Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A.O. NHAΡ-ΗΣΤ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
RED ARMY
QUOTE(orangepower @ Sep 6 2009, 13:08 ) *
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για τα καλα σου λογια. Κατα 99% θα βρεθω στην Καισαριανη το Σαββατοκυριακο. blove.gif

Επομενως τα λεμε Αθηνα.Μιλαμε και κανονιζουμε.Να εισαι καλα. smiley.gif
orangepower
QUOTE(RED ARMY @ Sep 6 2009, 13:20 ) *
Επομενως τα λεμε Αθηνα.Μιλαμε και κανονιζουμε.Να εισαι καλα. smiley.gif

Εγινε φιλε!!! 77.gif
RED ARMY
Αυτη η εβδαμαδα για την ομαδα μου ειναι εβδομαδα μονταρισματος διοτι θα παιξουμε 4 φιλικα παιχνιδακια εκ των οποιων τα 3 θα ειναι με ομαδες της κατηγοριας.Πραγμα πολυ σημαντικο διοτι το τεχνικο τιμ θα τεσταρει τις αγωνιστικες δυνατοτητες της ομαδας μας.
Επισης απο αυτην την εβδομαδα θα γουν τα καινουρια εισιτηρια διαρκειας της ομαδας μας και επισης ξεκινουν οι εγγραφες στα τμηματα υποδομης.Στο συγκεκριμενο τομεα η ΝΗΑΡ-ΗΣΤ δινει μεγαλη βαρυτητα και θελει να προσελκυσει οσα περισσοτερα παιδια(αγορια-κοριτσια) γινεται.Φετος ειδικα εχουν προσληφθει καινουριοι προπονητες πολυ ηψηλων προδιαγραφων και θα γινεται σοβαρη και σωστη δουλεια στα τμηματα υποδομης.
Σκοπος της δουλεις αυτης θα ειναι να βγουν νεα παιδια και να στελεχωσουν σε λιγα χρονια την αντρικη και γυναικεια ομαδα.Αυτος ειναι αλλωστε και ο μελλοντικος στοχος της διοικησης της ομαδας μας. bball.gif
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(RED ARMY @ Sep 7 2009, 01:35 ) *
Αυτη η εβδαμαδα για την ομαδα μου ειναι εβδομαδα μονταρισματος διοτι θα παιξουμε 4 φιλικα παιχνιδακια εκ των οποιων τα 3 θα ειναι με ομαδες της κατηγοριας.Πραγμα πολυ σημαντικο διοτι το τεχνικο τιμ θα τεσταρει τις αγωνιστικες δυνατοτητες της ομαδας μας.
Επισης απο αυτην την εβδομαδα θα γουν τα καινουρια εισιτηρια διαρκειας της ομαδας μας και επισης ξεκινουν οι εγγραφες στα τμηματα υποδομης.Στο συγκεκριμενο τομεα η ΝΗΑΡ-ΗΣΤ δινει μεγαλη βαρυτητα και θελει να προσελκυσει οσα περισσοτερα παιδια(αγορια-κοριτσια) γινεται.Φετος ειδικα εχουν προσληφθει καινουριοι προπονητες πολυ ηψηλων προδιαγραφων και θα γινεται σοβαρη και σωστη δουλεια στα τμηματα υποδομης.
Σκοπος της δουλεις αυτης θα ειναι να βγουν νεα παιδια και να στελεχωσουν σε λιγα χρονια την αντρικη και γυναικεια ομαδα.Αυτος ειναι αλλωστε και ο μελλοντικος στοχος της διοικησης της ομαδας μας. bball.gif
κύριος στόχος του σωματείου είναι η άνοδος της ανδρικής ομάδας στην Α1 τώρα όλα τα υπόλοιπα(ακαδημίες,γυναικειο,κορασιδες,παγ
κορασιδες,εφηβικο,παιδικο) είναι σε δευτερή μοίρα και όχι και σε τόσο καλή κατάσταση οσο τα λες....προσπάθεια γίνεται αλλα μαλον στην προσπάθεια θα μείνει το θέμα.... αλλα όπως είπα και στην αρχη μόνος στόχος είναι η άνοδος του ανδρικου και τίποτέ άλλο και ολα τα υπόλοιπα είναι σχεδόν ασήμαντα (μένουν στη προσπάθεια)..... smiley.gif
RED ARMY
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Sep 7 2009, 22:03 ) *
κύριος στόχος του σωματείου είναι η άνοδος της ανδρικής ομάδας στην Α1 τώρα όλα τα υπόλοιπα(ακαδημίες,γυναικειο,κορασιδες,παγ
κορασιδες,εφηβικο,παιδικο) είναι σε δευτερή μοίρα και όχι και σε τόσο καλή κατάσταση οσο τα λες....προσπάθεια γίνεται αλλα μαλον στην προσπάθεια θα μείνει το θέμα.... αλλα όπως είπα και στην αρχη μόνος στόχος είναι η άνοδος του ανδρικου και τίποτέ άλλο και ολα τα υπόλοιπα είναι σχεδόν ασήμαντα (μένουν στη προσπάθεια)..... smiley.gif

Μαλλον δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα φιλε μου.Ο κυριος στοχος της ομαδας μας δεν ειναι αποκλειστικα η ανοδος στην Α΄1.Στοχος ειναι μια καλυτερη πορεια απο την περσινη με οτι αυτο συνεπαγεται.
Οσον αφορα το θεμα των ακαδημιων σε ενημερωνω οτι φετος η ομαδα μαζι με αλλες 5 απο την Ελλαδα ακολουθει το παραδειγμα των CLEVELAND CAVALIERS και σκοπος μας ειναι η αμεση ενδυναμωση των ακαδημιων(αγορια-κοριτσια).Ασημαντο μπορεις να το θεωρεις εσυ αλλα για την διοικηση της ομαδας ειναι ισως το σημαντικοτερο θεμα διοτι μπορει η αντρικη ομαδα μπορει να ειναι η βιτρινα της ομαδας αλλα οι ακαδημιες ειναι παρα πολλοι σημαντικες για πολλους και διαφορους λογους.
Για παραδειγμα φετος ειναι η πρωτη φορα που υπαρχουν αφισες στην Εθνικης Αντιστασεως και εχουν τυπωθει φυλλαδια για να μοιραστουν στα σχολεια της Καισαριανης.Αυτες ειναι κινησεις που δειχνουν προς τα που βαδιζει η διοικηση της ομαδας και εαν θεωρει σημαντικο το συγκεκριμενο θεμα η οχι. smiley.gif
RED ARMY
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Sep 7 2009, 22:03 ) *
κύριος στόχος του σωματείου είναι η άνοδος της ανδρικής ομάδας στην Α1 τώρα όλα τα υπόλοιπα(ακαδημίες,γυναικειο,κορασιδες,παγ
κορασιδες,εφηβικο,παιδικο) είναι σε δευτερή μοίρα και όχι και σε τόσο καλή κατάσταση οσο τα λες....προσπάθεια γίνεται αλλα μαλον στην προσπάθεια θα μείνει το θέμα.... αλλα όπως είπα και στην αρχη μόνος στόχος είναι η άνοδος του ανδρικου και τίποτέ άλλο και ολα τα υπόλοιπα είναι σχεδόν ασήμαντα (μένουν στη προσπάθεια)..... smiley.gif

Και για να κανω και τον συνηγορο του διαβολου πολλες ομαδες στο παρελθον με την ανοδο τους στην Α΄1 καταστραφηκανε η βρεθηκανε στο χειλος της καταστροφης.Το ιδιο παθαμε και εμεις και εαν δεν βρισκοντουσαν 10 ανθρωποι να μπουνε μπροστα αυτην την στιγμη δεν ξερω και εγω που θα βρισκομασταν.
Για αυτο τον λογο μην θεωρεις οτι ολες οι ομαδες εχουν σαν σκοπο την ανοδο.Ειναι πολυ καλο αλλα..........
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(RED ARMY @ Sep 8 2009, 00:28 ) *
Και για να κανω και τον συνηγορο του διαβολου πολλες ομαδες στο παρελθον με την ανοδο τους στην Α΄1 καταστραφηκανε η βρεθηκανε στο χειλος της καταστροφης.Το ιδιο παθαμε και εμεις και εαν δεν βρισκοντουσαν 10 ανθρωποι να μπουνε μπροστα αυτην την στιγμη δεν ξερω και εγω που θα βρισκομασταν.
Για αυτο τον λογο μην θεωρεις οτι ολες οι ομαδες εχουν σαν σκοπο την ανοδο.Ειναι πολυ καλο αλλα..........

Δεν ξέρω τους στόχους κα τις πεποιθήσεις των υπολοίπων ομάδων..... πάντως βλέπω οτι η Νήαρ φέτος θέλει πολύ την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια τώρα απο εκεί και πέρα μαλλον θα της στοιχίσει ακρίβα..... Οσο αφορά τα υπόλοιπα τμήματα της νήαρ θα ηταν καλύτερα το σωματείο να μην υπόσχετε εφόσον δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε όλα.....
ikarosbc
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Sep 8 2009, 14:37 ) *
Δεν ξέρω τους στόχους κα τις πεποιθήσεις των υπολοίπων ομάδων..... πάντως βλέπω οτι η Νήαρ φέτος θέλει πολύ την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια τώρα απο εκεί και πέρα μαλλον θα της στοιχίσει ακρίβα..... Οσο αφορά τα υπόλοιπα τμήματα της νήαρ θα ηταν καλύτερα το σωματείο να μην υπόσχετε εφόσον δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε όλα.....

