Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (2ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
nikefalin
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ


η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

6η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89

8η Αγωνιστική

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

10η Αγωνιστική

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89

11η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

12η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

13η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ


ακολουθεί ο 2ος γύρος
GR-HAMMER
Καλη μπασκετικη χρονια ευχομαι σε ολους...
πανω απ'ολα χωρις τραυματισμους...
ετσι κι αλλιως σε αυτη τη κατηγορια παιζουμε για να χαρουμε το μπασκετ...
οι περισσοτερες ομαδες μου ειναι αγνωστες, εκτος απο εθνικο, μαιανδρο και εστια φιλιας που εχω παιξει και παλιοτερα...
καποιες αλλες τις ξερω σαν ονομα και καποιες μου ειναι παντελως αγνωστες..
ελπιζω να γραφουνε και απο τις υπολοιπες ομαδες και να μην ειναι μονολογος εδω..
περιμενω ειδικα τους φιλους απο τον εθνικο που ηταν αρκετα ενεργοι περσι...
τωρα για την ομαδα μας δε μπορω να πω και πολλα...συγχωνευση καναμε με τον οιδιποδα κολωνου, 999 ατομα ειμαστε...δε ξερω τι συνολο θα παρουσιασουμε...
περιμενω νεα και απο τις αλλες ομαδες...
καλη χρονια σε ολους και παλι...
koke
QUOTE(GR-HAMMER @ Sep 4 2008, 01:51 ) *
Καλη μπασκετικη χρονια ευχομαι σε ολους...
πανω απ'ολα χωρις τραυματισμους...
ετσι κι αλλιως σε αυτη τη κατηγορια παιζουμε για να χαρουμε το μπασκετ...
οι περισσοτερες ομαδες μου ειναι αγνωστες, εκτος απο εθνικο, μαιανδρο και εστια φιλιας που εχω παιξει και παλιοτερα...
καποιες αλλες τις ξερω σαν ονομα και καποιες μου ειναι παντελως αγνωστες..
ελπιζω να γραφουνε και απο τις υπολοιπες ομαδες και να μην ειναι μονολογος εδω..
περιμενω ειδικα τους φιλους απο τον εθνικο που ηταν αρκετα ενεργοι περσι...
τωρα για την ομαδα μας δε μπορω να πω και πολλα...συγχωνευση καναμε με τον οιδιποδα κολωνου, 999 ατομα ειμαστε...δε ξερω τι συνολο θα παρουσιασουμε...
περιμενω νεα και απο τις αλλες ομαδες...
καλη χρονια σε ολους και παλι...

εγινε συγχωνευση κ στους πλαστους-ομογενεις που παραδοσιακα
ειχε ο οιδιποδας?
T-mits
Καλή χρονιά σέ όλους!Φέτος οί αγώνες τής ΕΣΚΑ θά γίνονται μέ μπάλες bball.gif WILSON bball.gif !Ευτυχώς αλλάξανε οί μπάλες γιατί μέ τίς BADEN όποτε είχες λίγο ιδρωμένα χέρια η μπάλα ζωντάνευε και κυνήγαγες να τήν πιάσεις, πολύ γλίστρα!!!Μένει τώρα να δούμε αν οι WILSON θα είναι αντάξιες τών προσδοκιών...
GR-HAMMER
QUOTE(koke @ Sep 4 2008, 16:23 ) *
εγινε συγχωνευση κ στους πλαστους-ομογενεις που παραδοσιακα
ειχε ο οιδιποδας?


αυτα φιλε μου δε τα γνωριζω...
εσυ παιζεις στη κατηγορια η οχι?
GR-HAMMER
QUOTE(T-mits @ Sep 5 2008, 12:54 ) *
Καλή χρονιά σέ όλους!Φέτος οί αγώνες τής ΕΣΚΑ θά γίνονται μέ μπάλες bball.gif WILSON bball.gif !Ευτυχώς αλλάξανε οί μπάλες γιατί μέ τίς BADEN όποτε είχες λίγο ιδρωμένα χέρια η μπάλα ζωντάνευε και κυνήγαγες να τήν πιάσεις, πολύ γλίστρα!!!Μένει τώρα να δούμε αν οι WILSON θα είναι αντάξιες τών προσδοκιών...


καλη χρονια και σε σενα φιλε μου...
ναι εμαθα για την αλλαγη στις μπαλες...και εγω ελπιζω να ειναι καλυτερες, αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια....μια απο τα ιδια πρεπει να ειναι...παιζει και χειροτερες...
θα το δουμε οταν θα τις παραλαβουμε για προπονηση επιτελους..
σε ποια ομαδα παιζεις εσυ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(GR-HAMMER @ Sep 6 2008, 13:35 ) *
καλη χρονια και σε σενα φιλε μου...
ναι εμαθα για την αλλαγη στις μπαλες...και εγω ελπιζω να ειναι καλυτερες, αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια....μια απο τα ιδια πρεπει να ειναι...παιζει και χειροτερες...
θα το δουμε οταν θα τις παραλαβουμε για προπονηση επιτελους..
σε ποια ομαδα παιζεις εσυ?

Πρωτη προπονηση χθες με τις καινουργιες μπαλες.

