Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
the judge
QUOTE(PG TO C @ Dec 20 2014, 00:19 ) *
Υπάρχει παίκτης τατας στο μπάσκετ? ? Λοιπόν επειδή μάλλον μερικοί δεν είναι τελείως άσχετοι θα έπρεπε να ξέρεις πως οι καλοί παίκτες της Β εσκα το τονίζω οι καλοί όχι οι μέτριοι άμα πληρωθούν και προπονηθούν στην φυσική κατάσταση παίζουν Β εθνική. ΠολλΟι από αυτούς έχουν παίξει κι όλαΣ. Αυτός ο τατα που σορρυ κιόλας δεν το ξέρω το παιδι μήπως έπαιζε στα ανοικτά? Σορρυ πάλι αλλά ο θρίαμβος διαθέτει παικτη επιπέδου Γκινη? Ροΐδη? Τριγαζη? Βαμβακιδη? Καβουρη? Κορδιγκτον? Ε ήμαρτον λοιπόν με τον καθένα. .. ήδη σου είπα τις μισές ομάδες του ομίλου σου... και παίκτη τατα δεν βρήκα πουθενά. . Το να βάλεις 20 στην Β εσκα με 18 βολές δεν είναι και δύσκολο. ..άσε που τις χάνει κιόλας. Προς αποφυγήν παρεξήγησης δεν εχω κάτι με το παιδί. 2 φορές το έχω δει.

οι κρισεις στο μπασκετ πρεπει να εχουν ως σημειο αναφορας και την σωματοδομη του καθε παικτη.ο Τατας ειναι τω οντι κοντος.
filologos
QUOTE (PG TO C @ Dec 20 2014, 00:19 ) *
Υπάρχει παίκτης τατας στο μπάσκετ? ? Λοιπόν επειδή μάλλον μερικοί δεν είναι τελείως άσχετοι θα έπρεπε να ξέρεις πως οι καλοί παίκτες της Β εσκα το τονίζω οι καλοί όχι οι μέτριοι άμα πληρωθούν και προπονηθούν στην φυσική κατάσταση παίζουν Β εθνική. ΠολλΟι από αυτούς έχουν παίξει κι όλαΣ. Αυτός ο τατα που σορρυ κιόλας δεν το ξέρω το παιδι μήπως έπαιζε στα ανοικτά? Σορρυ πάλι αλλά ο θρίαμβος διαθέτει παικτη επιπέδου Γκινη? Ροΐδη? Τριγαζη? Βαμβακιδη? Καβουρη? Κορδιγκτον? Ε ήμαρτον λοιπόν με τον καθένα. .. ήδη σου είπα τις μισές ομάδες του ομίλου σου... και παίκτη τατα δεν βρήκα πουθενά. . Το να βάλεις 20 στην Β εσκα με 18 βολές δεν είναι και δύσκολο. ..άσε που τις χάνει κιόλας. Προς αποφυγήν παρεξήγησης δεν εχω κάτι με το παιδί. 2 φορές το έχω δει.


Ρε τι διαβαζω σημερα?Κανω τσαμπα τον δικηγορο. Μαλλον οταν επαιζε φιλε μου ο Τατας μπασκετ εσυ πρεπει να μην ειχες γεννηθει καν.Τον αδικεις φουλ και μιλας και υποτιμητικα λεγοντας οτι επαιζε σε ανοιχτα.Παιζει 20 χρονια μπασκετ το παιδι.Μαζι με τον Γκινη ειναι για μενα απ τα καλυτερα πλει στη κατηγορια,στον ομιλο σιγουρα.Σπαει τις αμυνες και τις ζωνες ,βγαζει ασιστ,ειναι γρηγορος και εχει και το σουτ και τις διεισδυσεις.Ρωτα αλλους παιχτες και προπονητες αν τον ξερουν και αν θα θελαν να τον εχουν.Εσυ μην τον παρεις αν δεν σ αρεσει,δεν σ αναγκαζει κανεις.Αυτο με τις προπονησεις και τα λεφτα δεν το πιασα που κολλα,ασχετο τελειως.Εγω σου απαντω τεκμηριωμενα και εσυ συνεχιζεις να λες πραματα χωρις αποδειξεις ,οπως και δεν ανεφερες και παιχτες του Περισσου.Φασκεις και αντιφασκεις.Απ την μια λες οτι βαζει με βολες και απ την αλλη τις χανει?Πως βγαινουν οι ποντοι τοτε?Τον εχεις δει μονο 2 αγωνες και εκρινες σ ενα κειμενο την πορεια του..Δεν αξιζει να γραφουμε αλλο και να κουραζουμε τους αλλους .Δεν χρειαζεται να συμφωνησουμε.
justdoit
QUOTE (ADMIRAL14 @ Dec 19 2014, 02:12 ) *
Θα συμφωνησω απολυτα ως προς το αγωνιστικο σκελος, πραγματι δεν ειχαμε σημαντικες απουσιες ομως οι 3 επανακαμψαντες μας δεν εχουν προπονηθει εδω και 1 μηνα οποτε δεν ηταν ετοιμοι.
Χωρις να θελω να μειωσω στο ελαχιστο την προσπαθεια των παιδιων και φιλων μου του ΝΕΦΟ(ημουν κι εγω τη σεζον 2012-3), πρεπει να αναφερω πως οι ενεργειες της διοικησης και του προπονητη τους δεν συναδουν με το ευ αγωνίζεστε καθως προσπαθησαν, με προφαση δηθεν προβλημα στα δελτια μας, να κερδισουν τον αγωνα "στα χαρτια" και βεβαια δεν ειμαι καθολου σιγουρος πως αν κερδιζαμε δεν θα υπεβαλλαν ενσταση αντικανονικης διεξαγωγης.
Δεν μπορει κανεις να τους στερησει το δικαιωμα ενστασης για οποιοδηποτε λογο θελησουν εφοσον κρινουν οτι δεν τηρειται νομιμοτητα οποιουδηποτε ειδους, ομως θα πρεπε να γνωριζουν πως "στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινί" και εξηγουμαι:
1. Τη σεζον 2012-3 την τελευταια αγωνιστικη στον αγωνα ΝΕΦΟ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ χαρησαν(κυριολεκτω) τη νικη στους φιλοξενουμενους για να μην υποβιβαστουν σε ματς-παρωδια που γελαγε ολη η ΕΣΚΑ(μονο αυτοκαλαθι δεν εβαλαν). Παροτι μελος της ομαδας τοτε δεν πηγα καν στο γηπεδο εκεινη τη μερα(δεν εχω χαρησει ΠΟΤΕ ματς ουτε στη μανα μου) και βεβαια το γεγονος αυτο αποτελεσε βασικη αιτια αποχωρησης μου απο την ομαδα, παροτι διπλα στο σπιτι μου και βασικος.
2. Τη σεζον 2013-4 επισης την τελευταια αγωνιστικη στον αγωνα ΝΕΦΟ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ επανελαβαν το ιδιο(τωρα που το μαθανε ποιος τους πιανει) μη τηρωντας και παλι το fair-play καθως ηθελαν να χουν ευνοϊκο "σταυρωμα" στα play off χωρις ομως να καταφερουν τιποτα(ο θεος αγαπαει τον κλεφτη αλλα αγαπαει και το νοικοκυρη) καθως η Ν.Ιωνια πηρε δικαια την προκριση στον τελικο τον μπαραζ ανοδου.
3. Τελος, ζητημα νομιμοτητας υπαρχει και οσον αφορα την συνολικη αντιμετωπιση τους απο τη διαιτησια, καθως στο τουρνουα ανεξαρτητων ομαδων που διοργανωνουν τα τελευταια χρονια(με συμμετοχη 30 και πλεον ομαδων, μιλαμε για παρα πολλους αγωνες!) σφυρανε παρα πολλοι διαιτητες ΕΣΚΑ και Εθνικων κατηγοριων και πληρωνονται "μαυρα" 20 ευρω το παιχνιδι(τοσα παιρνουν στα παιχνιδια της ΕΣΚΑ απο Α και πανω). Αναρωτιεμαι αν διαθετουν ειδικη αδεια απο την ΚΕΔ γι αυτο καθως στο αρθρο 3 παραγραφος ΣΤ του κανονισμου προβλεπεται πως:
ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΑ – ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
1. Είναι ασυμβίβαστη η ιδιότητα του εν ενεργεία διαιτητή με την ιδιότητα του μέλους ή του προπονητή ή γυμναστή σωματείου – Τ.Α.Κ. ή Κ.Α.Ε. ή η σύνδεσή του με οποιαδήποτε άλλη σχέση με αυτά.


