Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
g_80
QUOTE(g_80 @ Jan 17 2010, 21:09 ) *
νομιζω οτι εχασε με 20 ποντουσ με τον ασπρουλια να κανει οργια!!!!

smiley.gif smiley.gif διορ8ωνω .... μην μπερδεθτει κανεις - δε 3αναρχισε το μπασκετ ο ασπρουλιας....μελαγιεσ εννουσα!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

QUOTE(MVP 97 @ Jan 17 2010, 15:08 ) *
Legionnaire την επομενη αγονιστικη τα πατησια παιζουν με εσας.Θα γινει ενα ωραιο παιχνιδι οπου και οι διο ομαδες χρειαζονται τη νικη χωρις να υπαρχει φαβορι[μαλλον θα ειμαι και εγω εκει].



αν και 8α ηθελα πολυ να ειναι διαφορετικα, το παιχνιδι εχει 3εκα8αρο φαβορι φιλε MVP.....
top_thanos_90
το ματς του σαββάτου

ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΩΡΩΠΟΣ 2 με ένα πόντο διαφορά και κακή εμφάνιση από πολιτεία
jsoiler
QUOTE(g_80 @ Jan 17 2010, 21:57 ) *
smiley.gif smiley.gif διορ8ωνω .... μην μπερδεθτει κανεις - δε 3αναρχισε το μπασκετ ο ασπρουλιας....μελαγιεσ εννουσα!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif




αν και 8α ηθελα πολυ να ειναι διαφορετικα, το παιχνιδι εχει 3εκα8αρο φαβορι φιλε MVP.....



Φιλαράκι ήρθε η ώρα να τα πούμε και μαζί ε?Τι λες?

Υ.Γ Ελπίζω να μην παίζεις άσσος και να μην είσαι τόσο γρήγορος σαν τον ts αλλιώς την έβαψα!!!Πάλι το 50 - 50 θα διαλέξω....χαχαχαχα

Υ.Γ Τι νούμερο φοράς?
g_80
QUOTE(jsoiler @ Jan 18 2010, 08:25 ) *
Φιλαράκι ήρθε η ώρα να τα πούμε και μαζί ε?Τι λες?

Υ.Γ Ελπίζω να μην παίζεις άσσος και να μην είσαι τόσο γρήγορος σαν τον ts αλλιώς την έβαψα!!!Πάλι το 50 - 50 θα διαλέξω....χαχαχαχα

Υ.Γ Τι νούμερο φοράς?



smiley.gif smiley.gif smiley.gif σαν τον ts δε τρεχει κανεις φιλε!!! .. εχει κανει εκπαιδευση απο μικρος που μια ζωη τον κυνηγουσανε (λογω και των οπαδικων του προτιμησεων) και εχι γινει λαγος....μετα το γλεντι και το τρε3ιμο που εφαγε την παρασκευη δε, εχει γινει απιαστος...... smiley.gif smiley.gif

εννοειται οτι 8α τα πουμε και απο κοντα....!!!!κοιτα3τε εσεισ να χαλαρωσετε αυτη τη βδομαδα....να βγειτε - μπουζουκια - club κλπ, να φατε πολυ , να μη κανετε και κα8ολου προπονηση-ακομα καλυτερα και τη παρασκευη τα λεμε(εσυ να φανταστω οτι εισαι το 4????)!!!!!! rolleyes.gif smiley.gif
jsoiler
Όχι εγώ είμαι το 5....εσυ??
g_80
QUOTE(jsoiler @ Jan 18 2010, 12:20 ) *
Όχι εγώ είμαι το 5....εσυ??



το τιμιο 12!!! rolleyes.gif
ts_10
Επιστροφη στα αποτελεσματα του στοιχηματος..δυσκολη αγωνιστικη πολλες εκπληξεις..

Λυκος 4/7
maluda 4/7
peter 4/7
east end 3/7
g_80 3/7
TH4 3/7
tasos5 3/7
jsoiler 2/7
ts_10 2/7
ilias7 1/7

Οπως βλεπεις jsoiler, ο ilias7 μας εσωσε απο το κουβα της αγωνιστικης..αλλα ακομα και οι νικητες με χαμηλα ποσοστα,δειγμα της περιεργης αγωνιστικης..Αντε να αρχισουν τα προγνωστικα για την επομενη που ειναι και αυτη δυσκολη με πολλα ντερμπακια..
Udall
Πιστός στην προσφιλή μου τακτική, να κάνω μία μορφή «απολογισμού»,
υποκειμενικού πάντα, με βάση τα ως τώρα πεπραγμένα των ομάδων,
θα συνδυάσω προσωπικές απόψεις -με αφορμή προγνωστικά για την Παρασκευή-
και τζόγο, δοκιμάζοντας την τύχη μου ως πρωτάρης παίκτης του ΠΡΟ-ΜΠΑ (…)

