Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
tasos5




Και ως γνωστον ξερω ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ,βγηκα παλι πρωτος στα προγνωστικα και αυτη τη φορα μαζι με τον Λυκο που ειμαστε συμπαιχτες....διοτι ξερουμε πολλα κιλα μπασκετ......οποιος ακουει τον book taso παει ταμειο......




ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1(στα ισια τα πατησια)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1(χωρις λογια και γιατι ο διαμαντιδης ειναι ντεφορμε και καποιος απο κηφισια νομιζει οτι ειναι ο δημητρος)
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2(κατι ειπε ο σουλελες πως θα βαλει ταλκ στα χερια και θα κανει τα μαγικα του λεμπρον)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1(το ματσακι που με εχει δυσκολεψει πιο πολυ απ'ολα,αν επαιζε εντος η ροδοπολη θα πονταρα στην εδρα κλουβι)
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2(πονταρω πολλα στον ασσο του Ωροπου τον ρουμπιο)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1(διοτι ο σπανουλης ειναι ντεφορμε και το 9 απο αστερα νομιζει οτι ειναι ο kill bill)
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1(πιστευω πολυ στην αποδοση του ψηλου κεβιν γκαρνετ με κοτσιδα)
peter
QUOTE(tasos5 @ Feb 26 2010, 16:18 ) *
Και ως γνωστον ξερω ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ,βγηκα παλι πρωτος στα προγνωστικα και αυτη τη φορα μαζι με τον Λυκο που ειμαστε συμπαιχτες....διοτι ξερουμε πολλα κιλα μπασκετ......οποιος ακουει τον book taso παει ταμειο......




ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1(στα ισια τα πατησια)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1(χωρις λογια και γιατι ο διαμαντιδης ειναι ντεφορμε και καποιος απο κηφισια νομιζει οτι ειναι ο δημητρος)
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2(κατι ειπε ο σουλελες πως θα βαλει ταλκ στα χερια και θα κανει τα μαγικα του λεμπρον)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1(το ματσακι που με εχει δυσκολεψει πιο πολυ απ'ολα,αν επαιζε εντος η ροδοπολη θα πονταρα στην εδρα κλουβι)
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2(πονταρω πολλα στον ασσο του Ωροπου τον ρουμπιο)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1(διοτι ο σπανουλης ειναι ντεφορμε και το 9 απο αστερα νομιζει οτι ειναι ο kill bill)
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1(πιστευω πολυ στην αποδοση του ψηλου κεβιν γκαρνετ με κοτσιδα)



Ποιός είναι ρε taso5 ο "δημητρός" της Κηφισιάς????
Ilias7
ΓΣ Χαλανδριου-Αστερας Περιστεριου 69-58

Ενδιαφερον παιχνιδι,δυνατο και κατα τα διαστημα με καλο μπασκετ...Καλυτερη εμφανιση απο την ομαδα του Χαλανδριου και δικαιη νικη...
ts_10
Παιανια - Ροδοπολη 70 - 52

Περιπατος για τη Παιανια και μια τραγικη εμφανιση απο εμας...παιζει να ηταν απο τις πιο ευκολες νικες που εκανε φετος..δεν αντεχουμε να παιζουμε χωρις τους τραυματιες μας σε δυσκολα παιχνιδια δυστυχως..
peter
Αχαρνής-Κηφισιά...1 (58-50 νομίζω....)
Τα σπάσαμε και οι 2 όπως καταλάβατε απτο σκορ!!!!!
Στο 1:30 το ματσάκι ήταν Χ και έκανε η μια ομάδα στην άλλη δωράκια......

Υ.Γ. Φανταστικός Λύκος....με 33 πόντους ,14 ασσίστ ,12 κλεψίματα ,11 ριμπάουντ....χαχαχα......Παιχταρά μου...μακάρι να σε είχαμε φέτος στην ομάδα!!!!
tasos5
QUOTE(peter @ Feb 26 2010, 20:04 ) *
Ποιός είναι ρε taso5 ο "δημητρός" της Κηφισιάς????



Αυτος που φοραει το ιδιο νουμερο με τον Δημητρο........
THE ROCK
Πηγα κι εγω να δω το ματς Αχαρνης - Κιηφισια την Παρασκευη, αφου και κοντα ειναι το πατρικο μου.


Ηταν ενα κακο ματς ομως, με πολλα λαθη και πολλα αστοχα ευκολα σουτ και απο τις 2 ομαδες.
Οι Αχαρνης μπορουσαν να κερδισουν πολυ πιο ευκολα, αλλα εκαναν πολλα και αβιαστα λαθη στην επιθεση τους.

Επειδη τους εχω ξαναδει αλλες 2 φορες φετος, ειναι σιγουρο οτι τους λειπει παρα πολυ ο βασικος ασος τους,
που μοιραζε πολυ ωραια το παιχνιδι, αφου ο τωρινος ασος εχει πιο πολυ το μυαλο του στο σουτ, παρα στην οργανωση.
Παντως ειναι πολυ δυνατη και σφιχτη ομαδα στην αμυνα, οπου καποιες φορες πραγματικα δεν γινεται να φανε καλαθι.