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΤΜΙΡΑΛ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Η ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΜΕΝΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ....ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΛΟΓΟΥΣ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ.....ΩΣΤΟΣΟ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΝΕΦΟ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ , ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΘΕΑΤΕΣ ΤΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΕΔΩ ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ

1.Η ΠΡΟΦΑΣΗ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.... ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΠΤΗ ΣΑΣ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ.ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΝΕΦΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΙΝΔΥΒΕΥΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ?????.....ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.

2.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟΛ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΤΟΝΙΣΑΝ ΟΤΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΣΤΑΣΗ.....ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΑΤΟΜΑ ΑΥΤΟ

3.ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΔΟΣΜΕΝΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ.....ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ "ΕΠΙΛΟΓΗ" ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΔΕΝ ΤΗΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΥ ΟΦΦ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ???ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙ ΧΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΚΑΙ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΣΤΗΝ ΓΑΛΑΤΑ.....ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΛΕΞΗ ΚΙΝΗΤΡΟ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ

4.ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ .....ΕΔΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ......ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΠΡΟΒΑΤΟ ΕΠΙ ΣΦΑΓΗ.....ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΑΙΖΕΙΣ Σ ΑΘΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ 20ΑΡΙΚΑΚΙ....ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ...ΑΠΟ Δ ΕΣΚΑ ΜΕΧΡΙ Α1.....ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΝΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ

5.ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΤΥΓΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ,ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΓΓΥΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΑΙΡΑΙΟ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΟΛΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΩΝ,ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ....

6.ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣΗ ΟΣΟΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΣΕΝΑ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.ΚΑΘΑΡΑ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ.....ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΠΑΡΟΤΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.....ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΕΔΙΔΕΣ ΤΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΩΞΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.....

ΑΥΤΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΤΟΥ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΣΟΥ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΥ ΤΕΑΜ....
kamenosStoZestama
QUOTE (PG TO C @ Dec 20 2014, 00:19 ) *
Υπάρχει παίκτης τατας στο μπάσκετ? ? Λοιπόν επειδή μάλλον μερικοί δεν είναι τελείως άσχετοι θα έπρεπε να ξέρεις πως οι καλοί παίκτες της Β εσκα το τονίζω οι καλοί όχι οι μέτριοι άμα πληρωθούν και προπονηθούν στην φυσική κατάσταση παίζουν Β εθνική. ΠολλΟι από αυτούς έχουν παίξει κι όλαΣ. Αυτός ο τατα που σορρυ κιόλας δεν το ξέρω το παιδι μήπως έπαιζε στα ανοικτά? Σορρυ πάλι αλλά ο θρίαμβος διαθέτει παικτη επιπέδου Γκινη? Ροΐδη? Τριγαζη? Βαμβακιδη? Καβουρη? Κορδιγκτον? Ε ήμαρτον λοιπόν με τον καθένα. .. ήδη σου είπα τις μισές ομάδες του ομίλου σου... και παίκτη τατα δεν βρήκα πουθενά. . Το να βάλεις 20 στην Β εσκα με 18 βολές δεν είναι και δύσκολο. ..άσε που τις χάνει κιόλας. Προς αποφυγήν παρεξήγησης δεν εχω κάτι με το παιδί. 2 φορές το έχω δει.


