Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
ADMIRAL14
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 θα ανακαμψουν οι γηπεδουχοι
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2 για την εκπληξη
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 δυσκολο γηπεδο
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ....
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 λογω ποιοτητας
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 λογω εδρας
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1 λογω εδρας, οποιος το παρει θα χει προβαδισμα για ανοδο
Blonde-assassin
θρίαμβος-εφοα σπ. λούης αναβάλετε λόγω προβλήματος του γηπέδου
PG TO C
Ολίγον τι ύποπτο. ... τι ακριβώς συνέβη στο γήπεδο? Εμπασε νερά με την πρωινή βροχή? ?
Blonde-assassin
QUOTE (Blonde-assassin @ Oct 23 2014, 15:57 ) *
θρίαμβος-εφοα σπ. λούης αναβάλετε λόγω προβλήματος του γηπέδου

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η
ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ
Ο ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α Ν Α Β Α Λ Ε Τ Α Ι, ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΝΤΟΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ, ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ (Μ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ) ΕΚΛΕΙΣΕ, ΜΕΧΡΙΣ ΟΤΟΥ Η ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙ, ΤΗΝ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΙΔΕΡΟ.
doctor_dru
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 2

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
tommie1983
QUOTE (doctor_dru @ Oct 23 2014, 17:00 ) *
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 2

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 1

Στα υπόλοιπα θα πω τα ίδια. Παίζει και διπλό για την Δάφνη Δαφνίου.
doctor_dru
QUOTE (tommie1983 @ Oct 23 2014, 19:20 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 1

Στα υπόλοιπα θα πω τα ίδια. Παίζει και διπλό για την Δάφνη Δαφνίου.

Ντέρμπι τα περισσότερα,μόνο την Παλατιανή βλέπω ξεκάθαρο φαβορί
gspara
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 61-78(14-22,32-34,36-54).

Κανοντας επιδειξη δυναμης στην 3η περιοδο (20-4) η Δαφνη μετετρεψε το ντερμπι σε περιπατο αποδεικνυοντας οτι δικαια φερει τον τιτλο του μεγαλου φαβορι.

Δυστυχως ομως το ματς επισκιαστηκε απο τον σοβαρο τραυματισμο του Κωστα Τζιωτη στο γονατο πανω σε προσπαθεια για σουτ τριων ποντων λιγο πριν τη ληξη της 3ης περιοδου.
Περαστικα στον παιχταρα και μακαρι να γυρισει συντομα στα παρκε.

Αρχικες 5αδες...

Τζιωτης-Τσατσανης
Καμνιωτης-Γκινης
Βαμβακιδης-Καρτσωνακης
Κουτσουμπακος-Σκουταρης
Ασημενιος-Τασουλας

Η Δαφνη ξεκινησε καλυτερα(9-19) με μπροσταρη τον ορεξατο Σκουταρη να δημιουργει προβληματα στην αμυνα του Νικηφορου.

Η εισοδος του Βεκρη εδωσε προσωρινα λυση στο προβλημα ενω ο εξαιρετικος Γεργεριτακης εδωσε μεγαλη επιθετικη βοηθεια και ο Νικηφορος εφερε το ματς στα ισα(24-24).

Σε αυτο το σημειο μιλησε ο Καρτσωνακης που με 2 τριποντα ξεκολλησε την Δαφνη που προηγηθηκε τελικα 24-32.

Παρολαυτα ο κοουτς του Νικηφορου επελεξε αμυνα ζωνης 2-3 που εφερε αποτελεσμα και το ημιχρονο εκλεισε 32-34.

Η τριτη περιοδος ηταν ενας μονολογος της Δαφνης.Επαιξε πολυ καλη αμυνα,ενω ο Γκινης εδωσε γρηγορο ρυθμο στην ομαδα του που πατησε το γκαζι φτανοντας στο 36-56 καθαριζοντας το παιχνιδι.

Εν κατακλειδι η Δαφνη μπηκε στο παιχνιδι με υψηλη αυτοπεποιθηση και εδειξε οτι το ηθελε παρα πολυ.
Κορυφαιος ο καταπληκτικος Στελιος Γκινης που οργανωσε και εκτελεσε.
Τριποντο ρεσιταλ απο τον καυτο Καρτσωνακη που κρατουσε εξασφαιρο shot.gif .
Πολυ καλος και ο Σκουταρης.

Ο Νικηφορος ηταν αστοχος και εδειξε να λυγιζει απο το αγχος του ντερμπι.
Υπερτερος ο Γεργεριτακης.
PG TO C
Γράφατε για την Δάφνη και τους θυμωσατε. Εύκολα ή ευκολότερα η Δάφνη θα πάρει το πρωτάθλημα. Έχει και τον καλύτερο παίκτη της κατηγορίας τον Γκινη. Μακράν 2 επίπεδα πάνω από τους περισσοτερους στην Β εσκα. Λογικά Νικηφόρος δεύτερος. Παλατιανη αν δεν ξεφουσκώσει θα πλασαριστεί ψηλά. Όλες οι άλλες ομάδες είναι στα ίδια. Οποίοι δεν το διαλυσουν μετά τα Χριστούγεννα.... Οι άλλοι??? Φούντο. .. λογικά θα πέσουν πάνω από 2 φέτος. ..
leonkalf
Η θλίψη μου μεγάλη για τον σοβαρό τραυματισμό του φίλου Κώστα Τζιώτη........ sad.gif sad.gif

Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ............. sad.gif

Εύχομαι να γίνει καλά το πόδι του όσο πιο ανώδυνα γίνεται.
BOULIC
QUOTE (PG TO C @ Oct 23 2014, 23:30 ) *
Γράφατε για την Δάφνη και τους θυμωσατε. Εύκολα ή ευκολότερα η Δάφνη θα πάρει το πρωτάθλημα. Έχει και τον καλύτερο παίκτη της κατηγορίας τον Γκινη. Μακράν 2 επίπεδα πάνω από τους περισσοτερους στην Β εσκα. Λογικά Νικηφόρος δεύτερος. Παλατιανη αν δεν ξεφουσκώσει θα πλασαριστεί ψηλά. Όλες οι άλλες ομάδες είναι στα ίδια. Οποίοι δεν το διαλυσουν μετά τα Χριστούγεννα.... Οι άλλοι??? Φούντο. .. λογικά θα πέσουν πάνω από 2 φέτος. ..


