Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
leonkalf
QUOTE (pain of salvation @ May 27 2015, 15:14 ) *
Στηρίζει το καλό μπάσκετ

77.gif thumbsup.gif
loufer
QUOTE(VAMVA28 @ May 27 2015, 11:16 ) *
ΑΔΕΡΦΕ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΣΤ


Θα σου απαντήσω άμεσα γιατί είσαι και καλό παιδί...
Στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος ήσουν καλύτερος και δικαίως τερμάτισες δεύτερος. Στα πλέι οφ όμως η Παλατιανή υπήρξε μεταμορφωμένη, έπαιξε πολύ καλό μπάσκετ και για μένα αυτή άξιζε να ανέβει. Οπότε σου απαντάω σαν την Πυθία...Στην κανονική διάρκεια εσύ, στα πλέι οφ η Παλατιανή...Αλλά περίμενε και την Πέμπτη γιατί βλέπω να είστε μαζί στην Α' του χρόνου rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Reignman40
Χειρότερο Γήπεδο για το Παλατιανή - Αμπελόκηποι δεν έπαιζε, αυτή η ΕΣΚΑ ότι θυμάται χαίρεται ας το έκανε και τα 2 ματς στο Μπουρνάζι ή στη χειρότερη στον Άγιο Θωμά ή το Ζηρήνειο.. Τώρα τι να δεις μέσα στο μαυσωλείο..
VAMVA28
QUOTE (loufer @ May 27 2015, 15:24 ) *
Θα σου απαντήσω άμεσα γιατί είσαι και καλό παιδί...
Στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος ήσουν καλύτερος και δικαίως τερμάτισες δεύτερος. Στα πλέι οφ όμως η Παλατιανή υπήρξε μεταμορφωμένη, έπαιξε πολύ καλό μπάσκετ και για μένα αυτή άξιζε να ανέβει. Οπότε σου απαντάω σαν την Πυθία...Στην κανονική διάρκεια εσύ, στα πλέι οφ η Παλατιανή...Αλλά περίμενε και την Πέμπτη γιατί βλέπω να είστε μαζί στην Α' του χρόνου rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif



Κ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΔΕΡΦΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΒΑΖΕ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ.ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ Ο ΝΤΑΝΑΣ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ Ο ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ?ΚΑΝΕΙΣ....ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑΜΕ 3-4 ΜΕ ΔΙΨΗΦΙΟ ΑΡΙΘΜΟ ΠΟΝΤΩΝ.Κ ΟΛΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.
ADMIRAL14
QUOTE(loufer @ May 27 2015, 14:24 ) *
Θα σου απαντήσω άμεσα γιατί είσαι και καλό παιδί...
Στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος ήσουν καλύτερος και δικαίως τερμάτισες δεύτερος. Στα πλέι οφ όμως η Παλατιανή υπήρξε μεταμορφωμένη, έπαιξε πολύ καλό μπάσκετ και για μένα αυτή άξιζε να ανέβει. Οπότε σου απαντάω σαν την Πυθία...Στην κανονική διάρκεια εσύ, στα πλέι οφ η Παλατιανή...Αλλά περίμενε και την Πέμπτη γιατί βλέπω να είστε μαζί στην Α' του χρόνου rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

loufer δεν χρειαζεται να αιτιολογησεις τα λεγομενα σου καθως ειναι μικρη η κοινωνια του μπασκετ και ολοι ειδαν-ξερουν τι εχει συμβει οχι μονο στα play-off αλλα κι ολη τη σεζον, παντως αν το δεις συνολικα(διοικηση,ακαδημιες,γηπεδο,budjet,οργ
νωση) ανεβηκαν αυτοι που επρεπε, μην πυροβολουμε τον vamva και τα παιδια του Νικηφορου που εκαναν φιλοτιμα την προσπαθεια τους με υποδειγμα αυταπαρνησης το Τζιωτη, αλλωστε ποσοι απο μας το χουμε παραδεχθει(διαχρονικα) οταν ετυχε-πετυχε να ευνοηθουμε?
οσον αφορα το μπαραζ ανοδου οι Αμπελοκηποι που ειδα στο Κουκακι δεν υστερουν σε ποιοτητα απο την Παλατιανη

καλο καλοκαιρι σε ολους τους συναθλητες και μακαρι να μαστε γεροι να τα λεμε και του χρονου


QUOTE(Reignman40 @ May 27 2015, 15:12 ) *
Χειρότερο Γήπεδο για το Παλατιανή - Αμπελόκηποι δεν έπαιζε, αυτή η ΕΣΚΑ ότι θυμάται χαίρεται ας το έκανε και τα 2 ματς στο Μπουρνάζι ή στη χειρότερη στον Άγιο Θωμά ή το Ζηρήνειο.. Τώρα τι να δεις μέσα στο μαυσωλείο..

πρεπει να υπαρχουν και διαθεσιμες ωρες πχ στο Μπουρναζι τυχαινει να εχει εκδηλωσεις ολη αυτη τη βδομαδα, μια χαρα ειναι το Σαλουν για σκεψου να το καναν στο Ρουφ?!

