Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A' ΕΣΚΑΝΑ 2010-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
PetranG3
Προο - Ιωνικος 65-73

Δικαιη νικη για μας. Το παλεψε οσο μπορουσε η Προοδευτικη, προηγηθηκε με 10π. Το ισορροπησαμε, προηγηθηκαμε κι εμεις με 11π. αλλα 5 λεπτα πριν το τελος, ισοφαρισε. Ειχαμε ομως περισσοτερο βαθος και με καιριο σουτ - 3ποντο του Ντακουλια, πηραμε σημαντικη διαφορα στο τελος κι εκει κριθηκε. Το πιο σημαντικο, η επανεμφανιση του Πρινεα που οπως και πριν 2 χρονια, παλι σε αγωνα με την Προο, εκανε την εμφανιση του. Αν τον ειχαμε απο το ξεκινημα, θα ηταν αλλιως...Σιδερενιος Βαγγελαρα. Καταρα σ αυτον που θα σε ξαναπιασει με το ματι του ή το στομα του..

Τωρα διακοπες και εχουμε 2 εβδομαδες ενοψει του τελευταιου αγωνα της σεζον με τον πρωταθλητη Πολιες στη Νικαια.

Κλειδωσε η 4η θεση για εμας, βασει των αποτελεσματων.

Το ενδιαφερον τωρα στην ουρα, με τη Δραπετσωνα, τον Αλιμο αλλα και τον Πρωτεα να εχουν κατα βαση δυσκολα παιχνιδια...

Ο Φοινικας, εκανε μεγαλη πορεια στο Β' γυρο και σωθηκε..
gate14
QUOTE(saxa @ Apr 4 2011, 23:35 ) *
etsi prepei...na xtipish ola ta paixnidia..k h 6h thesi kali einai icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Kai i 5i akoma pio kali icon_drunk.gif

1. Sygxaritiria se Foinika gia tin poreia protathlitismou pou ekane me koouts Potosoglou (RESPECT)
2. Ston Polis gia tin anodo
3. Kai stin omada mou giati meta apo toses amfisvitiseis to kalokairi kai mourmoura eftaxe mia omada grigora grigora mesa se liges meres kai katafere na paei poli kala
4. ENNOEITAI pos me Drapetsono theloume MONO NIKI !!!!!
5. I xronia teleionei opote se emas xekina o programmatismos eimaste se poli kalo dromo kai tin nea xronia tha eimaste POLI DYNATOI
6.Kalo Pasxa se olous
themis7
Καλημερα............

Αρης Ν. - Φαρος 2

Μια νικη πολυ σημαντικη για εμας καθως μας φερνει αγκαλια με την 2η θεση που οπως εγραψα την προηγουμενη εβδομαδα μας οδηγει κατ ευθειαν στην Γ Εθνικη .... Την προηγουμενη εβδομαδα ειχα μια απλη διαισθηση αλλα τωρα που το εψαξα ειμαι 90 % σιγουρος....Μην ξεχναμε οτι εχω και 2 ανοδους ως 4ος οποτε επειδη ειμαι και προληπτικος μαλλον η κωλοφαρδια μου συνεχιζεται.... Να μην τα ξαναλεμε ομως οτι Γ Εθνικη και αλλα τετοια αστεια δεν θα υπαρχουν του χρονου.... Με spread 1200 μοναδες και με τους Γερμανους να μας ετοιμαζουν για αναδιαρθρωση και haircut μεσα στους επομενους 2 μηνες αυτα που εχουμε μπροστα μας θα ειναι πρωτογνωρα για να καθομαστε να μιλαμε για Γ Εθνικες και Β Εθνικες και αλλα τετοια χαριτωμενα....
Ο κυκλος αυτος του μπασκετ εκλεισε και απο τον Σεμπτεμβριο ολα θα ειναι αλλιως ... Αφου δεν καταφεραμε εμεις να οδηγησουμε μονοι μας τις εξελιξεις σε μια ηρεμη μεταβαση στα νεα δεδομενα των εποχων θα αναγκαστουμε ολοι να δεχτουμε την βιαιη διορθωση των πραγματων...

Την Πεμπτη πιαζαμε ενα φιλικο με τον Φοινικα και ηρθε ενας φιλος στον παγκο που ειχα να τον δω καιρο και μου λεει κριμα .. Τι εγινε και αποτυχατε φετος???
Ξαφνιαστηκα η αληθεια ειναι γυρναω ξαφνιασμενος και του λεω οχι κι αποτυχαμε........ Μια χαρα ειμαστε....Προβληματιστηκα πηγα πιο εκει και ηρεμα προσπαθησα να φερω ολη την χρονια στο μυαλο μου και να βγαλω ενα συμπερασμα μηπως οντως αποτυχαμε και δεν το εχω καταλαβει ... Ξερεις πολλες φορες παρασυρεσαι απο την ενταση των καταστασεων και αδυνατεις να δεις το δασος και βλέπεις μονο το δεντρο...
Ηρεμα λοιπον και βαζοντας ολα τα πραγματα σε ταξη στο μυαλο μου κι ολες τις παραμετρους επρεπε να του απαντησω οτι ειμαστε απολυτα επιτυχημενοι και υπερηφανοι γι αυτα που πετυχαμε φετος....