Οταν μια ομαδα ειναι 2 επιπεδα πανο απο τους περισοτερους οπως λες δεν χανει απο τον θριαμβο.
Η Παλατιανη θα κανει περιπατο και οι υπολιποι θα ακολουθουν θα δειτε.
gspara
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 61 – 78
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 64 – 63
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 68 – 62
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 63 – 53
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 40 – 66
ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ 70 – 58
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ (αναβολή)

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 61
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 78
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Καρβούνης): Στάμος, Ασημένιος, Γεργεριτάκης 13 (1), Βεκρής 4, Τζιώτης 6 (2), Καμνιώτης 4, Παπαναγόπουλος 8 (2), Χατζηιωάννου 5 (1), Κουτσουμπάκος, Λαμπρόπουλος, Παπαγεωργίου, Βαμβακίδης 4.
ΔΑΦΝΗ (Δεσποτάκης): Ρήγγας, Τασούλας 9, Ρόης 8 (1), Μαούνης, Βοϊδήλος, Τσατσάνης 5 (1), Γκίνης 15 (3), Ασπρόπουλος, Σκούταρης 16, Νικολετάκης 2, Καρτσωνάκης 23 (5), Ζαφειρακόπουλος.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 68
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 62
ΚΗΦΙΣΙΑ (Μπιλάλης, Γιανακάκης): Παππάς 6 (2), Αντωνόπουλος 2, Γεωργόπουλος 6, Πηλάλης 13 (1), Γερακκίνης, Ζήρος 20, Γεωργαντζάς, Γεωργακόπουλος 10 (1), Λαμπρόπουλος, Αποστόλου, Παναγιώτου 10.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος 2, Μαντζουνής 5, Μαγκανιάρης 6 (2), Βασάκης 26 (3), Σπύρου, Κοτσωλέτης 3 (1), Σεργένκο 5, Παλαιοκρασσάς 7 (1), Μοντζακόβκι 2, Παπαντωνίου 2, Μπακόπουλος 4.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 40
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 66
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Χατζηγιαννάκος): Μυλωνάς 3 (1), Θωμάς, Πιτσούνης 1, Ρυπάρης 4, Πολιτόπουλος, Κοκορόγιαννης 5, Χρηστίδης 6, Νικολάου 9, Ρούσσος 2, Πάτσης 8 (2), Φιδάς, Κουλουριώτης 2.
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ (Παπανδρέου, Σωμαράκης): Βασιλάκης 2, Μαυράκης 2, Βασιλέλης 3 (1), Τζαγκαράκης 8, Κακολυρης 9 (1), Φιλίππου 9 (1), Μανθιός 5, Λίτσος Χ. 12, Μικέλης 5 (1), Ντανάς 2, Λίτσος Γ. 4, Χριστόπουλος 5 (1).

ΤΥΦΩΝ ΑΣ 70
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 58
ΤΥΦΩΝΑΣ: Λουίζος, Χασαπόπουλος 6, Ροΐδης 19 (4), Ζιώγας 1, Πετριανίδης 3, Ταμπάκης, Πιτσιτέλης 7 (1), Ζερβολέας 6, Καλαντζής 8 (1), Κούτρας 6 , Γιωτάκης 12 (1), Ιμαριάγκμπε 2.
ΚΑΡΕΑΣ: Νικολόης 15, Κοκοτσάκης 4, Καϋμενάκης 5, Χατζημωράκης 12 (2), Πάτρας 4, Ορφανός 2, Γκόλμπαν, Τσολάκος Ε. 7, Σφέκας, Καρυδάκος 2, Τσολάκος Κ. 7.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 6
2. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 6
3. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 5
4. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 5
5. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 5
6. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 4 *
7. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 4
8. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 4
9. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 4
10.ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4
11.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 4
12.ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 3 *
13.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 3
14.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 3

* Εχουν ενα αγωνα λιγοτερο.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(4η)

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
filologos
Στην Εργανη λοιπον σημερα και πηγα να δω το ματς του Αθηναικου με την Παλατιανη.Δεν αντεξα και εφυγα στο ημιχρονο.Κακιστο μπασκετ και απο τις 2 ομαδες (νομιζα οτι εβλεπα Δ εσκα).Πολυ κακος ο Αθηναικος που αν συνεχισει ετσι ειναι φαβορι για Γ αλλα χωρις να μου δειξει και κατι εξαιρετικο η Παλατιανη που οι περισσοτρεροι ποντοι ηταν απο αιφνιδιασμους.Απο αυτο που ειδα σημερα η Δαφνη μου μοιαζει ανωτερη και η Παλατιανη δεν με επεισε ως φαβορι για ανοδο. Απ την Παλατιανη ηταν λιγο καλοι το 9 και το 7 ειδικα στα ριμπαουντ.Τουλαχιστον με ανταμειψε σημερα το β ημιχρονο στο Ρουφ οπου πεφταν κορμια.
ADMIRAL14
Γερακας-Αμιλλα 64-63 (26-35)
Δικαιη νικη οι ομαδες ειχαν απο 1 ημιχρονο
Στο τέλος πιο σωστες επιλογές των γηπεδούχων στοίχησε στην ομάδα μου η αστοχια στα τρίποντα
Βλέπω το Γέρακα να διεκδικεί θεση play off βασει ροστερ εμπειρίας και προπονητών
Καλή η διαιτησία δεν επαιξε ρολο
Λάθος του χρονομετρη στο τέλος δεν μας επέτρεψε να επιχείρησουμε με αξιώσεις σουτ νικης
Καλη συνέχεια στα παιδιά του Γερακα
loufer
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 24 2014, 03:21 ) *
Γερακας-Αμιλλα 64-63 (26-35)
Δικαιη νικη οι ομαδες ειχαν απο 1 ημιχρονο
Στο τέλος πιο σωστες επιλογές των γηπεδούχων στοίχησε στην ομάδα μου η αστοχια στα τρίποντα
Βλέπω το Γέρακα να διεκδικεί θεση play off βασει ροστερ εμπειρίας και προπονητών
Καλή η διαιτησία δεν επαιξε ρολο
Λάθος του χρονομετρη στο τέλος δεν μας επέτρεψε να επιχείρησουμε με αξιώσεις σουτ νικης
Καλη συνέχεια στα παιδιά του Γερακα


