Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(PasGiannna @ Sep 2 2009, 02:58 ) *
αχα....και αν θες στειλε μου σε πμ η και εδω αν θες το ονομα σου για να ψαξω..με επιασε να μαθω για τον πολυποθητο ΛΥκο μασς.......

Tasos Tsiamis
OnLy_PAS-AthEnS
Ευχαριστω φιλε Τασσο!!!!
Απεκτησες νεο θαυμαστη..εκτος φορουμ smiley.gif smiley.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(PasGiannna @ Sep 2 2009, 03:02 ) *
Ευχαριστω φιλε Τασσο!!!!
Απεκτησες νεο θαυμαστη..εκτος φορουμ smiley.gif smiley.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif

Σε ευχαριστω...
Την Πεμπτη παιζουμε το πρωτο μας φιλικο.
Αν θες ελα να μας δεις


ΥΓ. Καραφλα nairepao, την Πεμπτη παιζουμε με τους Αγιους του Αζορ.
Ελα αν μπορεις θα τον τσακισω........... χαχαχαχαχα
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Sep 2 2009, 03:06 ) *
Σε ευχαριστω...
Την Πεμπτη παιζουμε το πρωτο μας φιλικο.
Αν θες ελα να μας δεις


ΥΓ. Καραφλα nairepao, την Πεμπτη παιζουμε με τους Αγιους του Αζορ.
Ελα αν μπορεις θα τον τσακισω........... χαχαχαχαχα

που παίζετε ρε ? εντός , εκτός ή επι ταυτά ? και τι ώρα ?
OnLy_PAS-AthEnS
σωστος δεν μας ειπες που παιζετε???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
8,30 στο παλε ντε μενιδί

σας περιμενω
OnLy_PAS-AthEnS
Αν μπορεσω και αν βρω παρεα θα ερθω.....!!!!!Μην ξεχνας μενω πετρουπολη!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(PasGiannna @ Sep 2 2009, 03:31 ) *
Αν μπορεσω και αν βρω παρεα θα ερθω.....!!!!!Μην ξεχνας μενω πετρουπολη!!

Κοντα εισαι.
Σε 10 λεπτα θα εισαι εκει.

Αν θες οδηγιες για να ερθεις πες μου
nairepao
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Sep 2 2009, 03:06 ) *
Σε ευχαριστω...
Την Πεμπτη παιζουμε το πρωτο μας φιλικο.
Αν θες ελα να μας δεις


ΥΓ. Καραφλα nairepao, την Πεμπτη παιζουμε με τους Αγιους του Αζορ.
Ελα αν μπορεις θα τον τσακισω........... χαχαχαχαχα

εχω μαθει οτι ο Αζορ εχει λιωσει στην προπονηση και η συχνοτητα των προπονησεων της προετοιμασιας στην ομαδα του ειναι ιδια με την συχνοτητα των γευματων σου. Αν τον παιξεις μαν του μαν σε ολο το γηπεδο μπορει να ερθω, να τα πουμε και με τον ηρωικο προεδρο σας, να βγαλουμε και καμια αναμνηστικη φωτο μαζι, να δω το γραφειο που υπεγραψες το συμβολαιο κτλ...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Sep 2 2009, 14:21 ) *
εχω μαθει οτι ο Αζορ εχει λιωσει στην προπονηση και η συχνοτητα των προπονησεων της προετοιμασιας στην ομαδα του ειναι ιδια με την συχνοτητα των γευματων σου. Αν τον παιξεις μαν του μαν σε ολο το γηπεδο μπορει να ερθω, να τα πουμε και με τον ηρωικο προεδρο σας, να βγαλουμε και καμια αναμνηστικη φωτο μαζι, να δω το γραφειο που υπεγραψες το συμβολαιο κτλ...

Σας περιμενω σημερα στις 20,30 στο κλειστο του μενιδιου.

Αριστοτελους 2 η οδος.

Οποιος θελει παραπανω οδηγιες ας μου πει.

ΥΓ1. Νικεφαλιν, ελα να κρατησεις το σκορ..... και να μην μου γραφεις παλι τους ποντους μου.. ξερεις εσυ...

ΥΓ2. Τζαμπαρ ελα να γραφεις τις ασιστ μου...
ts_10
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Sep 3 2009, 16:03 ) *
Σας περιμενω σημερα στις 20,30 στο κλειστο του μενιδιου.