Η φετινη χρονια ηταν μια πληρης δικαιωση (Ειδικα στο τελος οπου ολοι μεσα στην ομαδα συνηδητοποιησαν τι γινεται) της αντιληψης που εχω εγω για τις ομαδες σε αυτο το επιπεδο...... Οι ομαδες σε αυτο το επιπεδο εκτος απο το να κερδιζουν και να ανεβαινουν κατηγοριες πρεπει να εχουν και ρολο οικογενειας .... Οσο ειναι δυνατον να ειναι ολοι φιλοι και να αγαπουν ο ενας τον αλλον με τα ελλατωματα τους ... Αυτη η ομαδα τηρουμενων των αναλογιων και των δυσκολιων που δημιουργει η πιεση για πρωταθλητισμο ειναι η πιο επιτυχημενη ομαδα που εχω φτιαξει ποτε.... Ηταν πληρης η δικαιωση που ηθελα εδω και χρονια τον Αντρεα για προπονητη γιατι παντα ειχα την αντιληψη οτι ο προπονητης δεν ειναι μονο καποιος που ξερει καλα τα συστηματα αλλα κατι πολυ παραπανω και το κυριο χαρακτηριστικο του να ειναι η προσωπικοτητα του ... Η παρουσια του προπονητη να εμπνεει σεβασμο στην ομαδα και να ειναι πολος ελξης και για αλλους να ερθουν κοντα σε μια ομαδα.... Δειτε και το παραδειγμα του Φοινικα με τον Ποτοσογλου που μολις πηγε στον Φοινικα μια ομαδα καταδικασμενη εκανε πορεια πρωταθλητισμου... Τι νομιζετε οτι μονο συστηματα ηταν η διαφορα η ο σεβασμος που εμπνεει ενας μπασκετανθρωπος???
Ειμαι υπερ των ανθρωπων που αγαπανε αυτο που κανουν και οταν το κανουν βαζουν προυποθεσεις... Και τις προυποθεσεις τις βαζουν απο την εμπειρια τους κι οχι επειδη το παιζουν οτι κατι ξερουν ... Τοσα χρονια εδω στην Εσκανα βαρεθηκα με τους ημιμαθεις προπονητες που το μονο που στην πραγματικοτητα τους ενοιαζε ηταν ο μισθος τους και η προσωπικη της προβολη και δεν αφηναν τιποτα πισω τους ... Ανθρωποι περιεργοι μιζεροι κι αποτυχηενοι στην ιδια τους την ζωη θελουν να ηγουνται ομαδων και καταστασεων ... Ο προπονητης πρεπει να ειναι ακομπλεξαριστος και ενα βημα τουλαχιστον μπροστα στην σκεψη...
Μες την χρονια οταν καναμε καποιες ηττες πολλοι σπευσαν να χυσουν το δηλητηριο τους και να πιασουν και τον coach και να του πουν οτι ειδες που δεν πρεπει να κανεις παρεα με τα παιδια γιατι δεν ειναι σωστο και πρεπει ο προπονητης να ειναι απομακρος και οτι φταιει ο Τσαπας που βγαινει εξω με τα παιδια και ειναι φιλοι και τα παιδια το εκμεταλευονται και αλλες τετοιες μιζερες αηδιες ... Σ ολους αυτους στελνω τα χαιρετισματα μου και καλη συνεχεια στην μιζερη ζωη τους....
Εγω λοιπον εχω δει τον Ombradovic πολλες φορες εξω με παιχτες του ειτε στο rock ειτε στο villa να τα πινουν και να μιλανε... Εχω ακουσει επισης την συνεντευξη του Ιωαννιδη οταν εφυγε την πρωτη φορα απο τον Ολυμπιακο να λεει οτι η πιο ευτυχισμενη στιγμη του στον Ολυμπιακο ηταν οταν ειχε παει ολη η ομαδα στο καρπουζι και ολοι οι παιχτες του ειχαν ανεβει στο τραπεζι και τραγουδουσαν αγκαλιασμενοι το ειμαστε ακομα ζωντανοι....
Εγω λοιπον ολες αυτες τις χρονιες εφτιαχνα παρεες που παιζαν και μπασκετ μαζι και ηθελαν να το ευχαριστιουνται...Αλλα ειμασταν παρεα με τις πολυ ωραιες στιγμες μας και με τις γκρινιες μας αλλα με κυριως τις πολυ ωραιες στιγμες ... Αυτα μενουνε παιδια κι οχι οι ανοδοι ... Οχι οτι μας ελειψαν οι ανοδοι ολα αυτα τα χρονια 5 σε 6 χρονιες κι ενα κυπελακι δεν τα λες και λιγα.... Ομως εμειναν οι φιλοι ... Οι πραγματικοι φιλοι κι οχι οι γιαλαντζι που σε γλυφουν ...
Χαρις λοιπον σ αυτον τον προπονητη ηρθαν 2 παιδια που ο καθενας απο το ποστο του προσεφεραν απιστευτα σ αυτην την παρεα φετος... Νομιζω οτι ηρθε η ωρα να τους ευχαριστησω δημοσια...
Ο ενας ειναι ο Αντρεας ο Δασκαλουδης ο οποιος ειναι ισως το πιο καλο παιδι που εχω γνωρισει στα γηπεδα αυτα τα χρονια... Μπασκετικα δεν το κουβεντιαζω γιατι ολοι ξερουν ποιος ειναι αλλα σαν ανθρωπος ηταν κατι το εξαιρετικο μεσα στην ομαδα ... Προσπαθουσε συνεχεια να βοηθησει τους μικροτερους και προσεφερε παρα πολλα ... Εκανε καποιες κινησεις μεσα στην χρονια που πραγματικα με συγκινησαν ... Εκανε πολλα αλλα εφτασε και στο σημειο να δινει τα παπουτσια του στους συμπαιχτες του για να παιζουν ... Μιλαμε για ενα εξαιρετικο παιδι... Να ειναι καλα και να εχει υγεια και ο θεος να του τα φερνει δεξια....
Ο αλλος ειναι ο Γιωργος ο Λειβαδης ο οποιος ηρθε στην ομαδα λογο του Αντρεα και απο το ποστο του βοηθου αποφασισε να ασχοληθει με τα παιδια κι οταν ενιωσε οικεια με την ομαδα να μας βοηθησει παρα πολυ..... Αγαπαει πολυ το μπασκετ και του ευχομαι να παει και παραπανω....
Μεσα στην χρονια ολα τα παιδια βοηθησαν την ομαδα και ολα τα παιδια βοηθηθηκαν απο την ομαδα ... Αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο αλλα δεν υπαρχει ζυγαρια σε αυτο ...

Κλεινοντας λοιπον γιατι παλι μ επιασε η ορεξη για παρλα νιωθω οτι τελειωνουμε μια απολυτα επιτυχημενη χρονια για αυτον τον λογο χτες το βραδυ ζητησα απο τους εφορους της ομαδας να ετοιμασουν μια γιορτη στην τελευταια αγωνιστικη για να τιμηθει αυτη η ομαδα οπως της αξιζει... Απο την αντιδραση τους καταλαβα αμεσως οτι εχω δικιο σε ολα τα παραπανω... Οι ανθρωποι αμεσως αρχιζαν να κατεβαζουν ιδεες για το τι θα ετοιμασουν... Πραγματικα ηταν απιστευτο...
Μετα ξαναπηγαμε για σουβλακια οπως κανουμε παντα ειτε νικαμε ειτε χανουμε ... Κραξαμε ο ενας τον αλλον και μετα υπνο... Κι ετσι κυλαει η ζωη παιδια ...Αυτα ειναι τα πιο σημαντικα κοματια... Αφηνω ολους τους αλλους που ειναι επαγγελματιες να χανουν η να κερδιζουν και να πηγαινουν σπιτι τους και στην μιζερια τους...
Ελπιζω λοιπον να μαζευτει κοσμος στις 2 Μαιου να χειροκροτησει τα παιδια και τους προπονητες στην τελευταια τους παρασταση για φετος... Να νιωσουν γι αλλη μια φορα ποσο ομορφα ειναι να εισαι σε αυτην την παρεα.......

