Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Legionnaire
Τασούλη καλημέρα, θα προσέξω πως θα μιλήσω γιατί έχεις ήδη φάουλ και δεν θέλω να σου (μου) κλείσουν το στόμα,
άλλωστε προερχόμαστε απ την ίδια μπασκετική οικογένεια και καταλαβαίνεις...

Όμως δε μπορώ να μην πω ότι με μια σειρά από αν (λει απ, τριποντο κλπ) δουλειά δε γίνεται ρε Τασούλη και αν
ο "π....... μου είχε νύχι θα ταν δάχτυλο" (moderator παραθέτω αυτούσια τα λόγια του μέγιστου Γεωργίου).

Τώρα έγραψε ότι έγραψε, σας έπεσε λίγο βαρύ αλλά δε χάσατε και το euro, έχετε χρόνο να δουλέψετε τα λέι απ wos_sport5.gif , φαντάζομαι είδες κάποιες φάσεις χτες, μπορείς να κοπιάρεις δε θα ζητηθούν δικαιώματα!!! smiley.gif

Και επειδή έπαθες μια μικρή αμνησία απ το χτεσινό ugly_tocktock.gif , να θυμήσω ότι στα προηγούμενα ματσάκια δεν έπαιζαν
2 παίκτες από τον βασικό κορμό, άλλωστε το κύπελο δεν ήταν μες στους στόχους των μεγαλομετόχων της ΚΑΕ Θεμιστοκλής...
Επίσης βλέπω χαίρεσαι και με τις νίκες που έχουν άλλες ομάδες οπότε μάλλον καλά το φαγες το φάουλ γιατί είσαι λίγο κακούλης...

Πάντως έχει γέλιο που δεν καταδικάζεις και συ την τακτική kill.gif για τους προπονητές σας

Φιλικά, με διάθεση χαβαλέ και χωρις συνέχεια



ΥΓ: moderator λίγο πλακίτσα γίνεται χωρίς συνέχεια, δε νομίζω ότι χρειάζεται να δωσεις φαουλ σε κανενα
YΓ: Ρε παιδιά έβρεχε χτες? Τώρα εξηγείται που εξαφανίστηκαν τα γατάκια..

Mitsaras7
QUOTE(Jabar @ Oct 24 2009, 13:12 ) *
Τέλος και ο καινούριος πλέον παλαιός προπονητής για τους Αχαρνής.Δοκιμή και τέλος.


Γιαυτα λεω κ ξαναλεω φετος ευτυχως που ο καλος 8εουλης με εσωσε απαυτη την ομαδα...Κ σημειωτεον ο προπονητης δεν εφυγε για την ηττα αλλα για γνωστους λογους σε οσους εχουν καποια ιδεα απο Αχαρνης....Ενα ΕΛΕΟΣ 8α τους ταιριαζε...
nike13
Ειμαι νεος στο forum (μολις δευτερη δημοσιευση), αλλα θα ηθελα να πω δυο πραγματα σχετικα με τον τροπο που κινουνται ορισμενοι φιλοι στο χωρο αυτο. Θα αναφερθω και εγω στο παιχνιδι Αχαρνης - Θεμιστοκλης, το οποιο μονοπωλει τις τελευταιες δημοσιευσεις του forum. Να ξεκαθαρισω οτι το παιχνιδι δεν το ειδα, αρα δεν ειμαι σε θεση να εκφερω αποψη για το αγωνιστικο μερος του. Παρόλα αυτα, αναρωτιέμαι τι είδους αναλυση χωραει σε ενα παιχνιδι το οποιο εληξε 48-53!!! Διαβασα σχολια των παικτων του Θεμιστοκλη (προφανως) περι μεγαλης εμφανισης, αμυνας που τσακισε κοκκαλα και αλλα γραφικα. Η ιδια ομαδα δεν ηταν που εχασε με κατω τα χερια πριν 20 μερες? Οι ιδιοι παικτες δεν επαιζαν? Πόσο βελτίωση μπορει να παρουσιασει μια ομαδα σε τόσο μικρο διαστημα? Εξαλλου αν δουμε και το σκορ, πέτυχαν ακριβως ιδιους ποντους με αυτους που πετυχαν και στο Κύπελλο (που συμφωνα με τα λεγομενα τους δεν ηταν στους στοχους τους!!!). Καλο θα ηταν λοιπον να μην γινονται τετοιου ειδους δηλωσεις. Αν καποιος θελησει να δει πως ηρθε αυτο το αποτελεσμα, μαλλον θα πρεπει να ριξει μια ματια στους γηπεδουχους. Ειναι δυνατον να πετυχαινεις 48 ποντους μεσα στην εδρα σου, όταν έχεις πετύχει εκτός έδρας πάνω από 70 (Ροδόπολη) και όταν έχεις νικήσει τον χθεσινό σου αντίπαλο με 19 πόντους πριν 3 εβδομάδες? Ούτε στο γυναικείο δεν βάζεις 48!!!!!!! Το πρόβλημα όμως είναι πιο βαθύ: Τι απαιτήσεις μπορείς να έχεις όταν μέσα σε τρεις μήνες έχεις αλλάξει 3 προπονητές? Όλοι καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολο είναι για μια ομάδα να κινείται χωρίς "καπετάνιο"..... Τους Αχαρνής τους είδα στο πρώτο παιχνίδι με τη Ροδόπολη. Το υλικό τους είναι από τα πιο πληρη στην Κατηγορία και εξακολουθώ να τους θεωρώ φαβορί για άνοδο. Αλλά μόνο το υλικό δεν φτάνει. Χρειάζεται και ένας σοβαρός προπονητής για να διαχειριστεί αυτούς τους παίκτες. Πιστεύω πως αν συμβεί αυτό, θα είναι δύσκολος αντίπαλος για όλες τις ομάδες. Όσο για τους παίκτες του Θεμιστοκλή, θεωρώ πως θα έπρεπε να μακαρίζουν την τύχη τους που βρήκαν τους Αχαρνής σε τέτοια κατάσταση. Σε κάθε άλλη περίπτωση νομίζω πως θα μιλούσαμε για διασυρμό.
Legionnaire
QUOTE(nike13 @ Oct 24 2009, 15:49 ) *
Ειμαι νεος στο forum (μολις δευτερη δημοσιευση), αλλα θα ηθελα να πω δυο πραγματα σχετικα με τον τροπο που κινουνται ορισμενοι φιλοι στο χωρο αυτο. Θα αναφερθω και εγω στο παιχνιδι Αχαρνης - Θεμιστοκλης, το οποιο μονοπωλει τις τελευταιες δημοσιευσεις του forum. Να ξεκαθαρισω οτι το παιχνιδι δεν το ειδα, αρα δεν ειμαι σε θεση να εκφερω αποψη για το αγωνιστικο μερος του. Παρόλα αυτα, αναρωτιέμαι τι είδους αναλυση χωραει σε ενα παιχνιδι το οποιο εληξε 48-53!!! Διαβασα σχολια των παικτων του Θεμιστοκλη (προφανως) περι μεγαλης εμφανισης, αμυνας που τσακισε κοκκαλα και αλλα γραφικα. Η ιδια ομαδα δεν ηταν που εχασε με κατω τα χερια πριν 20 μερες? Οι ιδιοι παικτες δεν επαιζαν? Πόσο βελτίωση μπορει να παρουσιασει μια ομαδα σε τόσο μικρο διαστημα? Εξαλλου αν δουμε και το σκορ, πέτυχαν ακριβως ιδιους ποντους με αυτους που πετυχαν και στο Κύπελλο (που συμφωνα με τα λεγομενα τους δεν ηταν στους στοχους τους!!!). Καλο θα ηταν λοιπον να μην γινονται τετοιου ειδους δηλωσεις. Αν καποιος θελησει να δει πως ηρθε αυτο το αποτελεσμα, μαλλον θα πρεπει να ριξει μια ματια στους γηπεδουχους. Ειναι δυνατον να πετυχαινεις 48 ποντους μεσα στην εδρα σου, όταν έχεις πετύχει εκτός έδρας πάνω από 70 (Ροδόπολη) και όταν έχεις νικήσει τον χθεσινό σου αντίπαλο με 19 πόντους πριν 3 εβδομάδες? Ούτε στο γυναικείο δεν βάζεις 48!!!!!!! Το πρόβλημα όμως είναι πιο βαθύ: Τι απαιτήσεις μπορείς να έχεις όταν μέσα σε τρεις μήνες έχεις αλλάξει 3 προπονητές? Όλοι καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολο είναι για μια ομάδα να κινείται χωρίς "καπετάνιο"..... Τους Αχαρνής τους είδα στο πρώτο παιχνίδι με τη Ροδόπολη. Το υλικό τους είναι από τα πιο πληρη στην Κατηγορία και εξακολουθώ να τους θεωρώ φαβορί για άνοδο. Αλλά μόνο το υλικό δεν φτάνει. Χρειάζεται και ένας σοβαρός προπονητής για να διαχειριστεί αυτούς τους παίκτες. Πιστεύω πως αν συμβεί αυτό, θα είναι δύσκολος αντίπαλος για όλες τις ομάδες. Όσο για τους παίκτες του Θεμιστοκλή, θεωρώ πως θα έπρεπε να μακαρίζουν την τύχη τους που βρήκαν τους Αχαρνής σε τέτοια κατάσταση. Σε κάθε άλλη περίπτωση νομίζω πως θα μιλούσαμε για διασυρμό.