καλησπερα φιλε μου,εγω αυτο π εχω να πω ειναι οτι δεν ειναι τυχαιο που οι αμπαλοι του θριαμβου (οπως μας αποκαλεις) κερδισαν την δαφνη,τον γερακα και ηταν κοντα στο να κερδισουν και την παλατιανη...για αυτο καλυτερα ασχολισου με τπτ αλλο παρα με το μπασκετακι αυτο αστο για εμας τους αμπαλους...!!!
PG TO C
Ε όχι και ομάδα ο Θρίαμβος ρε παιδιά. .. Ε όχι. Το πολύ σε 2 χρόνια πάλι γ εσκα θα είναι. Το ταβάνι σας σαν παίκτες εκεί είναι. Εκτός από τον ψηλό. . Που είναι ο μόνος που το ξέρει το μπασκετ. Απλά προπονημενοι είστε οι υπόλοιποι... Μάλλον δεν έχεις αντιληφθεί ότι από τους 144 παίκτες της κατηγορίας είστε ποιοτικά στους τελευταίους 115. Άμα βρεις εσύ ομάδα παραπάνω εγώ πάω για πρόεδρος της δημοκρατίας. Εκτός αν είσαι ο ψηλός. Φιλικά. .
kamenosStoZestama
QUOTE (PG TO C @ Dec 21 2014, 01:23 ) *
Ε όχι και ομάδα ο Θρίαμβος ρε παιδιά. .. Ε όχι. Το πολύ σε 2 χρόνια πάλι γ εσκα θα είναι. Το ταβάνι σας σαν παίκτες εκεί είναι. Εκτός από τον ψηλό. . Που είναι ο μόνος που το ξέρει το μπασκετ. Απλά προπονημενοι είστε οι υπόλοιποι... Μάλλον δεν έχεις αντιληφθεί ότι από τους 144 παίκτες της κατηγορίας είστε ποιοτικά στους τελευταίους 115. Άμα βρεις εσύ ομάδα παραπάνω εγώ πάω για πρόεδρος της δημοκρατίας. Εκτός αν είσαι ο ψηλός. Φιλικά. .


για πες μας εσυ ρε λεμπρον της β εσκα σε πιο γκρουπ παιχτων ανηκεις (απο τους 144 οπως λες) και σε ποια ομαδα παιζεις γτ αν ανηκεις στον περισσο οπως φανταζομαι (γτ γραφεις και 1η φορα για μας) δεν εισαι ουτε στο γκρουπ των 144 (χωρις να θελω να προσβαλω τα παιδια αλλα αν δεν ηταν αυτη η κυρια (ο θεος να την κανει)με τα γκρι παιχνιδι δεν επαιρναν προχθες)...!!!και οχι δεν ειμαι ο ψηλος που λες, αλλα εχουμε παιξει και εμεις μπασκετ σε ομαδες που πρωταγωνιστουν σε εθνικες κατηγοριες οποτε θα σε παρακαλεσω να προσεχεις πως μιλας...!!
PG TO C
Προσπαθείς να μας πείσεις δηλαδή ότι έχει ο θρίαμβος παίκτες όπως ο Παπαδόπουλος ή ο κιζηλης που έχει ο περισσος? Όλο λες ότι σας αδικεί η διαιτησία όταν χάνετε. Όταν κερδίζετε τι λεΣ? ? ΓΤ εγώ ξέρω ότι την Κηφισιά την σφαξανε στο μεταξύ σας. .. φιλάκια παικτουρα μου
Blonde-assassin
QUOTE (PG TO C @ Dec 21 2014, 23:47 ) *
Προσπαθείς να μας πείσεις δηλαδή ότι έχει ο θρίαμβος παίκτες όπως ο Παπαδόπουλος ή ο κιζηλης που έχει ο περισσος? Όλο λες ότι σας αδικεί η διαιτησία όταν χάνετε. Όταν κερδίζετε τι λεΣ? ? ΓΤ εγώ ξέρω ότι την Κηφισιά την σφαξανε στο μεταξύ σας. .. φιλάκια παικτουρα μου

Φίλε και στο προηγούμενο ματς είχαμε θέμα διαιτησίας και ας κερδίσαμε αλλά στο ματς με τον περισσό μας έσφαξε η διαιτήτρια κυριολεκτικά και μεταφορικά
filologos
Μια συμβουλη μονο στα παιδια του Θριαμβου να μην ασχολουνται αλλο μαζι του γιατι δεν αξιζει.Φαινεται οτι εχει ενα ειδος κομπλεξ προς εσας.Ειπαμε δεν χρειαζεται να κουραζουμε τους αλλους που διαβαζουν.Αν ειναι οντως παιχταραδες τα παιδια που αναφερει τοτε δεν θα παλευε για παραμονη η ομαδα.Αυτα και δεν χρειαζεται να πειτε τιποτα αλλο.Εγω στο ματς της Κηφισιας που ειχα παει μια χαρα ηταν η διαιτησια(μην λεμε μονο τα στραβα της) και καμια απ τις 2 ομαδες δεν φανηκε να εχει παραπονο.Τα ξερω,γνωριζω,ακουσα ειναι παιδιαστικα επιχειρηματα.Αλλωστε υπαρχουν και βιδεο.Ελπιζω να σταματησει εδω γιατι κουρασαμε πραγματικα.Καλες γιορτες σε ολους με τις οικογενειες σας.

+Οποιος μαθει ποτε θα γινει το ματς του Αθηναικου με τον Τυφωνα ας πει μπας και πεταχτουμε να δουμε.
ADMIRAL14
QUOTE(justdoit @ Dec 20 2014, 14:44 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΤΜΙΡΑΛ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Η ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΜΕΝΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ....ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΛΟΓΟΥΣ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ.....ΩΣΤΟΣΟ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΝΕΦΟ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ , ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΘΕΑΤΕΣ ΤΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΕΔΩ ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ

1.Η ΠΡΟΦΑΣΗ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.... ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΠΤΗ ΣΑΣ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ.ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΝΕΦΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΙΝΔΥΒΕΥΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ?????.....ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.

2.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΟΛΩΝ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟΛ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΤΟΝΙΣΑΝ ΟΤΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΣΤΑΣΗ.....ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΑΤΟΜΑ ΑΥΤΟ

3.ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΔΟΣΜΕΝΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ.....ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ "ΕΠΙΛΟΓΗ" ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΔΕΝ ΤΗΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΥ ΟΦΦ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ???ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙ ΧΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΚΑΙ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΣΤΗΝ ΓΑΛΑΤΑ.....ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΛΕΞΗ ΚΙΝΗΤΡΟ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ

4.ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ .....ΕΔΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ......ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΠΡΟΒΑΤΟ ΕΠΙ ΣΦΑΓΗ.....ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΑΙΖΕΙΣ Σ ΑΘΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ 20ΑΡΙΚΑΚΙ....ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ...ΑΠΟ Δ ΕΣΚΑ ΜΕΧΡΙ Α1.....ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΝΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ

5.ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΤΥΓΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ,ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΓΓΥΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΑΙΡΑΙΟ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΟΛΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΩΝ,ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ....