Καλο Πασχα σε ολους στις οικογενειες σας και καλη Ανασταση στα μυαλα μας.....................!!!!!!!!!!!!!
PetranG3
QUOTE(themis7 @ Apr 19 2011, 13:30 ) *
Να ειναι καλα και να εχει υγεια και ο θεος να του τα φερνει δεξια....



Θεος και δεξια, μια κουβεντα ειναι shot.gif shot.gif
icon_drunk.gif icon_drunk.gif
margiou3
QUOTE(PetranG3 @ Apr 19 2011, 15:41 ) *
Θεος και δεξια, μια κουβεντα ειναι shot.gif shot.gif
icon_drunk.gif icon_drunk.gif






Θεος και δεξια... Καλα τα λεει...!




Εμεις εδω, στην ακρη στα αριστερα, δεν περιμενουμε τον θεο να μας τα φερει...! sleep.gif
PetranG3
Με νικη εκλεισε η ομαδα μου, αυτην την περιηγηση στην Α' ΕΣΚΑΝΑ, απεναντι στον πρωταθλητη Πολις. 84-81 στην παραταση. 73-73 η κανονικη διαρκεια. Ο Πολις επαιξε χωρις τον Φωτοπουλο. Ο Κασπαριαν ομως ηταν σαν να επαιζε και για τους 2...
Εμεις, πηραμε μια ατυπη ρεβανς. Δεν μας πηγαν καθολου σημερα τα ελευθερα σουτ. Και αν και προηγηθηκαμε με 9π. στην 3η περιοδο, ο Πολις το γυρισε και 1.50' πριν το τελος ηταν μπροστα με 71-68. Εκει τρεξαμε ενα σερι 5-0, 73-71. Παραταση. 80-73, αλλα ο Πολις με τον Τζιωτη με μεγαλα σουτ πλησιασε. 81-78 και 82-81. Ευτυχως βαλαμε τις 2 βολες στο τελος και πηραμε το παιχνιδι...

Παιξαμε για τη φανελα. Τερματισαμε 4οι...Δεν ειναι η ωρα να γραψουμε αν το ισοζυγιο ειναι θετικο ή αρνητικο...Εξαλλου, προεχει και η λεγομενη επιτροπη μπασκετ που εχει να γινει κι εκει θα ξεκαθαρισουν πολλα. Ηδη παντως, ο προγραμματισμος εχει ξεκινησει...

Συγχαρητηρια στον Πολις για τον πρωταθλημα..
Συγχαρητηρια και στον Φαρο γιατι και μενα κατι μου λεει οτι θα ανεβει και 2ος...

Στην ουρα απ' οτι βλεπω υπαρχει μπερδεμα...
Η Δραπετσωνα αυτοκτονησε γιατι με νικη σημερα, θα καβαλουσε τον Αλιμο που κι αυτος εχασε...
Μπορει να ειμαι και λαθος αλλα, αν πεσει και 4ος θα ειναι η Δραπετσωνα (?)...


Με τους υπολοιπους που μενουν θα τα ξανα-πουμε απ' του χρονου τωρα...

Καλη συνεχεια σε ολους..
gate14
O Εθνικος εκανε το καθηκον του το ιδιο και η Μανδρα.
Αν πεσει μια ακομα ομαδα της ΕΣΚΑΝΑ απο την Γ ΕΘΝΙΚΗ (εκτος απο το Π.ΦΑΛΗΡΟ που εχει ηδη υποβιβαστει) πεφτει και η Δραπετσωνα.Αρα ο Αλιμος μπορει να χαμογελα παρα την ηττα του , η Δραπετσωνα θα πρεπει να περιμενει.
5η θεση για τον Εθνικο , αρκετα καλη για μια ομαδα που εχασε πολλους παικτες το καλοκαιρι μετα τον υποβιβασμο της και φτιαχτηκε γρηγορα γρηγορα .
Φετος κραταμε ενα πραγμα.Αποκτησαμε παλι την αξιοπιστια μας σαν σωματειο (σε αντιθεση με το ποδοσφαιρο sad.gif ).Η χρονια του υποβιβασμου με οτι επακολουθησε θελουμε να ξεχαστει .
Πλεον κοιταμε την επομενη μερα και τα πρωτα δειγματα ειναι ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΑ .
Οι ανθρωποι που εχουν στελεχωσει την ομαδα ειναι αποφασισμενοι να φερουν τον Εθνικο ψηλα, και θα ειναι για ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ του χρονου .
Συγχαρητηρια στον Πολις για την δικαιη (κακα τα ψεμματα)ανοδο του , στον Φαρο για το κυπελλο (ισως οπως εγραψε και ο ΠΕΤΡΑΝ να παει και παραπανω ......) και σε ολες τις υπολοιπες ομαδες.
Οποιεσδηποτε μικροεντασεις και κοντριτσες περασμενες - ξεχασμενες .
Πλεον θα μιλαμε για μεταγραφες και αποχωρησεις
dirk10
καλη ρακετα σε ολους και καλα μπανια.................μπραβο στον πολις δικαια πρωταθλητης.μπραβο στον φαρο για το κυπελο.
basketikos
Για τον Ιωνικό, με νίκη γοήτρου (κερδίσαμε και τους 3 που τερμάτισαν ψηλότερα)είναι η βραδυα των Rolling Stones:

bball.gif 4η θέση - "Υοu can't always get what you want"

bball.gif Το σημαντικότερο είναι ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα παιδιά που ηταν στο σημερινό τραπέζι της Ομαδας - καθως και σε όσους άλλους ήταν μαζί τους στην Μάνδρα. Στην αποστολή της Μάνδρας (παικτες/τεχνική ηγεσια/φλάθλους) οφείλεται η εξαιρετική παρέα και η συνέχεια της προσπάθειας. 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

bball.gif O απολογισμος θα ολοκληρωθεί γρήγορα - ελπίζω με επιτυχία να παμε σε μια ακόμα καλύτερη μέρα:

Αλλά προς το παρόν μου έρχεται μόνο μια σκέψη στο μυαλό - στιχοι τραγουδιου των Rolling Stones:

when will those clouds all disappear?
where will it lead us from here?
….
You can't say we're satisfied
But you can't say we never tried

All the dreams we held so close
seemed to all go up in smoke
Let me whisper in your ear:
where will it lead us from here?

don't you weep…I hate that sadness in your eyes
ain't it good to be alive?
they can't say we never tried

magic32
QUOTE(PetranG3 @ May 3 2011, 00:02 ) *
Με νικη εκλεισε η ομαδα μου, αυτην την περιηγηση στην Α' ΕΣΚΑΝΑ, απεναντι στον πρωταθλητη Πολις. 84-81 στην παραταση. 73-73 η κανονικη διαρκεια. Ο Πολις επαιξε χωρις τον Φωτοπουλο. Ο Κασπαριαν ομως ηταν σαν να επαιζε και για τους 2...
Εμεις, πηραμε μια ατυπη ρεβανς. Δεν μας πηγαν καθολου σημερα τα ελευθερα σουτ. Και αν και προηγηθηκαμε με 9π. στην 3η περιοδο, ο Πολις το γυρισε και 1.50' πριν το τελος ηταν μπροστα με 71-68. Εκει τρεξαμε ενα σερι 5-0, 73-71. Παραταση. 80-73, αλλα ο Πολις με τον Τζιωτη με μεγαλα σουτ πλησιασε. 81-78 και 82-81. Ευτυχως βαλαμε τις 2 βολες στο τελος και πηραμε το παιχνιδι...

Παιξαμε για τη φανελα. Τερματισαμε 4οι...Δεν ειναι η ωρα να γραψουμε αν το ισοζυγιο ειναι θετικο ή αρνητικο...Εξαλλου, προεχει και η λεγομενη επιτροπη μπασκετ που εχει να γινει κι εκει θα ξεκαθαρισουν πολλα. Ηδη παντως, ο προγραμματισμος εχει ξεκινησει...

Συγχαρητηρια στον Πολις για τον πρωταθλημα..
Συγχαρητηρια και στον Φαρο γιατι και μενα κατι μου λεει οτι θα ανεβει και 2ος...

Στην ουρα απ' οτι βλεπω υπαρχει μπερδεμα...
Η Δραπετσωνα αυτοκτονησε γιατι με νικη σημερα, θα καβαλουσε τον Αλιμο που κι αυτος εχασε...
Μπορει να ειμαι και λαθος αλλα, αν πεσει και 4ος θα ειναι η Δραπετσωνα (?)...


Με τους υπολοιπους που μενουν θα τα ξανα-πουμε απ' του χρονου τωρα...

Καλη συνεχεια σε ολους..

ενταξει δεν το λες και αυτοκτονια της δραπετσωνας...μεσα στον εθνικο επαιζε...το παλεψαν και δνε του βγηκε..παντως εκτος του οτι δεν ειναι καταδικασμενη γιατι το αιγαλεω αρχικα στη β και ο κρονος μετα στη γ το παλευουν αναλογα χαρουμενος δεν ειναι και ο αλιμος αφου οσο πιθανο ειναι να μην πεσει κανεις αλλο τοσο ειναι να πεσουν και 2(εκτος του φαληρου)..

εμεις κλεισαμε τη χρονια με ηττα στο ρεντη στην παραταση με 82-80..δυστυχως δωσαμε την κρισιμη επιθεση και το νικητηριο σου στην εμπειρια της ομαδας τον αγαπητο don και εφαγε μια μεγαλοπρεστατη ταπα απο τον μακο,δωρο για τα γενεθλια που εχει σημερα..ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΣ ΘΟΔΩΡΑΑΑΑΑΑ..

Περα απο την πλακα πηγαμε με εντελως χαλαρη διαθεση χωρις δεβεζογλου και σιρογλου χαναμε 28-11.γυρισαμε το ματς..ειχαμε 2 ευκαιριες ε κανονικη διαρκεια και παραταση να το παρουμε αλλα δεν εκατσε..μπραβο στα παιδια του ρεντη για την προσπαθεια..

στο φοινικα τελειωσαμε μια περιεργη χρονια με επιτυχια και αναμενουμε να δουμε τις εξελιξεις το καλοκαιρι..

ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ
themis7
ΦΑΡΟΣ - ΠΕΡΑ......... 103 -54

Το παιχνιδι ξεκινησε 5 -17 και μετα ηταν το απολυτο show..........
Δεν ξερω αν τα παιδια κρατησαν την καλυτερη παρασταση για το τελος αλλα δεν ηθελα να τελειωσει με τιποτα ....
10 Τριποντα 5 καρφωματα αμετρητοι αιφνιδιασμοι........
Ενα ματς δωρο σε αρκετο κοσμο που ειχε μαζευτει για να χειροκροτησει αυτην την παρεα στην τελευταια της παρασταση για φετος........
Δεν ξερω κι ουτε με νοιαζει για να ειμαι ειλικρινης σε ποια κατηγορια θα ανηκουμε του χρονου .....
Σημερα ηταν μια μερα γιορτης και απολαυσης αυτων που εχουμε καταφερει τα 2 τελευταια χρονια......

Σε 60 αγωνες τις 2 τελευταιες σεζον σε πρωταθλημα και κυπελλο το ρεκορ μας ηταν 52-8 ......
Ειναι το καλυτερο σε ολη την ΕΣΚΑΝΑ τα 2 τελευταια ετη.........

Στο δευτερο κι ολας επισημο παιχνιδι μας περυσι για το κυπελλο φανηκε οτι αυτη η ομαδα ετοιμαζεται για μεγαλες στιγμες .... Ομαδα Β ΕΣΚΑΝΑ τοτε κερδισαμε το πολυδιαφημισμενο Π.Φαληρο που ειχε φτιαξει ομαδαρα ......
Μετα τρεξαμε ενα 21-0 στο πρωταθλημα και στον Τελικο του Πρωταθληματος κερδισαμε με την βομβα του Τσελεμπη την Μανδρα και στεφθηκαμε πρωταθλητες....

