Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2011-2012
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
kotzito
16 ο Ιλιεφσκι,17 ο Σερμαντινι,7,7 ο Κριαπα και εχοντας σημερα Ρουντι και Πεκοβιτς να παιζουν που ελπιζω θα μου δωσουν καλο σκορ.Αν εξαιρεσουμε τον Φιτς ο οποιος την προηγουμενη βδομαδα δεν επαιξε καθολου και τωρα εδωσε 1,1 μονο μαλλον παμε καλα προς ικανοποιητικα.

Μονος προβληματισμος που εχω ειναι για τον Κριαπα,που τον ειχα προτιμησει απο τον Κιριλενκο την προηγουμενη βδομαδα αλλα με Μιλος-ΑΚ 47-Κρστιτς εχει περιοριστει ο ρολος του με αποτελεσμα να πεσει και η αξια του απο το 82 στο 59,25.Μαλλον το βλεπω να τον σουταρω.
T.W.Is.M.
Πρεπει να παρω ενα χαρτι να γραψω 100 φορες "Δε θα ξαναξεχασω να αλλαξω την ομαδα μου πριν ξεκινησει η αγωνιστικη". Ας οψεται το ταξιδι που εκανα και δε θυμηθηκα καθολου το fantasy...
Και το χειροτερο ειναι οτι απ τους παιχτες που θα αλλαζα αυτη την εβδομαδα ο ενας κοπηκε απ την ομαδα και ο αλλος ως τωρα δινει αρνητικο σκορ!
berry
ποιος κοπηκε ? ο ρετζι γιατι δεν επαιξε με καχα ? τον σουταρε ο ιβανοβιτς ? ντουντα ψησου
apkat
Χωρις αλλαγες απο την προηγουμενη εβδομαδα εκανα σε μια απο τις ομαδες μου καπου 185..Τελικα πρεπει να σταματησω να ασχολουμαι με αλλαγες και τετοια...Η ομαδα της λιγκας βεβαια μετα βιας νομιζω ξεπερνα το 120 χωρις αλλαγες και αυτη..
Anubis
Η μία μου η ομαδα(αυτής της λίγκας) είναι γύρω στο 130.
Η δεύτερη που εφτιαξα αυτή την εβδομάδα γυρω στο 110 αλλά με τεράστιο κέρδος σε credits.
j-kidd13
Eγω παλι απο 2 παικτες δεν πηρα καθολου σκορ.....Απο 2 ειχα -1 και -3 και κατορθωσα να μαζεψω 116,6 ποντακια.......
duncan21
Παραλίγο να περάσω το 100 w00t.gif ,αλλά τελικά δεν τα κατάφερα.98,3...

Η δεύτερη ομάδα είναι σαφώς καλύτερη.Τη πρώτη αγωνιστική μου έδωσε 139,1 και τη δεύτερη 100,3 icon_drunk.gif .Άλλη μια τραγική χρονιά στο fantasy της euroleague...
Anaz
Γυρω στο 105 εγραψε η δικη μου, αλλα μου δωσε credits τουλαχιστον και με τις αλλαγες στρωνει αρκετα, και θα στρωσει περισσοτερο καλως εχοντων απο την επομενη βδομαδα.
berry
φετος κανω το χειροτερο μου ξεκινημα στο φαντασι εβερ

καλυτερα για να μην εχω τυψεις αν παρατησω την ομαδα μεσουσης της περιοδου λογω φορτου εργασιας , οπως εχει συμβει επανειλημμενως στο παρελθον

η καλυτερη ομαδα μου εχει 214 σε 2 αγωνες 68.gif

του μπασκετφορουμ παλευει για την παραμονη της στην κατηγορια
Zoys
Αν και πρωτάρης δεν τα πηγαίνω άσχημα! 4ος (με 143,2) με μια ομάδα στην οποία ένας παίκτης δεν έπαιξε καθόλου αυτή την αγωνιστική και για να πω την αλήθεια τον πήρα απλά για να γεμίσω το ρόστερ (Ο Ντέβιν Μπράουν που έλυσε τη συνεργασία του με την Πρόκομ ενώ είχα ήδη κάνει τις 3 αλλαγές μου).