Χάρηκα που σε είδα στο γήπεδο, τα είπες όλα στην ανάλυσή σου και συμφωνώ απόλυτα. Δυστυχώς όμως θα διαφωνήσω για την αισιόδοξη πρόβλεψή σου... Όπως προείπες, ρόστερ έχουμε, εμπειρία αρκετή, προπονητές πολυτέλεια για την ΕΣΚΑ έχουμε, ένα πράγμα δεν έχουμε... Ώρες στο γήπεδο για προπόνηση. Σας αναφέρω το πρόγραμμα για να τρελαθείτε...
Δευτέρα-φιλικό όπου βρούμε, Τρίτη 5:30 (με ότι σημαίνει για αυτούς που δουλεύουν), Τετάρτη 22:00 τη μία εβδομάδα και 22:30 την άλλη!!!! Πείτε μου εσείς τι μπορεί να κάνεις με αυτές τις σύνθήκες. Παλεύουμε όμως όσο μπορούμε.
Η Άμιλλα, βασίζεται στην τρομερή εμπειρία και ικανότητα της Αγίας Τριάδας Παπαγιαννόπουλος-Καβούρης-Κοκλώνης, με τους υπόλοιπους παίκτες να συμπληρώνουν αρμονικά και βοηθητικά. Εάν συνεχίσετε έτσι είναι σίγουρη η θέση στα πλεί οφ
VAMVA28
QUOTE (leonkalf @ Oct 23 2014, 23:43 ) *
Η θλίψη μου μεγάλη για τον σοβαρό τραυματισμό του φίλου Κώστα Τζιώτη........ sad.gif sad.gif

Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ............. sad.gif

Εύχομαι να γίνει καλά το πόδι του όσο πιο ανώδυνα γίνεται.



ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ(ΧΙΑΣΤΟΥΣ)ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΩΣΗ Κ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ...
loufer
Περαστικά στο παιδί και να αποφύγει τα χειρότερα (έχω κάνει 2 χιαστούς, για να μην μείνει παραπονεμένο κανένα πόδι).
Εάν χρειαστεί κάποια βοήθεια ας επικοινωνήσει μαζί μου εδώ για οτιδήποτε (γιατρούς, φυσιοθεραπευτές, ιατρικά κέντρα).
BOULIC
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ ... 1 (λόγο εδρας)

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.... 2 (Καλιτερη ομαδα)

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ.... 1 (αδιναμος ο Περισσος)

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ... 1 (χωρις αντιπαλο στη κατηγορια)

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ... 1 (λογο εδρας)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ... 2 (εστω και δυσκολα)

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ... 1 (θα κερδισουν δευτερο εκτος; δυσκολο...)
Paragodas
Καλημέρα σε όλο το forum!!! Εύκολη αγωνιστική φαίνεται η αυριανή... Για να δούμε τι θα δούμε στην πράξη βέβαια....

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1 Θα πάω με την εμπειρία της ΕΦΟΑ και την έδρα.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ 2 Εύκολα ή δύσκολα πιστεύω οτι θα το πάρει ο Θρίαμβος το παιχνίδι

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 Εύκολο βράδυ για την Άμιλλα.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 Θα κάνω την έκπληξη εδώ και θα πάω με το 2. Πιστεύω οτι αν πάει το παιχνίδι πόντο πόντο μέχρι το τέλος ο Γέρακας θα το πάρει. Για να δούμε....

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 Περίεργο παιχνίδι και οι 2 ομάδες δεν έχουν δείξει κάτι σε αυτές τις αγωνιστικές θα πάω με την έδρα.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 Αν θέλει ο Νικηφόρος να έχει βλέψεις πρέπει να καθαρίζει τέτοια παιχνίδια.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Γνώμη μου είναι οτι υπάρχει διαφορά ποιότητας ανάμεσα στις 2 ομάδες. Θα το παλέψει ο Καρέας αλλά θα αποτελέσει έκπληξη για εμένα να πάρει το παιχνίδι.

Υ.Γ. Για προσέξτε εκεί στην ΕΣΚΑ γιατί με κάτι πνέυματα που μίλησα έμαθα για κάτι μαγειρέματα με τα δελτία. Μην ξεφτιλίζετε μόνοι σας τους κανόνες τους θεσμούς και το προιόν που έχετε στα χέρια σας.

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!!!!
gspara
Αφου ανοιξε τις καλπες ο paragodas ας ριξουμε κι'εμεις τα προγνωστικα μας.
Πραγματι λειπει το μεγαλο παιχνιδι αλλα το μπασκετ ειναι πονηρο αθλημα......

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1
Εκανε σεφτε στις νικες ο Τυφωνας,θα χτυπησει για το 2πλο αλλα η εμπειρη ΕΦΟΑ εχει τον τροπο της να παιρνει τετοιες νικες ακομα και με ελλειψεις.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ 1
Παρα το εντυπωσιακο ξεκινημα του Θριαμβου που δειχνει δυνατος θα πονταρω στην πρωτη νικη των γηπεδουχων.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Ανωτερη.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
Ζορικος ασσος.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
Θα σπασει το ροδι.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
Παρα την απουσια του Τζιωτη και την απογοητευση πιστευω θα περασει εστω δυσκολα.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Ευκολα η πολυ ευκολα.


tommie1983
QUOTE (BOULIC @ Oct 25 2014, 20:25 ) *
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ ... 1 (λόγο εδρας)

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.... 2 (Καλιτερη ομαδα)

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ.... 1 (αδιναμος ο Περισσος)

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ ... 1 (χωρις αντιπαλο στη κατηγορια)

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ... 1 (λογο εδρας)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ... 2 (εστω και δυσκολα)

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ... 1 (θα κερδισουν δευτερο εκτος; δυσκολο...)

Θα πω διαφορετικό αποτέλεσμα στα 2 τελευταία.

ΓΣ Κηφισιάς- ΝΕΦΟ Νικηφόρος 1 (πάω με την έκπληξη όσο μπορεί να θεωρηθεί σημαντικά έκπληξη και με το τρέξιμο και την πίεση της Κηφισιάς)
ΑΟ Καρέα- ΓΣ Δάφνη Δαφνίου 2(την πιστεύω την Δάφνη και ας μην είναι η ομαδάρα που κάποιοι έλεγαν)
VAMVA28
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1
ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ 2
ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ 2

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΣΣΟΣ ΟΜΩΣ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΕΥΚΟΛΑ Η ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
Κ ΕΔΩ ΕΥΚΟΛΑ Η ΔΥΣΚΟΛΑ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ


ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΣΕΡΙ Η ΔΑΦΝΗ
His Airness
Με αφορμή τον τραυματισμό του παίχτη του Γαλατσίου την Δευτέρα που μας πέρασε, έτυχε να είμαι στο γήπεδο και να δω από κοντά αυτό που συνέβη, σκέφτηκα πόσο τυχερός ήταν ο αθλητής που υπήρχε γιατρός από την ομάδα στο γήπεδο, ώστε να του παρέχει τις πρώτες βοήθειες και ταυτόχρονα πόσο άτυχοι μπορεί να είναι άλλοι αθλητές σε άλλους αγώνες που δεν θα υπάρχει κάνεις.
Δεν ξέρω αν το έξοδο αυτό είναι μεγάλο για τις ομάδες ή όχι, (που για μένα όλες οι ομάδες πόσο μάλλον σε αυτό το επίπεδο που ο οικονομικός παράγοντας δεν είναι το κυριότερο ή δε υφίσταται καν ) αλλά η υγεία των αθλητών είναι σημαντικότερη και για αυτό θα πρέπει να υπάρχει γιατρός.
Επίσης είναι γεγονός ότι πολλά σωματεία (στην πλειοψηφία τους) καλώς ή κακώς δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα για μια τέτοια παροχή. Η διοργανώτρια αρχή τι κάνει για αυτό;
Θα μου πείτε ότι δεν είναι σε καλύτερη οικονομική κατάσταση και αυτή, δεν ενδιαφέρει αυτό τους αθλητές, τι θα γίνει όμως χτυπά ξύλο αν κάποια στιγμή γίνει κάτι κακό στο γήπεδο, τότε θα ξυπνήσουν όλοι και θα αρχίσουν να λένε τα δικά τους.
Θα πρέπει πιστεύω η ΕΣΚΑ να μεριμνήσει άμεσα για αυτό, με την υποχρεωτική παρουσία γιατρού σε κάθε παιχνίδι. Δεν ξέρω πως θα γίνει αυτό, αλλά θα πρέπει να γίνει πριν είναι αργά, μα με έξοδα δικά της, μα με επιβάρυνση και των δυο ομάδων, μα με κάποια καλύτερη τιμή για την γηπεδούχο ομάδα , δεν ξέρω πως αλλά θα πρέπει να γίνει.
Θα μου πείτε ότι αυτό μόνο είναι το πρόβλημα ή πρώτη φορά έγινε;
Σίγουρα όχι αλλά αυτό αφορά ζωές.
filologos
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2
Δυσκολο ματσακι.Απο εμπνευση διπλο.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ 2
Και αυτο δυσκολο για προβλεψη.Ο σοβαρος Θριαμβος μπορει να το παρει.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Εστω δυσκολα θα το παρει.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
Δυσκολο παιχνιδι.Θα ειναι ζορικος ασσος.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
Καιρος για νικη.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
Εστω δυσκολα μπορει να το παρει.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Ευκολο δεν θα ειναι για τη Δαφνη.Θα πρεπει να ιδρωσει αρκετα για να το παρει.

teopol
EΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2 Αν κ δεν εχω δει τη εφοα φετος πιστευω πως ο τυφωνας να το παρει το ματς

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ 1 παω με εδρα, δεν επαιξαν την προηγουμενη αγωνιστικη κ μπορει να εχασαν τη φορα τους!

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 Πιο εμπειρη η αμιλλα, παω με εδρα κ εδω

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 Συμφωνα με ολα τα λεγομενα του πρωτου φαβορι αν κ δεν τους εχω δει

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 πιστευω στην εδρα της ειναι δυσκολο για ολους να χτυπησουν την ολυμπιαδα

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 αν και με την σημαντικη απουσια τ ατυχου τζιωτη, υπαρχει η ποιοτητα να καλυψουν το κενο

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 παμε σοβαρα σε μια δυσκολη εδρα με εναν δυσκολο αντιπαλο.

Καλη αγωνιστικη σε ολους με ΥΓΕΙΑ πανω απ'ολα!!
Paragodas
QUOTE (His Airness @ Oct 29 2014, 16:37 ) *
Με αφορμή τον τραυματισμό του παίχτη του Γαλατσίου την Δευτέρα που μας πέρασε, έτυχε να είμαι στο γήπεδο και να δω από κοντά αυτό που συνέβη, σκέφτηκα πόσο τυχερός ήταν ο αθλητής που υπήρχε γιατρός από την ομάδα στο γήπεδο, ώστε να του παρέχει τις πρώτες βοήθειες και ταυτόχρονα πόσο άτυχοι μπορεί να είναι άλλοι αθλητές σε άλλους αγώνες που δεν θα υπάρχει κάνεις.
Δεν ξέρω αν το έξοδο αυτό είναι μεγάλο για τις ομάδες ή όχι, (που για μένα όλες οι ομάδες πόσο μάλλον σε αυτό το επίπεδο που ο οικονομικός παράγοντας δεν είναι το κυριότερο ή δε υφίσταται καν ) αλλά η υγεία των αθλητών είναι σημαντικότερη και για αυτό θα πρέπει να υπάρχει γιατρός.
Επίσης είναι γεγονός ότι πολλά σωματεία (στην πλειοψηφία τους) καλώς ή κακώς δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα για μια τέτοια παροχή. Η διοργανώτρια αρχή τι κάνει για αυτό;
Θα μου πείτε ότι δεν είναι σε καλύτερη οικονομική κατάσταση και αυτή, δεν ενδιαφέρει αυτό τους αθλητές, τι θα γίνει όμως χτυπά ξύλο αν κάποια στιγμή γίνει κάτι κακό στο γήπεδο, τότε θα ξυπνήσουν όλοι και θα αρχίσουν να λένε τα δικά τους.
Θα πρέπει πιστεύω η ΕΣΚΑ να μεριμνήσει άμεσα για αυτό, με την υποχρεωτική παρουσία γιατρού σε κάθε παιχνίδι. Δεν ξέρω πως θα γίνει αυτό, αλλά θα πρέπει να γίνει πριν είναι αργά, μα με έξοδα δικά της, μα με επιβάρυνση και των δυο ομάδων, μα με κάποια καλύτερη τιμή για την γηπεδούχο ομάδα , δεν ξέρω πως αλλά θα πρέπει να γίνει.
Θα μου πείτε ότι αυτό μόνο είναι το πρόβλημα ή πρώτη φορά έγινε;
Σίγουρα όχι αλλά αυτό αφορά ζωές.



Τι έγινε φίλε μου στο παιχνίδι του Γαλατσίου την Δευτέρα???Ποιός τραυματίστηκε?
doctor_dru
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ 2

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
gspara
QUOTE (Paragodas @ Oct 30 2014, 11:46 ) *
Τι έγινε φίλε μου στο παιχνίδι του Γαλατσίου την Δευτέρα???Ποιός τραυματίστηκε?

http://www.galatsisports.gr/?cat=8
O Στεφανος Λαδικος χτυπησε στο προσωπο.
PG TO C
[quote name='doctor_dru' date='Oct 30 2014, 12:48 ' post='691481']
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2 με μισή ομάδα η εφοα.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ 1

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 στον ποντο

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Αχαστο
gspara
ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 73-60(18-18,35-32,50-50).

Πολυ σημαντικη νικη πετυχε ο Αχιλλεας σε ενα επεισοδιακο ματς που κυριαρχησαν η δυναμη,τα νευρα και οι εντονες διαμαρτυριες των φιλοξενουμενων για την διαιτησια και κυριως για την αποβολη των Λουλουδη-Καρακωστα.

