Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2011-2012
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
benchwarmer
Ασε μας ρε Γουιμς......
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Jan 19 2012, 21:04 ) *
Ασε μας ρε Γουιμς......


"Ο τουριστας του Καουνας Νο2"
Απο σημερα σε ολους τους κινηματογραφους. Διαθεσιμο και σε gold class...
thrylos7
Φαντάζομαι δεν είναι τυχαίος ο χαρακτηρισμός σου. Χθες χαράματα έλεγε στο twitter ότι βλέπει το "the tourist"... Μετά το -10 του FSE, οι σούπερ ντούπερ αρνητικές εκπλήξεις συνεχίζονται.
Anubis
Ο Γουιμς μου εκλεισε το σπιτι και το ιδιο προσπαθουν οι Μιροτιτς Λορμπεκ και Καρολ!
duncan21
-7 o Weems,-1 o Michael(και είχα το κλασσικό δίλημμα Μichael ή Εidson),μέτριοι οι ΔΔ,Jerrells,103.2 σύνολο.Σκέφτομαι να την αφήσω όπως είναι την ομάδα την επόμενη αγωνιστική 39.gif .
Anubis
4 εβδομαδες ενα καλο σκορ δεν εκανε αυτος ο Εidson...πφφφ
Razorblade Fish
Οπως σωστα μαντεψατε ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ παικτης που ειχα σε ΟΛΕΣ τις ομαδες μου και περιμενα σχεδον βεβαιος το καθιερωμενο 20αρι ηταν ο μεγαλος Sonny...Απλα ελπιζω να τον ειχε ολη η Ευρωπη(η τουλαχιστον η Ελλαδα... rolleyes.gif )Τα διλημματα που ειχα ηταν Χουερτας η Διαμαντιδης(αποδειχθηκε σχεδον αδιαφορο),Ζοριτς η Μπουρουσης και Βουγιασιτς/Σατο/Μαικλ.Ε εννοειται πως συνδυασα στη μια τον Μπουρουση με Σατο και Βουγιασιτς και στην αλλη τον Ζοριτς με Μαικλ και οχι φυσικα Ζοριτς με Βουγιασιτς η εστω Σατο...Γυρω στο 150 κινουμαι λοιπον...
Anaz
QUOTE(Razorblade Fish @ Jan 20 2012, 01:37 ) *
Οπως σωστα μαντεψατε ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ παικτης που ειχα σε ΟΛΕΣ τις ομαδες μου και περιμενα σχεδον βεβαιος το καθιερωμενο 20αρι ηταν ο μεγαλος Sonny...Απλα ελπιζω να τον ειχε ολη η Ευρωπη(η τουλαχιστον η Ελλαδα... rolleyes.gif )Τα διλημματα που ειχα ηταν Χουερτας η Διαμαντιδης(αποδειχθηκε σχεδον αδιαφορο),Ζοριτς η Μπουρουσης και Βουγιασιτς/Σατο/Μαικλ.Ε εννοειται πως συνδυασα στη μια τον Μπουρουση με Σατο και Βουγιασιτς και στην αλλη τον Ζοριτς με Μαικλ και οχι φυσικα Ζοριτς με Βουγιασιτς η εστω Σατο...Γυρω στο 150 κινουμαι λοιπον...
Eλα βρε γκρινιαρη 150 σε τετοια μερα, μια χαρα ειναι!! Με τον Γουιμς την πατησαμε ολοι! Εγω ειχα ΚΑΙ Καρολ!
benchwarmer
Πραγματι φαινεται πως την πατησαν πολλοι. Με 138 εγω μαλιστα ανεβηκα και θεση στη λιγκα, 10ος απο 11ος... Οποτε μια χαρα, συνεχιζουμε, ομως τωρα εχω αρκετους παιχτες με δυσκολα ματς οποτε θελουν σκεψη οι αλλαγες.
Nuntius
95.5 έκανα. Αλλά αν σκεφτεί κανείς πως μια άλλη ομάδα μου έκανε 46.4 τότε καλά είμαστε tongue.gif
j-kidd13
Και Καρολ(0) και Ουιμς(-8) και Σβεντ(2,2) και Τζερελς(4) στην οαμδα τους φορουμ....ΤΡΑΓΙΚΟΤΗΤΕΣ....
Razorblade Fish
Μπουρουση σε ευχαριστω ρε...Και εσενα Ψαρα της Μπιλμπαο...Κανουν career high οι αλλαγες σας γαμω το κερατο μου...Ευτυχως διαλεξα το σωστο παικτη να κρατησω απο την Εφες(Βουγιασιτς και οχι Σαβανοβιτς) και με δικαιωσε ο Μιχαλιος για την εμπιστοσυνη που του εδειξα...Διαμαντιδη και ΜακΚαλεμπ εχουν θεωρω ολοι οποτε δεν εχει νοημα που σκισανε...Ελπιζω να την εχει πατησει κοσμος με Ζοριτς και Μιροτιτς(χλωμο αφου ειχε σταυρο...) και να μην παει καλα ο Σοφοκλης που εδιωξα για να παρω τον Φισερ... shot.gif
benchwarmer
***(εδω θα υπηρχαν επικριτικα σχολια για τον αθλητη Γιαννη Μπουρουση που δεν θα τα αφηνε η λογοκρισια του φορουμ να περασουν, οποτε δεν τα γραφω καν οπως θα ηθελα..)***

