Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
peter
Ρε λυκάκο γιατί ψάχνεις για προπονητή?????δε σε καταλαβαίνω!!!!ΕΣΥ δεν έκανες την προετοιμασία????ΕΣΥ δεν θα δίνεις οδηγίες ΟΠΟΙΟΣ και να έρθει?????πάρε το πόστο και τα λεφτά εσύ,να τελειώνουμε!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Jabar
QUOTE(peter @ Oct 8 2009, 17:18 ) *
Ρε λυκάκο γιατί ψάχνεις για προπονητή?????δε σε καταλαβαίνω!!!!ΕΣΥ δεν έκανες την προετοιμασία????ΕΣΥ δεν θα δίνεις οδηγίες ΟΠΟΙΟΣ και να έρθει?????πάρε το πόστο και τα λεφτά εσύ,να τελειώνουμε!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Τώρα ψάχνει για φίρμα.Ζητά προπονητές με θητεία σε Εθνικές κατηγορίες.Ξεκαθάρισε ότι δεν του κάνει ο Γιαννάκης.
nairepao
Μηπως να εφτιαχνε μια ομαδα προπονητων με αυτον προπονητη?
nikefalin
QUOTE(nairepao @ Oct 9 2009, 18:41 ) *
Μηπως να εφτιαχνε μια ομαδα προπονητων με αυτον προπονητη?


θα έπαιρνε τον Μεσίνα ή τον Μπλατ αλλά δε μιλά αγγλικά ο ίδιος smiley.gif smiley.gif
Jabar
QUOTE(nikefalin @ Oct 9 2009, 18:45 ) *
θα έπαιρνε τον Μεσίνα ή τον Μπλατ αλλά δε μιλά αγγλικά ο ίδιος smiley.gif smiley.gif

Κακοήθειες στα αγγλικά μιλά με τα ρωσάκια.Σήμερα παίζουν κύπελο στον πάγκο ο Λύκος.Οι απανταχού θαυμαστές ας δούν τον παίκτη προπονητή Λύκο.
Jabar
Μία προπονητική ιδιοφυία γεννήθηκε.Ο ΛΥΚΟΣ έκανε ευτυχισμένους τους παίκτες του γιατί ο κάθενας έκανε ότι ήθελε.
Τον πρόεδρο όχι μόνο γιατί κέρδισε με μεγάλη διαφορά,αλλά γιατί έβαλε τους αγαπημένους του.Μετά το ματς δήλωσε ποιος Ομπράντοβιτς τώρα.
a bullet for your head
QUOTE(Jabar @ Oct 10 2009, 00:15 ) *
Μία προπονητική ιδιοφυία γεννήθηκε.Ο ΛΥΚΟΣ έκανε ευτυχισμένους τους παίκτες του γιατί ο κάθενας έκανε ότι ήθελε.
Τον πρόεδρο όχι μόνο γιατί κέρδισε με μεγάλη διαφορά,αλλά γιατί έβαλε τους αγαπημένους του.Μετά το ματς δήλωσε ποιος Ομπράντοβιτς τώρα.

O ΛΥΚΟΣ,με 2πλη ιδιοτητα?Παικτη-προπονητη?Μπραβο...
Και συ που εισαι φιλος του..& απ'οτι εχω καταλαβει & ''χρονια στο κουρμπετι''...δεν ειχες κανεναν να του προτεινεις-συστησεις?
Δεν μπορει..ενα Top 3..σιγουρα θα εχεις..εκτος και αν ειναι ηδη σε αλλες ομαδες..
jsoiler
Λιζάρδος σε Αχαρνής..... bball.gif
jsoiler
Καλή αρχή λοιπόν......