Αγαπητη φιλη.
Απ' οτι καταλαβα ή εισαι αθλητρια του συλλογου ή εχεις καποιο πολυ κοντινο σου προσωπο μεσα στην ομαδα.
Εισαι ενημερωμενη, για αρκετα πραγματα. Δεν μας δινεις να καταλαβουμε ομως.
Εχεις καποια παραπονα ή κατι βλεπεις που πρεπει να διορθωθει, να βελτιωθει. Πως θα το καταλαβουν ομως;
Τοποθετησου με σαφηνεια.
Πες, το προβλημα ειναι εκει και πρεπει να γινει αυτο για να διορθωθει.
Ή αν ειναι γενικοτερο πες οτι δεν ειναι η φιλοσοφια του συλλογου αυτη που λετε.
Δεν θα σε "τιμωρησει" κανεις.
Για να καταλαβουμε και οι υπολοιποι. Ετσι ειμαστε στα μαυρα σκοταδια.
Προσωπικα με ενδιαφερουν οι αθλητες - αθητριες που ειναι κατω απο την Α ομαδα των συλλογων.
RED ARMY
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Sep 8 2009, 14:37 ) *
Δεν ξέρω τους στόχους κα τις πεποιθήσεις των υπολοίπων ομάδων..... πάντως βλέπω οτι η Νήαρ φέτος θέλει πολύ την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια τώρα απο εκεί και πέρα μαλλον θα της στοιχίσει ακρίβα..... Οσο αφορά τα υπόλοιπα τμήματα της νήαρ θα ηταν καλύτερα το σωματείο να μην υπόσχετε εφόσον δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε όλα.....

Δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα απο που βλεπεις οτι στοχος της ομαδας ειναι η ανοδος στην Α΄1.Μαλλον δεν θες να καταλαβεις η δεν καταλαβαινεις.Και επισης θελω να μου πεις ποια πραγματα υποσχεται η ομαδα και τα οποια δεν πραγματοποιει.
Με το να μιλαμε με γριφους πραγματικα δεν γινεται τιποτα και δεν λυνουμε κανενα προβλημα.Τελος ασον αφορα την αντρικη ομαδα θα σου πω οτι δεν εχουμε και το υψηλοτερο μπατζετ της κατηγοριας μιας και υπαρχουν ομαδες(Ηρακλης,Ολυμπιαδα,Παγκρατι,Ικαρος-Εσπερος,Ερμης Λαγκαδα,Περαμα,Δραμα) με πολυ ηψηλοτερα μπατζετ απο εμας.Εαν θελαμε οπωσδηποτε να ανεβουμε θα τα ριχναμε ολα τα λεφτα εκει.Κατι τετοιο ομως δεν γινεται.
kesariani 4ever
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Sep 8 2009, 14:37 ) *
Δεν ξέρω τους στόχους κα τις πεποιθήσεις των υπολοίπων ομάδων..... πάντως βλέπω οτι η Νήαρ φέτος θέλει πολύ την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια τώρα απο εκεί και πέρα μαλλον θα της στοιχίσει ακρίβα..... Οσο αφορά τα υπόλοιπα τμήματα της νήαρ θα ηταν καλύτερα το σωματείο να μην υπόσχετε εφόσον δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε όλα.....

Πρεπει να γνωριζεις οτι πριν απο 3 χρονια το γυναικειο τμημα της ΝΗΑΡ δεν υπηρχε καθολου διοτι ειχε διαλυθει κ εγινε μεγαλη προσπαθεια απο τα μελη της διοικησης για να ξαναφτιαχτει.Περυσι η εφηβικη ομαδα προκριθηκε στις 6 καλυτερες ομαδες της Αθηνας κ επαιξε στους τελικους,το παιδικο εκανε πολυ καλη πορεια κ περασε στην επομενη φαση του ομιλου του.
Οι παμπαιδες,το μινι κ οι ακαδημιες εχουν 2 τμηματα το καθενα επειδη υπαρχουν αρκετα παιδια.
Προπονητες του εφηβικου κ του παιδικου ειναι οι βοηθοι προπονητες της αντρικης ομαδας,2 παιδια τα οποια δουλευουν σε επαγγελματικο επιπεδο πολλα χρονια.
Στο γυναικειο τμημα απ'οτι γνωριζω υπαρχουν αρκετα κοριτσια κ προπονητης της γυναικειας ομαδας ειναι ενας ανθρωπος που δουλευει πολλα χρονια σε μικρες κατηγοριες κ σε ακαδημιες παιδιων κ παλιες αθλητριες του συλλογου.Φετος οπως ειπε κ πιο πανω ο φιλος RED ARMY ακολουθουν το προγραμμα των cleveland cavaliers κ προσπαθουν για το καλυτερο.
Οσο για την αντρικη ομαδα στοχος της ειναι μια καλη πορειαμε ομορφο κ θεαματικο μπασκετ.
Η ομαδα χρηματικα δεν ξεφυγε απο τον προυπολογισμο της κ εκανε 6 μεταγραφες ουσιαστικες κ οχι εντυπωσιασμου κ νεοπλουτισμου!

Υ.Γ Αν εισαι αθλητρια της ομαδας βαλε τα δυνατα σου να ανεβετε 2-3 κατηγοριες να κερδισετε τις εντυπωσεις κ θα δεις πως ολα θα πανε καλυτερα!!!
smiley.gif
RED ARMY
QUOTE(kesariani 4ever @ Sep 9 2009, 11:23 ) *
Πρεπει να γνωριζεις οτι πριν απο 3 χρονια το γυναικειο τμημα της ΝΗΑΡ δεν υπηρχε καθολου διοτι ειχε διαλυθει κ εγινε μεγαλη προσπαθεια απο τα μελη της διοικησης για να ξαναφτιαχτει.Περυσι η εφηβικη ομαδα προκριθηκε στις 6 καλυτερες ομαδες της Αθηνας κ επαιξε στους τελικους,το παιδικο εκανε πολυ καλη πορεια κ περασε στην επομενη φαση του ομιλου του.
Οι παμπαιδες,το μινι κ οι ακαδημιες εχουν 2 τμηματα το καθενα επειδη υπαρχουν αρκετα παιδια.
Προπονητες του εφηβικου κ του παιδικου ειναι οι βοηθοι προπονητες της αντρικης ομαδας,2 παιδια τα οποια δουλευουν σε επαγγελματικο επιπεδο πολλα χρονια.
Στο γυναικειο τμημα απ'οτι γνωριζω υπαρχουν αρκετα κοριτσια κ προπονητης της γυναικειας ομαδας ειναι ενας ανθρωπος που δουλευει πολλα χρονια σε μικρες κατηγοριες κ σε ακαδημιες παιδιων κ παλιες αθλητριες του συλλογου.Φετος οπως ειπε κ πιο πανω ο φιλος RED ARMY ακολουθουν το προγραμμα των cleveland cavaliers κ προσπαθουν για το καλυτερο.
Οσο για την αντρικη ομαδα στοχος της ειναι μια καλη πορειαμε ομορφο κ θεαματικο μπασκετ.
Η ομαδα χρηματικα δεν ξεφυγε απο τον προυπολογισμο της κ εκανε 6 μεταγραφες ουσιαστικες κ οχι εντυπωσιασμου κ νεοπλουτισμου!

