Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
filologos
Ναι το εμαθα. Δεν το γνωριζα αλλιως θα το γραφα.Λαθος μου. unsure.gif Παντως ειναι μια σημαντικη προσθηκη για την Αμιλλα φετος ως παρτενερ του Καβουρη.
loufer
QUOTE(filologos @ Nov 7 2014, 12:39 ) *
Ναι το εμαθα. Δεν το γνωριζα αλλιως θα το γραφα.Λαθος μου. unsure.gif Παντως ειναι μια σημαντικη προσθηκη για την Αμιλλα φετος ως παρτενερ του Καβουρη.


Ωραία, πήγες και τον είδες το Ναύαρχο, από Γέρακα μεριά πότε θα μας έρθεις?

Να εκφράσω και το παράπονό μου για τον gspara!!!
Με ένα πρώην μέλος του Θρυλικού Παπάγου στην ομάδα μας (Δημήτρης Κόρβινγκτον) θα έπρεπε να έχεις διαρκείας στο Gerakas Sports Hall...
gspara
QUOTE (loufer @ Nov 7 2014, 12:46 ) *
Ωραία, πήγες και τον είδες το Ναύαρχο, από Γέρακα μεριά πότε θα μας έρθεις?

Να εκφράσω και το παράπονό μου για τον gspara!!!
Με ένα πρώην μέλος του Θρυλικού Παπάγου στην ομάδα μας (Δημήτρης Κόρβινγκτον) θα έπρεπε να έχεις διαρκείας στο Gerakas Sports Hall...

Eχεις απολυτο δικιο loufer.....υποσχομαι να επανορθωσω προσεχως.
Φταιτε κιέσεις ομως που τον αφησατε να φυγει εστω και για λιγο...ευτυχως επεστρεψε.
Ηταν να ερθω στην Παλατιανη(ειχα ετοιμασει και το απαραιτητο scouting report ph34r.gif ) αλλα τελικα προεκυψε Αχιλλεας.
filologos
QUOTE (loufer @ Nov 7 2014, 12:46 ) *
Ωραία, πήγες και τον είδες το Ναύαρχο, από Γέρακα μεριά πότε θα μας έρθεις?

Να εκφράσω και το παράπονό μου για τον gspara!!!
Με ένα πρώην μέλος του Θρυλικού Παπάγου στην ομάδα μας (Δημήτρης Κόρβινγκτον) θα έπρεπε να έχεις διαρκείας στο Gerakas Sports Hall...


Δυστυχως ειναι η αποσταση φιλε που δεν βολευει αλλα θα ερθει και αυτη η στιγμη ,να δουμε και Κορβινγκτον. wos_sport3.gif
loufer
QUOTE(gspara @ Nov 7 2014, 13:01 ) *
Eχεις απολυτο δικιο loufer.....υποσχομαι να επανορθωσω προσεχως.
Φταιτε κιέσεις ομως που τον αφησατε να φυγει εστω και για λιγο...ευτυχως επεστρεψε.
Ηταν να ερθω στην Παλατιανη(ειχα ετοιμασει και το απαραιτητο scouting report ph34r.gif ) αλλα τελικα προεκυψε Αχιλλεας.


Για ποιον κάνεις scouting??????
ADMIRAL14
QUOTE(loufer @ Nov 7 2014, 11:41 ) *
Βρε filologe... Το 14 ειναι ο μέγας Παπαγιαννόπουλος (Admiral στο φόρουμ)... στο επισημαίνω για να μην το ξαναφέρεις σαν 14 smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Μεγάλος σε ηλικία φιλε loufer πονανε ολα μετά απο κάθε ματς

QUOTE(filologos @ Nov 7 2014, 12:39 ) *
Ναι το εμαθα. Δεν το γνωριζα αλλιως θα το γραφα.Λαθος μου. unsure.gif Παντως ειναι μια σημαντικη προσθηκη για την Αμιλλα φετος ως παρτενερ του Καβουρη.

Δεν μπορουσα ν αφήσω μόνο του τον κουμπάρο μου με τα θηρία

QUOTE(filologos @ Nov 7 2014, 13:01 ) *
Δυστυχως ειναι η αποσταση φιλε που δεν βολευει αλλα θα ερθει και αυτη η στιγμη ,να δουμε και Κορβινγκτον. wos_sport3.gif

Πίστεψε με αξίζει η διαδρομή για την πολύ καλή κατάσταση που έχουν φτιάξει οι coach και τα παιδιά εκεί στο Γέρακα
gspara
ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΕΦΟΑ 54-65.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 5 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 10
2. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 9
3. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 9
4. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 9
5. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 9
6. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 8
7. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7
8. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 7
9. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 7
10. ΑΟ ΚΑΡΕΑ 6
11. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 6
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 6
13.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 6
14.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 6
madmike1
φοβερο ξεκινημα o γερακας μπραβομακαρι να αντεξει.
ADMIRAL14
6η Αγωνιστική
βαζω σκορ για αλλαγη
ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ 65-56 ντερμπι, αδικουνται οι φιλοξενουμενοι απο τη βαθμολογικη τους θεση
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ 73-56 σε πτωση οι φιλοξενουμενοι
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 69-58 πιστευω ευκολα
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΓΕΡΑΚΑΣ 61-60 για την εκπληξη
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 56-59 δε θα ναι ευκολο
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ 55-72 δεν εχει αντιπαλο
ΕΦΟΑ - ΚΑΡΕΑΣ 69-59 αδυναμοι οι φιλοξενουμενοι
gspara
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1
Παιζει και με Παλατιανη μετα ο Τυφωνας....καποια στιγμη θα ανακαμψει,αλλα θα εχει χασει εδαφος.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1
Ωραια κοντρα στο 1 και 5,απο κει και περα ομως η Παλατιανη εχει το πανω χερι.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Αδικειται βαθμολογικα η Ολυμπιαδα,καθαρος ασσος.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
Επικινδυνη εξοδος του αηττητου Γερακα απεναντι στα τρεχαντηρια της Κηφισιας.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
Δυσκολα θα γλυτωσει το δευτερο σερι 2πλο.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
Θα πονταρω στην εκπληξη του σκληροτραχηλου Αχιλλεα.

