Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OverplayBet: Συζητήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
dizzy_fingers
Λοιπόν, είδαμε το fantasy, παίξαμε λίγο, χαρήκαμε, και πλέον περιμένουμε την έναρξη της σεζόν.

Τα παιχνιδάκια τέλειωσαν όμως...
Ήρθε η ώρα να ξεχωρίσουμε τους άντρες από τα παιδάκια...
Να αναδείξουμε αυτούς που έχουν τη μαντική φλέβα μέσα τους από τους υπόλοιπους...

Ήρθε η ώρα να δώσουμε τις προβλέψεις μας για τα ακριβή αποτελέσματα των αγώνων της Α1 και να παλέψουμε σώμα με σώμα μέχρι το τέλος της σεζόν στο νέο και ανανεωμένο OverplayBet!

Εδώ πλέον δεν αφήνουμε τίποτα στην τύχη κύριοι!
Ξεχάστε τα +10 και -10 που ίσχυαν μέχρι πέρσι!
Από εδώ και πέρα μαζί με το ποιά ομάδα θα νικήσει, θα γράφετε και την ακριβή διαφορά με την οποία θα κερδίσει και ανάλογα με αυτήν....κρίνεστε.



Πάμε να δούμε αναλυτικά τους κανονισμούς:
- Δίνετε τις προβλέψεις για τις βαθμολογίες σας πριν την έναρξη της αγωνιστικής. Λίγες ώρες πριν την έναρξη, η αγωνιστική θα κλειδώνει για να μη μπορείτε να τις επεξεργαστείτε όσο γίνονται τα παιχνίδια ή αφού έχουν τελειώσει.
- Το σκορ κάθε παίχτη υπολογίζεται από τον μέσο όρο όλων του των σκορ ανά αγωνιστική. Αυτό σημαίνει πως αν πιάσετε 80 πόντους την 1η αγωνιστική και 90 τη 2η, το συνολικό σας σκορ γίνεται 85.
- Αν δε θέλετε να παίξετε μία αγωνιστική για μη χαλάσετε το μέσο όρο σας μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα πάσο.
ΠΡΟΣΟΧΗ όμως: Τα πάσα είναι 6, οπότε αν δεν παίξετε σε 7 αγωνιστικές τότε αυτόματα αποκλείεστε από το παιχνίδι.
- Ο υπολογισμός των βαθμολογιών τώρα.
Όπως είπα, μαζί με το σημείο θα βάζετε και την ακριβή διαφορά.
Ανάλογα, λοιπόν, με το πόσο αποκλίνει η πρόβλεψή σας από την πραγματική διαφορά, θα κερδίζετε ένα ανάλογο ποσό πόντων.
Αναλυτικά:
  • Αν πετύχετε το σημείο, κερδίζετε 7 πόντους.
  • Αν η απόκλιση της διαφοράς(πρόβλεψης)-διαφοράς(πραγματικής) είναι 0 πόντοι, τότε κερδίζετε +9 πόντους, δηλαδή 7+9=16 πόντους.
  • Αν η απόκλιση της διαφοράς(πρόβλεψης)-διαφοράς(πραγματικής) είναι 1-3 πόντοι, τότε κερδίζετε +6 πόντους, δηλαδή 7+6=13 πόντους.
  • Αν η απόκλιση της διαφοράς(πρόβλεψης)-διαφοράς(πραγματικής) είναι 4-9 πόντοι, τότε κερδίζετε +3 πόντους, δηλαδή 7+3=10 πόντους.
  • Αν η απόκλιση της διαφοράς(πρόβλεψης)-διαφοράς(πραγματικής) είναι 10-20 πόντοι, τότε κερδίζετε +1 πόντους, δηλαδή 7+1=8 πόντους.
  • Αν η απόκλιση της διαφοράς(πρόβλεψης)-διαφοράς(πραγματικής) είναι μεγαλύτερη των 20 πόντων, τότε κερδίζετε +0 πόντους, δηλαδή 7+0=7 πόντους.
  • Αν, επίσης, δεν πιάσετε το σημείο αλλά η ομάδα χάσει με λιγότερους από 3 πόντους, τότε παίρνετε 3 συμβολικούς βαθμούς.
  • Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση κερδίζετε 0 πόντους.
Όπως καταλαβαίετε, το μάξιμουμ που μπορείτε να πιάσετε είναι 112 βαθμοί.