16/10/2009 21:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ....?
16/10/2009 21:30:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ....1
16/10/2009 21:00:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1
16/10/2009 21:30:00 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ.....2
16/10/2009 20:30:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ....?
16/10/2009 21:30:00 ΔΙΔΥΜΑ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.....1
16/10/2009 21:00:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ......1
KOBY
16/10/2009 21:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ....1
16/10/2009 21:30:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ....1
16/10/2009 21:00:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....2
16/10/2009 21:30:00 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ.....1
16/10/2009 20:30:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ....2
16/10/2009 21:30:00 ΔΙΔΥΜΑ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.....1
16/10/2009 21:00:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ......1

Καλημερα και καλη αρχη.
g_80
16/10/2009 21:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ....1/2
16/10/2009 21:30:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ....2
16/10/2009 21:00:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1
16/10/2009 21:30:00 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ.....1
16/10/2009 20:30:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ....1
16/10/2009 21:30:00 ΔΙΔΥΜΑ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.....1
16/10/2009 21:00:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ......1

Καλημερα και καλη αρχη as well
jsoiler
QUOTE(g_80 @ Oct 13 2009, 11:16 ) *
16/10/2009 21:45:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ....1/2
16/10/2009 21:30:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ....2
16/10/2009 21:00:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1
16/10/2009 21:30:00 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ.....1
16/10/2009 20:30:00 ΩΡΩΠΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ....1
16/10/2009 21:30:00 ΔΙΔΥΜΑ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.....1
16/10/2009 21:00:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ......1

Καλημερα και καλη αρχη as well



Η Ροδόπολη είναι τόσο καλή φέτος????
g_80
QUOTE(jsoiler @ Oct 13 2009, 11:18 ) *
Η Ροδόπολη είναι τόσο καλή φέτος????



η μονη που ισως κοντραρει το χαλανδρι...ψαχνουμε για τον 3ο....
ts_10
QUOTE(g_80 @ Oct 13 2009, 11:53 ) *
η μονη που ισως κοντραρει το χαλανδρι...ψαχνουμε για τον 3ο....


Εσυ οσο και να γλυφεις το διασυρμο δε θα τον γλιτωσεις...αντε Βον Γουειφερ της πλακας.. bball.gif

Ακομα δεν ειμαστε ετοιμοι και θα ειναι δυσκολο ματσακι..θα δουμε..
jsoiler
Καλή ομάδα έχει και η Αχαρνής!!Και με καλό προπονητή πλέον..... bball.gif
g_80
QUOTE(jsoiler @ Oct 13 2009, 12:07 ) *
Καλή ομάδα έχει και η Αχαρνής!!Και με καλό προπονητή πλέον..... bball.gif




ναι κατι εχω ακουσει....στη ροδοπολη βεβαια δε φαινεται να τους υπολογιζουν....8α γινει καλο ματσακι παντως!!!!!!
KOBY
Πως πηγε το ματς εχτες στη ροδοπολη?
ts_10
QUOTE(KOBY @ Oct 13 2009, 12:38 ) *
Πως πηγε το ματς εχτες στη ροδοπολη?



70-54 κερδισαμε...ποντο ποντο στο πρωτο ημιχρονο,στο 3ο μας φυγανε 11 ποντους και καπου εκει κατεβηκε ο διακοπτης και σε 16 λεπτα βαλανε 8 ποντους..καλη ομαδα παρολα αυτα..
KOBY
Καλογυμνασμενοι παρα το μεγαλο μεσο ορο ηλικιας αλλα λιγο προβλεψιμοι στον τροπο επιθεσης οι Αστερες.
Εμας σε φιλικο μας εκαναν χαβαλε οταν κουραστηκαμε.
Αν δεν ειχαν τυχη οι 3 αστερες δεν βλεπω γιατι να εχουν οι αχαρνεις εκτος κιαν εχει αλλαξει κατι τρομακτικα τα τελευταια δυο χρονια που εχω να τους δω.
Επιμενω στην προβλεψη μου για ασσο smile.gif

Υ.γ Οπως θα λεγε και ο σαρας αν θες να τον διασυρεις παιξτε ταβλι.Στο μπασκετ ΔΕΝ torture.gif
T-mits
QUOTE(ts_10 @ Oct 13 2009, 13:31 ) *
70-54 κερδισαμε...ποντο ποντο στο πρωτο ημιχρονο,στο 3ο μας φυγανε 11 ποντους και καπου εκει κατεβηκε ο διακοπτης και σε 16 λεπτα βαλανε 8 ποντους..καλη ομαδα παρολα αυτα..