Υ.Γ Αν εισαι αθλητρια της ομαδας βαλε τα δυνατα σου να ανεβετε 2-3 κατηγοριες να κερδισετε τις εντυπωσεις κ θα δεις πως ολα θα πανε καλυτερα!!!
smiley.gif

Συμφωνω 100% με τα λεγομενα του kesariani 4ever.Με καλυψε απολυτα και πιστευω πως περιγραφει τα πραγματα ακριβως οπως ειναι.
Εχθες η ομαδα επαιξε φιλικο με τον Ιωνικο Νεας Φιλαδελφειας και εδειξε στοιχεια βελτιωσης.Κερδισαμε σχετικα ευκολα και αυριο αντιμετωπιζουμε σε φιλικο τον Αμυντα.Στην επιθεση ειμαστε πολυ καλοι αλλα χρειαζομαστε βελτιωση στην αμυνα.Πιστευω παντως πως με την παροδο του χρονου θα βελτιωθουμε και στους 2 τομεις και θα ειμαστε απολυτα ετοιμοι στην εναρξη του πωταθληματος. blove.gif
kesariani 4ever
QUOTE(RED ARMY @ Sep 9 2009, 15:32 ) *
Συμφωνω 100% με τα λεγομενα του kesariani 4ever.Με καλυψε απολυτα και πιστευω πως περιγραφει τα πραγματα ακριβως οπως ειναι.
Εχθες η ομαδα επαιξε φιλικο με τον Ιωνικο Νεας Φιλαδελφειας και εδειξε στοιχεια βελτιωσης.Κερδισαμε σχετικα ευκολα και αυριο αντιμετωπιζουμε σε φιλικο τον Αμυντα.Στην επιθεση ειμαστε πολυ καλοι αλλα χρειαζομαστε βελτιωση στην αμυνα.Πιστευω παντως πως με την παροδο του χρονου θα βελτιωθουμε και στους 2 τομεις και θα ειμαστε απολυτα ετοιμοι στην εναρξη του πωταθληματος. blove.gif

Φιλε RED ARMY επειδη ημουν κ εγω στο χθεσινο φιλικο εχω εντελως αντιθετη αποψη.πιστευω πως στην αμυνα ειμασταν πολυ σκληροι(με αποτελεσμα τα πολλα φαουλ κ τις πολλες βολες του Ιωνικου)κ στην επιθεση αρχιζει σιγα-σιγα να βρισκει ο καθενας τον ρολο του.Πολυ καλοι ηταν ο Κεφαλας,Κοκκαλης,Γκρουντμπερκ,Στανογιεβιτ
,Κουτρουλιας,Μαχαιρας) ενω εμφανη ειναι η κουραση στον Βασιλη Κουνα που δεν σταματησε ολο το καλοκαιρι λογω των υποχρεωσεων του με την Εθνικη Κυπρου.Πιο ολοκληρωμενη αποψη ομως θα εχουμε στο αυριανο φιλικο με τον Αμυντα κ το Σαββατοκυριακο με την Ολυμπιαδα Πατρων που θα ειναι πιο δυνατα κ πιο ποιοτικα φιλικα.



ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ,ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ ΘΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ:
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!
RED ARMY
QUOTE(kesariani 4ever @ Sep 9 2009, 17:30 ) *
Φιλε RED ARMY επειδη ημουν κ εγω στο χθεσινο φιλικο εχω εντελως αντιθετη αποψη.πιστευω πως στην αμυνα ειμασταν πολυ σκληροι(με αποτελεσμα τα πολλα φαουλ κ τις πολλες βολες του Ιωνικου)κ στην επιθεση αρχιζει σιγα-σιγα να βρισκει ο καθενας τον ρολο του.Πολυ καλοι ηταν ο Κεφαλας,Κοκκαλης,Γκρουντμπερκ,Στανογιεβιτ

�,Κουτρουλιας,Μαχαιρας) ενω εμφανη ειναι η κουραση στον Βασιλη Κουνα που δεν σταματησε ολο το καλοκαιρι λογω των υποχρεωσεων του με την Εθνικη Κυπρου.Πιο ολοκληρωμενη αποψη ομως θα εχουμε στο αυριανο φιλικο με τον Αμυντα κ το Σαββατοκυριακο με την Ολυμπιαδα Πατρων που θα ειναι πιο δυνατα κ πιο ποιοτικα φιλικα.



ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ,ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ ΘΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ:
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ-ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!

Μακαρι εμεις να διαφωνουμε και η ομαδα να πηγαινει καλα αγωνιστικα.Αυτο θα ειναι ευχης εργον φιλε kesariani 4ever.Σιγουρα παντως η ομαδα χρειαζεται ακομα χρονο για να βρει την αγωνιστικη της ταυτοτητα.Αλλωστε εχουμε ακομα σχεδον ενα μηνα για την εναρξη των επισημων υποχρεωσεων(πρωταθλημα).
Τελος θελω επισης να πω πως φετος βλεπω να εχουμε ακομα περισσοτερη συμπαρασταση απο τον κοσμο της Καισαριανης μιας και υπαρχει εντονη κινητηκοτητα σε πολλα θεματα(διαρκειας,υποδομες κ.α).
kesariani 4ever
QUOTE(RED ARMY @ Sep 9 2009, 18:41 ) *
Μακαρι εμεις να διαφωνουμε και η ομαδα να πηγαινει καλα αγωνιστικα.Αυτο θα ειναι ευχης εργον φιλε kesariani 4ever.Σιγουρα παντως η ομαδα χρειαζεται ακομα χρονο για να βρει την αγωνιστικη της ταυτοτητα.Αλλωστε εχουμε ακομα σχεδον ενα μηνα για την εναρξη των επισημων υποχρεωσεων(πρωταθλημα).
Τελος θελω επισης να πω πως φετος βλεπω να εχουμε ακομα περισσοτερη συμπαρασταση απο τον κοσμο της Καισαριανης μιας και υπαρχει εντονη κινητηκοτητα σε πολλα θεματα(διαρκειας,υποδομες κ.α).

Εχεις δικιο φιλε και πανω απο ολα θελουμε το καλο της ομαδας.Το αυριανο φιλικο με Αμυντα αναβληθηκε λογω κωλυματος της ομαδας του Υμηττου και περιμενουμε το Σαββατοκυριακο για τα παιχνιδια με Ολυμπιαδα τα οποια αναμενονται πολυ δυνατα.
Η ομαδα παντως την οποια ειδα σημερα στην προπονηση δουλευει σε πολυ υψηλα επιπεδα και αυτο ειναι πολυ ευχαριστο.


ΝΗΑΡ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!!!
kesariani 4ever
Ως τωρα οι εκτιμησεις μου:
1)Κεφαλας:γρηγορος-εξυπνος αμυντικος-καλος σουτερ-μπορει ευκολα να προσαρμοστει στον ρολο που του δινει ο προπονητης του.
2)Παππας:γρηγορος-καλος αμυντικος
3)Κουνας:εκπληκτικη διεισδυση-αξιοπιστο σουτ-επιπεδου Α1!
4)Στανογιεβιτς:δολοφονικο σουτ
5)Mιχαλος:δεν χρειαζονται λογια πιστευω,αν ταιριαξει με τους υπολοιπους θα ειναι το βαρομετρο!
6)Κοκκαλης:καλος σουτερ-χρησιμο εργαλειο
7)Κοκκαλιας:παιχτης ομαδας
8)Γκρουντμπερκ:σουπερ παιχτης που τα κανει ολα!!
9)Ζουκας:χρησιμος στις θεσεις 3-4
10)Κουτρουλιας:δεν χρειαζονται συστασεις....
11)Μαχαιρας:πολυ δυνατος κ καλος στην επιθεση-θελει λιγο προσπαθεια κ στην αμυνα
12)Βαβατσικος:ταλεντο αλλα θελει ακομα δουλεια
Leon_cp3
Παιδιά για δώστε infoz για τα ερχόμενα φιλικά γιατί έχω να πατήσω στο κλειστό από τον περασμένο Γενάρη και πραγματικά έχω πάθει στέρηση.Ώρα και γήπεδο plz.
kesariani 4ever
QUOTE(Leon_cp3 @ Sep 10 2009, 13:41 ) *
Παιδιά για δώστε infoz για τα ερχόμενα φιλικά γιατί έχω να πατήσω στο κλειστό από τον περασμένο Γενάρη και πραγματικά έχω πάθει στέρηση.Ώρα και γήπεδο plz.

γεια σου φιλε μου.σημερα ειχαμε φιλικο με τον αμυντα αλλα δυστυχως μας το ακυρωσε κ το σαββατοκυριακο παιζουμε κ τις 2 μερες 2 πολυ δυνατα φιλικα με την Ολυμπιαδα Πατρων στην εδρα μας.
Σε περιμενουμε στο γηπεδο να μας πεις κ την αποψη σου!
Leon_cp3
QUOTE(kesariani 4ever @ Sep 10 2009, 14:15 ) *
γεια σου φιλε μου.σημερα ειχαμε φιλικο με τον αμυντα αλλα δυστυχως μας το ακυρωσε κ το σαββατοκυριακο παιζουμε κ τις 2 μερες 2 πολυ δυνατα φιλικα με την Ολυμπιαδα Πατρων στην εδρα μας.
Σε περιμενουμε στο γηπεδο να μας πεις κ την αποψη σου!