Η Κηφισια απο την αλλη δυστυχως λιγα πραγματα. Ενα σκριν μονο στη μπαλα απο τον ψηλο και τιποτα αλλο.
Ολο ενας με εναν, χωρις συνεργασιες.
Καλο υλικο, αλλα πολυ αδουλευτη ομαδα. Μοιαζουν σαν ομαδα, που μαζευονται καθε Παρασκεηυ, χωρις να εχουν κανειο προπονηση.
peter
QUOTE(tasos5 @ Feb 28 2010, 14:05 ) *
Αυτος που φοραει το ιδιο νουμερο με τον Δημητρο........




Μακάρι να νόμιζε κάτι τέτοιο....θα ήταν καλύτερος στο παιχνίδι του και θα έκανε και πολύ καλό στην ομάδα...γιατι το παιδί είναι ταλέντο!!!Δυστυχώς όμως Διαμαντίδης βγήκε ένας!!!

QUOTE(THE ROCK @ Feb 28 2010, 17:25 ) *
Πηγα κι εγω να δω το ματς Αχαρνης - Κιηφισια την Παρασκευη, αφου και κοντα ειναι το πατρικο μου,

Ηταν ενα κακο ματς ομως, με πολλα λαθη και πολλα αστοχα ευκολα σουτ και απο τις 2 ομαδες.
Οι Αχαρνης μπορουσαν να κερδισουν πολυ πιο ευκολα, αλλα εκαναν πολλα και αβιαστα λαθη στην επιθεση τους.

Επειδη τους εχω ξαναδει αλλες 2 φορες φετος, ειναι σιγουρο οτι τους λειπει παρα πολυ ο βασικος ασος τους,
που μοιραζε πολυ ωραια το παιχνιδι, αφου ο τωρινος ασος εχει πιο πολυ το μυαλο του στο σουτ, παρα στην οργανωση.
Παντως ειναι πολυ δυνατη και σφιχτη ομαδα στην αμυνα, οπου καποιες φορες πραγματικα δεν γινεται να φανε καλαθι.

Η Κηφισια απο την αλλη δυστυχως λιγα πραγματα. Ενα σκριν μονο στη μπαλα απο τον ψηλο και τιποτα αλλο.
Ολο ενας με εναν, χωρις συνεργασιες.
Καλο υλικο, αλλα πολυ αδουλευτη ομαδα. Μοιαζουν σαν ομαδα, που μαζευονται καθε Παρασκεηυ, χωρις να εχουν κανειο προπονηση.


Πόσο δίκιο έχεις φίλε rock...και το κακό ξέρεις ποιό είναι???Ότι είμαστε 5 μέρες τη βδομάδα στο γήπεδο (δε ξέρω πόσες ομάδες Γ εσκα το κάνουν!?!)!!!!!!!Μπορεί να μην μπορουμε παραπάνω....
nairepao
QUOTE(THE ROCK @ Feb 28 2010, 15:25 ) *
Η Κηφισια απο την αλλη δυστυχως λιγα πραγματα. Ενα σκριν μονο στη μπαλα απο τον ψηλο και τιποτα αλλο.
Ολο ενας με εναν, χωρις συνεργασιες.
Καλο υλικο, αλλα πολυ αδουλευτη ομαδα. Μοιαζουν σαν ομαδα, που μαζευονται καθε Παρασκεηυ, χωρις να εχουν κανειο προπονηση.

Πιστευω οτι ο Λυκος μολις το διαβασε αυτο, διεγερθη...
peter
QUOTE(nairepao @ Mar 1 2010, 20:04 ) *
Πιστευω οτι ο Λυκος μολις το διαβασε αυτο, διεγερθη...




χαχαχαχαχαχαχαχα................ smiley.gif
ts_10
Αγωνιστικη με εκπληξεις που μονο ενας (...αλλα λυκος τη καταφερε)

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 59-39
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59-50
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 69-57 (τι εγινε ρε παιδια? w00t.gif ας γραψει καποιος λεπτομεριες..)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 70-52
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 54-62
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 69-58
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 91-50

Πολυς κουβας επεσε...συν οτι απουσιαζει ο ''πολλα κιλα μπασκετ'' απο τα προγνωστικα.

Λυκος 7/7 41.gif
maluda 5/7
ts_10 5/7
legionnaire 4/7
ilias7 4/7
peter 3/7
g_80 3/6 (kokoko)

θριαμβος Λυκου και παμε για την επομενη που μαλλον ειναι αρκετα ευκολη..

ΥΓ.tasos5 προφανως στο εσβησε γιατι καποιος αλλος μπορει να σου απαντησει οτι τα 4 βηματα στο μπασιμο τα μα8αμε περσυ στο πρωτο τελικο απο το Παπαλουκα και η συζητηση να διαιωνιζεται..δεν ειναι για μαχη εδω..
nikefalin
Δώστε λίγο προσοχή σε αυτό το κομμάτι του κανονισμού λειτουργίας

QUOTE
Κανονισμός 11:


Αποδοκιμάζονται οι δημοσιεύσεις που αφορούν με έμμεσο ή άμεσο τρόπο ή καθίστανται με εμμεσο ή άμεσο τρόπο "μεταφορείς" δημοσιεύσεων χρηστών που βρίσκονται σε κατάσταση απαγόρευσης δημοσιεύσεων,

Ποινή:

* Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
* Πιθανός προσωρινός αποκλεισμός του μέλους από το φόρουμ, με διατήρηση της δυνατότητας ανάγνωσης των μηνυμάτων, και χρήσης των υπόλοιπων λειτουργιών του φόρουμ (προσωπικά μηνύματα, παιχνίδια fantasy league, overplaybet...).
tasos5
QUOTE(ts_10 @ Mar 2 2010, 13:46 ) *
Αγωνιστικη με εκπληξεις που μονο ενας (...αλλα λυκος τη καταφερε)

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 59-39
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59-50
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 69-57 (τι εγινε ρε παιδια? w00t.gif ας γραψει καποιος λεπτομεριες..)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 70-52
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 54-62
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 69-58
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 91-50

Πολυς κουβας επεσε...συν οτι απουσιαζει ο ''πολλα κιλα μπασκετ'' απο τα προγνωστικα.