QUOTE(VAMVA28 @ May 27 2015, 15:28 ) *
Κ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΔΕΡΦΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΒΑΖΕ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ.ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ Ο ΝΤΑΝΑΣ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ Ο ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ?ΚΑΝΕΙΣ....ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑΜΕ 3-4 ΜΕ ΔΙΨΗΦΙΟ ΑΡΙΘΜΟ ΠΟΝΤΩΝ.Κ ΟΛΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

και πως να βαλουν οταν οι καλυτεροι παικτες Φιλιππου και Λιτσιος χρεωνονταν ανυπαρκατα φαουλ και βγηκαν εκτος παιχνιδιου?!
Gkos
QUOTE (Reignman40 @ May 27 2015, 16:12 ) *
Χειρότερο Γήπεδο για το Παλατιανή - Αμπελόκηποι δεν έπαιζε, αυτή η ΕΣΚΑ ότι θυμάται χαίρεται ας το έκανε και τα 2 ματς στο Μπουρνάζι ή στη χειρότερη στον Άγιο Θωμά ή το Ζηρήνειο.. Τώρα τι να δεις μέσα στο μαυσωλείο..



Τι έχει το Σαλουν αδερφέ;

Γηπεδο εθνικής κατηγοριας είναι!

ΟΑΚΑ ήθελες δηλαδη;;

QUOTE (VAMVA28 @ May 27 2015, 10:47 ) *
ΦΙΛΕ GKOS ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ Κ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ Κ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΓΡΑΦΕΣ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ.....ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ Ο ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟΣ Κ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΕΙΣΜΩΝΟΥΝ Κ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ.


Χιουμοριστικά το εγραψα sad.gif

Αφού από ΕΣΚΑ δεν σκαμπάζω.

Να ,καλή ώρα,δεν ξερω καν ποιος εισαι(no offence) ,ενω αποτι βλέπω,πρεπει να σαι γνωστός.

Ξαναδινω τα συγχαρητηρια μου στον Νικηφόρο για την  προσπαθεια του και για την ανοδο του ,και για την συστηματικη δουλεια που κανει στα τμηματα υποδομης.
Δεν εχω κάποιο θεμα.

Απλά δεν γινόταν να μην γράψω τι ειδα.
Σε αυτό το ΕΝΑ ματς που είδα.
Οκ;

Να σαι καλα,παντα επιτυχιες σε όλα τα επίπεδα. smiley.gif
VAMVA28
[quote name='ADMIRAL14' date='May 27 2015, 16:43 ' post='716634']
loufer δεν χρειαζεται να αιτιολογησεις τα λεγομενα σου καθως ειναι μικρη η κοινωνια του μπασκετ και ολοι ειδαν-ξερουν τι εχει συμβει οχι μονο στα play-off αλλα κι ολη τη σεζον.

ναι τα εστηνε ο νικηφορος κ λεει ας κερδισω στο τελευταιο δευτερολεπτο στο ηρακλειο,με buzzer με τον καρεα κ αλλα τετοια...κ μην ανεβω π.χ πρωτος η ας μην ειμαι στο 1-1 με την εφοα....εχεις δικιο.

και πως να βαλουν οταν οι καλυτεροι παικτες Φιλιππου και Λιτσιος χρεωνονταν ανυπαρκατα φαουλ και βγηκαν εκτος παιχνιδιου?!


γιατι μηπως εβαλε ο φιλιππου στα προηγουμενα που δεν ειχε φαουλ?δεν λεω οτι δεν ειναι καλος παιχτης παιχταρα ειναι αλλα δεν εβαλε.αλλα δεν ειδα να μιλησει κανεισ για την αποβολη του δαμιανου στο δευτερο παιχνιδι την ωρα που το γυριζαμε το παιχνιδι.....




[quote name='Gkos' date='May 27 2015, 16:56 ' post='716637']
Τι έχει το Σαλουν αδερφέ;

Γηπεδο εθνικής κατηγοριας είναι!

ΟΑΚΑ ήθελες δηλαδη;;



Χιουμοριστικά το εγραψα sad.gif

Αφού από ΕΣΚΑ δεν σκαμπάζω.

Να ,καλή ώρα,δεν ξερω καν ποιος εισαι(no offence) ,ενω αποτι βλέπω,πρεπει να σαι γνωστός.

Ξαναδινω τα συγχαρητηρια μου στον Νικηφόρο για την  προσπαθεια του και για την ανοδο του ,και για την συστηματικη δουλεια που κανει στα τμηματα υποδομης.
Δεν εχω κάποιο θεμα.

Απλά δεν γινόταν να μην γράψω τι ειδα.
Σε αυτό το ΕΝΑ ματς που είδα.
Οκ;

Να σαι καλα,παντα επιτυχιες σε όλα τα επίπεδα. smiley.gif


δεν δεχομαι να λες ομως οτι τους εσφαξαν κ στο λεω μονο ενας παιχτης μου ειπε για διαιτησια ολοι ειπαν μπραβο το αξιζατε....κ μην κοιτας την φαση του τζιωτη γιατι προσωπικα δεν ξερω τον κανονισμο.εγω θα το εδινα βηματα.αλλα κοιτα κ τα φαουλ στον βεκρη κοιτα στον δαμιανο κ κοιτα τα λαθη που κανουν μετα δεν φταιει η φαση αδερφε μου.να σαι καλα δεν ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου κ με κανεναν smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Gkos
Συμφωνουμε ότι διαφωνούμε λοιπόν smile.gif
Καλη επιτυχία αυριο στον τελευταιο σας αγώνα.
Gkos
Αναπαυλα στο Σαλουν.
Η Παλατιανη προηγειται με 41-34.
Gkos
Οι Αμπελόκηποι γιορτάζουν την επιστροφη τους στην Α ΕΣΚΑ.