Ένα παράδειγμα:
Το παιχνίδι είναι ΑΕΛ-Ολύμπια Λάρισας.
Παίζω ότι θα κερδίσει η ΑΕΛ με 10 πόντους διαφορά.

1. Κερδιζει η ΑΕΛ:
i) με διαφορά 10 πόντων. Η απόκλιση είναι 0 πόντοι, άρα κερδίζω 16 βαθμούς (απόλυτο) = 7 (βαθμοί της νίκης) + 9 (βαθμοί της διαφοράς).
ii) με διαφορά 9 ή 11 πόντων. Η απόκλιση είναι 1 πόντος, άρα κερδίζω 13 βαθμούς = 7 (βαθμοί της νίκης) + 6 (βαθμοί της διαφοράς).
iii) με διαφορά 5 ή 15 πόντων. Η απόκλιση είναι 5 πόντοι, άρα κερδίζω 10 βαθμούς = 7 (βαθμοί της νίκης) + 3 (βαθμοί της διαφοράς).
iv) με διαφορά 25 πόντων. Η απόκλιση είναι 15 πόντοι, άρα κερδίζω 8 βαθμούς = 7 (βαθμοί της νίκης) + 1 (βαθμοί της διαφοράς).
v) με διαφορά 35 πόντων. Η απόκλιση είναι 25 πόντοι, άρα κερδίζω 7 βαθμούς = 7 (βαθμοί της νίκης) + 0 .

2. Χάνει η ΑΕΛ:
i) με διαφορά 1-3 πόντων. Δίνεται συμβολική βαθμολογία = 3 βαθμοί.
ii) με διαφορά 4 και περισσότερων πόντων. Δεν κερδίζουμε τίποτα.





ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ
, καθώς στην αρχή μπορεί να σας μπερδέψουν λίγο, αλλά είναι εγγυημένο ότι οι νέες αλλαγές θα χαρίσουν πολλές συγκινήσεις και ανατροπές κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού.


Όταν τελειώσετε με αυτούς, μπορείτε να μπείτε στο OverplayBet και να δώσετε τις προβλέψεις σας.
Η αγωνιστική είναι η 1η της φετινής σεζόν και τα αποτελέσματα που θα μπουν θα είναι τυχαία.
sihainas
τις έκανα τις προβλέψεις μου... μόνο που... δεν μπορώ να τις δω... ή δεν ξέρω πως να τις δω... δλδ... μου λέει Ποστάρετε τις προβλέψεις σας(έχετε ήδη ποστάρει)

αλλά δεν μου δείχνει πιες έχω ούτε όταν πατάω εκεί ούτε εκεί που λέει Δείτε τις προβλέψεις των μελών... εκεί μου δείχνει μόνο τις δικές σου...

ε;
Warrior
QUOTE(sihainas @ Sep 26 2006, 12:40 AM) *
τις έκανα τις προβλέψεις μου... μόνο που... δεν μπορώ να τις δω... ή δεν ξέρω πως να τις δω... δλδ... μου λέει Ποστάρετε τις προβλέψεις σας(έχετε ήδη ποστάρει)

αλλά δεν μου δείχνει πιες έχω ούτε όταν πατάω εκεί ούτε εκεί που λέει Δείτε τις προβλέψεις των μελών... εκεί μου δείχνει μόνο τις δικές σου...

ε;



Οντως...