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Το παλεψε στον Νικηφορο ο Καρεας,δυσκολα ομως πιστευω θα το επαναλαβει.Ευκολη λογικα νικη για την ΕΦΟΑ πριν το δυσκολο προγραμμα που ακολουθει.
filologos
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1
Ανωτερη.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. no bet


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Τον εχει τον Περισσο.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
Η εκπληξη, απο ενστικτο.


ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
Θα θελα να ρισκαρα και εδω την εκπληξη αλλα δεν μπορει ο Αθηναικος.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Αν δεν παιξουν ρολο αλλοι παραγοντες το χει η Δαφνη

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Αμφιρροπο ματς. Μονο λογω εδρας.
teopol
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1 Πεσμενος πολυ ο τυφωνας, εμπειρη κ δυνατη η αμιλλα..το 2πλο θα ειναι εκπληξη

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1 Πολυ καλη η παλατιανη, μαχητικος κ ο θριαμβος αλλα μαλλον με απουσιες

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 Πιστευω ευκολα η δυσκολα

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1 Θα πονταρω κ εγω στην εκπληξη εδω

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 Vamva28 πιστευω θα την παρει την νικη ο νεφο,πολλη ποιοτικη ομαδα

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Σοβαροι, μετρημενοι κ με σεβασμο σε καθε αντιπαλο οπως σε καθε ματς..παμε παντα για το καλυτερο.

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2 θα πονταρω κ εδω στην εκπληξη..αν και πολυ δυσκολα θα κερδισει ο καρεας εκει

Καλη αγωνιστικη με ΥΓΕΙΑ σε ολους...
Paragodas
Καλημέρα σε όλες τις μπασκετόφατσες...Για να δούμε τι θα γίνει σήμερα... Θα έχουμε καμία εκπληξούλα?

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1 Υπάρχει διαφορά δυναμικότητας. Ο Τυφώνας θέλει δουλειά ακόμη.


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1 Ο Θρίαμβος εκτός από τους γνωστούς 2 δεν έχει κάτι άλλο. Η Παλατιανή μέσα στην έδρα της θα πάρει το παιχίδι. Την πάτησε με τον Γέρακα δε νομίζω πάλι.


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 Θα πάω με την έδρα αν και νομίζω οτι εδώ θα κριθεί στα ποιος θέλει το παιχνίδι πιο πολύ.


ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 Δε νομίζω οτι είναι ακόμη ώρα να χάσει ο Γέρακας. Εύκολα η δύσκολα θα πάρει το ροζ φύλλο.


ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 Θα πάω με την έδρα. Από ένστικτο και μόνο.


ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Υπάρχει διαφορά δυναμικότητας. Μου φαίνεται δύσκολο να κερδίσει πάλι πρωτοπόρο ο Αχιλλέας.


ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 Λόγω έδρας και εμπειρίας.

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες και με υγεία..!!!!!

PG TO C


ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1 Υπάρχει διαφορά δυναμικότητας. Ο Τυφώνας θέλει δουλειά ακόμη.


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1 Ο Θρίαμβος εκτός από τους γνωστούς 2 δεν έχει κάτι άλλο. Η Παλατιανή μέσα στην έδρα της θα πάρει το παιχίδι. Την πάτησε με τον Γέρακα δε νομίζω πάλι.


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 Θα πάω με την έδρα αν και νομίζω οτι εδώ θα κριθεί στα ποιος θέλει το παιχνίδι πιο πολύ.


ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2 Δε νομίζω οτι είναι ακόμη ώρα να χάσει ο Γέρακας. Εύκολα η δύσκολα θα πάρει το ροζ φύλλο.


ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1


ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 Λόγω έδρας και εμπειρίας.

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες και με υγεία..!!!!!
[/quote]
VAMVA28
[quote name='teopol' date='Nov 13 2014, 09:34 ' post='693157']
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1 ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ Η ΑΜΙΛΛΑ


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1 ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΛΙΓΟ ΚΑΛΗ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ



ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ


ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ


ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ


ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ TEOPOL ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ...ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥΣΑΤΕ


ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1ΔΥΣΚΟΛΑ Η ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ


ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ


doctor_dru
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
larry33
ΑΜΙΛΛΑ-ΤΥΦΩΝΑΣ 56-73 (ΗΜΙΧΡ 31-39)
gspara
QUOTE (larry33 @ Nov 13 2014, 23:26 ) *
ΑΜΙΛΛΑ-ΤΥΦΩΝΑΣ 56-73 (ΗΜΙΧΡ 31-39)

Απροσμενο......εχεις μηπως εικονα απο το ματς?ειχε απουσιες η Αμιλλα?
ADMIRAL14
QUOTE(gspara @ Nov 14 2014, 00:30 ) *
Απροσμενο......εχεις μηπως εικονα απο το ματς?ειχε απουσιες η Αμιλλα?