76-72 νικη επί της Παλατιανης.
storm2
Στην παραταση νικησε ο Νικηφορος το Κουκακι, και πηρε την 3η θεση στην ΕΣΚΑ.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - KOYKAKI 79 74. (16-22, 16-11, 20-18', 15-16) Στην παραταση 12-7.

Νικηφορος (Καρβούνης) TZIΩTHΣ 21 ΠAΠANAΓOΠOYΛOΣ 5 KOYTΣOYMΠAKOΣ 16 BAMBAKIΔHΣ 9 ΓEPΓEPITAKHΣ 10 KAMNIΩTHΣ 7 XATZHIΩANNOY 5 KΩΣTAKOΣ 2 ZAXAPIAΔHΣ 2 ΣTAMOΣ 2 ΛAMΠPOΠOYΛOΣ MAPATOΣ
Swko10
Η Α΄ ΕΣΚΑ καλωσορίζει τους Αμπελόκηπους (Β΄ ΕΣΚΑ)


Την επιστροφή τους στα σαλόνια της Α΄ ΕΣΚΑ πανηγύρισαν οι Αμπελόκηποι οι οποίοι επικράτησαν απέναντι στους Νέους Παλατιανής παίρνοντας έτσι το εισιτήριο της ανόδου. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

http://sportsofficers.blogspot.gr/2015/05/blog-post_127.html

Στέφθηκε υπερπρωταθλητής ο Νικηφόρος (Β΄ ΕΣΚΑ)


Με τους Τζιώτη - Κουτσουμπάκο μεγάλους πρωταγωνιστές ο Νικηφόρος ''λύγισε'' στην παράταση το Κουκάκι και στέφθηκε υπερπρωταθλητής της Β΄ ΕΣΚΑ. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

http://sportsofficers.blogspot.gr/2015/05/blog-post_772.html
Gkos
QUOTE (Swko10 @ May 29 2015, 10:03 ) *
Στέφθηκε υπερπρωταθλητής ο Νικηφόρος (Β΄ ΕΣΚΑ)

http://sportsofficers.blogspot.gr/2015/05/blog-post_772.html



Υπερπρωταθλήτρια Β ΕΣΚΑ ,έχει αναδειχθεί η Δαφνη Δαφνίου,2 βδομαδες τώραsmile.gif

Για την τριτη θέση παίζανε χτες smile.gif
Reignman40
Ωραίο ματσάκι χθες στο Σαλούν. Ο ΑΟΝ Παλατιανής στο πρώτο ημίχρονο μπήκε πιο δυνατά και στυλοβάτες τζαγκαράκη που ήταν κυρίαρχος και στις δύο ρακέτες και κακολύρη, έπαιξε ωραίο μπάσκετ και αν ήταν πιο προσεκτικοί στα τελειώματα τους παίζει η διαφορά να ξέφευγε στους 15 και ίσως το ματς να είχε άλλη κατάληξη. Τους Αμπελόκηπους τους βλέπω δεύτερη φορά με τον τελικό στο Κουκάκι,λιγότερο ποιοτικοί από την Παλατιανή σαν μονάδες αλλά σκληροτράχηλο σύνολο. Στο δεύτερο ημίχρονο όλα άλλαξαν λίγο το ύπαρξη του Καλάφα, λίγο του ότι από εκεί που το ματς ήταν σαν φιλικό ήρθαν αρκετοί από Αμπελόκηπους και το σαλούν πρασίνισε. Η απόφαση τους να παίξουν ζώνη ανά διαστήματα και σκληρή άμυνα γενικότερα , έβαλε την Παλατιανή στα σχοινιά μην μπορώντας να αντιδράσει. Τα παιδιά της Παλατιανής φάνηκε πως παρά την ύστατη προσπάθεια τους είχαν ξεμείνει από ψυχικά και σωματικά αποθέματα από τη σειρά των πλέιοφ του Α΄ Ομίλου που έπαιξαν 6 αγώνες και πως έχασαν μια άνοδο που την αναλύσαμε αρκετοί σε παραπάνω πόστ. Για τους αμπελόκηπους πάντως τη διαφορά πέρα από τις σταθερές αξίες τους στο σκοράρισμα το 7 και το 9, ο ψηλός τους έκανε τη διαφορά εκεί που στο Κουκάκι δεν προσέφερε σημαντικά χθες κυριάρχησε ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο.

Υ.Γ : Λίγο πριν το τέλος του ματς , επειδή καθόμουν δίπλα σε ένα παράγοντα της Παλατιανής μου έλεγε πως ίσως και αυτό το ματς είναι αδιάφορο από άποψη αποτελέσματος . Γιατί χθες το απόγευμα, στη ΕΣΚΑ συζητούσαν την περαιτέρω αναδιάρθρωση των κατηγοριών της λόγω του ότι αναμένονται και άλλες εξελίξεις στις εθνικές κατηγορίες. Ίσως κληθεί και άλλη ομάδα από Ά ΕΣΚΑ για Γ'Εθνική και ίσως πάμε για 'Α ΕΣΚΑ 16 ομάδων, ανεβάζοντας σίγουρα και άλλες ομάδες από Β'. Εγώ κρατώ μικρό καλάθι αλλά όφειλα να το ρίξω στην κουβέντα μήπως κάποιος ξέρει περισσότερα.
coachmarian
QUOTE (Gkos @ May 29 2015, 09:27 ) *
Υπερπρωταθλήτρια Β ΕΣΚΑ ,έχει αναδειχθεί η Δαφνη Δαφνίου,2 βδομαδες τώραsmile.gif

