Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OverplayBet: Συζητήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
liolias
Ο champion δεν εχει αναγκη απο πασα ρε!!!!!!!
thrylos7
Χμ... πραγματικά δύσκολη η αγωνιστική.. Ώρα να ξεχωρίσουν οι άνδρες από τα αγόρια...

wos_sport4.gif
icon_blahblah.gif
icon_tomato.gif
Alexmei
τελικά αποφάσησα να παίξω.... οπότε άκυρο το πάσο... evilmonkey.gif smiley.gif
Pierce
μας εκαψες κεφ... tongue.gif
Air Kef
rolleyes.gif 65.gif icon_tomato.gif blush.gif blush.gif blush.gif
liolias
Ωραια ειναι εκει ψηλα!! Η επομενη αγωνιστικη παντως φαινεται πιο ευκολη! Για να δουμε...
Air Kef
Γεια σου ρε λιολια..
Εγώ παλι εκτος απο τους 3 πρώτους δν μπορω να πω ότι υπάρχουν ευκολοι αγώνες..


Αιγαλεω-Πανελλήνιος
Ολυμπια-Πανιωνιος
Ολυμπιαδα-Μαρούσι

Και το ΠΑΟΚ - ΑΕΛ κρύβει παγίδες..
Papaloukas 4 ever
QUOTE(thrylos7 @ Jan 27 2007, 12:22 PM) *
Χμ... πραγματικά δύσκολη η αγωνιστική.. Ώρα να ξεχωρίσουν οι άνδρες από τα αγόρια...

wos_sport4.gif
icon_blahblah.gif
icon_tomato.gif


Σε ευχαριστώ πολύ, μηδέν pass μέχρι τώρα και στην 7η θέση...... tongue.gif
hagi
Έχω πέσει δεύτερος.. tongue.gif Αλλά θα το παλέψω..Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω πάσα..Και αυτό γιατί ξέχναγα να παίξω..Ευτυχώς που γίνεται αυτόματα το πάσο αλλιώς θα είχα καεί όπως πέρσι..

Θα παλέψουμε για την πρωτιά liolia biggrin.gif biggrin.gif
thrylos7
QUOTE
Σε ευχαριστώ πολύ, μηδέν pass μέχρι τώρα και στην 7η θέση......


Να' τος ο αληθινός ο παίκτης! Μόνο 3 έχουμε μείνει!

Εγώ βέβαια είμαι στη 13η θέση... biggrin.gif
Papaloukas 4 ever
Πάντα είναι καλά τα pass αλλά δεν κολώνουμε πουθενά
Pierce
να φυγει και να μην ξαναρθει τετοια αγων.
απο 2ος, 7ος μετα απο ενα εκπληκτικο 49 68.gif
liolias
QUOTE(hagi @ Jan 29 2007, 03:10 PM) *
Έχω πέσει δεύτερος.. tongue.gif Αλλά θα το παλέψω..Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω πάσα..Και αυτό γιατί ξέχναγα να παίξω..Ευτυχώς που γίνεται αυτόματα το πάσο αλλιώς θα είχα καεί όπως πέρσι..

Θα παλέψουμε για την πρωτιά liolia biggrin.gif biggrin.gif


Και εγω αυτο ειχα παθει στην αρχη που δεν ειχα καταλαβει το παιχνιδι και εχασα τοσες αγωνιστικες...
thrylos7
Tο μεγαλύτερο ντέρμπι που βγάζουμε είναι αυτό μεταξύ Ολυμπιάδας και Αμαρουσίου... Για το Ολύμπια - Πανιώνιος περίμενα...

Η μόνη έκπληξη που σκέφτηκα ότι θα μπορούσε να γίνει είναι ενδεχόμενο θαύμα του Μαρκόπουλου... τέτοιες μέρες το έκανε πέρυσι. Αποφάσισα όμως να παίξω συντηρητικά αυτή την αγωνιστική.
thrylos7
...και καλά έκανα... Αν δεν υπήρχε το τελευταίο 5λεπτο θα είμασταν πολύ καλύτερα...