Μπο 39.6
ΔΔ 26
Γουιμς 10
Χενρυ 34.1
Μπαζιλε 25.3 (!!!)
Μπουρουσης 1
Νεναντ 19.8
Ζοριτς 3 (εδω δεν γκρινιαζω γιατι η αποκτηση του εφερε με ντομινο μετα Μπο και Μπαζιλε biggrin.gif )

Συνολο 158.8 με 8, και περιμενω αυριο Κιθ και Σοφοκλη... Περιττο να πω οτι τρεμω για το τι μπορει να κανει (αρνητικα) ο 2ος με την Μπαρτσα...

SG3ptshooter
QUOTE(Razorblade Fish @ Jan 25 2012, 23:50 ) *
Μπουρουση σε ευχαριστω ρε...Και εσενα Ψαρα της Μπιλμπαο...Κανουν career high οι αλλαγες σας γαμω το κερατο μου...Ευτυχως διαλεξα το σωστο παικτη να κρατησω απο την Εφες(Βουγιασιτς και οχι Σαβανοβιτς) και με δικαιωσε ο Μιχαλιος για την εμπιστοσυνη που του εδειξα...Διαμαντιδη και ΜακΚαλεμπ εχουν θεωρω ολοι οποτε δεν εχει νοημα που σκισανε...Ελπιζω να την εχει πατησει κοσμος με Ζοριτς και Μιροτιτς(χλωμο αφου ειχε σταυρο...) και να μην παει καλα ο Σοφοκλης που εδιωξα για να παρω τον Φισερ... shot.gif

Γιατί πήρες το D' Or; Δεν παίζω καν στην EL φέτος, απλά είμαι περίεργος. peace.gif
Razorblade Fish
QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 25 2012, 23:53 ) *
Γιατί πήρες το D' Or; Δεν παίζω καν στην EL φέτος, απλά είμαι περίεργος. peace.gif

Παιζεις ομως ACB αν δεν κανω λαθος οποτε θα ειδες το 38αρι που πεταξε προχτες...Βασικα φοβομουν πολυ το Σοφο(που ειχα)και θεωρουσα οτι η Μπιλμπαο θα παει σε ψηλο σκορ οποτε ο φορμαρισμενος Φισερ θα μπορουσε να κανει την εκρηξη...Που να φανταστω οτι θα κανει το χειροτερο του παιχνιδι φετος;;;Η λογικη ελεγε οτι ενα 12αρι θα το εκανε...Εβλεπα και τους πιο κατω(σε αξια) και δεν ειχα εμπιστοσυνη σε κανενα(πλην Μπατιστ που τον πηρα αντι του Σαβανοβιτς).Τωρα η λογικη λεει πως με τη γκαντεμια που με δερνει φετος ο Σοφο θα κανει 30αρι αυριο...
SG3ptshooter
QUOTE(Razorblade Fish @ Jan 26 2012, 00:19 ) *
Παιζεις ομως ACB αν δεν κανω λαθος οποτε θα ειδες το 38αρι που πεταξε προχτες...Βασικα φοβομουν πολυ το Σοφο(που ειχα)και θεωρουσα οτι η Μπιλμπαο θα παει σε ψηλο σκορ οποτε ο φορμαρισμενος Φισερ θα μπορουσε να κανει την εκρηξη...Που να φανταστω οτι θα κανει το χειροτερο του παιχνιδι φετος;;;Η λογικη ελεγε οτι ενα 12αρι θα το εκανε...Εβλεπα και τους πιο κατω(σε αξια) και δεν ειχα εμπιστοσυνη σε κανενα(πλην Μπατιστ που τον πηρα αντι του Σαβανοβιτς).Τωρα η λογικη λεει πως με τη γκαντεμια που με δερνει φετος ο Σοφο θα κανει 30αρι αυριο...