Ειναι πιο μικρες απο τις μπαντεν και μπαινουν πιο ευκολα.
Big Ticket
Παιδια ξερει κανενας καμια πληροφορια για ΑΟ Αμπελοκηπων κ ΑΟ Φιλοθεης? Που παιζουνε, κανα τηλεφωνο...
Αν ξερει κανεις ας μου πει με pm. Ευχαριστω!
kondoros
QUOTE(Big Ticket @ Sep 6 2008, 19:47 ) *
Παιδια ξερει κανενας καμια πληροφορια για ΑΟ Αμπελοκηπων κ ΑΟ Φιλοθεης? Που παιζουνε, κανα τηλεφωνο...
Αν ξερει κανεις ας μου πει με pm. Ευχαριστω!

Ο ΑΟ Αμπελοκηπων παιζει στο κλειστο του Γουδιου, στο γηπεδο του Δημου Αθηναίων. Αν χρειαζεσαι κατι σχετικα με τους ΑΟΑ στειλε μου pm.
koke
QUOTE(GR-HAMMER @ Sep 4 2008, 01:51 ) *
Καλη μπασκετικη χρονια ευχομαι σε ολους...
πανω απ'ολα χωρις τραυματισμους...
ετσι κι αλλιως σε αυτη τη κατηγορια παιζουμε για να χαρουμε το μπασκετ...
οι περισσοτερες ομαδες μου ειναι αγνωστες, εκτος απο εθνικο, μαιανδρο και εστια φιλιας που εχω παιξει και παλιοτερα...
καποιες αλλες τις ξερω σαν ονομα και καποιες μου ειναι παντελως αγνωστες..
ελπιζω να γραφουνε και απο τις υπολοιπες ομαδες και να μην ειναι μονολογος εδω..
περιμενω ειδικα τους φιλους απο τον εθνικο που ηταν αρκετα ενεργοι περσι...
τωρα για την ομαδα μας δε μπορω να πω και πολλα...συγχωνευση καναμε με τον οιδιποδα κολωνου, 999 ατομα ειμαστε...δε ξερω τι συνολο θα παρουσιασουμε...
περιμενω νεα και απο τις αλλες ομαδες...
καλη χρονια σε ολους και παλι...


ο ομιλος απ οτι ειδα εχει 8 ομαδες ιδιες με περσι.
υπεροχη, καρεα, μαιανδρο , αμπελοκηποι ,
τριφυλιακο ,ποσειδωνα , κεραμικο , φιλοθεη που
μεταξυ τους ειχαν πολλες νικες-ηττες κ αμφιροπα παιχνιδια
κ οτι μεταγραφες κ να εκαναν δε νομιζω οτι υπαρχουν παιχτες
στη γ εσκα να κανουν τεραστια διαφορα αφου θα επαιζαν σε
πιο μεγαλη κατηγορια.
2 ομαδες που επεσαν απο τη β εσκα εστια φιλιας κ τρεις αστερες που
δεν εντυπωσιασαν περσι στη β εσκα κ δε ξερουμε σε τι κατασταση θα βρεθουν
2 ομαδες απο το γ ομιλο περσι αρτεμις κ αγ στεφανο που δε πρωταγωνιστησαν
2 ομαδες απο τη δ εσκα εθνικο κ χαραυγιακο
αρκετα αμφιροπος ομιλος κ ανοιχτος κ για ανοδο κ για πτωση σε ολους
αυτα κ θα επανελθω για τους αλλους 2 ομιλους
nikefalin
QUOTE(koke @ Sep 12 2008, 17:00 ) *
ο ομιλος απ οτι ειδα εχει 8 ομαδες ιδιες με περσι.
υπεροχη, καρεα, μαιανδρο , αμπελοκηποι ,
τριφυλιακο ,ποσειδωνα , κεραμικο , φιλοθεη που
μεταξυ τους ειχαν πολλες νικες-ηττες κ αμφιροπα παιχνιδια
κ οτι μεταγραφες κ να εκαναν δε νομιζω οτι υπαρχουν παιχτες
στη γ εσκα να κανουν τεραστια διαφορα αφου θα επαιζαν σε
πιο μεγαλη κατηγορια.
2 ομαδες που επεσαν απο τη β εσκα εστια φιλιας κ τρεις αστερες που
δεν εντυπωσιασαν περσι στη β εσκα κ δε ξερουμε σε τι κατασταση θα βρεθουν
2 ομαδες απο το γ ομιλο περσι αρτεμις κ αγ στεφανο που δε πρωταγωνιστησαν
2 ομαδες απο τη δ εσκα εθνικο κ χαραυγιακο
αρκετα αμφιροπος ομιλος κ ανοιχτος κ για ανοδο κ για πτωση σε ολους
αυτα κ θα επανελθω για τους αλλους 2 ομιλους

o Αγ.Στέφανος πρωταγωνίστησε αδερφέ, μια ματιά στο αντίστοιχο περυσινό τόπικ και θα δεις, διεκδίκησε εως τέλους την 3η θέση και να δεν είχε εκείνη την ιστορία με τα δελτία και το -3 + τον μηδενισμό σε παιχνίδι που είχε κερδίσει (δηλ. -5) θα είχε τύχη.
Φέτος ανέλαβε ο Μυριούνης προπονητής, ελπίζω οι ανταποκριτές (ο mog) να μας πουν 5 πράγματα παραπάνω
esperara
Ξεκινήσαμε από νωρίς τα post φέτος... Γουστάρω...Θα ξεκινήσω με αυτό που πρέπει: Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα! Χωρίς τραυματισμούς και με πολύ μπάσκετ!