Συγνωμη φιλαράκο αλλά νομίζα ότι απευθύνομαι σε ατομα με στοιχειώδη λογική κα αίσθηση του χιούμορ...
Ρε φιλε αν δεν καταλαβαίνεις ότι κάνουμε μπασκετική καζούρα (και μαλιστα με άτομα που γνωριζόμαστε χρόνια) και προφανώς γνωρίζουμε ότι παίζουμε Γ ΕΣΚΑ, τότε τι να πω, δε χρειάζεται να είσαι επιστήμονας...
Για την ιστορία, αν ξαναδιαβάσεις τα προηγούμενα posts θα δεις ότι δεν ήταν πλήρες το ρόστερ...
Καλο ΣΚ
tasos5
QUOTE(nike13 @ Oct 24 2009, 15:49 ) *
Ειμαι νεος στο forum (μολις δευτερη δημοσιευση), αλλα θα ηθελα να πω δυο πραγματα σχετικα με τον τροπο που κινουνται ορισμενοι φιλοι στο χωρο αυτο. Θα αναφερθω και εγω στο παιχνιδι Αχαρνης - Θεμιστοκλης, το οποιο μονοπωλει τις τελευταιες δημοσιευσεις του forum. Να ξεκαθαρισω οτι το παιχνιδι δεν το ειδα, αρα δεν ειμαι σε θεση να εκφερω αποψη για το αγωνιστικο μερος του. Παρόλα αυτα, αναρωτιέμαι τι είδους αναλυση χωραει σε ενα παιχνιδι το οποιο εληξε 48-53!!! Διαβασα σχολια των παικτων του Θεμιστοκλη (προφανως) περι μεγαλης εμφανισης, αμυνας που τσακισε κοκκαλα και αλλα γραφικα. Η ιδια ομαδα δεν ηταν που εχασε με κατω τα χερια πριν 20 μερες? Οι ιδιοι παικτες δεν επαιζαν? Πόσο βελτίωση μπορει να παρουσιασει μια ομαδα σε τόσο μικρο διαστημα? Εξαλλου αν δουμε και το σκορ, πέτυχαν ακριβως ιδιους ποντους με αυτους που πετυχαν και στο Κύπελλο (που συμφωνα με τα λεγομενα τους δεν ηταν στους στοχους τους!!!). Καλο θα ηταν λοιπον να μην γινονται τετοιου ειδους δηλωσεις. Αν καποιος θελησει να δει πως ηρθε αυτο το αποτελεσμα, μαλλον θα πρεπει να ριξει μια ματια στους γηπεδουχους. Ειναι δυνατον να πετυχαινεις 48 ποντους μεσα στην εδρα σου, όταν έχεις πετύχει εκτός έδρας πάνω από 70 (Ροδόπολη) και όταν έχεις νικήσει τον χθεσινό σου αντίπαλο με 19 πόντους πριν 3 εβδομάδες? Ούτε στο γυναικείο δεν βάζεις 48!!!!!!! Το πρόβλημα όμως είναι πιο βαθύ: Τι απαιτήσεις μπορείς να έχεις όταν μέσα σε τρεις μήνες έχεις αλλάξει 3 προπονητές? Όλοι καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολο είναι για μια ομάδα να κινείται χωρίς "καπετάνιο"..... Τους Αχαρνής τους είδα στο πρώτο παιχνίδι με τη Ροδόπολη. Το υλικό τους είναι από τα πιο πληρη στην Κατηγορία και εξακολουθώ να τους θεωρώ φαβορί για άνοδο. Αλλά μόνο το υλικό δεν φτάνει. Χρειάζεται και ένας σοβαρός προπονητής για να διαχειριστεί αυτούς τους παίκτες. Πιστεύω πως αν συμβεί αυτό, θα είναι δύσκολος αντίπαλος για όλες τις ομάδες. Όσο για τους παίκτες του Θεμιστοκλή, θεωρώ πως θα έπρεπε να μακαρίζουν την τύχη τους που βρήκαν τους Αχαρνής σε τέτοια κατάσταση. Σε κάθε άλλη περίπτωση νομίζω πως θα μιλούσαμε για διασυρμό.

Ο nike 23 με καλυψε απολυτα.........2 παργματακια ειναι 48 ποντους εμεις στην εδρα μας(ΑΣΤΕΙΟ)!!! και ο θεμιστοκλης 53 οσους και πριν 2 εβδομαδες.....μονο εσυ ελειπες ρε παναγιωτη....και σε εμας ελειπαν 2 παιχτες στο κυπελλο......δε με νοιαζει ρε φιλε τι κανετε αλλα σου λεω πως μονο οταν κερδιζεις βγαινεις και μιλας...οποτε μην αλλαζεις τα λεγομενα μου οτι ασχολουμαι με τις ηττες-νικες της ομαδας σου......Λογικο παντως να λες πως δεν σε ενδιαφερει το κυπελλο που εχασες με τοση διαφορα που ειχε φτασει τουσ 35(σαν μια αλλη ομαδαρα που εχει κερδισει καποιους 35ποντους και προσπαθουν εδω και χρονια να τη σπασουν) αλλα ποιον ενδιαφερει το κυπελλο????σε λιγο θα μου πεις οτι ηταν τακτικη σας να χασετε στο κυπελλο για να μας μπερδεψετε........αναφερω τα λει απ(7-8...ΤΡΑΓΙΚΟ) για να δωσω μια εικονα σε ολους να μη νομιζουν πως εμεις βαλαμε 48 ποντους επειδη εσεις παιξατε καμια αμυναρα,καμια σχεση.......
καποιος της διοικησης του θεμιστοκλη ειπε στο τελος ΤΥΧΕΡΟΙ ΣΤΑΘΗΚΑΜΕ.....αυτο πιστευω τα λεει ολα....
ts_10
Επιτελους απεκτησε λιγο ενδιαφερον το φορουμ...πολυ στο κυριλικι το ειχαμε ριξει.. smiley.gif

