Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Game of Thrones
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
PanosIlio
Το έχω διαβάσει κι εγώ ότι θα γίνει αλλά δεν ξέρω αν είναι 100% σίγουρο.

Καλοδεχούμενο θα είναι.

Πάντως τα βιβλία είναι must read!!
fruhl10val
μολις ειδα και γω τη σειρα.
η αληθεια ειναι οτι αργησα να την αρχισω, επειδη ειμαι φαν του sean bean κ ηξερα πως τελειωνει το 9 επεισοδιο,οποτε ειχα ψιλο-ξενερωσει....
αλλα και παλι αξιζει τοσο πολυ που εκανα την καρδια μου πετρα και μεσα σε μιαμιση μερα τα ειδα ολα. και τωρα ψηνομαι αρκετα να αγορασω και τα βιβλια. αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα, να τα διαβασω η να εχω την αγωνια καθε βδομαδα για το τι θα μας φερει το επομενο επεισοδιο??
baskethood
QUOTE (fruhl10val @ Sep 5 2011, 10:57 ) *
αλλα και παλι αξιζει τοσο πολυ που εκανα την καρδια μου πετρα και μεσα σε μιαμιση μερα τα ειδα ολα. και τωρα ψηνομαι αρκετα να αγορασω και τα βιβλια. αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα, να τα διαβασω η να εχω την αγωνια καθε βδομαδα για το τι θα μας φερει το επομενο επεισοδιο??

Εγω οταν τελειωσε η σειρα ειπα οτι δε θα διαβασω τα βιβλια,τουλαχιστον πριν την ολοκληρωση της.Και μεχρι τωρα δεν μου
εχει περασει κατι τετοιο απ το μυαλο.Βεβαια δε νομιζω,ακομα και αν τα διαβασεις,να σε αποτρεψει να δεις τη σειρα,αλλα οσο
να ναι θα ξερεις τη συνεχεια.Δεν θα υπαρχει σασπενς,αγωνια.....
SoKRaM
QUOTE(fruhl10val @ Sep 5 2011, 10:57 ) *
μολις ειδα και γω τη σειρα.
η αληθεια ειναι οτι αργησα να την αρχισω, επειδη ειμαι φαν του sean bean κ ηξερα πως τελειωνει το 9 επεισοδιο,οποτε ειχα ψιλο-ξενερωσει....


γιατι ψιλοξενερωσες? Δεν ηξερες οτι αυτος ο ανθρωπος πεθαινει παντου και παντα?

fruhl10val
ναι το ξερω....η μονη ταινια του που μπορω να θυμηθω ειναι το ronin με τον deniro, κ φυσικα στο sharp
μαλλον ειναι ορος στο συμβολαιο του, να πεθαινει ο χαρακτηρας του στο τελος , δεν εξηγειται αλλιως..
μια απορια, η νεα σεζον ξεκιναει απριλιο?? ουτε καν φεβρουαριο? δεν μας λυπουνται?
rchos
xaxa
κορυφαιο βιντεο

εχει πεθανει μεχρι και απο γελαδια...
δεν υπαρχει αυτο...
sihainas
Για όσους αναρωτιούνται... 15 Απρίλη ξεκινάει η 2η σαιζόν... οπότε όσοι δεν το έχετε δει ακόμα... καθυστερηστε το λίγο... tongue.gif
morrison
Εικονα απο το κομικ,


baskethood




Gravedigger
Αυτή η Emilia Clark δεν υπάρχει πουθενά ρε γαμώτο...!Και το φυσικό της είναι καστανό και είναι ακόμα πιο όμορφη..!
baskethood
QUOTE (Gravedigger @ Mar 13 2012, 19:46 ) *
Αυτή η Emilia Clark δεν υπάρχει πουθενά ρε γαμώτο...!Και το φυσικό της είναι καστανό και είναι ακόμα πιο όμορφη..!