Eγω μαλιστα ξαναποσταρα αποτελεσματα χωρις να με εμποδισει!!Μονο οι δικες σου φαινονται...Ποιες απο
τις 4-5 προβλεψεις που εκανα αραγε "κρατησε"?
Anaz
me too τα ιδια με τον sihainas!
dizzy_fingers
Ευτυχώς που ποστάρατε τις προβλέψεις σας γιατί αυτά τα προβλήματα δε θα μπορούσα να τα εντοπίσω αλλιώς.

QUOTE(Warrior)
Eγω μαλιστα ξαναποσταρα αποτελεσματα χωρις να με εμποδισει!!

Εννοείς πως πόσταρες προβλέψεις όχι αποτελέσματα (ρωτάω γιατί έχεις πρόσβαση στο admin cp για να βάλεις τα αποτελέσματα των αγώνων), έτσι?
Μα έτσι πρέπει να γίνεται.
Να μπορείς να μπαίνεις ανά πάσα στιγμή και να αλλάζεις τις προβλέψεις σου.
Όταν, όμως, η αγωνιστική κλειδώσει δε θα μπορείτε να μπείτε εκεί και αντί του πράσινου τικ, θα εμφανίζεται ένα κόκκινο Χ.

Τις προβλέψεις σου πάντως τις κράτησε (λογικά τις τελευταίες) όπως και όλων σας.
Το θέμα είναι ότι δεν τις δείχνει εδώ.


Θα το φτιάξω κι αυτό.
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 26 2006, 03:57 PM) *
Ευτυχώς που ποστάρατε τις προβλέψεις σας γιατί αυτά τα προβλήματα δε θα μπορούσα να τα εντοπίσω αλλιώς.
Εννοείς πως πόσταρες προβλέψεις όχι αποτελέσματα (ρωτάω γιατί έχεις πρόσβαση στο admin cp για να βάλεις τα αποτελέσματα των αγώνων), έτσι?


Nαι προβλεψεις εννοουσα!(το αλλο δεν το ειχα δει καν biggrin.gif )


QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 26 2006, 03:57 PM) *
Μα έτσι πρέπει να γίνεται.
Να μπορείς να μπαίνεις ανά πάσα στιγμή και να αλλάζεις τις προβλέψεις σου.


Φτανει να μπορεις να δεις τι εχεις προβλεψει... tongue.gif
dizzy_fingers
Διορθώθηκε το πρόβλημα, ενώ τώρα αν πάτε να επεξεργαστείτε τις προβλέψεις σας εμφανίζονται οι προηγούμενες στα πεδία τιμών, ώστε να βλέπετε κι εκεί τι είχατε ποστάρει wink.gif.

Αν βρείτε κι άλλα bug πείτε μου smile.gif.
Warrior
Oλα οκ!! 41.gif
Dromeas7
Παιδιά μην αγχώνεστε και πολύ μιας και θα είμαι σχεδόν σίγουρα ο νέος Overplay champion.Οπότε μην κάνετε τον κόπο να postάρετε...Δεν έχει νόημα............................

smile.gif
dizzy_fingers
...και για του λόγου το αληθές, να τα αποτελέσματα της αγωνιστικής, κατά παραγγελία του Δρομέα tongue.gif:
Μακεδονικός-Πανιώνιος 72-84
Μαρούσι-Ολύμπια 78-70
ΠΑΟ-Άρης 80-82 (όχι Κολοσσέ, δε θα κερδίσει ο ΠΑΟ με 69 πόντους όπως έγραψες tongue.gif)
Απόλλων-Ολυμπιάδα 72-62
Πανελλήνιος-ΑΕΚ 69-59
ΑΕΛ-Ολυμπιακός 70-89
ΠΑΟΚ-Αιγάλεω 88-70

Χμ...πολλά λάθη βλέπω. 39.gif

Πάλι δουλειά....
sihainas
χμ... ναι όντως... όλους εκτός από την MPO μας έβγαλε ότι δεν παίξαμε και ότι χρησιμοποιήσαμε το πάσο... ή τουλάχιστον έτσι μου λέει εμένα...
mikri prasini ollandeza
Χεχε...φαίνεται από τώρα πως το παιχνίδι πάει με τα νερά μου!!!
dizzy_fingers
Ναι?
Κοίτα καλύτερα tongue.gif.