Για την τριτη θέση παίζανε χτες smile.gif


Το γνωριζουμε και ήταν λαθος δικο μου gkos αλλα το διορθωσα αμεσως
Φιλικά Μαριάννα smile.gif
Gkos
QUOTE (Reignman40 @ May 29 2015, 13:07 ) *
Ωραίο ματσάκι χθες στο Σαλούν. Ο ΑΟΝ Παλατιανής στο πρώτο ημίχρονο μπήκε πιο δυνατά και στυλοβάτες τζαγκαράκη που ήταν κυρίαρχος και στις δύο ρακέτες και κακολύρη, έπαιξε ωραίο μπάσκετ και αν ήταν πιο προσεκτικοί στα τελειώματα τους παίζει η διαφορά να ξέφευγε στους 15 και ίσως το ματς να είχε άλλη κατάληξη.


Δεν νομίζω ...
Ακριβώς το αντίθετο συνέβη....
Αν οι Αμπελόκηποι ήταν πιο προσεκτικοί ( έχουν χάσει 3 με αδειο το τερμα κυριολεκτικά- όποιος ήταν γήπεδο καταλαβαίνει τι εννοώ ) θα ηταν ισόπαλο το ματς.


QUOTE (Reignman40 @ May 29 2015, 13:07 ) *
Τα παιδιά της Παλατιανής φάνηκε πως παρά την ύστατη προσπάθεια τους είχαν ξεμείνει από ψυχικά και σωματικά αποθέματα από τη σειρά των πλέιοφ του Α΄ Ομίλου που έπαιξαν 6 αγώνες και πως έχασαν μια άνοδο


Ακριβώς αυτό.
Είχαν αδειάσει ,φαινόταν.



QUOTE (Reignman40 @ May 29 2015, 13:07 ) *
Υ.Γ : Λίγο πριν το τέλος του ματς , επειδή καθόμουν δίπλα σε ένα παράγοντα της Παλατιανής


Υπήρχε άνθρωπος( με οποιαδήποτε ιδιότητα) της Παλατιανής στο γήπεδο ?
ΜΑ ΤΩ ΘΕΩ ,δεν άκουσα ΕΝΑ χειροκροτημα σε καλάθι της Παλατιανής σε όλο το ματς....Ενα ,όχι πολλά !
Reignman40
[quote name='Gkos' date='May 29 2015, 07:13 ' post='716896']
Δεν νομίζω ...
Ακριβώς το αντίθετο συνέβη....
Αν οι Αμπελόκηποι ήταν πιο προσεκτικοί ( έχουν χάσει 3 με αδειο το τερμα κυριολεκτικά- όποιος ήταν γήπεδο καταλαβαίνει τι εννοώ ) θα ηταν ισόπαλο το ματς.

Δεν διαφωνώ σε αυτό αλλά γενικά το πρώτο ημίχρονο το ματς είχε ένα στυλ λες και ήταν φιλικό. Ναι οι αμπελόκηποι έκαναν κάτι κουλά στο πρώτο ημίχρονο όπως στο δεύτερο έκανε η παλατιανή. Στάθηκα πιο πολύ στην παλατιανή του πρώτου ημιχρόνου γιατί έβαλε 41 πόντους στο χαλαρό σχεδόν. Αν Φιλίππου- Ντανάς- Χριστόπουλος στο πρώτο ημίχρονο ήταν εύστοχοι σε κάποιες προσπάθειες που πήραν είτε από κοντά είτε από μακριά, είτε σε σετ είτε σε πιο up tempo απλά το ματς θα ήταν σε +15 και δεν νομίζω οι αμπελογκάρντενς με όσο σκληρή άμυνα και να έπαιζαν να το γύριζαν.


Ναι προς την κάτω μπασκέτα που είναι τα πανό του Παπάγου ήταν 10 άτομα για την παλατιανή αλλά όχι τα πιτσίρικια που έκαναν βαβούρα, κυρίως κάποιοι φίλοι των παικτών και κανά δυο παράγοντες. Γενικά είχαν παράπονα από την ΕΣΚΑ για το παπάγου λόγω απόστασης και ώρας που στερούσε στο κόσμο της, την παρουσία του.
Gkos
QUOTE (Reignman40 @ May 29 2015, 13:18 ) *
Ναι προς την κάτω μπασκέτα που είναι τα πανό του Παπάγου ήταν 10 άτομα για την παλατιανή αλλά όχι τα πιτσίρικια που έκαναν βαβούρα, κυρίως κάποιοι φίλοι των παικτών και κανά δυο παράγοντες. Γενικά είχαν παράπονα από την ΕΣΚΑ για το παπάγου λόγω απόστασης και ώρας που στερούσε στο κόσμο της, την παρουσία του.


Kαι είχαν δίκιο....
Reignman40
QUOTE (Gkos @ May 29 2015, 07:23 ) *
Kαι είχαν δίκιο....