Μα να έχω σε 3 ματς απόκλιση ακριβώς 4 πόντους; 9 βαθμοί χάνονται από 3 μόλις συνολικά πόντους.
dizzy_fingers
Πάει ο Πανιώνιος και το Μαρούσι....πρέπει επιτέλους να ξεκολλήσω από το 2005-2006 και να έρθω στο φέτος biggrin.gif.
nash
Πάμε για το νταμπλ φέτος...
dizzy_fingers
laugh.gif

Πλησιάζεις την κορυφή ε?
Συναρπαστική η μάχη στο o'bet...
Anaz
O Anaz εξακολουθει ν'ανεβαινει.. shot.gif
dizzy_fingers
Εν τω μεταξύ, δείτε την επόμενη αγωνιστική:

Μακεδονικό-Ολυμπιάδα
Μαρούσι-Α.Ε.Κ.
Απόλλων Aχ.Cl.-Αιγάλεω
Πανελλήνιος-Π.Α.Ο.Κ.
Ολύμπια-Άρης
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Λάρισα

5/7 είναι ντέρμπυ... ohmy.gif
Jimar
το Παο - ολυμπιακος το μετρας στα ντερμπυ? tongue.gif
thrylos7
Λίγο ακόμα θέλω για να περάσω τον 12ο... rolleyes.gif

Δηλαδή θεωρείς ότι το ΠΑΟ - Ολυμπιακός δεν είναι ντέρμπι;

Πλάκα πλάκα, αυτό το ματς είτε θα με ανεβάσει πολύ, είτε θα με ρίξει πολύ...
dizzy_fingers
Μαρούσι-Α.Ε.Κ.
Απόλλων Aχ.Cl.-Αιγάλεω
Πανελλήνιος-Π.Α.Ο.Κ.
Ολύμπια-Άρης
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός


Αυτά είναι τα ντέρμπυ.
Οι Πανιώνιος+Ολυμπιάδα θα καθαρίσουν εύκολα.

Στο ΠΑΟ-ΟΣΦΠ κάπως χαλαρούς τους βλέπω εκεί στον Παναθηναϊκό και παίζει να υπάρξει "έκπληξη"...λογικά μετά τα παιχνίδια της Ευρωλίγκας θα έχουμε περισσότερα στοιχεία για τη φόρμα της κάθε ομάδας (στην ουσία η φόρμα του Ολυμπιακού είναι που μας νοιάζει αυτήν την περίοδο).
Air Kef
Μετά απο 3 βδομάδες,η τελευταία θεση ειναι επάξια δικη μου!
Anaz
QUOTE
Μαρούσι-Α.Ε.Κ.
Απόλλων Aχ.Cl.-Αιγάλεω
Πανελλήνιος-Π.Α.Ο.Κ.
Ολύμπια-Άρης
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Αυτά είναι τα ντέρμπυ.
Οι Πανιώνιος+Ολυμπιάδα θα καθαρίσουν εύκολα.
Διαφωνώ! Το Μαρουσι κι ο Απολλωνας πιστευω θα καθαρίσουν,εύκολα η δυσκολα, ενω για την Ολυμπιαδα δεν ειμαι τοσο σιγουρος..
Γενικα θα μιλησει η εδρα αυτην την αγωνιστική μου φαινεται..
Air Kef
Θελω να δω προβλεψεις για το Ολυμπια - Αρης..
Κριμα που πέφτει με το ΠΑΟ-Ολυμπιακος και δν θα παρει το ενδιαφερον που αξιζει..

Ελπιζω να το δειξει η τν τουλαχιστον..
dizzy_fingers
QUOTE(Anaz)
Διαφωνώ! Το Μαρουσι κι ο Απολλωνας πιστευω θα καθαρίσουν,εύκολα η δυσκολα, ενω για την Ολυμπιαδα δεν ειμαι τοσο σιγουρος..
Γενικα θα μιλησει η εδρα αυτην την αγωνιστική μου φαινεται..