69.gif
il postino
εφτιαξα ομαδουλα και κατεβαινω (για πρωτη φορα) φορτσατος (μεχρι να φαω τα μουτρα μου...)!!!

δδ
καλαθης
τζαμον
ποτσιους
πρελτζιτς
γκριμαου
μαριτς
μαικ
μιρσα
σαριτς

με 5.16 credits ρεστα!!!!

αν και δε ξερω ακομα τι παιζει με το κοστος και τι ρολο παιζει στο παιχνιδι, πώς με βλεπετε?εχω τυχη?
sacarame
QUOTE(il postino @ Oct 28 2011, 14:27 ) *
εφτιαξα ομαδουλα και κατεβαινω (για πρωτη φορα) φορτσατος (μεχρι να φαω τα μουτρα μου...)!!!

δδ
καλαθης
τζαμον
ποτσιους
πρελτζιτς
γκριμαου
μαριτς
μαικ
μιρσα
σαριτς

με 5.16 credits ρεστα!!!!

αν και δε ξερω ακομα τι παιζει με το κοστος και τι ρολο παιζει στο παιχνιδι, πώς με βλεπετε?εχω τυχη?



Ρε ταχυδρόμε, με 4 παίκτες από την ίδια ομάδα δεν βγαίνει..Είσαι δύσκολο και οι 4 σε κάθε ματς να σου δίνουν καλό σκορ..
il postino
QUOTE(sacarame @ Oct 28 2011, 14:32 ) *
Ρε ταχυδρόμε, με 4 παίκτες από την ίδια ομάδα δεν βγαίνει..Είσαι δύσκολο και οι 4 σε κάθε ματς να σου δίνουν καλό σκορ..

σωστο!! θα κανω αλλαγες και επανερχομαι!!

QUOTE(il postino @ Oct 28 2011, 14:27 ) *
εφτιαξα ομαδουλα και κατεβαινω (για πρωτη φορα) φορτσατος (μεχρι να φαω τα μουτρα μου...)!!!

δδ
καλαθης
τζαμον
ποτσιους
πρελτζιτς
γκριμαου
μαριτς
μαικ
μιρσα
σαριτς

με 5.16 credits ρεστα!!!!

αν και δε ξερω ακομα τι παιζει με το κοστος και τι ρολο παιζει στο παιχνιδι, πώς με βλεπετε?εχω τυχη?

δδ
τεο
τζαμον
ποτσιους
πρελτζιτς
γκριμαου
μαριτς
τομιτς
μιρσα
σαριτς

ειναι η τελικη ομαδα για την επομενη εβδομαδα εκτος και αν αλλαξει κατι με τραυματισμους...
benchwarmer
Ηταν δυσκολη αγωνιστικη για μενα αυτη, Γκι και Σλοτερ επαιζαν μεσα σε Μπαρτσα και ΤΣΣΚΑ αντιστοιχα, αλλα επελεξα να μην τους δωσω γιατι ειχα αλλες αλλαγες στο μυαλο μου (που μου βγηκαν σχετικα)
Θα επανακαμψουμε την επομενη βδομαδα ομως smiley.gif
Nuntius
Και ΔΕΝ είμαι τελευταίος!!! 49ος overall και 44ος σε τούτη την αγωνιστική. Anaz σε φτάνω tongue.gif

Όσον αφορά τους παίχτες μου που έπαιξαν την Πέμπτη:

Mumbru -7.0 (μεγάλο κρέμασμα αλλά φαντάζομαι ο Κατσικάρης έχει περισσότερα παράπονα)

Grimau 0 (καθαρή μηδενικούρα πάντως)

Pocius 16.5

Hines 8.8

Begic 16.5

Συνολικό σκορ:

80.60

Λαμπάδα πρέπει να ανάψω στον Pocius και τον Begic πάντως. Χωρίς αυτούς θα πήγαινα για 50άρι και θα ψαχνόμουν. Με κατέστρεψε η Μπιλμπάο tongue.gif

Από τις άλλες ομάδες που έφτιαξα πάντως πήρα τα εξής:

1) 115.1

2) 93.2

3) 80.6 (αυτή του φόρουμ)

4) 76.4

5) 75.5

6) 72.2

7) 70.9

8) 53.2 (!!)

