι το δυσκολότερο που έχουμε μέχρι στιγμής. Και βλέπεις απο την άλλη μεριά του ταμπλό κάτι Νέα Ζηλανδία, Δομινικανή Δημοκρατία, θα δούμε καμιά Τουρκία ημιτελικό και τρελαίνεσαι. Αλλά πρέπει να δείξουμε ότι είμαστε καλύτεροι. Τώρα εμείς που μεγαλώσαμε με όλες τις πίκρες των ημιτελικών με τους Γιουγκοσλάβους την δεκαετία του '90 θέλουμε να ζήσουμε μία τέτοια νίκη.

Και με το καλό άμα περάσουμε, δεν θεωρώ καθόλου απίθανο να βρούμε μπροστά πάλι Αργεντινή. Οι Βραζιλιάνοι είναι πελάτες τους. Και στο Λονδίνο το 2012 (με Τζινόμπιλι βέβαια) αλλά και στην Τουρκία το 2010, με Σκόλα να βάζει κάτι σε 37 αν θυμάμαι τους είχαν περάσει.


Συμφωνω σε οσα λες.Πιστεω οτι θα ξανασυναντηθουμε με την Αργεντινη στην φαση των 8.Και αυτο ειναι πολυ κακο κατα τη γνωμη μου στον δρομο προς το μεταλλιο..Πιο πολλες πιθανοτητες θεωρω οτι θα εχουμε στην φαση των 4 με αντιπαλο την Ισπανια,παρα στους 8 για 2η φορα με την Αργεντινη.Η Αργεντινη χθες εδειξε τα δοντια της.Μπορει να την νικησαμε αλλα αυτη η ομαδα εχει τεραστιες προσωπικοτητες και πολυ μεγαλη εμπειρια.Στην λογικη του ρεβανσισμου θεωρω οτι για 2ο παιχνιδι ειναι δυσκολο να τους ξανακερδισουμε αλλα μπορει να κανω λαθος.

Χθες τακτικα (οσο τακτικη μπορω να ξερω τρομαρα μου) μου φανηκε οτι παιξαμε σε σχεση με τους προηγουμενους αγωνες,πολυ πιο σετ παιχνιδι αποτι τρανζισιον και πραγματικα δεν καταλαβαινω τον λογο που επιλεξαμε αυτην την τακτικη..Ειδα δηλαδη οτι απο την αρχη του παιχνιδιου (απο το 2ο δεκαλεπτο παρακολουθησα) πηγαιναμε σε αργες επιθεσεις των 24'',με ενα αργο τεμπο που ψαχναμε καλαθι στο ζωγραφιστο.Δεν λεω μας βγηκε τελικα,αλλα τακτικα νομιζω οτι με αυτην την μπασκετικα ηλικιωμενη Αργεντινη,μπορουσαμε να τους τρεξουμε πολυ περισσοτερο και αυτο ειναι για μενα το 1ο και μοναδικο μεχρι στιγμης φαουλ του Κατσικαρη ασχετως που δεν το πληρωσαμε.
shtarkws
Η Εθνικη εως τωρα εχεο παιξει το καλυτερο μπασκετ της διοργανωσης μαζι με την Ισπανια και μαλιστα χωρις Σπανουλη.Σε ενα νοκ αουτ αγωνα ολα μπορουν να συμβουν αλλα θα ειναι κριμα αυτη η ομαδα να μην προχωρησει λιγο ακομη.Για μενα αξιζει την τριτη θεση και με ενα κορμι στους ψηλους ισως και περισσοτερο

Ανεξαρτητα απο τι θα γινει απο δω και περα ομως εμενα προσωπικα αυτο το μπασκετ που βλεπω με χορτασε και με γεμιζει προσδοκιες.