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΠΑΤΗΣΙΑ 2

Πέρα από την οπαδική μου συνείδηση (γιατί να το κρύψομεν άλλωστε; ),
φρονώ ότι η εκτίμησή μου περί Θεμιστοκλέους δεν ήταν λανθάνουσα.
Εξακολουθεί να κατατρύχεται από το σύνδρομο του μέτριου για την κατηγορία,
γεγονός που αν το συνδυάσει κανείς με τη δουλειά που έκαναν τα Πατήσια,
την πιθανή επιστροφή απόντων (ούτε με τη Ροδόπολη παίξαμε πλήρεις)
και κυρίως με την αύξουσα ψυχολογία, θα δώσει την πολυπόθητη εκτός έδρας νίκη.
Κάθε αγώνας από εδώ και πέρα για τον Γ.Σ.Π. είναι τελικός!

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ 1

Πάσα πρόβλεψη εντός λογικής.
Πλην όμως γνωρίζοντας τη Νεάπολη από πέρυσι και βλέποντας ότι είναι μαχητές μεν,
άνευ ειδικού βάρους ως ομάδα δε, με δεδομένη την έδρα της Κηφισιάς και το ότι η εν λόγω ομάδα
είναι εμπειρότερη στην κατηγορία, δίνω τον άσσο στάνταρτ.
Δεν θα εκπλαγώ πάντως σε πιθανό διπλό. Ο λόγος;
Αυτές οι δύο ομάδες δεν γνωρίζονται και αυτό στο ερασιτεχνικό μπάσκετ είναι σημαντικός
αστάθμητος παράγοντας. Ας σημειωθεί για το αρχείο σας.

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1

Αν δεν υπήρχε το παιχνίδι στο Χαλάνδρι θα το θεωρούσα το στάνταρτ της αγωνιστικής.
Αυτό επειδή είχα χαρακτηρίσει από νωρίς την Πολιτεία ως αλλοπρόσαλλη (scripta manent verba volant)
και δυστυχώς δεν με διέψευσε παρά τη φαινομενική της επίπλευση.
Το απέδειξε σε κακό (για τα Πατήσια) timing την περασμένη Παρασκευή.
Η Ροδόπολη από την άλλη πλευρά, έχοντας πεισμώσει, θα δείξει πάθος που ούτως ή άλλως διαθέτει.
Θα κάνει η Πολιτεία την υπέρβαση; Θεωρητικά είναι πιθανόν. Πραγματιστικά είναι χλωμό έως αδιόρατο.

ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΑΣ 2

Μακράν η δυσκολότερη πρόβλεψη της αγωνιστικής.
Ποντάρω τα λεφτά μου στον Τρίτωνα μέσα στα πλαίσια της λογικής.
Διότι:
Επέδειξε βελτίωση σε σχέση με την πρώτη εντύπωση μου ότι είναι κατώτερος του περσινού Τρίτωνα
ενώ αγωνίζεται σε μεγαλύτερη κατηγορία.
Δείχνει μαχητικός.
Ο Ωρωπός μέχρι τώρα έχει αποκομίσει βαθμούς τύπου X-Files!
Δεν αναφέρομαι μόνο στην απρόσμενη νίκη στην Πολιτεία, αλλά κυρίως στη νίκη επί των Πατησίων
και βέβαια στη Ροδόπολη, ενώ έχασε χαλαρά από τον Οιωνό εντός έδρας.
Εάν ο ειδικός επί του βουντού που διαθέτει η ομάδα συνεχίσει να είναι αποτελεσματικός
θα κερδίσουν την Παρασκευή. Αλλιώς πως, λογικά θα χάσουν.
Δεν έχω πειστεί πως πρόκειται περί στιβαρής ομάδας ενώ υπολογίζω ότι περισσότερο
τους σπρώχνει ο «αέρας της μεγαλύτερης κατηγορίας» από πέρυσι.
Από την άλλη ο Τρίτωνας καίγεται για βαθμούς και παρακαλώ κρατείστε και αυτή μου την φράση για το αρχείο σας.

ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2

Δεν αγχώνομαι ιδιαίτερα.
Θεωρώ τον Αχαρνή πληρέστερη ομάδα, για να εξηγούμαστε.
Θεωρώ επίσης τον Αστέρα σταθερότερο αλλά δεν μου έδειξε τόση μαχητικότητα
όση υποβάλει η θέση του στη βαθμολογία.
Γνωρίζω πως η έδρα θα παίξει ρόλο σε αυτό το παιχνίδι επειδή
ο μεν Αχαρνής δεν είναι ο ίδιος μακριά από το Μενίδι,
ο δε Αστέρας διαθέτει καλή έδρα.
Παρά ταύτα η διαίσθησή μου λέει πως αν ο Αχαρνής θέλει να ανέβει φέτος
πρέπει να το πάρει το ματσάκι και πιστεύω ότι το μπορεί.
Παίζει πιο ολοκληρωτικό μπάσκετ από τον Αστέρα.
Το θέμα είναι ένα, οι ίδιοι το πιστεύουν;
Λύκε λύκε είσαι εδώ;;

ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ 1

Να΄χαμε, να λέγαμε…
Κόουτς Μελάγιες δεν αρκεί να είσαι φίρμα, πρέπει η ομάδα σου να διαθέτει
και το ανάλογο προς το συγκεκριμένο αντίπαλο έρμα.
Το διαθέτει;
(Αν πεις ναι, ελέγχεσαι ως συναισθηματικά φορτισμένος).

ΟΙΩΝΟΣ-ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1

Έκπληξη;
Θα αναλύσω.
Ανάλογης αβεβαιότητας αγώνας με το Αστέρας-Αχαρνής.
Ο Οιωνός καθοδικός, στο όριο του ηττοπαθή που είναι έτοιμος να πετάξει πετσέτα.
Επιβάλλεται ΤΩΡΑ να ανέβει αλλιώς θα με επιβεβαιώσει για τη χρόνια υπαρξιακή κρίση
που του έχω προσάψει (scripta manent, κλπ, κλπ.)
Από την άλλη ο Κτησιφώντας πελαγοδρομεί. Έχει επαναπαυθεί κάπου μεταξύ των μέτριων δυνατοτήτων του
και των ακόμα χειρότερων επιδόσεων των ενοίκων του υπογείου που τον εξασφαλίζουν.
Καθοριστικός παράγων είναι ένας και μόνο.
Θα κάνει το σωτήριο τσαφ προς τα πάνω ο Οιωνός ΤΩΡΑ που το χρειάζεται όσο ποτέ
επί ενός αντιπάλου μέσα στις δυνατότητές του, ή θα παραδοθεί στη μοιρολατρία;
Αρμόδιοι να απαντήσουν είναι μόνο οι παίκτες του. Είδομεν.
Πάντως ποντάρω στον άσσο εν γνώσει των συνεπειών του νόμου.
Θα πάω να δω και το παιχνίδι μιάς και λόγω ηλικίας δεν …ξενιτεύομαι στο Αιγάλεω.
maluda
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
EAST END
QUOTE(maluda @ Jan 19 2010, 15:25 ) *
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΠΑΤΗΣΙΑ 1
ΚΗΦΗΣΙΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΩΡΟΠΟΣ-ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ -ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΟΙΩΝΟΣ-ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
jsoiler
Μας αρέσει πολύ που μας παίζετε κόντρα!!!Ήρθε η ώρα να απαντήσουμε μέσα στο γήπεδο.....

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
peter
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ... 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ... 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ... 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ... 2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ... 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ... 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ... 2
Ilias7
Γεια σας παιδια..Μπορει τη προηγουμενη βδομαδα να ειχα 1/7 αλλα αυτο που μετραει ειναι οτι κερδισε η ομαδα μου..

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1 (Καλυτερη ομαδα ο Θεμιστοκλης,μετραει και η εδρα)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1 (Λογω εδρας)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (Λογω εδρας και βλεπω να ξεφουσκωνει η Πολιτεια μετα τις γιορτες)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 2 (Σε καλη κατασταση η ομαδα του Τριτωνα,κατα τη γνωμη μου αδικειται απο τη θεση του)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (Derby,αλλα θελουμε πολυ τη νικη για το κοσμο μας...Στο Περιστερι δε φοβομαστε τους Λυκους!!) shot.gif tongue.gif
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 (Ευκολο παιχνιδι..Ξεσπασμα μετα την ηττα της τελευταιας αγωνιστικης)
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2 (Δε παιρνει για αλλη ηττα για τη Παιανια)

Καλη αγωνιστικη σε ολους!!
Legionnaire
Καλησπέρα σε όλους, περιμένοντας την Παρασκευή...