Παντως για Αχαρνης ειχα πει οτι ειναι καλη ομαδα αλλα οχι οσο τους καναμε να μοιαζουν με το τραγικο παιχνιδι μας...
Νομιζα οτι κανατε πλακα οταν λεγατε για τους προπονητες που εχουν αλλαξει..καλα τι κανουν καθε 2 αγωνες αλλαζουν προπονητη??ουτε ο κοκκαλης δε τα κανει αυτα..
Mitsaras7
QUOTE(ts_10 @ Oct 24 2009, 16:14 ) *
Επιτελους απεκτησε λιγο ενδιαφερον το φορουμ...πολυ στο κυριλικι το ειχαμε ριξει.. smiley.gif

Παντως για Αχαρνης ειχα πει οτι ειναι καλη ομαδα αλλα οχι οσο τους καναμε να μοιαζουν με το τραγικο παιχνιδι μας...
Νομιζα οτι κανατε πλακα οταν λεγατε για τους προπονητες που εχουν αλλαξει..καλα τι κανουν καθε 2 αγωνες αλλαζουν προπονητη??ουτε ο κοκκαλης δε τα κανει αυτα..

Ο Κοκκαλης δε τα κανει αλλα ο Τσοκος και οι παρατρεχαμενοι του τα κανουν ειδικα οταν δε κανουν αυτοι το κουμαντο μεσω του προπονητη..ετσι παει..γιαυτο κ το προηγουμενο ποστ μου...

QUOTE(ts_10 @ Oct 24 2009, 16:14 ) *
Επιτελους απεκτησε λιγο ενδιαφερον το φορουμ...πολυ στο κυριλικι το ειχαμε ριξει.. smiley.gif

Παντως για Αχαρνης ειχα πει οτι ειναι καλη ομαδα αλλα οχι οσο τους καναμε να μοιαζουν με το τραγικο παιχνιδι μας...
Νομιζα οτι κανατε πλακα οταν λεγατε για τους προπονητες που εχουν αλλαξει..καλα τι κανουν καθε 2 αγωνες αλλαζουν προπονητη??ουτε ο κοκκαλης δε τα κανει αυτα..

Ο Κοκκαλης δε τα κανει αλλα ο Τσοκος και οι παρατρεχαμενοι του τα κανουν ειδικα οταν δε κανουν αυτοι το κουμαντο μεσω του προπονητη..ετσι παει..γιαυτο κ το προηγουμενο ποστ μου...
tasos5
QUOTE(Legionnaire @ Oct 24 2009, 16:08 ) *
Συγνωμη φιλαράκο αλλά νομίζα ότι απευθύνομαι σε ατομα με στοιχειώδη λογική κα αίσθηση του χιούμορ...

και εμεις πλακα καναμε οταν ειπαμε για τα σαλιγκαρια αλλα φαγαμε φαουλ........μαλλον αυτο που ειπες παει αλλου κ οχι στον nike....
nikefalin δεν ξερω αμα διαβαζεις καμια εφημεριδα αλλα για ριξε μια ματια να δεις πως γραφουν και τι υφακι εχουν....Γιατι ετσι οπως τα λες επρεπε να τους εχουν κλεισει ολους μεσα.....
jsoiler
Ρεεεεεεεεεε χαλαρώστε λίγο!!!!Μπασκετάκι παίζουμε γιατί το γουστάρουμε φουλ και για να κάνουμε το χαβαλέ μας!!!!Έλεος δλδ....Τασούληηηηηηηη μου θύμησες τον κουρτινάιτις στο τελευταίο τρίποντο.Από τα 9 μέτρα σούταρες ρε φιλαράκι ήθελες να μπεί κι όλας???? smiley.gif
Για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά τώρα.Πολύ άστοχη εχθές η ομάδα του Μενιδίου αλλά ρε παιδιά παίξαμε και πολύ καλή άμυνα πάνω στα ατού σας.Στο 7 και στο 6 που μας είχανε βάλει 19 και 27 πόντους αντίστοιχα.Ποτέ δεν φταίει μόνο η κακή εμφάνιση της μιας ομάδας.Επίσης το θέλαμε πολύ περισσότερο το ματσάκι και το πήραμε....
tasos5
QUOTE(jsoiler @ Oct 24 2009, 17:13 ) *
Ρεεεεεεεεεε χαλαρώστε λίγο!!!!Μπασκετάκι παίζουμε γιατί το γουστάρουμε φουλ και για να κάνουμε το χαβαλέ μας!!!!Έλεος δλδ....Τασούληηηηηηηη μου θύμησες τον κουρτινάιτις στο τελευταίο τρίποντο.Από τα 9 μέτρα σούταρες ρε φιλαράκι ήθελες να μπεί κι όλας???? smiley.gif
Για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά τώρα.Πολύ άστοχη εχθές η ομάδα του Μενιδίου αλλά ρε παιδιά παίξαμε και πολύ καλή άμυνα πάνω στα ατού σας.Στο 7 και στο 6 που μας είχανε βάλει 19 και 27 πόντους αντίστοιχα.Ποτέ δεν φταίει μόνο η κακή εμφάνιση της μιας ομάδας.Επίσης το θέλαμε πολύ περισσότερο το ματσάκι και το πήραμε....


Γιανναρα εμεις θα τα πουμε απο κοντα......γιατι να μη μπει ρε????ολα μπαινουν και ολα μπορουν να χαθουν.....
jsoiler
QUOTE(tasos5 @ Oct 24 2009, 17:23 ) *
Γιανναρα εμεις θα τα πουμε απο κοντα......γιατι να μη μπει ρε????ολα μπαινουν και ολα μπορουν να χαθουν.....



Σωστόςςςςςς!!!!Τα λέμοφ από Δευτέρα...... icon_drunk.gif
Lebron08
QUOTE(ts_10 @ Oct 24 2009, 16:14 ) *
Επιτελους απεκτησε λιγο ενδιαφερον το φορουμ...πολυ στο κυριλικι το ειχαμε ριξει.. smiley.gif

Παντως για Αχαρνης ειχα πει οτι ειναι καλη ομαδα αλλα οχι οσο τους καναμε να μοιαζουν με το τραγικο παιχνιδι μας...
Νομιζα οτι κανατε πλακα οταν λεγατε για τους προπονητες που εχουν αλλαξει..καλα τι κανουν καθε 2 αγωνες αλλαζουν προπονητη??ουτε ο κοκκαλης δε τα κανει αυτα..


Τους περνανε απο οντισιον και στο τελος της χρονιας θα διαλεξουν τον καλυτερο με επαθλο τη θεση του προπονητη για την επομενη χρονια...Φυσικα νικητης ειναι αυτος που θα λεει τα περισσοτερα ''ναι''...Ή,καλυτερα, αυτος που δε θα φερνει αντρρησεις... kill.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
nike13
QUOTE(Legionnaire @ Oct 24 2009, 16:08 ) *
Συγνωμη φιλαράκο αλλά νομίζα ότι απευθύνομαι σε ατομα με στοιχειώδη λογική κα αίσθηση του χιούμορ...
Ρε φιλε αν δεν καταλαβαίνεις ότι κάνουμε μπασκετική καζούρα (και μαλιστα με άτομα που γνωριζόμαστε χρόνια) και προφανώς γνωρίζουμε ότι παίζουμε Γ ΕΣΚΑ, τότε τι να πω, δε χρειάζεται να είσαι επιστήμονας...
Για την ιστορία, αν ξαναδιαβάσεις τα προηγούμενα posts θα δεις ότι δεν ήταν πλήρες το ρόστερ...
Καλο ΣΚ