Όσο για τον όμιλο όταν τον είδα φρίκαρα... Παίζουμε 4η χρονιά Γ ΕΣΚΑ, έχουμε παίξει με τις περισσότερες ομάδες και ενώ άλλες χρονιές μπορούσες να εκτιμήσεις 2-3 ομάδες προς τα κάτω και 1-2 προς τα πάνω φέτος ξεκινάμε με μεγάλο ερωτηματικό! Ειδικά τα παιδιά που συμμετείχαν μαζί μας στο 2ο όμιλο πέρσι το καταλαβαίνουν αυτό αφού πολύ λίγες φορές μία ομάδα κατάφερε να ζευγαρώσει νίκες απέναντι σε μία άλλη!
koke
[quote name='esperara' date='Sep 13 2008, 00:35 ' post='228764']
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα! Χωρίς τραυματισμούς και με πολύ μπάσκετ!


σωστη ευχη ιδιως για το καρεα που εχει μεγαλα παιδια κ οταν αρχιζουν τα κρυα
βγαζουν τα προβληματα της ηλικιας,αμα δεν εχουν ατυχιες θα πανε καλα
T-mits
Ελα φιλαρακι(GR-HAMMER) εκανα καιρο να μπω...3 αστερες ειμαι φετος μετα απο 18 μηνες δεν αντεξα αλλο και ειπα να ξανασχοληθω.Τελικα οι wilson πιστευω οτι ειναι πολυ καλυτερες απο τις baden...Τουλαχιστον δεν γλυστρανε!!!Μην ξεχναμε οτι η wilson εχει προιστορια στο NCAA δεν ειναι χθεσινη.
Εσυ που παιζεις?Να υποθεσω play maker ε?
T-mits
Παιδια κανενα αποτελεσμα απο φιλικα εχουμε?Ετσι για μια πρωτη γευση για τις ομαδες???Εμεις(3 αστερες) παιξαμε με Αμιλλα(χασαμε καμια 10αρια ποντους) και με ΟΦ Ηρακλειου(χασαμε 6 ποντους) και τα δυο εκτος γιατι στη γκραβα γινονται εργασιες(τοποθετηση καθισματων,βαψιμο κτλ.)Επισης αν εχετε κλειστο μπορουμε να κανονισουμε κανενα φιλικο.
deksi_pag
ενισχυμενος παρουσιαζεται φετος ο μαιανδρος.


blove.gif
esperara
ποιος είναι ο κατάσκοπος που είδε ότι ο Μαίανδρος έχει ενισχυθεί;

(ή μπας και είσαι συμπαίχτης τώρα και δεν ξέρω ότι γράφεις και εσύ εδώwink.gif

η αλήθεια ότι ότι φέτος ξεκινήσαμε πολλοί...πάρα πολλοί...βέβαια κλασικά σε αυτές τις κατηγορίες δεν έχει σημασία πόσοι ξεκινάνε αλλά πόσοι τελειώνουν τη χρονιά... μακάρι να μείνουμε πολύ για να ξεκουραζόμαστε και λίγο...

πάντως αν κάποιος δοκιμάσει από τώρα μαντεψιές για καλές ομάδες κακές ομάδες θα απογοητευτεί πιστεύω...Θα πέσει τελείως έξω... εμείς απλά θα παλεύουμε όλα τα παιχνιδάκια και ότι κάτσει στο τέλος...και δε μας νοιάζει και το τι θα κάτσει αρκεί να περνάμε καλά

άντε να ξεκινήσουν οι αγώνες για να αρχίσουμε και τα σουβλάκια...

Holitsius έχεις χαλαρώσει πολύ...με αναγκάζεις να λείψω και από άλλες προπονήσεις μπας και μπορέσεις... smiley.gif
GR-HAMMER
QUOTE(T-mits @ Sep 19 2008, 02:32 ) *
Ελα φιλαρακι(GR-HAMMER) εκανα καιρο να μπω...3 αστερες ειμαι φετος μετα απο 18 μηνες δεν αντεξα αλλο και ειπα να ξανασχοληθω.Τελικα οι wilson πιστευω οτι ειναι πολυ καλυτερες απο τις baden...Τουλαχιστον δεν γλυστρανε!!!Μην ξεχναμε οτι η wilson εχει προιστορια στο NCAA δεν ειναι χθεσινη.
Εσυ που παιζεις?Να υποθεσω play maker ε?


ελα φιλε μου...
καταρχας συμφωνω και με σενα και με λυκο για τις wilson... αν και λιγο μικροτερες και πιο ελαφριες(ετσι φανηκαν τουλαχιστον)...απο το δραμα με τις baden παντως πιστευω γλυτωσαμε...
εγω παιζω στο χαραυγιακο...φετος ανεβηκαμε...play maker παντα...αν και παντα ηθελα να παιζω 4αρι!!
εσυ τι θεση παιζεις?
GR-HAMMER
εσπεραρα νομιζω καταλαβα ποιος εισαι...
ε βασικα φιλαρακι ενισχυθηκατε..τουλαχιστον σε αριθμο...παιχτικως δε σας εχω δει και σας περιμενω 2η αγωνιστικη!!
εγω για τις υπολοιπες ομαδες δεν ξερω τπτ...ουτε καν για τον εθνικο που ανεβηκαμε μαζι...και περιμενω να γραψει κανεις τπτ μπας και μαθω...για το μαιανδρο δε μιλαω πριν παιξουμε μαζι...ειναι και ιδια εδρα...δε λεει!!
οσο για τα φιλικα...ενα εχουμε παιξει με ομαδα δ εσκανα(αν δε κανω λαθος) τον ερμη πειραια και αν και δε κρατησαμε σκορ νομιζω νικησαμε οριακα!
πειτε τπτ ρε....δε μπορω τους μονολογους
T-mits
QUOTE(GR-HAMMER @ Sep 20 2008, 02:28 ) *
ελα φιλε μου...
καταρχας συμφωνω και με σενα και με λυκο για τις wilson... αν και λιγο μικροτερες και πιο ελαφριες(ετσι φανηκαν τουλαχιστον)...απο το δραμα με τις baden παντως πιστευω γλυτωσαμε...
εγω παιζω στο χαραυγιακο...φετος ανεβηκαμε...play maker παντα...αν και παντα ηθελα να παιζω 4αρι!!
εσυ τι θεση παιζεις?