Λυκος 7/7 41.gif
maluda 5/7
ts_10 5/7
legionnaire 4/7
ilias7 4/7
peter 3/7
g_80 3/6 (kokoko)

θριαμβος Λυκου και παμε για την επομενη που μαλλον ειναι αρκετα ευκολη..

ΥΓ.tasos5 προφανως στο εσβησε γιατι καποιος αλλος μπορει να σου απαντησει οτι τα 4 βηματα στο μπασιμο τα μα8αμε περσυ στο πρωτο τελικο απο το Παπαλουκα και η συζητηση να διαιωνιζεται..δεν ειναι για μαχη εδω..


Γιατι δεν με εχετε στα προγνωστικα??? πατε να με βγαλετε απ'εξω επειδη καθε βδομαδα ειμαι στους πρωτους και παιρνω κουπα??? εκτος απο αυτη τη φορα που επιασα 6/7 και βγηκε πρωτος ο Λυκος και το πανηγυρισε τρελα με τα φιλαρακια του στην ομονοια.......λαμπαδα στη μαγικη 3αδα που ειχε σφυριχτρες,μαλλον ειχαν μεινει στο καρναβαλι και ειχαν τη συνηθεια να σφυριζουν ακομα.... 69.gif
θελω να ξανα ποσταρεις τη τελικη βαθμολογια με εμενα μεσα,κανω ενσταση........
ts_10
QUOTE(tasos5 @ Mar 2 2010, 14:58 ) *
Γιατι δεν με εχετε στα προγνωστικα??? πατε να με βγαλετε απ'εξω επειδη καθε βδομαδα ειμαι στους πρωτους και παιρνω κουπα??? εκτος απο αυτη τη φορα που επιασα 6/7 και βγηκε πρωτος ο Λυκος και το πανηγυρισε τρελα με τα φιλαρακια του στην ομονοια.......λαμπαδα στη μαγικη 3αδα που ειχε σφυριχτρες,μαλλον ειχαν μεινει στο καρναβαλι και ειχαν τη συνηθεια να σφυριζουν ακομα.... 69.gif
θελω να ξανα ποσταρεις τη τελικη βαθμολογια με εμενα μεσα,κανω ενσταση........


εχεις δικιο,παραλειψη μου...

Λυκος 7/7 41.gif
tasos5 6/7
maluda 5/7
ts_10 5/7
legionnaire 4/7
ilias7 4/7
peter 3/7
g_80 3/6 (kokoko)
THE ROCK
QUOTE(peter @ Feb 28 2010, 16:56 ) *
Πόσο δίκιο έχεις φίλε rock...και το κακό ξέρεις ποιό είναι???Ότι είμαστε 5 μέρες τη βδομάδα στο γήπεδο (δε ξέρω πόσες ομάδες Γ εσκα το κάνουν!?!)!!!!!!!Μπορεί να μην μπορουμε παραπάνω....

Εννοεις 5 προπονησεις και ενας αγωνας 6??
Γιατι αν ειναι ετσι τοτε κατι φταιει. Σαν ομαδα που μαζευεστε καθε παρασκευη να παιξει μοιαζετε, παρα με προπονημενη ομαδα.

Στην προπονηση σας τι κανετε? Μονο ενας εναντιον ενος??? Γιατι και σουτ απ'οτι ειδα δεν βαζετε ουτε με αιτηση.
Νομιζω οτι δεν βαλατε ουτε ενα τριποντο σε καμια 15αρια προσπαθειες, αν θυμαμαι καλα.

Δεν εχετε κακο υλικο για την κατηγορια, αλλα δεν υπαρχει κανενα ειδος συνεργασιας μεταξυ σας.
Οποιος παρει την μπαλα παιζει για παρτυ του. Ακομα και οι ψηλοι οταν την παρουν πανε παντα για καλαθι.
maluda
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
Legionnaire
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
Ilias7
Γεια σας παιδια!!

Σχετικα ευκολη αγωνιστικη θα ελεγα...Ξεκαθαρα τα φαβορι σε ολους τους αγωνες εκτος απο το παιχνιδι του Θεμιστοκλη με την Παιανια μπορω να πω..

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1

Καλη αγωνιστικη σε ολους!!
tasos5
Επειδη η μερα μου ξεκινα νωρις και επειδη ξερω πολλα κιλα μπασκετ........ακουστε ολοι τον book taso και θα πατε ταμειο,αν με ειχε ακουσει και η Τζουλια δε θα χρειαζοταν να βγαλει dvd για να βγαλει λεφτα...για αυτο το νου σας....



ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ts_10
Συγκλονισμενος και εγω απο τη νεα χρηση της σαμπανιας ( 69.gif ) δινω τα σιγουρακια..