Φιλε legionaire,
Σε ευχαριστω που διευκρινιζεις σε ποια ατομα νομιζες οτι απευθυνοσουν και (πραγματικα) σε ευχαριστω που δεν με συνυπολογιζεις σε αυτους, καθως απ' οτι βλεπω, δεν συμμεριζεται κανεις το ιδιοτυπο χιουμορ σου (ουτε καν ο φιλος σου tasso5 με τον οποιο γνωριζεσαι απ'οτι φαινεται) και την αποκαλουμενη απο εσενα "μπασκετικη καζουρα". Ειλικρινα δεν αντιλαμβανομαι (ίσως επειδή δεν συμπεριλαμβάνομαι στον επιστημονικό κύκλο) ποιο σημείο του post μου σε έθιξε και είχε σαν αποτέλεσμα αυτού του είδους την απάντησή σου. Θεωρώ οτι απλά εξέφρασα ορισμένες σκέψεις μου, με αφορμή τα γραφόμενα ορισμένων μελών του forum χωρίς καμία απολύτως επικριτική διάθεση προς αυτούς. Προφανώς όμως δεν υπήρχε καμία άλλη (τεκμηριωμένη και με επιχειρήματα) απάντηση σου στα λεγόμενά μου (εκτός από την επισήμανση ελλιπούς ρόστερ), πέρα από μία φτηνή ειρωνική απάντηση. Δεν έχω καμία διάθεση προσωπικής αντιπαράθεσης μαζί σου, αλλά καλό θα ήταν να διαβάζεις καλύτερα όσα γράφονται και μετά να απαντάς όταν έχεις επιχειρήματα, χωρίς να εκτίθεσαι, ακυρώνοντας ουσιαστικά όλα όσα έχεις πει νωρίτερα και για τα οποία κρίνεσαι (όπως και όλοι όσοι γράφουμε σε ΔΗΜΟΣΙΑ συζήτηση) από αυτούς που σε διαβάζουν.
Καλό ΣΚ και σε σένα.
KOBY
Ο χοντρος εδινε την εντυπωση οτι ειναι απλα κακος διαιτητης.
Ο γυαλακιας ηταν επικινδυνος γιατι πρωτη φορα στα χρονια που παιζω με εκανε να σκεφτομαι ποσες αγωνιστικες μπορει να τιμωρηθω και αν αξιζει...
Mitsaras7
QUOTE(Lebron08 @ Oct 25 2009, 02:09 ) *
Τους περνανε απο οντισιον και στο τελος της χρονιας θα διαλεξουν τον καλυτερο με επαθλο τη θεση του προπονητη για την επομενη χρονια...Φυσικα νικητης ειναι αυτος που θα λεει τα περισσοτερα ''ναι''...Ή,καλυτερα, αυτος που δε θα φερνει αντρρησεις... kill.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif


+1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smiley.gif 69.gif icon_drunk.gif shot.gif 77.gif xaxaxaxaxax
Legionnaire
QUOTE(nike13 @ Oct 25 2009, 03:51 ) *
Φιλε legionaire,
Σε ευχαριστω που διευκρινιζεις σε ποια ατομα νομιζες οτι απευθυνοσουν και (πραγματικα) σε ευχαριστω που δεν με συνυπολογιζεις σε αυτους, καθως απ' οτι βλεπω, δεν συμμεριζεται κανεις το ιδιοτυπο χιουμορ σου (ουτε καν ο φιλος σου tasso5 με τον οποιο γνωριζεσαι απ'οτι φαινεται) και την αποκαλουμενη απο εσενα "μπασκετικη καζουρα". Ειλικρινα δεν αντιλαμβανομαι (ίσως επειδή δεν συμπεριλαμβάνομαι στον επιστημονικό κύκλο) ποιο σημείο του post μου σε έθιξε και είχε σαν αποτέλεσμα αυτού του είδους την απάντησή σου. Θεωρώ οτι απλά εξέφρασα ορισμένες σκέψεις μου, με αφορμή τα γραφόμενα ορισμένων μελών του forum χωρίς καμία απολύτως επικριτική διάθεση προς αυτούς. Προφανώς όμως δεν υπήρχε καμία άλλη (τεκμηριωμένη και με επιχειρήματα) απάντηση σου στα λεγόμενά μου (εκτός από την επισήμανση ελλιπούς ρόστερ), πέρα από μία φτηνή ειρωνική απάντηση. Δεν έχω καμία διάθεση προσωπικής αντιπαράθεσης μαζί σου, αλλά καλό θα ήταν να διαβάζεις καλύτερα όσα γράφονται και μετά να απαντάς όταν έχεις επιχειρήματα, χωρίς να εκτίθεσαι, ακυρώνοντας ουσιαστικά όλα όσα έχεις πει νωρίτερα και για τα οποία κρίνεσαι (όπως και όλοι όσοι γράφουμε σε ΔΗΜΟΣΙΑ συζήτηση) από αυτούς που σε διαβάζουν.
Καλό ΣΚ και σε σένα.


Αγαπητε nike13, ασφαλώς μπορούσα να σου απαντήσω επι της ουσίας απλά είπα να ασχοληθώ και λίγο με το ΣΚ που ειχα μπροστά μου και οχι να μπω σε διαδικασία σου γραφω μου γραφεις κλπ. Οσο πιο σύντομα γινεται, θεωρώ ότι το σφάλμα στη λογική των- ορισμενες φορες υποτιμητικων- γραφόμενων σας (πχ. μακαριζουν την τυχη τους, διασυρμος) είναι ότι θεωρείτε ότι έχασαν οι Αχαρν και δεν κερδισε ο Θεμιστ. γιατι ξεκινάτε να κρίνετε την ομάδα του Θεμιστοκλή με βάση το παιχνίδι του κυπέλλου στο οποίο και προφανώς η εμφάνισή μας ήταν πολύ κατώτερη των δυνατοτήτων μας. Στο φινάλε φινάλε δεν είπε κανείς ποια ομάδα ειναι συνολικά καλύτερη ή που θα τερματίσει η καθεμία, μιλούσαμε απλά για ενα αγωνα, ε τι να κανουμε στον αγωνα αυτο ειμασταν καλυτεροι, τον θελαμε πιο πολυ και κερδισαμε. Ασφαλως ούτως ή άλλως αυτά θα φανούν και στην πορεία οπότε καλό πρωτάθλημα. Και επειδή με εγκάλεσες για τις δηλώσεις μου, για να μη παρεξηγηθούν ακριβώς διάβασε τι ειχα γραψει στη σελ. 13 ΥΓ1.
Τα λέμε
nike13
QUOTE(Legionnaire @ Oct 25 2009, 15:36 ) *
Αγαπητε nike13, ασφαλώς μπορούσα να σου απαντήσω επι της ουσίας απλά είπα να ασχοληθώ και λίγο με το ΣΚ που ειχα μπροστά μου και οχι να μπω σε διαδικασία σου γραφω μου γραφεις κλπ. Οσο πιο σύντομα γινεται, θεωρώ ότι το σφάλμα στη λογική των- ορισμενες φορες υποτιμητικων- γραφόμενων σας (πχ. μακαριζουν την τυχη τους, διασυρμος) είναι ότι θεωρείτε ότι έχασαν οι Αχαρν και δεν κερδισε ο Θεμιστ. γιατι ξεκινάτε να κρίνετε την ομάδα του Θεμιστοκλή με βάση το παιχνίδι του κυπέλλου στο οποίο και προφανώς η εμφάνισή μας ήταν πολύ κατώτερη των δυνατοτήτων μας. Στο φινάλε φινάλε δεν είπε κανείς ποια ομάδα ειναι συνολικά καλύτερη ή που θα τερματίσει η καθεμία, μιλούσαμε απλά για ενα αγωνα, ε τι να κανουμε στον αγωνα αυτο ειμασταν καλυτεροι, τον θελαμε πιο πολυ και κερδισαμε. Ασφαλως ούτως ή άλλως αυτά θα φανούν και στην πορεία οπότε καλό πρωτάθλημα. Και επειδή με εγκάλεσες για τις δηλώσεις μου, για να μη παρεξηγηθούν ακριβώς διάβασε τι ειχα γραψει στη σελ. 13 ΥΓ1.
Τα λέμε