Δεν μπορώ να διαφωνήσω, με τίποτα όμως.
http://www.oneman.gr/gynaikes/hot_right_no...nh.1681934.html
rchos
μολις μου ηρθε το box set απο την πρωτη σαιζον.
την καταλληλοτερη στιγμη να το ξαναδω να κανω το φρεσκαρισμα μου να ειμαι ετοιμος για την πρωτη του μηνου.
PanosIlio
QUOTE(rchos @ Mar 15 2012, 09:49 ) *
μολις μου ηρθε το box set απο την πρωτη σαιζον.


καμμένος smiley.gif

Πλησιάζει ο καιρός, για να δούμε αν έκαναν και πάλι καλή δουλειά.
baskethood
Φτάσαμε σχεδόν.
Αύριο βράδυ παίζεται στην Αμερική, Δευτέρα βράδυ θα το έχουμε δει οι περισσότεροι.
Gravedigger
Έκανα και την ανακεφαλαίωση μου αυτήν την βδομάδα και είμαι ΕΤΟΙΜΟΣ.Winter is coming..!
baskethood
QUOTE (Gravedigger @ Mar 31 2012, 15:51 ) *
Έκανα και την ανακεφαλαίωση μου αυτήν την βδομάδα και είμαι ΕΤΟΙΜΟΣ.Winter is coming..!

Εγώ δεν είχα χρόνο να δω ξανά τον 1ο κύκλο, όπως ήθελα. Είδα όμως το επόμενο βίντεο και πολλά πράγματα τα θυμήθηκα αμέσως.
rchos

επικο βιντεο.ανατριχιλα βασικα
ειναι και το τραγουδι επικο.

και αλλο ενα

SoKRaM
ευτυχως περιμενουμε πως και πως...
j-kidd13
Πριν λιγο ξεκινησα να δω τον πρωτο κυκλο...Ειπα θα δω ενα επεισοδιο,αλλα μολις τελειωσε το πρωτο,δεν αντεξα και εβαλα και το δευτερο....Και οταν τελειωσε και αυτο,ημουν ετοιμος να βαλω και το τριτο,αλλα ειπα να το αφησω για το βραδυ....tongue.gif
Η δραση ξεκιναει αμεσως και καθε τι που βλεπεις ειναι σημαντικο...Εμεινα εντυπωσιασμενος απο την αρχη...
PanosIlio
Κατέβηκε.... ανυπομονώ να πάω σπίτι να το δω...

Τι κάψιμο, ξέρω τι γίνεται (έχω διαβάσει το βιβλίο) αλλά και πάλι θέλω να το ΔΩ!!!!!
baskethood
Στο ίδιο εξαιρετικό μοτίβο. Ο πιο μισητός χαρακτήρας γίνεται ακόμα πιο μισητός, ειδικά με αυτό που κάνει στο τέλος και στην αρχή του επεισοδίου.
fruhl10val
επιτελους επεστρεψε!! τελος η αναμονη!!!!!
ωραιο το επεισοδιακι, φαινοταν βεβαια οτι ειναι εισαγωγικο, να μας γνωρισει κ τους καινουριους χαρακτηρες.
συμφωνω με τον baskethood για τον μισητο, αν και υπηρχε μια σκηνη με αυτον ακρως απολαυστικη tongue.gif
εγω περιμενω πολυ παραπανω σκηνες για τον sandor (the Hound) γιατι στα βιβλια ειναι εξαιρετικος χαρακτηρας, και στην πρωτη σεζον του κοψανε πολλα!
baskethood
QUOTE (fruhl10val @ Apr 2 2012, 19:21 ) *
συμφωνω με τον baskethood για τον μισητο, αν και υπηρχε μια σκηνη με αυτον ακρως απολαυστικη tongue.gif

Εγώ τον έχω για τόσο αδίστακτο που πίστευα ότι θα κάνει αυτό ακριβώς που την απείλησε.
PanosIlio
Απογοητεύτηκα από το 1ο επεισόδιο.

Ίσως επειδή διαβάζω τα βιβλία.

Spoiler, τη δολοφονία των νόθων παιδιών του Robert Baratdheon δεν τη διατάζει ο Joffrey...
baskethood
QUOTE (PanosIlio @ Apr 2 2012, 22:00 ) *
Spoiler, τη δολοφονία των νόθων παιδιών του Robert Baratdheon δεν τη διατάζει ο Joffrey...