καμια απουσια φιλε gs, δικαιωτατη νικη απο την πιο καλη ομαδα που εχουμε αντιμετωπισει μεχρι τωρα
απο την αρχη μπηκαν πιο δυνατα σε αμυνα και επιθεση και δεν εχασαν ποτε το προβαδισμα
5' πριν τελειωσει μειωσαμε 52-55 αλλα δεν μπορουσαμε κατι παραπανω κοντρα στους πολυ ανωτερους φιλοξενουμενους
κομβικη η επανοδος του 'αειθαλη' Λουϊζου, απ οτι καταλαβα ειναι η πρωτη φορα που επαιξαν χωρις απουσιες και φανηκε στο γηπεδο η πολυ καλη δουλεια του coach Ταμπακη, κατα τη γνωμη μου θα χτυπησουν πενταδα
οσο για την ομαδα μου, που πηρε 'αερα' με το 4-1 στο πρωταθλημα και το 3-0 στο κυπελλο, τα κεφαλια μεσα καθως ειναι ακομα μακρυς ο δρομος της σωτηριας...
His Airness
όλα τα δελτία κουβά από Τυφώνα και Περισσό
filologos
Το αποτελεσμα απο Εφοα - Καρεα θα το μαθουμε την αλλη εβδομαδα? α ρε Εσκα...Μηπως ξερει κανεις?
Paragodas
QUOTE (filologos @ Nov 14 2014, 09:45 ) *
Το αποτελεσμα απο Εφοα - Καρεα θα το μαθουμε την αλλη εβδομαδα? α ρε Εσκα...Μηπως ξερει κανεις?



Καλά ρε παιχταρά filologos τι έμνευση είχες με την Κηφισσιά χθες???μπράβοοοοοο!!!! τι έγινε σε εκείνο το παιχνίδι 3 παρατάσεις???ξέρει κανείς???
filologos
Ετσι μου χε κατσει φιλε μου. Δεν ημουν ο μονος ομως...και ο φιλος teopol kai o admiral ειχαν την ιδια εμπνευση. Δεν ξερω τι εγινε με τις τοσες παρατασεις στα βορεια προαστια..οποιος ξερει ας πει κατι.Βλεπω ομως ο τι εγινε και ματσαρα στο Ιλιον..τι σκορ και αυτο..και τα στατιστικα μιλανε απο μονα τους.
gspara
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ 56 – 73
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 96 – 86
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 48 – 68
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 45 – 75
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 58 – 72
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 89 – 88 (3η παράταση, κ.α. 68 – 68)
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 73-59

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 96
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 86
Παλατιανή (Παπανδρέου, Σωμαράκης): Βασιλάκης , Κατριβάνος , Βασιλέλης, Τσαγκαράκης 20, Κακολύρης 15 (3), Φιλίππου 19 (1), Ντολαπτζής 5 1, Μικέλης, Μαυράκης, Τανάς , Λίτσιος Χ 15 2. , Μανθιός. Καρτσούνης, Ντανας 8, Λιτσος Γ 1, Χρισοπουλος 13(3).
Θρίαμβος (Γιαννόπουλος, καραγιάννης): Λουλούδης 18 (2), Καρακώστας 21 (2), Τάτα 20 (1), Παυλίδης 6, Χλέπος 4, Φωτόπουλος 7 (1), Τορης, Σπυράτος 2, Ηλιόπουλος, Χρήστου, Κουζίνογλου 8 (2).

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 48
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 68
Αχιλλέας (Καργιανης): Τριάδης 2, Χοχλιδάκης 5 (1), Τσαπανίδης 4, Πιτσίνος 15, Χατζής 2, Μπελέγρης 6, Σιαπατώρης, Παραβάτος 4, Κοντός 5 (1), Δριμαλίτης, Τοπαλίδης 3, Σουλελές 2.
Δάφνη (Δεσποτάκης): Τασούλας 14, Ρόης 20 (6), Μαούνης, Βοϊδήλος 5 (1), Τσατσάνης 7 (2), Γκίνης 2, Πολίτης 2, Σκούταρης 15 (1), Νικολετάκης, Καρτσωνάκης 3 (1), Ζαφειρακόπουλος. Λύρος.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 45
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 75
Αθηναϊκός (Χατζής): Φειδάς 3, Σπαντιδάκης , Πιτσούνης 16, Γρυπάρης , Μυλωνάς , Κοκορόγιαννης 3, Θωμάς 4, Νικολάου 4, Ρούσος, Πασάς 11, Χρηστίδης 4, Κουλούρης 4.
Νικηφόρος (Καρβούνης): Στάμος, Λαμπρόπουλος, Γεργεριτάκης, Βεκρής 23, Μαράτος, Καμνιώτης 6, Παπαναγόπουλος 7, Χατζηιωάννου 3, Δερεκόπουλος, Ασημένιος 23, Κωστάκος 2, Βαμβακίδης 11.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 89
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 88
Κηφισιά (Μπιλάλης, Γιαννακάκης): Παππάς 2, Γεωργόπουλος 9 (1), Μπιλάλης Κ. 12 (2), Γερακίνης, Ζήρος 29 (2), Γεωργακόπουλος 15 (1), Λαμπρόπουλος, Κόλλιας 12 (2), Αποστόλου, Παναγιώτου 10. Αντωνόπουλος, Γεωργαντζάς.
Γέρακας (Φαρμάκης , Καρατζάς): Βασιλάκος 14 (2), Νάνης 7 (1), Λουφόπουλος 8, Τρίγκας 2, Κλεάνθους, Αρτουσένκο 23 (6), Τσεκούρας 3 (1), Μπάτσος 13, Παππάς , Πανταζής 8 (1), Κοτσώνης , Κόρβιγκτον 10 (1).