Φιλε legionaire,
Χωρις να θελω την παραμικρη συνεχεια σε μια προσωπικη αντιπαραθεση, θα ήθελα μόνο να σου πω δυο πράγματα προκειμένου να γίνουν απολύτως ξεκάθαρα τα όσα έγραψα σε προηγούμενα posts μου. Έγραψα λοιπόν πως το συγκεκριμένο παιχνίδι ΔΕΝ το είδα, άρα δεν μπορώ να εκφέρω καμία άποψη σε αγωνιστικά ζητήματα του συγκεκριμένου παιχνιδιού όπως και σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν έχω διάθεση να μειώσω την αξία της ομάδας του Θεμιστοκλή, ΑΛΛΑ έχοντας παρακολυθήσει το παιχνίδι του κυπελλου (το οποίο θα συμφωνήσω μαζί σοου πως δεν είναι ασφαλής τρόπος για την εξαγωγή συμπερασμάτων) και το παιχνίδι των Αχαρνής με την Ροδόπολη, σε συνάρτηση των 48 (!!!!!) πόντων που πέτυχαν οι γηπεδούχοι στην έδρα τους, το πρώτο πράγμα που θα έλεγε κάποιος τρίτος, θα ήταν πως ΠΡΑΓΜΑΤΙ έχασαν οι Αχαρνής και δεν κέρδισε ο Θεμιστοκλής. Και εξακολουθώ να πιστεύω πως θα πρέπει να αισθάνεται τυχερή η ομάδα του Θεμιστοκλή που πέτυχε σε τέτοια μέρα τους Αχαρνής, χωρίς (επαναλαμβάνω) να θεωρείται οτι υποτιμώ την ομάδα του Θεμιστοκλη. Απλά η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου εκτίμηση, είναι πως οι Αχαρνής έχουν καλύτερη ομάδα και για τον λόγο αυτό πιστεύω πως αν είχαν παρουσιαστεί όπως τους είχα δει στα προηγούμενα παιχνίδια, τότε πράγματι θα μιλούσαμε για διασυρμό. Εδώ θα ήθελα να σημειώσω ότι δεν βλέπω κανένα προφανή λόγο παρεξήγησης με την λέξη "διασυρμός". Την ίδια ακριβώς λέξη είχα χρησιμοποιήσει και στο πρωτο μου post (για το παιχνίδι με τη Ροδόπολη) χωρίς να υπάρξει η παραμικρή παρεξήγηση από πλευράς των παιδιών της Ροδόπολης, καθώς είδαν πως έγραψα τα πράγματα όπως έγιναν. Καλό θα ήταν λοιπόν να είσαι περισσότερο ρεαλιστής, προσπαθώντας να δεις τα πράγματα όπως ακριβώς είναι και να μην θεωρείς ότι σε υποτιμούν κάποια λόγια τα οποια γράφονται από μια απολύτως αντικειμενική σκοπιά.
Καλή Συνέχεια.
jsoiler
Φρέσκα κουλούρια..... bball.gif
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ......2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ......1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ....1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ.......???
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ......2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ......1
nairepao
Κατι ξερει ο Λυκος και δεν ξαναγραφεται. Με τετοια κουβεντα που γινεται γυρω απο τους Αχαρνεις, θα ειχε μαζεψει αλλα 5 φαουλακια για πλακα...
KOBY
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1 (Δυσκολο ματς αλλα μονοδρομος)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ......2(Αν δεν επαιζα ειναι το ματς που θα διαλεγα να δω)
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ......1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ....1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ.......1(Κακος μεχρι τωρα ο οιωνος ελπιζω να αλλαξει και να παλεψει το ματς αλλα θα πονταρω εδρα)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ......2(τραινο?)
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ......2(Αν βρει ευκαιρια η νεαπολη και ειναι σε καλη μερα θα το παλεψει)

Υ.γ Νωρις για προγνωστικα ακομα δεν εχουμε σταματησει να συζηταμε για τα προηγουμενα παιχνιδια αλλα αποτι φαινεται ο jsoiler δεν κρατιεται μετα το διπλο biggrin.gif

Υ.γ 2 4/7 Ξανα.Τον λυκο θα τον πιασω ποτε? g_80 μην αρχισεις να κοροιδευεις παλι ο γυαλακιας φταιει θα επιανα πεντε...
ts_10
QUOTE(KOBY @ Oct 26 2009, 14:11 ) *
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1 (Δυσκολο ματς αλλα μονοδρομος)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ......2(Αν δεν επαιζα ειναι το ματς που θα διαλεγα να δω)
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ......1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ....1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ.......1(Κακος μεχρι τωρα ο οιωνος ελπιζω να αλλαξει και να παλεψει το ματς αλλα θα πονταρω εδρα)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ......2(τραινο?)
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ......2(Αν βρει ευκαιρια η νεαπολη και ειναι σε καλη μερα θα το παλεψει)

Υ.γ Νωρις για προγνωστικα ακομα δεν εχουμε σταματησει να συζηταμε για τα προηγουμενα παιχνιδια αλλα αποτι φαινεται ο jsoiler δεν κρατιεται μετα το διπλο biggrin.gif



Περιμενε ρε ψηλε...ακομα περιμενουμε τον g_80 να μας βγαλει στατιστικα για τη δευτερη αγωνιστικη..πρεπει να εχει πεσει μεγαλος κουβας λεμε.. icon_drunk.gif
g_80
QUOTE(ts_10 @ Oct 26 2009, 13:20 ) *
Περιμενε ρε ψηλε...ακομα περιμενουμε τον g_80 να μας βγαλει στατιστικα για τη δευτερη αγωνιστικη..πρεπει να εχει πεσει μεγαλος κουβας λεμε.. icon_drunk.gif



καλημερα στο φορουμ...

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 57-51
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60-70
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 48-53
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 69-77
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 72-59
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 39-61
Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 54-75

αρα η 2η match day μας ριχνει ολους στο κουβα και ψαχνουμε να βρουμε ποιος ειναι ο μεγαλυτερος....
(εντυπωση προκαλει παντως οτι οι 8εμιστοκληδες παι3ανε το παιχνιδι τους 1 και το χασανε φυσικα!!!!!!!!!!διαπλοκη μου βρομαει!!! smiley.gif )


koby : 4/7 (de perimename kati kalytero ap auton..) icon_drunk.gif

legionnaire: 4/7

g_80 : 4/6

mitsaras7 (lykos) :3/7

east end : 4/7

jsoiler : 4/7

malouda : 2/7 77.gif

ts_10 : 4/7 (osos kai o m.o. pontwn tou...)



Aρα με 2/7 ο maluda ο ΚΟΥΒΑΣ ΜΑΣΤΕΡ της αγωνιστικης αλλα σαν new entry δικαιολογειται και επιφυλασσεται για την συνεχεια!!!!

τωρα winner - oσο και αν χαλαει μερικους - ειμαι εγω 77.gif icon_drunk.gif shot.gif με 4/6 γιατι οπως εχουμε μα8ει στις τελευταιες τα3εισ του δημοτικου το 4/6 ειναι καλυτερο απο το 4/7!!!!! rolleyes.gif


ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ....!!!

g_80
QUOTE(g_80 @ Oct 26 2009, 13:54 ) *
καλημερα στο φορουμ...