Γι αυτό βασικά αναρωτιέμαι, γιατί ήξερα το 38 κι είμαι σίγουρος ότι το ήξερες κι εσύ. Ο Φίσερ θεωρώ είναι ένας πολύ καλός παίκτης απλά αυτά τα ξεσπάσματά του είναι πολύ απρόβλεπτα και ποτέ δεν πιστεύω ότι είναι αντιπροσωπευτικά της φόρμας του. Δηλαδή όταν οι συνθήκες επιτρέπουν να κάνει το (τόσο) παραπάνω δεν έχει να κάνει με τη σωστή παρουσία του στο παρκέ, αλλά με το αν θα ξεκινήσει καλά στο σκοράρισμα, που πολλές φορές τον θεωρώ ασταθή κι αν θα βγουν από άλλους παράγοντες εκτός ρυθμού ή αγώνα οι αντίπαλοι, μιας και δεν κερδίζει καθόλου φάουλ ο ίδιος ώστε να φθείρει το matchup του. Και γενικά δε νομίζω ότι ήταν φορμαρισμένος στα 3 τελευταία ματς πριν το 38 είχε δώσει αξιολόγηση 10 σύνολο. Το σκέλος του ότι δεν έβλεπες κάτι καλύτερο το κατανοώ, κι εγώ προβληματίζομαι αν θα πρεπε να πάρω κάποιον πολλές φορές ακριβώς επειδή δε με πείθει 100% αλλά δε βλέπω και εναλλακτικές. Σύμπτωση, αναρωτιόμουν πριν λίγο αν θα πρεπε να πάρω κάποιον που το ΣΚ παίζει απέναντι στη frontline της Μάλαγα, που είναι αρκετά πλήρης σε κορμιά και δεν τη θεωρώ εύκολο αντίπαλο στο να συλλέξεις ranking. Μάλλον θα το αποφύγω θεωρητικά, αλλά και πάλι δε βλέπω άλλη λύση πιο πειστική.
Anaz
Σοφο εδιωξα κι εγω λογω Μπαρτσα, και πραγματι δεν εβλεπα ουτε εγω τιποτα καλο μιας και ειχα ηδη Μπατιστ και αλλαξα και Κρστιτς για Κιριλενκο. Ο Μπανιτς και ο Μπουρου εμεναν, αλλα δεν με επειθε κανεις απο τους 2. Οποτε προτιμησα Λορμπεκ κανοντας περικοπες απο τα γκαρντ οπου διαλεξα Τζαμον Λουκας που για αρκετους λογους προσωπικα μου κανει για καλη επιλογη για το αυριανο ματς -δεδομενης της χαμηλης αξιας του-.Ελπιζω να βγει..
Anaz
QUOTE(Anaz @ Jan 26 2012, 04:53 ) *
διαλεξα Τζαμον Λουκας που για αρκετους λογους προσωπικα μου κανει για καλη επιλογη για το αυριανο ματς -δεδομενης της χαμηλης αξιας του-.Ελπιζω να βγει..
Προτιμουσα να μην εβγαινε.. rolleyes.gif

Πολυ καλα πηγε αυτη η αγωνιστικη. Μου βγηκαν και οι 3 αλλαγες. smile.gif
benchwarmer
QUOTE(Anaz @ Jan 27 2012, 02:34 ) *
Προτιμουσα να μην εβγαινε.. rolleyes.gif

Πολυ καλα πηγε αυτη η αγωνιστικη. Μου βγηκαν και οι 3 αλλαγες. smile.gif


Ακου "πολυ καλα", 221 εκανε laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Την επομενη αγωνιστικη θα εχω 86.32 κρεντιτς αν διωξω Μπουρουση ή 88.72 αν διώξω Σοφοκλή, για 2 ψηλους (ήδη φύγανε Ζόριτς και Γουίμς και ήρθε ο Σπανούλης). Παρα πολυ κρισιμες επιλογες για την συνεχεια του παιχνιδιου πλέον...
Anaz
QUOTE(benchwarmer @ Jan 27 2012, 01:43 ) *
Ακου "πολυ καλα", 221 εκανε laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ημουν συγκρατημενος μην με ματιασετε.. blech.gif Αλλα αμεσως εσυ!! Κοιτα..Το νου σου, σου'ρχομαι..!! Εισαι ο μεγαλος μου αντιπαλος πλεον, καθως στεκεσαι αναμεσα σε μενα κ τον στοχο μου που ειναι η 10αδα... shot.gif tongue.gif