Αριστοτελους 2 η οδος.

Οποιος θελει παραπανω οδηγιες ας μου πει.

ΥΓ1. Νικεφαλιν, ελα να κρατησεις το σκορ..... και να μην μου γραφεις παλι τους ποντους μου.. ξερεις εσυ...

ΥΓ2. Τζαμπαρ ελα να γραφεις τις ασιστ μου...



Δε πιστευω να χασατε και για αυτο δε μας ειπες το αποτελεσμα..??
assistant
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Sep 2 2009, 03:00 ) *
Tasos Tsiamis

Λυκε,εμαθα τον πρωτο coach για την τρεχουσα σαιζον τον εφαγες................ετσι ειναι οι μεγαλες βεντετες..............ουτε παρελαση.......................
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(assistant @ Sep 7 2009, 16:51 ) *
Λυκε,εμαθα τον πρωτο coach για την τρεχουσα σαιζον τον εφαγες................ετσι ειναι οι μεγαλες βεντετες..............ουτε παρελαση.......................

Λασπολογιες του κιτρινου τυπου.

Δεν εχει γινει καμια αλλαγη στην ομαδα μεχρι στιγμης.....

assistant
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Sep 7 2009, 16:55 ) *
Λασπολογιες του κιτρινου τυπου.

Δεν εχει γινει καμια αλλαγη στην ομαδα μεχρι στιγμης.....

Εαν και οταν γινει παντως η αλλαγη ενημερωσε μας.
EAST END
QUOTE(assistant @ Sep 7 2009, 17:09 ) *
Εαν και οταν γινει παντως η αλλαγη ενημερωσε μας.

Παιδιά κανα νέο από τις ομάδες;;Τι γίνεται;Πώς βλέπετε τα ρόστερ και τον όμιλο;;
g_80
QUOTE(EAST END @ Sep 9 2009, 10:29 ) *
Παιδιά κανα νέο από τις ομάδες;;Τι γίνεται;Πώς βλέπετε τα ρόστερ και τον όμιλο;;



ροδοπολη για φουντο....
Vagrant
QUOTE(g_80 @ Sep 9 2009, 09:42 ) *
ροδοπολη για φουντο....



Αν οχι φουντο . . . στο νημα με τα Πατησια . . . shot.gif
KOBY
QUOTE(Vagrant @ Sep 9 2009, 13:37 ) *
Αν οχι φουντο . . . στο νημα με τα Πατησια . . . shot.gif


Ξέρουμε σε ποια αγωνιστικη παίζουμε μεταξύ μας?
jhantzop
QUOTE(g_80 @ Sep 9 2009, 12:42 ) *
ροδοπολη για φουντο....


Γιατί έτσι;


ts_10
QUOTE(jhantzop @ Sep 9 2009, 14:17 ) *
Γιατί έτσι;


Να ειστε καλα παιδια..τετοια θελω να λετε για την ροδοπολη...και θα γελασουμε πολυ φετος...πολυ ομως..

QUOTE(KOBY @ Sep 9 2009, 13:57 ) *
Ξέρουμε σε ποια αγωνιστικη παίζουμε μεταξύ μας?



11 αγωνιστικη ψηλε
g_80
QUOTE(Vagrant @ Sep 9 2009, 13:37 ) *
Αν οχι φουντο . . . στο νημα με τα Πατησια . . . shot.gif



lazare pote anasththikes esy????? smiley.gif adi na kaneis sxolia sta forum den organwneis kana basketaki...????

ps:vlepeis ti kanei o bourousaros me to sofo......oute o voreadis de se glytwnei fetos...
Vagrant
QUOTE(g_80 @ Sep 9 2009, 12:26 ) *
lazare pote anasththikes esy????? smiley.gif adi na kaneis sxolia sta forum den organwneis kana basketaki...????

ps:vlepeis ti kanei o bourousaros me to sofo......oute o voreadis de se glytwnei fetos...