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2 (για τη τιμη και τη φανελα..)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2 (πραγματικα αυτη η παιανια ειναι πολυ περιεργη ομαδα..οταν παιζει πληρης ειναι σιγουρα για πενταδα γιατι ειναι καλη ομαδα...στα εκτος δε ξερω αν πηγαινουν ολοι..με εμας παντως ολοι παιξανε οποτε...???)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1 (πλεον γελαμε και μεταξυ μας με τους τραυματισμους..θελω να πιστευω οτι εστω και ετσι 8α το παρουμε το ματς..)

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (μπορει να το δυσκολεψει αρκετα ο ωρωπ..)

ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1

καλη αγωνιστικη και οχι αλλους τραυματισμους bball.gif bball.gif
EAST END
QUOTE(Legionnaire @ Mar 4 2010, 19:11 ) *
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1

Kαλημέρα και καλή αγωνιστική σε όλους...

Θα συμφωνήσω σε όλα με τον φίλο τον Legionnaire,οπότε να μήν τα ξαναγράφω...!!!
peter
QUOTE(tasos5 @ Mar 5 2010, 04:21 ) *
Επειδη η μερα μου ξεκινα νωρις και επειδη ξερω πολλα κιλα μπασκετ........ακουστε ολοι τον book taso και θα πατε ταμειο,αν με ειχε ακουσει και η Τζουλια δε θα χρειαζοταν να βγαλει dvd για να βγαλει λεφτα...για αυτο το νου σας....



ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1



Ακολουθώ πιστά taso5.....
g_80
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (STA ΙΣΙΑ τα πατησια που λεει και ο tassos 5...ευκολα και 3εκουραστα)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 (δυσκολα γιατι ο ε8νικοσ ειναι σε καλη φορμα...)
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (ντερμπυ και παμε με την εδρα)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1 (ευκολα)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (ευκολα)
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 (ευκολα)
ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1 (ευκολα)

απο τον 23ποντο Ian Scott της εσκα καλη αγωνιστικη!!!!


smiley.gif icon_drunk.gif 69.gif
tasos5
bet from ΛΥΚΟΣ.....


ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
Ilias7
ΑΟ Νεαπόλεως-Αστέρας Περιστέριου 51-70

Πολυ καλο δευτερο ημιχρονο απο τον Αστερα με πιεστικη αμυνα σε ολο το γηπεδο..

ΥΓ:Ο kill Bill για ακομα ενα παιχνιδι πηρε φωτια!! shot.gif shot.gif
ts_10
Ροδοπολη - Οιωνος 69-48

Ευκολη νικη με καλο μπασκετ κατα διαστηματα παρα τα προβληματα μας...παμε τωρα για το ματς στο Χαλανδρι.. bball.gif bball.gif
peter
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ.......2 (+7 νομίζω...)
Σήμερα γίναν απίθανα πράγματα!!!!
Το ματς έφτασε και στο +18 στο 3ο 10λεπτο (+15 ήταν απο το 1ο ημίχρονο ) για μας...και ξαφνικά .."καταιγίδα" που λέει κ ο Αντύπας!!!!!
Το παρατήσαμε...ΟΛΟΙ!!Νομίζαμε οτι τελείωσε??!!!ΟΛΟΙ???????
Πολλά μπράβο στα παιδία κ τον coach-παίχτη του Εθνικού,που δεν το παράτησαν ΠΟΤΕ ακόμα και όταν φάνταζε χαμένο!!!
Αυτά...

Υ.Γ. Αν βρεί χρόνο ο φίλος και αντίπαλος μου στο γήπεδο και σήμερα (μετά τα Ψυχικό-Αενκ,το Αεροπορία-Ναυτικό και στη γ τώρα...φαγώθηκες να με postάρεις....παιχταρά μου) mellayes,θα ήθελα να διαβάσω (2 γραμμές) ανάλυση μπασκετική (άρχοντας του είδους...)
ts_10
QUOTE(peter @ Mar 6 2010, 03:14 ) *
Υ.Γ. Αν βρεί χρόνο ο φίλος και αντίπαλος μου στο γήπεδο και σήμερα (μετά τα Ψυχικό-Αενκ,το Αεροπορία-Ναυτικό και στη γ τώρα...φαγώθηκες να με postάρεις....παιχταρά μου) mellayes,θα ήθελα να διαβάσω (2 γραμμές) ανάλυση μπασκετική (άρχοντας του είδους...)


