Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
ts_10
Ροδοπολη - Κηφισια 65-64

Σε ενα παιχνιδι που η μπιλια μπορουσε να κατσει σε οποιαδηποτε ομαδα ετσι οπως εξελιχτηκε το ματς,καταφεραμε να κερδισουμε με μια βολη στο τελευταιο δευτερολεπτο...δε καταφεραμε να κρατησουμε τη διαφορα των 12 ποντων που πηραμε στο 3ο δεκαλεπτο και ετσι το ματς μοιραια εγινε θριλερακι...

ΥΓ: Παιχτουρα peter εσυ και το 13 πηγατε να το παρετε το ματσακι αλλα ευτυχως δεν....

ΥΓ1: Το φαουλ στη τελευταια φαση που σουταραμε βολες ειναι καρμπον η φαση Σκουνι Πεν-Διαμαντιδη, το περιφημο no call..

Τωρα φυγαμε για το αντρο του Koby και του g_80 smiley.gif
peter
QUOTE(ts_10 @ Jan 9 2010, 01:57 ) *
Ροδοπολη - Κηφισια 65-64

Σε ενα παιχνιδι που η μπιλια μπορουσε να κατσει σε οποιαδηποτε ομαδα ετσι οπως εξελιχτηκε το ματς,καταφεραμε να κερδισουμε με μια βολη στο τελευταιο δευτερολεπτο...δε καταφεραμε να κρατησουμε τη διαφορα των 12 ποντων που πηραμε στο 3ο δεκαλεπτο και ετσι το ματς μοιραια εγινε θριλερακι...

ΥΓ: Παιχτουρα peter εσυ και το 13 πηγατε να το παρετε το ματσακι αλλα ευτυχως δεν....

ΥΓ1: Το φαουλ στη τελευταια φαση που σουταραμε βολες ειναι καρμπον η φαση Σκουνι Πεν-Διαμαντιδη, το περιφημο no call..

Τωρα φυγαμε για το αντρο του Koby και του g_80 smiley.gif



Συμφωνώ απόλυτα φίλε ts_ 10....θριλεράκι......Απο το -12 στο +1 με 35" και βολές!!!Εκεί δυστυχώς μετράει η απειρία της ομάδας μας (που αν και έχουμε ταλαντούχα μικρά παιδία όπως ο 13 και ο 17 που είνα 18άρης και 16άρης αντίστοιχα) δεν είμαστε ακόμη έτοιμοι σαν ομάδα να κερδίζουμε τέτοια ματς (όλοι φταίμε μη παρεξηγηθεί κανένας δικός μου)!!!Είναι τι 3ο που χάνουμε με τον ίδιο τρόπο μετά απο Πολιτεία και Αστέρα!!!ΚΑΡΜΠΟΝ!!!!Θέλει και λίγο τύχη...άλλη ομάδα της κατηγορίες έχει κερδίσει 4 ματς στο πόντο και πάει για πρωτάθλημα ...λέει....
Όσο για το φάουλ.....ΉΤΑΝ!!!!Τι παει να πεί 1" ή 15ο λεπτό.. το φάουλ είναι φάουλ (έτσι θα χε πάρει και το Πρωτάθλημα ο Γκέρσον βέβαια)...είναι αυτό που λεγα για απειρία!!!Φαουλ στο κέντρο στο 1"!!!Δε πειράζει πάμε για άλλα!!

Πολλά μπράβο σε σένα ts_10 στο #16 και σε όλα τα παιδία σας...εντός και εκτός παρκέ!!!Ωραίοι οι πιτσιρικάδες μακάρι να ταν κάθε Παρασκεύη έτσι τα ματς....Καλή συνέχεια...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Πολιτεια-Χαλανδρι 2 +10 περιπου

απροπονητη η Πολιτεια δεν αντεξε αν και στο τελος πηγε να γινει το ματς θριλερ
alexas10
QUOTE (ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 9 2010, 03:16 ) *
Πολιτεια-Χαλανδρι 2 +10 περιπου

απροπονητη η Πολιτεια δεν αντεξε αν και στο τελος πηγε να γινει το ματς θριλερ


που το ξερεις οτι ηταν απροπονητη ρε λυκε...?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Jan 9 2010, 06:32 ) *
που το ξερεις οτι ηταν απροπονητη ρε λυκε...?

Χωριο που φαινεται.............

Δεν ειχαν ανασες τα παιδια και γι'αυτο εχασαν.

Και οπως μου ειπαν οι ρουφιανοι μου, εκαναν 2 προπονησεις απο τις 18 δεκεμβριου μεχρι σημερα
peter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 9 2010, 06:47 ) *
Χωριο που φαινεται.............

Δεν ειχαν ανασες τα παιδια και γι'αυτο εχασαν.