Πάντως κάποιοι στην Αγιά Βάρβαρα, κάποιοι όχι όλοι όταν έμαθαν το αποτέλεσμα, παίζει να γέλασαν τα μουστάκια τους για αυτό και πήραν το Κουκάκι χωρίς ασημένιο wink.gif
Gkos
QUOTE (Reignman40 @ May 29 2015, 13:26 ) *
Πάντως κάποιοι στην Αγιά Βάρβαρα, κάποιοι όχι όλοι όταν έμαθαν το αποτέλεσμα, παίζει να γέλασαν τα μουστάκια τους για αυτό και πήραν το Κουκάκι χωρίς ασημένιο wink.gif


Aπότι μου είπαν ήταν τελείως φιλικό το ματς που έγινε στο Ηράκλειο... tongue.gif
Reignman40
QUOTE (Gkos @ May 29 2015, 07:30 ) *
Aπότι μου είπαν ήταν τελείως φιλικό το ματς που έγινε στο Ηράκλειο... ;p


Λογικό πάντως η ΕΣΚΑ τα έχει κάνει σαλάτα, βάζει πχ το μπαράζ πέμπτη που νταξ οι άλλοι έπαιζαν δευτέρα και βάζει και ένα αδιάφορο ματς για τους καλύτερους δεύτερους που παίζει να μην νοιάζει κανένα. Τουλάχιστον παλιά αν και δεν είχε τα πλέι-οφ το φάιναλ φορ των δύο ομίλων της Β' ΕΣΚΑ ήταν πολύ πιο ελκυστική διοργάνωση για να κλείσει όμορφα μια σεζόν..
Gkos
QUOTE (Reignman40 @ May 29 2015, 13:34 ) *
Λογικό πάντως η ΕΣΚΑ τα έχει κάνει σαλάτα, βάζει πχ το μπαράζ πέμπτη που νταξ οι άλλοι έπαιζαν δευτέρα και βάζει και ένα αδιάφορο ματς για τους καλύτερους δεύτερους που παίζει να μην νοιάζει κανένα. Τουλάχιστον παλιά αν και δεν είχε τα πλέι-οφ το φάιναλ φορ των δύο ομίλων της Β' ΕΣΚΑ ήταν πολύ πιο ελκυστική διοργάνωση για να κλείσει όμορφα μια σεζόν..


Χαχα ,νταξει άμα το έβαζαν σερί (πάντως στο Σαλούν δεν γινόταν διότι όπως είδα ,καπάκι είχαν προπονηση τα προμίνι της Ολυμπιάδας - έχουν f4 ΕΣΚΑ το ΣΚ ) θα καθόντουσαν αρκετοί πιστέυω...
Τώρα ντάξει δεν ξέρω πόσοι πήγαν ,πάντως ακόμα και ο Rose , ήταν Σαλούν 9 και τόσο που έληξε ο αγώνας...
VAMVA28
QUOTE (Reignman40 @ May 29 2015, 13:07 ) *
Τα παιδιά της Παλατιανής φάνηκε πως παρά την ύστατη προσπάθεια τους είχαν ξεμείνει από ψυχικά και σωματικά αποθέματα από τη σειρά των πλέιοφ του Α΄ Ομίλου που έπαιξαν 6 αγώνες και πως έχασαν μια άνοδο που την αναλύσαμε αρκετοί σε παραπάνω πόστ.



Τους εστησαν παλι μηπως?Δεν μας ειπες.....?Αλλα δεν πειραζει την προσπαθεια μας δεν προκειται να την μειωσεις με οτι κ να γραφεις-φετε καποιοι....Καλη συνεχεια σε οποια ομαδα κ να υποστηριζεις βλεπεις εμεις χολη δεν βγαζουμε για κανεναν...
Gkos
QUOTE (VAMVA28 @ May 29 2015, 13:57 ) *
Τους εστησαν παλι μηπως?Δεν μας ειπες.....?Αλλα δεν πειραζει την προσπαθεια μας δεν προκειται να την μειωσεις με οτι κ να γραφεις-φετε καποιοι....Καλη συνεχεια σε οποια ομαδα κ να υποστηριζεις βλεπεις εμεις χολη δεν βγαζουμε για κανεναν...


Μην ξανανοίξουμε αυτη την συζήτηση αδερφέ...
VAMVA28
QUOTE (Gkos @ May 29 2015, 14:11 ) *
Μην ξανανοίξουμε αυτη την συζήτηση αδερφέ...



ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ
PG TO C
Ας μας πει λοιπον καποιος γτ ο κ Σκούτας σφύριξε τοσα ματς του ΝΕΦΟ στα play off? Δεν υπήρχαν άλλοι refs?? Απλά μου κάνει εντύπωση κατί ταφ χωρις αφορμή που έφαγε η ΕΦΟΑ στο τελυταίο ματς, κάθε φορά που πλησίαζε το σκορ, 'η όταν κέρδιζε η ΕΦΟΑ με 8 που τα 2 κοράκια γυρίσανε το ματς σε 2 λεπτά με αντιαθλητικά και άλλα όργια.
VAMVA28
QUOTE (PG TO C @ May 29 2015, 15:12 ) *
Ας μας πει λοιπον καποιος γτ ο κ Σκούτας σφύριξε τοσα ματς του ΝΕΦΟ στα play off? Δεν υπήρχαν άλλοι refs?? Απλά μου κάνει εντύπωση κατί ταφ χωρις αφορμή που έφαγε η ΕΦΟΑ στο τελυταίο ματς, κάθε φορά που πλησίαζε το σκορ, 'η όταν κέρδιζε η ΕΦΟΑ με 8 που τα 2 κοράκια γυρίσανε το ματς σε 2 λεπτά με αντιαθλητικά και άλλα όργια.