Θα είμαι εκεί πιστεύω,λογικά θα είναι καλά τα ματσάκια.
(Παρεμπιπτόντως Κώστα εσύ είσαι; cool.gif )
kesariani 4ever
QUOTE(Leon_cp3 @ Sep 10 2009, 14:56 ) *
Θα είμαι εκεί πιστεύω,λογικά θα είναι καλά τα ματσάκια.
(Παρεμπιπτόντως Κώστα εσύ είσαι; cool.gif )

οχι,Δημητρη με λενε.
RED ARMY
QUOTE(kesariani 4ever @ Sep 10 2009, 13:30 ) *
Ως τωρα οι εκτιμησεις μου:
1)Κεφαλας:γρηγορος-εξυπνος αμυντικος-καλος σουτερ-μπορει ευκολα να προσαρμοστει στον ρολο που του δινει ο προπονητης του.
2)Παππας:γρηγορος-καλος αμυντικος
3)Κουνας:εκπληκτικη διεισδυση-αξιοπιστο σουτ-επιπεδου Α1!
4)Στανογιεβιτς:δολοφονικο σουτ
5)Mιχαλος:δεν χρειαζονται λογια πιστευω,αν ταιριαξει με τους υπολοιπους θα ειναι το βαρομετρο!
6)Κοκκαλης:καλος σουτερ-χρησιμο εργαλειο
7)Κοκκαλιας:παιχτης ομαδας
8)Γκρουντμπερκ:σουπερ παιχτης που τα κανει ολα!!
9)Ζουκας:χρησιμος στις θεσεις 3-4
10)Κουτρουλιας:δεν χρειαζονται συστασεις....
11)Μαχαιρας:πολυ δυνατος κ καλος στην επιθεση-θελει λιγο προσπαθεια κ στην αμυνα
12)Βαβατσικος:ταλεντο αλλα θελει ακομα δουλεια

Συμφωνω απολυτα με τις αποψεις σου και πιστευω πολυ σε 3 παιχτες.Περα των γνωστων(Μιχαλο,Κουτρουλια) θεωρω βαρομετρο για την αποδοση της ομαδας τους Κεφαλα,Κουνα και Γκρουντμπεργκ.Επισης χρονος χρειαζεται για Κοκκαλη και Στανογεβιτς μιας και ο πρωτος θελει παιχνιδια στα ποδια του και ο δευτερος χρειαζεται προσαρμογη αν και ειναι απο την μεγαλη των πλαβι σχολη και δεν τον φοβαμαι.
Οσον αφορα τον Μαχαιρα ειναι σταθερη δυναμη και για τους Κοκκαλια,Ζουκα,Βαβατσικο τους ξερουμε τους πιστευουμε και ειμαστε σιγουροι πως θα βοηθησουν οταν χρειαστει.Τελος ο Παππας που προοριζεται για ανπληρωματικος δειχνει φοβερη ενεργεια και θεληση και πιστευω πως θα αρπαξει απο τα μαλλια οποια ευκαιρια του δωθει.
Ελπιζουμε πως ολα θα πανε καλα και φετος θα κανουμε μια χρονια ανταξια της ιστοριας μας καθων και θα εκπληρωσουμε τους στοχους που εχουν θεση η διοικηση και η τεχνικη ηγεσια.
Leon_cp3
QUOTE(RED ARMY @ Sep 10 2009, 18:10 ) *
Συμφωνω απολυτα με τις αποψεις σου και πιστευω πολυ σε 3 παιχτες.Περα των γνωστων(Μιχαλο,Κουτρουλια) θεωρω βαρομετρο για την αποδοση της ομαδας τους Κεφαλα,Κουνα και Γκρουντμπεργκ.Επισης χρονος χρειαζεται για Κοκκαλη και Στανογεβιτς μιας και ο πρωτος θελει παιχνιδια στα ποδια του και ο δευτερος χρειαζεται προσαρμογη αν και ειναι απο την μεγαλη των πλαβι σχολη και δεν τον φοβαμαι.
Οσον αφορα τον Μαχαιρα ειναι σταθερη δυναμη και για τους Κοκκαλια,Ζουκα,Βαβατσικο τους ξερουμε τους πιστευουμε και ειμαστε σιγουροι πως θα βοηθησουν οταν χρειαστει.Τελος ο Παππας που προοριζεται για ανπληρωματικος δειχνει φοβερη ενεργεια και θεληση και πιστευω πως θα αρπαξει απο τα μαλλια οποια ευκαιρια του δωθει.
Ελπιζουμε πως ολα θα πανε καλα και φετος θα κανουμε μια χρονια ανταξια της ιστοριας μας καθων και θα εκπληρωσουμε τους στοχους που εχουν θεση η διοικηση και η τεχνικη ηγεσια.


Πες μου κάτι,ο Παππάς από ποια ομάδα ήρθε;
Κατά τα άλλα,άτομο απ'την ομάδα μου είχε πει τον Ιούλη ότι πρώτος στόχος είναι η παραμονή,η εύκολη παραμονή βέβαια,αλλά βλέπω ότι ήρθαν ονόματα που μπορούν να κάνουν το κάτι παραπάνω και να πάμε αρκετά ψηλά.Μακάρι γιατί το χρειαζόμαστε.Και οι άλλοι χρειάζονται μία δυνατή Νήαρ.
RED ARMY
QUOTE(Leon_cp3 @ Sep 10 2009, 18:55 ) *
Πες μου κάτι,ο Παππάς από ποια ομάδα ήρθε;
Κατά τα άλλα,άτομο απ'την ομάδα μου είχε πει τον Ιούλη ότι πρώτος στόχος είναι η παραμονή,η εύκολη παραμονή βέβαια,αλλά βλέπω ότι ήρθαν ονόματα που μπορούν να κάνουν το κάτι παραπάνω και να πάμε αρκετά ψηλά.Μακάρι γιατί το χρειαζόμαστε.Και οι άλλοι χρειάζονται μία δυνατή Νήαρ.

O Παππας ηρθε στην ομαδα απο Χαλκιδα αλλα επαιζει σε Δαφνη,Ερυθραια.Πρωτος και βασικος στοχος ειναι μια πολυ καλη πορεια με οτι καλυτερο προκυψει.Στην ομαδα ηρθαν παιδια φιλοδοξα καλοι χαρακτηρες και προπαντων αθλητες που ηθελαν να παιξουν στην ΝΗΑΡ-ΗΣΤ.
Η ομαδα εχει βαρια φανελα και η κατηγορια χρειαζεται την ομαδα μας δυνατη.Βεβαια πανω απο ολα υγεια και ολα σιγα σιγα θα ερουν.Να εισαι καλα. smiley.gif
RED ARMY
Αυριο και μεθαυριο θα διεξαχθουν τα φιλικα της ΝΗΑΡ με αντιπαλο την Ολυμπιαδα Πατρων.Θα ειναι πολυ δυνατα και χρησιμα φιλικα διοτι αντιμετωπιζουμε ομαδα απο την ιδια κατηγορια με πολυ ψηλες φιλοδοξιες.Και ετσι θα μπορεσουμε να βγαλουμε συμπερασματα σε τι σημειο βρισκομαστε και πως μπορουσε να βελτιωσουμε τις αδυναμιες.
Ο φιλος ο orangepower τελικα θα ερθει?Ειμαι επισης περιεργος να δω την ομαδα της Πατρας διοτι γινονται συνεχεια προσθαφαιρεσεις και τελικα ποιο θα ειναι το τελικο τους ροστερ.
berry the truth
Παιδιά τι ώρα είναι τα παιχνίδια το Σαββατοκύριακο?
RED ARMY
QUOTE(berry the truth @ Sep 11 2009, 16:13 ) *
Παιδιά τι ώρα είναι τα παιχνίδια το Σαββατοκύριακο?

Σιγουρα αυριο παιζουμε στις 17:30.Για την Κυριακη νομιζω οτι παιζουμε στις 15:00 αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος.Σκεφτεσαι να ερθεις να δεις το ματσακι?
kesariani 4ever
Επιτελους αυριο θα δουμε λιγακι δραση στα παιχνιδια με Ολυμπιαδα.Θα ειναι δυνατο τεστ προετοιμασιας και για εμας αλλα και για τους πατρινους.Αυριο θα εχω και τις πρωτες εικονες και απο τις 2 ομαδες και θα τις μεταφερω στο forum.
Φιλε orangepower εαν ερθεις στειλε μηνυμα να τα πουμε.Εμεις παντως σε περιμενουμε. 77.gif
RED ARMY
Σε σημερινο φιλικο που διεξηχθει στην Καισαριανη η Νηαρ επικρατησε της Ολυμπιαδας με 88-86.Ηταν ενα πολυ δυνατο τεστ και για τις 2 ομαδες εν'οψει του φετινου πρωταθληματος.
Οσον αφορα το παιχνιδι ηταν πολυ δυνατο και απο τις 2 ομαδες.Η Νηαρ εδειξε καλα στοιχεια ομαδικοτητας και επισης δειχνει οτι φετος δεν θα στηριχθει σε ατομικες μοναδες αλλα στο συνολο.Πολλοι καλοι οι Κεφαλας,Μαχαιρας ενω μπορουμε να πουμε οτι δοκιμαστηκαν απο την τεχνικη ηγεσια της Νηαρ πολλα και διαφορα σχηματα.
Οσον αφορα την Ολυμπιαδα δειχνει οτι εχει πολλες λυσεις ειδικα στην περιφερεια και επισης εκτιμω οτι θα ειναι σιγουρα μεσα στους διεκδικητες της ανοδου.Πολυ καλος ο Γκαγκαλουδης και ο Κοσανοβιτς ενω ο Κακαρουδης δειχνει οτι θα βοηθησει πολυ την ομαδα.Εαν δεν υπαρξουν ενδοαγωνιστικα προβληματα(το λεω αυτο διοτι ειναι πολλοι οι παιχτες και κυριως πολυ καλοι) σιγουρα η Ολυμπιαδα θα πρωταγωνιστησει.
Προσωπικα εαν αυτο το μικρο δειγμα δειχνει πως θα ειναι φετος το πρωταθλημα σας ενημερωνω οτι φετος το πρωταθλημα θα ειναι και πολυ καλο αλλα κυριως συναρπαστικο. blove.gif


ΝΗΑΡ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ


ΑΝΤΩΝΗ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΗΑΡ-ΗΣΤ.