(problems fixed όπως καταλάβατε...πάμε για τα επόμενα laugh.gif )
mikri prasini ollandeza
Ναι...και με έκανες ρεζίλι!!!!!!Ξεφτυλλίστηκα!!!!!!
dizzy_fingers
Nτροπή μου ντροπή μου torture.gif...ο αναίσχυντος, τί έκανα...
tongue.gif
mikri prasini ollandeza
Μπουχου...δε σου ξαναμιλάω...θα σου κρατήσω κακία για το υπόλοιπο της αιωνιότητας...
(αρκετά off topic, ε?)
kolossos
QUOTE
ΠΑΟ-Άρης 80-82 (όχι Κολοσσέ, δε θα κερδίσει ο ΠΑΟ με 69 πόντους όπως έγραψες tongue.gif)


Aκόμα και έτσι έπιασα την τρίτη καλύτερη βαθμολογία biggrin.gif Τώρα που το σκέφτομαι βέβαι, έπιασα την δεύτερη αφού ο πρώτος έπαξε παράγκα tongue.gif 69.gif . Πάντως και πέρσι πρώτη αγωνιστική βρισκόμουν στην τρίτη θέση. Μετά μας φάγαν τα κυκλώματα tongue.gif 68.gif. Απλά να ξέρετε πάντως ότι φέτος δεν έχει Κολοσσό για να χάνω τζάμπα πόντους οπότε η πρωτιά είναι δική μου tongue.gif
nash
Τι θα ισχύει για τις μακροχρόνιες προβλέψεις φέτος??
Προτείνω εκτός από την πρόβλεψη για τις 8 πρώτες θέσεις να κάνουμε πρόβλεψη και για τις 2 θέσεις υποβιβασμού.
Alexmei
το "Πάσα προς χρήση" τι είναι;

Την αγωνιστική την τρέχεις εσύ Dizzy έτσι;

Όταν πάτησα να ποστάρω για την δεύτερη αγωνιστική, μου έβγαλε στη λίστα ήδη επιλεγμένες πληροφορίες που δν είχα κάνει....(νομίζω είναι αυτά από την προηγούμενη αγωνιστική...)
Achilleas13
Kαι εμένα το ίδιο μου έβγαλε
dizzy_fingers
Όπως το λες είναι Alexmei.
Είναι οι προηγούμενές σου επιλογές (αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι αυτές έχουν περαστεί στη βάση δεδομένων...μόνο όταν πατάς το Submit "γράφει" προβλέψεις).

Το "πάσα προς χρήση" είναι πόσες φορές ακόμα μπορείς να μην παίξεις στην αγωνιστική (όπου λέγοντας "πάσα" εννοώ "το πάσο"->"τα πάσα", όχι "η πάσα").

Τις αγωνιστικές τις τρέχω εγώ το βράδυ της κάθε Κυριακής, αφού τα αποτελέσματα με τα οποία παίζουμε είναι τα αληθινά των πραγματικών αγώνων.
Απλά τώρα, λόγω δοκιμαστικής λειτουργίας τρέχω πάλι τα περσινά.


QUOTE
Τι θα ισχύει για τις μακροχρόνιες προβλέψεις φέτος??
Προτείνω εκτός από την πρόβλεψη για τις 8 πρώτες θέσεις να κάνουμε πρόβλεψη και για τις 2 θέσεις υποβιβασμού.