Μπραβο σε ολους!
bul_69
Πολύ όμορφο μπάσκετ για άλλο ένα βράδυ απ' την εθνική μας, πήγαμε να τα χάσουμε λίγο με την αντεπίθεση της Αργεντινής στο 4ο δεκάλεπτο με κάτι συνεχόμενα 3πόντα και την χαζή τεχνική ποινή του Μπουρούση αλλά τελικά δείξαμε σθένος. Θα ήθελα βέβαια να δω πως θα αντιδράσουμε σε περίπτωση που στραβώσει κάποιο ματς απ' την αρχή αλλά τι να κάνουμε, να την πουμε στην ομάδα που μπαίνει μέσα και πέρνει διαφορά απ την αρχή???
Σίγουρα το επόμενο ματς θα είναι το πιο δύσκολο κι αυτό δεν έχει να κάνει με τον αντίπαλο αλλά με το ότι είναι νοκ αουτ παιχνίδι και εκεί όλα μπορούνα γίνουν (θα κάνει βέβαια τα γνωστά σερβοβουντού ο TWISM οπότε δεν φοβόμαστε τίποτα!!!!!)
Όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω και μένα μου φάνηκε ότι δεν επιδιώξαμε τόσο πολύ το τρέξιμο όπως στα προηγούμενα ματς.
Το ματς με τους Σέρβους το βλέπω 60-40 για μας αλλά ελπίζω οι παίχτες να το βλέπουν 50-50!
ssoulliss
QUOTE (katharop @ Sep 5 2014, 02:12 ) *
πριν 15 μέρες κάποιοι έλεγαν οτι η ομάδα μας είναι ομάδα 60-65 πόντων μαξ...και οτι δεν έχουμε παίχτες απο τους οποίους μπορούμε να πάρουμε σκορ....μετά απο 5 ματς η χειρότερη επιθετική μας εμφάνιση είναι 76 πόντοι,


Και έτσι ήταν. Η ομάδα φαίνεται τώρα πόσο σωστή προετοιμασία έχει κάνει. Ας χάσει μεθάυριο δεν έχει σημασία. Σημασία έχει ότι μέρα-μέρα βελτιώνεται. Και βάζει βάσεις.

QUOTE (GK_23 @ Sep 5 2014, 08:04 ) *
Να πω και εγώ ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στην ομάδα για όσα έχει καταφέρει μέχρι τώρα μιας και ήμουν από τους πολύ δύσπιστους στην αρχή του τουρνουά.

Ψυχολογικά το ματς με τους Σέρβους θα είναι δυσκολότερο από αυτά που ενδεχόμενως να ακολουθήσουν. Αν πάρουμε τη Σερβία νομίζω θα είμαστε πιο απελευθερωμένοι στη συνέχεια.


Και εγώ στους δύσπιστους άνηκα. Μου έδινε ελπίδα η τριάδα των προπονητών.

Το νοκ-άουτ είναι σκόπελος για αυτά τα παιδιά. Δεν το έχουν ξανακάνει οι νέοι πλην των 3-4 παλιών.

Δεν πιστέυω ότι ο Τζόρτζεβιτς θα βάλει δύσκολα στους δικούς μας προπονητές. Αν μας κερδίσουν θα το κάνουν με το ταλέντο τους και τη βραδυά τους.
koostas
χωρις κριστιτς η σερβια, θα ειναι θαυμα να μπορεσει να σταματησει τους ψηλους μας...
επισης, ο τεοντοσιτς θα τα βρει σκουρα στην αρχη με καλαθη, μετα κλασικα θα εκνευριστει, και τελος το παιχνιδι
GK_23
QUOTE(ssoulliss @ Sep 5 2014, 12:17 ) *
Και εγώ στους δύσπιστους άνηκα. Μου έδινε ελπίδα η τριάδα των προπονητών.

Το νοκ-άουτ είναι σκόπελος για αυτά τα παιδιά. Δεν το έχουν ξανακάνει οι νέοι πλην των 3-4 παλιών.

Δεν πιστέυω ότι ο Τζόρτζεβιτς θα βάλει δύσκολα στους δικούς μας προπονητές. Αν μας κερδίσουν θα το κάνουν με το ταλέντο τους και τη βραδυά τους.