Θα συμφωνησω με τον ts10 οτι μετα δεν εμπαινε τιποτα...αλλα ρε παιδια ενταξει και η διαιτησια εδωσε ρεστα(στο δευτερο ημιχρονο κυριως)!Εχασα το λογαριασμο με τις τεχνικες που μας εδωσε(πρεπει να ηταν καμια δεκαρια πανω κατω).Και που ακουστηκε διαιτητης να βγαζει τη γλωσσα και να ειρωνευεται(δις παρακαλω) παιχτη και μετα να τον αποβαλει κι'ολας...guest star του αγωνα ηθελε να γινει μαλλον και τα καταφερε.Anyway συγχαρητηρια παιξατε δυνατα και με ψυχη και μπραβο σας!Αυτο το 19 σε καθε αγωνα ετσι παιζει?Δεν εχασε σουτ στο δευτερο!ποσους εβαλε 30?Αν ναι χαραμιζεται το παιδι στη Γ'...Ενα αλλο που μου αρεσε ηταν η ατμοσφαιρα,εχετε ωραιο και πολυ κοσμο για την κατηγορια σπανια το συναντας.Κριμα ομως ρε παιδια να παιζετε σε αυτο το γηπεδο...καλη συνεχεια σε πρωταθλημα και κυπελο
ts_10
QUOTE(T-mits @ Oct 13 2009, 19:46 ) *
Θα συμφωνησω με τον ts10 οτι μετα δεν εμπαινε τιποτα...αλλα ρε παιδια ενταξει και η διαιτησια εδωσε ρεστα(στο δευτερο ημιχρονο κυριως)!Εχασα το λογαριασμο με τις τεχνικες που μας εδωσε(πρεπει να ηταν καμια δεκαρια πανω κατω).Και που ακουστηκε διαιτητης να βγαζει τη γλωσσα και να ειρωνευεται(δις παρακαλω) παιχτη και μετα να τον αποβαλει κι'ολας...guest star του αγωνα ηθελε να γινει μαλλον και τα καταφερε.Anyway συγχαρητηρια παιξατε δυνατα και με ψυχη και μπραβο σας!Αυτο το 19 σε καθε αγωνα ετσι παιζει?Δεν εχασε σουτ στο δευτερο!ποσους εβαλε 30?Αν ναι χαραμιζεται το παιδι στη Γ'...Ενα αλλο που μου αρεσε ηταν η ατμοσφαιρα,εχετε ωραιο και πολυ κοσμο για την κατηγορια σπανια το συναντας.Κριμα ομως ρε παιδια να παιζετε σε αυτο το γηπεδο...καλη συνεχεια σε πρωταθλημα και κυπελο


Φιλε μου εχεις δικιο για τη διαιτησια ηταν πραγματικα πολυ περιεργη,αλλα νομιζω ηταν και για τους 2 οχι μονο για εσας...για το παιχτη δε θα σου πω μην το ματιασουμε το παλτο..Η μεγαλη μας δυναμη ειναι ο κοσμος που δε νομιζω να υπαρχει σε αλλο γηπεδο της ΕΣΚΑ αυτη η ατμοσφαιρα και εχ8ες ηταν και αντιεμπορικη μερα 69.gif ... καλη συνεχεια και σε εσας..

Υ.Γ. Χρωστατε και μια μπαλα μετα το βολε που εριξε ο δικος σας..χεχε...
nairepao
αλλα αποτελεσματα?Η κηφισιά τι εκανε με την πολιτεια?
T-mits
QUOTE(ts_10 @ Oct 13 2009, 20:05 ) *
Φιλε μου εχεις δικιο για τη διαιτησια ηταν πραγματικα πολυ περιεργη,αλλα νομιζω ηταν και για τους 2 οχι μονο για εσας...για το παιχτη δε θα σου πω μην το ματιασουμε το παλτο..Η μεγαλη μας δυναμη ειναι ο κοσμος που δε νομιζω να υπαρχει σε αλλο γηπεδο της ΕΣΚΑ αυτη η ατμοσφαιρα και εχ8ες ηταν και αντιεμπορικη μερα 69.gif ... καλη συνεχεια και σε εσας..