τελικα ποιος θελατε να ανεβει η εφοα η η παλατιανη....χαχαχα ρε εχετε πλακα.λοιπον για να τελειωνουμε με την ιστορια αυτη.οσο κ αν πειραξε καποιους η ομαδα παλεψε ολα τα παιχνιδια κ με @....δια ανεβηκε.0-2 ειμασταν με την εφοα κ με παλατιανη τα παλεψαμε ολα.την προσπαθεια μας δεν μπορει να την μειωσει κανεις.καλα να περνατε κ καλα μπανια
Reignman40
Τελικά έχω απορία ποιος πουλάει τρέλα τώρα τέλος οι συναισθηματισμοί που είχατε μετά το ματς της δευτέρας εδώ μέσα, τώρα χαχα και χιχι, όχι γιατί είχαμε απορία αν σας έπεσε βαριά η άνοδος. Επειδή ρωτάς Vamva ΕΦΟΑ 100% ήθελα να ανέβει εκεί είναι η γειτονιά μου τι να σ κάνω, από εκεί και πέρα μόνο αβάντα δεν έκανα στην Παλατιανή, αδιάφορα είδα και τα τρία ματς και είπα την άποψη ποιος αγωνιστικά και όχι εξωαγωνιστικά του άξιζε να ανέβει. Τόσα ποστ κάνουν χοντρή κριτική σε όσα είδαν και μόνο αβάντες δεν κάνουν σε ΕΦΟΑ,ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ, ΓΕΡΑΚΑ, ενάντια σε ΝΕΦΟ που συγνώμη κιόλας δεν το ήξερε το στερέωμα της ΕΣΚΑ και από χθες. Τεσπά εγώ ήθελα να γράψω για το ματς στο παπάγου και κάποιοι θίχτηκαν, λες και η άνοδος τους είναι επίφοβη και θα τους την ακυρώσει κανείς (αν υπήρχαν θεσμοί ίσως να γινόταν σοβαρότερος έλεγχος σε όλη τη σεζόν). Ναι αρχίσαμε από σήμερα πατητές και μακροβούτια, ελπίζω και το εύχομαι του χρόνου να έχεις και αγωνιστική σχέση με τον ΝΕΦΟ ως μέλος της ομάδας, γιατί η Α' ΕΣΚΑ είναι πονηρή και απαιτητική κατηγορία και όχι μόνο ως προπονητής πανκορασίδων. Καλή συνέχεια μαν.
petza16
QUOTE (VAMVA28 @ May 27 2015, 10:47 ) *
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΑ ΕΡΧΟΣΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΑΤΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΝΑ ΛΕΓΑΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ Κ ΤΟ ΑΞΙΖΑΤΕ Κ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ FORUM Κ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΣΑΣ.@ΡΧ....Α ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ?Κ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ 5ΔΑΣ Κ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΧΙ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ...ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΤΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΣ 1 ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ PLAYOFF Κ ΤΑ ΒΛΕΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ Κ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ Κ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΙΝΕ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΠΩΣ Κ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ.ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΑΙΔΗ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ 2-0 ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΩΣ ΒΓΑΛΑΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ Η ΕΦΟΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ?Κ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ.Η ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ Κ ΤΗΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΜΕ ΟΠΩΣ Κ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ.ΠΩΣ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΑΥΤΗ?ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΕΙΧΕ 1 ΤΟ ΠΟΛΥ 2 ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΕΝΩ Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΙΧΕ 3-4-5 ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΜΕΤΡΙΑ.Κ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΝΤΕΡΜΠΙ.ΦΙΛΕ GKOS ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ Κ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ Κ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΓΡΑΦΕΣ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ.....ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ Ο ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟΣ Κ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΙΣΜΩΝΟΥΝ Κ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ.ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΜΕ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ Κ ΤΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΚΟΠΟ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ EYROLEAGE.Κ ΒΛΕΠΕΤΑΙ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΔΙΠΛΑΣΙΟ Κ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ ΜΠΑΤΖΕΤ ΑΠ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΡΩΧΝΟΥΝ ΧΡΗΜΑ.ΑΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ Κ ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ Κ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ.ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...

Κοίτα vamva αφού με γύρισες από 0-2 σίγουρα αξιζες μέσα στο γήπεδο να περάσεις και ήσουν καλύτερος και πάλι μπράβο θα σου πω,αλλά δεν δέχομαι να παίζω τσάμπα για το κέφι μου στο 3ο ματς να έχεις κάνει 20 βολές στα 3 πρώτα δεκάλεπτα,να έχω 2κτηνη κάτω από τη ρακεττα και να μην έχουν κάνει 1βολη,ο τριγαζης να τρώει τόσο ξύλο και 3ματς να μην σούταρε σύνολο 5 βολές όσο ήταν κοντά τα ματς,ο παιχταρας χωρίς καμία ειρωνεία Dammy και φιλος να κάνει τόσες βολές,ο ίδιος ο τζιωτης να λέει ότι μου κάνει φάουλ να μην το δίνει σκούτας που έπαιζε με τον ιδρώτα μας και να τρώω και τεχνική.Σιγουρα δεν φταιτε οι παίχτες που δώσατε και την ψυχή σας και τουλάχιστον εμάς δίκαια μας περάσατε γιατί τελικούς δεν ειδα αλλά παίζουμε τόσα χρόνια στις ίδιες κατηγορίες και τους ξέρουμε όλους.Καλό είναι να τα βλέπουμε καθαρά τα πράγματα.Γιατί αυτοί οι 2 τύποι να μην με αφήσουν να διεκδικήσω έστω το 20 τοις 100 στο τελευταίο.Απλά γιατί;Έχω ευννοηθει παλιά και ξέρω πως είναι.Πάντως ειλικρινα μπράβο σας στο κι.μάτι το παικτικο και είσαστε και Καλά Παιδιά όλοι.Και να ξέρεις η ΕΦΟΑ δεν παίρνει κανείς ευρώ κάνουμε την πλάκα μας Αντωνόπουλος Τακης
BOY
QUOTE (VAMVA28 @ May 29 2015, 13:57 ) *
Τους εστησαν παλι μηπως?Δεν μας ειπες.....?Αλλα δεν πειραζει την προσπαθεια μας δεν προκειται να την μειωσεις με οτι κ να γραφεις-φετε καποιοι....Καλη συνεχεια σε οποια ομαδα κ να υποστηριζεις βλεπεις εμεις χολη δεν βγαζουμε για κανεναν...