Κοίτα, εγώ συνεχίζω να είμαι λιγάκι δύσπιστος rolleyes.gif

Τα νοκ άουτ ματς είναι πιο φορτισμένα ψυχολογικά, δεν ξέρω πως θα αντιδράσουμε σε τέτοια κατάσταση. Ξαναέβλεπα το ματς με την Αργεντινή και υπήρχαν πολλά κενά σημεία στο 2ο ημίχρονο. Το ματς βασικά έγειρε υπέρ μας γιατί ο Καλάθης έβαλε στο πρώτο δεκάλεπτο 3 μακρινά σουτ που ανάγκασαν τους Αργεντίνους να αλλάξουν την άμυνα τους στο πικ εν ρολ. Αυτό μας βοήθησε να βρούμε χώρους. Αν δεν είχαν μπει αυτά τα σουτ, το ματς ίσως να είχε άλλη τροπή.

Ο Τζόρτζεβιτς στον πάγκο έχει τον Μίνιτς και τον Νίκολιτς, δεν το λες και κακό τιμ αυτό rolleyes.gif

Αντίθετα εγώ πιστεύω πως αν οι Σέρβοι πάρουν το ματς, θα το πάρουν από την άμυνα.
D-Wade
QUOTE(koostas @ Sep 5 2014, 12:28 ) *
χωρις κριστιτς η σερβια, θα ειναι θαυμα να μπορεσει να σταματησει τους ψηλους μας...
επισης, ο τεοντοσιτς θα τα βρει σκουρα στην αρχη με καλαθη, μετα κλασικα θα εκνευριστει, και τελος το παιχνιδι

Δεν είναι ο Κρστιτς ο καλύτερος ψηλός τους. Τουλ σε αυτό το τουρνουά
doctorjekil
QUOTE(koostas @ Sep 5 2014, 12:28 ) *
χωρις κριστιτς η σερβια, θα ειναι θαυμα να μπορεσει να σταματησει τους ψηλους μας...
επισης, ο τεοντοσιτς θα τα βρει σκουρα στην αρχη με καλαθη, μετα κλασικα θα εκνευριστει, και τελος το παιχνιδι

Να σταματησει τον μπουρουση εννοεις,γιατι αυτος ειναι ο μονος μας ψηλος,αντιθετα οι σερβοι εχουν ραντουλιτσα,κατιτς,στιματς και κρστις o οποιος επαιξε και χθες και με την βραζιλια...νομιζω πως αν καλυψουμε το πλεονεκτημα που εχουν οι σερβοι στους ψηλους θα ειμαστε φαβορι
M02975
QUOTE(doctorjekil @ Sep 5 2014, 12:48 ) *
Να σταματησει τον μπουρουση εννοεις,γιατι αυτος ειναι ο μονος μας ψηλος,αντιθετα οι σερβοι εχουν ραντουλιτσα,κατιτς,στιματς και κρστις o οποιος επαιξε και χθες και με την βραζιλια...νομιζω πως αν καλυψουμε το πλεονεκτημα που εχουν οι σερβοι στους ψηλους θα ειμαστε φαβορι

Μην ξεχνάμε και τον Βουγιούκα, ο οποίος μέχρι τώρα μπορεί να μην έχει κάνει τα top παιχνίδια αλλά έχει προσφέρει αρκετά.
doctorjekil
QUOTE(M02975 @ Sep 5 2014, 12:58 ) *
Μην ξεχνάμε και τον Βουγιούκα, ο οποίος μέχρι τώρα μπορεί να μην έχει κάνει τα top παιχνίδια αλλά έχει προσφέρει αρκετά.

Οι σερβοι εχουν 4 ψηλους κ εμεις 1,5
D-Wade
QUOTE(M02975 @ Sep 5 2014, 12:58 ) *
Μην ξεχνάμε και τον Βουγιούκα, ο οποίος μέχρι τώρα μπορεί να μην έχει κάνει τα top παιχνίδια αλλά έχει προσφέρει αρκετά.