Αλλά; Για εξήγησε το γιατί εγώ αυτό κατάλαβα.
plo koon
QUOTE (baskethood @ Apr 2 2012, 22:26 ) *
Αλλά; Για εξήγησε το γιατί εγώ αυτό κατάλαβα.

Πρώτον ο Τζοφ δεν ξέρει ποια είναι τα μπάσταρδα του "πατέρα" του, όπως φαίνεται από το διάλογο με την Σερσεϋ. Οπότε δε θα μπορούσε να δώσει εντολή για να τα σκοτώσουν. Τα μόνα άλλα άτομα που μπορούν να δώσουν εντολές στη φρουρά της πόλης είναι ο Τύριον, ο μικροδάχτυλος και η Σερσευ.

Επίσης η Σερσευ έχει πολύ ισχυρό κίνητρο να μη δει κανείς τα μαυρομάλικα μπάσταρδα του Ρομπερτ.

There you go λοιπόν.
j-kidd13
Nαι μονο που επειδη μερικοι τωρα βλεπουμε τον πρωτο κυκλο,προσεχτε τι ποσταρετε ή βαλτε το σε spoiler tags.
baskethood
QUOTE (j-kidd13 @ Apr 3 2012, 01:14 ) *
Nαι μονο που επειδη μερικοι τωρα βλεπουμε τον πρωτο κυκλο,προσεχτε τι ποσταρετε ή βαλτε το σε spoiler tags.

Ναι ρε μαν, αλλά είμαστε ένα χρόνο μετά smile.gif Spoiler πρέπει να μπουν για όσους δεν έχουν δει ακόμα το 1ο του 2ου κύκλου.
Και εγώ έπρεπε να είχα βάλει, λάθος.
j-kidd13
QUOTE(baskethood @ Apr 3 2012, 01:21 ) *
Ναι ρε μαν, αλλά είμαστε ένα χρόνο μετά smile.gif Spoiler πρέπει να μπουν για όσους δεν έχουν δει ακόμα το 1ο του 2ου κύκλου.
Και εγώ έπρεπε να είχα βάλει, λάθος.


Οπως εγω πχ,που αυριο μπαινω στο 5ο του πρωτου κυκλου....tongue.gif
PanosIlio
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 3 2012, 01:14 ) *
Nαι μονο που επειδη μερικοι τωρα βλεπουμε τον πρωτο κυκλο,προσεχτε τι ποσταρετε ή βαλτε το σε spoiler tags.


Sorry δεν ήξερα πως γράφονται τα spoiler tag.

Άλλη φορά θα τα χρησιμοποιώ smile.gif
baskethood
Τσεκάρετε το λίγο και εσείς.
Διάβασα ότι έχει βγει και το δεύτερο επεισόδιο σε webrip!
Μπορεί να είναι fake (το πιθανότερο) tongue.gif
rchos
δεν χαλαω την ιεροτελεστια.

καθε δευτερα θα τα βλεπω σε 720p στην τηλεοραση μου.

ενταξει το πρωτο επεισοδιο οντως μας εμπασε στη νεα σαιζον.θα γινει ο χαμος του χαμου.
απλα αυτο που σκεφτομουν χτες ειναι οτι με τοσα πολλα πραγματα που συμβαινουν θα μπρουσαν τα επεισοδια να ηταν λιγο μεγαλυτερα.αυτη τη στιγμη εχουμε δραση σε 5 διαφορετικα στρατοπεδα. ανετα θα μπορουσε να κραταει 1 ωρα καθαρη το καθε επεισοδιο.
baskethood
Είναι καρα-τσεκαρισμένο. Το δεύτερο επεισόδιο κυκλοφόρησε. Το κατέβασα, υπάρχει στα γνωστά μέρη ακόμα και σε υψηλής ποιότητας web rip.

QUOTE (rchos @ Apr 3 2012, 12:08 ) *
δεν χαλαω την ιεροτελεστια.