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 57-51
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60-70
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 48-53
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 69-77
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 72-59
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 39-61
Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 54-75

αρα η 2η match day μας ριχνει ολους στο κουβα και ψαχνουμε να βρουμε ποιος ειναι ο μεγαλυτερος....
(εντυπωση προκαλει παντως οτι οι 8εμιστοκληδες παι3ανε το παιχνιδι τους 1 και το χασανε φυσικα!!!!!!!!!!διαπλοκη μου βρομαει!!! smiley.gif )


koby : 4/7 (de perimename kati kalytero ap auton..) icon_drunk.gif

legionnaire: 4/7

g_80 : 4/6

mitsaras7 (lykos) :3/7

east end : 4/7

jsoiler : 4/7

malouda : 2/7 77.gif

ts_10 : 4/7 (osos kai o m.o. pontwn tou...)



Aρα με 2/7 ο maluda ο ΚΟΥΒΑΣ ΜΑΣΤΕΡ της αγωνιστικης αλλα σαν new entry δικαιολογειται και επιφυλασσεται για την συνεχεια!!!!

τωρα winner - oσο και αν χαλαει μερικους - ειμαι εγω 77.gif icon_drunk.gif shot.gif με 4/6 γιατι οπως εχουμε μα8ει στις τελευταιες τα3εισ του δημοτικου το 4/6 ειναι καλυτερο απο το 4/7!!!!! rolleyes.gif


ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ....!!!


sorry ...na προσ8εσω και τουs

tasos5 : 4/7

ilias7 : 4/7

toys 3exasa sto prwto metrhma!!!!

my apologies!
KOBY
Τζακ ποτ.
Legionnaire
g_80 επρεπε να παμε ησυχα wink.gif

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ......2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ......1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ....1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ.......1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ......2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ......2
Ilias7
Καλησπερα!!!

Κατα τη γνωμη μου αυτη τη βδομαδα το derby της αγωνιστικης ειναι Αστερας Περιστεριου-Χαλανδρι..Απ οτι βλεπω μεχρι στιγμης το 2 το εχετε σιγουρο στις προβλεψεις σας αν και ειναι ακομα αρχη της βδομαδας..Εγω θα ελεγα πως το παιχνιδακι το βλεπω για 1..Οι περισσοτεροι απο εδω δε νομιζω πως εχετε δει αλλα ουτε και εχετε ακουσει για την ομαδα του Αστερα..Οποτε εγω που εχω δει θα πω πως βλεπω νικη του Αστερα..
Οι υπολοιπες προβλεψεις μου μεσα στην εβδομαδα..Αν και βλεπω πως ειναι δυσκολη αγωνιστικη για προβλεψεις..
jsoiler
QUOTE(Legionnaire @ Oct 26 2009, 18:20 ) *
g_80 επρεπε να παμε ησυχα wink.gif

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ......2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ......1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ....1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ.......1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ......2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ......2



Σωστός!!!!!Στάχτη στα μάτια..... smiley.gif
EAST END
QUOTE(Ilias7 @ Oct 26 2009, 21:36 ) *
Καλησπερα!!!

Κατα τη γνωμη μου αυτη τη βδομαδα το derby της αγωνιστικης ειναι Αστερας Περιστεριου-Χαλανδρι..Απ οτι βλεπω μεχρι στιγμης το 2 το εχετε σιγουρο στις προβλεψεις σας αν και ειναι ακομα αρχη της βδομαδας..Εγω θα ελεγα πως το παιχνιδακι το βλεπω για 1..Οι περισσοτεροι απο εδω δε νομιζω πως εχετε δει αλλα ουτε και εχετε ακουσει για την ομαδα του Αστερα..Οποτε εγω που εχω δει θα πω πως βλεπω νικη του Αστερα..
Οι υπολοιπες προβλεψεις μου μεσα στην εβδομαδα..Αν και βλεπω πως ειναι δυσκολη αγωνιστικη για προβλεψεις..


Μιας και όπως λες έχεις γνώμη για την ομάδα του Αστέρα ,γιατί δέν μας λές κάτι έτσι ώστε να μπορούμε να έχουμε και εμείς περισσότερες πληροφορίες;;;Από την άλλη όμως δέν μας λές άν έχεις άποψη για το Χαλάνδρι.Πολύ "μυστήριο" ....
ts_10



ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ.....1 (Το παιχνιδι ειναι ασσος για 2 λογους..Πρωτον γιατι ο Τριτωνας θα λυγισει στη καταμεστη Γκραβα απο ...20 και πλεον οπαδους των Πατησιων και δευτερον γιατι ο g_80 ειναι ετοιμος να δωσει απαντησεις [σαν αλλος ντιογκο] και να εκτοξευσει το μ.ο του στους 0.06 ποντους... )

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ......2 (η πρωην και η νυν...μεγαλο παιχνιδι συναισθηματικα φορτισμενο πονταρω στο διπλο λογω εμπειριας.. icon_drunk.gif )

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ......1 (μαχητικος ο εθνικος αλλα δε νομιζω να κανει την εκπληξη..)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ....1 (δευτερη συνεχομενη ηττα μπροστα στο κοσμο μας ειναι απαγορευτικη οποτε ολα για ολα για τον ασσο...)

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ.......1 (καμια ιδεα για τις ομαδες πονταρω στην εδρα και την εμπειρια του ωρωπ..)

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ......2 (το ντερμπυ της αγωνιστικης...αν και τα αστερια το πανε στο λαου λαου και πρεπει να ειναι καλη ομαδα δε νομιζω να κανουν το μπαμ και να κερδισουν το πολυ δυνατο χαλανδρι..)

ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ......2 (ρισκαρω στο διπλο...οχι σα κατι τιτικες με διπλες ευκαιριες που βγαινουν και νικητες του στοιχηματος με λιγοτερους αγωνες..)


Αυτα και καλη αγωνιστικη...ειναι που ειναι ροντεο ο ομιλος,ολα δειχνουν οτι θα γινει πιο πολυ... bball.gif
jsoiler
Τασούληηηηηηηηηηηη??????Προγνωστικά παρακαλώ..... smiley.gif
maluda
παρα τα σχολια που ακουσα peace.gif για τα προηγουμενα προγνωστικα μου
εχω να δηλωσω οτι δε πτοουμαι κ συνεχιζω ακαθεκτος και αυτη τη βδομαδα icon_drunk.gif
παρτε λοιπον στυλο κ δελτιο για τρελο κουβα λεμε:

1)ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
προβλεπεται σκληρο παιχνιδι εως αντιαθλητικο με χαμηλο σκορ,πονταρω εδρα λοιπον

2)ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ματς ειδικων περιστασεων για τους γνωστους λογους.μετα και τη νεα απολυση προπονητη στις αχαρνες πιστευω οι παιχτες θα αποδωσουν τα μεγιστα οντας απελευθερωμενοι biggrin.gif + κατι ειχα διαβασει και για προβλημα στον ασο της κηφησιας,οποτε
με λιγκα λογια (οπως λεει και ο γιατσεκ γκμοχ) σημειωστε διπλο.

3)ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 2
εδω θα παω κοντρα στα προγνωστικα (σα μεγαλος τζογαδορος αλωστε) 77.gif
παρα τη μεγαλη νικη μεσα στις αχαρνες δεν θεωρω οτι εχουν πολυ καλυτερη ομαδα απο τους ελληνορωσους
οι φιλοξενουμενοι εχουν μεν 2 ητες αλλα ηταν στις λεπτομερειες.
πιστευω οτι θα τους κατσει η μπιλια τη παρασκευη και θα νικησουν.