QUOTE(benchwarmer @ Jan 27 2012, 01:43 ) *
Την επομενη αγωνιστικη θα εχω 86.32 κρεντιτς αν διωξω Μπουρουση ή 88.72 αν διώξω Σοφοκλή, για 2 ψηλους (ήδη φύγανε Ζόριτς και Γουίμς και ήρθε ο Σπανούλης). Παρα πολυ κρισιμες επιλογες για την συνεχεια του παιχνιδιου πλέον...
Μπατιστ-Πριντεζης, η δικη μου προταση.
Razorblade Fish
QUOTE(benchwarmer @ Jan 27 2012, 01:43 ) *
Ακου "πολυ καλα", 221 εκανε laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Την επομενη αγωνιστικη θα εχω 86.32 κρεντιτς αν διωξω Μπουρουση ή 88.72 αν διώξω Σοφοκλή, για 2 ψηλους (ήδη φύγανε Ζόριτς και Γουίμς και ήρθε ο Σπανούλης). Παρα πολυ κρισιμες επιλογες για την συνεχεια του παιχνιδιου πλέον...

Ο Σοφοκλης με την Καντου δεν παιζει;Τον αντιπαθω και σαν παικτη και δε μου εμπνεει καμια εμπιστοσυνη στο fantasy,αλλα αν τον εχεις ηδη γιατι να τον διωξεις;Ειδικα με την τραγικη εικονα που παρουσιαζει ο Μπουρουσης(ακου 0/7 διποντα...) νομιζω ειναι καλυτερα να διωξεις αυτον.Ειδικα αν η Αρμανι παιζει στο Καζαν και οχι στο Μιλανο.Νομιζω και εγω οτι το διδυμο Πριντεζης-Μπατιστ ειναι μαλλον η καλυτερη λυση...
benchwarmer
Κι εμενα η αρχικη μου σκεψη ηταν αυτο που λετε και οι 2... Θα περιμενω το Σ/Κ βεβαια πρωτα.
benchwarmer
Ειχα καταληξει στο Πριντεζης-Μπατιστ, ωσπου προχτες αποφασισα να το αλλαξω σε Φριλαντ-Τομιτς.
Αλλα σημερα το μεσημερι αποφασισα να ξαναγυρισω στην πρωτη μου επιλογη. Τα αποτελεσματα τα βλεπετε....
Anaz
Ειχα ψηθει πολυ για αλλαγη Κρστιτς-Κιριλενκο αυτη την αγωνιστικη, αλαλ δεν το τολμησα.
Δεν μπορω να πω οτι μου βγηκαν οι αλλαγες, αλλα τουλαχιστον δεν με ριξαν κιολας. Μια η αλλη πηγε.
Μπηκα 10αδα..!! banana.gif
Razorblade Fish
Εμενα οι αλλαγες μου βγηκαν ολες(Micov,Freeland και Khryapa αντι Vujacic,Fischer και Μπουρουση).Δυστυχως ο Weems δεν λεει να συνελθει...
Razorblade Fish
Ποιο διδυμο ειναι καλυτερο;

Freeland-Sofo
Savanovic-Sofo
Savanovic-Freeland

Με Σοφο ρισκαρεις,εχεις ομως μεγαλυτερο ταβανι...Μαλλον καποιο με τον Freeland μεσα θα διαλεξω...
berry
QUOTE(Razorblade Fish @ Feb 8 2012, 18:06 ) *
Ποιο διδυμο ειναι καλυτερο;

Freeland-Sofo
Savanovic-Sofo
Savanovic-Freeland

Με Σοφο ρισκαρεις,εχεις ομως μεγαλυτερο ταβανι...Μαλλον καποιο με τον Freeland μεσα θα διαλεξω...