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 58
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 72
Ολυμπιάδα (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος Δ., Σπύρου, Μοντζάβσκι 1, Σεργένκο 12, Λυμπερόπουλος, Κοτσωλέτης 3, Παπαντωνίου, Βασάκης 13, Μαγκανιάρης 3, Μαντζουνής 12, Μπακόπουλος Α. 6, Ανδρουλάκης 6.
Περισσός (Μέξης): Κιζήλης 3, Καζακίδης, Τζενές 11, Παπαδόπουλος 12, Γκόφας Γρ. 22, Σιρκόγλου 7, Σαββαΐλης 3, Γκόφας Γ. 14, Κοκκινίδης.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 11
2. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 11
3. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 11
4. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 11
5. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 10
6. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 10
7. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9
8. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 8
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 8
10.ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 8
11.ΤΥΦΩΝ ΑΣ 8
12.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 7
13.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 7
14.ΑΟ ΚΑΡΕΑ 7

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(7η)

ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
tommie1983
QUOTE (Paragodas @ Nov 14 2014, 11:45 ) *
Καλά ρε παιχταρά filologos τι έμνευση είχες με την Κηφισσιά χθες???μπράβοοοοοο!!!! τι έγινε σε εκείνο το παιχνίδι 3 παρατάσεις???ξέρει κανείς???

Προσωπικά δεν την θεωρώ και τόσο μεγάλη έκπληξη.Οι διαφορές στην κατηγορία δεν είναι μεγάλες και η Κηφισιά είναι καλή και προπονημένη ομάδα. Πιο γρήγορη και με καλύτερη φυσική κατάσταση, πιο έμπειρη ομάδα ο Γέρακας.
Στα αγωνιστικά έγινε απίθανο ματς. Το Νο.9 του Γέρακα κράτησε με εντυπωσιακά τρίποντα την ομάδα του στο παιχνίδι,αρκετά από αυτά με άμυνα. Ο Γέρακας έχασε 2 βασικούς του παίκτες με φάουλ πριν τελειώσει η κανονική διάρκεια και γενικά πολλοί είχαν πρόβλημα με φάουλ.
Το καλάθι που βάζει ο Γέρακας στο τέλος της κανονικής διάρκειας σωστά ακυρώνεται κατά την γνώμη μου ως εκπρόθεσμο. Στο τέλος της πρώτης παράτασης με την διαφορά στους 3 ο Γέρακας κερδίζει φάουλ στο τρίποντο, χάνει τις 2 πρώτες, χάνει και την τελευταία επίτηδες και με λιγότερο από 2 δευτερόλεπτα να απομένουν η μπάλα φτάνει με καραμπόλα στο Νο. 9 που βάζει τρίποντο και φάουλ!!!! Το φάουλ υπήρχε σίγουρα,το καλάθι εδώ είναι οριακό και δεν μπορώ να έχω γνώμη, θέλει instant replay. Και το Νο.9 που τα έχει βάλει όλα και όλοι είναι σίγουροι πω το ματς έχει τελειώσει ρίχνει πολύ άσχημη βολή.
Στην τρίτη παράταση φάνηκε ότι ο Γέρακας θα το έπαιρνε αφού προηγήθηκε με 81-86, αλλά με 2 σερί τρίποντα η Κηφισιά το γύρισε 87-86.Για να πάει έτσι μέχρι το τέλος,όπου αυτή τη φορά ο Γέρακας δεν εκδήλωσε επίθεση και ευτυχώς γιατί θα φεύγαμε μετά τη 1.
loufer
QUOTE(tommie1983 @ Nov 14 2014, 12:08 ) *
Προσωπικά δεν την θεωρώ και τόσο μεγάλη έκπληξη.Οι διαφορές στην κατηγορία δεν είναι μεγάλες και η Κηφισιά είναι καλή και προπονημένη ομάδα. Πιο γρήγορη και με καλύτερη φυσική κατάσταση, πιο έμπειρη ομάδα ο Γέρακας.
Στα αγωνιστικά έγινε απίθανο ματς. Το Νο.9 του Γέρακα κράτησε με εντυπωσιακά τρίποντα την ομάδα του στο παιχνίδι,αρκετά από αυτά με άμυνα. Ο Γέρακας έχασε 2 βασικούς του παίκτες με φάουλ πριν τελειώσει η κανονική διάρκεια και γενικά πολλοί είχαν πρόβλημα με φάουλ.
Το καλάθι που βάζει ο Γέρακας στο τέλος της κανονικής διάρκειας σωστά ακυρώνεται κατά την γνώμη μου ως εκπρόθεσμο. Στο τέλος της πρώτης παράτασης με την διαφορά στους 3 ο Γέρακας κερδίζει φάουλ στο τρίποντο, χάνει τις 2 πρώτες, χάνει και την τελευταία επίτηδες και με λιγότερο από 2 δευτερόλεπτα να απομένουν η μπάλα φτάνει με καραμπόλα στο Νο. 9 που βάζει τρίποντο και φάουλ!!!! Το φάουλ υπήρχε σίγουρα,το καλάθι εδώ είναι οριακό και δεν μπορώ να έχω γνώμη, θέλει instant replay. Και το Νο.9 που τα έχει βάλει όλα και όλοι είναι σίγουροι πω το ματς έχει τελειώσει ρίχνει πολύ άσχημη βολή.
Στην τρίτη παράταση φάνηκε ότι ο Γέρακας θα το έπαιρνε αφού προηγήθηκε με 81-86, αλλά με 2 σερί τρίποντα η Κηφισιά το γύρισε 87-86.Για να πάει έτσι μέχρι το τέλος,όπου αυτή τη φορά ο Γέρακας δεν εκδήλωσε επίθεση και ευτυχώς γιατί θα φεύγαμε μετά τη 1.