Ας παρουμε ομως τα πραγματα απο την αρχη.....

Ισορροπημενη η 1η περιοδο που στιγματιστηκε απο την αποβολη του Λουλουδη λιγο μετα την εισοδο του στο ματς με δυο τεχνικες ποινες για διαμαρτυρια.
Ορεξατα ξεκινησε το κλασικο διδυμο Τατα-Καρακωστα απο τον Θριαμβο,ενω απο τους γηπεδουχους τραβηξε το σκορ ο Πιτσινος.

Αποκαλυψη για τον Αχιλλεα στην 2η περιοδο ο καταπληκτικος νεαρος (#14) που μπηκε αλλαγη στο 5 και εκανε μεγαλη ζημια στον Θριαμβο με την ενεργεια και την ταχυτητα του,σκοραρωντας και καμμια 10αρια ποντους.
Παραλληλα οι δυο πλειμεικερ Τριαντης και Τσαπανιδης εναλλακτικα εδωσαν γρηγορο ρυθμο στο παιχνιδι και οι γηπεδουχοι ξεφυγαν 33-22.
Ο Θριαμβος γυρισε την αμυνα του σε ζωνη και καταφερε με 3ποντο του Χλεπου να μαζεψει την διαφορα στην αναπαυλα.

Στην 3η περιοδο ο Θριαμβος συνεχισε την ζωνη και το σερι συνεχιστηκε με τον Χλεπο να παραμενει ζεστος(44-47).
Στα τελευταια λεπτα της περιοδου ο Αχιλλεας επελεξε για πρωτη φορα αμυνα ζωνης και μετα απο πολλα λαθη και απο τις 2 πλευρες φτασαμε στο 50-50 με 2 βολες του Τατα.

Στην 4η περιοδο ο Αχιλλεας μπηκε φουριοζος και με μπαραζ 3ποντων τιμωρησε την ζωνη του Θριαμβου.
Δυο 3ποντα ο Δρυμαλιτης,ενα ο Χατζης(τραγικα αστοχος μεχρι τοτε) και ενα τριποντο απο το #9......και 62-55 περιπου στο 36'

Σε αυτο το σημειο κριθηκε ουσιαστικα το παιχνιδι.Ο Καρακωστας σε μια προσπαθεια του κατω απο το καλαθι εκνευριστηκε απο το σκληρο μαρκαρισμα των αντιπαλων του και αφου αστοχησε χτυπησε εκτος φασης τον Δρυμαλιτη με αποτελεσμα να αποβληθει με ντισκαλιφιε.

Στα τελευταια λεπτα ο Αχιλλεας με την ψυχολογια στα υψη μεγαλωσε την διαφορα.

Συμπερασματικα ο Αχιλλεας εδειξε οτι ηθελε πολυ τη νικη.Επαιξε δυνατη αμυνα και πηρε βοηθεια απο περισσοτερους παιχτες,πετυχαινοντας μεγαλα τριποντα στην 4η περιοδο.
Κορυφαιοι οι Τσαπανιδης-Δρυμαλιτης-Πιτσινος και ο νεαρος της 2ης περιοδου.

Ο Θριαμβος εκνευριστηκε απο την διαιτησια και χανοντας δυο πολυ σημαντικους παιχτες του δεν μπορεσε να διεκδικησει τη νικη μεχρι τελους.
Κατωτεροι απο τα στανταρ τους Τατα-Καρακωστας.Πιο επικινδυνος ο Χλεπος.

Καλη συνεχεια και στις δυο ομαδες bball.gif bball.gif
filologos
Αχιλλεας - Θριαμβος 73-60
Ντροπη πραγματικα νιωθω οπου ειδα τετοιους διαιτητες να σφυρανε σ αυτη τη κατηγορια.Σφαγη για τον Θριαμβο ο οποιος βραζει κατα της διαιτησιας.Πρεπει να εδωσε καπου στις 10 τεχνικες ποινες για τον Θριαμβο και απεβαλλε 2 παιχτες του Θριαμβου τον εναν στο 3ο!!! λεπτο και τον αλλο (Καρακωστας νομιζω) 6 λεπτα πριν το τελος του ματς κ ο θριαμβος και παλι ηταν μπροστα.Οποτε περνουσε μπροστα τοτε αναλαμβαναν οι γκρι και εδιναν τα απιστευτα μπας και παρει ο Αχιλλεας τη πρωτη νικη.Πρεπει να κρατησε και καποια δελτια του Θριαμβου οπου τα παιδια ειχαν αγανακτισει και ειχαν σιχαθει πραγματικα με αυτα που γινονταν. Συγχαρητηρια στον Αχιλλεα αλλα με τετοια διαιτησια και το παιδικο κερδιζει.Ο Θριαμβος κατ εμε πρεπει να κανει ενσταση στη Εσκα να μην τους σφυριξουν παλι αυτοι . Ευχομαι να μη ξαναδουμε τετοια γελοια και αθεμιτα πραγματα στο αθλημα που αγαπαμε και λατρευουμε.
gspara
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 79 – 51
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 59 – 64
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 73 – 60
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ 69 – 68
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 72 – 53
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 52 – 61
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 50 – 76

ΑΟ ΚΑΡΕΑ 50
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76
ΑΟ ΚΑΡΕΑ: Νικολόης 8, Κοκοτσάκης Α. 2, Καϋμενάκης 1, Χατζημωράκης 2, Ορφανός, Σκρέκας, Γκόλμπαν, Γιατράς 5 (1), Κοκοτσάκης Σ. 2, Ετζιάγκα 4, Τσολάκος Λ. 9, Τσολάκος Κ. 17.
ΔΑΦΝΗ: Λύρος, Τασούλας 9, Ρόης 8 (2), Μαούνης 1, Βοϊδήλος 13 (2), Τσατσάνης 5 (1), Γκίνης 14 (3), Πολίτης 2, Σκούταρης 12, Νικολετάκης 4, Καρτσωνάκης 3 (1), Δεσποτάκης 5 (1).

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 61
ΚΗΦΙΣΙΑ (Πιλάλης): Γιαννακάκης, Παππάς 2, Αντωνόπουλος 3 (1), Γεωργόπουλος 3 (1), Πιλάλης 10, Γερακίνης 2, Ζήρος 11, Γεωργαντζάς, Γεωργακόπουλος 9, Λαμπρόπουλος 2, Αποστόλου 2, Παναγιώτου 8.
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Καρβούνης): Στάμος, Λαμπρόπουλος, Γεργεριτάκης 4, Βεκρής 9 (1), Καμιώτης 10 (1), Παπαναγόπουλος 4, Χατζηιωάννου, Κουτσουμπάκος 4, Παπαγεωργίου, Ασημένιος 15, Βαμβακίδης 15 (1).