Χαρακτηριστικά αναφέρω πως η ομάδα που χτύπησε 115.1 έχει μέσα Dogus Balbay, Evgeniy Voronov και Sasu Salin που φέραν αρνητικό σκορ (-2, -1 και -4 αντίστοιχα), τον Γλυνιαδάκη που δεν έπαιξε, τον Kuqo που έπαιξε καλά και έφερε 10άρι, τον Savanovic που έφερε άσσο και τους McCalebb, Navarro, Batum και Kirilenko που σε σύνολο φέρανε 111.1 tongue.gif

Επίσης, είναι η μοναδική ομάδα που δεν είχε τον τραυματία Blums. Ώρα να τον πουλήσω λοιπόν smiley.gif
il postino
παιδια 2 ερωτησεις,

εφτιαξα ομαδα χθες αλλα εχω "προλαβει" και εχω κανει 35 χιλιαδες αλλαγες μεχρι τωρα!! καπου διαβασα ομως οτι επιτρεπονται μονο 3, να ανησυχω οτι κατι δεν παει καλα?

επισης, αφου φτιαξω μια ομαδα, τη βαζω σε καμια λιγκα?πρεπει να δηλωσω συμμετοχη καπου ή απλα περιμενω την επομενη αγωνιστικη να δω τι εβγαλα?
thrylos7
Επειδή τις έφτιαξες τώρα, (προφανώς) δικαιούσαι να πάρεις 10 παίκτες, επομένως δεν έχει νόημα να υπάρχει κανένας περιορισμός. Το "3" θα ισχύει μετά την πρώτη αγωνιστική που θα παίξεις.

Δε χρειάζεται να μπεις σε κάποια λίγκα για να υπολογίζονται τα σκορ σου και να συμμετέχεις στο γενικό διαγωνισμό. Από εκεί και πέρα όμως μπορείς να μπαίνεις στις private leagues που υπάρχουν για τα ...εσωτερικά πρωταθλήματα, όπως του forum.

QUOTE
Χαρακτηριστικά αναφέρω πως η ομάδα που χτύπησε 115.1 έχει μέσα Dogus Balbay, Evgeniy Voronov και Sasu Salin που φέραν αρνητικό σκορ (-2, -1 και -4 αντίστοιχα), τον Γλυνιαδάκη που δεν έπαιξε, τον Kuqo που έπαιξε καλά και έφερε 10άρι, τον Savanovic που έφερε άσσο και τους McCalebb, Navarro, Batum και Kirilenko που σε σύνολο φέρανε 111.1


Ομοιογένεια η ομάδα.. 10 ισάξιοι παίκτες! blech.gif biggrin.gif
Nuntius
QUOTE (thrylos7 @ Oct 29 2011, 22:20 ) *
Ομοιογένεια η ομάδα.. 10 ισάξιοι παίκτες! blech.gif biggrin.gif


Αυτό ακριβώς ήταν ο στόχος. Πόσα "μεγάλα" ονόματα μπορώ να πάρω και αν τους πάρω τι θα μου μείνει για τους υπόλοιπους. Τελικά, μπορώ να φέρω 4 "μεγάλους", τον Savanovic, τον ρολίστα Kuqo, τον ελπιδοφόρο (για την Φινλανδία) αλλά άπειρο Salin και μετά το χάος. Τουλάχιστον ο Γλυνιαδάκης δεν θα φέρει μείον (όπως ο Γκριμάου) αφού δεν θα παίξει ποτέ tongue.gif

Το κακό είναι πως αυτή η ομάδα-πείραμα πήγε καλύτερα από όλες τις άλλες ομάδες που έφτιαξα tongue.gif
cydonian
Με τον Ρέτζι Ουίλιαμς τι έχει γίνει; Εφυγε ή είναι τραυματίας;
thrylos7
Όχι δεν έφυγε. Σήμερα πρέπει να 'το παιξε το τετράλεπτό του, τραυματίας ήταν λογικά.
il postino
QUOTE(thrylos7 @ Oct 29 2011, 21:20 ) *
Επειδή τις έφτιαξες τώρα, (προφανώς) δικαιούσαι να πάρεις 10 παίκτες, επομένως δεν έχει νόημα να υπάρχει κανένας περιορισμός. Το "3" θα ισχύει μετά την πρώτη αγωνιστική που θα παίξεις.