Ψοφαω για τετοια αναλυση icon_drunk.gif
streetbc
Καποιοι ας μην κοροιδευουν τον κοσμο λεγοντας συνεχως για προβληματα απουσιων...διοτι καταντουν γραφικοι!!!!!!Για παραδειγμα τις τελευταιες 4-5 αγωνιστικες διαβαζω συνεχως στα ποστ ενος παιδιου:''παλι με πολλες απουσιες η ομαδα'' ή ''4πενταδατοι παιχτες μας ηταν τραυματιες'' και κατι τετοιες υπερβολες,οι οποιες φυσικα και δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.....Και το λεω αυτο διοτι εχω παρακολουθησει πολλους αγωνες της εν λογω ομαδος και γνωριζω ποιοι ειναι βασικοι και ποιοι παγκιτες......Οταν λοιπον σου λειπει ο βασικος σου πλει μεικερ και ενας αναλωσιμος ψηλος...δεν λες οτι σου λειπουν 4πενταδατοι παιχτες και παραπληροφορεις τον κοσμο!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ:Κατι που ηθελα να πω εδω και 2 χρονια,αλλα φετος εχει καταντησει αηδια.....οταν βαζουμε καλαθι δεν κοιταμε την κερκιδα!!!!!!!!!!Και καλα να το κανεις 1-2 φορες...αλλα οταν το κανεις σε καθε καλαθι που βαζεις καταντα αστειο....
ΥΓ2:Που και που δινουμε και καμια πασα.......ετσι για το φαινεσθαι βρε αδερφε
melayess
Το ματς οντως ηταν περιεργο. Η Κηφισια ξεκινησε πολυ καλα και ανταπεξηλθε πληρως στη ζωνη μας βαζοντας 10 τριποντα περιπου στα πρωτα 25 λεπτα. Ξεκινησε το ματς και η Κηφισια εφυγε μπροστα 24-11, το καναμε με κατι τριποντα δικα μας 24-22 και μετα ξαναφυγε στο 16' 40-22 με σερο 16-0. Γιναμε λιγο πιο σκληροι στην αμυνα μας και το ημιχρονο εληξε 43-31 (δεχτηκαμε 3 ποντους σε 4 λεπτα δηλαδη). Στην επαναληψη η Κηφισια γυρω στο 23 εφυγε παλι με 14 ποντους (49-35) και εκει νομιζς για καποιο λογο μας υποτιμησε. Πετυχαμε καποια τριποντα, πιεσαμε λιγο και κλεψαμε μπαλες με αποτελεσμ καποιους αιφνιδιασμους και στο 30 ηταν το σκορ 57-52. Προηγηθηκαμε στο 34 περιπου με 61-57 και θεωρω οτι ο αντιπαλος δεν εντδρασε καν παρα μονο στο τελευταιο διλεπτο. Με το σκορ υπερ μας στο 72-64 (2.30 πριν το τελος) καναμε οτι ηταν δυνατον για να χασουμε. Σε 30 δευτερολεπτα πηγε 72-69. Η Κηφισια επελεξε να παιξει ζωνη σε εκεινο το σημειο, βρηκαμε δυο ελευθερα τριποντα, μπηκαν και τελειωσε.

Ο Εθνικος το εχω ξαναπει οτι πανω απο ολα διασκεδαζει στο γηπεδο,, και παλευει. Δε ξερω αν θα σωθουμε και λιγο με νοιαζει, αλλα ξερω οτι τα παιδια προσπαθιυν και περνανε καλα οταν μπαινουν στο γηπεδο.

Η Κηφισια νομιζω πληρωσε χθες τη βαθμολογικη της αδιαφορια εναι δυσκολο να εισαι συγκεντρωμενος οταν δεν εχεις βαθμολογικο κινητρο.
tasos5
QUOTE(Ilias7 @ Mar 6 2010, 01:12 ) *
ΥΓ:Ο kill Bill για ακομα ενα παιχνιδι πηρε φωτια!! shot.gif shot.gif



την περασμενη παρασκευη δεν υπηρχε εμαθα.....μη λες ψεματα...μπορει να μην υπαρχει τηλεοπτικη καλυψη και να βλεπουμε τις φασεις στη γ εσκα tv basketball association αλλα ολα κυκλοφορουν.........
ts_10
QUOTE(streetbc @ Mar 6 2010, 12:53 ) *
Καποιοι ας μην κοροιδευουν τον κοσμο λεγοντας συνεχως για προβληματα απουσιων...διοτι καταντουν γραφικοι!!!!!!Για παραδειγμα τις τελευταιες 4-5 αγωνιστικες διαβαζω συνεχως στα ποστ ενος παιδιου:''παλι με πολλες απουσιες η ομαδα'' ή ''4πενταδατοι παιχτες μας ηταν τραυματιες'' και κατι τετοιες υπερβολες,οι οποιες φυσικα και δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.....Και το λεω αυτο διοτι εχω παρακολουθησει πολλους αγωνες της εν λογω ομαδος και γνωριζω ποιοι ειναι βασικοι και ποιοι παγκιτες......Οταν λοιπον σου λειπει ο βασικος σου πλει μεικερ και ενας αναλωσιμος ψηλος...δεν λες οτι σου λειπουν 4πενταδατοι παιχτες και παραπληροφορεις τον κοσμο!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ:Κατι που ηθελα να πω εδω και 2 χρονια,αλλα φετος εχει καταντησει αηδια.....οταν βαζουμε καλαθι δεν κοιταμε την κερκιδα!!!!!!!!!!Και καλα να το κανεις 1-2 φορες...αλλα οταν το κανεις σε καθε καλαθι που βαζεις καταντα αστειο....
ΥΓ2:Που και που δινουμε και καμια πασα.......ετσι για το φαινεσθαι βρε αδερφε


αρχιζω και γελαω μαζι σου...και με σενα και με αυτους που καλυπτεις...καταρχην να εισαι αντρας και να μη λες διαβαζω ποστ ενος παιδιου αλλα δικα μου με το ονομα μου..δευτερον ο βασικος πλει μεικερ οντως εχει χιαστους και λειπει..ο αναλωσιμος αυτος ψηλος που λες, εσενα προσωπικα σε κανει αλογο πινοντας και καφε στο αλλο χερι και ασε εμας στην ομαδα να ξερουμε ποσο σημαντικος ειναι και ποσο μας λειπει..ο πρωτος σκορερ μας εδω και 2 εβδομαδες δε κανει προπονηση λογω αρρωστιας και ερχεται στους αγωνες απλα για να υπαρχει...ο καλος ψηλος μας εχ8ες επεστρεψε απο διαστρεμα..εγω παιζω με πονο στους προσαγωγους και μετα τους αγωνες δε μπορω να περπατησω..αλλα αυτα για σενα μαλλον ειναι γραφικα...οπως και το τι τραβαμε απο τραυματισμους φετος που εχουμε κανει το φυσικοθεραπευτη ζαμπλουτο...