Βαμβα είσαι πολύ καλός παίκτης και καλό παιδί κατα την γνώμη μου. Μερικές φορές όμως πρέπει να ακούς την κριτική και να μπορείς να δέχεσαι σχόλια τα οποία είναι καθολικά σχεδόν από διαφορά παιδιά τα οποία δεν υπολόγιζαν την Παλατιανη . Μπορείς να το διαπιστώσεις εάν ανατρέξεις από την αρχή της χρονιάς. Θα δεις ότι κάποιοι έχουν γράψει πολύ καλά λόγια και για την ομάδα σου και για εσένα.
Οι ίδιοι λοιπόν και αρκετοί άλλοι σου λένε ότι κατα την γνώμη τους η ΠΑλατιανη έπαιξε παρά πολύ καλά και τελικά την σταμάτησαν κυριολεκτικά τα κοράκια.
Βρέθηκα χθες στους Αμπελοκήπους. Μίλησα με δυο εμπειρα παιδιά τα αποια αισθάνονται ότι τους έκλεψαν την προσπάθεια που κατέβαλαν . Επίσης είδα παράγοντες των Αμπελόκηπων να τους λένε ότι άξιζαν την άνοδο. Αυτοί είναι φίλοι της Παλατιανης;
Συζητώντας κι εγώ μαζί τους και με αθλητές της κερκίδας θα ήθελα να δώσω πολλά συγχαρητήρια στον προπονητή της Παλατιανης ο οποίος πίστεψε με είναι ΗΡΩΑΣ. Δεν θα ήθελα ούτε στην δίκη μου δουλειά να βριςκομαι στην θεςη του.Παιδιά δεν τα γνώριζα αυτά οτι έγιναν κατα την διάρκεια της χρονιάς. Τα ήξεραν φίλοι και παίκτες του ίδιου ομίλου που καθόμουν μαζί τους.Δεν μπορώ να τα γράψω αλλα οι παίκτες και ιδίως ο προπονητής (ας γράψει κάποιος εάν γνωρίζει το όνομα του) κατέθεσαν ψυχή για να ανατρέψουν προγνωστικά. Μην κοιτάτε την αξία τους διότι η ψυχολογία παίζει τον πρώτο λόγο.
Ντροπή σε αυτούς που καταστρέφουν το άθλημα μας. Είναι μικρός ο μπασκετικός κόσμος και θα μαθευτούν. Δυστυχώς ήταν δίπλα στα παιδιά αυτοί οι ΚΥΡΙΟΙ. Γι αυτό σου λέω ότι άξιζαν την άνοδο.Εαν μιλήσεις μαζί τους θα καταλάβεις.Δεν ξαναπατάω στην Παλατιανη .Ελπιζω μάγκες μαζί με τον προπονητή σας να σας Ξαναδώ ίσως κάπου άλλου.
Respect στα παιδιά αυτά στον προπονητή τους όπως και σε εσένα Βαμβα. Συνέχισε να μας προσφέρεις ωραίο θέαμα.
VAMVA28
[quote name='Reignman40' date='May 29 2015, 16:47 ' post='716940']
Τελικά έχω απορία ποιος πουλάει τρέλα τώρα τέλος οι συναισθηματισμοί που είχατε μετά το ματς της δευτέρας εδώ μέσα, τώρα χαχα και χιχι, όχι γιατί είχαμε απορία αν σας έπεσε βαριά η άνοδος. Επειδή ρωτάς Vamva ΕΦΟΑ 100% ήθελα να ανέβει εκεί είναι η γειτονιά μου τι να σ κάνω, από εκεί και πέρα μόνο αβάντα δεν έκανα στην Παλατιανή, αδιάφορα είδα και τα τρία ματς και είπα την άποψη ποιος αγωνιστικά και όχι εξωαγωνιστικά του άξιζε να ανέβει. Τόσα ποστ κάνουν χοντρή κριτική σε όσα είδαν και μόνο αβάντες δεν κάνουν σε ΕΦΟΑ,ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ, ΓΕΡΑΚΑ, ενάντια σε ΝΕΦΟ που συγνώμη κιόλας δεν το ήξερε το στερέωμα της ΕΣΚΑ και από χθες. Τεσπά εγώ ήθελα να γράψω για το ματς στο παπάγου και κάποιοι θίχτηκαν, λες και η άνοδος τους είναι επίφοβη και θα τους την ακυρώσει κανείς (αν υπήρχαν θεσμοί ίσως να γινόταν σοβαρότερος έλεγχος σε όλη τη σεζόν). Ναι αρχίσαμε από σήμερα πατητές και μακροβούτια, ελπίζω και το εύχομαι του χρόνου να έχεις και αγωνιστική σχέση με τον ΝΕΦΟ ως μέλος της ομάδας, γιατί η Α' ΕΣΚΑ είναι πονηρή και απαιτητική κατηγορία και όχι μόνο ως προπονητής πανκορασίδων. Καλή συνέχεια μαν.