Υ.Γ:Θελω να πω πως οσο περναει ο καιρος η απωλεια του ΑΝΤΩΝΗ ΚΛΗΜΗ δειχνει ολο και μεγαλυτερη διοτι σαν παρουσια αλλα και σαν προσωπικοτητα ηταν πολυ μοναδικη και ξεχωριστη.
RED ARMY
Η ομαδα μας το Σαββατοκυριακο θα λαβει μερος στο τουρνουα της Ελευσινας οπου θα παιξουν οι ομαδες Πανελευσινιακος,Αεκ Αργους και Ολυμπιαδα Πατρων.Θεωρω οτι θα ειναι ενα σημαντικο τεστ διοτι αυτην την στιγμη πρωταρχικο ρολο παιζει το μονταρισμα της ομαδας.
Στο χθεσινο φιλικο με Ολυμπιαδα επαιξε πολυ καλα ο Μιλαν Στανογεβιτς ο οποιος δειχνει να προσαρμοζεται σιγα σιγα στις απαιτησεις της ομαδας και μερα με την μερα δειχνει τον πραγματικο του ευατο.Γεγονος θετικο διοτι η Νηαρ χριαζεται πολλες και σιγουρες λυσεις.
Ετσι παντως οπως ειδα την ομαδα της Ολυμπιαδας θεωρω οτι εχει σουπερ ροστερ και εαν ειναι λιγο σοβαρη θα ειναι βασικο φαβορι για ανοδο.Πολλοι και καλοι παιχτες οι οποιοι εαν ειναι λιγο καλοι σε σκοτωνουν στην καλη τους μερα.Προσωπικα ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα της Πατρας. 77.gif
orangepower
QUOTE(RED ARMY @ Sep 14 2009, 17:34 ) *
Η ομαδα μας το Σαββατοκυριακο θα λαβει μερος στο τουρνουα της Ελευσινας οπου θα παιξουν οι ομαδες Πανελευσινιακος,Αεκ Αργους και Ολυμπιαδα Πατρων.Θεωρω οτι θα ειναι ενα σημαντικο τεστ διοτι αυτην την στιγμη πρωταρχικο ρολο παιζει το μονταρισμα της ομαδας.
Στο χθεσινο φιλικο με Ολυμπιαδα επαιξε πολυ καλα ο Μιλαν Στανογεβιτς ο οποιος δειχνει να προσαρμοζεται σιγα σιγα στις απαιτησεις της ομαδας και μερα με την μερα δειχνει τον πραγματικο του ευατο.Γεγονος θετικο διοτι η Νηαρ χριαζεται πολλες και σιγουρες λυσεις.
Ετσι παντως οπως ειδα την ομαδα της Ολυμπιαδας θεωρω οτι εχει σουπερ ροστερ και εαν ειναι λιγο σοβαρη θα ειναι βασικο φαβορι για ανοδο.Πολλοι και καλοι παιχτες οι οποιοι εαν ειναι λιγο καλοι σε σκοτωνουν στην καλη τους μερα.Προσωπικα ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα της Πατρας. 77.gif

Ευχαριστουμε πολυ φιλε μου. Και εγω σας ευχομαι καλη επιτυχια. Η γνωμη μου με βαση αυτα που ειδα στο δευτερο παιχνιδι ειναι οτι οι δυο ομαδες ειναι ισαξιες και απο τα πρωτα φαβορι για την ανοδο. Πραγματικα παιχτηκε καταπληκτικο μπασκετ.
RED ARMY
QUOTE(orangepower @ Sep 14 2009, 19:06 ) *
Ευχαριστουμε πολυ φιλε μου. Και εγω σας ευχομαι καλη επιτυχια. Η γνωμη μου με βαση αυτα που ειδα στο δευτερο παιχνιδι ειναι οτι οι δυο ομαδες ειναι ισαξιες και απο τα πρωτα φαβορι για την ανοδο. Πραγματικα παιχτηκε καταπληκτικο μπασκετ.

Δεν χρειαζεται φιλε να με ευχαριστεις για πραγματα που θεωρουνται δεδομενα.Η Ολυμπιαδα μαζι με τον Ηρακλη βαση ροστερ ειναι τα 2 μεγαλα φαβορι για την ανοδο στην Α΄1.Η ομαδα σου ειναι σωματειο οργανωμενο νοικοκυρεμενο σοβαρο με οικονομικη επιφανεια δηλαδη με λιγα λογια σωματειο που χρειαζεται το Ελληνικο μπασκετ.Εαν κιολας τα βρειτε με τον ερασιτεχνη θα κανετε το μεγαλο deal.
Το Σαββατοκυριακο θα παρακολουθησω τα Μαστρογιαννεια και θα εχω μια πρωτη εικονα απο Παγκρατι,Εσπερο-Ικαρο,Ηρακλη και Ρεθυμνο.Οι 4 αυτες ομαδες μαζι με Ολυμπιαδα τις θεωρω τα φαβορι για ανοδο.Απο εκει και περα ακολουθουν ολες οι υπολοιπες.
Τελος θα ηθελα να αναφερω οτι καλο θα ηταν να υπαρξη χαλιναγωγηση των αντιδρασεων των ομαδων(παιχτες,τεχνικη ηγεσια,παραγοντες,φιλαθλοι)μιας και το φετινο πρωταθλημα αναμενεται το συναρπαστικοτερο των τελευταιων ετων.Αυτο θα εκανε καλο που το χρειαζεται στο αθλημα που ολοι αγαπαμε και υπηρετουμε ο καθενας απο διαφορετικο ποστο.Στο Ελληνικο Μπασκετ. blove.gif smiley.gif
kesariani 4ever
Τα δικα μου συμπερασματα για τα 2 φιλικα ειναι οτι στο πρωτο παιχνιδι εδωσαν μεγαλυτερη εμφαση στην επιθεση κ κατα διαστηματα στην αμυνα κ απο τις 2 ομαδες με αποτελεσμα να υπαρχει μεγαλο σκορ!Στο πρωτο παιχνιδι ξεχωρισαν οι Κεφαλας-Κουνας-Μαχαιρας-Κοκκαλης.
Στο δευτερο παιχνιδι δοκιμαστηκαν πολλα σχηματα απο το τεχνικο επιτελειο της Νηαρ κ εδωσαν περισσοτερο εμφαση στην αμυνα.Ξεχωρισαν ο Στανογεβιτς-Μαχαιρας-Γκρουντμπερκ.
Απ' οτι φαινεται φετος η Νηαρ δεν θα στηριχτει στην επιθεση σε 2-3 παιχτες καθως φετος θα υπαρχει πλουραρισμος!
Αρκετος κοσμος της καισαριανης εδωσε το παρον κ στα δυο φιλικα της ομαδας κατι που φαινεται οτι αγκαλιαζει την ομαδα της Νηαρ κ περιμενουν ολοι με αγωνια να ξεκινησουν οι επισημες υποχρεωσεις της Νηαρ(κυπελο-πρωταθλημα).
kesariani 4ever
Να κανουμε μια ανασκποπηση των προηγουμενων χρονων για την ομαδα μας την ΝΗΑΡ-ΗΣΤ απο τοτε που αγωνιζοτανε στην Α2 κ ανεβηκε εως τωρα:
1997-1998(Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΝΟΔΟΣ)
1)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
2)Ν.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
3)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
4)Π.ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ
5)Σ.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
6)Γ.ΜΟΜΤΖΟΣ
7)Γ.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
8)Π.ΑΡΙΔΑΣ
9)Μ.ΝΙΑΝΓΚ
10)Ν.ΠΑΡΡΑΣ
11)Κ.ΧΟΥΓΚΑΖ
12)Κ.ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ
13)Γ.ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:Κ.ΠΟΛΙΤΗΣ-ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΛΗΜΗΣ


1998-1999(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΕΞΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ)
1)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
2)Σ.ΧΙΛ
3)ΝΤ.ΒΟΝ-ΙΑΝ ΛΟΚΧΑΡΤ
4)Β.ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ
5)Χ.ΟΡΝΤΜΑΝ
6)Κ.ΧΟΥΓΚΑΖ
7)Γ.ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ
8)Τ.ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΣ
9)Γ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ
10)Κ.ΤΣΑΡΤΣΑΡΗΣ
11)Θ.ΕΥΘΥΜΙΟΥ
12)Χ.ΛΙΓΓΟΣ
13)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
14)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ



1999-2000(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΕΞΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ)
1)Σ.ΧΙΛ
2)Α.ΚΟΥΛ
3)Α.ΓΚΙΜΠΕΡΤ
4)ΤΖ.ΕΣΠΙΝΟΖΑ
5)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
6)Γ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ
7)Γ.ΜΟΛΦΕΤΑΣ
8)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
9)ΧΡ.ΤΑΠΟΥΤΟΣ
10)ΣΤ.ΤΕΛΟΥΔΗΣ
11)Γ.ΦΙΛΙΟΥΣΗΣ
12)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
13)Γ.ΜΠΕΛΛΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ


2000-2001(ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α1-ΕΥΡΩΠΗ)
1)ΝΤ.ΒΟΝ
2)Σ.ΡΕΣΠΕΡΤ
3)ΑΡ.ΑΝΤΕ ΜΕΝΣΑ
4)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
5)Ν.ΒΕΤΟΥΛΑΣ
6)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
7)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
8)ΧΡ.ΤΑΠΟΥΤΟΣ
9)ΑΝ.ΖΟΥΠΜΠΕΝΚΟ
10)ΑΝ.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
11)ΜΠ.ΣΕΖΓΚΙΝ
12)Κ.ΑΝΤΡΕΟΥ
13)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
14)Θ.ΚΟΥΠΙΔΗΣ
15)Μ.ΜΟΣΧΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ


2001-2002(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
1)ΧΡ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
2)Ν.ΒΕΤΟΥΛΑΣ
3)Γ.ΜΟΛΦΕΤΑΣ
4)ΓΚ.ΕΙΝΙΚΙΣ
5)ΚΕΡΚ ΚΙΝΓΚ
6)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
7)Α.ΖΟΥΡΜΠΕΝΚΟ
8)Ν.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
9)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
10)Α.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
11)Γ.ΛΟΥΠΟΣ
12)Θ.ΚΟΥΠΙΔΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΑΚΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ


2002-2003(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
1)ΛΙΝ ΓΚΡΙΡ-ΡΑΙΚΟΒΙΤΣ
2)ΛΙ ΜΠΕΝΣΟΝ-ΚΟΥΡΑΣΟΦ
3)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
4)Ν.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
5)Γ.ΚΑΡΑΓΚΟΥΤΗΣ
6)Κ.ΜΑΓΛΟΣ
7)ΦΡ.ΝΑΚΙΤΣ
8)Κ.ΚΑΙΜΑΚΟΓΛΟΥ
10)Β.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
11)Θ.ΚΟΥΠΙΔΗΣ
12)ΤΖ.ΚΟΜΑΝΤΕΝΙΤΣ
13)Γ.ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ-ΗΛΙΑΣ ΖΟΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΛΕΥΘΕΡΙΟΥ


ΜΕΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ Α2(2003-2006),2 ΧΡΟΝΙΑ Β'ΕΘΝΙΚΗ(2006-2008),ΠΕΡΥΣΙ Α2(2008-2009) ΚΑΙ



ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!


ΝΗΑΡ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!
ΑΝΤΩΝΗ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΗΑΡ-ΗΣΤ!!!
ΝΗΑΡ ΘΥΜΙΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ Σ'ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ Α1!!!
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ!!!!!
RED ARMY
QUOTE(kesariani 4ever @ Sep 15 2009, 17:52 ) *
Να κανουμε μια ανασκποπηση των προηγουμενων χρονων για την ομαδα μας την ΝΗΑΡ-ΗΣΤ απο τοτε που αγωνιζοτανε στην Α2 κ ανεβηκε εως τωρα:
1997-1998(Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΝΟΔΟΣ)
1)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
2)Ν.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
3)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
4)Π.ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ
5)Σ.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
6)Γ.ΜΟΜΤΖΟΣ
7)Γ.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
8)Π.ΑΡΙΔΑΣ
9)Μ.ΝΙΑΝΓΚ
10)Ν.ΠΑΡΡΑΣ
11)Κ.ΧΟΥΓΚΑΖ
12)Κ.ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ
13)Γ.ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:Κ.ΠΟΛΙΤΗΣ-ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΛΗΜΗΣ


1998-1999(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΕΞΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ)
1)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
2)Σ.ΧΙΛ
3)ΝΤ.ΒΟΝ-ΙΑΝ ΛΟΚΧΑΡΤ
4)Β.ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ
5)Χ.ΟΡΝΤΜΑΝ
6)Κ.ΧΟΥΓΚΑΖ
7)Γ.ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ
8)Τ.ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΣ
9)Γ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ
10)Κ.ΤΣΑΡΤΣΑΡΗΣ
11)Θ.ΕΥΘΥΜΙΟΥ
12)Χ.ΛΙΓΓΟΣ
13)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
14)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ



1999-2000(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΕΞΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ)
1)Σ.ΧΙΛ
2)Α.ΚΟΥΛ
3)Α.ΓΚΙΜΠΕΡΤ
4)ΤΖ.ΕΣΠΙΝΟΖΑ
5)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
6)Γ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ
7)Γ.ΜΟΛΦΕΤΑΣ
8)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
9)ΧΡ.ΤΑΠΟΥΤΟΣ
10)ΣΤ.ΤΕΛΟΥΔΗΣ
11)Γ.ΦΙΛΙΟΥΣΗΣ
12)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
13)Γ.ΜΠΕΛΛΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ


2000-2001(ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α1-ΕΥΡΩΠΗ)
1)ΝΤ.ΒΟΝ
2)Σ.ΡΕΣΠΕΡΤ
3)ΑΡ.ΑΝΤΕ ΜΕΝΣΑ
4)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
5)Ν.ΒΕΤΟΥΛΑΣ
6)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
7)Γ.ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
8)ΧΡ.ΤΑΠΟΥΤΟΣ
9)ΑΝ.ΖΟΥΠΜΠΕΝΚΟ
10)ΑΝ.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
11)ΜΠ.ΣΕΖΓΚΙΝ
12)Κ.ΑΝΤΡΕΟΥ
13)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
14)Θ.ΚΟΥΠΙΔΗΣ
15)Μ.ΜΟΣΧΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ


2001-2002(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
1)ΧΡ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
2)Ν.ΒΕΤΟΥΛΑΣ
3)Γ.ΜΟΛΦΕΤΑΣ
4)ΓΚ.ΕΙΝΙΚΙΣ
5)ΚΕΡΚ ΚΙΝΓΚ
6)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
7)Α.ΖΟΥΡΜΠΕΝΚΟ
8)Ν.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
9)Γ.ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ
10)Α.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
11)Γ.ΛΟΥΠΟΣ
12)Θ.ΚΟΥΠΙΔΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΤΑΚΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ-ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ


2002-2003(Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
1)ΛΙΝ ΓΚΡΙΡ-ΡΑΙΚΟΒΙΤΣ
2)ΛΙ ΜΠΕΝΣΟΝ-ΚΟΥΡΑΣΟΦ
3)Μ.ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
4)Ν.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
5)Γ.ΚΑΡΑΓΚΟΥΤΗΣ
6)Κ.ΜΑΓΛΟΣ
7)ΦΡ.ΝΑΚΙΤΣ
8)Κ.ΚΑΙΜΑΚΟΓΛΟΥ
10)Β.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
11)Θ.ΚΟΥΠΙΔΗΣ
12)ΤΖ.ΚΟΜΑΝΤΕΝΙΤΣ
13)Γ.ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΤΟΛΗΣ ΚΑΡΝΕΣΗΣ-ΗΛΙΑΣ ΖΟΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΛΕΥΘΕΡΙΟΥ


ΜΕΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ Α2(2003-2006),2 ΧΡΟΝΙΑ Β'ΕΘΝΙΚΗ(2006-2008),ΠΕΡΥΣΙ Α2(2008-2009) ΚΑΙ



ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!


ΝΗΑΡ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!
ΑΝΤΩΝΗ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΗΑΡ-ΗΣΤ!!!
ΝΗΑΡ ΘΥΜΙΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ Σ'ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ Α1!!!
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ!!!!!

Εισαι αρχηγος φιλε kesariani 4ever.Τετοιες καταστασεις να τις βλεπουνε οι αλλες ομαδες της κατηγοριας για να μαθαινουνε και να μας σεβονται.Σε προσκυναω 77.gif 77.gif 77.gif


FORZA ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!!!!

kesariani 4ever
QUOTE(RED ARMY @ Sep 15 2009, 22:04 ) *
Εισαι αρχηγος φιλε kesariani 4ever.Τετοιες καταστασεις να τις βλεπουνε οι αλλες ομαδες της κατηγοριας για να μαθαινουνε και να μας σεβονται.Σε προσκυναω 77.gif 77.gif 77.gif


FORZA ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!!!!