Εσύ την έχεις χαλάσει την ιεροτελεστία προ καιρού. Όταν διάβασες τα βιβλία tongue.gif
SoKRaM
Η αλήθεια ειναι οτι το περιμενα καλυτερο το πρωτο επεισοδιο. Το δευτερο επεισοδιο κανονικα προβαλλεται την κυριακη αλλα στο ιντερνετ κυκλοφορησε ηδη και εχουν βγει και υποτιτλοι. Δε ξερω τι και πως αλλα υπαρχει ηδη το δευτερο επεισοδιο 5 μερες νωριτερα... μας κακομαθαινουν.
baskethood
QUOTE (SoKRaM @ Apr 4 2012, 16:06 ) *
Δε ξερω τι και πως αλλα υπαρχει ηδη το δευτερο επεισοδιο 5 μερες νωριτερα... μας κακομαθαινουν.

Το πήραν από το Ολλανδικό HBO ή κάτι τέτοιο. Ελπίζω όμως να μη συμβαίνει αυτό κάθε εβδομάδα. Βέβαια εγώ το είδα tongue.gif αλλά καλύτερα να υπάρχει αναμονή μιας εβδομάδας smile.gif
SoKRaM
Τωρα μολις καταλαβα οτι εκανα μλκια που το ειδα πριν τοσες μερες το δευτερο επεισοδιο...
fruhl10val
τριτο επεισοδιο σημερα, και κατα τη γνωμη μου το καλυτερο της 2 σεζον, αλλα λογικα οπως κ περσυ η ποιοτητα θα ανεβαινει με καθε εβδομαδα!
ποσο τελειος μπορει να ειναι αυτος ο Tyrion?? σκετη απολαυση καθε του σκηνη , και ειδικα αν συνδυαζεται με την αδερφη του .
η εισαγωγη της Βrienne ηταν πολυ ωραια, κ λογικα δεν θα αργησει να γινει αγαπητη σε οσους δεν εχουν διαβασει τα βιβλια
ποιος περιμενει τωρα 7 μερες....
rchos
εχωντας δει και τα τρια πρωτα επεισοδια αυτο που απο την αρχη ειχα στο μυαλο μου πλεον γινεται ολο και πιο δυνατο.

μια σαιζον 10 επεισοδιων για ενα βιβλιο με τοσα μετωπα δειχνει για μενα να μην ειναι αρκετη.


ευτυχως απο οτι διαβαζω η τριτη σαιζον θα ειναι το μισο τριτο βιβλιο και οχι ολοκληρο.
PanosIlio
Το τρίτο βιβλίο έτσι κι αλλιώς είναι χωρισμένο σε 2 τόμους, αρκετά μεγάλους tongue.gif, οπότε εκ των πραγμάτων θα έπρεπε να ήταν 2 σαιζόν και ευτυχώς θα είναι.

Πάντως επειδή διαβάζω παράλληλα και τα βιβλία, τώρα είμαι στην αρχή του 2ου τόμου του 3ου βιβλίου, δεν ξέρω πως να αντιμετωπίσω τη σειρά.
Πάντως η μεταφορά μιας τέτοιας ιστορίας με τόσους χαρακτήρες και τόση μυθολογία και τόσες τοποθεσίες είναι άθλος και έχουν κάνει μέχρι στιγμής εξαιρετική δουλειά.

Και το καλό για μένα είναι πως κρατάνε τη "δομή" του βιβλίου, όσο μπορούνε, όσον αφορά την εξιστόρηση της ιστορίας. Έχω διαβάσει σε sites να λένε πως είναι μειονέκτημα η έλλειψη "πρωταγωνιστή", ενός κεντρικού χαρακτήρα (ή και 2) δηλαδή που θα μπορεί ο τηλεθεατής να ταυτιστεί μαζί του ή να τον μισήσει, αναλόγως. Εγώ νομίζω πως αυτό είναι το πιο σωστό που θα μπορούσανε να κάνουν. Αυτή η ιστορία δεν έχει 1 πρωταγωνιστή αλλά πολλούς, δεν θα μπορούσε να δουλέψει το πράγμα αν έδιναν βάρος μόνο σε ένα χαρακτήρα.
rchos
QUOTE(PanosIlio @ Apr 18 2012, 13:52 ) *
Το τρίτο βιβλίο έτσι κι αλλιώς είναι χωρισμένο σε 2 τόμους, αρκετά μεγάλους tongue.gif, οπότε εκ των πραγμάτων θα έπρεπε να ήταν 2 σαιζόν και ευτυχώς θα είναι.

