Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OverplayBet: Συζητήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
liolias
Παιδια γιατι δεν κλειδωσε η αγωνιστικη???
Warrior
Δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος....Το ξεχασαμε!! 40.gif blush.gif

Αλλα επειδη κυριαρχει το Fair-play στο φορουμ rolleyes.gif ....δεν πρεπει να επωφεληθηκε κανεις! unsure.gif

Αν χασεις την 1η θεση...μπορεις να προσφτγεις στο ΑΣΕΑΔ! laugh.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Υποκλινόμαστε στις ικανότητες πρόβλεψης του liolia και κλείνουμε αυτή την πετυχημένη, για το παιχνίδι, χρονιά με πολλές υποσχέσεις για βελτίωση του overplaybet 07-08.
Anaz
Mεγαλο ντεμαραζ και τελικα κατακτηση της 3ης θεσης!!! Υποκλινομαι στον εαυτο μου!! 77.gif
Ετσι βρισκομαι στο σκαμνι των μετταλίων και στις δυο διοργανωσεις!!
Του χρονου ερχονται τα καλυτερα..

Προτινω να ξεκινησουμε εναν νεο κυκλο και για τα πλευ οφ!!! Ετσι for fun..
mikri prasini ollandeza
δεν είναι ντυναντόν να μπγαίνει πρώτος σ'όλα ο liolias!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
(δε συμμετείχα...απλά....ΒΑΣ ΒΑΣ ΒΑΣ....!!!!! smiley.gif )
Basketomania
νομιζω οτι το 91 που εκανα τελευταια αγωνιστικη ηταν season high...ή μηπως κανω λαθος???
αν και δεν ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τη θεση μου δηλωνω στους απανταχου θαυμαστες μου οτι θα δουλεψω πολυ του χρονου ωστε να τα καταφερω καλυτερα... biggrin.gif smiley.gif
liolias
Ναι τα καταφερα!! Βγαινω στον Λευκο Πυργο για τα πανηγυρια!! Αντε και του χρονου!!
mikri prasini ollandeza
γιατί???Κέρδισες τπτ???? evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
dizzy_fingers
mpo που έχεις βαλθεί να γεμίσεις με μικρά ανούσια ποστάκια όλο το φόρουμ, μην κρίνεις αν δε γνωρίζεις.

Τα δώρα για τους πρώτους σε o'bet και fantasy θα ανακοινωθούν σύντομα.
mikri prasini ollandeza
συγγνώμη..... sad.gif
liolias
Mpo τι σου εκανα και με τιμωρεις? tongue.gif
hagi
Τα χάλασα τελευταία αγωνιστική..Από τρίτος πήγα έβδομος αλλά δεν πeιράζει..Συγχαρητήρια στον liolias για τη νίκη του..Του χρόνου θα είμαι πιο ανταγωνιστικός..
liolias
Thanks smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.