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 59
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 64
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ (Παπανδρέου , Σωμαράκης): Μανθιός Κατριβάνος , Βασιλέλης , Τσαγκαράκης 9, Κακολύρης 1, Φιλίππου 3 (1), Μικέλης , Λίτσιος Χ. 25 (2), Μαργαρίτης , Ντανάς 10 (2) , Λίτσιος Γ. 4, Χριστόπουλος 7 (1).
ΓΕΡΑΚΑΣ (Φαρμάκης , Καρατζάς): Βασιλάκος 20 (1) , Αγαπίου , Λουφόπουλος 9 (1) , Τρίγκας , Καραγιάννης , Αρτουσένκο 20 (3), Τσεκούρας , Μπάτσος 7, Παππάς 1, Πανταζής 1 , Κοτσώνης 2 , Κόρβιγκτον 4.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 4 ΑΓΩΝΕΣ)

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 7

1. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 8
2. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 7
3. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 7
4. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 7
5. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 7
6. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 5
7. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 5
8. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 5*
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 5
10.ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5
11.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 5
12.ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 5*
13.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 5
14.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 5

* Εχουν ενα αγωνα λιγοτερο.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(5η)

ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
taper
γεια σου ρε κοντέ....με τα άλλα τα νεούδια σου

Το πνεύμα του Γέρακα ( πάθος και χαρά) έχει ξαναγυρίσει ανεξάρτητα από το τελικό αποτέλεσμα

smiley.gif smiley.gif
Blonde-assassin
QUOTE (filologos @ Oct 30 2014, 23:38 ) *
Αχιλλεας - Θριαμβος 73-60
Ντροπη πραγματικα νιωθω οπου ειδα τετοιους διαιτητες να σφυρανε σ αυτη τη κατηγορια.Σφαγη για τον Θριαμβο ο οποιος βραζει κατα της διαιτησιας.Πρεπει να εδωσε καπου στις 10 τεχνικες ποινες για τον Θριαμβο και απεβαλλε 2 παιχτες του Θριαμβου τον εναν στο 3ο!!! λεπτο και τον αλλο (Καρακωστας νομιζω) 6 λεπτα πριν το τελος του ματς κ ο θριαμβος και παλι ηταν μπροστα.Οποτε περνουσε μπροστα τοτε αναλαμβαναν οι γκρι και εδιναν τα απιστευτα μπας και παρει ο Αχιλλεας τη πρωτη νικη.Πρεπει να κρατησε και καποια δελτια του Θριαμβου οπου τα παιδια ειχαν αγανακτισει και ειχαν σιχαθει πραγματικα με αυτα που γινονταν. Συγχαρητηρια στον Αχιλλεα αλλα με τετοια διαιτησια και το παιδικο κερδιζει.Ο Θριαμβος κατ εμε πρεπει να κανει ενσταση στη Εσκα να μην τους σφυριξουν παλι αυτοι . Ευχομαι να μη ξαναδουμε τετοια γελοια και αθεμιτα πραγματα στο αθλημα που αγαπαμε και λατρευουμε.


Έτσι ακριβώς γίνανε τα πράγματα φίλε μου και δυστυχώς είναι κρίμα για μας μετά από το πολύ καλό ξεκίνημα που κάναμε . Ο αχιλλέας επαιζε δίχως αύριο και οι γκρι αναλάβανε δουλειά . Λουλούδης μετά από 6 λεπτά αποβολή με δύο τεχνικές ποινές μετά από διαμαρτυρία στην ίδια φάση και χωρίς προειδοποίηση, απο εκεί και πέρα συνεχόμενη κλοτσοπατινάδα του αχιλλέα σε όλα τα μαρκαρίσματα με χέρια να κατεβαίνουνε σε κάθε φάση με ανεξήγητη ανοχή των διαιτητών η οποίοι σε κάθε διαμαρτυρία μας απειλούσανε με τεχνικές ποινές . Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος που επιτρέπουν σε μια ομάδα να παίζει έτσι . Υπάρχει κάποιος λόγος να την ευνοούν , αυτό είναι το μπάσκετ που θέλει η έσκα ; είμαστε τυχεροί που δεν χτύπησε κάποιος πραγματικά . δεν θα θελα να πω κατι άλλο καλή συνέχεια σε όλους και χωρίς τραυματισμούς
loufer
QUOTE(taper @ Oct 31 2014, 13:46 ) *
γεια σου ρε κοντέ....με τα άλλα τα νεούδια σου

Το πνεύμα του Γέρακα ( πάθος και χαρά) έχει ξαναγυρίσει ανεξάρτητα από το τελικό αποτέλεσμα

smiley.gif smiley.gif



Μου έχουν λείψει οι τάπες σου. Ο φόβος και ο τρόμος των αιθέρων ήσουν ρε Σόφο!!!
filologos
QUOTE (Blonde-assassin @ Nov 2 2014, 18:30 ) *
Έτσι ακριβώς γίνανε τα πράγματα φίλε μου και δυστυχώς είναι κρίμα για μας μετά από το πολύ καλό ξεκίνημα που κάναμε . Ο αχιλλέας επαιζε δίχως αύριο και οι γκρι αναλάβανε δουλειά . Λουλούδης μετά από 6 λεπτά αποβολή με δύο τεχνικές ποινές μετά από διαμαρτυρία στην ίδια φάση και χωρίς προειδοποίηση, απο εκεί και πέρα συνεχόμενη κλοτσοπατινάδα του αχιλλέα σε όλα τα μαρκαρίσματα με χέρια να κατεβαίνουνε σε κάθε φάση με ανεξήγητη ανοχή των διαιτητών η οποίοι σε κάθε διαμαρτυρία μας απειλούσανε με τεχνικές ποινές . Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος που επιτρέπουν σε μια ομάδα να παίζει έτσι . Υπάρχει κάποιος λόγος να την ευνοούν , αυτό είναι το μπάσκετ που θέλει η έσκα ; είμαστε τυχεροί που δεν χτύπησε κάποιος πραγματικά . δεν θα θελα να πω κατι άλλο καλή συνέχεια σε όλους και χωρίς τραυματισμούς


Σε καταλαβαινω απολυτα. Δυστυχως γινονται και αυτα σε αυτες τις κατηγοριες.Ας ελπισουμε να μην τα ξαναδουμε και καλη συνεχεια να ευχηθω χωρις τραυματισμους.
BOULIC
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ( 1 με διαφορα)
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ (2 γιατι η αμιλλα μπορει να παει και για ανοδο)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ (2 ευκολα)
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. (1 πολλα με λιγα)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (2 δισκολα)
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ (1 ευκολα)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ (2 η εκπληξη της αγονιστικης)
filologos
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1
Ευκολα