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ... 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ... 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ... 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ... 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ... 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ... 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ... 2
g_80
QUOTE(jsoiler @ Jan 19 2010, 18:57 ) *
Μας αρέσει πολύ που μας παίζετε κόντρα!!!Ήρθε η ώρα να απαντήσουμε μέσα στο γήπεδο.....

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1



μου αρεσει που λες οτι σας κοντραρουν κιολας!!!!!... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
jsoiler
QUOTE(g_80 @ Jan 20 2010, 10:41 ) *
μου αρεσει που λες οτι σας κοντραρουν κιολας!!!!!... smiley.gif smiley.gif smiley.gif


εεεεε????Εγώ άσσο το βλέπω.Για τους υπόλοιπους το λέω που μας βλέπουν μέτριους.....
g_80
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1 (οποιος υποτιμησει την νεαπολη παντως τη πατησε...απο τις πιο α3ιομαχες της κατηγοριας...)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (το φιλοτιμο ροδοπολακι του ts_10 και των υπολοιπων μπεκροκανατων , πρεπει να παρει το ματσακι για να 3αναμπει στο παιχνιδι ανοδου μετα τη σφαλιαρα που τους ρι3αμε 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif ....στην εδρα τους ειναι πολυ δυνατοι και λογικα 8α καταφερουν να κερδισουν τη μαχητικη πολιτεια και να διεκδικησουν τελικα αυτο που τους α3ιζει....)
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1 (μεγαλο ντερμπυ - οποιος κερδισει κανει μεγαλο βημα σωτηριας - λογω εδρας ασσος....)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2 (ντερμπυ κορυφης - πιστευω οτι οι αχαρνης υπερτερουν σε μοναδες αλλα ο αστερας υπερτετρει σε ομαδα....8α ρισκαρω στο διπλο...)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 (η φωνη της λογικης...!)
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2 (με το τραυματισμο του ψηλου εχει αδυνατισει πολυ η παιανια....κλειστο παιχνιδι..στη ψιλοτυχη διπλο...)


καλη αγωνιστικη σε ολους μας....
tasos5
QUOTE(jsoiler @ Jan 20 2010, 11:15 ) *
εεεεε????Εγώ άσσο το βλέπω.Για τους υπόλοιπους το λέω που μας βλέπουν μέτριους.....


παραπονιαρη.......
jsoiler
QUOTE(tasos5 @ Jan 20 2010, 20:53 ) *
παραπονιαρη.......



xaxaxaxaxaxa!!!
ts_10
QUOTE(g_80 @ Jan 20 2010, 13:07 ) *
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (το φιλοτιμο ροδοπολακι του ts_10 και των υπολοιπων μπεκροκανατων , πρεπει να παρει το ματσακι για να 3αναμπει στο παιχνιδι ανοδου μετα τη σφαλιαρα που τους ρι3αμε 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif ....


Η γλωσσα σου εχει μεγαλωσει πολυ και θα κοπει μια και καλη Τζον Μπρουγο... 69.gif

θα ρισκαρω και 8α παιξω φουλ του ασσου αυτη την αγωνιστικη..χειροτερα απο 2/7 δε παιζει να κανω παλι..

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1 (Αν τα πατησια πιασουν ξανα ιδια αποδοση οπως με μας και βαζουν 3ντα με ταμπλο,εχει πανσεληνο,ο αναδρομος ερμης ειναι στο Δια και ο g_80 παιξει παραπανω απο 10 λεπτα, το ματς θα ειναι ντερμπυ..το μονο σιγουρο και βαζω και στοιχημα ειναι οτι με τις αμυνες που παιζουν και οι 2 παραπανω απο 55 ποντους δε βαζουν )

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1 (καλυτερη ομαδα η Κηφ.)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (με το μαχαιρι στα δοντια..)

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1 (ντερμπακι αλλα επειδη δεν εχω δει τριτωνα θα παω με ωρωπ που εχει και ψυχολογια.. )

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (νομιζω ο αστερας στην εδρα του ειναι πολυ καλη ομαδα και βρεχει 3ντα..ωραιο ματσακι παντως)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 (ολοι ξερουμε οτι ο κοουτς ειναι παιχτουρας αλλα δε φτανει..)

ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (ισως να ειναι νικη σωτηριας αυτη για τον οιωνο αμα τη κανει..)

καλη αγωνιστικηηηη... bball.gif bball.gif
tasos5
Επειδη ξερω πολλα κιλα μπασκετ και καθε βδομαδα ειμαι στις πρωτες θεσεις,παρτε τα αποτελεσματα.......


ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2


Μη χασετε αυτη τη βδομαδα στο περιοδικο all star bask τη μεγαλη συνεντευξη του Παναγιωτη 30γιαννη μιλαει για ολους και για ολα ,απο το πως ξεκινησε να παιζει μπασκετ,τους παιδικους του ερωτες και το μεγαλο του ονειρο να παιξει ενας εντιον ενος με τον μιλος τεοντοσιτ που ειναι ο μεντορας του....Αναφερεται και στα παιδο-εφηβικα του χρονια στην παλατιανη οπου ειχε συνεργαστει με μεγαλους προπονητες και με τη βοηθεια τους εμαθε να περνα τοσο αρμονικα τη μπαλα πισω απο τη πλατη οταν κανει μπασιμο..........

Σε αυτο το τευχος επισης μιλαει και ο Γιαννης Μπαλντατσιδης και μας λεει πως κατα τυχη παιζει μπασκετ αφου το ονειρο του ειναι ο τελικος στα 200μ. στη ολυμπιαδα του Λονδινο το 2012 και επισης λεει για τον κρυφο του ερωτα με τη Beyonce οπου αυτη η καυτη ιστορια ξεκινησε οταν η διασιμη σταρ βρεθηκε στη χωρα μας για να κανει συναυλια με αποτελεσμα να σκεφτεται σςοβαρα το ενδεχομενο να αφησει τη χωρα μας και το πλουσιο πρωταθλημα της γ εσκα για το μαγικο κοσμο του NBA.......
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
jsoiler
Θεμιστοκλής - Πατήσια άσσος +25 περίπου!!!Μεγάλη εμφάνιση και χωρίς δύο βασικότατους παίκτες!!!Περαστικά Νάσο και Κώστα.....Επίσης Αστέρας Περιστερίου - Αχαρνής άσσος +16
ts_10
Ροδοπολη - Πολιτεια 61-58

Με μετρια εμφανιση κερδισαμε σημερα,αν και θα μπορουσαμε να το καθαρισουμε πολυ πιο ευκολα και με μεγαλυτερη διαφορα..Μπηκαμε κοιμισμενοι και χαναμε 10 ποντους μεχρι που μπηκε μεσα το πολυβολο και καναμε ενα σερι 18-2 και το φεραμε στα ισια στο ημιχρονο..μετα ημασταν συνεχως μπροστα με τη διαφορα να παιζει απο τους 8 ως τους 2 ποντους..τελικα στο τελος παρολο που καναμε λαθη πηραμε τη νικη..

ΥΓ.Μονοδιασταση ομαδα η Πολιτεια τα περιμενει ολα απο το παιχτουρα με το #9

ΥΓ1.Για ακομα ενα παιχνιδι φοβερος ο κοσμος μας...

ΥΓ2.Συγκινητικη η προσπαθεια των ρεφ να γυρισουν τα ματς στο τελος,αλλα δε τους βγηκε, κριμα... bball.gif bball.gif
Ilias7
Αστέρας Περιστερίου-Αχαρνής 91-76 (αν θυμαμαι καλα)

Τα σχόλια για το παιχνίδιι αύριο!!!
peter
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ... 1
Legionnaire
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ 73 - 50

Επιβλητική εμφάνιση από την ομάδα του Θεμιστοκλή, η οποία κατάφερε να ξεπεράσει "το σύνδρομο του μέτριου για την κατηγορία" και πήρε μια σχετικά εύκολη νίκη παρόλο που είχε σημαντικές απουσίες.
Σπουδαία εμφάνιση από όλα τα παιδιά και πολλά μπράβο σε αυτούς που κλήθηκαν να καλύψουν τις απουσίες.
Λίγα πράγματα από τα Πατήσια, μονοδιάστατο το παιχνίδι τους με βάση τον ψηλό.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στο Νάσο που πάντα μπαίνει σαν ταύρος στην αρένα, αλλά σήμερα τραυματίστηκε.

Νταβούκο πιωμένος ήσουν αγόρι μου ? Έμαθα πως το κόβεις λόγω δουλειάς..?
Δικαιολογίες...Κοίτα στο δεύτερο γύρο να σε δούμε στο Σιτι, να συνεχίσουμε το μάθημα του πρώτου ugly_tocktock.gif
nikefalin
ο Λύκος πάλι χάθηκε ? πνίγει τον καημό του σε τζόνυ ? τι κάνει ? δεν θα μας πει για τον αραμπά σήμερα ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ηττα δυστυχως για εμας σημερα, σε ενα ματς που τομχασαμε στο Α ημιχρονο,
οπου και βρεθηκαμε να χανουμε με 49-24.
Μπηκαμε πολυ χαλαρα και το πληρωσαμε, αφου αν σε παρει η κατηφορα δυσκολα το μαζευεις.