ΥΓ.για το πως 8α πανηγυριζουμε τα καλαθια και πως θα δινουμε πασες αστο για εμας που παιζουμε..εσυ εξεδρα-κομπολοι-πασατεμπο..

ΥΓ1.με εντυπωσιασες σημερα..συνηθως βγαινεις μετα απο ηττες να κανεις τη μπασκετικη σου αναλυση..χαλαστηκες μαλλον εχ8ες εε??

ΥΓ2.Αφου ξερεις και τοσα πολλα απο την ομαδα μας ελα μετα απο κανενα αγωνα να συστηθεις και στους συμπαικτες μου (σε μενα δε χρειαζεται ξερω) να ξερουν και αυτοι ποιος εισαι...

ΥΓ3. Δες λιγο τζουλια να ηρεμησεις γιατι σε βλεπω λιγο τσιτωμενο...το μπασκετακι για διασκεδαση ειναι..


tasos5
QUOTE(g_80 @ Mar 5 2010, 17:06 ) *
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (STA ΙΣΙΑ τα πατησια που λεει και ο tassos 5...ευκολα και 3εκουραστα)



g_80 στα ισια τα πατησια.....με ζωναρα 40 λεπτα...αυτο ουτε ο κωστας πολιτης το '87 δεν εκανε τετοια πραγματα......
οντως ευκολα και ξεκουραστα διπλουμπα.........
g_80
QUOTE(tasos5 @ Mar 6 2010, 15:36 ) *
g_80 στα ισια τα πατησια.....με ζωναρα 40 λεπτα...αυτο ουτε ο κωστας πολιτης το '87 δεν εκανε τετοια πραγματα......
οντως ευκολα και ξεκουραστα διπλουμπα.........



mou areseis pou 3exwrizeis th plaka apo to sovaro...φενεται οτι δν πρεπει να χουμε μγαλες απαιτησεις απο σενα ομως....8α το εχουμ υπ'οψιν για το μελλον....

επειδη το λες οντως πολυ ευκολα ....και στα ισια....με 7 τεχνικεσ 1 ντισκαλιφιε και 1 αντια8λητικο οταν μαλιστα η διαφορα ειναι στους 3 ποντουσ......

οσο για αυτο το "στα ισια τα πατησια" που ΕΣΥ 3εκινησεσ 8α το 8υμαμαι....



QUOTE(melayess @ Mar 6 2010, 12:58 ) *
Ο Εθνικος το εχω ξαναπει οτι πανω απο ολα διασκεδαζει στο γηπεδο,, και παλευει. Δε ξερω αν θα σωθουμε και λιγο με νοιαζει, αλλα ξερω οτι τα παιδια προσπαθιυν και περνανε καλα οταν μπαινουν στο γηπεδο.



+1
streetbc
QUOTE(ts_10 @ Mar 6 2010, 15:34 ) *
αρχιζω και γελαω μαζι σου...και με σενα και με αυτους που καλυπτεις...καταρχην να εισαι αντρας και να μη λες διαβαζω ποστ ενος παιδιου αλλα δικα μου με το ονομα μου..δευτερον ο βασικος πλει μεικερ οντως εχει χιαστους και λειπει..ο αναλωσιμος αυτος ψηλος που λες, εσενα προσωπικα σε κανει αλογο πινοντας και καφε στο αλλο χερι και ασε εμας στην ομαδα να ξερουμε ποσο σημαντικος ειναι και ποσο μας λειπει..ο πρωτος σκορερ μας εδω και 2 εβδομαδες δε κανει προπονηση λογω αρρωστιας και ερχεται στους αγωνες απλα για να υπαρχει...ο καλος ψηλος μας εχ8ες επεστρεψε απο διαστρεμα..εγω παιζω με πονο στους προσαγωγους και μετα τους αγωνες δε μπορω να περπατησω..αλλα αυτα για σενα μαλλον ειναι γραφικα...οπως και το τι τραβαμε απο τραυματισμους φετος που εχουμε κανει το φυσικοθεραπευτη ζαμπλουτο...

ΥΓ.για το πως 8α πανηγυριζουμε τα καλαθια και πως θα δινουμε πασες αστο για εμας που παιζουμε..εσυ εξεδρα-κομπολοι-πασατεμπο..

ΥΓ1.με εντυπωσιασες σημερα..συνηθως βγαινεις μετα απο ηττες να κανεις τη μπασκετικη σου αναλυση..χαλαστηκες μαλλον εχ8ες εε??

ΥΓ2.Αφου ξερεις και τοσα πολλα απο την ομαδα μας ελα μετα απο κανενα αγωνα να συστηθεις και στους συμπαικτες μου (σε μενα δε χρειαζεται ξερω) να ξερουν και αυτοι ποιος εισαι...