6.ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΤΗΡΗΣΗ ΟΣΟΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΣΕΝΑ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.ΚΑΘΑΡΑ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ.....ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΠΑΡΟΤΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.....ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΕΔΙΔΕΣ ΤΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΩΞΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.....

ΑΥΤΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΤΟΥ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΣΟΥ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΥ ΤΕΑΜ....

Γιωργάρα μπράβο σου, πρέπει να παραδεχτώ πως μ' έβαλες στη θέση μου..... icon_drunk.gif
Να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά τώρα, για να ξέρεις πολλοί ήταν αυτοί που πήραν να με συγχαρούν για όσα τόλμησα να γράψω, και πρόσεχε μη με προκαλείς να γράψω κι άλλα γιατί σέβομαι το χαρτζιλίκι των φίλων μου εκεί
kamenosStoZestama
QUOTE (PG TO C @ Dec 21 2014, 23:47 ) *
Προσπαθείς να μας πείσεις δηλαδή ότι έχει ο θρίαμβος παίκτες όπως ο Παπαδόπουλος ή ο κιζηλης που έχει ο περισσος? Όλο λες ότι σας αδικεί η διαιτησία όταν χάνετε. Όταν κερδίζετε τι λεΣ? ? ΓΤ εγώ ξέρω ότι την Κηφισιά την σφαξανε στο μεταξύ σας. .. φιλάκια παικτουρα μου


κιζηλη και παπαδοπουλο οχι δεν εχουμε (δυστυχος για μας δεν ειχαμε δικαιωμα στο ντραφτ περσι) αλλα να εισαι σιγουρος οτι Μεσα στον περισσο θα βγαλουμε γουστα και τοτε δεν σε σωζει ΚΑΜΙΑ ανα...!!!
ADMIRAL14
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 νομιζω +8
καλες γιορτες με υγεια
PG TO C
εχεις να ανεβεις 3 βολτες προς τα βορεια τωρα... Ηρακλειο(ΤΥΦΩΝΑΣ) ,Μαρουσι (ΕFOΑ) , Νεα Ιωνια(ΠΕΡΙΣΣΟΣ) , εχει πολλές κατηφόρες εδώ. . . .αν και η διακοπη παντα ευνοεί τους άμπαλους και αυτους που έχουν περιθώρια βελτίωσης...οι φτασμένοι τρώνε δίπλες,γαλοπούλες και όλα τα συναφή χριστουγεννιάτικα εδέσματα. Καλές γιορτές με υγεία σε ΟΛΟΥΣ (μην με πείτε και κομπλεξικό)
gspara
QUOTE (ADMIRAL14 @ Dec 23 2014, 01:21 ) *
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 νομιζω +8
καλες γιορτες με υγεια

ΑΜΙΛΛΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 62-55

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 11 ΑΓΩΝΕΣ)

1. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 21
2. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 20
3. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 20
4. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 19
5. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 18
6. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 17
7. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 17
8. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16
9. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 14
10.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 14
11.ΤΥΦΩΝ ΑΣ 14*
12.ΑΟ ΚΑΡΕΑ 13
13.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 13
14.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 12*

*Εχουν ενα αγωνα λιγοτερο.
filologos
Καλη χρονια λοιπον σε ολους με υγεια και ευτυχια.Ας δωσουμε τα προγνωστικα σε μια αγωνιστικη που ειναι περιεργη διοτι τα γλυκα βαραινουν και θα εχει και παγωνια...Εχουμε γενικα ντερμπι..ειτε των πανω ειτε των κατω..ουτε ενα ματς αδιαφορο.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2
Πιο αθλητικη ομαδα μου φαινεται ο Τυφωνας και θα ανεβει θεσεις.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
Περιεργο το πως θα εμφανιστουν και οι δυο μετα απο την διακοπη.Καιρος να αξιοποιησει την εδρα.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Εχει το βαθος και θα τερματισει πρωτη.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Γειτονικο ντερμπι.Το θελουν και οι δυο πολυ.Εχω δει μια βελτιωση στον Αθηναικο τελευταια και βλεπω να το παιρνει.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2
Δεν ξερω πως τους επηρεαζει η διακοπη οπως λενε.Θα το ρισκαρω στο διπλο ομως.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1
Και αυτοι καιγονται.Μ αρεσει πιο πολυ η ομαδα του Σγουριτσα.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
Η Αμιλλα δεν ξερουμε πως θα ειναι το ροστερ της.Βαζω ασσο λογω εδρας.
Paragodas
Καλημέρα σε όλους τους φίλους και καλή χρονιά με υγεία πάνω απ' όλα. Δυνατά παιχνίδια περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα. Έχουμε derby ουραγών αλλά και πρωτοπώρων. Για να δούμε τι θα πιάσουμε.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2 Derby σωτηρίας έχουμε εδώ. Ο Περισσός προέρχεται από μεγάλη νίκη απέναντι στον Θρίαμβο, ο Τυφώνας αντίθετα είχε ανέβει θα πάω με το 2πλό γιατί πιστεύω οτι είναι πιο σοβαρή ομάδα ο Τυφώνας.


ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 Δε νομίζω οτι θα χάσει δεύτερο παιχνίδι σερί μέσα στην έδρα της η Δάφνη απέναντι βέβαια σε έναν αξιόμαχο αντίπαλο.


ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Δε νομίζω οτι μπορεί να αντιδράσει ο Γέρακας. Παρά το πολύ καλό ξεκίνημα του έχασε έδαφος. Η Δάφνη είναι πολύ καλός αντίπαλος και έτοιμη για το βήμα παραπάνω. Derbaki Πάντως βλέπω.


ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2 Αν χάσει ο Καρέας από τον ήδη υποβιβασμένο Αθηναικό απλά θα τον ακολουθήσει στην Γ ΕΣΚΑ. Sorry αν γίνομαι σκληρός για τον Αθηναικό αλλά δε νομίζω οτι μπορεί να αντιδράσει.


ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 Θα έχει φάει πολλά γλυκά η ΕΦΟΑ μέσα στις γιορτές αν η Κηφισσιά έχει κάνει προπονήσεις θα πάρει το παιχνίδι.


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 Πιο γρήγορη η Ολυμπιάδα θα πάω με τον 1 από έμπνευση πιο πολύ αν και είναι derby.


ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 Θα ποντάρω στους γηπεδούχους που θέλουν τη νίκη για να παραμείνουν στην κορυφή απέναντι σε μια πάντα αξιόλογη ομάδα.


Υ.Γ Θα υπάρξουν εκπλήξεις σήμερα γιατί οι ομάδες έρχονται από διακοπή Χριστουγέννων και θα φανεί ποιος έκανε δουλειά και ποιος όχι. Συνήθως επηρεάζουν αυτές οι καταστάσεις. Θα δείξει.

Καλά παιχνίδια σε όλους!!Καλή χρονιά...
teopol
Επιτελους Αγωνιστικη δραση!!!!Καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απ'ολα!!
για να ξεκινησουμεεεεεεεε..μια δυσκολα προβλεψιμη αγωνιστικη γτ μετα τη διακοπη οι περισσοτερες ομαδες εμφανιζονται αλλαγμενες!!

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2 πιστευω πως οχι ευκολα ο τυφων θα επικρατησει.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 Δυσκολη εδρα αλλα ο νεφο θα περασει πιστευω

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Ενα εξαιρετικα δυσκολο ματς για πολλους λογους, μια πολυ καλη ομαδα σε μια δυσκολη εδρα, και μετα απο διακοπη..παμε σοβαρα με απολυτο σεβασμο στον αντιπαλο, πιστευω θα γινει ωραιο παιχνιδι!

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1 δυσκολο ματς, παω με εδρα απο ενστικτο

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 θα παω κ εδω με εδρα

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 γρηγορη και αθλητικη ομαδα η ολυμπιαδα, πιστευω θα κερδισει

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 ντερμπυ, εξαρταται πολυ απο την κατασταση των φιλοξενουμενων, σκληρες ομαδες κ οι 2 θα κριθει στις λεπτομερειες.

Καλη αγωνιστικη χωρις τραυματισμους με ωραιο μπασκετ! wink.gif
gspara
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 1
Mετα το διπλο στον Θριαμβο πρεπει να ζευγαρωσει και τις εντος εδρας νικες για να ελπιζει ο Περισσος.Δυσκολο παιχνιδι,νομιζω εχει και απουσιες ο Τυφωνας.

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
Θα εξαρτηθει και απο την παρουσια και την αγωνιστικη κατασταση του Ασημενιου,που σημερα θα χρειαστει οπωσδηποτε απεναντι στον Καρακωστα.

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
Θα γινει μαχη πιστευω,αλλα εστω οριακα θα παει στο πιο βαθυ ροστερ της Δαφνης.

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Πολυ δυσκολα και για τις δυο ομαδες.Ο Αθηναικος αν νικησει την Δευτερα και τον Τυφωνα,θα επιχειρησει την υστατη προσπαθεια.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2
Δεν θελει να χαραμισει την ευκαιρια της για ενα καλο πλασσαρισμα στην 5αδα φετος η ΕΦΟΑ.Αν επιβαλλει τον ρυθμο της θα περασει.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1
Δυσκολα θα σταματησει εδω το αρνητικο σερι του ο Αχιλλεας.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
Nτερμπι.Προβαδισμα στην Παλατιανη που θεωρω οτι δυσκολα θα χασει την δευτερη θεση.

** Το εξ'αναβολης ματς της 10ης αγωνιστικης ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΤΥΦΩΝΑΣ θα γινει την Δευτερα 12/1.
VAMVA28
[quote name='teopol' date='Jan 8 2015, 12:56 ' post='698221']
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ FORUM Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ...

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΤΥΦΩΝΑΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΜΕ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΘΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΗΦΙΣΣΙΑ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕ ΤΡΕΞΙΜΟ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΨΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1 ΛΟΓΟ ΕΔΡΑΣ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1 ΕΥΚΟΛΑ Η ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ

Καλη αγωνιστικη χωρις τραυματισμους
doctor_dru
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 2

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
Gkos
Μεγάλη νικη για τον Γέρακα,που σκόρπισε 76-59 την Δαφνη Δαφνιου

(Και σας εστειλε όλους κουβά,μπουχαχαχαχα!!!)
BOULIC
Φαντάζομε τι έγινε στο Γέρακα. χαχαχα
τα κομάντα του γερακα εδειξαν σε ολους οτι η Δαφνη ειναι απλα μια ομαδα σαν ολες τις αλλες και μαλλον χειροτερη απο αρκετες.

Εγω το λεω καιρο τορα αγαπητε Denisdafni. Η ομάδα σου ειναι πολυ μετρια, με 1-2 καλους παικτες και πολλους μετριους.
Θα κανεις κι αλλες ητες σαν κι αυτη.
Και περιμενε μηπως στο τελος παιζεις να να μπεις στα μπαραζ.............
PG TO C
Λεπτομέριες απο το ματς του Γέρακα??
Gkos
QUOTE (PG TO C @ Jan 9 2015, 01:29 ) *
Λεπτομέριες απο το ματς του Γέρακα??




Το τζάμπα πέθανε φίλε .

Πες μου πόσες λέξεις θες (να γραψω) να σου πω τιμή,αλλιώς να περιμένεις τον loufer αύριο να τα γράψειsmile.gif
loufer
QUOTE(PG TO C @ Jan 9 2015, 01:29 ) *
Λεπτομέριες απο το ματς του Γέρακα??