Εγω το αντιθετο παιζω 4αρι(κ 3αρι)αλλα παντα ηθελα να μπορουσα να παιξω ασσος, πιστευω ειναι η καλυτερη θεση!Θα τα πουμε απο κοντα 12 αγων.!!! bball.gif
T-mits
QUOTE(GR-HAMMER @ Sep 20 2008, 02:34 ) *
εσπεραρα νομιζω καταλαβα ποιος εισαι...
ε βασικα φιλαρακι ενισχυθηκατε..τουλαχιστον σε αριθμο...παιχτικως δε σας εχω δει και σας περιμενω 2η αγωνιστικη!!
εγω για τις υπολοιπες ομαδες δεν ξερω τπτ...ουτε καν για τον εθνικο που ανεβηκαμε μαζι...και περιμενω να γραψει κανεις τπτ μπας και μαθω...για το μαιανδρο δε μιλαω πριν παιξουμε μαζι...ειναι και ιδια εδρα...δε λεει!!
οσο για τα φιλικα...ενα εχουμε παιξει με ομαδα δ εσκανα(αν δε κανω λαθος) τον ερμη πειραια και αν και δε κρατησαμε σκορ νομιζω νικησαμε οριακα!
πειτε τπτ ρε....δε μπορω τους μονολογους

Ο εθνικος απο οσο θυμαμαι ειχε 3-4 καλα παιχτακια.Ενα 3αρι ψηλος(1.95) που σουταρε καλα και εναν ασσο με μουσια θυμαμαι που ειχα ξεχωρισει.Τωρα αν ειναι ακομα τα παιδια εκει δεν το γνωριζω.Ποπο ρε παιδια το γηπεδο σας εκει πανω ειναι λιγο χασιμο να το βρεις.Ο Μαιανδρος εχει ακομα ενα ψηλο ντερεκι με ψιλοαφανα μαλλι?Δυνατος παιχτης.Οσο για σας, θυμαμαι παλια παιζανε κανα δυο μεγαλοι σε ηλικια περιφεριακοι που την καπνιζανε απο τα 6,25 με πολυ καλα ποσοστα.
esperara
ο ψηλός στο μαίανδρο είμαι ακόμα εκεί... tongue.gif

απλά ελπίζω το μαλλί τώρα που το κόντυνα να μην είναι τόσο αφανέ...

μάθατε πότε ξεκινάμε;

μόλις παίξουμε και εμείς κανένα φιλικό θα ενημερώσω...

σχόλιο για τις wilson: αν και η πρώτη εντύπωση είναι πολύ θετική, δεν μπαίνει η μπάλα στο πλεκτό και αυτό μου τη δίνει...δεν ξέρω αν οφείλεται βέβαια σε μένα ή σε αυτές...
Holitsius
Λοιπον, καιρος ηταν να επανελθω και εγω στο forum,δεν μπορω να αφησω τον antibodeu-εσπεραρα να μιλα συνεχως ετσι ανεξελεγκτα... Ακους εκει,εχω χαλαρωσει evilmonkey.gif
Παντως,ξεκινωντας απο τις μπαλες,δεν ξερω αν ειμαι εγω μονο, παντως δεν τις προτιμω καθολου. Οχι οτι οι περσυνες ηταν κατι φοβερο μα αυτες δεν βολευουν καθολου κυριως λογω βαρους. Μπορει και να εχω κουλαθει βεβαια,χεχεχε. Παντως απο την εσπεραρα κρατιεμαι καλυτερα biggrin.gif Λειπει για να μην εκτειθεται..
Οσο για την φετινη χρονια,ειναι αληθεια οτι οι προβλεψεις δεν χωρουν. Μπορει μια ομαδα που ηταν για φουντο περυσι, με 2-3 προσθηκες να ανεβει αρκετα και τουμπαλιν... Εμεις (maiandros xexe) παρα την πολυκοσμια τωρα(ως ειθισται στην αρχη) εχουμε την ιδια παρεα με 2-3 προσθηκες που ελπιζω να μας κρατησουν σε αξιοπρεπες επιπεδο. Απο εκει και περα,ουδεις ξερει...
Και εγω δεν εχω ιδεα για τις αλλες ομαδες (εκτος του χαραυγιακου ο οποιος με 25 παικτες εκανε draft xaxaxa).