ΥΓ3. Δες λιγο τζουλια να ηρεμησεις γιατι σε βλεπω λιγο τσιτωμενο...το μπασκετακι για διασκεδαση ειναι..



1)Περαστικα στο παιδι για τους χιαστους!!!!!(ομολογω πως δεν το ηξερα)
2)Ουτε το γεγονος πως ο πρωτος σκορερ ειναι αρρωστος ηξερα αλλα ουτε και για το προβλημα στους προσαγωγους σου...οποτε περαστικα κ στους 2 σας!!!Εγω εξαλλου αυτα που βλεπω απ την κερκιδα λεω...που να ξερω τι εχει ο καθενας????Απ τη στιγμη που βλεπω καποιον στην αποστολη τον θεωρω υγιη(λογικο δεν ειναι???)Δεν ειμαι μεντιουμ!!!!Εγω 5αγωνες της ομαδας εχω δει φετος και αλλους 4περυσι.......


Καλη συνεχεια και ειρηνη ημιν...
tasos5
QUOTE(g_80 @ Mar 6 2010, 16:19 ) *
mou areseis pou 3exwrizeis th plaka apo to sovaro...φενεται οτι δν πρεπει να χουμε μγαλες απαιτησεις απο σενα ομως....8α το εχουμ υπ'οψιν για το μελλον....

επειδη το λες οντως πολυ ευκολα ....και στα ισια....με 7 τεχνικεσ 1 ντισκαλιφιε και 1 αντια8λητικο οταν μαλιστα η διαφορα ειναι στους 3 ποντουσ......

οσο για αυτο το "στα ισια τα πατησια" που ΕΣΥ 3εκινησεσ 8α το 8υμαμαι....



Ρε g_80 τι σε εθιξε απο αυτα που ειπα και λες ανοησιες μονο και μονο να κερδισεις τις εντυπωσεις?? οντως το ισια τα πατησια για πλακα το λεω,μαλλον απο σενα δν πρεπει να χουμε μγαλες απαιτησεις.......αμα δεν καταλαβαινεις φιλαρακο το αστειο απο το σοβαρο τοτε τι να σου πω......οπως ειπε και ts_10 δες λιγο τζουλια να ηρερησεις.......

οσο για το ματσακι,δλδ εισαι αδικημενος???? το αντιαθλητικο που λες οτι το εδωσε στους 3 ποντους διαφορα,τι ειναι αυτο?????καινουριο?απο τη διαφορα και μετα δινουν τα αντιαθλητικα???
nikefalin
streetbc, ts_10, g_80 & tasos5 έχουν φάουλ και προσωρινή απαγόρευση δυνατότητας δημοσιεύσεων για τα τελευταία τους πόστ.
Μην συνεχιστεί το βιολί
Legionnaire
Τασούλη το φαγες το φαουλάκι πάλι!!!

Λοιπόν,

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΙΑΝΙΑ 1 (περίπου +12 δεν θυμάμαι)

Καλό ματσάκι για μας και σκληρό συγχρόνως, το διασκεδάσαμε και πήραμε μια νίκη ψυχολογίας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ τους ΘΕΜΙΣ FUNS GATE ZERO που έδωσαν ακόμη μια φορά ΒΡΟΝΤΕΡΟ παρόν
στο πλάι της ομάδος, αυτή τη φορά ντυμένοι με μπλουζάκια SPECIAL by πρόεδρος...
Άντε και σε ανώτερα με τύμπανα by πρόεδρος.. smiley.gif
ts_10
Για παμε..

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
peter
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ..... 1

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ..... 2 (τρομερά τα προβληματά μας..μακάρι,όσοι παίξουν,να μην επηρεαστούν κ να κάνουν το 2πλο )

ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ...2

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ...1

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ...1

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ...1

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ...1

tasos5
Μετα την αθωωση μου απο την ιστορια με τον Ζαχοπουλο καθως ο ανακριτης επισημοποιησε την μη εμπλοκη μου στο ολο ζητημα(ημουν 6 μερες υπο κρατηση) επιστρεφω στο φορουμ για να καταθεσω τις αποψεις μου για το ισως πιο εντυπωσιακο πρωταθλημα της Γ ΕΣΚΑ τα τελευταια 26 χρονια.....δεν εχω να πω πολλα απλα θελω να δηλωσω στους φιλους μου peter και ts_10 επειδη ειδα οτι πιστευoυν τους Αχαρνης(φανηκε απο την προβλεψη τους)να μην φοβηθουν να μας παιξουν κοντρα με την Πολιτεια.....και βλεπετε σας το λεω απο τωρα γιατι εγω δεν ειμαι μετα Χριστο προφητης οπως ειναι πολλοι μεσα στο φορουμ...λοιπον μαγκες Αχαρνης-πολιτεια= 1καρφι.....



ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1(πιστευω στο πιστολι που λεγεται μελαγιες αλλα θα ειναι ενα ματσακι 40 λεπτα ζωνη και απο τις 2 ομαδες....αγγελου εναντιον κιμορτζογλου )
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1(μετα την χτεσινη ηττα απο τους βελγους λογικα θα υπαρξει συσπειρωση στην παιανια απο τους νιοπλια και βαζεχα)
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2 (αν βαλει ταλκ ο σουλελες στα χερια και αν παιξει και ο j.soiler ειναι σιγουρο το διπλο)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (λογικα θελουν τη ρεβανσ για την ηττα του πρωτου γυρου)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (εκει μεσα σελινιαζονται και βλεπουν το καλαθι σα βαρελι)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1 (δεν εχω αποψη για το ματσακι παρα τα πολλα κιλα μπασκετ που ξερω)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (εχω γραψει σε αλλη στηλη για το ματσακι και γιατι καποιος πηρε μεταθεση στο σουφλι..και απο την λαμια μεχρι την γκατζολια υπαρχουν λαγουδακια σε αφθονη ποικιλια)
EAST END
QUOTE(ts_10 @ Mar 12 2010, 12:42 ) *
Για παμε..