Επισης στην Α2 Κ ΣΤΗΝ Β'ΕΘΝΙΚΗ με τα χρωματα της ΝΗΑΡ-ΗΣΤ εχουν αγωνιστει παιχτες σαν τους:
1)ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙΜΑΚΟΓΛΟΥ
2)ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
3)ΘΕΜΗΣ ΚΟΥΠΙΔΗΣ
4)ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
5)ΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΒΙΝΙΑ
6)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΟΥΜΑΣ
7)ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΑΣ
8)ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΡΔΑΒΑΣ
9)ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΑΚΟΣ
10)ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΑΤΗΣ
11)ΝΙΚΟΣ ΚΡΙΤΣΑΛΟΣ
12)ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΛΗΣ
13)ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΡΛΑΣ
14)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ
15)ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ
16)ΜΙΛΟΣ ΣΑΚΟΤΑ
17)ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ
18)ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΥ
19)ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ
20)ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
21)ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
22)ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
23)ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ
24)ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΣ
Χ.Π
ξεχασες τον γιανναλετσο - ποιος σε σωζει απο την γρινια του τωρα 69.gif smiley.gif
kesariani 4ever
ΞΕΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣΕΙ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΝΗΑΡ-ΗΣΤ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:
1)ΣΕΙΝ ΧΙΛ!!!!!!!
2)ΙΑΝ ΛΟΚΧΑΡΤ
3)ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΒΟΝ!!!!!
4)ΤΖΑΚΙ ΕΣΠΙΝΟΖΑ!!
5)ΑΝΤΡΕΣ ΓΚΙΜΠΕΡΤ!!!!
6)ΧΑΡΤΜΟΥΝΤ ΟΡΝΤΜΑΝ
7)ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΚΟΥΛ
8)ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΙ!!!!
9)ΑΡΣΕΝ ΑΝΤΕ ΜΕΝΣΑ
10)ΡΑΝΤΙ ΓΟΥΑΙΤ(ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 ΣΤΟ NBA!!)
11)ΜΠΡΑΙΣΟΝ
12)ΛΙΝ ΓΚΡΙΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13)ΛΙ ΜΠΕΝΣΟΝ
14)ΝΤΑΝΙ ΜΑΡΣΑΛ
15)ΚΕΡΚ ΚΙΝΓΚ!!!!!!!
16)ΓΚΙΝΤΑΤΑΣ ΕΙΝΙΚΙΣ!!!!!!!!!!
17)ΚΙΚΙ ΑΝΤΡΕΟΥ!!
18)ΜΑΙΚΛ ΚΙΝΓΚ
19)ΙΓΚΟΡ ΚΟΥΡΑΣΟΦ
20)ΡΑΙΚΟΒΙΤΣ
21)ΤΟΜΣΟΝ
22)ΤΟΜΑΣ ΤΖΟΡΝΤΑΝ
23)ΣΟΝ ΡΕΣΠΕΡΤ



RED ARMY
QUOTE(kesariani 4ever @ Sep 16 2009, 12:06 ) *
ΞΕΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣΕΙ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΝΗΑΡ-ΗΣΤ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:
1)ΣΕΙΝ ΧΙΛ!!!!!!!
2)ΙΑΝ ΛΟΚΧΑΡΤ
3)ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΒΟΝ!!!!!
4)ΤΖΑΚΙ ΕΣΠΙΝΟΖΑ!!
5)ΑΝΤΡΕΣ ΓΚΙΜΠΕΡΤ!!!!
6)ΧΑΡΤΜΟΥΝΤ ΟΡΝΤΜΑΝ
7)ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΚΟΥΛ
8)ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΙ!!!!
9)ΑΡΣΕΝ ΑΝΤΕ ΜΕΝΣΑ
10)ΡΑΝΤΙ ΓΟΥΑΙΤ(ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 ΣΤΟ NBA!!)
11)ΜΠΡΑΙΣΟΝ
12)ΛΙΝ ΓΚΡΙΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13)ΛΙ ΜΠΕΝΣΟΝ
14)ΝΤΑΝΙ ΜΑΡΣΑΛ
15)ΚΕΡΚ ΚΙΝΓΚ!!!!!!!
16)ΓΚΙΝΤΑΤΑΣ ΕΙΝΙΚΙΣ!!!!!!!!!!
17)ΚΙΚΙ ΑΝΤΡΕΟΥ!!
18)ΜΑΙΚΛ ΚΙΝΓΚ
19)ΙΓΚΟΡ ΚΟΥΡΑΣΟΦ
20)ΡΑΙΚΟΒΙΤΣ
21)ΤΟΜΣΟΝ
22)ΤΟΜΑΣ ΤΖΟΡΝΤΑΝ
23)ΣΟΝ ΡΕΣΠΕΡΤ

Για ακομη μια φορα σε προσκυνω 77.gif 77.gif 77.gif

Υ.Γ:Για οσους δεν ξερουν για να γινει αυτο που εκανε ο kesariani 4ever χρειαζονται πολλες ωρες.Αλλα ετσι ειναι οσοι αγαπανε πραγματικα τις ομαδες τους.

ΝΗ[b]ΑΡ ΘΥΜΗΣΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ Α΄1.[/b]
RED ARMY
Σε πολυ δυνατους ρυθμους συνεχιζονται οι προπονησεις της ΝΗΑΡ-ΗΣΤ.Οι αθλητες της ομαδας δινουν καθημερινα τον καλυτερο τους ευατο εν'οψει της εναρξης του πρωταθληματος.Το τουρνουα του Σαββατοκυριακου θα ειναι ενα πρωτης ταξεως τεστ προκειμενου η τεχνικη ηγεσια να δοκιμασει σχηματα και γενικα να προβει σε διαφορες δοκιμες.
Αντε να περασει ο καιρος να ξεκινησουν τα ματσακια διοτι μας λειπει πολυ η ενταση και γενικα το κλιμα των αγωνων. smiley.gif blove.gif
RED ARMY
Απλο εχθες διαβαζω οτι η Δαφνη αρχιζει προετοιμασια και μαλιστα θα ειναι μαχιμη για το δυνατο πρωταθλημα της Α΄2.Πραγμα πολυ σημαντικο διοτι ουτε τπ πρωταθλημα αλλοιωνεται αλλα και μια ιστορικη ομαδα της Αθηνας δεν διαλυεται οπως εχει συμβει στο παρελθον(Αμπελοκηποι,Πρωτεας,Τριτωνας,Παπα
γος)κα.
Παρολι την κοντρα που εχουμε με το συγκεκριμενο σωματειο προσωπικη αποψη ειναι οτι ολες οι ομαδες της Αθηνας χρειζονται δυνατη την Δαφνη διοτι στι μονο υπαρχει ανταγωνισμος με σκοπο την αναπτυξη του Αθηναικου Μπασκετ.
Επομενως αλλη μια ομαδα δυνατη εν'οψει του δυσκολου πρωταθληματος της Α΄2.


ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 30 ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ
ΣΑΣ ΤΡΕΞΑΜΕ ΣΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΤΑ ΣΤΕΝΑ.......


Υ.Γ:Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουνε οι νεοι. smiley.gif
RED ARMY
Η ομαδα της ΝΗΑΡ-ΗΣΤ κατεκτησε το τουρνουα της Ελευσινας με 2 νικες σε ισαριθμα παιχνιδια.Εχθες κερδισαμε της Αεκ Αργους με 82-56 και σημερα την Ολυμπιαδα Πατρων με 89-68.Η ομαδα μας δειχνει οτι βρισκεται σε σωστο δρομο μιας και σε καθε φιλικο εμφανιζεται πιο συμπαγης σαν ομαδα και σαφως πιο βελτιωμενη και σε θεματα τακτικης αλλα και σε επιπεδο συνεργασιας μεταξυ των αθλητων.
Δοκιμαστηκαν διαφορα σχηματα απο την τεχνικη ηγεσια και δοθηκε χρονος συμμετοχης σε ολους τους αθλητες.Το βασικο συμπερασμα ειναι οτι η ΝΗΑΡ δεν θα στηριχθει σε 1-2 μοναδες αλλα στο συνολο οπως ηταν και το αρχικο σχεδιο οταν σχεδιαστηκε η ομαδα.
Απο εκει και περα η προετοιμασια συνεχιζεται με 2 πολυ δυνατα φιλικα την Τριτη με το Αιγαλεω και την Τεταρτη με τον Αμυντα στο κλειστο της Καισαριανης. rolleyes.gif bball.gif
Leon_cp3
QUOTE(RED ARMY @ Sep 21 2009, 00:41 ) *
Η ομαδα της ΝΗΑΡ-ΗΣΤ κατεκτησε το τουρνουα της Ελευσινας με 2 νικες σε ισαριθμα παιχνιδια.Εχθες κερδισαμε της Αεκ Αργους με 82-56 και σημερα την Ολυμπιαδα Πατρων με 89-68.Η ομαδα μας δειχνει οτι βρισκεται σε σωστο δρομο μιας και σε καθε φιλικο εμφανιζεται πιο συμπαγης σαν ομαδα και σαφως πιο βελτιωμενη και σε θεματα τακτικης αλλα και σε επιπεδο συνεργασιας μεταξυ των αθλητων.
Δοκιμαστηκαν διαφορα σχηματα απο την τεχνικη ηγεσια και δοθηκε χρονος συμμετοχης σε ολους τους αθλητες.Το βασικο συμπερασμα ειναι οτι η ΝΗΑΡ δεν θα στηριχθει σε 1-2 μοναδες αλλα στο συνολο οπως ηταν και το αρχικο σχεδιο οταν σχεδιαστηκε η ομαδα.
Απο εκει και περα η προετοιμασια συνεχιζεται με 2 πολυ δυνατα φιλικα την Τριτη με το Αιγαλεω και την Τεταρτη με τον Αμυντα στο κλειστο της Καισαριανης. rolleyes.gif bball.gif