4)ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
εχοντας δει απο κοντα μονο τις δυνατοτητες της ροδοπολης και λογω εδρας καμινιου θεωρω οτι ο ασος ειναι δυσκολο να χαλασει (παρα το γεγονος οτι στο στοιχημα το διπλο εχει αποδοση 5,50 και με τρωει το χερι να το βαλω διπλο) shot.gif

5)ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ομαδα εδρας δειχνουν οι γηπεδουχοι.απο την αλλη ο οιωνος πολυ κακο ξεκινημα με βαριες ηττες και ειδικα η προηγουμενη στην εδρα του.προβλεπω νικη του ωρωπου γυρω στους 6-7 ποντους

6)ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
απο σχολια φιλων του φορουμ και μονο και χωρις να τις ξερω τις δυο ομαδες μαλλον μιλαμε για ενα παιχνιδι no bet
εγω ομως δε συμμεριζομαι αυτην την αποψη και θα βαλω ολα μου τα λεφτα στο διπλο.
νικη λοιπον χαλανδριου με +3 ποντους
(ειμαι πολυ μπροστα λεμε μεχρι και ποντους σας δινω απλα 77.gif )

7)ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ενδιαφερον παιχνιδι προβλεπεται στο κλειστο της ιωνιας (και να με πληρωνες ομως δε πηγαινα να το δω smiley.gif )
οι γηπεδουχοι θα τα δωσουν ολα για τη πρωτη τους νικη.
η θεση της πολιτειας νομιζω ειναι πλσματικη και οι δυο νικες που εκανε δε μου λενε και πολλα
ισοδυναμες ομαδες αυτη τη στιγμη οποτε θα πονταρω στον ασο.

αυτα ειναι τα προγνωστικα μου για αυτη τη βδομαδα 68.gif
οσοι ξερουν απο τζογο θα τα παιξουν ολα αναποδα για σιγουρα κερδη
βλεπε προηγουμενη αγωνιστικη 5/7 εγραψε το κοντερ (απο την αναποδη 69.gif )

Σας ευχαριστω για το χρονο σας και .... τα λεφτα σας smiley.gif
Εις το επανειδειν icon_wave.gif

ts_10
QUOTE(maluda @ Oct 27 2009, 14:19 ) *
αυτα ειναι τα προγνωστικα μου για αυτη τη βδομαδα 68.gif
οσοι ξερουν απο τζογο θα τα παιξουν ολα αναποδα για σιγουρα κερδη
βλεπε προηγουμενη αγωνιστικη 5/7 εγραψε το κοντερ (απο την αναποδη 69.gif )



αχαχαχα...ωραιος ο κουβαδιαρης... icon_drunk.gif 69.gif
g_80
QUOTE(maluda @ Oct 27 2009, 13:19 ) *
παρα τα σχολια που ακουσα peace.gif για τα προηγουμενα προγνωστικα μου
εχω να δηλωσω οτι δε πτοουμαι κ συνεχιζω ακαθεκτος και αυτη τη βδομαδα icon_drunk.gif
παρτε λοιπον στυλο κ δελτιο για τρελο κουβα λεμε:

1)ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
προβλεπεται σκληρο παιχνιδι εως αντιαθλητικο με χαμηλο σκορ,πονταρω εδρα λοιπον

2)ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ματς ειδικων περιστασεων για τους γνωστους λογους.μετα και τη νεα απολυση προπονητη στις αχαρνες πιστευω οι παιχτες θα αποδωσουν τα μεγιστα οντας απελευθερωμενοι biggrin.gif + κατι ειχα διαβασει και για προβλημα στον ασο της κηφησιας,οποτε
με λιγκα λογια (οπως λεει και ο γιατσεκ γκμοχ) σημειωστε διπλο.

3)ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 2
εδω θα παω κοντρα στα προγνωστικα (σα μεγαλος τζογαδορος αλωστε) 77.gif
παρα τη μεγαλη νικη μεσα στις αχαρνες δεν θεωρω οτι εχουν πολυ καλυτερη ομαδα απο τους ελληνορωσους
οι φιλοξενουμενοι εχουν μεν 2 ητες αλλα ηταν στις λεπτομερειες.
πιστευω οτι θα τους κατσει η μπιλια τη παρασκευη και θα νικησουν.

4)ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
εχοντας δει απο κοντα μονο τις δυνατοτητες της ροδοπολης και λογω εδρας καμινιου θεωρω οτι ο ασος ειναι δυσκολο να χαλασει (παρα το γεγονος οτι στο στοιχημα το διπλο εχει αποδοση 5,50 και με τρωει το χερι να το βαλω διπλο) shot.gif

5)ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ομαδα εδρας δειχνουν οι γηπεδουχοι.απο την αλλη ο οιωνος πολυ κακο ξεκινημα με βαριες ηττες και ειδικα η προηγουμενη στην εδρα του.προβλεπω νικη του ωρωπου γυρω στους 6-7 ποντους

6)ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
απο σχολια φιλων του φορουμ και μονο και χωρις να τις ξερω τις δυο ομαδες μαλλον μιλαμε για ενα παιχνιδι no bet
εγω ομως δε συμμεριζομαι αυτην την αποψη και θα βαλω ολα μου τα λεφτα στο διπλο.
νικη λοιπον χαλανδριου με +3 ποντους
(ειμαι πολυ μπροστα λεμε μεχρι και ποντους σας δινω απλα 77.gif )

7)ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ενδιαφερον παιχνιδι προβλεπεται στο κλειστο της ιωνιας (και να με πληρωνες ομως δε πηγαινα να το δω smiley.gif )
οι γηπεδουχοι θα τα δωσουν ολα για τη πρωτη τους νικη.
η θεση της πολιτειας νομιζω ειναι πλσματικη και οι δυο νικες που εκανε δε μου λενε και πολλα
ισοδυναμες ομαδες αυτη τη στιγμη οποτε θα πονταρω στον ασο.

αυτα ειναι τα προγνωστικα μου για αυτη τη βδομαδα 68.gif
οσοι ξερουν απο τζογο θα τα παιξουν ολα αναποδα για σιγουρα κερδη
βλεπε προηγουμενη αγωνιστικη 5/7 εγραψε το κοντερ (απο την αναποδη 69.gif )

Σας ευχαριστω για το χρονο σας και .... τα λεφτα σας smiley.gif
Εις το επανειδειν icon_wave.gif



77.gif 77.gif 77.gif 8EOULIS!!!!!! ...etoimos για αρ8ρογραφος στη king bet εισαι!!!!!!
Ilias7
QUOTE(EAST END @ Oct 27 2009, 12:51 ) *
Μιας και όπως λες έχεις γνώμη για την ομάδα του Αστέρα ,γιατί δέν μας λές κάτι έτσι ώστε να μπορούμε να έχουμε και εμείς περισσότερες πληροφορίες;;;Από την άλλη όμως δέν μας λές άν έχεις άποψη για το Χαλάνδρι.Πολύ "μυστήριο" ....


Να πω και εγω τι γνωμη μου για τον Αστερα..Θα ελεγα πως ειναι μια ομαδα ποιοτικη για τη κατηγορια...Με 5-6 παιδια που ανετα θα μπορουσαν να παιξουν σε μεγαλυτερη κατηγορια..Μπασκετικη,νεανικη καθως ο μεγαλυτερος ειναι 25 χρονων..Νομιζω πως θα πρωταγωνιστησει φετος και θα ειναι μια απο τις ομαδες που θα παρει την ανοδο..Αυτο που καταλαβαινω απο αυτες τις 2 αγωνιστικες ειναι οτι μετα απο καποιο καιρο 4-5 ομαδες θα ξεχωρισουν και οι αλλες θα μεινουν αρκετα πισω..Κατα τη γνωμη και με αυτα που εχω διαβασει εδω καταλαβαινω οτι το Χαλανδρι εχει κι αυτο μια ποιοτικη ομαδα με στοχο την ανοδα,αρα πιστευω οτι θα δουμε ενα πολυ καλο αγωνα τη Παρασκευη που δε θα ειναι τοσο αντιαθλητικο οπως τα περισσοτερα παιχνιδια της κατηγοριας.