Έχει προσφέρει αρκετά στην Ούνιξ. Στην εθνική μέχρι τώρα παίζει χειρότερα απ'ότι πρέπει
M02975
QUOTE(doctorjekil @ Sep 5 2014, 13:00 ) *
Οι σερβοι εχουν 4 ψηλους κ εμεις 1,5

Ελπίζουμε παιδιά. Μέχρι τώρα με το 1,5 και τα έχουμε πάει πολύ καλά. Δεν λέω ότι είναι το ιδανικό αλλά αυτό έχουμε και με αυτό προχωράμε και ελπίζουμε. Μπορεί με τους Σέρβους να κάνει (λέμε τώρα) ΤΟ παιχνίδι.
Weekendman
Όπως και να το κάνεις η Σερβική υπεροχή στους σέντερ είναι τόσο δεδομένη, όσο και η δική μας στις θέσεις 3 και 4, τουλάχιστον ως θεωρητικό δεδομένο. Βέβαια οι Σέρβοι χρησιμοποιούν σχήματα με 3 γκαρντ η με 2 σέντερ, οπότε αυτά είναι σχετικά, ενδεχομένως όμως τα πολλά σέντερ των Σέρβων ,να μας βοηθήσουν για εκδήλωση δικών μας αιφνιδιασμών, ειδικά σε πεντάδες με 2 Σέρβικα πεντάρια…
tommie1983
QUOTE (roko @ Sep 5 2014, 11:14 ) *
Συμφωνω σε οσα λες.Πιστεω οτι θα ξανασυναντηθουμε με την Αργεντινη στην φαση των 8.Και αυτο ειναι πολυ κακο κατα τη γνωμη μου στον δρομο προς το μεταλλιο..Πιο πολλες πιθανοτητες θεωρω οτι θα εχουμε στην φαση των 4 με αντιπαλο την Ισπανια,παρα στους 8 για 2η φορα με την Αργεντινη.Η Αργεντινη χθες εδειξε τα δοντια της.Μπορει να την νικησαμε αλλα αυτη η ομαδα εχει τεραστιες προσωπικοτητες και πολυ μεγαλη εμπειρια.Στην λογικη του ρεβανσισμου θεωρω οτι για 2ο παιχνιδι ειναι δυσκολο να τους ξανακερδισουμε αλλα μπορει να κανω λαθος.

Χθες τακτικα (οσο τακτικη μπορω να ξερω τρομαρα μου) μου φανηκε οτι παιξαμε σε σχεση με τους προηγουμενους αγωνες,πολυ πιο σετ παιχνιδι αποτι τρανζισιον και πραγματικα δεν καταλαβαινω τον λογο που επιλεξαμε αυτην την τακτικη..Ειδα δηλαδη οτι απο την αρχη του παιχνιδιου (απο το 2ο δεκαλεπτο παρακολουθησα) πηγαιναμε σε αργες επιθεσεις των 24'',με ενα αργο τεμπο που ψαχναμε καλαθι στο ζωγραφιστο.Δεν λεω μας βγηκε τελικα,αλλα τακτικα νομιζω οτι με αυτην την μπασκετικα ηλικιωμενη Αργεντινη,μπορουσαμε να τους τρεξουμε πολυ περισσοτερο και αυτο ειναι για μενα το 1ο και μοναδικο μεχρι στιγμης φαουλ του Κατσικαρη ασχετως που δεν το πληρωσαμε.

Ναι η Αργεντινή άμα περάσει την Βραζιλία και εγώ πιστεύω ότι δεν θα μας φοβηθεί. Από την στιγμή που δεν ξεφτιλίστηκε στο 52-32 και μάλιστα διεκδίκησε το ματς θα έχει καλή ψυχολογία να παίξει νοκάουτ. Επίσης ο Νοτσιόνι ήταν κακός επιθετικά, και ο Σκόλα άστοχος σε κάποια σουτ που εύκολα βάζει. Πάντως και εμείς και αυτοί έχουμε πολύ μεγάλα εμπόδια, οπότε ας περιμένουμε...