Και οπως μου ειπαν οι ρουφιανοι μου, εκαναν 2 προπονησεις απο τις 18 δεκεμβριου μεχρι σημερα



1ο...Πότε θα βγάλεις το "Γ.Σ.Κ." απο το ονομά σου??Σε λίγο θα γράψεις και "Μπιλάλης" δίπλά...χαχαχα
2ο...Παντού "ρουφιάνους έχεις ρε σύ??Ο gb σου δίνει μήπως πληροφορίες για τον όμιλο,που είναι στα μέσα και στα έξω της ΕΣΚΑ??
maluda
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
EAST END
QUOTE(maluda @ Jan 11 2010, 13:24 ) *
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1

Καλή χρονιά σε όλους!!!
Ξεκινάμε...

ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 1
g_80
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2 rolleyes.gif
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 1

kalh xronia....
TH 4
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 1
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 1
jsoiler
Καλή χρονιά μάγκες!!!

ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2 (Τρελό ντέρμιον με τους δυο άσπονδους φίλους αντιμέτωπους χαχαχαχαχα.....)
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 1
peter
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ ..1 (έχει ένα θέμα στα εκτός μέχρι τώρα η παρέα του ts_10)
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ .. 1 (γιατί ΠΡΕΠΕΙ..)
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ ..2
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ ..1
ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ..2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ..1 (επιστροφή Λύκου στο forum με νίκη)
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ ..2

Καλή αγωνιστική....
ts_10
QUOTE(g_80 @ Jan 12 2010, 01:02 ) *
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2 rolleyes.gif


Τι εγινε μετα τα 2 που σου εσταξε ο Νατσο κολλησες στο 2???

ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2 (το ματς που περιμεναμε...το μπουκαλακι - στοιχημα στο Μαζωνακη εχει ηδη μπει και ο g_80 σας προσκαλει ολους να σας κερασει...θελουμε πολυ τη νικη και πιστευω 8α τη παρουμε παρεα με το κοσμο μας..)

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 (καλη ομαδα η Κηφισια,σκληροτραχηλος ο θεμιστοκλης νομιζω κλειστο παιχνιδι..)

ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2

ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1

ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2

ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 (ματσαρα αλλα νομιζω θα το παρει το χαλανδρι εστω και δυσκολα..)

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 2 (τελευταια ισως ευκαιρια για τον εθνικο,δε ξερω πως πανε απο θεμα ψυχολογιας ομως οποτε οιωνος..)

καλη αγωνιστικη αγαπουλες...
tasos5

ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 2



Λουουουτσιανο Γκαλεεεεετι............... 77.gif peace.gif
Ilias7
Καλημερα παιδια!!!Καλη χρονια σε ολους!!!

ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 2

Καλη αγωνιστικη σε ολους!!
jsoiler
QUOTE(peter @ Jan 9 2010, 11:35 ) *
1ο...Πότε θα βγάλεις το "Γ.Σ.Κ." απο το ονομά σου??Σε λίγο θα γράψεις και "Μπιλάλης" δίπλά...χαχαχα
2ο...Παντού "ρουφιάνους έχεις ρε σύ??Ο gb σου δίνει μήπως πληροφορίες για τον όμιλο,που είναι στα μέσα και στα έξω της ΕΣΚΑ??


Peter που θα παίξουμε τελικά την Παρασκευή??
frog rodopoli
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΣΕΙΤΑΡΙΔΗ...ΚΟΠΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
...
EAST END
QUOTE(ts_10 @ Jan 12 2010, 23:39 ) *
Τι εγινε μετα τα 2 που σου εσταξε ο Νατσο κολλησες στο 2???

ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2 (το ματς που περιμεναμε...το μπουκαλακι - στοιχημα στο Μαζωνακη εχει ηδη μπει και ο g_80 σας προσκαλει ολους να σας κερασει...θελουμε πολυ τη νικη και πιστευω 8α τη παρουμε παρεα με το κοσμο μας..)

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 (καλη ομαδα η Κηφισια,σκληροτραχηλος ο θεμιστοκλης νομιζω κλειστο παιχνιδι..)

ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2

ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΟΠΟΣ 1

ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2

ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 (ματσαρα αλλα νομιζω θα το παρει το χαλανδρι εστω και δυσκολα..)

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΙΩΝΟΣ 2 (τελευταια ισως ευκαιρια για τον εθνικο,δε ξερω πως πανε απο θεμα ψυχολογιας ομως οποτε οιωνος..)

καλη αγωνιστικη αγαπουλες...


Καλημέρα ρε παιδιά,
επειδή θέλω να δώ το ματσάκι ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ας γράψει κάποιος μια διεύθυνση για να το βρώ.(GPS)
Ευχαριστώ πολύ
KIRILENKO14
QUOTE(EAST END @ Jan 15 2010, 14:20 ) *
Καλημέρα ρε παιδιά,
επειδή θέλω να δώ το ματσάκι ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ας γράψει κάποιος μια διεύθυνση για να το βρώ.(GPS)
Ευχαριστώ πολύ

1o κλειστό αριστοτέλους και λιοσίων
EAST END
QUOTE(KIRILENKO14 @ Jan 15 2010, 14:54 ) *
1o κλειστό αριστοτέλους και λιοσίων

Σε ευχαριστώ πολύ.
Ελπίζω να δώ καλό ματσάκι όπως λέτε
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
Udall
Αν τα υπόλοιπα προγνωστικά των τζογαδόρων είναι του ιδίου φυράματος
πάτε όλοι στον κουβά και τα λεφτά παραμένουν στον..ΟΠΑΠ.

