Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OverplayBet: Συζητήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
sihainas
χαχα το είχα δει ότι δεν την είχατε κλειδώσει αλλά είπα να μην κάνω τσατσιά... γμτ... πάλι ξέχασα να ποστάρω...ήταν το τελευταίο μου πάσο...
Pierce
αν αυριο δεν γινει καμια σουπερ ντουπερ εκπληξη θα εχω πιασει ολα τα αποτελεσματα και με κοντινες διαφορες. επιτελους μια καλη αγωνιστικη μετα τα 40αρια και τα 30αρια...
dizzy_fingers
Είναι τρομαχτικό το πόσο κοντά βρίσκονται οι πρώτοι μισοί της βαθμολογίας ohmy.gif...

Οι 4 πρώτοι μάλιστα διαφέρουν για λιγότερο από 1.0 βαθμούς διαφορά!
liolias
Με φτασατε ατιμουληδες...
kostasvc15
Τωρα εκατσα να δω τι ειναι το Οβερπλει μπετ.Εκανα καποιες προβλεψεις για πλακα.Για να δουμε 39.gif τι ψαρια πιανουμε
dizzy_fingers
Δεν πρόκειται να πιάσεις.
Με το πέρας της 6ης αγωνιστικής, οι προβλέψεις καινούριων συμμετέχοντων δεν προσμετρώνται (read the rules).
Dromeas7
Εγώ γιατί ξέχασ να παίξω μου λέτε??

Το οτι κάνω αυτό το ποστ στις 4:30 τα ξημερώματα μαλλον λέει πολλά για το ποσο μυαλό μου έχει απομείνει...Και είχα αρχίσει να ανεβαίνω το κερατομου @$%^#^@#$%^$ sad.gif
kostasvc15
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 26 2007, 10:16 PM) *
Δεν πρόκειται να πιάσεις.
Με το πέρας της 6ης αγωνιστικής, οι προβλέψεις καινούριων συμμετέχοντων δεν προσμετρώνται (read the rules).

Τους διαβασα.Το ξερω οτι δεν μπορω να κερδισω αλλα δεν θα βγαλει καθολου τα αποτελεσματα μου;
dizzy_fingers
Nope.

Άλλη μία σημείωση για να διορθώσω για του χρόνου... wink.gif (να μπορείτε να βλέπετε τα αποτελέσματά σας ακόμα κι αν είστε εκτός ανταγωνισμού)
kostasvc15
OK smile.gif
thrylos7
Ούτε ένας διπλό τον Πανελλήνιο μέσα στον Πανίωνιο; Προξενεί εντύπωση, καθώς στα χαρτιά είναι ντέρμπι..

Αν δεν είχε κάποια προβλήματα τραυματισμών ο Πανελλήνιος θα το έβαζα 2..

Κατά τ' άλλα, η χαρά του άσσου γι' αυτή την αγωνιστική.
sihainas
κάτι μου λέει ότι αποκλείστικα από το παιχνίδι...γμτ...γιατί συνέχεια ξεχνάω να παίξω; rolleyes.gif torture.gif shot.gif 45.gif
thrylos7
blink.gif rolleyes.gif laugh.gif

To 'κανες σε σωστή αγωνιστική πάντως... tongue.gif

Διπλό η ΑΕΛ, διπλό και ο Πανελλήνιος... Ειδικά το πρώτο δεν το περίμενα καθόλου.
Pierce
χωρις λογια...
Anaz
Σωστός!! laugh.gif
Η αληθεια ειναι οτι μου εκανε και μενα μεγαλη εκπληξη οτι δεν ειχατε βαλει το διπλο του Πανελληνιου που ειναι πολυ φορμαρισμενος τελευταια!Η απουσια του Νατζφει τελευταια στιγμη με οδηγησε στον ασσο. Αλλα το διπλό της Αελ δεν το περιμενα με τιποτα!!
Ασε που μου βρωμαει κι αλλη εκπληξη σημερα.. rolleyes.gif
thrylos7
Να τη και η ΑΕΚ! 3 αγώνες με αποτέλεσμα έκπληξη (όσον αφορά τις προβλέψεις μας)...

Γκργκρ...
Anaz
Oταν ελεγα για εκπληξη στο απο πανω ποστ αυτο ακριβως εννοουσα!Δεν ξερω αλλα μου βρωμαγε πολυ το 1.40 που εδινε στον ασσο ενω η ολυμπια ηταν ξεκαθαρο φαβορι.. rolleyes.gif
Pierce
αν θυμαμαι καλα το διπλο το βαλαμε μονο τρεις σε αυτο τον αγωνα
dizzy_fingers
Αν και τα σκορ στο φάντασυ περάστηκαν στο overplaybet υπήρξε ένα μικρό προβληματάκι.

