Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2012-13 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
gspara
Αναγεννηση Πετρ/νων-Περισσος 67-55(36-21).
Δυστυχως για μας τους ουδετερους δεν εγινε ποτε παιχνιδι.Κακη εμφανιση απο Περισσο που δεν του βγηκε τιποτα.Κακη αμυνα,κακες επιστροφες και πολλες χαμενες βολες.
Οι γηπεδουχοι αμυνα-μεγγενη και το 8 σε αγρια κατασταση να μην αστοχει ποτε.Πολυ καλος και ο Μπουλερης,οπως και ο πιτσιρικας pf με το 15.
JBORN13
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ!!!
ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΚΟΡ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ,ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ!!
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ,ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΛΑΝΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ!!!ΜΟΝΟ Ο ΨΗΛΟΣ ΤΟ 5ΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 5 ΔΙΑΣΩΘΗΚΑΝ!!!
Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 ΣΤΑ 2!!!!ΜΙΚΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ΜΕ ΡΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟΔΕΚΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Η' ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
Paragodas
QUOTE (leonkalf @ Oct 18 2012, 22:21 ) *
Αγιος Θωμάς - Εθνικός 64-60

Αγ. Θωμάς συνεχώς μπροστά αλλά κέρδισε με άγχος αφού ο Εθνικός ήταν κοντά σε όλη τη διάρκεια (εκτός από ένα διάστημα στο τέλος 3ου δεκάλεπτου που ξέφυγε ο Αγ.Θωμάς 12π.)



Ωραίο ματς το είδα κι εγώ, με πάθος και απο τις 2 ομάδες αν και περίμενα οτι θα το καθαρίσει το ματς ο Αγιος Θωμάς. Μπράβο στον Εθνικό για την προσπάθεια. Όσο για τον Άγιο Θωμά καλή ομαδούλα αλλά πιστεύω θα συσκολευτεί σε πολλά ματς φέτος.
tas13
ΑΙΟΛΟΣ - ΙΩΝΙΑ 60-51

Το 51 στην επιθεση για εμας τα λεει ολα..Για ενα ακομα παιχνιδι ειμασταν πολυ κακοι επιθετικα, με πολλα αστοχα σουτ και πολλες αναρχες και χωρις σκοπο επιθεσεις..Παρολο τη καλη αμυνα μας, 60 ποντοι εκτος δε νομιζω να ειναι πολλοι, επιθετικα δε βρηκαμε λυσεις και ηρθε αυτο το αποτελεσμα..Μπορουσαμε παντως και με μια τοσο κακη βραδια να παρουμε κατι παραπανω..Κακο παντως ματς και απο τους δυο.. Κακος για μενα ο Αιολος αν και νομιζω οτι θα βελτιωθει σιγα σιγα γιατι εχει καλο υλικο και καλους μικρους, πιστευω οτι θα πρωταγωνιστησει..Αυτο που ειδα πολυ νωρις φετος ηταν ο τυπος με τα γκρι με το ψιλοτρεντυ μαλλι, που οσες φορες πλησιαζαμε εκανε το παιχνιδι ανω κατω.. Ή μενει καπου εκει κοντα και ειχε συμπαθειες ή ειναι τοσο ασχετος και πραγματικα πρεπει να το κοιταξει καποιος αυτο.. Συνεχιζουμε, ακολουθει κρισιμο εντος και πιστευω στη συνεχεια να παρουσιαστουμε καλυτεροι..
topten
Πάμε προγνωστικά για την 3η αγωνιστική......


ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1
king lebron
Το γήπεδο που παίζει ο Περισσός σε ποια οδό είναι;
pk2010
QUOTE (king lebron @ Oct 23 2012, 11:18 ) *
Το γήπεδο που παίζει ο Περισσός σε ποια οδό είναι;


Είναι στη Τζαβέλα (κοντά στη διασταύρωση με τη Δέρκων), μέσα στο σχολείο...

kondoros
QUOTE(topten @ Oct 23 2012, 09:58 ) *
Πάμε προγνωστικά για την 3η αγωνιστική......


ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ Αμφιροπο
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1


Τα δικά μου:

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1

Καλή επιτυχια σε ολες τις ομαδες
ellinikobasket150
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1

Καλή επιτυχία στις ομάδες.
ellinikobasket150
Καλημέρα σε όλους.Στις δυο αγωνιστικές που έχουν παιχτεί δειχνούν πως θα έχουμε ενα πρωτάθλημα δυο ταχυτήτων οι 3 πρώτοι που θα παλέψουν για την άνοδο και οι υπόλοιπες ομάδες που βλέποντας και κανοντας.Είδα την προηγούμενη αγωσιστική τον Διαγόρα και μου άρεσε το στιλ παιχνιδιού του,τρέξιμο όταν πρέπει,κάλες επιλογές εκτός απο κάποιες εξαιρέσεις.Σίγουρα σιγά σιγά οσο περνάνε οι αγωνιστικές η ομάδα του Διαγόρα θα γίνεται όλο και καλύτερη και σίγουρα θα είναι μια από τους διεκδικητές της ανόδου.Οι μεταγραφές που έκανε ο πρόεδρος κάνουνε την διαφορά και φαίνεται στο παιχνίδι οταν είναι στο παρκέ ο ΜΑΚΡΗΣ ο ΝΤΟΚΟΣ ο ΜΑΥΡΟΙΔΑΚΟΣ η ομαδα εχει αλλο tempo χωρίς να θέλω να μειώσω όλους τους άλλους.
Πάντως τα αποτελέσματα φαίνονται στο γήπεδο και θα περιμένουμε.......
Ίδωμεν
tas13
Για παμε 3η αγωνιστικη..

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2 (νομιζω ευκολο απογευμα για τους φιλοξενουμενους)

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1 (ευκολα ή δυσκολα βλεπω νικη των γηπεδουχων,τιποτα ιδιαιτερο η Μακρη)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 2 (δυσκολο παιχνιδακι, τον Γερακα δε το ξερω φετος αλλα απο τα περσινα εχει καλο υλικο, οπως καλο υλικο εχει και ο Αιολος, οι φιλοξενουμενοι μου εδειξαν πολυ καλα στοιχεια και παω με αυτους)

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 (τετοια παιχνιδια στην εδρα μας πρεπει να τα κερδιζουμε για να λεμε οτι παμε να κανουμε κατι, οποτε πιστευω οτι ευκολα ή δυσκολα θα παρουμε τη νικη)

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2 (ντερμπακι βλεπω εδω, δε ξερω βεβαια τις ομαδες απλα πιστευω οτι οι φιλοξενουμενοι ειναι πιο εμπειρη ομαδα)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 (για τον Εθνικο δεν εχω ιδεα, ο Περισσος και καλος στην εδρα του ειναι και εμπειρα παιδια εχει θεωρω οτι θα κερδισει)

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1 (και εδω παω με την εδρα και κατα τα λεγομενα καλυτερη ομαδα)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
JBORN13
KAΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!
ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΧΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΔΕΙΑΦΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Ν.ΙΩΝΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ!!
Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ 2 ΗΤΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ,,ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ!!!
ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΝΤΟΣ Η Ν.ΙΩΝΙΑ!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
Paragodas
Καλησπέρα σε όλους,

Εγώ σήμερα λέω να πάω να το ντέρμπυ της αγωνιστικής για εμένα....Θεμιστοκλής με Πετράλωνα πιστεύω θα γίνει ωραίο παιχνίδι. Καλή αγωνιστική σε όλους.
ETHNIKOSGS
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 62-69 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
alexman95
ΕΣΚΔ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 71 (28)
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΠΣ ΠΕΡ 66 (32)

Διαιτητές : Γολέγου , Πολυχρόνης

ΕΣΚΔ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (Θεολογίτης , Ραρρής ) : Κασαπάκης 18 (2) , Ιγγλέζος 18 (1) , Θαλασσινός 8 (1) , Σαββαΐδης , Καλασούντας , Φατούρος 7 , Καβράκης 4 , Κανλής 2

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕ (Αντωνόπουλος , Τσίτος ) : Γεωργούσης 19 (3), Μαντζιώρης 10 , Παξιμαδάς 10 (1) , Ζιάκαλος 9 (1) , Καραφύλλης 7 (1) , Μπούκουρας 3 (1) , Καραγιαννιώτης , Αχτύπης 3 , Λουκάς 2