υ.γ antibodeu μαζι με το μαλλι, κοψε και τα γλυκα για τι δεν σε βλεπω να προλαβαινεις
pedagiodili
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!!!!!
Εγώ μόνο ένα έχω να δηλώσω, ότι με Γιαννακόπουλο η ομάδα μας φέτος είναι φαβορί!!!!! smiley.gif









Για μπύρες και σουβλάκια...
T-mits
QUOTE(esperara @ Sep 20 2008, 20:53 ) *
ο ψηλός στο μαίανδρο είμαι ακόμα εκεί... tongue.gif

απλά ελπίζω το μαλλί τώρα που το κόντυνα να μην είναι τόσο αφανέ...

μάθατε πότε ξεκινάμε;

μόλις παίξουμε και εμείς κανένα φιλικό θα ενημερώσω...

σχόλιο για τις wilson: αν και η πρώτη εντύπωση είναι πολύ θετική, δεν μπαίνει η μπάλα στο πλεκτό και αυτό μου τη δίνει...δεν ξέρω αν οφείλεται βέβαια σε μένα ή σε αυτές...

Ελα ρε ψηλε γιατι το εκοψες???Μαμαγε το μαλλι!Θα τα πουμε απο κοντα εμεις την 9η αγων.Δεν ξερω αν θυμασαι ειχαμε παιξει μαζι αντιπαλοι πριν 3 σεζον τοτε ημουν οιωνο(4αρι).Οσο για τις μπαλλες(για ακομα μια φορα... 69.gif )στα φιλικα που παιξαμε(επειδη ακομα προπονηση εχουμε τις baden)στο ζεσταμα μπαιναν ολα τα σουτ, στο παιχνιδι την τουβλαρα, μαλλον φταιει που ειναι νωρις ακομα...
koke
εγω θα διακινδινευσω προβλεψη για αυτους που θα παεσουν.
τριφυλλιακος,αρτεμις,κεραμικος η εστια(ενας απο τους δυο)
ενω κοντα θα ειναι η φιλοθεη που δεν εχει γηπεδο κ παντα πεφτει
το χειμωνα η αποδοση της κ οι εθνικος-χαραυγιακος ως νεοι κ απειροι.
ολοι οι αλλοι πανε για πανω αλλοι λιγοτερο κ αλλοι περισοτερο
VLC
λογικη ι σκεψη σου για τις ομαδες που ισως πεσουν .
αλλα εσυ μου εβαλες 7/14 ομαδες οποτε δεν ειναι τοσο προβλεψη
το σιγουρο ειναι οτι ειδαμε περσι οτι καμια ομαδα δεν περνει ευκολα 2 νικες απο την αλλη
ακομα και ο τελευταιος( δες πακ χαλανδριου περσι)
τα χτυπαγε ολα τα ματς
GR-HAMMER
QUOTE(T-mits @ Sep 20 2008, 18:18 ) *
Εγω το αντιθετο παιζω 4αρι(κ 3αρι)αλλα παντα ηθελα να μπορουσα να παιξω ασσος, πιστευω ειναι η καλυτερη θεση!Θα τα πουμε απο κοντα 12 αγων.!!! bball.gif


εχει μελλον ακομα μεχρι να παιξουμε αντιπαλοι...θα εχει γινει και το απαραιτητο scouting...
θα ερθω να σε ποσταρω λοιπον να ειναι δικαιο...
τα λεμε!
GR-HAMMER
QUOTE(T-mits @ Sep 20 2008, 18:29 ) *
Ο εθνικος απο οσο θυμαμαι ειχε 3-4 καλα παιχτακια.Ενα 3αρι ψηλος(1.95) που σουταρε καλα και εναν ασσο με μουσια θυμαμαι που ειχα ξεχωρισει.Τωρα αν ειναι ακομα τα παιδια εκει δεν το γνωριζω.Ποπο ρε παιδια το γηπεδο σας εκει πανω ειναι λιγο χασιμο να το βρεις.Ο Μαιανδρος εχει ακομα ενα ψηλο ντερεκι με ψιλοαφανα μαλλι?Δυνατος παιχτης.Οσο για σας, θυμαμαι παλια παιζανε κανα δυο μεγαλοι σε ηλικια περιφεριακοι που την καπνιζανε απο τα 6,25 με πολυ καλα ποσοστα.


ο εθνικος ειχε και περσι πολυ καλη ομαδα..
και φετος λογικα ολο και κατι θα πηρε!
ο μαιανδρος επισης δυνατη ομαδα και εμπειρη...δε χανει ευκολα παιχνιδι...ειδικα εντος!
αυτοι που λες δε παιζουνε πια στο χαραυγιακο...ουσιαστικα νεα ομαδα ειμαστε...
GR-HAMMER
QUOTE(Holitsius @ Sep 21 2008, 16:35 ) *
Λοιπον, καιρος ηταν να επανελθω και εγω στο forum,δεν μπορω να αφησω τον antibodeu-εσπεραρα να μιλα συνεχως ετσι ανεξελεγκτα... Ακους εκει,εχω χαλαρωσει evilmonkey.gif
Παντως,ξεκινωντας απο τις μπαλες,δεν ξερω αν ειμαι εγω μονο, παντως δεν τις προτιμω καθολου. Οχι οτι οι περσυνες ηταν κατι φοβερο μα αυτες δεν βολευουν καθολου κυριως λογω βαρους. Μπορει και να εχω κουλαθει βεβαια,χεχεχε. Παντως απο την εσπεραρα κρατιεμαι καλυτερα biggrin.gif Λειπει για να μην εκτειθεται..
Οσο για την φετινη χρονια,ειναι αληθεια οτι οι προβλεψεις δεν χωρουν. Μπορει μια ομαδα που ηταν για φουντο περυσι, με 2-3 προσθηκες να ανεβει αρκετα και τουμπαλιν... Εμεις (maiandros xexe) παρα την πολυκοσμια τωρα(ως ειθισται στην αρχη) εχουμε την ιδια παρεα με 2-3 προσθηκες που ελπιζω να μας κρατησουν σε αξιοπρεπες επιπεδο. Απο εκει και περα,ουδεις ξερει...
Και εγω δεν εχω ιδεα για τις αλλες ομαδες (εκτος του χαραυγιακου ο οποιος με 25 παικτες εκανε draft xaxaxa).