Σαν τις αναλύσεις του Gkos δεν υπάρχουν... Δώστε του κάτι να γράψει και θα μπω εγώ μετά με τον teopol να συμπληρώσουμε ο καθένας από την πλευρά του.
tarx_12
Αφηστε τις γραφικοτητες και γράψτε. Έτσι που πήγε ο όμιλος είναι 4 5 ομάδες που χτυπάνε μέχρι και πρώτη θέση.
Αίσθηση προκαλεί η διάρκεια της ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ που δείχνει διάθεση να παίξει άμυνα και να κάνει το μπαμ φέτος. Τα λουκούμια θα φταίνε. .
gspara
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76 – 59
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 65 – 56
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. – ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 57 – 73
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 59 – 65
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 78 – 75
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ 46-59
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ 83-62

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 65
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 56
Παλατιανή (Παπανδρέου, Σωμαράκης): Καρτζούνης 2, Μανθιός 2, Βασιλέλης 3 (1), Τσαγκαράκης 17, Κακολύρης 22 (4), Φιλίππου 5 (1), Ντολαπτσής, Λίτσιος Χ. 10, Μαυράκης, Ντανάς 4, Λίτσιος Γ., Χριστόπουλος.
Άμιλλα (Μακρής): Τσατσούκ, Βλασερός 2, Μιχαλόπουλος, Καβούρης 12, Λαμπίρης, Χριστόπουλος 12 (2), Χύτας

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 65
Κηφισιά (Μπιλάλης, Γιαννακάκης): Γεωργόπουλος 4, Μπιλάλης 7 (1), Ζήρος 7, Καραντζάς 15 (3), Γεωργακόπουλος 4 (1), Λαμπρόπουλος 9 (1), Κόλλιας 7 (1), Παναγιώτου 6.
ΕΦΟΑ (Σεντούκας): Αναγνωστόπουλος 10, Βλαχονάτσιος 3 (1), Παπαδρόσου, Αντωνόπουλος 9 (2), Ανδρέου 7, Τριγάζης 14 (3), Τσελέπης, Γιαννακάκης, Ντιφαντής 18, Λυκουρέζης 4.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 12 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 22
2. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 22
3. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 22
4. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 21
5. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 20
6. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 18
7. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 18
8. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17
9. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 16
10.ΤΥΦΩΝ ΑΣ 16*
11.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 15
12.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 14*
12.ΑΟ ΚΑΡΕΑ 14
13.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 14

* ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΤΥΦΩΝΑΣ (12/1,20:30)

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(13η)

ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
loufer
Για να μη φάμε ξύλο, θα γράψω...
Άσχημο ξεκίνημα για εμάς, 0-12 στο 5', κλείσαμε δεκάλεπτο στο 11-17. Το δεύτερο δεκάλεπτο ισορροπημένο, ημίχρονο 32-37. Για άλλο ένα παιχνίδι δεν παίζαμε άμυνα στο πρώτο ημίχρονο, βέβαια η Δάφνη έχει πολύ ποιοτικούς και έμπειρους παίκτες, στο πρώτο ημίχρονο μας έκαναν τη ζημιά ο Ρώης με το Σκούταρη. Στο τρίτο δεκάλεπτο το παιχνίδι έγινε πιο σκληρό και έκλεισε 48-48. Για ένα δίλεπτο στο ξεκίνημα του τετάρτου δεκαλέπτου δεν έβαζε κανείς καλάθι, και φαινόταν ότι αυτός που θα ξέφευγε λίγο θα έπαιρνε και την ψυχολογία με το μέρος του. Βάλαμε δύο μεγάλα τρίποντα, πήγαμε στο +6, η Δάφνη αντίστοιχα τα έχασε και στείλαμε τη διαφορά, με επιμέρους σκορ 28-11, στο +16.
Πλασματική για μένα η διαφορά, η Δάφνη είναι πολύ δουλεμένη ομάδα με πολύ ποιοτικούς παίκτες και κυρίως καλούς αθλητές (ο Γκίνης βρέθηκε σε άσχημη βραδιά).

Με το πέρας σχεδόν του Α γύρου να καταθέσω τις απόψεις μου. Προσωρινά η 5αδα μπορεί να ξεχωρίζει αλλά πιστεύω ο Τυφώνας του Ταμπάκη θα ανέβει και θα διεκδικήσει την είσοδο σε αυτήν (ελπίζω να μην πετάξει εμάς έξω). Η Άμιιλα επίσης εάν παίζει πλήρης μπορεί να τα καταφέρει. Κατά τα άλλα η Δάφνη έχει κερδίσει τους 3 από τους 4 της 5αδας όπως και εμείς. Η ΕΦΟΑ μπορεί να έχει χάσει τα 3 από τα 4, αλλά τους έχει όλους μέσα στο δεύτερο γύρο (εκτός απο Παλατιανή). Αναμένουμε την τελευταια αγωνιστικη Νικηφορος-Παλατιανη για ασφαλεστερα συμπερασματα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι είναι πολύ ενδιαφέρον πρωταθλημα και αυτός που τυχόν κάνει το 2-0 στην κανονική περίοδο με τους ανταγωνιστές τους αυξάνει τις πιθανότητες να ανεβει.
Κατά τα άλλα, ακόμα και για τον υποβιβασμό θα γινει χαμός, δεδομένου ότι πέφτουν πολλές αθηναϊκές ομάδες, τίποτα δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα και για τους τελευταίους. Εμείς πέρσυ με 3-10 στον πρώτο γύρο, κάναμε τρομερό δεύτερο γύρο και σώσαμε την παρτίδα.

Υ.Γ. teopol η σειρά σου... Χάρηκα που σε γνώρισα, θα τα πούμε στο δεύτερο γύρο smile.gif
tarx_12
loufer η ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ έχει δεύτερο γύρο εντός ΓΕΡΑΚΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ. .. ΜΜΜΜ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ. ....
loufer
QUOTE(tarx_12 @ Jan 9 2015, 11:46 ) *
loufer η ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ έχει δεύτερο γύρο εντός ΓΕΡΑΚΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ. .. ΜΜΜΜ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ. ....


Mea culpa, έχει μόνο την Άμιλλα έξω, έχεις δίκιο.
Paragodas
Φίλε loufer με στέλνεις συνέχεια κουβά συνέχεια!!!

Θα σε παίζω πάντα ανάποδα για να κερδίζετε..!!! smiley.gif

Συγχαρητήρια..!!!!!
loufer
QUOTE(Paragodas @ Jan 9 2015, 12:40 ) *
Φίλε loufer με στέλνεις συνέχεια κουβά συνέχεια!!!

Θα σε παίζω πάντα ανάποδα για να κερδίζετε..!!! smiley.gif

Συγχαρητήρια..!!!!!