Στο Β ημιχρονο, μπηκαμε δυνατα και μειωσαμε την διαφορα στους 8,
αλλα 2-3 λαθος σφυριγματα και 2-3 δικα μας λαθη δεν μας επετρεψαν να κανουμε την ολικη επαναφορα.

Ελπιζω αυτο το παιχνιδι να μας γινει μαθημα και να μην επαναλαβουμε τετοια εμφανιση ξανα,
σαν του Α ημιχρονου
oropos 27
η ωρωπαρα σημερα εκανε το 3 στα 3 κερδιζοντας το αξιομαχο τριτωνα με 59-54 ,συνεχισαμε τις καλες εμφανισεις και σαφως βελτιωμενοι απο την αρχη της χρονιας και ελπιζουμε σε μια καλη συνεχεια ,η ομαδα βρηκε ρυθμο και παρολο την απουσια του πλει -μεικερ κερδισαμε και σημερα με 6 παικτες στην ουσια και στο παγκο η εφηβικη ομαδα σε ολο το διαστημα ειχαμε την πρωτοπορια αλλα εγινε ντερμπι στο τελευταιο δεκαλεπτο με 2-3 ευστοχες επιθεσεις απο τον ωρωπο πηραμε την διαφορα και την κρατησαμε ως το τελος, αμα δεν καναμε τις 2 ηττες αυτοκτονια στο γηπεδο μας με οιωνο και θεμιστοκλη θα μιλαγαμε σε αλλη βαση τωρα
tasos5
QUOTE(Legionnaire @ Jan 23 2010, 02:25 ) *
Νταβούκο πιωμένος ήσουν αγόρι μου ? Έμαθα πως το κόβεις λόγω δουλειάς..?
Δικαιολογίες...Κοίτα στο δεύτερο γύρο να σε δούμε στο Σιτι, να συνεχίσουμε το μάθημα του πρώτου ugly_tocktock.gif


Καποτε σε ενα παιχνιδι με την παλατιανη(προπονητης μυκωνιατης) με αντιπαλο ολυμπιαδα παπαγου μου λες στον παγκο"Τασο κοιτα αμα μπεις μεσα να πιασεις την ευκαιρια απο τα μαλλια"......και σου απαντω ψαρωμενος χωρις να προλαβεις να τελειωσεις"εννοειται ρε...."και συνεχιζεις "αλλα να ξερεις η ευκαιρια ειναι καραφλη....".....

καπως ετσι ειναι και εδω περα ρε φιλε,ετσι εχει η κατασταση.......
jsoiler
QUOTE(tasos5 @ Jan 23 2010, 10:56 ) *
Καποτε σε ενα παιχνιδι με την παλατιανη(προπονητης μυκωνιατης) με αντιπαλο ολυμπιαδα παπαγου μου λες στον παγκο"Τασο κοιτα αμα μπεις μεσα να πιασεις την ευκαιρια απο τα μαλλια"......και σου απαντω ψαρωμενος χωρις να προλαβεις να τελειωσεις"εννοειται ρε...."και συνεχιζεις "αλλα να ξερεις η ευκαιρια ειναι καραφλη....".....

καπως ετσι ειναι και εδω περα ρε φιλε,ετσι εχει η κατασταση.......




χαχαχαχαχα γαμάτοοοοοο!!!!!!!!!!!!
Legionnaire
QUOTE(tasos5 @ Jan 23 2010, 10:56 ) *
Καποτε σε ενα παιχνιδι με την παλατιανη(προπονητης μυκωνιατης) με αντιπαλο ολυμπιαδα παπαγου μου λες στον παγκο"Τασο κοιτα αμα μπεις μεσα να πιασεις την ευκαιρια απο τα μαλλια"......και σου απαντω ψαρωμενος χωρις να προλαβεις να τελειωσεις"εννοειται ρε...."και συνεχιζεις "αλλα να ξερεις η ευκαιρια ειναι καραφλη....".....

καπως ετσι ειναι και εδω περα ρε φιλε,ετσι εχει η κατασταση.......


Για να βλέπεις jsoiler τι ιστορία έχουν οι συμπαίκτες σου... smiley.gif Εχουμε φάι ψωμί και αλάτι, (και overlay στον πάγκο) με τον Τασούλη.
Ρε Τάσο με συγκίνησες ρε μπαγάσα...που τον θυμήθηκες αυτό τον ανεκδιήγητο το Μυκονιάτη, μιλάμε τώρα για σχεδόν 10 χρόνια πρίν! Τις είχα όμως ο π........ τις ατάκες ..... ψωμοτύρι...