φριλαντ μπατιστ και σου περισσευουν και φραγκα
Razorblade Fish
QUOTE(berry @ Feb 8 2012, 18:37 ) *
φριλαντ μπατιστ και σου περισσευουν και φραγκα

Τον εχω τον Μπατιστ...Μαλλον θα ρισκαρω με Σοφο.
duncan21
QUOTE(Razorblade Fish @ Feb 8 2012, 18:41 ) *
Τον εχω τον Μπατιστ...Μαλλον θα ρισκαρω με Σοφο.

Πληροφοριακά,όποιος έχει ρισκάρει με Σόφο δεν του 'χει βγει πoτέ... smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(duncan21 @ Feb 8 2012, 19:49 ) *
Πληροφοριακά,όποιος έχει ρισκάρει με Σόφο δεν του 'χει βγει πότε... smiley.gif


Ω ναι......Μεγαλη αληθεια....
Ο Μπατιστ σε αυτη την φαση παντως,ηταν must buy στα credits που ειχε πεσει...Και το ξεπληρωνει....
Αντιθετα με τον Μπουρουση που ειναι σαπιος,και σκεφτομαι αν πρεπει να τον κρατησω.....
Razorblade Fish
Γενικα και εγω τον αποφευγω τον Σοφοκλη,ποσο μαλλον τωρα που δειχνει και σε κακη κατασταση,αλλα εχω την εντυπωση οτι θα ξεσπασει.Σερμαντινι και Μαρκονατο δεν μπορουν να τον σταματησουν.Βεβαια στην Ιταλια μια χαρα τα καταφεραν.Αλλα δεν πηρε πολυ χρονο.Απλα ελπιζω πως αυριο θα παρει χρονο...Και αν παρει χρονο θεωρω πολυ πιθανο να αποδοσει.Θεωρητικα πολυ ολα αυτα,αλλα θα το ρισκαρω...

Οσο για το Μπουρουση,επαιξε καλα την Κυριακη και ισως συνελθει.Βεβαια ειναι απογοητευση ο τυπος και εννοειται πως δεν ειναι να του εχεις εμπιστοσυνη,ειδικα στην ομαδα που παιζει...
benchwarmer
Όλα για όλα αυτή τη βδομάδα, με τρελά ρίσκα και όπου βγει...
Anaz
εχω αλλαξει ενα σκασμο φορες την ομαδα, κι ακομα δεν εχω αποφασισει. Με βλεπω να την αφηνω οπως ηταν να ξεμπερδευω.. rolleyes.gif Το πιο σπαστικο ειναι οτι αν ειχα μισο credit παραπανω, θα'χε λυθει ο προβληματισμος.. angry_red.gif
Razorblade Fish
Freeland πρωτο δεκαλεπτο -6...Αυτα ειναι...
benchwarmer
Nταξει οκ, να μου βγαινουν οι εμπνευσεις με Φωτση-Βασιλειαδη και να χανω απο τα σιγουρα Σπαν-Αντερσεν-Χενρυ.....

guns.gif guns.gif guns.gif
j-kidd13
Μεχρι λιγο πριν την εναρξη που κοιταξα δεν ειχε απωντα τον Μπουρουση.....Και μπαινω τωρα και τον βλεπω συνοδεια ερυθρου σταυρου.....Damn.....

Kαρολ αγορι μου,γατι συνουσιαζεσαι?????

Anaz
Eδιωξα Freeland-Weems, και πηρα Savanovic-Micov.
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα... 40.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Anaz @ Feb 9 2012, 22:59 ) *
Eδιωξα Freeland-Weems, και πηρα Savanovic-Micov.
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα... 40.gif


Μα κι εσυ, παιρνεις το Μιτσοβ μεσα στο Γιαντ? Τουλαχιστον να παιρνες το Σερμαντινι...
Για το Σαβανοβιτς το αφηνω ασχολιαστο. Σερβος ειναι, περιμενες τιποτα καλυτερο? tongue.gif
Κι αφου ηθελες παιχτη της Εφες, γιατι δεν επαιρνες Μπαρατς, αφου ο αντιπαλος σεντερ παντα κανει παρτι εναντιον του Ολυμπιακου?
Razorblade Fish
Micov -6,Freeland -1,Weems DNP,Krstic 4,Sofo 4,Spanoulis 7.Μιλαμε για αγωνιστικη-επος...Θα φτασουμε να κανουμε αγαλμα σε Μπατιστ και Λανγκφορντ που πιασαν διψηφιο...ΤΡΑΓΩΔΙΑ.
Anubis
Αυτα που λεει ο αποπανω. Δεν θελω να μαθω ποσα credits εχασ σημερα.
j-kidd13
Πηγαμε τοσο χαλια που ουτε το σαιτ δεν ανοιγει.... tongue.gif
Razorblade Fish
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 10 2012, 01:00 ) *
Πηγαμε τοσο χαλια που ουτε το σαιτ δεν ανοιγει.... tongue.gif