Ναι ας συνεχίσουμε την παράδοση και στο Β΄ γύρο...Έλα να μας δεις και σε κανένα αγώνα όμως
teopol
Καλησπερα κ απο εμενα,

Θα συμφωνησω απολυτα με τον loufer, ηθελαν περισσοτερο το παιχνιδι κ το πηραν απολυτα δικαια, με σκληρες αμυνες και περισσοτερη διαθεση. Συγχαρητηρια στα παιδια για το παιχνιδι τους και καλη συνεχεια στο πολυ ενδιαφερον κ δυσκολο πρωταθλημα!!!

Υ.Γ Φιλε loufer και εγω χαρηκα καλη συνεχεια!! wink.gif
loufer
Θα ήθελα να κάνω μία διευκρίνηση σχετικά με δύο δημοσιεύματα στο site ΑΘΛΗΣΗ για την ομαδα μας.
Γινεται αποκλειστικη μνεια στον Αλεξη Καρατζα. Πρωτος προπονητης της ομαδας ειναι ο Χρήστος Φαρμάκης και ο Αλεξης βοηθαει με τις πολυτιμες γνωσεις του και την εμπερια του.
yaya
μεγαλη νικη του νικηφορου στον θριαμβο κ μεγαλη επιστροφη του καλυτερου playmaker στην εσκανα κ ενα απο τα καλυτερα στην εσκα κωστα τζιωτη ο οποιος επαιξε 5 λεπτα με ρηξη χιαστου απο τον πρωτο γυρο με την δαφνη χωρις ακομα να εχει κανει επεμβαση κ μεγαλη επιτυχια του γιατρου βενετσανου που με σωστη ενδυναμωση κ φουλ θεραπειες τον κραταει ζεστο για τα μπαραζ αν χρειαστει βεβαια να παιξει μπαραζ ο νικηφορος
PG TO C
Το θεωρώ εγκληματικό να παίζει κάποιος έτσι χωρίς να έχει κάνει επέμβαση. . είναι πολύ επικίνδυνο. . .εύχομαι να είναι καλά το παιδί αλλά μην του ξαναφυγει σε κάνα δυνατό μαρκάρισμα. ..Πάντως ο Νικηφόρος δεν νομίζω ότι χρειαζόταν τζιωτη για να νικήσει την πολύ μέτρια ομάδα του Θριάμβου
gspara
QUOTE (yaya @ Jan 9 2015, 13:40 ) *
μεγαλη νικη του νικηφορου στον θριαμβο κ μεγαλη επιστροφη του καλυτερου playmaker στην εσκανα κ ενα απο τα καλυτερα στην εσκα κωστα τζιωτη ο οποιος επαιξε 5 λεπτα με ρηξη χιαστου απο τον πρωτο γυρο με την δαφνη χωρις ακομα να εχει κανει επεμβαση κ μεγαλη επιτυχια του γιατρου βενετσανου που με σωστη ενδυναμωση κ φουλ θεραπειες τον κραταει ζεστο για τα μπαραζ αν χρειαστει βεβαια να παιξει μπαραζ ο νικηφορος

Τεραστιος Κωστας Τζιωτης 77.gif
Μονο Παπαγεωργιου απουσιαζε??
yaya
QUOTE (PG TO C @ Jan 9 2015, 13:51 ) *
Το θεωρώ εγκληματικό να παίζει κάποιος έτσι χωρίς να έχει κάνει επέμβαση. . είναι πολύ επικίνδυνο. . .εύχομαι να είναι καλά το παιδί αλλά μην του ξαναφυγει σε κάνα δυνατό μαρκάρισμα. ..Πάντως ο Νικηφόρος δεν νομίζω ότι χρειαζόταν τζιωτη για να νικήσει την πολύ μέτρια ομάδα του Θριάμβου



μπορει κ να εχεισ δικιο δουλευει καθε μερα εντατικα κ με την συμφωνη γνωμη του γιατρου που σιγουρα ξερει παραπανω απο μας επαιξε χτες πιο σημαντικο απο καθε νικη ειναι οτι επεστρεψε ενα παιδι που αγαπαει το μπασκετ για ποσο κ ποτε θα κανει την επεμβαση ειναι δικο του θεμα
lord
QUOTE(yaya @ Jan 9 2015, 14:40 ) *
μεγαλη νικη του νικηφορου στον θριαμβο κ μεγαλη επιστροφη του καλυτερου playmaker στην εσκανα κ ενα απο τα καλυτερα στην εσκα κωστα τζιωτη ο οποιος επαιξε 5 λεπτα με ρηξη χιαστου απο τον πρωτο γυρο με την δαφνη χωρις ακομα να εχει κανει επεμβαση κ μεγαλη επιτυχια του γιατρου βενετσανου που με σωστη ενδυναμωση κ φουλ θεραπειες τον κραταει ζεστο για τα μπαραζ αν χρειαστει βεβαια να παιξει μπαραζ ο νικηφορος

Καλα, χαλαρωσε λιγο, γιατι στην εσκανα παιζει Γιωργαρος, Σουρλης κ παλιοτερα κ αλλοι εξισου καλοι!! Σιδερενιο παντως το παιδι!
yaya
QUOTE (lord @ Jan 9 2015, 16:47 ) *
Καλα, χαλαρωσε λιγο, γιατι στην εσκανα παιζει Γιωργαρος, Σουρλης κ παλιοτερα κ αλλοι εξισου καλοι!! Σιδερενιο παντως το παιδι!

ρε αδερφε την αποψη μου εξεφρασα για μενα ειναι καλυτερος απο αυτους που ανεφερες
stratigos
Eukoli niki h efoa Sthn kifisia plasmatikh h diafora pou itan sto +15 sunexeia. Xalarwse h efoa Sto telos kai mazeutike! Anamenetai skliri sunexeia me eunoiko programma gia thn efoa! Sto xeri Ths na tous katharisei olous... Epitelous epestrepsan kai oi traumaties kai fainetai h poiothta ths omadas oti anevainei!!! Pame gera



EDIT: greeklish.jpeg
kamenosStoZestama
QUOTE (PG TO C @ Jan 9 2015, 13:51 ) *
Το θεωρώ εγκληματικό να παίζει κάποιος έτσι χωρίς να έχει κάνει επέμβαση. . είναι πολύ επικίνδυνο. . .εύχομαι να είναι καλά το παιδί αλλά μην του ξαναφυγει σε κάνα δυνατό μαρκάρισμα. ..Πάντως ο Νικηφόρος δεν νομίζω ότι χρειαζόταν τζιωτη για να νικήσει την πολύ μέτρια ομάδα του Θριάμβου


σι γιου ιν δε νεξτ ραουντ μπειμπι (στο νεξτ ραουντ θα σε ριξω κατηγορια) φιλακια....!!!!