Πολύ καλή εμφάνιση από την Νέα Ιωνία, μέχρι η στιγμής η καλύτερη της σεζόν. Όλα τα παιδιά βοήθησαν στο μέγιστο, με τους Κασαπάκη και Ιγγλέζο σε μεγάλη μέρα. Καλός ο Φίλιππος αλλά πιστεύω θέλει δουλειά ακόμη. Μπράβο στα παιδιά και καλή συνέχεια.
ADMIRAL14
Ποσειδωνας-Διαγορας 65-72 σ΄ενα επεισοδιακο απο πλευρας εξελιξης παιχνιδι με τους πιο εμπειρους και δυνατους φιλοξενουμενους να επικραττουν δυσκολα στο τελος και να διατηρουν το αηττητο 3/3, πηγαινοντας με καλη ψυχολογια στο εντος εδρας ντερμπι της επομενης αγωνιστικης με τον δυνατο Βριλησσιακο, που τον κερδισε εντος τον Διαγορα στο κυπελλο, και που προερχεται απο πολυ σημαντικο 2ο μεσα στον Αγιο Θωμα 64-70

QUOTE(tas13 @ Oct 25 2012, 12:51 ) *
Για παμε 3η αγωνιστικη..

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2 (νομιζω ευκολο απογευμα για τους φιλοξενουμενους)

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1 (ευκολα ή δυσκολα βλεπω νικη των γηπεδουχων,τιποτα ιδιαιτερο η Μακρη)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 2 (δυσκολο παιχνιδακι, τον Γερακα δε το ξερω φετος αλλα απο τα περσινα εχει καλο υλικο, οπως καλο υλικο εχει και ο Αιολος, οι φιλοξενουμενοι μου εδειξαν πολυ καλα στοιχεια και παω με αυτους)

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 (τετοια παιχνιδια στην εδρα μας πρεπει να τα κερδιζουμε για να λεμε οτι παμε να κανουμε κατι, οποτε πιστευω οτι ευκολα ή δυσκολα θα παρουμε τη νικη)

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2 (ντερμπακι βλεπω εδω, δε ξερω βεβαια τις ομαδες απλα πιστευω οτι οι φιλοξενουμενοι ειναι πιο εμπειρη ομαδα)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 (για τον Εθνικο δεν εχω ιδεα, ο Περισσος και καλος στην εδρα του ειναι και εμπειρα παιδια εχει θεωρω οτι θα κερδισει)

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1 (και εδω παω με την εδρα και κατα τα λεγομενα καλυτερη ομαδα)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε..


δεν ησουν σε καλη μερα με 3/7 tongue.gif , ευτυχως κερδισε η ομαδα σου, καλη συνεχεια wink.gif
JBORN13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ!
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ!!!
ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΒΑΡΥ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 3 ΗΤΤΕΣ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ,ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΕΙ ΜΑΤΣ ΕΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ!!!
ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ!!!!
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!
tas13
Για να δωσω παλι τα προγνωστικα μου αν και ουτε ακουμπαω ακομα..

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1 (αν και πολυ νωρις ειναι τελικος για τους γηπεδουχους αυτο το παιχνιδι, παω με την εδρα)

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 (καλυτερη ομαδα οι γηπεδουχοι)

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 (ο Φιλιππος δεν μου εδειξε κατι το ιδιαιτερο, παω με την εικονα που ειχα απο το περσινο Γερακα και μια ομαδα που δειχνει να παταει καλυτερα μεχρι τωρα)

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2 (αλλο ενα εκτος εδρας που πρεπει να δειξουμε αν παμε για κατι καλο φετος, αν και νωρις ακομα, δυσκολο παιχνιδι παντως απεναντι σε ενα απο τα φαβορι οπως ακουγεται)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1 (δεν εχω ιδεα, παω απλα με την εδρα)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2 (και εδω δεν εχω εικονα, παω με τον πιο εμπειρο νομιζω φιλοξενουμενο)