Προβάδισμα έχει ο δαιμόνιος maluda (ΑΞΙΟΣ!) που ήταν ο μόνος που
ποντάρισε στο μαύρο.
Χωρίς περαιτέρω σχόλια ΠΑΤΗΣΙΑ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1. (53-48).

Τα σχόλια δικά σας.

Υ.Γ. Προς g_80.
Το ίδιο θα σου έγραφα και πριν τον αγώνα (είδα την πρόγνωσή σου κατόπιν εορτής).
Θαυμάζω τους άνδρες με αυτοπεποίθηση.
Έγραψες ιστορία!

peter
QUOTE(Udall @ Jan 16 2010, 02:58 ) *
Αν τα υπόλοιπα προγνωστικά των τζογαδόρων είναι του ιδίου φυράματος
πάτε όλοι στον κουβά και τα λεφτά παραμένουν στον..ΟΠΑΠ.

Προβάδισμα έχει ο δαιμόνιος maluda (ΑΞΙΟΣ!) που ήταν ο μόνος που
ποντάρισε στο μαύρο.
Χωρίς περαιτέρω σχόλια ΠΑΤΗΣΙΑ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1. (53-48).

Τα σχόλια δικά σας.

Υ.Γ. Προς g_80.
Το ίδιο θα σου έγραφα και πριν τον αγώνα (είδα την πρόγνωσή σου κατόπιν εορτής).
Θαυμάζω τους άνδρες με αυτοπεποίθηση.
Έγραψες ιστορία!


Με αδικείς...και γώ πόνταρα 1...παρακαλώ να ελεγχθεί το στοιχημά μου... smiley.gif

ΓΣΚ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ...1 (+11 νομίζω)
mike100
QUOTE(Udall @ Jan 16 2010, 02:58 ) *
Αν τα υπόλοιπα προγνωστικά των τζογαδόρων είναι του ιδίου φυράματος
πάτε όλοι στον κουβά και τα λεφτά παραμένουν στον..ΟΠΑΠ.

Προβάδισμα έχει ο δαιμόνιος maluda (ΑΞΙΟΣ!) που ήταν ο μόνος που
ποντάρισε στο μαύρο.
Χωρίς περαιτέρω σχόλια ΠΑΤΗΣΙΑ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1. (53-48).

Τα σχόλια δικά σας.

Υ.Γ. Προς g_80.
Το ίδιο θα σου έγραφα και πριν τον αγώνα (είδα την πρόγνωσή σου κατόπιν εορτής).
Θαυμάζω τους άνδρες με αυτοπεποίθηση.
Έγραψες ιστορία!

καλα καλα!!!!!!!!
Ilias7
Τρίτων-Αστέρας Περιστερίου 60-64
Udall
QUOTE(peter @ Jan 16 2010, 02:19 ) *
Με αδικείς...και γώ πόνταρα 1...παρακαλώ να ελεγχθεί το στοιχημά μου... smiley.gif

ΓΣΚ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ...1 (+11 νομίζω)

Πράγματι.
Ανασκευάζω.
Το ποτ μοιράζεται στα δύο.
majerle
Νεάπολη - Παιανία : 65 - 63
tasos5
Επειδη ξερω πολλα κιλα μπασκετ πως σας φανηκε που πηγατε ολοι κουβα?????
εκτοσ απο τον peter που μαλλον ξερει και αυτος πολλα κιλα μπασκετ........


ΑΧΑΡΝΗΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 71-56



J.SOILER αφου ξερω πολλα κιλα μπασκετ,στο ελεγα ολη την εβδομαδα!
πολλα κιλα μπασκετ ξερει και ο ΛΥΚΟΣ που εσπασε τα νευρα των αντιπαλων σε σημαντικο σημειο του αγωνα με την τεχνικη ποινη που δεχτηκε.........
peter
Έπιασα και άλλη βόμβα εκτός των Πατησίων μαθαίνω...δε θέλω να χαλάσω την ιστορία όμως και δεν αποκαλύπτω....

QUOTE(tasos5 @ Jan 16 2010, 03:47 ) *
Επειδη ξερω πολλα κιλα μπασκετ πως σας φανηκε που πηγατε ολοι κουβα?????
εκτοσ απο τον peter που μαλλον ξερει και αυτος πολλα κιλα μπασκετ........


ΑΧΑΡΝΗΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 71-56



J.SOILER αφου ξερω πολλα κιλα μπασκετ,στο ελεγα ολη την εβδομαδα!
πολλα κιλα μπασκετ ξερει και ο ΛΥΚΟΣ που εσπασε τα νευρα των αντιπαλων σε σημαντικο σημειο του αγωνα με την τεχνικη ποινη που δεχτηκε.........



Γιατί χαλάς την ιστορία-έκπληξη του Λύκου ρε taso5;;;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Μετα απο μεγαλη πιεση που δεχτηκα απο γνωστους και φιλους
αυτο που ολοι περιμενατε
η θρυλικη σειρα ο Λυκος και το τρενο επανερχεται...........

Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ 2010

Παρασκευη 15 Ιανουαριου 2010.
Η μεγαλη μερα που ολοι η ΕΣΚΑ περιμενε επιτελους εφτασε.
Το μεγαλο ντερμπι ηταν αποψε.

Ο Λυκος και τα λυκοπουλα ειχαν δουλεψει σκληρα μεσα στις γιορτες
και ηταν πανετοιμοι για την μεγαλη μαχη.
Στο πεδιο της μαχης απο νωρις αρκετος κοσμος ειχε ερθει για να δει ενα σκληρο ματς.
Στα αποδυτηρια ο Λυκος ελεγε στα λυκοπουλα να μην εχουν αγχος και να παιξουν το παιχνιδι τους.
Ολοι ηταν αποφασισμενοι να δειξουν οτι ειναι το φαβορι για την ανοδο.

Η μαχη ξεκιναει και η αρμαδα του Λυκου απο το 1ο λεπτο δειχνει ποιος ειναι το αφεντικο στο γηπεδο.
Με πολυ καλη αμυνα και συνεχομενες τριποντες μαχαιριες,
παιρνει μια διαφορα 10 ποντων και το 1ο δεκαλεπτο ληγει 23-13
Το ιδιο ακριβως περιπου σκηνικο και στο 2ο δεκαλεπτο, με την διαφορα να πηγαινει απο το +8 στο +14
και το ημιχρονο να κλεινει με 40-29, με τα λυκοπουλα να κανουν πολυ καλη εμφανιση.

Το παιχνιδι συνεχιστηκε στον ιδιο ρυθμο με την διαφορα να πεφτει καποια στιγμη στο +6 (45-39),
στις αρχες του 3ου δεκαλεπτου
και μετα να ανεβαινει μεχρι το +20 και τελικα το ματς να τελειωνει στο +15 για τον Λυκο και την αγελη του.
Τελικο σκορ 76-61

Μετα το ματς και αφου ο Λυκος εκανε το μπανιο του
(με το απαραιτητο μασαζ απο εισαγωμενες αιθεριεςσ υπαρξης σαν της φωτο στο avatar)
πηρε τα λυκοπουλα και τα πηγε σε γνωστο σουβλακερι της περιοχης, για τα επινικια.


tasos5
QUOTE(peter @ Jan 16 2010, 02:50 ) *
Έπιασα και άλλη βόμβα εκτός των Πατησίων μαθαίνω...δε θέλω να χαλάσω την ιστορία όμως και δεν αποκαλύπτω....




Γιατί χαλάς την ιστορία-έκπληξη του Λύκου ρε taso5;;;



δεν ηθελα να κανω κατι τετοιο απλα δεν μπορουσα να μη γραψω........επειδη ξερω πολλα κιλα μπασκετ!!!!!!
g_80
QUOTE(g_80 @ Nov 19 2009, 13:22 ) *
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - 2 (αμφιροπο παιχνιδι .... το δινω διπλο γιατι οποτε τους κοντραρω νικανε... smiley.gif )




Επειδη φιλε UDAL κοτα - γιατι αυτο υπονοησες, δε με εχει πει και δε 8α με πει κανεις και επειδη απο οτι φενεται δε μπαινεισ συχνα φορουμ να διαβαζεισ τι γραφω πως το γραφω σου κανω παρα8εση ενα παλιο μου ποστ για να δεις γιατι εγραψα περι διπλου.....το ποσο πιστευα η οχι στη νικη και εγω και οι συμπαικτες μου ειναι δικο μου 8εμα και φανηκε στο γηπεδο....και οσο εισαι κρυμενοσ πισω απο την ανωνυμια σου καλο ειναι να κρατασ αυτεσ τισ κρισεις για τον εαυτο σου....καλο σου σ/κ
Udall
QUOTE(g_80 @ Jan 16 2010, 08:33 ) *
Επειδη φιλε UDAL κοτα - γιατι αυτο υπονοησες, δε με εχει πει και δε 8α με πει κανεις και επειδη απο οτι φενεται δε μπαινεισ συχνα φορουμ να διαβαζεισ τι γραφω πως το γραφω σου κανω παρα8εση ενα παλιο μου ποστ για να δεις γιατι εγραψα περι διπλου.....το ποσο πιστευα η οχι στη νικη και εγω και οι συμπαικτες μου ειναι δικο μου 8εμα και φανηκε στο γηπεδο....και οσο εισαι κρυμενοσ πισω απο την ανωνυμια σου καλο ειναι να κρατασ αυτεσ τισ κρισεις για τον εαυτο σου....καλο σου σ/κ


Φίλτατε και αγαπητέ g_80.
Ας βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.
Κατ' αρχήν ο όρος "κότα" απέχει μακράν του προσωπικού μου λεξιλογίου.
Ποτέ δεν θα χαρακτήριζα έτσι έναν παίκτη οποιασδήποτε ομάδας, πόσο μάλλον της δικής μου.
Στα Πατήσια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΤΕΣ!!
Αυτό πλέον το έχουν αντιληφθεί οι πάντες εδώ και πολύ καιρό και δεν περίμενε κανείς
το χθεσινό αποτέλεσμα για να το επιβεβαιώσει.