Τα είπες όλα σωστά!!! Βγήκα με φάουλ 3 λεπτά πριν την κανονική διάρκεια (έχω ένα μικρό παράπονο για την ευκολία που μας τα σφύριζαν), χάσαμε και τον Κόρβινγκτον με τραυματισμό στο τέλος της κανονική διάρκειας, και το ματς πήγε στην ρουλέτα των παρατάσεων. Ειχαμε και 13-30 βολές (ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΟΣΟΣΤΟ)!!!'
Συγχαρητήρια στα παιδιά της Κηφισιάς και στους συμπαίκτες μου για το ωραίο και χιτσκοκικό παιχνίδι...
gspara
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
Δυνατο παιχνιδι.Πηρε μπρος ο Τυφωνας.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
Για να σταματησει το αρνητικο σερι.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
Με ανεβασμενη ψυχολογια και οι δυο,πιστευω καλυτερη η Κηφισια.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
Ευκολα,σε κακη κατασταση ο Αθναικος.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2
Ωραιο παιχνιδι.Περισσοτερες λυσεις η ΕΦΟΑ.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
Η Αμιλλα θελει να ρεφαρει,προβλεπω ντερμπι οριακο.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1
Θα το παλεψει ο Καρεας,θελει να ξεκολλησει.
filologos
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
Ανεβασμενος.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
Λογικα ασσος αν δεν υπαρχουν απουσιες.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
Περιεργο ματς.Λογω εδρας.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
Ευκολο βραδυ.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
Αργη ομαδα η Εφοα.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
Δεν νομιζω να χασει εντος.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1
Μπορει ο Καρεας να το παρει το παιχνιδι.Θα χει παθος και απ τους δυο.


Φουλ του ασσου λοιπον.
Paragodas
Καλημέρα σε όλα τα παλικάρια του forum!!! Ωραία πάει ο όμιλος...εκπληξούλες κλπ.....super!!! Για να δούμε τι θα γίνει σήμερα....

ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 Θα πάω με την έδρα.. ¨εχει αδυναμίες πολλές η Παλατιανή... Αν παίξει δυνατά ο Τυφώνας θα πάρει το ροζ φύλλο.


ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 Εύκολο βράδυ για τον Θρίαμβο!!!!


ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 Αν θέλει να έχει ελπίδες για παραμονή ο Περισσός πρέπει να κερδίζει τέτοια παιχνίδια..Θα τον στηρίξω σε αυτό το παιχνίδι.


ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 Εύκολος άσσος. Θα ξεσπάσει ο Γέρακας.


ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2 Θα πάω με την έκπληξη και θα ποντάρω στην έμπειρη ΕΦΟΑ. Για να δούμε...


ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 Το Derby της ημέρας... Σε τέτοια παιχνίδια θα φανεί αν η Δάφνη έχει προοπτικές.


ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 Μέσα στην έδρα του ο Καρέας θα πάρει τη νίκη.



Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες... Με υγεία πάνω απ΄ολα...!!!

teopol
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 Αν κ εχει παρει "μπροστα" βαση αποτελεσματων ο τυφων θα παω με την παλατιανη,πιστευω θα κερδισει αλλα δυσκολα.


ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2 πιστευω πως δυσκολα μεν αλλα με την ταχυτητα π εχει η ολυμπιαδα μπορει να το παρει το ματς

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 εκανε την εκπληξη της αγωνιστικης την προηγουμενη βδομαδα, πιστευω ειναι σε καλη κατασταση

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 αυτα


ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 Πιο εμπειρη ομαδα του Vamva28, πιστευω θα παρει την νικη


ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 Πολυ δυσκολο ματς, απεναντι σε μια πολυ εμπειρη κ δυνατη ομαδα που σιγουρα θα πρωταγωνιστησει στον ομιλο κ μετα απο την ηττα της προηγουμενης αγωνιστικης θα τα δωσει ολα..εμεις ολη την βδομαδα ειχαμε αρκετες ελειψεις απο τραυματισμους και ασθενειες οποτε δυσκολευουν περισσοτερο πραγματα.Παρ'ολα αυτα παμε συγκεντρωμενοι κ σοβαροι οπως σε καθε παιχνιδι με στοχο μονο τη νικη.


ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 θα παω με την εδρα, αν και μ φαινεται αμφιρροπο παιχνιδι

Καλη αγωνιστικη σε ολου με υγεια πανω απ'ολα!!!
VAMVA28
[quote name='teopol' date='Nov 20 2014, 11:17 ' post='693888']

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΩ ΤΕΟΡΟL

ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2 Κ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ 2 ΤΟ ΒΛΕΠΩ.


ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ Η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ


ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΟΡΙΑΚΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΔΩ


ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΜΕ ΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΙΟΝ 5ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΣΙΚΟ ΚΟΡΜΟ(ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ,ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ,ΣΤΡΑΤΟΣ)ΘΑ ΔΟΥΜΕ...



ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΩΤΕΣ ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΝ


ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΜΩΣ

ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ TEOPOL ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ BLANCO....ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...... smiley.gif
teopol
QUOTE(VAMVA28 @ Nov 20 2014, 11:42 ) *
ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ TEOPOL ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ BLANCO....ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...... smiley.gif



χαχαχαχαχαχαχ εισαι κ εσυ και ο κολλητος σου παιδια για υιοθετηση!!!
loufer
Βλέπω είμαστε μια ωραία παρέα, καιρός είναι το forum να ξαναζήσει παλιές καλές στιγμές που υπήρχαν 50 αναρτήσεις την ημέρα στη Β ΕΣΚΑ.
Vamva είσαι ο Βαμβακίδης???
Teopol εσύ?
και νούμερα φανέλας παρακαλώ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
VAMVA28
QUOTE (loufer @ Nov 20 2014, 12:22 ) *
Βλέπω είμαστε μια ωραία παρέα, καιρός είναι το forum να ξαναζήσει παλιές καλές στιγμές που υπήρχαν 50 αναρτήσεις την ημέρα στη Β ΕΣΚΑ.
Vamva είσαι ο Βαμβακίδης???
Teopol εσύ?
και νούμερα φανέλας παρακαλώ smiley.gif smiley.gif smiley.gif



ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΤΟ FORUM ΞΑΝΑΖΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...
bsktmn
VAMVA ..πραγματικός Κύριος! και πολύ καλός Αθλητής ,!
ADMIRAL14
ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1 αν μαζευτουν οι γηπεδουχοι
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 τελικα μαλλον δεν μπορουν οι φιλοξενουμενοι
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ντερμπι, δυσκολο γηπεδο
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 αδυναμοι οι φιλοξενουμενοι
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 οσο παιζει ο vamva28 φαβορι ειναι οι γηπεδουχοι
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 απο ημιχρονο, χωρις Καβουρη δεν κερδιζουμε ποτε
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 2 στατιστικα δεν γινεται αγωνιστικη χωρις 2ο, θεωρω πιο δυνατο τον Αχιλλεα

QUOTE(loufer @ Nov 20 2014, 12:22 ) *
Βλέπω είμαστε μια ωραία παρέα, καιρός είναι το forum να ξαναζήσει παλιές καλές στιγμές που υπήρχαν 50 αναρτήσεις την ημέρα στη Β ΕΣΚΑ.
Vamva είσαι ο Βαμβακίδης???
Teopol εσύ?
και νούμερα φανέλας παρακαλώ smiley.gif smiley.gif smiley.gif

μην ασχολείσαι με αμπαλους φιλε loufer ουτε στα μονα στα ΕΑΚ δεν μπορουν να κερδισουν icon_drunk.gif
teopol
QUOTE(bsktmn @ Nov 20 2014, 14:19 ) *
VAMVA ..πραγματικός Κύριος! και πολύ καλός Αθλητής ,!


Ξεκινησε να πληρωνει κοσμο να του ανεβαζουν το ηθικο ο Vamva28...

QUOTE(ADMIRAL14 @ Nov 20 2014, 14:25 ) *
μην ασχολείσαι με αμπαλους φιλε loufer ουτε στα μονα στα ΕΑΚ δεν μπορουν να κερδισουν icon_drunk.gif


Admiral14 για σουβλακια ομως ειμαστε καλοι..παραδεξου το!!Σε προκαλω/προσκαλω το βραδυ μετα το ματς!!
taper
QUOTE(loufer @ Nov 20 2014, 12:22 ) *
Βλέπω είμαστε μια ωραία παρέα, καιρός είναι το forum να ξαναζήσει παλιές καλές στιγμές που υπήρχαν 50 αναρτήσεις την ημέρα στη Β ΕΣΚΑ.
Vamva είσαι ο Βαμβακίδης???
Teopol εσύ?
και νούμερα φανέλας παρακαλώ smiley.gif smiley.gif smiley.gif



πρέπει να επανέλθω σιγά σιγα smiley.gif
VAMVA28
QUOTE (taper @ Nov 20 2014, 15:00 ) *
πρέπει να επανέλθω σιγά σιγα smiley.gif


Κ ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ ΑΡΓΗΣΕΙ.....