Φετος αν και νεωφωτιστοι κατακτησαμε με σχετικη ανεση το κυπελο και μεσα στην σεζον κερδισαμε 2 φορες τον Πρωταθλητη ΠΟΛΙΣ 2 φορες τον Ιωνικο στην εδρα του 2 φορες τον Εθνικο και την μονη ομαδα που δεν κερδισαμε ηταν η Μανδρα .....

Νομιζω οτι δικαια ακατακτησαμε την 2η θεση .......

Ομως οσες ανοδους και τιτλους εχω κερδισει δεν τους συγκρινω με την πολυ ομορφη βραδια που μου επιφυλαξαν πρωτα τα παιδια με την εμφανιση τους και δευτερον οι ανθρωποι του Φαρου με την μικρη αλλα με πολυ αγαπη και ζεστασια γιορτη που ετοιμασανε μετα το τελος του αγωνα..... Πραγματικα ηταν πολυ συγκινητικες οι στιγμες και πολυ ομορφη και ζεστη η ατμοσφαιρα...........
Εκ μερους ολων των παιδιων και των προπονητων της ομαδας ενα μεγαλο ευχαριστω και μια βαθια υποκλιση στους Παναγιωτη Μωρη...... Λουσι Παγιατακη ....... Σταματινα Σταγακη ...... Νικο Νεαρχακο ...... και Γιωργο Μπουλιογλου για αυτα που ετοιμασαν για να μας τιμησουν.........

Η μεγαλυτερη ικανοποιηση ηταν που εβλεπα και τα παιδια συγκινημενα να αγκαλιαζονται μεταξυ τους και να μην θελουν κι αυτοι να τελειωσει η νυχτα....... Η μεγαλυτερη ικανοποιηση ηταν επισης να βλεπεις ανθρωπους που δεν ειχαν κανενα συμφερον να ασχολουνται πολυ μ αυτην την ομαδα να την αγκαλιαζουν με αγαπη και να προσφερουν τοσα πολλα ....

Η ομαδα ταξιδεψε λοιπον και περνοντας κι απο πολλες φουρτουνες βγηκε στην στερια αλωβητη και χωρις απωλειες......
Τωρα ειναι λοιπον ωρα για ξεκουραση........ Και σωματικη και ψυχικη ......
Η 20η Αυγουστου που θα ξανακλιθει να ξεκινησει προετοιμασια αυτη η ομαδα φανταζει πολυ μακρινη για να μπορω να φανταστω πως θα ειναι .......

Μας περιμενει ολους πολυ δυσκολο Καλοκαιρι ........ Δεν αποφασιζουμε πλεον εμεις για την μοιρα μας και για το μελλον αυτου του τοπου κι αυτο δυστηχως δεν λενε να το καταλαβουν και πολλοι απο αυτους που ασχολουνται με το μπασκετ.......
Δεν υπαρχει λογος λοιπον για ονειρα θερινης νυχτος και για σχεδιασμους ομαδων στα χαρτια που δεν θα προλαβουν λογο των συνθηκων να βρεθουν ποτε μαζι .... Οσοι καταλαβαν καταλαβαν.......

Να στε καλα ολοι .........

Υ.Γ. Αφιερωνω σ ολη την ομαδα το παρακατω τραγουδι...............

http://www.greektube.org/content/view/80976/2/

Εμείς από τους πρόποδες της γης κατακτητές της κορυφής
με την σημαία μας ψηλά...............

Εμείς τι κι αν γεμίσαμε πληγές.............
βγήκαμε πάλι νικητές................
γι’αυτό να μην φοβάσαι πια..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2010 - 2011

4/ ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5/ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
6/ ΠΟΥΛΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
7/ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
8/ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣ©
9/ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
10/ ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
11/ ΛΟΥΓΙΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
12/ ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
13/ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
14/ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15/ ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
16/ ΣΟΚΟΛΟΒ ΑΛΕΞ
17/ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

COACH ΠΟΛΕΜΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΑS. COACH ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑS. COACH ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ




!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!THANKS FOR THE MEMORIES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!












PetranG3
QUOTE(magic32 @ May 3 2011, 02:48 ) *
ενταξει δεν το λες και αυτοκτονια της δραπετσωνας...μεσα στον εθνικο επαιζε...το παλεψαν και δνε του βγηκε..παντως εκτος του οτι δεν ειναι καταδικασμενη γιατι το αιγαλεω αρχικα στη β και ο κρονος μετα στη γ το παλευουν αναλογα χαρουμενος δεν ειναι και ο αλιμος αφου οσο πιθανο ειναι να μην πεσει κανεις αλλο τοσο ειναι να πεσουν και 2(εκτος του φαληρου)..

εμεις κλεισαμε τη χρονια με ηττα στο ρεντη στην παραταση με 82-80..δυστυχως δωσαμε την κρισιμη επιθεση και το νικητηριο σου στην εμπειρια της ομαδας τον αγαπητο don και εφαγε μια μεγαλοπρεστατη ταπα απο τον μακο,δωρο για τα γενεθλια που εχει σημερα..ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΣ ΘΟΔΩΡΑΑΑΑΑΑ..

Περα απο την πλακα πηγαμε με εντελως χαλαρη διαθεση χωρις δεβεζογλου και σιρογλου χαναμε 28-11.γυρισαμε το ματς..ειχαμε 2 ευκαιριες ε κανονικη διαρκεια και παραταση να το παρουμε αλλα δεν εκατσε..μπραβο στα παιδια του ρεντη για την προσπαθεια..

στο φοινικα τελειωσαμε μια περιεργη χρονια με επιτυχια και αναμενουμε να δουμε τις εξελιξεις το καλοκαιρι..

ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ



Δεν υποτιμω τον Εθνικο...απλα ειναι αυτοκτονια - αμαρτια, να χανεις αυτος που "θες" να χασει, να εισαι τοσο κοντα και τελικα να χανεις με 5π.
Δικιο εχεις αν κι εγω βλεπω να πεφτει και ο 4ος αλλα οχι 5ος...Αμηχανη θεση...Αυτη τη προσμονη τη βιωσαμε περσι...Αχ ρε Αγια Παρασκευη...τι πηγες κι εκανες και εχασες απο την αδιαφορη Κομοτηνη εντος...Τωρα μπορει ακομα να ημασταν Γ'....Πανε ομως αυτα, δεν εχει νοημα..