υ.γ antibodeu μαζι με το μαλλι, κοψε και τα γλυκα για τι δεν σε βλεπω να προλαβαινεις



εεε οχι και 25 ατομα..
ξεκολλα...
season high καναμε με 22 ατομα...
σαν roster καποια στιγμη το καλοκαιρι πριν τη προτοιμασια ειχαμε βεβαια 30+ ατομα λογω της συγχωνευσης..
αλλα ολο και λιγοστευουμε...
καλες προσθηκες καναμε βεβαια...πιστευω ειμαστε καλυτεροι απο περσι...θα δειξει!
esperara
Μου αρέσει που απάντησες σε όλους μαζί!!! tongue.gif
για το μαίανδρο τι να σου πω...εκτός έδρας πιστεύω ότι παίζουμε καλύτερα...γενικά στην έδρα μας το γήπεδο δεν είναι και ότι καλύτερο και βοηθά να δυσκολέψουμε τους αντιπάλους μας. Το ίδιο βέβαια πιστεύω και για το γήπεδο στο Ρουφ.
πάντως και φέτος στο Forum μας έχει λιγότερη κίνηση σε σχέση με τους άλλους ομίλους. Ελπίζω ότι μόλις αρχίσει το πρωτάθλημα να αυξηθεί λίγο το καλοπροαίρετο δούλεμα για να γουστάρουμε!
Holitsius
Ελα ρε ψηλε που θες και κινηση στο forum απο τωρα.... Κοιτα να βαζεις τη μπαλα στο πλεκτο και το forum θα ζωντανεψει απο διθυραμβικα σχολια...χαχαχαχαχαχα biggrin.gif

Παντως θα φερω τη WADA για ελεγχο στο χαραυγιακο γιατι πολυ φουσκωμενους τους βλεπω...

Παιδες,προοιδοποιω, καμια προβλεψη δεν εινα ασφαλης σε αυτες τις κατηγοριες...


blove.gif


Υ.Γ Που ειναι ο θεος Γιαννακοπουλος οεο???
NikRag15
QUOTE(Holitsius @ Sep 30 2008, 00:15 ) *
Ελα ρε ψηλε που θες και κινηση στο forum απο τωρα.... Κοιτα να βαζεις τη μπαλα στο πλεκτο και το forum θα ζωντανεψει απο διθυραμβικα σχολια...χαχαχαχαχαχα biggrin.gif

Παντως θα φερω τη WADA για ελεγχο στο χαραυγιακο γιατι πολυ φουσκωμενους τους βλεπω...

Παιδες,προοιδοποιω, καμια προβλεψη δεν εινα ασφαλης σε αυτες τις κατηγοριες...


blove.gif
Υ.Γ Που ειναι ο θεος Γιαννακοπουλος οεο???


Παλικαρια μου??!!?? (Συμπαιχτες στο Μαίανδρο..)

Ο Γιαννακόπουλος θα είναι ετοιμοπόλεμος...!!!
Απλα σαν μεγάλη φίρμα εχει και υποχρεώσεις εκτος γηπέδων..!
Τον έχει φάει το Star System..!!!
Οσο για το Χαραυγιακό εχει δικιο ο Holitsius...!!! χεχεχεε!!!!

Καλη χρονιά σε όλους..!!!!
Holitsius
Χαιρετιζω τον τεραστιο συμπαικτη ΝικRag 77.gif και του ευχομαι και διαδικτυακα καλη χρονια και ποδια γερα. Αντε μπας και βαλεις κανενα γκολ για εμεις οι αλλοι με αυτες τις μπαλες... ΑΟ σοφαδων γιναμε...


Εσιες οι υπολοιποι, αντε κουνηθειτε και λιγο. Να σας περναει ολους ο 37 ετων Μωραιτωφ...
GR-HAMMER
QUOTE(Holitsius @ Sep 30 2008, 00:15 ) *
Παντως θα φερω τη WADA για ελεγχο στο χαραυγιακο γιατι πολυ φουσκωμενους τους βλεπω...


ναι ασε δεν εχω κοψει τα νυχια μου και φαινομαι λες και ειμαι ντοπε...
τι φουσκωμενοι ρε....?? ελεος...
οι περσινοι στην ιδια κατασταση ειμαστε...οι νεοι που ηρθανε ειναι λιγο πιο κτηνακια..
καλα και εσεις δε πατε πισω...μπασκετ δε ξερω ποσο καλα θα πατε...αλλα αν παιχτει ξυλο θα δειρετε πολυ κοσμο στανταρ!!!
0οαχ0οαχ0οαχ0ο
esperara
Κεραμικός Μαίανδρος 85 - 80 στην παράταση... (Βασικά η διαφορά στους 5 σίγουρα για το τελικό σκορ δεν είμαι σίγουρος)

Αν και νωρίς μου φαίνεται ότι τα παιδιά σε προηγούμενο ποστ που έθεσαν τον Κεραμικό υποψήφιο για πτώση μάλλον θα βγουν λάθος. Αρκετά καλή ομάδα και ειδικά σε αυτήν την έδρα δύσκολα θα χάνουν.