Και για την τακτική πολύ σωστό, δεν έχω δει κάπου αριθμούς αλλά αυτή την εικόνα έχω και εγώ για το ματς. Ίσως σεβάστηκε υπερβολικά τους Πριτζιόνι, Σκόλα κλπ., ίσως φοβήθηκε και εκείνο τον τρελό τον Καμπάτσο στο γρήγορο παιχνίδι, δεν ξέρω. Πάντως ήθελε όντως πιο γρήγορες επιθέσεις όχι μόνο γιατί είναι μπασκετικά ηλικιωμένοι οι Αργεντίνοι αλλά και γιατί η αντίδραση τους στα πικ είναι ανύπαρκτη. Ο Σκόλα κρατάει δυνάμεις για την επίθεση είναι φανερό, ο Καμπάτσο κουτουλάει, ο Χέρμαν και ο Γκουτιέρεζ είναι αργοί αμυντικοί. Και βέβαια οι διαιτητές σε μονομαχίες στο ποστ θα σεβαστούν παίκτες όπως οι Σκόλα και Νοτσιόνι- ειδικά ο δεύτερος έκανε αρκετά φάουλ στον Πρίντεζη που δεν δόθηκαν.
sir-elric
δεν χανουμε απο την σερβια του τεοντοιτσ και του μπογκντανοβιτσ! πρεπει να προστατεψουμε τον μπουρουση γιατι θα τον σημαδεψουν(παικτικα & εγκεφαλικα). θα ειναι κλασικο βαλκανικο ντερμπυ που θα το χασουν!! το ποιο δυσκολο παιχνιδη μεχρι στιγμης ομως.
ALdaperan
QUOTE (doctorjekil @ Sep 5 2014, 13:00 ) *
Οι σερβοι εχουν 4 ψηλους κ εμεις 1,5

2.5 εχουμε : Μπουρούση, Βουγιούκα και Γλυνιαδάκη.
Ο Βουγιούκας έχει βοηθήσει αρκετά και μπορεί ακόμα περισσότερο !

Να βλέπει ο Κουφος και να ζηλεύει που θα πάρουμε φέτος μετάλιο ! Και την επόμενη φορά να μην κληθεί καν στην εθνική !
Αν και προσωπικά δεν νομίζω να έκανε και την τρομερή διαφορά ο κουφός αλλά τεσπα , μόνο και μόνο επειδή έχουμε έλλειψη σε ψηλους..

Υγ : Ο Μπράμος δεν κληθηκε ; Ή κλήθηκε και κόπηκε μετά ; Δεν θα ήταν προτιμότερος ο γρήγορος & αλτηκός μπράμος αντι του Βασιλειάδη ;
tReason
QUOTE (GK_23 @ Sep 5 2014, 12:30 ) *
Κοίτα, εγώ συνεχίζω να είμαι λιγάκι δύσπιστος rolleyes.gif

Τα νοκ άουτ ματς είναι πιο φορτισμένα ψυχολογικά, δεν ξέρω πως θα αντιδράσουμε σε τέτοια κατάσταση. Ξαναέβλεπα το ματς με την Αργεντινή και υπήρχαν πολλά κενά σημεία στο 2ο ημίχρονο. Το ματς βασικά έγειρε υπέρ μας γιατί ο Καλάθης έβαλε στο πρώτο δεκάλεπτο 3 μακρινά σουτ που ανάγκασαν τους Αργεντίνους να αλλάξουν την άμυνα τους στο πικ εν ρολ. Αυτό μας βοήθησε να βρούμε χώρους. Αν δεν είχαν μπει αυτά τα σουτ, το ματς ίσως να είχε άλλη τροπή.