Το προσπαθω μα φρε . . . μα στο τελος με βλεπω να βγαζω αγγελια στην ΕΣΚΑ (απο Α' μεχρι και Δ') που να λεει: " Εμπειρο (πολυ εμπειρο λεμε) 4αρι ψαχνει ομαδα να την οδηγησει χαλαρα σε ανοδο!!!" shot.gif

Αν και εκτος φορουμ σου απαντω οτι τα παραπανω παλτα τα κανουν μαγκες οι V-Span & Nick Kalathes!!!!!
KOBY
Προς αποφυγη παρεξηγησεων οι g_80 vagrant και ts_10 ειναι φιλοι και αντιπαλοι και κανουν πλακα οταν λενε για φουντο ροδοπολης και πατησιων.
Αυτο γιατι καποιοι τα μεταφερουν οπως ακριβως τα διαβαζουν peace.gif

ts πρωτο ματς ροδοπολη η γκραβα?

Φιλικο χτες με τον περισο ο οποιος εδειξε πολυ πιο ετοιμος.Καναμε καλο ξεκινημα αλλα στην πορειεα ναυαγησαμε.
topten
QUOTE(assistant @ Sep 7 2009, 17:09 ) *
Εαν και οταν γινει παντως η αλλαγη ενημερωσε μας.

Η αλλαγη εγινε!!!
g_80
QUOTE(KOBY @ Sep 10 2009, 10:52 ) *
Προς αποφυγη παρεξηγησεων οι g_80 vagrant και ts_10 ειναι φιλοι και αντιπαλοι και κανουν πλακα οταν λενε για φουντο ροδοπολης και πατησιων.
Αυτο γιατι καποιοι τα μεταφερουν οπως ακριβως τα διαβαζουν peace.gif

ts πρωτο ματς ροδοπολη η γκραβα?

Φιλικο χτες με τον περισο ο οποιος εδειξε πολυ πιο ετοιμος.Καναμε καλο ξεκινημα αλλα στην πορειεα ναυαγησαμε.


ασε να μεταφερουν οτι 8ελουν......δε χρειαζονται λεπτομερειεσ και πληροφοριεσ για το τι ειναι και τι κανει ο καθε ενας....δε 8ελει πολυ προσπα8εια για να καταλαβεις τι λεγεται για τη πλακα και για το πειραγμα και τι σοβαρα....

QUOTE(g_80 @ Sep 10 2009, 11:50 ) *
ασε να μεταφερουν οτι 8ελουν......δε χρειαζονται λεπτομερειεσ και πληροφοριεσ για το τι ειναι και τι κανει ο καθε ενας....δε 8ελει πολυ προσπα8εια για να καταλαβεις τι λεγεται για τη πλακα και για το πειραγμα και τι σοβαρα....



γκραβα το 1ο.....σε κλιμα εορταστικο λογω ημερομηνιας
KOBY
Τους ηθελα δευτερο γυρο γκραβα και να χρειαζονται βαθμους και να σου ταζουν μπουκαλια και love bunnies.... rolleyes.gif


P.s Οσο για τον π-σοφο και τα γρηγορα ποδια του ελεος καθε καλοκαιρι... Η νικολουλη λεει κανει αποστολη στην πολωνια ψαχνει τον τρισμεγιστο σκορερ κλειζα.
g_80
QUOTE(KOBY @ Sep 10 2009, 12:02 ) *
Τους ηθελα δευτερο γυρο γκραβα και να χρειαζονται βαθμους και να σου ταζουν μπουκαλια και love bunnies.... rolleyes.gif


P.s Οσο για τον π-σοφο και τα γρηγορα ποδια του ελεος καθε καλοκαιρι... Η νικολουλη λεει κανει αποστολη στην πολωνια ψαχνει τον τρισμεγιστο σκορερ κλειζα.



xaxaxaxaxaxa...και μεσα στο κοτετσι τους που θα παι3ουμε παλι κιαμο και frangeliko θα μας ταζουν.....με ενα πρωτο τραπεζακι παντως στο πανο εγω λεω να τουσ αφησουμε να κερδισουνε...!!!!

ps: ε οχι να πιασεισ στο στομα σου και τον κλειζα......πλακα 8α σου κανει....στειλε pm τωρα με το τηλεφωνο σου...παλι το χασα ο Μ#$%#%$#ΚΑΣ..!!!!!(τωρα ομως!)......
nairepao
QUOTE(topten @ Sep 10 2009, 11:04 ) *
Η αλλαγη εγινε!!!