Δεν μπορώ να πιστέψω ρε Τάσο ότι μπορεί για σένα να είναι καραφλή η ευκαιρία εκεί πάνω...
Και στο πα το καλοκαίρι...έλα ρε συ στη Μηστόκλα θα είσαι σα τον "πρίγκιπα του Ζαμούντα"!!!
Τι να σε κάνω τώρα, σ έφαγαν τα πετροδόλαρα του Αχμέτοφ...
KIRILENKO14
hta xtes gia mas apo ton astera pou ekane apithana pragmata . an ayto pou eida xtes antiprosopeuei auth thn omada kalhtera na kateuoune sto prwtathlima ths gama ethnikis tou xronou kateuthian. oti petagane egrafe .les kai paizame antipaloi me ethnikh ispanias me navaro, gasol,rubio,garbahoza, rudy fernadez kai valeron. fagame 91 apo omada pou se xeiroteres amunes apo emas den evaze oute 60. telos panton metria emfanhsh gia mas an kai ftasame ton meso oro mas epithetika ( 76 pontous) .ti na pw mpravo sta paidia kalh sunexeia .
ts_10
Αποτελεσματα αγωνιστικης χωρις εκπληξεις για οσους ηταν ψιλιασμενοι..

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 73-50
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 78-64
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 61-58
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 59-54
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 91-75
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 81-51
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 50-65


east end 7/7
legionaire 7/7
ilias7 6/7
ts_10 6/7
Λυκος 6/7
maluda 5/7
jsoiler 5/7
peter 5/7
g_80 5/6
tasos5 5/7 (που ξερει πολλα κιλα μπασκετ rolleyes.gif )
udall 4/7

Νικητες οι east end και legionaire που πηγαν ταμειο..τα ματς κλειδι ηταν η νικη του αστερα που δε τη πιστεψαν πολλοι και το διπλο της παιανιας στη γκραβα..καλη συνεχεια στην επομενη αγωνιστικη..
Legionnaire
QUOTE(ts_10 @ Jan 26 2010, 15:46 ) *
Νικητες οι east end και legionaire που πηγαν ταμειο..τα ματς κλειδι ηταν η νικη του αστερα που δε τη πιστεψαν πολλοι και το διπλο της παιανιας στη γκραβα..καλη συνεχεια στην επομενη αγωνιστικη..



Έλα έλα να πέφτει το παραδάκι...
g_80
QUOTE(Legionnaire @ Jan 26 2010, 16:07 ) *
Έλα έλα να πέφτει το παραδάκι...



smiley.gif ...etsi...
jsoiler
Φρέσκα κουλούρια!!!Για πάμε:

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
Jabar
Μην γράφετε με λατινικούς χαρακτήρες.Θα διαγράφονται.
g_80
καλημερα αγαπητοι


ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΟΣΦΠ -ΠΑΟ 1 (το πρωτο - το πρωτο !!!)


καλη αγωνιστικη να εχουμε!!!
Legionnaire
καλημερα παιχτούρες


ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2 (φήμες από Ασιατικά site ότι το παιχνίδι έχει φραγεί...)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

καλη αγωνιστικη...
peter

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

καλη αγωνιστικη...

loufer
Σοβαρότατη ίωση με έντονους πόνους στο στομάχι και ατελείωτες ώρες περισυλλογής στην γνωστή "καλλιόπη" έχει χτυπήσει το μυδραλιοφόρο του ΓΣ Χαλανδρίου Βίκτωρα (Βικέντιο Βικεντίου) Μπρατσιώτη...
Μέχρι και την Πέμπτη θα απέχει από την εργασία του (έχει ξεκινήσει από τη Δευτέρα το relax).
Ευχόμαστε ολόψυχα περαστικά στον πιστολέρο...Φήμες περί ενδυμασίας διπλής σωβρακοφανέλλας κάτω από το αγωνιστικό σορτσάκι κρίνονται ως αναληθείς.
Υ.Γ.1: Κουίζ...όταν μέσα σε διάστημα 3 ωρών τρως ένα πίτα club, μία αλμυρή και δύο γλυκές κρέπες σε τι κατάσταση θα βρεθεί το στομάχι σου μετά???
Υ.Γ.2: The Batista Bombbbbbbbbbbb ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif
http://www.youtube.com/watch?v=hxYUTWt4xU0...feature=related
maluda
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
EAST END
QUOTE(maluda @ Jan 28 2010, 10:55 ) *
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