Δε χρειάζεται να μπεις σε κάποια λίγκα για να υπολογίζονται τα σκορ σου και να συμμετέχεις στο γενικό διαγωνισμό. Από εκεί και πέρα όμως μπορείς να μπαίνεις στις private leagues που υπάρχουν για τα ...εσωτερικά πρωταθλήματα, όπως του forum.

ευχαριστω φιλε!
Anaz
Aυτος ο Peric γιατι δεν επαιξε στο προηγουμενο ματς?? Επιλογη προπονητη ή τραυματισμος? Θα παιξει τωρα κανονικα, ξερουμε? Γιατι το σκεφτομαι να τον παρω. 39.gif Το Σαββατο παντως επαιξε κανονικα απ'οτι ειδα.
thrylos7
Τραυματισμός μάλλον, γιατί είχε χάσει και παιχνίδια στην ACB αν θυμάμαι καλά. Αν και δεν γεμίζει το μάτι, τα αξίζει τα credits του.
Anaz
QUOTE(thrylos7 @ Nov 1 2011, 16:09 ) *
Τραυματισμός μάλλον, γιατί είχε χάσει και παιχνίδια στην ACB αν θυμάμαι καλά. Αν και δεν γεμίζει το μάτι, τα αξίζει τα credits του.
Hμουν αναμεσα σε αυτον κ τον Darden, λογω του φοβου να μην παιξει, αλλα λεω μιας κ επαιξε 20λεπτο κοντρα στη Βαλενθια, θα τον προτιμησω..

Επισης προτιμησα Sefolosha απο Σαν Εμετεριο, αν κι εχω ενα feeling που μου'λεγε το αντιθετο.
berry
QUOTE(Anaz @ Nov 1 2011, 17:43 ) *
Hμουν αναμεσα σε αυτον κ τον Darden, λογω του φοβου να μην παιξει, αλλα λεω μιας κ επαιξε 20λεπτο κοντρα στη Βαλενθια, θα τον προτιμησω..

Επισης προτιμησα Sefolosha απο Σαν Εμετεριο, αν κι εχω ενα feeling που μου'λεγε το αντιθετο.


εχει πεσει τοσο σε κρεντιτς ο σαν ? τι λε ρε παιδι μου 39.gif


ΑΤΕΝΣΙΟΝ ΑΤΕΝΣΙΟΝ ΠΛΗΖ ! ΜΕΊ ΟΛ ΠΑΣΕΝΤΖΕΡΣ ΠΡΟΣΙΝΤ ...

ΕΕΕΜ ΛΟΙΠΟΝ Η ΛΙΓΚΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΗΚΑΝ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ , ΥΠΟΥΛΟΙ ΜΑΤΣΑΡΑΓΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑΖΑΝ ΟΜΑΔΑ Η ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΛΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΛΙΓΚΑ

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΑ (0 ΚΡΕΝΤΙΤΣ) & ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ M S G (never ending nightmaaaaare...)

φχαρστω
thrylos7
QUOTE
Hμουν αναμεσα σε αυτον κ τον Darden, λογω του φοβου να μην παιξει, αλλα λεω μιας κ επαιξε 20λεπτο κοντρα στη Βαλενθια, θα τον προτιμησω..

Επισης προτιμησα Sefolosha απο Σαν Εμετεριο, αν κι εχω ενα feeling που μου'λεγε το αντιθετο.


Καλά έκανες και στις δύο περιπτώσεις, αφού μετά θα μπορείς να τους αλλάξεις αντίστοιχα και με πολύ πιο ...συμφέροντες όρους. Βέβαια ξοδεύεις δυο αλλαγές περισσότερες έτσι.