Εξαιρετικη αναλυση απο Maluda..Ουτε για τα παιχνιδια της Α1 δε βρισκουμε τετοια αναλυση... smile.gif smile.gif
tasos5
QUOTE(jsoiler @ Oct 27 2009, 13:19 ) *
Τασούληηηηηηηηηηηη??????Προγνωστικά παρακαλώ..... smiley.gif

Τριτη ειναι ακομα ρε Γιανναρα ουτε η παρελαση δεν εχει γινει....κατσε μη προκυψει τιποτα στις τελευταιες προπονησεις των ομαδων!
KOBY
QUOTE(maluda @ Oct 27 2009, 13:19 ) *
1)ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
προβλεπεται σκληρο παιχνιδι εως αντιαθλητικο με χαμηλο σκορ,πονταρω εδρα λοιπον

Ξερεις κατι???
Να παρω μασελα?
nikefalin
Για όσους πρωτοεγγραφονται και κάνουν πόστ


Πόστ με γκρικλις και/ή κεφαλαία δεν θα εγκρίνονται , επισης διαβάστε καλά τον κανονισμο λειτουργίας που με την εγγραφή σας αποδέχεστε ρητά και ανεπιφύλακτα
nikefalin
QUOTE(samuylenko-#8 @ Oct 28 2009, 02:52 ) *
φιλε μου η νικη ειναι νικη!!τα 7-8 λει απ ας τα βαζατε γιατι αν θυμασαι χασαμε και εμεις βολεσ και αιφνδιασμο και η λεπτομερεια κανει την διαφορα!!μπορει να μην ηταν το ματι μας που γυαλιζε αλλα το καφε πραγματακι στην καλτσα που βλεπαται την πλατη μας στο παιχνιδι ανχος λεγεται!!υποτιμησες την ομαδα μας και αυτο φανηκε.και οσο για το σταγονομετρο δεν γινεται να σας ανοιγει ο μπιπ καθε φορα οπως στο κυπελλο!και ο ελεγχος του παιχνιδιου ηταν δικοσ μας για αυτο μαλλον το γυρισατε σε ανανδρη ζωνη!τωρα ρεκορ ποντων θα δεις στον επομενο γυρο μην ανυσυχεισ!τωρα οσο αναφορα το ποσταρισμα εδω εσυ δεν μπορεσεσ να ποσταρεισ εμενα μην μιλας για ποστ σε ατομα που σ εβαλαν υποογραφη καθε φορα που εχανεσ την μπαλα με την κινηση πισω απο την πλατη του!!τωρα προσεξτε να μην σας διωξουμε και κανεναν αλλο εκτοσ απο προπονητη εννοω την διοικηση και ασε την δικη μας σε ησυχια!!οσο για τα σαλιγκαρια δεν νομιζω να σ γδειξαμε κατι τετοιο γιατι στο παιχνιδι τα ειχεσ φτυσει..παναγιωτη???καλα λεω?


φαουλ + απαγόρευση δημοσιεύσεων,

παρόλη την προειδοποίηση ένα τέτοιο πόστ είναι ένα αντιπαράδειγμα για το πως λειτουργούμε εδώ

Legionnaire
QUOTE(nikefalin @ Oct 28 2009, 13:44 ) *
φαουλ + απαγόρευση δημοσιεύσεων,

παρόλη την προειδοποίηση ένα τέτοιο πόστ είναι ένα αντιπαράδειγμα για το πως λειτουργούμε εδώ



Ηρεμα samuylenko-#8 (Τάρας???)...θα χουμε άλλα...

Δε τον βλεπεις το δολιο βρε moderator? 3 τα ξημερώματα τύφλα θα ήταν .... smiley.gif
nairepao
Πληροφοριες αναφερουν οτι ο Λυκος ετοιμαζεται να κανει ενσταση για να κατακυρωθει υπερ του ο αγωνας με τον Θεμιστοκλη, λογω ελλιππους αποθεωσης του απο το φορουμ τελευταια, το οποιο του κατεστρεψε την ψυχολογια και ως εκ τουτου ζητει να του κατακυρωθει με σκορ 3-0 (και οχι 20-0), προς τιμην των ηρωικα πεσοντων παιχτων του Ζηκου.
tasos5
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ........1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ.......2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ.........1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.......1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ........1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ........2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ........2
ts_10
Στο εξωτερικο, ο ασσος των Πατησιων απο 1.80 εχει ανεβει στο 2.30...πληροφοριες απο το περιβαλλον της ομαδας λενε οτι 8α εχει σοβαρες απουσιες...τα λεφτα σας παω να σωσω αν δε το καταλαβατε παραταυτα εγω 8α επιμεινω στον ασσο.. bball.gif bball.gif
g_80

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ........1 (οριακα)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ.......2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ.........1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.......1 (παραγκα)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ........1 (λογω εδρας)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ........2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ........2 (οριακα)
Ilias7
Να κανω και εγω τις προβλεψεις μου και ελπιζω να φυγω απο το 4/7 των 2 προηγουμενων αγωνιστικων..

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1 (δυσκολο παιχνιδι βλεπω νικη των Πατησιων ομως)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2 (νομιζω σχετικα ευκολα)
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 (ευκολα η δυσκολα θα το παρει το παιχνιδι ο Θεμιστοκλης)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2 (καλυτερη ομαδα η Παιανια πιστευω)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1 (λογω εδρας και τιποτα αλλο νομιζω)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 (να παω κοντρα στις υπολοιπες προβλεψεις αν και βλεπω derby)
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2 (και σε αυτο το παιχνιδι ευκολα η δυσκολα νομιζω θα κερδισει η Πολιτεια)

Καλη αγωνιστικη σε ολους..
tasos5
Προγνωστικα απο ΛΥΚΟ

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ........1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ....... αναβολη.....
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ.........2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ.......1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ........1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ........2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ........2
Ilias7
Τι εγινε και εχουμε αναβολη στο παιχνιδι Κηφησια-Αχαρνης??
tasos5
QUOTE(Ilias7 @ Oct 29 2009, 15:29 ) *
Τι εγινε και εχουμε αναβολη στο παιχνιδι Κηφησια-Αχαρνης??

επειδη το γηπεδο ειναι πολυ μικρο για να χωρεσει τον κοσμο που θελει να δει τον Λυκο

η ΕΣΚΑ αποφασισε να ζητησει το ΟΑΚΑ 77.gif
Ilias7
QUOTE(tasos5 @ Oct 29 2009, 15:32 ) *
επειδη το γηπεδο ειναι πολυ μικρο για να χωρεσει τον κοσμο που θελει να δει τον Λυκο

η ΕΣΚΑ αποφασισε να ζητησει το ΟΑΚΑ 77.gif


AAA Μαλιστα...Κατι ειχα καταλαβει αλλα δεν ημουν σιγουρος... smile.gif
tasos5
Εσπασε η μπασκετα στο γηπεδο της Κηφισιας......Αυτος ειναι ο λογος που ισως δεν γινει το παιχνιδι 68.gif
EAST END
QUOTE(tasos5 @ Oct 29 2009, 16:36 ) *
Εσπασε η μπασκετα στο γηπεδο της Κηφισιας......Αυτος ειναι ο λογος που ισως δεν γινει το παιχνιδι 68.gif


Ποιός άμπαλλος προσπάθησε να καρφώσει;;;Γιατί πλέον που λείπει ο Λύκος ,με τούβλα, κανείς άλλος δέν μπορεί...!!!!χεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.