Πάντως επειδή διαβάζω παράλληλα και τα βιβλία, τώρα είμαι στην αρχή του 2ου τόμου του 3ου βιβλίου, δεν ξέρω πως να αντιμετωπίσω τη σειρά.
Πάντως η μεταφορά μιας τέτοιας ιστορίας με τόσους χαρακτήρες και τόση μυθολογία και τόσες τοποθεσίες είναι άθλος και έχουν κάνει μέχρι στιγμής εξαιρετική δουλειά.

Και το καλό για μένα είναι πως κρατάνε τη "δομή" του βιβλίου, όσο μπορούνε, όσον αφορά την εξιστόρηση της ιστορίας. Έχω διαβάσει σε sites να λένε πως είναι μειονέκτημα η έλλειψη "πρωταγωνιστή", ενός κεντρικού χαρακτήρα (ή και 2) δηλαδή που θα μπορεί ο τηλεθεατής να ταυτιστεί μαζί του ή να τον μισήσει, αναλόγως. Εγώ νομίζω πως αυτό είναι το πιο σωστό που θα μπορούσανε να κάνουν. Αυτή η ιστορία δεν έχει 1 πρωταγωνιστή αλλά πολλούς, δεν θα μπορούσε να δουλέψει το πράγμα αν έδιναν βάρος μόνο σε ένα χαρακτήρα.


το ξερω για τον τριτο τομο απλα φοβομουν οτι στον βωμο της τηλεορασης θα τα χωραγαν και τα δυο βιβλια σε μια σαιζον.

παντως ειναι πιστοι στα βιβλια και θα συνεχισουν να ειναι γιατι ο συγγραφεας βρισκετε ολη την ωρα απο πανω τους και μαλιστα γραφει και μερος του σεναριου της σειρας.
PanosIlio
QUOTE(rchos @ Apr 18 2012, 14:08 ) *
το ξερω για τον τριτο τομο απλα φοβομουν οτι στον βωμο της τηλεορασης θα τα χωραγαν και τα δυο βιβλια σε μια σαιζον.


Θα ήταν μεγάλο σφάλμα αυτό ΙΜΗΟ, δεν ξέρω μέχρι που έχεις διαβάσει τα βιβλία (θυμάμαι τα έχεις αγοράσει), αλλά, και δεν θα κάνω spoiler, εκεί κάπου στην αρχή του 2ου τόμου του 3ου βιβλίου υπάρχει κεφάλαιο που του αξίζει και ολόκληρο επεισόδιο. Απλά απίστευτη εξέλιξη smiley.gif
Flash
Διαβάζω κι εγώ τα βιβλία και τώρα τελειώνω τον πρώτο τόμο του τρίτου βιβλίου.

Συμφωνώ απόλυτα με τα όσα λέει ο Πάνος για τη δυσκολία που έχει το εγχείρημα της μεταφοράς στη μικρή οθόνη. Αυτό ισχυεί για οποιοδήποτε καλό βιβλίο που δίνει βάση στη λεπτομερή σκιαγράφηση των χαρακτήρων κάτι που είναι από τα μεγάλο ατού του Martin. Επιπλέον η ταύτοχρονη εξέλιξη της πλοκής σε τόσα διαφορετικά μέρη και με τόσους πολλούς χαρακτήρες δυσχεραίνει ακόμα περισσότερο την εικονοποίηση της αφήγησης της ιστορίας και την πιστότητα του ρυθμού της. Τέλος το γεγονός ότι το κάθε βιβλίο θα πρέπει να εικονοποιηθεί μέσα σε μόλις 10 επεισόδια μοιραία μειώνει πολύ τον αριθμό σκηνών και περιστατικών που βλέπουμε σε σχέση με αυτά που διαβάζουμε. Όλα αυτά είναι αναμενόμενα και μέχρι στιγμής η σειρά τα χειρίζεται αρκετά καλά.