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1 (ακουω πολυ καλα λογια για τους γηπεδουχους και θα τους εμπιστευτω ειδικα τωρα στην εδρα τους)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε παιδια..
gspara
Nα δωσω κι'εγω προγνωστικα αν και εχουμε δει λιγα ματς ακομη

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 2
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2006-ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ-ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ-ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 1
JBORN13
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΦΙΛΙΠΠΟ-ΓΕΡΑΚΑ,ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΝ ΓΟΥΝΑΡΗ(ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑ!!!
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ!!!
ΚΡΙΣΙΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ
Ν.ΜΑΚΡΗ
ΕΦΟΑ
ΦΙΛΙΠΠΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟ
ΠΕΡΙΣΣΟ
ΔΙΑΓΟΡΑ
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
tas13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΙΩΝΙΑ 69-52

Ηττα για την ομαδα μου, αλλα σιγουρα η εκταση του σκορ δεν ανταποκρινεται στη διαφορα των δυο ομαδων..Πολυ καλο ξεκινημα για την ομαδα μου στο πρωτο δεκαλεπτο, αλλα στη συνεχεια τα Πετραλωνα μας πιεσαν και μας οδηγησαν σε πολλα λαθη και κακες επιλογες..Οσο για το δευτερο ημιχρονο μαλλον ξεχασαμε να βγουμε απο τα αποδυτηρια..Πολλα λαθη, εκνευρισμος, επιθεσεις νευρικες και γενικα πολυ πολυ κακοι..Νομιζω οτι αδικουμαστε με την εικονα που δειχνουμε μεχρι τωρα, εχουμε καλο υλικο και πιστευω οτι πρεπει να ξυπνησουμε σιγα σιγα για να βγαλουμε και να παρουμε στο γηπεδο κατι παραπανω..Ειναι νωρις ακομα, βγαλαμε με δυο ηττες δυο δυσκολα εκτος και πιστευω οτι με το προγραμμα που εχουμε στη συνεχεια θα καταφερουμε να ανακαμψουμε..Οσο για τα Πετραλωνα, καλη ομαδα με πολυ ενεργεια σιγουρα ενα απο τα φαβορι, ομως οχι και μια ομαδα που δεν εχει αδυναμιες και σιγουρα δεν ειναι "αχτυπητη"..Συνεχιζουμε, μας περιμενει πολυ δουλεια και περιμενω απο την ομαδα μου πολλα περισσοτερα και συντομα..
JBORN13
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ!!!
ΤΟ ΣΚΟΡ 44-42 ΤΑ ΜΑΡΤΥΡΑΕΙ ΟΛΑ!!!
ΚΑΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΟΛΟΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΡΑΓΙΚΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΤΟ 2 ΗΜΙΧΡΟΝΟ!!!
Η ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΔΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ!!!
14" ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΝΑΙ ΙΣΟΠΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΣΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟ,ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΠΑΣΑ ΚΛΕΒΕΙ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΠΑΛΑΣ ΤΟ ΠΛΕΙ ΜΕΙΚΕΡ!!!ΞΑΝΑ SIDE OUT ΚΑΙ ΣΤΑ 3" ΣΟΥΤ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΟΥΛ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΙ ΑΝΟΙΚΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!!!
ΠΕΣΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
Paragodas
Μακελειό βλέπω στον όμιλο. Δεν υπάρχει ούτε super ομάδα μου φαίνεται ενώ έτσι φαινόταν στη αρχή... Πρέπει να παω να δω κανένα παιχανιδάκι....τι προγνωστικά έχουμε για την πέμπτη? τι να πάω να δω? καμιά ιδέα κανείς?
leonkalf
Mατς της αγωνιστικής είναι το Αγ. Θωμάς - Διαγόρας πιστεύω.