Η παρούσα θέση είναι, δεδομένου ότι το πρόγραμμα δεν είναι φτιαγμένο να υπολογίζει μακροπρόθεσμες προβλέψεις, να παίξουμε μόνο για την κανονική σεζόν φέτος.
Αν, όμως, θέλετε οπωσδήποτε να παίξουμε μακροπρόθεσμες, μπορούμε να τις πάμε χειροκίνητα όπως πέρσι και να τις προσθέσουμε σε αυτές που ήδη υπάρχουν.
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 29 2006, 11:03 PM) *
Το "πάσα προς χρήση" είναι πόσες φορές ακόμα μπορείς να μην παίξεις στην αγωνιστική (όπου λέγοντας "πάσα" εννοώ "το πάσο"->"τα πάσα", όχι "η πάσα").


"το πάσο"->"τα πάσο" βρε... tongue.gif

biggrin.gif
dizzy_fingers
Τί λέξη είναι αυτή βρε παιδιά?
Anaz
ισπανικη! tongue.gif
dizzy_fingers
Ορθογραφία στο Ελ Πάσο....
weirdo1977
να ρωτήσω... το overplaybet είναι ακόμη σε beta στάδιο ? ποτε ξεκινάει η stable έκδοση ? biggrin.gif
ashton
η 1η αγωνιστική έκλεισε ήδη τόσες μέρες πριν για προβλέψεις ??
dizzy_fingers
Είχε υπολογιστεί για τη δοκιμαστική λειτουργία.
Αυτή τέλειωσε και μπήκαμε στα επίσημα πια.
Μπορείτε να ποστάρετε πια για το κανονικό παιχνίδι.

Όπως λέει και ο weirdο, είμαστε σε stable version πια biggrin.gif.
Warrior
Ξεκιναει λοιπον το 3ο Overplaybet!! w00t.gif

Mεχρι την Τεταρτη λιγο πριν αρχισουν οι αγωνες θα μπορουμε να δινουμε τις προβλεψεις μας για τους
αγωνες.Οι κανονισμοι:

Οδηγιές Overplaybet

Τα μελη που δεν εχουν ξανασυμμετασχει πρεπει να προσεξουν οτι οποιος δεν δωσει προβλεψεις για
περισσοτερες απο 6 αγωνιστικες αποκλειεται απο το παιχνιδι.

Αρα μετα την 7η αγωνιστικη δεν θα εχουμε νεες συμμετοχες...

Αντε καλη χρονια να χουμε...με τον τιτλο να επιστρεφει στα χερια μου!! tongue.gif laugh.gif

O holic τελικα δεν θα κατεβει οριστικα να υπερασπιστει τον τιτλο του??
Νομιζω πως τρεμει τον ανταγωνισμο! 17.gif

tongue.gif
dizzy_fingers
Πέρασε η πρώτη αγωνιστική και...βρήκαμε νέο ηγέτη!

Κυρίες και κύριοι, ένα μεγάλο χειροκρότημα στον Sihainas, ο οποίος με ένα γλυκό 81άρι βρίσκεται στην πρώτη θέση με 13 πόντους, παρακαλώ, διαφορά του δεύτερου Bonzo.
Στη 2η θέση ισοβαθμεί και η Peka με 68, ενώ την τριάδα συμπληρώνει ο hagi με 67.

Ο περσινός πρωταθλητής NBAholic απείχε την πρώτη αγωνιστική, όπως και ο προπέρσινος Warrior, για στρατηγικούς λόγους (το ίδιο και γώ...όχι...δεν είναι ότι ξέχασα να παίξω... 65.gif ).

Στην τελευταία θέση βρίσκειται ο άσε-το-overplaybet-αγόρι-μου-και-πιάσε-το-fantasy-league thrylos7 tongue.gif.