Η ηττα σας, εκτιμω οτι κουβαδιασε πολυ κοσμο, αλλα οι πρωτοποροι, μπορει και να το "ειδαν"...Για να δουμε τελικα ποιος κερδισε τον διαγωνισμο...Του χρονου λεω να δοκιμασω κι εγω...
magic32
QUOTE(PetranG3 @ May 3 2011, 03:16 ) *
Δεν υποτιμω τον Εθνικο...απλα ειναι αυτοκτονια - αμαρτια, να χανεις αυτος που "θες" να χασει, να εισαι τοσο κοντα και τελικα να χανεις με 5π.
Δικιο εχεις αν κι εγω βλεπω να πεφτει και ο 4ος αλλα οχι 5ος...Αμηχανη θεση...Αυτη τη προσμονη τη βιωσαμε περσι...Αχ ρε Αγια Παρασκευη...τι πηγες κι εκανες και εχασες απο την αδιαφορη Κομοτηνη εντος...Τωρα μπορει ακομα να ημασταν Γ'....Πανε ομως αυτα, δεν εχει νοημα..

Η ηττα σας, εκτιμω οτι κουβαδιασε πολυ κοσμο, αλλα οι πρωτοποροι, μπορει και να το "ειδαν"...Για να δουμε τελικα ποιος κερδισε τον διαγωνισμο...Του χρονου λεω να δοκιμασω κι εγω...

αν το ματς γινοταν σε μια αμβολιμη πριν το πασχα πιστευω οτι θα κερδιζαμε..αλλα μετα απο 2 εβδομαδες κι ενω πλεον εχεις πετυχει τον στοχο σου που μοιαζει και με αθλο εισαι αδειος ψυχικα και σωματικα...Και που το γυρισαμε απο -20 κατι ηταν

δεν ιναι τυχαι κι η 30αρα στο φιλικο απο εσας..ασχετα με τις απουσιες...
themis7
Ωρα 5 και τα ματια δεν κλεινουν με τιποτα......
Δεν θελω να δεχτω οτι τελειωσε αυτη η χρονια........
Κι αυτα τα παλιοπαιδα πηγαν και κανανε αυτην την εμφανιση σημερα για να με μεθυσουν και να μου ταραξουν το μυαλο.....
Ξαναρωταω ολους τους φιλους εδω που ολη την χρονια λεγανε για ανοδους για Γ Εθνικες και αλλα τετοια ...Γιατι ρε μαγκες ασχολειστε????? Μονο για το τι κατηγορια παιζετε η για τις στιγμες που χαριζει αυτη η ρημαδα η ασχολια????
Ποσες Δευτερες καταφερατε να κοιμηθητε απο την υπερενταση πριν τις 4 ????? Ποσες Δευτερες δεν στριφογυριζατε στο κρεβατι ειτε γιατι εισασταν σε υπερενταση απο μια μεγαλη νικη ειτε για το τι εφταξε και χασατε??????
Για τις στιγμες ασχολουμαστε παιδια........

Νιθω πολυ γεματος αυτην την στιγμη ....Πολυ υπερηφανος για ολα τα παιδια που ηταν στην ομαδα.....Το ειδα στα ματια τους σε ολους σημερα οτι ηταν ι αυτοι πολυ γεματοι... Ακομα και στους πιο παραδοσιακα ανεκφραστους το ενιωσα οτι μεσα τους ειχαν λυγισει απο την συγκινηση... Αλλοι το εδειξαν πιο ανοιχτα αλλα το πιο συγκινητικο ηταν που καπιοι κρατιοντουσαν με νυχια και με δοντια για να μην τους παρει απο κατω και ξεσπασουν κι αυτοι....

Μια καλη παρεα ειμασταν ολοι και το απολαυσαμε παρα τις δυσκολιες......
Ενταξει εχω αδυναμιες .Γινομαι γραφικος αλλα πως να μην παθιαζομαι με τον κοντο που παρολες τις φετινες του δυσκολιες ηταν εκει παρων εκανε υπομονη στην αρχη που δεν επαιξε κι οταν ηρθε η ωρα του ηταν αληθινος ηγετης????
Πως να μην τρελινομαι με τον Κουντουρα που οταν ηρθε στην πρωτη προπονηση ηταν ενα ακομα κακομαθημενο ταλεντο και μεσα στην χρονια εκανε 4 φορες ενεση για να παιξει βαζοντας σε κινδυνο την υγεια του και τωρα για μενα ειναι ετοιμος να προσπαθησει μια χρονια στην Β Εθνικη.....Δηλαδη να μην αναφερω οτι ο Τζαγκαρακης του ειπαν οι γιατροι να κατσει ολη την σεζον εξω για να γινει καλα κι αυτος παροτι ξυπναει καθε πρωι 3.30 για να παει στην δουλεια του σε χρονο ρεκορ μπηκε παλι στο γηπεδο για να παιξει ...... Να μην γουσταρω τον Καραλη που βλεπει το καλαθι σαν βαρελι κι εχει σουτ που ουτε παιχτες Α1 δεν εχουν????? Ο Λουγιακης δηλαδη που εξελιχθηκε μεσα στην χρονια ο καλυτερος και πιο μπασκετικος ψηλος της κατηγοριας με αποκορυφομα το σημερινο coast to coast καρφωμα απο ενα παιδι 2.07 λες και ηταν play maker??????? Να μην αισθανομαι ομορφα οταν ενα τοσο κλειστο παιδι σαν τον Τσελεμπη κανει σαν μικρο παιδι στο τελος της σημερινης βραδιας κι οταν τον παρατηρω να μην μπορει να κρατηθει... Η οταν ολην την χρονια απο εκει που ηταν 40λεπτος οτι του ζητηθηκε το εκανε αδιαμαρτυρητα λες και ηταν εφηβος???????Γιατι να μην ειμαι χαρουμενος που διαλεξα τον Αθανασουλα που οταν στην αρχη ολοι κουτουλαγανε μεχρι να δουμε πιοι ειμαστε αυτος εκανε ματσαρες και μας κρατουσε ζωντανους???? Γιατι να μην φουσκωνω απο χαρα οταν ο Πουλερης μπαινει οποτε χρειαστει και με κρυο αιμα κανει ολες τις δουλειες μεσα στο γηπεδο και μετα ειναι ο πρωτος που θα ζητολκραυγασει τους συμπαιχτες του???? Γιατι να μην υπερηφανευομαι οτι στην ομαδα μου επαιξε ο Δασκαλουδης ενα παιδι θρυλος για την ΕΣΚΑΝΑ που εκανε οτι δοτλεια του ζητηθηκε εντος κι εκτος γηπεδου?????? Γιατι να μην σκεφτομαι ποσο κρυο αιμα ειχε ο Κοροπουλης που 19 χρονων σ ενα γηπεδο που βραζει αφηνει σαν σε προπονηση lay up στην ληξη και κερδιζουμε στην παραταση τον ΠΟΛΙΣ μεσα στην Καλλιθεα..... Γιατι να μην συγκινουμε οταν με αγκαλιαζει ο Βασιλακακης και μου λεει ευχαριστω για ολα ??????? Γιατι να μην νιωθω ευχαριστηση οταν ολη η ομαδα εχει δεχτει τον Τριανταφυλλου ως αρχηγο κι οταν βαζει ενα καλαθι χοροπηδαει ολος ο παγκος λες κι ειναι το νικητηριο????????
Πως μπορω τωρα να κοιμηθω οταν σκεφτομαι οτι την πρωτη χρονια που ανεβηκαμε με τον Θεμιστοκλη εκανα μια γιορτη που ηταν 5 ατομα στις κερκιδες εγω μιλαγα στο μικροφωνο κι εγω μοιραζακαι τα μεταλλια και σημερα εγω δεν ασχοληθηκα με τιποτα και αλλοι ανθρωποι βρεθηκαν να αγαπησουν αυτοι την ομαδα και ν αφιερωσουν χρονο και χρημα για να οργανωσουν μια τοσο ζεστη βραδια?????????
Γιατι να μην νιωθω δικαιωμενος που βλεπω τον Πολεμη να παραταει ολες του πολυ σημαντικες δουλειες για να ειναι διπλα σ αυτα τα παιδια που τα νιωθει παιδια του να τα καλει στο σπιτι του και να τον αγκαλιαζουν σαν πατερα τους ?????
Γιατι να μην γουσταρω να εχω στην ομαδα τον Λειναδη που ηταν παντα σ οτι και να του ζητηθηκε παρων??????
Και πολλα αλλα γιατι??????????