Yeah! Let's talk basketball biatch! cool.gif
biggrin.gif

Λοιπόν, στο Μαρούσι-ΑΕΚ, δεν ξέρω ποιός θα κερδίσει (γι'αυτό άλλωστε το θεωρώ και ντέρμπυ) καθώς είναι παιχνίδι μεταξύ τυφλού-μονόφθαλμου.
Αν μάλιστα θα έπρεπε να διαλέξουμε κάποια ομάδα βάσει φόρμας, αυτή, όσο περίεργο και να ακούγεται είναι η ΑΕΚ. Χθες έδειξε ότι μπορεί να παίξει άμυνα, όταν θέλει.
Ενάντια στον ΠΑΟ ήταν δύσκολο να είναι συγκεντρωμένη επί 40', αλλά απέναντι στο Μαρούσι που ούτε με προεδρικό διάταγμα δε σκοράρει πια, ακόμα κι αν στην επίθεση παίζει το τουρλουμπούκι μπάσκετ που συνηθίζει, θα κερδίσει.

Για την Ολυμπιάδα...θα συμφωνούσα μαζί σου, μερικές αγωνιστικές πριν, αλλά με τη βελτιωμένη εικόνα που παρουσιάζει τελευταία αλλά και λόγω της έλλειψης των σκόρερ του Μακεδονικού, το θεωρώ σίγουρο διπλό το παιχνίδι.

Για τον Απόλλωνα τώρα....χμ....εδώ ίσως έχεις δίκιο.
Η ομάδα μέχρι τώρα κυριολεκτικά δε βλεπόταν, αλλά είχα ξεχάσει ότι από την ερχόμενη βδομάδα θα παίξει στο δικό της γήπεδο. Αν κατέβει ο κόσμος, τότε θα έχουμε μία καυτή έδρα που θα δώσει φτερά στους γηπεδούχους. Α, επίσης Αιγάλεω sucks στα εκτός έδρας παιχνίδια.
Anaz
QUOTE
Η ομάδα μέχρι τώρα κυριολεκτικά δε βλεπόταν, αλλά είχα ξεχάσει ότι από την ερχόμενη βδομάδα θα παίξει στο δικό της γήπεδο. Αν κατέβει ο κόσμος, τότε θα έχουμε μία καυτή έδρα που θα δώσει φτερά στους γηπεδούχους. Α, επίσης Αιγάλεω sucks στα εκτός έδρας παιχνίδια.
Σωστά!Αλλα με τον Αρη,βλεπόταν και παραβλεπόταν!και στην έδρα της είναι ομάδα που πολύ δυσκολα χάνει!
Για την Ολυμπιάδα,περιμένω να δω τι θα γινει στον Μακεδονικό μεχρι την επόμενη βδομάδα!και πάλι όμως η Ολυμπιαδα δεν μου γεμίζει το μάτι εκτός εδρας..Εχει πλεονέκτημα αλλά μικρό..
Για το Μαρουσι-Αεκ μάλλον έχεις δικιο! αλλα και πάλι σ'ένα παιχνίδι που το θέλουν πολύ και οι δύο θα παίξει ρόλο η εδρα..Ειναι ντερμπυ όμως,σωστα..
dizzy_fingers
Να συμπληρώσω επίσης ότι η Μπανταλόνα δε χάνει αυτήν την εβδομάδα, γιατί είναι ομαδάρα.


smiley.gif
thrylos7
QUOTE
και στην έδρα της είναι ομάδα που πολύ δυσκολα χάνει!
Για την Ολυμπιάδα,περιμένω να δω τι θα γινει στον Μακεδονικό μεχρι την επόμενη βδομάδα!και πάλι όμως η Ολυμπιαδα δεν μου γεμίζει το μάτι εκτός εδρας..Εχει πλεονέκτημα αλλά μικρό..


Αιγάλεω - Ολυμπιάδα 60-80... tongue.gif
Η Ολυμπιάδα έχει πάρα πολύ καλή ομάδα και τα έχει πάει πολύ καλά κι εκτός έδρας.

Βάλτε τον Ολυμπιακό 2 και αφήστε τα υπόλοιπα...
christos
Λάθος!
Pierce
γιατι ρε αιγαλεω? γιατι?
Anaz
Βασικα thrylos και dizzy και οι δυο τρωτε την σκόνη μου στο overplaybet οπότε..Εγω ξερω καλύτερα!! tongue.gif

Και η Μπανταλόνα είναι για Α2...