Δικά μου παιδιά...
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΟΙΩΝΟΣ 1
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1
ΤΡΙΤΩΝ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ -ΩΡΩΠΟΣ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΠΑΙΑΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ts_10

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 (καλυτερη ομαδα η Κηφ,μπορει με δυσκολια αλλα θα το παρει το ματσακι,αν και ο g_80 ειναι αποφασισμενος να ξαναδωσει απαντησεις.. )

ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 2 (πιο σκληρη ομαδα μου ειχε φανει ο οιωνος)

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2 (ο θεμιστοκλης ειναι σε καλη φορμα και η πολιτεια ακριβως το αντιθετο..θα ειναι μεγαλη νικη αν τη παρει..)

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 (εχουμε γινει γραφικοι με τα εκτος εδρας,λες και παιζει αλλη ομαδα καθε φορα,πρεπει να κανουμε επιτελους μια πειστικη εμφανιση..)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1 (θα δυσκολεψει ο ωρωπ παντως)

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 (μαλλον ευκολα)

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (...)

καλη αγωνιστικη bball.gif bball.gif

oropos 27
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 μονοδρομος το ματς για τα πατησια
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΟΙΩΝΟΣ 1 παρολο που οιωνος δειχνει καλυτερος παιζω εδρα
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 σε πτωση η πολιτεια και καλη ομαδα ο θεμιστοκλης
ΤΡΙΤΩΝ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ -ΩΡΩΠΟΣ 2 τα προγνωστικα λενε ασσο εμεις παμε για το 2πλο οπως και σε ροδοπολη και πολιτεια που δεν ειμασταν φαβορι
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2 δεν σπαει
ΠΑΙΑΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 δεν σπαει
mike100
QUOTE(loufer @ Jan 27 2010, 13:27 ) *
Σοβαρότατη ίωση με έντονους πόνους στο στομάχι και ατελείωτες ώρες περισυλλογής στην γνωστή "καλλιόπη" έχει χτυπήσει το μυδραλιοφόρο του ΓΣ Χαλανδρίου Βίκτωρα (Βικέντιο Βικεντίου) Μπρατσιώτη...
Μέχρι και την Πέμπτη θα απέχει από την εργασία του (έχει ξεκινήσει από τη Δευτέρα το relax).
Ευχόμαστε ολόψυχα περαστικά στον πιστολέρο...Φήμες περί ενδυμασίας διπλής σωβρακοφανέλλας κάτω από το αγωνιστικό σορτσάκι κρίνονται ως αναληθείς.
Υ.Γ.1: Κουίζ...όταν μέσα σε διάστημα 3 ωρών τρως ένα πίτα club, μία αλμυρή και δύο γλυκές κρέπες σε τι κατάσταση θα βρεθεί το στομάχι σου μετά???
Υ.Γ.2: The Batista Bombbbbbbbbbbb ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif
http://www.youtube.com/watch?v=hxYUTWt4xU0...feature=related

αρχισες παλι τα ιδια εσυ εε???!!!
Udall
Αν και το ΠΡΟ-ΜΠΑ δεν με πάει και με το χρυσό κουβά ανά χείρας από την προηγούμενη αγωνιστική, θα ρισκάρω.

Κατ΄αρχήν τρία στάνταρτ που δύσκολα θα ανατραπούν.
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

Τώρα,
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
Εμπρός παλικάρια!

ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
Κατά πως φαίνεται η πετσέτα έπεσε…

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
Ποντάρω παρά τη βελτίωση του Τρίτωνα στην καλύτερη Ροδόπολη.
(Άσε που μας συμφέρει κιόλας).

Και
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
Λογικά η Πολιτεία θα έχει ανασκουμπωθεί και επιμένω ότι ο Θεμιστοκλής
δεν πείθει (πάντως εμάς μας παρα..έπεισε προσφάτως.)

g_80
QUOTE(ts_10 @ Jan 28 2010, 13:32 ) *
ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 (καλυτερη ομαδα η Κηφ,μπορει με δυσκολια αλλα θα το παρει το ματσακι,αν και ο g_80 ειναι αποφασισμενος να ξαναδωσει απαντησεις.. )


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 (εχουμε γινει γραφικοι με τα εκτος εδρας,λες και παιζει αλλη ομαδα καθε φορα,πρεπει να κανουμε επιτελους μια πειστικη εμφανιση..)



τις απαντησεις που ψαχνεις, νερουλα -gaterodοκουβαλητη τις πηρες στη γκραβα.......και ερχομαι και στο εξοχικο torture.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.