Θα σας ζητήσω να κάνετε υπομονή μερικές ωρίτσες και το πολύ μέχρι τη 1 θα είναι έτοιμα wink.gif.
Basketomania
Κουβάς
liolias
Κουβας.... Αντε να δουμε τι καναμε...
Dromeas7
Καταποντίστηκα .....Και ονειρευόμουν τo κύπελλο.Porqua Miseria sad.gif
Anaz
Oπως μου βρομούσε το διπλό της Αεκ την περασμενη βδομάδα,ετσι μου βρομάει τωρα τo διπλό του Απολλωνα.. rolleyes.gif
Air Kef
Χμ..Λες;Μακαρι γιατι βρωμαει και το Ολυμπια-ΑΕΛ..
liolias
Anaz εχεις κανει λαθος στον αγωνα Πανελλήνιος-Απόλλων Πατρών!! Εχεις βαλει 100 ποντους!Λογικα 10 θα ηθελες να βαλεις.Δες το μη χασεις τσαμπα βαθμους.
hagi
Ρε παιδιά τί έγινε με την βαθμολογία της αγωνιστικής;;Πως θα γίνει με τον αγώνα που διεκόπει;;
dizzy_fingers
Αν μεσολαβεί αγωνιστική πριν το Ολυμπιάδα-ΑΕΚ, τότε δε θα υπολογίσουμε το ματς.
liolias
Ρε παιδια τι γινετε και ειναι κλειδωμενο το παιχνιδι? Την προηγουμενη αγωνιστικη ειχα προβλημα με την συνδεση και δεν επαιξα και αυριο το πρωι φευγω 3μερη!! Καντε κατι!!
Pierce
αφου δεν εχει αγωνιστικη το σαβ/κο τι σκας ρε?
liolias
Βασικα κυριως να δω σε ποια θεση επεσα γιατι δεν ειχα παιξει sad.gif
Anaz
τυχερος εισαι γιατι ηταν πολυ δυσκολη η αγωνιστικη!Και μαλλον θα'χουμε χαμηλα σκορ..
Pierce
ειναι σαν να εχεις παρει πασο νομιχω. την ιδια βαθμολογια θα εχεις. μην νομιζεις θα αυξησεις τη διαφορα επεσε τρελος κουβας...
liolias
Αλλα χανω μια πασα sad.gif
dizzy_fingers
Οι βαθμολογίες υπολογίστηκαν χωρίς το ματς Ολυμπιάδα-ΑΕΚ τελικά.

Μην ξεχάσετε ότι η 22 αγωνιστική είναι σε 3 μέρες, την Τετάρτη.
Pierce
σημερα ή θα παρω κανα 80 ή θα επαναληφθει το τεραστιων διαστασεων 21 της προηγουμενης αγωνιστικης αντε να δουμε...
Pierce
ε ρε να ειχε κερδισει και το μαρουσι ολοι θα ειχατε παει κουβα και εγω θα ημουν μεσα στις χρυσες λιρες tongue.gif

σοβαρα τωρα με αυτον τον παοκ και με αυτη την ολυμπια μονο εγω και ο ντιζι βαλαμε τα λεφτα μας στους λαρισινους?? blink.gif
thrylos7
Γιατί, τί ιδιαίτερα καλό έχει αυτή η Ολύμπια, βάσει της εικόνας της στα τελευταία ματς;

Για τον Πανιώνιο με παρέσυρε ο Ashton... tongue.gif
Pierce
τπτ το ιδιατερο αλλα ειχε σιγουρα περισσοτερα καλα απο τον παοκ! tongue.gif
liolias
Μαλλον σε 2 βδομαδες θα παιξουμε sad.gif sad.gif
thrylos7
Έγινε το μπαμ με την ΑΕΛ και τη νίκη της στο τοπικό ντέρμπι..

Παραλίγο να το κάνει και ο Μακεδονικός...
liolias
Με το Αρης Παοκ τι θα γινει??
thrylos7
Όποιος έχει προβλέψει ότι θα κερδίσει ο Άρης με 9 πόντους μηδενίζεται... tongue.gif

Θα υπολογιστεί κανονικά το ματς.
dizzy_fingers
Πολλή προσοχή όσοι έχετε 0 ή 1 πάσα!!!!!

Ο liolias συνεχίζει να βρίσκεται στην πρώτη θέση, αλλά θα κρατήσει ακόμα 3 αγωνιστικές?
Anaz
Ναι ρε,μονο 17 μειναμε.. sad.gif
Ο liolias εχει παρει μια μικρη αλλα πολυ σημαντικη διαφορα! Απ'τη 2η μεχρι την 7η θεση γίνεται "σκοτωμος"..!
Anaz
Mε "τρωει" ο ασσος της Αελ... Προτιμησα ομως το διπλο της Αεκ.
dizzy_fingers
Νομίζω πως μετά τη σημερινή αγωνιστική έχουμε σίγουρο πρωταθλητή... 41.gif
thrylos7
Αρκεί να προβλέπει ότι και οι πίσω του... biggrin.gif

Πω πω! 70! Άλλη φορά έτσι βιαστικά θα κάνω τις προβλέψεις μου..
thrylos7
Μπορώ ακόμη να βρεθώ στην πρώτη θέση... Αρκεί να κάνω το απόλυτο (112) και ο liolias να κάνει μόλις 1 (και οι επόμενοι λίγο παραπάνω..)!!
Air Kef
Εγω με ντεμπαραζ καταφερα και ξεπέρασα τους μισητους peka και warrior και πλεον ειμαι προ-προ τελευταιος. ΟΛΕ!
Pierce
μακραν η πιο ευκολη και προβλεψιμη αγωνιστικη στης χρονιας.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.