Το site παντα τετοια ωρα ανανεωνεται...Οσο για τα credits,δεν νομιζω οτι εχουν τοσο μεγαλη σημασια πλεον...
Pierce
Κριστιτς σλουκας σπανουλης σαβανοβιτς ολοι μαζι δωσαν ενα ωραιο 15 αρι (; καπου εκει) rolleyes.gif Οποτε το 100 που καναν οι υπολοιποι 6 ειναι για να ανοιγω σαμπανιες
benchwarmer
Όταν με 129.7 που έκανα, ανεβαίνεις 200 θέσεις στην συνολική κατάταξη, καταλαβαίνει κανείς τι αγωνιστική ήταν αυτή....
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Feb 10 2012, 11:12 ) *
Όταν με 129.7 που έκανα, ανεβαίνεις 200 θέσεις στην συνολική κατάταξη, καταλαβαίνει κανείς τι αγωνιστική ήταν αυτή....


Το καταλαβα κι εγω που με 150 ανεβηκα περιπου 800 θεσεις. Αν δεν ειχα και το Σλουκα...
duncan21
QUOTE(benchwarmer @ Feb 10 2012, 11:12 ) *
Όταν με 129.7 που έκανα, ανεβαίνεις 200 θέσεις στην συνολική κατάταξη, καταλαβαίνει κανείς τι αγωνιστική ήταν αυτή....

Aυτή η αγωνιστική αναμένεται πολύ χειρότερη.Ενδεικτικά κάποια σκορ (καλών) παικτών που όλοι έχουμε στις ομάδες μας πάνω κάτω:Σπανούλης 10,Μακάλεμπ 9,Κρστιτς 10,Άντερσεν 1,Μουμπρού 5,Σαβάνοβιτς 6,Ξιστόφ 3.Ήμαρτον δηλαδή... shot.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Feb 23 2012, 15:41 ) *
Aυτή η αγωνιστική αναμένεται πολύ χειρότερη.Ενδεικτικά κάποια σκορ (καλών) παικτών που όλοι έχουμε στις ομάδες μας πάνω κάτω:Σπανούλης 10,Μακάλεμπ 9,Κρστιτς 10,Άντερσεν 1,Μουμπρού 5,Σαβάνοβιτς 6,Ξιστόφ 3.Ήμαρτον δηλαδή... shot.gif


Και ο Λιν Γκριρ κανει 41!!! Οποιος ειχε την εμπνευση να παρει Γκριρ, ας ποσταρει τη 10αδα του την αλλη αγωνιστικη για να αλλαξω οποιον κοινο παιχτη εχουμε. smiley.gif
Razorblade Fish
Νταξει,μας εχει σκισει φετος το fantasy...Σχεδον σε καθε αγωνιστικη εχω και απο ενα DNP...Τι επαθε παλι ο Micov και δεν επαιξε;Εδωσα τον Weems για να κρατησω το μηδενικο του Micov...
benchwarmer
44.9 από το πρώτο πακετάκι ΔΔ-Μπατίστ-Χένρυ

Σε λίγη ώρα το δεύτερο, Ναβάρο-Λόρμπεκ-Κιθ...

Άντε μήπως και την καταφέρουμε την 10άδα στο τέλος...




Edit: Και ναι, καταφερα το ακατορθωτο. Αφησα κενη την τελευταια θεση στο ροστερ (ενω ειχα καταληξει στο κεφαλι μου στον Λαβρινοβιτς), αλλα δεν τον αγορασα ποτε... Μπραβο μου. wav.gif wav.gif
Razorblade Fish
Ο Ναβαρο ειναι το DNP μου για αυτη την εβδομαδα...Παντα πετυχαινω καποιον,ειμαι πολυ δυνατος.Αμα υπαρχει ενας και μονο παικτης σε ολο το fantasy που δεν θα παιξει χωρις να εχει σταυρο θα τον εχω στην ομαδα μου...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.