Πράγματι, όπως διαβάζει κανείς το ποστ με τα προγνωστικά σου φάνηκε ότι "ποντάρισες" κατά
της ομάδας σου.
Πράγματι επίσης η εξήγησή σου δείχνει πως επρόκειτο για ευφυολόγημα με δόση παραδοπιστίας.
Όντως δεν θα μπορούσε κάποιος να το αντιληφθεί παρά μόνο εάν θυμόταν απ΄έξω κάποιες εκατοντάδες
ποστς, πράγμα αδύνατον.
Όπερ και ΑΝΑΚΑΛΩ τα περί έλειψης αυτοπεποίθησης καθώς πρόκειται σαφέστατα για παρανόησή μου.
Στη θέση του άδικου σαρκασμού που επέδειξα σε συγχαίρω μαζί με όλους τους συμπαίκτες σου
για την εμφάνισή σας που θύμισε τα περσινά Πατήσια. Συνεχίστε έτσι.

Περί ανωνυμίας ο λόγος.
Ναι, εδώ είμαστε ανώνυμοι.
Στην περίπτωσή μου όμως νομίζω ότι γνωρίζεις πως τουλάχιστον
ένα πρόσωπο στην ομάδα σου με γνωρίζει.
Ο πληροφοριοδότης και φίλος μου.
Σε διαβεβαιώ και για κάτι άλλο.
Όπως εσείς πασχίζετε στους αγώνες και τις προπονήσεις, έτσι και εμείς συμπάσχουμε
στην εξέδρα κι΄ας μην ακούγεται τόσο δυνατά όσο τα τύμπανα των φίλων της Ροδόπολης!
Να είστε γεροί και πάντα τέτοια!


ts_10
Πατησια - Ροδοπολη 53-48

Εκει που πιστευαμε οτι στην ηττα με το θεμιστοκλη δε μπορουμε να παιξουμε χειροτερα,τελικα ηρ8ε ο χθεσινος αγωνας να δειξει οτι οντως μπορουμε και χειροτερα....Αντρικεια και δικαιη νικη των Πατησιων που ,για καποιο λογο που δε βρισκω ,το θελανε περισσοτερο απο εμας και αυτο φανηκε στο γηπεδο..παιζοντας αμυνα στο οριο του φαουλ και με παθος μας εβγαλαν εκτος ρυθμου και ετσι καναμε αλλο ενα θαυμα φετος..Παμε τωρα να δουμε τι μπορει να κανουμε με τη Πολιτεια που θελουμε νικη παση θυσια...

ΥΓ:Δικαιωνεται ο peter λεγοντας πως εχουμε προβλημα εκτος εδρας..

ΥΓ1: Πραγματικα ειναι πολυ αδικη η θεση που βρισκονται τα Πατησια..σε καμια περιπτωση δεν ειναι ομαδα για να μαχεται για τη σωτηρια.

ΥΓ2: Ο κοσμος μας ηταν και παλι εκει..

καλη συνεχεια..
ts_10
QUOTE(MVP 97 @ Jan 16 2010, 15:08 ) *
FILE TS-10 EIMAI FILATHLOS TON PATISSION KAI SYMFONO GIA AYTO POU LES.EIMOUN EXTHES STO PAIXNIDI KAI HTAN O KOSMOS SAS APARADEXTOI

BRAVO OTRITON KAI DEN TOU TO EIXA GIA 4 PODOUS MONO.PROSPATHEI



Φιλε μου επειδη εχω δει ολες τις προσπαθειες σου απο το πρωι, που γραφεις-σβηνεις, για να καταφερεις να γραψεις ενα ποστ το οποιο ολο και κατι θα λεει κατα της Ροδοπολης,θα σε παρακινησω να γραψεις κατι που πρωτα θα βγαζει νοημα συντακτικα και μετα μιλαμε για οτι θες..
MVP 97
UDALL ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΩΝ ΠΑΤΗΣΣΙΩΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΟΚ
g_80
QUOTE(ts_10 @ Jan 12 2010, 23:39 ) *
Τι εγινε μετα τα 2 που σου εσταξε ο Νατσο κολλησες στο 2???

ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2 (το ματς που περιμεναμε...το μπουκαλακι - στοιχημα στο Μαζωνακη εχει ηδη μπει και ο g_80 σας προσκαλει ολους να σας κερασει...θελουμε πολυ τη νικη και πιστευω 8α τη παρουμε παρεα με το κοσμο μας..)
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif torture.gif torture.gif torture.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif


H Ροδοπολη και η γραφικη φιγουρα του φορουμ, ts-10( sad-smiley-009.gif ) - γνωστοσ και ως "ο νερουλας", σας προσκαλουν το σαββατο 23 του Γεναρη στο Μαζωνακη ..... Ελατε διψασμενοι γιατι ο ts_10 δεν κανει εκπτωσεις και 8α ανοιγει τα μπουκαλια απλοχερα, κερνοντασ ΟΛΟ το κοσμο για την περηφανη ηττα τησ ομαδασ του με 5 μονο ποντους ..... icon_wave.gif icon_wave.gif 24.gif 24.gif icon_drunk.gif


ps:koby φορτισε μπαταριες και ελα...... wink.gif
streetbc
QUOTE(ts_10 @ Jan 16 2010, 15:43 ) *
Φιλε μου επειδη εχω δει ολες τις προσπαθειες σου απο το πρωι, που γραφεις-σβηνεις, για να καταφερεις να γραψεις ενα ποστ το οποιο ολο και κατι θα λεει κατα της Ροδοπολης,θα σε παρακινησω να γραψεις κατι που πρωτα θα βγαζει νοημα συντακτικα και μετα μιλαμε για οτι θες..

Εσυ αλλη δουλεια δεν εχεις???Στο φορουμ τι βγαζεις ολη μερα???Ενταξει,δε λεω...μπορει απο συντακτικο να υστερει λιγο ο φιλος,αλλα οπως λεει και ενα ρητο:''μην κρινεις,για να μην κριθεις''.....γιατι και εγω θα μπορουσα να κρινω ...και να πω οτι καποιος χτες εκανα καμια 10αρια λαθη και καλυτερο θα ηταν να μην προσβαλλει τους αλλους......τουλαχιστον μεχρι να αποκτησει την αρετη της αυτογνωσιας........
ts_10
QUOTE(g_80 @ Jan 16 2010, 21:41 ) *
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif torture.gif torture.gif torture.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif


H Ροδοπολη και η γραφικη φιγουρα του φορουμ, ts-10( sad-smiley-009.gif ) - γνωστοσ και ως "ο νερουλας", σας προσκαλουν το σαββατο 23 του Γεναρη στο Μαζωνακη ..... Ελατε διψασμενοι γιατι ο ts_10 δεν κανει εκπτωσεις και 8α ανοιγει τα μπουκαλια απλοχερα, κερνοντασ ΟΛΟ το κοσμο για την περηφανη ηττα τησ ομαδασ του με 5 μονο ποντους ..... icon_wave.gif icon_wave.gif 24.gif 24.gif icon_drunk.gif


ps:koby φορτισε μπαταριες και ελα...... wink.gif


αχαχαχα...Τι να σε κανω που σε καναμε ηρωα και σενα...και επειδη εγω δεν ειμαι κοκοκο σα και σενα(ακομα χρωστας το περσυνο μπουκαλι) το μπουκαλακι ισχυει και φερε και τα παλτα τους συμπαικτες σου μιας και μας κερασαν ωραιοτατα εχθες..

@streetbc :φιλε σορρυ αλλα και σενα δε σε καταλαβαινω..αν εννοεις παντως οτι εχθες στον αγωνα ΕΓΩ εκανα καμια δεκαρια λαθη,ναι εχεις δικιο εκανα(αν και δε νομιζω να ξερεις ποιος ειμαι)..αυτο ομως δεν εχει καμια σχεση με το τι γραφουμε εδω μεσα...ο εμβιπις εγραφε για την ομαδα μου και οτι δεν αξιζει να βρισκεται εκει που ειναι με 1 αγωνα που ειδε..προφανως η παραγκα της διαιτησιας και το συστημα μας σπρωχνουν λογω συμφεροντων icon_drunk.gif ..και στη τελικη επειδη εχει επαναληφθει το ιδιο φαινομενο με τη θεση που θα επρεπε να εχουμε, δε καταλαβαινω γιατι χαλιεστε..οταν τελειωσει η σεζον θα δουμε ποιος θα ειναι που και θα βγαλουμε συμπερασματα..οver n out..
Udall
Σύντροφοι συν-φορουμίτες.
Θεωρώ πως δημιουργείται μία ολόκληρη παραφιλολογία στο φόρουμ
άνευ λόγου και αιτίας.
Αναμιγνύοντας προσωπικές απόψεις με κρίσεις για απόδοση παικτών
και συντακτικές αδυναμίες θαμώνων του φόρουμ, βάζοντας και μία γερή
δόση (της απαραίτητης και θεμιτής μεταξύ φίλων) πλάκας, κινδυνεύουμε
να διολισθήσουμε προς την δωρεάν παρεξήγηση.
Εν τω μεταξύ ο nikefalin παρακολουθώντας κίνηση στο «μαγαζί» μπαινοβγαίνει
έτοιμος να δείξει το «ταυ» ανά πάσει στιγμή.

Ανακεφαλαιώνω.