Ο Τζόρτζεβιτς στον πάγκο έχει τον Μίνιτς και τον Νίκολιτς, δεν το λες και κακό τιμ αυτό rolleyes.gif

Αντίθετα εγώ πιστεύω πως αν οι Σέρβοι πάρουν το ματς, θα το πάρουν από την άμυνα.


Συμφωνω.H αργεντινη ηταν πολυ καλυτερα διαβασμενη αμυντικα απο την κροατια απλα εμεις βαλαμε τα σουτ και στις επιστροφες πολυ καλυτεροι για αυτο δεν βγαλαμε τοσους αιφνιδιασμους.Και θα ελεγα καποιοι παικτες ειναι πανω απο τους μεσους ορους τους επιθετικα.. πρεπει να τρεξουμε περισσοτερο απο καθε φορα ειδικα με τα βαρια σχηματα των σερβων γιατι στο μισο γηπεδο καποτε θα φανουν τα προβληματα.Παρ'ολα αυτα νομιζω οτι εχουμε ενα μικρο προβαδισμα απεναντι στους σερβους.

katharop
ακριβώς 2.5 ψηλούς έχουμε.Ο ραντούλιτσα δεν είναι καλύτερος ούτε σε τεχνική ουτε σε κίνηση απο τον βουγιούκα....Και ας έχουν 4 τι θα τους κάνουν θα τους βάλουν να παίξουν και τους 4 μαζί?4 δεν χρειάζονται....Ο δικός μας ο ένας μέχρι στιγμή μετράει για 2....Μέχρι τώρα στο τουρνουά ο μπουρούσης ναι ο γιαννάκης είναι πιο ντόμιναντ ψηλός της διοργάνωσης.Του έκανε πλάκα του σκόλα εχθές,τον εξαφάνησε και πίσω και μπροστά.Οτι πόντους έβαλε ο σκόλα δεν είχε μπροστα του τον γιάννη αλλά άλλον....Στην επίθεση δε τι τον ποσταρε τι βηματακι πίσω και σουτ εκτός ισσοροπίας τι χοοκ τον είχε εξαφανήσει...και πόσα φαουλ που δεν του δόθηκαν.Εχθές η διαιτησία ήταν κακή σε σχέση με τα 4 προηγούμενα ματς.Απαιτώ πίσω λα μονικα... tongue.gif tongue.gif ...ο κρσιτς στην κατάσταση που βρίσκεται δεν μπορεί καν να δει τον γιάννη
doctorjekil
QUOTE(katharop @ Sep 5 2014, 14:16 ) *
ακριβώς 2.5 ψηλούς έχουμε.Ο ραντούλιτσα δεν είναι καλύτερος ούτε σε τεχνική ουτε σε κίνηση απο τον βουγιούκα....Και ας έχουν 4 τι θα τους κάνουν θα τους βάλουν να παίξουν και τους 4 μαζί?4 δεν χρειάζονται....Ο δικός μας ο ένας μέχρι στιγμή μετράει για 2....Μέχρι τώρα στο τουρνουά ο μπουρούσης ναι ο γιαννάκης είναι πιο ντόμιναντ ψηλός της διοργάνωσης.Του έκανε πλάκα του σκόλα εχθές,τον εξαφάνησε και πίσω και μπροστά.Οτι πόντους έβαλε ο σκόλα δεν είχε μπροστα του τον γιάννη αλλά άλλον....Στην επίθεση δε τι τον ποσταρε τι βηματακι πίσω και σουτ εκτός ισσοροπίας τι χοοκ τον είχε εξαφανήσει...και πόσα φαουλ που δεν του δόθηκαν.Εχθές η διαιτησία ήταν κακή σε σχέση με τα 4 προηγούμενα ματς.Απαιτώ πίσω λα μονικα... tongue.gif tongue.gif ...ο κρσιτς στην κατάσταση που βρίσκεται δεν μπορεί καν να δει τον γιάννη

Πιατευω μετα το σημερινο ματς να μην εχεις ακομα τις ιδιες αποψεις για τους ψηλους μας
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.