αδερφακι επειδη αν θυμαμαι καλα ειρωνευοσουν οταν λεγανε οτι η εφοα θα κλαταρει κ μαγκια σου να τα υποστηριζεις τα παιδια μπορει να ειναι κολλητοι σου.αφου εισαι τοσο σιγουρος κ λες οτι παιζουμε εξωαγωνιστικα θελω να τα καταγγειλεις αυτα.κ μπορει να ειμαι αδερφε ο πιο ασχετος παιχτης που εχεις δει πιστεψε με πολλοι εχουν διαφορετικη αποψη απο σενα κ με εκτιμουν κ ως παιχτη κ ως παιδι.κ πιστεψε με ολους τους αντιπαλους μου τους σςβομαι κ τους εκτιμω κ δεν ειρωνευομαι οπως εκανες.αν με αξιωσει ο θεος ναι ισως του χρονου εκτος απο προπονητης να ειμαι κ παιχτης του νεφο.κ ναι οντως δεν τους ηξερε κανενας κ εδω κ 4 χρονια που ειμαι στην ομαδα τα παιδια ανεβηκαν 2 κατηγοριες κ δεν μπορεις να τους στερεις την χαρα της ανοδου


[quote name='petza16' date='May 29 2015, 18:04 ' post='716947']
Κοίτα vamva αφού με γύρισες από 0-2 σίγουρα αξιζες μέσα στο γήπεδο να περάσεις και ήσουν καλύτερος και πάλι μπράβο θα σου πω,αλλά δεν δέχομαι να παίζω τσάμπα για το κέφι μου στο 3ο ματς να έχεις κάνει 20 βολές στα 3 πρώτα δεκάλεπτα,να έχω 2κτηνη κάτω από τη ρακεττα και να μην έχουν κάνει 1βολη,ο τριγαζης να τρώει τόσο ξύλο και 3ματς να μην σούταρε σύνολο 5 βολές όσο ήταν κοντά τα ματς,ο παιχταρας χωρίς καμία ειρωνεία Dammy και φιλος να κάνει τόσες βολές,ο ίδιος ο τζιωτης να λέει ότι μου κάνει φάουλ να μην το δίνει σκούτας που έπαιζε με τον ιδρώτα μας και να τρώω και τεχνική.Σιγουρα δεν φταιτε οι παίχτες που δώσατε και την ψυχή σας και τουλάχιστον εμάς δίκαια μας περάσατε γιατί τελικούς δεν ειδα αλλά παίζουμε τόσα χρόνια στις ίδιες κατηγορίες και τους ξέρουμε όλους.Καλό είναι να τα βλέπουμε καθαρά τα πράγματα.Γιατί αυτοί οι 2 τύποι να μην με αφήσουν να διεκδικήσω έστω το 20 τοις 100 στο τελευταίο.Απλά γιατί;Έχω ευννοηθει παλιά και ξέρω πως είναι.Πάντως ειλικρινα μπράβο σας στο κι.μάτι το παικτικο και είσαστε και Καλά Παιδιά όλοι.Και να ξέρεις η ΕΦΟΑ δεν παίρνει κανείς ευρώ κάνουμε την πλάκα μας Αντωνόπουλος Τακης


τακαρε ειδικα εσυ ξερεις επειδη τοσα χρονια γνωριζομαστε τοσα χρονια θελω να μου πεις αντικειμενικα οτι δεν επρεπε να σουταρει ο damy βολες(γιατι το παιχνιδι μας φετος ηταν μεσα στην ρακετα λογω του δαμιανου)κ να σου πω οτι αφου εμεις παιζαμε τοσο δυνατα να σου θυμισω οτι στον τελευταιο αγωνα μας χασαμε εναν με σπασιμο κλειδας(αθελα σου βεβαια κ το πιστευω γιατι σε ξερω)κ τον αλλο με ραματα στην μυτη.αρα το παιχνιδι ηταν πολυ σκληρο κ ο τριγαζης δεν πηγε στις βολες γιατι αυτο ηταν το πλανο μας να μην παιρνει προσπαθειες.τα χαιρετησματα μου αδερφε
storm2


Vamva28 εδώ δεν χρειάζεται να λέμε πολλά, μιλήσατε στο παρκέ!
Πάμε παρακάτω με σκληρή και οργανωμένη δουλειά ...

Για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά, όποιος θέλει να βελτιωθεί υπάρχει και ένα Camp υψηλού επιπέδου
http://omadanet.gr/nefo-nikiforos/2015/05/27/elite/
filologos
Ο Π.Α.Ο Θρίαμβος Αθ. Δάφνης(Περίοδος 2015-2016 Β’ ΕΣΚΑ) ενημερώνει ότι η Ανδρική ομάδα κάθε Δευτέρα (21.30 μμ) , Τρίτη (20.00μμ) και Πέμπτη(21.30) στο κλειστό Γυμναστήριο Μιχ.Μουρούτσος Δάφνης (Παπαναστασίου 1) θα πραγματοποιεί «ανοικτές προπονήσεις» και δοκιμές παικτών.

Για ενημέρωση και πληροφορίες καλέστε 6944450931(Γιαννόπουλος Γιάννης) (coach)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.