Όσον αφορά στον streetbc.
Πιστεύω προσωπικά ότι δεν είναι σωστή η κρίση σε παίκτες που ιδρώνουν μέσα στο γήπεδο.
Θα γίνω αυτόκλητος συνήγορος του ts_10, ο οποίος –ας σημειωθεί- με παρρησία
αναγνώρισε ανδροπρεπέστατα τη δίκαιη επικράτηση των Πατησίων,
υπενθυμίζοντας πως πρώτον, λάθη δεν κάνουν μόνο όσοι απέχουν πάσης
δραστηριότητος και δεύτερον, εάν κάποιος κρίνει και θέλει να είναι αντικειμενικός
(που όπως προείπα το θεωρώ λάθος όσον αφορά κρίσεις σε απόδοση αθλητών) θα όφειλε
να αναφέρει ότι ο συγκεκριμένος παίκτης στο «παρά 5» εχθές παρά λίγο να κάνει τη ζημιά
στην ομάδα μου με ένα ψυχωμένο τρίποντο την ώρα που η μπάλα «ήταν καυτή».

Από την άλλη πλευρά, παρόλο που εξήγησα το άδικο της προστριβής, από όσο θυμάμαι
(το ποστ σβήστηκε από τη διαχείριση για τεχνικούς λόγους), ο MVP 97 παρά τις όποιες τεχνικές του αδυναμίες
δεν ανέφερε ποτέ τίποτα περί ανεπάρκειας της ομάδας της Ροδόπολης.
Αυτό που κατέκρινε ήταν η συμπεριφορά των φίλων της ομάδας χαρακτηρίζοντας την απαράδεκτη.
Αν και έχω προσωπική άποψη ως παρών χθες στο γήπεδο, απέφυγα επιμελώς να αναφερθώ στο θέμα.
Όπως το ίδιο έπραξα και για τη συμπεριφορά μεμονωμένων μελών της ομάδας μετά τη λήξη του αγώνα
που δεν θεωρώ ότι χαρακτηρίζει το σύνολο των αθλητών και παραγόντων της Ροδόπολης.
Αυτά επειδή προσωπικά προτιμώ να αποκομίσω συνολική αίσθηση της χθεσινής συνεύρεσης
Πατησίων και Ροδόπολης μένοντας με την ωραία και αθλητικότατη γεύση από τους χαιρετισμούς
και τα φιλιά μεταξύ αθλητών και των δύο ομάδων πριν την έναρξη του αγώνα.
Αυτή και πιστεύω πως είναι η χαρακτηριστική εικόνα της χθεσινής βραδιάς και όχι
τα «παραλειπόμενα».

Υ.Γ. Ας καταναλωθεί επιτέλους εκείνο το μπουκάλι στο Μαζωνάκη που πηγαινοέρχεται από πέρυσι μπας και ησυχάσουμε !



ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Κανα ποτηρακι ουισκακι και για τον Λυκο περισσευει μηπως????????

Να πω και 2 πραγματακια για το ματσακι μας.

Πραγματικα εγινε ενα πολυ καλο ματς, με πολυ ρυθμο και καλο μπασκετ.

Απο την αρχη πηραμε μια διαφορα 10 ποντων την οποια και καταφεραμε να κρατησουμε σε ολο το ματς
με αυξομειωσεις κατα διαστηματα.
Ξεραμε οτι οι αντιπαλοι μας ειναι πιο αργοι απο εμας και εκει χτυπησαμε.
Δεν κινδυνεψαμε σε κανενα σημειο του αγωνα και ειχαμε τον απολυτο ελεγχο μετα το αρχικο 0-2.
Κυριαρχησαμε στα ριμπαουντ, σε αμυνα και επιθεση, κατι που μας εδωσε την δυνατοτητα να τρεξουμε
και να εκδηλωσουμε αρκετες δευτερες επιθεσεις, ειδικα στο β΄ημιχρονο
που ημασταν αρκετα αστοχοι απο τα 6,25.

Η ομαδα δουλεψε αρκετα μεσα στις γιορτες με αποτελεσμα αυτο να φανει μεσα στο ματς.

Ελπιζω ο κοσμος που γεμισε σχεδον το γηπεδο, να εμεινε ευχαριστημενος
και να συνεχισει να ερχεται σε καθε αγωνα μας.


g_80
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 17 2010, 03:16 ) *
Κανα ποτηρακι ουισκακι και για τον Λυκο περισσευει μηπως????????



o ts_10 πληρωνει...!!!!οχι ποτηρακι, ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
streetbc
QUOTE(ts_10 @ Jan 16 2010, 22:53 ) *
αχαχαχα...Τι να σε κανω που σε καναμε ηρωα και σενα...και επειδη εγω δεν ειμαι κοκοκο σα και σενα(ακομα χρωστας το περσυνο μπουκαλι) το μπουκαλακι ισχυει και φερε και τα παλτα τους συμπαικτες σου μιας και μας κερασαν ωραιοτατα εχθες..