σιδερενιο το παιδι (αλλα καλυτερα να ειχε κανει επεμβαση)...!!!
Paragodas
QUOTE (loufer @ Jan 9 2015, 12:58 ) *
Ναι ας συνεχίσουμε την παράδοση και στο Β΄ γύρο...Έλα να μας δεις και σε κανένα αγώνα όμως



Φίλε loufer Καλημέρα κ καλή εβδομάδα.

Σας έχω δει φέτος μια φορά αλλά έχουμε παίξει και αντίπαλοι παλιότερα.

Μακάρι να συνεχίσετε έτσι και να ανέβετε κατηγορία... Μόνο και μόνο που είσαι μέσα την ομάδα το αξίζετε!!! smiley.gif
gspara
12/01/15 20.30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ 1oς ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΤΥΦΩΝ ΑΣ
gspara
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΤΥΦΩΝΑΣ 62-57παρ(54-54 κ.α.).

Διεξηχθη το 2ο ημιχρονο με το σκορ 27-28 υπερ του Τυφωνα.
Ο Αθηναικος μπηκε πιο δυνατα και εδειξε οτι το ηθελε περισσοτερο.Ο Τυφωνας ειχε απουσιες(Πετριανιδης,Καλαντζης,Ζερβολεας) και ηταν πολυ αστοχος με αποτελεσμα να βρεθει πισω στο σκορ μεχρι το -8.

Στα τελευταια λεπτα με πιεση στα 3/4 καταφερε ο Τυφωνας να προσπερασει 51-52 με καλαθι του Χασαποπουλου.Στο τελευταιο λεπτο ομως ειχε 1/4 βολες με αποτελεσμα ο Αθηναικος να ισοφαρισει στην κορνα της ληξης με φολοου του νεαρου του φοργουορντ με το #14.

Στην παραταση ο Αθηναικος εχοντας παρει την ψυχολογια καταφερε να παρει την νικη που του δινει δικαιωμα στην ελπιδα.

Περαστικα στον αθλητη του Αθηναικου,Μανωλη Γρυπαρη, που τραυματιστηκε στα μισα της 4ης περιοδου.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 12 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 22
2. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 22
3. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 22
4. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 21
5. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 20
6. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 18
7. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 18
8. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 17
9. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17
10.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 16
11.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 16
12.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 15
13.ΑΟ ΚΑΡΕΑ 14
14.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 14
filologos
QUOTE (gspara @ Jan 12 2015, 22:51 ) *
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΤΥΦΩΝΑΣ 62-57παρ(54-54 κ.α.).

Διεξηχθη το 2ο ημιχρονο με το σκορ 27-28 υπερ του Τυφωνα.
Ο Αθηναικος μπηκε πιο δυνατα και εδειξε οτι το ηθελε περισσοτερο.Ο Τυφωνας ειχε απουσιες(Πετριανιδης,Καλαντζης,Ζερβολεας) και ηταν πολυ αστοχος με αποτελεσμα να βρεθει πισω στο σκορ μεχρι το -8.

Στα τελευταια λεπτα με πιεση στα 3/4 καταφερε ο Τυφωνας να προσπερασει 51-52 με καλαθι του Χασαποπουλου.Στο τελευταιο λεπτο ομως ειχε 1/4 βολες με αποτελεσμα ο Αθηναικος να ισοφαρισει στην κορνα της ληξης με φολοου του νεαρου του φοργουορντ με το #14.

Στην παραταση ο Αθηναικος εχοντας παρει την ψυχολογια καταφερε να παρει την νικη που του δινει δικαιωμα στην ελπιδα.

Περαστικα στον αθλητη του Αθηναικου,Μανωλη Γρυπαρη, που τραυματιστηκε στα μισα της 4ης περιοδου.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ(ΣΕ 12 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 22
2. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 22
3. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 22
4. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 21
5. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 20
6. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 18
7. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 18
8. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 17
9. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17
10.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 16
11.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 16
12.ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 15
13.ΑΟ ΚΑΡΕΑ 14
14.ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 14


41.gif Παντου εισαι...
Σημαντικη νικη παντως για Αθηναικο που οπως ειπα δυναμωσε.Δεν το ειδα το ματς αλλα τα μαθαινουμε απο την εγκυρη πηγη.
gspara
QUOTE (filologos @ Jan 12 2015, 23:07 ) *
41.gif Παντου εισαι...
Σημαντικη νικη παντως για Αθηναικο που οπως ειπα δυναμωσε.Δεν το ειδα το ματς αλλα τα μαθαινουμε απο την εγκυρη πηγη.

Eυχαριστω φιλε μου.Παραμενουν βεβαια δυσκολα τα πραγματα για την σωτηρια.Οι Αθηναικες ομαδες της Γ Εθνικης θα προκαλεσουν ντομινο υποβιβασμων.
filologos
QUOTE (gspara @ Jan 12 2015, 23:20 ) *
Eυχαριστω φιλε μου.Παραμενουν βεβαια δυσκολα τα πραγματα για την σωτηρια.Οι Αθηναικες ομαδες της Γ Εθνικης θα προκαλεσουν ντομινο υποβιβασμων.


Οντως γιατι θα τραβηξει πολλες ομαδες.Παντως μεχρι 3 λογικα σε καθε ομιλο θα πεσουν?
gspara
QUOTE (filologos @ Jan 12 2015, 23:46 ) *
Οντως γιατι θα τραβηξει πολλες ομαδες.Παντως μεχρι 3 λογικα σε καθε ομιλο θα πεσουν?

Εξαρταται ποσες θα πεσουν απο την Γ'.Μπορει και παραπανω απο 3.
filologos
QUOTE (gspara @ Jan 13 2015, 00:02 ) *
Εξαρταται ποσες θα πεσουν απο την Γ'.Μπορει και παραπανω απο 3.

Το πολυ μεχρι 4.Για να δουμε..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.