Δεν τ αλλαζω μαγκες ολο αυτο το ταξιδι με τιποτα..........

Ο Βασιλης ειπε καποτε ... Ειναι η πικρα που πονα για οτι τελειωνει.......

Τα συναισθηματα ειναι μοναδικα γιατι και οι καταστασεις ειναι μοναδικες κι ως τετοιες τις απολαμβανω ...
Του χρονου ειναι μια αλλη ιστορια ..... Μπορει να φτιαξουμε την καλυτερη ομαδα του κοσμου μπορει και την χειροτερη... Τιποτα ομως δεν θα μπορει να κλεψει κατι απο την μοναδικοτητα αυτου πο χτισαμε σετος και τελειωσε σημερα....
Το πρωτοτυπο ειναι το αυθεντικο και αυτο που θα ειναι παντα στις καρδιες μας........

Ακομα και παιδια που θα φυγουν και θα πανε σε αλλες ομαδες καλυτερες και με καλυτερα χρηματα παντα θα εχουν στην καρδια τους αυτην την χρονια.........

Σας κουρασα το ξερω αλλα επρεπε να τα βγαλω απο μεσα μου..........

Μην ξεχνατε οτι <<<< Ειναι στιγμες που η αληθεια μοιαζει ψεμα................>>>>
PetranG3
"H Επιτροπή Μπάσκετ του Ιωνικού Νικαίας ανακοινώνει την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με τον Μάη Κωνσταντινίδη, προπονητή της ανδρικής Ομάδας του Συλλόγου κατά την αγωνιστική περίοδο 2010-11 και τον τον Σταμάτη Κουτσοδόντη, βοηθό προπονητή του ίδιου Τμήματος του Συλλόγου.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα τους δύο τεχνικούς για την αξιέπαινη προσπάθεια που κατέβαλαν και το σημαντικό έργο που επιτέλεσαν, συμβάλλοντας αποφασιστικά στο θετικό απολογισμό της χρονιάς. Ευχόμαστε ολόψυχα στον Μάη και τον Σταμάτη, οι οποίοι διατηρούν μια ξεχωριστή σχέση με την Οικογένεια του Ιωνικού, κάθε επιτυχία στο μέλλον."
PetranG3
Η επιτροπή μπάσκετ του Α.Ο. Ιωνικού Νικαίας, είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανάληψη των καθηκόντων του πρώτου προπονητή της ομάδας μας για τη νέα περίοδο, από τον Δημήτρη Μισιακό. Πρόκειται για έναν άνθρωπο ο οποίος έχει δείξει πολύ σημαντικά πράγματα μέσω της δουλειάς του στις ακαδημίες του συλλόγου αλλά και την περίοδο 2009-2010 ως βοηθός προπονητής όταν η ομάδα αγωνιζόταν στη Γ’ Εθνική.
Μ’ αυτήν την κίνηση ανανέωσης, δίνεται το στίγμα ότι ο σύλλογος ρίχνει το βάρος στις ακαδημίες, ποντάροντας στο πάθος και στην όρεξη για την επίτευξη των αγωνιστικών στόχων που τίθενται.

Ο Δημήτρης Μισιακός ως αθλητής έχει σπουδαίες μπασκετικές παραστάσεις, με αποκορύφωμα την Α1, ως παίκτης σε ΑΕΚ και Ολυμπιακό, αλλά και τη συμμετοχή σε όλες τις Εθνικές Ομάδες ως νέων Ανδρών, με την οποία κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στο Βίλνιους το 2003.
themis7
ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΝΗΜΗΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΙΟΥ 2011
Ο αείμνηστος Γιώργος Ζαχαράτος υπηρέτησε και τίμησε τον σύλλογό μας από την θέση του προέδρου για παραπάνω από δύο δεκαετίες. Η προσφορά του όλα αυτά τα χρόνια στους νέους και νέες της πόλης μας είναι πραγματικά μοναδική και ανεκτίμητη.