Έχω όμως μια υποψία ότι κάτι δεν πάει καλά... Θεωρώ ότι πολλές από τα σκηνές που βλέπουμε δεν είναι από αυτές που βοηθούν ιδιαίτερα την εξέλιξη της ιστορίας και ακόμη περισσότερο, δεν εμβαθύνουν στον ψυχικό διάκοσμο τον χαρακτήρων. Αντιθέτως, υπάρχουν σκηνές που επιμένουν πολύ στην γυμνό και στη βία χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Υπάρχουν μάλιστα τέτοιες σκηνές που δεν βρίσκονται καθόλου στο δεύτερο βιβλίο και δεν θεωρώ ότι εξυπηρετούν ιδιαίτερα κάτι άλλο (εκτός και αν προσπαθούν έξυπνα οι σεναριογράφοι να "κόψουν δρόμο" αλλοιώνοντας δευτερέοντα στοιχεία της ιστορίας). Επιπλέον, κάποιοι από τους χαρακτήρες μοιάζουν να απλοποιούνται πολύ (πχ σκεφτείτε αυτό που ανέφερε ο Πάνος για το πρώτο επεισόδιο).

Δε λέω φυσικά ότι η σειρά πάει να γίνει Spartacus, αλλά να πάρει, είναι πολύ δύσκολο να ακολουθήσει ποιοτικά τα βιβλία παρότι είναι πολύ καλή δουλειά.

Το καλό είναι ότι τη δεύτερη σεζόν την παρακολοθούν περίπου 1 εκατομμύριο παραπάνω άνθρωποι από πέρυσι (στις ΗΠΑ), οπότε μπορούμε να ησυχάσουμε για τη συνέχιση της σειράς. HBO σε παρακαλώ, κάνε τις σεζόν 22 επεισοδίων.
SoKRaM
Οσο παει και μπαινουν περισσοτερα ατομα στη διεκδικηση του Θρονου αλλα και οι διεκδικητες του Θρονου απο τη μια γινονται περισσοτεροι απο την αλλη πεθαινουν... οποτε παλι στα ιδια μενουμε. Παντως το εχω παραπονο... μιαμιση σεζον μεχρι τωρα και ακομη να δουμε μια μαχη της προκοπης...
bbplayer
Eίδα χθες και 10ο , τελειώσαμε για φέτος. Ο 3ος κύκλος πάλι του χρόνου τον Απρίλη ? sad.gif sad.gif

Valar Morghulis, όλα τα λεφτά, δεν το συζητάω. Μέχρι τώρα ήμουνα με Syrio Corel αλλά βρήκα άλλον τώρα.

Ο γερο-Lanister τους έχει όλους για τα φρύδια του tongue.gif

Ο φουκαράς ο χοντρός είναι τόοοοοοοσο τρισάλθιος που ούτε τα ζόμπι δεν τον καταδέχονται laugh.gif

Η Arya θα φάει πολύ κόσμο, μιλάμε θα κολυμπήσουμε στο αίμα. shot.gif shot.gif To μέλλον φαίνεται λαμπρό, μη βιάζεσαι SoKRaM tongue.gif

Ο δε φουκαράς o Stannis επιβεβαιώνει το ρητό που λέει , "αν δεις καράβι στο βουνό, νινί θα το'χει σύρει" icon_drunk.gif

Η , πλέον, γυναίκα του Rob , πολύ θηλυκό wub.gif καμια σχέση με την ξενέρωτη την Daenerys

Να ρωτήσω κάτι. Εκείνη η ξεπλυμένη η κοκκινομάλα, τον Snow τον μπάσταρδο που τον πήγαινε ? Στα ζόμπι ή είναι και άλλος βασιλιάς πέρα από το τείχος?

j-kidd13
QUOTE(bbplayer @ Jun 7 2012, 15:49 ) *
Eίδα χθες και 10ο , τελειώσαμε για φέτος. Ο 3ος κύκλος πάλι του χρόνου τον Απρίλη ? sad.gif sad.gif

Valar Morghulis, όλα τα λεφτά, δεν το συζητάω. Μέχρι τώρα ήμουνα με Syrio Corel αλλά βρήκα άλλον τώρα.