Βέβαια, παραδοσιακά ξέρουμε τώρα ότι οι δύο που δεν πήρες θα το κάνουν το 30άρι τους και με βάζεις κι εμένα σε σκέψεις!
Anaz
QUOTE(thrylos7 @ Nov 1 2011, 20:49 ) *
Καλά έκανες και στις δύο περιπτώσεις, αφού μετά θα μπορείς να τους αλλάξεις αντίστοιχα και με πολύ πιο ...συμφέροντες όρους. Βέβαια ξοδεύεις δυο αλλαγές περισσότερες έτσι.

Βέβαια, παραδοσιακά ξέρουμε τώρα ότι οι δύο που δεν πήρες θα το κάνουν το 30άρι τους και με βάζεις κι εμένα σε σκέψεις!
19.gif

η λογικη αυτο λεει, αλλα σκεφτομαι μιας κ εχασα και την πρωτη αγωνιστικη μηπως να "ρισκαρα" λιγο για κανα σκορ παπαραπανω. 39.gif Τους θεωρω δε κ τους δυο ηδη υποτιμημενους αλλα και πιο μακροπροθεσμους. Anyway, θα αποφασισω αυριο και αν αλλαξω γνωμη θα φροντισω να σε ενημερωσω εγκαιρα, να ξερεις.. tongue.gif
Anubis
Πολυ θα ηθελα να εχω 4 αλλαγες αυτη την εβδομαδα...Εστω και ετσι, να κρατησω τον Ρεγιες για το παιχνιδι με την Μακαμπι?
Razorblade Fish
Εχω την υποψια οτι η ο Βοροντσεβιτς η ο Λαβρινοβιτς θα κανουν μεγαλο σκορ σημερα,ομως δισταζω να τους παρω γιατι αν δεν το κανουν θα χασουν και αξια...Οποτε μαλλον θα προτιμησω το δεινοσαυρο της Μπαμπεργκ που εχει σοβαρες πιθανοτητες να δωσει τουλαχιστον credits.Αν και πολυ το φοβαμαι κανα αρνητικο σκορ απο τον τυπο που θα μας στειλει αδιαβαστους.
thrylos7
QUOTE(Razorblade Fish @ Nov 2 2011, 17:23 ) *
Εχω την υποψια οτι η ο Βοροντσεβιτς η ο Λαβρινοβιτς θα κανουν μεγαλο σκορ σημερα,ομως δισταζω να τους παρω γιατι αν δεν το κανουν θα χασουν και αξια...Οποτε μαλλον θα προτιμησω το δεινοσαυρο της Μπαμπεργκ που εχει σοβαρες πιθανοτητες να δωσει τουλαχιστον credits.Αν και πολυ το φοβαμαι κανα αρνητικο σκορ απο τον τυπο που θα μας στειλει αδιαβαστους.


Κι εγώ για εκεί ήμουν, αλλά κατέληξα στον ...ακόμη πιο επίφοβο Πρίντεζη, λόγω των τραυματισμών του Ολυμπιακού.

(Μέχρι και για triple-double Κριάπα φοβάμαι στο συγκεκριμένο ματς)

Προθεσμία αλλαγών 6 λεπτά; Τα 'παιξε το σύστημα...
j-kidd13
QUOTE(Razorblade Fish @ Nov 2 2011, 19:23 ) *
Εχω την υποψια οτι η ο Βοροντσεβιτς η ο Λαβρινοβιτς θα κανουν μεγαλο σκορ σημερα,ομως δισταζω να τους παρω γιατι αν δεν το κανουν θα χασουν και αξια...Οποτε μαλλον θα προτιμησω το δεινοσαυρο της Μπαμπεργκ που εχει σοβαρες πιθανοτητες να δωσει τουλαχιστον credits.Αν και πολυ το φοβαμαι κανα αρνητικο σκορ απο τον τυπο που θα μας στειλει αδιαβαστους.

Εγω τον Λαβρινοβιτς καθε μια ωρα αλλαζα αποφαση,να τον κρατησω ή να τον διωξω....Τελικα τον εστειλα και πηρα τον Σεραφεν στη θεση του....
Αυτο που δεν ξερω αν θα μου βγει ειναι οτι δεν αλλαξα τον Βιντμαρ....Γιατι με τα credits που ειχα δεν με επειθε καποιος αλλος να τον παρω στη θεση του....
Anubis
Δεν επρεπε να ειναι αλλη μια ωρα οι αλλαγες.?ελα ρε γαμωτο τις εχασα..παει στραφη η μια ομαδα..
thrylos7
Έχουν ξαναανοίξει με deadline 20:30. Όσο πιο γρήγορα βέβαια, για να 'σαι σίγουρος...