Αγ. Θωμάς με νέο προπονητή.
ellinikobasket150
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ(ΔΙΑΓΟΡΣ-ΑΓΙΟ ΘΩΜΑ) ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΘΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ......ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ......ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΕΥΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ........ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΑΝΑΙΒΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΠΕΦΤΕΙ.....
JBORN13
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!
Paragodas
Καλημέρα παιδιά,
Έχουμε κανενα προγνωστικό για αυτή την αγωνιστική? Λίγο που κοίταξα το πρόγραμμα παίζει το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι να είναι αυτό που είπε ο φίλος Θωμάς-Διαγόρας. Κατά τα άλλα δεν βλέπω καμία έκπληξη.... Μου φαίνονται εύκολα παιχνίδια τα υπόλοιπα.
JBORN13

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ: 1 ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ! ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΩ ΔΕΙ ΤΟΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΘΑ ΚΟΝΤΡΑΡΩ ΤΟΝ ΑΙΟΛΟ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΧΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ!!!
ΕΦΟΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 2 ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΕΜΑΤΟ ΡΟΣΤΕΡ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ,ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΙΚΗΤΗΣ!!Η ΕΦΟΑ ΔΙΧΩΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΛΕΙ ΜΕΙΚΕΡ ΜΟΝΟ!!
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ: 1 ΠΙΟ ΟΜΑΔΑ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ!!
ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΝΑΓ.ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ: 2 ΕΜΠΕΙΡΗ ΟΜΑΔΑ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ!!
Ν.ΙΩΝΙΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ: 1 ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ!!!ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ!!ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ Η Ν.ΙΩΝΙΑ ΕΝΤΟΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΔΡΑ!!!
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ: 1 ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΘΩΜΑ!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΣ ΠΛΑΝΟΥ ΗΤΤΕΣ!!!
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ-Ν.ΜΑΚΡΗ: 1 ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!



tarx_12
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1 ( στον πόντο )
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 ( + 10-15 )
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2 ( + 5 )
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 ( + 8-10)
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 ( + 15 )
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1 ( παράταση )
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1 ( + 20 )

Προβλέπω την Νέα Μάκρη ήδη στην Γ εσκα... και ψάχνω στον δεύτερο.. Λογικά θα είναι ενας εκ των Ποσειδώνα ή Εθνικού.. εαν δεν αρχίσει να κερδίζει ο φιλιππος απο την άλλη αγωνιστικη θετει υποψηφιότητα..
topten
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1

ellinikobasket150
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ Γ'ΕΣΚΑ............
JBORN13
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!
tas13
Καλησπερα φιλοι μου..Για παμε σημερα..

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 2 (καλυτερη ομαδα οι φιλοξενουμενοι και εχουν χασει αρκετο εδαφος)

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 (παιχνιδι που θα κριθει πιστευω στις λεπτομερειες, οριακα στον ασσο)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2 (παω με τους φιλξενουμενους που τους εχω δει και μου αρεσαν)

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 (δεν το συζηταω καν)

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 (προβληματιζει εντονα ο Περισσος, καλα δειγματα απο τους γηπεδουχους)

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1 (ντερμπι και χωρις να εχω δει τις ομαδες, παω με την εδρα)

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1 (η εδρα και η "ανυπαρξια" της Μακρης με οδηγουν στον ασσο)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
Paragodas
Καλησπέρα παιδιά,
Σωστά τα προγνωστικά βάση της λογικής αλλά σε αυτές τις κατηγορίες παίζουν και οι εκπλήξεις.... Εγω λοιπόν αν και δεν ξέρω καλά την κατηγορία θα ποντάρω σε κάποιες από αυτες και θα δώσω τα εξής προγνωστικά:

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 2 (Πρέπει να ανέβει λίγο ο Αίολος)

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 (Ο Φίλιππος πιστεύω θα το πάρει το παιχνίδι έστω και δύσκολα η ΕΦΟΑ δε νομίζω οτι έχει κάτι)

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1 (αμφίροπο παιχνίδι με δυνατή εδρα και ομάδα από τον Γέρακα όπως λέτε και τα Πέτραλωνα έχασαν κι άλλο εκτός)

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 (Πίστευω και λόγω εμπειρίας η Νέα Ιωνία θα το πάρει το παιχνίδι αν και ο Εθνικός έχει πάρει 2 seri παιχνίδια)

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (προβληματιζει εντονα ο Περισσος, αλλά δεν πρέπει να κερδίσει κι όλας κάποιο παιχνίδι? λέτε οτι είναι έμπειρη ομάδα)