Τον Κετσπαγια περιμεναμε να απολυθει απο τα φιλικά, αλλα ας οψεται ο Λυκος που σπαει ολα τα ρεκορ...για καντο πιο λιανα ρε φιλε να μαθουμε ιντριγκαδορικες λεπτομερειες....
ts_10
QUOTE(g_80 @ Sep 10 2009, 12:11 ) *
xaxaxaxaxaxa...και μεσα στο κοτετσι τους που θα παι3ουμε παλι κιαμο και frangeliko θα μας ταζουν.....με ενα πρωτο τραπεζακι παντως στο πανο εγω λεω να τουσ αφησουμε να κερδισουνε...!!!!


Ελατε με μπουκαλια Βοτκα στο κοτετσι μας...τετοιο γλεντι δεν 8α εχετε ξαναδει..αναλαμβανουμε μουσικη εμεις..Ελπιζω τελευταιες αγωνιστικες που 8α ερθετε να εχετε καθαρισει με τη παραμονη γιατι οι απαιτησεις μας θα ειναι κατι παραπανω απο τραπεζακι στο πανο..
nairepao
Οτι θα "απολυοταν" ανθρωπος του μπασκετ λογω ποδοσφαιρου, δεν το περιμενα...Μονο ο Λυκος τα κανει αυτα...
Udall
QUOTE(KOBY @ Sep 10 2009, 12:02 ) *
Τους ηθελα δευτερο γυρο γκραβα και να χρειαζονται βαθμους και να σου ταζουν μπουκαλια και love bunnies.... rolleyes.gif

Αφήστε τα μπουκάλια και δείτε τα δικά σας χάλια.
Έμαθα από ένα πουλάκι ότι έχετε ακόμα πολλή δουλειά.

Quiz: Τίνος αντικειμένου είναι πασίγνωστη φίρμα η OTIS;

Ηθικό δίδιαγμα:
Καλή πλάκα αλλά το μπάσκετ παίζεται στο παρκέ...
g_80
QUOTE(Udall @ Sep 10 2009, 17:28 ) *
Αφήστε τα μπουκάλια και δείτε τα δικά σας χάλια.
Έμαθα από ένα πουλάκι ότι έχετε ακόμα πολλή δουλειά.

Quiz: Τίνος αντικειμένου είναι πασίγνωστη φίρμα η OTIS;

Ηθικό δίδιαγμα:
Καλή πλάκα αλλά το μπάσκετ παίζεται στο παρκέ...



ανσασερ??????? smiley.gif

το μπασκετ παιζεται στο παρκε αλλα ε3ω απο αυτο η πλακα ειναι πλακα και αλοιμονο σε αυτον που 8α παψει να το διασκεδαζει ... blove.gif
Udall
QUOTE(g_80 @ Sep 10 2009, 18:13 ) *
ανσασερ??????? smiley.gif

το μπασκετ παιζεται στο παρκε αλλα ε3ω απο αυτο η πλακα ειναι πλακα και αλοιμονο σε αυτον που 8α παψει να το διασκεδαζει ... blove.gif

Σωστά. Ασανσέρ.
Μία φράση που μπασκετικά είναι απευκτέα.
Φυσικά και η πλάκα είναι το αλάτι της ζωής.
Καλό είναι να συνδιάζεται το τερπνόν μετά του ωφελίμου.
Έτσι και η καζούρα γίνεται εκ του ασφαλούς.
Καλά δεν ήταν πέρυσι;
KOBY
Μπορει να ειναι και κυλιομενες σκαλες... smiley.gif
Χάλια ? Οχι χαλια δεν ειμαστε. Ουτε υπερομαδα ουτε ετοιμοι ειμαστε παντως χαλια δε μας λες.
Οχι τπτ αλλο αλλα εχω δει και εχω δει χαλια σαυτην την ομαδα.
Ξερετε οτι δε μαρεσει να μιλαω εκ του ασφαλους αλλα να στηριζω την ομαδα μου οταν λιγοι πιστευουν σαυτη.

Υ.γ. Τα ανσανσερ εχουν κιαλλους οροφους οχι μονο πρωτο και ισογειο!!! rolleyes.gif rolleyes.gif
EAST END
QUOTE(KOBY @ Sep 11 2009, 13:20 ) *
Μπορει να ειναι και κυλιομενες σκαλες... smiley.gif
Χάλια ? Οχι χαλια δεν ειμαστε. Ουτε υπερομαδα ουτε ετοιμοι ειμαστε παντως χαλια δε μας λες.
Οχι τπτ αλλο αλλα εχω δει και εχω δει χαλια σαυτην την ομαδα.
Ξερετε οτι δε μαρεσει να μιλαω εκ του ασφαλους αλλα να στηριζω την ομαδα μου οταν λιγοι πιστευουν σαυτη.