Πιστεύω επίσης ότι η απουσία Γιαννακόπουλου για μας ήταν καταλυτική...

Επίσης 77.gif στο Νίκο...(όχι το μ..... το Γιαχν που μας έστησε) Θα βοηθήσεις πολύ φέτος φίλε! Αν και ελπίζω να έρθουν γρήγορα τα 5άρια μας γιατί βλέπω να καθιερώνεσαι ψηλός στα γεράματα! smiley.gif
NikRag15
QUOTE(esperara @ Oct 2 2008, 13:03 ) *
Κεραμικός Μαίανδρος 85 - 80 στην παράταση... (Βασικά η διαφορά στους 5 σίγουρα για το τελικό σκορ δεν είμαι σίγουρος)

Αν και νωρίς μου φαίνεται ότι τα παιδιά σε προηγούμενο ποστ που έθεσαν τον Κεραμικό υποψήφιο για πτώση μάλλον θα βγουν λάθος. Αρκετά καλή ομάδα και ειδικά σε αυτήν την έδρα δύσκολα θα χάνουν.

Πιστεύω επίσης ότι η απουσία Γιαννακόπουλου για μας ήταν καταλυτική...

Επίσης 77.gif στο Νίκο...(όχι το μ..... το Γιαχν που μας έστησε) Θα βοηθήσεις πολύ φέτος φίλε! Αν και ελπίζω να έρθουν γρήγορα τα 5άρια μας γιατί βλέπω να καθιερώνεσαι ψηλός στα γεράματα! smiley.gif


Οχι ψηλός δε θα το αντέξω..!! χεχε!!
Παντως Esperara για την αμυνα που μου ελεγε ο Βασιλης είχε δικιο!! Ο αλλος εμεινε στο ιδιο σημειο!!χαχα!!
Πιστεύω οτι εαν παιξουμε και κανενα φιλικο θα βετιωθουμε αρκετα..!!
Thanx για τα καλα σου λογια..! Ελπιζω να αντεξουν τα γονατα... biggrin.gif

Αααα..!! εχουμε επιστροφή Γιαννακόπουλου την Παρασκευη!! 69.gif
Holitsius
καλησπερα και απο μενα!

Δυστυχως χασαμε το χθεσινο παιχνιδι παρα τη μεγαλη προσπαθεια που καναμε μα στην πραγματικοτητα δεν εχω κανενα παραπονο απο την ομαδα. Διχως καν φιλικα,με3 ψηλους παροπλισμενους και μικρη προετοιμασια,παιξαμε στα ισια μια καλη ομαδα εκτος. Χαναμε κερδιζαμε,το ιδιο ειναι στο κυπελλο. Ηταν καλο τεστ και αν βελτιωσουμε κενα σημεια θα ειμαστε οκ..

Κριμα που εγω δεν βοηθησα οσο μπορω ειδικα στο β μερος... sad.gif Πρεπει να προπονηθω καλυτερα
Ολα τα παιδια ηταν σουπερ (Antibodeu, Nikrag,Kandarakic...κ.α) Συγχαρητηρια!! 77.gif


ΥΓ Γιαννακοπουλε, ελα!!!!
koke
οι πληροφοριες μου λενε οτι καρεας,υπεροχη , αγ-στεφανος,κ φυσικα
μαιανδρος τα φαβορι για τις 3 θεσεις.
αληθευει οτι στον αγ-στεφανο παιζει ο παπαδακης(34 2.08) με πολλα
χρονια σε β-γ εθνικη λογω φιλιας του με τον κοουτς μυριουνη
T-mits
QUOTE(nikefalin @ Aug 29 2008, 22:45 ) *
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

6η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89

8η Αγωνιστική

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

10η Αγωνιστική

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89

11η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

12η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

13η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ακολουθεί ο 2ος γύρος

Για το κυπελο Πικερμι-Τρεις αστερες 70-57.Χασαμε σε ενα ματς που πηγαν ολα στραβα...τα παιδια παιξανε κλειστη ζωνη 40 λεπτα σε ενα ανοιχτο γηπεδο που για να βαλεις σουτ επρεπε να κανεις ταμα στην παναγια τη προυσιοτισσα.Πιστευω αν τους αφησουν το σκεπαστο ανοιχτο για εδρα και δεν τους πανε σε κλειστο, οι ομαδες που θα πανε εκει δεν 8α περασουν ευκολα.Για τη διαιτησια εχω να πω μετρια με πολλα σφυριγματα για φαουλ με την παραμικρη επαφη(προσωπικα μου χρεωσαν 2 φαουλ χωρις καν επαφη!!!!Τελος παντων...)Απλα ελπιζω να παιχτει λιγο δυνατο μπασκετ και να μην εχουν εντολη φετος να σφυρανε το παραμικρο.
BILL79
QUOTE(T-mits @ Oct 8 2008, 01:40 ) *
Για το κυπελο Πικερμι-Τρεις αστερες 70-57.Χασαμε σε ενα ματς που πηγαν ολα στραβα...τα παιδια παιξανε κλειστη ζωνη 40 λεπτα σε ενα ανοιχτο γηπεδο που για να βαλεις σουτ επρεπε να κανεις ταμα στην παναγια τη προυσιοτισσα.Πιστευω αν τους αφησουν το σκεπαστο ανοιχτο για εδρα και δεν τους πανε σε κλειστο, οι ομαδες που θα πανε εκει δεν 8α περασουν ευκολα.Για τη διαιτησια εχω να πω μετρια με πολλα σφυριγματα για φαουλ με την παραμικρη επαφη(προσωπικα μου χρεωσαν 2 φαουλ χωρις καν επαφη!!!!Τελος παντων...)Απλα ελπιζω να παιχτει λιγο δυνατο μπασκετ και να μην εχουν εντολη φετος να σφυρανε το παραμικρο.