Αμφίβολος ο Μάρκοτα!
Anubis
Το ειδα και εκανα τις αλλαγες..ουφ..
Nuntius
Εξαιρετική ημέρα στο fantasy η σημερινή παρόλο που στην πραγματικότητα κοιμόμουν (κυριολεκτικά tongue.gif).

Shved 8.8

Kirilenko 28.6

Hines 16.0

Σύνολο 53.4 από 3 παίχτες smiley.gif

Το πρόβλημα είναι πως αρχίζω και έχω θέμα με τα credits μιας και ο Hines έχει χάσει γύρω στα 15 (από 72 πήγε 57) και ο Shved έχει και αυτός μια μικρή πτώση (από 51 πήγε στα 49). Πτωτικοί και οι Μουμπρού και Γκριμάου που τους περιμένω αύριο με Καντού (και ελπίζω να μην μου κάνει την νίλα που έκαναν με Νανσύ). Πτωτικός και ο Μπατίστα αλλά λογικά σήμερα θα ανέβει.

Θετικοί είναι οι Kirilenko (προφανώς, από 86 πήγε 114), Begic (από 30 πήγε 35), Pocius (από 40 πήγε 44) και Ilievski (από 52 πήγε 58).

Για να δούμε τι θα δούμε σήμερα.
benchwarmer
Παρα πολυ καλη αγωνιστικη αυτη biggrin.gif

Σπανουλης 27
Σαν Εμετεριο 16.5
Ερτελ 1.1
Γκι 9
Οναν 9.9
Σερμαντινι 23.1
Μαλετ 14
Σλοτερ 20
Φριλαντ 24.2

Συνολο 144.8

και περιμενω και αυριο τον Καιμακογλου...
Razorblade Fish
Το μηδενικο του Ακινγκμπαλα καταστρεφει ΟΛΕΣ μου τις ομαδες και το -1 του Χερστον τις 2 καλυτερες μου...Γαματη αγωνιστικη.Bonus η αλλαγη Linehan out-Cook in στην ομαδα που εχω για ασιστ...Ονειρεμενα πραγματα,οχι αστεια.
Anubis
QUOTE(Razorblade Fish @ Nov 3 2011, 23:57 ) *
Το μηδενικο του Ακινγκμπαλα καταστρεφει ΟΛΕΣ μου τις ομαδες και το -1 του Χερστον τις 2 καλυτερες μου...Γαματη αγωνιστικη.


Ακριβως στην ιδια θεση ειμαι. Δεν πηρα τον Krstic και την πατησα καθως ο Ακινγκμπαλα τραυματιστηκε τριτη βραδυ...Ανελπιστη και η κακη βραδυα του Χερστον.
il postino
παπαλουκας, τομιτς και βασιλειαδης με επνιξαν με τα μηδενικα τους!!!

στηριζω παπαλουκα ομως!!θα το σκεφτω για το βασιλειαδη , ενω ο κροατης μαλλον θα παρει ποδι!!!

κανα 85αρι βγαζω για πρωτη μου φορα και περιμενω αυριο το διαμαντιδη!!!



T.W.Is.M.
Καλυτερα απο την προηγουμενη εβδομαδα, αλλα χειροτερα απο την πρωτη. Οι δυο απ τις 3 αλλαγες με κατεστρεψαν εντελως. Πριντεζης -2, Περιτς -3!!! Παρολα αυτα εχω 124,6 και περιμενω αυριο Nick Basket...
Anaz
Πολυ καλη αγωνιστικη για μενα, μονο ο Χερστον μου τη χαλασε. Τελικα προτιμησα τον Φαρμαρ αντι για τον Peric, και αποδειχτηκε χρυση επιλογη!!
j-kidd13
Πηγα καλα σχετικα...
ΜακΚαλεμπ 25,3
Χαμιλτον 8(περιμενα περισσοτερα)
Γκριν 22
Μπατιμ 29
Καρολ 15
Αντζουσιτς -2(αυτος με εχει καταστρεψει αλλα με τα κρεντιτς που εχω δεν υπαρχουν ουτε καν μετριες επιλογες......)
Γκι 9 (και εδω περιμενα περισσοτερα.....)
Σεραφεν 15
Σερμαντινι 23,1
Βιντμαρ 2,2 (επρεπε να τον ειχα αλλαξει.....με κρεμασε παλι....)