Υ.Γ. Χρωστατε και μια μπαλα μετα το βολε που εριξε ο δικος σας..χεχε...

Αυτος σωστα αποβληθηκε εγω τι εφταιγα και με απεβαλε???Ειμαι το 12 που σε κρατησε εκεινη την ωρα να μην τσακωθειτε... peace.gif
g_80
QUOTE(T-mits @ Oct 14 2009, 01:03 ) *
Αυτος σωστα αποβληθηκε εγω τι εφταιγα και με απεβαλε???Ειμαι το 12 που σε κρατησε εκεινη την ωρα να μην τσακωθειτε... peace.gif



αστο φιλε οποιοσ παιζει στη ροδοπολη τα ιδια γινονται......γνωστη παραγκα......ποσεσ φαγατε 10 τεχνικεσ??? ...εντα3ει καλα σας επαι3ε τοτε...
T-mits
QUOTE(g_80 @ Oct 14 2009, 10:50 ) *
αστο φιλε οποιοσ παιζει στη ροδοπολη τα ιδια γινονται......γνωστη παραγκα......ποσεσ φαγατε 10 τεχνικεσ??? ...εντα3ει καλα σας επαι3ε τοτε...

Μαζι με τα ντισκαλιφιε ηταν δεκα μην παραπληροφορουμε τον κοσμο.Ομοιοπαθη σε ακουω... smiley.gif
nikefalin
Σταματήστε να κάνετε σαν κατίνες τώρα που είναι νωρίς


loufer
Αχ βρε Tsit, που ξέπεσες...από νεροκουβαλητής της Α ΕΣΚΑ την αγωνιστική περίοδο 1999-2000, τρίτη θέση δεξιά στον πάγκο δίπλα από τα νερομπούκαλα στην Γ ΕΣΚΑ...
Mitsaras7
QUOTE(loufer @ Oct 14 2009, 14:50 ) *

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΛΥΚΟΥ...


ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ....1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ...1
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ.....2 ξερο και ανετο.
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ....1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.....1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ......1
frog rodopoli
Ασος θα ερθει κ θα ειναι υγρος smiley.gif
KOBY
QUOTE(frog rodopoli @ Oct 15 2009, 15:20 ) *
Ασος θα ερθει κ θα ειναι υγρος smiley.gif


Μπαζει το γηπεδο?
frog rodopoli
οχι γιατι θα ειναι απο τα δακρυα του λυκου
tasos5
QUOTE(jsoiler @ Oct 13 2009, 12:07 ) *
Καλή ομάδα έχει και η Αχαρνής!!Και με καλό προπονητή πλέον..... bball.gif

jsoiler κατι ξερεις ε? εσυ που παιζεις?
jsoiler
QUOTE(tasos5 @ Oct 16 2009, 01:33 ) *
jsoiler κατι ξερεις ε? εσυ που παιζεις?



Θεμιστοκλή παίζω φίλε μου!!!Καλή ομάδα η Αχαρνής αλλά σήμερα θα έχουν μια σοβαρή απουσία στο ματς με τη Ροδόπολη....Εσύ που παίζεις??
ts_10
Ξερει κανεις ποσο ηρθε το κυπελλο Αχαρνης-Περισσος???

ΥΓ: Ελπιζω αυτο το ποστ να περασει τη λογοκρισια και να ειναι up to the standards... 69.gif
jsoiler
QUOTE(ts_10 @ Oct 16 2009, 10:45 ) *
Ξερει κανεις ποσο ηρθε το κυπελλο Αχαρνης-Περισσος???

ΥΓ: Ελπιζω αυτο το ποστ να περασει τη λογοκρισια και να ειναι up to the standards... 69.gif



Πότε έγινε το παιχνίδι??
ts_10
QUOTE(jsoiler @ Oct 16 2009, 10:57 ) *
Πότε έγινε το παιχνίδι??