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1

Δικά μου...:

ΕΘΝΙΚΟΣ- ΠΑΤΗΣΙΑ 1
ΠΑΙΑΝΙΑ - ΚΗΦΗΣΙΑ 1
ΟΙΩΝΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΩΡΟΠΟΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Ilias7
Καλησπερα παιδια!!

Σχετικα ευκολη αγωνιστικη θα ελεγα..Ισως κρυβει καποια εκπληξη ομως..

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1

ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1

Καλη αγωνιστικη σε ολους!!
top_thanos_90
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2


Καλή αγωνιστική σε όλους!!!!
KIRILENKO14
QUOTE(tasos5 @ Mar 12 2010, 15:17 ) *
Μετα την αθωωση μου απο την ιστορια με τον Ζαχοπουλο καθως ο ανακριτης επισημοποιησε την μη εμπλοκη μου στο ολο ζητημα(ημουν 6 μερες υπο κρατηση) επιστρεφω στο φορουμ για να καταθεσω τις αποψεις μου για το ισως πιο εντυπωσιακο πρωταθλημα της Γ ΕΣΚΑ τα τελευταια 26 χρονια.....δεν εχω να πω πολλα απλα θελω να δηλωσω στους φιλους μου peter και ts_10 επειδη ειδα οτι πιστευoυν τους Αχαρνης(φανηκε απο την προβλεψη τους)να μην φοβηθουν να μας παιξουν κοντρα με την Πολιτεια.....και βλεπετε σας το λεω απο τωρα γιατι εγω δεν ειμαι μετα Χριστο προφητης οπως ειναι πολλοι μεσα στο φορουμ...λοιπον μαγκες Αχαρνης-πολιτεια= 1καρφι.....



ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1(πιστευω στο πιστολι που λεγεται μελαγιες αλλα θα ειναι ενα ματσακι 40 λεπτα ζωνη και απο τις 2 ομαδες....αγγελου εναντιον κιμορτζογλου )
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1(μετα την χτεσινη ηττα απο τους βελγους λογικα θα υπαρξει συσπειρωση στην παιανια απο τους νιοπλια και βαζεχα)
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2 (αν βαλει ταλκ ο σουλελες στα χερια και αν παιξει και ο j.soiler ειναι σιγουρο το διπλο)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (λογικα θελουν τη ρεβανσ για την ηττα του πρωτου γυρου)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (εκει μεσα σελινιαζονται και βλεπουν το καλαθι σα βαρελι)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1 (δεν εχω αποψη για το ματσακι παρα τα πολλα κιλα μπασκετ που ξερω)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (εχω γραψει σε αλλη στηλη για το ματσακι και γιατι καποιος πηρε μεταθεση στο σουφλι..και απο την λαμια μεχρι την γκατζολια υπαρχουν λαγουδακια σε αφθονη ποικιλια)

Μια κουβεντα στον Taso5 απο τον φύλο απο την μακρινή ρωσία Andrei kirilenko ''RESPECT'' wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif jazz-sm.gif
tasos5
QUOTE(Ilias7 @ Mar 12 2010, 18:14 ) *
Καλησπερα παιδια!!

Σχετικα ευκολη αγωνιστικη θα ελεγα..Ισως κρυβει καποια εκπληξη ομως..



Καλη αγωνιστικη σε ολους!!


πρεπει να ξερεις πολλα κιλα μπασκετ για να κανεις τετοιες επισημανσεις.......


Ο Λυκος κανει προβλεψεις

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Legionnaire
ΟΙΩΝΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 61 - 57

Με τέτοιες φιλανθρωπίες σίγουρα θα πάμε στον Παράδεισο...
Κρίμα για τους GΑΤΕ 0 που ήρθαν μέχρι την Γκράβα, αλλά περισσότερο για μας που χαλάμε
μια προσπάθεια που με κόπο κάναμε ως τώρα...

Ακολουθούν 2 δύσκολα ματς, πρέπει να συνέλθουμε.
Ilias7
Αστέρας Περιστερίου-Ωρωπός 64-47
ts_10
Χαλανδρι - Ροδοπολη 77-40
peter
ΠΑΙΑΝΙΑ-ΓΣΚ....1 (κοντά στους 20)
Ευκολα για την Παιανία.....
Η ομάδα μου σήμερα κατέβηκε με 8 παίκτες (1 έφηβος)...άντέξαν τα παιδιά 30 λεπτά και το ματς ήταν στο Χ,αλλά μέχρι εκεί...
Ελπίζουμε να επανέλθουμε σύντομα οι τραυματίες αλλά......θα δείξει.....


Υ.Γ. Κεφαλιά ...και γκολ...απ'τον μέγιστο Λύκο.... smiley.gif

Υ.Γ.1 Αχαρνής-Πολιτεία ...1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.