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
Δυνατο ματς.Αν ειναι σε καλη κατασταση ο Θριαμβος τα παιρνει στο Μουρουτσος.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
Επειδη ειναι αδυναμος ο Περισσος.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
Δεν μπορει η Ολυμπιαδα να κοντραρει τετοια εκτος.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
Κακες ομαδες και οι 2. Ισως διπλο.Ο τι και να ερθει δεν θα ειναι περιεργο.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Ευκολα η δυσκολα.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
Το χει στην εδρα της.
teopol
TΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 Εντος εδρας πιστευω θα κερδισει ο τυφωνας.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 Μαλλον δυσκολα αλλα εντος εδρας δυσκολα χανει.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 Βλεπω πεσμενο το περισσο αν κ εχει δυσκολη εδρα.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 Εχει δειξει καλα δειγματα βαση αποτελεσματων αλλα κ η ολυμπιαδα ειναι επικινδυνη ομαδα.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 Πιστευω θα επικρατησει η κηφισια.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 πολυ ποιοτικη ομαδα, δεν πιστευω πως θα δυσκολευτει.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 Ακομα ενα πολυ δυσκολο παιχνιδι..με μια εμπειρη και δυνατη ομαδα,παμε για το καλυτερο δυνατο.

Καλη αγωνιστικη με ΥΓΕΙΑ σε ολους!
MENEGIN11
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 καιρος ειναι να παρει μπρος
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 αν κ δεν ειμαι τοσο σιγουρος,ειναι δυσκολο γηπεδο να παιζεις εκει
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 ευκολα κακος ο περισος
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 διαφορα δυναμικοτητας στοχων κ φιλοσοφιας
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 κακες ομαδες λιγο καλυτερη η κηφισια
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 θα χτυπησει αλλα ματσ ο κξαρεας
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ μαλλον 1 αλλα δυσκολα γιατι ματσαρονται οι καλοι παιχτες κ η εφοα εχει λιγοτερο αγχος.......
Paragodas
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.... Ενδιαφέρον είχε η προηγούμενη αγωνιστική.... ΑΑΑ ρε μεγάλε Γέρακα με δικαίωσες με την επιλογή μου να πάω με το 2πλό.... Πήγα ταμείο....χιχιχιχι
Πάμε στα σημερινά τώρα..!!

TΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 Θα πάω με την έδρα αν και είναι σκληρή ομάδα ο Αχιλλέας. Ο Τυφώνας είναι ποιοτικός όμως και πιο έμπειρος.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 Πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι εδώ. Θα πάω με την Άμιλλα. Πίστευω οτι η Δάφνη θα ξεφουσκώσει κάποια στιγμή. Έχει και μεγαλύτερο βάθος η Άμιλλα.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 Εύκολο βράδυ για την Παλατιανή και ειδικά μετά την ήττα από τον Γέρακα. Ο Περισσός δε νο,ίζω οτι μπορεί να περιμένει κάτι από αυτή την χρονιά.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 Αν είναι σοβαρός ο Γέρακας δεν θα έχει πρόβλημα.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 Θα πάω με την έδρα εδώ από ένστικτο και μόνο.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 Πολυ ποιοτικη ομαδα Νικηφόρος και μέσα στην έδρα του. Ο Καρέας δε νομίζω οτι μπορεί να κοντράρει σήμερα.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 Ποιοτικότερη η Δάφνη με μεγαλύτερο ρόστερ δε νομίζω να έχει πρόβλημα σήμερα.

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες και χωρίς τραυματισμούς.

Ψοφάω για ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ γράψτε κάτι ρε παιδιάαααααα!!!!
gspara
TΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
Καλη ομαδα ο Τυφωνας,μετα το γκραν-γκινιολ στην ΕΦΟΑ και δυο ματς χαμενα στον ποντο ηρθε η ωρα να ανακαμψει.Ο σκληρος και μαχητικος Αχιλλεας δυσκολα μπορει να παρει τετοια 2πλα.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
Αμφιρροπο παιχιδι.Δυνατος ο Θριαμβος εντος αλλα η Αμιλλα εχει περισσοτερες λυσεις, συν τους εμπειρους και ποιοτικους παιχτες της.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
Θα ρεφαρει.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
Δεν ξερω ποσο θα αντεξει ο Γερακας με τα προβληματα που αντιμετωπιζει αλλα του αξιζουν πολλα ρισπεκτ!!!!Επικινδυνη η Ολυμπιαδα,θα το παλεψει,πιστευω μονοψηφια διαφορα.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
Στα περσινα επιπεδα και οι δυο ομαδες.Ο Αθηναικος θα κυνηγησει τα εντος εδρας ματς με ανταγωνιστριες.Η Κηφισια παραμενει η πιο προπονημενη ομαδα της κατηγοριας,θα φανει στην πορεια και ισως παρει καποιες εξτρα νικες που θα την κρατησουν.


ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Ευκολα.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
Επικινδυνο ματς για την Δαφνη.Η ΕΦΟΑ που εχει ζορικο προγραμμα(Κυριακη στον Θριαμβο),μπορει χαρις στην ισχυρη της φροντλαιν να κανει το ματς ντερμπι.
VAMVA28
[quote name='gspara' date='Nov 6 2014, 14:07 ' post='692387']
TΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ


ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1ΑΝ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΛΟΓΟ ΕΔΡΑΣ


ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ


ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
ΑΝ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΣΣΟΣ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΟΡΙΑΚΑ Κ ΕΔΩ ΑΝ Κ Η ΚΗΦΙΣΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙ

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ Κ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΑΣ
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ.


ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
ΠΟΝΗΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ.ΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ.ΤΕΟPOL ΚΑΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.....ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΜΟΥ
leonkalf
QUOTE (VAMVA28 @ Nov 6 2014, 15:55 ) *
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ Κ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΑΣ
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ.

Koυτσουμπάκος παίζει?

Μετά την απώλεια Τζιώτη, αν υπάρξει κι άλλη απώλεια, ζόρικα τα πράγματα.

VAMVA28
QUOTE (leonkalf @ Nov 6 2014, 16:17 ) *
Koυτσουμπάκος παίζει?

Μετά την απώλεια Τζιώτη, αν υπάρξει κι άλλη απώλεια, ζόρικα τα πράγματα.