@streetbc :φιλε σορρυ αλλα και σενα δε σε καταλαβαινω..αν εννοεις παντως οτι εχθες στον αγωνα ΕΓΩ εκανα καμια δεκαρια λαθη,ναι εχεις δικιο εκανα(αν και δε νομιζω να ξερεις ποιος ειμαι)..αυτο ομως δεν εχει καμια σχεση με το τι γραφουμε εδω μεσα...ο εμβιπις εγραφε για την ομαδα μου και οτι δεν αξιζει να βρισκεται εκει που ειναι με 1 αγωνα που ειδε..προφανως η παραγκα της διαιτησιας και το συστημα μας σπρωχνουν λογω συμφεροντων icon_drunk.gif ..και στη τελικη επειδη εχει επαναληφθει το ιδιο φαινομενο με τη θεση που θα επρεπε να εχουμε, δε καταλαβαινω γιατι χαλιεστε..οταν τελειωσει η σεζον θα δουμε ποιος θα ειναι που και θα βγαλουμε συμπερασματα..οver n out..

Δεν ξερω ποιος εισαι....απλως υποθετω πως για να υπογραφεις ως ts_10 και να δηλωνεις παιχτης της ροδοπολης,θα εισαι το νουμερο 10....Εγω απλα ειπα πως αντι να χλευαζεις την κακη συνταξη ενος ποστ απο καποιο ατομο,θα ηταν καλυτερο να κανεις την αυτοκριτικη σου για το χτεσινο παιχνιδι!!!!!Ο MVP εχει δει εναν αγωνα της ροδοπολης και ειπε πως δεν αξιζετε να ειστε στη θεση που ειστε.....εγω δεν ειπα,ουτε υπονοησα τιποτα τετοιο(παρολο που εχω δει 3 αγωνες σας και εχω σχηματισει καθαρη αποψη για σας.....)
MVP 97
Παιδια με παρεξιγισατε.ΔΕΝ ειπα ακριβως οτι η ροδοπολη δεν αξιζει αυτη τη θεση αλλα ειπα σε σχεσει με το χθεσινο παιχνιδι αλλα και με την κηφισσια θα επρεπε να ειχατε αποδιξει οτι αξιζεται αυτη τη θεση,σαν μια κλασικη ομαδα της Γ ΕΣΚΑ.ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ το εκφραστικο λαθος και ζητω συγνωμη.
Legionnaire
Καλημέρα Κύριοι και Καλή Χρονιά (λίγο αργά αλλά απ τα μελομακάρονα ειχα ξεχασει το password)

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1

Χάσαμε ένα παιχνιδάκι που πραγματικά μπορούσαμε να πάρουμε αν είχαμε περισσότερη σοβαρότητα και υπομονή.
Δίκαιη νίκη των παιδιών της Κηφισιάς που θεωρώ ότι αξιοποίησαν κάθε διαθέσιμη μονάδα τους.
Δε συνηθίζω να μιλάω για διαιτητές και εξ αρχής δεν θέλω να βρίσκω άλλοθι εκεί, αλλά ο συγκεκριμένος πιτσιρικάς ήταν πραγματικά αστείος και προκλητικός...

Για τη συνέχεια είδομεν...
MVP 97
Legionnaire την επομενη αγονιστικη τα πατησια παιζουν με εσας.Θα γινει ενα ωραιο παιχνιδι οπου και οι διο ομαδες χρειαζονται τη νικη χωρις να υπαρχει φαβορι[μαλλον θα ειμαι και εγω εκει].
ts_10
QUOTE(streetbc @ Jan 17 2010, 03:55 ) *
Δεν ξερω ποιος εισαι....απλως υποθετω πως για να υπογραφεις ως ts_10 και να δηλωνεις παιχτης της ροδοπολης,θα εισαι το νουμερο 10....Εγω απλα ειπα πως αντι να χλευαζεις την κακη συνταξη ενος ποστ απο καποιο ατομο,θα ηταν καλυτερο να κανεις την αυτοκριτικη σου για το χτεσινο παιχνιδι!!!!!Ο MVP εχει δει εναν αγωνα της ροδοπολης και ειπε πως δεν αξιζετε να ειστε στη θεση που ειστε.....εγω δεν ειπα,ουτε υπονοησα τιποτα τετοιο(παρολο που εχω δει 3 αγωνες σας και εχω σχηματισει καθαρη αποψη για σας.....)


Φιλε μου την αυτοκριτικη μου την ειχα κανει ηδη προχθες απο το ημιχρονο..δεν ηταν δυσκολο αφου δε εβρισκα τη μπαλα ουτε απο το κοτσανι και αυτο φαινοταν..και οπως ξαναειπα τα Πατησια κερδισαν δικαιοτατα...ολα τα αλλα θα τα δουμε στη πορεια..εχω την εντυπωση οτι και οι 3 αγωνες που εχεις δει πρεπει να εχουμε χασει... rolleyes.gif ...γουρλης εισαι ρε αδερφε 69.gif Τη παρασκευη ελα αν θες με Πολιτεια να τα πουμε και απο κοντα...μπας και σπασει και το γουρι 69.gif
MVP 97
TS-10 τι λεσ πως 8α γινει με την Πολιτεια.
MVP 97
Ο Οιωνος ξερεται ποσο εφερε.
g_80
QUOTE(MVP 97 @ Jan 17 2010, 16:28 ) *
Ο Οιωνος ξερεται ποσο εφερε.



νομιζω οτι εχασε με 20 ποντουσ με τον ασπρουλια να κανει οργια!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.