ο φιλος μου ο φουσκακης τι κανει;;;
Ryan Stik
Χαιρετω με την σειρα μου ολους τους παιχταραδες αυτης της κατηγοριας. GR Hammer επειδη σε εχω δει να παιζεις πιστευω πως ευκολα μπορεις να παιξεις και 4αρι.Ισως ο προπονητης σου καποια στιγμη σε χρησιμοποιησει και εκει!!
Οσο για τις νεες μπαλες πιστευω πως ειναι παραπανω ελαφριες απο οτι χρειαζεται.
T-mits πιστευω πως η μεταγραφη που κανατε με εναν παλιο παικτη του χαραυγιακου....θα σας στοιχισει!! smiley.gif

ΥΓ: παικτης του χαραυγιακου ειμαι.Προβληματιμσενος για το πως θα παρουσιαστουμε κια για το αν θα εχουμε διαρκεια στην χρονια.Σιγουρα ομως θα τα δωσουμε ολα!!Και ναι ο Μαιανδρος θα ειναι μια απο τις πολυ καλες ομαδες φετος στην κατηγορια πιστευω
T-mits
QUOTE(BILL79 @ Oct 8 2008, 16:08 ) *
ο φιλος μου ο φουσκακης τι κανει;;;

Μιά χαρά είναι ο Γιάννης, ηγετική φυσιογνωμία της ομάδας!Δυστυχώς η δουλειά του δέν του επιτρέπει να είναι σε όλες τίς προπονήσεις.
T-mits
QUOTE(Ryan Stik @ Oct 13 2008, 16:16 ) *
Χαιρετω με την σειρα μου ολους τους παιχταραδες αυτης της κατηγοριας. GR Hammer επειδη σε εχω δει να παιζεις πιστευω πως ευκολα μπορεις να παιξεις και 4αρι.Ισως ο προπονητης σου καποια στιγμη σε χρησιμοποιησει και εκει!!
Οσο για τις νεες μπαλες πιστευω πως ειναι παραπανω ελαφριες απο οτι χρειαζεται.
T-mits πιστευω πως η μεταγραφη που κανατε με εναν παλιο παικτη του χαραυγιακου....θα σας στοιχισει!! smiley.gif

ΥΓ: παικτης του χαραυγιακου ειμαι.Προβληματιμσενος για το πως θα παρουσιαστουμε κια για το αν θα εχουμε διαρκεια στην χρονια.Σιγουρα ομως θα τα δωσουμε ολα!!Και ναι ο Μαιανδρος θα ειναι μια απο τις πολυ καλες ομαδες φετος στην κατηγορια πιστευω

Ο Νικόλας είναι εμπειρία!!!Από τίς γριές της ομάδας! shot.gif
T-mits
QUOTE(nikefalin @ Aug 29 2008, 22:45 ) *
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ


η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

6η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89

8η Αγωνιστική

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

10η Αγωνιστική

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89

11η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

12η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

13η Αγωνιστική

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ


ακολουθεί ο 2ος γύρος

Άντε 9 μερούλες ακόμα!!!!!!!!!!!!!Υπομονή παιδιά!!!!! blove.gif
seremet17
Εγώ μάγκες βλέπω τον Καρέα να ανεβαίνει φέτος!!!Πολύ καλή ομάδα που τρέχει,πρεσσάρει σε όλο το γήπεδο και με καλό άσσο....
nikefalin
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 58 - 60

champion
QUOTE(nikefalin @ Oct 22 2008, 21:31 ) *
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 58 - 60

παρακολουθεις κ γ εσκα?
nikefalin
QUOTE(champion @ Oct 23 2008, 01:10 ) *
παρακολουθεις κ γ εσκα?

απ'όλα έχει ο μπαχτσές,
δραματικό παιχνίδι που κρίθηκε στο τελευταίο σούτ με τη λήξη. Οι ομάδες έπαιξαν καθαρά, ήταν ισοδύναμες και η διαφορά κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού δεν πέρασε τους 7 πόντους για κάποια ομάδα.


Holitsius
Καλησπερα και απο μενα! Το βραδυνο αθλητικο δελτιο λεει: Φιλοθεη-Μαιανδρος 61-64...
Πολυ δυσκολη νικη με τριποντο 5 δευτερα πριν τη ληξη...
Εμεις παρυσιαστηκαμε καλοι για το πρωτο ημιχρονο οπου πηραμε διαφορα ομως στο δευτερο παραλιγο να τα διαλυσουμε ολα με τα λαθη μας. Σημερα σταθηκαμε τυχεροι στο τελος παρα ατυχιες και τραυματισμους που ειχαμε.

Συγχαρητηρια σε ολους παντως. Και εγω ωα βαζω και καμια βολη στο τελος......

Σοφατζηδες!!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.