ΛΟΓΙΚΑ ΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ Ο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΩΣ
doctor_dru
TΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
Ώρα για νίκη.Ακόμα και δύσκολα θα το πάρει

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
Δυνατοί οι γηπεδούχοι εντός.Οριακός άσσος

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
Επιβάλλεται για να μείνει ψηλά

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
Ακόμα και δύσκολα θα το πάρει

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Ντερμπάκι

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
Το παλεύει η ΕΦΟΑ,αλλά οι γηπεδούχοι είναι ένα κλικ ανώτεροι
filologos
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 43 – 59

Βλεποντας τους παιχτες που στηθηκαν στο παρκε καταλαβα οτι σημερα ειχε ευκαιρια η Αμιλλα να φυγει με το διπλο.Αυτο γιατι.. Με τον Τατα να παιζει με ενα ποδι καθως ειχε χτυπημενο το γονατο απ το παιχνιδι με τον Αχιλλεα και να ειναι κακος στο ματς, και με αλλες 2 σημαντικες απουσιες τοτε η πλαστιγγα λογικα εγερνε προς διπλο.Το παλεψε ο Θριαμβος στο τελος φτανοντας κ στους 8 αλλα η Αμιλλα με τους εμπειρους Καβουρη και το 14 πηραν το ματς εστω και δυσκολα. Καλη η Αμιλλα αλλα οχι και κατι το τρομερο.Ξεχωρισαν Καβουρης το 14 και το 9.Απ την αλλη ο Θριαμβος πολυ αστοχος και βρεθηκε σε κακιστη βραδια.Σημαντικο διπλο για την Αμιλλα καθως απο κει δυσκολα περνα καποιος. Καλη συνεχεια και στους 2.
gspara
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ 62 – 59
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 75 – 69
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63 – 66 (στην παράταση, 62 – 62 κ.α.)
ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 54 – 71
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 43 – 59
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 57 – 64
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 74 – 53

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 62
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 59
Νικηφόρος (Καρβούνης): Στάμος, Λαμπρόπουλος, Γιοπεριτάκης 6, Βεκρής 7, Μαράτος, Καμιώτης 5, Παπαναγόπουλος 5, Χατζηιωάννου, Κουτσουμπάκος 12 (1), Ασημένιος 12, Παπαγεωργίου, Βαμβακίδης 15 (5).
Καρέας (Σούχλας): Νικολόης 15 (1), Αρμενάκης 1, Γιατράς, Κοκοτσάκης Α., Κοκοτσάκης Σ. 3, Τσολάκος Κ. 8, Τσολάκος Λ. 2, Εντζιάγκα 2, Χατζημοράκης 17 (4), Ορφανός 4, Γκόλμπαν 6, Καρυδάκος 1.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 63
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 66
Αθηναϊκός (Χατζής): Φειδάς 13 (1), Σπαντιδάκης 2, Πιστούνης 2, Γρυπάρης 19 (1), Μυλωνάς 2, Κοκορόγιαννης 2, Θωμάς, Νικολάου 17, Πασάς 11 (2), Χρηστίδης 4, Κουλούρης.
Κηφισιά (Μπιλάλης, Γιαννακάκης): Παππάς 2, Γεωργόπουλος 4, Μπιλάλης Κ. 5 (1), Γερακίνης 6, Ζήρος 25 (2), Γεωργακόπουλος 3, Λαμπρόπουλος, Κόλλιας 6, Αποστόλου 3, Παναγιώτου 12.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 74
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 53
Δάφνη (Δεσποτάκης): Κάγκας, Τασούλας, 13, Ρόης 4 (1), Μαούνης 7 (1), Βοϊδήλος 4, Τσατσάνης 4, Γκίνης 7 (1), Πολίτης 2, Σκούταρης 11 (1), Νικολετάκης, Καρτσωνάκης 15 (4), Ζαφειρακόπουλος 7 (1).
ΕΦΟΑ (Σεντούκας): Αναγνωστόπουλος 1, Βλαχονάτσιος, Τσίγκος, Παπαντωνίου, Αντωνόπουλος 17, Ανδρέου 4, Τριγάζης 2, Τσιώμος 4, Τσελεπής 2, Ντιφαντής 15, Λυκουρέσης 8.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 57
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 64
Περισσός (Μέξης): Κιζήλης 4 (1), Καζακίδης, Τσενές 4, Παπαδόπουλος 30 (6), Γκόφας Γρ. 3, Σιρκόγλου 2, Σαββίδης 4, Γκόφας Γ. 5, Κοκκινίδης 4.
Παλατιανή (Παπανδρεόυ, Μαργαρίτης): Βασιλάκης 2, Κατριβάνος 2, Βασιλέλης, Τσαγκαράκης 16, Κακολύρης 7 (1), Φιλίππου 20 (2), Ντολαπτζής, Μικέλης, Μαυράκης, Ντανάς 14 (1), Λίτσος Γ. 3, Μανθιός.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 5 ΑΓΩΝΕΣ)

1. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 10
2. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 9
3. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 9
4. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 9
5. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 9
6.ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7
7.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 7
8. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 6
9. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 6
10. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 6*
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 6
12.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 6
13.ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 6*
14.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 6

* ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΕΦΟΑ(9/11)

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(6η)

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ADMIRAL14
QUOTE(VAMVA28 @ Nov 6 2014, 14:55 ) *
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1ΑΝ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΛΟΓΟ ΕΔΡΑΣ

Θέλω να με παιζεις κόντρα για να με 'φτιάχνεις', να ξέρεις θα συνεχίσω απο κει που σταμάτησα πέρυσι...
loufer
QUOTE(filologos @ Nov 6 2014, 23:23 ) *
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 43 – 59

Βλεποντας τους παιχτες που στηθηκαν στο παρκε καταλαβα οτι σημερα ειχε ευκαιρια η Αμιλλα να φυγει με το διπλο.Αυτο γιατι.. Με τον Τατα να παιζει με ενα ποδι καθως ειχε χτυπημενο το γονατο απ το παιχνιδι με τον Αχιλλεα και να ειναι κακος στο ματς, και με αλλες 2 σημαντικες απουσιες τοτε η πλαστιγγα λογικα εγερνε προς διπλο.Το παλεψε ο Θριαμβος στο τελος φτανοντας κ στους 8 αλλα η Αμιλλα με τους εμπειρους Καβουρη και το 14 πηραν το ματς εστω και δυσκολα. Καλη η Αμιλλα αλλα οχι και κατι το τρομερο.Ξεχωρισαν Καβουρης το 14 και το 9.Απ την αλλη ο Θριαμβος πολυ αστοχος και βρεθηκε σε κακιστη βραδια.Σημαντικο διπλο για την Αμιλλα καθως απο κει δυσκολα περνα καποιος. Καλη συνεχεια και στους 2.


Βρε filologe... Το 14 ειναι ο μέγας Παπαγιαννόπουλος (Admiral στο φόρουμ)... στο επισημαίνω για να μην το ξαναφέρεις σαν 14 smiley.gif smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.