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2 (ντερμπι θα πάω με το Διαγόρα από ένστικτο)

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1 (Θα μείνω στον 1 κι εγώ αφού λέτε οτι είναι τόσο χάλια και η Μάκρη)


topten
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 66-73 (ΗΜ.30-35)

Κατ' αρχήν θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην ομάδα του Διαγόρα για τη νίκη τους.Ήταν η καλύτερη ομάδα που έχουμε αντιμετωπίσει έως τώρα στο πρωτάθλημα και με σωστό προσανατολισμό μέσα στο γήπεδο.Όμως θέλω να σταθώ λίγο και στην ομάδα μας και στη διαιτησία του χθεσινού αγώνα.Επιτέλους δείξαμε σαν ομάδα τι μπορούμε να κάνουμε και ότι έχουμε παρα πολλές δυνατότητες που σιγά σιγά θα αρχίσουν να βγαίνουν στο γήπεδο.Δεν μας φοβάμαι.Όσο αναφορά τη διαιτησία θα πρέπει επιτέλους να καταλάβουν ή οι ίδιοι ή αυτοί που τους στέλνουν ότι οι πρωταγωνιστές μέσα στο γήπεδο πρέπει να είναι οι παίχτες.Σε κανένα σημείο του αγώνα δεν σφύριξαν αμερόλυπτα με αποτέλεσμα να μην μας αφήσουν να πάρουμε αυτό που αξίζαμε εχθες,τη νίκη.Δείξανε με τον πιό χαρακτηριστικό τρόπο ότι βρισκόντουσαν σε εντεταλλμένη υπηρεσία και ...για να μην παρεξηγηθώ,όχι υπέρ του Διαγόρα,αλλά εναντίον του Αγ.Θωμα.Υπήρξαν πάρα πολλές χαρακτηριστικές φάσεις,που το αποδεικνύουν αυτό.Για όποιον θέλει έχω στη διάθεσή μου το βίντεο του αγώνα το οποίο παρακολούθησα σήμερα το πρωί καρέ-καρέ.Δεν θα επιτρέψουμε από εδώ και πέρα σε κανέναν είτε αυτός λέγεται Εσκα είτε είναι οποιοδήποτε άλλο όργανο του πρωταθλήματος, να λειτουργεί εις βάρος της ομάδας μας και τον ιδρώτα των παιδιών που αγωνίζονται, γιατί στο φινάλε εμείς είμαστε η ορχήστρα και όχι ο κάθε παρατρεχάμενος που για δικούς του λόγους θέλει να αποδείξει ότι είναι το αφεντικό σε αυτό το πρωτάθλημα.Και πάλι συγχαρητήρια στο Διαγόρα.
tas13
ΙΩΝΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ 67-61

Νικη για την ομαδα μου, οχι ομως οπως την θελαμε..Για αλλη μια φορα ειμασταν κακοι και ο προβληματισμος μεγαλωνει..Θα στρωσουμε που θα παει..Κραταμε λοιπον τη νικη και συνεχιζουμε..Καλος ο Εθνικος, δεν εχει ασχημη ομαδα και δε νομιζω οτι θα κινδυνεψει οπως ειπε καποιος φιλος..Κρισιμο εκτος την επομενη αγωνιστικη με το Περισσο στο τοπικο εδω και πολλα χρονια ντερμπι, αν και πλεον δεν νομιζω οτι εχει την αιγλη των παλιοτερων χρονων..Να ειστε καλα..
alexman95
ΕΣΚΔ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 67 (35)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 62 (33)


Διαιτητές : Αποστολίδης , Χρηστίδης

Νέα Ιωνία (Θεολογίτης , Ραρρής ) : Θαλασσινός 19 (1) , Καλασούντας 17 , Φατούρος 9 , Ιγγλέζος 9 , Κασαπάκης 6 , Καλπακής 6 , Καβράκης 1 .