QUOTE (teopol @ Nov 20 2014, 14:56 ) *
Ξεκινησε να πληρωνει κοσμο να του ανεβαζουν το ηθικο ο Vamva28...


ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕ....

QUOTE (teopol @ Nov 20 2014, 14:56 ) *
Admiral14 για σουβλακια ομως ειμαστε καλοι..παραδεξου το!!Σε προκαλω/προσκαλω το βραδυ μετα το ματς!!



ΤΕΟ ΜΗΝ ΔΕΙΞΕΙΣ ΕΛΕΟΣ ΔΩΣΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ.
ADMIRAL14
QUOTE(teopol @ Nov 20 2014, 14:56 ) *
Admiral14 για σουβλακια ομως ειμαστε καλοι..παραδεξου το!!Σε προκαλω/προσκαλω το βραδυ μετα το ματς!!

εκει ειστε αχαστοι! δεχομαι ευχαριστως την προσκληση, στο γνωστο μερος φανταζομαι, αλλα θελω και vamva παρεα

QUOTE(VAMVA28 @ Nov 20 2014, 15:09 ) *
ΤΕΟ ΜΗΝ ΔΕΙΞΕΙΣ ΕΛΕΟΣ ΔΩΣΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ.

την εχω φρεσκοξυρισμενη και ετοιμη για καθε ειδους προκλησεις
Gkos
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ. 82-45

(Με 41-13 ημιχρονο!!!)
gspara
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 59 – 61
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 82 – 45
ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 61 – 65
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 63 – 50
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 68 – 74
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 67 – 55
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 68 – 54

ΤΥΦΩΝ ΑΣ 61
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 65
Τυφών ΑΣ (Ταμπάκης, Γεωργαλάς): Λούτζος 2, Χασαπόπουλος 2, Ροΐδης 5, Ταμπάκης 10 (2), Λισιτέγης 12 (3), Ζερβολέας 6, Πετριανίδης 4, Καλαντζής 11, Γιωτάκης 9, Ζιώγας, Κούτρας, Ιμαριάγκμπε.
Παλατιανή (Παπανδρέου, Σωμαράκης): Κατριβάνος, Βασιλέλης, Τσαγκαράκης 8, Κακολύρης 9 (1), Φιλίππου 9 (2), Ντολαπτζής 2, Λίτσιος Χ. 13, Μανθιός 2, Καρτσούνης 6, Ντανας 8, Λίτσιος Γ. 8, Χριστόπουλος.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 68
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74
Περισσός (Μέξης): Κιζήλης 6 (1), Καζακίδης, Τζενές 10 (1), Παπαδόπουλος 12, Γκόφας Γρ. 14 (3), Σιρκόγλου 2, Σαββαΐλης, Γκόφας Γ. 14 (1), Φούντας 10.
Κηφισιά (Μπιλάλης, Γιαννακάκης): Παππάς 6 (1), Γεωργόπουλος 3, Μπιλάλης Κ. 22 (3), Γερακίνης, Ζήρος 12, Γεωργακόπουλος 2, Λαμπρόπουλος 11, Κόλλιας 7, Αποστόλου, Παναγιώτου 11, Αντωνόπουλος, Γεωργαντζάς.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ 67
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 55
Καρέας (Σούχλας): Νικολόης 12 (1), Κοκοτσάκης Α. 7 (1), Κοκοτσάκης Σ. 2, Τσολάκος Λ. 9, Εντζιάγκα 1, Χατζημοράκης 16 (2), Ορφανός 6, Γκόλμπαν, Καρυδάκος 11. Καϋμενάκης 1, Παπαδόπουλος 2, Τριτάκης.
Αχιλλέας (Καργιανης): Τριάντης 4 (1), Χοχλιδάκης 4, Τσαπανίδης 3 (1), Πιτσίνος 5, Χατζής 7 (1), Μπελέγρης 5 (1), Σιαπατώρης, Παραβάτος 7, Κοντός 8 (2), Δριμαλίτης 9, Τοπαλίδης 3 (1), Σουλελές.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 68
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 54
Δάφνη (Δεσποτάκης): Τασούλας 4, Ρόης, Μαούνης 2, Βοϊδήλος 10 (2), Τσατσάνης, Γκίνης 19 (4), Σκούταρης 20 (3), Νικολετάκης 1, Καρτσωνάκης 10 (2), Ζαφειρακόπουλος, Λύρος. Ρίγκας 2.
Άμιλλα (Μακρής): Παπαγιαννόπουλος 11 (1), Χριστόπουλος 18 (2), Κοκλώνης 6 (1), Χύτας 8 (1), Καμπίτης 5 (1), Τούντας 3, Κωστελίδης 1, Βλασερός 1, Μιχαλόπουλος 1, Κακοθανάσης, Λαμπίρης, Καϊμακάμης.


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 7 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 13
2. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 13
3. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 13
4. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 12
5. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 12
6. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 11
7. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11
8. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 10
9. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 9
10. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 9
11.ΤΥΦΩΝ ΑΣ 9
12.ΑΟ ΚΑΡΕΑ 9
13.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 8
14.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 8

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(8η)

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
loufer
QUOTE(Gkos @ Nov 20 2014, 22:09 ) *
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ. 82-45

(Με 41-13 ημιχρονο!!!)