Ο γερο-Lanister τους έχει όλους για τα φρύδια του tongue.gif

Ο φουκαράς ο χοντρός είναι τόοοοοοοσο τρισάλθιος που ούτε τα ζόμπι δεν τον καταδέχονται laugh.gif

Η Arya θα φάει πολύ κόσμο, μιλάμε θα κολυμπήσουμε στο αίμα. shot.gif shot.gif To μέλλον φαίνεται λαμπρό, μη βιάζεσαι SoKRaM tongue.gif

Ο δε φουκαράς o Stannis επιβεβαιώνει το ρητό που λέει , "αν δεις καράβι στο βουνό, νινί θα το'χει σύρει" icon_drunk.gif

Η , πλέον, γυναίκα του Rob , πολύ θηλυκό wub.gif καμια σχέση με την ξενέρωτη την Daenerys

Να ρωτήσω κάτι. Εκείνη η ξεπλυμένη η κοκκινομάλα, τον Snow τον μπάσταρδο που τον πήγαινε ? Στα ζόμπι ή είναι και άλλος βασιλιάς πέρα από το τείχος?


Πολυ καλη και η γιατρεσα,αλλα θα πεσει φωτια να σε καψει..........tongue.gif
reignman
φοβερο το φιναλε μαγκες! φοβερο... αντε τωρα να περιμενουμε παλι 10 μηνες sad.gif

υ.γ

δεν ξερω για εσας , αλλα για εμενα η ποιο ομορφη γυναικα του GoT ειναι η Σερσει... Βεβαια ειναι και η ποιο σκυλα...

Τρομερη ηθοποιος κιολας , φοβερη ερμηνεια.
bbplayer
QUOTE (j-kidd13 @ Jun 7 2012, 15:53 ) *
Πολυ καλη και η γιατρεσα,αλλα θα πεσει φωτια να σε καψει..........tongue.gif


Xaro Xhoan Daxos πώς βλέπεις για αντικαταστάτη του Μάικ ? Γεμίζει τη ρακέτα λέμε. Ο Ντόρσεϊ μπροστά του είναι κατηγορίας ..πτερού.Θα μας τον δώσει η Quarth ??? smiley.gif

Η Daenerys , πολύ οξυζενέ ρε φίλε, το έχει κάψει το μαλλί, άσε που παρά είναι...άσπρη για τα γούστα μου tongue.gif

@reignman, τη Lena Headey εκτός από τους 300 και το Terminator την είχα δει και σε μια ταινία με τον Ralph Fiennes, μου διαφεύγει ο τίτλος. Καλή αλλά πλέον έχει μεγαλώσει


@εδιτ Την κυριότερη ξεχάσαμε . Margaery Τyrell παίδες 69.gif Προβλέπω να γράφει ατελείωτα χιλιόμετρα το κοντέρ 77.gif
SoKRaM
Τελειωσε λοιπον valar morghulis και δε συμμαζευεται. Ηταν ολα τα λεφτα η σκηνη...

Οσο για το ποια γυναικα ειναι η πιο ομορφη δεν τιθεται θεμα. Daenerys και ξερο ψωμι. Μου θυμιζει spellsinger ντυμενη με majestic τις εποχες που επαιζα lineage. Τι καθομαι και γραφω ο καμμενος?
duncan21


smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Myria
Daenerys style αξεπεραστη αρχοντια..Πολυ καλη κ η γιατρος αλλα αλλο εκτοπισμα η Εμιλια.. Η Arya ποσο τρελη εξελιξη μπορει να εχει..περιμενω με αγωνια μερικους ρολους οπως κ Jon Snow να μεγαλουργησουν..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.