Λεπτομερώς οι βαθμολογίες εδώ

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!
sihainas
χμ...χάρηκα τώρα... μάλλον θα αρχίσω να παίζω στοίχημα... καθώς τις λίγες φορές που έχω παίξει δεν έχω κερδίσει τίποτα...
thrylos7
Θα πέσει πολύ γέλιο... biggrin.gif
dizzy_fingers
Όχι για τον Sihainas πάντως... biggrin.gif

Ακόμα πρώτος με 64 βαθμούς μέσο όρο.
Σε αυτήν τη δύσκολη αγωνιστική, όμως, που όσοι πήραν πάσο ήταν τυχεροί, κορυφαίος ήταν ο teneatis με επίσης 64.
Αναλυτική βαθμολογία στο αντίστοιχο τόπικ ή στο παιχνίδι.
sihainas
πωπω.... πατώσαμε σε αυτή την αγωνηστική... και είχε τόσα "στανταρ" αλλά...

anyway να σου πω... είναι εύκολο εκεί που λέει για την επόμενη αγωνηστική να γράφεις και ημερομηνία; Καλό θα ήταν...
liolias
Βασικα στην πρωτη αγωνιστικη ειχα κανει μια χαζομαρα και δεν εγραψα ποντους.Τωρα ομως καταλαβα πως παιζεται. tongue.gif
leonkalf
Μια ερώτηση-παρατήρηση.
Αν θέλω να δω τις προηγούμενες προβλέψεις μου, για να δω τι είχα παίξει και πως πήγα στο κάθε ματς ξεχωριστά,πως γίνεται να το δω?
Δε νομίζω να γίνεται, απ'όσο έχω ψάξει.

Δε θα ήταν καλό να μπορούσαμε να το βλέπουμε?
Warrior
Oντως δεν υπαρχει αυτη τη στιγμη η δυνατοτητα.Μονο την βαθμολογια σε προηγουμενες αγωνιστικες
μπορουμε να δουμε.Καλη παρατηρηση και εγω εψαχνα χθες.

Ισως γινεται να προστεθει...θα μας πει ο Σπυρος.
dizzy_fingers
Δεν υπάρχει η δυνατότητα, όπως είδατε.

Το overplaybet το είχα φτιάξει πολύ πριν το fantasy, όταν ακόμα οι γνώσεις μου πάνω στον προγραμματισμό με php ήταν φτωχές...γι'αυτό βλέπετε μεγάλη διαφορά στην ευκολία, την ποικιλία, την εμφάνιση, τη λειτουργικότητα ανάμεσα στα δύο παιχνίδια.

Το να το αλλάξω έτσι ώστε να βλέπουμε παλαιότερες προβλέψεις, θα χρειαζόταν γενική αλλαγή, κάτι το οποίο όμως μπορεί να μας έμπλεκε τα υπόλοιπα, οπότε είναι χλωμό να το κάνω τώρα.

Για του χρόνου, μία από τις βασικές προτεραιτότητές μου είναι να αναβαθμίσω λειτουργικά το overplaybet (με το fantasy, καταλαβαίνετε πως το παραμέλησα λιγάκι).

Μέχρι τότε, ίσως αν τις σημειώνετε κάπου, μπορείτε να ανοίγετε και τόπικ αν θέλετε....
leonkalf
ΟΚ, κατάλαβα.
Αν είναι να μπλάξουν τα υπόλοιπα, άστο για φέτος. Από τη νέα σεζόν.
Μπορούμε να τα σημειώνουμε κάπου.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!
dizzy_fingers
Μπορεί να έχουμε πέσει με τα μούτρα στο fantasy, αλλά την ίδια στιγμή έχουμε πολύ στενά "μαρκαρίσματα" στο overplaybet.

Αυτά από τη 2η θέση και κάτω, όμως, καθώς ο betάκιας tsao(usides) μπήκε δυναμικά με ένα στρογγυλο 80άρι και στρογγυλοκάθησε στην κορυφή.
Εντάξει, μας έπεισες ότι δίνεις καλά προγνωστικά biggrin.gif.
Πρόσεχε μόνο τα πάσα σου γιατί μπήκες αργά στο παιχνίδι και έχεις μόνο 2 wink.gif.
Αυτή, όμως, δεν ήταν η υψηλότερη επίδοση για την αγωνιστική, καθώς το 85άρι του Αχιλέα13 και της μικρής πράσινης ολλανδέζας ήταν οι πρώτες για την εβδομάδα, αλλά και γενικά για το παιχνίδι φέτος.