Συνολο 148,1
morrison
143,5 με 9 παιχτες γιατι μας την εκανε ο κυριος Ακινγκμπαλα.
Κριμα και πηγαινα για καλη εβδομαδα...
duncan21
wav.gif

Zει μεγάλες στιγμές η ομαδάρα,138.9 τελικό σκορ!!!2 πραγματάκια με οδήγησαν σ' αυτήν τη τεράστια επιτυχία:1ον)το 35,2 του Law ο οποίος με δικαίωσε μετά από 3 αγωνιστικές και 2ον)έδωσα τον Akingbala για να πάρω Slaughter και κάποιον καλύτερο περιφερειακό(Nicholas cool.gif ).
Nuntius
83.5 συνολικό σκορ

Ilievski -3 ( 68.gif )

Nicholas -2 ( 68.gif )

Mumbru 19 ( 77.gif )

Grimau 2

Pocius 2

Begic 11 ( 77.gif )

Batista 1.1

Πάλι δεν μου βγήκε ο Μπατίστα αλλά θα επιμείνω σε αυτόν (εκτός αν τον αλλάξω με Σαβάς). Απογοήτευση ο Ιλιέφσκι αλλά δεν ξεχνώ πως με έβγαλε ασπροπρόσωπο την προηγούμενη αγωνιστική (όπως και ο Πότσιους φυσικά). -2 ο Νίκολας με τον οποίο αντικατέστησα τον Μπλουμς που τελικά έπαιξε και έπιασε 9 (θα είχα 94.5 δηλαδή). Ο Μουμπρού εξιλεώθηκε ενώ ο Γκριμάου έχει άλλη μια ευκαιρία. Σταθερή αξία ο Μπέγκιτς smiley.gif

Το σημαντικό είναι πως ΔΕΝ είμαι τελευταίος. Θέλω βελτίωση πάντως ειδικά στον τομέα των credits.

ΥΓ: Και σκέφτομαι τώρα. Αν είχα προτιμήσει Κρίστις και Γλυνιαδάκη αντί για Μπατίστα και Μπέγκιτς θα ήταν καλύτερα προς το παρόν αλλά σε βάθος χρόνου? Προς το παρόν πάντως σκέφτομαι να αντικαταστήσω τον Σβέντ γιατί εναντίον Διαμαντίδη δεν θα περάσει καλά tongue.gif
berry
εχω φτιαξει 4 ομαδες με σκοπο να αφησω τις 2

μια που ειχα σκοπο να παρατησω επιασε 186.5 και ηταν 197η σε ολο το φαντασι αυτη την εβδομαδα οποτε με αποσυντονισε λιγο

η ομαδα του φορουμ ανεβαινει σιγα σιγα μετα το κακο ξεκινημα (130.8)

τρεμετε ! tongue.gif

ο αναζ θερισε αυτη την εβδομαδα

τοπ-10 αγωνιστικης

Click to view attachment

και συνολικο (δεν ξερω γιατι βγαζει πρωτο τον RunNGun)

Click to view attachment



Zoys
26ος και ακριβώς στη μέση στη συνολική βαθμολογία μετά από μια μέτρια εβδομάδα πληρώνοντας ακόμα το κακό ξεκίνημα της πρεμιέρας.

Ο Ντρου μου προσφέρει από παιχνίδι σε παιχνίδι σκωτσέζικο ντους... Και αυτή τη φορά ήμουν στο κρύο.
xavier
εκτος συναγωνισμου ο ραν εν γκαν? smiley.gif
a bullet for your head
164 ποντακια αυτη την βδομαδα & σιγα-σιγα σκαρφαλωνω... cool.gif
Το νου σας!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.