Εθνικός ΓΣ : (Αθανασόπουλος , Γαλλίκας ) : Τσορμπατσίογλου 26 (4) , Γαβριηλίδης 12 , Πιττούλης 12 , Σκουλάς 4 , Κακιώνης 4 , Γκίκας 2 , Ζέρβας 2

Καλή εμφάνιση για την Νέα Ιωνία που είχε τον έλεγχο σε όλη την διάρκεια του αγώνα. Ο Εθνικός πήγε να απειλήσει στο τελευταίο δεκάλεπτο, αλλά δεν κατάφερε να προηγηθεί (μικρότερη διαφορά στους 2 πόντους). Τέταρτη σερί εντός έδρας νίκη για την Νέα Ιωνία που τώρα παίζει στο τοπικό ντέρμπι με τον Περισσό.

Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες.
JBORN13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!
Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΥΣ 100 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ!!!!
ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ!!!
ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ,ΧΩΡΙΣ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΕΡΩΜΕΝΑ ΕΝΨΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ!!!
ΝΤΕΡΜΠΙ ΠΛΕΟΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ!!

Prankster
Κάρδαρη στημένε θα έπρεπε να ντρέπεσαι για 100 ευρό πουλάς παιχνίδια φτωχούλη
ellinikobasket150
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.Η 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΒΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΓΙΟ ΘΩΜΑ-ΔΙΑΓΟΡΑ(ΝΤΕΡΜΠΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ),ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΜΦΙΡΡΟΠΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΗΧΟ ΤΗΣ ΚΟΡΝΑΣ.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΠΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΣΕ 2ΨΗΦΙΟ ΑΡΙΘΜΟ, ΟΜΩΣ Ο ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΑΤΟΥ ΤΟΥ ΜΑΚΡΗΣ,ΚΑΒΟΥΡΗΣ,ΝΤΟΚΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟ'Ι'ΔΑΚΟ) ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΥΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ...........ΤΕΛΟΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΚΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ............
JBORN13
KAΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!
ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΡΙΣΙΜΗ Η ΑΥΡΙΑΝΗ!!!!
ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ:
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1 ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΚΟΡ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΕ 49 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!!
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΕΦΟΑ 1 ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΓΕΡΑΚΑ 1 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-Ν.ΙΩΝΙΑ 2 ΤΟΠΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΙ,ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ Η Ν.ΙΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΗΝΟ ΕΓΓΥΗΣΗ!!!
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 2 ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ,Ο ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΨΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ!!!
ΑΙΟΛΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 1 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ Ο ΑΙΟΛΟΣ ΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΧΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥΣ!!!
Ν.ΜΑΚΡΗ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΟΜΑΔΩΝ ΕΥΚΟΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΙΠΛΟ!!!
tas13
Καλησπερα και απο εμενα..Για παμε προγνωστικα..

ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1 (παραδοσιακα εντος εδρα ομαδα ο Φιλιππος, αν δε κερδισει θα μπλεξει απο τωρα)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΕΦΟΑ 1 (καλυτερη ομαδα οι γηπεδουχοι, δε νομιζω να εχουν προβλημα)

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΓΕΡΑΚΑ 1 (ντερμπακι, παω οριακα με τους γηπεδουχους)

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-Ν.ΙΩΝΙΑ 2 (τοπικο ντερμπι εχουμε εδω, ενα παιχνιδι που εχω ζησει και με τις δυο ομαδες και παντα ειχε μεγαλο ενδιαφερον και ωραιο "ανταγωνισμο"..σιγουρα αυτο το ματς δε θυμιζει τιποτα απο τα παλια καθως εκτος απο μενα δεν υπαρχουν αλλοι παιχτες και στις δυο αμαδες που εχουν ζησει αυτα τα παιχνιδια..οσο για την ομαδα μου παμε για τη πρωτη εκτος εδρας νικη, πραγμα που θα μας ανεβασει και βαθμολογικα και ψυχολογικα στη δυσκολη συνεχεια που ακολουθει)

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 2 (ντερμπι λογω βαθμολογιας, δεν εχω εικονα απο τις ομαδες, νομιζω οι φιλοξενουμενοι ειναι πιο εμπειρη ομαδα και εχουν στοχο για ψηλα)

ΑΙΟΛΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 1 (και εδω βλεπω οτι ευκολα ή δυσκολα ο Αιολος θα το παρει το ματσακι)