Από τη 2η θέση της γενικής βαθμολογίας, όμως, και κάτω γίνεται πραγματική σφαγή!
Όπως θα δείτε κι εδώ δεν υπάρχει κανένα γκρουπ μαζεμένων βαθμολογιών και ένα καλό ή κακό αποτέλεσμα μπορεί να αυξομειώσει δραματικά τις κατατάξεις.

Μυστήριο του παιχνιδιού, μέχρι στιγμής, είναι τί έχει πάθει ο sihainas και από εκεί που κρατούσε τα ηνία του παιχνιδιού, τώρα βρίσκεται στη 10η θέση...
Pierce
Pierce γερα η δευτερη θεση ειναι κοντα biggrin.gif (η πρωτη ειναι καπαρωμενη). η βαθμολογια της 4 αγωνιστικης που ειναι?
dizzy_fingers
Την "έπνιξα" ...

Μάλλον την ξέχασα να την ποστάρω την προηγούμενη βδομάδα (έτρεχα γενικά)...blush.gif
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 7 2006, 12:16 AM) *
Την "έπνιξα" ...

Μάλλον την ξέχασα να την ποστάρω την προηγούμενη βδομάδα (έτρεχα γενικά)...blush.gif

κατω ο φασισμος των mods!!! lol biggrin.gif πρεπει να φαινεται το 82 αρι που τραβηξα την προηγουμενη εβδομαδα 69.gif . προτεινω να υπαρχει μπονους σε αυτους που ποσταρουν προβλεψεις απο τις αρχες της εβδομαδας
dizzy_fingers
Η μάχη συνεχίζεται...

Αυτή τη φορά, ο πρωτοπόρος tsao έκανε μία κακή αγωνιστική με 54 βαθμούς, πέφτοντας έτσι στους 67 μ.ο., παραμένοντας όμως στην πρώτη θέση.
Την 3άδα κλείνουν οι Achilleas13 με 63,20 και ο pierce21 με 62,75.

Στην πρώτη, τουλάχιστον, 10άδα τα πράγματα είναι ρευστά και μπορούν ανά πάσα αγωνιστική να αλλάξουν.
Alexmei
εγώ μπωρεί να μην μιλάω(ποστάρω) και να μην έχω καλές επιδόσεις αλλά θα ανέβω μην φοβάστε 19.gif biggrin.gif
thrylos7
Δεν ξέρω για σένα... εγώ όμως πλέον ξεκινώ αντεπίθεση μετά το 43άρι του Ολυμπιακού...
liolias
Παλι καλα δεν επεσα πολυ γιατι ξεχασα να κανω προβλεψεις για την 6 αγωνιστικη hammer.gif
Pierce
dizzy πως καταλαβαινω οτι εχω κανει τη χρηση του πασου για μια αγωνιστικη?το πατησα αλλα η επιλογη για να ποσταρω τις προβλεψεις μου ειναι ακομα ανοιχτη
dizzy_fingers
To βλέπεις από τα εξής:
1) Τις προβλέψεις των μελών.
2) Αν έχεις ποστάρει, θα σου βγάλει μία ειδοποίηση ότι...έχεις ποστάρει biggrin.gif.
Δοκίμασέ το. Δώσε μερικές προβλέψεις (για να δεις την ειδοποίηση) και μετά πάρε το πάσο. Μπορείς.

Από το 2) καταλαβαίνεις πως ακόμη κι αν έχεις πάρει πάσο (ή απλά, δεν έχεις δώσει προβλέψεις), στην περίπτωση που αλλάζεις τη γνώμη σου και θέλεις τελικά να συμμετάσχεις, η οθόνη των προβλέψεων παραμένει προσβάσιμη.
smile.gif
Pierce
thanx dizzy biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.