Κανονικα θα επρεπε να εχει γινει νομιζω για να τελειωσει αυτη η φαση του κυπελλου και επειδη δε βλεπω πουθενα ενημερωση ρωτησα..
jsoiler
QUOTE(ts_10 @ Oct 16 2009, 11:22 ) *
Κανονικα θα επρεπε να εχει γινει νομιζω για να τελειωσει αυτη η φαση του κυπελλου και επειδη δε βλεπω πουθενα ενημερωση ρωτησα..



Δεν έχουν βάλει ημερομηνία ακόμα..... bball.gif
Ilias7
Καλησπέρα..Τα προγνωστικά και απο μένα...

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
AΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1

Καλό πρωτάθλημα σε όλες τις ομάδες..
tasos5
QUOTE(jsoiler @ Oct 16 2009, 11:35 ) *
Δεν έχουν βάλει ημερομηνία ακόμα..... bball.gif

το ματσακι θα γινει στις 26 του μηνα..........
BILLTSEK
κηφησια-πολιτεια 61-63.δικαιη κ μεγαλη νικη της πολιτειας με πολυ καλο τον βασιλακη.απο κηφησια σουπερ παπαγιαννακης
ς.επρεπε να παρει την μπαλα περισσοτερο..ο φιλος μου ο οττο φανηκε λιγο κουρασμενος αν κ πηγε να παρει το ματς με το τριποντο στην ληξη..μια παρατηρηση μονο.μεγαλο λαθος απο τον πρωην συμπαικτη μου κ προπονητη μου να προσπαθει να φτιαξει τους. παικτες του κατηγορωντας τον οττο κ την παρεα του για την αποτυχημενη περσινη χρονια.ο οθωνας οπως κ ο καρτανος με τον κιτσο προσπαθησανε να βοηθησουν αλλα η αδιαφορια κ η κακη λειτουργια της ομαδας δεν επετρεψαν μια καλυτερη πορεια..οσο για μενα μην ξεχνας οτι εδωσα κ τη ψυχη μου 5 χρονια κ οτι ακομα οταν εφυγα για τον ατταλο ημουν διπλα στην ομαδα αντιθετα με καποιους αλλους που σε βριζανε πισω απο την πλατη σου κ τωρα ειναι στην ομαδα κ κοιταζουν την παρτυ τους..οσο για την διοικηση τι να πω?στα 5 χρονια μια φορα χτυπησε το τηλ κ αυτη για να φερω την εμφανιση πισω...σταθη κ κυριε κανατσουλη ειστε λαθος..περιμενω απο σας να τιμησετε τον πραγματικο αρχηγο της ομαδας Γ.ΡΙΖΟΜΙΛΙΩΤΗ πουν τραυματιστικε σοβαρα την περσινη χρονια κ τον ξεχασανε ολοι.αγαπησε κ ιδρωσε για την ομαδα!!ΑΞΙΟΣ!!!!!
odysseas 1998
Πατήσια-Νεάπολη 44-42
Τα Πατήσια ήταν μπροστά σε ολόκληρο το παιχνίδι με μια διαφορά περίπου 10 πόντων,αλλά στο τέλος η Νεάπολη έκανε ντεμαράζ και το έκανε ντέρμπυ.Στην τελευταία της επίθεση που πήγε για τρίποντο για να πάρει το ματς,δέχτηκε τάπα από τον πολύ καλό koby και το ροζ φύλλο πήγε στα Πατήσια.
OnLy_PAS-AthEnS
Ο ΛΥΚΟΣ ποτε παιζει?????????
nairepao
Κηφισια-Πολιτεια και Ροδοπολη-Αχαρνεις διπλα και τα δυο, με τον Λυκο να ειναι σε διλημμα για το ποιο απο τα δυο τον χαροποιει περισσοτερο...
g_80
QUOTE(nairepao @ Oct 17 2009, 01:37 ) *
Κηφισια-Πολιτεια και Ροδοπολη-Αχαρνεις διπλα και τα δυο, με τον Λυκο να ειναι σε διλημμα για το ποιο απο τα δυο τον χαροποιει περισσοτερο...

smiley.gif smiley.gif smiley.gif kalo...
nairepao
Μετα απο παρακληση που προκαλεσε τον οικτο μου,σας παραθετω αποσπασμα απο τα απομνημονευματα του Λυκου, Κεφαλαιο 3.


"Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ (3ος κυκλος)

Επιτελους ξημερωσε η μερα που ο Λυκος και τα λυκοπουλα του
περιμεναν με ανυπομονησια.
Η περιοδος του κυνηγιου ξεκινουσε παλι.....

Απο το πρωι η μερα ηταν βροχερη και σκοτεινη
ιδανικη μερα για ενα Λυκο να κυνηγησει.
Η ωρες περνουσαν και επιτελους νυχτωσε.
Ο Λυκος μαζεψε τα λυκοπουλα του τα εβαλε στο τρενο και ξεκινησε για την Ροδοπολη.
Ιδανικο τοπιο για εναν Λυκο να ξεκινησει το κυνηγι του μεσα στο δασος.

Εφτασε στο πεδιο της μαχης, εμψυχωσε τα λυκοπουλα του και μπηκε μπροσταρης για την πρωτη μαχη.
Ο αντιπαλος αντισταθηκε με οση δυναμη ειχε στα 2 πρωτα δεκαλεπτα (19-19)...(30-32), αλλα με την αρχη του 3ου δεκαλεπτου ο Λυκος μπηκε αποφασισμενος να ξεκαθαρισει τα πραγματα.
Οδηγησε με μανια και λυσσα τα λυκοπουλα του σε ενα ξεφρενο ρυθμο και μοιραια οι αντιπαλοι δεν αντεξαν.
Με τη διαφορα γυρω στους 25 αποσυρθηκε στα τελευταια λεπτα και αφησε τα ποιο μικρα λυκοππουλα να παρουν κι αυτα χρονο,
ανω την ιδια ωρα η αντιπαλη εξεδρα φωναζε ρυθμικα ""Λυκε-Λυκε εισαι εδω'''' αναγνωριζοντας το μεγαλο ταλεντο του.

Στο τελος του ματε του εμεινε η ατακα αντιπαλου παιχτη, που ενω τον χαιρετουσε στο κεντρο του γηπεδου του ειπε ' παλι ποδορικο μας εκανες φετος'
Ο Λυκος εκανε το μπανιο του φορτωσε τα λυκοπουλα στο τρενο και γυρισε στην σπηλια του να απολαυσει το μασαζ απο 3 καινουργιες λυκαινες που εφερε απο τα ουραλια ορη"

Πρωτη και τελευταια φορα...

ΥΓ. Το κειμενο παρατεθηκε αυτουσιο, τα ορθογραφικα λαθη βαρυνουν τον συγγραφεα
Ilias7
Αστερας Περιστεριου-Παιανια 57-45..
nikefalin
Χαλάνδρι - Οιωνός 74 - 49
duke10
QUOTE(BILLTSEK @ Oct 16 2009, 23:21 ) *
κηφησια-πολιτεια 61-63.δικαιη κ μεγαλη νικη της πολιτειας με πολυ καλο τον βασιλακη.απο κηφησια σουπερ παπαγιαννακης
ς.επρεπε να παρει την μπαλα περισσοτερο..ο φιλος μου ο οττο φανηκε λιγο κουρασμενος αν κ πηγε να παρει το ματς με το τριποντο στην ληξη..μια παρατηρηση μονο.μεγαλο λαθος απο τον πρωην συμπαικτη μου κ προπονητη μου να προσπαθει να φτιαξει τους. παικτες του κατηγορωντας τον οττο κ την παρεα του για την αποτυχημενη περσινη χρονια.ο οθωνας οπως κ ο καρτανος με τον κιτσο προσπαθησανε να βοηθησουν αλλα η αδιαφορια κ η κακη λειτουργια της ομαδας δεν επετρεψαν μια καλυτερη πορεια..οσο για μενα μην ξεχνας οτι εδωσα κ τη ψυχη μου 5 χρονια κ οτι ακομα οταν εφυγα για τον ατταλο ημουν διπλα στην ομαδα αντιθετα με καποιους αλλους που σε βριζανε πισω απο την πλατη σου κ τωρα ειναι στην ομαδα κ κοιταζουν την παρτυ τους..οσο για την διοικηση τι να πω?στα 5 χρονια μια φορα χτυπησε το τηλ κ αυτη για να φερω την εμφανιση πισω...σταθη κ κυριε κανατσουλη ειστε λαθος..περιμενω απο σας να τιμησετε τον πραγματικο αρχηγο της ομαδας Γ.ΡΙΖΟΜΙΛΙΩΤΗ πουν τραυματιστικε σοβαρα την περσινη χρονια κ τον ξεχασανε ολοι.αγαπησε κ ιδρωσε για την ομαδα!!ΑΞΙΟΣ!!!!!