Ωραία, αρχίζει και ρολάρει η ομάδα.Όταν μάθετε ώρα για τα δύο επερχόμενα ματς πείτε μας να έρθουμε κι εμείς. smiley.gif
RED ARMY
QUOTE(Leon_cp3 @ Sep 21 2009, 16:28 ) *
Ωραία, αρχίζει και ρολάρει η ομάδα.Όταν μάθετε ώρα για τα δύο επερχόμενα ματς πείτε μας να έρθουμε κι εμείς. smiley.gif

Δεν πρεπει να παρασυρομαστε απο την καλη αποδοση που εχουμε στα φιλικα και να εντυπωσιαζομαστε.Μερα με την ημερα δουλευοντας στις προπονησεις θα παρουσιαζομαστε καλυτεροι και γενικα θα ρολαρουμε.Απλως στα φιλικα τα πρωτα δειγματα γραφης μεχρι στιγμης χαρακτηριζονται πολυ θετικα.
Δεν θα πρεπει βεβαια να παραλειψουμε να πουμε πολλα μπραβο στους αθλητες μας που καθημερινα δινουνε τον καλυτερο τους ευατο και γενικα στις προπονησεις πεφτουν κορμια.
Συνεχιζουμε την δουλεια με πολυ χαμηλους τονους οπως βεβαια ξεκινησαμε και τα βηματα θα πραγματοποιουνται αργα και προπαντων σταθερα.
Βεβαια και δεν θα ξεχασω να σας ενημερωσω για τα φιλικα της ομαδας μας την Τριτη και την Τεταρτη με αντιπαλους το Αιγαλεω και τον Αμυντα. smiley.gif



ΝΗΑΡ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!!!!


RED ARMY
Σημερα πραγματοποιησαμε καλη εμφανιση στον φιλικο με το Αιγαλεω και επικρατησαμε με 85-53.Το καλυτερο μας δεκαλεπτο ηταν το τριτο με επιμερους σκορ 28-7 στο οποιο θεωρω οτι χαθηκε η μπαλα.Στα αλλα τρια δεκαλεπτα ημασταν σχετικα καλοι.Συνεχιζουμε δυνατα και αυριο περιμενουμε τον Αμυντα για νεα δυνατη προπονηση.Προσωπικη αποψη ειναι οτι τα φιλικα ειναι πολυ δυνατες προπονησεις και απεχουν πολυ απο τα παιχνιδια του πρωταθληματος.
Οσον αφορα το Αιγαλεω με απογοητευσε και πιστευω οτι θα παλεψει για να σωσει την παρτιδα.Το μεγαλο του μειονεκτημα θεωρω οτι βρισκεται στο σκοραρισμα οπου εαν δεν τραβηξει ο Τεοντοσιτς τα πραγματα δυσκολευουν παρα πολυ.Μακαρι να βρουν τον δρομο τους οσο γινεται γρηγοροτερα. bball.gif
kesariani 4ever
QUOTE(RED ARMY @ Sep 23 2009, 00:47 ) *
Σημερα πραγματοποιησαμε καλη εμφανιση στον φιλικο με το Αιγαλεω και επικρατησαμε με 85-53.Το καλυτερο μας δεκαλεπτο ηταν το τριτο με επιμερους σκορ 28-7 στο οποιο θεωρω οτι χαθηκε η μπαλα.Στα αλλα τρια δεκαλεπτα ημασταν σχετικα καλοι.Συνεχιζουμε δυνατα και αυριο περιμενουμε τον Αμυντα για νεα δυνατη προπονηση.Προσωπικη αποψη ειναι οτι τα φιλικα ειναι πολυ δυνατες προπονησεις και απεχουν πολυ απο τα παιχνιδια του πρωταθληματος.
Οσον αφορα το Αιγαλεω με απογοητευσε και πιστευω οτι θα παλεψει για να σωσει την παρτιδα.Το μεγαλο του μειονεκτημα θεωρω οτι βρισκεται στο σκοραρισμα οπου εαν δεν τραβηξει ο Τεοντοσιτς τα πραγματα δυσκολευουν παρα πολυ.Μακαρι να βρουν τον δρομο τους οσο γινεται γρηγοροτερα. bball.gif

Να αναφερω οτι στο τριτο δεκαλεπτο πενταδα ηταν οι:Μιχαλος-Κουνας-Κεφαλας-Κουτρουλιας-Γκρουντμεργκ(Μαχαιρας) και πραγματικα η μπαλα ΧΑΘΗΚΕ!!!Απο το Αιγαλεω ξεχωρισαν μονο ο Τεοντοσιτς και ο Τσολακης.
reth1
αλήθεια, στο Αιγάλεω ποιοι παίζουν; Τσολάκης, Τεοντοσιτς, Δημάκος, Εμίρης, Ζακινθυνός, Φωτιoυ, Κουκούνιας και Ζοντερβαν; Πήραν άλλους;
kesariani 4ever
QUOTE(reth1 @ Sep 23 2009, 16:06 ) *
αλήθεια, στο Αιγάλεω ποιοι παίζουν; Τσολάκης, Τεοντοσιτς, Δημάκος, Εμίρης, Ζακινθυνός, Φωτιoυ, Κουκούνιας και Ζοντερβαν; Πήραν άλλους;

+ τον Καραβολα.Αν δεν κανουν τουλαχιστον 3 καλες προσθηκες θα εχουν μεγαλο προβλημα!!

Σημερα φιλικο στις 18:00 με την ομαδα του Αμυντα!!Ολοι στο γηπεδο να φωναξουμε για την ομαδα να αρχιζουν να μπαινουν οι παιχτες σιγα-σιγα στο κλιμα της κερκιδας!!
tasos12
Ποιον Καράβολα; Το Χριστόδουλο;
RED ARMY
QUOTE(kesariani 4ever @ Sep 23 2009, 16:30 ) *
+ τον Καραβολα.Αν δεν κανουν τουλαχιστον 3 καλες προσθηκες θα εχουν μεγαλο προβλημα!!

Σημερα φιλικο στις 18:00 με την ομαδα του Αμυντα!!Ολοι στο γηπεδο να φωναξουμε για την ομαδα να αρχιζουν να μπαινουν οι παιχτες σιγα-σιγα στο κλιμα της κερκιδας!!

Ξεχασες να αναφερεις οτι πηραν και τον Ηλια Τσοπη.Και απο οτι ακουσα κυνηγανε να αποκτησουν και τον Μιλαν Γερεμιτς.Και εγω παντως συμφωνω οτι εαν δεν κανουν 2 τουλαχιστον πρωτοκλασσατες μεταγραφες θα εχουν μεγαλο προβλημα.
Σημερα παντως θα αντιμετωπισουμε μια πολυ ομοιογενης και συμπαγης ομαδα.Πραγματικα στον Αμυντα βγαζω το καπελο διοτι ειναι ομαδα σοβαρη νοικοκυρεμενη που δουλευει τις υποδομες της και γενικα ειναι ενα σωματειο το οποιο ολοι το ζηλευουμε για τον τροπο λειτουργιας του.Μακαρι να βρεθουν και αλλες ομαδες να ακολουθησουμε το συγκεκριμενο παραδειγμα. 77.gif

Υ.Γ 1:Καλο θα ειναι να βγαζουμε και το καπελο σε ορισμενες ομαδες(Αμυντας) που πανε μπροστα τον Ελληνικο αθλητισμο.

Υ.Γ 2:Ωρα να παμε στο γηπεδο να δουμε την αγαπημενη μας ομαδα.

ΝΗΑΡ!! ΝΗΑΡ!! ΝΗΑΡ!! ΝΗΑΡ!! ΝΗΑΡ!! ΝΗΑΡ!! ΝΗΑΡ!! ΝΗΑΡ!!
basketka*los
Τι εγινε στο φιλικο χθες με αμυντα?
RED ARMY
QUOTE(basketka*los @ Sep 24 2009, 16:33 ) *
Τι εγινε στο φιλικο χθες με αμυντα?

Κερδισαμε σχετικα ευκολα με 11 ποντους.Παρουσιασαμε σχετικα καλο προσωπο αλλα καλυτεροι ημασταν στο τριτο δεκαλεπτο που πηραμε διαφορα 10 ποντων.Πολυ καλος ο Μιχαλος και ακολουθησαν ολοι σε αποδοση.Συνεχιζουμε την προετοιμασια για το παιχνιδι του Σαββατου που ακομα δεν ξερουμε που θα παιζουμε!!!!!
Ο Αμυντας ειναι μια πολυ σκληρη ομαδα που δινει μεγαλη εμφαση στην αμυνα με πολυ ξυλο που ξεφευγει πολλες φορες απο τα αθλητικα πλαισια.Σαν επιλογες δεν εχουν πολλες αλλα νομιζω οτι θα σωθουν ευκολα διοτι οι αλλες ομαδες βρισκονται σε ασχημη κατασταση και θα εκμεταλλευτουν κυριως τον παραγοντα εδρα αλλα και εαν τους υποτιμησεις μπορουν να σου κανουν την ζημια στην εδρα σου.
Περιμενουμε τωρα τα παιχνιδια του κυπελλου για να εχουμε μια πρωτη εικονα απο ολες τις ομαδες,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.