Ν.ΜΑΚΡΗ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 (ευκολο βραδυ για το Διαγορα)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε παιδια..
karfi
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1 (Ντερμπι σωτηριας, προβαδισμα στην εδρα)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΕΦΟΑ 1
(Ευκολα ή δυσκολα τα Πετραλωνα θα το παρουν το ματς)
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΓΕΡΑΚΑ 1 (Μεγαλο και κρισιμο παιχνιδι και για τις 2 ομαδες. Ο Εθνικος θα το παρει αν ειναι λιγο προσεκτικος.)
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-Ν.ΙΩΝΙΑ 1 (Πρεπει να κανει μια καλη νικη ο Περισσος. Θεωρω οτι εχει ερθει η ωρα. Στο τοπικο ντερμπι πρεπει να δειξει τα δοντια του.)

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 1 (Δεν περναει ο Αγιος Θωμας απο το Αιγαλεω. Δυσκολο γηπεδο και σκληρη ομαδα ο Θεμιστοκλης)

ΑΙΟΛΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 1 (Ευκολα ή δυσκολα θα ερθει ο ασος!)

Ν.ΜΑΚΡΗ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 (Θα το παρει το ματς ο Διαγορας)
JBORN13
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!
ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ!!!
ellinikobasket150
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΕΦΟΑ 1

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΓΕΡΑΚΑ 1

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-Ν.ΙΩΝΙΑ 1

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 2

ΑΙΟΛΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 1

Ν.ΜΑΚΡΗ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
JBORN13
ΣΗΜΕΡΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ!!
ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ!!!!
ΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΤΕ ΠΟΤΕ?
ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΜΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΜΕΣΑ!!!!
ΤΕΛΙΚΟΣ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΜΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ!!!
tarx_12
ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1 ( + 5 max)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΕΦΟΑ 2 ( παράταση )

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΓΕΡΑΚΑ 1 ( + 8 - 10 )

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-Ν.ΙΩΝΙΑ 2 ( + 6 - 9 )

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 1 ( 5 - 8 )

ΑΙΟΛΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 1 ( 3-7 )

Ν.ΜΑΚΡΗ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 ( + 25 )
JBORN13
KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!
Paragodas
Καλημέρα παιδιά,

Πολύ ωραίο παιχνίδι χθες στο Περισσός-Νεα Ιωνία με πάρα πολύ κόσμο. Το γήπεδο α σ φ υ κ τ ι κ ά γεμάτο. Ωραίο μπάσκετ και από τις 2 ομάδες με εναλλαγές στο σκορ και νίκη για τον Περισσό στην παράταση. Είχα να τον δω από το παιχνίδι με το Κουκάκι μια χαρά ομάδα είναι. Πιστεύω οτι θα πάει πολύ καλύτερα στη συνέχεια. Οσο για τη Νέα Ιωνία το πάλεψε αλλά έχει πρόβλημα στο play-maker νομίζω.Πολλά λάθη όταν πίεσε ο Περισσός. Από τη Νέα Ιωνία ξεχώρισε ο ψιλός μόνο με το 11. Για τον Περισσό είχα πει και στο πρώτο παιχνίδι που τον είχα δει μου φαίνεται για δεμένη ομάδα που μπορούν όλοι οι παίχτες να σου κάνουν ζημιά.

Αυτά από εμένα που δεν ξέρω και πολλά.........
JBORN13
ΟΜΑΔΑ Β ΕΣΚΑ ΖΗΤΑΕΙ :

1.ΣΚΟΡΕΡ,ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΟΥΤΕΡ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ!!!
2. 4ΑΡΙ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΟΥΤ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΝΑΙ 3ΠΟΝΤΟ!!!
3.ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΦΑΟΥΛ,ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΜΥΝΑ,ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΚΡΗΝ,ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ!!
4.ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΙΣ ΒΟΛΕΣ(ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΘΕΣΗΣ)!!!
5.ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΡΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΝΗ!!!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:ΟΜΑΔΑ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΤΙΩΝ!!!

ΥΣ:ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ
ΟΙ ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΤΟΥΣ
ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΟΙ!!!
ΑΡΚΕΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!!

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.