Καλησπερα και απο εμενα. Αρχικα να δωσω συγχαρητηρια στη Πολιτεια για την νικη της.
Θελω ομως να αναφερθω και εγω σε 1-2 εξωαγωινιστικα πραγματα. Λεγομαι Χ. Γαλανης και επαιξα στη Πολιτεια 2 χρονιες και ημουν συμπαικτης με τον Γιαννη Ριζομυλιωτη. Εφυγα απο την ομαδα οικειοθελως λογω σπουδων και νομιζω πως αφησα μονο φιλους. Θεωρω ωστοσο, απαραδεκτο για ενα παιδι που εχει παλεψει τοσο πολυ για αυτην την ομαδα οσο ο Γιαννης, μετα απο εναν σοβαρο τραυματισμο να μην εχει τη στηριξη και το ενδιαφερον απο ολα τα μελη της ομαδας και μιλαμε για ενα παιδι που ειναι γηγενης παιχτης. ουτε δανεικος, ουτε ηρθε και επαιξε ενα χρονο.
Για τον κοουτς Κουκη το μονο που εχω να πω ειναι οτι θα περιμενα καποια πραγματα που εμαθα οτι ειπε αφου εφυγα απο την ομαδα να τα ειχε πει και σε μενα, για να μπορω να κανω αντιλογο. Πραγματικα δε το περιμενα.
Λυπαμαι αν οσα λεω δεν αρεσουν σε καποιους ομως με αφορμη το post του φιλου μου Billtsek ηθελα και εγω να μιλησω για τον αρχηγο μου... Να σαι καλα ρε Γιανναρε.
Ευχαριστω
ts_10
Ροδοπολη - Αχαρνης 53-75

Τραγικοι εμεις,ψιλοκαλουτσικοι οι αλλοι και ηρθε ο διασυρμος μεσα στο γηπεδο μας...Μονο στο πρωτο ημιχρονο ηταν ντερμπυ το παιχνιδι καθως στο δευτερο φανηκε οτι μειναμε απο δυναμεις και χασαμε επαφη με το σκορ...Δε νομιζω οτι η διαφορα αντικατοπτριζει τη δυναμικοτητα των 2 ομαδων αλλα οπως ειπα και στο λυκο για δευτερη συνεχη χρονια μας κανει ποδαρικο με ηττα...και αυτο ειναι που μετραει..
streetbc
Παρακολουθησα και εγω το ματς της ροδοπολης.....Οι Αχαρνης πηραν την νικη επειδη γυρναγαν πολυ καλυτερα την μπαλα,επειδη ειχαν ενα ψηλο(το 15 αν δεν κανω λαθος) πολυ καλο για την κατηγορια που δεν μπορεσε να τον σταματησει κανεις απ τη ροδοπολη και επειδη βαλαν τα ελευθερα σουτ!!!Πιστευω πως δικαια κερδισαν,αλλα η διαφορα των δυο ομαδων δεν ειναι για 20ποντους.....Αποψη μου ετσι......Καλη συνεχεια και χωρις τραυματισμους!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.