Υ.γ. Τα ανσανσερ εχουν κιαλλους οροφους οχι μονο πρωτο και ισογειο!!! rolleyes.gif rolleyes.gif

Σωστά...έχει και υπόγειο!!!!χεχεχεχεχε
KOBY
Ευτυχώς στην περίπτωση μας υπόγειο δεν υπαρχει οποτε μιλάω εκ του ασφαλούς...
Udall
QUOTE(KOBY @ Sep 11 2009, 13:20 ) *
Μπορει να ειναι και κυλιομενες σκαλες... smiley.gif
Χάλια ? Οχι χαλια δεν ειμαστε. Ουτε υπερομαδα ουτε ετοιμοι ειμαστε παντως χαλια δε μας λες.
Οχι τπτ αλλο αλλα εχω δει και εχω δει χαλια σαυτην την ομαδα.
Ξερετε οτι δε μαρεσει να μιλαω εκ του ασφαλους αλλα να στηριζω την ομαδα μου οταν λιγοι πιστευουν σαυτη.

Υ.γ. Τα ανσανσερ εχουν κιαλλους οροφους οχι μονο πρωτο και ισογειο!!! rolleyes.gif rolleyes.gif


Φίλτατε.
Το "χάλια" είχε διπλή λειτουργικότητα.
Πρώτον, έκανε ρίμα με το "μπουκάλια",(κοινώς ποιητική αδεία).
Δεύτερον, κάλιο γαϊδουρόδενε παρά γαϊδουρογύρευε...
Legionnaire
Ssssss!

Οι μηχανές στο city ξεκίνησαν...η λεγεώνα ερχεται ξανά... jedi.gif
KOBY
Φευγει απο το οιον που ανεβαινει στη Β.
Στη θεση του?Ο τριτωνας ή καποια αλλη?
Αν ξερει κανεις λεπτομερειες ας μας πει.
Παντως φευγει μια "δυνατη" ομαδα και μπαινει ακομα μια που προερχεται απο την Δ.
jsoiler
Τρίτωνας και επίσημα...... bball.gif
nikefalin
Πρόγραμμα περιόδου 2009-2010


1ος όμιλος


πατήστε το λίνκ
nairepao
"ψοφησε" ο Λυκος, σχολασε το φορουμ...
Jabar
QUOTE(nairepao @ Oct 6 2009, 14:14 ) *
"ψοφησε" ο Λυκος, σχολασε το φορουμ...

O Λύκος δεν ψόφησε απλά χωνεύει τον προπονητή του.Σήμερα ετοιμάζεται να δείξει τις ικανότητες του στον καινούριο.
yiannis
QUOTE(Jabar @ Oct 6 2009, 14:27 ) *
O Λύκος δεν ψόφησε απλά χωνεύει τον προπονητή του.Σήμερα ετοιμάζεται να δείξει τις ικανότητες του στον καινούριο.




αντε να περνουν σιγα σιγα σειρα και οι επομενοι ......
Alexny
Υπαρχουν φαβορι φετος εκτος απο ΓΣΧ?? Γτ σε προηγουμενο ποστ αναφερθηκε ως ανταγωνιστικη ομαδα το Πορτο Ραφτη.... κτ που ΔΕΝ....
jhantzop
QUOTE(Alexny @ Oct 6 2009, 23:34 ) *
Υπαρχουν φαβορι φετος εκτος απο ΓΣΧ?? Γτ σε προηγουμενο ποστ αναφερθηκε ως ανταγωνιστικη ομαδα το Πορτο Ραφτη.... κτ που ΔΕΝ....


Το Πόρτο Ράφτη είναι στον 3ο όμιλο.


ts_10
QUOTE(yiannis @ Oct 6 2009, 16:35 ) *
αντε να περνουν σιγα σιγα σειρα και οι επομενοι ......



Εσυ φιλε που παιζεις??
Jabar
QUOTE(yiannis @ Oct 6 2009, 16:35 ) *
αντε να περνουν σιγα σιγα σειρα και οι επομενοι ......

Πάει και ο επόμενος.
yiannis
details please!!!!!
nairepao
Λες και βλεπουμε το X-factor-Coach edition με τον Λυκο στην θεση του Μουρατιδη...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.