Ήρθες και μας είδες?????????????????
tommie1983
QUOTE (Gkos @ Nov 20 2014, 23:09 ) *
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ. 82-45

(Με 41-13 ημιχρονο!!!)

Αν και μας έχει καλομάθει με εκτενείς αναλύσεις, νομίζω πως εδώ δεν χρειάζονται άλλα σχόλια.
Gkos
QUOTE (tommie1983 @ Nov 21 2014, 09:46 ) *
Αν και μας έχει καλομάθει με εκτενείς αναλύσεις, νομίζω πως εδώ δεν χρειάζονται άλλα σχόλια.




Ε,υπηρχε διαφορα δυναμικοτητος!

Με "οπλο" την καλη αμυντικη λειτουργια,ετρεξε καλα στον αιφνιδιασμο ο Γερακας και δεν ειχε θεμα!

Εδωσε και χρονο συμμετοχης σε ολα τα παιδια!

QUOTE (loufer @ Nov 21 2014, 00:45 ) *
Ήρθες και μας είδες?????????????????



Μπορει ναι,μπορει και οχιsmile.gif

BOULIC
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2 γιατι βρισκουν ριθμο σιγα σιγα bball.gif

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1 Ντερμπι shot.gif

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 Ντερμπι τελευταιων, ο περισσος λιγο καλιτερος shot.gif

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 ευκολα 41.gif

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1 ευκολα. δεν βλεπω πως μπορει να κερδισει η Δαφνη 68.gif

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 ευκολα 77.gif

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2 δισκολα shot.gif
gspara
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1
Θα στηριξω την ανακαμψη της Ολυμπιαδας εστω και απεναντι σε ενα δυνατο αντιπαλο που επισης αδικειται βαθμολογικα.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1
Φουριοζα η Κηφισια παει για το 4/4.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
Δυσκολα θα αποφυγει το μοιραιο ο Αθηναικος.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
Nτερμπυ...προβαδισμα ο Γερακας απεναντι στον λαβωμενο Νικηφορο.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Το ματς της αγωνιστικης.Θα πονταρω διπλο λογω καλυτερης αμυνας.Σημαντικο ρολο θα παιξει και η στηριξη του παγκου στις δυνατες αρχικες 5αδες των δυο ομαδων.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Θα ξεσπασει.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2
Πιο ποιοτικη η ΕΦΟΑ,αν ανταποκριθει στο σκληρο παιχνιδι των γηπεδουχων,θα συνεχισει την ανοδικη της πορεια.
filologos
Δυνατα ματς εχει αυτη η αγωνιστικη και δυσκολα για ταμειο. wink.gif

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1
Ενδιαφερον ματς.Πραγματικα δεν ξερω τι να βαλω.Στην τυχη.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 2
Ντερμπυ.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Αν οχι τωρα τοτε ποτέ...

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
Nτερμπακι και εδω.Στην εδρα του θα το παρει ο Γερακας πιστευω.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Το ντερμπυ της αγωνιστικης.Καλυτερη ομαδα η Δαφνη ομως για μενα.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Μπορει ευκολα μπορει και δυσκολα ομως.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2
Αυτο θα το παρει οποιος επιβαλλει το ρυθμο του.
doctor_dru
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2
Ντέρμπι.Στηρίζω τους φιλοξενούμενους

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 2
Ανεβασμένη η Κηφισιά αλλά ο Θρίαμβος είναι δυνατός.Οριακά

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
Μετά την 1η αγωνιστική ίσως ήρθε η ώρα να ξανακερδίσουν

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
Πολύ δυνατό ματς,δύσκολη η πρόβλεψη αλλά προβάδισμα έχουν οι γηπεδούχοι.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
Το ματς της αγωνιστικής ανάμεσα στους πρωτοπόρους.Αρκετές λύσεις και απ'τον πάγκο η Δάφνη αλλά θα πάω με τους γηπεδούχους

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Μετά από 2 σερί ήττες δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα για την Άμιλλα.Ακόμα και δύσκολα θα επικρατήσει

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
Σκληρή ομάδα ο Αχιλλέας,πιστεύω θα τα βρει σκούρα η ΕΦΟΑ
Paragodas
Καλημέρα σε όλους τους φίλους...!!! Ωραία παιχνιδάκια έχει το σημερινό menu...!!! Πάμε να δούμε τι θα γίνει...

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2 Πολύ καλύτερος ο Τυφώνας. Έστω και δύσκολα θα πέρει το ροζ φύλλο.


ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 2 Πιστεύω οτι θα γίνει ωραίο παιχνίδι εδώ αλλά θα στηρίξω το Θρίαμβο η Κηφισιά δείχνει σε καλή κατάσταση αλλά κάπου θα ξεφουσκώσει.


ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 Χάλια και οι 2 θα πάω με τους φιλοξενούμενους λόγω εμπειρίας.


ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 Στηρίζω Γέρακα. Μου αρέσει και μέσα στην έδρα του δε νομίζω οτι θα στραβοπατήσει.


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Derby αλλά είναι καλύτερη η Δάφνη και με μεγαλύτερο βάθος.


ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 Εύκολο βράδυ για τους γηπεδούχους.


ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 Από έμπνευση θα πάω με την έδρα. Αν ο Αχιλλέας παίξει δυνατά θα κερδίσει στην έδρα του.


Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες.... Με ηρεμία..!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.