Σε μια μικρή ένδειξη τιμής στην μνήμη του, διοργανώνουμε μια λιτή εκδήλωση το απόγευμα της Κυριακής 22 Μαΐου 2011 στο κλειστό γυμναστήριο Π. Νικολαίδης (Ιχθυόσκαλα Κερατσινίου)

Σας προσκαλούμε όλους να παρευρεθείτε και να παρακολουθήσετε το παρακάτω πρόγραμμα:

16.00-17.00 Αγώνας volley παλαιμάχων ΦΑΡΟΥ
17.00-18.00 Αγώνας basket παλαιμάχων (ανδρών & γυναικών)
18.00-18.30 Απονομή τιμητικής πλακέτας στην οικογένεια Ζαχαράτου.
18.30 Φιλικός αγώνας basket ανδρών
ΑΟ ΦΑΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ
(κυπελλούχος ΕΣΚΑΝΑ) - (πρωταθλητής &κυπελλούχος ΕΣΚΑ
AIR1
Στο γκριζο αυτο ουρανο της εσκανα εντονα πλαναται το ενδεχομενο να βαρεσουν κανονια και στα καλυτερα σπιτια οσο αφορα πληρωμες της τρεχουσας περιοδου. Δυσκολα τα πραγματα εκει εξω.Τελευταιοι που προστεθηκαν στη λιστα , συμφωνα με πληροφοριες, μανδραικος,αρης,δραπετσωνα. Προσεχως νεοτερα.
fair play
QUOTE(AIR1 @ May 18 2011, 10:37 ) *
Στο γκριζο αυτο ουρανο της εσκανα εντονα πλαναται το ενδεχομενο να βαρεσουν κανονια και στα καλυτερα σπιτια οσο αφορα πληρωμες της τρεχουσας περιοδου. Δυσκολα τα πραγματα εκει εξω.Τελευταιοι που προστεθηκαν στη λιστα , συμφωνα με πληροφοριες, μανδραικος,αρης,δραπετσωνα. Προσεχως νεοτερα.


κατσε ρε αδερφε εχεις αποδειξεις? πως το συμπεραινεις αυτο μιλησες με παικτες? αλλο αν υπαρχουν καποιες καθυστερησεις δεν ειναι το ιδιο με αυτο που βγαζεις εξω........ ειναι κριμα και αλλες χρωστανε.......η σε συμφερει να λες για αυτες μονο και οχι παραπερα?
themis7
Σε μια πολυ ωραια εκδηλωση που ειχαν ετοιμασει οι ανθρωποι του ΦΑΡΟΥ εις μνημην τουν πρωην Προεδρου της ομαδας Γιωργου Ζαχαρατου εγινε και το Φιλικο μεταξυ του Κυπελουχου ΕΣΚΑΝΑ Φαρου και του κυπελουχου και Πρωταθλητη ΕΣΚΑ Αετου.......,Εγινε ενα παρα πολυ ωραιο παιχνιδι και το αποτελεσμα ηταν......

ΦΑΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ 78 - 73........

Ηταν μια ωραια τελευταια παρασταση για την φετινη μας ομαδα......

Ευχαριστουμε πολυ την ομαδα του Αετου και ειδικα τον Προεδρο της που μας εκαναν την τιμη να παιξουμε αυτον τον αγωνα....
fair play
ΔΡΑΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Α'. ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΕΚΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ . ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΤΕΑΜ ΤΟ ΣΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΠΟΥ ΑΦΗΝΑΝ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ 3-4 ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΜΟΥΣΤΑΚΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥΣ. ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΟΛΕΜΗΘΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ "ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ".ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΡΑΓΕ ΚΑΝΟΝΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΤΟ "ΦΙΛΟ" ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ?ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΥΤΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΠΟ ΦΟΡΕΙΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ "ΥΠΗΡΕΣΕΙΣ" ΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ" ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ........ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΦΕΤΟΣ ΕΚΕΙ...........
giorgos10
λογω αυτου που εχει γινει με τον αλιμο,μπορει να βγει καποιοσ παιχτης και να μας πει την γνωμη του και αν τελικα η ομαδα χρωσταει τοσα πολλα χρηματα οπως ακουγεται?
DYTIKOS
QUOTE(AIR1 @ May 18 2011, 10:37 ) *
Στο γκριζο αυτο ουρανο της εσκανα εντονα πλαναται το ενδεχομενο να βαρεσουν κανονια και στα καλυτερα σπιτια οσο αφορα πληρωμες της τρεχουσας περιοδου. Δυσκολα τα πραγματα εκει εξω.Τελευταιοι που προστεθηκαν στη λιστα , συμφωνα με πληροφοριες, μανδραικος,αρης,δραπετσωνα. Προσεχως νεοτερα.

Στο πλανο των κακοπληρωτων σιγουρα δεν μπαινει η ΜΑΝΔΡΑ. Απορω, που το σκεφτηκες!! η ΜΑΝΔΡΑ ειναι μαγαζι γωνια και το ξερει αυτο ολη η πιατσα. Ψαξτε αλλου για κανονια!! shot.gif shot.gif shot.gif
themis7
http://www.youtube.com/watch?v=wsadaRm1oAM
alexander21
QUOTE(AIR1 @ May 18 2011, 10:37 ) *
Στο γκριζο αυτο ουρανο της εσκανα εντονα πλαναται το ενδεχομενο να βαρεσουν κανονια και στα καλυτερα σπιτια οσο αφορα πληρωμες της τρεχουσας περιοδου. Δυσκολα τα πραγματα εκει εξω.Τελευταιοι που προστεθηκαν στη λιστα , συμφωνα με πληροφοριες, μανδραικος,αρης,δραπετσωνα. Προσεχως νεοτερα.

φιλε σαν το κανονι που επεσε φετος στην προοδευτικη κανενα αλλο....καθως οι παιχτες δεν πηραν ουτε ενα μηνα blove.gif
PetranG3


Ενα βιντεακι για τη χρονια που περασε...Απο εναν τρελο τρελο Ranger που καθε Δευτερα ηταν εκει, και μπραβο του...

Για ολους εμας που ειμασταν κοντα στην ομαδα και ζησαμε ολη την περσινη χρονια, αυτο το βιντεο σημαινει πολλα...Τι κι αν δεν ανεβηκαμε...Το κυριοτερο ειναι οτι μαθαμε..

Καλο καλοκαιρι σε ολους και ραντεβου στα κλειστα απο Σεπτεμβρη... icon_wave.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.