Y.Γ: Moνο και κανει καμμια "εκπληξη" ο Μακεδονικός... evilmonkey.gif
thrylos7
Και μόνο που έβαλες τον ΠΑΟ άσσο...

Είσαι πιο πάνω επειδή το παιχνίδι δεν είναι απόλυτα αξιοκρατικό... tongue.gif

Μα είναι δυνατόν να τα ποστάρεις Τρίτη και 13; Ξέρεις ότι μόνο έτσι έχεις ελπίδες για κάτι καλό... tongue.gif biggrin.gif
christos
Το διπλό του Ολυμπιακου ειναι στοιχηματικη ευκαιρία.. biggrin.gif
Anaz
Παραπλανητικά είναι αυτά..παντα τα αλλάζω στο τέλος... wink.gif
19.gif
Επισης το τι βάζω στο overplaybet συχνά ειναι αντιθετο με αυτα που παίζω στο στοίχημα...
(για να χαρω σε ενα απ'τα δυο laugh.gif )
liolias
Εγω παντως χαιρομαι και στο στοιχημα αλλα και στο overplay!! smiley.gif evilmonkey.gif
Anaz
Αργησα να ξυπνησω και ξεχασα να αλλάξω τις προβλέψεις μου.. sad.gif ηθελα να βάλω και τον Μακεδονικό ασσο να κανω τη διαφορά!
Air Kef
Συγνωμη τι ώρα ξυπνησες;
Anaz
16.00!!
Aφου γύρισα 7.00 και με αρκετα ξυδια στον οργανισμό μου...
Anaz
Ευτυχως κέρδισε ο Μακεδονικος και το'πιασα και στο overplaybet και στο στοιχημα! biggrin.gif
liolias
Εχασε ο Παοκ ομως...
Air Kef
Κερδισε ο Μακεδονικος;;;;; blink.gif





Aρχικα δν καταλαβα το ύφος σου και σε συνδυασμο με το ποστ του λιολια μπερδευτηκα..!!!


Μακεδονικος - Ολυμπιαδα 73-86
Anaz
μαλακία έχασε ηθελα να πώ.. 40.gif
dizzy_fingers
Τα ξύδια σίγουρα φύγανε? tongue.gif
liolias
Καταστροφικη αυτη η αγωνιστικη παει το καλο μου ποσοστο sad-smiley-009.gif
Anaz
O Anaz έχει πάρει φόρα..!! shot.gif Στη 4η θεση έχω σκαρφαλώσει το θηρίο!! ohmy.gif Με προσκυνώ!! 77.gif
QUOTE
Διαφωνώ! Το Μαρουσι κι ο Απολλωνας πιστευω θα καθαρίσουν,εύκολα η δυσκολα, ενω για την Ολυμπιαδα δεν ειμαι τοσο σιγουρος..
Γενικα θα μιλησει η εδρα αυτην την αγωνιστική μου φαινεται..
Χα,επιβεβαιώθηκα! Ευτυχως ο Μακεδονικος με διεψευσε και πήγα και ταμείο! biggrin.gif Η μονη που μου το "χαλασε" ουσιαστικά είναι η ομαδα μου..Κι αυτο γιατι ΠΟΤΕ δεν παιζω υπερ της σε τετοια ματς..!Ειναι παραδοση!Και πάλι ομως περιμενα καλη εμφανιση αλλα όχι νικη!
Dromeas7
Και ναι ανέβηκα 3 θέσεις!!!

Ελπίζω να νιώθετε την ανάσα μου οι απο πάνω!!Που να επιανα και το Αιγάλεω!!
thrylos7
Ούτε ένα διπλό μέχρι στιγμής για Μακεδονικό και Πανιώνιο; Χμ...

Το ντέρμπι της αγωνιστικής είναι ασφαλώς αυτό μεταξύ Ολυμπιάδας και Ολύμπιας (και που δε θα δούμε ασφαλώς από την ΤV)...

Έχει αρκετά στάνταρ αυτή η αγωνιστική... (Ώρα για πάσο; biggrin.gif )
liolias
Εγω ασσο το εβαλα παντως..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.